Na pochybel rzymskiej szubienicy !!!

.

mitologia1

.

tumblr_m6ccljz5mk1rz93oio1_500

.

Słowianie przez tysiąclecia żyli zgodnie z prawami natury. Czcili Matkę Ziemię, Słońce (je widać gołym okiem w przeciwieństwie do biblijnego Jahwe) i innych bogów. Do głowy by im nie przyszło czynić sobie Ziemię poddaną.
.

.
Szanowali Przyrodę. Wiedzieli że są jej częścią a nie panem i właścicielem. Przez tysiąclecia gromadzili i przekazywali z pokolenia na pokolenie wiedzę o Rzeczywistości. Ich wiedzę niesłusznie nazywa się wiarą. Nie czcili oni drewnianych posągów. One jedynie uosabiały bogów. Składając dary przed posągami bogów składali je bogom a nie posągom bogów wyobrażających. Ich wiedza/wiara była panteistycznym politeizmem. Wiedzieli, że Jawia, Nawia i Prawia są Jednością. Ich bogowie na wyższym poziomie też byli Jednością – podobnie jak barwy tęczy tworzą jedno białe światło.
.
Kultura Słowian była afirmacją życia. Nie znali ponurych świąt i obrzędów. Samych świąt mieli dużo.
https://opolczykpl.wordpress.com/kalendarz-slowian/
.
Obrzędom towarzyszyły zawsze uczty, tańce i śpiew. Nawet święta Dziadów, ku czci przodkom, były pogodne.
Byli ludem kochającym czystość, higienę, porządek. Od wiosny do jesieni świętowaniu towarzyszyły kąpiele w wodzie.
.
kąpiel
.
Czcili też ogień. Ogniska były podczas obrzędów nieodzowne.
.
noc_kupaly[1].
Noc_Kupaly_3424253
.
Obca im była bigoteryjna pruderia. Ale i seksualna rozwiązłość.
.
wiosna-kupac582a
.
Kochali wolność.
.
„Plemiona Słowiańskie i Antów podobne sposobem życia i zwyczajami, i miłością ku wolności; żadnym sposobem nie można skłonić do niewolnictwa względnie podległości w swoim kraju. […]  Znajdujących się u nich w niewoli nie trzymają w niewolnictwie jak inne plemiona przez czas nieograniczony, lecz ograniczają czas terminem, dają im wybór, albo za umowny wykup wrócą do swoich lub pozostaną jako wolni i przyjaciele.”
(Pseudo-Maurycjusz VI-VII w. – pisarz bizantyjski) .
.
I równość.
.
„… te plemiona, Sklawinowie [plemiona naddunajskie] i Antowie [plemiona osiadłe między Dniestrem a Dnieprem], nie podlegają władzy jednego człowieka, lecz od dawna żyją w ludowładztwie i dlatego zawsze wszystkie pomyślne i niepomyślne sprawy załatwiane bywają na ogólnym zgromadzeniu.”
(Prokopiusz z Cezarei VI w. – historyk grecki).
.
Nie było u nich głodnych obok sytych, biednych obok bogaczy, nie było nędzarzy ani żebraków.
.
„…nie znaleźć u nich kiedykolwiek żebraka albo kogoś w niedostatku”
(Helmold, kronikarz z drugiej połowy XII w)
.
Byli ludem uczciwym, nie znali oszustw i złodziejstwa.
.
“…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”
(Kronikarz biskupa Ottona Mistelbacha)
.
Nie znali więzień, tortur, okaleczania ludzi.
.
„U was, chrześcijan ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach. U nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii”.

(Kronikarz biskupa Ottona Mistelbacha)
.
Niestety kiedyś na ich tereny przyszła mściwa, chciwa, fanatyczna nadjordańska dżuma burząc ich świat. Przyniosła ze sobą fanatyzm, ucisk, nierówność społeczną, brud, wymuszone posty, podatki, pańszczyznę i dziesięciny. I kult nadjordańskich bożków. Jej symbolem był krzyż – rzymska szubienica.
Ta mściwa ideologia „nowego narodu wybranego” zrodziła się nad Jordanem jako sekta rasistowskiego judaizmu.
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/10/12/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
.
Pamiętać należy, że żydowska biblia była wyssana z palca.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/
.
Początkowo sekta gromadziła tylko garstkę biedoty z żydowskiej Galilei. Później przyłączył się do niej podstępny faryzeusz Saul/Szaweł/Paweł udając „nawrócenie” i podrzucił sektę pogańskiemu Rzymowi. To on i jego pomocnicy w jewangeliach i „listach apostolskich” wykreowali włóczykija Joszue na „zbawiciela”.
http://toporzel.pl/teksty/swiatof.html
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/
.
Trzy wieki później sekta przejęła władzę w Rzymie. Cechowała ją mściwość, chciwość, żądza władzy i bogactw oraz niepohamowany fanatyzm. Zaczęły się prześladowania pogan, „heretyków” i „innowierców”.
Wpływy polityczne i bogactwa pomnażała watykańska odnoga sekty przy pomocy oszustw, podstępów, fałszowania dokumentów.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Donacja_Konstantyna
.
Ale także przy pomocy przekupowania pogańskich władców, militarnych podbojów, w tym bandyckich krucjat – także przeciwko Słowianom.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Krucjata_po%C5%82abska
.
Sekta kierowana była przez chciwy pasożytniczy kler. Wypracował on doktrynę zniewalającą duchowo wyznawców. Okaleczano ich psychikę strachem przed „karą bożą” i „piekłem”. Wmawiano im poczucie winy (moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina), wmawiano im poczucie niegodności (panie nie jestem godzien). Wyznawców obowiązywało ślepe posłuszeństwo i tępa bezrefleksyjna wiara w „naukę” kościoła. Brutalnie zwalczano przejawy samodzielnego myślenia, powątpiewanie w dogmaty i nieposłuszeństwo. Sekta wykreowała kult tzw. „świętych” i męczenników (często na własne życzenie).
http://video.anyfiles.pl/Jezus.+Historia+chrze%C5%9Bcija%C5%84stwa.+M%C4%99czennicy./Ludzie/video/60466
.
Wymyślono kołtuński kult tzw. „relikwii”. Były to kości „męczenników”, kawałki szmat, zardzewiałe gwoździe (rzekome te od „ukrzyżowania”), „mleko matki boskiej” czy domniemane napletki idola żydo-chrześcijaństwa – obrzezanego cieśli.
http://www.religie.424.pl/wstydliwa-relikwia,854,article.html.
.
Przez wieki fabrykowano „relikwie” którymi handel był kopalnią złota dla papiestwa. Handlowano także tzw. „odpustami”.
.
Hersztami sekty byli papieże. Zdarzali się wśród nich prawdziwi zwyrodnialcy mordujący poprzedników. Mówił o tym biskup Arnulf na soborze w Reims w 991 roku:
.
„O Rzymie, pożałowania godny, który naszym przodkom ukazałeś jaśniejących chwałą ojców, nasze zaś czasy napełniłeś strasznymi ciemnościami hańbiącymi nas po wieki!… Czegóż bowiem nie widzieliśmy w tych czasach? Widzieliśmy, jak Jan z przydomkiem Oktawian, żył w bagnie rozpusty;on też uknuł spisek przeciwko temu Ottonowi, którego przedtem koronował na cesarza. Gdy Jan został wypędzony, wybrano papieżem Leona Neofitę. Lecz kiedy cesarz Otto opuścił Rzym, Oktawian wrócił do miasta, zmusił do ucieczki Leona, Janowi Diakonowi obciął nos, palce prawej ręki i język i dokonawszy w mieście rzezi wielu wybitnych ludzi wkrótce zmarł. Na jego miejsce wybrali Rzymianie Benedykta Diakona z przydomkiem Gramatyk. Na niego też wkrótce uderzył Leon Neofita ze swoim cesarzem, obległ, pojmał, złożył z urzędu i skazał na dożywotnie wygnanie do Niemiec. Po cesarzu Ottonie I nastąpił Otto II, przewyższający wszystkich władców naszych czasów siłą oręża, rozumem i wiedzą. W Rzymie na stolicy papieskiej zasiadł zaś straszliwy potwór, Bonifacy, najbardziej nikczemny ze wszystkich ludzi, splamiony również krwią poprzedniego papieża. Lecz i ten, jakkolwiek wygnany i potępiony na wielkim synodzie, wrócił po śmierci świątobliwego Ottona do Rzymu. Piotra, znakomitego męża apostolskiego, który był przedtem biskupem Padwi, przysięgą zapewniwszy mu bezpieczeństwo, usunął z zamku rzymskiego, złożył z urzędu i pohańbionego ohydą więzienia zabił. Czy istnieje nakaz, aby takim potworom ludzkim, pełnym hańby, pozbawionym wiedzy o rzeczach boskich i ludzkich, podlegał nieprzeliczony zastęp kapłanów Boga znanych na świecie z nauki i życie pełnego zasług?”

Jan „Oktawian” – Jan XII. Papieżem został mając 17 lat. Urzędował w latach 955-964 Pozbawiono go urzędu za morderstwa, kradzieże i świętokradztwo.
Leon „Neofita” – Leon VII (963-965). Pupil Ottona I.
Benedykt „Diakon” – Benedykt V (964-956). Zdetronizowany i zesłany do Niemiec przez Ottona I.
Bonifacy VII – wybrany 974 rok. Potem wygnany. Ponownie papieżem w latach 984-985. Mordował przeciwników. Zamorzony głodem.
Piotr („znakomity mąż apostolski”) – prawdopodobnie zamordowany w więzieniu Benedykt VI.”
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/21/z-dziejow-jahwistycznego-barbarzynstwa/
.
Zdarzało się papieżom bezcześcić zwłoki poprzednika.
.

.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Synod_trupi
.

W walce o tron papieski wielokrotnie dochodziło do tzw. schizm i urzędowania konkurencyjnych papieży. Kiedyś było ich trzech naraz.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_schizma_zachodnia.
.
Papieże ogłaszali krucjaty i zapędzali władców świeckich do ludobójstwa (Marcin V w liście do Jagiełły):
.
„Wiedz, że interesy Stolicy Apostolskiej, a także twojej korony czynią obowiązkiem eksterminację Husytów. Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują, że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo [Watykan do XIX w. akceptował niewolnictwo]; wzywają ludzi do wolności, to znaczy do unicestwienia królów i kapłanów.
Teraz, kiedy jeszcze jest czas, zwróć swoje siły przeciwko Czechom, pal, zabijaj i czyń wszędzie pustynię, gdyż nic nie jest bardziej miłe Bogu, ani bardziej pożyteczne dla sprawy królów, niż eksterminacja Husytów.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/20/koszmarna-morda-katolicyzmu-2/
.
Z ich woli dokonywano okrutnych rzezi w Europie (katarzy, husyci, hugenoci) i na całym świecie – zwłaszcza w obu Amerykach.

.

.
Watykan był miejscem orgii seksualnych i wyuzdania.
https://slowianin.wordpress.com/2012/07/20/kurewski-kosciol/
.

.
A wszystko to pod płaszczykiem prawdy i miłości bliźniego.
.

Nadjordańska dżuma u Słowian zwalczała afirmację życia zastępując ją cierpiętnictwem, umartwianiem się żydowskim bożkom ku upodobaniu, postami, drogami krzyżowymi, życiem na kolanach przed rzymską szubienicą. Przez wieki zwalczała higienę (brudne ciało miało świadczyć o czystości duszy). Przez wieki wyzyskiwała i uciskała słowiański prosty lud.

A ten bronił się kilka wieków.
Najdłużej broniła się u Słowian zachodnich Arkona.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/10/12-czerwca-slowianski-dzien-pamieci-o-arkonie/
Niewiele krócej Obodryci i Redarowie.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/06/bohaterowie-slowianszczyzny-niklot/
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/14/moj-ulubiony-bog-slowianski-swarozyc/

.
Na naszych obecnych ziemiach lud też się bronił. Najpierw buntami a potem upartym trwaniem przy własnej kulturze, tożsamości i bogach.

Było kilka antykościelnych buntów. Za Chrobrego, za Mieszka II. Największy – z królem na czele – za Bolesława II. Jego fanatycy wymazali nam z historii:
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/historia/231607,1,zniknal-wmrokach-sredniowiecza.read
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/18/boleslaw-zapomniany-i-tzw-reakcja-poganska/
.

Jego młodszego brata, zdrajcę i renegata, wasala cesarskiego nazwali „Odnowicielem” zamiast „Zniewolicielem”.

Potem duże bunty zanikły. Choć lokalnie nadal się zdarzały.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_ch%C5%82opskie_w_l%C4%85dzkich_dobrach_cysters%C3%B3w_%281651%29
.

Ale przez wieki lud nadal trwał przy własnej słowiańskiej, pogańskiej tradycji. W zapiskach kk znajdziemy wiele przykładów potępiania przez kk nadal panującego pogaństwa na polskich ziemiach na przestrzeni całego tysiąclecia oficjalnego panowania rzymskiej szubienicy. Trwanie pogaństwa ujawnili także badacze Słowiańszczyzny.
.
„Trzeba pójść i zniżyć się pod strzechę wieśniaka w różnych odległych stronach, trzeba śpieszyć na jego uczty, zabawy i różne przygody. Tam, w dymie wznoszącym się nad głowami, snują się jeszcze stare obrzędy, nucą się dawne śpiewy i wśród pląsów prostoty odzywają się imiona Bogów zapomnianych.”
http://pl.wikiquote.org/wiki/Zorian_Do%C5%82%C4%99ga-Chodakowski
.
Dzisiaj poganie już nie ukrywają się. Polityczna władza kk to na szczęście przeszłość. Niemniej kk zniszczył i zagrabił dla siebie wszystkie prastare miejsca pogańskiego kultu, przywłaszczył i skatoliczył wiele pogańskich świąt i obrzędów. Obecnie trwa zmasowane katoliczenie Ślęży (w czasach niemieckich na Śląsku katolicki kościół na jej szczycie popadł w ruinę).
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/26/zydlacki-fanatyk-ks-ryszard-staszak-tepi-slowianskie-symbole-na-slezy/
.
Ponadto jahwiści bezczeszczą tam prastare rzeźby kultowe.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/16/tzw-ruch-narodowy-katodebilna-swolocz-a-stowarzyszenie-niklot-i-nadjordanczyk-bialczynski-obudzili-sie-z-reka-w-nocniku/
.

Przez całe tysiąclecie kk pasożytował na państwie i prostym ludzie. Dbał tylko o własne interesy – zawsze kosztem państwa i mieszkańców. Pozorna troska kleru o Polaków to zwykłe oszustwo – kler wiedział, że dotąd jego pozycja będzie silna dokąd będzie miał posłuszne rzesze wyznawców. Udając, że walczy w obronie ich interesu Polaków (np. w czasach PRL) walczył o swoją pozycją i wpływy (polityczne i finansowe). Kler podlega pod Watykan i jest jego agenturą/delegaturą.

W szeregach „polskiego” kleru znajdziemy wielu jawnych zdrajców i renegatów. Takimi byli np. katolicki  „patron” Polski bp Stanisław.
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,68

I pierwszy „prymas” – Mikołaj Trąba, który w Konstancji popierał antypolskie stronnictwo krzyżackie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Miko%C5%82aj_Tr%C4%85ba

Zdrajcą był santo subito JP nr 2. Do spółki z Brzezińskim i Reaganem usilnie zabiegał o wyrwanie Polski z bloku wschodniego i wydanie jej pod okupację agentury żydo-banksterów. I w zniewolenie przez bilderbergowską jewrounię i bandyckie NATO.

Ale nie tylko oni byli zdrajcami. Kler z definicji służy interesom Watykanu i kk. A te nigdy nie były i nie są zbieżne z polską racją stanu.

Przede wszystkim są oni zdrajcami kultury i tożsamości słowiańskiej. Zdradzili je na rzecz antykultury rodem znad Jordanu. Fanatycznie tępią i zwalczają własne korzenie. Renegaci.
.
Światowe żydo-chrześcijaństwo rozbite jest obecnie na kilka dużych i ponad 40 tys. mniejszych i mikroskopijnych sekt-odprysków. Wszystkie one walczą z pozostałymi o monopol na jedynie prawdziwą prawdę objawioną – przez oszustów wymyśloną. Te największe odpryski zwą się same „kościołami”, ale są tylko dużymi sektami.

Chrześcijanie lubują się w wychwalaniu tzw. „wartości chrześcijańskich”. Najbardziej widocznymi z nich są zaślepienie, fanatyzm, nietolerancja, pogarda wobec pogan i „innowierców”, fałszowanie historii oraz hipokryzja – głosząc hasła miłości bliźniego posłali setki  milionów ludzi do piachu.

.

Chrześcijanie przechwalają się, że dali światu zasady moralne zawarte w „dekalogu” (przywłaszczonym od judaizmu). A tymczasem Słowianie nie znali złodziejstwa, choć dekalogu nie mieli.

.
“…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”
.
A chrześcijanie nim się chwalili a kradli ile wlezie. Tyle warta była ich „moralność”. Można by rzec, że kk oznacza korporację kleptomanów i kłamców.

.
Katolicyzm to kosmopolityczna ideologia nowego narodu wybranego – narodu duchowych Żydów. Choć wiele kościołów protestanckich też nazywa siebie tak samo – „nowy naród wybrany”.
Ciekawi mnie kiedy do zaślepionych żydo-chrześcijan dotrze, kiedy wreszcie zrozumieją, że są ofiarami największego w historii oszustwa ideologicznego.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/22/najwieksze-oszustwa-w-historii-ludzkosci/
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/03/historia-naturalna-religii-monoteistycznych/Poniższą mapka pokazuje (na różowo) zasięg żydowskich/żydogennych „religii abrahamowych”.
.

Abraham_Dharma
.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Religie_abrahamowe
.
Prawie cały świat został skażony tymi żydowskimi bredniami. W przeważającej mierze przez żydo-chrześcijaństwo. Ludzi zniewolono duchowo bajkami o „dobrym Jezusie” i nieskończenie miłosiernym bogu – krwawym i mściwym psychopacie Jahwe. Miliardom ludzi zrabowano ich prawdziwą tożsamość i kulturę.
.
Czas wreszcie uwolnić się od tej żydogennej zarazy. Czas odżydzić Ducha ludzkości! A nie żebrać u żydowskich bożków o miłosierdzie, litość i „zbawienie”. Kler należy zesłać nad Jordan i na Synaj. Tam jest jego ziemia święta. Tam niech sobie czci żydowskich idoli i rzymską szubienicę.
.
Czas powrócić do własnych korzeni, własnej kultury i własnej tożsamości. Jesteśmy Słowianami a nie duchowymi Żydami.
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem.
.
Ręce Boga
Reklamy