Kiedy Władimir Putin pokaże Rothschildowi – fuck you?

.

Putin

.

Niestety na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia tego faktu ze strony najwyższych władz Federacji Rosyjskiej.

Dodam w tym miejscu – niemiecka blogosfera już w grudniu 2014 pisała o planach Putina dotyczących nacjonalizacji Centralnego Banku Rosji.
http://new.euro-med.dk/20141215-putins-vertrauter-putin-will-rothschilds-russische-zentralbank-verstaatlichen-und-handlanger-des-westens-saubern-krieg-bis-eine-seite-einbricht-unvermeidbar.php
https://derhonigmannsagt.wordpress.com/2014/12/15/putins-vertrauter-putin-will-rothschilds-russische-zentralbank-verstaatlichen-und-handlanger-des-westens-saubern-krieg-bis-eine-seite-einbricht-unvermeidbar/
http://stopesm.blogspot.de/2014/12/verstaatlichung-der-russischen.html#.VRAqCuGHu70

W relacjach tych blogerzy powoływali się na wypowiedzi Jewgenija Fjodorowa, bliskiego współpracownika Władimira Putina, który twierdzi, że Putin coś takiego planuje.

.
Cóż mogę powiedzieć od siebie na ten temat…

.

Taki krok – nacjonalizacja Centralnego Banku Rosji jest koniecznością.  W ten sposób Rosja odzyska kontrolę nad jej bankiem centralnym. Do tego konieczna jest jednak zmiana konstytucji. Prezyden Putin i Duma będą to musieli zrobić. Im prędzej tym lepiej dla Rosji. Tyłe że byłby to dopiero pierwszy ważny krok na drodze do odzyskania suwerenności finansowej przez Rosję. Koniecznością jest nacjonalizacja wszystkich banków kontrolowanych przez obcych. A jeszcze ważniejsze jest odebranie bankom prawa do tworzenia pieniędzy poprzez przyznawanie tzw. „kredytów”. Emisja pieniądza i puszczanie go w obieg (nie jako długu w żydowskich bankach) jest koniecznym posunięciem, które dałoby Rosji suwerenność finasową. To państwo ma emitować pieniądze, puszczać je w obieg i kontrolować ich podaż – a nie żydowskie banki Rothschilda.

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

1 komentarz do “Kiedy Władimir Putin pokaże Rothschildowi – fuck you?

  1. Pingback: Kiedy Władimir Putin pokaże Rothschildowi – fuck you? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.