Katodebilizm i inne ciekawostki …

.

jako i my odpuszczamy naszym winowajcom

.

Na początkek podaję kilka ważnych i/lub ciekawych spraw.
.
„Putin wesprze powstanie Palestyny ze stolicą w Jerozolimie”
http://e-businesscontact.blogspot.de/2015/03/putin-wesprze-powstanie-palestyny-ze.html
.
Jest to wyzwanie rzucone syjonizmowi oraz kolejne wyzwanie rzucone USraelowi, bez którego pomocy Izrael już by nie istniał.
Ja także uważam, że Palestyńczycy mają prawo do ich własnego państwa i do stolicy w Jerozolimie. Ostatecznie, jak pisał o tym Szlomo Sand są oni zarabizowanymi potomkami biblijnych Żydów. Palestyna jest ich domem.
https://palestyna.wordpress.com/2009/12/09/narod-zydowski-zostal-wymyslony/
.
Kolejna informacja (nie jestem pewien jej źródeł) pochodzi ponoć od Anonymous Ukraine:
.
Oficjalne oświadczenie Anonymous Ukraine brzmi następująco: Witajcie Jesteśmy Anonymous Ukraine. Na Ukrainie odbył się zamach, dzięki któremu do władzy doszli naziści. Tak, naziści doszli do władzy w jednym z europejskich krajów w 21 wieku! Europa ucierpiała już na skutek nazistowskiego terroru w przeszłości. To może się powtórzyć. Chcemy ostrzec Polaków, że ich kraj znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie. Polska będzie następnym krajem, który zostanie rozerwany na strzępy przez faszystowską plagę, tak samo jak miało to miejsce na Ukrainie. Szturmowcy z ukraińskiego, neo-nazistowskiego ruchu „Prawy Sektor”, którzy są odpowiedzialni za wszystkie akty przemocy na Ukrainie planują przejąć wschodnie tereny Polski, o których myślą, że należą do nich. Polska zapomniała o swojej historii, więc wymazaliśmy treści niektórych polskich stron internetowych. Chcemy aby Polska zrozumiała, że tragedia jaką była rzeź wołyńska może się powtórzyć, jeśli Polacy nie przestaną wspierać ukraińskich nazistów.
(Więcej informacji o wiadomości znajduje się tutaj:
http://www.chip.pl/news/bezpieczenstw…)
https://www.youtube.com/watch?v=AhxjLFYH2zw
.
Następna sprawa – ciekawy artykuł opublikowała „Pracownia”:
https://pracownia4.wordpress.com/2015/04/02/impas-w-stosunkach-miedzy-stanami-i-rosja-psychopaci-kontra-fakty/#more-8867
.
Poruszona jest tam m.in. sprawa otrucia Litwinienki. Szkoda, że autor nie sięgnął po dokumenty ujawnione przez Wikileaks.
http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2010/12/moskau-nicht-im-litvinenko-mord.html
.
Wynika z nich, że rosyjski wywiad wpadł na trop przygotowywanego zamachu na Litwinienkę z użyciem matriałów radioaktywnych. Władze Rosji powiadomiły o tym władze UK. A one zabroniły wywiadowi rosyjskiemu jakichkolwiek działań na Wyspach Rothschilda mających niedopuścić do zamachu. Oświadczyły przy tym, że same zagwarantują Liwinience bezpieczeństwo. A mimo to Litwinienkę otruto.
W grę wchodzą dwie możliwości – albo była to robota wyłącznie MI6, albo kooperacja MI6-Bieriezowski. Ten ostatni natychmiast po otruciu Litwinienki rozpętał wściekłą nagonkę na Putina próbując doprowadzić w Rosji do powstania przeciwko prezydentowi Władimirowi Wadimirowiczowi. Jedno jest w tej sprawie jasne – gdyby to FSB szykowała zamach na Litwinienkę, władze Rosji nie informowałyby wtedy wcześniej o tym władz UK. A tak, FSB wpadło na trop spisku, powiadomiło o tym rothschildziaków, ale ci spokojnie Litwinienkę otruli i winę zwalili na Putina.
.
Kolejna sprawa – żydowski prowokator Cezary Gmyz podpuszcza Polaków do zajęcia Obwodu Kaliningradzkiego.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fpolski-dziennikarz-powinnismy-zajac-obwod-kaliningradzki#
.
Bezczelność tej prowokacji polega na tym, że jako przykład podaje on aneksję Synaju przez Żydów. Mamy więc naśladować bandyckie poczynania Izraela. Czy nie wystarczy, że z milionów Polaków zrobiono duchowych Żydów? Mamy jeszcze być jak Izrael?
.
I ostatnia sprawa – Czesio Nadjordańczyk w amoku antyputinowskim dołączył do sierot po Kalksteinie i przystąpił do sekty smoleńskiej.
https://bialczynski.wordpress.com/aktualnosci/02-08-2013-ruszyl-slovianski-sklepik-gdzie-mozna-nabyc-ksiege-ruty/jeszcze-polska-nie-zginela-na-blogu-wspaniala-rzeczpospolita/27-03-2015-niemieckie-sluzby-w-smolensku-10-04-2010-10-04-7519-czasu-slowian-samolot-eksplodowal/
.
Czesio Nadjordańczyk sierota po Kalksteinie nie postawił kilku zasadniczych pytań:
.
– dlaczego niemieckojęzyczny (niekoniecznie niemiecki) wywiad z jego „rewelacjami” zgłasza się dopiero 5 lat po katastrofie? Dlaczego nie ujawnił ich w 2010 roku?
.
– Dlaczego Czesio Nadjordańczyk sierota po Kalksteinie nie zapyta – czemu Kalkstein leciał w sobotę 10 kwietnia, a nie 13 kwietnia – w dniu pamięci ofiar żydowskiej zbrodni w Katyniu?

I gdyby Czesio poszukał, znalazłby szybko odpowiedź – Kalkstein leciał 10 w sobotę, aby w katastrofie nie zginęła delegacja żydowska. Która miała wytłumaczenie – jest szabat, nie możemy lecieć.
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/20/naczelny-rabin-polski-michael-schudrich-o-lechu-kaczynskim/
.

I wtedy wiedząc to niech Czesio Nadjordańczyk sierota po Kalksteinie zapyta sam siebie – komu zależało na tym, aby delegacja żydowskich przyjaciół Kalsteina nie zginęła? I wtedy już będzie Czesio wiedział – kto zrobił zamach.
.

A teraz o katodebilach…
.
Do napisania tego tekstu skłonił mnie tekst opublikowany na stronie „tradycyjnego” (przedsoborowego) katodebila pseudopatrioty Maruchy.
.
https://marucha.wordpress.com/2015/04/02/pierwsze-zydowskie-klamstwo-fabrykacja-starego-testamentu-o-tym-ze-izraelici-byli-niewolnikami-w-egipcie/
.
Tekst jest napisany przez innego katodebila – Johna Kamińskiego. Pisze on – co jest prawdą – że tzw. „niewola egipska” „wyjście z Egiptu”, „wędrówka po pustyni” i „podbój Kanannu” to kłamstwo i żydowski wymysł. Prawda jest jednak jeszcze bardziej nieprzyjemna dla jahwistów wszystkich odcieni i odprysków – praktyczne cały tzw. „Stary testament”, czyli żydowska księga zbrodni – biblia Tanach – wyssana jest z palca. Nie było stworzenia świata w 6 dni, nie było ogrodu w Edenie, Adama i Ewy, kuszenia i upadku pierwszych ludzi. A to znaczy, że tzw. „grzech pierworodny” (rzekomo odziedziczony przez wszystkich ludzi po Adamie i Ewie), rzekomo zmywany przez tzw. „chrzest” (bez tego rzekomo idzie się do „piekła”) to zwykłe żydo-chrześcijańskie oszustwo. Nie było Sodomy i Gomory, potopu, Noego, wieży Babel i pomieszania języków. Nie było „patriarchów” Abrahama, Izaaka, Jakuba. Nie było Mojżesza. Podbój Kanannu i wielkie rzezie i czystki etniczne to wymysł zwyrodnialców piszących żydowską Tanach.
.
Te barbarzyńskie i zbrodnicze opisy miały pokazać potęgą Jahwe i „wybraństwo” Żydów – ponieważ byli oni rzekomo „narodem wybranym” mieli prawo eksterminować wszystkie pozostałe i grabić ich mienie. Tak wpajano Żydom poczucie wyższości – są lepsi, bo są „wybrani”. W najmłodszych księgach Tanach znajdziemy zapewne kilka imion autentycznych postaci historycznych, choć osadzonych w wyssanym z palca, ubarwionym i zmitologizowanym kontekście. Także pewne wydarzenia opisane w najmłodszych księgach mogą opierać się na wydarzeniach rzeczywistych (np. powstanie Machabeuszów), z tym że ich biblijny opis został zafałszowany i zmitologizowany. Tanach nie była kroniką – była narzędziem służącym propagandzie i zniewoleniu  prostego ludu przez kapłańską klikę. Zadbała ona o to, aby w „słowie bożym” był zapis o dziedziczności urzędu kapłańskiego, dzięki czemu oni i ich potomstwo mieli zapewniony byt, pozycję społeczną i rząd dusz nad ludem. A aby lud nie buntował się przeciwko nim wymyślili Jahwe jako mściwego, zazdrosnego i bezlitośnie karzącego „boga”.

“Lecz jeżeli nie usłuchasz głosu Pana, Boga twego, i nie będziesz pilnie spełniał wszystkich jego przykazań i ustaw jego, które ja ci dziś nadaję, to przyjdą na cię te wszystkie przekleństwa i dosięgną cię. Przeklęty będziesz w mieście i przeklęty będziesz na polu. (Przeklęty będzie twój kosz i twoja dzieża. Przeklęte będzie twoje potomstwo i plony twojej ziemi, i rozpłód twojego bydła, i przychówek twoich trzód. Przeklęte będzie twoje wejście i twoje wyjście. Rzuci Pan na ciebie klątwę, zamieszanie i niepowodzenie w każdym przedsięwzięciu twoich rąk, które podejmiesz, aż będziesz wytępiony i nagle zginiesz z powodu niegodziwości twoich uczynków, przez które mnie opuściłeś. Spuści Pan na ciebie zarazę, aż wytraci cię z ziemi, do której idziesz, aby ją objąć w posiadanie. Uderzy cię Pan suchotami, zimnicą, gorączką, zapaleniem, posuchą, śniecią i rdzą zbożową i będą cię gnębić, aż zginiesz. Niebo, które jest nad twoją głową, stanie się jak miedź, a ziemia, która jest pod twoimi nogami, jak żelazo. Pan sprawi, że deszczem twojej ziemi będzie proch i pył. Padać będzie na ciebie z nieba, aż zginiesz. Pan sprawi, że będziesz pobity przez twoich nieprzyjaciół. Jedną drogą wyjdziesz naprzeciw nich, a siedmioma drogami będziesz uciekał przed nimi i staniesz się przyczyną odrazy dla wszystkich królestw ziemi. Trup twój będzie żerem dla wszelakiego ptactwa niebieskiego i zwierza polnego. Nikt nie będzie ich płoszył. Dotknie cię Pan wrzodem egipskim, guzami odbytnicy, świerzbem i liszajem, z których nie będziesz mógł się wyleczyć. Porazi cię Pan obłędem i ślepotą, i przytępieniem umysłu, tak że w południe chodzić będziesz po omacku, jak ślepy chodzi po omacku w ciemności, i nie będzie ci się wiodło na twoich drogach, i będziesz tylko uciskany i łupiony po wszystkie dni, a nikt cię nie będzie ratował. Zaręczysz się z kobietą, a inny mężczyzna będzie z nią obcował. Wybudujesz sobie dom, lecz w nim nie zamieszkasz. Zasadzisz winnicę, a nie będziesz jej użytkował. Twój wół na twoich oczach zostanie zarżnięty, ale ty jeść z niego nie będziesz, twój osioł sprzed twego oblicza zostanie ci zrabowany, ale do ciebie nie wróci, twoje owce zostaną oddane twoim wrogom, a nikt ci nie pomoże. Twoi synowie i twoi córki będą wydane innemu ludowi, a twoje oczy codziennie będą ich wyglądać i tęsknić za nimi, ale ty będziesz bezsilny. Plon twojej ziemi i cały twój dorobek spożyje lud, którego nie znałeś, i będziesz tylko uciskany i ciemiężony po wszystkie dni. Oszalejesz na widok tego, co będą oglądać twoje oczy. Pan dotknie cię złośliwymi wrzodami na twoich kolanach i na twoich udach, z których nie będziesz mógł się wyleczyć, od stopy twojej nogi aż do wierzchu twojej głowy. Ciebie i twego króla, którego nad sobą ustanowisz, zaprowadzi Pan do narodu, którego nie znałeś ani ty, ani twoi ojcowie, i tam będziesz służył innym bogom z drewna i z kamienia. Wśród wszystkich ludów, do których zaprowadzi cię Pan, będziesz przedmiotem grozy, szyderczych przypowieści i drwin. Dużo ziarna wyniesiesz na pole, a mało zbierzesz, gdyż zeżre je szarańcza. Zasadzisz i obrobisz winnice, ale ani wina pić nie będziesz, ani winogron zbierać, gdyż pożre je robactwo. Drzewa oliwne będziesz miał we wszystkich twoich granicach, lecz oliwą nie będziesz się nacierał, gdyż oliwki twoje opadną. Synów i córki spłodzisz, ale nie będziesz ich miał, bo pójdą do niewoli. Wszystkie twoje drzewa i plon twojej ziemi obejmie w posiadanie robactwo. Obcy przybysz, który jest pośród ciebie, będzie się wznosił coraz wyżej nad ciebie, a ty będziesz schodził coraz niżej. On będzie tobie pożyczał, a nie ty jemu, on będzie głową, a ty będziesz ogonem. Spadną na ciebie te wszystkie przekleństwa i będą cię ścigały, i dosięgną cię, aż zginiesz, gdyż nie słuchałeś głosu Pana, Boga twego, aby przestrzegać jego przykazań i ustaw, jakie ci nadał. I będą na tobie i na twoim potomstwie jako znak i cudowny dowód na wieki za to, że nie służyłeś Panu, Bogu twemu, w radości i dobroci serca, mając wszystkiego w bród, będziesz służył twoim nieprzyjaciołom, których Pan ześle na ciebie, w głodzie, w pragnieniu, w nagości i w niedostatku wszystkiego i włoży żelazne jarzmo na twój kark, aż cię wytępi. Sprowadzi Pan na ciebie naród z daleka, z krańca ziemi, jakby orlim lotem, naród, którego języka nie słyszałeś, naród o srogim obliczu, który nie okaże względu starcowi i nad pacholęciem się nie zlituje. Ten pożre pogłowie twego bydła i plon twojej ziemi, aż będziesz wytępiony, i nie pozostawi ci ani zboża, ani moszczu, ani oliwy, ani rozpłodu twojego bydła, ani przychówku twojej trzody, aż cię zniszczy. Będzie cię oblegał we wszystkich twoich miastach, aż padną twoje wysokie i warowne mury, w których pokładałeś ufność w całej twojej ziemi. Będzie cię oblegał we wszystkich twoich miastach w całej ziemi, którą dał ci Pan, Bóg twój. Będziesz jadł twoje własne potomstwo, ciała twoich synów i córek, które dał ci Pan, Bóg twój, w czasie oblężenia i ucisku, jakim uciśnie cię twój nieprzyjaciel. Mężczyzna najbardziej między wami wybredny i wypieszczony będzie zazdrościł swemu bratu i umiłowanej swojej żonie, i swoim dzieciom, które jeszcze pozostały, tak iż nie da żadnemu z nich ani kawałka z ciała swoich dzieci, które będzie zjadał, gdyż nic mu nie pozostało w oblężeniu i ucisku, jakim uciśnie cię twój nieprzyjaciel we wszystkich twoich miastach. Kobieta najbardziej między wami wydelikacona i wypieszczona, która nigdy nie próbowała postawić stopy swojej nogi na ziemi, ponieważ była zbyt wypieszczona i wydelikacona, będzie zazdrościć umiłowanemu swemu mężowi i swemu synowi, i córce nawet łożyska, które wychodzi spomiędzy jej nóg, i nawet swoich dzieci, które porodzi, gdyż sama potajemnie zjadać je będzie z braku czegokolwiek innego w czasie oblężenia i ucisku, jakim uciśnie cię twój nieprzyjaciel w twoich miastach. Jeżeli nie będziesz pilnie spełniał wszystkich słów tego zakonu, zapisanych w tej księdze, w bojaźni przed chwalebnym i strasznym imieniem Pana, Boga twego. Pan nadzwyczajnymi plagami dotknie ciebie i twoje potomstwo, plagami ogromnymi i nieustępliwymi: ciężkimi i długotrwałymi chorobami. Sprawi, że przylgną do ciebie wszystkie zarazy Egiptu: drżałeś przed nimi, a one spadną na ciebie. Także wszystkie choroby i plagi, nie zapisane w księdze tego Prawa, ześle Pan na ciebie, aż cię wytępi. Mała tylko ilość ludzi pozostanie z was, którzyście liczni jak gwiazdy na niebie za to, że nie słuchaliście głosu Pana, Boga swego. Jak podobało się Panu dobrze czynić wam, rozmnażając was, tak będzie się Panu podobało zniszczyć i wytępić was, i usunąć z powierzchni ziemi, którą idziecie posiąść. Pan cię rozproszy pomiędzy wszystkie narody, od krańca do krańca ziemi, tam będziesz służył obcym bogom drewnianym i kamiennym, których nie znałeś ani ty, ani twoi przodkowie. Nie zaznasz pokoju u tych narodów ani stopa twej nogi tam nie odpocznie. Da ci tam Pan serce drżące ze strachu, oczy wypłakane z tęsknoty i duszę utrapioną. Życie twe będzie u ciebie jakby w zawieszeniu: będziesz drżał dniem i nocą ze strachu, nie będziesz pewny życia. Rano powiesz: „Któż sprawi, by nadszedł wieczór”, a wieczorem: „Któż sprawi, by nadszedł poranek” – a to ze strachu, który twe serce będzie odczuwać na widok, jaki stanie przed twymi oczami. Pan cię odprowadzi okrętami i drogą do Egiptu, o którym ci powiedziałem: „Nie będziesz go już oglądać”. A kiedy zostaniesz sprzedany twoim wrogom jako niewolnik i niewolnica, nikt cię nie wykupi.”
Księga Powtórzonego Prawa 28:15-68
.
Wobec powyższego cytatu nie można się dziwić, że lud bał się gniewu takiego potwora. Słuchał więc kapłanów i  zanosił im do świątyni przeróżne dary i ofiary.

.
Autor tekstu u „Maruchy”- Kamiński – zakończył go słowami:
.
„Żydzi kłamią. Zawsze kłamali, i zawsze będą kłamać.”
.
Ale wierzy w wiele innych „opowieści biblijnych”, a zwłaszcza w tzw. „Nowy testament”. A przecież całą żydo-chrześcijańską biblię pisali Żydzi. Którzy zdaniem Kamińskiego kłamią. Zawsze kłamali, i zawsze będą kłamać. Mimo to w prawie całą resztę żydo-biblii on wierzy. Tylko w „niewolę egipską” nie. No więc jak to jest – Żydzi kłamią. Zawsze kłamali, i zawsze będą kłamać. Ale w inne żydowskie brednie biblijne ten katodebil wierzy. Także katodebil Marucha nie różni się od Kamińskiego. Jedna z jego uwag brzmi :
.
[Chrześcijaństwo opiera się przede wszystkim na Nowym Testamencie – admin]
.
Ale przecież w tzw. „Nowym testamencie” są setki odniesień do „Starego testamentu” – tego zakłamanego „żydowskiego”. Ponadto  „Nowy” pisali  też Żydzi, którzy kłamią. Zawsze kłamali, i zawsze będą kłamać.
.
Demaskując kłamstwa o rzekomym  wyjściu z Egiptu i wędrówce po pustyni katodebile Kamiński i Marucha sami strzelili sobie w kolano (albo i w pustą głowę). Otóż jednym z fundamentów żydo-chrześcijaństwa, w tym żydo-katolicyzmu (przed- i posoborowego) jest tzw „Dekalog”. Zgodnie z żydo-biblią otrzymał go Mojżesz tuż po „wyjściu z Egiptu” na górze Synaj (do dzisiaj jej nie zlokalizowano), jeszcze przed rzekomą 40-letnią tułaczką po pustyni. Jego katolicka wersja (musiałem i ja kuć ją na pamięć, niestety) brzmi tak:
.
„Jam jest Pan, Bóg twój, którym cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli”.
.
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno.
3. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.
4. Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło na ziemi.
5. Nie zabijaj.
6. Nie cudzołóż.
7. Nie kradnij.
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu.
9. Nie pożądaj żony bliźniego twego.
10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest.
.
No i mamy sytuację, że katodebile cieszą się ze zdemaskowania kłamstwa z niewolą egipską i wędrówką po pustyni, ale tym samym demaskują oszustwo jednego z filarów żydo-katolicyzmu – oszustwo „dekalogu”. Który zaczyna się słowami „Jam jest Pan, Bóg twój, którym cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli”. Dekalog jest wymysłem Żydów, którzy kłamią. Zawsze kłamali, i zawsze będą kłamać. A nie „przykazaniami” danymi Mojżeszowi przez psychopatycznego nieskończenie miłosiernego „Boga Ojca”.
.
Sprawa fałszowania żydo-biblii nie dotyczy jednak tylko tzw. „Starego testamentu”. „Nowego” też…
Otóż w trzech jewangeliach (synoptycznych) jest opis tzw. „przemienienia pańskiego”, gdzie na górze Tabor wobec trzech wybranych „uczniów” (jak widać i u Joszue byli równi i równiejsi) Szymona, Jakuba i Jana odmieniony Joszue objawił się w towarzystwie Mojżesza i Eliasza. A przecież Mojżesz jest wyssany z palca. Nie istniał. Jak więc mógł się pojawić w jewangeliach po prawicy Joszue? Eliasz zresztą też jest wyssany z palca. To ten, który w żydowskim „Starym testamencie” rzekomo…”wstąpił do nieba”.
.
„…Podczas gdy oni szli i rozmawiali, oto [zjawił się] wóz ognisty wraz z rumakami ognistymi i rozdzielił obydwóch: a Eliasz wśród wichru wstąpił do niebios.”
2 Krl 2, 11
.
Wielu „badaczy” oszołomów wierząc w te żydowskie brednie dopatruje się w tym opisie porwania Eliasza przez starożytne UFO.
.
Niemniej – jakby nie było – Joszue objawia się rzekomo uczniom w towarzystwie dwóch wyssanych z palca postaci. Co pokazuje, że i w jewangeliach są wyssane z palca historie. Można by postawić pytanie  – ile w takim razie  jest w nich wymysłów a ile prawdy? Ja stawiam sprawę inaczej – doktryna żydo-chrześcijańska mówi, że jewangelie są pisane pod „natchnieniem” wyssanego z palca mściwego pustynnego demona zwanego „bogiem”, że są one „słowem bożym” i „prawdą objawioną”. Dotyczy to zresztą całej żydo-biblii. A tutaj widzimy jawne oszustwo wyssane z palca. Jest więc bardzo prawdopodobne, że takimi samymi oszustwami i kłamstwami są inne opisane w jewangeliach „historie”, „zdarzenia”, „nauki” i „cuda” – ze „zmartwychwstaniem” włącznie. Jewangelie są po prostu żydowskim wymysłem mającym Joszue, żydowskiego włóczęgę z Galilei wykreować rzymskim poganom „nawracanym” przez Saula i jego klikę na idola, „zbawiciela”, „odkupiciela”, „Chrystusa” i „syna bożego”.
Całe żydochrześcijaństwo bazuje więc na kłamstwach. I jest tak samo załgane jak judaizm. Ale nie ma się czemu dziwić – wywodzi się z załganego judaizmu, jest jego owocem. A jak wiadomo – jabłko pada niedaleko od jabłoni. Cała doktryna żydo-chrześcijaństwa jak i jego idole to jedno wielkie oszustwo. Spowodowało ono odmóżdżenie i zżydzenie miliardów ludzi na Ziemi.
.
Z jedną tylko wypowiedzią Kamińskiego nie zgadzam się. Nie wszyscy Żydzi kłamią. Choćby cytowany przez niego w tekście profesor Ze’ev Herzog. Pisałem już o nim:
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/
.
Także profesor Szlomo Sand jest uczciwym i prawdomównym Żydem.
https://palestyna.wordpress.com/2009/12/09/narod-zydowski-zostal-wymyslony/
.
Podobnych prawdomównych Żydów jest znacznie więcej. To co pisze Kamiński to niedopuszczalne uogólnienie. Oczywiście, że są Żydzi, którzy kłamali, kłamią i będą kłamać. Ale w każdym narodzie byli są i będą kłamcy. U Polaków też (zwłaszcza wśród żydo-katolików). Załgane są elity żydowskie – finansowe, syjonistyczne i ultraortodoksi judaizmu. I takie były one w starożytności. I to one, a nie niepiśmienna biedota galilejska pisały „nawracanym” poganom „nowy testament”.
.
.
opolczyk
.
.
PS

Jeszcze dwie uwagi o „Dekalogu”.
.
1. Nie jest prawdą, że judaizm jest monoteistyczny. Zaprzecza temu pierwsze „przykazanie”:
.
„Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.”
.
Nie mówi ono, że jest tylko jeden bóg. Wręcz przeciwnie – mówi o innych, „cudzych” bogach. „Monoteizm” judaizmu polega na tym, że mogą oni spośród wielu bogów czcić tylko Jahwe, który ich rzekomo sobie wybrał. Ale nie zaprzecza to „przykazanie” istnieniu innych bogów.
.
2. Katolicyzm przyjął żydowski dekalog, tyle że go przerobił i skasował drugie „przykazanie”. A aby zgadzała się ich liczba ostatnie „przykazanie” przerobił na dwa (9 i 10). I tak jest i u katolików 10 przykazań. Oszukują oni nie tylko siebie ale i ich boga.

Nie jest to jeszcze wszystko…
Skasowane przykazanie mówiło:
.
„Nie uczynisz sobie rzeźby ani podobizny wszystkich rzeczy, które są na niebie w górze i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i służył. Bom ja jest Pan, Bóg twój, Bóg zawistny, który dochodzę nieprawości ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, a czynię miłosierdzie na wiele tysięcy miłującym mię i strzegącym przykazań moich.”
.
Jak wiemy jednak katolicy (i nie tylko oni) czynią rzeźby, podobizny – obrazy, figurki, medaliki, krzyże z Joszue i bez itp. I kłaniają się im. A nawet do nich na klęczkach modlą się. Łamią w ten sposób te pobożnisie „boskie przykazanie”. Wprawdzie tłumaczą, że nie modlą się do obrazów a do „matki boskiej” czy Joszue, lub innych „świętych” ale…
Kult kogokolwiek poza Jahwe jest dekalogiem zakazany. Całkowicie zakazany! Czynienie obrazów czy rzeźb także. A oni je czynią – łamiąc przykazanie. Choć głośno pobożnisie ględzą, jak to oni są bogu posłuszni i jacy pobożni.
A ten ich kult „cudownych” obrazów i rzeźb to nie jest nic innego jak bałwochwalstwo. Sami są bałwochwalcami, a nas pogan tak nazywają…
.
.
precz z jahwizmem.
.
Ręce Boga

 

Reklamy