Pytania dla rusofoba

.

rosyjski

.

.

rusofobyGarść trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych
Jeżeli Ty również boisz się „rusków”, uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:

1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej „transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj?
3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do „odzyskiwania” kamienic lub ziemi ornej?
31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca „kaźni Rosjan” i „polskich morderców”?
32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o „mordercach Polakach w Jedwabnem” czy o „polskich obozach koncentracyjnych”?
33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?

Wpis pod artykułem WP pod pseudonimem -kojko

Za: http://www.nasznowyjork.org/5/post/2014/10/pytania-dla-rusofoba.html

————
———————–
————

Pytań postawionych przez autora można by mnożyć. Np. Czy to Rosja nałożyła na Polskę karę 46 milionów euro za nadprodukcję mleka?
http://www.deon.pl/wiadomosci/biznes-gospodarka/art,4342,46-mln-euro-kary-za-nadprodukcje-mleka.html

A w odniesieniu do Ukrainy, czy to Rosja doprowadziła do puczu i obalenia legalnego rządu na Ukrainie, wydając na to miliardy dolarów?

I czy to Rosja narzuca „edukację seksualną” dla pięcio- i sześciolatków? I każe grzywnami a nawet aresztem rodziców nie posyłających na te „lekcje” dzieci?
http://www.fronda.pl/a/niemcy-matka-trafila-do-aresztu-bo-syn-nie-byl-na-edukacji-seksualnej,32509.html

Sprawa ataków dronów wymierzonych przeciwko ludziom to wielowymiarowe łamanie wszelkich elementarnych praw międzynarodowych i praw ludzkich. USrael i CIA roszczą sobie „licencję na zabijanie” ludzi którym nie udowodniono żadnej winy i nie wydano na nich przez sądy wyroków śmierci. Ponadto naruszają takie ataki suwerenność i integralność krajów z którymi USrael nie jest w stanie wojny. I jakoś rzesze obrońców praw człowieka milczą. Nikt nie potępia mordowania przez CIA tysiącami ludzi, którym żadnej winy nie udowodniono i nie skazano ich na śmierć. A jaki byłby wrzask, gdyby Rosja robiła coś podobnego w Gruzji czy na Ukrainie.
Rusofobi są najczęściej kompletnie ślepi na to wszystko. Rozgrzeszą USrael i NATO ze wszystkich zbrodni – wszak USrael i NATO to „jedyny ratunek” przed Rosją. Do tego stopnia potrafi zaślepić ludzi rusofobia. Dlatego obawiam się, że do większości rusofobów i tak nic nie dotrze.
Wątpliwość w powyższym tekście wzbudza we mnie jedynie punkt 34 gdzie jest mowa o „niszczeniu cywilizacji łacińskiej”. Otóż była ona przez długie wieki chora, zbrodnicza, totalitarna, cechująca się fanatyzmem, skrajną nietolerancją, zamordyzmem, prześladowaniami i rzeziami inaczej myślących oraz wyzyskiem ogromnych mas chłopstwa pozbawionego wszelkich praw. Tak więc pod wieloma względami wcale nie była lepsza od współczesnego żydo-globalizmu. Dlatego odrzucam i żydo-globalizm i żydogenną cywilizację łacińską.
.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga

80 komentarzy do “Pytania dla rusofoba

 1. Na wszystkie pytania odpowiem NIE . ale Rosja okazała się wyjątkowym skurwysynem w co najmniej trzech przypadkach i nie znosze ich jak zarazy . Mam na nich uczulenie i nic na to nie poradzę . Gdyby jeszcze był Hitler to zgłosiłbym się na ochotnika do SS

  Jesteś typowym przypadkiem nieuleczalnego rusofoba i durnego Polaka.
  Polskę zgnojono, rozszabrowano i zniewolono jak nigdy wcześniej. Nad głowami wisi nam katowski miecz żydo-globalizmu. Jedynie Rosja jest w stanie banksterską swołocz dobić. A ty na nią plujesz. Zasługujesz na to, aby być zaczipowanym niewolnikiem tyrającym na banksterów.
  Masz szlaban. U mnie durniom wstęp jest wzbroniony. Przez takich jak ty w Polsce jest jak jest.
  opolczyk

  • Do p. Tadeusza – z Rosją bywało różnie. Biliśmy się z Rosjanami razem, biliśmy ich, oni nas. Zsyłali nas na Sybir (mój Dziadek stamtąd wrócił), czasem strzelali w tył głowy, jak w lesie pod Smoleńskiem kuzynowi mojej Babci. Jedna sprawa mnie intryguje, mianowicie podwójna moralność bardzo wielu Polaków. To wszystko Rosji chcemy pamiętać do setnego pokolenia. Jakoś jednak pamięć nam szwankuje co do tego, że Niemcy zamierzali nas wyniszczyć biologicznie, że robili na nas doświadczenia jak na szczurach, byliśmy dla nich podludźmi. Na Syberii zmarło milion Polaków. Zmarło też 10 milionów Rosjan, niewygodnych radzieckiej władzy, a wśród zesłańców to Rosjaninowi Polak był bratem w niedoli. Pan chce do tego Hitlera, który miałby Cię za „untermensch” – co za upodlenie. Może nawet Pan zamykałby Rosjan w obozach i robiłby im zastrzyki z benzyny? Pewnie tak samo broniłby Ukraińców. Oni nienawidzą Rosjan, za Wielki Głód chociażby. Bardziej jednak nienawidzą Polaków (oczywiście na razie jesteśmy dla nich „pożytecznymi idiotami”). Ukraińcy nie dawali błogosławieństwa szybkiej śmierci przez strzał w tył głowy, wymyślali takie kaźnie, że sami hitlerowcy byli zaskoczeni. Na pewno chce Pan pamiętać Katyń i 10 tysięcy mężczyzn, polskich oficerów i przedstawicieli inteligencji. Czy Pana pamięć jest na tyle pojemna, że obejmie 150 tysięcy, od niemowląt i nienarodzone płody aż po bezbronnych starców pomordowanych przez Ukraińców, w tym i moją rodzinę? Uogólniam i upraszczam, ale co jest nie tak z tymi obecnymi Polakami? Finowie mają przysłowie: „Przyjaciół szukaj blisko, a wrogów daleko”. Nas, Polaków, nie lubią Czesi, choćby za Zaolzie. Gardzą nami Niemcy i Rosjanie, nienawidza nas Ukraińcy, nie lubią Litwini, jedynie Słowacy są obojętni. Żądamy przeprosin i odszkodowań – ale nie od wszystkich, tylko od wybranych, sami nie przyznajemy się do błędów. Gdybym w swoim budynku był nielubiany przez wszystkich, to czyja by to była wina, wszystkich, czy moja? Za to miałbym super kolegę w innym mieście (USA) któremu na przekór sąsiadom bym się podlizywał oddając mu ostatnią koszulę i słuchając jego szczucia na lokatorów – można tak żyć? Pewnie można, ale krótko, z wrzodami żołądka, z oszczanymi czy pobazgranymi drzwiami….

   W Katyniu Polakom nie strzelali w tył głowy Rosjanie!!!
   http://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/
   Do 1953 roku Rosja w ramach ZSRR była pod żydo-bolszewicką okupacją.
   http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-news/1.530857
   Dopiero tuż po śmierci Stalina Rosjanie rozbili żydowską NKWD i przejęli władzę (opowiada o tym Kulikow w książce A. Siwaka):

   „Żukow miał opinię największego antysemity w Związku Radzieckim. Jego od dawna Żydzi chcieli zlikwidować, ale Żukow miał za sobą całą Armię Czerwoną, a ta była dwunastokrotnie większa od armii Berii. Żukowa wojsko kochało, a Berii jego podwładni się bali. Dlatego też Żukow uchował się długo, bo był przebiegły. Nawet sam Goebels w swoich pamiętnikach napisał, że gdyby Związek Radziecki nie miał takiego stratega jak Żukow to wojna miałaby inny przebieg.
   Druga sprawa – mówił marszałek Kulikow – jest to, że Stalin zrozumiał, że nie zna się na strategii wojennej i oddał dowodzenie w ręce Żukowa, co dla armii okazało się sukcesem, a Hitler do ostatniej chwili był zdania, że sam jest wybitnym dowódcą. Ale wracając do Żukowa – kontynuował marszałek. Żukow słusznie uznał, że najlepszą formą obrony jest atak. I do tego ataku na Berię dobrze się przygotował.
   Jeszcze za życia Stalina w 1952 r. na posiedzeniu biura politycznego, którego on i jego zastępca byli członkami, podjął niezbędne kroki. Zwrócił się do Stalina z prośbą o zgodę na ćwiczenia kilku dywizji pod Moskwą i częściowo w samej Moskwie. Na co Stalin odpowiedział:
   «Jesteś przecież głównodowodzącym i nikt nie musi wydawać ci zgody, po prostu zrób, jeżeli uważasz, że trzeba».
   Ale Żukow i tu był przebiegły.
   «Wolę mieć tę zgodę na papierze – poprosił – to wy towarzyszu Stalin jesteście w Armii Czerwonej najwyższy rangą i macie stopień generalissimusa i ja wam podlegam».
   I Stalin podpisał tę zgodę w obecności całego biura politycznego.
   Wywiad Żukowa znał plany i zamiary NKWD, a także osobiste Berii i Kaganowicza.
   Żukow postanowił uprzedzić atak na siebie swoim atakiem na Berię.
   Po śmierci Stalina w marcu 1953 r. postanowił wykorzystać wcześniej daną mu zgodę na manewry przez Stalina, w połowie marca 1953 r.
   Żukow wezwał do siebie wszystkich dowódców tej grupy armii, którzy mieli brać udział w manewrach w mieście i poza miastem. Wcześniej Żukow przeprowadził potajemnie rozmowy z większością zaufanych członków biura politycznego i przygotował ich do wydarzeń, mieli przy sobie jak nigdy dotąd broń osobistą. W dniu posiedzenia biura politycznego wezwani dowódcy jednostek pojawili się na godzinę przed posiedzeniem biura. Gdy wjeżdżaliśmy za bramę ministerstwa obrony to już skóra cierpła, gdyż w bramie leżały worki z piaskiem, a na stanowiskach karabiny maszynowe. Na dachach wszędzie rozmieszczeni byli żołnierze, jak również i na klatce schodowej i to wszyscy w hełmach i z bagnetem na broni. To wyglądało na coś bardzo poważnego.

   Do zebranych na sali dowódców przyszedł Żukow i powiedział:
   «wezwałem was bez komisarzy politycznych, ponieważ komisarze to nie Rosjanie.
   Dziś macie wykonać moje rozkazy, które otrzymacie za chwilę w kopertach. Za niewykonanie karzę rozstrzelać! Za złe wykonanie rozstrzela was Beria ze swoimi zbirami, bo jak się operacja nie uda to nikt nie przeżyje włącznie ze mną. Macie niecałą godzinę do rozpoczęcia. Główny ciężar tego zadania biorę na siebie z marszałkiem Wasilewskim. Ten kto będzie zajmował Łubiankę niech pamięta, że tam Rosjanie nie pracują i musi wiedzieć co zrobić, zajmując ten gmach» – opowiadał marszałek Kulikow.

   Przyznam się, że mróz chodził mi po plecach jak słuchałem Kulikowa. Od Maszerowa znałem częściowo tę historię, ale teraz dopiero w szczegółach usłyszałem od uczestnika tej akcji jak naprawdę było. Parę lat później po tej rozmowie miałem okazję spotkać na Krymie ludzi, którzy potwierdzili tę sprawę.
   I dalej:
   – ”Żukow przyszedł na posiedzenie biura politycznego razem z Wasilewskim. Beria i Kaganowicz siedzieli dokładnie naprzeciw nich po drugiej stronie stołu. Ale, między Berią a Kaganowiczem był mały biały stolik, a na nim biały aparat telefoniczny bez tarczy, wystarczyło podnieść słuchawkę i odzywał się oficer dyżurny na Łubiance. Chodziło o to, żeby żaden z nich nie zdążył podnieść tej słuchawki.
   W tym celu Wasilewski podniósł rękę i przeprosił, mówiąc, że zostawił termos po tamtej stronie stołu na szafce i chce go wziąć przed rozpoczęciem biura.
   Gdy podszedł do szafki, szarpnął za kabel od tego białego aparatu, ale obaj – tak Beria, jak i Kaganowicz – zorientowali się i chcieli sięgnąć po broń. Żukow trzymał już broń skierowaną wprost na nich, więc obaj podnieśli ręce i rozbrojono ich.

   …Oczywiście, cały czas krzyczeli, że za chwilę będą tu ich ludzie i wszyscy zostaną aresztowani, ale w tej samej chwili wjechały czołgi i piechota wbiegła na dziedziniec Łubianki. Błyskawicznie zajęto cały gmach, a tych co próbowali użyć broni zabijano na miejscu. Jeszcze w trzech miejscach w Moskwie były rozlokowane oddziały NKWD, ale i te też zostały szybko rozbrojone, a ludzie aresztowani.
   Natomiast na Kremlu, do Berii strzelali wszyscy członkowie biura, taka była umowa, że nie jeden go likwiduje, ale wszyscy.

   Kaganowicz na rozprawie sądowej był autentyczny, a Beria dawno już nie żył, tylko dobrano dobrego aktora, który musiał go w sądzie zastąpić.
   Od tego momentu Żydzi zrozumieli, że nie tylko nie udało im się opanować Rosjan, ale trzeba uciekać i ratować życie, bo Rosjanie dojdą do prawdy i ujawnią kto wymordował tam miliony.”

   http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=9&t=23017#p327784

   I nie jest prawdą, że Rosjanie nami gardzą. Prezydent Putin o Polakach wypowiadał się pozytywnie, rozróżniając wszakże pomiędzy Polakami a agenturą okupanta rządzącą Polską:

   opolczyk

   • Wszystko to wiem (o Żydach strzelających w Katyniu, m.in.). Pana blog czytam od bardzo dawna, nie musi Pan dla mnie cytować z niego fragmentów czy linków :). Może nie ze wszystkim się zgadzam, ale jest dla mnie jednym ze źródeł cennej informacji, bardzo często weryfikowanej, bo ja nie zwykłem brać coś na wiarę. To o czym pisałem, to OFICJALNE stanowiska, głoszone od lat w mediach i przez rządy w Polsce. Również o „oficjalny stosunek” do nich ludzi z podobnym stanowiskiem jak p. Tadeusz mi chodzi. Nawet taki budzi moją odrazę w odniesieniu historycznym II Wojny Światowej. W Katyniu strzelali Żydzi rosyjskiego, radzieckiego pochodzenia (bo jakiego innego, skoro urodzili się i mieszkali w ówczesnym ZSRR). W NKWD było bardzo dużo Żydów – ale nie sami Żydzi, i nie oni sami byli we władzach. O ile wiem, Beria Żydem nie był, a próbowano mu przypiąć taką łatkę. Wiem również o artykule Vidry oraz udziale Żydów w holocauście na własnych współbraciach. Nie czuję się lepiej przez to, że część mojej rodziny mordowali rodowici Niemcy, a nie Żydzi, oraz rodowici Ukraińcy, ich śmierć nie była przez to ani lżejsza, ani bardziej czy mniej chwalebna – była strasznym ciosem, zwłaszcza dla bliskich. Chciałbym tylko, by pamiętano te wydarzenia i ich przyczyny, a nie próbowano przemilczeć lub zafałszować pewne „wybrane”, ze względu na jakąkolwiek poprawność polityczną, w imię starych czy nowych przyjaźni – dlatego właśnie czytam Pana blog.

    http://zygumntbialas.neon24.pl/post/113317,jak-katarzyna-ii-sprowadzila-zydow-do-rosji

    Admin

    • Panie Giskard, ma Pan rację, nawet bazując na oficjalnej, załganej wersji historii stanowisko Łapanowskiego jest przerażające. „Gdyby jeszcze był Hitler to zgłosiłbym się na ochotnika do SS”. I by go zapędzono do rozstrzeliwania Polaków. O ile by go przyjęto. Prędzej wylądowałby w piachu.
     Z rąk hitlerowców Polacy ginęli milionami, a „niemieckich Katyni” jak w Piaśnicy jest cała masa.
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Pia%C5%9Bnicy
     Pomijam już obozy koncentracyjne, łapanki i masowe egzekucje Polaków z różnych przyczyn i przy różnych okazjach. Pamiętajmy o masowych wypędzeniach Polaków z ich ziem.
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Wysiedlenia_Polak%C3%B3w_podczas_II_wojny_%C5%9Bwiatowej_dokonane_przez_Niemc%C3%B3w
     Takie np. „oczyszczanie” Zamojszczyzny z Polaków przez III Rzeszę przerwała Armia Czerwona.
     Z rąk rosyjskich w II wojnie zginęło niepomiernie mniej Polaków niż z rąk niemieckich, żydo-bolszewickich czy ukraińskich. A mimo to miliony Polaków pamiętają przede wszystkim rzekome „rosyjskie” zbrodnie. Choć to Armia Czerwona przerwała milionowy ubój Polaków.
     Ale właśnie dlatego powinniśmy przy każdej okazji pisać o tym – kto Polaków rzeczywiście mordował.

   • Ta historią opowiedziana przez Kulikowa jednoznacznie świadczy o tym że za Stalina żadnego procesu odżydzania nie było jak niektórzy mniemają, była jedynie walka o władzę pomiędzy poszczególnymi frakcjami żydowskiej watahy a w czasach Stalina zastępowanie jednych żydów na stanowiskach drugimi w ten sposób skutecznie usuwając świadków żydowskich zbrodni na Rosjanach i innych narodach zamieszkujących ZSRR, rzeczywisty proces odżydzania rozpoczął się dopiero po śmierci Stalina i zamachu Żukowa, lecz całkowicie aparatu ZSRR nie oczyszczono z żydów co doprowadziło w konsekwencji do jego upadku, żydzi kiedy stracili władzę w ZSRR doszli do wniosku że lepiej ZSRR zdemontować w sojuszu z ich bogatymi pobratymcami z Wall Street i Londynu niż pozwolić władzom tego kraju na prowadzenie własnej polityki niezależnej od zachcianek żydostwa co zagroziło by poważnie interesom banksterów.
    „Druga sprawa – mówił marszałek Kulikow – jest to, że Stalin zrozumiał, że nie zna się na strategii wojennej i oddał dowodzenie w ręce Żukowa, co dla armii okazało się sukcesem, a Hitler do ostatniej chwili był zdania, że sam jest wybitnym dowódcą.” – Stalin i jego żydowscy „oficerowie” z mianowania nie znali się na dowodzeniu wcale albo bardzo mało, więc powyciągali doświadczonych rosyjskich oficerów tych których jeszcze nie zabili z więzień, łagrów, ułaskawili, przypięli ordery i kazali dowodzić, a żydostwo siedziało z tyłu i obserwowało, w ten sposób ratując sobie życie, bowiem naziści wcale lepiej by ich nie potraktowali niż Rosjan po podbiciu ZSRR. Po za tym pomiędzy Armią Czerwoną a NKWD i Stalinem istniała wrogość, pomiędzy nimi nie było żadnego sojuszu, bowiem Stalin i żydobanda wykorzystywali jedynie Armię Czerwoną jako mięso armatnie które miało bronić tylko i wyłącznie władzy żydostwa w ZSRR i samych żydów, Rosjanie się tutaj nie liczyli, ci ginęli dalej masowo tyle że na froncie a nie w obozach czy w lasach od strzału w potylicę. Po wojnie rosyjscy oficerowie, a w szczególności właśnie Żukow obrośli w taką sławę że zaczęli zagrażać swoją popularnością władzy Stalina więc ten miał w planie nowe czystki które miały między innymi usunąć najwyższe dowództwo Armii Czerwonej z Żukowem na czele, ale nie wyszło z powodu oporu Żukowa i jego kolegów oficerów no i z powodu śmierci Stalina, która mogła być dziełem Berii, który bał się że może być pierwszy na liście do odstrzału więc „pomógł” Stalinowi umrzeć po czym prawdopodobnie sam chciał przejąć władzę ale ubiegł go Żukow i jego ludzie.

    • Słyszałem kiedyś takie pytanie odnoszące się do radzieckich dowódców Armii Czerwonej: „Co jest lepsze – baran na czele stada lwów, czy lew na czele stada baranów” . Nie ujmując nikomu powiedział to jakiś oficer rosyjski którego nazwiska nie pomnę, przy czym z kontekstu wynikało, że tym lwem miał być Żukow.

  • Jeśli chcesz ze mną polemizować to się najpierw przedstaw. Anonimowo każdy potrafi być ostry. Pomysł ,że dzięki Rosji Polska może się na cokolwiek wybić jest dziecinny. Rosja wyłącznie myśli o własnych interesach co moim zdaniem jest słuszne ale Rosja nie przebiera w środkach a to już słuszne nie jest. Takim przykładem jest Państwo Islamskie które nie ma cudów jeśli nie sponsorują go Stany a nie sponsorują to robi to Rosja której celem jest uzyskanie dzięki nim połączenia lądowego między Syrią a Rosją oraz zastopowanie wydobycia ropy i gazu w tym rejonie . Co ważne jeszcze w latach 90 Amerykanie powiadomili o odkryciu na granicy Iracko -Irańskiej ogromnych złóż rudy uranowej co ważne bogatszej od znanych dotychczas . Od tej chwili o te złoża trwa konflikt . Permanentny. Rosja zdaje się tworzyć posłuszny sobie kalifat.

   Opolczyk jestem. Polemizować z idiotą nie ma sensu. Rosja, gdyby nie przebierała w środkach to by zrobiła z Ukrainą to co Izrael ze Strefą Gazy czy USrael z Serbią, Libią, Irakiem i Afganistanem. ISIS to twór USraela
   http://pracownia4.wordpress.com/2014/09/20/ukryte-pochodzenie-isis/
   A nie Rosji – zaślepiony dezinformatorze.
   opolczyk

  • Cóż za bzdury. Zamiast „Rosjanie” można wstawic dowolne obywatelstwo, włącznie ze znienawidzonymi przez „opolczyka” Żydami i też się będzie zgadzac. Jak „opolczyku” jesteś rusofilem i antysemitą, to nie dorabiaj do tego głupawych teorii. Poza tym w wielu punktach tej listy [20,21,33,35,36,40,45,46,49,50 i dalej] można spokojnie odpowiedziec „tak”, więc następnym razem redaguj taką listę inteligentniej.

   Nie czuję nienawiści do nikogo, nawet do Żydów. Po prostu opisuję ich zbrodnie i oszustwa zaznaczając, że są i uczciwi, normalni i porządni Żydzi. Listy tej nie układałem a tylko ją opublikowałem. No i do Żydów znacznie bardziej pytania pasują. Do Rosjan nie pasują one w ogóle. A co do „antysemityzmu” – tak się składa, że w konflikcie chazarsko-palestyńskim jestem po stronie SEMICKICH Palestyńczyków!
   https://opolczykpl.wordpress.com/2014/07/17/solidarni-z-palestynczykami/
   To jaki ze mnie „antysemita”?
   Wszystkie twoje zastrzerzenia to strzały kulą w płot. Dezinformatorze.
   opolczyk

  • Negatywny stosunek do Rosji wynika z ignorancji. Jest jednak zawsze iskierka nadziei, że ignorant uzupełni swoją wiedzę – teoretyczną i praktyczną, i zmieni swoje zdanie.

  • ( – – – )

   Komentarz skasowany.

   A „dupę czy jaja” możesz lizać se sam.
   Masz szlaban.
   opolczyk

 2. Zdrajcy udający opozycjonistów i wyzwolicieli mający wsparcie na Zachodzie żydostwa światowego w USA, Niemczech, Izraelu i w Europie, mogli bez oporu przejąć majątek polski, likwidując granice Polski, armię do obrony kraju, podpisać traktat likwidujący Polskę i przeznaczyć terytorium Polski na teren walki nuklearnej – czyli zagładę, broniąc interesów zażydzonej Ameryki i Izraela,, skłócając Polskę ze wschodnim blokiem Słowian w tym z Rosją, skąd mogłoby przyjść wyzwolenie Polski spod okupacji żydowskiej, ponieważ wspólnym wrogiem Polski i Rosji jest Żyd.
  Zdzisław Jankowski

  Nic dodać nic ująć Panie Zdzisławie.
  opolczyk

 3. Można kogoś nie lubić , np. za schludność i czystość , albo za porządek . Albo też z kolei można nie lubić kogoś za głupotę , chaos , bałaganiarstwo i syf wszechobecny wokół siebie (to już Polacy głównie z tego słyną ) . . . .Za rózne rzeczy . Ale pytania są sensowne i proszę na nie odpowiedzieć na spokojnie .

 4. Nie za taką Wszech Rosję zginął w Dniu 07-12 roku Pańskiego 1905 mój Dziadziuś Его Благодарю Подпоручик ротный Командир в Потйским полку в город Нахичевань (azer. Naxçıvan, ormiań. Նախիջևան) Эриваьской губ. (Эриванская губернія) Stanisław Dombrowski herbu Virgo Violatta Dąbrowski z Narodowy Biłgoraj , od suchej łapy zbira żyda bolszewickiego Jahwe – osfa`a (Iosiba, Josifa, Jose, Joska, Józka) Wissarionowicza Dżugaszwieliego ksywa „Soso”, „Koba” podczas uśmierzania buntów nad granicą Wszech rosyjskiego Rosji z Persyją, szachinszachem , po wyjściu z Kutaisu (gruz. ქუთაისი, nazwy antyczne: Aea/Aia, Kutaisi). Долой красную звезду – изобретения Лейба Давидович Бронштейн „Троцкий”!!!Долой красную звезду – изобретения Лейба Давидович Бронштейн „Троцкий”!!!

  A co ma dzisiejsza Rosja wspólnego z rokiem 1905 i Stalinem-Dżugaszwilim, który nie był Rosjaninem?
  opolczyk

 5. Udzielę odpowiedzi na połowę pytań jako rusofob: 1.To nie ważne bo gdyby nie ruskie to nie wyprowadziliby tych pieniędzy. 2. Transformacja została dokonana bo ruskie zniszczyły kraj i trzeba było go ratować. 3.Nie ale przecież mogli sami to wykupić, przepłacić i prowadzić dalej ku dobru naszego kraju a tak z ich winy straciliśmy przemysł. 4,5,6,7 Patrz wyżej, ten sam schemat. 8 To nie ważne bo i tak stało się to winy ruskich. 9,10 Patrz wyżej, ruskie za to że nas mordowały powinny nas utrzymywać i dbać o nasze interesy bardziej niż o własne, to by było po chrześcijańsku. 11. Gdyby nie ruskie te podatki nie zostałyby wprowadzone, oni na to pozwolili, poza tym to był skutek ich niszczycielskich kilkudziesięcioletnich rządów, biedni posłowie nie mieli innego wyboru. 12. Patrz wyżej. 13. Nie a powinni bo dzięki tym hipermarketom Polacy nie zdychają z głodu. 14. Tak, tylko o tym nie mówią ale najchętniej zagarnęliby wszystkie bogactwa naszego kraju a ludność wymordowali, nie przyznają się bo to tchórze. 15. Rosja wpędziła nas do UE, musieliśmy uciekać przed ruskimi i tylko UE była ratunkiem. 16. Na pewno chętnie by ją zniszczyli gdyby mogli, tak samo jak wszystko inne w naszym kraju, nienawidzą nas i chcą naszej śmierci. 17,18,19 Patrz wyżej. 20. Owszem bo to za ich czasów rozpoczęła się degrengolada i dowódcy którzy dzisiaj są odpowiedzialni za szkolenia są ruskimi agentami i komunistami. 21 Nie ale chcieliby. 22. To przez ruskich nasi musieli tam polecieć, ruscy odpowiedzialni są za wszystkie zamachy terrorystyczne i na pewno za WTC też. 23 Patrz wyżej. 24. GROM utworzono żeby bronić nas przed ruskim KGB. 25 Nie ale na pewno do siebie dzwonią i piszą maile, połowa polskiego rządu to ruscy agenci.

  • Ty tak na serio? Jeśli tak, to współczuję . I tyle mojej polemiki…

   Na ile znam „nydhosa” to była to tylko ironia. On jest w naszej drużynie.
   opolczyk

   • A jednak komuś przeszło przez myśl że mogło być to na poważnie, w sumie nie dziwne bo ten sposób myślenia nie odbiega specjalnie od całej rzeszy Polaków, więc symulacja jest łatwa, też bym sobie współczuł jakbym tak faktycznie myślał. Reszta odpowiedzi: 26. Ruscy są za głupi by wymyślić takie cuda techniki jak GMO a to może uratować ten hiper-przeludniony świat przed zbliżającą się katastrofą głodu. 27. Nie, bo chcieli żebyśmy zachorowali na te niebezpieczne choroby. 28. Musimy poświęcić pszczoły żeby dzieci miały zdrową żywność, spryskiwania chronią nas przed bakteriami. 29. Aktualnie nie bo nie mają czelności ale weszli właśnie na Ukrainę a Polska jest już następna w kolejce. 30. Nie bo byli za głupi by sobie to załatwić. 31. Robią to ale w sekrecie, to z tchórzostwa by nie narazić się na gniew dzielnych młodych mądrych polaków katolików patriotów. 32. Nie bo pierwsi zrobili to Żydzi, których skrzywdziliśmy podczas wojny. 33. U ruskich jest jeszcze gorzej, dużo brutalniej tylko że bezprawnie. 34. Rosjanie nie znają się na rozrywce tylko by chlali, tak w ogóle to są impotentami a kobieta ma prawo decydować o swoim ciele i mordować wszystko co się w nim znajduje nieważne czy jest to bakteria mniejsza czy większa jak płód. 35. Prawdopodobnie tak tylko zasłaniają się między innymi Kolumbijczykami a do Afganistanu po co wleźli: po tanie narkotyki. 36. Nie bo tam pracują debile i nie potrafią zadbać należycie o interes narodowy tak jak czynią to Stany Zjednoczone, powinniśmy brać przykład z USA naszego starszego bogatszego brata który nas chroni. 37. Nie bo nie mają na to jaj, oni mordują swoich obywateli, najczęściej cywili, kobiety i dzieci, albo chociaż ten głód przed wojną, mordują się sami nawzajem bo są idiotami. 38 Tak jak mówiłem nie mają pojęcia o rozrywce na poziomie. 39. Może nie bo nie mają infrastruktury by tak zrobić chociaż by chcieli, ale na pewno trują naszą polską wodę pitną i Wisłę, to z nienawiści. 40. Wszystko co dzieje się na bliskim wschodzie to wina Rosji, jakby pomogli w porę Izraelczykom pozbyć się Palestyńczyków to już dawno byłby spokój w tamtym regionie a tak biedni Żydzi ciągle się męczą z tymi brudnymi poganami. 41 Są na to za mało sprytni, więc nie mogą. 42. To było kłamstwo, każdy wiedział że ruskim nie można ufać i czy podpisali czy nie to dalej by rozprzestrzeniali więc w ramach protestu nie każdy podpisał ten traktat. 43 Ich konstytucja to stek komunistycznych bzdur a granic i tak nie przestrzegają przykład: Gruzja, Ukraina, Białoruś też niby osobno ale Putin ciągle trzyma ten biedny kraj w garści. 44 Są na to za mało nowocześni i nie myśleli o tym w porę i przez to teraz u ruskich prawie nie ma Słowian tylko Azjaci. 45 Ich podatnicy są za biedni by takie wojny ku korzyści narodu prowadzić, oni atakują tylko słabszych i bezbronnych jak na Ukrainie. 46 Nie bo ruscy popierali tamte reżimy, demokracja nadeszła dopiero po tych dyktatorach a ruskim to nie w smak bo już nie mogą dyrygować swoimi agentami komunistami i socjalistami. 47. Jeszcze czego, to oni powinni nam płacić i to dożywotnio za to jak nas haniebnie potraktowali podczas wojny. 48. Niewykluczone że to ruscy wyprodukowali te bomby, poza tym tamci ludzie to byli terroryści i dobrze im tak, mają za swoje. 49. Nie bo ruskim nie zależy na pokoju na świecie i dlatego nie starają się walczyć o demokracje i wolność dla wszystkich jak dzielni, bohaterscy amerykanie. 50 Ruscy nie potrafili załatwić tej sprawy i dlatego cywilizowany zachód musiał tam wkroczyć bo te pieniądze ze złóż są im potrzebne dla niesienia sprawiedliwości na świecie a czarni i tak nie umieliby tego wykorzystać dla dobra ludzkości…

    Ruscy są za głupi by wymyślić takie cuda techniki jak GMO

    Rosjanie nie są zbrodniarzami jak żydo-globaliści. Gdyby chcieli wymyśliliby i GMO. Tylko po co? Oni nie planują depopulacji.
    opolczyk

    • Oczywiście, że tak. Wcieliłem się tylko w rusofoba i do tego ignoranta w temacie banksterów, jak wiemy dookoła takich pełno 🙂 A co do depopulacji to rusofob odpowiedziałby: ależ planują depopulację tylko że Polaków, na szczęście chroni nas polskie wojsko (banda narkomanów i alkoholików bez sprzętu) oraz amerykańskie (banda sadystów z wypranymi mózgami)…

  • Rozumiem , że to jest na podstawie tylko i wyłącznie przemyśleń ? Jeżeli jest inaczej, proszę przedstawić żródła informacji na podstawie których można przyznać rację .

 6. Jest taki polski film pt. „Seksmisja” i pozwolę sobie zacytować:

  51. „Zeżarli nasze święte jabłka!”
  Dodatkowo są odpowiedzialni za (Maksio się mylił):
  52. Gradobicie
  53. Trzęsienie ziemi
  54. Koklusz

  To gwoli uzupełnienia listy.

  No i wymarcie dinozaurów 65 milionów lat temu. To też Ruscy zrobili…
  opolczyk

 7. Pingback: Pytania dla rusofoba « Grypa666's Blog

 8. Pingback: Pytania dla rusofoba | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 9. Wątpliwość w powyższym tekście wzbudza we mnie jedynie punkt 34 gdzie jest mowa o „niszczeniu cywilizacji łacińskiej”. Otóż była ona przez długie wieki chora, zbrodnicza, totalitarna, cechująca się fanatyzmem, skrajną nietolerancją, zamordyzmem, prześladowaniami i rzeziami inaczej myślących oraz wyzyskiem ogromnych mas chłopstwa pozbawionego wszelkich praw. Tak więc pod wieloma względami wcale nie była lepsza od współczesnego żydo-globalizmu. Dlatego odrzucam i żydo-globalizm i żydogenną cywilizację łacińską.
  —————————————————————————————————————
  Nienawiść do łaciny i cywilizacji łacińskiej jest wrodzona wrogom Rzymu, głównie Żydom. A zatem opolczyk jest zapewne Żydem. A jeżeli nie, to na pewno fanatykiem antykatolickim, propagującym powrót do spoganiałej ciemnoty i zacofania. Mam przykre wiadomości dla Ciebie opolczyku: mylisz się. Cywilizacja łacińska była najwspanialsza, była ostoją Wiary w Boga Trójjedynego, ostoją rozwoju i wysokiego kształcenia. Czym mogą się poganie poszczyć? Orgiami seksualnymi i składaniem ofiar ze zwierząt i ludzi, czyli totalnymi patologiami i zezwierzęceniem człowieka. O ile nie kłaniasz się drewnianym palom, to czcisz demony, które się podszyły pod Światowidów, Swarożyców i Kupały. Przodkowie sprzed chrztu Polski pewnie się wstydzą takich, jak Ty, bo gdyby katolicyzm przybył wcześniej, z radością by był przyjęty przez Słowiam. Nota bene: właśnie Słowianie, czy też Lechici, byli jedynymi plemionami, które przyjęły katolicyzm pokojowo, bez pogańskich buntów i rozlewu krwi. A teraz śmiesz tutaj sztucznie wracać do urojeń przeszłości? Nikt Ci nie zabrania zamieszkać w lesie i żyć, jak niecywilizowany dzikus, ale wara od prawdziwych Polaków i katolików. Twoja misja spełźnie na niczym. Nie zdziwiłbym się, jakby się okazało, że działasz na zlecenie żydomasnerii i że jesteś przez nią opłacany.

