Kremlowskie trolle, cienie Putina – łączmy się !

.

flaga

.

Władimir-Putin.-Źródło-wikimedia.org_1-800x689

.

bb01b9cc3bb094bceec10fc8598758b7c717af52

 

.

W obronie Polskiego Komitetu Słowiańskiego, Bolesława Tejkowskiego i Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Rosyjskiej…

Na początku gwoli ścisłości zaznaczam, że nie we wszystkim jest mi po drodze z Polskim Komitetem Słowiańskim i Bolesławem Tejkowskim. Opublikowałem ich apel:

https://opolczykpl.wordpress.com/2014/09/08/apel-rady-krajowej-polskiego-komitetu-slowianskiego-i-zarzadu-glownego-stowarzyszenia-przyjazni-polsko-rosyjskiej/

odcinając się od ich katolicyzmu czy stosunku do państwowości Białorusi i Ukrainy. Niemniej oparcie Polski o Rosję i sojusz wszystkich Słowian oraz słowiańskich państw przeciwko bandyckiemu, zbrodniczemu żydo-zachodowi uważam za postulaty  jak najbardziej słuszne i pożądane. Tylko Rosja ze względu na arsenał jądrowy jest w stanie stawić czoła żydo-banksterskiej swołoczy ograbiającej i zniewalającej większość obszarów współczesnego świata.

A teraz do rzeczy…

Wojna informacyjna o umysły Polaków trwa. Onet, jedna z niezliczonych żydowskich tub propagandowych powołując się na kolejną żydowską tubę propagandową „Do rzeczy” pisze o „kremlowskich trollach” i „cieniach Putina” w żydo-zachodniej, w tym i w polskiej/polskojęzycznej sieci.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/do-rzeczy-kremlowska-armia-trolli-atakuje-polska-siec/6er4r

Tekst zawiera m.in. obraźliwą insynuację, jakoby Polacy stojący po stronie Rosji robili to za pieniądze.

„Dzięki rublom płynącym z Moskwy ludzie powiązani z rosyjską Agencją Badań Internetu, atakują i spamują serwery zachodnich mediów.”

A przecież to te kurwy medialne same za pieniądze żydo-banksterów kłamią i uprawiają antyrosyjską załganą propagandę. Przypomnę w tym miejscu co o presstytutkach usraelskich powiedział (używając wszak bardziej „salonowego” języka) pod koniec XIX wieku John Swinton, ówczesny szef personalny New York Times:

„W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem żurnalisty jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życia są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”

Kolejną idiotyczną dezinformacją jest stwierdzenie:

„Przede wszystkim powielają rosyjską propagandę i atakują osoby nieprzychylne agresji Rosji.”

Po pierwsze – nie „atakujemy” a demaskujemy żydowskie wtyki i agenturę żydo-banksterów szczujące Polaków na Rosję.
Po drugie – nie było żadnej „agresji” Rosji. To Rosja broni się przed osaczaniem jej przez zbrodnicze bandyckie hordy żydo-NATO.
Wystarczy popatrzeć na zasięg NATO ćwierć wieku temu i dzisiaj, aby o tym naocznie się przekonać:

.

NATO_-_USSR
Ekspansja_NATO

.

Dalej…

My nie publikujemy materiałów „dyskredytujących działania polskiego rządu ws. sytuacji na Ukrainie”. My tylko wykazujemy, jak służalczo, nawet kosztem polskiej gospodarki, wspiera agentura okupanta rządząca Polską bandyckich uzurpatorów morderców kijowskich, w tym i bandziorów banderowców z „prawego sektora” kultywujących zbrodniarzy z OUN/UPA.

Cała sprawa z obecną nagonką na „kremlowskich trolli” wzięła się stąd, że mimo zmasowanej antyrosyjskiej i antyputinowskiej propagandowej nagonki uprawianej przez żydo-media i zachodnie kurwy medialne/polityczne płci obojga cała masa Polaków stoi po stronie Rosji. Nie mogą tego żydo-media przemilczeć i stąd atak na tych, którzy nie są dupolizami żydo-zachodu, USraela, Izraela i bandyckiego NATO. Aby skuteczniej opluskwić Polaków chcących wolnej Polski w sojuszu z innymi państwami słowiańskimi w oparciu o Rosję bredzą, że robimy to za pieniądze. Choć to te kurwy medialne same za pieniądze kłamią i uprawiają antyrosyjską propagandę.

Do tej haniebnej nagonki na Polaków nie będących na smyczy USraela, Izraela i żydo-bankstrów dołączył kolejny raz Białczyński.
http://bialczynski.wordpress.com/aktualnosci/02-08-2013-ruszyl-slovianski-sklepik-gdzie-mozna-nabyc-ksiege-ruty/jeszcze-polska-nie-zginela-na-blogu-wspaniala-rzeczpospolita/2-10-do-rzeczy-kremlowska-armia-trolli-atakuje-polska-siec/

Przedrukował w komplecie paszkwil z Onetu (choć wielokrotnie nazywał Onet SB-ckim portalem propagandowym) i dopisał swoje agenturalne trzy grosze:

„A ja myślałem, że tego typu ludzie co wyciągany teraz z lamusa Tejkowski i reprezentanci podobnych poglądów co Komitet Słowiański to nieistniejące już upiory przeszłości! A Armia Trolli rzeczywiście strzępi pyski po internecie na darmo, nie pomoże rynsztokowe sypanie inwektyw, podkładanie fałszywek, obmawianie ludzi, jadowite plucie świadczące o jakimkolwiek braku argumentów i frustracji plujących, to są wszystko stare i zgrane numery KGB/UB, nie pomoże to nic, bo Psy Banksterów z Kremla szczekają a Ukraińsko-Polska Karawana i tak pojedzie tam gdzie zechce pojechać!”

A więc Słowianinie znad Jordanu…
Lepszy „wyciągnięty z lamusa” Bolesław Tejkowski niż szczujący na Rosję na łańcuchu żydowskim Białczyński – i jego alter ego (oficer prowadzący?) Kopko/”Orlicki”.
Armia trolli, użytecznych idiotów i agentów wpływu sterowana z Waszyngtonu, Brukseli i Tel Awiwu rzeczywiście szczując NAS na Rosję strzępi pyski po internecie na darmo, nie pomoże rynsztokowe sypanie inwektyw (kremlowskie trolle, ruskie kurwy), podkładanie fałszywek (snajperzy na żołdzie junty kijowskiej, zestrzelenie Boeinga), obmawianie ludzi, jadowite plucie świadczące o jakimkolwiek braku argumentów i frustracji plujących, to są wszystko stare i zgrane numery CIA/Mossadu nie pomoże to nic, bo Psy Banksterów z Waszyngtonu/Brukseli/Londynu/Paryża/Warszawy szczekają a Ukraińsko-Polska Karawana i tak pojedzie tam gdzie popchną ją żydo-banksterzy – na samozatracenie.

Zapatrzony w Ukraińsko-Polską Karawanę niech Białczyński uważa, aby nie wrócił z niej karawanem pogrzebowym w plastikowym worku. Bo banderowskie Ukry już odgrażali się, że „polskim psom” w razie czego zrobią drugi Katyń. A w mordowaniu Polaków i Rosjan mają dużą wprawę. Wołyń pamiętamy. Mordowanie powstańców warszawskich oraz gwałcenie i mordowanie Warszawianek podczas tłumienia powstania warszawskiego (tak czczonego przez Białczyńskiego) przy pomocy m.in. ukraińskich szowinistów też pamiętamy. Bandycki „prawy sektor” z dumą wszak odwołuje się do zbrodniczej, ludobójczej „tradycji” OUN/UPA. A masowe groby Rosjan mordowanych obecnie nadal są odnajdywane.

„Znaleziono kolejne 400 zwłok cywilów pochowanych w zbiorowych mogiłach, z tego około 350 jest tak zmasakrowane, że aby dokonać ich identyfikacji niezbędne będzie przeprowadzenie badań genetycznych, w tym celu władze Donieckiej Republiki Ludowej zwróciły się do Federacji Rosyjskiej o pomoc w przeprowadzeniu takich badań.

Wśród znalezionych zwłok są również liczne zwłoki kilkunastoletnich dziewcząt, które wg licznych relacji świadków przed zamordowaniem były zgwałcone przez żołnierzy ukraińskich formacji militarnych i paramilitarnych.

Liczne zwłoki noszą również ślady usuwania z nich niektórych narządów.

W rejonie Niżnej Krynki, gdzie znajdują się liczne zbiorowe mogiły pracę rozpoczęła międzynarodowa grupa wysłanników OBWE, w skład której wchodzą przedstawiciele Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Bułgarii i Litwy, zadaniem ich jest udokumentowanie miejsc zbrodni, w tym i przesłuchanie świadków. Ale już dziś stwierdzili, że są dowody na dokonanie w tym rejonie licznych gwałtów na 12-14 letnich dziewczynkach przez ukraińskich żołnierzy, głównie z gwardii narodowej.”
http://adnovum.neon24.pl/post/113344,wojna-domowa-na-ukrainie-30-09-2014r-24-dzien-rozejmu

Gratuluję Białczyńskiemu towarzystwa w tej ukraińsko-żydo-polskiej karawanie…
.

.
opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy

69 komentarzy do “Kremlowskie trolle, cienie Putina – łączmy się !

 1. Pingback: Putin zdecydował „wyczyścić” Kreml z prozachodnich liberałów « Grypa666's Blog

 2. Prezydent Łukaszenko proponuje wysłać na Donbas siły pokojowe –
  białoruskie wojsko – aby ustabilizować sytuację
  :

  Zdjęcie z jakiejś zachodniej ulicy:

  Wszystko powyższe za ciągle aktualizowanym wątkiem pt.: „Antymajdan”
  (z newsami i zdjęciami – założonym w maju przez „aximię”) :

  https://prawda2.info/tm.php?t=23049&start=650

  PS

  Polubienie

 3. Po wyszukaniu tego zdjęcia (pierwszego) w „guglu” wyskakuje między innymi artykuł z października 2013 roku.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,rosja?zobacz%2Frosja-przyznala-sie-do-zbrodni-w-czeczenii#

  Więc ktoś dał się zrobić w konia, i rozsiewa to dalej. Niestety ale trza cały czas sprawdzać, „uny” wiecznie mącą.

  Owo zdjęcie wrzucił (najprawdopodobniej wziął je z komentarza „szczurobronnego” – wrzuconego na blogu „AdNovum”) niejaki „Michalxl600”,
  czyli znany pod innym nickiem jako „easy russian”:
  A to jest drugie, prawdziwe zdjęcie (z pow. linku, tam jest podane źródło):

  Admin

  A mi zarzucał ów Michalxl600 to i tamto.
  Zastanawiam się, czy to tylko głupiec, czy świadomy dezinformator.
  opolczyk

  PS Za koment. z pow. linków (pod wpisami „AdNovum”) :

  „Wczoraj w Charkowie ukropy obaliły pomnik Lenina. A Lenin w 1922 roku dał Ukrainie prawie całą Noworosję w prezencie.


  W związku z tym, skoro pomnik Lenina im przeszkadzał, Lenina nie chcą, to powinni natychmiast zrzec się podarunku od Lenina!
  Politycy Noworosji powinni zwrócić się o to do władz Kijowa i to szybko!”

  „Polski akcent w Charkowie”

  „Darowiznę, jeśli jest marnotrawiona, można odebrać. Tak jest przynajmniej w austriackim prawie cywilnym.
  Ta pomarańczowa plamka w zupełności by ukrom wystarczyła…”

  Admin

  Polubienie

 4. Ja mam nieodparte wrażenie, że ten „znafca” Słowiańszczyzny Białczyński niedługo odkryje i będzie chciał udowodnić za wszelką cenę, że Rosjanie tak naprawdę nie są Słowianami 😊

  Na jego blogu bywają tacy agenci, co już nie raz próbowali…

  Admin

  Polubienie

  • Białczyński odszczeknął się. Naprędce sklecił tekst pt. „03 10 – UWAGA: Kremlowskie Siły Ciemności atakują Serce Polski – Kraków!”

   Jest tam zdanie:

   „Z internetu płyną ku Białczyńskiemu ledwo co zakamuflowane groźby śmierci rozpowszechniane przez niejakiego Opolczyka.”

   Odpisałem mu:

   „Bzdura! Przeinaczasz i manipulujesz. Nie groziłem ci śmiercią. Stwierdziłem tylko, abyś uważał w „ukraińsko-polskiej karawanie” na bandytów banderowców ukrów – których tak wspierasz. Bo mordowanie Polaków od czasu do czasu to ich ulubione zajęcie.
   Tak więc ja ciebie ostrzegłem przed mordercami polakobójcami – a nie groziłem ci.
   Manipulatorze…”

   http://bialczynski.wordpress.com/aktualnosci/02-08-2013-ruszyl-slovianski-sklepik-gdzie-mozna-nabyc-ksiege-ruty/jeszcze-polska-nie-zginela-na-blogu-wspaniala-rzeczpospolita/03-10-sily-ciemnosci-atakuja-krakow/#comment-76766

   Jak widać u Białczyńskiego „awansowałem” – nie jestem już „kremlowskim trollem” a „kremlowską siłą ciemności”. Ciekawi mnie, czy będzie mnie „egzorcyzmował”. Bo to rzekomo pomaga na „ciemne siły”.

   Polubienie

   • Biedny facet, koleś za wszelką cenę kreuje się na męczennika i prześladowanego za ukropsko-banderowską sprawę, może liczy na to że go po śmierci na ołtarze wyniosą? Bo ja sądzę że mu raczej na grób nasrają i szybko o nim zapomną.

    Polubienie

   • Egzorcyzmy to na Ciebie za mało, te dobre jasne siły przyślą swe nadjordańskie Janioły prosto z żydowskiego nieba i będą z Tobą walczyć jak z tamtym smokiem i strącą Cię do piekieł a święta niewiasta prawdopodobnie rozdepcze Ci na koniec głowę, nieciekawy los…

    Polubienie

 5. UWAGA! Wyjątkowo drastyczny film, nie tylko dla starszych niż 18 lat, ale również dla ludzi o mocnych nerwach.

  Prawy Sektor podrzyna gardło byłemu naczelnikowi milicji w Doniecku. Materiał datowany jest na 17 kwietnia tego roku.

  Ten film usunięto z You Tube i dostępny jest tylko na witrynie Antyfaszysta.

  Rezunki banderowskie w akcji

  http://antifashist.com/latest-news/24155-fashistybanderovcy-na-glazah-zheny-ubivajut-byvshego-nachalnika-milicii-d

  Ten film pokazujący ohydny mord wklejałem już w kilku moich wpisach o banderowskiej swołoczy.
  opolczyk

  Polubienie

 6. Czytałem, że polskie służby specjalne mają „monitorować” prorosyjskie/antymajdanowe wpisy w internecie, a także organizacje je głoszące. A więc co, w Polsce już nie wolno mieć poglądów na konflikt na Ukrainie innych niż oficjalnie zatwierdzone? A co z wolnością słowa?

  Ja sam jak dam na ten temat jakiś komentarz np. na gazeta.pl to mi zaraz odpisują, że jestem Ruskiem albo agentem. Ci ludzie albo naprawdę nie wierzą w to, że można samemu z siebie mieć takie poglądy, albo sami są faktycznymi agentami służb które w Polsce naprawdę coś znaczą, czyli krajów zachodnich.

  A ta sławna „ruska agentura” jest niestety jednak dość słaba w Polsce, wystarczy włączyć telewizor czy poczytać gazetę. Ale parafrazując Stalina: w miarę pogłebiania się okupacji Zachodu w Polsce, walka z „ruską agenturą” zaostrza się.

  w miarę pogłebiania się okupacji Zachodu w Polsce, walka z „ruską agenturą” zaostrza się.

  Krótko, zwięźle i zgodnie z prawdą. Brawo!
  opolczyk

  Polubienie

 7. Najemnicy-bandyci z Polski schwytani na lotnisku w Noworosji

  „Аэропорт: в плен к армии ДНР сдались наемники из Польши
  03.10.2014 – 13:03
  Аэропорт: в плен к армии ДНР сдались наемники из Польши | Русская весна

  В донецком аэропорту, где заблокирована часть украинских военных, в плен к ополчению сдались наемники из Польши.

  Об этом сообщил исполняющий обязанности министра госбезопасности Донецкой Народной Республики Леонид Баранов:

  «Наемников работает (на стороне украинских военных) огромное множество, особенно это показательно в аэропорту Донецка, который дольше всех держится.

  Там работают только профессионалы, там не только американцы, там говорят на разных языках. Эта информация подтвержденная, и теперь можно с уверенностью говорить, что там есть иностранцы».

  Напомним, что сегодня ополченцы Донецкой Народной Республики заявили, что зачистка донецкого аэропорта продолжается до сих пор. Сейчас армия ДНР контролирует практически всю воздушную гавань, кроме подземных коммуникаций, спроектированных еще в советское время.

  — Сейчас мы занимаемся зачисткой и обороной территории аэропорта. Все здания наши, однако украинские военные скрываются в катакомбах, также они могут прятаться в подвале старого терминала, — рассказал командир отдельной батальонно-тактической группы армии ДНР «Сомали» с позывным Гиви.”

  http://rusvesna.su/news/1412326898

  Polubienie

 8. Jeśli jeszcze ktoś nie oglądał to polecam.
  Omar – miłość w cieniu żydowskiej okupacji
  Film ukazujący realia żydowskiej okupacji Palestyny i rasistowskich zbrodni izraelskich oprawców na palestyńskich cywilach. Osią dramatu Omar jest miłość tytułowego bohatera go palestyńskiej dziewczyny i walka z żydowskim okupantem.
  Na drodze miłości, delikatnej, subtelnej, ograniczonej do niewinnych pocałunków i spojrzeń, stoi kilkunastometrowy mur, a wokół niego ukryci w wieżach obserwacyjnych żydowscy snajperzy. Mur oddziela jedne palestyńskie osiedla od innych, rozdziela młodego ciężko pracującego w piekarni Palestyńczyka od Palestynki w której jest zakochany.
  Palestyńczyk jest członkiem organizacji niepodległościowej. Po jednej z akcji wymierzonej przeciw okupantom, żydowska bezpieka go zatrzymuje. W żydowskiej katowni, izraelscy esesmani torturują chłopaka. Chłopak zawieszony za skute na placach ręce, nagi, jest torturowany przez izraelskiego esesmana – żydowski oprawca bije go deską po twarzy i przypala mu zapalniczką narządy płciowe. Skatowany leżąc w ciemnym pełnym robactwa bunkrze słyszy jęki innych torturowanych Palestyńczyków……
  Omar
  http://alekino.tv/film/omar

  Polubienie

 9. ++++FILMY PRAWDY+++ – „Wszystko to czego nie mówią Ci , którym opłacasz abonament”

  W Polsce ruszyŁa pierwsza tego typu inicjatywa
  O informacjach zawartych na płytach powinien wiedzieć każdy z nas i właśnie z tego powodu powstała ta akcja.

  ZAPRASZAMY: ++++++ https://filmyprawdy.wordpress.com/ +++++++


  Bardzo niechętnie przepuszczam ten komentarz. Przeglądałem listę filmów. Oprócz dobrych, które znam, jest zbyt dużo durnej, zwłaszcza jahwistycznej propagandy. Dlatego przestrzegam przed zbytnim zaufanie do nazwy „filmy prawdy”!
  opolczyk

  Polubienie

 10. Zapoznając się pobieżnie z blogiem dochodzę do wniosku, że autor beztrosko wymyślił sobie taką oto teorię:

  1. „Przez osiemnaście wieków płynie rzeka krwi, a na jej brzegach mieszka chrześcijaństwo”. Czyli, wg. autora, wcześniej to niby świat spływał tylko mlekiem i miodem, zaś krew zaczęła lać się strumieniami gdy nastało chrześcijaństwo.

  2. Z powyższego autor wysnuł kolejny genialny wniosek: Jedynym ratunkiem jest powrót do słowiańskich korzeni bo nasze pogańskie bóstwa w rodzaju Waisa (znaczy Wesela) itd. potrafiły miłować pokój niczym Hitler, a przelewem krwi brzydziły się bardziej niż radziecki czołg rozkochany w pokoju światowym.

  3. Za wymordowanie 100 milionów gojów w oświeconym XX wieku nie są odpowiedzialni żydzi ale religia chrześcijańska, no bo przecież tak Stalin jak i Hitler byli chrześcijanami.

  4. Za zbrodnie dokonane przez ogólnie pojętych Hunów też odpowiada „zła” religia chrześcijańska. Oczywiście wg autora religia chrześcijańska winna jest też morza krwi przelanej przez Chińczyków w ciągu ostatnich kilku tysięcy lat. Itd, itd.

  – Autor nawet nie wie o tym, że papieże martwiąc się o przelewaną niepotrzebnie krew wprowadzili tzw. Pokój Boży (zakaz prowadzenia wojen przez kilka dni w tygodniu) by ograniczyć wojny feudalne na których biednieli chrześcijanie a bogacili się żydowscy lichwiarze napuszczający jednych książąt przeciw drugim. Ale nawet papieżom nie udało się wyplenić pogańskich obyczajów a tym bardziej zła tkwiącego w ludziach.

  Polubienie

  • zadra01, nie wymyśliłem beztrosko żadnej teorii. Bazuję na faktach.

   1. To nie moja sentencja – ale zgadzam się z nią.

   2. Słowianie nie mieli ani jednego boga choćby odrobinę przypominającego zbrodniczą kreaturę Jahwe ludobójcę, zapędzającego co chwilę „naród wybrany” do rzezi, rasistowskich czystek etnicznych i grabieży:
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/
   Słowianie nigdy nie prowadzili ludobójczych wojen zaborczych – czego o żydo-chrześcijaństwie powiedzieć nie można. Hitler nie był poganinem a radziecki czołg uratował miliony Polaków od unicestwienia. I dobił Hitlera w Barlinie. Przy czym radziecki czołg nie był pogański a ateistyczny. I internacjonalistyczny – jak żydo-chrześcijaństwo.

   3. Chrześcijaństwo jest tworem żydowskim, jest podobnie fanatyczne, nietolerancyjne i religijnie rasistowskie (nowy naród wybrany) jak judaizm. Oczywiście, że wojny XX wieku idą na konto żydo-banksterów, ale to nie oni zabijali milionami ludzi w napadanych krajach. III Rzesza była mocno powiązana z kk:
   https://opolczykpl.wordpress.com/2014/01/05/katolicyzm-i-hitleryzm-co-je-laczy/
   a takie np. ludobójstwo w kolaboraracyjnym z III Rzeszą ultrakatolickim państwie chorwackim idzie na konto ultrakatolików wspieranych przez papiestwo:
   http://user26538.hvs.pl/yogin/satya/kosciol-katolicki/883-mroczne-dzieje-katolicyzmu-ustasze-balkanscy-krzyzowcy-piusa-xii.html?showall=1
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/
   Hitler gorliwego katolika, zabójcę Słowian, dowódcę bandyckiej krucjaty przeciwko Słowianoim ustanowił patronem NSDAP:
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Albrecht_Nied%C5%BAwied%C5%BA
   I podziwiał jezuitów. A Stalin był uczniem szkoły parafialnej a nastąpnie seminarium duchowego. Oboje – Hitlet i Stalin byli wytworami antykultury żydo-chrześcijańskiej.

   4. Nigdy nie przypisywałem zbrodni czy najazdu Hunów żydo-chrześcijaństwu. Jednak jest istotna różnica między Hunami a żydo-chrześcijaństwem. Hunowie najeżdżali, podbijali, rabowali bogactwa i nakładali daniny. Chińczyczy zaś niekiedy mordowali się między sobą, oraz z sąsiadami a niekiedy nie. Ale przez długie wieki taoizm, konfucjonizm i buddyzm egzystowały tam obok siebie nie zwalczając się i nie prowadząc krwawych wojen religijnych. Natomiast żydo-chrześcijanie gdy kogoś najeżdżali (np. Amerykę) to podbijali, mordowali, rabowali wszystko z ziemią włączenie, mieszkańców eksterminowali, wypędzali albo robili z nich niewolników (Ameryka płd) lub zaganiali do obozów koncentracyjnych zwanych „rezerwatami” (Ameryka płn). Ponadto rabowali podbitym tożsamość, kulturę i zmuszali ich do ślepej wiary w żydowskie brednie objawione. Co najśmieszniejsze – ludobójstwo, grabież i zniewolenie dokonywało żydochrześcijaństwo głosząc hasła miłości bliźniego. Takimi hipokrytami nie byli ani Hunowie, ani Chińczycy, ani Hitler czy Stalin.
   Tak więc w bezpośrednim porównaniu Hunowie i Chińczycy, Hilter i Stalin wyglądają dużo pozytywniej niż żydo-chrześcijanie.

   „Autor nawet nie wie o tym, że papieże martwiąc się o przelewaną niepotrzebnie krew…”

   Nie bredź!!!

   Oto jak papieże martwili się o „przelewaną krew”: list papieża Marcina V do Władysława Jagiełły:

   „Wiedz, że interesy Stolicy Apostolskiej, a także twojej korony czynią obowiązkiem eksterminację Husytów. Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują, że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo [Watykan do XIX w. akceptował niewolnictwo]; wzywają ludzi do wolności, to znaczy do unicestwienia królów i kapłanów.
   Teraz, kiedy jeszcze jest czas, zwróć swoje siły przeciwko Czechom, pal, zabijaj i czyń wszędzie pustynię, gdyż nic nie jest bardziej miłe Bogu, ani bardziej pożyteczne dla sprawy królów, niż eksterminacja Husytów.”

   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/20/koszmarna-morda-katolicyzmu-2/

   „Ale nawet papieżom nie udało się wyplenić pogańskich obyczajów…”

   Czy wiesz zaczadzony katoliku o czym mówisz? Oto kilka cytatów „chrześcijańskich kronikarzy” o Słowianach:

   „… te plemiona, Sklawinowie [plemiona naddunajskie] i Antowie [plemiona osiadłe między Dniestrem a Dnieprem], nie podlegają władzy jednego człowieka, lecz od dawna żyją w ludowładztwie i dlatego zawsze wszystkie pomyślne i niepomyślne sprawy załatwiane bywają na ogólnym zgromadzeniu.”

   Prokopiusz z Cezarei (VI w. – historyk grecki)

   „Plemiona Słowiańskie i Antów podobne sposobem życia i zwyczajami, i miłością ku wolności; żadnym sposobem nie można skłonić do niewolnictwa względnie podległości w swoim kraju. […] Znajdujących się u nich w niewoli nie trzymają w niewolnictwie jak inne plemiona przez czas nieograniczony, lecz ograniczają czas terminem, dają im wybór, albo za umowny wykup wrócą do swoich lub pozostaną jako wolni i przyjaciele.”

   Pseudo-Maurycjusz (VI-VII w. – pisarz bizantyjski)

   “Poza tym, jeśli chodzi o moralność i gościnność, trudno by znaleźć lud bardziej zacny i szlachetny.”

   „…nie znaleźć u nich kiedykolwiek żebraka albo kogoś w niedostatku”

   Helmold, kronikarz z drugiej połowy XII w

   “…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”

   A to odpowiedź Słowian z Wolinu dana żydłackiemu biskupowi spisana przez jego kronikarza:

   „U was, chrześcijan ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach. U nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii”.

   Kronikarz biskupa Ottona Mistelbacha

   Masz szlaban katoliku…

   Polubienie

   • ( – – – )

    Komentarz usunięty.


    Powiedziałem, że masz szlaban a żydłacką agitację możesz uprawiać na waszych zadżumionych stronach. Nie u mnie.
    opolczyk

    Polubienie

    • Mnie tylko żydowskie gnojki i ich janczarzy banują. A banujecie mnie mośki dlatego, że nie macie ze mną żadnych szans w dowolnej merytorycznej polemice. Powtarzam, ŻADNYCH SZANS nie macie, podłe Mośki udające prawdziwych Polaków po to by moim braciom mieszać w głowach. Prawda, że jesteś żydem? ty tchórzu?

     W drodze wyjątku przepuszczam ten twój bełkot! (pozostałe wylądowały w ściekach)

     Ja demaskuję i tępię wszelkie jahwizmy – judaizm, żydo-chrześcijaństwo i żydo-islam (choć z powodów politycznych w konflikcie izraelsko palestyńskim jestem po stronie muzułmanów). Najbardziej demaskuję i tępię żydo-katolicyzm, bo to on odmóżdża Polaków.

     I popatrz durny katoliku – zarzucasz mi że jestem żydem. Ale do twojej obrzezanej łepetyny nie dociera podstawowy fakt – żydzi nie znoszą katolicyzmu zarzucając mu „antysemityzm”. A ja tępię katolicyzm z całkiem odwrotnej pozycji – bo cuchnie mi żydowskością. Bo jest tak samo żydowsko fanatyczny, bazuje na tej samej żydowskiej księdze zbrodni:
     https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/
     Uprawia kult żydowskiego bożka Jahwe, a ponadto żyda włóczykija obrzanego Joszuy i żydówki Miriam.
     I robi z Polaków duchowych żydów:

     Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
     http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html

     Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
     http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym

     Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
     http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

     I patrz załgana gnido katolacka – najpierw napisałeś: „Chrześcijaństwo. Wyjątkowo humanistyczna Religia miłości, miłosierdzia, wyrozumiałości. Religa współczucia do bliźnich. Do WSZYSTKICH ludzi na tym świecie a nie tylko w stosunku do SWOICH (Żydów).”
     A chwilę potem pisałeś to: „Posłuchaj ty obrzezany podły ciulu, kłamliwa mendo”
     I to: „…zapierdalaj kolejny wyprany z mózgu przez cwanych żydów goju”

     I tak właśnie wygląda zachwalana przez żydłaków jak ty „Wyjątkowo humanistyczna Religia miłości, miłosierdzia, wyrozumiałości. Religa współczucia do bliźnich. Do WSZYSTKICH ludzi na tym świecie”.

     Eh wy załgane, podłe, mściwe i durne katolickie kanalie ogłupione żydzizmem w wersji watykańskiej…

     Paszoł won duchowy odmóżdżony żydzie. Spadaj nad Jordan. Tam jest twoje miejsce. Obok twoich starszych braci w żydowskiej rasistowskiej fanatycznej wierze.
     opolczyk

     Polubienie

     • Zachowanie tego tępego fanatyka najlepiej pokazuje czym jest chrześcijaństwo, najpierw gadają ci o tym jak cię „kochają” i jak „wspaniała”, „humanitarna”, „wyrozumiała”, „miłosierna” jest ich religia a gdy nie zgadzasz się z ich argumentacją, masz inne zdanie albo nie daj boże demaskujesz ich kłamstwa to zaraz agresja i kosa w brzuch…

      W międzyczasie dostałem od niego kolejne słowa pełne chrześcijańskiej miłości, wyrozumiałości i braterstwa:

      „Żydowska podła mendo(…) mendo mordujesz inaczej myślących, mendo (…) mendo NIESPRAWIEDLIWA… (…) a rozpierdolę was merytorycznie, żydokomusze gnoje (…) tchórzliwy żydowski parchu (…) Taka żydowska świnia jak ty (…) No tylko tak podejść i napierdalać w tego obłudnego żydokomuszego czerwonego świńskiego ryja jebangelizującego. Tfu, ty podła żydowska kreaturo! Jeszcze raz tfu, tchórzliwy gnoju… (…) Tfu, ty zafajdany degeneracie żydowski.”

      I te gnidy dziwią się, że tępię ich i ich żydo-katolicyzm jak zarazę.
      Duchowo niczym nie różnią się od żydów – tak samo są mściwi, fanatyczni, zapalczywi.
      opolczyk

      Polubienie

      • Niezła litania, normalnie krzyżak jakich w Polsce wiele…

       Jednak ten katolak jest „wyjątkowy”: niezmordowanie spamuje i „ewangelizuje” tzw. ateistów (w tym „palikociarnię”) od dawna, głównie na innym portalu: http://glosrydzyka.blox.pl/ (jest m.in. fanem rebe Rydzyka – nawet założył swój kontra-blog, ale nie będę go reklamował).
       Znam go po nicku, stylu i zagorzałej nieustępliwości.
       Albo ma taką misję, albo wyprany mózg (na pewno media ‚o.’ dyr. też zrobiły swoje), albo jedno i drugie (choć trzeba przyznać, że nie znosi syjonistów i krypto-Żydów z „gw”).

       Admin

       Polubienie

      • Usłyszałem takie zdanie: ” Ktoś o słabszej psychice , który przeczytał całą biblię nie może zostać przy zdrowych zmysłach – ta książka z „normalnego” człowieka potrafi uczynić psychopatę”. I to chyba jest właśnie ten przypadek… Jedyne co można zrobić to wybaczyć mu i głęboko wspólczuć, bowiem nie posiada już władzy ani nad swoim umysłem, ani ciałem – zabije gdy mu każą i nawet nie zastanowi się dlaczego. On nie jest mściwy, nawet nie jest fanatykiem jest tylko sterowaną z zewnątrz kukłą, bezwolną, bezmyślną, bezrozumną kukłą – taką ludzką wydmuszką jakich teraz jest wiele – nie wiem jak was, ale mnie to przygnębia, bo mimo wszystko żal mi tych ludzi…

       Polubienie

      • Darosław – idę o zakład, że ten żydłak/duchowy żyd nie czytał tzw. „starego testamentu”. Jak zresztą ogromna większość katolactfa, która nawet jewangelii nie czytała. Jemu nawciskano do łepetyny na tzw. „religii” bzdury i on jak papuga klepie je dalej. A mściwy jest – jak większość jahwistów. Mi już odgrażano się, że zostanę wydany w łapska fanatycznych katolickich chłopów, którzy „nauczą mnie” szacunku do żydo-katolicyzmu, obrzezanego cieśli i jego mamuśki.

       „Ktoś o słabszej psychice , który przeczytał całą biblię nie może zostać przy zdrowych zmysłach – ta książka z „normalnego” człowieka potrafi uczynić psychopatę”.

       Ta księga zbrodni i rasizmu tylko z tych zrobi psychopatów, którzy po jej przeczytaniu nadal uważają ją za „prawdę objawioną”, „słowo boże” i „pismo święte”. Ci stają się faktycznie psychopatami. Natomiast ci, którzy po przeczytaniu jej zrozumieli, że jest to stek żydowskich bredni gloryfikujących rasizm, rzezie i czystki etniczne na rozkaz i z pomocą wyssanego z palca zbrodniczego bożka i demaskują te rasistowskie zbrodnicze brednie – ci nie stają się psychopatami. Pozostają normalnymi zdrowymi psychicznie ludźmi.

       https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/

       Polubienie

     • W nawiązaniu do powyższego komentarza oraz cyt. (z innego) „Zadry”: „…żyd potrafi … wkraść się w łaski … grupy, nawet skrajnych antysemitów, po to by stopniowo przejąc kontrolę nad daną … Np. żydzi w Wiedniu redagowali nawet prasę antysemicką.”
      oraz na zakończenie tematu kwestii żydowskiej (pod tym wpisem) –
      poniżej zamieszczam fragm. mojego archiwalnego, prywatnego komentarza do Opolczyka :

      <<< Ot żydowska przewrotność i perfidia – tylko oni mają wyłączność na orzekanie w sprawie tzw. pochodzenia? !

      „Wyznawcę judaizmu nazywa się judaistą, który może być Żydem, ale może też być np. Polakiem, którego i ojciec, i matka byli również Polakami.”
      „Znaczenie religii w budowaniu tożsamości narodowej dobrze obrazuje charakter hebrajskiego słowa jehudi. Oznacza ono zarówno żyda (wyznawcę judaizmu), jak i Żyda (członka narodu żydowskiego) oraz żydowskość zarówno w etnicznym, narodowym, jak i religijnym wymiarze. Taki stan rzeczy stał się zarzewiem sporu w związku z określeniem Izraela państwem żydowskim.”
      „Mimo iż wszystkie odłamy judaizmu zgadzają się co do tych ogólnych zasad, istnieje kilka niezgodności co do tego, czy jakaś osoba jest Żydem czy nie. Większość z tych niezgodności dzieli się na wie kategorie.
      Po pierwsze, według tradycyjnego judaizmu ta osoba jest Żydem, jeśli matka była Żydówką, niezależnie od tego, kim jest ojciec. Z drugiej strony, według odłamu liberalnego, osoba jest Żydem jeśli którekolwiek z rodziców jest Żydem. Tak więc, dziecko z ojca Żyda i matki chrześcijanki jest Żydem zgodnie z odłamem zreformowanym, ale nie według zasad ortodoksyjnych.”
      „Prawo powrotu, zgodnie z którym otrzymać można obywatelstwo państwa Izrael rozszerza tę zasadę – Żydem jest ten, kogo przynajmniej jedno z dziadków było Żydem.”
      – fragm. za wątkiem: http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,134069

      PS A przeróżni syjonistyczni/usraelscy agenci mamią/ogłupiają naiwnych/niedoinformowanych m.in. propagandą o wielu! rzekomych, np. (zasymilowanych – choć wyjątki też się zdarzają) „Polakach” (czy to świeckich, czy tzw. neofitach, i innych). >>>

      PPS Przytaczam jeszcze komentarze dot. skrajnego przypadku „duchowego” i etnicznego – tzw. polskiego Żyda!:

      https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/26/program-dla-polski-slowianskiej/#comment-49440

      Polubienie

     • Ten film powinien rozwiać wątpliwości ludzi, którzy nie są pewni powiązań kk z talmudycznymi hazarami. Katolik niejaki Zadra01 odcina się od swoich starszych braci w wierze ubliżając wszyskim, którzy mają odmiennny pogląd na chrześcijaństwo od „MOŚKÓW”. No ale kim jest Zadra01- jakimś trzecioligowym wiejskim myślicielem którego wypociny umysłowe mogą zainteresować co najwyżej stojącą nieopodal kozę. Natomiast Pan profesor Wolniewicz w pełnej krasie przed kamerami ukazuje bliskie stosunki Polskich chrześcijan z Izraelskim żydami.On profesor prawadziwy katolik POLAK !! odmawia prawa do Polskości innym polakom ,którzy ośmielają się mieć inny pogląd na kwestię mordowania Palestyńczyków w Palestynie.Chrześcijaństwo nie może żyć bez żydostwa i na odwrót. Cóż by hazarzy znaczyli w Polsce gdyby nie zbrojne ramię kk ??!! i prości , szarzy katolicy powinni w końcu uświadomić sobie te relacje i zależności http://youtu.be/rXwwLIqrx-Y

      Nie wrzucaj tutaj więcej bełkotu tej gnidy. Nie musimy słuchać parchów.
      opolczyk

      Prof. Wolniewicz nigdy nie był katolikiem!, jest Polakiem… ale pochodzenia żydowskiego, więc akurat tutaj nie ma przypadku – robi za agnostyka m.in. w Radiu Maryja 😉

      Admin

      Polubienie

   • „Ale przez długie wieki taoizm, konfucjonizm i buddyzm egzystowały tam obok siebie nie zwalczając się i nie prowadząc krwawych wojen religijnych” – dokładnie, tam przez całe wieki kilka różnych religii egzystowało obok siebie i jakoś do tak masowych wojen religijnych czy pogromów nie dochodziło, jeżeli już to czasem dochodziło do wojen pomiędzy poszczególnymi tworami państwowymi i narodami, ale podejrzewam że wojny te były mniej liczne i krwawe niż te europejskie. Do prawdziwej tragedii doszło kiedy na kontynent azjatycki zaczęły oddziaływać europejskie, mocarstwa kolonialne podporządkowane banksterom starając się go podbić oraz odżydowskie ideologie takie jak chrześcijaństwo, islam, a w czasach współczesnych komunizm, kapitalizm, liberalizm czy imperializm, wtedy cywilizacja azjatycka zaczęła się staczać, wtedy zaczęło dochodzić najbardziej krwawych wojen. Choć daleki wschód był na długie wieki odporny na oddziaływanie „zachodniej cywilizacji”, dzięki temu że nie wpuszczali na swoje terytorium Europejczyków i nie tolerowali u siebie europejskich wymysłów ale nie na długo.

    Polubienie

  • „Czyli, wg. autora, wcześniej to niby świat spływał tylko mlekiem i miodem, zaś krew zaczęła lać się strumieniami gdy nastało chrześcijaństwo.” – świat przedchrześcijański nie był idealny, ale to co zrobili(i wciąż gdzie nie gdzie robią) pobożni chrześcijanie kiedy doszli do władzy nie ma właściwie odpowiednika w czasach starożytnych, nawet Imperium Rzymskie nie podbiło przecież tak ogromnych obszarów jak chrześcijanie i nie wymordowało tak wielu ludzi.

   „Za wymordowanie 100 milionów gojów w oświeconym XX wieku nie są odpowiedzialni żydzi ale religia chrześcijańska, no bo przecież tak Stalin jak i Hitler byli chrześcijanami.” – żydzi wojny i rewolucje w XX wieku wywoływali ale to chrześcijanie mordowali się wzajemnie na frontach wszystkich wojen przez żydów wywołanych, co ciekawe większość wojen została stoczona przez państwa chrześcijańskie, większość ofiar tych wojen to chrześcijanie wymordowani przez chrześcijan i najbardziej krwawe wojny wybuchły właśnie w łonie „cywilizacji chrześcijańskiej” i w mniejszym stopniu islamskiej. A Hitler i Stalin faktycznie wychowywali się rodzinach chrześcijańskich, a ich życie i działalność jest świadectwem tego czym jest chrześcijaństwo, „chrześcijańskie wychowanie” i „wartości” i co potrafią te „wartości” zrobić z człowieka.

   „Za zbrodnie dokonane przez ogólnie pojętych Hunów też odpowiada „zła” religia chrześcijańska. Oczywiście wg autora religia chrześcijańska winna jest też morza krwi przelanej przez Chińczyków w ciągu ostatnich kilku tysięcy lat. Itd, itd.” – a kto i gdzie tak powiedział lub napisał? Za ewentualne zbrodnie Hunów czy Chińczyków odpowiedzialni są oni sami, niemniej to co oni wyrabiali ma się nijak do wyczynów pobożnych chrześcijan dokonywanych na całym świecie, po prostu chrześcijanie robili to na o wiele większą skalę. Po za tym Chińczycy sami potem doświadczyli chrześcijańskiej miłości blizniego kiedy europejskie, chrześcijańskie mocarstwa kolonialne próbowały zamienić Chiny w kolonię i wciąż tego próbują.

   „Autor nawet nie wie o tym, że papieże martwiąc się o przelewaną niepotrzebnie krew wprowadzili tzw. Pokój Boży” – papieże martwili się co najwyżej o siebie, o swoją władzę, wpływy i kasę a nie o głupie owce mordujące się wzajemnie ku chwale nadjordańskiej psychozy i pustynnego demona.
   A wyplenić to należy nie pogańskie zwyczaje lecz nadjordańską psychozę, po za tym gdyby pozbawić tą religię zgrabionych i przeinaczonych na przestrzeni dziejów pogańskich zwyczajów to niewiele by z niej zostało, co najwyżej Joszue, Miriam i paru „świętych”.

   Oraz rytualny kanibalizm – spożywanie „ciała” i „krwi” obrzezanego cieśli podczas guseł zwanych „mszą św.”.
   opolczyk

   Polubienie

 11. (http://adnovum.neon24.pl/post/113413,wojna-domowa-na-ukrainie-2-10-2014r-26-dzien-rozejmu#comment_1031133)

  Kiedy wreszcie zacznie się mówić głośno że czasy II wojny światowej to czasy zbrodni 3 narodowości wobec Polaków: Niemców, ZydoSowietów i Ukraińców. Skoro Żydzi potrafią ciągle rozpamiętywać ludobójstwa na ich narodzie, my też powinniśmy pamiętać że na Wołyniu który przed wojną należał do Polski, Ukraińcy wymordowali według różnych źródeł ponad 100 -200 tyś Polaków. A z mordów uczynili sobie okrutną zabawę.
  „Ludobójstwo ukraińskie na Polakach zakładało jak najszybsze wymordowanie wszystkich członków tego narodu, których udało się dosięgnąć, od nienarodzonych przez niemowlęta, dzieci, dorosłych po starców, bez względu na płeć i wiek. Zadawanie śmierci było, jeśli tylko pozwalały na to warunki, połączono z barbarzyńskimi torturami”. Inny cytat: „„W jednej z wiosek blisko Krzemieńca małym dzieciom przed mordowaniem ich wykłuwano oczy, wyrywano ręce, nogi i języki. Tak umęczone przebijano widłami. Starszym nabijano w ręce szpilki i torturowano potwornie. Zanotowano fakty przerzynania w pół i głów od ucha do ucha. Przy tym urągano: Masz Polskę od morza do morza”.

  Czy wobec takiego bestialstwa wobec naszych rodaków i planowej eksterminacji naszego narodu na dawnych ziemiach polskich, możemy teraz tak rozczulać się nad losem tego narodu. Jak czytam te wszelkie użalanie się nad narodem ukraińskim niedobrze mi się robi. Przemarsz jeńców w Doniecku to zbrodnia wojenna pokazanie zdjęć mordowanych ludzi to propaganda! Każdy ma dostęp do niezależnych informacji i widzi jaką wartość mają wiadomości na portalach głównego ścieku!
  http://polskiportal.net

  – kiedy wreście ludzie zrozumią iż:
  – Niemcy prowadzili politykę za jaką odpowiedzialny był ŻYD A Hitler (sterowany zresztą przez podobnych mu kastratów z Londynu)
  – Rosjanie czyli bolszewicy to bracia w wyznaniu ŻYDA Lenina (też sponsorowanego z Londynu)
  – a Bandera trzeci ludobójca Polaków to też ŻYD (http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wiarolomni-synowie-zydowskiego-narodu-2014-09), więc

  niby trzy różne nacje, trzy różne narody a każde z nich do wymordowywania Polaków pędzone było „żydowskimi rózgami” w imię żydowskiej ideologii „rasy panów” spisanej w torze – main kampfie pustynnych zwyrodniałych ludobójców.

  Kto jest śmiertelnym wrogiem Polski, Polaków czy ogólnie Słowian?

  Ajwaj, ajwaj, co za przerazające zjewrogeizowanych judaszy pytanie.

  Kiedy wreście Polacy przestaną patrzeć na etykiety a zaczną patrzeć na ręce i kikuty tych jacy „z powodów patriotycznych” pędzą ich do wojowania o obcą niż Polska Rację Stanu. Mało w Poslce było wojen i grobów wynikłych z wojowania o semicki nazizm? Po co kolejne?

  Po co się bratać i wspólnie wojować z bestiami w owczych skórach tylko czychającymi by ostatecznie WYMORDOWAĆ POLAKÓW kradnąc ich kulturę, religię i ziemię.

  Los zydów i ich „duchowych przyjaciół’ jest przesądzony w Apokalipsie – oni wszyscy ZDECHNĄ MARNIE.

  Polubione przez 1 osoba

  • Rzeczony (pow.) tekst został przedrukowany przez „w-p”. Więcej info i linków (źródeł) znajdziecie tutaj (pomijam jahwistę „401autobahn”, samego autora komentarza): „Bandera i Szuchewycz to nie Ukraińcy, ale ukraińskie Żydy !”: http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?p=13269#p13269

   Nie wykluczam, że Bandera mógł mieć korzenie żydowskie- Ale wiem też, że często propaganda dorabia je komu chce. Ze mnie też zrobiono Żyda. I gdy szykowano zamach na Libię to z Kaddafiego zrobiono Żyda i agenta Rothschilda. Dlatego podchodzę do takich spraw zawsze nadzwyczaj ostrożnie. Zresztą – nie każdy Żyd to zbrodniarz i Banderę należy oceniać po jego czynach, a nie szukać dowodów na jego żydowskie korzenie.
   opolczyk

   http://suwerenna.wordpress.com/2014/10/06/szuchewycz-polskim-bohaterem/

   Admin

   Polubione przez 1 osoba

  • O ile mnie pamięć nie myli w czasie IIWŚ zginęło 70 milionów ludzi, ale cierpieli tylko żydzi, przynajmniej tak wynika ze współczesnych publikacji. Myślę, że należy oddać honor wszystkim którzy zginęli w tej nikomu niepotrzebnej wojnie. Wspólczuję tym, którzy zginęli, współczuję tym którzy musieli patrzeć na śmierć bliskich, ale nigdy nie będę wynosił cierpienia jednych nad cierpienie drugich – jedyne czego życzyłbym sobie i nam wszystkim, to tego by nikt więcej nie musiał przez takie okropieństwa przechodzić.

