Protest w sprawie profesora Bogusława Pazia

flaga-Polski

.

Bogusław Paź

.

Profesor Paź oglądając migawki z wzięcia do niewoli banderowskich zbrodniarzy napisał na pejsbuku:

„Banderowskie ścierwa dostają łomot aż miło! I jak tu nie kochać „Ruskich”..?”

Ale to profesor Paź ma rację. To że banderowskie ścierwo dostało po pysku to nie powód do oburzenia. Banderowska swołocz czcząca tradycję ONU/UPA, szczycąca się ludobójstwem Polaków, oddziałami SS Galizien i kolaboracją z III Rzeszą prowadzi w Noworosji świadomie ludobójcze w stosunki do rosyjskiej ludności działania wojenne. Celowo zbrodniarze ostrzeliwują dzielnice mieszkalne, torturują i mordują ludność cywililną. W Noworosji odkryto wiele masowych grobów – ofiar banderowskiej swołoczy:
http://pl.sputniknews.com/polish.ruvr.ru/2014_10_01/OBWE-ma-na-Ukrainie-do-czynienia-z-nielegalna-transplantologia-2761
/

Przy czym bandycka junta kijowska robi jeszcze kasę na ofiarach zbrodni banderowskich, które są patroszone na narządy do transplantacji.

Jest niezrozumiałe, że władze Uniwersytetu Wrocławskiego, zamiast potępiać zbrojne bandy banderowców – agresora w Noworosji – stosują represje wobec profesora Bogusława Pazia.
Kiedy wreszcie Polacy obudzą się za probanderowskiego amoku kolportowanego przez żydo-media i polityczne marionetki rządzące Polską – w komplecie agenturą żydo-banksterów i Izraela?
Dlacze władze Uniwersytetu Wrocławskiego nie potępiają kultu Bandery jawnie uprawianego na Ukrainie? Dlaczego stają po stronie bandytów uzurpatorów kijowskich i zbrodniczych banderowców? Odpowiedzialnych za rzeź w Kijowie (snajperzy byli z prawego sektora), za ludobójstwo w Odessie, Mariumpolu i w republikach Donieckiej i Ługańskiej.
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/06/oskarzam-o-masowa-zbrodnie-przeciwko-ludnosci-cywilnej-w-odessie/
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/17/oskarzam-junte-kijowska-bandziorow-jewromajdaniarzy-o-zbrodnie-w-kijowie/
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/10/20/oskarzam-zydo-banksterski-zachod-o-bezczynnosc-wobec-ludobojstwa-na-wschodniej-ukrainie-i-o-wspieranie-ludobojczych-watah-z-tzw-prawego-sektora/

Dlaczego władze Uniwersytetu Wrocławskiego usłużnie służą psom wojny w Warszawie?

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/28/za-nawolywanie-do-wojny-i-dzialania-w-tym-kierunku-kula-w-leb/

Nawt zaślepiony rusofob Waldemar Łysiak dostrzega prawdę o wojnie w Noworosji:

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/17/rusofob-waldemar-lysiak-dal-glos-pieprzyc-ukraine/

A władze Uniwersytetu Wrocławskiego, rzekomo polskiego, służą interesom banderowskiej zbrodniczej swołoczy i okupanta Polski.

Dlaczego?

Domagam się zakończenia represji wobec profesora Bogusława Pazia i przyjęcia przez władze Uniwersytetu Wrocławskiego postawy propolskiej a nie probanderowskiej!

Bez wyrazów uszanowania.

.
.