Rozsądek i bzdury czyli polska rzeczywistość…

.

flaga-Polski

.

dwa kaczory

.
Podrzucono mi kolejny felieton „podziemnej tv” pt: „Robią nas w konia: PROTESTY uliczne w obronie demokracji BARDZO WAŻNE: Czego żądać #92

Początek felietonu jest b. mądry, przy czym nieprawdą jest, że nikt nie zwraca uwagi na temat organizacji i przebiegu samej farsy wyborczej. Od lat piszę, że jest to farsa tak ustawiona i zorganizowana, że wygrać ją może wyłącznie agentura okupanta (PO/PiS/PSL/SLD i ich odpryski). Bo ma ona nieograniczone dojście do mediów, pieniądze i zaplecze organizacyjne na terenie całej atrapy Polski – III Rzydopospolitej. Także uważane za antysystemowe ugrupowania, jak tzw. „Ruch Narodowy” (pseudonarodowy ruch katolicki) czy KNP Ozjasza Goldberga vel JKM mają ograniczony dostęp do mass mediów. A to dlatego, że tzw. RN kontrolowany jest przez agenturę okupanta, a KNP Goldberga to partia czysto agenturalna promująca wywłaszczenie Polaków ze wszystkiego w ramach szabru zwanego „prywatyzacją”.

.
Konrad Daniel jako lekarstwo mające uzdrowić fasadową demokrację parlamentarną podaje usunięcie progu wyborczego, równy dostęp do mediów i zakaz propagandy partyjnej promującej jednych a deprecjonującej innych kandydatów. Mówi nawet o JOW-ach, czy o likwidacji partii/mafii politycznych.
Załóżmy, że znosimy próg wyborczy i wszyscy kandydaci mają równy dostęp do rzeczywiście bezstronnych mediów (ciekawe jak to osiągnąć?).
Czy wtedy wybierzemy lepszych posłów i czy będzie możliwe funkcjonowanie takiego sejmu. Ja twierdzę, że nie.
Otóż lepszych posłów nie wybierzemy, a to dlatego, że większość „bydełka wyborczego” to ludzie nie mający pojęcia o tym, w jakim systemie, w jakiej rzeczywistości żyją i co naprawdę dzieje się w kraju i na świecie. Wybiorą oszustów, obiecywaczy, naciągaczy, nawiedzionych demagogów i populistów, którzy zapełnią sejm.
Podstawowym bowiem problemem w farsach wyborczych są sami wyborcy – w ogromnej większości ludzie ogłupieni żydo-mediami, nie mający pojęcia o niczym.
Konieczne byłoby wprowadzenie trudnych, ambitnych testów dojrzałości obywatelskiej (historia, politologia, ekonomia, socjologia, metody psychomanipulacji itp), których zdanie dawałoby prawo udziału w wyborach. W ten sposób wyeliminujemy z udziału w wyborach matołów i matołki manipulowane przez TVP Info, TVN, TV Trwam i całą resztę załganych szczekaczek. Bez usunięcia tego problemu nic nie zmienimy. Ale nawet po wprowadzeniu takich egzaminów tzw. „demokracja parlamentarna” nie zafunkcjonuje.
Dlaczego???

I teraz wyobraźmy sobie takie oto wybory (obojętnie czy uczestniczą w nich tylko ludzie którzy zdali egzaminy dojrzałości obywatelskiej, czy wszyscy na obecnych zasadach) – usunięto próg wyborczy i wszyscy kandydaci mają równy i obiektywny dostęp do mediów. Do sejmu startuje kilkaset różnych partii, związków, organizacji, stowarzyszeń, ruchów (ja sam znam kilkadziesiąt takich organizacji i stowarzyszeń mających ambicje polityczne) oraz tysiące niezależnych kandydatów (znam co najmniej kilkadziesiąt osób spoza układu okupacyjnego mających aspiracje polityczne). Wszyscy mają równy dostęp do mediów. Na koniec w sejmie możemy mieć setkę różnych ugrupowań lokalnych i regionalnych (w większości po jednym pośle) od monarchistów po anarchistów i jeszcze z 200 niezależnych, niezrzeszonych posłów. Z których każdy ma własną nieco inną wizję Polski. I jak w takiej sytuacji sformować rząd, kogo wyznaczyć na premiera, jeśli największa partia ma powiedzmy 30 mandatów (a PO/PIS/PSL/SLD mają w sumie mniej niż setkę)? Aby stworzyć funkcjonującą koalicję rządzącą potrzebne byłoby dogadanie się co najmniej 30-50 partyjek plus kilkudziesięciu niezależnych. Samo wytypowanie premiera trwałoby miesiące, nim skłócony sejm zgodziłby się na jakąkolwiek kandydaturę. Rozmowy koalicyjne i przydzielanie stanowisk ministerialnych byłoby już niewykonalne. A nawet gdyby „cudem” to się udało, pierwsza lepsza sprawa sporna doprowadziłaby do rozłamu koalicji i upadku rządu. Funkcjonowanie tzw. „demokracji parlamentarnej” możliwe jest bowiem tylko w systemie partyjnym kilku dużych dominujących partii.
Pomysł zlikwidowania partii przy utrzymaniu tzw. „demokracji parlamentarnej” jest absurdem. Mielibyśmy w sejmie 460 niezależnych, niezrzeszonych posłów, każdego z nieco inną wizją Polski i prace sejmu byłyby niemożliwe. A tym bardziej wyłonienie przezeń funkcjonującego rządu.

Kultywowana na zachodzie fasadowa demokracja parlamentarna to fikcja demokracji. Jest to z konieczności dyktatura partii/mafii politycznych. Byłoby pół biedy, gdyby służyły one własnemu krajowi – jak „Jedna Rosja” w Federacji Rosyjskiej. Niestety na żydo-zachodzie wszystkie liczące się mafie polityczne są agenturą żydo-banksterów i Izraela. Tak jest w USraelu, Niemczech, UK, Francji (i całej jewrounii). No i oczywiście w Polsce.

Aby demokracja czyli ludowładztwo rzeczywiście funkcjonowało należy odwrócić piramidę władzy – maksimum władzy mają mieć lokalne samorządy. To one mają decydować o wszystkim, co dotyczy codziennego życia lokalnych społeczności. A nie Warszawa odbierająca instrukcje z Izraela, Brukseli, Waszyngtonu – i przede wszystkim od liderów grupy Bilderberga – żydo-banksterów. I zasypująca Polaków tysiącami ustaw, rozporządzeń, zarządzeń i praw ustalanych daleko poza granicami Polski. Ponad władzami lokalnymi stałyby kolejne władze nadrzędne zajmujące się tylko sprawami przekraczającymi możliwości władz niższych. Nie miałyby one prawa narzucać władzom niższym niczego, co dotyczyłoby ich kompetencji.

W zdrowym demokratycznym społeczeństwie powinno być tak – wybory do władz lokalnych/starszyzny przeprowadzić należy w możliwie małej społeczności – w takiej w której ludzie znają się nawzajem. Starszyzna sama wyznacza sobie lidera (może być to na zasadzie rotacji – co rok ktoś inny). Jeśli ktoś ze starszyzny okaże się zły, niekompetentny czy nieodpowiedzialny starszyzna lub sama społeczność lokalna wywala takiego i wybiera nowego członka starszyzny. W dalszej kolejności starszyzna lokalnych społeczności wybiera starszyznę (przedstawicieli) władzy bezpośrednio nadrzędnej spośród członków wszystkich podrzędnych starszyzn lokalnych – i tak aż do władz centralnych. Każdy przedstawiciel starszyzny każdego szczebla może być w każdym momencie za niekompetencje usunięty.
Oprócz starszyzn funkcjonować powinny – na wniosek/żądanie mieszkańców – lokalne referenda czy wiece, podczas których uchwala się zmiany zgodnie z wolą większości i/lub odwołuje się w trybie natychmiastowym wszystkich bądź część starszyzny. Jakiekolwiek decyzje władz jakiegokolwiek szczebla może odrzucić referendum przeprowadzone na adekwatnym szczeblu (lokalne, miejskie, gminne, powiatowe wojewódzkie, ogólnopolskie). Od wyników referendum nie ma odwołania.
Prawo udziału czynnego w lokalnych  wiecach i referendach wszystkich szczebli posiadać powinni tylko ci, którzy zdali egzamin wiedzy obywatelskiej (przymiotnika „obywatelska” proszę nie mylić z platformą, która jest agenturalna a nie obywatelska). Udział bierny – przyglądanie i przysłuchiwanie się wiecom i dyskusjom mieliby wszyscy chętni – mogliby uczyć się odpowiedzialnej demokracji obywatelskiej. Z upływem czasu takich referendów i wieców byłoby po uporządkowaniu wszystkich lokalnych spraw coraz mniej, a wszystko leciałoby zwykłym normalnym trybem. Bez wyborczych szopek co kilka lat.
Obecna parodia demokracji – głosowanie na kandydatów, których się kompletnie nie zna i na „programy” pełne demagogii i obiecanek cacanek jest to zwykłe oszustwo, farsa i karykatura demokracji czyli ludowładztwa.

O ile Konrad dobrze opisał wady obecnych fars wyborczych, będących parodią demokracji, o tyle jego zalecenia kogo mamy czytać i słuchać to kompletny absurd.

Stanisław Michalkiewicz to ewidentny agent wpływu bredzący na okrągło o ruskiej razwiedce zimnego czekisty Putina rządzącej Polską.
Choć to  NSA szpicluje nas od 1993 roku
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opage,3,title,Wprost-Amerykanskie-sluzby-podsluchuja-Polakow-z-tajnej-bazy-niedaleko-wsi-Swiadki-Ilaweckie,wid,15736249,wiadomosc.html?ticaid=113fe2
I to CIA a nie FSB miała tajne więzienie w Polsce.
A co do WSI – zdaniem  Michalkiewicza, pisdzielca Macierewicza/Singera i wielu innych – rzekomej ruskiej agentury – to przypomnę tylko, że zarekwirowane przez nią w roku 2001 dokumenty i wynalazek Łągiewki wylądowały w Izraelu a nie w Moskwie.

Grzegorz Braun to niepoważny człowiek, użyteczny idiota (jeśli nie jeszcze gorzej), w przeszłości gorliwy pisowiec, utrwalacz kultu Kalksteina, gorliwy katolik (służy żydo-katolicyzmowi i interesom Watykanu), zaślepiony rusofob. Nie wiem, czego mądrego można od niego się nauczyć.

Leszek Żebrowski o ile dobrze demaskował żydowskie kłamstwa dot. m.in. Jedwabnego, poza tym jest nawiedzonym antykomuchem i rusofobem. Jego totalne potępianie PRL to zwykły obłęd. Owszem, zbrodnie żydo-komuny i jej terror należy potępiać. Ale w PRL były nie tylko złe rzeczy. A tych Żebrowski w jego zaślepieniu nie dostrzega.

W PRL nie było bezrobocia, nie bankrutowały szpitale, była tania medycyna i oświata a miliony dzieci jeździły co rok na wakacjach na tanie kolonie i obozy. Poziom życia materialnego wzrastał. Tak masowej biedy, bezrobocia i bezdomności jak dzisiaj (i wcześniej za sanacji) wtedy nie było.

Wojciech Sumliński ma obecnie oszukańczy proces i w pełni solidaryzuję się z nim. Ale przez długie lata brał udział w medialnym matrixie, uwiarygadniał agenturalne załgane gazety i TVP – a o najistotniejszych sprawach – zniewoleniu i okupacji Polski przez agenturę żydo-banksterów i Izraela – nigdy nie pisał ani nie mówił. Jego „patriotyzm” to też żydo-katolicyzm, antykomunizm i rusofobia.

Od tych ludzi polecanych przez Konrada prawdy o Polsce nigdy nie dowiemy się.
.

.

opolczyk

 

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

38 komentarzy do “Rozsądek i bzdury czyli polska rzeczywistość…

 1. Prawdziwa demokracja jest niemozliwa poza mala grupa etniczno-jezykowa. (Dobrym przykladem z naszej kultury w dawnej slowianszczyznie byla wspolnota rodowa, czyli „zadruga.”) Zgadzam sie wiec z Andrzejem: „wybory do władz lokalnych/starszyzny przeprowadzić należy w możliwie małej społeczności.”

  W kraju usowskim, praktycznie ostatnimi funkncjonujacymi demokracjami byly ostatnie wolne grupy etniczne Apaczow w drugiej polowie 19. wieku, czyli np. Czyrykawa lub wczesniej Lipan. Mogly one liczyc od kilkuset to kilkutysiecy nawet czlonkow, nie wiecej niz na to pozwalala praktyczna mozliwosc zjazdow w celu bezposredniego udzialu w sprawach politycznych. (Wzorcowymi pod tym wzgledem byly demokracje Irokezow, bo udzielily pelnych praw rowniez kobietom, ale irokezyjskie demokracje zostaly zniszczone przez bialych chrzescijanskich rasistow jankesowskich juz w 18. wieku.) Na takich „zjazdach” kazdy mogl zabrac glos w jakiejkolwiek waznej dla siebie spawie. Nie bylo zadnych „prawnikow” „adwokatow” i innych takich amoralnych specjalistow werbalnych. Nie bylo „politykow”. Nie bylo zadnej „sciany korporacyjno-politycznej” za ktora moglby sie ukryc jakikowiek przestepca czy jakikolwiek dran. Inaczej mowiac, nalezy starac sie o system polityczny z jakas ludzka twarza, ale powinnismy sie pozbyc zludzen, ze w 21. wieku moze istniec jakakolwiek demokracja w jej oryginalnym, waskim, scislym sensie. Takie czasy juz minely i juz nie wroca. Gadanie o „demokracji” to gadanie o Swietym Mikolaju, w Latajacym Spaghetti, albo o jakimkolwiek „bogu.” Pierwszym krokiem byloby wiec przestac w ogole uzywac slowa „demokracja.”

  Polubienie

  • Kaz – ludowładztwo u Słowian było świetnie funkcjonującym systemem przez tysiąclecia. Każda wioska była autonomiczną jednostką decydującą o samej sobie. Na codzień lokalnymi wspólnotami kierowała starszyzna – ludzie doświadczeni i wypróbowani. Na szczeblu plemienia wiece podejmowały najważniejsze decyzje. Na wypadek wojen wyznaczano wodza. Wiele plemion nie posiadało nawet księcia. A tam, gdzie on był nie „rządził” on wcale – był reprezentantem plemienia w kontaktach z innymi plemionami, był strażnikiem tradycji i ew. łagodził ew. spory pomiędzy rodami. Można go było odwołać na wiecu w każdej chwili i wybrać innego.

   Pod tym względem Słowianie przypominali właśnie wiele plemion indiańskich. I to nie tylko z Ameryki płn, ale i z południowej (np. Mapucze).
   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/09/01/mapucze-w-kleszczach-zachodniej-antycywilizacji-2/

   Polubienie

   • Jak już mówimy o ludowładztwie, to napisałem miesiąc temu taki artykuł: http://wolnipolacy.pl/demokracja-wiecowa/ Co o nim sądzisz?

    Ja zostałem zjechany za ten artykuł, że w dzisiejszym świecie, jest nie możliwe żeby rzetelni ludzie i tak zostali wybrani do władzy jakąkolwiek formą demokratyczną. Co Ja osobiście się nei zgadzam.
    Ale mam zbyt duże nadzieje.

    Tomassus – nie dziw się reakcją na ten tekst. Ludzi ogłupiono do tego stopnia, że nie potrafią logicznie myśleć. Wierzą w medialne bzdury.
    opolczyk

    Polubienie

 2. Piosenka dla relaksu tak potrzebnego nam Polakom w tej chwili , w obliczu już oficjalnego bratania się władzy publicznej z banderowcami.

  Zastanawiam się nad tym , kogo wybrali by Polacy jakby ich zapytać o to kogo uznają za wielkiego Polaka w powojennej Polsce. Wydaje mi się, iż większość wybrałaby JPII, Lecha Wałęsę, czy też Czesława Miłosza. Ja wiem kogo ja bym wybrał. Na pewno Andrzej Lepper byłby na czele mojej listy. Przypomnę jego wystąpienie w Brukseli :

  Jeszcze do Andrzeja Leppera dołączyłbym ks. Jerzego Popiełuszkę i historyka dr.Dariusza Ratajczaka . Wszystkich łączy jedno zostali tragicznie zamordowani. Według mnie są oni męczennikami narodu polskiego

  Panie Michale – wywoła to wzburzenie wielu tzw. „patriotów” – wyznawców chorego patriotyzmu
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/26/chory-falszywy-szkodliwy-antypolski-patriotyzm/
  ale Jerzego Popiełuszkę uważam wyłącznie za męczennika kk i Solidarności. I powiem otwarcie – gdyby trzymał się kruchty i nie mieszał jahwizmu do polityki, i gdyby jego „msze św.” nie były wiecami opozycyjnymi nikt by go nie mordował. Jego nawet władze kk strofowały za zbytnie upolitycznienie. Jego patriotyzm to był żydo-katolicyzm, chciał Polski przykutej do Watykanu, a jego „prawdą” była nadjordańska dżuma.

  Jego zabójstwo było oczywistym barbarzyństwem i jako takie należy je potępiać.

  Inna jednak rzecz – komu na jego śmierci najbardziej zależało? Nieoficjalnie mówiono, że cywilna SB walczyła o odzyskanie fotela ministra MSW, które po raz pierwszy w historii PRL zajął wojskowy Kiszczak. Wskazywano na gen. SB Milewskiego jako inspiratora, który zainspirował ten zamach przeprowadzony nieudolnie, tak aby sprawców ujęto (po to pozwolono uciec Chrostowskiemu wiedząc, że ten powiadomi kler). Miało to skompromitować Kiszczaka i wykazać, że nie jest w stanie kontrolować resortu.

  Aby sprawę zabójstwa Popiełuszki wyjaśnić należy zadać pytanie – qui bono – kto na tym zyskał?

  Jaruzelski na tym zabójstwie tylko stracił – był jeszcze bardziej znienawidzony niż wcześniej.
  Kiszczak dzięki zamachowi mógł usunąć w niebyt Milewskiego i kilku innych ważnych generałów SB. Ale i bez tego zamachu miał poparcie Jaruzelskiego i jego pozycja była nie do ruszenia. Zamachu więc nie potrzebował, a zyskał na nim przede wszystkim jeszcze większą nienawiść ze strony opozycji.
  Milewski i inni generałowie SB mogli odzyskać władzę w MSW, ale ryzykowała czystkami wśród nich samych.

  Najwięcej zyskał KK (dostał nowego męczennika i „błogosławionego”) oraz opozycja/Solidarność zyskująca własnego męczennika/patrona.

  Nie twierdzę, że tak było w rzeczywistości, ale nie wykluczam, że za zamachem mogła stać V kolumna żydowska w MSW/WSW, chcąca popchnąć Polaków do jeszcze bardziej zdecydowanej i nieustępliwej walki z władzami PRL. Zabójstwo Popiełuszki dawało Solidarności i całej ówczesnej opozycji nowy bodziec do oporu i walki ze „złą” komuną i z „okupacją sowiecką”. Co w efekcie zaowocowało żydowskim spiskiem w Magdalence i wydaniem Polski w łapska żydo-zachodu.
  opolczyk

  Polubienie

  • Naturalnie że Popiełuszkę zamordowali ci których tak bardzo chwalił i wmawiał ludziom że to zbawcy narodu i wręcz wysłannicy woli bożej i samego Chrystusa, bo systemowi komunistycznemu (jeśli to tak nazwiemy) w żaden sposób nie zagrażał co najwyżej wzbudzał jego pobłażliwość, żaden z niego Chmielnicki…

   Polubienie

   • Zabójstwo Popiełuszki było oczywistą prowokacją mająca na celu wzmocnienie antyrosyjskiej, antysowieckiej i antykomunistycznej histerii w społeczeństwie oraz rzucenie go do walki przeciwko „złej komunie” a za samo zabójstwo mogła odpowiadać albo piąta kolumna wewnątrz PRL albo specsłużby zachodnie lub oba jednocześnie, a przynajmniej zachód jeśli nie był bezpośrednim inspiratorem czy wykonawcą, tegoż mordu to na pewno musiał być wtajemniczony w szczegóły operacji ustalone przez miejscowe żydostwo penetrujące aparat władzy PRL będące na usługach zachodu, lub mógł doradzać w takowej operacji. Tak czy siak śmierdzi mi to operacją pod fałszywą flagą na kilometr.
    Zresztą podobną do tej jaką przeprowadzono wobec JPII w 1981 roku w Rzymie zwalając winę tradycyjnie na komunistów choć ponoć Ali Agcza był powiązany z tzw. tajnymi armiami NATO w Turcji a które działały w całej Europie i służyły do przeprowadzania operacji terrorystycznych przez rządy państw zachodnich wobec własnych obywateli celem ich zastraszenia oraz sztucznego zwiększenia poczucia zagrożenia ze strony bloku socjalistycznego na którego zwalano wszelkie winy za przeprowadzane na zlecenia banksterów przez żołnierzy tajnych armii NATO zamachy.

    Polubienie

  • „Jego zabójstwo (Popiełuszki) było oczywistym barbarzyństwem i jako takie należy je potępiać.”
   Eeeee! To była po prostu spartaczona robota. Spartaczona tak na pierwszy rzut oka.
   A tak naprawdę wszystko odbyło się odbyło się zgodnie z parchatymi wytycznymi.
   Potrzebny był „męczennik” (najlepiej klecha) w czasach gdy największy kremówkożerca rodem z Polski siedział na stolcu piotrowym. Przecież apogeum budowy nowych żydowskich „betlejemek” w Polsce przypadło na lata osiemdziesiąte. Wtedy też aktor z Wadowic pragnął „odnowienia ziemi, tej ziemi” (odnowa miała przebiegać w kierunku: ze Słowiańskiej, do żydo-watykańskiej).
   No i parcho-demiurdzy znaleźli kozła ofiarnego w postaci tego debila Popiełuszki i wysłali do (z góry) nieudolnej akcji uciszenia „niewygodnego” klechy.
   Sabotaż w pełni się udał. Żydo Krk dostał kolejnego „świętego” męczennika schizofrenika, a Obywatelska Polska Władza Ludowa ludowa została skompromitowana po pokazowym procesie.
   USrael obecnie ma lepsze metody uciszania niewygodnych ludzi. A niektórych po prostu bezczelnie morduje i topi zwłoki w oceanie (np. hipotetyczny Bin Laden – przyjaciel rodziny nazisty Debilju Busha). Wyobrażacie sobie, gdyby tak rosyjski specnaz pochwycił Pornoszenkę, powiesił i następnie truchło tego zbrodniarza zatopił w oceanie pod Władywostokiem? Jak wtedy RYCZAŁBY żydo-zachód???


   Bin Laden zmarł 16 grudnia 2001 w Afganistanie. Pisałem o tym kiedyś jako Poliszynel.
   https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/10/24/osama-bin-laden-wieczne-zywy/
   Z bandytą Patroszenką masz rację. Tak samo było z Krymem i ze Strefą Gazy – na Krym nie spadła ani jedna bomba, ale było to „aneksją” i „agresją”. W Gazie mordowano kobiety i dzieci, ale była to tylku „uprawomocniona” operacja w obronie Izraela.
   opolczyk

   Polubienie

 3. Pingback: Rozsądek i bzdury czyli polska rzeczywistość… | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 4. Nic !! ale to nic nie zmienicie !!! Wasze ŻYCZENIA WYBORCZE możecie włożyć między bajki ! Dlaczego ?? Bo okupant zadbał o to w latach 90-tych XX wieku obniżając i DEMOLUJĄC poziom kształcenia w polskiem szkolnictwie wprowadzając dodatkowo kościół do szkół i nakładając na ten model komercyjne ścierwomedia lansujące najniższe ludzkie uczucia gdzie oszukiwanie i cwaniactwo to CNOTA !! Żeby tworzyć SPOŁECZEŃSTWO trzeba mieć uczucia i świadomość wyższą rozwijaną od dzieciństwa w domu rodzinnym i miejscu gdzie młody człowiek jest kształcony. Obecni 20-to 30-to 40-to latkowie to kompletni egoiści pozbawieni elementarnych zasad przyzwoitości i szacunku dla drugiego człowieka! System ekonomiczny koczowników jaki wprowadzają do wszyskich podbitych narodów jest oparty na konkurencji a ściślej mówiąc na wydzieraniu z gardła innemu człowiekowi dóbr i zasobów a nazywają to przedsiębiorczością. Taki system tworzy EGOISTÓW nie mających żadnych zasad w życiu codziennym dla ,których zakupy w supermarkecie to cel życia i egzystencji. Zaspakajanie własnch potrzeb kosztem własnej rodziny , dzieci , rodziców, rodzeństwa jest NATURALNĄ KOLEJĄ RZECZY. Tak ukształtowanemu OSOBNIKOWI jest wszystko jedno czy to jest faszyzm, komunizm, syjonizm czy demokracja ! najważniejsze by miał więcej dóbr od jego znajomych. Koczownicy planując rozwój osobowości w latach 90-tych doskonale wiedzieli ilu i jakich „przygłupów wyborczych” będą mieli za 20 lat i , że niewolnikowi będzie można mówić otwarcie w oczy że jest niewolnikiem bez żadnej reakcji z jego strony. W tzw. wyborach NAJWAŻNIEJSZY jest WYBORCA a nie jakieś tam urny, kamery czy też naklejane znaczki na karty wyborcze. A skoro WYBORCA jest przygłupem o mentalności niewolnika to koczownicy nie muszą nawet fałszować wyborów by osiągnąć swój CEL !

  W tzw. wyborach NAJWAŻNIEJSZY jest WYBORCA a nie jakieś tam urny, kamery czy też naklejane znaczki na karty wyborcze. A skoro WYBORCA jest przygłupem o mentalności niewolnika to koczownicy nie muszą nawet fałszować wyborów by osiągnąć swój CEL !

  Dokładnie tak. Z serca mi to wyjąłeś.
  opolczyk

  Polubienie

  • Koczownicy mają kontrolę nad mediami i edukacją i tym samym mają możliwość kształtowania opinii publicznej a jak wiadomo kto kontroluje wiedzę i jej przepływ ten ma władzę i to wystarczy aby uzyskać pożądany przez nich wynik wyborów a więc nie muszą w żaden sposób fałszować wyborów, wystarczy zapodać odpowiednią ilość propagandy w mediach i w szkole i cel osiągnięty.

   Polubienie

 5. Co do tego pomysłu z tą setką różnych partii w sejmie, można by to rozwiązać przydzielając kolejne wybory, na premiera, na ministrów, na wiceministrów, ci ludzie po egzaminach wybieraliby cały rząd od góry do dołu oczywiście nie łażąc do żadnych komisji wyborczych tylko za pomocą internetu, bo takich głosowań mogłoby być czasem i pięć w miesiącu, na przykład kogo zdymisjonować, komu dać szansę, komu odebrać mandat, kogo wsadzić do więzienia, jakie ustawy szybko poddać pod głosowanie, jakie ponownie rozpatrzyć, władze mówią o demokracji, kochają demokracje, chcą demokracji to by dostały w nieco innym wymiarze…

  Polubienie

 6. Działają na „bezczela”. Ich ostatnie działania u nas i na świecie coraz wyraźniej noszą cechy autodestrukcji. Oni, samym sobie szykują kolejny holocaust. Tzw. projekt harwardzki, o których już na tym forum pisaliśmy w wykładzie generała Pietrowa i profesora Żdanowa zakłada zagładę 300 mln Słowian , w tym też Żydów.

  Polubienie

 7. Na razie się udało z LASAMI:
  Nie dla projektu zmian w konstytucji dot. Lasów Państwowych.
  Sejm nie przyjął projektu zmian w konstytucji dotyczących Lasów Państwowych. Zakładał on, że lasy należące do Skarbu Państwa, nie będą podlegały przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem uzasadnionego celu publicznego. Za takim rozwiązaniem głosowało 291 posłów, przeciwko było 150, 2 wstrzymało się od głosu. Bezwzględna większość wynosiła 296 głosów.
  Zgodnie z odrzuconą przez sejm propozycją Lasy Państwowe nie podlegałyby przekształceniom własnościowym, lecz istniałyby od tego wyjątki określane przez ustawę. Na przykład mogłoby do tego dojść w celach obronnych.
  Posłowie odrzucili także poprawkę PiS, która zakazywała jakichkolwiek, bez wyjątków, przekształceń własnościowych w lasach należących do Skarbu Państwa.
  Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Poslowie-przyjeli-budzet-Polski-na-2015-rok,wid,17113657,wiadomosc.html?ticaid=114003

  Polubienie

  • Dzięki Franz za info.
   A już myślałem że z okazji Chanuki zrobią sobie kolejny prezent. Zastanawiam się jednak, co teraz wymyślą? Z lasów nie zrezygnują. Podejrzewam ich kolejne podstępy i oszustwa – do czasu aż nas całkiem wywłaszczą ze wszystkiego. Ostatecznie już w żydo-biblii zapisali ich zamiary:

   “Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.”
   Rodzaju 17, 8

   „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
   Powtórzonego prawa 7, 2

   I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”

   Izajasza 61, 5-6

   “Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
   Izajasza 49, 22-23

   “Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”

   Izajasza 45, 14

   “Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
   Jub. 32, 18-19

   Polubienie

   • nie muszą niczego nowego wymyślać, już wymyślili 7 praw Noego i uważają, że mają obowiązek zabić każdego nieżyda, który się tym „prawom” nie podporządkuje i będzie np. uprawiał – według nich – bałwochwalstwo

    http://7777777blog.wordpress.com/2011/05/21/oni-chca-zabic-ciebie-i-twoich-bliskich/comment-page-1/#comment-51420

    Mariusz – ale to „prawo noabiczne” wynika z żydowskiej biblii. To w niej występuje wyssany z palca Noe.
    USrael już te „prawa” zaakceptował:
    http://www.the614thcs.com/40.1193.0.0.1.0.phtml
    Prawdopodobnie Watykan też. Ciekawe tylko jak watykańczycy dogadali się z ortodoksyjnym judaizmem w sprawie „bałwochwalstwa”. Dla judaizmu wszystko poza kultem psychopaty Jahwe ludobójcy to „bałwochwalstwo”. Także żydo-chrześcijański kult „trójcy świętej”, kult obrzezanego cieśli, kult żydówki Miriam, kult rzymskeij szubienicy, tzw. „świętych” czy tzw. „błogosławionych”. To wszystko co tak „święte” jest dla żydo-katolików dla judaizmu jest czystym bałwochwalstwem.
    opolczyk

    Polubienie

    • owszem, Watykan też te „prawa” zaakceptował

     http://piotrbein.wordpress.com/2012/07/10/judaizacja-katolicyzmu-7-praw-noego/

     natomiast w bałwochwalstwie chodzi o oddawanie kultu stworzeniom zamiast wyłącznie Stwórcy (np. żydzi czczą pieniadz, katolicy czczą krzyż itd.)

     Kult pieniądza wcale nie jest przez judaistów uważany za bałwochwalstwo. Za słabo znasz żydo-biblię (tzw. „stary testament”). Jahwe sam kochał złoto, srebro, świecidełka, pieniądze. Wielokrotnie pomagał żydom ograbiać, okradać i oszukiwać Gojów. A bezwzględne posłuszeństwo zawsze wynagradzał „bogactwem materialnym” – złotem, pieniędzmi, dobytkiem itp. Zresztą obiecał im całą Ziemię ze wszystkimi jej „skarbami”. Jeśli więc żydzi kochają pieniądz w imię psychopaty Jahwe – nie jest to bałwochwalstwem.
     Można by wręcz zaryzykować stwierdzenie, że pieniądz jest nieomal synonimem Jahwe – czcisz tego biblijnego zwyrodnialca ludobójcę – czcisz pieniądz.
     opolczyk

     Polubienie

    • Mariusz – nie zrozumiałeś mnie. Nie chodzi mi o wymysły żydowskie jak żydo-biblia, „prawo noabiczne” czy tzw. „dekalog”. Zastanawiam się, co wymyślą w knessejmie czy „żondzie” aby wywłaszczyć nas z lasów. Przecież agentura okupanta nie powie – mamy prawo Noego – lasy są nasze, prawatne, żydowskie a nie polskie.

     Polubienie

      • Dlatego na siłę i za wszelką cenę wpychają Polskę w wojnę z Rosją, na wojnie ludzie wyginą znacznie szybciej niż od szczepionek czy GMO.

       Głód wywołany wojną także nieźle depopuluje…
       opolczyk

       Polubienie

     • Lasów nie sprywatyzowali bo w momencie kiedy w atrapie Rzeczypospolitej dojdzie do kryzysu gospodarczego na naprawdę dużą skalę i załamania finansów państwa(co dla mnie jest oczywiste) między innymi z powodu ogromnego i wciąż rosnącego zadłużenia zarówno prywatnego jak i państwowego to co sprzedadzą za długi banksterom? Bo siebie raczej nie.
      A lasy państwowe będą jak znalazł, do tego dorzucą jeszcze jeziora, rzeki, stawy, ziemie uprawną tą którą jeszcze nie sprzedali zagramanicznym „inwestorom”, te przedsiębiorstwa, które są jeszcze państwowe, dziurawe drogi, ledwo zipiącą i dogorywającą kolej oraz linie lotnicze, linie energetyczne wraz elektrowniami, może zaoferują atrakcyjny obszar jakiejś gminy, powiatu czy nawet województwa wraz z mieszkańcami i majątkiem na wzór Patagonii, do tego dorzucą jeszcze trochę majątku prywatnego zgrabionego za długi bankowe oraz wykupionego za bezcen po możliwym wprowadzeniu podatku katastralnego, który wywali na bruk 80% społeczeństwa nie będącego go w stanie zapłacić co z kolei spowoduje spadek wartości nieruchomości do zaledwie paru procent, który to spadek będzie spowodowany masową sprzedażą nieruchomości, szczególnie na obrzeżach miast z powodu niemożności ich utrzymania i tym samym ich wyprzedaż cwaniakom, zagramanicznym „inwestorom”, miejscowemu żydostwu, które dostanie z zachodu „pomoc finansową” na ten cel czy nawet samym banksterom.

      Polubienie

 8. Nagle Polakom żal lasów, żal drzew a co Polacy robią w miastach ? kurewskie szabesgojstwo wycina miliony pięknych miejskich drzew, niszczy przyrodę i zabija miliony miejskich ptaków ..Mam w dupie dorosłych głupich Polaków – kocham tylko ziemię Polska no i jeszcze niewinne niezażydzone Polskie dzieci !

  Tutaj idzie nie tylko o same drzewa – tutaj idzie o przejęcie przez obcych ogromnych obszarów Polski na prywatną własność. To są dwie różne rzeczy!
  opolczyk

  Polubienie

  • Największym wrogiem Polski są sami Polacy a nie jacyś żydzi, amerykanie lub niemcy.

   Nie Polacy a durne odmóżdżone polactfo. Nie myl polactfa z Polakami.
   opolczyk

   Polubienie

 9. PILNE ! DZIŚ 18.12.2014 O GODZINIE 1:29 Lasy Państwowe poszły pod młotek wraz z nimi 45% TERYTORIUM POLSKI”

  „Odrzucono też wniosek o uzupełnienie porządku o obywatelski wniosek o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-uchwalil-budzet-na-2015-rok/tvjf5

  NO CZYLI STAŁO SIĘ ODRZUCONO WNIOSEK POPARTY 2.500.000 PODPISÓW O PRZEPROWADZENIU REFERENDUM W SPRAWIE PRYWATYZACJI LASÓW PAŃSTWOWYCH , ZNACZY TO ZE PETYCJA POPARTA 2.500.000 PODPISÓW RZĄDAJACYCH REFERENDUM ODRZUCONO

  TERAZ SEJM MA WOLNA RĘKĘ W GŁOSOWANIU CO Z PRYWATYZACJĄ

  CZYLI JUTRO PO JUTRZE PRZEGŁOSUJĄ PRYWATYZACJE MAJĄC W DUPIE WNIOSEK OBYWATELSKI O PRZEPROWADZENIU REFERENDUM W TEJ SPRAWIE

  JESTEŚMY W CZARNEJ DUPIE – ONI MOGĄ PRZEGŁOSOWAĆ ZE W ZIMIE JEST LATO ”

  https://miziaforum.wordpress.com/2014/12/18/pilne-dzis-18-12-2014-o-godzinie-129-lasy-panstwowe-poszly-pod-mlotek-wraz-z-nimi-45-terytorium-polski/

  ———————–

  Szanowny polski kmiocie, PIS-dzielcu, PO-jebańcu, bądź niezrzeszony: już stoisz z gołą dupą tylko jeszcze tego nie zauważyłeś, zamroczony propagandą sączoną w mediach od rana do wieczora, ogłupiony i otumaniony w teatrze politycznych urojeń!
  I CO ŚMIESZNIE BYŁO WCZORAJ PODCZAS OBRAD ???

  A MI NIE WESOŁO MI WSTYD ZE GUMA W MAJTKACH WŁADIMIRA PUTINA MA MIEŚCI WIĘCEJ ROZUMU NIŻ 40 000 000 POLAKÓW”

  (https://miziaforum.wordpress.com/2014/12/18/wczoraj-was-okradli-na-waszych-oczach-piekny-spektakl-popis-w-sejmie-do-pawlowicz-sprzataj-babo-do-kaczynskiego-siadaj-kurduplu-a-wszystko-po-to-zebyscie-nie-zauwazyli-jak-wam-300-miliardow/)

  Polubienie

  • Cholera, Ktosiu – ja dopiero teraz uważnie przeczytałem, co ten zafajdany knessejm uchwalił – odrzucił poprawkę zakazującą prywatyzacji lasów. Czyli jednak żydki zrobili sobie chanukowy prezent – droga do rozszabrowania lasów otwarta!
   W nocy coś napiszę o tym. Teraz nie mogę.

   Polubienie

 10. Może kogoś zainteresuje i skłoni do (jakiś niebojaźliwych) metodycznych naukowych badań

  – ponieważ pustynny nazizm coraz głośniej wyje o „odwiecznej żydowskości” krymskich ziem w linku są podane powiązania pomiędzy władcami Chazarii, „legendarnymi” królami Polski a ich rzeczywistymi historycznymi odpowiednikami jakie z uwagi na nazistowskie zakłamywanie historiii Słowian nigdy publicznie nie zostanie rozpowszechnione z uwagi na niebezpieczeństwo się ich zjednoczenia i pogonienia nazizmu wraz z odmużdzonymi judaszami (zdrajcami własnego narodu) na Madagaskar.

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/zydzi-twierdza-ze-maja-historyczne-prawo-kolonizowania-krymu#comment-233330

  To co jest w w/w linku to podwalina i historycznie udokumentowana zależność na posiadanie przez wszyskie słowiańskie nacje WPÓLNEGO WŁADCY, Władcy FEDERACJI SŁOWIAŃSKICH PLEMION. Moze kogos to nakłoni do jakiś działań puki wcielonego w człowieka Swaroga szlak nie trafi na zakłamanie i skurwienie „jego dzieci” i sobie nie pójdzie nazad zostawiając ich na wygnięcie.

  Dla parchów każdy zakątek Ziemi do którego dotarli to „ich ziemie”. Nie wiesz o tym? Tak stoi w ichniej żydo-biblii.
  Do Krymu mają takie same prawo – jak do Polski – czyli żadne. Są pasożytami, uzurpatorami i należy ich wypędzić. Przynajmniej tych stawiających takie roszczenia.
  Co do „wspólnego władcy” wszystkich Słowian to jest to zwykła bajka. Taki „władca” mógł istnieć wiele tysięcy lat temu u pra-Słowian, dokąd byli jedną małą grupką. Później, gdy istniały już dziesiątki większych i jeszcze więcej mniejszych plemion wspólnego „władcy” wszystkich Słowian już nie było. Władzą u Słowian był wiec a nie „władca”.
  Nie kolportuj bajek.
  opolczyk

  Polubienie

 11. Konrad Daniel to typ syjo-kukizo-kurwinisty. W kwestiach ekonomicznych też laik po chu.. fest.

  Oszustwo bandyckiego systemu bankowego, w tym kreacji pieniądza z powietrza jako długu jednak dobrze zrozumiał i mówił o tym:

  opolczyk

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.