Uwaga na pseudosłowiańskiego nadjordańczyka Białczyńskiego, który broni i gloryfikuje „rosyjskich” nacjonalistów szczując przy każdej okazji na prezydenta Władimira Putina

.

czeslawbialczynskiphoto

NWO

.

 

ACB (skrót wymyślony w naszej korenspondencji przez Admina blogu polskiego Słowianina) czyli agent Czesław Białczyński nagłaśnia sprawę zabicia rosyjskiego nacjonalisty pseudorodzimowiercy.
.

Zaznaczam, że „Słowianin”, który napisał komentarz pod tym tekstem nie ma nic wspólnego ze Słowianinem – Adminem blogu polskiego.

Nie wiadomo kto i dlaczego zastrzelił owego nacjonalistę – „rodzimowiercę”. Mogły to być jakieś osobiste lub „religijne” porachunki. Ale ACB już wydał wyrok i wskazuje na tajne służby Putina:

„Niektóre rosyjskie strony internetowe Rodzimowierców piszą, że zabijanie Jazyczników odbywa się według jakiegoś tajnego planu. Czekamy więc kiedy zostanie zabity Trechlebow, a może też inni. Część polskich rodzimowierców gorąco popierających to co wyprawia PUTIN i jego obecna ekipa z Kremla może przez takie wydarzenia jak aresztowanie Trechlebowa czy rozstrzelanie na progu własnego domu Swirela nieco  otrzeźwieje i stonuje się w swoich zachwytach. Trochę instynktu samozachowawczego by się przydało. No chyba, że bierze się z Kremla żołd (takie przypadki były znane w Polsce przedrozbiorowej, na żołdzie Petersburga była wtedy połowa Sejmu!), w takim wypadku mogą oni spać spokojnie. Tylko niektórych Rodzimowierców w Polsce będą wybijać Ruscy jak tutaj wejdą. W każdym razie nie dziwię się, że  niektórzy Polscy Koczownicy na czas zaplanowanej wojny wynieśli się z Polski oraz że wolą oni koczować w krajach Zachodniej Europy niż pod Moskwą.”

Skąd biorą się brednie ACB? Zacznijmy od tego, że rodzimowierstwo całkowicie wyklucza nacjonalizm – chorobę umysłową XIX wieku, nadal mocno rozpowszechnioną i błędnie utożsamianą z patriotyzmem.
https://pracownia4.wordpress.com/2015/01/27/uwagi-o-nacjonalizmie/

Albo jest się poganinem i czci się Bogów Natury, albo nacjonalistą czczącym wyidealizowany „naród”. Niestety wśród niewielkiego marginesu rosyjskich rodzimowierców szerzy się chory pseudopogański nacjonalizm, a nawet kult nazizmu i III Rzeszy. Pisałem już o tym kiedyś:

https://opolczykpl.wordpress.com/2014/09/26/list-do-prezydenta-fr-putina-i-rosjan-oraz-czy-slowianin-znad-jordanu-wspiera-rosyjskich-nazioli/

Czy tego „Rosjanina” salutującego „po rzymsku” na tle bandery hitlerowskiej Kriegsmarine należy nazywać „rodzimowiercą” czy raczej naziolem?

.

5.

Na szczęście nie wszyscy rosyjscy rodzimowiercy to nacjonaliści. Są wśród nich i patrioci. Obowiązkiem bowiem Rosjanina rodzimowiercy jest m.in. obrona Rosji i Rosjan. I rodzimowiercy rosyjscy to rzeczywiście robią – służą w rosyjskiej armii.
Tenże ACB zamieścił np. informację o tym, jak wspólnota pogańska w Rosji żegnała swojego członka idącego do wojska:

„Obrzęd pożegnania jednego z członków wspólnoty, Welesława, na którego czeka służba wojskowa. Ceremonia mająca na celu zapewnienie szczęśliwego powrotu i oddanie Welesława Bogom pod swą opiekę. Zorganizowana przez Wspólnotę Słowiańską ‚Pokon Roda’ z Noworosyjska.”
https://bialczynski.wordpress.com/2015/02/26/wspolnota-slowianska-pokon-roda-noworosyjsk-2014-nadeslala-katarzyna-goliszek/

Welesław jak widać nie próbował wymigać się od służby wojskowej. Wie, że obrona Rosji przed bandyckim NATO jest obowiązkiem Rosjanina i rodzimowiercy.

Admin Słowianin skomentował ten wpis ACB w mailu do mnie tak:

„Promotor zniewolonych ludzi w Polsce – pozorant „życzliwy” rosyjskim poganom.”

Na co odpowiedziałem:

„Gnida udaje, że nie zauważa, że Welesław będzie służył w wojsku Putina. Powinien go „wykląć” i obrzucić „słowiańską” anatemą.”

Sprawę zabójstwa nacjonalisty pseudopoganina nagłaśnia także rusofobiczna strona „kresy24pl”.
http://kresy24.pl/64717/egzekucja-pod-moskwa-poganski-nacjonalista-zabity-z-kalasznikowa/

Co ciekawe, sprawa ta w Rosji najbardziej nagłaśniana jest na stronach narodowo-prawosławnych (tutaj mamy kolejne zboczenie – „narodowe prawosławie”). Otóż nie można wykluczyć, że Światosława Swierela ubili nadgorliwi jahwiści – prawosławni. A nie rosyjskie służby. Te stosują znacznie bardziej wyrafinowane metody likwidacji rzeczywistych i groźnych wrogów państwa, niż seria z kałacha. Kałach to metoda mafii, bandytów i amatorów.

Osobiście nie wiem, czy Swierel był tylko „zwykłym” rosyjskim nacjonalistą, czy też naziolem. Ale nawet jeśli naziolem nie był, to jako nacjonalista był pseudopoganinem, pseudorodzimowiercą. Skrajnymi przykładami nacjonalizmu są syjonizm (ludobójstwo w Strefie Gazy), „amerykanizm” w wersji Białego Domu, Pentagonu i CIA, nazizm (ludobójstwo Słowian), chorwacki ultra-katolicki ustaszyzm z okresu II wojny i banderowszczyzna. Ta ostatnia zresztą jest gorliwie propagowana i broniona przez ACB.
Przy „rosyjskich” nacjonalistach nie wolno zapominanać o tym, że najbardziej zboczeni z nich zaciągali się do band banderowskiej swołoczy mordującej Rosjan w Donbasie. Niech mi ktoś wytłumaczy, jak „rosyjski” nacjonalista może ramię w ramię z banderowską swołoczą mordować Rosjan. Przecież to jest szaleństwo. Ci „nacjonaliści” rosyjscy wspierających banderowszczyznę to najgorszy pomiot, jaki może istnieć. Ich wszystkich powinno się po prostu powiesić jako wrogów Rosji.

Zabójstwo Światosława Swierela naturalnie potępiam, ale tak samo potępiam zwalanie winy za nie z góry na Putina. Ten nacjonalista dla władz Rosji stanowił znacznie mniejsze zagrożenie niż choćby zabity ostatnio Niemcow. Doszukiwanie się w tym zabójstwie ręki Putina to nic innego jak bezpodstawne i  idiotyczne szczucie na prezydenta Rosji.

Potępiam jednak także zdecydowanie nacjonalizm u „rodzimowierców” – pseudopogan. Tak w Polsce jaki w Rosji (i gdziekolwiek na świecie). Owi „nacjonaliści”- pseudopoganie „rosyjscy” niczym nie różnią się od „polskich” oszołomów rasistów z nacjonalistycznego stowarzyszenia „Zadruga”.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/24/slowianszczyzna-na-manowcach-ideologii-i-patologii/

Pogaństwo nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem. Tylko ostatni głupiec może próbować łączyć je razem.

Nadjordański pseudosłowianin ACB (agent Czesław Białczyński) jak widać każdy pretekst wykorzystuje do szczucia na prezydenta Putina. Jego mocodawcy mogą być z niego zadowoleni. Ale myślących ludzi ten nadgorliwiec nie zbałamuci.
.

Kilka dni temu w komentarzu na swoim agenturalnym blogu ACB napisał, że za pięć lat Rosji już nie będzie, że pozostanie z niej „Księstwo Moskiewskie”. Dlaczego temu nadjordańczykowi tak zależy na realizacji planów Rothschilda, Rockefellera, Kissingera, Brzezińskiego & reszty tej żydowskiej spółki?
 .
Odpowiedź zostawiam czytelnikom.
.
.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem.

.

Ręce Boga

2 komentarze do “Uwaga na pseudosłowiańskiego nadjordańczyka Białczyńskiego, który broni i gloryfikuje „rosyjskich” nacjonalistów szczując przy każdej okazji na prezydenta Władimira Putina

 1. Pingback: Andrzej Szubert: Nadjordańczyk Białczyński broni i gloryfikuje „rosyjskich” nacjonalistów szczując przy każdej okazji na Putina | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 2. Uzupełnienie w ww. kwestii podszywania się/wykorzystywania mojego byłego nicku Słowianin [przy czym z oczywistych względów nie rościłem sobie do niego wyłączności; można też go było czasem spotkać w internecie (np. na forach), ale poza systemem blogowym WordPress! – i w takim wypadku również nie należał do mnie] – potwierdzam wszystko to, co napisał Opolczyk!

  Pod koniec ub. r. w prywatnej korespondencji mailowej poinformowałem Opolczyka o zaprzestaniu mojej działalności w blogosferze (dot. zwłaszcza publikowania komentarzy) oraz o symbolicznej zmianie mojego dotychczasowego nicku (na moim pierwszym koncie Gravatar) na nowy, tj.: Ziemianin – i przyczynach.

  Na blogach opartych na WordPressie dawniej (i najdłużej) podpisywałem się jako Słowianin (jednak zawsze, od samego początku miałem własny charakterystyczny tzw. Gravatar [czyli graficzny awatar (ze zdjęciem) – jest też o tym informacja na bocznym panelu mojego blogu] – notabene nazwa ‚slowianin’ (oryg. bez pol. znaków) nadal występuje jako część adresu strony internet. mojego blogu].

  Jest wielce prawdopodobne, że jakiś prowokator-dezinformator podszywa się z premedytacją pode mnie na blogu A.C.B. celem dyskredytowania nie tylko mnie czy Opolczyka, ale ogólnie Słowian – zwłaszcza w tak ważnej obecnie kwestii rosyjskiej!

  [i choć każdy „anonim” może wpisać dowolny nick – to z tym adresem maila, który określa kolor tzw. (generowanego, zmiennego w zależności od adresu mailowego) Identicona – pojawił się tam dopiero teraz. – ciekawostką jest to, iż sam kolor Identicona owego fałszywego „Słowianina” podobny jest do koloru czcionki często używanej przez A.C.B. w jego tekstach; dodatkowo tuż zaraz po publikacji agenturalnego komentarza od razu uaktywnił się jeden ze stałych dyżurnych na tamtym blogu, czyli niejaki Adam Smoliński (ale pisał pod innymi tekstami)].

  Odkąd subskrybuję (na maila) blog A.C.B. – dopiero ostatnio! (i w sumie tylko 2-krotnie) pojawił się ten (sam) nick – wcześniej (19 lutego) był jeszcze jeden, ale miał inny- kolor tzw. Identicona (czyli adres maila).

  Może mieć to związek z tym, że: (po 1-sze) agentura (m.in. ta od C.B.) subskrubuje, czyt. śledzi Blog Polski Opolczyka (co jest faktem), (po 2-gie) a ja dopiero wczoraj, tj. po dłuższej przerwie (na blogu) podpisałem się w odpowiedzi jako Admin w komentarzu Przemexa (jeszcze przed jego zaakceptowaniem) – czyli ta informacja dotarła do służb i wywołała konsternację, (po 3-cie) chodzi o zdyskredytowanie (jw.), itd. w oczach czytelników.

  PS W związku z powyższym dzisiaj uaktualniłem opis w: zakładce „Zostaw ważną wiadomość” oraz w blogrollu (w pozostałych miejscach niech zostanie po staremu, jako ślad i znak czasu).

  PPS Na koniec przytaczam jeszcze dwa ostatnie „kwiatki” z agenturalnego blogu C.B.:
  „Ja się panie Bemku jeszcze ani raz nie pomyliłem. Taki zbieg okoliczności. Przypadek.” – „nieomylny” megaloman A.C.B. o sobie (fragm. odpowiedzi) 😉
  „To utopia, którą finansowało do pewnego momentu KGB, aż Putin postawił na Cerkiew Prawosławną i natychmiast aresztował Trechlebowa.” – pokrętna odpowiedź (bez podania choćby przyczyn) A.C.B. na pytanie nt. koncepcji „samodzierżawia”, z filmu twórcy tzw. „wed (słowiano-aryjskich)”, które to A.C.B. sam „namiętnie” promuje [a wcześniej przecież „bronił”/promował samego tzw. Trehlebova (- pseudonim)]…

  Admin

Możliwość komentowania jest wyłączona.