Big Zbig sypie, mataczy i wystawia Czesia hippisa podżegacza wojennego do wiatru…

.

Big Zbig.

taczka na Czesia

(Taczka na Czesia)

.

Kanadyjski dziennikarz A. Turner opublikował na pejsbuku relację z jego wywiadu przeprowadzonego ze Zbigniewem Brzezińskim.
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:1Xf35sSkqLQJ:https://www.facebook.com/ardzhil.turner/posts/1606208636278301
Tę relację  przetłumaczono na język rosyjski.
http://cont.ws/post/76840

Nie powinno nikogo dziwić, że Big Zbig udzielił tak ważnego wywiadu mało znanemu dziennikarzowi i że wywiadu nie opublikowały wpływowe gazety. To stara zasada działania żydo-banksterów i ich podkomendnych. W jednym z nielicznych wywiadów opublikowanych w sieci D. Rockefeller otwarcie przyznał, że nie można im – liderom NWO – zarzucać działania w tajemnicy, gdyż wszystkie ich plany krążą w internecie i że każdy kto tylko by chciał, może je poznać. Po czym ironicznie dodał, że ogromnej większości ludzi te plany bądź nie interresują, bądź w nie nie wierzą uznając je pod wpływem celowo rozpuszczanych medialnych i agenturalnych dezinformacji za niepoważne „teorie spiskowe”. Podobnie i tym razem Big Zbig powiedział kilka ważnych rzeczy, jeszcze więcej ważnych dezinformacji, wiedząc, że pocztą pantoflową rozejdą się one po sieci. Tyle że oficjalne żydo-media ten wywiad przemilczą. Nie mogą demaskować chołubionej przez nie bandyckiej junty w Kijowie. Ale i żydo-banksterzy na wsjakij słuczaj są „kryci” – przecież Brzeziński powiedział, kto zabił Niemcowa.

Big Zbig nie jest tuzinkowym obszczymurkiem jak byle pismak z Timesa czy Washington Post. Nie jest marionetką jak Obama, Cameron czy Merkel. Jest animatorem. Nad nim w hierarchii NWO stoją tylko reżyserzy i autorzy scenariusza – Rothschild, Rockefeller i kilku pomniejszych żydowskich bankierów. To oni piszą scenariusz i reżyserują wszystko z ich gabinetów. A Big Zbig, Kissinger, Soros i garstka innych animatorów zgodnie ze scenariuszem pociągają za sznureczki kierując marionetkami politycznymi. Tak w skrócie wygląda szczyt piramidy NWO.

W wywiadzie Big Zbig niezbyt sprytnie nawrzucał wiele dezinformacji. Np. winę za wydarzenia na Ukrainie zwala na „władze USraela”, choć one robią tak, jak pociąga sznureczkami Big Zbig i pozostali animatorzy. I to przede wszystkim żydo-banksterzy chcieli doprowadzić bądź do „kolorowej rewolucji” w Rosji (plan A), bądź wciągnąć Rosję w wojnę na Ukrainie. Plany te spaliły na panewce z dwóch powodów – prezydent Putin okazał się być lepszym szachistą niż żydo-banksterska swołocz, ponadto ona zignorowała „rosyjską duszę” Rosjan. Bandyci nie wzięli pod uwagę tego, że dla Rosjan Matuszka Rossija jest świętością. I że gotowi są wiele wycierpieć, byleby Matuszka Rossija była wielka i suwerenna. Banksterzy zaplanowali bandycki jewromajdan mający wydać Ukrainę w łapska bandyckiego NATO. Wykorzystali błyskawiczne przyłączenie Krymu do Rosji zgodnie z wolą jego mieszkańców do podjudzenia za pośrednictwem agentury mieszkańców Donbasu do przeprowadzenia referendów, choć Moskwa wielokrotnie nawoływała do ich zaniechania. Bandyci wiedzieli, że referenda dadzą pretekst do agresji banderowskich band na Donbas, co zaowocuje wojną, za którą winę zwali się na Rosję i nałoży na nią sankcje. Bandyci liczyli na to, że sankcje pogorszą warunki bytu Rosjan (tak się rzeczywiście stało) i że dzięki temu popularność Putina gwałtownie spadnie – co umożliwi przeprowadzenie „kolorowej rewolucji”. Ta kalkulacja kompletnie zawiodła.  Banksterzy uzyskali skutek odwrotny od zamierzonego – popularność prezydenta Putina, mimo sankcji i gorszych warunków życia wzrosła osiągając poziom najwyższy od 15 lat. Rosjanie nie są idiotami, widzą, że Rosja od dawna jest osaczana przez bandyckie NATO, widzą, czują, że prezydent Rosji broni wielkości i suwerenności ich kraju i dlatego murem stoją za nim, mimo problemów dnia codziennego. Ta postawa to właśnie jest „rosyjska dusza”.

