Ej Polsko, Polsko

.

flaga-Polski

 

żydowska Polska

 

judeopolonia

.
Nie tylko żydowskie „przedsiębiorstwo holokaust” wyłudza od Polski odszkodowania.

Schetyna

Także niemieccy „ziomkowie” chcą od Polski odszkodowań dla „wywłaszczonych Niemców”.
http://www.dw.de/kandydat-na-nast%C4%99pc%C4%99-steinbach-chcemy-dialogu-nt-odszkodowa%C5%84-wywiad/a-17769967

Ciekawe, kiedy zapłacą Polakom za okupację, miliony ofiar, miliony niewolników pracujących na III Rzeszę i za zniszczenia wojenne?

A banderowskie Ukry wysuwają roszczenia terytorialne:
https://aninablog.wordpress.com/2014/01/30/rzeczpospolita-lider-ukrainskich-neonazistow-z-majdanu-chce-rewizji-granic-z-polska-i-pozyskania-bomby-atomowej/
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/roszczenia-terytorialne-ukrainskich-nacjonalistow-dotycza-rowniez-polski

Ponure sępy krążą nad Polską jak nad padliną i wydzierają dla siebie co smakowitsze kąski…

Przemysł ciężki i stoczniowy zniszczono.

f291cfa976b71ec094eae1354f0dc9a7(Ruiny fabryki „Wagon” – w czasach PRL zatrudniała 10 tys. osób)

Rolnictwo zniszczono. Ostatnio sadowników dobija embargo spowodowane agresywną nagonką na Rosję w wykonaniu agentury okupanta rządzącej Polską. Inna rzecz, że USrael od lat stosuje embargo na polskie jabłka (i nie tylko). I nikt o to do „sojusznika” nie ma pretensji. Węgiel, którym kiedyś Polska stała też jest dobijany. Malejące zyski z niego idą do obcych kieszeni. A polscy górnicy giną w kopalniach.

.

78_big(KKW Dębińsko – zamknięta w 2000 roku)

Kolej leży. Kiedyś stać było każdego na bilet. Na Pendolino stać będzie tylko zamożniejszych.

Szpitale padają, bankrutują. Polacy umierają, bo wyczerpały się im limity. Ale banderowskich zbrodniarzy mordujących rosyjskich cywili w Donbasie przyjmowano za frico, poza kolejnością i bez patrzenia na „limity”.

Za to banki mają się dobrze. I ciągle ich przybywa. I wciskają każdemu drzwiami oknami i kominem „kredyty” (tzw. „kredyty” bankowe to oszukańcze złodziejskie tworzenie z powietrza pieniądza jako długu – bank nie pożycza pieniędzy dając kredyt – bank je tworzy z niczego). Tylko nieliczni szczęśliwcy spłacą duże „kredyty” do końca. Resztą zostanie zlicytowana. Zostaną bez domów, mieszkań i pieniędzy.

Miliony Polaków bez pracy, miliony na emigracji za chlebem. Sześć milionów poniżej minimum socjalnego. Prawie trzy miliony poniżej minimum biologicznego. Pół miliona bezdomnych. Nawet tzw. „warstwa średnia” zanim się do końca wytworzyła już ubożeje i topnieje. Jedynie właściciele III Rzydopospolitej na biedę nie narzekają.

?????

.

FRANCE-WEATHER-HOMELESS

.

1.

2.

łódź(Łódź 2013)

.

9342894328-Polska-poor-warszawa(Warszawa z innej strony niż w tv)

A wszystko to przy akompaniamencie propagandy sukcesu w żydo-mediach. Nawet propaganda sukcesu epoki Gierka przy obecnej blednie. Tyle, że wtedy Polska rzeczywiście rosła w siłę. Dzisiaj niekoniecznie.

Niewypłacalnie zadłużony jest budżet państwa. Niewyobrażalnie zadłużone są województwa, powiaty, gminy, miasta. Ale na żydowskie muzeum kasa się znalazła.

Niewypłacalnym zadłużeniem Polski nie wszyscy się martwią. Są tacy, co nim się cieszą. Bankrut będzie zmuszony za grosze wysprzedawać wszystko co jeszcze ma – kamienice, szkoły, szpitale, wodociągi, drogi, pola, lasy, jeziora. A chętni na kupno się znajdą. Niestety nie Polacy, bo oni groszem nie świerdzą.

I jak to tak jakoś dziwnie różnych ludzi różnie w Polsce się traktuje.
A to wysiedla się przymusowo Polaków, bo ktoś chce na terenie gdzie mieszkają zrobić kibuc.
http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/102166,polacy-eksmitowani-z-centrum-stolicy-ich-miejsce-zajmie-zydowski-kibuc

Żydom rozdaje się za darmo działki w centrum dużych miast:
http://wroclawianie.info/2014/10/12/polityczna-poprawnosc-w-domu-i-w-zargodzie/

Dla obcych „inwestorów” tworzy się specjalne strefy gospodarcze i zwalnia się ich z podatków. A Polaków goli się podatkami skolko ugodno.

pensja

Nawet na Wyspach Rothschilda Goje brytyjscy nie są tak gnębieni podatkami jak mieszkańcy Judeopol… sorry – Polski.

podatki

Niedobitki naszego wojska nie byłyby w stanie pokonać Białorusi. Jedynie u boku bandyckich NATO i USraela są „silne”. Robią za parobków, pomagają w agresjach i okupacjach i odwalają brudną robotę na rzecz właścicieli żydo-zachodu. W czasach PRL tylko raz wysłano żołnierzy LWP do Czechosłowacji. Strzelać do Czechosłowaków nie musieli. Po dwóch miesiącach byli w domu. Tak to była komunistyczna „interwencja” LWP u południowego sąsiada.

Agenturalny knessejm niejedną już antypolską uchwałę przegłosował. O przymusowych szczepieniach, o prawie strzelania do Polaków przez obcych najemników w mundurach. Teraz wcisną nam w ramach depopulacji trujące GMO. A nam – „suwerenowi” – pozostaje żebrać u tych żydowskich marionetek o litość:
http://www.icppc.pl/antygmo/wp-content/uploads/2014/12/Interwencjadruk782.pdf

13 grudnia agentura PiS z Kalksteinem na czele urządza manifestację. Znów będą śpiewać, że jeszcze nie zginęła. I będą walczyć z komuną, której nie ma i z PO, z którą spotykał się Kalkstein w fundacji Sorosa – i z którą gra w tej samej żydowskiej drużynie. I z którą do spółki szczuje na Rosję i wysyła niedobitki wojska do bandyckich okupacji. I rozdaje majątek swoim pobratymcom. I nie broni Polski przed ich roszczeniami. Bo sam jest patriotą Izraela i rzecznikiem żydowskich interesów nieudolnie odgrywającym polskiego patriotę.

A może już czas wyjść wreszcie na ulice?

Ej, Polsko, Polsko…
.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

 

 

71 komentarzy do “Ej Polsko, Polsko

 1. Pingback: Ej Polsko, Polsko | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 2. Nie wiem czemu, ale za dzieciaka ilekroć widziałem tabliczkę z napisem „teren prywatny” to odczuwałem jakieś takie… obrzydzenie, podobnie jak słowo „prywaciarz”. Pewnie nie jeden by mnie zapytał: „a chciałbyś żeby ktoś Tobie po podwórku chodził?”, albo skwitował „państwowe to niczyje”. A skoro niczyje, to można kraść! Tak niestety większość ludzi myśli, i w konsekwencji jest przyzwolenie na masową prywatyzację wszystkiego co popadnie. Wielu też powie, że przerost biurokracji w spółkach państwowych jest czymś naturalnym dla „socjalizmu” (czyżby?) w związku z czym… no znowu trzeba wszystko sprzedać na tym słynnym wolnym rynku! Nie żyłem za czasów PRLu, więc nie wiem jak to było naprawdę z tym „państwowe=niczyje” i wieloma innymi rzeczami. Rodzice natomiast przerysowują pewne rzeczy, i nie mam do czego się odnieść tak naprawdę.

  Kolej…

  Jest ona czymś, czym się pasjonowałem od małego. Wielokrotnie wracam wspomnieniami do lat dzieciństwa, a nawet i późniejszych, kiedy jeszcze coś było, choć z roku na rok coraz mniej. Doskonale pamiętam siedlecki węzeł kolejowy pod koniec swojej świetności. Działała tu spora lokomotywownia, warsztaty naprawcze, pociągi jeździły we wszystkich kierunkach. Teraz nic z tego nie zostało, poza zmodernizowaną linią do Warszawy, służącą tylko do dowozu „korpo-ludków” do „pracy” w biurach. Przemysłu w Siedlcach też już niemalże nie ma, odlewnia Stalchemak została zrównana z ziemią, tak samo zakłady Karo i oddział ZM Wola nie istnieją. Za to Siedlce stały się tzw. „miastem akademickim”, produkującym „studentów” którzy w najlepszym przypadku znajdą papierkową „pracę” w Warszawie, ewentualnie zwieją za granicę jak prawie wszyscy inni. Sam studiowałem, licencjat zdobyłem, ale nie uważam siebie za studenta, nie dorastam do pięt tym, którzy zdobyli wykształcenie za tej „złej” komuny. A żeby było śmieszniej, ludzie, którzy nie chodzili na studia wtedy, w moim wieku i tak osiągali więcej, niż ja ze studiami. Wracając do kolei – Siedlce też miały kolejówkę, i będąc małym brzdącem zawsze chciałem tam pójść w przyszłości. Niestety, nim skończyłem gimnazjum kolejówki już nie było, więc poszedłem do liceum, a stamtąd na ukryte bezrobocie zwane „studiami” dla niepoznaki.

  Wielu mi powie, że kolej się rozwija, że kupiono Pendolino (przepłacone), prowadzone są modernizacje linii kolejowych (wykonywane za pomocą Heńka i Zenka z łopatą i koparką, bo profesjonalny sprzęt zaprzepaszczono), no i oczywiście Unia tak bardzo pomaga. Szczególnie dziękuję UE za wymóg bezsensownego rozbicia Przedsiębiorstwa Państwowego na wiele spółek, co przyczynia się do niezliczonych absurdów, o których mógłbym napisać oddzielny komentarz. Tu ma Pan rację, propaganda sukcesu jeszcze większa, jak za Gierka, ale bezmózgowcy poniższy materiał filmowy szkalują jako „propagandę”:

  Propaganda? Na tym filmie widać pracę pełną parą w HCP i Pafawagu – współczesne inwestycje taborowe to nic w porównaniu z tym. Lata 70-te były szczytowym okresem dla PKP, i w obecnych warunkach raczej tego się nie powtórzy. Bo jak pasażer ma korzystać z kolei, kiedy ceny są zaporowe, taryfa celowo nieatrakcyjna, a za przejazd pociągiem niższej klasy z biletem na wyższą grozi mandat? I wtedy taki odchodzi do cicho wspieranych przez „żont” czerwonych autobusów, albo spełni namiastkę „hamerykańskiego snu” poprzez kupienie sobie samochodu, którego kult ani zmalał od 1990 roku i zalewu państwa tanimi golfami od Helmuta. Przy czym nie jestem przeciwnikiem motoryzacji jako ogólnej, raczej jej gigantycznego przerostu, co miało miejsce w samym USraelu jakiś czas temu (polecam obejrzeć film „Wrobieni w Korek”).

  Wspomniał Pan kiedyś też o celowym niszczeniu przez żydostwo technologii w Polsce Ludowej. Wielokrotnie oskarżano „ruskich” o położeniu ręki na wielu polskich innowacyjnych projektach, takich jak: samochód „Beskid”, który zupełnie przypadkiem po wygaśnięciu patentu został zerżnięty jako Renault Twingo, lub polski 16-bitowy komputer K-202 który dawał w kość ówczesnemu sprzętowi IBM też jakimś cudem nie doczekał się seryjnej produkcji. Widać od razu kto na zablokowaniu tych projektów skorzystał. Natomiast jakimś cudem czechosłowacka Skoda została np. bardzo ważnym dostawcą lokomotyw dla ZSRR (i to nie byle jakich), węgierskie fabryki Ganz oraz Ikarus też budowały swoje innowacyjne pojazdy eksportując je na cały świat. A Polska niby nie mogła, bo rzekomo „zagrażała radzieckiemu eksportowi”? Powstały dwa prototypy lokomotyw 302D (SP47), produkcja seryjna została wstrzymana razem z realizacją produkcji eksportowej 304D dla Syrii (nie był to kraj żydo-zachodu, więc co szkodziło niby?). Kiedyś też zasłyszałem od pewnej osoby, że polski elektrowóz 104E (EP09) mógłby dorównać ówczesnym konstrukcjom czechosłowackim i NRD-owskim, ale konstruktor rozruchu tyrystorowego tejże… zwiał za granicę, a były to lata 80-te. Może uciekł przed „złą komuną” sam z siebie, może jego ucieczka została „umotywowana” łapówką z zachodu, nie wiadomo, ale mogło tak być.

