Poganie z Islandii rzucili wyzwanie rzymskiej szubienicy

..thor

.

Tysiąc lat po zburzeniu przez fanatycznych jahwistów ostatniej pogańskiej świątyni na Islandii tamtejsi współcześni poganie zaczynają budowę świątyni poświęconej nordyckim bogom Thorowi i Odynowi. Donosi o tym m.in. Zionzeitung gadzinówka GW:

http://wyborcza.pl/1,75477,17354277,Na_Islandii_zbuduja_swiatynie_dla_Thora_i_Odyna__Pierwsza.html#BoxGWImg

i żydo-szczekaczka TVP Info:
http://www.tvp.info/18698802/na-islandii-powstanie-swiatynia-nordyckich-bogow-pierwsza-od-milenium

W atrykule gadzinówki na uwagę zasługuje poniższy fragment:

„Największą znaną do tej pory świątynią wzniesioną dla nordyckich bogów była ta w Uppsali, we wschodniej Szwecji. Według archeologów było to największe pogańskie centrum religijne dla pogan. Nie zachowało się ono jednak, w latach 20. odnaleziono ruiny świątyni pod kościołem chrześcijańskim, który stanął na jej miejscu.”

Wielokrotnie pisałem o bandyckich złodziejskich praktykach jahwistów polegających na niszczeniu pogańskich świątyń i świętych miejsc i na budowaniu na tych zagrabionych miejscach własnych kościołów ku czci nadjordańskich bożków i idoli. U nas mściwe, zachłanne i grabieżcze katolactfo robiło to samo. Lista zagrabionych pogańskich świętych miejsc jest długa.
https://opolczykpl.wordpress.com/zagrabione-swiete-miejsca/

Kiedyś je wszystkie odbierzemy!

Sprawa budowy pogańskiej świątyni na Islandii powinna niezmiernie ucieszyć i zainspirować do podobnych kroków wszystkich pogan/rodzimowierców w Polsce. Pokazuje też ona iluzję „chrystianizacji” Europy. Długie wieki rzymska szubienica w kilku wersjach (katolicka, protestancka, prawosławna) politycznie panowała nad Europą i całą tzw. „cywilizacją łacińską”. Przez długie wieki rzymska szubienica terroryzowała, zniewalała, prześladowała i mordowała jej rzeczywistych i domniemanych konkurentów i wrogów.
.
jahwizm.
jako i my odpuszczamy naszym winowajcom
.
miłość bliźniego po chrześcijańsku.
metoda radykalnej chrystianizacji.
Jahwistom przez długie wieki do łbów nie przychodziło, że ich supremacja i polityczna dominacja kiedykolwiek upadnie. Tym bardziej nie przypuszczali, że znienawidzone przez nich i rzekomo doszczętnie wytępione pogaństwo kiedykolwiek zacznie się odradzać i wypierać żydogenną rzymską szubienicę.

Budowa pogańskiej świątyni na Islandii to wyzwanie rzucone fanatycznej rzymskiej szubienicy. To jest coś więcej, niż tylko odprawiane na łąkach pogańskie obrzędy. I coś więcej niż tylko przyznawanie się do pogaństwa bez widocznych w przestrzeni publicznej jego symboli. Budowa świątyni pogańskiej oznacza widoczny w przestrzeni publicznej powrót prastarych, pogańskich bogów na Islandię. Wprawdzie muszą oni nadal tolerować rzymską szubienicę, nadal na Islandii widoczną, ale czas jej panowania dobiega końca. Jest policzony. Jej wyznawcy wymrą prędzej czy później. A pogan przybywa. W ciągu dziesięciu lat ich liczba wzrosła o 300 %. Islandczycy czują, że to jest ich własna kultura, własna tożsamość i własna duchowość. A nie nadjordańskie atrapy, podróby i falsyfikaty.

Bracia Poganie z Islandii – jestem Duchem z Wami!

Sława Thorowi i Odynowi!

Sława Poganom!

.

.

opolczyk

 

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

 

1 komentarz do “Poganie z Islandii rzucili wyzwanie rzymskiej szubienicy

  1. Pingback: Poganie z Islandii rzucili wyzwanie rzymskiej szubienicy | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.