„Holokaust Słowian” – stek bzdur, kłamstw, demagogii i szowinizmu…

.
flaga-Polski
.

W internecie krąży tekst pt. „Holokaust Słowian”.
Ostrzegam przed tym tekstem, bo jest jest pokręcony, pełen dezinformacji, bzdur, załganej propagandy, rusofobii i polskiego szowinizmu. Nie pojmuję jak na ten stek bzdur można dać się  nabrać. Dużą część tekstu stanowi „talmudyczna”  naciągana lingwinistyka. Taką „metodą” można wykazać wszystko – nawet to, że języki słowiańskie pochodzą od Andromedan lub Reptylian. Po „obróbce” linginistycznej, gdy autor już wystarczająco namieszał w głowach czytelników zaczyna się prawdziwa załgana propaganda i demagogia. Podam konkretne przykłady.
„Że Holokaust (słowo) jest słowiańskiego pochodzenia”

Brednie z tej prostej przyczyny, że Słowianie nie stosowali ofiar całopalnych. Nigdy i nigdzie.
Cały ten lingwinistyczny wywód to zwykła naciągana blaga.

„Że 1/3 wszystkich ofiar 2 WŚ to Rzeczpospolitanie”

Nie było żadnych „Rzeczpospolitan”. To bzdurny wymysł. Rzeczypospolita była państwem wielonarodowym i aż do jej upadku istniały antagonizmy pomiędzy poszczególnymi grupami etnicznymi/narodowymi. Wprawdzie polska szlachta zdominowała życie publiczne Rz’plitej, (i tylko siebie uważała za „naród”) ale nigdy nie udało się jej osiągnąć tego, aby Litwini czy Rusini czuli się Polakami. Zresztą, wtedy nawet chłopi mówiący po polsku na etnicznych polskich ziemiach nie czuli się Polakami. Uważali się za „tutejszych” a nie Polaków.

„Należy sobie jasno powiedzieć, Niemcy i ZSRR są w takim samym stopniu odpowiedzialne za drugą wojnę światową!”

Co za bzdury! A gdzie jest o tym, że do wojny parły przede wszystkim środowiska żydowskie – żydo-banksterzy i syjoniści? Bez wsparcia żydo-banksterskich koncernów Hitler nawet nie zostałby kanclerzem. I bez wsparcia żydowskich banków nie postawiłby III Rzeszy na nogi.

Stalin natomiast skorzystał z okazji, widząc Hitlera prącego do wojny, zawarł z nim tajny układ aby zabezpieczyć ZSRR przed agresją (udało się to tylko do czerwca 41) i przy okazji otrzymał w prezencie od Hitlera wschodnią część II RP. Ale tyko do czasu… Tyle, że nie Stalin był wtedy głównym podżegaczem wojennym a środowiska żydowskie. Nie Stalin parł do tej wojny a światowe żydostwo i Hitler.

„W ciągu ostatnich 100 lat Polska i Rosja/ZSRR prowadziły ze sobą 3 wojny.”

Z Rosją w ciągu ostatnich stu lat Polska nie prowadziła ani jednej wojny. Jedynie obecnie psy wojny pchają Polskę do wojny z Rosją. A z ZSRR nie było trzech wojen. Wojnę z roku 1920 sprowokował litewski przybłęda jego idiotyczną wyprawą kijowską. W II wojnie Stalin skorzystał z okazji, wsparł z opóźnieniem Hitlera, ale w końcówce wojny polscy żołnierze walczyli u boku Armii Czerwonej dobijając III Rzeszę w Berlinie.

„To takie przypomnienie jeszcze, jeśli ktoś liczy na NATO w przypadku rosyjskiej agresji na Polskę”

Co za idiota bredzi o możliwości agresji rosyjskiej na Polskę? Przecież to zwykła żydowska propaganda!

„A ile wojen prowadzili w tym samym czasie z Rosją tzw. Alianci? ZERO!”

Bardzo przepraszam – a to co się od roku na Ukrainie dzieje to nie jest cicha, niewypowiedziana wojna „aliantów” z Rosją?

„Mało tego, dwie pierwsze z tych wojen wygraliśmy.”

Totalny odlot i megalomania. W pierwszej wojnie Polska nie była stroną, bo nie istniała. A Polacy walczyli i po stronie zwycięzców i po stronie pokonanych. II wojnę wygrał przede wszystkim ZSRR. A nie „my”. Tyle, że prozachodni i prosanacyjny tzw. „żont londyński” był wrogo ustosunkowany do ZSRR, a przez „sojuszników” został kompletnie olany. Jak i cała Polska. A o tym, że Stalin proponował II RP sojusz nikt nie wspomina. I gdyby władze II RP tę propozycją przyjęły nie byłoby września 1939.

„Wracając do zbrodni sowieckich: o Katyniu czy Miednoje teraz się już słyszy, ale kilkadziesiąt lat propagandy, że atakowali nas Niemcy pokutuje do dziś. Nadal w ankiecie zdecydowana większość ludzi odpowiedziałaby, że to Niemcy „są Ci źli”, a ZSRR kojarzy się dużo mniej (bardziej ze zbrodniami powojennymi niż wojennymi).”

Dlaczego autor nie nazwie po imieniu zbrodniarzy z Katynia i Miednoje?
https://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/

„O podejściu ZSRR do Słowian może niech zaświadczą słowa Żukowa do Eisenhowera, czyli jak rozbroić pole minowe za pomocą Słowian:
„Kiedy natkniemy się na pole minowe, nasza piechota atakuje dokładnie tak, jakby go tam nie było.”

Nie wiem, czy Żukow to rzeczywiście powiedział. On sam był Słowianinem, Rosjaninem. Jest faktem, że nie oszczędzał żołnierzy i pchał ich wpierjod. Ale nie zapominajmy o tym, że po śmierci Stalina to Żukow zlikwidował Berię, rozwalił garnizony żydowskiej NKWD i uwolnił ZSRR spod żydowskiej okupacji.

Łatwo jest krytykować Żukowa. Ale to ostatecznie on zdobył Berlin. A nie Eisenhower.

„Pierwszą w historii świata masową egzekucją ludności w systemie automatycznym (czyli jak w fabryce) jest właśnie zbrodnia NKWD na polskich jeńcach wojennych pojmanych 17 września 1939 roku (czyli jest radziecka, a niemiecka, jak się powszechnie sądzi)”

To była zbrodnia żydowsko-gruzińska. Gruzin nakazał, Żydzi wykonali. Ponadto nie była ona pierwsza. W tym samym Katyniu w identyczny sposób ci sami żydowscy oprawcy masowo jak w fabryce mordowali Rosjan.

O Auschwitz nie ma sensu pisać. Tam nie było obozu „zagłady” a obóz pracy. Także dla Żydów. Wsjo.
https://palestyna.wordpress.com/2010/01/27/holokaust-mity-fakty-falsz-propaganda-kto-tu-maci-druga-strona-opowiesci-o-super-zagladzie-zydow/

Mit 6 milionów żydowska propaganda eksploatowała od roku 1869.

a230

I wciąż milczy oficjalna propaganda o żydowskiej kolaboracji z Hitlerem.

https://ptto.wordpress.com/2013/06/21/zydzi-na-uslugach-hitlera-zydowscy-agenci-gestapo/
https://ptto.wordpress.com/2013/06/21/jak-zydzi-zdradzili-zydow-niewiniatka-z-judenratow/

Ja już dawno przestałem pisać o Żydach jako ofiarach tej wojny. Przy czym podkreślam, że to przede wszystkim środowiska żydowskie do niej parły. Bez woli żydo-banksterów II wojny by nie było. I „zagłady” przez pracę w obozach też by nie było.

Autor „demaskuje” mit 6 milionów (co może zrobić każdy, bo nawet ucziwi badacze żydowscy podważają tę liczbę), ale nie demaskuje oszustwa z komorami gazowymi. Zbrodnie żydowskie zwala na ZSRR (w domyśle Rosję), o żydo-banksterskiej odpowiedzialności za II wojnę nie wspomina ani słowem, a na koniec pisze „proszę powstrzymać się od treści antyżydowskich”. Przecież to jest podstępna żydowska zmyła.

O tym, że podczas wojny w Europie zginęło najwięcej Słowian piszę od dawna. Tyle że nie cierpię słowa „holokaust”, gdyż kojarzy się ono dzięki żydowskiej propagandzie z „zagładą” Żydów, która jest mocno problematyczna. Władze III Rzeszy (niekoniecznie Niemcy) chciały z Żydów oczyścić Europę poprzez wywiezienie ich do Azji. Gdy załamał się front wschodni a ofiar wojennych przbywało władze III Rzeszy postanowiły wykorzystać ich do pracy na rzecz niemieckich koncernów. Po to zwożono ich do gett a następnie do obozów koncentracyjnych. Nie było w nich selekcji – praca – komory gazowe. Była selekcja ciężka praca (mężczyźni) i lżejsza praca (kobiety i dzieci). „Zagłada” Żydów to propagandowa fikcja. Oni ginęli w obozach jak inni więźniowie od chorób i ciężkiej pracy, a nie „planowo” w komorach gazowych.

„7. Armia Świata
(…)
Przed nami były tylko: ZSRR, USA, Niemcy, Wielka Brytania, Francja i Japonia.”

Bzdura – ostatnia armia głównie konna. Chińczycy by tę armię czapkami nakryli. Włosi mieli armię dużo lepiej uzbrojoną. Hiszpanie też. Ne popadajmy w megalomanię.

„w Polsce pod broń powołano 1.1 mln osób, w tym ponad 100 tys. Żydów. Znaczy to, że statystycznie co dziesiąty polski żołnierz był Żydem. Widać to szczególnie na cmentarzu pod Monte Cassino.”

Część Żydów w II RP było zasymilowanych, czuli się Polakami i rzeczywiście gotowi byli zginąć w obronie Polski. Ale byli i tacy, którzy chcieli z Polski zrobić Judeopolonię, Polskę nienawidzili, byli szkodnikami i pasożytami żerującymi na Polsce. Pod Monte Cassino Żydzi też walczyli. Ale wielu z tych, którzy z Andersem wywędrowali do Iranu pod Monte Cassino wcale nie doszli, bo po drodze zwiali do Palestyny.

Pisanie tak ogólnikowe sugeruje, że wszyscy Żydzi mieszkający wtedy w Polsce gotowi byli ginąć za Polskę a to jest kosmiczna bzdura.

„Obecnie polska armia jest 18. siłą świata i 6. siłą Europy”

Jaka ona „polska”? Czy służy interesom polskim, czy żydo-banksterskim? I kolejna porcja propagandy sukcesu. Cieszmy się, jesteśmy militarną potęgą. A sama Białoruś ma lepszą armię, służącą interesom Białorusi.

„Hitler miał plan…”

Oczywiście że miał – jego priorytetem był „Lebensraum” na wschodzie – po Ural.

„W zamian za Wolne Miasto Gdańsk Polska dostanie Słowację (z rozbioru Czechosłowacji w 1938).
W zamian za Pomorze (z Gdynią) dostanie wschodnią Ukrainę (z Odessą i może Krymem).”

A po co nam Słowacja czy wschodnia Ukraina? Mało było utrapienia z mniejszościami narodowymi przed rozbiorami i w II RP? Przecież Słowacy i Ukraińcy uważaliby Polaków za okupantów.

„Razem z Polską dokona inwazji na ZSRR, bo Niemcom się nigdy nie udało podbić Rosji, a Polakom już kilka razy.”

Jakie kilka razy? Owszem, wojska Rzeczypospolitej (nie polskie a wielonarodowe – polsko-litewsko-rusińskie) okupowały jeden raz Kreml z podpuszczenia papiestwa, ale potem zwiewały w podskokach.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/07/papiestwo-i-narodziny-nienawisci-polsko-rosyjskiej/

 

„Jak wiadomo Rosjanom nikt nie pomoże. Co najwyżej Francja, UK i USA złożą noty protestacyjne.”

Rosjanie w ZSRR byli najbardziej eksterminowaną grupą etniczną. Co za idiota utożsamia żydo-bolszewicką ZSRR z Rosjanami?

Potem dokona inwazji na Francję, która szybko skapituluje.”

