NATOwsko-jewrounijna wolność w Czechach – więzienie za rzucanie jajkami w usraelskie czołgi. A w Polsce dożywocie za ćpanie…

.

nato.

statua-wolnoc59bci2
.

(Otrzymane mailem pod tytułem „Historia kałem się toczy” od Eugeniusza Zinkiewicza – opolczyk)
.
.
.Czechy: 2 lata więzienia za rzucanie jajkami w czołgi USA

23/03/2015

Oświadczenie ostrzegające Czechów przed konsekwencjami rzucania pomidorami i jajkami w stronę konwoju wojskowych pojazdów USA przejeżdżających przez kraj wyemitował czeski kanał telewizji Nova. „Atakowanie konwoju takimi przedmiotami, jak pomidory, czy jajka” będzie kwalifikowane jako zakłócenie lub uszkodzenie mienia i grozić za nie będzie kara od 2 do 3 lat więzienia.

Emisja ostrzeżenia związana jest z akcją „Czołgi? Nie dziękuję”, którą zorganizowała antywojenna i sprzeciwiająca się zbrojeniom organizacja. Organizatorzy akcji umieścili w miastach na terenie Czech specjalne znaki „Czołgi? Nie dziękuję!”. Operacja „Dragoon Ride”, w ramach której konwój amerykańskich pojazdów wojskowych przejedzie przez Estonię, Litwę, Łotwę i Polskę by dotrzeć do Niemiec od 29 marca do 1 kwietnia będzie przekraczać terytorium Czech.
.

nie dla czołgów
.Organizatorzy akcji „Czołgi? Nie dziękuję!” oceniają przejazd amerykańskich wojsk jako „prowokacyjną paradę zwycięstwa” zorganizowaną celowo w pobliżu rosyjskiej granicy. Krytykują też USA twierdząc, że skoro NATO „naprawdę pragnie budować światowe bezpieczeństwo to Rosja i Chiny i wszystkie inne państwa powinny zostać zaproszone do udziału”.

Przeciwko przejazdowi amerykańskich pojazdów wojskowych przez kraj zabrali też głos czescy komuniści z Komunistycznej Partii Czech i Moraw, która w ostatnich wyborach parlamentarnych zdobyła na terenie kraju ponad 14% głosów poparcia. Zdaniem komunistów przejazd kolumny wojskowej spowoduje tylko powstanie korków na drogach i będzie budził złość lokalnych mieszkańców.

W związku z informacjami i krytyką w mediach społecznościowych czeski rząd postanowił samodzielnie zapewnić dodatkową ochronę przejeżdżającym pojazdom, bojąc się ataków i ” zorganizowanych prowokacji”.

.
.
.
.*****************************

.

.

Polecam jeszcze komentarze pod tym artykułem:

Zenon Górecki · Najbardziej aktywny komentator · Rewa

Bzdura nie z tej ziemi…ktoś sobie urządził happenning ze znakami. Sadze,ze Czesi nie nabiorą się na ten bred i obrzucą jankeskie czołgi nie tylko zgniłymi jajami,ale i czymś cięższym!!! I mogą im naskoczyć…cmoknąć co najwyżej za to w trąbę!
.

.Liliana Wojtulewicz · Najbardziej aktywny komentator · Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Sopocie

Ciekawa jestem jaką minę będą mieli pastuchy na czołgach jak dostaną zgniłym jajem.Czołg nie dozna uszkodzenia,najwyżej będzie smród po zbukach.
.

.Józek Zbagien

znaczy się, cuś ten sprzent hamerykański mało wiarygodny jest, wystarczy przypierdolić mu jajkiem albo innym pomidorem i kupa żelastwa uszkodzona…, a co siem stanie jak ktuś ze z procy pojedzie kamykiem? ani chybi anihilacja….
.

Leszek Szurman · Najbardziej aktywny komentator · ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 2 W CIESZYNIE

BRAWO CZESI ciekawe co polska lewica na to jakos nic Miler nie piszczy ani pani ogórkowa niech ta jankeska banda Ewakułuje sie na oktetach jak tam dojechała MAJA SZCZĘŚCIE BO GDYBY BYŁA JAKAŚ WOJNA TO DO TEJ BAWARI NIE DOJECHAŁ BY ŻADEN ICH POJAZD
.
A od siebie za Leszkiem Szurmanem powtórzę – Brawo Czesi!
.
No i czy to nie jest dziwne? Czesi bardziej niż Polacy powinni kochać USraelitów, bandyckie NATO i nienawidzieć Rosjan i „komuny”. Pamiętają „praską wiosnę” zmiażdżoną interwencją wojsk Układu Warszawskiego (dzisiaj uważam, że słusznie). ZSRR bronił się przed prowokacją żydo-zachodu i osłabieniem bloku wschodniego. O tej interwencji Układu Warszawskiego w 1968 roku pamięta się u nas – o dziesiątkach militarnych interwencji USA w okresie zimnej wojny miłośnicy USraela nie pamiętają.
.

„Trudno jest dokładnie nawet ustalić ile razy i gdzie USA interweniowały militarnie. Oblicza się jednak, że w krótkim czasie swego istnienia jako niepodległe państwo od 1776, USA przeprowadziły ok. 400 akcji militarnych i ok. 6000 ukrytych interwencji w ponad 100 krajach. [ 3 ] Tylko od czasu II Wojny Światowej, USA zbombardowały aż 19 krajów, w tym tak małe i biedne jak Guatemala i Grenada, nie mówiąc o zmasakrowaniu Wietnamu, Iraku, czy ostatnio Afganistanu. Według wielu przedstawicieli rządu amerykańskiego, takie interwencje mają jednak „sens”. („Sądzimy, że cena jest warta tego”, jak powiedziała kiedyś Sekretarz Stanu Madeleine Albright, zapytana w 1996 przez redaktorkę amerykańskiej stacji CBS co sądzi o sankcjach ekonomicznych USA wobec Iraku, w wyniku których zmarło ok. pół miliona dzieci irackich.)”
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2418

.

Także do komunizmu powinni Czesi mieć awersję. Po stłumieniu „praskiej wiosny” władze w Czechosłowacji mocno dokręciły śrubę. Opozycja (często agenturalnie sterowana z zachodu) nie miała tam łatwego życia. W czasach Solidarności krążył taki kawał u nas: na granicy polsko czeskiej spotykają się dwa psy – polski idący do Czechosłowacji i czeski idący do Polski. „Po co idziesz do nas” pyta pies czeski. „Najeść się do syta. A ty po co idziesz do Polski”. „Poszczekać”.
.
Czesi powinni mieć więc silną awersję do „komuny”. A jednak ponad 14 % popiera Komunistyczną Partię Czech i Moraw. Jak widać tym ludziom spadły już klapki z oczu. Zrozumieli czym jest bandycki kapitalizm.
.

Brawo Czesi! Tak trzymać!

I pamiętajcie – jedno jajko w usraelitów ode mnie!

.
.
A tymczasem w naszym jewrounijnym barku agentura okupanta wprowadza nowe bandyckie „prawo”:
.
„Dożywocie dla uzależnionych? Nowelizacja kodeksu karnego

17.03.2015

Rządowa nowelizacja kodeksu karnego przewiduje możliwość dożywotniego uwięzienia osoby uzależnionej, np. narkomana lub alkoholika. Za co? Za to, że jest uzależniony. Czyli za to, że jest chory. Artykuł ukazał się 11 marca na wyborcza.pl.
(…)
Najgorsze jest to, że uzależnieni przestaną teraz przychodzić do klinik, ośrodków i na grupy terapeutyczne. No bo co będzie, jeśli pójdę się leczyć, a nie dam rady, wrócę do nałogu, ukradnę coś i stanę przed sądem? Gdzieś w papierach będzie, że się leczyłem, że jestem uzależniony. I zamiast zwykłego roku więzienia dostanę rok więzienia, a potem dożywocie w Ośrodku Doktora Elektrowstrząsa i Sanitariusza Kopniaka. No to nie pójdę się leczyć. Pójdę ćpać i zdechnę.

Dlatego ta nowelizacja to nie tylko dożywocie dla chorych. To w zasadzie wyrok śmierci.”

http://bezkarnoscpolicji.info/wydarzenia/politykaprawo-wydarzenia/dozywocie-dla-uzaleznionych-nowelizacja-kodeksu-karnego/

http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105405,17552850,Dozywocie_dla_cpunow__Takze_wyrok_smierci.html

Aż dziw bierze, że Zionzeitung GW jest taka odważna, pro-obywatelska i o takich poczynaniach okupanta pisze krytycznie. Też chciało by się powiedzieć – brawo.

.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem.
.
Ręce Boga
Reklamy

1 komentarz do “NATOwsko-jewrounijna wolność w Czechach – więzienie za rzucanie jajkami w usraelskie czołgi. A w Polsce dożywocie za ćpanie…

  1. Pingback: Putin ogłasza suwerenność rubla – KOMENTARZ DNIA 24.3.2015 | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.