List otwarty do Rosjan i przedstawicieli wszystkich mniejszości etnicznych i narodowych Federacji Rosyjskiej, których ojcowie i dziadowie walczyli i ginęli wyzwalając Polskę spod ludobójczej okupacji hitlerowskiej

.

flag-pins-poland-russia_9

.

(Wysłane na internetowe adresy Kancelarii Prezydenta Federacji Rosyjskiej i Ambasady Federacji Rosyjskiej w Polsce)
.
Wiadomość o zdewastowaniu w Białymstoku cmentarza żołnierzy Armi Czerwonej i zbeszczeszczeniu 26 grobów wzburzyła mnie do głębi.
http://polish.ruvr.ru/2014_12_03/W-Polsce-zdewastowano-cmentarz-zolnierzy-Armii-Czerwonej-3289/

Odczuwam ogromny wstyd z tego powodu, że na Ziemi Polskiej mają miejsce akty takiego barbarzyństwa. Zapewniam Rosjan i wszystkich nierosyjskich mieszkańców Federacji Rosyjskiej, których ojcowie i dziadowie walczyli i ginęli na ziemiach polskich uwalniając Polaków spod ludobójczej hitlerowskiej okupacji, że nie wszyscy Polacy są zdegenerowanymi szumowinami niszczącymi cmentarze żołnierzy Armii Czerwonej.

Ten obrzydliwy akt wandalizmu i barbarzyństwa związany jest ze zmasowaną antyrosyjską propagandą uprawianą przez polskojęzyczne – ale nie polskie – media i przez służące obcym antypolskim interesom elity polityczne okupujące polską scenę polityczną. Zapewniam jednak Rosjan i wszystkich nierosyjskich mieszkańców Federacji Rosyjskiej, że nie wszyscy Polacy podzielają antyrosyjskie nastroje. Wręcz przeciwnie – coraz większa jest rzesza Polaków, którzy solidaryzują się z Federacją Rosyjską i Rosjanami, i którzy pragną sojuszu, przymierza i braterskich stosunków Polski z Rosją i innymi słowiańskimi państwami.

Bracia, Przyjaciele Rosjanie i wszyscy mieszkańcy Federacji Rosyjskiej – przepraszam Was za to, że na Polskiej Ziemi doszło do zniszczenia cmentarza żołnierzy Armii Czerwonej.
Mam nadzieję, że wandale i zdegenerowane szumowiny, które tego haniebnego aktu dokonały poniosą zasłużoną karę.

Andrzej Szubert

Otrzymują:
.
Kancelaria Prezydenta Federacji Rosyjskiej
udprf@gov.ru
.
Ambasada Federacji Rosyjskiej w Polsce
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga
Reklamy

44 komentarze do “List otwarty do Rosjan i przedstawicieli wszystkich mniejszości etnicznych i narodowych Federacji Rosyjskiej, których ojcowie i dziadowie walczyli i ginęli wyzwalając Polskę spod ludobójczej okupacji hitlerowskiej

 1. ( – – – )

  Komentarz usunięty.

  Agentom wpływu, użytecznym idiotom, prowokatorom i trollom wstęp wzbroniony.
  opolczyk

  Polubienie

 2. W pełni popieram ten list i się pod nim podpisuje. Prezydent Rosji Władymir Putin jest mądrym przywódcą i jedynym obecnie na świecie prawdziwym mężem stanu. On doskonale wie kto w Polsce stoi za tymi prowokacjami wobec Rosjan, tak samo jak wie kto faktycznie stoi za ludobójstwem Polaków w Katyniu. Jemu się nie spieszy z ujawnieniem prawdy na ten i wiele podobnych tematów, ponieważ również wie, iż czas działa na jego korzyść. Tak trzymać Panie Prezydencie !!!

  Polubione przez 1 osoba

 3. Ja również podpisuję się obiema rękami. Od kilku miesięcy śledzę uważnie tego bloga. Jestem pełen podziwu i uznania dla Twojej pracy.
  Sława!

  Sława!
  opolczyk

  Polubione przez 1 osoba

 4. Podpisuję się pod tym obiema rękami i jest mi bardzo przykro, że tak prymitywne zachowania dzieją się na naszej ziemi. Dodam tylko, że należy ukarać nie tylko idiotów, którzy to zrobili, ale przede wszystkim inspiratorów tego haniebnego czynu (tak bezpośrednich jak i pośrednich).

  Polubienie

 5. W pełni popieram treść tego listu i podpisuję się pod nim obydwoma rękami!!! Tak trzymaj Opolczyku i nie popuszczaj kanaliom ani na milimetr!!! A jak trzeba będzie komuś przyłożyć to możesz na mnie liczyć!!!

  Polubienie

 6. Pingback: List do Rosjan po zbeszczeszczeniu mogił radzieckich żołnierzy | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 7. Jestem za…w koncu otwieraja sie oczy ludziom..dziekuje za zainteresowanie sie sprawa…

  Polubienie

 8. Nie- „ludobójczej hitlerowskiej okupacji” – A- niemieckiej!!! Panie autor.
  Dlaczego tak inteligentny i zorientowany osobnik pisze zakłamując historię?
  Natomiast Rosjanom i Nierosjanom -żołnierzom wyzwalającym Nasze ziemie spod okupacji niemieckiej należy się szacunek TEŻ ICH GROBOM!, niezależnie od tego, że władza ZSRR ( z aprobatą sojuszników WB i USA ) zagarnęła spore tereny Polski Wschodniej.

  Każdy rozgarnięty Polak i mieszkaniec FR wie, że Hitler był kanclerzem Niemiec. A mój blog jest skierowany do ludzi rozgarniętych.
  Reżim III Rzeszy często nazywam żydo-hitleryzmem ze względu na ilość Żydów w aparacie ówczesnych Niemiec. Nawet Hitler miał sporą domieszkę żydowskiej krwi i stąd cierpiał na kompleks „czystości rasy”. Nie zwalajmy całej winy za wojnę na Niemców. W sumie oni też byli w pewnym sensie ofiarą żydo-hitleryzmu.
  opolczyk

  Polubienie

  • Nie zapominajmy, że NSDAP doszła do władzy w wyniku demokratycznych wyborów zorganizowanych w 1932 roku. Także z całym szacunkiem ale Niemcy sami tego wszystkiego chcieli, a Hitler wcale nie ukrywał sojego programu i otwarcie mówił czego chce a Niemcom się to podobało.

   NSDAP w wyborach w 1932 roku uzyskała 37% głosów. Czyli 63% wyborców nie było za Hitlerem. Hindenburg nie chciał powierzyć funkcji kanclerza „austriackiemu gefrajterowi”. Dopiero zakulisowe i jawne wsparcie wielkiego kapitału (kontrolowanego w dużej części przez światowe żydostwo) węszącego interes wyniosło Hitlera na fotel kanclerza.
   Pierwsze represje dotknęły partie opozycyjne i związki zawodowe. Pierwszymi więźniami obozów koncentracyjnych tworzonych od 1933 roku byli Niemcy. Ogromne represje dotknęły też Serbołużyczan.
   To gwoli ścisłości.
   opolczyk

   Polubienie

   • Jakby nie patrzeć Niemcy byli pierwszą ofiarą żydo-nazizmu, najpierw zostali ofiarą ogłupiającej propagandy hitlerowskiej, ofiarą nazistowskich represji a potem stali się mięsem armatnim w rozpoczętej i prowadzonej przez Rzeszę II wojnie. Jakby tego było jeszcze mało tysiące Niemców zginęło w alianckich nalotach dywanowych na miasta Rzeszy, które to naloty są w sumie zbrodnią wojenną(podobnie jak spuszczenie bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki) za które zachód nigdy nie odpowiedział.


    …potem stali się mięsem armatnim w rozpoczętej i prowadzonej przez Rzeszę II wojnie.”

    Hitler chciał wojny, ale jeszcze bardziej parło do niej światowe żydostwo.

    „Najważniejszy moim zdaniem jest raport polskiego ambasadora w Waszyngtonie , Jerzego Potockiego z dnia 21.listopada 1938 z relacją z rozmowy z ambasadorem Williamem Bullittem, który wnioskował, że:

    Wojna z Hitlerem jest nieuchronna a Stany przystąpią do niej po związaniu Niemiec przez Anglię i Francję. Państwom demokratycznym potrzeba co najmniej dwa lata czasu na dozbrojenie a w międzyczasie należy spodziewać się ekspansji Hitlera na wschód i życzeniem państw demokratycznych byłoby, żeby tam na wschodzie doszło do rozgrywki między Rzeszą Niemiecką a Rosją. Ponieważ potencjalna siła Sowietów nie jest dotychczas znana, zatem możliwe jest, że Niemcy operując zbyt daleko do swych baz byliby skazani na długa i wyniszczającą wojnę. Dopiero wtedy państwa demokratyczne mogłyby zaatakować Niemcy i doprowadzić do ich kapitulacji. W. Bullitt potwierdził, że Polska jest jedynym państwem, które by wystąpiło orężnie do walki, gdyby Niemcy przekroczyły jej granice. Ambasador Bullitt stwierdził że Niemcy mają zupełnie wyrobiony sztab ukraiński, który w przyszłości ma objąć rządy na Ukrainie i stworzyć tam niepodległe państwo pod wpływami Niemiec.

    W raporcie z dnia 12. stycznia 1939.r. , ambasador Jerzy Potocki pisał: „Brutalne traktowanie Żydów i problem uchodźców podnieca stale istniejącą nienawiść do wszystkiego co ma coś wspólnego z niemieckim nazizmem. W wielkiej mierze przyczynili się do tego poszczególni żydowscy intelektualiści którzy związani są z prezydentem Roosseveltem węzłami przyjaźni, jak Bernard Baruch, gubernator stanu Nowy Jork, nowomianowany sędzia Sądu Najwyższego Felix Frankfurter, sekretarz Skarbu Morgenthau i inni, chcą zrobić z Prezydenta szampiona praw człowieka, religii i słowa, jako też tego który w przyszłości musi ukarać mącicieli spokoju.
    Ta grupa ludzi, zajmujących najwyższe stanowiska w rządzie amerykańskim, pragnie uchodzić za przedstawicieli prawdziwego amerykanizmu, oraz obrońców demokracji związana jest nierozerwalnymi więzami z międzynarodowym społeczeństwem żydowskim. Dla tej Międzynarodówki żydowskiej która ma głównie swoje interesy rasowe- wywyższenie Prezydenta Stanów Zjednoczonych na to najidealniejsze stanowisko obrońcy praw człowieka, było genialnym pociągnięciem, a zarazem stworzenie bardzo niebezpiecznego ogniska nienawiści na tym kontynencie oraz podziału świata na dwa wrogie obozy. Przy tym ujęto całość w misterną robotę: stworzono Rooseveltowi podstawy do aktywizacji polityki zagranicznej i stworzenia tą drogą olbrzymich zasobów militarnych dla przyszłej rozgrywki wojennej do której Żydzi całego świata dążą z całą świadomością.”

    http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/17/hitlerowska-wojna-informacyjna-z-uzyciem-tajnych-dokumentow-polskiej-dyplomacji/

    „Nie chodziło o obalenie faszyzmu, tylko o zawładnięcie rynkami zbytu. Jeśli chcielibyśmy, mogliśmy bez jednego strzału zapobiec wybuchowi wojny, ale nie chcieliśmy – Churchill do Trumana (Fultun, USA, marzec 1946)”
    http://piotrbein.wordpress.com/2013/02/15/wszystkie-wojny-sa-banksterskie/

    opolczyk

    Polubienie

  • A żydo-komunizm? W aparacie państwowym ZSRR też było sporo pejsatych, i Rosjanie też ucierpieli z powodu komunizmu. Dlaczego próbujesz usprawiedliwiać żydów z Rosji? Gdyby przyszli muzułmanie z jakiegoś słowiańskiego kraju i zaczęli wyżynać niewiernych – też byś ich poparł, bo słowianie z krwi i walczą z kościołem?

   O zbrodniczym okresie żydo-bolszewii w latach 1917-1953 w ZSRR i mordowaniu Rosjan milionami przez żydowską NKWD pisałem wielokrotnie.
   Nikogo nie próbuję usprawiedliwiać. Czytasz pierwszy tekst u mnie i wypisujesz głupoty.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/24/zydowska-perfidia/
   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/11/01/zsrr-rosja-usa-banksterzy-prl-komunizm/
   https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/26/chory-falszywy-szkodliwy-antypolski-patriotyzm/
   opolczyk

   Polubienie

 9. przykro mi że to ma miejsce na naszych ziemiach….groby to świętość uniwersalna …. i niech Pieron trzaśnie!!!!!!!!!!!! bezmózgich sprawców i podłych zleceniodawców

  Polubienie

 10. Popieram ten otwarty list ! Tylko ! skąd to założenie ,że to Polacy zniszczyli cmentarz a nie pustynne przybłędy czy usraelskie cowboye ?? W końcu do Polski może przyjechać każda przybłęda z całego świata bez wizy ! Taką mamy demokrację !!!

  Pimpuś – bez względu na to kto to zrobił, to stało się u nas – w Polsce. Znam też osobiście Polaków – zaślepionych rusofobów – chcących usunąć lub zniszczyć wszystkie pomniki i cmentarze żołnierzy Armii Czerwonej w Polsce. Niestety nie wszystko możemy zwalać na pustynne przybłędy czy usraelskich cowboyów.
  opolczyk

  PS
  Kiedyś czytałem na jednej ze stron „obozu radykalno-narodowego” brednie, że „okupacja sowiecka była bardziej krwawa niż hitlerowska”. Ta odmóżdżona hołota narodofcuf/nacjonalistuf gotowa jest coś takiego zrobić. A w Białymstoku tej hołoty jest sporo.

  Polubienie

 11. krzyk – Oczywiście, podpisuję się pod apelem p.Andrzeja,wybryki bezmózgich”polakuf”
  nie mogą obciążać naszego Polskiego,Słowiańskiego Narodu.Odcinamy się
  i potępiamy „polskie” hieny cmentarne i polityczne, grające „na rusobobię” Na pohybel
  tępej hołocie!!

  Polubienie

 12. W IMIENIU OPORU NARODOWEGO POLSKI POPIERAM CAŁKOWICIE -Przewodnicząca : Alicja Rembiszewska !!!!!!

  Polubienie

 13. Nie popieram z powodu lewicowej propagandy, jakoby Rosja miała nas „wyzwalać” w 45. Rosja nas nie wyzwoliła, ale zmieniła tylko okupację Niemiecką na swoją. Nie byliśmy wolni, tylko pod wpływami Moskwy, mordowano wielu niezwykłych ludzi, uciskano naród, wyworzono na Sybir. Owszem, nie popieram niszczenia jakichkolwiek grobów, bo to święty spoczynek każdego człowieka. Ale nie możemy zapominać o tym co nam zrobiono. I wcale nie uwarzam, że powinniśmy znowu pchać się w ręce Rosji, historia pokazała co mogą nam zaoferować: przemoc, zniewolenie, mordy, propagandę, biedę… I nie mówcie, że to wina prawicy, bo prawica chce współpracować z Rosją, ale na korzystnych warunkach, ale przede wszystkim chcą odseparować się od jakich kolwiek wpływów z zewnątrz, aby Polska była wolna i niezależna, ani od Moskwy, ani od brukseli.


  Nie musisz popierać. Przyrównywanie okupacji sowieckiej do hitlerowskiej wypada jednak wybitnie na korzyść tej pierwszej. Polaków nie mordowano już milionami, skończyły się masowe łapanki, egzekucje uliczne i masowy wywóz na przymusowe roboty do Rzeszy. Nikt też więcej nie planował „oczyszczenia” Polski z Polaków i wywiezienia ich pod Ural jako rezerwuar niewolniczej siły roboczej. Jezykiem urządowym był polski a nie niemiecki, wróciła białoczerwona flaga i słowo Polska w nazwie kraju. Owszem – zbrodnie żydokomuny potępiałem i potępiam i nie gloryfikuję okresu PRL do 1956 roku, niemniej ta okupacja nie zagrażała już biologicznej egzystencji Polaków.
  Mylisz dzisiejszą Rosję rządzoną przez Rosjan z żydo-bolszewicką ZSRR (do 1953 roku), która mordowała Rosjan dziesiątkami milionów.
  Tzw. „prawica” w ogromnej większości jest ślepo rusofobiczna.
  Ja nie dzielę ludzi na „prawicę” i „lewicę” a na mądrych i głupców, na ludzi z otwartymi umysłami i na tępogłowych pacanów zaślepionych doktrynami, fałszywą historią i przeróżnymi ideologiami.
  I nie myśl, że Bruksela, Waszyngton i Tel Awiw zezwolą Polsce na samodzielność i suwerenność. Jedynie w sojuszu z Rosją możemy być gospodarzami we własnym kraju. Inaczej będziemy niewolnikami żydo-banksterów. Prędzej nas wybiją niż pozwolą nam uwolnić się z łańcucha żydo-zachodu.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/26/chory-falszywy-szkodliwy-antypolski-patriotyzm/
  opolczyk

  Polubienie

  • prosze o wybaczenie ale jak to nie doszło do masowych mordowania narodu Polskiego a co z wywózkami lata 44-46 lat co Ty człowieku piszesz panie Opolczyk mordowanie patriotów polskich jak tak jest Pan za Rosja to dlaczego tam nie zamieszka Pan na pewno Putin da ruble

   Nie było masowego mordowania „narodu polskiego” przez żydo-komunę. Polacy ginęli „tylko” tysiącami, a nie milionami.
   To raz. Dwa – wywózki w latach 1944-46 nigdy nie były masowe.
   Trzy- gdyby nie idiotyczna i skazana na klęskę próba kontynuowania walk po wojnie przez tzw. „antykomunistyczne podziemie” niepotrzebnie rozdrażniające żydowską UB być może tych ofiar byłoby wielokrotnie mniej. Tych nieszczęśników nabuzowano bogoojczyźnianym chorym samobójczym patriotyzmem i szli na rzeź jak bydło. A przecież wiadomo było, że tzw. „sojusznicy” z zachodu nie pomogą. Palcem nie ruszą. I co ci szaleńcy myśleli – że w kilka tysięcy pokonają ZSRR, który rozgromił III Rzeszę?
   Wybacz – ale chory samobójczy „patriotyzm” to nie dla mnie.
   Pewnie, że szkoda tych tysięcy Polaków. Ale wbito im do łbów, że Polska ma być jak przed wojną, sanacyjna, związana z bandyckim zachodem, który na okrągło Polaków zdradzał i oszukiwał. I wierzyli w zdrajców i marionetki z „rządu londyńskiego”. Sami pchali się pod nóż żydo-UB. Trzeba było odczekać. Po 1956 roku żywi przydaliby się bardziej.
   A dzisiejsza Rosja z żydo-komuną i żydo-bolszewią Stalina nie ma nic wspólnego.
   Na rublach Putina mi nie zależy. Zależy mi na losie Polski – obecnie zgnojonej, zniewolonej i rozszabrowanej.
   opolczyk

   Polubienie

 14. Pingback: Konferencja w Krakowie: Ochrona zdrowia i praw człowieka w demokratycznym państwie prawnym « Grypa666's Blog

 15. Podpisuję się całym sercem i ubolewam nad tym, co się dzieje w naszym pięknym, biednym kraju.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.