Reset cywilizacji

.

Petrol-Ölümü

.

Niekiedy słyszę, jak Polacy mówią o nas „wielki naród” czy „dumny naród”. Względną wielkość na miarę europejską osiągnęliśmy w unii z Wielkim Księstwem Litewskim. Po wygaśnięciu dynastii jagielońskiej, gdy polska szlachta zdominowała Rzeczypospolitą Obojga (wielu) Narodów rozpoczęło się jej staczanie w dół. Wielcy i dumni Polacy – durna, skatoliczona sfanatyzowana szlachta dobiła wielką Rzeczypospolitą służąc bardziej interesom katolicyzmu i Watykanu niż dobru państwa. Później odzyskaliśmy suwerenność. Nie tyle jednak dzięki własnym zabiegom – Polacy przeszkadzali sobie nawzajem, walczyli w szeregach wrogich sobie armii rosyjskiej i niemiecko-austriackiej i strzelali do siebie. To przegrana wszystkich trzech zaborców i upadek trzech monarchii zaborczych otwarły Polakom drogę do suwerenności. II RP była tylko słabym cieniem Rzeczypospolitej jagielońskiej. O jej słabości świadczy fakt, że upadła po niespełna 21 latach istnienia. Katastrofą okazało się wówczas szukanie sojuszy na zachodzie. Polska wciśnięta między ZSRR a III Rzeszę powinna wtedy związać się sojuszem z ZSRR, pod którego dominację wbrew własnej woli i tak została wydana po wojnie przez zachodnich „sojuszników”. Jako dobrowolny sojusznik mielibyśmy silniejsze karty w rękach. Po wojnie Polska była krajem niesuwerennym. Choć po 1956 roku PRL miała dużą samodzielność przynajmniej w polityce wewnętrznej. Kreml nie ingerował w najdrobniejsze sprawy jak Bruksela. Przede wszystkim nie nakazywał nieszczenia polskiej gospodarki. Po 1989 roku Polska dostała się w prawdziwą niewolę. Jest nic nie znaczącam wasalem Brukseli, Waszyngtonu, Tel Awiwu i NATO. O wszystkich sprawach, „prawach” i przepisach w Polsce decydują obcy poza naszymi granicami.
.
Wielu Polaków dumnych jest z wielu powstań i zrywów narodowościowych w naszej historii. A ja już w podstawówce miałem w stosunku do tych powstań wątpliwości. Myślałem tak – gdybyśmy wielkiej Rzeczypospolitej przez własną głupotę nie utracili, późniejsze powstania byłyby niepotrzebne. Inna rzecz, że do tych powstań najczęściej Polaków popychali obcy na rzeź, zgubę i zatracenie.
Jak można więc być z nich dumnym?
.
Polska leży na styku Wschodu i Zachodu. W sojuszu ze Wschodem może być ważnym elementem Wspólnoty Słowian. W „sojuszu” z zachodem będzie zawsze podrzędnym wasalem i parobkiem do odwalania brudnej roboty.
.
Polska jest w katastrofalnym stanie, także w wymiarze świadomości. Większości Polaków złamano już dawno kręgosłup duchowy. Jako naród/społeczeństwo zostaliśmy totalnie rozbici i skłóceni, zwłaszcza w ostatnim ćwierćwieczu. Ogłupiono (już dawno temu) miliony Polaków szkodliwym kosmopolitycznym żydogennym katolicyzmem, miliony innych poprawnością polityczną, miliony blichtrem zachodu, kultem „postępu” i konsumpcji. Miliony pogrążone są w apatii. Większość żyje w medialnym matrixie. Dla nich ograniczona suwerenność PRL po 1956 roku to „okupacja sowiecka”, a dzisiejsze totalne zniewolenie to wolność i „sojusz z zachodem”.
.
Nie za bardzo wierzę w to, że Polacy są w stanie sami własnymi siłami odzyskać Polskę. Przez ich skłócenie i ignorancję ten kraj jest przegrany. Aby postawić kraj na nogach potrzebna byłaby rzetelna ocena stanu faktycznego oraz uświadomienie sobie przyczyn jego upadku. A tego ogromna większość Polaków nie jest w stanie lub nie chce zrobić. Wolą stroić głowy w uwiędłe laury przeszłości, wolą rozpamiętywać szkodliwe mity czy liczyć na opatrzność nadjordańskich idoli. Lub mobilizują się do uczestnictwa w różnych marszach i protestach organizowanych przez podstawionych przez okupanta „liderów” albo użytecznych idiotów. Lub nawołują do udziału w wyborczych farsach stojąc już na starcie na przegranej pozycji. Obawiam się, że bez pomocy z zewnątrz i silnej ręki w okresie resocjalizacji, reedukacji i wybudzania ich z amoku kultu zachodu Polska będzie stracona na zawsze. Bo nawet na wypadek zamieszek w skali europejskiej/światowej zbyt wielu Polaków będzie broniło zdegenerowanej cywilizacji zachodniej/łacińskiej przed „zakusami” Rosji.
.
Polakom brakuje przede wszystkim pokory i uczciwości w ocenie samych siebie. Nie chcą dostrzec własnych win, głupoty, megalomanii, zaślepienia i ignorancji. Wolą pohukiwać o wielkim i dumnym narodzie. Są niewolnikami szczycącymi się niezłomnym umiłowaniem wolności i samobójczymi powstaniami. Których, gdyby Polacy byli mądrzy, po prostu by nie było.
.
Bez względu na to jednak, jakie losy czekają Polskę nie mam wątpliwości co do tego, co czeka cywilizację.
.
Gdy obserwuję współczesną cywilizację techniczną, jej degenerację, chciwość, zachłanność, ślepą wiarę w „postęp”, technikę, gdy widzę zniszczenia jakich dokonuje w Przyrodzie i w ludzkiej świadomości zastanawiam się – jak długo to szaleństwo, ten obłęd może jeszcze trwać. Są tacy, którzy marzą o podboju kosmosu i eksploatacji innych planet. A przecież cywilizacja, która bezmyślnie niszczy własną planetę macierzystą na innych może też tylko siać zniszczenie. Zanim dojdzie do eksploatacji kolejnych planet cywilizacja techniczna obróci samą siebie w kupę gruzów, trupów i śmieci.
Współczesna cywilizacja techniczna przypomina nowotwora złośliwego z wieloma przerzutami. W jednej tylko sprawie ta analogia kuleje. Taki nowotwór kończy się śmiercią organizmu macierzystego. Ziemi cywilizacja techniczna nie zabije. Nasza planeta przetrwała już gorsze rzeczy. Człowiek i jego wytwór – cywilizacja techniczna – Ziemi nie zagrożą. Pasożytniczy gatunek zabije samego siebie. Matka Ziemia, życie na niej będą trwały dalej. Tyle że dominujący gatunek dozna gwałtownej redukcji.
Takie są Prawa Natury. Nierychliwe, ale skuteczne. Ta chora, obłąkana cywilizacja musi zginąć.
I ja nie wyleję po niej ani jednej łzy.
.
9597084_elektrownia-belchatow--lokalizacja--rogowiec.
cywilizacja +mieci
.cywilizacja techniczna
.
cywilizacja zysku
.
cywilizacja.
dzieci.
ekologia.
g. izerskie.
Góry Izerskie.
Kanada, Alberta 2.
Kanada, Alberta.
krajobrat pocywilizacyjny.
krajobraz po gazie łupkowym.
las w Czechach.
las.
Morze.
odpady cywikizacyjne.
rok 2084.
roponośne piaski.
ryby.
rzeka.
śmieci.
Sokółka.
szary-dym-unoszacy-sie-z-kominow-fabryki.
z13023472Q,Wysypisko-smieci.
zatoka meksykańska.
zatoka_meksyk
.
.

Nie wiem, jak długo to jeszcze potrwa. Nie wiem też, czy padniemy ofiarą wojen o wodę, żywność, resztki ropy i gazu, na ile wybije nas big pharma, zatruta żywność, GMO, chemtreils i inne „wynalazki” żydo-globalistów. Nie wykluczone też, że jakiś szaleniec globalista widząc, że władza wymyka mu się z rąk nacinie czerwony guzik i na niebie pojawią się tysiące atomowych grzybów. Być może wyręczy cywilizację Natura. Ma ona cały wachlarz możliwości – rój dużych meteorytów, super-wulkan czy coś w tym stylu. Ale nawet i bez tego współczesna cywilizacja skazana jest na samozagładę. Gatunek który działa na własną szkodę nie ma na dłuższą metę szans na przeżycie.

Zapewne nie wszystkie osobniki dominującego gatunku wyginą w nadchodzącym załamaniu się cywilizacji technicznej. Niedobitki jej będą miały szansę pójść inną, lepszą ścieżką niż ta, który idziemy obecnie. Jeśli zachowają mądrość i rozsądek, będą mieli szansę na stworzenie lepszego świata niż ten, w którym żyjemy obecnie. Zreformować czy naprawić go nie da się. Jego fundamenty są po prostu złe. Należy je rozbić i życie ludzi zorganizować inaczej od samych podstaw. Fundamentem musi być szacunek do Matki Ziemi i zwykła ludzka solidarność. A nie żydowskie banki, globalny żydo-kapitalizm, konkurencja, PKB i „postęp”. I chęć dominacji nad Przyrodą.
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga

 

Reklamy

12 komentarzy do “Reset cywilizacji

 1. „Nie za bardzo wierzę w to, że Polacy są w stanie sami własnymi siłami odzyskać Polskę. Przez ich skłócenie i ignorancję ten kraj jest przegrany.”
  Wg mnie dopóki żyją osoby świadome zagrożeń, a także Ci którzy chcą walczyć o Polskę wolną od fanatyzmu religijnego, judeochrześcijańskiego to jest nadzieja, mimo że jest matką głupców, ale w grupie idiotów, to ten normalny jest nazywany głupcem.

  Polubienie

 2. „Niedobitki jej będą miały szansę pójść inną, lepszą ścieżką niż ta, który idziemy obecnie. Jeśli zachowają mądrość i rozsądek” – no właśnie, jeśli zachowają mądrość i rozsądek lub opamiętają się po katastrofie, wyciągną odpowiednie wnioski z błędów to będzie lepiej ale równie dobrze może skończyć się tak że ci którzy mają jako takie pojęcie o życiu i mądrość wyginą a zostaną sami idioci, którzy będą wiedzieli co najwyżej jak przetrwać do jutra to cały proces rozpocznie się od początku z takim samym skutkiem jak dziś. Inną rzeczą jest że tych mądrych po katastrofie może nikt nie słuchać, bo w sumie jaka jest szansa że ludzie zmądrzeją?
  Także dobrze by było aby ludzkość nie czekała na upadek cywilizacji bo ten upadek może nie przynieść wcale nic dobrego a może nawet przygnieść ludzkość i wepchnąć ją w jeszcze mroczniejsze czasy. No chyba że ludzkość wyginie całkowicie, w między czasie planeta i życie się odrodzi, pojawią się nowe gatunki a za parę milionów lat znowu Natura da szansę człowiekowi.

  Polubienie

 3. To są objawy cywilizacji u szczytu rozwoju , wzrost populacji, zapotrzebowanie na artykuły, ogromna przepaść między bogami finansjery a ubóstwem. Słudzy boga mamona bogacą się kosztem środowiska i taniej siły roboczej stosując przestarzałe techniki kiedy mogli byśmy bezboleśnie dla natury korzystać z jej zasobów. Łatwiej jest dla nich wprowadzać krok po kroku NWO jak uwolnić wolną energię, w tym depopulację. To przykład kogoś dzięki któremu możemy rozmawiać i pisać na blogach.

  Polubienie

 4. Bill Gates, czyli kolejny dupny „oświecony” darem pieniężnym banksterów i tym że mu pozwolili prowadzić swój zakichany „biznes”…

  Polubienie

 5. Szanowny Panie Andrzeju! Opolczyku!
  Obecnie nie ma nadziei dla Polski.
  Polska jest tak zażydzona, skołtuniona, zazombiona żydłacką trucizną, że NIC się nie da zrobić.
  My, tutaj piszący, i na podobnych portalach, blogach, jesteśmy raptem promilem w populacji zamieszkującej naszą Ojczyznę. Reszta klęka przed żydowskim złotym cielcem, który zwie się „DŁUG” – czyli demokraturowa, żydowska, lichwiarska, „wolność”, opakowana w iPhony itp żydłackie gówna (debile sobie nawet nie zdają sprawy, że każdy nowy telefon komórkowy, telewizor, konsola do gier, jest szpiegującym elementem od Wielkiego pejsatego brata – tu chichot historii, bo wszak Orwell i jego interpretatorzy Wielkiego Brata widzieli raczej w ZSSR, a tu się okazuje, że najbardziej szpiegującym swoich obywateli jest USrael i Wielka Brytwanna).
  Panie Andrzeju!
  Za naszego życia niestety będziemy obserwować kompletny upadek polskiej słowiańszczyzny, czyli Polski. Na nic hektolitry przelanej krwii naszych praszczurów! Ich wnuki wymienią ją na żydowskie elektroniczne gadżety i możliwość szczania w pampersa w „międzynarodowej” – czytaj żydowskiej korporacji.
  Byłaby mała szansa na uratowanie Polski, ale do tego znów jest potrzebna Wojna! W czasie wojny możńa by wytłuc jebane żydłackie robactwo pokroju różnorakich dziennikarzyn, zdrajców w polityce, i innych zwykłych chui.
  W czasie pokoju się nie da! Bo potrzebna by była Rewolucja, która natychmiast zostałaby zduszona przez parchy z USraela. Ale nawet jeśliby nawet udałoby się ją wywołać, to z kim?
  Z Bartoszem Bekierem? (ultra katolski szabas goj widzący w Joszuah króla Polski), czy z Białczyńskim-żydem? No z kim?
  Cały ten motłoch, który mijam codziennie na ulicy przeklina obecną Polskę, ale jednocześnie głosuje między PO a PiS. (Jakieś naiwne durnie, które wierzą w USraelską demokraturę głosują na inne popromienne odpady polityczne typu PSL, Palikociarnia, czy Janusz Kurwa Mikke (prawdziwe nazwisko Ozjasz Goldberg).
  Panie Andrzeju.
  Ale pisać trzeba. Może ta pisanina przetrwa. Może kiedyś na coś dobrego wpłynie.
  A na razie mamy KLĘSKĘ!
  W całokształcie.
  Żadnej nadziei!

  Szczodrych Godów, mój Drogi Opolczyku!

  Polubione przez 1 osoba

  • Forged-Klincz

   Na blogu jest cała masa tekstów poruszających wszystkie najważniejsze aspekty Słowiańszczyzny, Polski, jewrounii, żydo-banksterów i świata.
   Jest dużo tekstów o życiu naszych pogańskich przodków, o ich kulturze, ich szacunku do Matki Ziemi, o tym, że Słowiańszczyzna była afirmacją życia a nie kultem trupa przybitego do desek.
   Jest sporo tekstów o żydo-globalizmie, o ich planach podboju całej Ziemi, przejęciu jej (przy pomocy żydo-kapitalizmu i „prywatyzacji”) na prywatną własność, o depopulacji i zaczipowaniu jej niedobitków jako ludzkie bydło robocze.
   Jest dużo tekstów o oszustwie żydo-chrześcijaństwa, o jego zbrodniczej mordzie, o kaleczeniu psychiki ludzkiej tymi nadjordańskimi bredniami, o zżydzeniu i zażydzeniu nimi miliardów ludzi na wszyskich kontynentach
   Jest dużo tekstów o rozgrabionej, rozszabrowanej i zniewolonej Polsce pod żydowską okupacją.
   W wielu tekstach przewijają się wątki historyczne, dotyczące Słowiańszczyzny, żydo-chrześcijaństwa, wojen i Polski.

   Każdy kto ma pojęcie o spisku żydobanksterów, zna ich metody działania – ograbianie nas bandyckim systemem bankowym i żydo-kapitalizmem, ogłupianie medialnym bełkotem, propagandą, stosowanie operacji pod obcą flagą i prowokacji, stosowanie metody dziel i rządź, zaciąganie ludzi na fałszywe barykady – np. w obronie „wiary”, w obronie przed rzekomo grożącą zachodowi „islamizacją”, w walce z „antysemityzmem” itp. – taki człowiek każde wydarzenie jest w stanie prawidłowo przyporządkować i ocenić. Będzie wiedział co jest inspirowane przez żydo-banksterów i dlaczego.
   Kto tego nie pojmuje temu i ja nie pomogę. A pisać na okrągło ciągle to samo i to samo tłumaczyć ślepcom niczego nie da. Bo oni po prostu nie chcą przejżeć na oczy.

   Jestem publicystą od 5,5 roku. Ostatnie zwłaszcza 4,5 roku to było nieustanne „tyranie” w sieci, pisanie, komentowanie, odpowiadanie. Plus rozległa korenspondencja mailowa.
   I po prostu się „wypaliłem”. W ostatnich kilku dniach dostałem ponownie od kilku kanapowych ugrupowań maile zachęcające do udziału w wyborczych farsach w 2015 roku. Niekiedy nawet mi proponowano start w tej farsie na „posła” lub „senatora” – choć wielokrotnie pisałem, że to strata czasu. Po prostu opadają mi ręce.

   Wiem, że sporej grupie ludzi moje pisanie otworzyło oczy. I z tego mam dużą satysfakcję. Ale zauważyłem, że na każdego rozbudzonego aktywizuje się dziesiąciu kolejnych dezinformatorów i użytecznych idiotów. Tego ryku dezinformacyjnego niszowym blogiem nie jestem w stanie przekrzyczeć. Nigdy na to zresztą nie liczyłem.

   Szukający wiedzy i zrozumienia znajdą u mnie sporo interesujących ich tekstów. Tak więc na próżno nie pisałem.

   Szczodrych Godów (Słowianie świętowali je kilka dni).

   Polubienie

 6. Martin Lechowicz – Za co nienawidzę świąt

  od siebie dodam, że święta tzw. Bożego Narodzenia to najsmutniejszy i najtrudniejszy czas dla ludzi, od których odwróciła się ich własna rodzina, która się ich po prostu pozbyła, dlatego w czas świąt wielu nie chce już dłużej żyć

  Polubienie

 7. Panie Forged-Klincz bardzo madre slowa. Zgadzam sie w calej rozciaglosci. Sama widze jak moi rodacy zaprzedaja dusze zydowskiemu diablu i co uwazaja ze polak to musi byc katolik. co za zenada, sa jednak ludzie co mysla inaczej jak prawdziwi slowianie i wnich widza nasza nadzeje

  nie mam polskich znakow na komputerze wiec przepraszam za zle pisanie

  Polubienie

 8. Warunki do powstamia II RP stworzyła srulo-banksteria. Wtedy w ich planie bylo rozbudzić nacjonalizmy, by poprzez tworzenie państw narodowych rozwalić imperia, carstwa, królestwa… Głupie goje myślaly, ze to dla nich, dla ich dobra! A to ich państwa narodowe stały na drodze do srulo-NWO. Ale rotszyldziaki wiedzieli, że nacjonalizm to też konkurencja dla ich NWO i narody poddane zostaną następnej rozbiórczej operacji. Już wtedy plan przewidywał, że po nacieszeniu sie ‚narodowością’ i paru wojnach sruli przeciw gojom globalnie, w których nacjonalizm będzie patriotycznym wabiem do oddawania życia za srulo-interesa w walce z in. gojami broniącymi z kolei swej „ojczyzny”, państwa narodowe przejdą do historii. Operacja zaczęła się ostatnio od utworzenia jewrounii, następne będą unia płn.-amerykańska, azjatycka…

  Polubienie

 9. Polkom też nie wiele brakuje odwagi i poświęcenia . Już nie raz to w przeszłości udowodniły jak ta 24 letnia członkini ZWZ /AK/ zgilotynowana w dniu 26 czerwca 1944 r. w niemieckim więzieniu w Halle/Saale za udział w ruchu oporu /wywiadzie/

  https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10888935_1743112609248288_2599261734259764970_n.jpg?oh=1c9ea35f02ee9702f1da4c632955a0d0&oe=553560EB&__gda__=1426234834_57acf2835c1c6957712cefa15570558c

  wyrok śmierci :

  https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10418897_1743112762581606_230044273987931231_n.jpg?oh=d722dbcf11227bd1c026c121acc9855a&oe=553E46A3

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.