Protesty rolników w całej Polsce – walka o Polską Ziemię

.

Polska pola uprawne.

3099532_nasza-polska-ziemia

.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1368482,Protesty-rolnikow-przybieraja-na-sile-Kolejne-drogi-zablokowane

Jest wiele filmów o tych protestach – wystarczy wygooglować „Protesty rolników 2015”.
https://www.google.de/?gws_rd=ssl#q=protesty+rolnik%C3%B3w+2015&tbm=vid

Polska wieś i rolnictwo niszczone są powoli i systematycznie od tzw. „transformacji” pod płaszczykiem tzw. „restrukturyzacji rolnictwa”. Podobnie zniszczono wiele gałęzi przemysłu i gospodarki. Mówił o tym otwarcie w Brukseli charyzmatyczny przywódca chłopski Andrzej Lepper:

To za jego bezkompromisowość w walce o polską rację stanu został podstępnie skompromitowany i wyrzucony z koalicji z żydo-PiSem. Kalkstein po to wciągnął Leppera do koalicji, aby go zniszczyć. Jeszcze w lutym 2005 w fundacji Sorosa Kalkstein straszył ewentualnością rządów m.in. Samoobrony:

„W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent.
W tej chwili ich notowania są nieco mniejsze.
Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna) i rozwścieczonych swoim losem postkomunistów.”
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

Jesienią tegoż 2005 roku tenże Kalkstein wciągnął tę właśnie Samoobronę (i LPR) do koalicji rządzącej. Powołane w 2006 CBA sfabrykowało perfidną tzw. „aferę gruntową” wymierzoną w Leppera. Obrońcę polskiego rolnictwa przedstawiono jako „aferzystę” biorącego łapówki za „odralnianie” gruntów rolnych. Dodatkowo sfabrykowano tzw. „seks aferę”. Skompromitowanego Leppera Kalkstein zdymisjonował, koalicja padła a w przedterminowych wyborach Samoobrona z 11,4 % spadła do 1,5 %. Gdy Lepper później zamierzał wrócić do polityki – zamordował go „seryjny samobójca”.
Należy w tym miejscu zwrócić uwagę na fakt, że Kalkstein gotów był poświęcić dwa lata rządzenia byleby zniszczyć niewygodnego dla okupanta Leppera.
Dzisiaj sytuacja polskiego rolnictwa jest jeszcze gorsza niż za życia A. Leppera. Jest ono nadal niszczone, ostatnio np. idiotycznymi sankcjami przeciwko Rosji (do których parły na wyścigi bliźniacze kibuce PO i PiS), na które Rosja odpowiedziała własnymi sankcjami m.in. na płody rolne. Na rusofobii okupanta rolnicy wychodzą jak Zabłocki na mydle. Dodatkowo mija okres ochronny na zakup polskiej ziemi przez mieszkańców jewrounii. Wpychając Polskę do niej wytargowano tylko 12 lat tego „okresu ochronnego”. Minie on w maju 2016.
Tyle że ziemię obcy wykupowali już wcześniej, choć nie na masową skalę:
Mimo zapewnień okupanta, że obcokrajowcy będą mieli utrudniony wykup polskiej ziemi
http://www.polskieradio.pl/42/3166/Artykul/1255237,Obcokrajowcy-po-2016-roku-nie-wykupia-polskiej-ziemi-rolnej
rolnicy tym zapewnieniom nie wierzą – i słusznie. Widzą na co dzień, jak okupant niszczy rolnictwo, jak wysprzedaje polskie kiedyś przedsiębiorstwa (te, które uniknęły zagłady) i dlatego boją się, że bogatsi i silniejsi „obcokrajowcy” odbiorą im ziemię. Dlatego masowo w całej Polsce protestują.

Ale na obecne masowe protesty rolników złożyło się wiele innych przyczyn – jak choćby zalegalizowanie przez okupanta trucizny zwanej GMO. No i i całokształt antypolskiej „polityki rolnej” uprawianej przez okupanta. Bo nie jest tak, że agentura okupanta rządzi nieudolnie, gdyż jest niekompetentna  – ona celowo i z premedytacją niszczy rolnictwo i całą Polskę.
Chłopi, rolnicy chwycili się metody z powodzeniem stosowanej wcześniej przez Andrzeja Leppera i Samoobronę – czyli blokady dróg. Jest to uciążliwa dla wielu postronnych ludzi forma protestu, ale w sytuacji gdy polska racja stanu jest ciągle przez okupanta sabotowana blokady dróg są dużo mniejszym złem – i chyba złem koniecznym. Także okupacja placu przed siedzibą żondu jest posunięciem słusznym. Niemniej uważam, że negocjacje z okupantem to strata czasu. Okupant ustąpi tylko przed siłą. Ale nawet gdy pozornie ustąpi, będzie nadal szukał okazji, jak nas oszukać i uzgodnienia obejść lub sabotować.

Nieszczęściem dla Polski jest to, że różne grupy zawodowe/społeczne podejmują protesty w różnym czasie i miejscu i że najczęściej upominają się tylko o własne bolączki. Po czym prędzej czy później kończą protesty. Niekiedy wymuszą na okupancie „ustępstwa”. Tyle że uzyskanie jakichkolwiek „ustępstw” czy obietnic od okupanta w żaden sposób nie poprawia stanu państwa. Ono nadal jest pod okupacją, nadal jest ograbiane i niszczone. A wszystkie korzyści z „ustępstw” będą i tak nam wszystkim odebrane w ten czy inny sposób. Okupant daje protestującym parę groszy do jednej kieszeni, a wykrada im więcej z drugiej kieszeni. Tak wyglądają porozumienia z okupantem. Dlatego jakiekolwiek pertraktacje z okupantem są stratą czasu. Należałoby skrzyknąć wszystkie grupy zawodowe i społeczne, otoczyć knessejm, belweder, URM, ministerstwa – i zażądać odsunięcia od władzy całej bandy czworga i jej odprysków. Liczenie na to, że okupant pod wpływem protestów przestanie niszczyć celowo Polskę to naiwność.

Podobnie liczenie na to, że rozbite, skłócone i ogłupione społeczeństwo wyłoni dobrych kandydatów do knessejmu i Belwederu, którzy wygrają wybory jest naiwnością. Gdyby istniała możliwość przejęcia władzy przez Polaków przy urnach okupant nie urządzałby wyborczych fars.

Wracam do wykupu polskiej ziemi przez obcych.
Znane jest powiedzenie żydowskie: „Wasze ulice, nasze kamienice”.
http://www.wykop.pl/ramka/1597769/wasze-ulice-nasze-kamienice-geneza-powiedzenia/

Było ono aktualne ponad wiek temu. Obecnie żydowski okupant chce nie tylko kamienic – chce wszystkiego – całej Polski – z ziemią włącznie. Nam wyznaczył rolę zniewolonego, wywłaszczonego ze wszystkiego ludzkiego „bydła” roboczego.

Jako „pocieszenie” służyć może nam świadomość tego, że taki los zaplanowali żydo-banksterzy dla całego świata. A nie tylko dla Polski.
Tyle że ich plany realizowane już od dawna (od 1773 roku) ostatnio zaczynają się sypać. USrael, wyznaczony na główne narzędzie do podboju świata goni resztkami sił. A Rosja i jej sojusznicy z BRICS rosną w siłę.
https://pracownia4.wordpress.com/2015/01/12/czy-w-2015-kraje-brics-dadza-mata-zachodniej-finansjerze/

Gdy patrzę na tę grafikę (dług publiczny jako procent PKB) odczuwam dziką satysfakcję.

.
dług
.
Cały „bogaty”, kapitalistyczny zachód jest niewypłacalnie zadłużony. A zwłaszcza „najbogatsze” kraje żydo-zachodu zaprzęgnięte do rydwanu żydo-banksterów – USrael, Niemcy, UK, Francja, Włochy, Kanada.
„Bogaty” kapitalistyczny zachód jest niewypłacalnym bankrutem.
Wprawdzie kraje BRICS też są zadłużone – ale nie do tego stopnia. Najlepiej trzyma się Rosja, która o ciągu ostatnich 15 lat zmniejszyła kilkakrotnie dług publiczny jako procent PKB. Jeszcze w 1998 roku Rosja z rozszabrowaną przez żydowskich oligarchów gospodarką praktycznie była bankrutem. Od 15 lat zadłużenie publiczne Rosji maleje. Ma to przyczynę w upaństwawianiu przez Putina najbardziej dochodowych sektorów gospodarki (ropa, gaz). Zachód tymczasem od lat prowadzi zmasowaną „prywatyzację”, przez co zyski są prywatyzowane a zadłużenie uspołeczniane i zwalane na coraz bardziej biedniejących mieszkańców. Stąd na zachodzie tnie się świadczenia socjalne i podnosi podatki oraz wymyśla coraz to nowsze obciążenia finansowe, aby w jakikolwiek sposób z kieszeni zwykłego obywatela wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy na podtrzymywanie bankrutujących państw. Których władze są agenturą żydo-banksterów i służą ich interesom.
Upadek bandyckiego, zachodniego żydo-banksterskiego systemu ograbiania i zniewalania świata to rzecz przesądzona. O ich klęsce przesądziło dojście do władzy w Rosji Władimira Putina. Gdyby następca wiecznie pijanej marionetki Jelcyna był taką samą posłuszną marionetką żydowskich oligarchów jak Jelcyn plany żydo-banksterów mogły się powieść. Najkrócej wyjaśnił je David Rockefeller mówiąc:

„Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata.”

Miał to być kryzys wielonurtowy i „kompleksowy” – niewypłacalne zadłużenie, celowo prowokowane konflikty społeczne, międzyetniczne i międzyreligijne, poczucie zagrożenia bezpieczeństwa, strach przed inscenizowanym i sponsorowanym terroryzmem, strach przed epidemiami i pandemiami, strach przed „katastrofą klimatyczną” itp. Gdy plan zaczął się walić doszedł straszak „rosyjskiego imperializmu”. Jednak to nie Rosja chce podbić świat, a USrael i NATO – na obstalunek i dla żydo-banksterów. Rosja jedynie broni się przed osaczaniem jej przez bandyckie NATO – militarną pięść żydo-banksterów.

Celowe wywołanie przez żydo-banksterów „odpowiednio wielkiego kryzysu” w sytuacji, gdy Rosja jest niezależna i silna oznaczałoby dla nich klęskę. Wiele krajów pogrążonych w chaosie szukałoby w Rosji ratunku. Dlatego nadal jeszcze ów zaplanowany dawno temu odpowiednio wielki kryzys jeszcze nie nastąpił. Tyle, że zadłużenie zachodu spowoduje jego upadek wbrew woli żydo-banksterom.
Krach zachodniej żydo-cywilizacji jest nieunikniony. Jest to tylko kwestią czasu. W najgorszym wypadku bandyci nacisną na czerwony guzik, aby pociągnąć za sobą do grobu resztę świata. Jeśli tego unikniemy ciekawi mnie, czy Polacy będą potrafili stanąć na wysokości zadania – czy przegonią całą agenturę żydo-banksterów i Izraela – z PiSem, tzw. „ruchem narodowym” i Goldbergiem (JKM) włącznie. I czy będą potrafili ukarać wszystkich namolnych agenturalnych piewców rusofobii. Jednego z nich, „Wolnego Człowieka” z Krakowa, odeślemy nad Jordan. Tam będzie mógł urządzać „słowiańskie msze święte” i pluć na Rosję.
https://bialczynski.wordpress.com/slowianie-w-dziejach-mitologia-slowian-i-wiara-przyrody/swiatynie-wiary-przyrodzoney-slowian/swiete-wzgorza-krakowskiego-oriona-jesienia-na-poczatek-wiosny-slowianska-msza-swieta/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/11/wojna-o-ukraine-oraz-czeslaw-bialczynski-i-jego-nieslowianska-rusofobia/
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/09/26/list-do-prezydenta-fr-putina-i-rosjan-oraz-czy-slowianin-znad-jordanu-wspiera-rosyjskich-nazioli/

Po upadku żydo-zachodu sojusz z Rosją będzie dla nas czymś naturalnym. I gdy żydo-banksterski topór nie będzie wisiał już nad światem przyjdzie czas na odrzucenie innych „wartości” wpojonych mieszkańcom Europy przez żydowską propagandę – konsumpcjonizm, egoizm, konkurencja każdego z każdym zamiast solidarność wspólnotowa, chęć panowania człowieka nad Przyrodą. Wtedy zaistnieje możliwość wprowadzenia za przykładem Boliwii Prawa Matki Ziemi.
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/18/zrobmy-u-nas-slowianska-druga-boliwie/

No i pozostanie jeszcze do wykonania zadanie odżydzenia mentalności Polaków, czyli likwidacja żydo-katolicyzmu.
https://opolczykpl.wordpress.com/my-slowianie/
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/22/nieustajacy-triumf-mitologii-zydowskiej/

I wtedy będziemu już słowiańskim krajem.
.

.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga