Gilda złodziei i korporacja kleptomanów

gilda złodziei

.

[1) Lord Jacob de Rothschild. 2) Nathaniel Rothschild. 3) Baron John de Rothschild 4) Sir Evelyn de Rothschild 5) David Rockefeller 6) Nathan Warburg 7) Henry Kissinger 8) George Soros 9) Paul Volcker 10) Larry Summers 11) Lloyd Blankfein 12) Ben Bernanke]

.

Gilda złodziei

.

Początki gildy złodziei giną w mrokach dziejów. Ich protoplastami byli kapłani wymyślonego przez siebie pustynnego demona. Rządzili małymi plemionami pasterzy kóz. Najczęściej byli pod panowaniem potężniejszych sąsiadów. Cierpiąc na kompleks niższości wymyślili sobie rasistowską ideologię „narodu wybranego”
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/10/12/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
Spisali ją w ich „świętych księgach” ubarwiając je przywłaszczonymi od obcych ludów mitami.

Gilda odrzuciła Boskie Prawa Natury, które stanowią, że jesteśmy częścią Przyrody, że Ziemia jest naszą Matką i że należy ją czcić. Ziemię gilda złodziei uprzedmiotowiła, odarła ze świętości i nakazała czynić ją sobie poddaną. Postawiła też człowieka ponad Przyrodą.

W ich rasistowskich „świętych księgach” gilda opisała wymyślone masowe rasistowskie rzezie i czystki etniczne.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/

Kapłani wymyślonego pustynnego mściwego i ludobójczego demona aby nie tracić zysków na rzecz kapłanów prastarych bogów czczonych przez pasterzy kóz fanatycznie zwalczali ich rodzimy kult. Pasterze kóz mieli składać ofiary tylko wymyślonemu przez gildę złodziei pustynnemu demonowi. I mieli przed jego gniewem i karami drżeć ze strachu. Dlatego gilda złodziei wymyśliła go jako mściwego i bezlitosnego potwora.
https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-ksiega-zbrodni/
Ważniejszym jednak od pustynnego demona bogiem był dla gildy złodziei Mammon. Kochali oni złoto, srebro, pieniądze i świecidełka. I im przede wszystkim służyli.

Zakompleksiona gilda złodziei marzyła o podbiciu całego świata.

“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”

Wtedy, w starożytności było to jedynie marzenie ściętej głowy. Gilda wiedziała, że nielicznym narodem pasterzy kóz świata nie podbije. Postanowiła działać podstępnie. Jej kupcy i bankierzy – handlarze pieniędzmi na lichwiarski odsetek – rozproszyli się po całym świecie. Wszędzie gdzie się pojawili pasożytowali na ludności tubylczej. Wszędzie zabiegali o przywileje uprawiania handlu i lichwy. To ich największa namiętność. Dzięki tym zajęciom można przecież Gojów oszukiwać, okradać i wpędzać w zależność. Przywileje wyłudzali podstępnie od obcych władców pochlebstwami, łapówkami czy metodą „na Abrahama” (podsuwaniem władcom i możnowładcom własnych kobiet do łóżek). Gdy tylko zdobyli przywilej na handel i lichwę, robili wszystko, aby osiągnąć w terenie osiedlenia monopol na ich ukochane zajęcia.
Nigdzie ich nie lubiano za ich wynoszenie się ponad inne narody, za ich chciwość, pazerność i izolowanie się od tubylców. Choć należy przyznać, że ich nienawiść i pogarda wobec Gojów była niepomiernie większa niż niechęć Gojów do nich.
Przez wieki tu i tam ich wypędzano. Zdarzały się też pogromy. Tu i tam tępiono ich jak tępi się pasożyty.
Z biegiem stuleci władcy  różnych krajów zatracili instynkt samozachowawczy i pozwolili gildzie złodziei na ogromne wzbogacenie się i na stworzenie przez nią bandyckiego systemu bankowego oddając złodziejom monopol na tworzenie pieniądza z niczego i puszczania go w obieg w postaci przyznawanych „kredytów”.
W1773 roku gilda złodziei na spotkaniu u Rothschilda we Frankfurcie n/m postanowiła podbić cały świat. W tym momencie nie była to już mrzonka jak w starożytności.
Równocześnie z osiąganiem pełnej kontroli nad systemem bankowym zachodu gilda złodziei zaczęła przejmować za pieniądze zachodnie mass media, które służyły jej od tej pory do fałszowania rzeczywistości i utrzymywania podbijanych narodów w załganym matrixie.
Kolejnymi narzędziami do okradania świata przez gildę złodziei są kapitalizm, giełdy, „papiery wartościowe”, „akcje”, spółki akcyjne i kapitałowe, prawo własności  i tzw. „wolny rynek”.
Giełdy np. służą do manipulacji wartością ziemi, surowców, akcji, a nawet walut. Służą też do wywoływania kryzysów i wpędzania w bankructwo konkurencji, której majątki przejmuje się wtedy za grosze. Ale i na spekulacjach giełdowych oraz celowo wywoływanych zza kulis  hossach i bessach można ściągnąć od frajerów miliardy.
„Wolny rynek” to oszustwo i nierówna walka słabszych z silniejszymi. Na tzw. „wolnym rynku” zawsze wygra ekonomicznie silniejszy czyli po prostu bogatszy. A kto może konkurować pod względem ilości posiadanych pieniędzy z banksterami, którzy non stop tworzą pieniądze z niczego i wciskają je nam jako „kredyty” do spłacenia?
Prawo własności gilda złodziei podniesła do rangi świętości po to, aby na prywatną własność przejąć wszystko – całą planetę. Z ziemią uprawną, lasami, surowcami, zwierzętami i wodą pitną włącznie. Przejmują to głównie za „długi”.  My w ich planach będziemy ludzkim bydłem roboczym.

Na koniec, mając w łapskach mass media gilda złodziei zwasalizowała sobie marionetki polityczne tzw. „demokracji zachodnich”. Gorliwych służalców służące gildzie złodziei media kreują na popularnych „polityków”, a nawet na „mężów stanu”. Niepokornych oczerniają, ośmieszają lub spychają w polityczny niebyt.

Gilda złodziei podbiła już duże obszary Ziemi. Ale jej pochód został zatrzymany. Rosja postawiła się okoniem, gromadzi wokół siebie sojuszników i sprzymierzeńców. Stąd taka nagonka na Rosję i na prezydenta Putina. Siły gildy złodziei słabną – USrael i jewrounia są już de facto bankrutami. Prędzej czy później załamią się pod ciężarem niewypłacalnego zadłużenia.
Natomiast siły koalicji opierającej się gildzie złodziei rosną. Nie czyni to jednak świata bezpieczniejszym. Bandyci z gildy złodziei w ostateczności mogą wywołać wojnę z użyciem arsenałów jądrowych.

Gilda złodziei ograbia nas
– z pieniędzy bandyckim systemem bankowym i podatkami na utrzymywanie agenturalnych rządów,
– z majątków narodowych poprzez „prywatyzację” (czytaj  – szaber) wszystkiego co tylko da się rozszabrować,
– z wolności słowa (cenzura prewencyjna faktów o NWO, systemie bankowym, zlotach banksterskiej sitwy w grupie Bilderberga czy Komisji Trójstronnej, kulisach 11/9 i „wojny z terrorem” inscenizowanym przez służby służące gildzie złodziei),
– z wolności osobistej za sprawą ustaw, przepisów i tzw. „prawa”. U nas agentura gildy złodziei dała już sobie np. prawo aby nas przymusowo szczepić, aby pacyfikować ewentualne bunty obcymi najemnikami w mundurach, aby truć nas GMO, czy aby odebrać nam lasy państwowe itp.

Gilda złodziei okrada nas ze wszystkiego.

Gildzie złodziei towarzyszy rasizm ortodoksyjnych odłamów judaizmu.

„Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie.”

Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla żyda.”
http://www.banzaj.pl/Rabin-Goje-powinni-sluzyc-zydom-17539.html

Towarzyszy jej też szowinistyczny syjonizm. Tuby propagandowe potomków pasterzy kóz (i Chazarów) na całym świecie tropią i zwalczają u obcych nacjonalizmy i ksenofobię. Ale nie w Izraelu.
http://www.polskatimes.pl/artykul/3658392,izrael-pelne-prawa-tylko-dla-zydow-rzad-przyjal-projekt-ustawy-o-panstwie-zydowskim,id,t.html

Wszędzie też gdzie się osiedlili walczą dla siebie o prawa przysługujące mniejszościom narodowym. Ale w Izraelu gilda złodziei nie zamierza tolerować żadnych mniejszości narodowych. Prawowitym mieszkańcom Palestyny krok po kroku złodzieje odbierają ziemię pod nowe osiedla dla siebie, odcinają im dostęp do wody, cyklicznie bombardują ich miasta. Celem tych działań jest zmuszenie Palestyńczyków do emigracji.

Gdyby z nimi robiono to samo, ryczeliby na cały świat, że „antysemici” mordują i okradają Żydów.

.

—————————
—————-
.
Korporacja kleptomanów
.
korporacja kleptomanów

Wywodzi się z judaizmu w wersji dla nieobrzezanych gojów spreparowanej i podrzuconej Rzymowi przez oszusta faryzeusza Saula (Szawła/Pawła) jako krystowierstwo.

Już od II wieku kierowała sektą krystowierców kasta kleru. Wśród nich wyróżniła się rzymska klika, która stworzyła korporację kleptomanów zwaną KK.

Od ortodoksyjnych żydów skubnęli rasistowską biblię Tanach nazywając ją „Starym Testamentem”. Przywłaszczyli sobie pustynnego demona, przerabiając go na nieskończenie miłosiernego. Wzorem gildy złodziei trzymali owieczki w posłuszeństwie strachem przed gniewem i karą nieskończenie dobrego i kochającego. Na pałace wpuściło ich nieopatrzenie cesarstwo rzymskie. Gdy tylko poczuli własną siłę zacząły się prześladowania pogan, „heretyków”, filozofów, wolnomyślicieli, ateistów i innowierców. Po upadku zachodniego cesarstwa korporacja kleptomanów straciła impet. Zabrakło jej potężnego protektora. Odzyskała impet i potęgę w czasach rosnącej potęgi państwa Franków. Przede wszystkim przy pomocy oszustw i fałszowania dokumentów jak choćby tzw. „Donacji Konstantyna”.
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,455

W państwie wczesnych Piastów wykorzystując analfabetyzm panujących korporacja kleptomanów masowo fałszowała na własną korzyść nadania królów i książąt.

Korporacja skradła poganom wiele świąt, zwyczajów i obrzędów nadając im nadjordańską interpretację. Rabowała też święte dla pogan miejsca.
https://opolczykpl.wordpress.com/zagrabione-swiete-miejsca/

Ludność ogłupioną nadjordańskimi bredniami korporacja kleptomanów okradała na wiele sposobów. Owieczki przez wieki płaciły przymusowe „świętopietrze”, od ludu wymuszano dziesięciny. Handlowano preparowanymi „relikwiami” i „odpustami”. Owieczki buliły za wszystko – za chrzest, ślub, pogrzeb. Ponadto w kościołach dawały „na tacę”. Zdarzało się na ziemiach Rzeczypospolitej, że chłopów nie chodzących do kościoła karano grzywną za absencję w niedzielnych gusłach zwanych „mszą św.” Ponadto prosty lud zmuszano do darmowej pracy na rzecz kościołów i klasztorów. Lud biedniał, a korporacja kleptomanów obrastała w bogactwa.

Aby mieć zwiększony dopływ gotówki KK organizowała szereg wojen i podbojów zwanych krucjatami. Także słowiańskie ziemie najeżdżane były przez krystowierczą dzicz.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Krucjata_po%C5%82abska

Podbijane tereny okradała korporacja kleptomanów wg wyżej opisanych metod.

Aby nie było konkurencji KK wprowadziła wielowiekowy totalitaryzm, zamordyzm i prześladowania pogan, „heretyków” i „bezbożników”, posuwając się do rzezi w stylu czystek etnicznych opisywanych w żydowskiej księdze zbrodni.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_B%C3%A9ziers

Zbuntowane lub podejrzewane o nieprawomyślność owieczki lądowały w katowniach inkwizycji. Ludzi torturowano, okaleczano, więziono, zabijano.

Korporację kleptomanów osłabiły protestantyzm, rosnąca samodzielność katolickich państw i laicyzacja docierająca z zewnątrz na fali oświecenia. Ostateczny cios zadała jej likwidacja państwa kościelnego. To wtedy korporacji kleptomanów wybito kły i wyłamano pazury. Od tego czasu nie mogła mordować i prześladować oponentów bezkarnie jak wcześniej. Choć nadal mając duże wpływy na odmóżdżone owieczki i posłuszny kler ograbia owieczki ściągając od nich haracz w postaci „co łaska”, kupcząc „zbawieniem”. Pasożytuje też na państwach, w których pozycja KK nadal jest dosyć silna. W Polsce korporacja kleptomanów jest m.in na utrzymaniu rozszabrowanego państwa (tzw. „fundusz kościelny”). Na bezdomnych czy na ratowanie kopalni nie ma pieniędzy, na korporacyjnych pasożytów w kieckach i ich rezydencje są.

.

Korporacja kleptomanów brała też udział w szabrowaniu majątku narodowego w ramach tzw. „komisji majątkowej” pełnej afer, oszustw, skandali i przekrętów. W normalnym państwie niejeden przedstawiciek korporacji wylądowałby w więzieniu.

W normalnym państwie…

Obecnie korporacja służy interesom swoim i gildy złodziei, np. przez zaciąganie owieczek na fałszywe barykady „obrony” nadjordańskiej wiary. A Polska tymczasem ginie…

KK miała zapędy globalistyczne. Chciała podbić cały świat i utworzyć jedno totalitarne państwo – jednę owczarnię – rządzoną zamordystycznie przez jednego pasterza – korporację kleptomanów z hersztem Watykanu na czele . Na szczęście nie udało się jej tego planu zrealizować.
Miejmy nadzieję, że jej starsi bracia w wierza – gilda złodziei – także nie zrealizuje globalnego planu NWO. Wystarczy odebrać jej banki, monopol na emisję pieniędzy, zamknąć złodziejskie giełdy i znacjonalizować główne gałęzie gospodarki i ponadnarodowe koncerny. Pozbawieni pieniędzy banksterzy byliby niczym.

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

 

Reklamy