Kompletna bzdura. Hitler od początku planował najpierw atak na Francję i ogólniej Europę zachodnią, a dopiero potem na ZSRR. Był cwany i wiedział, że gdy Wehrmacht będzie się wykrwawiał pod Uralem i Kaukazem III Rzesza dostanie nożem w plecy od Francji i Anglii. Dlatego najpierw zabezpieczył sobie tyły i podbił Francję. Hitler pertraktował z Polską tylko dlatego, aby nie dostać nożem w plecy gdy zaatakuje Francję. Tylko dlatego. I dlatego wojnę zaczął od Polski – bo wiedział, że Francuzi i Anglicy nie będą walczyć o polski Gdańsk. ZSRR też zresztą nie. Po podboju Polski, mając traktat ze Stalinem (zabezpieczone plecy) uderzył na zachód. I dopiero wtedy, gdy nie obawiał się ciosu w plecy od Francji ruszył do właściwego celu wojny – ataku na ZSRR.

„Żeby było jasne. Gdyby Święte Cesarstwo Rzymskie (dla tych, co nie wiedzą, że rozbiorów dokonało Cesarstwo Rzymskie polecam: Niemcy? Jacy Niemcy? – Niemcy NIE są starsze niż USA) nie dokonało rozbiorów 150 lat wcześniej to wszystkich tych ludzi dziś nazywalibyśmy Polakami!

 

Jakimi Polakami??? Co za idiota szowinista wypisuje takie bzdury. Rzeczypospolta była państwem wielonarodowościowym, Polacy stanowili w nim miejszość, a pozostałe grupy etniczne/narodowe wcale nie pałały chęcią bycia Poakami. Kiedy wreszcie idioci szowinińci to zrozumieją. Pozwólmy Litwinom, Białorusinom i Rusinom/Ukraińcom być sobą. Nie róbmy z nich na siłę Poaków. Bo będą nas jeszcze bardziej nienawidzieć. A co do Świętego Cesarstwa Rzymskiego – autor zapomniał podać jego pełną nazwę – Sacrum Romanum Imperium Nationis Germanicae – Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego.

„Należy tu ponownie zwrócić uwagę, że WSZYSTKIE (!) państwa Słowiańskie zostały poddane komunistycznemu terrorowi”

Nie komunistycznemu, a żydo-bolszewickiemu i żydokomunistycznemu terrorowi. Bądźmy precyzyjni w nazewnictwie.

 

„granica między kapitalizmem, a komunizmem w Europie pokrywa się praktycznie dokładnie z granicą między Słowianiami, a nie-Słowianami.”

I dzięki temu kraje słowiańskie uniknąły znacznie wcześniejszego zniewolenia przez żydo-banksterów. Których plany depopulacyjne Słowian 8i nie tylko) są znacznie gorsze niż zbrodnie żydo-bolszewii.

„Narodowi, który dał podwaliny pod całą współczesną kulturę europejską, perską, hinduską i semicką”

O jakim narodzie autor bredzi? Słowianie to były różne i zróżnicowane plemiona a nie naród. Słowiańska kultura były kulturą plemienną a nie narodową. A z tą kulturą semicką to bzdura. Semiccy Arabowie są jahwistami. Islam to religia żydowska – abrahamowa i wywodzi się jak i chrześcijaństwo z judaizmu.
A judaizm to rasistowska antykultura. I została wyssana z palca, adoptując co prawda sporo zapożyczeń od sąsiadów. Ale rasistowską ideologię narodu wybranego żydowska elita wymyśliła sama.  I takiego zbrodniczego bełkotu jak w żydo-biblii u Słowian nie było. Więc nie słowiańska kultura była podwaliną „kultury” semickiej.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/

„UWAGA! W komentarzach proszę powstrzymać się od treści antyżydowskich”

A to dlaczego?

„To, że część Żydów jest jaka jest, to nie znaczy, że atakować można wszystkich”

Ja nigdy nie „atakuję” Żydów. Jedyne co robię, to demaskuję zbrodnie i oszustwa ściśle określonych środowisk żydowskich. Nigdy jednak nie przypisuję ich wszystkim Żydom. Apel o powstrzymywanie się od treści antyżydowskich to zwykły żydowski podstęp. Bo tylko im zależy na tym, aby o ich zbrodniach i oszustwach nie pisać. Ale o nich właśnie należy pisać podkreślając, że odpowiedzialnością za nie nie można obarczać wszystkich Żydów.

To tylko część bzdur i demagogii w powyższym tekście. Jest ich zbyt wiele, aby wypunktować wszystkie. Ostrzegam przed tym tekstem – jest zwykłym oszustwem!

.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga