Władimir Putin kontra presstytutka BBC Simpson, Szechter i Czesio Białczyński. A także dlaczego zamordowano Andrzeja Leppera…

.

Władimir-Putin.-Źródło-wikimedia.org_1-800x689.

Andrzej Lepper

.

Tym razem poruszę dwa wydawałoby się różne tematy – o prezydencie Putinie i Andrzeju Lepperze. Niemniej są one ze sobą powiązane.
.
Najpierw o prezydencie Rosji…
.
Świętobor podrzucił w komentarzu migawkę z konferencji prasowej Władimira Putina w grudniu 2014. Podczes niej prezydent Federacji Rosyjskiej rozjechał gąsienicami załganą presstytutkę BBC Johna Simpsona, który pragnął przekonać, że to Putin prowadzi agresywną politykę.
.

.
Świętobor opatrzył tę migawkę zdawkowym zdaniem – Nie potrzeba do tego żadnego komentarza. I tutaj ma naturalnie rację. Choć można dodać, że za problem Ukrainy odpowiedzialna jest nie Rosja, a USrael, który na zorganizowanie jewromajdanu i zamachu stanu wybulił co najmniej 5 miliardów dolców. Gdyby ten folwark banksterów nie mieszał u granic Rosji na Ukrainie nie byłoby żadnego problemu do rozwiązywania.
.
Świętobor dorzucił jeszcze inny filmik, który zresztą już wykorzystywałem – pokazuje on zasięg imperialistycznej ekspansji bandyckich NATO i USraela.
.

.
Dopiero w świetle tego filmu można na poważne rozmawiać o tym co dzieje się u granic Rosji. To nie ona pcha swoje wojska na wszystkie kontynenty. To nie ona buduje bazy wojskowe osaczające USrael czy kraje NATO. To ona broni się przed osaczaniem. Z tej perspektywy łatwiej jest zrozumieć o co chodziło w kijowskim jewromajdanie. USrael rękami płatnych agentów zrobił zamach stanu na Ukrainie, aby i tam budować swoje bazy i stawiać rakiety wymierzone w Rosję. Oczywistym zamiarem tej prowokacji było też pozbawienie w przyszłości Rosji bazy marynarki wojennej na Krymie. Ale z Krymem przeliczyli się. Putin sprzątnął im go sprzed nosa. USraelici zobaczą Krym jak świnia niebo!
.
W tym miejscu przepraszam wszystkich czytelników, ale zamieszczam na blogu obmierzłą mordę antypolskiej szumowiny Szechtera vel Michnika. Sam czuję do niego obrzydzenie ale inaczej nie nada…
Na początku stycznia br. w żydo-szczekaczce TVP Info ta żydowska szumowina do spółki z presstytutką Czajkowską szczuły i pluły na Władimira Putina:
.

.
Naturalnie nie ma sensu wyliczać wszystkich bredni, kłamstw i kalumni jakimi obie szumowiny obrzucały prezydenta Rosji.
Ja zwróciłem np. uwagę na to, że Szechter jeździ do Moskwy i wredny dyktator Putin wcale mu w tym nie przeszkadza. A gdy Szechter mówił o jego rozmowach z „Rosjanami” w Rosji zastanawiałem się po jakiemu ze sobą gadali – w jidysz czy po hebrajsku? Bo owi „Rosjanie” to tacy „Rosjanie” jak Szechter „Polak”. „Polak”, który otrzymał tytuł Żyda 1990 roku przyznany mu przez pobratymców z USraela za zasługi w obaleniu realnego socjalizmu w Polsce.
Dalej zauważyłem, że Szechter bardzo martwi się o los oligarchów. Co jest zrozumiałe, bo to jego pobratymcy – finansowi żołnierze Rothschilda. Zwróciłem też uwagę na to, że Szechter już w styczniu powiedział, że coś się kręci wokół szefowej żydowskiego rothschildowskiego banku centralnego Rosji (min. 13:30). Tak więc krążące przypuszczenia, że Putin ten bank znacjonalizuje są b. prawdopodobne.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/23/kiedy-wladimir-putin-pokaze-rothschildowi-fuck-you/

Uśmiałem się natomiast z marzeń Szechtera o „zamachu pałacowym” w Rosji. Czy o posadzeniu Putina na ławie oskarżonych jak Mubaraka (w jego sprawie Putin miał rację – Mubarak wiernie wykonywał polecenia z USraela przez dziesięciolecia, za co bandyci wystawili go na ostrzał). Jak widać żydowskie szumowiny żyją w obsesji i  amoku – jak sprzątnąć Władimira Władimirowicza….

Kompletnym odlotem Szechtera były brednie o tym, że Putin panicznie boi się swojego narodu. Przy poparciu 90 % czego miałby się on bać?

Jeszcze bardziej obżydliwe było przyrównywanie prezydenta Putina do Hitlera czy Stalina. Dokładnie tę samą metodę oczerniania Putina stosuje Czesio i jego koleś (krystowierca nazywający w dyskusjach Polaków gojami) Rafcio (Kopko/”Orlicki”).
https://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/wielka-zmiana-w-polityce/ukrainska-burza-czyli-koniec-starego-swiata-uwaga-majdan-nie-dajcie-sie-teraz-zastraszyc/2014-03-03-rafal-orlicki-ukraina-mozliwy-scenariusz/

Czesio gorliwie i bezwarunkowo popiera zbrodniarzy banderowców kijowskich z jewrosrajdanu:

„A ludowi Ukrainy, My Wolni Ludzie z Ruchu Wolnej Polski zawsze będziemy mówić:  JESTEŚMY Z WAMI! JESTEŚMY Z WAMI NIEZALEŻNIE OD TEGO JAK SIĘ TEN ROZDZIAŁ WASZEJ WOJNY SKOŃCZY! JESTEŚMY Z WAMI I BĘDZIEMY ZAWSZE! NIEZALEŻNIE OD TEGO JAKIE PODEJMIECIE DECYZJE! POPIERAMY WAS W PEŁNI I BEZWARUNKOWO! MACIE PRAWO BYĆ WOLNI CHOĆBY W TAK OGRANICZONYM STOPNIU JAK MY TERAZ JESTEŚMY!
RUCH WOLNEJ POLSKI JEST z UKRAIŃCAMI z MAJDANU!!!”

https://bialczynski.wordpress.com/2013/12/14/nieslowianska-rusofobia-bialczynskiego-a-niemadra-rusofilia-roznych-narodowcow/
.

Oboje też – Czesio i Rafcio wielokrotnie szaty rozrywali nad tym, że Putin utrzymuje kult Stalina w Rosji. A tu masz ci los – Szechter ich skompromitował. Bo powiedział, że to właśnie za sprawą Putina w centrum Moskwy stanął pomnik ofiar stalinizmu.
.

Czesio jego postawą wobec Rosji i prezydenta Putina okazuje się być duchowym bratem, wręcz bliźniakiem szumowiny Szechtera/Michnika. Jego blog z politycznego punktu widzenia jest internetowym pseudosłowiańskim dodatkiem do Zionzeitung gadzinówki GW. A jego „Zrzeszenie Słowian” to politycznie pseudosłowiańska rusofobiczna filia B’nai B’rith Polin. Ten wspólny mianownik – nienawiść do Rosji a zwłaszcza do Władimira Putina działa scalająco i mobilizująco na światowe żydostwo służące interesom żydo-banksterów i Izraela. Gorliwie jest ono wspierane w szczuciu na Rosję i gloryfikacji banderowskich uzurpatorów zbrodniarzy kijowskich przez Czesia – „Słowianina” znad Jordanu.
.

Ostatnio Czesio naszczekał na mnie w komentarzu. Była to jego wściekła reakcja na opublikowane przeze mnie teksty „Mateńka Rassija w mundurze” i „Gawarit Maskwa – internetowe radio Sputnik nadaje po polsku…„. Napisał on, że jestem skończony, że całkowicie utraciłem wiarygodność. Ale to on – duchowy pobratymiec Szechtera jest skończony…
.

Tyle o Czesiu…
.
Jeszcze większą brednią w wykonaniu Szechtera jest to, że Putin stracił wiarygodność na świecie. To są kompletne brednie, a raczej żydowskie nierealne mrzonki. Bo akurat to, że szczują na niego żydo-media i polityczne marionetki o niczym nie świadczy. W kręgu BRICS i w gronie państw niepodbitych przez żydo-banksterów prezydent Putin jest jak najbardziej wiarygodny. To bandycki USrael traci gwałtownie na wiarygodności. A tym bardziej jego waluta – dolary – czyli papier drukowany przez żydowski FED. Dominacja dolara jako waluty światowej szybkimi krokami zbliża się do końca. Gdy dolar padnie, upadnie potęga USraela.
.
A skoro jesteśmy przy Rosji to pamiętajmy o różnicy w wydatkach na siły zbrojne i zbrojenia – Rosja wydaje na te cele 10 razy mniej niż światowy bandyta i terrorysta nr 1 – Usrael. A mimo to modernizuje armię. Niedawno Przemex wrzucił w komentarzu przykłady takiej modernizacji:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosjanie-wkrotce-zaprezentuja-swoj-nowy-czolg-t-14-armata
.
http://www.youtube.com/watch?v=_Q9IF6A7ZK0&feature=player_detailpage
Rosja modernizuje ponadto systemy rakietowe, zdolne oszukiwać usraelską „Tarczę”. Modernizuje też marynarkę wojenną. I nie jest to tylko byle jakie toporne „gniotsja nie łamiotsja”. Rosja góruje nad USraelem np. w technologii elektronicznej. Znany jest incydent na Morzu Czarnym, kiedy to rosyjski myśliwiec przelatywał dwunastokrotnie nad najnowocześniejszym usraelskim niszczycielem.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Incydent-na-Morzu-Czarnym-Rosyjski-mysliwiec-prowokowal-okret-USA,wid,16539165,wiadomosc.html?ticaid=11490e
http://www.defence24.pl/news_prowokacja-rosyjskich-su-24-wobec-niszczyciela-uss-donald-cook
.
O czym „WPwiadomości” i „Defence24” nie powinformowały – rosyjski myśliwiec sparaliżował całkowicie system radarowy i komputerowy usraelskiego niszczyciela, który okazał się być bezbronny jak noworodek.
http://www.voltairenet.org/article185443.html
.
A teraz z jeszcze innej beczki. Ile to filmów i reportaży w telawiwzorni opowiada o tym, jak to zła KGB wykradała technologie militarne od USraela. Ciekawi mnie czy „Hollyłud” zekranizuje autentyczną historię o tym, jak to USrael wykradał z Rosji technologię torpedy Szkwał. Za to właśnie poszedł do więzienia były oficer wywiadu US Navy Edmond Pope. Gdy w latach 90-tych XX wieku w okresie odwilży za czasów marionetki żydo-oligarchów Jelcyna przedstawicielom Pentagonu Rosjanie zaprezentowali Szkwały byli oni w szoku. Rosyjskie torpedy były 10 razy szybsze niż najlepsze torpedy usraelskie. To właśnie Rosjanie pierwsi wyprodukowali torpedy wykorzystujące zjawisko superkawitacji.
.
No i Pope chciał technologię Szkwałów nielegalnie kupić.
.
I jeszcze jedna uwaga o rosyjskiej technologii…
Pamiętam jaką euforię wywołał w zachodnich żydomediach start programu usraelskich wahadłowców kosmicznych. „Nowa era w podboju kosmosu”. „ZSRR zdyskwalifikowana w wyścigu kosmicznym”. „Technologia przyszłości”. Ta euforia przycichła po katastrofie Challengera, w roku 1986, a jeszcze bardziej po katastrofie Columbii w 2003. Ostatecznie program zarzucono. Wahadłowce okazały się niewypałem. Po każdym locie sama ich kontrola, remont i wymiana różnych zużytych części kosztowały ogrom pracy, czasu i kupę pieniędzy. Całkowicie bezpieczne i bezawaryjne wahadłowce też nie były. No i potrzebowały więcej paliwa, aby wynieść je na orbitę. Obecnie egzemplarze owej „technologii przyszłości” rdzewieją jako eksponaty w muzeum. A rosyjskie Sojuzy nadal śmigają w kosmos dowożąc kosmonautów (astronautów) na międzynarodową stację kosmiczną.
http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/sojuz-zadokowal-do-miedzynarodowej-stacji-kosmicznej-na-pokladzie-pierwsza-wloszka,150431,1,0.html
.
USrael nawet w technologii rakiet kosmicznych pozostał w tyle. Ich złom jest niepewny.
http://wiadomosci.dziennik.pl/nauka/artykuly/473734,usa-bezzalogowa-rakieta-nasa-antares-eksplodowala-po-starcie-wideo.html
.
Jakby nie gniotsja nie łamiotsja „Sojuzy” – czym by ci biedni astronauci jewrounijni i usraelscy latali na ISS? Pershingi tak wysoko nie dolecą. I one niszczą a nie transportują.
.
Tyle o Rosji…
.
A teraz sprawa Andrzeja Leppera, zamordowanego w 2011 roku.
.
Na temat przyczyn jego śmierci nadal krążą różne domysły. Tylko jednego 24 marca 2015 otrzymałem kilka maili z filmem przedstawiającym go w knessejmie, zatytułowanym „8 minut, które zabilło Andrzeja Leppera”:
.

.
To przemówienie miało miejsce w 2001 roku, gdy Lepper był jeszcze wicemarszałkiem knessejmu. Został nim 19 października, przestał nim być 29 listopada 2001 roku. Z powodów oczywistych, widocznych na filmie. Zamordowanie go w tamtym okresie byłoby zbyt podejrzane. Chciano go najpierw wykończyć politycznie.  W tym celu Leppera ciągano po sądach, rozpuszczano o nim bzdurne plotki i pomówienia, próbując go w ten sposób skompromitować, ale udało się to dopiero w kolejnej kadencji knessejmu (o tym za chwilę). W tym miejscu jeszcze jedna uwaga – A. Lepper wśród złodziei wymienił nazwisko posła Piskorskiego. Nie był to jednak założyciel partii Zmiana Mateusz Piskorski, a Paweł Piskorski – agent okupanta.
.
Ja zapamiętałem Leppera z jeszcze innego wystąpienia – w Stasburgu.
.

.
Wykończenie polityczne A. Leppera przypadło w udziale Kalksteinowi.
 W lutym 2005 w fundacji Sorosa Kalkstein mówił o niebezpieczeństwie dojścia do władzy m.in Samoobrony:
.
W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent.
W tej chwili ich notowania są nieco mniejsze
.
Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna) i rozwścieczonych swoim losem postkomunistów.”
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/
.
A w październiku tegoż roku 2005 tenże Kalkstein wciąga tę właśnie Samoobronę, którą tak straszył u Sorosa, do koalicji rządzącej. Powołane szybciutko z inicjatywy PiS CBA sfabrykowało aferę gruntową wymierzoną politycznie właśnie w Leppera. Dodatkowo sfabrykowano tzw. „seksaferę” także wymierzoną w niego. Zwłasza „afera gruntowa” poderwała u rolników autorytet szefa Samoobrony, który rzekomo za łapówki ułatwiać miał „odrolnianie” ziemi rolnej. Koalicja się rozpadła a Samoobrona i Lepper wylądowali na politycznym marginesie. W przedterminowych wyborach 2007 Samoobrona zdobyła zaledwie 1,53% głosów. W 2005 zdobyła ich 11,41%. Tak politycznie wykończono Andrzeja Leppera. Tyle, że zamierzał on powrócić do polityki. Miał masę dokumentów o rozgrabianiu Polski przez agenturę okupanta i chciał je wykorzystać. I wtedy dopadł go mossadowski szwadron śmierci zwany seryjnym samobójcą.
.
Co niektóre załgane presstytutki z polskojęzycznej telawiwzorni, które co prawda nie za bardzo wierzyły (albo udawały, że nie wierzą) w samobójstwo Leppera (telawiwzornia uwiarygadniała się w ten sposób jako „niezależna”) sugerowały, że za ewentualnym zabójstwem Leppera mógł stać prezydent Białorusi i jego tajne służby.
.

.
W ten sposób chciano osiągnąć konkretny polityczny cel – oczernić prezydenta Łukaszenkę (gdyby Lepper jeździł do Rosji winnym byłby oczywiście Putin). Jeśli to nie było samobójstwo, to mogła to być robota Białorusinów i złego Łukaszenki. A nie mossadowskiego szwadronu śmierci.
.
Na początku napisałem, że sprawa Putina i Leppera są ze sobą powiązane. Otóż zarówno nagonka na prezydenta Rosji jak i zabójstwo Andrzeja Leppera to sprawka tej samej grupy interesu. Jest wprawdzie oczywiste, że Lepper był politykiem z niższej ligi niż prezydent Rosji i decyzję o likwidacji go podjęto na niższym szczeblu żydowskiej piramidy władzy. Ale to ta sama sitwa która urządza nagonkę na Rosję ma na sumieniu charyzmatycznego i niepokornego Andrzeja Leppera. Na szęście ma ona za krótkie łapy, aby to samo zrobić z ich wrogiem nr 1 – Władimirem Putinem.
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem.
.
Ręce Boga
Reklamy

1 komentarz do “Władimir Putin kontra presstytutka BBC Simpson, Szechter i Czesio Białczyński. A także dlaczego zamordowano Andrzeja Leppera…

  1. Pingback: Putin ogłasza suwerenność rubla – KOMENTARZ DNIA 24.3.2015 | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.