  Prywatyzacja… Jak już na początku wspomniałem, z niechęcią patrzę na słowa „teren prywatny” i mam obawy, że niedługo cała ziemia będzie „prywatna”, a ja nie będę mógł nigdzie pójść, chyba że komuś zapłacę albo zrobię inną przysługę. W tym roku byłem z kolegą nad morzem, noclegi drogie więc postanowiliśmy spać na łonie natury. Niestety ciężko było znaleźć miejsce, z którego nas by nie przepędzili, tak jakby chcąc zmusić nas do skorzystania z drogich noclegów. Przecież nic nie ma za darmo – większość powie, ale kiedyś ziemia była „niczyja” czyli wspólna, i nikt nie miał prawa mnie z niej przepędzać, a co niektórzy nawet przyjęliby w gości.

  Wrócę znowuż z wątkiem kolejowym. Pod koniec lat 90-tych zakładano sprywatyzować Pafawag we Wrocławiu, wszystko zresztą wtedy prywatyzowano. Warunkiem jednak była produkcja nowoczesnych elektrowozów 113E (EU11) i 112E (EU43) dla PKP. Pamiętam jak jako nastolatek miałem nadzieje, że te maszyny wejdą na stan i będzie można cieszyć się nową jakością na torach. Niestety, tak się nie stało – wszystkie wyprodukowane pojazdy, już opatrzone polskimi opisami na pudłach, zostały sprzedane do Włoch, a Pafawag i tak oddano niemieckiemu koncernowi ADTranz, który później sam został przejęty przez kanadyjski Bombardier. Produkcję ograniczono, 3/4 terenu sprzedano, niepotrzebnych pracowników wywalono na bruk. Ależ ta prywatyzacja fajna, same korzyści… To samo z kopalniami – rozszabrowano co się da, szkód górniczych rabunkową eksploatacją narobiono, i pozamykano większość kopalni pod pretekstem „nierentowności”. Co miało też swoje skutki społeczne (bieda, przestępczość – okradanie pociągów z czarnym złotem), a nawet polityczne – dla organizacji typu RAŚ to pyszna pożywka aby wrzeszczeć o rzekomej autonomii Śląska, a następnie przyłączeniu go do kraju ich mocodawców. Wielu mieszkańców tamtych stron jakoby „odwiecznie” narzeka na władzę centralną w Warszawie, zapominając, że przed 1990 rokiem ta dbała o Śląsk i Zagłębie jak o oczko w głowie, szczególnie za rządów Gierka. O beczeniu owiec spod znaku wolnego rynku nie będę się rozpisywał, opiszę to jednym obrazkiem:

  Niestety sam wśród znajomych mam wyznawców Ozjasza Goldberga „cyborga-kapitalisty”, i przy nich wolę się nie afiszować swoimi poglądami, które są niepopularne zarówno „z lewa” jak i „z prawa”, gdyż byłbym zaraz (jak oni to mówią) „zmasakrowany”.

  I tym oto kończę ten swój długi wywód, gdyż zbliża się godzina 02:00, i gdyby nie chęć napisania komentarza, dawno bym już spał.

  • Czasy PRL pamiętam dobrze. Przeżyłem w niej 30 lat.
   Z tym blokowaniem wynalazków to było trochę inaczej. Do rozwalenia bloku wschodniego Żydzi wytypowali Polskę. Tu zacytuję Siwaka:

   “(…) 4 stycznia 1972 roku w Warszawie zebrał się Centralny Komitet Żydów w Polsce. Mam wykaz nazwisk i tematy tam omawiane. Chodzi o to, żeby polską gospodarkę uzależnić i firm i finansjery żydowskiej w taki sposób, by po kilku latach Żydzi mieli decydujący wpływ na to, co się dzieje w Polsce.”

   Po czystce za Gomułki Żydzi zaczęli odzyskiwać powoli wpływy i to oni głównie blokowali wynalazki. Chcieli doprowadzić do kryzysu, aby dać Polakom „Solidarność” i rękami Polaków rozwalić system. Duży udział miał w tym kk – wrogi wobec ateistycznego państwa. Gierek był zbyt naiwny, aby tę grę przejrzeć. I to on dopuścił Żydziów do wielu stanowisk w partii i administracji. Z drugiej strony morale pracy u wielu Polaków nie było wysokie. „Czy się stoi czy się leży 2 tysiące się należy”. Tak się mówiło. Albo „Czy się leży czy się stoi partia płaci bo się boi”. Gdyby wtedy tyrali Polacy tak jak dzisiaj u kapitalistów – inaczej by PRL wyglądała.

   Jeszcze co do blokowania wynalazków – a co zrobiono w III Rzydopospolitej z Łągiewką?
   Przecież na tych wynalazkach można było zarobić miliardy za licencję. I mieć dużo bezpieczniejsze auta, autobusy.

   Tutaj jeszcze ciekawostka. PiS-dzielcy, Macierewicz/Singer, Michalkiewicz, Białczyński i inni bredzą, że WSI była ruską agenturą. A tutaj okazaje się, że WSI zarekwirowała wynalazek Łągiewki w 2001 roku i znalał się on w Izraelu. Nie u Ruskich, a w Izraelu. Już po tym widać komu WSI służyła rzeczywiście.

  • Czasem sobie myślę, że niektórzy demonizują PRL, żeby dziś okazać ssię lepszymi niż są, żeby się jakoś dowartościować, poza tym jest w tym też trochę wstydu, bo lepiej, żeby ten PRL był „brzydki”. Bo jak tu dziś powiedzieć dzieciom o tym co się straciło bez wstydu? Bo jak tu opowiedzieć, że każdy kto chciał mógł pracować? Może i luidzie nie zarabiali kroci, ale jeśli ktoś uczciwie pracował, głodny nie chodził, były darmowe lub półdarmowe kolonie letnie dla dzieci, każdy zakład z funduszu socjalnego dawał wszystkim dzieciom pracowników paczki na Mikołaja. W każdej szkole była conajmniej higienistka na stałe i w niektóre dni dyżurował lekarz, a niektóre szkoły miały nawet dentystę, mleko, kakao lub kawa z mlekiem były za darmo na dużej przerwie dla wszystkich uczniów, obiady były za symboliczną opłatą albo i bez niej, dodatkowo uczniowie z rodzin wielodzietnych, albo z rodzin w trudnej sytuacji dostawali stypendia (i to wcale niemałe – w czasie gdy kilo cukru kosztowało 10,50 stypendium wahało się między 600 a 800 złotych). Emeryci i renciści leki na receptę mieli nieodpłatnie, kuracje też były za symboliczną opłatą albo i bez niej. Studia były za darmo, a jak ktoś pochodził z uboższej rodziny dostawał nieodpłatnie miejsce w akademiku, a czasem stypendium, dodatkowo uczelnia zapewniała mu wyżywienie w uczelnianej stołówce…
   Mógłbym tak pisać i pisać, bo było wiele rzeczy o których dziś się woli nie wspominać ze wstydu, że to wszystko zostało zaprzepaszczone, w końcu to brzmi jak bajka, wieć nie może być prawdą…
   Nikt z tych tzw. „wolnorynkowców” i miłośników kapitalizmu nie zauważa tego wszystkiego, ale głopśno krzyczą o niskich zarobkach o wyzysku i tak dalej, tylko że coś za coś – w zamian za niezbyt wysokie zarobki mieliśmy to wszystko i jeszcze więcej. A dziś? Mamy niskie zarobki, emerytury i renty,, ale nie ma nic z tego z czago mogliśmy korzystać w PRL-u np. całkowicie darmowa służba zdrowia, w której najbardzie skomplikowane i najdroższe zabiegi nie kosztowały pacjenta ani grosza, a jeśsli nie było odpowiednich specjalistów w kraju pacjent mógł trafić do kliniki w którymś z krajów zaprzyjaźnionych np. ZSRR, NRD czy Czechosłowacji/

   Taaaak PRL był baardzo zły…

   • I powiem szczerze że wielu Polaków jest zadowolonych z obecnej sytuacji w Polsce, wprawdzie narzekają że wyzysk, niskie zarobki, bezrobocie, niskie renty i emerytury ale na PRL plują i szczują jak dawniej i co ciekawe robią to nawet te osoby które wtedy żyły i pamiętają tamte czasy, nadal uważają że dobrze zrobiły „obalając komunę” i wciąż znajdują jakieś idiotyczne argumenty aby potwierdzić że mieli i wciąż mają rację. Co więcej niektórzy nawet otwarcie zgadzają się na życie w zachodniej niewoli i ucisku i tutaj za Chiny ludowe nie wytłumaczysz że są w ciężkim błędzie, bo i tak wolą zachodnie panowanie kolonialne w Polsce, biedę i wyzysk niż „złą komunę” i ruskich. Powiem szczerze że ta jaskiniowa mentalność jeszcze długo się nie zmieni, potrzeba chyba będzie jakiejś dużej tragedii aby odmóżdżone kapitalizmem, „wolnym rynkiem”, katolactfem i gównokracją polactfo w końcu się opamiętało.

   • Kilka zakładów, które istniały i zatrudniały ludzi w PRL-u, a po których nie pozostało śladu (czasem dosłownie) w Szczecinie:

    Zakłady Włókien Chemicznych Chemitex Wiskord
    m.in. kasety magnetofonowe C60 i C90

    Huta Szczecin
    Fabryka Papieru „Szczecin-Skolwin”
    Fabryka Mechanizmów Samochodowych POLMO
    kiedyś motocykl Junak (aktualnie patent w posiadaniu Koreańczyków)

    Przedsiębiorstwo Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich „Gryf” Szczecin
    jedyny i oryginalny paprykarz

    Stocznia Adolfa Warskiego.
    później Stocznia Szczecińska NOWA.
    Ciekawe, że Niemcy udzielili podobnej pomocy swojej stoczni w Rostock-u i jakoś nie musieli jej później likwidować.

    Port Szczecin-Świnoujście – ledwie dycha

    Polska Żegluga Morska – jeszcze istnieje, ale jej dni chyba policzone ( już były trzy podejścia do prywatyzacji)

    Zakłady SELFA – Szczecin-Gumieńce.
    piecyki, grzałki w tym nietypowe do aparatury naukowej – aktualnie po prywatyzacji w pozostałościach produkcja paneli słonecznych

    Wytwórnia kabli „Załom” – Szczecin-Załom
    „Cementownia Szczecin”
    Zakłady Przemysłu Odzieżowego Dana – głównie na eksport
    Zakłady Przemysłu Odzieżowego Odra – polskie jeans-y
    Cukrowania Szczecin
    SPEBEPE (czyli popularna Szczecińska „Przemysłówka”)
    Transocean
    Wylęgarnia drobiu
    Nie pamiętam nazwy, ale zakład produkujący metalowe kosze na śmieci.
    W PRL stały na wszystkich ulicach Polski.
    W dzieciństwie chodzilismy pod zakład i od pracowników bralismy krążki pozostałe po produkcji i wrzucalismy do kasowników w tramwajach.

    Ta lista jest o wiele dłuższa, ale aktualnie nie pamiętam. W samym tylko Wiskordzie pracowało ok. 2800 osób to można sobie wyobrazić ile tego będzie jeśli weźmiemy te wszystkie zakłady.
    Jest jeszcze tego sporo w całym województwie, ale co się dziwić jeśli nawet teraz w Warwsiowie te ziemie uważa się na niepolskie.

 3. Pisze pan, „Strzelać do Czechosłowaków nie musieli.” Oczywiście, że nie musieli, ale to zrobili i źródła pisane podają ilość 180 zabitych Czechów i Słowaków.
  „Ode dne vstupu vojsk na území Československa do konce roku zemřelo při střetech cizích vojáků s civilisty a dopravních nehodách zaviněných okupačními vojsky 108 Čechů a Slováků”. (http://cs.wikipedia.org/wiki/Invaze_vojsk_Var%C5%A1avsk%C3%A9_smlouvy_do_%C4%8Ceskoslovenska#Ztr.C3.A1ty)
  „W czasie operacji około 500 Czechów i Słowaków zostało rannych, a 108 zostało zabitych”(http://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_%E2%80%9EDunaj%E2%80%9D#Straty)

  Ale to nie żołnierze LWP strzelali. O nich pisałem. Oni byli tylko statystami.
  A w Afganistanie już musieli strzelać. I mordowali cywili. Proszę ponadto porównać ilość ofiar „interwencji” wojsk Układu Warszawskiego w Czechosłowacji z ofiarami „misji pokojowych” w Afganistanie i Iraku, w których polskie niedobitki armii brały udział.
  opolczyk

  • Poza tym, jeśli nawet Wojsko Polskie strzelało w 68’mym w Czechosłowacji do kogokolwiek, to do członów polskiego odpowiednika Solidaruchowni! Czyli pożytecznych idiotów „pracujących” dla zachodniego żydo-banksterstwa! I strzelali za mało i za rzadko i chyba niezbyt celnie.
   Podobnie jak LWP i Milicja nie miała wystarczająco jaj, żeby zrobić porządek ze zdradzieckimi przygłupami i jewrejskimi prowodyrami strajków i zamieszek.
   A przecież kamieniołomów (i dla wybitnych zdrajców – zalewów rzecznych [z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie wypłynął]) była w PRL wystarczająca ilość…

   • Forged-Klincz | 10/12/2014 o 18:57
    Poza tym, jeśli nawet Wojsko Polskie strzelało w 68’mym w Czechosłowacji do kogokolwiek, to do członów polskiego odpowiednika Solidaruchowni! Czyli pożytecznych idiotów „pracujących” dla zachodniego żydo-banksterstwa! I strzelali za mało i za rzadko i chyba niezbyt celnie.
    Podobnie jak LWP i Milicja nie miała wystarczająco jaj, żeby zrobić porządek ze zdradzieckimi przygłupami i jewrejskimi prowodyrami strajków i zamieszek.
    A przecież kamieniołomów (i dla wybitnych zdrajców – zalewów rzecznych [z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie wypłynął]) była w PRL wystarczająca ilość…
    Forged-Klincz
    Jesteś jakimś nawiedzonym, nienawidzisz ludzi???……. „I strzelali za mało i za rzadko i chyba niezbyt celnie.” ……..

    Forged-Klincz wyraził jego opinię o konkretnym wydarzeniu. Ma do tego prawo. Z „nawiedzeniem” nie ma to nic wspólnego. Ja też uważam, że tych podpuszczanych z zachodu „reformatorów”, „protestantów” i „demokratów” Dubczeka należało po prostu wziąć za twarz. Z podpalaczami własnego kraju należy postępować zdecydowanie.
    opolczyk

    • Nie ma słów obrony dla pragnących krwi niewinnych ludzi. Młodzi poborowi żołnierze z 1968 r. wykonywali rozkazy zgodnie z szybką polową przysięgą, bez uroczystych ceremonii, bez zaproszenia ich rodzin, poszli na front bronić urzędników i układ warszawski.
     A robotnicy w 80 roku strajkowali w dobrej wierze, lecz dali się wykiwać.
     Dawniej czy dziś, pasożyty wykorzystują przysłowie „ gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”. Ciągłe zakłamanie nauczania polskiej historii, oraz całkowite zatrzymanie rozwoju matematyki na podstawowym poziomie, skutecznie utrzymuje rozbicie Narodu.
     Moim zdaniem zwyczajnej dywersji książkowej nie należy mylić z samolikwidacją.
     Samą krytyką Polaków zjednoczenie jest niemożliwe:)

     Nikt z nas nie pragnie krwi niewinnych. Mówimy o obronie koniecznej.
     A Słowianie w pogańskich czasach wcale nie znali matematyki, ale jakoś jej brak nie rozbijał ich solidarności plemiennej/wspólnotowej.
     opolczyk

     • Mam przeciwne zdanie do robienia z Polaków pożytecznych idiotów jakimiś ułomnościami kwalifikującymi do psychuszki. Moim skromnym zdaniem winę ponosi zmiana systemu liczenia…

      Zgoda drogi autorze, że dawniej ludzie żyli w zgodzie z naturalnym czasem 12 godzin dnia i nocy.

      Powstawała demokracja i budowała swoje państwa. Mogła się rozwijać w naturalnym systemie równowagi.

      Później słowiańską równowagę zniszczono, wprowadzając od wschodu system dziesiętny. Od tamtego czasu, każde oszustwo staje się prawem.

      Obroną konieczną w/g Polskiej Demokracji Kwantowej jest bezwzględny powrót do naturalnego systemu równowagi „12”, Bo tylko prawdziwa równowaga pozwoli ocalić wszystkich Słowian………………….

      http://pl.wikipedia.org/wiki/Dwunastkowy_system_liczbowy

      !2 godzin ma u nas dzień dwa razy w roku (równonoc). Na początku lata ma godzin 16, na początku zimy 8.
      Liczenie, system dziesiętny czy dwunastkowy nie ma nic wspólnego z upadkiem czegokolwiek.
      No i pisząc, że przyszedł ze wschodu, należy wyjaśnić – z jakiego wschodu. W Polsce oznacza to najczęściej Rosję. A system dziesiątkowy powstał w Indiach i następnie za pośrednictwem Arabów dotarł do Europy.
      System dziesiętny jest po prostu prostszy. Każdy tuman policzy 10 X 10 X 10 X 10 dodając na końcu zero. Z tuzinem już nie tak łatwo – 12 X 12 X 12 X 12.
      opolczyk

      • Dobre wzory warto stosować nawet jedną sekundę w roku. Puste hasła, wprowadzają destrukcję.
       By, żyło się lepiej, jak za króla Sasa. Każdy tuman policzy 10 X 10 X 10 X 10 dodając na końcu zero.
       By, lżej, dzieciakom bez egzaminów na maturze z matematyki, od 1993 roku.
       Lecz, lekko, łatwo i przyjemnie się kończy z chwilą znikającego majątku narodowego i coraz większych podatków, bo system 12, zbyt dokładny i obciąża rozum?:)

       Zaszczytem mi było pisać u Pana, ciekawostki jednak denerwują niektórych komentujących więc się nie narzucam dziękuję za odpowiedzi. mój blog democyfro.blogspot.com

       Pozdrawiam i życzę powodzenia.
       opolczyk

  • Wojna w Jugosławii to dzieło NATO. Bombardowania Serbii – bezpośredni udział NATO. Wojna na Ukrainie – NATO. To są setki tysięcy ludzi zamordowanych na polu bitwy, w bombardowanym domu albo zatłuczonych w jakiejś katowni. Pomijając czasy stalinowskie, późna komuna nie mordowała Słowian w takich ilościach tak jak teraz morduje NATO. To jest niezaprzeczalny fakt. Ani stan wojenny, ani „bratnia pomoc” w Czechosłowacji nie umywają się do tego co mamy po 89. Do tego należy dodać spadek dzietności z przyczyn „ekonomicznych”. Przed nami najgorsze, bo te bydlaki szykują dużą wojnę w Europie a linia frontu przebiegnie przez środek Słowiańszczyzny.

 4. „Dziwna lekkomyślność i niedbalstwo Polaków o dobra doczesne,
  zrobiły z Polski prawdziwe Eldorado dla Żydów” – Otto von Bismarck

  W 1817 roku Julian Ursyn Niemcewicz napisał jedno z pierwszych
  polskich opowiadań z dziedziny fantastyki. Co bardziej
  interesujące, ten wybitny polski pisarz przestrzegał w swoim
  opowiadaniu „Moszkopolis. Rok 3333, czyli sen niesłychany” przed
  żydowskim zagrożeniem. Polecam lekturkę pisaną dla potomności:

  Click to access WA248_51043_F-22-313_Rok-3333-o.pdf

  Click to access WA248_51045_F-22-315_moskopolis-o.pdf


  Czytałem kiedyś ten utwór. Rzeczywiście „proroczy” tylko że żydzi zrobili to podstępniej, niż pisał Niemcewicz. Zacytuję zbrodniarza Bermana:

  „Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

  Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie.”

  No i właśnie – to krypto-żydzi przejęli w pełni kontrolę nad Polską. I krypto-żydzi kierują m.in. oświatą, mediami i „wychowują” kolejne pokolenie Polaków – ku naszej zgubie.
  Niemcewicz ponadto ubolewał, że żydzi rządzą narodem „chrześcijańskim”. A przecież krystowierstwo to czysto żydowski wymysł. Polacy powinni bronić polskości a nie żydogennego krystowierstwa.
  opolczyk

  • „Dziwna lekkomyślność i niedbalstwo Polaków o dobra doczesne” – będąca efektem wielowiekowego wpływu żydo-katolicyzmu i „cywilizacji łacińskiej” na Słowiańszczyznę które to wmówiły Polakom że ważniejsze jest żydowskie niebo i domniemane „życie wieczne” niż życie i dobra doczesne co ułatwiło żydom przejęcie majątku narodowego Polaków i tym samym ich wywłaszczenie.

   Dokładnie tak. To pokłosie „katolickiego patriotyzmu” i żydo-katolickiej tresury. Na przykład „nauk” jezuity Skargi „Pierwej wiecznej ojczyzny nabywać niż doczesnej… jeśli zginie doczesna, przy wiecznej się ostoim” oraz hasła „Bóg Honor Ojczyzna” – żydowski psychopata Jahwe na pierwszym miejscu – ojczyzna na ostatnim.
   opolczyk

 5. Panie Opolczyk, tu jest kolejna bardzo ciekawa książka Nowakowskiego pt „Strzeżcie się żydów i bolszewików” z 1918r pisana przez Polaka dla Polaków ale nie tylko, później po 1945r żydzi opanowali wydawnictwa książek w Polsce, zresztą na świecie również i niestety dziś takie utwory są zakazane.

  Click to access WA248_25591_F-22-346_nowakowski-strzez-o.pdf

  powinna być obowiązkową lekturą przede wszystkim w słowiańskich szkołach! Należy ją propagować wśród bliskich i znajomych aby czym prędzej pozbyć się tych pasożytów z naszego kraju!

  Akurat na tę książkę radziłbym uważać. Już sam początek jest szkodliwy! Jako sprzymierzeńcy wymienione są kraje żydo-zachodu – z USraelam i Anglią włącznie. A przecież USrael od 1913 roku po wprowadzeniu żydowskiego FED-u stał się żydowskim folwarkiem. Anglia już wcześniej nim była – tam rządził Rothschild.
  Kolejna sprawa – żydo-bolszewizm – niesłusznie utożsamiany z komunizmem – był zły i z tym się zgadzam. Ale jeszcze większym i podstępniejszym złem jest żydo-kapitalizm. Działa on podstępnie, ale w sumie bardziej zniewala (i wywłaszcza Gojów ze wszystkiego) niż żydo-bolszewizm. A Nowakowski o zagrożeniu żydo-kapitalizmem i żydo-banksterskim globalizmem nie miał zielonego pojęcia. Ostrzeżenia przed Żydami są oczywiście słuszne. Tutaj garść cytatów o nich
  http://davidicke.pl/forum/cytaty-z-zydow-i-o-zydach-t3896.html

  Nawet Marks, który znał pobratymców doskonale, tak o nich pisał:
  „Bogiem żydów jest weksel. Twardą naturę żydowskiego charakteru nie należy tłumaczyć ich religią, ale tym, co służy za podstawę religii żydowskiej, mianowicie ich egoizmem (…) Co jest podstawą żydostwa? Korzyść własna. Co jest świeckim obyczajem żydów? – szachrajstwo. Co jest istotnym bogiem żydów? Pieniądz. (…) Co otoczone jest kultem u Żyda? Oszustwa (Schaher)! Kto jest jego doczesnym bogiem? Pieniądz (Geld)! Glob ziemski jest dla nich jedną wielką giełdą. Właściwym bogiem Żydów jest weksel. Jehowa jest tylko iluzorycznym wekslem.”

  Było tam jeszcze o rządzeniu przez żydo-bolszewię tłumami analfabetów. W rzeczywistości to bolszewia w ciągu krótkiego czasu zlikwidowała w Rosji analfabetyzm. W Polsce było podobnie – w II RP 50 % mieszkańców było analfabetami. A żydo-komuna zlikwidowała analfabetyzm w ciągu 10 lat.
  opolczyk

 6. Ludzie szukaja rozwjazania aby zylo sie im lepiej. Na tym korzystaja lumpy pokroju Kalkstein, ktorzy glosza swoje zwodnicze wizje. Oni i tak nie maja nic do zaoferowania, skoro najpierw wszystko pokradli co sie dalo. Nigdy rzady nie dbaly o najbiedniejszych Ostatnie sto lat pokazalo, byl faszyzm nazizm, komunizm,- same zwodnicze ideologie, tam nie bylo miejsca dla jednostki,- liczyl sie narod i kult wodza. Ich zalozenia byly podobne, opornych zlikwidowac. Wiemy ze, totalitaryzm zaklada calkowita kontrole nad obywatelem. Posiadaja wspolny mianownik, poniewaz byly i wciaz sa popelniane przez ta sama sile i prowadza do globalizmu – czego wcale nie ukrywaja. Zajebisty przyklad patriotyzmu naszego rzadu, mamy z czasow, rozbioru Polski. Za pare wiaderek rubli,nasz najjasniejszy krol Stanislaw podpisal pierwszy rozbior, pozniej byla targowica – a co tam Polska? – byle Katarzyna byla zadowolona. Po co Katarzynie wojsko, skoro na polskim tronie siedzi taki duren i tchorz , ale w gadce byl niezly, (jak obecy Kalkstein) jak to ma zamiar swoja piersia obronic Polskie. Jak Batory albo Sobieski -i na tym sie skonczylo bo nawet nie wsiadl na konia zeby dojechac do obozu i wesprzec wojsko. Dla krola masona i jego szlachty, w dobrym tonie bylo byc masonem, miec kochanke i chodzic do kosciola – a nie dobro ojczyzny. A w zlym tonie wsrod szlachty bylo poruszac temat rozbiorow, niewoli, ze z Polski zostanie jakas laczka, do pasania krow. Nad biedna Polska ubolewali tylko chlopi. Byli i nastepni patrioci -w czasie wojny przesidzieli za granica. Tak ze konia z rzedem temu kto powie kiedy w Polsce bedzie dobrze? Pozdrawiam

  Nie utożsamiałbym żydo-bolszewizmu z komunizmem. Marks jest zwalczany przez to, że podał najprostszą receptę na uwolnienie świata spod żydowskiej dominacji – należy odebrać im handel, banki i kapitał, banki i gospodarkę upaństwowić, państwu oddać monopol na emisję pieniądza i zlikwidować żydowską giełdę. Kim byliby Rothschild, Rockefeller & spółka bęz handlu, banków, giełd i koncernów? Zwykłymi biedakami bez wpływów politycznych. Bandyci wiedzą o tym i dlatego dyskredytują Marksa i komunuzm.
  Przy totalitaryzmach zapomniałaś o nagorszym – o katolicyzmie. Przez wieki uprawiał terror, prześladowania, rzezie, tortury, cenzurę, wyzysk i ucisk. Był fundamentem nierówności społecznych. Był też pierwowzorem współczesnego żydo-globalizmu – jedna owczarnia i jeden pasterz.
  Pisząc o Targowicy nie zapominaj o tym, że była reakcją na antypolską, nielegalną konstytucję 3 maja. Nie byłoby zresztą rozbiorów bez fanatyzmu skatoliczonej szlachty i „polskiego” kk realizującego politykę Watykanu. To skatoliczona szlachta doprowadziła do upadku Rzeczypospolitej. Bo jej jezuici wmówili, że „obrona wiary” ważniejsza jest niż racja stanu państwa. A Sobieski był dobrym wodzem, ale fatalnym królem.
  opolczyk

  • Witam . czy mogę prosić o rozszerzenie tematu – „Pisząc o Targowicy nie zapominaj o tym, że była reakcją na antypolską, nielegalną konstytucję 3 maja”.
   Też tak uważam, ze względu na wykorzystanie w niej przekrętów logicznych, mówiących o większości, którą zamieniono na wąską większość parlamentarną, ale z podwójnym obywatelstwem do wykorzystywania w złej woli. Ten zapis konstytucji 3 maja o większości nie wszyscy Polacy rozumieją jak się teraz dzieje i jaka większość:)

   • O konstytucji 3 maja pisałem dwukrotnie w tekatach (i wielokrotnie w komentarzach):
    https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/03/co-nam-dala-konstytucja-3-maja/
    https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/03/3-maja-swieto-dla-katolikow-niemcow-i-zydow/

    Miała ona nie tylko wymiar antypolski, ale i była szkodliwa dla Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Nie zapominajmy, że Polacy nie byli jej jedynymi mieszkańcami.

    Wymiar antypolski:
    – Tron po śmierci Poniatowskiego miał być oddany Niemcom z Saksonii w dziedziczne władanie. Co wobec wzmocnienia władzy królewskiej i zniesienia liberum veta wzmacniało niemieckie wpływy na sprawy Polaków.
    – Drobnicę szlachecką pozbawiono praw politycznych, otwierając w zamian bogatym mieszczanom niemieckim i żydowskim możliwość kupowania ziemi i nobilitacji. W ten sposób obcy mieliby większe wpływy polityczne i gospodarcze w państwie.
    – Dla chłopstwa nie zrobiono kompletnie nic.
    – Antypolski, kosmopolityczny katolicyzm ustanowiono religią państwową zwiększają przez to wpływy Watykanu, który jego agenturę – kler – już wcześniej wykorzystywał do narzucania Rz’plitej realizacji polityki i interesów papieskich.

    Szkodliwość dla racji stanu Rzeczypospolitej Obojga Narodów:
    – Uczynienie kraju unitarnym Królestwem Polskim. Nie mogło to spodobać się Litwinom i Rusinom. Oni nie chcieli być „Polakami”. To właśnie Litwini i Rusini zrobili Targowicę a jednym z ich pomysłów było rozbicie Rz’plitej na trzy odrębne państwa – polskie, litewskie i ruskie.

    Rz’plita potrzebowała reform. Najważniejszymi z nich powinny być równouprawnienie religijne dla „innowierców” i równouprawnienie narodowe dla Litwinów i Rusinów. Niestety skatoliczona szowinistyczna szlachta polska za wszelką cenę chciała wszystkich skatoliczyć i spolszczyć. Tym właśnie rozbiła wcześniejszą jedność społeczną, wywołując u Litwinów i Rusinów wrogość do siebie. Niestety w zaślepieniu konstytucyjni „reformatorzy” te dwa „najcięższe grzechy” skatoliczonej szlachty polskiej uczynili fundamentem konstytucji 3 maja – państwo katolickie i unitarne państwo polskie. I w ten sposób wpędzili do grobu wielką, wielonarodowościową i wielowyznaniową Rzeczypospolitą. Fanatyczny katolicyzm i szowinizm polskiej szlachty okazały się dla Rzeczypospolitej wielu wyznań i narodów zabójcze.

    • Pracuję nad przyszłą demokracją Polski, aby była podobna do Katarskiej, gdzie podatków, niema lub są minimalne.

     Nielogiczne jest dalsze obliczanie demokracji przez dzielenie, co widać nawet w wikipedii, gdzie, targowiczanie niszczyli „zarazki idei demokracji, a z 3 maja konstytucja niszczyła „demokrację szlachecką”.

     Polska Demokracja Kwantowa połączy, „rozsiane zarazki demokracji” z „demokracją szlachecką” w jedną całość, bo w kawałkach jesteśmy bezbronni i zewnętrznie sterowani.
     ——————–
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstytucja_3_maja
     Grupa polskich magnatów, która od początku była przeciwna Konstytucji Z jej wsparciem utworzylikonfederację targowicką i proklamowali oni odrzucenie Konstytucji za rozsiewanie „zarazków idei demokracji”. ”
     Konstytucja 3 maja została ustanowiona ustawą rządową przyjętą tego dnia przez sejm. Została zaprojektowana w celu zlikwidowania obecnych od dawna wad opartego na wolnej elekcji i demokracji szlacheckiej systemu politycznego Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

     Jerzy Dobrowolski – Polska Demokracja Kwantowa

     • Bardzo ciekawie pan to uja, oczywiscie ze 3 skladowe panstwo nasze moglo tylko trwac do czasu.Konstytucja 3 maja tylko mogla byc dla samej Korony dobra bo tak jak Pan zaznacza nie byla odpowiednia dla WKLit.

      Szwajcaria z czterema urzędowymi językami trwa od wieków. I nadal istnieje. I nigdy niemieckojęzyczna większość nie próbowała germanizować pozostałych mniejszości językowych/narodowych (francuskiej, włoskiej i retroromańskiej).
      opolczyk

     • Panie Jerzy,
      Rozumiem, że przy opracowywaniu tej „polskiej demokracji”, w której kompletnie nie ma podatków (niesłusznie! – jak Pan sobie wyobraża utrzymanie niezbędnej armii, służby zdrowia, szkolnictwa, itp. spraw?), uwzględnia Pan suwerenny bank Narodu Polskiego emitujący pieniądze bez DŁUGU, czyli lichwy? Żeby służyły do tego, do czego zostały wymyślone, czyli pośredniczenia w wymianie towarów i usług?

      • Te problemy, które Pan wymienił w przyszłości nie będą utrzymywane z „odzierania społeczeństwa z ostatniego grosza”, po wprowadzeniu dokładniejszego liczenia w szkołach podstawowych.:)

       Obecna wymiana chodników przed szkołą, to tylko pozory finansowania edukacji. A całkowita blokada polskiej nauki jest widoczna w utrzymaniu systemu dziesiętnego do liczenia Polaków w wyborach powszechnych.

       Dawniej, systemem dziesiętnym prości Babilończycy liczyli przedmioty i zwierzęta:).

       Skierowanie wszystkich sił na zjednoczenie demokracji w III RP, daje nadzieję na awans ludzi do wyższej kultury demokracji i wyższej cywilizacji, która nie toleruje pogardy dla matematyki.
       Jeżeli Pan to zrozumie i inni, to mamy jeszcze ostatnią szansę na wyższą cywilizację i dobrobyt.

       Dziś widać tylko pseudo obrońców demokracji, którym nie przeszkadza bezczelna pogarda dla równowagi matematycznej w 10 art. Konstytucji III RP. Wraz z pogardą dla matematyki, będą ciągłe pytania, skąd wziąć pieniądze w sytuacji gdzie naiwność jest cnotą:))

       Jerzy Dobrowolski – Polska Demokracja Kwantowa

      • Panie Jerzy.
       Nie mogę odpowiedź bezpośrednio pod Pańską do mnie odpowiedzią, bo nie pozwala na to chyba mechanika portalu wordpress (ilość zagnieżdżeń odpowiedzi w komentarzach).
       Ale tu Panu coś powiem. Wie Pan co; na filozoficznym forum sfinia.fora.pl funkcjonuje (szczególnie w dziale „więzienie”) niejaki „Krowa”. Polecam Panu udać się na tamtejsze forum i poznakomitsia z Krową. Dogadacie się świetnie.
       Żegnam.
       P.S. A Opolczykowi nieśmiało proponuję, żeby takim schizofrenikom dawał szlaban. Są równie niebezpieczni, co parchy, nazi-parchy, kato-parchy, parchy schizole.

       No cóż , p. Jerzego traktuję pobłażliwie – to fakt. Ma w sobie trochę trolla, a ta jego koncepcja „demokracji kwantowej” jest co najmniej dziwna. Ale dokąd nie trolluje na całego i nikogo nie atakakuje – toleruję go.
       opolczyk

 7. Jednak byla celowa likwidacja zydow zalozona przez Hitlera i jego popierajacych.Byly komory gazowe i to nie jest fikcja.Sa dokumenty, nagrania swiadkow .Do dzisiaj stoja „laznie z prysznicami” przystosowane do smiertelnego trucia cyklonem,Celowo oszukiwano zydow, zaganiajac ich do „prysznicow”, zamykano drzwi i wrzucano gaz cyklon.Ciala spalano w krematorium.Popiol rozsypywano po polach.

  To są bajki. Nie ma dokumentacji, nie ma zeznań wiarygodnych naocznych świadków. Cyklon B nie nadawał się do gazowania ludzi. Masowe gazowanie to bajka wymyślona przez żydowską propagandę, aby Żydów przedstawić jako główne ofiary wojny.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/24/zydowska-perfidia/
  opolczyk

  Na początku II w.ś., ba, nawet w 1-szej wersji „Mein Kampf”, tej nie sfałszowanej!, nie było kwestii „…likwidacji Żydów”.
  A jeśli chodzi o „komory gazowe”, to przykładowo w KL Auschwitz, w czasie okupacji, ich nie było – zostały nieudolnie spreparowane później!
  PS http://slowianin.wordpress.com/2012/07/08/lew-tolstoj-o-bredniach-biblii-oraz-wasilij-rozanow-o-rytualnym-uboju/#comment-33184

  Admin

  • ( – – – )

   Komentarz usunięty.

   Napisałem, że masz szlaban i tej decyzji nie zmieniam. Dezinformatorów nie toleruję.

   Niemcy wcale nie próbują się wybielać i do dzisiaj na okrągło przepraszają Żydów za „holokaust”. I to Niemcy boją się prowokować Żydów, bo w Niemczech za „antysemityzm” ląduje się w więzieniu. Nie ma natomiast w Niemczech paragrafu dla Żydów za „antyniemieckość”.
   To ty nie masz argumentów. Powołujesz się na fałszowane dokumenty i na wyssane z palca lub pisane na zamówienie „wspomnienia”.
   Pomijasz jedną istotną rzecz – nie ma w historii ludzkości wydarzenia historycznego, którego negowanie zagrożone jest kodeksem karnym i więzieniem. Dlaczego propaganda żydowska boi się otwartej dyskusji o tej spornej kwestii? Odpowiedź jest jedna – żydostwo wie, że jego wersja jest wyssana z palca, jest nie do obrony i dlatego za stawianie niewygodnych pytań lub stwierdzeń ląduje się przed sądem. Który nie rozważa prawdy historycznej a skazuje z paragrafu za „negowanie holokaustu”.
   W drastytniejszych przypadkach „rewizjonistów holokaustu” po prostu się morduje, bije i zastrasza:
   http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-trudno-by-kamc_19.html
   Ja nie twierdzę, że Żydzi nie ginęli. Ginęli też. Jak Polacy, Rosjanie, Niemcy i inni. Ale mordowanie Żydów nie było priorytetem II wojny a jedynie jednym z jej epizodów. I to wcale nie najważniejszych. Przy czym znacznie więcej Żydów zmarło z wycieńczenia, głodu i chorób w gettach i obozach koncentracyjnych niż w egzekucjach. Natomiast masowego gazowania po prostu nie było. To żydowski mit.

   Co do Katynia – Rosjanie nie byli odpowiedzialni za decyzję o mordowaniu w Katyniu. Ich też w Katyniu (i nie tylko tam) żydo-NKWD mordowała. Z wnioskiem o likwidację polskich jeńców wojenynch wystąpił Beria, który był wg jednych Gruzinem, wg innych Żydem. A ostateczna decyzja należała do Stalina, który też nie był Rosjaninem.

   Nie zwalaj na Rosjan nie ich zbrodni!

   Powtarzam kolejny i ostatni raz – masz szlaban! Wszystkie pozostałe twoje komentarze wylądowały w koszu. I wszystkie następne też tam wylądują.

   opolczyk

 8. Jakich mądrych rzeczy można się dowiedzieć, to nie żydzi byli najbardziej prześladowani, ginęli w obozach, ponieśli największą ofiarę II wojny światowej?
  Skoro Hitler był żydem to czy mordował by swoich?, zawsze mnie to zastanawiało.
  Nie czytałem tych artykułów, jestem ciekaw.

  Jeszcze dodam że czytałem o kłamstwie oświęcimskim trochę, czemu by zamordowano Ratajczaka w takim razie.

  • Propaganda żydowska wystylizowała losy Żydów w III Rzeszy i podczas II wojny jako punkt centralny i najważniejszy. A był to w sumie jeden z pobocznych wątków tej historii. Hitler był mieszańcem z domieszką (1/4) „krwi” żydowskiej. Nie planował mordowania Żydów, wspierał i finansował żydowskie osadnictwo w Izraelu.
   http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html
   Chciał Żydów zmusić do emigracji i do wybuchu wojny pozwalał im wyjeżdżać za granicę. Prześladowania zaczął od opozycyjnych partii i związków zawodowych. Chciał zbudować wielkie Niemcy i zdobyć na wschodzie Lebensraum. No i chciał odegrać się na Francji za I wojnę. Pierwszą nacją której dotknęła rzeczywista eksterminacja byli Polacy.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion
   W tym samym czasie w Niemczech nadal istniały legalnie obozy syjonistów wspierane przez III Rzeszę.
   Podejście Hitlera do Żydów było schizofreniczne – jednych uznawał za podludzi i ich prześladował, innym wystawiał atesty aryjskości.

   Nadmienić należy, że gdy Hitler doszedł do władzy Żydzi w USraelu nawoływali do bojkotu Niemiec. Sami więc Hitlera prowokowali.
   Koncentrowanie Żydów w gettach miało ułatwić ich wywózkę poza Europę. Gdy losy wojny na wschodzie odwróciły się i Niemcy ponosiły coraz większe straty wzrosła rola niewolniczej siły roboczej. I wtedy Żydów zaczęto z gett wywozić do obozów koncentracyjnych, w których byli taką samą siłą roboczą jak reszta więźniów.
   Owszem, były Einsatzgruppen ale likwidowały one Żydów jako domniemanych kolaborantów NKWD. Niemcy wiedzieli o masowej kolaboracji Żydów z NKWD w strefie sowieckiej. Wszak Gestapo spotykało się na tajnych konferencjach z NKWD.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencje_Gestapo-NKWD

   Wielu wywożonych do obozów Żydów można było uratować i wykupić. Ale środowiska żydowskie w Palestynie, USraelu i UK miały biedotę żydowską w nosie:

   „Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszystcy Żydzi w Polsce.”
   http://blogmedia24.pl/node/53022

   Obozy koncentracyjne przeżyło wielu Żydów. Podam przykładowo dwa znane nazwiska – Szymon Wiesenthal przeżył 6 obozów.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_Wiesenthal
   A noblista Imre Kertész przeżył dwa obozy – Auschwitz i Buchenwald. W tym drugim obozie nawet zachorował. Ale nie poszedł do gazu, a do lazaretu i tam doczekał wyzwolenia.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Imre_Kert%C3%A9sz
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/24/zydowska-perfidia/

   Liczba żydowskich ofiar w II wojnie jest naturalnie zawyżona. Nawet z tymi, którzy umarli podczas wojny we własnych domach w łóżkach z powodu chorób czy starości ledwo nazbierałaby się połowa oficjalnej liczby 6 milionów. Tę „sakralną” liczbę 6 milionów eksploatuje zresztą żydowska propaganda już od 1869 roku.
   https://opolczykpl.files.wordpress.com/2013/04/a230.jpg

   Dodam, że początkowo do liczby 6 milionów dodawano – a z tego 4 miliony w Auschwitz. Po latach ofiary w Auschwitz obniżono o 3 miliony – ale 6 milionów pozostało bez zmian.

   W tym miejscu przypomnę jeszcze skandal z Izraela, gdzie w szpitalach dokonywano eksperymentów medycznych m.in. na byłych więźniach obozów koncentracyjnych:

   „Sprawa jest tym bardziej oburzająca, że część ofiar tych praktyk to ocalali z Holokaustu. Byli więźniowie obozów zagłady, w których niemieccy lekarze przeprowadzali podobne doświadczenia. Jedną z osób, które zmarły w szpitalu w Rehowot, była 83-letnia polska Żydówka Berta Wiesel. Podczas wojny trafiła do Auschwitz. Uniknęła “spotkania” z doktorem Mengele tylko dlatego, że nie przyznała się, iż ma siostrę bliźniaczkę.”
   http://www.rp.pl/artykul/345573.html?print=tak

   Ta informacja jest niezwykle ważna, bo zgodnie z „religią holokaustu” w Auschwitz kobiety i dzieci żydowskie prosto z rampy szły do komór gazowych. A tu masz ci los – Berta Wiesel do gazu nie trafiła.

   Sprawa rewizji mitologii holokaustu jest rzeczą ważną. Ale zaciekle jest to zwalczane przez żydostwo. Boją się, aby prawda nie wyszła na jaw – ofiar było znacznie mniej, nie było masowego gazowania i zostało to zaplanowane przed wojną aby po niej wyłudzić Izrael.

 9. Żydów w czasie II wojny mordowano ale nie w taki sposób w jaki nam wmawiają i nie zginęło ich tylu ilu twierdzą że zginęło. Po wojnie przynajmniej połowę żydowskich ofiar dorobiono propagandowo aby móc wyłudzić państwo Izrael od narodów świata oraz rozszerzyć swoje prawa, przywileje i osiągnąć dominację a wszelką krytykę dusić w zarodku oskarżeniem o „antysemityzm”. Po za tym w czasie wojny wyginęła głównie żydowska biedota a arystokracja pozostała w ukryciu lub się wykupiła albo współpracowała z okupantem tym samym przeżywając wojnę a po niej zakamuflowali się w społeczeństwie zmieniając nazwiska, a sprawę mieli ułatwioną bo wielu z tych którzy ich znali zginęli podczas wojny a resztki były wybijane po wojnie przez żydo-UB.

 10. Człowieczeństwo poznajemy po stosunku do zwierząt: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/11/trybunal-konstytucyjny-zwyrodnialcow/

  To wszystko było ukartowane z góry – knessejm, aby wykazać, że nie jest żydowski, ubój rytualny zakazał wiedząc, że TK i tak to odrzuci. Załganym żydo-banksterskim zachodem rządzą psychopaci, którzy ludzi mordują jak bydło. To co się dziwić, że w stosunku do zwierząt są tacy, a nie inni.
  Są tacy, co protestują – ale nic to nie da. Jeśli już, to tylko wyjście milionów na ulicę mogłoby tych bandytów zmusić do ustępstw.
  opolczyk

  • http://wiecznaziemia.wordpress.com/2014/12/13/szanowni-kanibale/

   http://cyklista.wordpress.com/2014/12/13/brigitte-bardot-napisala-do-kopaczowej-zeby-przestala-skubac-zywe-polskie-ptactwonp-kaczory-wszelakie-ze-swej-strony-dodac-wypada-ze-polacy-tez-takiej-ochrony-wymagaja/

   Apele, aby nie zabijać zwierząt są szlachetne. Ale czy dotyczy to wszystkich zwierząt? Gryzonie też są zwierzętami i też je boli, gdy są zabijane. Czy należy zakazać akcji odszczurzania? i co z ew. plagą myszy? A co z karaluchami, gdy zalęgną się w mieszkaniu? To też zwierzęta. Też chcą żyć. O owadach, kleszczach, komarach, muchach już nie wspominam.
   Co zrobimy z nadmiarem dzików, jeleni, saren i zajęcy niszczących pola, gdy myślistwo i zabijanie tych zwierząt zostanie zakazane?
   I co z przyjacielem człowieka – psem. Samymi jabłkami i ziemniakami psy nie przeżyją. A co z kotami domowymi? Na wsi jeszcze nałapią sobie myszy. W dużych miastach będą miały z tym problemy. A sałaty koty nie jedzą. Mamy więc wyjście – całkowity zakaz trzymania psów i kotów. Tylko co zrobić z tymi już żyjącymi? Ona nadal chcą jeść. A zabić je byłoby barbarzyństwem.
   Znam żarliwych obrońców zwierząt, domagających się całkowitego zakazu zabijania zwierząt hodowlanych. Fundamentaliści spośród nich domagają się wprowadzenia obowiązkowego wegetarianizmu. Ale co tydzień w supermarketach kupują dla swoich pupilków – psów i kotów – puszki z mięsem. Ktoś gdzieś musiał jakieś zwierzęta zabić i przerobić na konserwy, aby pupilki obrońców zwierząt – psy i koty – miały co jeść.
   opolczyk

   Należy jednak działać na rzecz odpowiedzialnych i max. humanitarnych (i oczywiście możliwie ekologicznych) praktyk chowu i hodowli zwierząt (czy upraw roślin) oraz pamiętać, że im bardziej złożone i zaawansowane są organizmy żywe (unerwienie), tym większy jest ich stopień odczuwania bólu.
   Co zaś tyczy się problemu szkodników/pasożytów a także gatunków inwazyjnych, itd., to powinien on być rozwiązywany w sposób jak najbardziej przemyślany (zalecane: prewencja, przeniesienie) i profesjonalny (ew. likwidacja).
   W stosunku do wszystkich istot żywych, uśmiercanie (jeśli jest nieuniknione/konieczne) powinno być zawsze jak najmniej bolesne (z uwzględnieniem osiągnięć nauki).

   Admin

 11. Rewolucja Francuska miala duzy wplyw na nastroje w Polsce. Ruch lewicowy jakobinow nazwany hugonistami (od Hugo Kollataja) uformowal sie w czasie sejmu czteroletniego. Wychwalano rewolucje francuska za zniesienie monarchi, terroryzm, pozbawienie kleru przywilejow, Nasz krol Poniatowski zostal czlonkim klubu francuskich jakobinow w 1789r Najbardzej wystraszyl sie polski kler, Znajac sytuacje we Francji slusznie sie obawial o swoje dobra. Ale te dobra zapewniali im zaborcy. Pelna micha i dobytek jest wasz, swiniom to to wystarczy. Papiez slal do carycy listy dajac jej zielone swiatlo, Dal Rosji wolna reke do wojny z Polska i jej rozbiorow.Wychwalajac caryce za jej pierwszy rozbior i nazywajac ja heroina stulecia, wychwalajac jej podboje. Ale to nie takie proste Jezeli zamiast kk powstanie kosciol narodowy, to lezymy. Tu nucjusz naklanial krola do szbkiego przystapienia do targowicy i oczywiscie jego brat Michal Poniatowski, Dokumenty znalezione w ambasadzie Rosji wyraznie udowadniaja, ze biskupi polscy pracowali dla wroga, obawiajac sie o koryto. Tak na marginesie np biskup Mossalski byl tak tak namietnym karciarzem, ze w zastaw do Zydow zastawil monstrancje. Poczytajcie sobie Karola Zbyszewskiego -zupelny relaks, Niemcewicz od tylu do przodu Wracajac do tematu targowicy, nie moge pisac bo nie wiem czy Opolczyk by to przepuscil, znam historie, nie jest ciekawa, ale prawdziwa. Austria i Prusy dostrzegly przebieglosc carycy. Duch zla dzialal od wiekow. Ona zdechla a zlo wrocilo – Nie mam nic przeciwko ludnosci rosjan – chciaz u rewolucjonistow lud stal sie narodem, – po co te slogany, jak cel ten sam od wiekow – wymordowac ludzi. Ale najszybciej gina ci ktorzy najwiecej widza – myslac ze sluza sprawie, -poprostu za duzo wiedza i trzeba ich usunac, tak po prostu. dziala. Dzwie sie ze opolczyk tak krytycznie podchodzi do sprawy nowych uczestnikow tego blogu, pamietam jak ja weszlam pierwszy raz, myslalam, zreszta nie wiem co myslalam – ale opolczyk byl dla mnie bardzo wrozumialy w mojej niewiedzy, byl mily, i to zachcilo mnie do bycia tu. Byc Slowianinem to naprawde cos zagadkowego. Co to znaczy byc Slowianinem Moje odczucie na tym blogu, jest takie. jak Mezamir plecie trzy po trzy – jes O K – A ja bym mu powiedziala tak – Reigia jest dla madrych, A jak ktos jest glupi, i jak chce byc , glupi, nie powinien do tego uzywac religii, nie powinien reiligia swojej glupoty zaslaniac. Jozew Stanislaw Tischner.

  O Targowicy możesz napisać co wiesz. Nie skasuję. Co do carycy – nie zapominaj, że ona długo opierała się Prusom prącym na chama do rozbioru Rzeczypospolitej. Owszem – była przebiegła, wolała sama kierować całą Rzeczypospolitą niż dzielić się nią z Prusakami i Austriakami.
  Krytycznie podchodzę tylko do tych nowych, których uważam za dezinformatorów, użytecznych idiotów lub trolli. Wolę zero komentarzy, niż dezinformacje, bzdurne pyskówli czy bicie piany. Dyskusja ma być dyskusją a nie sianiem propagandy i trollowaniem.
  Religia jest dla głupców. Wiara zaczyna się tam, gdzie kończy się rozum. Mądry człowiek w religijne bzdury nie wierzy.
  A Mezamirowi też kasowałem komentarze i ostrzegałem, aby bzdur nie wrzucał.
  opolczyk

  • Moim zdaniem rozbiory Rzeczpospolitej były tak naprawdę operacją wymierzoną przeciwko Rosji celem jej osłabienia, już wtedy wobec rozrastającej się Rosji stosowano politykę powstrzymywania. Tak naprawdę to Rosja kontrolowała ówczesną Rzeczpospolitą, jej rozbiór pozbawił ją ziem zachodnich i to w dodatku najbardziej rozwiniętych co wzmocniło Prusy i Austrię a w szczególności właśnie Prusy i choć Rosja przejęła żyzną Ukrainę i poszerzyła dostęp do Morza Czarnego to i tak moim zdaniem wyszła z tego osłabiona. Po za tym po upadku Polski na trasie ekspansji Rosji i Prus (Niemiec) tak naprawdę nie stało już nic więc prędzej czy pózniej musiało to doprowadzić do wojny pomiędzy nimi. Gdyby w tym miejscu istniała Rzeczpospolita choćby zależna od Rosji to Austrii i Niemcom w przyszłości ciężko by było zaatakować Rosję, bo musieliby przejść najpierw przez terytorium Polski.
   Tak czy siak uważam że w operacji rozbiorów Polski mógł maczać Międzynarodowy Żyd poprzez swoją agenturę w którego interesie leżało zniszczenie Polski celem doprowadzenia w Europie do dużego konfliktu zbrojnego.

   Przy rozbiorach nie zapominajmy o tym, że główna wina za nie spada na polską skatoliczoną szlachtę. To ich fanatyzm i szowinizm doprowadził do upadku państwa. A nie obcy. Gdyby szlachta nie rozbiła jedności wielonarodowego i wielowyznaniowego państwa, rozbiorów by nie było. A durny Sobieski zamiast pod Wiedeń miał ruszyć na Prusy, rozbić je, włączyczyć do Rzeczypospolitej, a Hohenzollernów wypędzić do Rzeszy. Następnie miał wziąć kler za pysk i zawrzeć z Rosją wieczny pokój. Wspólnie mogli rozbić Turcję i środkowo-wschodnia Europa byłaby spokojna i bezpieczna. Nikt by tej potędze nie podskoczył. Niestety dla niego obrona żydo-katolickiej wiary i zapatrzenie we Francję ważniejsze były niż rzeczywiste dobro Rzeczypospolitej.
   opolczyk

   • Po prostu odmóżdżona katolactfem i zaślepiona szowinizmem szlachta i magnateria doprowadziła dążąc do zachowania swoich wpływów i przywilejów oraz supremacji katolicyzmu w Polsce do osłabienia państwa Polskiego i destabilizacji sytuacji wewnętrznej co wykorzystali obcy pożywiając się na gnijącym trupie Polski i realizując swoje zakulisowe interesy i cele.

    • Panskie zdanie jest bardzo ciekawe, Rosja zabrala nam czesc ziemi nie poto zeby siebie oslabic.Jak Pan cos bierze to w jakim celu?

     • Polityka to taka dziedzina gdzie nie ma emocji, współczucia czy sentymentów, są tylko strategiczne interesy i cele, więc Rosja widząc że Polska upada nie mogła stać bezczynnie i patrzeć jak tak naprawdę wrogie jej siły i mocarstwa przejmują kontrolę nad ziemiami wchodzącymi w skład Rzeczypospolitej(tym bardziej że część tych ziem to ziemie ruskie) tym samym osłabiając się, ograniczając sobie dostęp do Morza Czarnego czy Bałtyckiego oraz pozwalając niebezpiecznie zbliżyć się tym siłom do serca Rosji co w przyszłości mogło poważnie zaszkodzić Rosji. Rosja po prostu starała zabezpieczyć swoje interesy widząc nieuchronny upadek Polski a że głupie polactfo do tego dopuściło to już wina polactfa a nie Rosji.

 12. „Są tacy co protestują – ale nic to nie da. Jeśli już to tylko wyjście milionów na ulicę mogłoby tych bandytów zmusić do ustępstw.”

  Obawiam się, że w tym momencie nie ma kto w III ŻPL wyjść na ulicę. Moherowe pokolenie nie ruszy się z ławek kościelnych, dopóki „ktoś” nie rzuci hasła w Toruniu. Z resztą oni mają swoją wersję historii.
  Młodzi są totalnie ogłupieni mediami, to co usłyszą w TV biorą za prawdziwy obraz wydarzeń. Historię znają jedynie z podręczników szkolnych, nikt tam się nie zagłębia co i jak było naprawdę. Życie za czasów PRL, Gierka , komuny chętnie komentują ( chociaż nie brali w nim udziału ), bazując na stereotypach i zasłyszanych historyjkach. Żadne argumenty i wywody na nich nie działają – moje próby zmiany sposobu ich myślenia są zawsze brane za szerzenie teorii spiskowych. ( Pomijając oporność na różne argumenty, zawsze zadziwia mnie fakt, że widząc, że Polska jest rozkradana i niszczona, nie zastanawiają się dlaczego tak jest. Przyjmują za pewnik, że to wina władzy i kropka. Ale nigdy nie drążą dalej, tzn – dlaczego ta władza dopuszcza do tego ? Czy raczej, dlaczego sama tą Polskę rujnuje ?)

  A zapracowane średniaki, mimo że może widzą, że coś jest nie halo, też nigdzie nie wyjdą. Będą się bali o rodziny, o prace itd. Bo to nigdy nie wiadomo, co z takich pospolitych ruszeń może wyniknąć. A mając w głowach obrazy z tego, co działo się na Ukrainie, będą woleli zostać wygodnie w kapciach przed TV pudłem i w poniedziałek znowu zagryzać zęby pracując za marny grosz.

  Przykro mi to stwierdzić, ale uważam, że Polacy nie mają „jaj”…. Są mocni tylko w gębie. Nie ma w nas zupełnie tej mocy, honoru ani zaciętości w walce o swoje. Wszyscy plują nam w twarz, a my udajemy, że deszcz pada. Wszyscy się z nas śmieją, a my im wtórujemy. O co tu kurna chodzi ?! Czy rzeczywiście musi się rozpętać znowu jakaś wielka wojna, żeby w obliczu zagrożenia i ryzyka utraty wszystkiego, Polacy znowu wzięli się w garść i przebudzili z tego amoku ?
  Nie dziwię się, że Polska stała się Eldorado dla „przybyszów”, bo czyż może być coś łatwiejszego niż prowadzenie ślepych i głuchych owiec na łańcuchu ?

  P. S Ech, przepraszam za wylewanie żali, ale to chyba jedyne miejsce, w którymś ktoś zrozumie moją frustrację i gniew na to, co się dzieje wokół..

  Ja też nie wierzę w to, że w chwili obecnej możliwe jest wyjście milionów na ulicę. Dlatego napisałem to w trybie warunkowym: „Jeśli już to tylko wyjście milionów na ulicę MOGŁOBY tych bandytów zmusić do ustępstw.”
  Mnie też ogarnia gniew. Pisaniem daję mu upust. Inaczej by mnie rozerwało.
  opolczyk

  • A się właśnie obawiam że Polacy będą musieli ponownie przejść przez piekło wojny do której pchają Polskę banksterzy aby w końcu ruszyli mózgownicami i zrobili w kraju porządek… 😦

   • znajac historie czy zwrocil Pan uwage na fakt ze zadne powstanie nigdy nic nie dalo?Ze SIERPIEN 1980 i strajki i Solidarnosc? dala cos? tylko przekret!

    oczywiscie ze tak i tak samo dzieje sie teraz

    Ostrzegam – żadnych dezinformacji!

    Powstanie Wielkopolskie dało coś. Wywołali je Polacy w odpowiednim momencie (Niemcy przegrały wojnę) i Wielkopolskę przyłączyli do II RP. Wygrali powstanie, mimo iż niemiecki agent Piłsudski nie podesłał im ani jednego karabinu czy żołnierza.
    opolczyk

  • Noo spokojnie, Ty się o Polaków jaja nie martw, bo to czy młodzi gniewni wyjdą tłumnie na ulicę zależy li tylko od tego, czy ktoś z zewnątrz (na kogoś wewnątrz nie ma co liczyć) zechce taką rewolucję sfinansować. Jakoś Ukraińcy o obalaniu Janukowycza nie myśleli, ale jak tylko popłynął szeroki strumień $ zza wielkiej wody, to się mnóstwo chętnych znalazło. Tak samo było z Solidarnością i tak samo mogłoby być i dzisiaj…

   Gdyby młodzi gniewni mieli jaja, wyszliby na ulice aby walczyć o Polskę nie czekając, aż ktoś ich sfinansuje. Mnie w Solidarności nikt nie finansował – ja sam dopłacałem do interesu.
   opolczyk

   • No to niech pan mi wskaże taką rewolucję, czy pucz która odbyła się bez finansowego wsparcia? Nie znajdzie pan takiej, bo nawet milion „baranów” biegających bezmyślnie po ulicach niezależnie od siebie bez wodza, organizacji, broni i propagandy nic nie zdziała…Przykro mi, ale póki co Polacy nie mają nawet tego przysłowiowego „noża na gardle”, bo mimo iż są zniewoleni i ograbiani to jakoś tam sobie radzą i co sprytniejsi to się nawet bogacą. Poza tym o jaką Polskę mieliby walczyć? Komunistyczną, kapitalistyczną, solidarną, słowiańską, czy Bogowie wiedzą jaką? Potrzebne jest również coś co nas zjednoczy czyli ideologia. Widzi pan tu w kraju jedność? Tak więc, ideologia, nastrój oraz wsparcie intelektualne i finansowe, bez tego o tłumach na ulicach możemy sobie pomarzyć…

    Powstanie Wielkopolskie 1918-1919. Wybuchło spontanicznie. Wywołali je Polacy byz jakiegokolwiek wsparcia i finansów z zewnątrz. Haniebne było to, że nawet niemiecki agent Piłsudski nie wsparł powstańców i nie wysłał im ani jednego karabinu czy żołnierza.
    A jednak mimo to powstańcy wygrali i przyłączyli Wielkopolskę do Polski.
    opolczyk

    • zwroccie uwage na biologiczny punkt widzenia rozwoju ludzkosci a w konsekwencji ntworow panstwowych.Najpierw byly pojedyncze komorki potem powtawaly organizmy wielokomorkowe,podobnie z panstawmi, powstaly z ksiestw, a teraz powstaja z panstw wielkie jak Unia Europejska.I taka jest kolej rzeczy.A ze po drodze sa rozne perturbacje to tez jest naturalne.

     Idea, aby cała ludzkość była jedną rodziną (jednym organizmem), bez podziałów na państwa i narody jest piękna. Ważne jest, aby ludzie sami do tego dojrzeli duchowo i emocjonalnie. Jeśli ludzie oddolnie sami będą przełamywać/usuwać bariery i granice pomiędzy państwami i narodami to będzie to ewolucją duchową człowieka we właściwym kierunku. Natomiast sztuczne twory robione przez podstępnych bandytów w celu zniewolenia ludzi, takie jak jak bilderbergowska, banksterska jewrounia w biologicznekj analogii to nowotwór złośliwy. I jego należy zoperować. Wspólnota dobrowolna oddolna – tak. Narzucana odgórnie przez bandytów w celu zniewolenia, ograbienia i wywłaszczenia ludzi – nie.
     opolczyk

    • I chwała im za to! Oczywiście wsparcie nie musi być z zewnątrz, ale jednak sam pan widzi na przykładzie, który pan podał, że do SUKCESU potrzeba czegoś więcej. Polscy powstańcy byli zjednoczeni w jednym celu, przyłączenia Wielkopolski do odradzającej się Rzeczpospolitej, byli doskonale zorganizowani i przede wszystkim uzbrojeni. Okoliczności były sprzyjające, porażka zaborcy, entuzjastyczne nastroje. Zresztą to wcale nie było takie spontaniczne, bo jeszcze przed wybuchem walk Polacy zwołali sejm i powołali pierwsze polskie organy państwowe, co faktycznie rugowało władzę niemiecką na tych terytoriach. Walka zbrojna zaczęła się wraz z interwencją niemiecką, a Polacy byli na nią przygotowani…

  • Odnośnie [1-szego – przyp. Admin] linku z WPS…

   „Chcę na wstępie mocno podkreślić, że krytyczna ocena polityki KK nie oznacza zanegowania uniwersalistycznych treści katolicyzmu i samej religii katolickiej.”

   Wazeliniarz. Merda ogonem przed ew. jahwistami-„narodowcami”. Niech powie co to są „uniwersalistyczne treści katolicyzmu”? Bo ja znam takie:
   – zżydzenie słowiańskiej kultury żydowskimi idolami, gusłami i żydo-biblijnymi bredniami,
   – żebranie na kolanach u żydowskich idoli o miłosierdzie i zbawianie,
   – ślepa, tępa i bezkrytyczna wiara w brednie żydo-biblii,
   – zanik krytycyzmu, racjonalizmu i samodzielnego myślenia,
   – skrajna hipokryzja – żydo-katolicyzm głosił miłość bliźniego i pokój, a niósł śmierć, wojny, rzezie, terror, ucisk i wyzysk,
   – stworzenie kosmopolitycznego „nowego narodu wybranego” – narodu duchowych żydów podlegających władzy kolejnych hersztów Watykanu, na których wybór owieczki nie mają najmniejszego wpływu.
   – stworzenie pasożytniczego kleru kupczącego „zbawieniem” i straszącego owieczki karą boską i wiekuistym potępieniem.

   Czy coś istotnego z „uniwersalistycznych treści katolicyzmu” pominąłem?

   Gwoli ścisłości, rzeczony tekst Dariusza Kosiura jest archiwalnym przedrukiem, choć podana na końcu data, tj. 16.01.2012 powinna być już na początku. Na szczęście od tego czasu światopogląd (religijny) autora trochę uległ zmianie, ale wielka szkoda, że nie dodał on nowego komentarza.

   Admin

   Uaktualnienie!: D.K. dodał swój komentarz uzupełniający [w odp. innemu użytkownikowi – notabene obrońcy katolicyzmu i ignoranta, który użył vexillum (z orłem – symbolem boga Jowisza) z pogańskiego! (okresu) Cesarstwa Rzymskiego jako swego awatara]: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/12/przyczyny-wspolczesnego-upadku-rp-wedlug-polityki-narodowej/#comment-111

   Admin

   • Cieszy zmiana stanowiska Dariusza Kosiura w odniesieniu do jahwizmu/żydo-chrześcijaństwa (ciekawi mnie, czy jest on nadal katolikiem i czy chodzi do kościoła?).
    Ale jego komentarz jest wizją zbyt uproszczoną i schematyczną.

    W XV i XVI wieku w Koronie chrześcijański był dwór, możnowładcy i część rycerstwa/szlachty. „Upowszechnianie” się jahwizmu trwało wieki i nie ma momentu przełomowego, gdy nagle skokowo przybyło jahwistów. Wieś była faktycznie pogańska do XIX. Raport biskupiej lustracji z Kałdusu z roku 1793 jest jednoznaczny. Badania Zoriana Dołęgi-Chodakowskiego także to potwierdzają. A pogańska Rękawka w Krakowie zakazana została w roku 1897. Jeszcze w XVII w. kler próbował spopularyzować zrzucanie kukły Judasza w miejsce topienia Marzanny – bez skutku. A czysto pogańskie obrzędy Kupalnocki zdarzały się jeszcze w okresie międzywojennym w XX wieku.
    Pogańskie miejsca kultu były niszczone już za Chrobrego (a nawet Mieszka), a potem za „Odnowiciela”. A nie dopiero od XV wieku. Choć wiele pogańskich kącin, a zwłaszcza świętych gajów – utrzymywanych przez lokalną ludność w tajemnicy przed żydłactwem – przetrwało nawet XV wiek. W Kałdusie ludność miała święty gaj jeszcze pod koniec XVIII wieku.

    Jahwizm dla Gojów rzeczywiście wywodzi się z judaizmu biblijnego/mozaicznego. Tak samo jak judaizm rabiniczny. To dwie odnogi judaizmu biblijnego.

    Słowianie dominowali w Europie na ich ziemiach. W innych regionach dominowały inne ludy. Rzym próbował parokrotnie najeżdżać ziemie Słowian. Dację nawet podbił, ale półtora wieku później wycofał się za Dunaj. Na ziemie dzisiaj polskie nigdy Rzym nie dotarł, choć miał tu bliżej niż do granic Szkocji czy Syrii. Potęga wielu plemion słowiańskich i ich waleczność powstrzymały Rzym od prób ekspansji na ziemie słowiańskie i podboju Słowian.

    Kupcy żydowscy pojawili się w Europie przed jahwizmem, jeszcze p.n.e. Powoli ich ilość wzrastała – w biednej Palestynie wszyscy by się nie pomieścili i nie było kogo tam oszukiwać i na kim żerować. Rozwój Hiszpanii czy Portugalii wiązał się z podbojem Ameryki i wyprawami morskimi dookoła Afryki po „korzenie” (przyprawy) i zakładanymi w Indiach i Indonezji koloniami handlowymi, a nie z wypędzeniem Żydów. Zresztą raz ich wypędzano, a zaraz potem ponownie zapraszano, gdy władca potrzebował więcej złota na kolejne wojny. Poza tym wypędzaniu Żydów towarzyszyło podstępne przechodzenie części z nich na jahwizm/żydo-chrześcijaństwo, dzięki czemu mieszali się oni z ludnością lokalną i zaczynali ją od środka „rozgryzać”.

    Na przykładzie Anglii widać, że Żydzi nie przeszkadzali w osiągnięciu potęgi jakiegoś kraju. Bo gdy Anglia stawała się największą potęgę kolonialną oni mogli tam mieszkać i tam mieszkali. Jest wręcz na odwrót – swoją potęgę Rothschildzi zawdzięczają temu, że osiedlili się w Anglii i to oni spijali najwięcej soków w największym imperium kolonialnym. Biedocie angielskiej nowe kolonie niewiele poprawiały byt, a Rothschildzi z pokolenia na pokolenie byli coraz bogatsi i potężniejsi.
    Naturalnie w tym przypadku jest zawsze moment przełomowy, w którym każdy kraj, każde imperium przestaje stawać się coraz bogatsze i zaczyna biednieć, choć banksterzy i wtedy nadal rosną w potęgę. Ten moment przełomowy UK, Francja czy USrael mają już dawno za sobą.

    U Piastów Żydzi pojawili się najpóźniej w XI wieku. U Mieszka III już zarządzali mennicą. Otrzymywali przywileje (Statut Kaliski, przywileje od Kazimierza III) – a jednak państwo Piastów dzięki unii z Litwą urosło w potęgę i mimo obecności Żydów do początku XVII wieku było potęgą. Upadek Rzeczypospolitej wiązał się m.in. z wolną elekcją (nie od razu, ale jednak), kiedy to tron stał się celem przetargów obcych monarchów a papiestwo za pośrednictwem kleru wywierało naciski na przebieg elekcji. Przede wszystkim jednak upadek Rzeczypospolitej wiązał się ze sprowadzeniem do kraju jezuitów. Od tego momentu zaczęły wybuchać kolejne powstania na nachalnie katoliczonej Ukrainie i to było początkiem końca. Doszły tumulty przeciwko protestantom, co kompletnie rozbiło ład i spójność Rzeczypospolitej. Gospodarczo do upadku doprowadziły powstania na Ukrainie, potop szwedzki (upadek handlu zbożem spławianym Wisłą do Gdańska) i żydowska lichwa oraz zmonopolizowanie handlu przez Żydów. A także stosowanie przez szlachtę tzw. arendy – gdy Żydom dawano w arendę/dzierżawę majątki, wsie, młyny, karczmy i Żydzi wyduszali z nich „wszelkie soki”, a zyski lądowały w ich kieszeniach. A także wrogość szlachty wobec nowinek gospodarczych i rodzącego się na zachodzie przemysłu. Szlachta uważała takie zajęcia za „hańbiące”.

    • Swoją drogą te całe wypędzenia żydów mogły być celowe i do pewnego stopnia prowokowane przez samych żydów w wiadomych celach.
     Natomiast rozwój gospodarczy państw Europy zachodniej zbiegł się z odkryciami geograficznymi i co za tym idzie podbojami kolonialnymi. Natomiast żydostwo widząc zaangażowanie żydo-chrześcijan w wojny kolonialne czy religijne, spory o strefy wpływów czy walki o tron pomiędzy poszczególnymi dynastiami panującymi w Europie powoli infiltrowało i penetrowało gospodarki państw europejskich celem przejęcia nad nimi kontroli aby tym samym z czasem wpływać na sytuację polityczną w Europie i to właśnie wtedy położono podwaliny pod bandycki, rabunkowy system bankowy oraz stworzono kapitalizm(dzięki powstaniu protestantyzmu), który w połączeniu z zawłaszczoną przez żydów rewolucją przemysłową miał pozwolić im na zdobycie ogromnego majątku przy pomocy którego mieli zdobyć wpływy i władzę. Z czasem banksterom udało się przejąć kontrolę nad imperiami kolonialnymi czyniąc z nich swoje marionetki a zyski z podbojów trafiały do wąskiej kasty arystokracji i bankierów. W między czasie rozpoczął się wykup prasy celem wpływania na opinię publiczną, proces ograniczania wpływów instytucji religijnych oraz przejmowania nad nimi kontroli, które spełniły już swoją rolę i nie były już tak potrzebne oraz proces wprowadzania w Europie fasadowej demokracji parlamentarnej po przez cały szereg rewolucji i rebelii w Europie noszących znamiona sterowanych przewrotów.
     Państwom Europy zachodniej zwyczajnie pozwolono na rozwój gospodarczy i „postęp” aby wykorzystać je w przyszłości jako zbrojne ramię żydostwa do podboju świata, tutaj należy dodać że pobożni chrześcijanie w zasadzie dobrowolnie podbili dla banksterów większość globu, ci jedynie zabierali dla siebie zysk z tychże podbojów a w momencie przejęcia kontroli nad imperiami kolonialnymi mieli już sporą część planety w garści bez większego wysiłku.

 13. Wiem ze jestem jednosta, ktora nic nie znaczy. Dobrze ze mamy ten blog – i haslo my Slowianie. Mimo ze nas opluwaja. niech to robia, jak lubia. Robia to dlatego, bo sie nas boja, Wiem ze wiekszosc z nas to wie, jaka sila w nas drzemie. Skad sie to bierze teudno powidziec. Na ogol jestesmy klotliwyn narodem, miedzy soba walczymy.Ale jak trzeba nikt nam nie podskoczy. Jak nazwac tych Polakow, ktorzy ida na sluzbe obcemu. Co z nami zrobil? Kosciol na ktorym ludzie polegali – zniszczyl ich. Jak uratowac naszych rodakow? Czy tylko wystarczy naglasniac prawde o kosciele. Warto probowac.

 14. Otrzymane mailem

  Oto Polska właśnie……

  Opuszczone Sanatorium w Gdyni

  Przesłany 5 paź 2011

  Opuszczony Dom Profilaktyczno – Wypoczynkowy „ZDROWIE” położony jest w Gdyni – Orłowo, mieszczący sie przy ul. Zacisznej 2A.
  Był również nazywany okolicznym Sanatorium do którego turyści przybywali iż mieścił się on zaledwie 50 metrów od plaży.
  Posiadał:

  -160 miejsc noclegowych. ( w pokojach 1, 2 , 3 i 4-osobowych o różnym standardzie)
  -możliwość organizowania turnusów rehabilitacyjnych, odchudzających i rekreacyjnych
  -możliwość korzystania z usług masażysty przez cały rok
  -parking dla gościu usytuowany przed ośrodkiem
  -możliwość organizowania konferencji, szkoleń (sala konferencyjna na 30-40 osób) oraz imprez okolicznościowych tj. wesela, chrzciny itp. (sala restauracyjna na ok. 100 osób).

  Teraz możemy oglądać skutki ciągłych dewastacji i nocnych libacji, po kilku latach gdy to piękne miejsce zostało opuszczone.

  Opuszczony Szpital „STALOWNIK” Bielsko-Biała

  Opublikowany 24 cze 2012

  Opuszczone Zakłady Włókiennicze „BEWELANA” Bielsko-Biała

  Opublikowany 9 cze 2012

  Kolejna wyprawa, tym razem był to budynek dawnych Zakładów Włókienniczych w Bielsku-Białej „BEWELANA”
  Opuszczone Zakłady Dźwigów Samochodowych B-B

  Opublikowany 19 mar 2013

  Witam,
  dziś zapraszam Was do obejrzenia filmiku z Opuszczonych Zakładów Dźwigów Samochodowych w Bielsku-Białej
  Zdjęcia z tego miejsca jak i innych opuszczonych miejscówek znajdziecie na…

  http://WWW.FACEBOOK.COM/MRUF3007
  Opuszczony BROWAR Bielsko-Biała -Cały budynek (CZĘŚĆ 1)

  Opublikowany 21 kwi 2012

  Opuszczony Browar w Bielsku-Białej. 2ga część, w której udało mi się ująć cały budynek! 😉
  Serdecznie polecam!;)
  Opuszczony Browar Bielsko-Biała (Film) -CZĘŚĆ 2

  Przesłany 29 lis 2011

  Browar Bielsko został założony w 1875 roku, lecz… 21 października 1996 roku gdy Zarząd Spółki Żywieckie Zakłady Piwowarskie S.A. zdecydował o likwidacji browaru Bielsko. Jako powód podano nieopłacalność produkcji (względy ekonomiczne) i zły stan techniczny browaru. Tak więc po 121 latach uległ likwidacji sędziwy zabytkowy browar.
  Teraz gdy browar stoi już 15 lat opuszczony, jest doszczętnie zniszczony i rozszabrowany.
  Opuszczone Zakłady Włókiennicze „WEGA”

  Opublikowany 26 sie 2012

  Opuszczone Zakłady Włókiennicze
  „WEGA” w Bielsku-Białej.
  Opuszczone schronisko dla zwierząt Bielsko-Biała

  Przesłany 20 paź 2011

  Byłe Schronisko dla zwierząt w Bielsku-Białej przy Ul. Kazimierza Wielkiego 8, zostało opuszczone w grudniu 2006 roku.
  Dzięki zainteresowaniu się okolicznych mieszkańców losem zwierząt w schronisku, udało się zebrać fundusze i przenieść schronisko do nowej siedzimy na obrzeżach Bielska-Białej.
  Od tego czasu placówka stoi opustoszała i na bieżąco dewastowana. Stała się również miejscem noclegowym jak i miejscem libacji. W sierpniu bieżącego roku, ktoś podpalił pomieszczenia w 1 budynku znajdującym się od ulicy Kazimierza Wielkiego.
  Dalsze plany na owe opuszczone schronisko, bądź teren na którym się ono znajduje – jeszcze nie są znane.

  • To w sumie niedaleko mnie, na tych filmikach jest tylko parę obiektów a zakładów upadło w tym rejonie i w okolicy znacznie więcej, w części z nich pozakładano jakieś sklepy czy biura lub coś innego, część z nich niszczeje, a te zakłady które jeszcze istnieją po prywatyzacji ledwo zipią z ograniczoną do maksimum załogą.
   Do kolekcji trzeba dodać jeszcze to:

   Obecnie jest to remoncie ale kto tam wie czy coś z tego będzie.

 15. Religia ! No wlasnie nic innego jak pustynne „religie”, ktore przechrzczono na „polityke” umozliwila takim „wybranym” jednostkom za pomoca strachu przed „kara boska” czy „pieklem” spowodowac dupowata spolegliwosc gojow i niewiare u nich w swoje wlasne sily, chociaz jest ich przewazajaca wiekszosc !!!

  A to wlasnie ci najbardziej zajadli piekielnicy z dwunastogwiazdkowa flaga „wybrancow dwunastu plemion” obawiaja sie najbardziej tego, ze zastraszone ludziska przejrza te paralizujace ducha odwieczne triki i odizoluja od siebie niebezpiecznych dla calych spoleczenstw i podjudzajacych do wojen psychopatow z mania wladzy i wielkosci na wieki, wiekow, amen.

  Czy naprawde dorosli na umysle ludzie maja sie bac tych paru wrzaskliwych pajacow z krzyzowym rekwizytem, z myckami na lbach, w przebraniu dlugich habitow, pod krawatka „polityka”, toga „sedziego” czy winkeladwokata, czy w wojskowych mundurkach podleglych „jedynemu bogu ….wojny Jahwe” ?

  Przeciez to jest TEATR dla glupich frajerow nadstawiajacych drugi policzek albo zadek do kopniecia przez chowanie glowy w piasek metoda strusia z czekaniem na „cud wybawiciela”, czy kolejnej „partii”, kiedy cala Polska stacza sie do przepasci zdrowotno -materialnej, a pajace dra w swych mendiach wsciekle mordy o „nowoczesnosci”, „postepie”, „sprawiedliwosci”, „chrupiacych buleczkach” i wielu innych tego typu wyswiechtanych komunalach pod wynedzniala i ukrzyzowana duchowo od wiekow publiczke !

  Tak, „jak do tanga trzeba dwojga”, to tak samo do tego „chocholego tanca” trzeba tylko milionow „pojedynczych” jednostek, ktore uwazaja, ze od wiekow sa takie „slabe” , „bezbronne” i „samotne” :

  Ej Polsko, Polsko placze za Toba i blagam POWSTAN Z KOLAN, BO W KUPIE SILA !!!

  • niemcy zaplaca nam tyle ile zechcemy za szkody wojenne jak bedziemy silniejsi od nich.Czy ty nie znasz prostej prawdy zyciowej ze silniejsi bija w dupe slabszych, chyba ze zrobia pewna przerwe zeby odsapnac, nie dlugo znow oberwiemy nawet nie wiadomo z ktorej strony

 16. Cezary ! Ci „silniejszy” to sa bardzo mocni, ale tylko i wylacznie w pysku i ktorzy „niehonorowo”, bo tylko podstepnie bija ponizej pasa, stad tez ich celne okreslenie – mendy spoleczne z ich nieodlacznymi masowymi mendiami, bo gdyby nie one, to nikt by nie wiedzial o tych pokrakach z chowu wsobnego z dziedzicznym syfilisem – choroba odzwierzeca kozojebcow koczowniczych dwunastu „plemion wybranych” obrabiajacych do dzisiaj Europe i nie tylko, pod piracka dwunastogwiazdkowa flaga mafii jewropejskiej !
  Niemcy placa nadal i to nie tylko za wczesniejsze dwie rzezie swiatowe z udzialem zdrowych, bialych samcow ludzkich w Europie, ale tez za „wine” holokitu i do ktorej wlaczono rowniez Polakow.
  Jak juz chyba sie domyslasz, to Polacy, Niemcy, Rosjanie, Franzuzi,Wlosi, Grecy, itd. maja tylko jednego wspolnego wroga i niszczyciela swiata wywolujacego kolejne szkody wojenne „czasow pokojowych” – przez „niewidzialna” dla wiekszosci wojne chemiczno – biologiczna na zdrowiu i zyciu narodow oraz calej Planety, ktorych to wszystkie pieniadze zydowskich drukarzy tego swiata nigdy nie sa w stanie zniwelowac, kiedy to „wybrancy” nadal chca wyludniac i pustoszyc Ziemie, a pare pozostalych milionow totalitarnie kontrolowanych czipami niewolnikow z ludzkimi twarzami ma potulnie uslugiwac swoim „panom” – dwunoznym pasozydom czlekoksztaltnym, bezdusznym i inwolucyjnie zdegenerowanym kalekom z przycietymi kuskami i z „religijnymi” myckami na wyrachowanych i zadnych wladzy lbach.

  „R – Oto dlaczego mamy kontrole (nad Wami) dzisiaj. Oto jedna z przyczyn. Wasz naród nie wierzy, żeby było możliwe, aby jakiś naród czy rasa mógł dokonać tego co myśmy zrobili w ciągu kilku stuleci. Nie-Żydzi są głupcy. MY jesteśmy inteligentni. Ja zamierzam być ważną osobą w, i wokół Waszyngtonu i wkrótce zamierzam stać się wybitną osobistością w Ameryce. Zapewne usłyszy Pan i przeczyta o mnie w przyszłości. Jestem młody i miałem odwagę powiedzieć Panu więcej niż jakikolwiek inny Żyd kiedykolwiek śmiałby Panu powiedzieć, przynajmniej publicznie. Ja nadstawiłem moją szyję, White. Część z tego co powiedziałem jest częścią wewnętrznego, niewidzialnego świata żydostwa.”

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/08/04/wywiad-z-h-w-rosethalem-z-1976-r-opublikowany-przez-c-h-weismana-w-1992-r-czesc-druga-ukryta-tyrania/

 17. Polska (???) Akademia Nauk to narzędzie żydowskiej antypolskiej załganej propagandy. A szumowina Gross nadal obraża Polaków. Dla tej żydowskiej kanalii władze III Rzydopospolitej są jakoś nadzwyczaj pobłażliwe. Po czym poznać , że same są żydowskie.
  http://a.rdir.pl/link/2289282/antypolska-konferencja-w-pan-ak-bralo-udzial-w-zbrodniach-na-zydach/
  Ciekawi mnie, kiedy PAN zorganizuje konferencją naukową na temat żydowskich zbrodni na Polakach. Od zbrodni żydo-NKWD (w tym Katyń), poprzez żydowskich kolaborantów Gestapo i żydowskich szmalcowników donoszących m.in na Polaków ukrywających Żydów, do bandyckiej „partyzantki” żydowskiej (Koniuchy, Naliboki) i zbrodni żydo-UB.
  O obecnym mordowaniu na raty Polaków biedą, ludobójczą „medycyną” i trującą „żywnością” wspomnam tylko na marginesie.

  • ja bym odmowil strzelania do czlowieka /nawet do kogos kto mi zamordowal osobiscie rodzine, takiego bym inaczej potraktowal/.Za odmowe wykonania rozkazu dostalbym kare.Nie pojechal bym na akcje gdzie zabijaja.Czasami nie wiesz na jaka akcje jedziesz i potem strzelasz po niebie, ale jak przeciwnik tobie grozi smiercia to musisz sie bronic i strzelac, ale juz jest za pozno bo inni tez strzelali w niebo i zostalismy wystrzelani jak kaczki.Zabijanie jest wliczone w zycie biologiczne.Jeden drugiego zabija ale jednoszesnie populacja organizmow zywych nie zmniejsza sie. Nie ma wiec czym sie martwic.Co kogos czeka to czeka i na to nic nie poradzisz. Z zajetego wojna terenu wyjechal czlowiek i w spokojnym miejscu zginal w wypadku drogowym.

   • Co do zabijania to ja nigdy nie mówię nigdy, bo w sumie nie wiadomo co może człowieka w życiu spotkać a może być tak że powiesz że nigdy nie zabijesz kogokolwiek a życie cię postawi w takiej sytuacji że będziesz musiał choćby w obronie własnej i wtedy będziesz wyglądał przed samym sobą jak pół dupy zza krzaka… Zabijanie wszelkiego rodzaju było obecne na tej planecie od zarania dziejów i najprawdopodobniej zawsze będzie, oczywiście fajnie by było go wyeliminować całkowicie ale jestem raczej realistą i sądzę że to niemożliwe, to zjawisko jak i wiele innych można co najwyżej ograniczyć do niezbędnego minimum bo idealnego raju na ziemi stworzyć się nie da.

 18. Pingback: Konferencja w Krakowie: Ochrona zdrowia i praw człowieka w demokratycznym państwie prawnym « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.