Walka Rosji o finansową suwerenność…

.

Flaga Rosji

.

Zdecydowałem się na opublikowanie filmu dezinformacyjnej „Niezależnej” dezinformatora Zagórskiego pt. „Czy Putin znacjonalizował Bank Centralny Rosji”.
.

.

Mimo, że w filmie jest dużo dezinformacji, pokazuje on, że prezydent Rosji ma pełną świadomość antyrosyjskich agenturalnych działań tego banku. Pytaniem pozostaje, dlaczego do tej pory nie znacjonalizował go. Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. W pierwszym rzędzie Putin realizował powolne przejmowanie na własność państwa najbardziej dochodowych dla budżetu przedsiębiorstw rozszabrowanych przez żydowskich oligarchów. Kluczową rolę odgrywał państwowy Gazprom. Mając stałe wpływy do budżetu z sektora państwowego Putin ogromnie wzmocnił je (budżet i sektor państwowy), odbudował powoli gospodarkę, infrastrukturę, postawił na nogi i unowocześnił wojsko. Wpływy do budżetu z państwowych przedsiębiorstw były tak duże, że Rosję stać było nawet na niezwykle kosztowną olimpiadę w Soczi – mimo iż bank centralny był w łapskach Rothschilda.

.
Przez kilkanaście lat Putin udawał spolegliwego tylko po to, aby móc postawić Rosję na nogi i przygotować ją do nieuchronnej konfrontacji. Nieuchronnej nie dlatego, że Rosja jest imperialistyczna, a dlatego, że nie chce stać się folwarkiem żydo-banksterów. Wiedział przy tym, że jeśli od razu zaatakuje bank centralny, żydo-banksterzy zrobią co tylko mogą, aby Rosję i Putina zniszczyć wypowiadając im wojnę gospodarczą i handlowoą. W skali ważności dla żydo-banksterów Bank Centralny Rosji jest ważniejszy niż kilka Krymów i Ukrain. Dzięki niemu mogą kontrolować podaż rubla, manipulować jego wartością, promować podaż dolara. Putin, mając duży dopływ gotówki do budżetu z sektora państwowego gospodarki godził się na to, aby przedwcześnie nie wywołać wojny gospodarczo handlowej. Ale godził się do czasu. Do konfrontacji Rosji z żydo-zachodem doszło w związku z Krymem i Ukrainą. Na Rosję spadły sankcje, a agenturalny bank centralny zaczął jawnie Rosji szkodzić. Putin nadal jednak nie znacjonalizował go, choć w jego zarządzie umieszczał własnych ludzi, oraz zmusił CBR do oddawania do budżetu państwa 75 % zysków zamiast wcześniejszych 50.
.
„МОСКВА, 6 окт — РИА Новости. Президент РФ Владимир Путин подписал закон, обязывающий Центробанк перечислять в федеральный бюджет на постоянной основе 75% своей прибыли вместо 50%, как было ранее.”
http://ria.ru/economy/20141006/1027149621.html
.

Prezydent Putin po prostu wie, że reakcja żydo-zachodu, zwłaszcza USraela na nacjonalizację banku centralnego będzie o wiele bardziej gwałtowna i zdecydowana niż reakcja na przyłączenie do Rosji Krymu z woli jego mieszkańców. To będzie rzeczywista wojna handlowa na śmierć i życie. Prezydent Putin odwleka ją. Czas gra na jego korzyść. To żydo-zachód z każdym dniem biednieje i staje się coraz bardziej niewypłacalnie zadłużony. Jest tak naprawdę bankrutem, co słusznie zauważył w filmie Trader 21.
.

Wszystko jednak wygląda na to, że do nacjonalizacji Centralnego Banku Rosji dojdzie. Prezydent Putin nie może w nieskończoność tolerować takiego sabotażu, jaki ten żydowski bank uprawia. Oby doszło do tego jak najszybciej. Rosja będzie wówczas suwerennym państwem nie tylko politycznie, militarnie, energetycznie i surowcowo ale i finansowo. Banksterom pozostanie wtedy obgryzanie pejsów, ewentualnie ucieczka na Marsa.
.

Teraz kilka uwag o dezinformacjach w tym filnie. Zagórski jest znanym rusofobem. Niby mówi, że dobrze, że padnie kontrola banku Rosji przez zachodnią finansjerę (nigdy nie mówi o tym, że jest ona żydowska), ale jednocześnie bredzi, że Rosja jest „postsowiecka”. Ma to deprecjonować Rosję, że niby pachnie ona „sowietyzmem”.

W rzeczywistości Rosja jest bardziej demokratyczna niż USrael czy Niemcy.

W jednym z wywiadów dla niemieckiej telawiwzorni prezydent Putin na łopatki rozłożył niemieckojęzyczną presstytutkę wykazując, że system polityczny w Rosji jest bardziej demokratyczny niż w niemieckim jewrobaraku.
.

.
Ten wywiad odbił się głośnym echem w niezależnej niemieckiej blogosferze.
.
A to, że Putin trzyma za pysk żydowską agenturalną, finansowaną zza granicy „opozycję” to i dobrze. W sumie powinien ją pozamykać lub wygnać na banicję. Niech jadą do swoich.
Pod jednym jedynym względem Rosja przypomina rzeczywiście ZSRR – tak samo stoi żydo-banksterom na drodze do panowania nad światem. I dlatego tak samo jest zwalczana. Więcej analogii nie ma.
.

Przy systemie socjalistycznym PRL zapomniał Zagórski dodać, że cały czas, także po 1956 roku, był on sabotowany przez żydowską V kolumnę (nie całkiem wytrzebioną na fali destalinizacji) we władzach państwowych, partyjnych i w administracji. Pisał o tym Albin Siwak:
.
“(…) 4 stycznia 1972 roku w Warszawie zebrał się Centralny Komitet Żydów w Polsce. Mam wykaz nazwisk i tematy tam omawiane. Chodzi o to, żeby polską gospodarkę uzależnić i firm i finansjery żydowskiej w taki sposób, by po kilku latach Żydzi mieli decydujący wpływ na to, co się dzieje w Polsce.”
.

Nie ma tu bezpośrednio stwierdzenia o sabotażu gospodarki, a jedynie o uzależnieniu PRL od żydowskiej sitwy zachodniej. Niemniej kryptożydzi w aparacie władzy robili co mogli, aby szkodzić polskiej gospodarce. Na drugim biegunie żydowska opozycja do spółki z kk rozbudzała niechęć do władz i systemu. Duży wpływ na słabość gospodarczą PRL miał też znikomy etos pracy milionów ludzi. W koło słyszałem hasła typu „czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy” lub „czy się leży czy się stoi partia płaci bo się boi”. W tysiącach zakładów znane było brakoróbstwo, bumelanctwo, pijaństwo, zerowe poczucie odpowiedzialności za mienie państwowe i za wyniki pracy. Wszyscy narzekali na buble w sklepach, ale sami je produkowali. Z kolei w tym samym czasie na żydo-zachodzie b. duży był udział sektora państwowego w gospodarkach. Dzięki temu bezrobocie było znikome, a zyski z dochodowych państwowych sektorów (jak energetyka czy poczta i telekomunikacja) zasilały budżety państwowe, dzięki czemu zadłużenie budżetów krajów zachodnich  przez dziesięciolecia było minimalne. To dopiero od zmasowanej prywatyzacji żydo-zachodnich gospodarek pojawiło się tam masowe bezrobocie i narastające lawinowo zadłużenie budżetów. I nie ma się czemu dziwić. Zyski z dochodowych działów gospodarki lądowały od tego momentu w prywatnych kieszeniach właścicieli, a bezrobotnych wywalanych w ramach prywatyzacji na ulicę musiło utrzymywać państwo pozbawione wcześniejszxch dochodów z państwowych przedsiębiorstw. I tak w ciągu krótkiego czasu (w Niemczech w ciągu 25 lat) dobito niewypłacalnym zadłużeniem budżety i spauperyzowano społeczeństwa, w których z roku na rok narasta liczba harujących za głodowe pensje.
.

