USraelski powiew śmierci

.

 

statua-wolnoc59bci2.

Od niecałego miesiąca krąży w sieci film z polskimi napisami opowiadający o bandyckich wojnach USraela na bliskim wschodzie.

Film obok walorów rzeczywiście edukacyjnych kolportuje niestety także mity i demagogię.

Zajmijmy się na początek parytetem złota. Z filmu wynika, że całe nieszczęście słabości dolara polega na tym, że nie jest on wymienialny na złoto. Otóż do parytetu złota parli żydo-banksterzy już od dawna. Gdy Lincoln wyemitował rządowe tzw.”zielone dolary” bez pokrycia w złocie banksterzy robili co mogli, aby zmusić go do do powrotu do parytetu złota i do zainstalowania żydowskiego banku centralnego mającego momopol na emisję pieniądza.

„Byli to ludzie zainteresowani utworzeniem systemu opartego na standardzie złota i prawie bankierów do zarządzania walutą i kredytem każdego państwa na świecie. Pozbywając się Lincolna, mogli kontynuować swój plan i kontynuowali go w Stanach Zjednoczonych. Po ósmiu latach od zabójstwa Lincolna, usunięto srebrne monety i wprowadzono monetarny system standardu złota w Stanach Zjednoczonych.”
http://many5.w.interia.pl/artykuly/08_artykul4.pdf

Powodów parcia do parytetu złota możemy się domyślać. Żydzi kochają złoto. Widać to już w żydowskiej biblii, w której na pierwszych stronach przy bajce o stworzeniu  Edenu żydowscy ideolodzy „narodu wybranego” wychwalają ten metal:

„Nazwa pierwszej – Piszon; jest to ta, która okrąża cały kraj Chawila, gdzie się znajduje złoto. A złoto owej krainy jest znakomite…”
Rdz 2 11-12

Parytet złota dawał żydowskim banksterom piękny pretekst do gromadzenia go. Umożliwiał też wykup złota za drukowane przez banksterów jako dług dolary.
Do dzisiaj nie wiemy do końca, ile tego złota żydowskie banki nachapały i gdzie się ono znajduje.
http://komitetnarodowy.pl/komitet/ogloszenia/item/849-milewska-poleca-mistrzowie-pieni%C4%99dzy?tmpl=component&print=1
Nawet jeśli nadal w Fort Knox coś jeszcze jest składowane, to raczej pozłacany wolfram.
http://krecikowaty.blogspot.de/2013/09/fed-odmowi-zwrotu-niemieckiego.html
Bibuła myli się pisząc o „talmudycznej moralności”. Okradanie, ograbianie i oszukiwanie nie-żydów propaguje żydowska biblia czyli żydochrześcijański „Stary Testament”. A Talmud jedynie dopracowuje to w szczegółach.
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/10/12/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
Na pytanie, gdzie jest w takim razie złoto będące oficjalnie rezerwą USraela odpowiem po prostu – spytać należy o to Rothschilda & żydowską spółkę.

Jest mitem i brednią, że parytet złota konieczny jest w celu utrzymania wartości pieniądza. Największy kryzys gospodarczy USraela w 1929 roku miał miejsce w czasie, gdy dolar oficjalnie miał pokrycie w złocie. Co nie uratowało USraela od kryzysu celowo zresztą wywołanego przez banksterów. Ponadto utrzymywanie stałej relacji pieniądza i złota to zwykła fikcja w sytuacji gdy manipulacjami giełdowymi można zmieniać wartość zarówno pieniądza jak i złota. No i dochodzi sprawa inflacji, czyli tracenia pieniądza na wartości. Inflacja jest wpisana w system finansowy oparty na bandyckim prawie prywatnych banków do tworzenia pieniądza jako długu.

Jeśli państwo jest suwerenne, rządzone przez swoich rzeczywistych przedstawicieli, jeśli gospodarka jest stabilna a kluczowe jej gałęzie są własnością państwa, jeśli banki są państwowe i państwo emituje pieniądze – nie jako dług – i jeśli gospodarka i finanse państwa są odcięte i niezależne od żydowskich giełd manipulujących wartością firm, walut i surowców to pieniądz fiducjarny może być stabilny i godny zaufania. Dla stabilności pieniądza ważniejsze jest zaufanie do niego obywateli niż pokrycie w czymkolwiek. Ostatecznie wartość pieniądza z pokryciem w czymkolwiek czy bez takiego pokrycia i tak jest umowna.

Rzeczywistą przyczyną odejścia od parytetu złota było najprawdopodobniej szykowane już wtedy wykreowanie dolara na petrodolara jako światowej waluty w handlu ropą naftową, do czego zmuszone zostały kraje arabskie niekoniecznie kochające USrael – jak Irak, Libia czy Syria (Iran wówczas był jeszcze rządzony przez marionetkę USraela Pahlaviego). Zachodziła obawa, że kraje te (oraz np. ZSRR czy PRL) przez podstawionych ludzi wymieniać będą na terenie USraela w bankach dolce (gromadzone jako rezerwa walutowa) na złoto. I tego właśnie obawiali się żydowscy banksterzy. Nie po to złoto tyle czasu gromadzili, aby je utracić.

Nieprawdziwą informacją jest ta, że ustanowienie petrodolara jako światowej waluty w handlu ropą naftową było największym przekrętem finansowym w historii.
Niepodzielnie największym przekrętem finansowym w historii jest bandycki system dający banksterom monopol na produkcję pieniędzy z powietrza i puszczenie ich w obieg jako dług. Który musimy spłacać z typowo żydowskimi lichwiarskimi odsetkami. W ten sposów żydowscy banksterzy ograbili już świat na setki bilionów dolców, marek, funtów, fanków, koron i wszystkich innych walut tworzonych z powietrza i kontrolowanych przez żydowską światową lichwę. Przy tym przekręcie każdy inny to pikuś.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/22/najwieksze-oszustwa-w-historii-ludzkosci/
A już na marginesie zaznaczę jeszcze, że na petrodolarach nie dorobił się USrael, a już tym bardziej nie mieszkańcy USraela. 50 milionów USraelitów otrzymuje talony żywnościowe, bo nie stać ich na zakup żywności, ilość bezdomnych USraelitów dramatycznie rośnie i bankrutują bogate kiedyś miasta.
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/949003,detroit-zbankrutowalokiedys-jedno-z-najbogatszych-miast-w-usa-oglosilo-upadlosc-zdjecia-wideo,id,t.html?cookie=1
A żont federalny jest niewypłacalnie zadłużony. Sam tylko marionetka Obama powiększył zadłużenie o 7 bilionów dolarów.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Dlug-USA-wzrosl-o-bilion-dolarow-w-12-miesiecy-7218124.html
USrael jest niewypłacalny. Jest bankrutem. Ale nadal zadłuża się i na obstalunek żydo-banksterów szykuje kolejne wojny.
Jednak dominacja petrodolara dobiega końca:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-namawia-chiny-iran-rezygnacji-ze-stosowania-dolarow-w-rozliczeniach-za-surowce
http://www.biztok.pl/biznes/rosyjska-ropa-i-gaz-za-ruble-niezwykly-plan_a17372
A gdy on padnie, padnie bandycki USrael. Obecne pogróżki marionetki Obamy pod adresem Rosji to nic innego jak końcowe akordy orkiestry na tonącym Titanicu.

Jest w filmie jeszcze jedna „standardowa” żydowska propagandowa dezinformacja – mam na myśli zamieszczone ok. 12 min. 50 sek. zdjęcie ludności żydowskiej w kontekście mówiącym o hitlerowskich Niemcach i wyrzucaniu ludzi z domów. Propaganda żydowska próbuje forsować załganą wersję historii, jakoby głównym celem postępowania Hitlera było prześladowanie i eksterminacja Żydów. I niestety dają się taką propagandą zainfekować nawet twórcy antyglobalistycznych i antyusraelskich fimów zamieszczając takie właśnie zdjęcia w kontekście III Rzeszy. A tymczasem pierwszymi ofiarami represji hitlerowskich były partie opozycyjne i nienazistowskie związki zawodowe. Także wojna nie została przez Hitlera wywołana po to, aby wymordować Żydów. Wręcz przeciwnie – jeszcze przed wojną władze III Rzeszy finansowały emigrację żydowską do Palestyny. A organizacje syjonistyczne były w III Rzeszy legalne do 1942 roku. Pisał o tym zamordowany przez Mossad historyk Dariusz Ratajczak:

„Władze niemieckie udzieliły wsparcia syjonistycznym obozom szkoleniowym i kibucom organizowanym na terenie III Rzeszy (było ich kilkadziesiąt, działały do roku 1942, powiewały nad nimi dumnie „Gwiazdy Dawida”), Gestapo służyło wszelką pomocą żydowskim emigrantom, a dzięki tak zwanemu układowi o transferze przekazano z Niemiec do Palestyny około 70 milionów dolarów, co miało wielkie znaczenie dla ekonomicznej stabilizacji żywiołu żydowskiego na tym obszarze”
http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html

Natomiast polskie elity i inteligencja były eksterminowane już od września 1939 roku.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion

III Rzesza pozwalała przed wojną wszystkim Żydom na emigrację. Natomiast nie wszędzie byli oni chętnie witani:

„(…) Kiedy okazało się, że zejście na ląd nie będzie możliwe, dwóch pasażerów odebrało sobie życie. W sumie na ląd udało się zejść zaledwie 29 osobom. Wkrótce kapitan Schroeder został zmuszony do opuszczenia portu w stolicy Kuby i wyruszenia w dalszy rejs. W świetle tej wyjątkowej, kryzysowej sytuacji zdecydował się na podróż w stronę amerykańskiego wybrzeża i podjęcie mediacji ze Stanami Zjednoczonymi. Przywitanie Amerykanów trudno jednak było nazwać serdecznym. Pomimo tego, że wcześniej część urzędników z gabinetu prezydenta Roosvelta czyniła starania na rzecz przyjęcia przez Kubę emigrantów z Niemiec, teraz Amerykanie okazali się wyrachowani. Nie tylko nie dopuścili do tego, by statek podpłynął do wybrzeża Florydy, ale oddali też w kierunku jednostki strzały ostrzegawcze.

Mimo błagań i starań o przyjęcie statku oraz informacji o tym, że na jego pokładzie jest mnóstwo kobiet oraz dzieci, Amerykanie pozostali nieugięci.

Dowiedziawszy się o sytuacji pasażerów transatlantyku, naukowcy i duchowni z Kanady podjęli starania wśród lokalnych władz w sprawie przyjęcia statku. Zgodnie z planem miałby on zacumować do portu w Halifaksie w Nowej Szkocji. To była interesująca perspektywa, tym bardziej, że statek mógłby dotrzeć do celu w dwa dni. Niestety, kanadyjscy urzędnicy oraz politycy nie zgodzili się na to, a wobec wszelkich próśb pozostali nieustępliwi.

Wielkie wysiłki, które podejmował na każdym kroku kapitan Gustav Schroeder – wróg polityki Hitlera – starając się ocalić Żydów, spełzły na niczym. W tej sytuacji nie było innego rozwiązania niż wyruszyć w drogę do Europy. Wkrótce na pokładzie statku doszło do kolejnych samobójstw. Na wieść o konieczności powrotu na Stary Kontynent, wielu pasażerów było zrozpaczonych. Nie mieli wątpliwości, że w przypadku powtórnego pojawienia się w Niemczech, będą skończeni. Sprawę z tego zdawał sobie również kapitan jednostki St. Louis, który ostatecznie zdecydował, że statek zawinie do portu w Antwerpii. Tam podjął się rozmów z holenderskimi urzędnikami. Wysiłki negocjacyjne zostały zwieńczone sukcesem. Holandia zgodziła się na przyjęcie pasażerów statku, którzy ostatecznie trafili do kilku europejskich krajów. Poza Holandią, znaleźli schronienie w Wielkiej Brytanii, Francji i Belgii.

Podróż, w jaką w roku wybuchu II wojny światowej wyruszyło 937 osób, które pragnęły znaleźć bezpieczną przystań, określana jest do dziś rejsem przeklętych. Te słowa nie są na wyrost. Tym bardziej, że po zakończeniu koszmarnej eskapady wiele z nich spotkał tragiczny los. Spora część pasażerów ostatecznie i tak trafiła do obozów koncentracyjnych. Szacuje się, że 227 z nich zostało zgładzonych podczas Holokaustu.”
http://niewiarygodne.pl/kat,1031987,title,Stany-Zjednoczone-okryly-sie-hanba-Pokazaly-swoje-prawdziwe-oblicze,wid,16077942,wiadomosc.html?smgajticaid=613d11

Film o USraelu siejącym śmierć opublikował i opisał Robert Brzoza w tekście pt. „Ameryka niesie śmierć”.
http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/usa/film-ameryka-niesie-smierc/

Nie pojmuję dlaczego USrael/USA nazywany jest Ameryką. Ameryka to kontynent a nie USrael. A jego mieszkańcy to nie „Amerykanie” a USraelici. Amerykanami – mieszkańcami obu kontynetów amerykańskich są też Kanadyjczycy, Meksykanie, Brazylijczycy, Boliwijczycy i inni mieszkańcy obu Ameryk. Zwłaszcza ludność rdzenna, autochtoniczna ma prawo nazywać się Amerykanami. A nie zbieranina z całego świata, potomkowie najeźdźców kolonizatorów ludobójców, z których stworzono „naród amerykański”. Któremu dano kawał szmaty w paski i gwiazdki, hymn i konstytucję łamaną obecnie na każdym kroku. I który jest ograbiany przez właścicieli USraela – żydo-banksterów. I którego obywatele podbijają i zniewalają dla nich kolejne kraje.
Ponadto niewiele można tekstowi zarzucić. Jeszcze chyba to, że ludzie nominalnie rządzący USraelem nie są chorzy – to zwykłe sprzedajne szuje i agentura żydowskich właścicieli USraela służąca im – żydo-banksterom. To samo dotyczy rządzących Polską – jest to ewidentna żydowska agentura.

Wydawałoby się więc, że Brzoza to roztropny i rozsądny publicysta. Ale niestety kompletnym jego odlotem jest inny jego tekst pt. „Nienawiść Rosji, zwycięstwo bankierów”.
http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/usa/nienawisc-rosji-zwyciestwo-bankierow/

Są w tym tekście rzeczy mądre:

„Jeżeli popierasz zachód, to również zgadzasz się na:

– kolonizację Polski,
– wyprzedaż ostatniego majątku narodowego,
– staczającą się gospodarkę,
– brak możliwości zmian w polityce i gospodarce,
– własne i swojej rodziny niewolnictwo.”

Ale są też kompletne idiotyzmy i antyrosyjska propaganda:

„Czy kiedykolwiek dokonano rozliczenia ZSRR i wszelkiej maści służb specjalnych w obecnej Rosji ?

Nigdy. Skoro te same osoby i ich rodziny od lat są w służbach, to, jaka jest różnica pomiędzy ZSRR a Rosją ?”

O czasach stalinowskich i o zbrodniach tamtego okresu pisze i mówi się w Rosji b. dużo. Zbrodnie te były wielokrotnie piętnowane i potępiane. Jednakże stosunek Rosjan do tamtego okresu jest ambiwalentny – pamiętają o zbrodniach, ale wiedzą też, że to wtedy położone zostały podwaliny pod ZSRR stojący żydo-banksterom na drodze do podboju świata. Stalina Rosjanie – mówiąc obrazowo – nienawidzą za zbrodniczość i represję i kochają za zbudowanie potęgi ZSRR. Po 1956 roku (a w zasadzie już od śmierci Stalina i likwidacji Berii oraz żydowskiej NKWD w roku 1953) ZSRR przestał być państwem zbrodniczym.

USrael natomiast ma na sumieniu od 1953 roku znacznie więcej niewinnych ofiar niż ZSRR.
Obecne służby w Rosji  w zbrodniczości nawet do pięt nie dorastają CIA i Mossadowi. Kogo ten idiota Brzoza chce rozliczać? Tajne operacje CIA, pucze, prawicowe przewroty, wspierane wojny domowe i wywoływane przez CIA wojny z udziałem wojsk USraela lub bez nich kosztowały życie miliony ludzi. KGB i FSB nie mają na sumieniu nawet 1 procenta ofiar CIA. Niech ten idiota CIA rozliczy za dziesięciolecia terroru, operacji fałszywych flag, kolonialnych wojen. Dzisiaj np. na oczach całego świata CIA przeprowadza ataki dronami w których zginęło już tysiące ludzi, w tym cywile, kobiety i dzieci. Ataki dokonywane są nawet na terenach państw, z którymi USrael nie prowadzi wojen. Jest to barbarzyńskie mordowanie ludzi na podstawie widzimisię zbrodniarzy z CIA połączone z łamaniem wszelkich możliwych praw ludzkich, praw międzynarodowych i wszelkich możliwych konwencji. A także łamanie konstytucji USraela, która nie dopuszcza do mordowania w formie egzekucji dokonywanej przez CIA kogokolwiek bez prawomocnych wyroków sądowych. I nikt ważny kurwa obecnie na zachodzie nie protestuje na to bezprawie i barbarzyństwo. Wszyscy powsadzali mordy w kubły i milczą. Wygląda na to, że skurwiony zachód uznał, że USraelici mają prawo bezkarnie polować na ludzi i ich mordować.

„W wyniku tajnych akcji amerykańskich samolotów bezzałogowych zginęło dotychczas 4,7 tys. osób, obok terrorystów ofiarami ataków padli cywile. Informacje dot. liczby osób, które zginęły w wyniku akcji, ujawnił przypadkowo senator Lindsey Graham.”
http://www.pch24.pl/po-raz-pierwszy-podano-liczbe-ofiar-atakow-amerykanskich-dronow,12685,i.html

I to barbarzyństwo i bezprawie nazywane jest demokracją, praworządnością, obroną wolności i pokoju. A nawet „chrześcijańskimi wartościami”. Za 11/9 także nikt zbrodniarzy z CIA, Pentagonu i Białego Domu nie rozliczył. Ale gdy mieszkańcy Krymu dobrowolnie przegłosowali przyłączenie ich ziem do Rosji to skurwiony i załgany zachód okrzyczał to „aneksją”.

A już kompletnym absurdem jest stwierdzenie ”

„Za Rosją i Chinami stoi Izrael, pisałem o tym w tym artykule -„Czy będzie wojna pomiędzy żydami ?”

Idiota Brzoza dał się nabrać na zdjęcia i propagandę kolportowane przez „wolnąpluskwę”, pokazujące prezydenta Putina w jarmułce z Żydami. Była to puste gesty, kiedy Putin spotykał się z przedstawicielami mniejszości żydowskiej w Rosji bądź podczas oficjalnych wizyt w Izraelu. Mniejszość żydowska w Rosji jest wpływowa, krzykliwa i Putin aby nie zostać okrzyczanym antysemitą postępuje wobec niej uprzejmnie. Jednak znacze ważniejsze są konkretne jego posunięcia coraz bardziej ograniczające wpływy żydowskie na politykę i gospodarkę Rosji.

Jarmułka ku uciesze mediów i „wolnejpluskwy” nie zmienia faktu, że prezydent Putin uwalnia Rosję z żydowskich macek, jakie oplotły ją w czasach marionetki Jelcyna i żydowskich oligarchów. Polityków ocenia się nie po gestach i zdjęciach a po konkretnych krokach. USraelski prezydęt Obama też paradował w jarmułce. Wielokrotnie. Ale dodatkowo realizuje politykę żydo-banksterów i Izraela. Jest ich płatną marionetką. O prezydencie Putinie natomiast powiedzieć tego nie można.

No i brednią jest zdanie odnośnie Rosji:

„Ich zapędy są takie same jak bankowców. Skolonizować świat, czyli poddać ich pod swoją kuratelę.”

Jest to kompletna bzdura. Rosja wyciągnęła nauczkę z okresu ZSRR i nie zamierza zniewalać nikogo. Woli lojalnych sojuszników i partnerów.
http://pracownia4.wordpress.com/2014/11/07/waldaj-2014-najwazniejsze-wystapienie-putina-w-jego-karierze/

A jeszcze większą brednią jest to:

„PiS przy udziale niezależnych ekspertów mógłby przeprowadzić akcje wdrożenia nowej ekonomii.
Wiem, że wiele osób oskarża PiS o współudział w rozlaniu się Unii Europejskiej na Polskę, o uleganiu żydom, o Jedwabne i wiele innych rzeczy. Tak to prawda.
Dlatego Jarosław Kaczyński musi doznać wstrząsu, aby wymienić ludzi i nie sprzedać kolejny raz Polski.”

Kaczyński/Kalkstein jest gorliwym patriotą Izraela, służył i służy interesom żydowskim i tylko idiota nie dostrzega tego, że jego patriotyzm to kiepska inscenizacja. Kalkstein jeszcze bardziej gorliwie służy żydowskim interesom niż Tusk. Gdy bandycki USrael szykował się do agresji na Irak a PO za bardzo do niej się nie paliła to właśnie szef PiS-u wołał w knessejmie, że „wojna w Iraku to nasza wojna”. A była to wojna żydowska. Co zresztą przyznał w Izraelu pobratymcom jego bliźniak.

Upatrywanie w tym żydowskim agencie  i jego agenturalnej partii ratunku dla Polski to szczyt durnoty i oszołomstwa.
.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy

29 komentarzy do “USraelski powiew śmierci

 1. Oj panie opolczyk czytam pana blog od niedawna,ta chazarska zaraza tego panu nie daruje,nie pan uważa morze być jak z p.Lepperem.

  Polubienie

  • Też kiedyś o tym myślałem. Jak tylko wyczują, że Twój punkt widzenia Opolczyku znajduje coraz więcej zwolenników to oni Ci nie przepuszczą. Twojego „krajana” z Opolszczyzny niejakiego Dariusza Ratajczyka za demaskowanie żydostwa zniszczono, wpierw psychicznie a potem fizycznie. Twój blog napewno jest przez odpowiednie służby czytany. Także Opolczyku bądź czujny dla swojego dobra i nas wszyskich, którzy zaglądają tu do Twej pogańskiej ostoji.

   Każdy historyk czy publicyta demaskujący obiegowe propagandowe kłamstwa narażony jest na różne przeciwności. Może stracić pracę, wylądować w więzieniu, może zostać pobity przez „nieznanych sprawców”. Może mieć „wypadek” czy popełnić „samobójstwo”. Jest to ryzyko „zawodowe” i z tym trzeba się liczyć. Saperzy czy górnicy też mają nie zawsze bezpieczne zajęcie.
   opolczyk

   Polubienie

   • Należy demaskować wroga i mówić prawdę choćby była najczarniejsza. A strach, lęk i poddaństwo zostawmy tym, co nadstawiają policzek.

    Polubienie

 2. To że USA bezprawnie nazywane jest Ameryką tak jakby oba kontynenty stanowiły część USA to jedno, ale zastanawia mnie dlaczego wciąż nazywa się Amerykanami potomków kolonistów europejskich i resztę zbieraniny z całego świata, która właściwie bezprawnie zajęła ten kontynent spychając autochtoniczną ludność na margines i traktując ją niejednokrotnie jak bydło? Oni co najwyżej nazywać się mogą Europejczykami, wyjątek od tego mogą co najwyżej stanowić murzyni, bo oni tam zostali sprowadzeni siłą kiedy zaczęło brakować rąk do pracy na plantacjach kolonizatorów więc w sumie są poszkodowani w równym stopniu co Indianie. Po za tym nazwa „Ameryka” została nadana temu kontynentowi przez europejskich kolonizatorów-okupantów o ile mi dobrze wiadomo, a określanie tamtejszej rdzennej ludności nazwami wymyślonymi przez okupantów jest w sumie nie na miejscu. Choć z drugiej strony tak jest łatwiej bo nazwa ta się już przyjęła na dobre podobnie jak określenie „Indianie”, choć sami się tak nie określali.

  Polubienie

 3. Putin – „…wy chcecie, aby władze centralne Ukrainy zniszczyły tam wszystkich, wszystkich swoich politycznych przeciwników i oponentów? Chcecie tego? My nie chcemy. I nie pozwolimy.”
  http://polish.ruvr.ru/2014_11_17/Wywiad-prezydenta-Rosji-Wladimira-Putina-dla-niemieckiego-kanalu-ARD-4270/

  Rosja – przygotowania do wojny z USA
  http://vpk.name/news/120225_shoigu_rossiya_polnostyu_zakroet_radiolokacionnoe_pole_v_arktike_v_2014_godu.html

  Chiny przygotowane do wojny z USA
  http://ria.ru/world/20141117/1033715357.html#ixzz3JOBWasa7

  Polubienie

 4. Ja myślałem że „greenbacksy” Lincolna miały pokrycie w złocie,a gangsterka banksterka nie mogła kontrolować greenbacksów dlatego szaleli.Ale człowiek uczy się całe życie,muszę zrewidować swoje poglądy na tamten okres,ale nie zmienia to faktu że ojcowie założyciele USA też byli zbrodniarzami,a rdzenni mieszkańcy USA to indianie mieszkający teraz w rezerwatach.

  Rdzenni mieszkańcy USA po naszemu Indianie,jak wiadomo z Europy do USA jako kolonizatorów wysyłano najgorsze bydło kryminalistów pedofilów,i teraz potomkowie tego bydła rządzą USA.To tak jak teraz do Indii jako misjonarzy wysyłają najgorsze szumowiny,pedałów pedofilów zoofilów,i tera płaczą że w Indiach dyskryminują katolików,ale nie wspominają że najpierw ci katolicy gwałcili indyjskie dzieci

  Ja pisze z telefonu, czasami łapie jakieś zawiechy,np przedwczoraj jeden mój koment pomnożyło razy 3 i wysłało w jednym,a dzisiaj jeden wysłało jako odpowiedź do Przemexa i jeden oddzielny.Chyba będę musiał przejść na kompa bo na telefonie łapie zawiechy

  Polubienie

  • Czy emigranci polscy byli kryminalistami? Nikt ich nie wysyłał na siłę, decydowali się emigrować za lepszym życiem.
   USraelem rządzą, jak większością pozostałego świata, koczownicy urodzeni rasiści, ludobójcy, kryminaliści, zboczeńcy. Pomagają im jak w Polin: szabas goje sprzedajnością i szerokie masy swą durnotą.
   W USA i Kanadzie, Indianie mieszkają w rezerwatach jak i zasymilowani. Nie różnią się moralnie od Białych , np. ich przywódcy ulegają korupcji. Poza rezerwatami w USA mieszka 78% Indian, a w miastach 70%:
   http://en.wikipedia.org/wiki/Native_Americans_in_the_United_States#Population_and_distribution

   Polubienie

   • Ja nie piszę że polscy imigranci byli kryminalistami.Jak wiadomo Tadeusz Koszciuszko walczył tam,a On dał nam przykład jak mamy czynić że zdrajcami Polski typu donek tusk jaro kaczka czy meszek liller.

    Polubienie

 5. A Ty panie Opolczyku też jesteś Mazowszaninem tak jak ja? Z Twojego ciętego języka mógłbyś być Mazowszaninem,lub Wielkopoloninem (wprawieni w bojach z Niemcami,muszą mieć cięty język).Jak wiadomo połowa Mazowsza do Niemiec a druga Połowa do Rosji.Ja jestem po niemieckiej stronie Mazowsza,może dlatego bardziej wolę Rosjan niż Niemców

  Nie zdziwiłbym się też gdybyś był z Kujawsko Pomorskiego,ja akurat mieszkam na granicy Mazowieckiego i Kujawsko Pomorskiego.Kuj Pom ciekawe województwo,fajna przyroda,fajne miasteczka,fajnie się jechało autobusem z Torunia do Mławy, jest na czym oko zawiesić.Bo ja lubię patrzeć na przyrodę zza okna autobusu lub pociągu,w ogóle kocham przyrodę, szczególnie na kujawach koniec kwietnia lub początek maja jak na polach mieni się na żółto.Ja lubię kupić bilet do Torunia i jechać tam posiedzieć 5 godzin w Toruniu,i z powrotem do Mławy autobusem. Może jestem idiotą, ale lubię tak popatrzeć na polską przyrodę,to romantyczne,haha,ale na serio lubię tak.

  Pochodzę z Opolszczyzny, dokładniej – z Kluczborka.
  opolczyk

  Polubienie

  • To o sumie nie przypadkowo ksywa Opolczyk,ja słyszałem o miasteczku Kluczbork (jakaś drużyna piłkarska tam jest),a niedaleko mnie jest wioska Kuczbork, w sumie tam też zaprawieni w bojach z niemcami. Pozdrawiam,w zimę nie jeździłem do Torunia,planuję w grudniu lub w styczniu pojechać autobusem do Torunia i z powrotem. Przyroda jest zajebista i w zimę i na wiosnę (całym rokiem)

   Polubienie

 6. Pingback: Dzień Zmarłych, Dzień Pamięci « Grypa666's Blog

 7. Jak zwykle, zadziwiasz Opolczyku faktycznością i zdrowym rozsądkiem. Bez tytułów i dyplomów akademickich, ścinasz tym i Brzozy i polskich prosoruf i doktoruf.

  Polubienie

 8. Dobra Panie Opolczyk tu nasze Święte Dęby palą,a Ty świętej wody neutralizującej katolaków nie wyciągasz (parafrazując doktora z daleko od noszy). Mieszkasz w Szchwarzwaldzie? Daleko to jest od Mainz.Ja mam rodzinę w Mainz.My Sowiety zatrzymany się wcześniej. Żartowałem ale Schwarzwald to tak jak Mainz południowe Niemcy

  Nie znam mapy Niemiec,wiem że w Schwarzwaldzie Polaki i Niemcy rymowały po hiphopowemu.Dobre było jak Niemiec gadał po polsku „dawaj jointa i nie pier…dol skur…wielu” Nie znam mapy Niemiec ale mi się zdaje że Mainz i Schwarzwald do chyba zachód Niemiec

  Nie mam nic do Niemców odkąd badania genetyczne wykazały że Polacy są większymi Aryjczykami niż Niemcy.Mało tego, Polacy i Rosjanie to genetyczni bliźniacy,a Niemcy są z nami bardzo blisko spokrewnieni.Pytanie kto chce nas skłócić. Jak mówił Dugin, Polacy i Rosjanie do tego Niemcy jako ochrona naszego sojuszu.Mi się zdaje że Europa nie zazna pokoju dopoki Niemcy nie dojda do wniosku ze jednak genetycznie są Słowianami.I wtedy my Paliaki Ruskije i Germańce będziemy bronić Słowiańską Europę przed Francuskimi Pudelkami

  Nie trzeba slawizować Niemców, nasze niektóre puszczalskie „rodaczki” zadbały o to że Niemcy są zeslawizowani.W sumie dla Niemców byłoby lepiej trwać przy swojej kulturze jako Słowianin (obroni swoją kulturę),niż jako Turczyn (zdechnie lub Islam).Historia lubi tworzyć złośliwe scenariusze,teraz my Polacy moglibyśmy być ratunkiem dla Niemców,jeśli oni przyznają że jednak kochają Polaków i Rosjan.

  I denerwują mnie komentarze polaczkowych zdzir odnośnie brzydkich Niemek.Dwa lata temu na stacji benzynowej rozmawiałem z jedną Niemką która z rodzicami jechała na Mazury (fajna blondyneczka).Niemki nie są tak brzydkie jak głosi propaganda

  Polubienie

 9. Każdego obrzezanego uważacie za Żyda? Ja jestem obrzezany,i mam bekę z obrzezanych z niekompletnych,ale ja nie jestem Żydem. Każdy Żyd jest obrzezany,ale nie każdy obrzezany jest Żydem,każdy Żyd jest komunistą ale nie każdy komunista jest Żydem.Ja jestem obrzezany,wolałem się obrzezać niż za kilka dekad zdychać na raka,zresztą moja dziewczyna woli seks ze mną obrzezanym niż ze mną nie obrzezanym.Ja wierzę swojej dziewczynie

  Bzdurna jahwistyczno-syjonistyczna propaganda nt. (zabobonnego) „obrzezania”!
  PS Matki Natury nie powinno się poprawiać (a już na pewno nie w taki sposób).

  Admin

  Polubienie

 10. Dobra dobra admin,ja wiem że matki natury się nie poprawia,ale matka natura nie przeżyła za mnie pierwszych trzech tygodni.A zauważyłeś adminie żebym ja kogoś namawiał do obrzezania,nie? Ja tylko stwierdziłem że jestem obrzezany bo czasem jak chcesz uniknąć raka to matkę naturę można poprawić

  I wypraszam sobie ja nie jestem zabobonny, ja nie chciałem robić tego zabiegu ale musiałem,chyba że nasi lekarze to już są syjoniści

  Konstanty – miałeś zabieg stulejki a nie „obrzezanie”.
  http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-meskie/stulejka-zabieg-co-jest-stulejka-zabieg-likwidacji-stulejki_40302.html
  opolczyk

  http://www.circumstitions.com/death.html

  Admin

  Polubienie

  • Konstanty mógł mieć też obrzezanie całkowite, lekarze wmawiają pacjentom że dzięki odcięciu sobie części penisa trudniej o zakażenie w tych rejonach co się przekłada na mniejsze ryzyko raka, nie wspominają już natomiast że rak i tak zawsze może rozwinąć się gdzie indziej, szczególnie jeśli już były jakieś jego zaczątki. Najrozsądniej byłoby w celu uniknięcia raka usunąć sobie wszystkie członki i organy wtedy ryzyko zdecydowanie by spadło. Skoro nie dzięki matce naturze przeżyłeś te trzy tygodnie to chyba musiałeś być w stanie krytycznym i podłączony do respiratora co też jest zasługą właśnie ingerowania w naturę i działania przeciwko niej i jej pożytkowi wśród przyszłych rodziców, przez co dzieci rodzą się słabsze i chore. W innym wypadku czyli będąc karmionym przez matkę(kobietę) wszystko jest zgodnie z naturą, zwykła synchronizacja energii ojca, matki i dziecka, tymczasowa koegzystencja na określonym planie życia i wykorzystywana do tego celu kombinacja pierwiastków w odpowiednim czasie…

   Nie mylmy zabiegu w związku ze stulejką z rytualnym „obrzezaniem”, nawet jeśli w tym zabiegu usunięto cały napletek. To był zabieg chirurgiczny z powodów zdrowotnych a nie rytuał religijny ku czci psychopaty Jahwe.
   opolczyk

   „Przed zachorowaniem na raka prącia chroni odpowiednia higiena osobista…”

   Admin

   Polubienie

   • Oczywiście że nie mylimy tych pojęć bo zgodnie z tradycją jahiwstyczną zabieg jest wykonywany jako ofiara dla boskiego i sprawiedliwego pana z niebiosów, ofiara poświęcenia swego syna czy też samego siebie odcinając część ciała, równie dobrze Żydzi mogliby sobie odcinać obie nogi, kto wie może dzięki temu świat wyglądałby inaczej a może nie, może bez nóg staliby się ludem jeszcze bardziej chciwym, sprytniejszym i jeszcze lepiej grającym na poczuciu winy innych narodów, no ale na pewno byliby przynajmniej wtedy łatwi do odróżnienia 🙂 Również nie sądzę żeby takie brudasy i bezwzględne dzikusy z pustyni, wykonywali swój rytuał w celach higienicznych czy profilaktycznie prozdrowotnych…profilaktycznie i prozdrowotnie to woleli wyrżnąć zagrażające sobie (w ich mniemaniu) narody a resztę zniewolić…

    Polubienie

 11. Pingback: USraelski powiew śmierci | Pekok - antylichwiarz

 12. http://polish.ruvr.ru/2014_12_06/Zimna-wojna-i-goraca-rezolucja-3408/

  Zimna wojna i gorąca rezolucja

  Izba Reprezentantów Kongresu Stanów Zjednoczonych przyjęła rezolucję nr 758 w sprawie zdecydowanego potępienia działań Federacji Rosyjskiej przy prezydencie Władimirze Putinie. Zapraszamy do lektury fragmentów tekstu rezolucji nr 758.

  REZOLUCJA NR 758

  O zdecydowanym potępieniu działań Federacji Rosyjskiej przy prezydencie Władimirze Putinie z powodu prowadzenia agresywnej polityki przeciwko państwom sąsiednim z celem osiągnięcia politycznej i gospodarczej dominacji.
  Izba Reprezentantów

  18 listopada 2014 roku

  Ze względu na to, że obejmując władzę w 2009 roku prezydent Barack Obama poinformował o zamiarze „resetu” stosunków z Federacją Rosyjską (…); – czyli o zamiarze dalszej eskalacji konfliktu na linii NATO – Rosja z możliwością wywołania dużego konfliktu zbrojnego.

  W związku z tym, że na tą politykę FR odpowiedziała otwartą antyamerykańską retoryką i działaniami, a także agresją militarną przeciwko sojusznikom Stanów Zjednoczonych, w tym przeciwko Ukrainie i Gruzji (…); – tylko gdzie oni tą antyamerykańską retorykę widzą, Rosja jedynie pokazuje błędy jakie popełnia zachód, wytyka zbrodnie jakich dokonuje ale nie zamyka się na współpracę z zachodem, chce jedynie aby uwzględniano jej interesy narodowe i traktowano ją na równych zasadach, to raczej banksterski zachód stosuje antyrosyjską retorykę i politykę coraz to nowych agresji militarnych i kolorowych rewolucji przeciwko Rosji i jej sojusznikom na świecie, na przykład w Syrii, Iraku, Libii czy Wenezueli celem zdobycia dominacji politycznej i gospodarczej w świecie.

  Ze względu na to, że FR prowadzi przeciwko Ukrainie kampanię politycznej, ekonomicznej i militarnej agresji w celu osiągnięcia dominacji nad krajem (…); – to raczej zachód prowadzi od rozpadu ZSRR kampanię politycznej, ekonomicznej i militarnej agresji wobec Ukrainy a w szczególności jej wschodniej części celem osiągnięcia dominacji nad krajem.

  Biorąc pod uwagę, że FR dostarcza separatystycznym i zmilitaryzowanym siłom na wschodzie Ukrainy sprzęt wojskowy, przeprowadza szkolenia (…) – pomijając już fakt że nie ma dowodów na szeroką pomoc wojskową dla „separatystów” ze strony Federacji Rosyjskiej, a jedynie zakładając że tak jest to przecież Rosja ma prawo do obrony własnej ludności oraz interesów w regionie, tym bardziej że jest on w dużej mierze zamieszkały przez Rosjan. Po za tym to zachód niech najpierw się wytłumaczy z szerokiego wsparcia wojskowego choćby dla AlKaidy, ISIS czy innych siatek i organizacji terrorystycznych siejących terror i popełniających zbrodnie wojenne na całym świecie na zlecenie banksterów.

  Biorąc pod uwagę fakt, że FR i popierane przez nią separatystyczne siły wielokrotnie naruszały warunki zawieszenia broni określone w protokole mińskim (…); – a reżim kijowski nie łamał zawieszenia broni określonego w protokole mińskim? Prawda jest taka że to właśnie siły podporządkowane reżimowi Patroszenki jako zawsze pierwsze łamały te warunki zwalając winę na „separatystów”. Powstańcy donbascy jedynie odpowiadali na agresywne działania ze strony kijowskiej.

  Zakładając, że w celu przywrócenia pokoju i bezpieczeństwa na Ukrainie konieczne jest całkowite wycofanie rosyjskich sił z ukraińskiego terytorium (…); – w celu przywrócenia pokoju i bezpieczeństwa na Ukrainie należy całkowicie wycofać zachodnich najemników, rozbroić bojówki prawosektorowe, wycofać natowskich doradców i wycofać wojska ukropskie z Donbasu po czym przystąpić do pokojowych rozmów z przedstawicielami Donbasu o przyszłym jego statusie.

  Opierając się na tym, że cywilny samolot pasażerski Malaysia Airlines 17 został zestrzelony przez pocisk produkcji rosyjskiej, dostarczony przez Rosję separatystycznym siłom na wschodzie Ukrainy (…); – samolot ten został zestrzelony co najwyżej przez ukraińskie lotnictwo lub obronę przeciwlotniczą po czym winę zwalano medialnie na „separatystów” i Rosję w celu ich kompromitacji, ukazania ich jako terrorystów i agresorów co miało prawdopodobnie uzasadnić dalszą agresję reżimu w Kijowie przeciwko mieszkańcom Donbasu oraz uzasadnić otwartą pomoc wojskową dla reżimu w Kijowie z możliwością wkroczenia wojsk NATO na Ukrainę celem pacyfikacji Donbasu i wywołania reakcji militarnej Rosji co poskutkowało by prawdopodobnie wybuchem III wojny światowej.

  W związku z tym, że FR stosowała i nadal stosuje środki nacisku ekonomicznego, w tym manipulowanie cenami na źródła energii i towary, a także ograniczenia handlowe w celu wywierania presji politycznej i gospodarczej na Ukrainę; – szkoda tylko że zachód stosuje dokładnie te same środki wobec Rosji i jej sojuszników już od dawna w celu wywierania na nią presji politycznej i gospodarczej.

  Ze względu na fakt, że Rosja w sierpniu 2008 roku wtargnęła do Gruzji (…); – to Gruzja zaatakowała Osetię Południową jako pierwsza zabijając przy tym 2 tysiące cywili w tym bodajże rosyjskich żołnierzy stacjonujących tam podczas ostrzały stolicy Osetii wywołując tym samym reakcję militarną Rosji. A więc to Gruzja jest agresorem i dodatkowo terrorystą, który brał udział w szkoleniu i wspomaganiu fanatycznych wahabickich bojówek siejących terror w Czeczenii i Kaukazie.

  Mając na uwadze, że FR nadal stosuje wobec Gruzji i Mołdawii polityczne i militarne zastraszanie, przymus ekonomiczny i inne formy agresji (…); – w którym miejscu? Po za tym jeżeli te państwa zachowują się wobec Rosji agresywnie to Rosja ma prawo zastosować środki odwetowe, zachód cały czas tak robi więc w czym problem?

  Zważywszy na to, że (…) „Stany Zjednoczone ustaliły, że FR narusza swoje zobowiązania w ramach Układu o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego zasięgu (…); – USA i państwa natowskie posiadające broń atomową nie narusza czasem zobowiązań Układu o całkowitej likwidacji pocisków średniego zasięgu? Ciekaw jestem czy zlikwidowali te pociski u siebie? Bo obawiam się że nie. Po za tym pozostaje jeszcze nierozwiązana sprawa atomowej broni Izraela i z tym Wuj Sam jakoś nic nie robi.

  Z uwagi na fakt, zgodnie z danym raportem, że FR wielokrotnie przenikała i dokonywała ataków na sieci komputerowe rządu Stanów Zjednoczonych (…) w celu (…) przeprowadzenia szkodliwych działań (…); – a zachód nie dokonywał takowych ataków na sieci komputerowe rządu Rosji oraz innych „niepoprawnych” krajów?

  Mając na uwadze, polityczną, militarną i gospodarczą agresję FR przeciwko Ukrainie i innym krajom podkreśla dalsze znaczenie Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (…); – mając na uwadze polityczną, gospodarczą i militarną agresję USA, UE, Izraela i NATO przeciwko Rosji oraz jej sojusznikom podkreślam dalsze znaczenie BRICS, Unii Euroazjatyckiej oraz Szanghajskiej Organizacji Współpracy.

  W związku z tym, że Rosja nadal wykorzystuje dostawy źródeł energii jako środek przymusu politycznego i gospodarczego w odniesieniu do Ukrainy, Gruzji, Mołdawii i innych europejskich państw;

  Mając na uwadze to, że Federacja Rosyjska rozszerza obecność finansowanych z budżetu państwa środków masowej informacji w językach narodowych w Europie Środkowej i Wschodniej (…); – z czego jestem zadowolony, mamy dzięki temu przynajmniej jakieś alternatywne i w miarę wiarygodne informacje o świcie, bo z waszych zbrodniczych i zakłamanych mediów nic sensownego człowiek się ie dowie.

  Biorąc pod uwagę, że Władimir Putin tworzy coraz bardziej autorytarny system sprawowania rządów w Rosji (…). – autorytaryzm w Rosji Putina to mity i bajki, po prostu tracicie w Rosji swoje wpływy i to was boli dupki żołędne. Po za tym wolę „autorytarnego” Putina niż „demokratycznego” Obamę, Merkel czy Camerona.

  Izba Reprezentantów

  (1) Zdecydowanie popiera wysiłki prezydenta Petra Poroszenki i narodu ukraińskiego zmierzające do zaprowadzenia pokoju na Ukrainie, w tym: – czyli popieracie dalszą zbrodniczą pacyfikację Donbasu.

  całkowite wycofanie wojsk rosyjskich z Ukrainy; (…) rozbrojenie separatystów i zmilitaryzowanych formacji na wschodzie Ukrainy; stosowanie środków, które przyczynią się o ograniczenia możliwości FR w zakresie wywierania presji politycznej i ekonomicznej za pośrednictwem eksportu surowców energetycznych lub barie handlowych (…); – nie da się wycofać wojsk, których tam nie ma i dlaczego rozbrojenie tylko „separatystów” i zmilitaryzowanych formacji na wschodzie Ukrainy a banderowców i zachodnich najemników już nie?

  (4) oświadcza, że inwazja militarna Rosji na Ukrainę (…) stanowi zagrożenie dla pokoju i bezpieczeństwa na świecie; – takowe inwazji zwyczajnie nie ma, nie było i najprawdopodobniej nie będzie tak więc z tej strony zagrożenia nie ma. Rzeczywistym zagrożeniem dla pokoju i bezpieczeństwa na świecie jest banderowski pucz na Ukrainie i pacyfikacja Donbasu przez siły podległe juncie i najemników zachodnich

  (5) wzywa FR do wycofanie się z nielegalnej aneksji Półwyspu Krymskiego (…); – takiej opcji nie ma, Rosja nie może sobie pozwolić na utratę tak bardzo strategicznego obszaru tylko dlatego że jakieś tępe patałachy z „izby reprezentantów” tego chcą.

  (6) (9) wzywa Prezydenta do współpracy z sojusznikami i partnerami Stanów Zjednoczonych w Europie i na całym świecie, aby odmówili oni uznania nielegalnej aneksji Krymu przez Rosję, a także w sferze wprowadzenia wobec FR ograniczeń wizowych, personalnego zamrażania aktywów, sankcji sektorowych i innych środków (…); – to czy zachód uzna czy nie uzna domniemanej aneksji Krymu nie ma żadnego znaczenia, tutaj bowiem liczy się jedynie wola mieszkańców Krymu a ci zdecydowali się na współpracę z Rosją a więc zachodowi nic do tego.
  Natomiast sankcje to miecz obosieczny, szkodzi również tym którzy sankcjami rzucają, po za tym Rosja może zastosować podobne środki z nacjonalizacją majątku zachodnich koncernów operujących na terenie Rosji włącznie, a to spowoduje poważne problemy gospodarcze na zachodzie a w szczególności w UE.

  (10) (11) wzywa Prezydenta do udostępnienia rządowi Ukrainy majątku wojskowego, usług i szkoleń (…),informacji wywiadowczych i informacji innego charakteru (…); – czyli tak naprawdę wzywa do dalszej pomocy zbrodniczemu reżimowi w Kijowie.

  (12) wzywa sojuszników z NATO, partnerów Stanów Zjednoczonych w Europie i na całym świecie do zawieszenia współpracy wojskowej z Rosją (…); – tutaj możecie się wypchać, Rosja ma coraz więcej sojuszników i partnerów więc ma z kim współpracować również na płaszczyznie wojskowej, wasze grozby możecie sobie włożyć w dupę.

  (15) zwraca się do Prezydenta, aby pociągnął FR do odpowiedzialności za nieprzestrzeganie zobowiązań wynikających z Układu o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego zasięgu (INF Treaty) (…);

  (17) zwraca się do Ukrainy, UE i innych europejskich państw, aby poparły inicjatywę w zakresie dywersyfikacji energetycznej, w tym sprzyjaniu zwiększania eksportu gazu ziemnego i innych surowców energetycznych ze Stanów Zjednoczonych (…); – co odbije się niezbyt dobrze na Europie i je mieszkańcach, bowiem gaz i inne surowce sprowadzane z USA będą o wiele droższe niż z Rosji z uwagi na dość trudne warunki transportu a więc i ceny energii choćby skoczą do góry, ale co tam, naiwni Europejczycy zapłacą…

  (19) zwraca się do Prezydenta i Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych, aby opracowano kompleksową strategię (…) rozpowszechniania wiadomości i informacji w języku rosyjskim w krajach o dużym odsetku ludności rosyjskojęzycznej (…); – czyli opracowano strategię dalszego ogłupiania Rosjan na całym świecie żydo-propagandą, ale to wam nie wyjdzie, Rosjanie waszego chłamu oglądać, czytać i słuchać nie będą.

  (21) wzywa Rosję do tego, aby dążyła do nawiązania wzajemnie korzystnych stosunków ze Stanami Zjednoczonymi (…); – czyli podporządkowała się pod kolonialne panowanie amerykańsko-banksterskie.

  I tyle warta jest ta cała „Izba Reprezentantów”, jakiś tępak napisał rezolucję na zlecenie banksterów a banda patałachów przegłosowała nie wiedząc nawet na co głosuje, zresztą podejrzewam że oni nawet prawdy nie znają bo są tylko od podnoszenia i opuszczania rączek, to już może lepiej tę bandę zastąpić robotami, wtedy bowiem będzie taniej.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.