Kocham Rosjan i ich iście słowiański humor…

.

sojusz polsko-rosyjski

.

z16126209AA,Jeden-z-memow-autorstwa-wielbicieli--Noworosji---D

.

Rossija.

Kanł 5 rosyjskiej telewizji wyemitował króciutką prześmiewczą migawkę dotyczącą nadchodzących obchodów 70 rocznicy zwycięstwa Armii Czerwonej w II wojnie światowej:

.

Wściekle rusofobiczne WP wiadomości przetłumaczyły tę migawkę:

„Rosyjski Kanał 5 zakpił sobie z pomysłu, by rocznicę zakończenia II wojny światowej obchodzić, w którymś z miast Europy, na przykład w Warszawie. „Przy pomocy cyrkla i linijki” reporterzy (…) wyliczyli, ile czasu zajmie rosyjskiej armii dotarcie do europejskich stolic.

– Warszawa? To bardzo proste. Z Moskwy do polskiej stolicy jest zaledwie 1300 km. Czołgom T-90 pokonanie tego dystansu, bez wsparcia sił powietrznych, zajmie dobę – przekonuje reporter Kanału 5. Tymczasem na ekranie widać czerwoną strzałkę, przesuwającą się w kierunku Warszawy. Rosyjski reporter dodaje, że siłom powietrzno-desantowym dotarcie do polskiej stolicy zajęłoby zaledwie 2 godziny. – Mieliby więc czas, żeby odpocząć i przygotować się do parady – mówi.

Czerwona strzałka na mapie Europy przesuwa się w kierunku Berlina, a reporter stwierdza, że „rosyjskich żołnierzy dawno nie było w Berlinie”.

– 1800 km dla nowoczesnej armii to żaden dystans. A wielu rosyjskich oficerów dobrze zna Niemcy – stwierdza dziennikarz. I dodaje, że trzeba będzie uważać, by się nie rozpędzili i „nie zajęli naszych wojskowych miasteczek, które po połączeniu RFN i NRD, dostały się Niemcom”.

Czerwone strzałki sięgają innych europejskich stolic: Pragi, Wilna, Rygi, Tallina i Helsinek. A reporter komentuje, że do połowy tych stolic „rosyjskie wojska mogą dotrzeć na piechotę, jak 70 lat temu”.

Do wizyty w Londynie i Waszyngtonie, jak przyznaje reporter Kanału 5 „trzeba się przygotować”. By tam dotrzeć potrzebna jest flota i siły powietrzne. – Do maja jest jednak jeszcze dużo czasu, czekamy na zaproszenia – stwierdza.

– Mamy liczną armię, wystarczy żołnierzy i sprzętu na wszystkie parady – przekonuje reporter. – Szkoda tylko, że nasi zachodni partnerzy nie będą mogli na własne oczy podziwiać naszych rakiet Iskander i Szatan. Poza granice Rosji można je dostarczyć tylko drogą powietrzną.”
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Kpiny-rosyjskiej-telewizji-Obchody-9-maja-w-Warszawie-Nasze-czolgi-beda-tam-w-24-godziny,wid,17252119,wiadomosc.html

Zajrzałem na komentarze – sama płatna hasbara, agenci wpływu i użyteczni idioci zaślepieni rusofobią.

Podobne komentarze są na żydowskiej Sforze:
http://www.sfora.pl/swiat/Rosyjska-TV-Nasze-czolgi-beda-w-Warszawie-w-24-godziny-a75897

Gdy odlądałem migawkę najbardziej spodobały mi się trzy momenty –  słowa: „dawno nie byliśmy w Berlinie”, gdy w niemieckim miasteczku ściągana jest niemiecka i wciągana ROSYJSKA FLAGA!  Oraz start rakiety z rysunkiem na głowicy – ikonka pokazująca uśmiechniętą twarz puszczającą perskie oczko.

Bracia Rosjanie – zapraszam Wasze wojska na parady zwycięstwa do Warszawy i Berlina.

Tylko proszę – przyjedźcie na nie całą potęgą!

A rakiety wyślijcie „drogą powietrzną” Rothschildom, Rockefellerom, do Langley, Pentagonu, Białego Domu, FED-u, siedziby NATO i komisji jewropejskiej w Brukseli. Na kabaretowy „parlament jewropwejski” szkoda takich fajnych rakiet.

Powitamy Was chlebem i solą, kwiatami i  z orkiestrą.

Sława Rosjanom!

.
.

opolczyk

.

PS

Migawka z Kanału 5 rosyjskiej telewizji stała się przyczynkiem do krótkiej wymiany poczty elektronicznej. Piotr Bein na adresy Radka Sikorskiego i mój wysłał maila takiej oto treści:

Pan Radek Sikorski z małżonką honorowymi gospodarzami LOL

https://piotrbein.wordpress.com/2015/02/13/zapraszamy-armie-rosji-do-w-szawy-na-70-rocznice-zwyciestwa/

„blog Piotra Beina = zawsze na czasie… z humorem”

Odpisałem na adresy Piotra i Radka tak:

Roześlij wszystkim, nie tylko Radkowi Applebaumowiczowi…

Krótko później Piotr na adresy Kalksteina, Kopaczki, Radka i mój napisał:

Szanowni Państwo Jelity Polski-je

Za Naczalnom GRU/KGB na Jewropu, gien. Andriejem Szubertowom, bardzo ale to bardzo uniżenie prosimy o łaskawe rozprowadzenie do SzPaństwa Kolegów i Koleżanek w Żondzie i KneSSejmie, no i rzecz jasna do Wielce Szanownego Pana Prezydęta Bronisława Komorowskiego, chrabjii wsiech herbuf :)))

s povarzanijem,
Piotr Bein
Naczalnyj Razwiednik GRU na Privislanskij Kraj

Odpowiedziałem na adresy Piotra, Kalksteina, Kopaczki i Radka tak:

Prawilno Tawariszcz Naczelnyj Razwiednik!

Ja dumaju szto wsje jewropejskije gosudarskije sabaki z Privislanskiego Kraju nużna prigłaszat na naszu paradu.

Naczalnyj Gienierał GRU/KGB na Jewropu Andriej Szubertow.

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/13/kocham-rosjan-i-ich-iscie-slowianski-humor/

 

Niestety poza mną i Piotrem pozostali adresaci nie odezwali się ani słowem…

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy

1 komentarz do “Kocham Rosjan i ich iście słowiański humor…

  1. Pingback: :) Zapraszamy Armię Rosji do W-szawy na 70. rocznicę zwycięstwa | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.