Jacob Rothschild dał głos…

lordrothdeath_sm

.

Jak informuje Prison Planet.pl „najwyższy kapłan” globalnej sitwy:

„lord” Jacob Rothschild: „…przewodniczący , trustu zarządzającego 2,3 miliardami funtów, w sprawozdaniu rocznym przestrzegł członków, że obecnie celem firmy będzie ochrona kapitału akcjonariuszy, a nie krótkoterminowe zyski.

Rothschild napisał, że „sytuacja geopolityczna z jaką mamy do czynienia jest tak groźna jak za czasów II wojny światowej” i stworzyła „trudną sytuację gospodarczą” w której inwestorzy powinni być ostrożni.

Rothschild, którego partnerami biznesowymi są Warren Buffett i Henry Kissinger, zrzucił winę na „chaos i ekstremizm na Bliskim Wschodzie, rosyjską agresję i ekspansję oraz osłabioną Europę zagrożoną przerażającym bezrobociem, w dużej mierze spowodowanym przez brak reform strukturalnych w wielu krajach, które są częścią Unii Europejskiej.”
http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/lord_rothschild_ostrzega,p1029277593

 

Z pobieżnej analizy jego wypowiedzi można wyciągnąć kilka wniosków.

 

1. Krótkotrwałe zyski są na co dzień celem RIT Capital Partners. Nie pomyślność społeczeństwa, a krótkotrwałe zyski „akcjonariuszy”. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych celem staje się ochrona kapitału akcjonariuszy. Czyli znów ani słowa o dobru wspólnym, publicznym, społecznym.

2. „Lord” nie wspomniał o tym, że sytuacja geopolityczna z jaką mamy do czynienia jest dziełem żydo-banksterskiej globalnej sitwy.

3. „Lord” nie wspomniał o tym, że chaos i ekstremizm na Bliskim Wschodzie są dziełem globalnej sitwy. To ona wymyśliła i inscenizuje „terroryzm islamski”, to ona celowo radykalizuje „islamistów”, wspierając ich logistycznie, finansowo i miltarnie.

Wykreowanie „terroryzmu islamskiego” i celowa radykalizacja małych odłamów islamu ma w planach bankstrów kilka celów:
– stworzenie USraelowi i bandyckiemu NATO „alibi” do agresji na kraje rzekomo „wspierające terroryzm” (Afganistan, Irak, Libia, Syria, Iran (dwa ostatnie jeszcze nie zrealizowane).
– Stworzenie fałszywej barykady konflików religijnych, głównie islamu z chrześcijaństwem w celu uniemożliwienia ich wspólnej walki z żydo-banksteryzmem.
– Postępujące zniewalanie mieszkańców żydo-zachodu coraz większą inwigilacją i ograniczaniem praw człowieka rzekomo koniecznych dla naszego dobra w ochronie nas przed terroryzmem.

.
4. „Lord” projektuje agresję i ekspansję żydo-banksterskiego NATO na Rosję, która jedynie broni się przed jej osaczaniem. Choć w jednym aspekcie żydo-bankster ma rację – „ekspansja” państwowego Gazpromu spędza banksterom sen z powiek (genialna polityka Putina, który przez lata udawał spolegliwego i uzależnił w tym czasie jewrounię od dostaw gazu). Sankcje nakładane na Rosję byłyby o wiele ostrzejsze, gdyby jewrounia nie była tak katastrofalnie uzależniona od dostaw gazu z Syberii. Jeszcze bardziej spędza im sen z powiek fakt, że wykorzystując sankcje i b. niski kurs rubla Rosja wykupiła za bezcen aktywy w spółkach naftowych i gazowych na terenie Rosji należących dotychczas do „zagranicznych inwestorów”.
http://novorossia.today/putin-ogral-zachodnich-inwestorow-jak-male-dzieci-rosja-za-bezcen-wykupila-od-zachodu-aktywy-w-spolkach-naftowych-i-gazowych/

W ten sposób rozszabrowane za bezcen przez żydowskich oligarchów złoża ropy i gazu powróciły w ręce Rosji. Zyski z ich sprzedaży zasilać będą budżet państwa a nie kieszenie prywatnych obcych „inwestorów” i „akcjonariuszy”.

5. „Lord” pisze o osłabionej Europie zagrożonej przerażającym bezrobociem co mnie b. cieszy. Pokazuje bowiem, że pro-jewrounijna propaganda o wspaniałości jewrounii i czekającym nas dobrobycie i „raju” na ziemi w „zjednoczonej Jewropie” to zwykła bajka.

6. „Lord” przyczynę „Europy zagrożonej przerażającym bezrobociem” upatruje w rzekomym braku tzw. „reform strukturalnych”. A przecież my Polacy dobrze wiemy, że bezrobocie pojawiło się w Polsce właśnie z powodu żydowskiej tzw. „restrukturalizacji” gospodarki. W czasach PRL gospodarka była upaństwowiona i bezrobocia nie było. A nawet wręcz brakowało w wielu działach gospodarki rąk do pracy. „Restrukturyzacja” narzucona przez okupanta zaowocowała masowym bezrobociem.

Z tej ostatniej oceny Rothschilda wynika, że bandyci nadal chcą „restrukturyzować” jewrounię – czytaj – nadal chcą prywatyzować co tylko się da (nie zapominajmy że prywatyzacja po łacinie oznacza grabież). A więc czeka nas dalszy szaber wszystkiego co jeszcze do tej pory nie zostało „zrestrukturyzowane”-sprywatyzowane-rozszabrowane-rozgrabione.
W świetle tej wypowiedzi „lorda” jasno można zrozumieć, komu służy żydowski prorok prywatyzacji Ozjasz Goldberg vel JKM. To on nawołuje nas, abyśmy wszystko wyprzedali w obce prywatne łapska, bo rzekomo wtedy będziemy bogaci i szczęśliwi. A Polska będzie silna.
Jak widzimy banksterzy nie zrezygnowali z doszczętnego rozgrabienia podbitych przez nich ziem.
Zainteresowanych znających j. niemiecki odsyłam do opisu ograbienia Niemiec po wojnie przez Rothschildów. Obecnie grabież ta jest finalizowana:
http://lupocattivoblog.com/2010/12/13/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-1/
http://lupocattivoblog.com/2010/12/14/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-2/
http://lupocattivoblog.com/2010/12/15/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-3/
http://lupocattivoblog.com/2010/12/16/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-4/
http://lupocattivoblog.com/2010/12/17/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-5/
http://lupocattivoblog.com/2010/12/18/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-6/
.
Zadziwia rozbieżność w ocenie Rosji u Rothschilda w porównaniu z niedawną wypowiedzią Brzezińskiego.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/05/big-zbig-sypie-mataczy-i-wystawia-czesia-hippisa-podzegacza-wojennego-do-wiatru/
.

W grę może wchodzić kilka ewentualności:

– Opublikowany „wywiad” z Big Zbigiem był zwykłą dezinformacją.
– Big Zbig wyrwał się przed szereg nie konsultując wypowiedzi z reżyserami i scenografami.
– Globalna sitwa prowadzi celowo kampanię dezinformacyjną – jeden gada tak, a drugi odwrotnie. A Goim niech główkują.
– Globalna sitwa chce wywołać u Rosjan wrażenie skłócenia w jej gronie, aby skłonić Rosję do pertraktacji z „umiarkowanymi” bandytami.
– W jej gronie faktycznie istnieją różnice zdań co do dalszej taktyki walki z Rosją. Niemniej strategiczny cel dla całej globalnej sitwy pozostaje jednak ten sam – dobić Rosję, aby podbić cały świat.
.
A tak na marginesie…

O ileż poważniej i uczciwiej na tle „naszych” podżegaczy wojennych (tych na świeczniku i tych na dole) wypada były prezydent Czech Václav Klaus. Nazwisko niesłowiańskie, brzmi z niemiecka, ale w sprawie wojny w Noworosji Klaus to prawdziwie poczciwa „słowiańska dusza”.

„Václav Klaus skrytykował ukraińskich polityków

Były prezydent Czech w wywiadzie na łamach „Tiroler Tageszeitung” oświadczył, że nie widzi wyjścia z kryzysu, ponieważ ukraińscy politycy chcą uregulować sytuację siłą. Ale nie własnymi środkami, tylko obcymi.

USA razem z wieloma europejskimi politykami rozpoczęły ukraiński konflikt. Rosja musiała zareagować na powstałą sytuację – powiedział Václav Klaus.

„Należę do mniejszości polityków, dziennikarzy i intelektualistów, którzy uważają, że presja pochodzi z Zachodu. Biorąc pod uwagę ten punkt widzenia, Rosja nie jest winna. To, co zrobiła Rosja, moim zdaniem, jest reakcją, wymuszonym działaniem”, — powiedział polityk.

Zgodnie z jego słowami, to właśnie USA sprowokowały konflikt na Ukrainie poprzez zorganizowanie Majdanu.

Klaus powiedział również, że zimna wojna już się toczy, a jej cena jest zbyt wysoka. Czeski polityk nie widzi wyjścia z sytuacji. Skrytykował on ukraińskich polityków za to, że nie rozpoczęli oni konstruktywnych negocjacji i próbują rozwiązać kryzys siłą. Jednak nie zamierzają do tego wykorzystać własnych środków, a obce.

Polityk podkreślił, że Ukraina zawsze była „słabym i podzielonym krajem”. Klaus nie wyobraża sobie, aby Ukraina w jej pierwotnej formie mogła istnieć „po tysiącach ofiar i wszystkich zniszczeniach”.
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150308/93313.html

.
.
opolczyk
.
.
PS

Polecam jeszcze ciekawy wywiad z noworosyjskimi żołnierzami.

.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga