Czy Władimir Putin ujawni prawdę o zamachach z 11/9 ?

.

Władimir-Putin.-Źródło-wikimedia.org_1-800x689

.

putfinger.

(Poniższe materiały otrzymałem pocztą elektroniczną od E.Zinkiewicza – któremu serdecznie dziękuję – opolczyk)

.

—————————-

.

Putin grozi USA publikacją zdjęć satelitarnych z 9/11

Opublikowano Luty 12, 2015 Przez a303 W Świat

 

Amerykańscy eksperci uważają, że choć relacja Stanów Zjednoczonych z Rosją znalazła się w najgorszym punkcie od czasów Zimnej Wojny, to jak na razie Putin nie przysporzył Obamie większych kłopotów. Według nich, to „cisza przed burzą”. Putin zamierza uderzyć raz, ale za to porządnie. Rosja przygotowuje się do publikacji dowodów świadczących o powiązaniach amerykańskiego rządu i służb specjalnych z zamachem 11 września 2001. Wśród nich znajdą się zdjęcia satelitarne.

Opublikowany materiał może udowodnić udział rządu amerykańskiego w atakach z 11 września, oraz to, że manipulacja opinią publiczną po tym wydarzeniu okazała się niezwykle skuteczna. Zamach 9/11 zaplanowały amerykańskie władze, ale jego wykonanie zlecono siłom zewnętrznym, po to, by wyglądało to jak akt agresji terrorystów na Stany Zjednoczone i ich obywateli. Powodem tego i oszustwa, i, co gorsza, morderstwa własnych obywateli, były interesy amerykańskiego przemysłu naftowego.

Dowody Rosji wskażą jasno, że Ameryka nie stroni od tworzenia „operacji fałszywej flagi”, skierowanej przeciwko własnym obywatelom, tylko po to, by otrzymać zielone światło na interwencję militarną zagranicą. W przypadku zamachu z 11 września rozstrzygającym dowodem mają okazać się zdjęcia satelitarne.

Jeśli plan Putina się powiedzie, na światło dzienne wyjdzie nieoficjalna polityka amerykańskiego rządu związana z „walką z terroryzmem”. Wiarygodność władz amerykańskich zostanie podważona, a na ulice wyjdą tłumy protestujących.

A wtedy, jak będą wyglądać Stany Zjednoczone na arenie politycznej? Ich pozycja lidera w walce przeciwko terroryzmowi okaże się całkowicie niesłuszna. To z kolei, może okazać się korzystne dla islamskich terrorystów i różnych bandyckich krajów… W przypadku takiego rozwoju sytuacji, nie zapowiada się na szczęśliwy koniec – ostrzegają eksperci.

Tłum. Xebola

Źródło: http://www.pravda.ru/news/world/northamerica/usacanada/07-02-2015/1247485-0/

.

——————————————

.

Dla każdego myślącego człowieka jest sprawą oczywistą, że zamachy z 11 września 2001 były operacją obcej flagi. Przyznał to nawet publicznie w 2007 roku były prezydent Włoch Francesco Cossiga w wywiadzie mówiąc: „Wszyscy wiedzą, że WTC to robota CIA i Mossadu”. Przyznał to jednak dopiero, gdy przeszedł na polityczną emeryturę. Wcześniej nie miał odwagi. Władze Rosji wiedziały od samego początku kto stał za tymi zamachami. Dlaczego milczały i milczą nadal? Władimir Putin jako pierwszy polityk zagraniczny złożył mieszkańcom USraela wyrazy ubolewania i solidarności z powodu tylu ofiar tych zamachów. Przy czym – co jest istotne – jego słowa ubolewania i solidarności  skierował do mieszkańców USraela a nie do morderców w Białym Domu. Rosja w 2001 roku znajdowała się w katastrofalnej sytuacji gospodarczej, finansowej, społecznej i militarnej – spadku po Jelcynie, Bieriezowskim i „familii”. Prezydent Putin wiedział, że jeśli ujawni prawdę o 11/9 na Rosję ruszy wściekła medialna nagonka całego żydo-zachodu, a nawet embargo, które dla Rosji byłoby wówczas katastrofą. Władze Rosji oskarżono by o kolportowanie „teorii spiskowych” czy wręcz w wspieranie terroryzmu. Tak więc mając na uwadze konieczność odbudowania Rosji zrujnowanej szabrem na fali „pierestrojki” gospodarczo, finasowo i militarnie musiał udawać, że wierzy bandytom/mordercom z Białego Domu. Rosja odwlekała możliwie długo moment konfrontacji wiedząc o tym, że bandycki żydo-zachód do niej i tak doprowadzi. Czas po prostu pracował na jej korzyść – gospodarka Rosji rosła, finanse były coraz lepsze, modernizowano wojsko. A USrael zadłużał się wojnami. Jeszcze w okresie najazdu na Libię Rosja nie były gotowa do rzucenia byndytom zza oceanu rękawicy. Dopiero przy okazji Syrii ze względu na bliskie stosunki Rosji z Syrią Rosja postawiła się okoniem. Ale nadal nie dążyła do konfrontacji. Doszło do niej dopiero w związku z bandyckim puczem na Ukrainie zaplanowanym i finansowanym przez USrael na polecenie żydo-banksterów. Stąd od roku mamy wściekłą nagonkę (i sankcje) na Rosję, a zwłaszcza na prezydenta Putina.
Ma on niełatwe zadanie. Gdy kilka lat temu ówczesny prezydent Iranu Ahmadineżad na sesji ogólnej ONZ zażądał od ambasadora USraela wyjaśnień dotyczących zamachów na WTC i Pentagon wszystkie marionetki reprezentujące cały żydo-zachód udając oburzenie opuściły salę obrad. Prezydent Putin wie, że reakcją zachodu na ujawnienie prawdy o 11/9 będzie jeszcze bardziej wściekły atak na niego. Niemniej Władimir Putin to polityk znacznie większego formatu i znaczenia niż Ahmadineżad, który nie dysponował żadnymi dowodami. Jego zachodnie marionetki nie bądą mogły zignorować.
Nie wiem, jakie dowody (zdjęcia satelitarne) posiadają Rosjanie. Być może ujawnią – co naprawdę uderzyło w Pentagon i gdzie zniszczono samolot, który rzekomo w Pentagon uderzył.
W powyższym artykule moje wątpliwości budzi jedno stwierdzenie:

„Zamach 9/11 zaplanowały amerykańskie władze, ale jego wykonanie zlecono siłom zewnętrznym”

Wszystkie trzy zniszczone wieżowce zostały przed zamachami nafaszerowane materiałami wybuchowymi (to była robota specjalistów z CIA i Pentagonu udających ochroniarzy, a nie dzieło „sił zewnętrznych”) . W bliźniaczych wieżach na wszystkich stalowych belkach nośnych co kilka pięter zamocowano materiały wybuchowe tnące metal (nanotermit).
https://sites.google.com/site/naroqwykop/tlumaczenia-2/naukowcy-znajduja-termit-w-wtc
Po uderzeniach samolotów ładunki te – od miejsca uderzenia samolotu w dół – zdalnie na odległość detonowano w krótkich odstępach czasu rzędu kilku dziesiątych sekunkdy. WTC 7 zdetonowano „klasycznie” – od fundamentów. Wieżowce w żadnym wypadku nie zostały „zaminowane” przez „siły zewnętrzne”.
Jedyne „siły zewnętrzne” w tej operacji to był Mossad. Kilkunastu Arabów ściągnięto do USraela po to, aby na nich zwalić winę. Byli w tej operacji statystami. Otrzymali polecenia (nie wiedząc, że ich siatkami kieruje CIA i Mossad) wsiąść do takiego a takiego samolotu – aby nagani zostali przez monitoring.
CIA i Pentagon w 2001 roku posiadały już technologię pozwalającą na przejęcie kontroli w powietrzu nad dowolnym usraelskim samolotem i zdalne nim sterowanie. I przy pomocy tej technologii przejęli kontrolę nad samolotami i staranowali nimi obie wieże. Na koniec na kupie gruzów podrzucono paszporty domniemanych „porywaczy”. Rzekomo przetrwały one  potężne kule ognia powstałe przy wybuchu kerozyny. A czarne skrzynki, nieomal niezniszczalne, uległy kompletnemu zniszczeniu – ich nie znaleziono. Paszporty „porywaczy”okazały się trwalsze niż czarne skrzynki.
I tak wyglądały owe „zamachy terrorystyczne”.

Jeśli Rosja zdecyduje się na ujawnienie całej wiedzy i dowodów dotyczących 11/9 ogromnie wzrośnie jej autorytet u wielu wielu milionów USraelitów nie wierzących w oficjalną wersję. Tyle że Rosja wie, że będzie to „przekroczenie rubikonu” – od tego momentu jej stosunki z USraelem nigdy nie ulegną już „normalizacji”. I stąd wahania przywódcy na Kremlu.
Niemniej myślę, że Władimir Putin powinien zdobyć się na ten krok. Wie, że bandycki zachód pod wodzą USraela chce Rosję zniewolić. Zdemaskowanie bandyckiej mordy tego światowego bandziora i terrorysty nr 1 będzie właściwym krokiem we właściwym kierunku, aby tego terrorystę dobić.

.

———————————————–

.

Link do filmu dokumentalnego OBOZY KONCENTRACYJNE W USA film z grudnia 2014

Операция „REX” (2014) Фильм Аркадия Мамонтова © ВГТРК

.

—————————————————–

.

Putin: ukraińskie wojsko okrążone

Ukra­iń­skie woj­sko w po­trza­sku – twier­dzi Wła­di­mir Putin. Po roz­mo­wach w Miń­sku ro­syj­ski pre­zy­dent po­wie­dział, że grupa około 6-8 ty­się­cy ukra­iń­skich żoł­nie­rzy zo­sta­ła okrą­żo­na przez re­be­lian­tów we wschod­niej Ukra­inie.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/putin-ukrainskie-wojsko-okrazone/9gsc8

A teraz wymiatają ich z nor – FILM!!!!!

Армия ЛНР вошла в Дебальцево. Есть большие потери. 13.02.2015

.

——————————————–

.

W tym miejscu pozwolę sobie na refleksję – gdy tylko powstańcze armie ruszały do zdecydowanej ofensywy natychmiast bandyta Patroszenko/Waltzman gotów był do pertraktacji pokojowych. W ten sposób chciał uchronić banderowskie bandy od zagłady. Było to sprytne posunięcie – gdyby Putin nie podjął negocjacji żydo-media ryczałyby, że chce on dalszej wojny i rozlewu krwi. W rzeczywistości tląca się powoli wojna jest na rękę bandytom kijowskim. Grają oni na uczuciach patriotycznych Ukraińców – wróg chce oderwać od Ukrainy dwa obwody i musimy ich bronić. A że ogromna większość Ukraińców nie chce okrawania Ukrainy z kolejnych terytoriów – tolerują więc bandycką juntę. No i tląca się wojna to świetne alibi na coraz większą nędzę na Ukrainie – musimy walczyć, wojna kosztuje i dlatego jest tak źle.
.

—————————–

.

AUTENTYCZNE!!!!! Wspomnienia polskiego dziennikarza – CD

Wróciłem z Ukrainy.

(13.02.2015)

Byłem tam raptem 4 dni, ale spędziłem je dość intensywnie. Najciekawsze spotkanie miałem w Kijowie, z pewnym znanym ukraińskim socjologiem. Rozmawialiśmy, gdy w Mińsku zapadały decyzje o przyszłości jego kraju. W trakcie pierwszej flaszki, mój zacny Rozmówca, zdążył – sam z siebie! – wylać wiadro pomyj na Rosjan, spróbować uświadomić mi, że „stary Bandera” , to nie ten sam „współczesny Bandera”, którego czci Ukraina, podziękować mi jako Polakowi „za wszystko”.
Ciekawiej zrobiło się podczas drugiej flaszki, gdy usłyszałem krótki wywód o tym, dlaczego rządowi ukraińskiemu na rękę jest wojna z Rosją. Przedstawiam ten wywód w wersji opisowej:
„Celem aktywności politycznej jest zdobycie władzy. Władza ma służyć realizacji obranych celów. Ostatnie ćwierćwiecze udowadnia, że celem ukraińskich elit jest zbijanie majątków własnych. Wojna z Rosją jest idealną sytuacją. Ekonomicznie – rządu nie stać na prowadzenie wojny, ani na odbudowę tego co zniszczone. Politycznie – nie stać na ustępstwa wobec Rosji, bo radykalne siły (które zresztą sami stworzyli) zmuszą ich do emigracji jak Janukowycza. Społecznie – nie dadzą rady z wprowadzeniem reform, w tym gospodarczych, bo naród oczekuje lepszego życia, a nie zaciskania pasa. NIE ULEGA WĄTPLIWOŚCI, ŻE CZEKA NAS TRZECI MAJDAN. Pytanie: kiedy do niego dojdzie? Im później, tym więcej czasu na sprawowanie władzy, czyli nabijanie własnej kabzy. Wojna więc, paradoksalnie, trzyma obecne elity przy władzy. Logiczne więc jest, że jest im ona na rękę. A fakt, że interesy elit nie pokrywają się z interesami narodu nie ma znaczenia. Kiedy niby się pokrywały?”.
I trudno mi nie zgodzić się z moim Szanownym Rozmówcą (łączę pozdrowienia!)…

CD

.

————————————-

.

Skandal w USA. Ukraińscy parlamentarzyści pokazali senatorom nieprawdziwe fotografie [+FOTO]

Dodane przez Lipinski
Opublikowano: Piątek, 13 lutego 2015 o godz. 16:04:16

W Stanach Zjednoczonych wybuchł skandal po tym, jak okazało się, że ukraińska delegacja z parlamentarzystami w składzie pokazała członkom Senatu USA zwodnicze fotografie. Miały one przedstawiać rosyjskie oddziały podczas konfliktu w Donbasie.

W skład delegacji wchodzili m.in. Semen Semenczenko (dowódca batalionu „Donbas”, deputowany z partii Samopomoc), Jurij Bereza (dowódca batalionu Dniepro-1, deputowany z partii Front Ludowy) oraz Andrij Teteruk (dowódca batalionu Myrotworeć, deputowany z partii Front Ludowy). Towarzyszył im profesor Uniwersytetu Georgetown, dr Phillip Karber.

Podczas wizyty w USA w grudniu ubiegłego roku ukraińska delegacja pokazała członkom kilku komisji senackich fotografie, które miały przedstawiać rosyjskie wojska na terenie Donbasu. Po gruntowanym sprawdzeniu okazało się,

że to falsyfikaty. Część zdjęć przedstawiała sprzęt z wcześniejszych konfliktów zbrojnych. W jednym przypadku było to zdjęcie wykonane przez fotoreportera Associated Press podczas konfliktu w Gruzji w 2008 roku.

Według rzecznika senatora Jima Inhofe, wówczas ważnego członka Komisji Sił Zbrojnych Senatu USA, delegacja dostarczyła fotografie w formie wydruków, zaś profesor Karber, który przewodniczył delegacji, potwierdzał ich autentyczność. Według niego wszystkie miały zostać wykonane pomiędzy 24 sierpnia a 5 września 2014 roku. Później profesor tłumaczył, że doszło do nieporozumienia, gdy w krótkim czasie musiał potwierdzić kiedy i gdzie wykonano część fotografi. Myśląc, że chodziło o zdjęcia przedstawiające zabitych w Donbasie, które otrzymał od Berezy, potwierdził że pochodzą one ze wspomnianego okresu.

Profesor Karber jest zwolennikiem wysyłania na Ukrainę broni.

Wcześniej Semenczenko udał się z wizytą do USA, by, jak twierdził, negocjować kwestię pomocy wojskowej dla Ukrainy.

 http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz%2Fskandal-w-usa-ukrainscy-parlamentarzysci-pokazali-senatorom-nieprawdziwe-fotografie-foto

.

————————-

.

Ta historia ze zdjęciami akurat absolutnie mnie nie dziwi. Wiem jak łżą żydo-media i żydo-banksterskie marionetki zachodu. Kiedyś przyłapano niemieckojęzyczną telawiwzornię ZDF (odpowiednik polskojęzycznej TVP2) na tym jak nagrane kilka lat wcześniej migawki pokazujące zniszczenia i trupy w Iraku (dzieło USraela i „sojuszników”) zaprezentowano jako owoc działania wojsk „reżimu” prezydenta Asada w Syrii. Tak więc to , ża bandyda banderowiec chciał oszukać tzw. „opinię publiczną” USraela fałszywymi zdjęciami nikogo nie dziwi. Ile już własnych zbrodni banderowcy zwalili na „wrogów” – snajperów na jewrosrajdanie czy zestrzelenie samolotu malezyjskiego.
.

——————————–

.

Polska w hołdzie UPA

http://parezja.pl/polska-holdzie-upa/

.

——————————————

.
Ukraiński aktywista chwali się przed dziennikarzem BBC – jak (zabijał) – strzelał w plecy ludziom na Majdanie

FILM Opublikowany 14 lut 2015

.

———————–

.

Roman Kuźniar o Ukrainie: To także nasza wojna

13.02.2015

„Wojna na wschodzie Ukrainy to także nasza wojna” – powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM doradca prezydenta RP prof. Roman Kuźniar.

http://fakty.interia.pl/wywiady/news-roman-kuzniar-o-ukrainie-to-takze-nasza-wojna,nId,1671599

.

————————————

.

Ten Kuźniar to wyjątkowa kurwa!
Na koniec jeszcze jedna ciekawostka – kto bardzo często stoi za „antysemickimi” wybrykami:

France: Police Catch 73-Year-Old Jew Spray-Painting the Word “Jew” on 20 Cars

 http://www.dailystormer.com/france-police-catch-73-year-old-jew-spray-painting-the-word-jew-on-20-cars/

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem.

.

Ręce Boga

Reklamy

1 komentarz do “Czy Władimir Putin ujawni prawdę o zamachach z 11/9 ?

  1. Pingback: Andrzej Szubert: Czy Putin ujawni prawdę o 11 IX? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.