Ameryko won

.

Rossija

.

 

Z dziką radością zamieszczam tę piosenkę – Ameryko won – Ami go home.

Protestuję jedynie przeciwko migawce (ok. 2 min. 2-7 sek.) ukazującej rosyjskich pogan w towarzystwie durnej baby z „Femini” rąbiącej żydochrześcijański krzyż i ortodoksyjnych żydów. Pogaństwo nie ma z użytecznymi idiotkami z  Femini czy ortodoksyjnymi żydami nic wspólnego. To prawosławie wywodzi się z judaizmu.

Mam ponadto zastrzeżenia do nazywania Moskwy „trzecim Rzymem”. Moskwa to Moskwa, słowiańska – a nie „trzeci Rzym”. No i irytuje mnie mnie zwrot: „wraz z krzyżem i mieczem jest niezniszczalny (trzeci Rzym)”. Krzyż zniszczył prawdziwego Ducha Rosji, Ducha pogańskiego.

Ale jeśli w tej wojnie przeciwko bandyckiemu USraelowi mobilizuje on Rosjan – niech będzie i krzyż. Byleby dobić USrael, żydo-NATO i żydobanksterski NWO.

I jeszcze kilka uwag o prezydencie Putinie i klubie Wałdajskim…W zasadzie wystąpienie Władimira Putina na 11 posiedzeniu klubu Wałdaj w dniu 24 październkia 2014 roku powinno na długo na czołówkach gazet i newsów w talawiwzorniach zachodu. Zostało ono jednak wyciszone. Nie oznacza to, że żydo-banksterski zachód tego wystąpienia nie zna jak sugeruje to  Alexander Mercouris:

„The response of the western political and media elite has been pitifully inadequate.  The speech has attracted surprisingly little attention.”
http://russia-insider.com/en/politics_ukraine_opinion/2014/10/29/10-36-31am/putin_just_made_most_important_speech_his_career_west

„Reakcja zachodnich elit politycznych i mediów była żałośnie nieadekwatna. Przemówienie przyciągnęło zaskakująco mało uwagi.”

(Tłumaczenie za: http://pracownia4.wordpress.com/2014/11/07/waldaj-2014-najwazniejsze-wystapienie-putina-w-jego-karierze/)

Wszystkie zachodnie marionetki polityczne z Obamą na czele i wszystkie żydo-media zachodu przestudiowały to wystąpienie dokładnie, wręcz drobiazgowo. Wiedzą, co ono oznacza. Zabawa w kotka i myszkę skończyła się. Putin nie będzie już robił dobrej miny do złej gry. Nie jest to wprawdzie ultimatum postawione żydo-banksterskiemu zachodowi, ale jasno wyłożone zasady, jakich musi on przestrzegać, jeśli chce uniknąć katastrofy. Nawet Gorbaczow (odpowiedzialny za upadek ZSRR), do niedawna zdecydowany krytyk Putina
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/420818,Gorbaczow-krytykuje-Putina-Rzad-cofa-kraj
.
i pupilek (z tego powodu) żydo-zachodu pochwalił to wystąpienie:
http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_26/Gorbaczow-pochwalil-wystapienie-Putina-na-Waldaju-4231/
.
Być może wreszcie u tego „ślepca” do niedawna tak wychwalającego „zachodnią demokrację” obudziła się rosyjska dusza.
Całe przemówienie prezydenta Putina trwało blisko czterdzieści minut. Nie znalazłem nigdzie polskojęzycznego tłumaczenia całego przemówienia. Wysłuchałem je w tłumaczeniu na j. niemiecki.
Najważniejsze myśli tego przemówienia zebrane są m.in. na stronie Głos Rosji:
.
Dobrze opisane są na blogu PRACowniA (fragment):
.

„Większość ludzi w angielskojęzycznych częściach świata przegapiła przemówienie Putina na konferencji Klubu Wałdajskiego w Soczi kilka dni temu lub też ci z was, którzy słyszeli o tym przemówieniu, nie mieli okazji go przeczytać, a tym samym nie wiedzą o jego doniosłości. (Dla państwa wygody, poniżej podaję link do pełnego zapisu tego przemówienia.) Zachodnie media starały się zignorować lub przekręcić jego znaczenie. Niezależnie od tego, co myślicie, albo nie myślicie, o Putinie (jak słońce i księżyc, on nie istnieje po to, byście musieli wyrobić sobie o nim opinię), jest to prawdopodobnie najważniejsze przemówienie polityczne od czasu mowy o „żelaznej kurtynie”, wygłoszonej przez Churchilla 5 marca 1946 roku. W tym przemówieniu Putin nagle zmienił zasady gry. Wcześniej gra w polityce międzynarodowej odbywała się w następujący sposób: politycy wypowiadali się publicznie w trosce o utrzymanie przyjemnej fikcji suwerenności narodowej, ale wypowiedzi te były wyłącznie na pokaz i nie miały nic wspólnego z treścią polityki międzynarodowej; w międzyczasie, brali udział w tajnych kuluarowych negocjacjach, podczas których wypracowywano rzeczywiste układy. Wcześniej Putin starał się grać w tę grę, oczekując jedynie tego, że Rosja będzie traktowana jako równorzędny partner. Jednak nadzieje te legły w gruzach, więc na tej konferencji oświadczył, że gra się skończyła, wyraźnie naruszając przy tym zachodnie tabu poprzez zwrócenie się bezpośrednio do ludzi, ponad głowami elitarnych klanów i przywódców politycznych. Rosyjski bloger chipstone tak podsumował najistotniejsze punkty przemówienia Putina:

 1. Rosja nie będzie już grać w gry i zaangażować się w kuluarowe negocjacje “o pietruszkę”. Jednakże Rosja jest gotowa do poważnych rozmów i porozumień, jeśli będą one sprzyjać bezpieczeństwu zbiorowemu, będą oparte na zasadach sprawiedliwości i uwzględnią interesy obu stron.
 2. Wszystkie systemy globalnego bezpieczeństwa zbiorowego leżą teraz w gruzach. Nie ma już żadnych międzynarodowych gwarancji bezpieczeństwa. Podmiot, który je zniszczył, nosi nazwę: Stany Zjednoczone Ameryki.
 3. Budowniczowie Nowego Porządku Świata zawiedli, zbudowawszy zamek z piasku. Czy ma powstać jakikolwiek nowy porządek świata, czy też nie, nie jest kwestią decyzji samej Rosji, ale taka decyzja nie zostanie podjęta bez udziału Rosji.
 4. Rosja opowiada się za konserwatywnym podejściem wobec wprowadzania innowacji do porządku społecznego, ale nie sprzeciwia się badaniu i omawianiu takich innowacji, celem sprawdzenia, czy wprowadzenie którejś z nich może być uzasadnione.
 5. Rosja nie ma zamiaru łowić ryb w mętnych wodach tworzonych przez stale powiększające się amerykańskie „imperium chaosu” i nie ma żadnego interesu w budowie własnego nowego imperium (nie jest to konieczne – wyzwania Rosji leżą w rozwoju jej wystarczająco rozległego terytorium). Rosja nie jest też skłonna do działania jako zbawca świata, jak zdarzało się to w przeszłości.
 6. Rosja nie będzie próbowała formatować świata na swój obraz i podobieństwo, ale nie pozwoli też nikomu przeobrazić jej na cudzy wizerunek. Rosja nie odseparuje się od świata, ale każdy, kto spróbuje odciąć ją od świata, z pewnością zbierze burzę.
 7. Rosja nie życzy sobie szerzenia chaosu, nie chce wojny i nie ma zamiaru żadnej wszczynać. Jednak dzisiaj Rosja widzi niemalże nieuniknioną możłiwość wybuchu globalnego konfliktu, jest na to przygotowana i nie przestaje się przygotowywać. Rosja nie wojuje, ale też nie boi się wojowania.
 8. Rosja nie zamierza brać czynnego udziału w udaremnianiu działań tych, którzy wciąż próbują konstruować swój Nowy Porządek Świata – jak długo ich wysiłki nie zaczną rzutować na kluczowe interesy Rosji. Rosja wolałaby stać z boku i patrzeć, jak sami nabijają sobie coraz więcej guzów na swoich biednych głowach. Ale ci, którym uda się wciągnąć Rosję w taki proces poprzez lekceważenie jej interesów, poznają prawdziwy sens cierpienia.
 9. W prowadzeniu swojej polityki zewnętrznej, a tym bardziej polityki wewnętrznej, władze Rosji nie będą opierać się na elitach i ich zakulisowych rozgrywkach, ale na woli narodu.

Do tych dziewięciu punktów chciałbym dodać dziesiąty:

10. Jest jeszcze szansa na budowę nowego porządku światowego, w którym będzie można uniknąć wojny światowej. Ten nowy porządek świata musi z konieczności obejmować Stany Zjednoczone – ale wyłącznie na takich samych warunkach, jakie obowiązują wszystkich innych: z przestrzeganiem prawa międzynarodowego i umów międzynarodowych, powstrzymaniem się od wszelkich jednostronnych działań oraz z pełnym poszanowaniem suwerenności innych narodów.

Podsumowując: czas zabawy się skończył. Drogie dzieci, odłóżcie zabawki. Nadszedł czas podejmowania decyzji przez dorosłych. Rosja jest na to gotowa, a świat – jest?

Za: http://pracownia4.wordpress.com/2014/11/07/waldaj-2014-najwazniejsze-wystapienie-putina-w-jego-karierze/

.
Zachodnie marionetki polityczne żydo-banksterów nie zabierają głosu w sprawie tego przemówienia z jednego powodu – nie są w stanie ich propagandowymi bredniami i kłamstwami podważyć logicznych i merytorycznych wypowiedzi Władimira Putina, a zwłaszcza jego oceny destruktywnych działań żydo-zachodu.

Apel marionetki Obamy o zjednoczenie całego świata przeciwko Rosji wystawił tego szabas-goja na pośmiewisko.
http://polish.ruvr.ru/news/2014_09_27/Obama-wezwal-caly-swiat-do-zjednoczenia-sie-przeciw-Rosji-2861/
.
Kraje BRICS nie zamierzają apelu marionetki Obamy w jakikolwiek sposób respektować. Ale i sporo innych krajów jak Białoruś, Mongolia, Kazachstan, Iran, Syria, Kuba, Wenezuela, Boliwia czy Peru także USraela nie poprze. Nawet w Czechach zorganizowano (na razie niewielką) demonstrację na rzecz wystąpienia Czech z bandyckiego NATO. A coraz więcej krajów (ostatnio Peru) staje po stronie Rosji.
http://polish.ruvr.ru/news/2014_11_08/Putin-Rosja-i-Peru-polacza-wysilki-na-arenie-miedzynarodowej-5081/
Osobiście odczuwam w związku z rzeczonym wystąpieniem prezydenta Putina satysfakcję. Z chorobliwej rusofobii ocknąłem i wyrwałem się pod wpływem nagonki na Rosję, a zwłaszcza na prezydenta Putina tuż po Smoleńsku. Wtedy zrozumiałem kto i dlaczego szczuje nas na Rosję. Stałem się nieomal z dnia na dzień fanem Rosji i prezydenta Putina. Jego przemówienie w Soczi pokazało mi, że w jego ocenie nie omyliłem się. Nadal uważam go za najważniejszego męża stanu współczesnego świata. I jednego z niewielu współczesnych rzeczywistych mężów stanu. Wszyscy liczący się zachodni „politycy” to płatne marionetki, którymi zza kulis kierują ich mocodawcy z żydowskich banksterskich klanów.
Jeszcze kilka lat temu odnosiłem wrażenie, że żydo-banksterski globalizm jest nie do zatrzymania. Obecnie widzę, że jest on jak najbardziej do pokonania. Globalna sitwa inicjując po upadku ZSRR ostatni etep podboju świata przeliczyła się w jednej sprawie – nie wzięła pod uwagę tego, że następca marionetki Jelcyna okaże się politykiem niezależnym, mężem stanu, który odbuduje potęgę suwerennej Rosji, na której żydo-banksterzy wyłamią kły. Siły banksterskiego żydo-zachodu topnieją i słabną, a on sam coraz bardziej pogrąża się w niewypłacalnym zadłużeniu, a wręcz w bankructwie. W krajach zachodu rośnie frustracja i niezadowolenie setek milionów ludzi. Kiedyś ich cierpliwość się skończy. A siła państw stawiających żydo-banksterskiemu NWO opór z Rosją jako głównym graczem politycznym i militarnym oraz Chinami jako pierwszą już gospodarką świata rośnie.
Obecnie szanse żydo-banksterskiego NWO na zwycięstwo oceniam jako znikome, bliskie zera. Choć istnieje niebezpieczeństwo, że szaleńcy widząc zbliżający się ich koniec rozpętają atomowy konflikt w myśl zasady – jak nie nasza Ziemia to niczyja. Najważniejsze jest jednak to, aby Matka Ziemia nie dostała się w całości w ich kosmate łapska.

Wrzucam jeszcze dwie piosenki bojowników Donbasu.
.

.

.
Na koniec jeszcze słówko o „Gazecie żydo-Polskiej”. Od dawna wiedziałem, że jest gazetą żydowską, antypolską. Trzy dni temu jej naczelny otrzymał od bezpieki podległej bandyckiej juncie uzurpatorów kijowskiech medal za zaangażowanie tej żydowskiej gazety w popieraniu bandytów zbrodniarzy kijowskich.

sbu a

Natomiast bandyta Patroszenko/Waltzman publicznie przyznał, co naprawdę robią watahy banderowców w Donbasie – terroryzują ludność rosyjską uniemożliwiając jej normalne życie:

„nasze dzieci pójdą do szkół i przedszkoli a ich dzieci będą siedieć w piwnicach.”
http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fpetro-poroszenko-o-separatystach-nasze-dzieci-pojda-do-szkoly-a-ich-beda-siedziec-w-piwnicach-w-ten-sposob-wygramy-te-wojne-video#

.
Naturalnie chroniąc się tam przed watahami morderców z banderowskiej „gwardii narodowej”.

Na pohybel bandytom banderowcom, kijowskiej juncie bandytów uzurpatorów, USraelowi, Izraelowi, NATO i żydo-banksterom.

Niech żyje Rosja!

 

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

32 komentarze do “Ameryko won

 1. Wiedziałem, że Sakiewicz to kretyn ale, że aż taki?

  To nie kretyn – to agent.
  opolczyk

 2. Wiecie, Chiny są komunistyczne na papierze i bez żadnego problemu mogły by w 1 tydzień porzucić iluzję komunizmu,przejść w tzw. wolny rynek i stanąć u boku USA przeciwko Rosji.

  Chiny są komunistyczne – na szczęście – z dodatkiem iluzji tzw. „wolnego rynku”. Kluczowe gałęzie chińskiej gospodarki są nadal państwowe. Na tzw. „wolny rynek” Chiny zdecydowały się, aby gospodarczo przegonić w krótkim czasie USrael. Władze Chin nie mają najmniejszej ochoty na sojusz z USraelem, bo wiedzą, że USrael to żydo-banksterski folwark, który chce Chiny „zdemokratyzować” na usraelską modłę i zwasalizować.
  opolczyk

   • No i Usrael systematycznie stara się doprowadzać pomiędzy tymi krajami do napięć czego niepokojącym symptomem jest wzrost zbrojeń, jeżeli banksterzy nie będą w stanie podbić Azji za pomocą bezpośrednich interwencji zbrojnych czy kolorowych rewolucji to wtedy mogą wykorzystać pewne różnice pomiędzy tymi krajami, rozbieżności w interesach, w niektórych przypadkach nawet wrogość do której przyczynili się sami banksterzy na przykład ustalając niekorzystne granice pomiędzy państwami w wyniku rozpadu imperiów kolonialnych aby doprowadzić do wybuchu wojny domowej w Azji i tym samym zniszczenia a przynajmniej poważnego osłabienia tego regionu co pozwoli utrzymać dominację anglo-amerykańskiego imperium w regionie i na świecie, takiego scenariusza obawiam się chyba najbardziej.
    Jeśli chodzi o Chiny to banksterzy chyba od lat siedemdziesiątych gmerają coś w tym kraju, posyłają tam z wizytą od czasu do czasu swoje marionetki polityczne i innych „doradców” ale czy osiągnęli coś po za częściowym wprowadzeniem liberalnego kapitalizmu i „wolnego rynku” celem ograbienia chińczyków z majątku narodowego i uczynienia z nich taniej siły roboczej oraz przeniesieniem tam części produkcji przemysłowej z zachodu ze względu właśnie na tanią siłę roboczą to trudno powiedzieć.
    W przypadku Chin zastanawia mnie jedno a mianowicie polityka jednego dziecka okrzyknięta jako ludobójcza a która stanowi dla niektórych dowód na to że Chiny dawno zostały podporządkowane przez banksterów. A ja sądzę że władze Chin nie mogąc sobie poradzić z gwałtownym przyrostem naturalnym po prostu musiały sięgnąć po drastyczne środki i wprowadziły właśnie taką politykę, banksterzy opętani obsesją redukcji i kontroli populacji uznali pomysł za dobry i chcą jego wprowadzenia w skali całego świata ale co było być może przynajmniej jakiś czas dobre dla Chin może się okazać zabójcze w skali całego świata.
    Po za tym Chiny w przyszłości muszą sobie poradzić z dwoma głównymi problemami a mianowicie surowce dla wciąż rosnącej gospodarki oraz rynki zbytu, tutaj bowiem banksterzy od dawna kombinują jak zahamować dopływ surowców do Chin w celu paraliżu ich gospodarki, władze tego kraju zdaje się dostrzegają problem i pomału starają się przestawiać gospodarkę na rynek wewnętrzny a także szukać bardziej stabilnych i pewnych dostawców surowców czego przykładem jest podpisanie niedawno umowy z Rosją na dostawy gazu do Chin. Jeżeli bowiem nie rozwiążą tego problemu to zachód poprzez kolejne destabilizacje i wojny domowe w krajach robiących interesy z Chinami zahamuje dostawy surowców do Chin po czym wstrzyma import chińskich produktów i Chiny się załamią choć z drugiej strony ponoć Usrael pożyczył duże sumy od Chin, jeżeli podskoczą im to wtedy Chiny mogą zażądać natychmiastowej spłaty tych kredytów co załamie z kolei Usrael, także blokują się oni wzajemnie.
    Tak czy siak sądzę że los świata rozstrzygnie się właśnie w Euroazji.
    Co do Hameryki to ona jeszcze nie wkroczyła na najwyższy poziom zbrodniczości przynajmniej względem własnych obywateli, ten kraj i jego mieszkańców czeka prawdziwe piekło w trakcie którego albo się otrząsną z amoku i dostrzegą w końcu zbrodniczość własnego rządu i stojących za nim banksterów i przepędzą pasożytów z własnego kraju albo pójdą do piachu: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=DE7xBkYfqIc

    • Instalując w Chinach żydowski kapitalizm Chiny chciały na skróty z gospodarczego i politycznego kopciuszka stać się światowym potentatem, z którym liczą się inne kraje, zwłaszcza żydobanksterski folwark USrael. Niestety ten model stanowi dla Chin zagrożenie – gdy dojdzie do dużego światowego kryzysu gospodarczego i finansowego (a dojdzie do niego) Chiny katastrofalnie uzależnione od importu surowców i jeszcze bardziej katastrofalnie uzależnione od eksportu wyrobów będą miały nie lada problem – z dnia na dzień stracą pracę (brak popytu) dziesiątki czy setki milionów Chińczyków. Mam nadzieję, że Chiny będą potrafiły dokonać transformacji gospodarki z masowej produkcji na produkcję przez masy (własną ludność) i dla mas – własnej ludności.
     Taką ekonomię opisuje b. dobrze Schumacher w książce „Małe jest piękne” (przeczytałem ją w 1982 roku).
     http://www.wolfpunk.most.org.pl/oozmjp.htm
     Myślę, mam nadzieję, że i Rosja po upadku żydo-banksterskiego NWO i bankructwie żydo-zachodu podąży tą drogą. Właściwy kierunek działań wskazała Boliwia, wprowadzając Prawo Matki ZiemI:

     „Ustanawiając Prawo Matki Ziemi, Boliwia wdroży nowy społeczny i gospodarczy model bazujący na ochronie i poszanowaniu przyrody.

     Boliwia stanie się pierwszym krajem na świecie, który przyzna przyrodzie kompleksowe prawa (…).

     (…) Prawo Matki Ziemi uznaje prawa wszystkich istot żywych i nadaje światu przyrody status równy istotom ludzkim.

     https://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/18/zrobmy-u-nas-slowianska-druga-boliwie/

     Odnośnie polityki jednego dziecka w Chinach…
     Wiem, że pisząc to narażam się na zarzut głoszenie ideologii banksterów o przeludnieniu Ziemi – ale rzeczywiście to zagrożenie widzę. Znam argumenty oponentów mówiące, że Ziemia może wyżywić nawet 15 czy 20 miliardów ludzi. Tylko czy wtedy odejdzie ludziom chęć do dalszego rozmnażania się? I co będzie wtedy z dziką Przyrodą? Ile miejsca na Ziemi dla niej pozostanie? Wody pitnej już zaczyna w wielu regionach świata brakować. Gleba z powodu intensywnego rolnictwa na coraz większych obszarach gruntów rolnych staje się coraz bardziej wyjałowiona. Nawet masowe stosowanie nawozów sztucznych nie regeneruje humusu. Coraz więcej terenów ulega niszczycielskiej urbanizacji – powstają nowe miasta, dzielnice, drogi, autostrady, fabryki, lotniska, parkingi, wysypiska śmieci. I coraz więcej potrzebnych jest terenów rolniczych. Pod siekierę idą lasy, osuszane są bagna i torfowiska. Ta dewastacja Natury nasilać się będzie wraz z dalszym przyrostem kolejnych miliardów ludzi. Na koniec nie będzie na Ziemi miejsca dla lasów i dzikich zwierząt (poza towarzyszącymi ludziom szczurom, myszom i karaluchom).
     Ja sam nie chciałbym żyć w świecie, w którym są tylko fabryki, miasta, parkingi, lotniska, drogi, tory kolejowe, wysypiska śmieci, oczyszczalnie ścieków i gigantyczne pola uprawne nawożone coraz większą ilością nawozów sztucznych, aby zaspokoić głód kolejnych miliardów ludzi. Ziemia nie jest naszą własnością, nie powstała tylko dla człowieka. I wprawdzie obecnie wiszą nad nami inne bardziej bezpośrednie zagrożenia, ale i o groźbie przeludnienia zapominać nie możemy.

     Współczesny model zurbanizowanych społeczeństw konsumpcyjnych i techniczno-technologicznych to ślepa uliczka ludzkości. Jeśli się z niej nie wycofamy, to w niezbyt odległej przyszłości zapłacimy za naszą ślepotę wysoką cenę. Taką, jaką zapłaciła już niejedna wcześniejsza cywilizacja, która upadła m.in. lub głównie z powodu nadmiernego wyeksploatowania środowiska naturalnego (Sumerzy, Majowie, Anasazi, Wysp Wielkanocne, Mohendżo-Daro, Aksum, Angkor i inne).

     • Też nie chciałbym aby ta planeta z powodu nadmiernej liczby ludzi zamieniła się kupę śmierdzącego gówna, a na to się zanosi. Uważam że każdej rodzinie wystarczy dwoje maks troje dzieci, nie potrzebują bowiem całego batalionu z którym potem nie ma nawet co robić, nie ma dla nich pracy, mieszkań, nie ma dla nich przyszłości, a mieszkanie na kupie w dziesięciu w jednym pomieszczeniu to horror.
      Kartą przeludnienia od dłuższego czasu grają banksterzy, którzy twierdzą że jest ono zagrożeniem dla planety i samej ludzkości co z pewnego punktu widzenia jest prawdą, ale dla nich przeludnienie jest tylko pretekstem dla forsowanej od dłuższego czasu redukcji i kontroli populacji, nadmierna ilość populacji jest zagrożeniem również dla nich, takiej masy ludzi nie mogą przecież kontrolować więc muszą ograniczyć jej wielkość do takiej liczby aby byli w stanie nad nią zapanować, banksterów bowiem nie interesuje rzeczywiste dobro natury i człowieka a dobro własne. Ale nawet nie to jest najważniejsze, najbardziej istotne jest to że banksterzy chcą ograniczyć populację metodami siłowymi typu przymusowa sterylizacja, przymusowa aborcja, promocja zboczeń, dodawanie trucizn do jedzenia i wody, zanieczyszczanie powietrza, hybrydyzacja człowieka i zwierzęcia, człowieka i maszyny, genetyczna modyfikacja roślin, zwierząt i ludzi, wojny, bieda, głód a na takie ludobójcze metody nie może być zgody. Populację ludzką można ograniczyć czy utrzymać na jakimś mniej więcej stałym poziomie innymi bardziej cywilizowanymi metodami, nie trzeba się koniecznie uciekać do mordowania na masową skalę, a najważniejszą metodą jest po prostu edukacja, ale na nią trzeba nakładać a tą banksterzy niszczą i używają jako narzędzia do ogłupiania bowiem rzeczywista edukacja społeczeństwa nie leży w ich interesie.
      Po za tym całe to zamieszanie wokół sprawy przeludnienia mnie trochę śmieszy, jedni wołają że ludzi jest za mało i musi się ich mnożyć więcej, najlepiej jak króliki, tak twierdzą między innymi religijni ale co zostanie z tej planety kiedy populacja wzrośnie do 20 miliardów to już się nikt z nich nie zastanawia a drudzy twierdzą że ludzi jest za dużo i żądają jak najszybszego ograniczenia ich liczby wszelkimi dostępnymi środkami najlepiej siłowymi, wprowadzeniem dyktatury, ścisłej kontroli, co zakrawa na ludobójstwo, to jest jakieś pomieszanie z poplątaniem, obłęd i zbiorowa histeria, sądzę że jedni i drudzy się ze sobą skumali, to jest jakiś wielki planetarny rytuał, namnożyć ludzi podług zasady czyń sobie ziemią poddaną po czym wydoić i poświęcić ich w jakiś bardzo okrutny sposób niczym te baranki boże na ołtarzu wojny, dzięki temu powstaną masy energii którą mogą się pożywić ciemne siły w stojący na czele tej bandy pewien pustynny demon z nad Jordanu.

      • Na przedludnienie jest metoda i to wcale nie zbrodnicza. W krajach zachodnich w okresie ich powojennej prosperity duża część gospodarek była państwowa, bezrobocie znikome a budżety obok podatków uzupełniane były dochodami z państwowych gałęzi przemysłu (energetyka, telekomunikacja, poczta, koleje itp.). Tak naprawdę nie był to kapitalizm a państwowy socjalizm z dużym dodatkiem kapitalizmu. Dobrze rozbudowany był sektor świadczeń socjalnych w tym rent i emerytur. Temu okresowi prosperity towarzyszył w kilku przypadkach narastający ujemny przyrost naturalny. Ludzie po prostu nie chcieli obciążać się zbyt dużą ilością dzieci, „korzystali z życia”, a dzieci nie były postrzegane jako zabezpiecznie na starość. I choć już wtedy system bankowy żydo-zachodu był bandycki i ograbiał te państwa a także firmy i zwykłych ludzi tzw. „kredytami” system zabezpieczeń społecznych mimo to funkcjonował dobrze. Zawaliło się to na fali „prywatyzacji”, która przyniosła masowe zjawisko bezrobocia i dużo mniejsze wpływy do budżetów państw. Doszły jeszcze koszta bandyckich wojen, do którego zapędza te kraje żydo-NATO i USrael. Obecnie przyrost naturalny na żydo-zachodzie jest nadal ujemny (polepszany emigracją) ale ma to odmienne przyczyny – ludzi zagoniono do wyścigu szczurów. Walcząc o utrzymanie materialnego statusu nie mają czasu i pieniędzy na dzieci. O ileż lepiej te państwa by funkcjonowały, gdyby nie sprawatyzowano/rozszabrowano wszystkiego, gdyby banki były państwowe i emisja pieniądza byłaby domeną państwa a nie żydowskich złodziejskich banków.
       Jest więc możliwe stworzenie państwa dobrze rządzonego, bez żydowskich banków i bez żydowskiej prywatyzacji całej gospodarki, co jest równoznaczne z ograbieniem ludności z majątku narodowego. W takim państwie ludzie nie będą biedni, będą zabezpieczeni na starość i nie będą potrzebowali gromady dzieci „na wszelki wypadek”. Dodatkowo ważna byłaby edukacja dotycząca utrzymania populacji ludzi w rozsądnych granicach, edukacja ekologiczna i antykoncepcyjna w szkołach i mediach. Człowiek jest istotą którą można wychować na bezmyślnego głupca lub na osobę rozsądną. Wszystko zależy od edukacji w domu, szkole, mediach i w życiu publicznym.
       Gdyby to wszysko co nagrabiła w XX wieku żydowska elita finasowa za pomocą banków, giełd i żydowskich koncernów wyzyskujących ludzi przeznaczono na zwalczanie biedy już dawno nie byłoby ani jednego głodującego człowieka, a bieda byłaby nieznana nawet w Afryce. I automatycznie w większości krajów zmiejszałby się przyrost naturalny jako efekt biedy. Jedynie tam, gdzie religie nakazują rozmnażać się jak króliki przyrost naturalny nadal byłby wysoki. W tym przypadku tylko te religie byłyby problemem. A nie bieda.

      • To prawda, ludziom należy zapewnić pracę, dobre warunki mieszkaniowe, zabezpieczenie socjalne na dobrym poziomie, dobrą i uczciwą edukację, jakieś zajęcie, rozrywkę ale nie tą tanią i ogłupiającą zachodnią a populacja ludzka stanie w miejscu a nawet zacznie się zmniejszać, ludziom wtedy wystarczy dwoje czy troje dzieci bo nie będą chcieli być całe życie uwiązani przy pieluchach, będą woleli z niego korzystać a i religie w takich warunkach wykorzystujące biedę i nędzę jako sposób na przyciągnięcie nowych naiwnych wyznawców poprzez naobiecywanie im gruszek na wierzbie i zbawienia w żydowskim niebie z czasem zanikną a fanatycy wyizolują się sami.

      • W którymś z wywiadów Trehlebov został zapytany właśnie o dzieci. I mówił, że dobrze jest mieć 9, a najlepiej 16 bo to jest rodowy krąg potomków.

       „Guru” tzw. Trehlebov (nieprawdziwe nazwisko) i jego klika, to oszuści i agenci. Demaskowaliśmy ich także i my.

       Admin

       Maciek – weź kalkulator i policz – para rodziców płodzi 16 dzieci. Każde z tych dzieci płodzi kolejne 16 dzieci. Po dziesięciokrotnym spłodzeniu przez każdego potomka kolejnej generacji kolejnych 16 dziedzi wychodzi ponad 17 i pół miliarda ludzi. Czyli w ciągu 200 – 250 lat z pary przodków mamy ponad 17 i pół miliarda potomków w 11 generacji.
       Trehlebov jest szaleńcem.
       opolczyk

      • Tyle że kobieta to nie klacz rozpłodowa, nie każda urodzi 9 czy 16 dzieci, po za tym posiadanie tylu dzieci spowoduje że będzie uwiązana tylko przy nich i nie będzie miała czasu na co innego, a nie każdej kobiecie podoba się takie życie.

  • wiecznaziemia

   Gdybyśmy my Polacy mieli pamięć historyczną to syjonistyczna zaraza jaka panuje obecnie w Polin byłaby już dawno wykrzewiona a Słowiańska społeczność wolnym narodem i stanowiącym o swoim bycie !!!! Chińczycy są mądrym i pamiętliwym narodem ! Bardzo dobrze pamiętają WOJNY OPIUMOWE w XIX wieku i ich skutki dla Chin. Upokorzenia i totalne zdziczenie i zezwierzęcenie jakie zafundowali im najeźdzcy anglosascy z kolonistami Francuskimi i dlatego nie staną u boku USA i kolonistów Angielsko-Francuskich. Myślę nawet, że w chwili gdy ich gospodarka będzie na poziomie USA (a stanie się to już niebawem ) to odpłacą Usraelowi za mordowanie ich pradziadów. A do tego Chinom jest potrzebna Rosja a konkretniej mówiąc jej zasoby naturalne na Syberii. Alianz Chińsko-Rosyjski czego żyd Brzeźiński jest w pełni świadomy to początek SUPER MOCARSTWA, które podporządkuje sobie świat w drugiej połowie XXI wieku. Brzeźiński obecnie wychodzi ze skóry by skonfliktować Chiny z Rosją i wbić klin w podwaliny przyszłej chegemoni światowej !!Ale jak to mówią Czesi „terminatorku neda se”

 3. Szwajcarski historyk Daniele Ganser o USA:

  A tutaj w wersji oryginalnej ten sam historyk mówi o ukrytych bandyckich metodach prowadzenia wojen przez USrael:

  O bandyckim NATO:

  I o 11/9:

  Tutaj zaś Jürgen Elsässer mówi o wojnie żydo-zachodu z Rosją:

  Rosja ma wielu sympatyków i gorących zwolenników w Niemczech:

  opolczyk

 4. A to z okazji trwającego w Polsce cyrku zwanego „wyborami”…

  Tutaj uzupełnienie tematu w wykonaniu tegoż Carlina:

  opolczyk

  • „Pamiętajmy!
   Samorządowcy, od szeregowego radnego do wojewody, za swoje błędne decyzje nie ponoszą żadnej rzeczywistej odpowiedzialności !!!
   Jednak ich decyzje rzutują bezpośrednio na stan budżetów samorządowych, a więc także na wysokość podatków i na jakość życia mieszkańców.”

   PS Jeszcze ad tzw. „wyborów” i afery z rządową „PKW”:
   ekstra końcówka!: „…głowę położył” – szkoda tylko, że nie wzięli topora
   (no i nie zauważyli, że ta „czerwona świnia” już dawno temu zmieniła kolor?)
   – 😉 :

   • Parafrazując skandowane określenie (słychać w tle) oraz hymn,
    winno być: „pustynne dziadki…” (a nie leśne!) – „a za tymi złodziejami, kolejni złodzieje(dodam: chcą się dorwać do koryta). Niestety jak zwykle na manifestacjach tego typu: skanalizowanych (pseudo- prawicowych i narodowych, i partyjniackich) środowisk, słychać głównie monotematyczne, idiotyczne (bo przynajmniej zdezaktualizowane) – i agenturalne hasła dot. tzw. „komuny”, no i ta tzw. „demokracja” wcale nie jest „czerwona”, tylko np. różowo-pomarańczowa… [z całej (6 cz.) relacji Sendeckiego wybrałem tylko dwa najistotniejsze filmiki}:

    PS

   • Wybrane przeze mnie fragm. tekstu Dariusza Kosiura pt.:
    „Nie obchodzą mnie międzypartyjne gierki żydo-reżimu, ale …” –
    z portalu WPS, który dn. 21 list. został (ponownie) zawieszony!
    uwaga! po publikacji innego, nowszego wpisu (oto kopia z ich nowej, prywatnej strony): http://wiernipolscesuwerennej.com/2014/11/czyzby-zydo-rezim-iiirp-szykowal-sie-do-reaktywacji/

    Żydo-reżim jest już mocno przeciążony i nie stać go nawet na odrobinę finezji w wyborczej hucpie.
    Totalne oszustwo i manipulacje społeczeństwem ugruntowały się poczynając od 1980r., odkąd władzę w Polsce ponownie przejęły szowinistyczne, antypolskie elementy żydowskie. To, co obserwujemy w każdych wyborach poczynając od 1989r. jest już tylko konsekwencją reżimowego systemu żydo-władzy. (…)
    Z powodu wyborczej hucpy – braku ostatecznych wyników samorządowych wyborów 2014 żydo-media prezentują opinie tzw. polityków, iż należy wymienić członków PKW odpowiedzialnych za powstały bałagan. Natomiast żydo-reżimowi fachmani od prawa i konstytucji twierdzą, iż PKW jest ciałem bezpartyjnym i apolitycznym, a więc wymogi demokracji są tu wyjątkowo dobrze zabezpieczone. Dowcip w tym, że ci, którzy mianują członków PKW apolityczni już nie są i kto zagwarantuje, że owych mędrców z PKW nie prowadzą za rączki? A członków PKW desygnują – no właśnie, osoby czy instytucje? (…)
    Wątpliwości, co do uczciwości wyborów jest całe mnóstwo. Nie trzeba być wyjątkowo bystrym obserwatorem polityki żydo-reżimu, żeby zauważyć swoistą prawidłowość. PO w tych wyborach straciła głosy (przynajmniej do ostatecznych wyników) – po wielu aferach z udziałem PO sanhedryn musiał ująć jej trochę głosów. Ale to, co straciła PO zyskało PSL, koalicjant PO, a zatem łączny wynik PO + PSL zagwarantuje sejmikową władzę koalicji PO, PSL.
    Tu ciekawostka – najwięcej głosów nieważnych dotyczyło właśnie list kandydatów do sejmików. W województwie pomorskim nawet 40%. Z kolei w sejmiku opolskim wyniki były następujące: PO – 9 mandatów, PSL – 8, mniejszość niemiecka (pewnie żydowscy autonomiści z RAŚ) – 7. Czyż takie właśnie wyniki na naszych ziemiach odzyskanych nie są zastanawiające? O żydowsko-niemieckiej agenturze, zostawionej na tych ziemiach w 1945r. przez III Rzeszą sporo wiedział były premier PRL, Piotr Jaroszewicz i dlatego został zamordowany.
    Zaskakująco dobry wynik PSL w tych wyborach budzi uzasadnione wątpliwości, ponieważ jest to partia bez politycznego charakteru, partia obrotowa, a dosadniej: PSL jest jak prostytutka, pójdzie z każdym – oczywiście za pieniądze i stanowiska. (…)
    Nie można także wykluczyć, że wybory samorządowe 2014 są czymś w rodzaju generalnej próby. Żydo-reżim testuje w nich, jak daleko sięga granica przyzwolenia Polaków na jego wyborcze oszustwa. Nie oszukujmy się, żydo-reżim wyczerpał już wszystkie swoje możliwości trwania przy władzy, zużył załgane treści polityczne, wyczerpał się kadrowo. Została mu w zanadrzu już tylko brutalna siła i póki co o wiele łagodniejszy środek w postaci wyborczego oszustwa. Co prawda to oszustwo staje się coraz bardziej nachalne i bezczelne, ale też i publiczność jak na razie nie jest zbyt wymagająca, mimo, że dość już ma sztuczki „było i nie ma” prezentowanej przez coraz bardziej bezczelnych żydowskich cyrkowców.

    PS
    Ciekawe, co na to Moskwa i dlaczego się na tę prowokację godzi (i nie reaguje)…? 😉 – naiwny początek Pochylskiego, później jest już lepiej:

    PPS
    http://blog-n-roll.pl/pl/dupki-żołędne#.VG-878m2-e0
    Tekst/Audio: http://sowa.quicksnake.org/judaica/Prolegomena-do-odydzania-po-myli-prof-Feliksa-Konecznego-von-Stefan-Kosiewski-PDO1

 5. Sława naszym wschodnim Braciom! Na pohybel syjonistycznym parchom. Zawsze i wszędzie!!!

 6. Dobry artykuł, fakt media milczą o tym przemówieniu, ale trzeba pokazywać to przemówienie przeciwnikom.
  W ogóle słuchając tej piosenki, zdziwiłem się na początku dlaczego taki przekaz, ale potem wyjaśniłeś i wszystko jasne. Też jestem uczulony na takie rzeczy, napisał tą piosenkę typowy krystowierca i rodzimowierstwo jest dla niego tym samym co judaizm czy feminizm.

 7. Pingback: Dlaczego media milczą o tym przemówieniu Putina? | To co teraz, to co będzie i było

 8. Musze przygotować temat na kolejne zajęcia a brakuje mi materiałów źródłowych
  Wszystko dotyczy Konstytucji 3 maja
  Jedenaście pytań w oparciu o które trzeba jakoś wypełnić monologiem
  przynajmniej 30 minut zajęć

  1 Kto jest rzeczywistym wystawcą cytowanego dokumentu(czyli kto uchwalił Konstytucję 3 maja)
  W jaki sposób określono wystawcę we wstępie do konstytucji?

  2 Na jakie okoliczności uchwalenia konstytucji wskazują słowa o „dogorywającej chwili która nas samych sobie wróciła”?

  3 W jaki sposób Konstytucja regulowała stosunki religijne w Polsce?

  4 W jakim zakresie zmieniono status prawny chłopów?Czy można mówić o likwidacji stosunków feudalnych
  czyli o zniesieniu poddaństwa i uwłaszczeniu chłopów?

  5 Na jakie oświeceniowe teorie ustrojowe powołano się w rozdziale V tekstu źródłowego?
  Kto kiedy i w jakich dziełach je sformułował?Gdzie i kiedy zastosowano je wcześniej w praktyce?

  6 Wymień zmiany wprowadzone przez konstytucję w organizacji systemu w porównaniu z okresem wcześniejszym.Porównaj je z regulacjami konstytucji Nihil novi i Artykułów henrykowskich.

  7 Wyjaśnij co oznacza stwierdzenie że posłowie mają być „reprezentantami całego narodu
  Czy wcześniej nimi nie byli?

  8 Wymień uprawnienia zachowane przez króla.Jak można określić jego pozycję w ustroju Rzeczypospolitej.

  9 Jaka zasada kryje się za słowami: Osoba króla jest święta i bezpieczna od wszystkiego?Czy oznacza to władzę absolutną?

  10 Jednym z najważniejszych postanowień konstytucji oprócz likwidacji liberum veto,było wprowadzenie dziedziczności tronu.Jak wobec tego należy rozumieć fragment:
  Tron polski ELEKCYJNYM przez familię mieć mieć na zawsze chcemy.
  Dlaczego tak sformułowano to postanowienie?

  11 Porównaj najważniejsze rozstrzygnięcia Ustaw Rządowej z regulacjami Artykułów henrykowskich i kardynalnych.Jakim celom miały służyć wprowadzone zmiany?

  12 Porównaj postanowienia Konstytucji 3 maja z konstytucją USA i konstytucją francuską z 1791 roku
  Której z nich jest bliższa polska ustawa zasadnicza?

  W tekście pod którym mam pytania,jest mowa o książce K.Bartoszewicza pt
  Konstytucja 3 maja Kronika dni kwietniowych i majowych w Warszawie w roku 1791

  Nie posiadam tej książki

  Ktoś mi pomoże?

  W sumie mógłbym zajrzeć w internet,na jakieś wiki,przepisać to co tam jest i mieć spokój
  ale ja bym wolał zaskoczyć wszystkich informacjami których na wiki nie przeczytają

  A może nosek też ci wytrzeć trzeba?
  opolczyk

 9. Do Przemexa. Nie uważam, że kobieta to klacz rozpłodowa i nikogo nie chcę i nie mogę zmusić żeby posiadał określoną liczbę dzieci. Każda kobieta ma ich tyle ile zechcę czy też może mieć. Myślę, że ograniczanie podstawowych przyrodzonych praw człowieka, tak jak to ma miejsce w Chinach nie jest dobre. Już nie patrząc na to co powiedział Trehlebov.

  Maciek, żyjemy w czasach, w których szermuje się hasłem podstawowych przyrodzonych praw człowieka. Nie mam nic przeciwko nim. Ale stawianie praw jednostki ponad dobro i pomyślość wspólnoty oraz przyszłych pokoleń to egoizm. Człowiek ma szanować Prawo Matki Ziemi. A Ziemia nie jest z gumy. Ma ograniczoną powierzchnię i zasoby naturalne. A i zwierzęta też mają prawo do tej planety. Nie tylko my.
  opolczyk

  • Nie twierdzę że ty tak uważasz, każdy ma prawo posiadać tyle dzieci ile zechce, ale niech przy tym pomyśli także o przyszłości tych dzieci i planety na której żyją a nie tylko „naprodukuje” ich ile się da a potem niech się dzieje wola niebios.

 10. Pingback: Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 11. Pingback: Dzień Zmarłych, Dzień Pamięci « Grypa666's Blog

 12. Podrzucono mi link w którym pisze, że w Rosji wprowadzono prawo do noszenia broni.
  http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2014/11/russland-erlaubt-den-burgern-das-tragen.html

  Sprawa jest poważna bo w Rosji dyskusja o prawie do broni była dyskutowana na szczeblu parlamentarnym od lat.
  http://www.tvp.info/3350838/informacje/swiat/rosja-juz-wkrotce-bron-dla-kazdego/

  Jeśli informacja ta okaże się prawdziwą oznaczać będzie, że prezydent Putin ma zaufanie do obywateli i daje im prawo do noszenia broni (bez zgody jego i jego partii byłoby to niemożliwe). Taki to z niego „dyktator” i „zamordysta”.
  A w USraelu trwają zabiegi o rozbrojenie społeczeństwa.

  • Prawo do noszenia broni działa w dwie strony, jeżeli banksterom udało by się wywołać jakiegoś rodzaju kolorową rewolucję w Rosji to mieli by już uzbrojone i gotowe do akcji bojówki, a przynajmniej duże ilości powszechnie dostępnej broni a z drugiej strony gdyby banksterom zachciało się Rosję napadać zbrojnie to będą mieli przeciwko sobie nie tylko armię rosyjską ale także uzbrojone społeczeństwo gotowe do walki z agresorem-okupantem. Swoją drogą prawo do posiadania broni powinno być połączone z okresowymi badaniami i szkoleniami różnego rodzaju po to aby pozbawić tego prawa osoby o podejrzanych poglądach, mających ekstremalnie prozachodnie nastawienie czy wręcz będących na usługach zachodnich wywiadów, fundacji czy instytucji finansowych, takich bowiem łatwiej zwerbować do działalności rewolucyjnej, wywrotowej i antypaństwowej.

   jeżeli banksterom udało by się wywołać jakiegoś rodzaju kolorową rewolucję w Rosji to mieli by już uzbrojone i gotowe do akcji bojówki”
   Ale broń mieliby i ci Rosjanie, którzy stoją po stronie Putina. I oni wybiliby żydowską agenturę do nogi.
   Russia Today potwierdza informację o prawie do broni.
   http://rt.com/news/206703-russia-guns-self-defense/
   opolczyk

Możliwość komentowania jest wyłączona.