SAACB Czesław Białczyński wyróżniony medialnymi Oskarem i anty-Oskarem roku 2015

.

oscar_oskar_jest_jeden_twierdza_640x0_rozmiar-niestandardowy.

pinokio

.
Czyli o tym, jak bardzo różnie „publicystykę” Białczyńskiego ocenia polska „agentura Putina” i Prawdziwe Polaki.

W związku z niezwykłą aktywnością publicystyczną SAACB (super agitator agent Czesław Białczyński), za całokształt szczucia Polaków na Rosję i prezydenta Putina, za wspieranie i gloryfikowanie bandyckiego banderowskiego majdanu i kijowskiej junty, a zwłaszcza za jego tekst:
https://bialczynski.wordpress.com/2015/03/02/28-02-2015-borys-niemcow-zastrzelony-pod-murami-kremla-nowy-car-rosji-rozpetuje-krwawy-terror-putin-najwiekszy-bankster-swiata-stoi-za-zabojstwem-rosyjskich-narodowcow-niemcowa-i-swirela/

gremium niezależnych publicystów i działaczy na rzecz Polski wolnej i suwerennej przyznaje super agitatorowi agentowi Czesławowi Białczyńskiemu anty-Oskara medialnego i związany z nim tytuł Największego Dezinformatora, kłamcy, Antypolskiego Agitatora i Żydowskiego Agenta Wpływu roku 2015.
Gremium przychyliło się do bez zastrzeżeń do opinii Przemexa wyrażonej w jego komentarzu na stronie WPS:

„Zamieszczam to w nowym komentarzu bo poprzedni z trzema linkami na raz wpadł do moderacji… https://bialczynski.wordpress.com/2015/03/02/28-02-2015-borys-niemcow-zastrzelony-pod-murami-kremla-nowy-car-rosji-rozpetuje-krwawy-terror-putin-najwiekszy-bankster-swiata-stoi-za-zabojstwem-rosyjskich-narodowcow-niemcowa-i-swirela/

Uwaga na pseudopoganina Czesława Białczyńskiego, facet wpadł w antyrosyjski amok i poziomem rozpowszechnianej przez siebie propagandy przerósł już chyba nawet media głównego ścieku, zresztą poczytajcie sobie te brednie sami, przedtem zażywając sporą ilość czegoś mocnego na nerwy…”

Gremium uznało, że super agitator agent Czesław Białczyński rzeczywiście w antyrosyjskim amoku przelicytował nie tylko cały główny ściek z Szechterem/Michnikiem i rebe Rydzykiem włącznie. Przelicytował też w kłamstwach Tuska i Kalksteina. Tak gorliwie jak on na prezydenta Putina nie szczuje w Polsce nikt. I nikt nie wymyśla tylu kłamstw o prezydencie Rosji. Przez co na tytuł Największego Dezinformatora, kłamcy, Antypolskiego Agitatora i Żydowskiego Agenta Wpływu roku 2015 SAACB rzeczywiście sobie zasłużył. Gremium przegłosowało przyznanie SAACB anty-Oskara jednogłośnie – 31 jeden głosów za, 0 przeciw i 0 wstrzymujących się.

Skład gremium
Przewodniczący – Andrzej Szubert.
Członkowie gremium – Przemex, Jacek M.Kwiatkowski, Michał Jarzyński, Paweł Ziemiński, Dariusz Kosiur, Zdzisław Jankowki, Eugeniusz Zinkiewicz, Jerzy Truchlewski, Adam Jagła, Józef Kamycki, Piotr Bein, Admin Słowianin.
Głosowanie odbyło się jawnie. 31 głosów bierze się stąd, że wszyscy głosujący podnieśli obie ręce do góry (choć nikt na sali nie miał kałacha), a co bardziej wygimnastykowani nawet jedną nogę – co razem dało 31 głosów.

Od siebie dodam, SAACB do ponad roku (od początku jewrosrajdanu) żyły z siebie wypruwa, nie dosypia, nie dojada, nieustannie szczując polacfto (nie mylić z Polakami) przeciwko Rosji i prezydentowi Putinowi. W tej mozolnej harówce odwala iście stachanowskie normy. Na anty-Oskara rzetelnie sobie zasłużył.

Niezależnie od anty-oskara super agitator agent Czesław Białczyński otrzymał Oskara medialnego za uznanie go przez Komitet Prawdziwych Odważnych Polaków (złośliwi twierdzą, że to komitet pełniących obowiązki Polaków) za najbardziej propolskiego i patriotycznego publicystę niezłomnie piszącego prawdę o zimnym czekiście Putinie.

„W uznaniu zasług za prawdziwa polska i patriotyczna publicystyka, za wspieranie nasze pszyjaciele i bracia banderowcy na Ukraina i za ukazywanie zła tyran i morderca kremlofski Putin my Prawdziwe Polaki pszyznajemy naszem pszyjaciel Czesław Białczyński Oskar mendialny w rok 2015.”

Komitet Prawdziwe Odwarzne Polaki

Pszewodniczoncy Komiteta Mosiek Rosenzwejg
Zastempca Przewodniczoncy Icek Apfelbaum
Skarbnik Komiteta Srul Goldsack

I to by było tym razem na tyle…
.

.
opolczyk

 

PS

A tak na marginesie – litewskojęzyczy kanał 3 telawiwzorni przeprowadził sondaż pod tytułem – czy boisz się rosyjskiej propagandy.

.

propaganda czy prawda

.
12 % oglądaczy odpowiedziało – tak
6 % myślących telewidzów odpowiedziało – nie
A 82 % myślących i wiedzących telewidzów odpowiedziało – to nie propaganda a prawda.
Sondaż okazał się kompromitacją rusofobicznej agentury rządzącej Litwą i litewskojęzycznej telawiwzorni.

Proponujmy Czesiowi wyjazd na Litwę. Tam jego propaganda jest bardzo pilnie potrzebna. Bo tylko patrzeć jak Litwini poprą znienawidzonego przez Czesia Putina.

 

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga