Czesio dał głos

 

taczka na Czesia

 

I naszczekał na mnie co niemiara i nałgał co niemiara…
W zasadzie nie ma sensu odpowiadać na jego bajdurzenia i halucynacje. Fatazja, jaką Czesio miał gdy pisał jego „mitologię słowiańską” całkowicie go opuściła. A może Czesio za mało trawki teraz pali, gdy z hipisa stał się podżegaczem wojenyym? Czesio jak widać przerzucił się za to na jakieś szkodliwe dopalacze, które um mu zaciemniły i nagle Czesio halucynuje – w jego chorej wyobraźni ja skłócam Polaków z Niemcami. Ale to Czesio pisze o tym, że Niemcy kontrolują jakieś tam stacje telawiwzyjne (i portale internetowe) w Polsce i że wykupują polskie fabryki i ziemie.

„…tak jak to robią Niemcy inwestując w polskie fabryki i media czy kupując ziemię w Polsce?”

To Czesio skłóca Polaków z Niemcami. Bo to nie Niemcy kontrolują tv i internet w Polsce, i fabryki, i ziemię – a wspólny okupant Polski, Niemiec i całego żydo-zachodu. To ja piszę o tym, że Niemcy podobnie jak Polska są pod żydowską okupacją i żebyśmy nie dali się na Niemców naszczuć. Pisałem o tym wielokrotnie. Oto kto rządzi Niemcami.

Ciesio zaś w jego halucynacjach i hipokryzji szczuje na Niemców i ryczy, że to ja robię!

I dlaczego Czesio tak broni Żydów? bo pisze:

„Czy Żydzi odnoszą jakieś korzyści z antypolskiej propagandy? Jak na razie żadne mimo że uprawiają ją podobno od 1945 roku.”

Oczywiście, że szkodzą. Bo wmawiają nam jakieś „winy” i wyłudzają za to „odszkodowania”.

Schetyna

No i przecież cała gospodarka jest w ich rękach. I finanse.  I media. I marionetki polityczne służące interesom Izraela. To żydowski plan Sachsa, przeprowadzony przez Balcerowicza/Buchholtza ograbił Polaków i zniszczył naszą gospodarkę. Dlaczego Czesio broni tych grabieżców i szabrowników? i jeszcze udaje przy tym, że broni polskich interesów. Nawet wynalazek Łągiewki wylądował w Izraelu.

A Czesio bredzi o kilku kamienicach. I bredził też wielokrotnie, że WSI to ruska V kolumna GRU, a WSI wywiozła wynalazek do Izraela a nie na Kreml.

I gdy Mossad w Krakowie u Czesia pod nosem zachowuje się jak okupant, to Czesio o tym milczy. A ja nie…

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/26/suwerennosc-iii-rzydopospolitej/

Czesiowi mogę powiedzieć tylko tyle – nie trzeba mieszkać w Polsce, aby o nią się martwić i można mieszkać w Polsce i jej szkodzić.

Przyznam w tym miejscu, że z halucynacji i wypocin Czesia przeczytałem tylko kilka pierwszych akapitów (do akapitu zaczynającego się od słów „Czy w takim razie Niemcy odnoszą z owej antypolskiej propagandy korzyści?”). Na resztę jego halucynacji i łgarstwa po prostu szkoda mi czasu.

W tym miejscu przypomnę jeszcze, że Czesio wielokrotnie pisał, że Ukraińcy to Polacy tylko tego nie widzą. Proponuję, aby Czesio pojechał do tych „Polaków” i powiedział im, że są Polakami a nie Ukraińcami.

Wtedy zobaczy Czesio, kogo popiera. Ciekawym jego odpowiedzi po rozmowie z tymi „Polakami”, o ile będzie w stanie jeszcze cokolwiek powiedzieć.

Popatrz Ciesio co twoi pupile robią w Donbasie:

I tych zbrodniarzy Czesio broni i popiera. I udaje wielkiego Słowianina i patriotę polskiego

No i Czesio pisze o „USA”

„Czy USA odnosi jakieś korzyści w tej sytuacji?

Czesio – obudź się – nie ma USA – jest USrael. Nie wierzysz – popatrz na to:

Przerażające jest jak tych szabas-gojów w „kongresie”, czyli najniższej izbie knessetu wytresowano. Okupant USraela powinien zainteresować się jednym z „kongresmanów”, który podczas jednej ze „spontanicznnych” owacj (1 min. 3 sek.) z ociąganiem podniósł sią z fotela. Ludzie – to ruska wtyka, „antysemita”. Należy go wywalić z najniższej izby knessetu.

Tyle tytułem odpowiedzi na halucynacje Czesia.

Przerzuć się Czesio na trawkę, odstaw dopalacze, i przestań popierać zbrodniarzy bo się kompromitujesz. Ale to twoja sprawa. Nie mój cyrk, nie moje małpy. V kolumno Żydów, żydo-banksterów i Izraela.

Taczka ciebie nie minie.

Na tym kończę z pisaniem o Czesiu, bo jeszcze w zarozumiałość popadnie, że jest taki „ważny”. Uważałem jedynie za swój obowiązek zdemaskować i napiętnować tego antypolskiego, antysłowiańskiego podżegacza wojennego i to zrobiłem…

 

opolczyk

 

precz z jahwizmem

 

Ręce Boga

Reklamy

2 komentarze do “Czesio dał głos

 1. Pingback: Andrzej Szubert: Czesio dał głos | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 2. Cenzor A.C.B. znowu w akcji!, cyt. (wer. oryg., nieuaktualniona):
  „Wypowiedź rosyjskiego dowódcy dywersantów z Doniecka zamieszczona tutaj przez Młodego została zbanowana.”
  i przytaczam kopię ww. komentarza (z subskrypcji mailowej):
  Sent: Sunday, March 08, 2015 2:08 PM
  Młody skomentował wpis Dlaczego V Kolumna Putina sieje antypolską propagandę z Niemiec?. w odpowiedzi na bialczynski:
  UKRAINA G. Dubowoj – napisy PL włączane

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.