Z kolei Trader mówił o konieczności wprowadzenia pokrycia w złocie dla pieniędzy. Niech się jednak Trader zastanowi – dlaczego od założenia USraela banksterzy robili co mogli, aby narzucić tam ekwiwalent złota? I dlaczego tak zwalczali Lincolna i jego „zielone dolary” bez pokrycia w złocie?
http://www.michaeljournal.org/lekja7.htm
.
Kolejna sprawa – pokrycie dolara w złocie nie ustrzegło USraela od wielkiego kryzysu w 1929 roku. A to pokazuje, że parytet złota wcale nie gwarantuje dobrobytu i bezpiecznej gospodarki. Zresztą, dokąd bandyci będą manipulowali wartością złota na giełdach, dotąd pieniądz będzie niestabilny. Bo co to za waluta, jeśli jej wartość (z parytetem złota czy bez) i cena złota manipulowane są przez żydo-banksterów na podległych im giełdach?

.

Trader powiedział ponadto, że Putin stara się nie łamać konstytucji (przynajmniej nie jawnie) i że nie chce wyjść na oczywistego tyrana. Otóż prezydent Putin w ogóle nie jest tyranem. Jest mężem stanu, broni interesów Federacji Rosyjskiej i jej mieszkańców. Ma ogromne poparcie. I owszem, trzyma za pysk agenturalną żydowską „opozycję” finansowaną z zachodu, głównie z USraela. Bo chce ona doprowacić do kolejnej „kolorowej jewrolucji” lub „jewrosrajdanu” w Moskwie. I dobrze robi Putin, że broni Rosji przed tą agenturalną swołoczą udającą „opozycję demokratyczną” (żydowki KoR w PRL też nazywał sią „opozycją demokratyczną). To w USraelu marionetki żydo-banksterów łamią konstytucję (prawo do bezterminowego więzienia bez wyroków sądowych i bez dowodów winy, prawo do stosowania tortur itp.), to tam panuje zakamuflowana jako „demokracja” coraz bardziej zamordystyczna dyktatura dwóch agenturalnych partii.
.

Zagórski i Trader, gdyby byli obiektywni, powinni zauważyć, że Putin jest gwarancją tego, że Rosjanie nie zostaną zdepopulowani a niedobitki depopulacji nie staną się zachipowanym niewolniczym ludzkim bydłem roboczym żydo-banksterskiej sitwy. I powinni to popierać, a nie snuć insynuacje pod adresem prrezydenta Putina.
.
Osobiście cieszyłbym się, gdyby Polska była pod „rosyjską kuratelą”. Na suwerenność bandycki żydo-zachód i tank nam nie pozwoli. Oparci o Rosję, związani z nią sojuszem będziemy nie tylko bezpieczniejsi, ale przestaniemy się staczać do rynsztoku historii i pełnego zniewolenia zakończonego chipowaniem niedobitków depopulacji.
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/26/chory-falszywy-szkodliwy-antypolski-patriotyzm/
.

Kończąc sprawę dezinformacji Zagórskiego i jego „niezależnej” (od prawdy) przypomnę pytania postawione przez mówcę w Halle:

„Dlaczego mam nienawidzieć Rosję?– Czy Rosja grozi innym krajom atakami militarnymi?
– Czy Rosja okupuje inne kraje pod pretekstem zwalczania domniemanych terrorystów lub szukania broni masowego rażenia?
– Czy Rosja skaża inne kraje na miliony lat amunicją zawierającą uran?
– Czy Rosja morduje na całym świecie ludzi dronami?
– Czy Rosja praktykuje tortury jako legalne metody przesłuchań więźniów?
– Czy Rosja ma najwyższe wydatki militarne na świecie?
– Czy Rosja przetrzymuje całymi latami więźniów bez aktów oskarżenia, obrońców i procesów karnych w obozach koncentracyjnych?
– Czy Rosja wybudowała na całym swym terytorium nowe obozy koncentracyjne (obozy FEMA – opolczyk)?
– Czy Rosja interpretuje rezolucję ONZ o strefie zakazu lotów jako prawo do agresji na suwerenne państwo (Libia – opolczyk)?
– Czy Rosja systematycznie blokuje rezolucje ONZ w sprawie zbrodni Izraela w Strefie Gazy?
– Czy Rosja organizuje i finansuje tzw. „kolorowe rewolucje” na świecie?
– Czy Rosja szpicluje nas systematycznie na każdym kroku (jak NSA – opolczyk)?
– Czy Rosja należy do tych niewielu krajów, które nie ratyfikowały konwencji ONZ o prawach dziecka?
– Czy Rosja wsadza dzieci poniżej 12 roku życia do więzień razem z dorosłymi? Tak robi USA.
– Czy Rosja ma największą liczbę więźniów na tysiąc mieszkańców?
(W tym miejscu jakaś agentka z publiczności powiedzieła, że Rosja jest na drugim miejscu, ale mówca uśmiechnął się z politowaniem i pokręcił głową).
– Czy Rosja wyrzuca podczas wyborów obserwatorów OBWE? Tak było podczas ostanich wyborów Obamy w Teksasie gdzie nie wpuszczono obserwatorów OBWE.
– Czy Rosja zmusza inne kraje do akceptacji GMO w pożywieniu?
(Głos z publiczności – Rosja zabrania wręcz GMO).
– Czy Rosja zmusza inne kraje akceptować bezwartościowy papier (dolary – opolczyk) jako walutę?
(Głośne śmiechy wśród publiczności).
– Czy Rosja jest krajem, w którym większość obywateli nie posiada prawa głosu w wyborach (ponieważ nie posiada dokumentów tożsamości)?
– Czy Rosja podczas wyborów używa łatwe do manipulowania „metody wyborcze” (system elektorski)?
(http://natemat.pl/38367,obama-wygral-miazdzaco-ale-tylko-pozornie-poznajcie-system-w-ktorym-prezydentem-moze-byc-ten-z-mniejszym-poparciem).
– Czy Rosja jest krajem, w którym prawie 50 milionów obywateli żyje w biedzie albo musi otrzymywać talony na żywność?
– Czy Rosja próbowała wykorzystywać zarazy (epidemie) do robienia interesów na całym świecie? (Np. wyssana z palca świńska grypa – opolczyk).
– Czy Rosja traktuje wielkich przestępców gospodarczych jako bohaterów? To robi jewrounia z Chodorkowskim.
I jeszcze jedno – czy Rosja kiedykolwiek wykorzystała bombę atomową przeciwko ludności cywilnej?

Czy Rosja jest naszym wrogiem?”

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/23/protest-endgame-w-halle/
.

Zamieszczam ponadto cały szereg linków z całego świata o aktualnej sytuacji w wielu regionach Ziemi zebrane przez Przemexa – któremu serdecznie dziękuję:
.
http://pl.sputniknews.com/opinie/20150328/178663.html Raport: ponad 2 mln osób zabito podczas operacji USA na Bliskim Wschodzie
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/183866.html Media: Jarosz zagroził mieszkańcom Donbasu „łagodną ukrainizacją”
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/183427.html Wybuch w Odessie został zakwalifikowany jako atak terrorystyczny
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/183189.html DWN: USA mogą „zrezygnować” z Poroszenki na rzecz Kołomojskiego
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/182857.html Belavia ogłosiła, że może przestać latać na Ukrainę
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/182746.html Huffington Post: amerykański konwój w UE wskazał na zacofanie USA
http://pl.sputniknews.com/polityka/20150328/182042.html Huffington Post: amerykański konwój w UE wskazał na zacofanie USA
http://pl.sputniknews.com/opinie/20150328/180502.html Analitycy: ranking Putina spowodowany efektywnym zarządzaniem
http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150328/180998.html „Córka” Gazpromu w 2015 roku ułoży pierwsze kilometry rurociągu Siła Syberii
http://pl.sputniknews.com/polska/20150328/181402.html UJ odwołał spotkanie ambasadora FR w Polsce ze studentami
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/180951.html Minister finansów ChRL: Chiny popierają decyzję Rosji ws. wejścia do AIIB
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/179647.html Dziewczyna pilota rozbitego A320 poinformowała, że chciał on „zmienić system” – A może koleś nie miał „depresji” ale padł ofiarą któregoś z usraelskich tajnych programów podobnych MKUltra?
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/179038.html Media: decyzje kadrowe w Kijowie podejmuje nie Poroszenko, a ambasada USA
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/177757.html Zakłady obronne USA gotowe są inwestować w przemysł obronny Ukrainy
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/176793.html Opinia: Rosja nie wyda dyspozytorów oskarżonych o spowodowanie katastrofy prezydenckiego samolotu
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/179196.html Komitet Śledczy FR: naruszeń podczas kierowania lotem samolotu Kaczyńskiego nie było
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/176030.html Westinghouse na Ukrainie: zagrożenie na skalę światową
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174618.html Poroszenko przyszedł z bronią na spotkanie z przedstawicielami USA
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/175315.html Ukraińska faszystowska organizacja werbuje bojowników w Europie
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174938.html Opinia: Ukrainę czeka dyktatura albo rozpad. Być może nawet krwawy
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174751.html Al-Asad: USA próbowały zamienić Syrię w marionetkę
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174368.html W sprawie zabójstwa Niemcowa pojawił się kolejny świadek
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174180.html Al-Asad: sankcje przeciwko Rosji to próba osłabienia kraju od wewnątrz
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150326/173024.html Rosja zbuduje bazę wojskową w Syrii
http://pl.sputniknews.com/polityka/20150326/170440.html Putin: Rosja odpowiednio zareaguje na wszelkie zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego
http://pl.sputniknews.com/polityka/20150326/169862.html Putin o próbach powstrzymywania Rosji: z nami takie sztuczki nie przejdą
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150326/167626.html Testy nowej rosyjskiej rakiety balistycznej powiodły się
http://pl.sputniknews.com/opinie/20150325/164962.html De facto oligarchowie podzielili Ukrainę na własne republiki oligarchiczne
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/163864.html WSJ: Chiny prowadzą mądrą grę ściągając na swoją stronę sojuszników USA
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/163327.html Ukraina: na krok przed bankructwem
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/162546.html Ławrow: Rosja jest zainteresowana pogłębieniem współpracy z Ameryką Południową
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/162047.html Poroszenko usunął Kołomojskiego ze stanowiska gubernatora
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150324/161217.html Masowe demonstracje górników na Ukrainie z powodu niewypłacania pensji
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150324/158671.html Clark o „rosyjskim zagrożeniu”: na mapie Europy widać, kto komu zagraża
.
Dorzucę jeszcze inny link (otrzymany mailem) – Władimir Putin powiedział, że Rosji zagraża „Majdan” w trakcie nadchodzących wyborów w Rosji – na przełomie 2016 oraz 2018:
.

.
Jak pamiętamy agentura żydo-banksterów już próbowała zrobić „kolorową jewrolucję” czy też „jewromajdan”  przy poprzednich wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Tyle, że guzik z tego wyszło. Jestem pewien, że Rosjanie rozpędzą kolejny raz tę żydowską „opozycję”.
.
Na koniec jeszcze o Czesiu (taczka na niego czeka). Admin Słowianin już kiedyś w komentarzu wrzucił link z blogu Gerwazego Gaguckiego o ACB. Teraz przypomniał ten tekst Przemex.
.

„piątek, 8 sierpnia 2014

BIAŁCZYŃSKI Czesław

 
Wedle autorskiego opisu przyrody te przeklęte „Ruski” odpowiadają za wszelkie zło tego świata. „Ruski” przebierają się za własnych zabójców i pod zasłużonym — nie tylko na Wołyniu — znakiem mordują rosyjską ludność na Ukrainie, „Ruski” z mściwą przebiegłością strącają prezydenckiego tupolewa i malezyjskiego boeinga, „Ruski” są zbrodniczymi najemnikami i dywersantami rozstrzeliwującymi zza węgła manifestantów na Majdanie, wreszcie „Ruskich” możemy bez specjalnego wysiłku upokorzyć i w ten sposób, by jadły polskie ogryzki przy kolejnym fetowaniu polskiej hekatomby. 
Katalog rosyjskich win to księga uniwersalna i całkowicie zgodna z obowiązującą doktryną. I zaraz za taką spazmatyczną wiarą, gdzie każdy może być pasowany na  rosyjskiego separatystę, które to miano ma  funkcjonować obok oklepanego terrorysty lub miłośnika NKWD — podąża usłużny interpretator dziejów, który swoją niechlujną polszczyzną i umysłową kakofonią przydaje Białczyńskiemu szczególnych pleśni.
Przyznaję tedy, że jestem w rozterce. Mój umysł jest bowiem za krótki, aby pojąć tak spreparowaną słowiańską toń Białczyńskiego. Wielu zaś umysłom, nienawykłym do samodzielnego myślenia, a więc tym szczególnie, których wszelakie media przerobiły na zbrojony beton, skrajnie rusofobiczne teksty Białczyńskiego pomagają zamordować Słowiańszczyznę!”
http://blotne-abecadlo.blogspot.de/2014/08/biaczynski-czesaw.html

Dokładnie tak samo odbieram publicystykę Czesia – jego teksty pomagają zamordować Słowiańszczyznę. W tym miejscu przypominam, że w przeszłości Gerwazy Gagucki bronił Czesia – i to na moim blogu. Było to podczas pierwszej poważnej dyskusji nt. postawy Czesia. Wtedy dyskutowaliśmy o nim w kontekście przystąpienia stowarzyszenia „Niklot” do pseudonarodowego tzw. „Ruchu Narodowego” – organizacji katolicko-agenturalnej. Gerwazy wówczas bronił Czesia:

„…ja rozumiem te emocje związane z Białczyńskim, ale może trzeba trochę odczekać i uspokoić zmysły. Już tak bywało, że gesty polityczne różnych twórców bywały najbardziej przykre dla nich samych. Dlatego optuję za tym, aby nie wrzucać twórczości Czesława Białczyńskiego i jego poglądów politycznych do jednego worka.
Właśnie znalazłem taki np. fragment myśli politycznej Białczyńskiego:
„Gdyby nie liczne, krwawe powstania polskie, które nie ustawały od końca XVIII wieku aż do 1980 roku i gdyby nie świadomość powszechna w Europie że Polaków nie da się powstrzymać — to Polski by dzisiaj nie było, tak jak nie ma Łużyc.”

I jak tu nie pochylić głowy ze smętkiem…”
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/22/stowarzyszenie-niklot-zdradzilo-niklota-oraz-shanbilo-i-splugawilo-jego-imie/#comment-40110

„…pisząc o tym jednym worku dla Białczyńskiego, miałem na myśli wszystkich tu obecnych. Bowiem zmierzało już do tego, aby Białczyńskiego ukamieniować znanym zwyczajem.
Dorobek jego jest nazbyt cenny dla odradzającej się pogańskiej Polski, żeby tak niefrasobliwie z niego zrezygnować. Tedy, jak też Pan powyżej pisze, dyskutujmy z Białczyńskim, ale nie lejmy go na odlew. Zrobił głupstwo. Czyż więc my głupstw nie robimy, byśmy byli tak bezlitosnymi sędziami?
Kiedyś przytoczyłem tu słowa Jarosława Marka Rymkiewicza o roli Kaczyńskich i PiS-u. Też uważam je za głupstwo. Ale nigdy mi nie przyszło do głowy, ażeby książki Rymkiewicza wyrzucić na śmietnik.”
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/22/stowarzyszenie-niklot-zdradzilo-niklota-oraz-shanbilo-i-splugawilo-jego-imie/#comment-40131

Nawet ja w sprawie jego mitologii Czesia wówczas jeszcze broniłem. Choć już wówczas widziałem w nim politycznego szkodnika i niebezpiecznego agitatora. Dzisiaj odradzam czytanie jego mitologii (czysta science fiction), a Gerwazy Gagucki uważa go za szkodnika pomagającego mordować Słowiańszczyznę.
.
Za co taczka go nie minie…
.
.
taczka na Czesia
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga
Reklamy

2 komentarze do “Walka Rosji o finansową suwerenność…

  1. Pingback: PrzemexPress 30.3.2015 | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

  2. Pingback: Walka Rosji o finansową suwerenność… | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.