Do niszowych kandydatów i kandydatów na kandydatów na „urząd” prezydęta III Rzydopospolitej

.

Szczecinek.

protest.

Warszawa 19 02 2015 044

.

(Poniższy apel wysłałem na adresy kilkunastu niszowych kandydatów i kandydatów na kandydatów marzących o Belwederze).

Panowie!

Na Słowiańskich Bogów Swarożyca, Mokosz i Świętowita! Larum grają! Nasza słowiańska kraina ginie. Okupant od 25 lat niszczy wszystko co może.

Zniszczył wiele gałęzi gospodarki i przemysłu, zniszczył służbę zdrowia, niszczy oświatę. Niszczy do spółki z kk wiedzę o Słowiańszczyźnie i słowiańską tożsamość. Szczuje nas na słowiańską Rosję w służbie żydo-banksteryzmu i Izraela. Niszczył i niszczy rolnictwo. Próbował przehandlować lasy. Obecnie podnosi rękę na podstawy biologicznej egzystencji Polaków – zalegalizował trujące GMO a od przyszłego roku rozpocznie wyprzedaż polskiej ziemi uprawnej obcym. Wyczuli to rolnicy/chłopi i masowo protestują w całym kraju.

http://www.polskieradio.pl/42/3166/Artykul/1383368,Protesty-rolnikow-w-Warszawie-beda-trwac-co-najmniej-do-10-marca

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1368482,Protesty-rolnikow-przybieraja-na-sile-Kolejne-drogi-zablokowane

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/24/protesty-rolnikow-w-calej-polsce-walka-o-polska-ziemie/


Nieszczęściem Polski jest to, że Polacy są totalnie rozbici, skłóceni, zajmowani przez mass media i internet pierdołami, że zatracili poczucie wspólnoty oraz solidarność międzyludzką. W ostatnim ćwierćwieczu wielokrotnie miały miejsce strajki, protesty, manifestacje. Ale zawsze były one robione tylko przez pojedyncze grupy zawodowe czy społeczne. Korzystał na tym okupant i wszystkie te grupy zbywał z niczym, lub z pozornymi ustępstwami. Ale pomimo tych pozornych ustępstw niszczenie i okupacja kraju trwa nadal.

Obecnie mają miejsce masowe protesty rolników i związków rolniczych. Chłopi/rolnicy to jedna z najgorzej traktowanych przez okupanta grup społeczno-zawodowych. Ponadto to najtrzeźwiej myśląca grupa. Kieruje się chłopskim rozumem a nie dyrdymałami wciskanymi mieszczuchom i tzw. „inteligencji” do łepetyn. Chłopi twardo stąpają po ziemi i nie zatracili poczucia realizmu. Oni widzą jakie zagrożenie dla biologicznego bytu narodu niosą GMO, niszczenie rolnictwa i zbliżająca się spekulacja ziemią  i wyprzedaż gruntów rolnych obcym. Nasi chłopi nie chcą siać trującego GMO. Obcy zrobią to bez wahania, dostając na to dodatkowo „dotacje” z bandyckiej banksterskiej jewrounii. Ponadto utracimy ziemię i staniemy się wywłaszczoną ze wszystkiego, także z ziemi, niewolniczą siłą roboczą we własnym niegdyś kraju.

Polska ginie a wy panowie czym się zajmujecie?

Od miesięcy głównie, a często  jedynie, żałosnymi kampaniami przed farsą wyborczą na tytularnego nadzorcę naszego zniewolonego i rozszabrowanego jewrobaraku. Polska nie posiada bowiem prezydenta. Prawo naszego niegdyś kraju podporządkowane zostało przepisom jewrounii, rządzą zniewoloną Polską jewrounijni komisarze realizujący wytyczne swoich mocodawców, militarnie jesteśmy wasalem bandyckich NATO i USraela, finansowo podlegamy pod światową lichwę, gospodarczo jesteśmy białym Murzynem, a cała prawie gospodarka jest w obcych łapskach. Urzędy takie jak „prezydent” czy „premier” są w III Rzydopospolitej fikcją. Wy jednak tego nie dostrzegacie i dajecie wciągać się w wyborczą farsę. Choć  w niej i tak nie macie najmniejszych szans. Arytmetyka tej farsy wygląda mniej więcej tak – agenturalne marionetki Komorowski i Duda dostaną wspólnie 70-75 % głosów. 15-20% przypadnie na pomniejszą agenturę okupanta (PSL, SLD, Palikot, JKM/Goldberg, Grodzka, Zawisza i kilku innych). Dla was – niszowych kandydatów (adresami kilku niszowców nie dysponuję) pozostanie ok. 10 % głosów (na ok. 20 kandydatów). A że „programy” i obietnice macie podobne wyrywać sobie będziecie nawzajem ułamki procenta poparcia bydełka wyborczego.

Tak więc udział w wyborczej farsie jest oczywistą stratą czasu. Jedyne co osiągniecie to nieco poprawicie okupantowi frekwencję w wyborczej farsie. Ale tylko nieznacznie.

Panowie!

Byt biologiczny Polaków jest rzeczywiście zagrożony – bardziej niż kiedykolwiek od czasu zakończenia II wojny światowej. Rolnicy/chłopi strajkują i protestują.

Nie zapominajcie, że chłopi byli od wieków żywicielami narodu. Nawet wtedy, gdy w Rzeczypospolitej szlacheckiej przez szlachtę i kler traktowani byli jak podludzie, jak bydło robocze. Niekiedy zrywali się do buntów.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_ch%C5%82opskie_w_l%C4%85dzkich_dobrach_cysters%C3%B3w_%281651%29
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_ch%C5%82opskie_pod_wodz%C4%85_Kostki-Napierskiego_w_1651
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_ch%C5%82opskie_na_Podhalu_%281669-1670%29

Ale nadal byli żywicielami narodu, w tym ich gnębicieli. Którzy tylko siebie uważali za „naród”. Także w okresie zaborów żywili naród. Do powstań nie pchali się. Bo nawet ewentualne zwycięstwo powstania nie zmieniłoby ich losu. Skatoliczona arogancka szlachta nawet w XIX wieku, wieku niewoli, szykując powstania nie pomyślała o poprawie chłopskiego losu. Znosili więc chłopi niszczenie podczas powstań ziem, na których harowali na panów i kler od świtu do nocy. I nadal żywili naród. Także w II RP, zwłaszcza za sanacji nie mieli lekko. W ogromnej większości byli chłopstwem mało- lub bezrolnym. I urządzali strajki i powstania (w okresie 1932-38 zginęło z rąk sanacyjnej policji i wojska ponad 100 chłopów).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powszechny_strajk_rolny_w_Wielkopolsce_%281922%29
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_leskie
http://mhprl.pl/edukacja/wypozyczalnia/proponowane-wystawy/wielki-strajk-chlopski-1937-r-w-70-rocznice.html

Ale i wtedy byli żywicielami narodu. W czasach PRL, a zwłaszcza do 1956 roku za żydo-komuny też nie mieli łatwego życia. Ale przynajmniej dostali ziemię. Tę ziemię, do której tęsknili od wieków. „Zła” komuna w ciągu jednego pokolenia zlikwidowała na wsi analfabetyzm. I choć ich praca była znojna i ciężka obrabiali ich pola. I nadal byli żywicielami narodu.

Od 25 lat wieś jest brutalnie niszczona. Rolnicy/chłopi nadal chcą być żywicielami narodu. Ale okupant postanowił polską wieś całkowicie zniszczyć, grunty rolne krok po kroku oddać w obce łapska i truć nas przy pomocy GMO. I przeciwko temu protestują Żywiciele narodu!

A wy panowie co robicie w tym czasie? Bawicie się w jakiś okupacyjne farsy wyborcze z wynikiem już dawno ustalonym.

Jeśli jest w was choć 1 % patriotyzmu, którym tak się obnosicie, machnijcie ręką na farsę wyborczą i ze wszystkich sił wesprzyjcie protesty rolników. Rzućcie im na pomoc wasze sztaby i komitety wyborcze. Pomóżcie im!

Pamiętajcie – okupant ustąpi tylko przed siłą. Kiedyś ustąpił w sprawie ACTA
http://wiadomosci.onet.pl/kielce/protesty-przeciw-acta-tlumy-na-ulicach-polecialy-kamienie/l9f6r

Ale wtedy wyległy na ulice setki tysięcy ludzi. I protestowali aż do SKUTKU!

Teraz sprawa jest o wiele ważniejsza niż ACTA. A wy co robicie?

Obudźcie się, skończcie wasze żałosne swary, „kampanie” przedwyborcze i wyrywanie sobie nawzajem ułamka procent poparcia w farsie, w której i tak przegracie. Wszyscy razem do kupy wzięci nie przelicytujecie żadnej z dwóch głównych marionetek politycznych startujących w tej farsie. Nawet do nich się nie zbliżycie.

Pamiętajcie – w protestach rolników stawką jest biologiczny byt narodu! Wesprzyjcie żywicieli narodu w ich walce o polskość ziemi rolnej i o zakaz trującego GMO.

as

Powyższy apel otrzymują:

 

Adam Jagła – Poznań <adamusik8@wp.pl>

Walerian Dąbrowski – Nowy Jork <walerianda@gmail.com>

Graniwid Sikorski – Kraków <pisupisu@interia.pl>

Zdzisław Jankowski – Konin <jankowskizdzislaw@poczta.onet.pl>

Sławomir Ziembiński – Gdańsk <prezydent@fundacja-slawpol.eu>

Jacek Kwiatkowski – Szczecin <jacekwiatkowski@wp.pl>

W. Julian Korab-Karpowicz – Bielsko – Biała <sopot_plato@hotmail.com>

Dariusz Kosiur – Otwock <edward54@interia.pl>

Dariusz Łaska – Łódź <zielonilodz@gmail.com>

Kazimierz Józef Styrna – Kęty <husarz33@wp.pl>

Paweł Kukiz – Wrocław <pawel.kukiz@zmieleni.pl>

Jan Kowalski – Lublin <jankowalski@rogers.com>

Grzegorz Braun – <biuro.gb2015@gmail.com>

Janusz Sanocki – Nysa <jan_es@poczta.onet.pl>

.
————————-
————————————————
————
.
.
Jedynym kandydatem, o którym wiem na pewno, że wspiera osobiście protesty rolników jest Zdzisław Jankowski. Byłoby dobrze jednak, aby próbował zaangażować do tego poparcia cały swój komitet wyborczy. Im więcej ludzi ściągnie pod URM, knessejm, Belweder, na skrzyżowania ulic i na drogi – tym większe szanse na sukces protestów.
Z powyższych kandydatów i kandydatów na kandydatów osobiście znam tylko Sanockiego. Kilka lat temu zapytałem go – kto i według jakiego klucza wciągnął go jako „specjalistę” do jednego z podstolików żydowskiego spisku zwanego „okrągłym stołem”. Sanocki kluczył i nie udzielił mi odpowiedzi.
Z innym kandydatem – Jackiem Kwiatkowskim rozmawiałem niedawno telefonicznie. Podziwiam jego upór w walce przeciwko elektrowni atomowej w Polsce. Jacek Kwiatkowski jest pasjonatem żeglugi i ekologii. Jest jedynym kandydatem, który nie ma najmniejszych złudzeń co do tego, że nie ma on żadnych szans. Start w wyborczej farsie chce wykorzystać do promowania ochrony Przyrody i kampanii antyatomowej.
Poglądami i wiedzą o żydo-banksteryzmie najbliżej mi do Dariusza Kosiura.
Z kilkoma kandydatami prowadziłem „dyskusje”. Np. z prof. Karpowiczem:
http://piotrbein.wordpress.com/2015/01/24/prof-wlodzimierz-j-korab-karpowicz-oglupiony-czy-gra-lisa/
Jednego z kandydatów (nie chcę go kompromitować i dlatego nie podaję jego nazwiska) uważam za ewidentnego błazna. On akurat pasuje (tak mu napisałem) do wyborczej farsy. Występuje publicznie jako „czerwony korsarz”. Podpowiedziałem mu, aby na ramieniu nosił papugę albo małpkę. Wtedy przelicytuje wszystkich.

Prawie wszystkich niszowych kandydatów uważam za wyjątkowych naiwniaków. Wszyscy razem do kupy wzięci  mają szansą na 5-15 % głosów. Tyle że żaden z nich (poza Jackiem Kwiatkowskim i chyba Dariuszem Kosiurem o ile zgłosi swą kandydaturę) nie dostrzega, że są bez szans.
Kilku kandydatów uważam za ewidentnych użytecznych idiotów – osiłka wykidajłę Kowalskiego, promotora banderyzmu Kukiza
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/kukiz-na-majdanie-napisal-po-ukrainsku-hymn-rewolucji-tam-odbyla-sie-premiera-teledysku_384463.html
czy Brauna – chorego na szkodliwy antypolski bogoojczyźniany żydogenny katolicyzm. Gdy słuchałem jednego z jego wywiadu, włosy stawały mi dęba.
http://radiochrystusakrola.pl/archiwum/Grzegorz_Braun_wywiad_2015-02-20_czesc_1.mp3
Braun chce Polskę przykuć łańcuchem do Watykanu i broni kk – pasożyta żerującego na Polsce i służącego wyłącznie własnym interesom – wbrew polskiej racji stanu. KK brał udział w szabrowaniu majątku narodowego po 1989 roku w ramach tzw. „komisji majątkowej” pełnej afer, skandali, korupcji i oszustw. I nadal żeruje i na owieczkach kupcząc „zbawieniem” i na państwie. Choć Braun bredzi, że kk jest przez „warszawski żont” zwalczany.
http://www.fakt.pl/Tyle-Kosciol-dostaje-od-panstwa-A-chce-wiecej-,artykuly,134304,1.html

No i te jego brednie o „cywilizacji łacińskiej”. Papiestwo przez wiele wieków było zbrodniczym, zaborczym i totalitarnym tworem i ma na sumieniu dziesiątki milionów ofiar – pogan, „heretyków”, „bluźnierców”, „bezbożników”. Każdy kto tylko odważył się mieć własne, odrobinę inne niż Watykan zdanie był mordowany. KK stosował wielowiekowy ucisk i wyzysk milionowych rzesz chłopstwa, akceptował niewolnictwo do XIX wieku, prześladował wielu pisarzy i naukowców, stosował brutalną cenzurę, terror i zamordyzm. A dla idioty Brauna ten wielowiekowy terror to wspaniała cywilizacja łacińska”. A żydogenny katolicyzm to „polskość” i „patriotyzm”. Braun to jeden z wielu duchowych żydów kandydujących na lokatora Belwederu.

Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html

Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym

Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/

Ale nie tylko on jest takim zaślepionym katodebilem. Wśród kandydatów i kandydatów na kandydatów jest ich więcej.

I tacy katodebile chcą ratować Polskę.
.
.

opolczyk

.

PS

Jeszcze dwie dodatkowe uwagi.

1. Moja krytyka żydogennego katolicyzmu w kontekście Brauna dotyczy także żydo-katolickich bredni Sławomira Zakrzewskiego z filmu zamieszczonego w apelu. Doceniam jego ogromne zaangażowanie społeczne, jego opcję prorosyjską i antyzachodnią (także antybanderowską) ale jego zaślepienie jahwizmem w całości odrzucam. Sławek ma w sprawie tej nadjordańskiej dżumy klapki na oczach – jak każdy zaślepiony katolik.

2. Z komitetu wyborczego Brauna otrzymałem taką oto odpowiedź:

Witam

Dziękujemy za ten „optymistyczny” elaborat. Sztab Pana Grzegorza Brauna nie walczy o ułamek procenta. My idziemy dalej.

Pozdrawiamy
Sztab Wyborczy Grzegorza Brauna

Odpowiedziałem tak:Witam

Zobaczycie że ten „elaborat” potwierdzi się 10 maja.

My idziemy dalej

Brniecie dalej ślepą uliczką.

Ale nie ma się czemu dziwić – Braun to użyteczny idiota. W jego komitecie dobrał sobie jeszcze większych idiotów, którzy go podziwiają.

Pozdrawiam.

as
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/27/do-niszowych-kandydatow-i-kandydatow-na-kandydatow-na-urzad-prezydeta-iii-rzydopospolitej/

Kolejna odpowiedź przyszła kilka minut po mojej odpowiedzi (widać chłopaki tyrają w komitecie jak stachanowcy):Pana pierwsza wypowiedz była grzeczna ale nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich inwektyw którymi posługuje się Pan w drugiej wypowiedzi, żegnamy

Odpowiedziałem:Hehehe – prawda w oczy gryzie…

 

PPS
Zostałem wprowadzony w błąd. Tadeusz Cichocki nie startuje w farsie wyborczej. Napisał tak:

Niniejszym informuję, że:

 

  1. Pan Adam Jagła od dłuższego czasu rozpowszechnia informacje dotyczące również mojej osoby (z podaniem mojego imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz błędnego adresu miejscowości)  bez mojej zgody, bez wskazania podstawy upoważniającej go do takiego postępowania oraz pomimo uwagi jaką mu w tej sprawie przesłałem.

 

  1. Nie zamierzam brać udziału (czynnego ani biernego) w farsie wyborczej – “wyborach” prezydenckich (10 maja 2015 r.) organizowanych przez uzurpatorów i ich marionetki na podstawie nielegalnego prawa działającego na szkodę Narodu Polskiego (http://www.tcichocki.pl/pobierz.htm).

 

  1. Jeśli mój stan zdrowia na to pozwoli i będzie taka wola Polaków – nie będę uchylać się od kandydowania na urząd Prezydenta RP w pierwszym możliwym terminie (określi go suweren a nie mafia) lecz nie wcześniej niż po:

 

  1. odebraniu władzy obecnej mafii, oszustom, uzurpatorom, …,
  2. powołaniu Zgromadzenia Przedstawicieli Narodu Polskiego i stworzeniu nowej ordynacji wyborczej gwarantującej zgodność wyników wyborów z wolą wyborców w sposób udokumentowany. 

 

Z poważaniem

Tadeusz Cichocki

.

.

precz z jahwizmem.

.

Ręce Boga

2 komentarze do “Do niszowych kandydatów i kandydatów na kandydatów na „urząd” prezydęta III Rzydopospolitej

  1. Pingback: Andrzej Szubert: Do niszowych kandydatów i kandydatów na kandydatów na “urząd” prezydęta III Rzydopospolitej | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

  2. Pingback: Piotr Bein: Witam SzPaństwa w KW Pana Grzegorza Brauna | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.