Zamiast „kolorowej rewolucji” intryga żydo-banksterów ogromnie wzmocniła pozycję prezydenta Putina. Banksterzy widzą, że tę partię światowych szachów przegrali. W nieskończoność nie mogą utrzymywać ani sankcji, ani cen ropy naftowej na tak niskim pułapie. Rosja z kolei z powodu sankcji gwałtownie rozwija współpracę gospodarczą z innymi krajami, głównie z Chinami. A jako że sankcje działają w obie strony niewypłacalnie zadłużony żydo-zachód odczuwa je również. I prędzej zbankrutuje żydo-zachód i USrael niż Rosja.
Banksterzy zrozumieli, że nie tędy droga. Na razie nie mają żadnej nowej koncepcji, wciągnięcie Rosji w czynną wojnę na Ukrainie (plan B) także się nie udało i dlatego po cichu wycofują się do tyłu. Tyle, że winę za wszystko zwalają na polityczne marionetki – na „władze USraela”.
I temu głównie służył wywiad z Big Zbigiem – winę za bandycką politykę żydo-banksterów zwalił na marionetki polityczne w myśl zasady – to nie my (reżyserzy i animatorzy) – to oni (marionetki polityczne)!Skrajnym cynizmem i hipokryzją było ubolewanie Big Zbiga nad „konstytucją” USraela. Wszak to żydo-banksterzy od samego początku robili co mogli, aby USrael podporządkować sobie i uczynić z niego narzędzie do podboju świata. To ich „zasługą” jest, że „konstytucja” USraela jest warta tyle co zużyty papier toaletowy. To oni – żydobanksterzy – chcą totalnej władzy nad światem. Marionetki w Białym Domu i Pentagonie są tylko ich chłopcami na posyłki.

Tyle o bredniach i dezinformacjach Big Zbiga. Teraz kolej na to, co w wywiadzie było prawdą. Mam na myśli sprawę zabójstwa Jewreja bandyty Niemcowa. Otóż Big Zbig stwierdził w wywiadzie, że to robota „specjalistów” (snajperów), którzy na majdanie wystrzelali „niebiańską sotnię”. Mamy tutaj nie tylko przyznanie, że Niemcowa nie sprzątnął Putin a ukry, ale i przyznanie tego, że „specjaliści” – zbrodniarze snajperzy z Majdanu obecnie pod dowództwem bezpieki podległej juncie Kijowskie wykonują kolejne zadania specjalne. Bezpieka i junta kijowska doskonale wiedzą, że to ci „specjaliści” strzalali do ludzi na jewrosrajdanie i nadal ich wykorzystują do zabójstw na zlecenie wymierzonych przeciwko Rosji. Ale oficjalnie żydo-media Ukrainy i żydo-zachodu nadal winę za masakrę w Kijowie przypisują Janukowyczowi.Czy istnieje możliwość, że Big Zbig kłamie w tej sprawie, chcąc zwalić na ukrowskich snajperów zabójstwo dokonane przez  CIA czy Mossad? Ja uważam, że nie. Do tak ryzykownych zabójstw CIA czy Mossad zawsze wykorzystują ludzi z „zewnątrz”. Podczas takiej operacji zawsze należy liczyć się z nieprzewidzianymi komplikacjami – samochód z uciekającym zabójcą może złapać gumę, lub pechowo ulec wypadkowi na najbliższym skrzyżowaniu. Może też zdarzyć się, ża akurat w pobliżu nieoznakowanym samochodem jedzie kilku funkcjonariuszy FSB, którzy podejmą pościg i zabójcę złapią. Gdyby był nim agent CIA czy Mossadu byłoby to niewyobrażalną kompromitacją. I dlatego tego typu „operacje” robione są przez zabójców spoza służb. Naturalnie w tym konkretnym przypadku nie można wykluczyć, że inspiratorami zabójstwa były CIA czy Mossad. Jest to nawet bardzo prawdopodobne. Ale tego Big Zbig nigdy nie sypnie. Natomiast z pewnością możemy stwierdzić, że wykonawcą operacji byli zbrodniarze snajperzy kijowscy. O czym zresztą pisałem krótko po zamachu:

„Kto więc stoi za tym zabójstwem? Naturalnie narzuca się podejrzenie, że to robota CIA lub Mossadu. Nie wykluczam tego choć osobiście stawiałbym na banderowskich snajperów z Kijowa.”
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/01/zabojstwo-niemcowa-i-kolejna-wsciekla-nagonka-na-wladimira-putina/

Ogólny wydźwięk wypowiedzi Big Zbiga wskazuje na to, że wszystkie kalkulacje żydo-banksterów odnośnie Rosji i prezydenta Putina spełzły na niczym. I dlatego rakiem wycofują się do tyłu. Ciekawi mnie jaką taktykę przyjmą teraz. Bo czas ich nagli. Finansowo żydo-zachód z dnia na dzień pogrąża się w coraz większe zadłużeniu. A Rosji paliwa i gazu nie zabraknie. Cierpliwości Rosjanom też nie zabraknie. Oni już niejedno przetrwali. A teraz gra idzie o ich Matuszkę Rossiję, o jej wolność, suwerenność i wielkość. W tej grze miliony Rosjan gotowych jest poświęcić nawet życie.

Tyle o Big Zbigu…
.
A teraz kolej na Czesia (dla niezorientowanych – mowa o Białczyńskim).
Otóż Czesio od zawsze nienawidzący Rosji od ponad roku zawzięcie na nią szczuje. Zabójstwo Jewreja bandyty Niemcowa (którego Czesio wykreował na „narodowca” – ciekawe jakiego narodu) przypisał Czesio Putinowi. Pisałem o tym w poprzednich wpisach. Co dziwne jest u niego – Czesio w młodości był hipisem, a przynajmniej za hipisa się uważał, palił trawkę i nienawidził „skrajnie niewolniczego systemu” PRL (w którym zresztą żył jak pączek w maśle). Czesio chwali się tym (jest film z jego wystąpieniem na YT https://www.youtube.com/watch?v=BT8dHjlic_Y). A i ja już kiedyś o tym pisałem.
.

„W tym “skrajnie niewolniczym” systemie CB pozwolił sobie na bunt hippisowski i na trawkę. Uczył się, ukończył studia i pisał w skrajnie niewolniczym Młodym Techniku. Skrajnie niewolniczy system wydawał jego książki. A w roku 1985 reżim tego skrajnie niewolniczego systemu zafundował mu nawet stypendium ministerstwa kultury i sztuki. W tym samym 1985 roku bezpieka wdrożyła przeciwko mnie SOR (sprawę operacyjnego rozpracowania) krypt. “Idealista”. I deptała mi po piętach, nasyłając na mnie szpicli.
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/02/18/czy-ryszard-kuklinski-moze-byc-wzorem-do-nasladowania-dla-slowianina-i-polaka/

Hipisi jak wiemy byli pacyfistami (wystarczy obejrzeć musical „Hair”). To ich protesty w USraelu zmusiły marionetkowe władze do zakończenia wojny w Wietnamie. A nasz Czesio hipis zamiast na pacyfistę, na podżegacza wojennego wyrósł. Zaiste jest on tubą propagandową (a raczej tubeczką skrzeczącą piskliwym głosikiem) rządzących Polską „psów wojny” z POPiS-u (tyle że wbrew tytułowi poniższego artykułu nie jest „wybitnym” a żałosnym uczniem).
https://pracownia4.wordpress.com/2015/01/29/wybitni-uczniowie-szkoly-podzegaczy-wojennych/
No i po zabójstwie Niemcowa ryczał Czesio na cały głos, że to robota złego Putina. A tutaj Big Zbig jednym wywiadem wystawił go do wiatru. Czesio wyszedł po prostu na głupa. Choć oczywiście będzie udawał, że wywiad Zbiga to „fałszywka” i że to Putin jest mordercą.
Martwi mnie tylko, że z fantazją Czesia jest coraz gorzej. Powinien zmyślać tak, jak zmyślał w jego „mitologii słowiańskiej”. Czy ja mam Czesia uczyć, jak się wodę leje?
Niech Czesio napisze tak – Putin osobiście zastrzelił Niemcowa. Ukraińska kochanka tego Jewreja była agentką FSB. Podprowadziła go pod mury Kremla. Putin wcześniej ukryty na wieży kremlowskiej za kurantem (aby go usraelskie satelity nie namierzyły) przez lornetkę obserwował zbliżającego się Niemcowa. W odpowiednim momencie zbiegł na dół, naciągnął kominiarkę, wyleciał za bramę, ubił gada i wrócił na Kreml. A teraz udaje niwiniątko.
Tak się Czesiu robi propagandę…
Na koniec jeszcze kilka ciekawostek z sieci odnośnie Jewreja bandyty Niemcowa (wykreowanego przez Czesia na rosyjskiego antyputinowskiego patriotę):
.

„Paradoksalnie ( choć to właściwie prawie zasada ) aby dowidzieć się kim jest W.W. Putin należy poznać jego wrogów.Przyjrzeć się im ,zobaczyć co i kogo reprezentują , a wnioski z tego płynące niechybnie pokażą kim jest, a kim zdecydowanie nie jest Putin.
Ot ,weźmy chociaż „gwiazdę rosyjskiej opozycji” Borysa Niemcowa , o którym mowa w filmie „obywatel Putin”
Borys Niemcow ,gubernator a potem wicepremier ,dla Polaków jest to działacz demokratyczny 1 ,ale już wystarczy przeczytać rosyjską edycję wikipedycznej notki ,aby przekonać się że jest to postać.oględnie mówiąc nieciekawa 2
Nie ma chyba przestępstw w które nie zaangażowany byłby Niemcow ,dodajmy przestępstw przeciwko bezpieczeństwu nardu i państwa.Od kryminalnej prywatyzacji ,oszukańczych piramid finansowych ,emitowanie fałszywych dolarów ,po finansowanie czeczeńskiej mafii.
Borys Niemcow był uczestnikiem znanego w Polsce skandalu ,to właśnie na Niemcowa Żirinowskij wylał wodę a następnie cisnął w niego szkalnką.3
I prawdę powiedziawszy jaki ten Żirinowskji jest taki jest ,ale w tej konkretnej sytuacji jego afekt był uzasadniony.( Niemcow zasugerował że Żirinowskiej cierpi na chorobę weneryczną ,przebieg całego zajścia tu )
Zbić z pantałyku samego Żirinowskiego ! trzeba być mistrzem .A Niemcow jest, ale nie tyle mistrzem co talmudycznym parchem.
Borys Niemcow w telewizyjnym wywiadzie , Żydów którzy odnoszą się krytycznie do wszystkiego tego co reprezentują siły stojące za Niemcowem ,nazwał „wyrzutkami „. Wyznał że jest uprawniony do takich opinii bo jemu jako żydowi nikt nie zarzuci antysemityzmu.4
Tak więc dla,jak utrzymują polskie elity , demokratycznego działacza Borysa Niemcowa , Rosjanie żydowskiego pochodzenia którym nie podoba się to że nowojorscy żydzi grabią Rosjan i Rosję ,są wyrzutkami. ( zdumiewające są te polskie elity ze swymi mediami od Gazety Wyborczej po Gazetę Polską )
Borys Niemcow ( jeśli nie liczyć nowojorskich mocodawców ) nie reprezentuje nikogo ,w Rosji nie ma zupełnie żadnego poparcia ,jest zbyt „znany” i słusznie kojarzony ze wszystkim co najgorsze .I choć w istnieniu tej „rosyjskiej opozycji” nie tyle idzie o jej społeczne poparcie a o to żeby było kogo pokazać w zachodnich mediach ,to jednak jakieś pozory trzeba zachować.A tymczasem dochodzi już do tego że na mitingi opozycji przychodzi kilkadziesiąt osób z czego połowa to wynajęci żule i inne cudaki . ( reporterzy ku uciesze narodu wyłapują te kompromitujące szczegóły 5 , ten filmik z piosenką choć zamieszczony przez użytkownika który zatytułował go „Pejsata błazenada” pochodzi z portalu russia.ru )
W maleńkiej i chybotliwej łódeczce o nazwie „opozycja” Niemcow (z uwagi na fatalną opinię) zaczyna być balastem,przeto między jej pasażerami dochodzi do tarć
„W odróżnieniu od Niemcowa i Kasjanowa nie jestem zdemoralizowanym łapówkarzem „ – powiedział, nie jakby można było sądzić Putin, a sam W.Miłow czyli „współtowarzysz broni ” Niemcowa ( i Kasjanowa) 6
Premier Borys Niemcow to twórca ,symbol,ikona , korupcyjnej sieci , opozycjonista Borys Nimcow ogłasza sam siebie naczelnym wojownikiem z korupcją . No ale jako się rzekło Niemcow to talmudyczny parszywiec – tylko oni potrafią i to z powodzeniem manipulować i odwracać rzeczywistość o 180 stopni.
Niemcow jest również symbolem zjawiska jakie nasiliło się wraz z objęciem przez niego stanowiska premiera ,zjawisko to nazywa się „zabójstwa dziennikarzy”.Oto lista zamordowanych dziennikarzy :
Mikołaj Łapin 13 styczeń 1997 r – zastrzelony
Aleksej Jełdaszow 20 styczeń 1997 r pchnięcie nożem
Jurij Bałdin 3 luty 1997 r pogruchotanie czaszki ciężkim narzędziem
Wiaczesław Zwonarinw 3 luty 1997 r uraz czaszki
Wadim Birjukow 24 luty 1997 r obszerne uszkodzenie mózgo-czaszki
Władimir Alijew 20 marzec 1997 r rozległy uraz czaszki
Mikołaj Mozlin 30 marzec 1997 r śmiertelnie pobity
Waleria Kriwoszejewa 5 wrzesień 1997 r uszkodzenie mózgu
Aleksej Korkin 10 maja 1997 r śmiertelnie pobity,przed śmiercią torturowany
Lidia Łazarenko 19 październik 1997 r uszkodzenie naczyń mózgu
Władimir Zbrackij 30 styczeń 1998 r pobicie ze skutkiem smiertelnym
Iwan Fediunin 2 luty 1998 r śmierć od ran zadanych nożem
Lira Łobacz 6 kwiecień 1998 r uduszona
Igor Mjasnikow 20 maja 1998 r śmierć od rany zadane nożem
Larysa Judina 7 czerwiec 1998 r zastrzelona
Anatol Lewin-Utkin 24 sierpień 1998 r ciężkie uszkodzenie mózgo-czaszki
Mirbaba Sjeidow 27 sierpień 1998 r pchnięcie nożem
Władimir Ustn 28 sierpień 1998 r ogłuszony a po tym uduszony
Wiktor Szamro 29 sierpień 1998 r pobity ze skutkiem smiertelnym
Feriu Sidaui 2 wrzesień 1998 r smiertelnie pobity

lista obejmuje wyłącznie te przypadki w związku z którymi wszczęto śledztwo ,przypadków „samobójstw” i „nieszczęśliwych wypadków ” lista nie obejmuje.
Wszyscy ludzie z listy byli dziennikarzami prasy centralnej lub terenowej ,smierć każdego z nich miała bezpośredni lub pośredni związek z pracą .Na tej stronie w publikacji zatytułowanej Lista dziennikarzy zamordowanych za czasów premiera Borysa Niemcowa , można zapoznać się z krótkimi notatkami na temat pracy i okoliczności śmierci dziennikarzy .”

https://prawda2.info/viewpost.php?p=201812

 

A tutaj po rosyjsku lista zamordowanych za kadencji Niemcowa dziennikarzy.
http://www.politonline.ru/provocation/5802.html
 

I taką kreaturę Czesio przerabia na rosyjskiego antyputinowskiego bohatera i męczennika. 

Ej Czesio Czesio…
Czeka ciebie taczka…
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem.
.
Ręce Boga
Reklamy

4 komentarze do “Big Zbig sypie, mataczy i wystawia Czesia hippisa podżegacza wojennego do wiatru…

Możliwość komentowania jest wyłączona.