  Jesteś być może klonem albo gońcem „zadry01” – gorliwego żydłaka, którego niedawno zbanowałem. Dla was – tępogłowych duchowych żydów (https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/) ktoś, kto tępi i demaskuje to największe ideologiczne żydowskie oszustwo – żydochrześcijaństwo (i jego najbardziej zbrodniczy i totalitarny odprysk – żydo-katolicyzm) to albo Żyd albo żydomason. Jesteś jednym z wielu durnych katodebili który mnie o to oskarżają.

  Mam w dupie co wy duchowe odmóżdżone żydy o mnie wypisujecie.

  Co do „wysokiego kształcenia” – żydo-chrześcijaństwo było ostoją ciemnoty. Na terenie skatoliczonego cesarstwa rzymskiego zamykano od 4 wieku wszystkie szkoły, palono biblioteki, zamknięto nawet tysiącletnią Akademię Platońską. Do poziomu oświaty starożytnej Grecji europejskie żydochrześcijaństwo doszło dopiero w XVIII wieku – głównie w krajach protestanckich oraz we Francji – dzięki laicyzacji i oświeceniu zwalczanym przez kk. W Rzeczypospolitej, gdy padała pod koniec XVIII analfabetami było ponad 90 % mieszkańców. A gramotni nie byli kształceni a indoktrynowani żydo-katolackimi bredniami. Więc co bredzisz o „wysokim kształceniu”. Zapominasz durniu o kościelnej cenzurze, o Galileuszu?
  Orgie seksualne owszem zdarzały się wyznawcom Bachusa. U Słowian były nieznane. Znane były natomiest w Watykanie. Poczytaj o Borgiach i o papieżu „dymiącym” własną córkę. Poczytaj i to:
  http://slowianin.wordpress.com/2012/07/20/kurewski-kosciol/
  Wasz „bóg w trójcy jedyny” to zwyrodniały psychopata, rasista i ludobójca.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/
  A wy jesteście ofiarami oszusta Szawła/Pawła:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/22/najwieksze-oszustwa-w-historii-ludzkosci/
  Ofiary z ludzi i owszem tu i tam były u pogan składane (u Słowian nie). Ale bogowie wszystkich ludów pogańskich nie mają na sumieniu tylu ofiar ile wasz żydowski zwyrodnialec Jahwe ludobójca.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/20/koszmarna-morda-katolicyzmu-2/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/23/obluda-hipokryzja-durnota-i-zaslepienie-zydo-chrzescijan-a-przy-okazji-kolejny-prymitywny-atak-na-poganstwo/
  Przodkowie nasi nadjordańską dżumę przeklinali. Oto co odpowiedzieli Wolinianie katolackiemu biskupowi:
  „U was, chrześcijan ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach. U nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii”.
  (Kronikarz biskupa Ottona Mistelbacha).
  Pierwszy bunt przeciwko katolicyzmowi był już za Chrobrego w 1022 roku. Za Bolesława „Zapomnianego” był on „buntem” powszechnym – pod wodzą monarchy.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/18/boleslaw-zapomniany-i-tzw-reakcja-poganska/
  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/historia/231607,1,zniknal-wmrokach-sredniowiecza.read
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/17/zapomniani-bohaterowie-slowianscy-maslaw/

  Kroniki Nestora i Galla Anonima tak opisują tamte wydarzenia:

  „Wybuchł w ziemi Lachów bunt, powstali chłopi i pozabijali swoich biskupów…”

  „Rzucili się no swych panów i sięgnęli po wła­dzę… Przeciw biskupom i kapłanom bożym rozpo­częli bunt i jednych mieczem, drugich kamieniami pomordowali”
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/06/a-wierz-sobie-nawet-i-w-kozla-byles-mi-dziesiecine-placil/

  Więc co katodebilu bredzisz, że nasi przodkowie przyjęli mściwą zbrodniczą nadjordańską dżumę pokojowo?

  I to ty duchowy żydzie śmiesz tutaj na Słowiańskiej Ziemi kolportować żydowskie brednie i promować żydowskie oszustwo – katolicyzm.
  Paszoł won duchowy żydzie – nad Jordan – tam jest wasza żydowska ziemia święta.
  Masz katodebilu szlaban – jak „zadra01” i cała reszta katodebili – duchowych żydów.
  opolczyk

  PS
  Oto „logika” żydokatolika…

  „Nienawiść do łaciny i cywilizacji łacińskiej jest wrodzona wrogom Rzymu, głównie Żydom. A zatem opolczyk jest zapewne Żydem”
  .

  Z tego bełkotu wynika, że Indianie, Buszmeni, Aborygeni czy Maorysi nienawidzący żydo-katolicyzmu to też Żydzi albo żydomasoni…

  Ad tzw. orgii seksualnych u ludów pogańskich:
  „Wiara Słowian w narodziny ludzi z ziemi wyrażała się np. poprzez porody właśnie na ziemi, które zastąpiono później układaniem na niej noworodka. (…) Wierzono, że ziemia była jak kobieta i wymagała zapłodnienia, dlatego częste były przypadki, że (…) odbywali stosunki seksualne na polu, by w ten symboliczny sposób ją zapłodnić.
  Okres Zapustów to czas wypełniony (…) obrzędami orgiastycznymi. Odbywały się one zimą, w czasie utożsamionym ze śmiercią, dlatego tańce rytualne odbywano często w całkowitych ciemnościach. Oddawało to symboliczny charakter zimy jako czasu duchowo ciemnego, dominującego w przyrodzie.”

  Tak więc nie należy ówczesnych obrzędów, związanych z dawnymi wierzeniami-kultami (w tym wypadku dot. płodności i seksualności, czyli Życia – te kwestie były wówczas nadzwyczaj istotne; notabene inny był stan wiedzy/świadomości), czy nawet ww. Bachanaliów (pod które z czasem podszyły się grupy przestępcze – a same elity podstępnie dorobiły im gębę) – mylić/łączyć z późniejszymi (czy ew. z tzw. zwyczajami ludowymi), tj. wypaczeniami/zepsuciem moralnym (dot. świata chrześcijańskiego!) oraz z „obyczajami” panującymi pośród władzy i „duchowieństwa” religii abrahamicznych –
  o współczesnych nam czasach nie wspominając…

  Admin

  • Tak się składa, że odnośnie orgii seksualnych i wszelkiej maści wynaturzeń to przez całe wieki wiódł prym właśnie Watykan

  • Cyt.: „Nienawiść do łaciny i cywilizacji łacińskiej jest wrodzona wrogom Rzymu, głównie Żydom. A zatem opolczyk jest zapewne Żydem. A jeżeli nie, to na pewno fanatykiem antykatolickim, propagującym powrót do spoganiałej ciemnoty i zacofania. Mam przykre wiadomości dla Ciebie opolczyku: mylisz się. Cywilizacja łacińska była najwspanialsza, była ostoją Wiary w Boga Trójjedynego, ostoją rozwoju i wysokiego kształcenia. Czym mogą się poganie poszczyć? Orgiami seksualnymi i składaniem ofiar ze zwierząt i ludzi, czyli totalnymi patologiami i zezwierzęceniem człowieka. O ile nie kłaniasz się drewnianym palom, to czcisz demony, które się podszyły pod Światowidów, Swarożyców i Kupały. Przodkowie sprzed chrztu Polski pewnie się wstydzą takich, jak Ty, bo gdyby katolicyzm przybył wcześniej, z radością by był przyjęty przez Słowiam. Nota bene: właśnie Słowianie, czy też Lechici, byli jedynymi plemionami, które przyjęły katolicyzm pokojowo, bez pogańskich buntów i rozlewu krwi.”

   Mam pytanie – od kiedy to Rzym jest stolicą Polski? Bo według mojej dość ograniczonej wiedzy początkowo ponoć było Gniezno, potem Kraków, a później jeden król przeniósł ją do Warszawy bo za daleko mu było jeździć do kochanki, no ale może pominąłem w okresie kształcenia jakiś fragment naszej historii, w którym stolicę przeniesiono do Rzymu.
   Katolicyzm, to tylko lakier złożony z hierarchii kościelnej i ciemnoty, która dała się ogłupić, jak się poskrobie trochę, to od razu widać, że rytuałami (zresztą podkradzionymi Słowianom i nie tylko) próbuje się oddzielić ludzi od prawdziwej wiary i Boga. U Słowian nie było niczego między Bogiem a człowiekiem, żadnych pośredników (a już tym bardziej sowicie opłacanych i roszczących sobie z tego tytułu jakieś prawa), Bóg był wszędzie – w szumie wiatru, błękicie nieba, blasku słońca i przemawiał do nas rytmem przyrody.
   Z jednym muszę się zgodzić, że piszesz o „cywilizacji łacińskiej” w czasie przeszłym, bo co do tego rozwoju, to już sprawa dość dyskusyjna, ja bym raczej powiedział, że była przyczyną regresu intelektualnego i moralnego ludzi. Cywilizacja łacińska na każdym kroku niszczyła wszelkie ślady intelektu w Europie, a czego nie dało się zniszczyć zawłaszczała. Czy tysiące ludzi (szczególnie tych inteligentniejszych, którzy sprzeciwiali się ciemnocie) spalonych na stosach całej Europy, to nie jest czasem rytualne składanie ofiar z ludzi „Bogu Trójjedynemu” (jak go nazywasz)? Jeśli chodzi o orgie seksualne, to same żywoty papieży świadczą o tym, że pogaństwo miało dużo do nadrobienia pod tym względem. Czy tzw. „święta” inkwizycja, to nie była jedna wielka patologia i zezwierzęcenie? Co do kłaniania się drewnianym palom, to myślę, że chrześcijanie przebijają Słowian (tyle, że to są dwa skrzyżowane pale z rozpiętym i przybitym do nich biedakiem) – poza tym Twoja wypowiedź świadczy o tym, że nie masz bladego pojęcia jak Słowianie czcili Boga, Słowianie nigdy nie korzyli się przed Bogiem, bo są dziećmi bożymi i Bóg jest dla nich ojcem, a nie panem. Następny błąd to ten o tzw. „chrzcie Polski”, o ile mnie pamięć nie myli jedynym, który o tym fakcie wspominał był Długosz, ale i on sam nie bardzo wiedział w którym roku się to niby odbyło. Biorąc pod uwagę fakt, że o takim wydarzeniu jak chrzest władcy dość sporego w sumie państwa, na którym miało być wielu możnych ówczesnej Europy, dziwi fakt, że żaden z ich kronikarzy nie wspomina, że brali udział w tak wielkiej imprezie (w końcu Długosz napisał, że wracali bogato obdarowani – i co, nikt tego nie zauważył?), no chyba, że dary nie były aż tak bogate jak pisze Długosz, albo ich tam po prostu nie było, bo akurat mieli katar czy coś.
   A teraz na koniec, ja nie muszę nikomu niczego udowadniać, to u katolików się przyjęło, że atakują wszystkich żądając od nich dowodów, nie mając ani jednego sensownego argumentu, licząc na to, że ich rozmówca się pomyli bądź sam się zagna w kozi róg – powiem krótko wasz Bóg wasz problem, mnie nic do tego, chyba, że mnie ktoś próbuje nawracać na siłę, bo wy zamiast siły argumentu uwielbiacie argument siły.
   Piszę to nie jako polemikę z Tobą, tylko po to by myślący mogli rozważyć różne fakty i sami rozsądzili co uznają za prawdę a co nie.

   Tzw. „chrzest Mieszka” to bujda na resorach i wyssana z palca mitologia jahwistów:
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/18/demaskowanie-katolickiej-mitologii-domniemany-chrzest-polski/
   opolczyk

  • Biedny poganinie. Twoja religia jest fałszywa. Idziesz drogą potępienia. A utożsamianie katolicyzmu z judaizmem jest zupełnym wykazem braku wiedzy. Jedź sobie do Jerozolimy i głoś o Chrystusie w dzielnicy żydowskiej, to pejsy zaraz się rzucą na ciebie z pięściami.
   Wskrzeszanie pogaństwa jest sztuczne i zaplanowane przez żydów należących do masonerii i finansjery światowej, którzy są czcicielami Lucyfera, dlatego tak gorliwie robią wszystko, by zwalczyć chrześcijaństwo, a szczególnie katolicyzm, który jest przejawem prawdziwego chrześcijaństwa.
   Dobrze, że się przyznałeś, że religia słowiańska, tak jak inne pogańskie, promowały zboczenie i wyuzdanie seksualne, czyli grzech. Pod wszystkie bożki pogańskie podszyły się demony i ludzie je czcili jako swoich opiekunów. Twój jazgot na Prawdziwą Wiarę też świadczy o tym, że jesteś pod wpływem demonów, skoro je czcisz.
   Swoją drogą: twoje ujadanie również na Żydów może być pozorne. Atakując Kościół Katolicki, pomagasz masonerii w jej celu, bo ona też zwalcza Kościół Katolicki. I taki jest obraz sytuacji.

   Aleś ty głupi Premizlausie. Aż chciałoby się rzec – jak na katolika przystało. Aż mi ciebie żal.
   W Jerozolimie masz bazylikę waszego obrzezanego cieśli (nadal nie spalona):

   I coroczne sado-masochistyczne „drogi krzyżowe” ulicami „świętego miasta”:

   http://www.seekingofgod.com/2009/11/droga-krzyzowa-w-jerozolimie.html

   Wasi starsi bracia w wierze śmieją się z was, zwłaszcza gdy oglądają bijatyki fanatycznych mnichów w bazylice w Betlejem.

   Nazywają was nieświadoymi agentami żydowskiej kultury:

   „Lecz nie zostawiliśmy was w spokoju. My wzięliśmy was w ręce i ściągnęliśmy z was piękna i wspaniała tkankę którą stworzyliście i zmieniliśmy cały kierunek waszej historii. Podbiliśmy was jak zadne z waszych imperiów nie było w stanie podporządkować sobie Afryki lub Azji. Zrobiliśmy to bez pocisków, bez krwi, bez wrzawy, bez jakiejkolwiek siły. Zrobiliśmy to wyłącznie dzięki potędze naszego ducha, idei i przy pomocy propagandy.

   Zrobiliśmy z was ochoczych, nieświadomych nosicieli naszej misji dla całego świata, całego dzikiego świata i do niezliczonych jeszcze nie narodzonych przyszłych pokoleń. Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji, niosąc nasza ewangelie do niezbadanych jeszcze zakątków ziemi.”
   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

   A Franz Rosenzweig powiedział o żydach i o was:

   „Żydzi są dziedzicami Objawienia, a chrześcijanie, uznając je, są spadkobiercami swojego Objawienia. … Żydzi muszą strzec świętego płomienia, a chrześcijanie mają roznosić jego światło we wszystkich kierunkach. Czyli po prostu, chrześcijanie są rodzajem “chłopców na posyłki” prawdziwych dziedziców naszej planety. Żydzi zaś są prawowitymi “panami świadomości” ludów które dały się schrystianizować.”
   https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

   I nie zapominaj, że niektóre pejsiate też wierzą w obrzezanego cieślę:

   A moim ulubionym filmikiem o obrzezanym cieśli jest ten:

   Dalej (w telegraficznym skrócie)

   Odrodzenie pogaństwa jest odżydzeniem kultury, świadomości i tożsamości świata zżydzonych przez religie abrahamowe. Co pejsiatym kompletnie nie pasuje. Nie zwalczają żydo-chrześcijaństwa, a wykorzystuję je do zwalczania Islamu. Afganistan, Irak, Libia czy Syria to nie kraje chrześcijańskie. A bombardujące je bandyckie NATO nie jest islamskie.
   Katolicyzm jast najbardziej totalitarnym i zbrodniczym odpryskiem żydo-chrześcijaństwa.
   Nie pisałem nic o promowaniu zboczeń, a orgie seksualne były u Greków i Rzymian (wyznawców Bachusa) a nie u Słowian. Niby katolicyzm przyniósł światu oświatę zgodnie z waszą propagandą, a ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem co napisałem.
   My nie mamy bożków a Bogów Natury. Bożkiem, i to najbardziej zwyrodniałym, jest wasz Jahwe bóg ojciec ludobójca.
   To wy czcicie krwawego zbrodniczego demona Jahwe.
   Wiesz po co jest masoneria? Jest po to, aby durnych katoli zaciągała na fałszywe barykady – katole bronią „jedynie prawdziwej wiary” a banksterzy zakładają im w tym czasie kajdany i wywłaszczają ich. Ale ci durnie tego nie widzą bo bronią żydowskich bredni objawionych.
   Pozornie to wy ujadacie na żydów. A ich brednie i oszustwa z żydo-biblią i obrzezanym cieślą bronicie do upadłego.
   opolczyk

   „okrucieństwa chrześcijan przeciwko samym sobie przewyższają okrucieństwa dzikich bestii przeciwko człowiekowi” – Ammianus Marcellinus

   Admin

   • Pozwolę sobie wkleić tekst, na który natknąłem się w necie i którego nie jestem autorem, ale myślę, że autorka się nie pogniewa – proszę tylko by przeczytać go uważnie. Cyt:

    „Rządzenie światem jest proste jak wypas owiec – 2
    Opublikowano: 28.02.2013 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo, Wierzenia

    Odcinek o religii powinien mieć numer 1, ponieważ całe nieszczęście ludzkości zaczęło się i wciąż trwa za sprawą religii. Ale jako pierwszy napisał mi się ten o demokracji, a że jestem w gorącej wodzie kąpana od razu wrzuciłam go na blog.
    Proszę mi wybaczyć chrześcijański (a nawet słowiański) europocentryzm, ale jest mi on bliski o tyle, że urodziłam się, wychowałam i do dziś żyję w (post)chrześcijańskiej Europie. Wiem, że gdzieś daleko są różne inne religie, ale nie będę się teraz nimi zajmować, ponieważ nie znam ich, ani skutków ich praktykowania, aż tak dobrze. Skutki chrześcijańskiego prania mózgu natomiast odczuwam w wyjątkowo przykry sposób, również w dziedzinach, w których (teoretycznie) nie powinno ich być, np. w ateizmie i racjonalizmie.
    Unikam katolików jak tylko mogę, ale i tak moje uszy rani powtarzane do znudzenia zdanie, że chrześcijaństwo to NASZA TRADYCJA, to wiara OJCÓW NASZYCH.
    Ale to jeszcze nic! Parę razy omal nie spadłam z krzesła widząc w telewizorze „polskich” celebrytów, z uniesieniem i ekscytacją zapewniających, że nasza tradycja wywodzi się z… palestyńskiej pustyni! Jakaś niespełna rozumu panienka z okienka egzaltowała się, że kiedy czytamy opisy biblijne, są one tak realistyczne, że czujemy powiew palestyńskiego wiatru na twarzy i słyszymy beczenie palestyńskich owiec. Pewien znany koczownik za dużo podróżował po świecie, przez co chyba pomylił kraje, bo w Boże Narodzenie, przy dźwiękach żydowskiej muzyki (!) pląsał radośnie na tarasie palestyńskiej willi, krzycząc euforycznie, że TU jest NASZA TRADYCJA, NASZA KULTURA, NASZA WIARA, a palmy szumiały „tradycyjnie” i „patriotycznie” do wtóru jego słów!
    Że co??? Że niby Palestyna to nasza ojczyzna? Czy oni w tej telewizorni już kompletnie na łeb upadli?
    Karmią nas na siłę bzdetami, jak gęś hodowaną na francuskie wątróbki. Słuchając tych pierdoletów jak nic skończymy dokładnie tak samo, jak owa gęś! Albo raczej jak Palestyńczycy.
    Jaka tradycja? Jaka Palestyna? Gdzie Słowianie, a gdzie Semici??? Gdzie Rzym, a gdzie Krym?
    Wiem, że w czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym, ale ośmielę się przedstawić kontrowersyjną tezę, że Polacy to SŁOWIANIE i że Słowianie od zawsze zamieszkiwali żyzne, mlekiem i miodem płynące tereny Europy Środkowej i Wschodniej, a nie pustynie Dalekiego Wschodu. Skoro Bóg zasiał Słowian w Europie Środkowej, to z woli Boga Słowianie tam mają kwitnąć. Mówiąc zrozumiale: Europa Środkowa należy do Słowian, a nie do górali spod góry okopconej przez Chwałę Pana.
    Na ziemiach zamieszkanych przez Słowian TRADYCYJNIE I OD WIEKÓW praktykowano POGAŃSTWO. Dokładniej mówiąc „pogaństwo” to pogardliwa nazwa, nadana naszej tradycji przez „starszych braci w wierze”. Naszą tradycją była Gnoza, czyli Wiedza (Wedy), przez naszych wrogów, przewrotnie nazwana satanizmem. Tak ją nazwano, żeby nas odstręczyć od mądrości naszych Ojców, naszej prawdziwej Tradycji i prawdziwej Wiedzy.
    Naszą tradycję celowo zniszczono, a na jej miejsce, siłą, narzucono nam religię kanibali i lichwiarzy, której skutki są dla nas tragiczne. Banda cwaniaków konsekwentnie i celowo zamieniła Europejczyków (a później Afrykańczyków, Azjatów i Amerykanów), w stado bezmyślnych i zniewolonych baranów, przeznaczonych do strzyżenia, dojenia i odzierania ze skóry, co po kolei wykażę i udowodnię!
    Pranie mózgu zaczyna się już we wczesnym dzieciństwie, czyli od ilustrowanych książeczek, jakie kupujemy naszym milusińskim. Książeczki, zamiast przedstawiać nasze przedwieczne tradycje i przybliżać dzieje naszych Słowiańskich Ojców przekazują nam dzieje Abrahama, Mojżesza i króla Dawida. Nie mamy pojęcia, jak żyli i w co wierzyli Słowianie, ale bez zająknienia potrafimy wymienić historię 12 pokoleń Izraela.
    Czy dzieci Izraela potrafią równie płynnie wyrecytować historię 12 pokoleń Piastów Kołodziejów?
    W innych książeczkach i na kolorowych obrazkach, rozdawanych pod kościołem zachwyca śliczny, mały pastuszek ze szczerozłotym kijaszkiem, otoczony przez stado nie mniej uroczych, ślicznych, bieluśkich i puchatych jak kłębuszki wełny owieczek, z równie złotymi różkami, kopytkami i dzwoneczkami na szyjach. Pastuszek czuwa nad ich bezpieczeństwem, prowadzi je na łąki zielone i nad rzeki z czystą wodą. Owieczki są takie bezgranicznie ufne i kochające. Pastuszek jest śliczny jak aniołek, a nawet może być jeszcze śliczniejszy, jeśli jest nim sam Jezus.
    Ach, jakież to cudne… Cóż za sielanka!
    Sielanka??? Pomyśl samodzielnie, ludzka istoto, myślenie nie boli! Przecież owce są hodowane dla wełny, mleka, mięsa i skór! Co w tym sielankowego? I to my, ludzie, mamy być tymi baranami? Jeśli tak, to jest oczywiste, że ktoś nas hoduje! Że nas doi, strzyże, a może zabija i odziera ze skóry? I to ma być urocze?
    Ta religijna alegoria ze ślicznym pastuszkiem otoczonym przez białe owieczki wcale nie jest piękna. Ona jest obraźliwa dla ludzkości. Ona jest PRZERAŻAJĄCA! Jak można zachwycać się alegorią, w której rozumne ludzkie istoty przedstawiane są jako pędzone przez pastucha z kijem hodowlane zwierzęta, i to jeszcze te, będące synonimem najgorszej głupoty? I co z tego, że kij jest szczerozłoty? Czy walnięcie złotym kijem mniej boli, niż taki sam cios zadany żelaznym prętem?
    Jak można wierzyć w bezinteresowność pasterza? Pasterz chce mieć jak najliczniejsze stada, ale nie dlatego, że kocha swoje owce, lecz wyłącznie dla osobistych korzyści. Żeby uniknąć problemów pasterz zrobi wszystko, żeby jego stada były bezwolne, nieświadome i żeby nigdy się przeciw hodowcy nie zbuntowały. Żeby to osiągnąć trzeba owcom wyprać mózgi.
    Po przyjęciu chrztu przez Mieszka I misjonarze przedstawili nam „propozycję nie do odrzucenia”: kto nie chce przyjąć obcych naszej mentalności wierzeń przywleczonych z kraju tak odległego i obcego jak z innej planety, ten będzie torturowany, łamany kołem, ścięty, utopiony lub spalony na stosie. Ponieważ nikt nie chciał, żeby jego ukochane dzieci wpadły w łapska okrutnych oprawców, zaczęto, dla ich bezpieczeństwa, przymuszać je do wyznawania nowej, fałszywej religii.
    Katolicy oburzają się, gdy nazywa się ich „młodszymi braćmi w wierze”. Skąd to święte oburzenie? Przecież wyznajecie, drogie owieczki, żydowską religię! To oczywiste, że jesteście młodszymi braćmi w wierze, bo to jest ich religia! Oni są starsi, a wy jesteście młodsi. Modlicie się do żydowskiego, krwiożerczego bóstwa, a żydowskiego buntownika i żydowskich świętych wynieśliście na ołtarze! Z „syna” zrobiliście boga, chociaż narzucone wam święte pierwsze przykazanie wyraźnie mówi co następuje: „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną”. Skoro nie możecie mieć innych bogów, to jak możecie z Jezusa robić Boga?
    Na tej planecie od tysięcy lat praktykowano składanie krwawych ofiar ze zwierząt i ludzi, a nawet różne formy kanibalizmu, ponieważ „bogowie” używali krwi jako papu. Robili to Majowie i Aztekowie – wszyscy o tym wiedzą. Ale że robili to również Rzymianie – tego już nie wiemy lub wiedzieć nie chcemy. A właściwie dlaczego w dzisiejszych czasach bogowie mieliby zrezygnować ze swoich uczt? Przeszli na wegetarianizm?
    A chrześcijaństwo? Czy na pewno nie ma nic wspólnego z krwawymi praktykami? A co robi ta straszliwa figura wisząca na krzyżu przy ołtarzu? A picie krwi i jedzenie ciała człowieczego – czyż to nie ohydny, satanistyczny kanibalizm? Tak, tak, wiem, tylko symboliczny, w żadnym razie nie dosłowny! OK, ale dlaczego chrześcijanie kultywują taki właśnie, makabryczny, a nie dowolny inny symbol? Dlaczego przerażamy tym nasze niewinne dzieci, każąc im brać w tym udział? Czy zastanawiamy się nad tym, jakie są tego skutki dla ich wrażliwej psychiki?
    Tak, wiem, „robimy to na pamiątkę ukrzyżowania”.
    Obawiam się, drogi katoliku, że nie masz pojęcia o religii, którą z taką dumą i poczuciem wyższości nad kanibalami praktykujesz. Oto cytaty z „Księgi Kapłańskiej 27”…
    Wykup pierworodnych bydła [26-27]: „Jednak nikt nie będzie poświęcał Panu pierworodnego bydlęcia, które i tak już należy do Pana. Czy to jest cielec, czy to jest baran, należy on do Pana. Jeżeli chodzi o bydlę nieczyste, to można je wykupić za sumę twego oszacowania, dodając do niej jedną piątą. Jeżeli nie będzie wykupione, to będzie sprzedane według sumy twego oszacowania.”
    „Poświęcenie przez “cherem” [28-29]: „Jeżeli kto poświęci co ze swej własności dla Pana jako “cherem”: człowieka, bydlę albo część gruntu dziedzicznego – to ta rzecz nie będzie sprzedana ani wykupiona. Każde “cherem” jest rzeczą najświętszą dla Pana. Żaden człowiek, który jest poświęcony dla Pana jako “cherem”, nie może być wykupiony. Musi on być zabity.”
    Księga Barucha 2 [1-3]: „Wypełnił Pan słowa swoje, które wypowiedział przeciw nam, sędziom naszym, sądzącym Izraela, przeciw królom i zwierzchnikom naszym, przeciw każdemu z Izraela i Judy. Nigdzie pod niebem nie było ono tak spełnione, jak je spełnił w Jeruzalem według tego, co było napisane w Prawie Mojżeszowym, że ktoś z nas będzie jadł ciało swojego syna i córki.”
    Jana 6 [48-59]: „Jam jest chleb życia. Ojcowie wasi jedli mannę na pustyni i pomarli. To jest chleb, który z nieba zstępuje: kto go spożywa, nie umrze. Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje ciało za życie świata”. Sprzeczali się więc między sobą Żydzi mówiąc: “Jak On może nam dać [swoje] ciało do spożycia?” Rzekł do nich Jezus: “Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim. Jak Mnie posłał żyjący Ojciec, a Ja żyję przez Ojca, tak i ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie. To jest chleb, który z nieba zstąpił – nie jest on taki jak ten, który jedli wasi przodkowie, a poumierali. Kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki”. To powiedział ucząc w synagodze w Kafarnaum.”
    Teraz już wiesz – wyznajesz religię kanibali. Jeśli chcesz żyć wiecznie i dostąpić zbawienia musisz jeść ludzkie mięso i pić ludzką krew. Ty robisz to symbolicznie, bo należysz do kasty podludzi, czyli bydła ofiarnego. Reprezentanci elit robią to dosłownie, ale ty w to nigdy nie uwierzysz. Bo to są przecież teorie spiskowe!
    Skoro już wiesz owieczko, że jesteś dojona, czas dowiedzieć się, w jaki sposób cię strzygą i odzierają ze skóry.
    Cwani lichwiarze, bojący się stanąć do uczciwej, zbrojnej walki podrzucili wam niczym kukułcze jajo religię, dzięki której mogli was złupić bez ryzyka przelania choćby jednej kropli własnej krwi. Starsi bracia w wierze mają swoje hasło, którego przestrzegają z żelazną konsekwencją: „nigdy nie zapomnieć, nigdy nie wybaczyć”, ale wam dali inne…
    Łukasz 6 [27-36]: „Lecz powiadam wam, którzy słuchacie: Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. Jeśli cię kto uderzy w [jeden] policzek, nadstaw mu i drugi! Jeśli bierze ci płaszcz, nie broń mu i szaty! Daj każdemu, kto cię prosi, a nie dopominaj się zwrotu od tego, który bierze twoje. (…) Jeśli pożyczek udzielacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, jakaż za to dla was wdzięczność? I grzesznicy grzesznikom pożyczają, żeby tyleż samo otrzymać. Wy natomiast miłujcie waszych nieprzyjaciół, czyńcie dobrze i pożyczajcie, niczego się za to nie spodziewając. A wasza nagroda będzie wielka, i będziecie synami Najwyższego; ponieważ On jest dobry dla niewdzięcznych i złych. Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny.”
    Łukasz 12 [58-59]: „Gdy idziesz do urzędu ze swym przeciwnikiem, staraj się w drodze dojść z nim do zgody, by cię nie pociągnął do sędziego; a sędzia przekazałby cię dozorcy, dozorca zaś wtrąciłby cię do więzienia. Powiadam ci, nie wyjdziesz stamtąd, póki nie oddasz ostatniego pieniążka.”
    Dzięki takim naukom „duchowym” owieczki są pokorniutkie, dają się strzyc, golić, doić, zarzynać i odzierać ze skóry i nie tylko nigdy, przenigdy się nie buntują, ale kochają nad życie rzeźnika swojego i gotowe są oddać życie w jego obronie. Po co owieczki macie się buntować, skoro nie życie doczesne jest ważne, lecz zbawienie w niebie? Ochoczo bezzwrotnie „pożyczajcie” wszystko co macie swoim wrogom, a najchętniej tym, którzy was nienawidzą, biją, wykorzystują i gnębią i zwrotu (swojej własności) nigdy się nie domagajcie. Ale jeśli wy, gdy już hojną ręką rozdacie wszystko i zostaniecie nadzy na mrozie, przyparci ciężką biedą weźmiecie pożyczkę od tych, którym wszystko oddaliście, to nie tylko nie liczcie na to, że jej nie spłacicie w całości, ale wiedzcie, że lichwiarze zedrą z was wielokrotność tego, co wzięliście. A jeśli nie będziecie mieli czym spłacić, to odbiorą wszystko waszym dzieciom i wnukom. A jeśli i tego będzie mało, sprzedadzą was i wasze dzieci w niewolę. Za to nagroda wasza będzie wielka: stracicie nie tylko dach nad głową, ale również mlekiem i miodem płynącą ojczyznę. Bo po co wam ona? Nie zasługujecie na nią, są tacy, którzy lepiej się nią zaopiekują. Wezmą grzech posiadania na własne barki – widzicie, jacy są dla was dobrzy? A wy, od Ojca w niebie dostaniecie łąki zieleńsze i miód słodszy. Po śmierci.
    Dzięki podobnej filozofii upadł Starożytny Rzym. Nasza cywilizacja również wali się w gruzy. Polska również. I gdzie podział się majątek krainy mlekiem i miodem płynącej? Nic w przyrodzie nie ginie, co najwyżej zmienia właściciela. Skoro troszczyliście się o dobro materialne obcych, a własne widzieliście tylko w niebie, to macie dokładnie to, na co zasłużyliście. Miałeś chamie złoty róg… A jeśli ośmielicie się bronić (poniewczasie) ojczyzny, zostaniecie uznani za faszystów i anty…itów… no, jakichś rasistów i skończycie w pierdlu z piętnem najgorszej hańby. Nikt wam już ręki nie poda, bo przecież to wy robicie pogromy niewinnym ofiarom, prześladujecie mniejszości, wysiedlacie i przejmujecie pozostawione mienie. Jesteście winni i zasługujecie na wygnanie. Zamkną was za to w obozach FEMA, a w najlepszym razie ześlą na pustynię, gdzie będziecie paść chude kozy. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
    Ach, biedne my owieczki, kto nas uratuje? Może ci, którzy nas ostrzegali, że nadciąga NWO i lichwiarze?
    Ci, którzy gromko biją na alarm i obiecują ci wyzwolenie od NWO i lichwiarzy powiedzą ci to samo: masz się trzymać świętego Kościoła („naszej tradycji”), masz bronić kapłanów, nie wolno ci szukać nigdzie, poza chrześcijaństwem, bo tam czyha diabeł i potępienie! Ci, którzy krzyczą, że szatan chce rozbić rodzinę powiedzą ci to samo: że tylko święty Kościół i święte nauki Jezusa ją uratują.
    Czy jesteś pewna, owieczko, że wiesz, czego o rodzinie nauczał twój boski pasterz i zbawiciel? Tak? No to posłuchaj, bo obawiam się, że nic nie wiesz:
    Łukasz 14 [26]: „26 Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem.”
    Łukasz 14 [49-53]: „Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął Chrzest mam przyjąć i jakiej doznaję udręki, aż się to stanie. Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam. Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej.”
    Mateusz 10 [34-37]: „Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien.”
    Skoro nie uratuje nas Kościół i Jezus, to może dokona tego ateizm i racjonalizm?
    Owca racjonalistyczna niczym nie różni się od owcy parafialnej. Owca to owca, więc musi mieć pasterza. Owca o wszystko pyta księdza lub Barta, ale nigdy nie myśli samodzielnie i nie jest zdolna do własnego osądu.
    Odchodzicie od Kościoła, dokonujecie apostazji i jesteście dumni ze swojego przebudzenia. W rzeczywistości jesteście cały czas manipulowani i w dalszym ciągu pasieni jak owce. Upadek Kościoła był zaplanowany już dawno. Chrześcijaństwo spełniło już swoją rolę ogłupiania owiec, a teraz tworzona jest religia Nowej Ery, Ery Wodnika. Będzie to kult nauki i rozumu. Będzie w tym dokładnie tyle samo nauki i rozumu, ile było duchowości i miłości w odchodzącej Erze – czyli czeka nas kolejne oszustwo: ściema dla owiec i lemingów!
    Racjonalistyczne owce są tak samo bezmyślne i wierzące, jak owce religijne. Wierzą w wiadomości przekazywane przez media, w autorytety naukowe, w teorię Darwina, w globalne ocieplenie, w energetykę jądrową, w postęp naukowy w postaci GMO, w akademicką ekonomię, w naukową medycynę z jej onkologią i wakcynologią, w demokrację, w instytucje takie jak Unia Europejska, WHO czy ONZ i inne bzdury. Trzeba być mocno zahipnotyzowanym, żeby nie widzieć, że to wszystko jest iluzją.
    Kapłani porzucili miejsce przed ołtarzem i zamienili je na katedrę wyższej uczelni. Z tej katedry dalej głoszą kazania dla wiernych i dalej przedstawiają swoim uczniom do wierzenia duby smalone, niektóre żywcem wzięte z Biblii, którą rzekomo z pogardą odrzucają, np. teorię wielkiego wybuchu. Nikt tej zbieżności nie zauważa, bo samodzielne myślenie dawno zanikło za sprawą prania mózgów religią.
    Czy można dyskutować z człowiekiem wierzącym w religię lub naukę?
    Nie da się! Jedynym celem wierzącego jest pozostać w wierze. On wdaje się w dyskusje tylko po to, żeby udowodnić sobie i innym, jak niezłomnie jest wierzący. Jest jak stuletni dąb opierający się huraganowi lub osioł, który się zaparł w kapuście. Po 2 tysiącach lat niszczenia mózgów lękiem i przymusem ślepej wiary człowiekowi można wmówić dosłownie wszystko. Nie ma takiej bredni, której ludzkie owce nie przyjmą za prawdę, jeśli zostanie ona podana przez księdza lub uczonego („laureata nagrody Nobla” w szczególności). Ze zwykłej ospy wietrznej zrobiono straszaka na miarę czarnej śmierci i masy w to uwierzyły. Żadne, nawet najbardziej niezbite dowody nie przekonają czciciela bałwana „postępu naukowego”, że GMO to śmierć.
    Można wam wmówić wszystko, drogie owieczki. Za oknem wielki lodowiec, niespotykane opady śniegu zaskoczyły Europę, również Południową, i USA, ale media trąbią, że doświadczamy tragicznych skutków globalnego ocieplenia. Mało tego! Im więcej śniegu, im większe mrozy i im zimniejsze lata, tym bardziej jest to uznawane za naukowy dowód na ocieplenie. Bo nauka to nie to, co ty prostaczku widzisz, lecz to, co wynika z obliczeń i teoretycznych symulacji.
    Jak powiedział George Orwell: „Tylko inteligent może w coś takiego uwierzyć – żaden zwykły człowiek nie mógłby być takim durniem”.
    Na onkologii umierają niemal wszyscy pacjenci, ale to jest jedyny legalny sposób leczenia. To jest nauka!
    Dzięki diecie makrobiotycznej i terapii Gersona zdrowieją niemal wszyscy pacjenci, ale to jest nielegalne. To nie jest nauka!
    Pamiętajcie, żeby rzucać kamieniami za szarlatanami pokroju Gersona, bo to mordercy i kochać onkologów, bo to zbawcy (dają wam upragnione życie wieczne). A teraz sięgnijcie do kieszeni i oddajcie ostatni grosz najbogatszym instytucjom na świecie – bo nie stać ich na walkę z rakiem.
    Dajecie się zabijać i jeszcze za to płacicie, genialne! Tylko owce mogą być tak „mądre”!
    No więc pytam jeszcze raz – kto was uratuje, drogie owieczki?
    Nikt was nie uratuje. Musicie się uratować same. Musicie przestać być stadnymi baranami pod wodzą pasterza i stać się wolnymi, rozumnymi istotami ludzkimi. Zapomnijcie o Kościele, nauce, politykach – to wszystko ściema. Jedyne, co was uratuje, to PRZEBUDZENIE! Potrzebujemy masy krytycznej, która zmieni świat. To właśnie ty możesz być kroplą, która przeleje kielich!
    Autor: Maria Sobolewska
    Źródło: Jestem za, a nawet przeciw”

   • Encyklika Benedykta XIV o nadmiernej roli Żydów w Polsce:
    https://gloria.tv/media/J3GK8UCRjmc

    Znacznie b. szkodliwy wpływ mieli wówczas jezuici, biskupi i kler – w komplecie agentura Watykanu szkodząca racji stanu Rzeczypospolitej. To przez nich upadła Rzeczypospolita. Inna rzecz – kler to duchowe Żydy. I należałoby kler w komplecie razem z Żydami odesłać nad Jordan.
    A B XIV ponadto ingerował w sprawy Rzeczypospolitej traktując ją jako prowincję kościelną a nie jako suwerenne państwo.
    opolczyk

    Należy nadmienić, że agenturalny i militarny zakon tzw. jezuitów (do którego m.in. należy obecny papciowy Franek – notabene wywodzący się od piemonckich Żydów) od początku był założony przez… a poszperajcie sobie sami.

    „The Jesuit society was created in 1534 by a group of Marrano Jews: Ignatius Loyola (incl. his secretary and ghostwriter – Juan Alfonso de Polanco), Alfonso Salmeron and Diego Lainez.”
    „The founder of the Jesuit order Ignatius Loyola himself was a crypto-Jew of the Occult Cabala.”
    „Jews were attracted to the Jesuit order and joined in large numbers (e.g. Manuel Lacunza).

    Admin

    • Nie zamierzam czytać żadnych encyklik, bo nie do mnie są adresowane. Jeśli będę chciał porozmawiać z Bogiem, pójdę do lasu, albo tam gdzie jest przestrzeń i przyroda, nie potrzebuję do tego żadnych pośredników, ani On też. Prawdziwy Bóg nie potrzebuje sług, a ponieważ dał mi wolną wolę i prawo wyboru, więc wybrałem i dałem sobie spokój z dziwacznymi rytuałami, a On też potrzebuje rozmowy z człowiekiem, a nie wysłuchiwania wbitych na pamięć formułek o tym jaki jest wielki, wierzcie mi On o tym wie, a nie jest jakimś demonicznym megalomanem uwielbiającym wysłuchiwanie peanów na własną cześć. Jedno jest pewne, jeśli szukasz Boga, a nie znajdziesz go w sobie, to nigdzie indziej go nie znajdziesz, świątynią Boga jest całe jego dzieło, cały nasz wszechświat. Wszystkie te spory kto tam kim jest, a kto kim nie jest to bzdury, to mieszanie w głowach, każdy z nas ma swoją drogę i własne słowa i nikt nie ma prawa do Niego na wyłączność. I ostatnia prośba na koniec : jeśli cokolwiek robicie, to róbcie to we własnym imieniu, a nie w imię Boga, nie róbcie z niego chłopca do bicia, żeby usprawiedliwić wszelakie łajdactwa jakie czynicie.
     Premizlaus wybaczam Ci, bo nic więcej dla Ciebie uczynić nie mogę, oby Twój Bóg uczynił dla Ciebie to samo…

    • ( – – – )

     Komentarz usunięty.

     Premizlaus, moja cierpliwość wyczerpała się. Ten blog jest pogański, słowiański, a nie żydo-katolicki i nadjordański. „Misjonowanie” i żydo-katolicka agitacja są u mnie zabronione.
     Dostajesz szlaban.
     Na koniec chciałbym Ci podziękować za chwilę rozbawienia i śmiechu do rozpuku – gdy to przeczytałem o mało ze śmiechu nie spadłem z krzesła:

     „Czy jesteś Żydem, czy nie, życzę Ci, byś kiedyś się nawrócił, odciął od masonerii, padł na kolana przed Świętym Krzyżem i żałował za swoje grzechy bałwochwalstwa i bluźnierstwa.”

     A że śmiech to zdrowie – dziękuję za rozbawienie mnie.
     Nie zmienia to mojej decyzji – masz szlaban. Idź na blogi żydo-katolickie i tam możesz jewangelizować i wychwalać waszych żydowskich idoli.
     opolczyk

    • Jezuici stworzeni przez żydów? Możliwe, nadmienię że tak się dziwnie składa że po „kasacji” zakonu wychowanek jezuitów Weishaupt stworzył na polecenie banksterów a przy pomocy statutów jezuickich zakon Iluminatów, który miał za zadanie realizację opracowanego przez Weishaupta na polecenie banksterów planu podboju świata. Po za tym sponsorowani przez banksterów naziści kiedy tworzyli SS również wzorowali się na jezuitach, czyżby ten zakon stworzono między innymi po to aby wzorować się na nim mogli twórcy różnych organizacji podległych banksterom lub realizujących ich interesy?
     A po za tym w czym nie maczali palców żydzi? Gdzieś czytałem że ponoć twórca inkwizycji hiszpańskiej Torqemada był żydem a wszyscy ci którzy o tym wiedzieli w zarządzie(Suprema) Inkwizycji zniknęli, zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, a inkwizycja hiszpańska doprowadziła przecież między innymi do wypędzenia mas żydowskich z Hiszpanii. Gdzieś indziej obiło mi się o uszy że niektórzy spośród żydów wypędzonych z Hiszpanii przez Inkwizycję a którzy przybyli do Włoch maczali palce w powstaniu mafii włoskiej która w porozumieniu papiestwem właściwie przejęła kontrolę nad gospodarką ówczesnych Włoch/Italii i ją zniszczyła, doprowadzając w konsekwencji do gospodarczego, politycznego upadku państewek włoskich i ich zjednoczenia w większy organizm pod wiadomo czyją kontrolą.

     http://web.archive.org/web/20010418032745/http://www.libertariansocialist.com/lsn/lsn9100172622.html

     Admin

 10. Drodzy Interlokutorzy. Niemcy chociaż nie ukrywali co zamierzają zrobić z Zydami czy Polakami . Rosjanie ich wspomogli . Gdyby nie Rosjanie Niemcy nie byliby w stanie zając całej Polski do jesiennych roztopów a wtedy szanse wyrównałyby się zwłaszcza ,że Anglia i Francja tłumaczą się ze swojej zawodności tym,że broniliśmy się zbyt krótko . Ale jak tu było się bronić skoro te Ruskie skurwysyny wbili nam nóz w plecy . Z nożem w plecach wojewat nielzia.

  Nie Rosjanie wspomogli III Rzeszę a żydo-bolszewicka swołocz, która w latach 1917 – 1953 wymordowała dziesiątki milionów Rosjan.

  Francja i Anglia sprzedały nas już przed wojną.
  http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/09/04/abbeville1939-a-wojna-obronna-ii-rp-zdrada-czy-realizm/

  Sprzedały nas we wrześniu odmawiając oficjalnie przyjścia Polsce z pomocą. Stalin zaatakował od wschodu dopiero wtedy, gdy dowiedział się, że Francja i Anglia nie ruszą palcem. A Anglia dodatkowo przedała nas do spółki z USraelem w Jałcie.
  I nie „Ruskie skurwysyny” a gruzińsko-żydowskie skurwysyny wbiły nam nóż w plecy. Durniu kolportujący żydowską antyrosyjską propagandę.
  Przed wojną, w okresie wielkiej czystki w ZSRR tysiące rosyjskich oficerów albo wymordowano, albo wsadzono do gułagu. Armią Czerwoną 17 września dowodzili żydowscy komisarze. A nad wszystkim łapę trzymał Guzin i żydowska NKWD.

  opolczyk

  • cyt.: „Gdyby nie Rosjanie Niemcy nie byliby w stanie zając całej Polski do jesiennych roztopów a wtedy szanse wyrównałyby się zwłaszcza ,że Anglia i Francja tłumaczą się ze swojej zawodności tym,że broniliśmy się zbyt krótko .”
   Śmieszą mnie takie teksty, biorąc pod uwagę ile wojska niemieckiego stało na drodze „naszym zachodnim sojusznikom”, to gdyby drużyna harcerzy wyruszyła 2 września na rowerach, to w ciągu dwóch tygodni dojechałaby do Berlina nie niepokojona przez nikogo, a Polska broniła się trochę dłużej niż dwa tygodnie… Takie gadki szmatki o zbyt krótkiej obronie, a tak nawiasem mówiąc ile czasu broniła się Francja ze swoją linią Maginota? Też mi się wydaje, że zbyt krótko, bo Anglicy nie zdążyli wszyscy zwiać z Dunkierki. A tego feralnego 17 września Polski Rząd stacjonował blisko Rumuńskiej granicy, zamiast być w Stolicy i dawać przykład Narodowi – a mówią, że ponoć kapitan schodzi ostatni (no chyba że mają na myśli zejście śmiertelne, to fakt, najpierw zdycha Naród, a potem Rząd gdzieś na uchodźctwie w spokoju i naturalnie). To że Polska stawiała tak długo opór zawdzięczamy odwadze i szaleńczemu wręcz poświęceniu zwykłych żołnierzy, bo w dowództwie panował taki bajzel, że nikt nad niczym nie panował i wydawano sprzeczne rozkazy, czasami za późno albo bez rozeznania sytuacji. Gdyby nie odwaga dowódców polowych i poświęcenie Polskiego Żołnierza Stalin musiałby nam nóż w plecy wbijać już 7 a nie 17 września (i pewnie też by nie zdążył jak Anglicy z Francuzami).
   A Stalin wykazał się pragmatyzmem, gdyby nie te kilkaset kilometrów, to kto wie czy Niemcy nie zdobyliby Moskwy.

   • 17 września 1939 roku nie było Państwa polskiego . Bowiem nie był spełniony jeden z warunków , jn: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%84stwo

    Prawne kryteria państwowości, przyjęte na mocy konwencji w Montevideo z 1933, określane są następująco: (artykuł 1.) „Państwo jako podmiot prawa międzynarodowego powinno mieć następujące elementy:

    stałą ludność,
    suwerenną władzę,
    określone terytorium (wielkość państwa nie wpływa na jego podmiotowość) oddzielone od innych granicą,
    zdolność wchodzenia w relacje międzynarodowe”.

    Stalin wykazał się znajomością prawa międzynarodowego i był zręcznym taktykiem. Zajął ziemie niczyje w majestacie prawa, gdyż suwerenna władza Polski zwiała do Rumunii wybierając koniak i kawior, niźli wypełnienie obowiązku obrony ludności i terytorium.

    Ucieczka „wadzy” nie musiała wynikać ze zwykłego tchórzostwa . Mogła być równie dobrze operacją fałszywej flagi ( nie za bardzo widzę możliwość dojechania z Warszawy do Rumuni w kilka godzin 17. 09. Mościcki musiał wyjechać z Warszawy 16-go wieczorem ) mającej sprowokować Stalina do zajęcia wschodniej Polski a Polaków – zniechęcić do wspólnej obrony z Rosjanami przeciwko Niemcom.

    Nie zamierzam tym samym bronić Stalina. Prawdę mówiąc, osąd Stalina będzie możliwy gdy odtajnione będą rosyjskie archiwa z tego czasu, chyba że wcześniej zamienione zostaną w atomy wodoru.
    Jednakże zastanawia mnie m.innymi:
    – paniczny strach Stalina przed bolszewią ( miał rozlicznych sobowtórów, którzy stracili życie w wyniku zamachów ( nie podam linka do źródła – zapamiętałem jedynie to, co słyszałem dobre 20 lat temu z filmu dokumentalnego o Stalinie )
    – fakt rozdawania ulotek przez wojska radzieckie ludności polskiej w momencie wkraczania po 17.09.
    – ustawienie zachodniej granicy NRD na zachodnich kresach słowiańskich.

  • Jeżeli można to spróbuję podzielić się informacjami w wymienionym wyżej temacie. Pierwszą rzecz od której zacznę to kwestia komunizmu czy też bolszewizmu w Rosji, został on stworzony głównie rękoma rosyjskich żydów i opłacony przez amerykańskie banki poprzez syjonistycznego bankiera jakuba schiffa, komunizm w Rosji stworzyli i osadzili siłą żydowscy bankierzy, zamordowali rodzine carską i udostępnili okcydentowi Rosję w celu grabieży:

   niestety do władzy w ZSRR doszedł Stalin który ukrócił szabrunek dóbr narodu rosyjskiego a następnie „przetrzepał” i wyczyścił ZSRR ze sporej części bolszewików-trockistów którzy to oddali Rosję zachodowi na grabież zaraz po rewolucji październikowej w 1917r. Należy powiedzieć sobie że przy okazji czystek straciło życie i trafiło do gułagów wielu niewinnych ludzi jako wrogowie ustroju choćby np marszałek Rokossowski. Bankierzy podjęli więc decyzje o wsparciu Hitlera i nazistów w Niemczech, wyłożyli ogromne pieniądze na zbudowanie jego machiny wojennej. Parli do wojny którą mieli wykonać w ich imieniu Niemcy. Powiem wprost: drugą wojnę zaplanowali, opłacili, zrealizowali i wykonali zachodni żydowscy bankierzy rekoma narodu niemieckiego poprzez spółke I.G.FARBEN – kartel petrochemiczno-farmaceutyczny w skład którego wchodziło blisko tysiąc największych koncernów europy zachodniej i USA np bayer, basf, standard oil, schell, general eletric, manchattan chease bank, itt, alcoa, kuhn&loeb itd. patrz: http://www.kurkiewicz-family.com/norymbergia-bruksela.htm To oni wydrukowali i wyłożyli dolary i wynieśli hitlera do rangi kanclerza Niemiec. Podam taką ciekawostkę: przez cały okres II wojny światowej na terenie Niemiec istniały i pracowały na rzecz niemieckiego przemysłu amerykańskie fabryki general eletric na które przez 5 lat wojny nie spadła ani jedna aliancka bomba a wystarczyło takie zakłady i im podobne zniszczyć a wówczas wojna skończyłaby się w mgnieniu oka. Inną ciekawostką jest obóz Auschwitz-birkenau na budowe którego pieniądze wyłożyła spółka syjonistów rockefellerów Standard Oil(aktualnie exxon mobil-najbogatsza spółka świata) gdzie 7 kilometrów od Auschwitz został zbudowany jeden z największych kompleksów petrochemicznych Europy i Świata- Monowitz który produkował syntetyczny kauczuk na potrzeby niemieckiej zbrojeniówki. Ale wróćmy do tematu wybuchu wojny, otóż mniej więcej na pół roku przed 1 września 1939r większość wywiadów znała niemiecki GENERALPLAN OST czy generalny plan wschodni który zakładał wymordowanie narodów słowiańskich w różnych proporcjach- Polacy jako naród nienadający się do zgermanizowania został w 85% przeznaczony do całkowitej eksterminacji każdym dostępnym sposobem, według tego planu w 1970r miał zostać zlikwidowany ostatni żyjący Polak! ZSRR i Stalin był jedynym państwem i jedynym przywódcą europejskim który wyciągnął rękę w strone Polaków i zaproponował sojusz przeciwko generalnemu planowi wschodniemu, i to dwukrotnie!! Polskie władze sanacyjne dwukrotnie odmówiły. Skutek? 75% kraju zrównana z ziemią a 1/3 narodu polskiego przestała istnieć. Marszałek Woroszyłow na początku konfliktu z niemcami zwracał się do wodza naczelnego Śmigłego słowami „marszałku Śmigły trzymajcie się mocno, 10 milionów radzieckich bagnetów stoi za wami”. Pytam się teraz co się takiego stało że polskie władze gardziły pomocą tych marnych 10 milionów?
   patrz:

   Generał Sikorski powinien ich później wszystkich rozstrzelać a że nie zrobił tego to oni mu zrobili Giblartar w 1943r. Stalin do końca tzn do 17 września 1939r łudził się że piłsudczycy pójdą po rozum do głowy ale nie poszli. Kiedy uciekli tzn ewakuowali się z Polski nasi przywódcy? 17 września. Kiedy wkroczyły wojska ZSRR? 17 września. Dziwny zbieg okoliczności. Stalin wiedział że zgodnie z generalnym planem wschodnim czyli planowaną zagładą słowian ZSRR będzie następny. Dlatego skutkiem odmowy przez sanacje paktu antynazistowskiego był pakt ribentropp-mołotow. Gdyby Polska wtedy podpisała ten pakt to nigdy nie byłoby II wojny światowej a już na pewno nie o takim przebiegu. Stalin po prostu wkraczając do Polski przesunął swoje granice zachodnie o kilkaset kilometrów na które już niebawem napadną naziści, kosztem naszego narodu. Niech pseudo historycy nie opowiadają bzdur że Stalin czekał na reakcje Anglii i Francji, przecież ich władze były w rękach bankierów i po cichu ustępowały Hitlerowi na każdym kroku,bank Anglii i Francji pożyczał Hitlerowi pieniądze, zresztą ANTYSLAWIZM czyli nienawiść do narodów słowiańskich powstał we Francji i Anglii już w XIX wieku za sprawą Stewarta Chamberlaina który opowiadał się za wyższością wysokiej, jasnowłosej i długogłowej „rasy Teutonów”. Przecież to stamtąd naziści czerpali wzorce. Trzeba tu też wrócić do agresji Niemiec na Czechosłowację w 1938r, Polacy zamiast wówczas opowiedzieć się za Czechami to wraz z nazistami przypieczętowaliśmy ich klęskę i rozbiór a przecież sanacja wiedziała że Polska będzie następna, wiedzieli że Niemcy szykują się do wojny, że otoczą nas z trzech stron a mimo to postąpili wbrew zdrowemu rozsądkowi. Anglia i Francja nigdy ale to przenigdy nie miały zamiaru nawet kiwnąć palcem i pomóc Polakom, NIGDY! I tak jest od zawsze. Bo to u nich od setek lat planuje się podbój SŁOWIAN (Nawet pod Grunwaldem w 1410r ze Słowianami walczyła tylko garstka krzyżaków, 85% to teutoni w postaci tzw szlachty rotterdamskiej zjechali się by nas mordować!) We wrześniu 1938r zawarli Francuzi i Anglicy układ monachijski z Hitlerem, premier Anglii Neville Chamberlain machał na lotnisku kartką papieru krzycząc że przywiózł pokój, prawda jest taka że na tej kartce nic nie było, kiedyś był taki film „janosik” gdzie podczas jednej z akcji żołnierze murgrabiego przebrali się za zbójników i napadli kupców włoskich, janosik natomiast ze swoją bandą przebrał się za żołnierzy i uratował tych kupców, ustawił swego kompana pyzdre i wręczył mu czystą białą kartkę z której to pyzdra odczytał że wszystkie towary kupców zostają zarekwirowane na rzecz murgrabiego, zdumiony kwicoł stwierdził że na tej kartce nic nie pisze więc jak pyzdra to odczytał a ten rzekł „ze gdyby tu co pisało to każdy głupi by to odczytał”. Podobnie było z tą kartką premiera Anglii który krzyczał „przywiozłem wam pokój” a tak w rzeczywistości tam nic nie było, jak w janosiku. Cała ta wojna była jednym wielkim kłamstwem, teatrem intryg i zbrodni podczas której cierpieli zwykli ludzie a zaplanowali nam to psychopaci- finansiści którzy ubzdurali sobie że będą Bogami na naszej planecie.

   • Jest oczywiste, że do II wojny parli żydo-banksterzy, którzy chcieli rękami Hitlera rozwalić ZSRR. Ważnymi dokumentami w tej sprawie są dwa raporty polskiego ambasadora w Waszyngtonie, Jerzego Potockiego.

    „W raporcie z dnia 12. stycznia 1939.r. , ambasador Jerzy Potocki pisał: „Brutalne traktowanie Żydów i problem uchodźców podnieca stale istniejącą nienawiść do wszystkiego co ma coś wspólnego z niemieckim nazizmem. W wielkiej mierze przyczynili się do tego poszczególni żydowscy intelektualiści którzy związani są z prezydentem Roosseveltem węzłami przyjaźni, jak Bernard Baruch, gubernator stanu Nowy Jork, nowomianowany sędzia Sądu Najwyższego Felix Frankfurter, sekretarz Skarbu Morgenthau i inni, chcą zrobić z Prezydenta szampiona praw człowieka, religii i słowa, jako też tego który w przyszłości musi ukarać mącicieli spokoju.
    Ta grupa ludzi, zajmujących najwyższe stanowiska w rządzie amerykańskim, pragnie uchodzić za przedstawicieli prawdziwego amerykanizmu, oraz obrońców demokracji związana jest nierozerwalnymi więzami z międzynarodowym społeczeństwem żydowskim. Dla tej Międzynarodówki żydowskiej która ma głównie swoje interesy rasowe- wywyższenie Prezydenta Stanów Zjednoczonych na to najidealniejsze stanowisko obrońcy praw człowieka, było genialnym pociągnięciem, a zarazem stworzenie bardzo niebezpiecznego ogniska nienawiści na tym kontynencie oraz podziału świata na dwa wrogie obozy. Przy tym ujęto całość w misterną robotę: stworzono Rooseveltowi podstawy do aktywizacji polityki zagranicznej i stworzenia tą drogą olbrzymich zasobów militarnych dla przyszłej rozgrywki wojennej do której Żydzi całego świata dążą z całą świadomością.”

    Inny wcześniejszy raport Jerzego Potockiego z dnia 21.listopada 1938 jest relacją z rozmowy z ambasadorem USraela w ZSRR Williamem Bullittem, który mówił:

    „Wojna z Hitlerem jest nieuchronna a Stany przystąpią do niej po związaniu Niemiec przez Anglię i Francję. Państwom demokratycznym potrzeba co najmniej dwa lata czasu na dozbrojenie a w międzyczasie należy spodziewać się ekspansji Hitlera na wschód i życzeniem państw demokratycznych byłoby, żeby tam na wschodzie doszło do rozgrywki między Rzeszą Niemiecką a Rosją. Ponieważ potencjalna siła Sowietów nie jest dotychczas znana, zatem możliwe jest, że Niemcy operując zbyt daleko do swych baz byliby skazani na długa i wyniszczającą wojnę. Dopiero wtedy państwa demokratyczne mogłyby zaatakować Niemcy i doprowadzić do ich kapitulacji.”
    https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/01/losy-polski-slowianskiej/

    I taki był plan – popchnąć Hitlera na ZSRR, poczekać aż Wehrmacht i Armia Czerwona wykrwawią się na stepach nad Wołgą i pod Uralem – i wtedy od zachodu dać Hitlerowi nożem w plecy i zająć Niemcy i wykrwawione ZSRR – po Pacyfik. Tyle że na drodze do ZSRR stała III Rzeszy Polska. No i postanowiono ją poświęcieć. Dlatego Hitler otrzymał ogromne kredyty zbrojeniowe, a Polska nie. Dlatego też nie poinformowano Polski o tajnej klauzuli paktu Ribentrop – Mołotow. A traktaty z Polską zawarto dla picu nie mając od początku zamiaru przyjść Polsce z pomocą. Plan żydo-banksterów nie wypalił do końca. Hitler był zbyt cwany, aby po podbiciu Polski od razu ruszyć na ZSRR. Wiedział, że dostanie wtedy nożem w plecy. I dlatego najpierw (po podbiciu Polski) podbił zachodnią Europę (Danię, Norwegię, Benelux i Francję). Próbował nawet przygotować inwazję na Wyspy Rothschilda, ale po nieudanej powietrznej „bitwie o Anglię” odłożył to na potem. I dopiero wtedy ruszył na ZSRR. Banksterzy zrozumieli jednak wtedy, że Hitler jest dla nich większym zagrożeniem w tym momencie niż Stalin i rozprawę z ZSRR odłożyli na później a Stalina wsparli transportami zbrojeniowymi do Murmańska i Archangielska. Przy czym nawet gdy ujawniono mord w Katyniu gnidy zachodnie nadal wspierały Stalina, a Polaków mieli w dupie.

    Polskę od samego początku, jeszcze przed wybuchem wojny żydo-zachód spisał na straty. I nadal traktuje nas w ten sam sposób – jesteśmy przeznaczeni ostatecznie „pod nóż”. Dlatego tylko idiota może chcieć Polski zwasalizowanej przez zachód. Rosja jest dla nas jedyną nadzieją.

  • Chociażbyś się Opolczyku wściekł to nie zwalisz winy za Rosyjskie zbrodnie na Gruzinów .
   Rosjanie byli koalicjantami Niemców . napadli podstępnie na Polske . Umożliwili Niemcom dalszą ekspansję . to ,że potem obaj bandyci chwycili się za łby i durna Ameryka pomogła Rosjanom to nie oznacza ,że Rosjanie zostali świętymi. Za II wojnę Rosjanie odpowiadają tak samo jak Niemcy.


   Tadeuszu – ja się nie „wściekam” – ja bazuję na FAKTACH. Sprawdź w wiki – Stalin był Gruzinem. Beria wg jednych był Gruzinem, wg innych Żydem. Ale nie był Rosjaninem. A ta dwójka była najbardziej wpływowa w 1939 roku.
   Dalej – sam Putin „przypomniał” Żydom – ilu ich pobratymców było we władzach ZSRR tuż po „rewolucji”:
   http://www.timesofisrael.com/putin-first-soviet-government-was-mostly-jewish/
   Od końca 1917 roku trwała w Rosji eksterminacja rosyjskich elit – z carem na czele. Część elity uciekła za granicę, reszta poszła albo od razu do piachu, albo do obozów. Czystki z 1936 roku przetrzepały dodatkowo m.in rosyjskich dowódców Armi Czerwonej. Dowództwo nad wojskiem przejęli Żydzi. Przyznaję, że w najwyższych władzach ZSRR było kilku rosyjskich figurantów. Ale nie oni wydawali rozkazy. Byli zastraszeni, bo Stalin wsadzał do Gułagu nawet żony członków politbiura.
   „Niemniej jednak żona Kalinina była aresztowana i więziona w łagrach, skąd zwolniono ją dopiero w latach czterdziestych.”
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Michai%C5%82_Kalinin
   Ważniejsza we władzach była pozycja kilku „szarych eminencji” – jak Kaganowicza, chazarskiego Żyda (nazwisko pochodziło od kagana – władcy kaganatu chazarskiego). Rosjanie byli mięsem armatnim w Armiii Czerwonej i musieli wykonywać rozkazy. Bo inaczej dostawali w potylicę.
   Tak więc jest jak najbardziej uprawnione mówienie o zbrodniach żydo-bolszewickich i gruzińskich – dokonanych nie tylko na Polakach ale i na Rosjanach – których żydo-bolszewia mordowała milionami już przed wojną.
   ZSRR – czytaj żydo-bolszewia – nie była „koalicjantem” Niemców. Podpisali jedynie pakt o nieagresji a po cichu podzielili się II RP. Choć wcześniej Stalin oferował Polsce sojusz militarny. I gdyby władze RP go podpisały, historia II wojny byłaby zgoła inna. Stalin od początku wiedział, że Hitler nienawidził żydo-bolszewizmu – z czym Hitler nigdy się nie krył. Sam słyszałem w niemieckojęzycznej telawiwzorni archiwalne oryginalne publiczne przemówienia Hitlera przed i po 1933 roku, w których mówił on o konieczności zniszczenia bolszewizmu. Stalin zawarł pakt z Hitlerem wiedząc, że i tak ZSRR zostanie później zaatakowany. Grał po prostu na zwłokę i zbroił armię.

   USrael nie pomógł Rosjanom, a Gruzinowi i Żydom we władzach ZSRR. Bo to oni rządzili.

   A odpowiedzialność za wojnę ponoszą przede wszystkim Żydzi:

   „Ta grupa ludzi, zajmujących najwyższe stanowiska w rządzie amerykańskim, pragnie uchodzić za przedstawicieli prawdziwego amerykanizmu, oraz obrońców demokracji związana jest nierozerwalnymi więzami z międzynarodowym społeczeństwem żydowskim. Dla tej Międzynarodówki żydowskiej która ma głównie swoje interesy rasowe- wywyższenie Prezydenta Stanów Zjednoczonych na to najidealniejsze stanowisko obrońcy praw człowieka, było genialnym pociągnięciem, a zarazem stworzenie bardzo niebezpiecznego ogniska nienawiści na tym kontynencie oraz podziału świata na dwa wrogie obozy. Przy tym ujęto całość w misterną robotę: stworzono Rooseveltowi podstawy do aktywizacji polityki zagranicznej i stworzenia tą drogą olbrzymich zasobów militarnych dla przyszłej rozgrywki wojennej do której Żydzi całego świata dążą z całą świadomością.”
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/01/losy-polski-slowianskiej/
   I Hitler pragnący „Lebensraumu” dla „rasy panów”. A nie ZSRR który był głównym celem i obiektem ekspansji III Rzeszy w „Drangu nach OST”.
   opolczyk

  • „Niemcy chociaż nie ukrywali co zamierzają zrobić z Zydami czy Polakami . Rosjanie ich wspomogli . Gdyby nie Rosjanie Niemcy nie byliby w stanie zając całej Polski do jesiennych roztopów a wtedy szanse wyrównałyby się zwłaszcza ,że Anglia i Francja tłumaczą się ze swojej zawodności tym,że broniliśmy się zbyt krótko . Ale jak tu było się bronić skoro te Ruskie skurwysyny wbili nam nóz w plecy .” – wiedza z podręczników do szkoły podstawowej redagowanych przez syjonistycznego okupanta Polski w celu ogłupiania naiwnych Polaków.
   Polskę sprzedano już grubo przed wojną, miało to na celu ukierunkowanie agresji niemieckiej na wschód w kierunku ZSRR, a w dalszym rozrachunku miało doprowadzić do wyniszczającej konfrontacji pomiędzy III Rzeszą a ZSRR gdzie obydwie potęgi miały się wyniszczyć wzajemnie, w tym celu właśnie zachód sponsorował Hitlera i nazistów, wzmacniał gospodarkę Niemiec, udzielał kolejnych kredytów zbrojeniowych których Polsce celowo odmawiano, poświęcił Austrię, rozebrał Czechosłowację(gdzie Polska miała też swój haniebny wkład). Po za tym zachód miał jeszcze nadzieję że uda się Polskę wciągnąć w koalicję z Niemcami co wzmocniło by siły osi i zwiększyło przewagę nad ZSRR ale prawdopodobnie władze w Polsce zorientowały się ostatecznie jaki los czeka Polskę po wygraniu przez Niemcy wojny i na współpracę nie poszły co zmusiło ostatecznie zachód do poświęcenia Polski. Pierdół o „wbiciu noża w plecy” Polsce 17 września przez Rosjan nawet nie słucham, bowiem ZSRR nie było w tym czasie zarządzane przez Rosjan lecz przez żydów, Rosjanie mieli tam gówno do gadania, należy więc mówić raczej o wbiciu noża w plecy przez żydostwo zarządzające ZSRR. Po za tym władze ZSRR musiały tak postąpić, gdyby Niemcy zajęły całą Polskę ułatwiło by to inwazję na ZSRR, zmniejszyło by bowiem znacznie odległość pomiędzy pozycjami wojsk niemieckich w dniu inwazji a Moskwą, Leningradem czy Stalingradem i kto wie czy nie umożliwiło by ich zajęcie, tak więc zajęcie państw bałtyckich czy wschodniej Polski było decyzją można powiedzieć strategiczną. Kolejna sprawa Stalin nieprzypadkowo zaatakował Polskę 17 września, wtedy pewne było że polskie siły zbrojne nie są w stanie stawiać skutecznego oporu szybko posuwającej się armii niemieckiej, armia była już właściwie rozbita pozbawiona pomocy sojuszników a władze uciekały w popłochu, w tej sytuacji nie było wątpliwości że Polska jako państwo przestała istnieć więc wojska radzieckie wkroczyły na jej terytorium zwyczajnie zabezpieczając interesy ZSRR.

   • I tak jak pisze pan Przemex właśnie wyglądała sytuacja przed wybuchem i w trakcie II wojny światowej, dokładnie tak jak przedstawił to Przemex, i tak powinni uczyć swoje dzieci rodzice w domach. Natomiast historycy opisują te wydarzenia zupełnie inaczej, po prostu kłamią, stąd rodzi się pytanie: jeżeli notorycznie oszukują o sytuacji podczas II wojny światowej to czy przy innych faktach historycznych piszą prawdę??? Zapewne również nie! Nie ma jakiejś innej historii i innej prawdy, półprawdy, trochę prawdy, jest tylko jedna!

 11. W praktyce to na każde z powyższych pytań należy odpowiedzieć twierdząco – TAK, Rosja przez wieki niszczyła wszystko co było polskie, co miało polską dusze i co pragnęło wolności.

  Nie dlatego że Rosjanie są nastawieni antypolsko, że nienawidzą Polski i Polaków czy też że Polacy nie trawią” Rosji. Polacy i Rosjanie na wielu płaszczyznach ze sobą współpracują i bardzo się lubią. W ogóle My narody słowińskie nie mamy tak naprawdę żadnych punktów zapalnych pomiędzy sobą – lubimy siebie (mniej lub bardziej – ale raczej nie ma nienawiści). Lecz nasze relacje determinuje właśnie…geopolityka i tak będzie zawsze, póki jeden kraj nie przemoże drugiego. Nasze relacje z Rosją nigdy nie będą partnerskie, nawet jeśli w obu stolicach zasiądą u władzy „aniołowie pokoju”. Nigdy Warszawa i Moskwa nie będą mogły żyć w sposób sąsiedzki.

  A to dlaczego?

  Dlatego, że Rosji (każdej Rosji białej, czerwonej, carskiej, komunistycznej, republikańskiej czy liberalnej), istnienie niepodległego państwa polskiego pomiędzy Odrą a Bugiem stoi…przysłowiową kością w gardle. Dla nich istnienie niepodległej Polski jest upokorzeniem. Rosjanie są w stanie zaakceptować istnienie Polski, tylko wówczas, gdy tą Polskę kontrolują (np. czasy PRL-u). I tylko w takiej formie, rosyjskiego satelity Moskwa mogłaby tolerować istnienie takiego kraju jak Polska, a każdej innej sytuacji najlepszym wyjściem dla Rosji jest…ponowny podział ziem polskich wraz z Niemcami (lecz by tego dokonać – trzeba przejść przez Ukrainę i Białoruś, zająć państwa bałtyckie i Mołdawię, oraz opanować Kaukaz).

  Tak samo My. Jeśli tylko Polska jest niepodległa i niezależna, zawsze będzie dążyć ku…Wschodowi, ku Ukrainie, Białorusi, Litwie i innym państwom bałtyckim i to nie dlatego że chcemy zrobić nazłość Rosji, lub że nie lubimy Rosjan (ja osobiście bardzo ich lubię), tylko dlatego że taka jest nasza GEOPOLITYKA.

  Konflikt między Rosją a Polską może się więc zakończyć tylko wówczas gdy Rosja dokona kolejnego rozbioru (wraz z Niemcami), lub okupacji Polski, ewentualnie stworzenia zależnego „księstewka Warszawskiego”, rządzonego przez np. Korwin-Mikkego i innych narodowych mózgo-jeb…w.

  LUB

  Powstanie Federacja Międzymorza i…nastąpi rozpad Rosji na małe, niepodległe państewka. Tylko wówczas konflikt między naszymi krajami ucichnie, a ciśnienie geopolityczne i Duch Dziejów ustąpi w naszych obustronnych stosunkach.

  PS: Gdybyśmy My i Rosjanie znaleźli się kiedyś na jakiejś bezludnej wyspie, albo na jakimś dużym nieznanym lądzie – potrafilibyśmy wspaniale się dogadać i stworzylibyśmy wspólną cywilizację, która znacznie przekraczałaby to wszystko co obecnie mogą wytworzyć tzw.: ludy anglosaskie, germańskie czy romańskie. Bylibyśmy jednością – braćmi, wzajemnie sobie byśmy pomagali – nikt by Nam nie podskoczył. Ale tak nie jest, nie żyjemy na bezludnej wyspie, tylko w określonej geopolitycznej rzeczywistości, która determinuje nasze zachowania względem siebie – My lub Oni.


  Rosja przez wieki niszczyła wszystko co było polskie, co miało polską dusze i co pragnęło wolności.”

  Demagogia! Na stosunki polsko-rosyjskie katastrofalnie zaciążyło popchnięcie Rzeczypospolitej przez papiestwo do intryg i okupacji Rosji w okresie dymitriad:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/07/papiestwo-i-narodziny-nienawisci-polsko-rosyjskiej/
  Zabory były sprawką wewnątrzniemiecką – Prusak (główny podżegacz do rozbiorów), Niemka na tronie Rosji i Austriaczka pokroili „polski tort” pomiędzy siebie. Czemu do Austrii nie mamy o zabory pretensji – choć tak haniebnie odpłacili nam za odsiecz wiedeńską?
  W zaborze rosyjskim były okresy liberalizmu, kiedy polskość nie była zwalczana. Tak było przed powstanien listopadowym czy styczniowym. Poczytaj o reformach Wielopolskiego, który wypędził upierdliwych rosyjskich urzędników do Rosji a w szkołach i na uniwersytetach urzędowym był język polski. Tylko, że wtedy Żydzi popchnęli durną skatoliczoną szlachtę do powstania.
  http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/24/zydzi-powstanie-styczniowe-antypolski-wymiar/
  No i była rzeź, rzeka krwi, zniszczony kraj i dokręcenie śruby.

  Polsko-rosyjskie dobrosąsiedzkie stosunki są jak najbardziej możliwe. Przeszkodą do nich jest rzesza rusofobów, a przede wszystkim katolactwo widzące Polskę przykutą łańcuchem do Watykanu i związaną z żydo-zachodem i tzw. „cywilizacją łacińską”. Jestem pewien, że Rosjanie ceniliby sobie silną sojuszniczą Polskę odgradzającą Rosję od żydo-łacińskiego zachodu.
  Popatrz na poprawne od kilku lat stosunki białorusko-rosyjskie. Polskę Rosja traktowałaby ze względu na jej wielkość i potencjał (większe od białoruskich) przynajmniej tak samo po partnersku. A nie jako wasala. Rosjanie to mądrzy ludzie i nie zrażaliby sobie niepotrzebnie Polaków mogąc mieć w nich sojuszników i przyjaciół.

  I Rosja może być gwarantem przynależności do Polski Ziem Zachodnich. Tak jak takim gwarantem był do 1989 roku ZSRR. Obecnie takiego gwaranta nie mamy. A Francuzi, Brytyjczycy czy USraelici nie będą walczyć o polski Wrocław, Szczecin czy Gdańsk.

  Obecnie właśnie ze względu na atak żydo-globalistów na Rosję tym bardziej powinniśmy jako Słowianie stać u jej boku. Nie zapominajmy, że żydo-zachód od zawsze gardził Słowianami. Nami, Polakami też gardzi – wykorzystując nas jako parobki do odwalania brudnej roboty.

  Jeszcze prywatnie moja uwaga – zmień nick. Nie bądź propagatorem litewskiego przybłędy i austriacko- niemieckiego agenta. Ten zdrajca nie pomógł powstańcom wielkopolskim i śląskim ani trochę – wywiązując się ze zobowiązań wobec Niemców. To on idiotyczną wyprawą kijowską sprowokował żydo-bolszewicką nawałę, a w punkcie kulminacyjnym tuż przed bitwą warszawską podał się do dymisji i zdezerterował z pola walki. Dopiero na wieść o odwrocie żydo-bolszewików pospiesznie powrócił na front. Bitwą warszawską dowodził Rozwadowski – i dlatego po bandyckim zamachu majowym go zamordowano.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Rozwadowski#Choroba.2C_.C5.9Bmier.C4.87_i_niewyja.C5.9Bnione_przyczyny
  Piłudski przywłaszczył sobie zwycięstwo nad Wisłą. Z rozkazu Piłsudskiego zaszlachtowano także gen. Zagórskiego.
  http://www.koreywo.com/Ratajczak/szlachtowanie_generala_zagorskie.htm
  Otrucie jego kochanki, doktor Lewickiej, też idzie na jego konto…
  Nie powinieneś reklamować tej kanalii.
  opolczyk

  • „A Francuzi, Brytyjczycy czy USraelici nie będą walczyć o polski Wrocław, Szczecin czy Gdańsk.”

   Dokładnie! Trzeba być idiotą żeby wierzyć, że jakiś murzyn z Luizjany będzie ginąć za Polskę 😀

   A co do tego ma „murzyn”?! [notabene (pomijając krytyczne kwestie dot. „pw”) http://www.fakt.pl/Murzyn-walczyl-w-Powstaniu-Warszawskim-,artykuly,90559,1.html ]: po 1-sze jeśli już, to byłby Afroamerykanin, po 2-gie to (w tym wypadku) usraelski system (poczynając od propagandowej i ograniczonej – płatnej! edukacji) go kształtuje (nie mówiąc już o mediach), a po trzecie to wojsko [w którym nie ma podziału na rasy, grupy etniczne a nawet i preferencje seksualne 😉 ] wydaje rozkazy [a zarządza/steruje nim ww. (bankstersko-korporacyjny) system].

   Admin

   • Z tym że murzyn z Luizjany nie ma nic do gadania bo to nie on decyduje kogo ma napadać a kogo bronić, on jest tylko mięsem armatnim dla banksterów i kompleksu militarno-przemysłowego i bankowo-medialnego, to oni wydają rozkazy a on ma je jedynie posłusznie i dobrze wykonywać i nie podskakiwać a po śmierci dostanie od banksterów w nagrodę jedynie medal za odwagę i salwę honorową a rodzina dostanie gówno.

 12. „Bóg wyrzekł słowo stań się, Bóg i zgiń wyrzecze – kiedy od ludzi wiara i wolność uciecze!
  Kiedy ziemię despotyzm i duma szalona, obleją jak Moskale Redutę Ordona,
  każąc plemię zwycięzców zbrodniami zatrute – Bóg wysadzi tę Ziemię – jak On swą Redutę!”

  Kiedyś lubiłem „Redutę Ordona” (znam ją na pamięć). I rusofoba Mickiewicza. Ale to już przeszłość.
  Ten wyssany z palca żydowski „bóg” nie wysadzi Ziemi. Bo jest on żydowską fikcją. A już całkiem oddzielną sprawą jest to, że obecnie nie „Moskale” a żydo-globaliści zalewają Ziemię. I z nimi należy walczyć – a nie z Rosją.
  opolczyk

 13. Pingback: :) Co musisz wiedzieć o ‘srulach’ Beinie i Szubercie | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 14. ( – – – )

  Komentarz usunięty.

  Idiotę znajdź se w rodzinie albo w lusterku. Nigdzie nie pisałem, że to nie „sowieci” napadli 17.09.39. Tyle że uściślam to określenie – ZSRR była rządzona wówczas przez żydo-bolszewicką mafię dowodzoną przez Gruzina. Którego filarem władzy była prawie wyłącznie żydowska NKWD. To nie Rosjanie wydawali wtedy rozkazy.
  To ty „synu” dokształć się z historii. A przeszkodą w dobrosąsiedzkich stosunkach z Rosją są nie władze Rosji, a agentura żydo-banksterów i Izraela rządząca Polską (PO/PiS/PSL/SLD i ich odpryski) i rzesze durnych rusofobów jak ty. Masz szlaban
  opolczyk

 15. Panie Opolczyk, do nich to nie dociera ponieważ nienawiść do Rosji, w ogóle jakakolwiek nienawiść czy niezdrowe emocje, każdemu z nich odbiera logiczne myślenie, są zaślepieni złością i pogardą a przez to nie potrafią wyciągać wniosków i zrozumieć historii. Oczywiście nie wszyscy.
  Napisał pan: ” Jestem pewien, że Rosjanie ceniliby sobie silną sojuszniczą Polskę odgradzającą Rosję od żydo-łacińskiego zachodu.
  Popatrz na poprawne od kilku lat stosunki białorusko-rosyjskie. Polskę Rosja traktowałaby ze względu na jej wielkość i potencjał (większe od białoruskich) przynajmniej tak samo po partnersku. A nie jako wasala. Rosjanie to mądrzy ludzie i nie zrażaliby sobie niepotrzebnie Polaków mogąc mieć w nich sojuszników i przyjaciół.I Rosja może być gwarantem przynależności do Polski Ziem Zachodnich. Tak jak takim gwarantem był do 1989 roku ZSRR. Obecnie takiego gwaranta nie mamy. ” Święte słowa, Polska i jej położenie geopolityczne sprawia że dla Rosji moglibyśmy być główną zapora przeciwko zgnizliźnie zachodu i zapędom banksterów, nikomu innemu tak jak właśnie władzom Rosji zależy na silnej, dobrze uzbrojonej i prosperującej Polsce która będzie zatrzymywać marsz teutonów na wschód i próby niszczenia narodów słowiańskich, tylko Rosji zależy na niezależnej suwerennej Polsce stawiającej bariery największemu wrogowi naszej planety – żydobankierom!! Dlatego zachód wydaje setki milionów dolarów aby siać między nami nienawiść i podziały i każdy z Polaków który tworzy te podziały jest szkodnikiem i działa na zgube naszego narodu i innych narodów słowiańskich. Panie Piłsudczyk obudź się pan i przeczytaj o czym jest ten artykuł i co próbuje wytłumaczyć pan Opolczyk, 50 pytań do rusofobów!!!!! Dalej nie widać kto jest naszym wrogiem?????? Między innymi zginął za to gen Petelicki który w jednej ze swych wypowiedzi powiedział wprost „Rosja nie jest naszym wrogiem”, a później wyjawił tajemnice rzekomej wojny pomiedzy PiS a PO i porównał ją do wrestlingu gdzie nikt nigdy nikomu krzywdy nie zrobi a frajerzy kupują na to bilety i dają się nabierać.

  Mam wątpliwości co do gen. Petelickiego. Bez względu na to co mówił należał do okupacyjnego układu (dzięki temu gościł w żydo-mediach):
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/18/sprawa-gen-petelickiego/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/21/sprawy-gen-petelickiego-cd/
  opolczyk

 16. Opolczyku – gwoli ścisłości – nie jestem katolikiem, ani nawet chrześcijaninem, ani też…wyznawcą jakiejkolwiek innej religii – dlatego też nie musisz mnie obrażać, pisząc o „katolactwie” i innych takich. Nie jestem jednak ateistą, czym zapewne Cię zaskoczę. Moja wiara nie jest tak do końca wiarą – jest wiedzą! Nie będę się nad tym teraz rozwodził, powiem tylko że moja „wiara” jest zbliżona do tego o czym mawiał gen. Patton:

  TŁUMACZENIE:
  – Wiesz co George, gdybyś żył w XVIII wieku, byłbyś doskonałym marszałkiem Napoleona.
  – Byłem nim, naprawdę!

  W swym wierszu: „Poprzez ciemne zwierciadło”, Patton napisał m.in.:

  „Poprzez zmagania wieków, pośród przepychu i trudów wojny. Walczyłem dążyłem i ginąłem, wiele razy na tej gwieździe. Jakby poprzez szkło i mrok, zmagania wieków widzę. Och walczyłem w różnych przebraniach i pod wieloma imionami, ale to zawsze byłem ja”

  „TO ZAWSZE BYŁEM JA!” – niech te słowa stanowią wyjaśnienie mojej „religii” Opolczyku.

