MANIFEST ŚLĘŻAŃSKI

.

flaga

.

Wolna Przestrzeń Słowiańskiego Ducha
Przekaz ze świętych gór Ślęży i Raduni, 3. grudnia 2014

MANIFEST ŚLĘŻAŃSKI
APEL DO NARODU POLSKIEGO

Złowrogie siły na naszej planecie już wielokrotnie wykorzystywały całe narody, ich populacje do urzeczywistnienia swoich partykularnych interesów.
Najlepszym tego przykładam są rzeczywiste przyczyny II wojny światowej, której pierwszym sprawca nie był urojony w głowie Adolf Hitler, ale finansujące go grupy wpływowych osób, i które jako sprawcy tego okrucieństwa po wojnie nigdy nie zostały pociągnięte do odpowiedzialności.
Tylko od czasu zakończania II wojny światowej rząd amerykański obalał na naszej planecie kilkadziesiąt demokratycznie wybranych rządów w różnych krajach, ustanawiając w nich własne, marionetkowe władze, posłuszne ich dyrektywom.
Taka polityka związana była najczęściej z niewolniczą eksploatacją całych narodów i z życiem małej liczy osób na koszt całych tych populacji.
Z taką też sytuacją spotykamy się w obecnej Polsce. Żyjemy w kraju, który jest drenowany ze wszystkiego, co stanowi jakąkolwiek wartość. Ta ekspansja tego nowego kolonializmu nie zatrzymuje się na naszej granicy, lecz wyciąga ręce po dobra rodzimego narodu ukraińskiego i narodów Rosji.
Ta krwiożerczość nie lęka się dzisiaj tego, aby w naszych, tak ciężko doświadczonych wojną szerokościach geograficznych, sięgnąć raz jeszcze do tego środka, w celu realizacji swoich zamiarów.
Jak wypowiadało się w ostatnich miesiącach wielu krytycznych strategów międzynarodowych, obecna amerykańska doktryna wojenna bazuje na przekonaniu, że taką wojnę przeciwko Rosji można wygrać, wliczając w to nawet użycie arsenału atomowego.
Nie inaczej niż przed drugą wojna światową, kiedy to w Polsce prym wodził sanacyjny rząd, będący na usłucha [usługach] sił wrogich polskiemu państwu, który wpędził Polskę w tragedię wojny, a sam już w pierwszych dniach września opuścił w uciecze rodaków i granice kraju, tak samo i dzisiaj mamy do czynienia z obcymi siłami rządzącymi w Polsce, wrogimi polskiej racji stanu.
Tak, jesteśmy wpychani przez skorumpowane, mafijnie zorganizowane marionetki obecnego polskiego rządu, będącego na usługach obcych sił, być może w najstraszliwszą, krwawą, bratobójczą wojnę przeciwko braciom słowiańskiej Rusi.
Ziemie polskie i polska mieszkająca tu ludność stoi na przedpolu i jest dalej nieustannie spychana w przestrzeń takiej tragicznej, bratobójczej wojny. Nasz sąsiedni kraj, Rosja, jest w kłamliwy i oszczerczy sposób nieustannie stylizowana przez polskie media głównego nurtu – jak też nie mniej przez te, które chcą się zwać niezależnymi lub alternatywnymi – do roli agresora i rzekomego zagrożenia dla Polski.
Jak przed II wojną światową opiera się nasz kraj na fałszywych przesłankach zawierania sojuszy z tymi, dla których słowa nic nie znaczą.
Takim przykładem jest przynależność Polski do sił NATO, które coraz bardziej okazuje się być przedłużonym ramieniem= pachołkową strukturą lichwiarzy światowej finansjery.
Dla tej tzw. elity finansowej od dziesięcioleci prowadzenie wojen gdziekolwiek na tej planecie jest zawsze dobre, bo jest to związane z ich zyskami finansowymi.
W ramach tejże polityki międzynarodowej Rosja osaczana jest ze wszystkich stron przez kraje, w których zainstalowane zostały marionetkowe rządy, takie m. in. jak polski, aby tzw. koalicja antyrosyjska była możliwie szeroka, miała możliwie duże poparcie tej tzw. opinii publicznej.
Wszystkie te marionetkowe rządy wspierają w swoich krajach zmanipulowaną, oszczerczą propagandę antyrosyjską, o czym świadczy wiele wypowiedzi z ostatnich tygodni z kręgów kluczowych osób ze świata polityki, z szeregów i struktur wojskowych.
Niniejszym manifestujemy, że nie popieramy polityki polskiego rządu, antypolskiej polityki partii reprezentowanych w polskim Sejmie i strategii polskiego dowództwa wojskowego. Ich poczynania nie wyrażają woli narodu polskiego, pragnącego pokoju i braterskiej współpracy ze wszystkim sąsiadami u granic naszego państwa.
Polska będzie w takiej zaistniałej sytuacji dla Rosji już nie tylko potencjalnym wrogiem, ale kolaborantem agresorów, i do tego u samych granic państwa rosyjskiego. Ewentualna uzasadniona obrona i odwet rosyjski obejmie nieuchronnie obszary polskie. Aż trudno sobie wyobrazić, co będzie się działo, gdy Rosja w ramach takiej obrony i odwetu swojej suwerenności wystrzeli na Polskę kilkanaście rakiet nuklearnych, na takie miasta m. in. jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, i inne, i których siła rażenia jest kilkadziesiąt razy większa niż bomby zrzucone na Hiroszimę i Nagasaki, i w wyniku których najbardziej ucierpi ludność cywilna, i skażone zostaną na kilka dziesięcioleci tereny naszego kraju, gleba, wody i powietrze.
Wierni ideom pokoju i bratniej współpracy z sąsiadami, wyrażamy niniejszym jako naród polski naszą solidarność z obecną, defensywną polityką prezydenta Rosji, z Władimirem Putinem, i wyrażamy dezaprobatę dla obecnego polskiego rządu i dowództwa polskich sił zbrojnych, które wpędzają nasz naród w tragedię wojny.
Jesteśmy przeciwko stacjonowaniu wszelkich obcych sił zbrojnych na ziemiach Polskich, przeciwko rozmieszczaniu wszelkiej strategicznej broni ofensywnej na ziemiach polskich.
Niniejszym, my Polacy i Słowianie mieszkający na tych ziemiach manifestujemy, że tzw. reprezentanci narodu nie mają poparcia w nardzie w swoich poczynaniach polityczno- strategicznych wobec sąsiedzkiej Rosji.
Niniejszym zwracamy się z apelem do prezydenta Władimira Putina, że w przypadku konfliktu zbrojnego, staniemy po stronie bratniego narodu rosyjskiego, i pomożemy wydać w jego ręce i w ręce odpowiednich późniejszych trybunałów sprawiedliwości sprawców i podżegaczy inicjujących obecny konflikt zbrojny.
Niniejszym wyrażamy wolę bratniej, pokojowej, kulturowej i ekonomicznej współpracy z narodem rosyjskim, ze wszystkimi bratnimi narodami słowiańskimi, ze wszystkimi sąsiadami i ludźmi dobrej woli, na rzecz pokoju, wzajemnego szacunku i pojednania.
Niniejszym oświadczamy, że nie popieramy sankcji ekonomiczno-politycznych wobec Rosji, które popiera rzekomy polski rząd.
W imię ocalenia naszych ziem, naszego narodu polskiego, nie ma takiego neutralnego punktu widzenia, który umożliwiały stanie trochę po jednej i trochę po drugiej stronie. Trzeba się tu opowiedzieć za pokojem, za pokojowym zażegnaniem wojny na Ukrainie i przeciwko nadciagającej wojnie z Rosją, i trzeba jasno stwierdzić, że agresorem i zbrodniarzem, największym terrorystą na świecie jest strona zdominowana przez tzw. amerykańską rację stanu, w której prym wodzi światowa finansjera, a nie demokratycznie wybrani reprezentanci narodu amerykańskiego.
Wiemy przecież, że wielu rodowitych Amerykanów, wielu byłych żołnierzy armii amerykańskiej czy też pracowników służb specjalnych, myśli inaczej niż służalczy wobec interesów tej finansjery rząd Obamy.
Podpisem pod niniejszym manifestem i apelem mówimy STOP szaleńczej polityce polskiego rządu, spychającego naród polski w przestrzenie wyniszczenia i być może największej, dotychczas niespotykanej tragedii na tych ziemiach.
Niniejszym, mówimy STOP kłamstwom medialnej propagandy. Kto szerzy w dzisiejszej sytuacji taką antyrosyjska propagandę, będzie współwinnym zbrodni na narodzie polskim, współwinnym tragedii tych polskich ziem.
Niniejszym apelujemy do wszystkich ludzi kochających pokój i braterską współpracę państw i narodów, apelujemy do wszystkich organizacji i stowarzyszeń, niezależnie od ideologii, religii i wyznania, o poparcie tego Manifestu, rozpowszechnienie, udostepnienie i poparcie dla jego idei.
Jesteśmy przekonani, że szerokie i szczere poparci ludności dla tego manifestu, może odwrócić bieg rzeczy i zmusić rządzących w Polsce do podjęcia dialogu z własnym społeczeństwem, by respektować jego wole, do podjęcia pokojowych rozmów z sąsiedzką Rosją, do szybkiego wycofania się z sankcji przeciwko temu krajowi i nawiązania otwartej współpracy ekonomiczno-kulturalnej.

Sława

Za: https://www.facebook.com/events/373943996113595/permalink/373945019446826/

 

——————————————————

—————————————————-

 

W pełni popieram powyższy manifest. Sam wielokrotnie mówiłem o konieczności sojuszu Polski z Rosją i innymi krajami słowiańskimi.  Sam wielokrotnie wyrażałem poparcie dla Rosji i prezydenta Putina. Wielokrotnie obnażałem zbrodniczość bandyckiego NATO i USraela – folwarku żydo-banksterów. Bandyckie NATO i USrael są kastetami do bicia Gojów, narzędziami do podboju świata dla żydo-banksterskiej swołoczy i czołowymi światowymi bandytami, agresorami i terrorystami. A bilderbergowska żydo-banksterska jewrounia jest ich usłużnym pomagierem. Polska jest zniewolona, zgnojona i rozszabrowana, a Polacy stali się wywłaszczaną ze wszystkiego  tanią siłą roboczą we własnym kraju.

Na marginesie powyższego manifestu chciałbym jeszcze zaznaczyć pewną ciekawą rzecz. Jego autor Jacek M. Kwiatkowski należy do grupy członków założycieli tzw. „Zrzeszenia Słowian”. Piszę „tzw.”, gdyż w skład tego gremium wchodzi patologiczny wróg Rosji, piewca żydo-bankstersko-banderowskiego jewromajdanu, piewca bandytów uzurpatorów kijowskich, gloryfikator banderowskich zbrodni na Rosjanach w Donbasie – Czesław Białczyński. Wyciągnąć można zatem wniosek, że nie jest ten „Słowianin” niepodważalnym autorytetem w owym zrzeszeniu. I że nie przeistoczy się ono w jednomyślną tubę propagandową banderyzmu. Są w nim rzeczywiści Słowianie – jak autor manifestu  – Jacek Kwiatkowski. Choć dziwię się, jak wytrzymuje on w tym szemranym rusofobicznym banderowskofilskim towarzystwie.

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy

12 komentarzy do “MANIFEST ŚLĘŻAŃSKI

 1. Mnie wkurzają media, bo co chwilę o kimś kto chce dobre stosunki z Rosją że jest rusofilem i trzeba go zniszczyć. Nawet jeżeli tylko ma wspólne poglądy na pewne rzeczy jak Putin to jest się rusofilem.

  Jeżeli miałaby być jakaś bomba atomowa, to chyba tylko wtedy gdy cała władza RP była by w jednym miejscu, aby pozbyć się tej hołoty. Niestety żyjemy w tak zmanipulowanym kraju, że jednostka się nie liczy, a milion jednostek nie potrafi się zrzeszyć aby wykopać tą władzę ze stołków.

  Media nas karmią ciągle sowiecką papką o Rosji, tej z najgorszego jej okresu. Powtarzają ciągle historię konfliktów, ale ja je traktuje jako bójki braci, którzy w odpowiednim momencie staną razem przeciwko zagrożeniu zewnętrznemu.

  Polubienie

 2. Pingback: [dyskusja] MANIFEST ŚLĘŻAŃSKI APEL DO NARODU POLSKIEGO | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 3. Ci którzy prą do wojny to idioci, którzy jej nie zaznali, albo znają ją z Playstation, albo… wiedzą, że ich tu nie będzie gdy się coś zacznie. Kretynom, którzy nakręcają dodatkowo tą atmosferę wydaje się, że siedząc wygodnie w fotelu przy piwku, będą ją oglądać na CNN-ie… Wojna to nie praca od 7 -15 po której można wrócić do wygodnego mieszkanka i żyć spokojnie aż do następnej dniówki, to ciągły strach o siebie, o bliskich, o wszystko… To ból i cierpienie, całkowicie zbędne i nikomu niepotrzebne…
  Wierzę, że nasi Bogowie nie dopuszczą do bratobójczej walki i z ich pomocą unikniemy tego ponurego doświadczenia, bo prawda jest taka, że ci którzy najgłośniej krzyczą o wojnie uciekną pierwsi, a ginąć i cierpieć będą ci którzy tego nigdy nie chcieli. Mam nadzieję, że tchórze zamilkną i przestaną ujadać.
  Napuszczają nas na siebie, bo wiedzą, że Słowian nigdy nie pokonają, a jedyne czego naprawdę się boją, to tego, że Słowianie się zjednoczą, szkoda tylko, że znajdują użytecznych idiotów…
  Jeśli podżegacze (pożyteczni idioci) nie rozumieją o czym mówię, to powinni wybrać się dziś do lasu, rozebrać do bielizny i siedzieć w nim przez kilka dni bez jedzenia i picia, a to zaledwie próbka (i to maleńka) tego co niesie ze sobą wojna…

  Polubienie

 4. ( – – – )

  Komentarz usunięty.


  Zastanawiałem się, czy twój komentarz przepuścić. Postanowiłem go skasować.
  Napisałeś, że kochasz Rosję, że to piękny kraj i wspaniali ludzie. A jednocześnie kolportujesz załganą antyrosyjską propagandę.
  To nie Rosja dokonała krwawego zamachu stanu w Kijowie – a agentura żydo-banksterów i banderowcy finansowani przez żydo-zachód, zwłaszcza USrael. Oni sami się przyznali ile miliardów wtopili w jewrosrajdan. Rosja nie zajmuje terenów suwerennego państwa. Mieszkańcy Krymu korzystając z Karty Praw Człowieka (prawo o samostanowieniu) ogromną większością głosów wyrazili wolę przyłączenia ich ziem do Rosji. Mieszkańcy Republik Donieckiej i Ługańskiej także korzystając z prawa do samostanowienia odcięli się od Ukrainy rządzonej przez bandziorów zwyrodnialców uzurpatorów. I mają do tego pełne prawo. To nie Rosja wywołała wojnę w Donbasie a bandyci uzurpatorzy.
  Gdy terroryści z żydo-NATO odrywali siłą Kosowo od bandycko bombardowanej Serbii to było OK. Gdy większość mieszkańców Krymu chce do Rosji to ty to nazywasz bandycką polityką Rosji.
  Jeśli tak kochasz Rosję i wspaniałych Rosjan to wiedz, że prezydent Putin ma poparcie rzędu 85-90 %. Tylu Rosjan go popiera. Tych wspaniałych, których rzekomo kochasz.
  Władze Rosji wielokrotnie powtarzały, że co innego Polacy, naród polski, a co innego wrogie Rosji władze III Rzydopospolitej. Nie bredź więc, że władze Rosji są negatywnie nastawione do Polaków. Jest dokładnie odwrotnie. Ukrainę także Rosja wspierała finansowo i gospodarczo, bo szkoda jej było biednych Ukraińców. Jedynie wobec obecnej junty jest zdecydowanie nieprzychylna odpłacając pięknym za nadobne.
  Wypisujesz bzdury.
  – Myślisz że żydowski okupant pozwoli rosyjskiemu bankowi wejść na „polski rynek”? Jeśli już to prywatnemu żydowskiemu bankowi z Rosji (bo i takie tam są). I ten będzie zdzierał z Polaków jak wszystkie żydowskie banki.
  – Cenę gazu tak wysoką „wytargował” celowo PiS (a ściślej mówiąc pisdzielski minister Jasiński). Chodziło o to, aby później narzekać, że Rosja z nas zdziera i żeby mieć wygodny pretekst do wdrożenia eksploatacji łupków przez żydowskie firmy z USraela.
  – Smoleńsk już dawno jest wyjaśniony. Gdyby Kalkstein nie wydał polecenia lądowania w tak ciężkich warunkach na lotnisku/kartoflisku pozbawionym systemu naprowadzania katastrofy by nie było.
  – Z kim ma Rosja urządzać konferencje na temat historii pra-Słowian? Z żydowskim okupantem Polski? Czy z UJ, który niszczy historyczną wiedzę o Słowianach
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/02/list-otwarty-do-wladz-uniwersytetu-jagielonskiego/
  A może z patologicznym rusofoben Białczyńskim?
  – Rosja nie Polaków straszy Iskandrami. Wymierzone są one we wrogie wobec Rosji wojska bandyckiego NATO (polskie niedobitki wojska to toże NATO). Gdyby Polska była krajem neutralnym ani jeden Iskander nie byłby w Polskę wymierzony – bo i po co.
  – Pieprzysz o rosyjskim imperializmie. Spójrz na mapy – USrael obiecał w 1989 roku, że nie będzie rozszerzał NATO na państwa bloku wschodniego. A obecnie w bandyckim NATO są nawet byłe republiki radzieckie. I następne pchają się do tego terrorystycznego tworu osaczającego Rosję. Ktu więc tu qrwa jest imperialistą?

  Plan dla Poski jaki wrzuciłeś (z kilkoma rzeczami wątpliwymi) byłby nawet do zaakceptowania. Ale takiego steku bzdur i antyrosyjskich bredni propagandowych nie mam zamiaru przepuścić.
  Masz szlaban!
  opolczyk

  Polubienie

 5. dobrze, że jest ktoś, kto nie boi się poruszać takich tematów…

  Takich ludzi jest dużo i ciągle ich przybywa.
  opolczyk

  Polubienie

 6. jak najbardziej za ……malutkie ale …..troszkę za długi 😉 ….świadomym nie trzeba tłumaczyć … a nieświadomi mogą nie przyswoić …..za dużo treści :)……..a może właśnie o to chodzi ??

  Polubienie

  • czy to jest blog pro Rosyjski ? bo raczej z Słowiańszczyzna nie ma to nic wspólnego Ludzie czy wy macie klapki na oczach Polska z Rosja to Polska i reszta słowianskich krajów pod butem czarnego orła on ma 2 głowy a zapoznajcie sie czyje to godło

   To blog słowiański. Rosjanie też są Słowianami – naszymi braćmi. Obecnie są ostatnim liczącym się bastionem wolnych Słowian stojących żydo-banksterom na drodze do podboju całego świata. Godło Rosji to złoty a nie czarny orzeł. Nie boję się „rosyjskiego buta” – bo go nie ma. A alternatywą dla sojuszu z Rosją jest być zachipowanym niewolnikem żydo-banksterów, niewolnikiem we własnym kraju będącym od 1989 roku pod żydowską okupacją.
   opolczyk

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.