  A tak w ogóle to Patton jest moim ulubionym amerykańskim generałem czasów II wojny światowej (uważam że był lepszym wodzem nawet od samego McArthura – którego również cenię). Był to chłop z jajami, który nie wahał się głosić w opanowanym przez sowieckich agentów Waszyngtonie (kancelaria tego umysłowego kaleki – Roosevelta, była całkowicie zinfiltrowana przez Sowietów). Oto kilka przykładów Jego wypowiedzi:

  „Daj mi trochę czasu i kilka dywizji a odepchnę tych Mongołów z powrotem pod Moskwę, gdzie ich miejsce – daję ci na to moje słowo”
  Gen. Patton do swego przyjaciela gen. Omara Bradley’a

  Odpowiedź Bradleya brzmiała:
  „George, ty…chyba oszalałeś?”

  „Polska jest pod kontrolą Rosji, tak samo jak Węgry, Czechosłowacja i Jugosławia, a my sobie spokojnie siedzimy i wydaje nam się, że wszyscy nas kochają.”

  „Czy oni tam w Waszyngtonie nie zdają sobie sprawy, że Rosja przez ponad 100 lat ciemiężyła Polskę, kraje bałtyckie i Finlandię i teraz znowu wraca do tej polityki?”

  „Zapewniam, że każdy kanonier z mojej armii, który ośmieli się trafić w jeden z pańskich czołgów z odległości mniejszej niż 600 m zostanie przeze mnie uznany za tchórza.” – słowa które gen. Patton wypowiedział podczas spotkania z marszałkiem ZSRR Gieorgijem Żukowem, na jego stwierdzenie że nowe radzieckie czołgi trafiają w cel, już z odległości 2 km.

  „Generał Anders śmiejąc się powiedział mi, że jeżeli jego wojska dostaną się pomiędzy armię niemiecką a rosyjską, to nie będzie mógł się zdecydować, z kim bardziej chce walczyć.”

  TŁUMACZENIE:
  1:40 – Przepraszam, generał Katkow, pragnie z panem wypić za zwycięstwo nad Niemcami.
  1:45 – Dziękuję, ale nie zamierzam pić ani z nim, ani z żadnym innym rosyjskim sukinsynem!
  1:55 – Sir, przecież nie mogę tego powiedzieć.
  2:00 – Proszę mówić – słowo po słowie.
  2:25 – Generał mówi że…pan też jest sukinsynem.
  2:35 – Ok. Za to możemy wypić – dwóch sukinsynów, niech będzie.

  A co do innych tematów które przytoczyłeś, to powiem tylko tyle…bardzo się cieszę że spotkałem wreszcie osobę tak zajadłą na życie, czyny i osobę MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO – możemy bowiem porozmawiać na ten temat, a moja wiedza o TYM człowieku jest przeogromna. Jeśli więc zdołasz tylko Opolczyku odrzucić endeckie myślenie (które moim zdaniem zabija zdrowy rozsądek i jest niczym dżuma niszcząca wszystko od środka – choć oczywiście bardzo wielu (rozsądnych) endeków cenię i szanuję), to możemy wymienić w tej materii ciekawe spostrzeżenia.

  Teraz powiem tylko tyle – jestem Piłsudczykiem, gdyż zdaję sobie sprawę że bez tego człowieka, bez Jego czynów, walki, ideałów – nie byłoby niepodległej Polski (nie byłoby).

  I przytaczając tu słowa wypowiedziane przez Honore Balzaka o Napoleonie Bonaparte, powiem tak:

  „CZŁOWIEK KTÓRY BYŁ NAJPIĘKNIEJSZĄ WŁADZĄ JAKĄ ZNAM”

  „Gdym wracając z więzienia niemieckiego do Warszawy, w takt turkotu wagonu powtarzał sobie – DO POLSKI, DO POLSKI, marzyłem że jadę do Raju. Chciałem wierzyć naszej duszy polskiej. I wtedy zdawało mi się że na straży tego odrodzenia stoją wielkie dusze z epoki dawnej mocy Rzeczypospolitej – że dusza polska rozbłyśnie dawnym pięknem. Starałem się, w obecnym kryzysie przez jakie przechodzi państwo – stanąć w obronie Honoru Naszych Dziejów, Honoru Naszej Sławy, Honoru Naszej Pracy. Gdy chcesz pracować dowodzeniem szukaj prawdy w duszy, patrz w oczy – PRAWDA JEST SIŁĄ i JEST MOCĄ DUSZY (…) Będę walczył by w Polsce, w jej armii było jak najwięcej ludzi nie bojących się myśleć”.

  JÓZEF KLEMENS PIŁSUDSKI

  A ów Honor Naszych Dziejów, Sławy i Pracy oraz zdeptanie Prawdy – od zawsze były (i są po dziś dzień), domeną tego wschodniego ruskiego Mordoru, który nigdy nie przyniósł światu nic pozytywnego prócz bólu, cierpienia, śmierci, zniewolenia i upodlenia.

  POZDRAWIAM CIĘ OPOLCZYKU


  PIŁSUDCZYK – cieszy mnie że nie jesteś katolikiem. Cieszy mnie że Twoja „wiara” jest wiedzą. Identycznie jest u mnie.

  Co do Piłsudskieg…

  Nie jestem ND-kiem i nie oceniam go „po endecku” – a po swojemu – po „opolczykowsku”…

  „…bez tego człowieka, bez Jego czynów, walki, ideałów – nie byłoby niepodległej Polski (nie byłoby).”

  Ogromna przesada i mit piłsudczyków.
  Zabiegi dyplomatyczne Piłsudskiego i Dmowskiego paraliżowały się wzajemnie. Militarnie Piłsudski nie dokonał niczego. A gdy wracał z Magdeburga Polska była już niepodległa – bez jego udziału! Rada Regencyjna ogłosiła niepodległość już 7 października 1918 roku.
  Tak naprawdę w odzyskaniu niepodległości Polacy sobie nawzajem przeszkadzali. Opcje Dmowskiego i Piłsudskiego wykluczały się i paraliżowały wzajemnie. Tragedią Polski było to, że Polacy walczący w rosyjskich i niemieckich czy austriackich mundurach strzelali do siebie nawzajem. Polacy zabijali Polaków. A jednak Polska odzyskała niepodległość. Był to szczęśliwy zbieg okoliczności polegający na tym, że wszyscy trzej zaborcy przegrali wojnę, padły wszystkie trzy zaborcze monarchie i u wszystkich zaborców zapanował chaos. I to wykorzystali skłóceni Polacy.

  „Gdym wracając z więzienia niemieckiego do Warszawy…”

  E tam… takie mi więzienie…
  Gdy siedziałem w obozie internowanych w Opolu a potem w Nysie to marzyłem o warunkach Piłsudskiego w „magdeburskiej twierdzy” – oddzielny pawilon z ogrodem, żarcie donoszone z pobliskiej restauracji, spacery po mieście – bez wartowników (Piłsudski dał słowo honoru, że nie zwieje i wypuszczano go bez nadzoru na miasto). A w Polsce rósł w tym samym czasie mit „marszałka” jęczącego w niemieckich kazamatach. A on uprawiał se ogródek i szwendał się po Magdeburgu. Nie jest i nigdy nie będzie on dla mnie księciem z mojej bajki.
  A już na marginesie – nie cierpię militaryzmu. A ten człowiek, nawet w Sulejówku, będąc „cywilem” ciągle łaził ubrany po wojskowemu. Nie cierpię takich typów.

  Pozdrawim Cię Piłsudczyku

  opolczyk

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/12/04/smutne-rozwazania-o-utraconej-niepodleglosci/

 17. Około roku 1995r. polskie władze (okupacyjne) dobiły Manchester Wschodu. Do tego roku obywatele WNP zwani pieszczotliwie „Ruskimi” kupowali wszelkie wyroby tekstylne na pobliskich bazarach. To dla nich ponad 100 lat temu rozrosła się Łódź. Na wschód robiło się szybko i mało starannie. „Ruscy” płacili dolarami i współpraca kwitła. Szwaczka była wstanie zarobić na całą rodzinę. Komu to przeszkadzało? Chyba nie zwykłym obywatelom. Czytałem wiele umów też międzynarodowych, jest tam przeważnie klauzula o „Sile Wyższej” tj. wojna, zamieszki, katastrofy naturalne lub zarządzenie władz administracyjnych. Nie wiadomo co gorsze. Tak rzekomo „nasza” władza zrobiła nam na rękę (zablokował eksport tekstyliów na wschód), rzucając kłody pod nogi słabej łódzkiej gospodarce. Jak łatwo coś zniszczyć. Jednym głupim rozporządzeniem unicestwić pracę wielu pokoleń. Czy za to też należy obwinić niedobrych Ruskich?

 18. Tak naprawdę nie trzeba ogromnego powodu by kogoś nie lubić. Można kogoś nie lubić za drobnostki typu źle dobrane okulary;) na postawione pytania trzeba zdecydowanie odpowiedzieć nie

  • Owe bzdurne aresztowania (żydo-szczekaczka tvp.info bije o tym pianę od rana) wojskowego i cywila mają wywołać poczucie zagrożenia ze strony złej Rosji. Która nasyła na nas swoich wrednych szpiegów. Ale w sumie demaskują one bzdury pisdzielców o tym, że to niby ruska agentura rządzi Polską. Bo gdyby tak było, to do aresztów wsadzano by szpiegów pracujących dla CIA i Mossadu a nie dla GRU i FSB. Choć Słowianin znad Jordanu napisze, że to tylko taka zmyła ruskiej agentury (SB i WSI) rządzącej Polską – wsadzili dwa pionki do pierdla, aby wykazać, że nie są ruską agenturą.

   • To co zaczyna się dziać w Polsce w związku z Rosją zaczyna przypominać epokę maccartyzmu w USA gdzie doszukiwano się wszędzie komunistycznych agentów w celu stworzenia u ludzi wrażenia permanentnego zagrożenia komunizmem, oczywiście było to potrzebne władzy banksterskiej aby ta mogła zastraszać własne społeczeństwo wyimaginowanym wrogiem wewnętrznym i tym samym miała pretekst do ograniczania praw obywatelskich, zamykania ust niepokornym, niszczenia ewentualnych ośrodków oporu poprzez oskarżenia o współpracę z komunistami. Dziś w Polsce mamy to samo, doszukiwanie się wszędzie agentów rosyjskich jest jedynie kolejnym etapem sztucznie stworzonej przez żydostwo wojny polsko-rosyjskiej gdzie sprawa Ukrainy jest pretekstem a która to wojna ma na celu całkowite skłócenie Słowian między sobą i dalszej konsekwencji utopienie Słowiańszczyzny w morzu krwi w celu zabezpieczenia interesów banksterów. No i oczywiście ma to na celu sparaliżowanie społeczeństwa strachem przed wyimaginowanym wrogiem rosyjskim i tym samym odwrócenie uwagi od wroga rzeczywistego czyli międzynarodowego żyda – bankstera i jego działań oraz zniszczenie wszelkiej opozycji względem żydo-władzy pod pretekstem oskarżeń o współpracę z wywiadem rosyjskim. Tylko czekać kiedy specsłużby zaczną wywlekać prorosyjskich blogerów, forumowiczów. komentujących z mieszkań i zamykać, likwidować pod pretekstem współpracy z Rosją, tylko czekać kiedy zastraszone i ogłupione społeczeństwo „rosyjskim zagrożeniem” zacznie donosić na siebie nawzajem i publicznie linczować rzekomych agentów rosyjskich, a takich głupich w Polsce nie brakuje. Za wszystko oczywiście zapłaci społeczeństwo a żydo-władza będzie spać spokojnie i zacierać ręce że udało im się odwrócić uwagę społeczeństwa od ważnych problemów gospodarczych i politycznych kraju.

    • Aż przypomniało mi się jak wywołałem małą awanturę pod jednym filmem na YouTube. Nie pamiętam co to za film dokładnie był, ale wyśmiałem makkartyzm ironicznym komentarzem (po angielsku) który brzmiał mniej więcej tak: „Uważaj, za rogiem czai się komunista! Może być też w twojej szafie, albo w twoim KIBLU. Szybko, weź swój demokratyczny karabin M16 i ZASTRZEL go!”. W moment posypały się głosy oburzenia, w tym jeden w stylu: „jak możesz pisać takie komentarze będąc z kraju, który doznał okrucieństw ze strony Rosji”. Oczywiście nie zwracałem większej uwagi na ten bełkot, bo po co sobie psuć zdrowie frustratami.

     A co do zastraszania to wiadomo że będą zastraszać Rosją, bo już wieki temu niestety to zostało wprasowane w świadomość narodu. Próbowano po 9/11 i atakach w Londynie i Madrycie zastraszyć fanatykami w turbanach, ale poza odsieczą wiedeńską nie było sporów Polski z półksiężycem, toteż muzułmanin (mimo wielu głosów oburzenia imigrantami na zachodzie Europy) nie jest dobrym straszakiem w tej szerokości geograficznej. Za to „ruskiego” każdy będzie się bał. Czekam tylko aż np. robiąc zdjęcia pociągom będę uznany za „sowieckiego szpiega” i z tego tytułu zabronią robić zdjęcia innym, a potem powiedzą, że żyjemy w demokracji, prawda?

 19. Pingback: PRZECZYTAJ i ZASTANÓW SIĘ POLAKU | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 20. Pingback: Bezczynny wobec ludobójstwa na Wsch. Ukrainie, żydo-banksterski zachód wspiera prawosieków « Grypa666's Blog

 21. Tak sobie czytam i oczom nie wierzę. Wychodzi na to, że Rosjanie są cacy i całe zło to Żydzi i ich słudzy. Choć zawsze uważałem, że amerykanie to chyba najgłupsza nacja na Ziemi.
  Tylko, że jak moich dziadków wykopano z domu prawie tak jak stali to robili to właśnie Rosjanie.
  Jak wywieziono ich pod Szczecin to wszyscy mieszkańcy nocami dla bezpieczeństwa musieli zamykać się w jednej stodole. I to nie przed werwolfem.
  Mężczyźni prowadzili z nimi regularne walki żeby ochronić kobiety.
  Nie wiem jak to było w innych miastach, w których stacjonował okupant, ale w Szczecinie było kilkanaście przypadków kiedy robili co chcieli.
  To tak żeby nie było zbyt słodko.

  Skąd wiesz, że to robili Rosjanie? W Armii Czerwonej służyli nie tylko oni.
  Los kobiet podczas wojen zawsze był straszny. Niemcy zgwałcili ok 10 milionów Rosjanek. Polki też Niemcy gwałcili masowo. Ale propaganda tylko o „Ruskich” gwałcicielach pamięta.

  http://www.radiownet.com/publikacje/niemieckie-gwalty-na-polkach
  http://dorzeczy.pl/id,2014/Tabu-Okupacji-Niemieckie-gwalty-na-Polkach.html

  opolczyk

  • No cóż, niektórym wydaje się że jak ktoś ma rosyjskie nazwisko lub mówi po rosyjsku a nawet ma rosyjskie lub radzieckie obywatelstwo to na pewno jest Rosjaninem, ale tak pięknie i prosto to nie jest, bowiem ktoś kto tak sądzi jest zwyczajnie naiwny i głupi i powinien się iść dokształcić.

  • Z tego co wiem Szczecin przed wojną nie należał do Polski, myślę że dowódcy Armii Czerwonej to wiedzieli i zapewne był przez to traktowany jako miasto niemieckie. Piszesz tak, jakby większość szeregowców Armii Czerwonej była co najmniej po Sorbonie, to byli prości ludzie, którzy w swoim życiu widzieli masę okrucieństw, widzieli jak Niemcy mordowali ich rodziny znajomych i rodaków w bestialski sposób, a to nawet u inteligentnego człowieka powoduje chęć zemsty – skoro im powiedziano, że to miasto niemieckie, więc pewnie niektórym przyszło do głowy by się mścić, a pewnie nie rozróżniali Polek od Niemek. Wiele nieszczęść zawsze wynika z nieporozumień – wiem, to nie jest przyjemne zostać ofiarą nieporozumienia i nawet jak Cię przeproszą, to niewiele zmienia, bo pozostanie żal i uzasadniona krzywda. Myślę, że każdy w czasach zawieruchy wojennej i powojennej też, mógł i ucierpiał w jakiś sposób – jedni od czerwonoarmistów, inni od Werwolfu jeszcze inni od AK czy bezpieki (a byli i tacy co od wszystkich razem), taki czas jest trudny, bo na ogólną zawieruchę nakładają się jakieś prywatne wyrównywania rachunków czy zwykła głupota – nie można przy każdym postawić strażnika żeby zachowywał się właściwie. Nie zamierzam tu nikogo gloryfikować ani oskarżać, wojenny chaos (a także pewna bezkarność, która się z tym wiąże) wyzwala w niektórych ludziach najgorsze instynkty, ale należy pamiętać, że te najlepsze cechy też ujawniają się w takich trudnych warunkach – pytanie jak to wszystko wyważyć?

   • Można powiedzieć że wojna to taki test na człowieczeństwo, bo kiedy puszczają wszelkie hamulce, normy, przestają istnieć jakiekolwiek prawa, nie ma już strachu przed karą, cała struktura społeczna się rozpada, dochodzą do głosu dzikie żądze, chęć zemsty, wyrównania rachunków czy szybkiego wzbogacenia się to wtedy wyłażą z niektórych prawdziwe oblicza…

 22. Pingback: Pytania dla rusofoba | Pekok - antylichwiarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.