   Polubione przez 1 osoba

 12. Opolczyku drogi.
  Propagując Twój blog na adnovum spotkałem się z taką ripostą:

  Na tym zdjęciu podobno jesteś Ty i Piotr Bein…
  Jak to wytłumaczysz, (…)?  Proszę bez mięsa.
  Zajrzyj tutaj:
  http://grypa666.wordpress.com/2011/10/28/ii-konferencja-w-szwarcwaldzie/
  Było tak – przyjechał do mnie mój przyjaciel Piotr. Postanowiliśmy napisać wspólnie oświadczenie. Ja wpadłem na pomysł – zróbmy dla picu „jarmułki” i zdjęcie w jarmułkach z oświadczeniem „mędrców antysyjonu” puścimy do sieci. Piotrek zaakceptował, ze zwykłych czapek bez pomponów zrobiliśmy „jarmułki”, moja żona pstryknęła nam fotkę, Piotr wrzucił wszystko u siebie – i od tego czasu jak smród ciągnie się za nami że jesteśmy żydy.
  A teraz pomyśl: gdybym był faktycznie krypto-żydem udającym Polaka – czy pozwoliłbym sobie w swoim mieszkaniu zrobić mi „demaskujące” mnie zdjęcie i czy pozwoliłbym umieścić je w internecie?
  opolczyk

  Polubione przez 1 osoba

  • Chcę Ci wierzyć i wierzę na słowo.
   Ale sam przyznaj, że wyglądacie na tym zdjęciu jak rasowe pejsy… 😀

   Zapuść brodę (ja swoją noszę od 1981 roku) zrób „jarmułkę” z czapki i spójrz w lustero. I sam zobaczysz, że będziesz wyglądał na rasowego pejsa. 😀
   opolczyk

   Polubienie

   • Oceniamy ludzi po wyglądzie i pochodzeniu, czy po czynach? Działalność Szuberta i moja (Beina) mówią same za siebie. Toteż jesteśmy ością w gardłe, kolcem w boku, bólem w dupie dla sruli. Stąd ich kontr-akcje wypróbowaną metodą (kopiowaną przez durni): pokazać oponenta jako srula, wroga narodu, pro-Putinowca, rusofila…
    Tylko nie-patrioci i głupcy wskoczą na ten wózek… Nie mamy nic podobnego od Polaków przez duże P, w tym rozsądni katolicy.
    Podaj swe zdjęcie, zmierzymy krzywiznę nosa, dlugość brody… A jak nie, to cos się znajdzie do przekręcenia i oplucia w twoim dorobku… A jak nie, to zbadamy geny = gwarancja 100%, że znajdziemy co potrzeba 🙂

    Polubienie

   • A jak dla mnie dyskusja wokół tych zdjęć to kolejne poszukiwanie sensacji tam gdzie jej nie ma, nawet gdyby opolczyk był żydem to co z tego? Ludzi ocenia się po czynach a nie po pochodzeniu, też nie każdy żyd to kłamca czy morderca. Po za tym dziwię się ludziom obsesyjnie wytykającym wszystkim dookoła żydowskie pochodzenie, a szczególnie tym których poglądy im nie pasują, skąd bowiem wytykający mogą wiedzieć czy sami nie mają żydowskich korzeni? Mają taką pewność?

    Wytłumacz to naszym adwersarzom (i przekonaj ich), myśmy z Opolczykiem wielokrotnie tę kwestię (np. tu – hiperłącze) oraz pierwszego (ww.), słynnego już zdjęcia omawiali – i w necie (także z P.B.) demaskowali/prostowali.
    Jednak jak się okazuje, trzeba ciągle to wałkować/wyjaśniać na nowo – a najlepiej to robić w oparciu o szczegółowe dowody i źródła.

    Admin

    Od siebie dodam – najciekawsze jest to, że z tym zdjęciem wyskakują zawsze ci, którym brak jakichkolwiek argumentów w dyskusji i pozostaje im jedynie nazwać mnie żydem. Co w ich mniemaniu jest dowodem koronnym, że ja się mylę a oni mają rację.
    opolczyk

    A na początku było tak beztrosko i niewinnie… samo życie 😉 :

    http://grypa666.wordpress.com/2010/10/07/bolek-kontra-dezerterzy/

    Admin

    Polubienie

    • Wiesz, jak ktoś z kimś dyskutuje i nie ma merytorycznych argumentów aby móc przy ich pomocy udowodnić swoją rację czy wykazać błędy w myśleniu i rozumowaniu przeciwnika to wtedy sięga po „argumentację” taką jak te zdjęcia tym samym zadając cios poniżej pasa i wtedy dyskusja jest już niemożliwa, schodzi na niewłaściwy tor i często przeradza się w awanturę i o to właśnie chodzi wyciągającym takie nieistotne sprawy na publiczny widok, chodzi o zwyczajne robienie gnoju.

     Dokładnie tak.
     opolczyk

     Nie tak dawno temu zrobił to właśnie (tj. zadał cios poniżej pasa – w stosunku do Opolczyka) Tadeusz Dylak (założyciel/admin portalu „Wierni Polsce”) oraz po raz kolejny (i to coś o wiele gorszego – zniesławienia/oskarżenia) kanalia „mars” vel „Toronto”, itd. – [i dla przykładu oraz w odniesieniu do powyższego zamieszczam hiperłącza] – jego haniebny komentarz nt. Opolczyka (na byłym blogu WPS).

     Admin

     Polubienie

    • Zacznijmy od pytania – czy to wstyd być Żydem?
     Co odważniejsi katolicy przyznają się do tego że są Żydami duchowymi:

     Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
     http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html

     Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
     http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym

     Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
     http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

     W Izraelu i za granicą są żydowskie organizacje potępiające zbrodnie na Palestyńczykach. Sam podpisałem petycję żydowskiej organizacji na rzecz pokoju:
     https://opolczykpl.wordpress.com/2014/07/17/solidarni-z-palestynczykami/
     Jest cała masa normalnych, porządnych, uczciwych Żydów – których cenię i szanuję. Zwłaszcza zaś tych, którzy demaskują żydowskie oszustwa.
     Jak tych, co demaskują fikcję żydo-biblii:
     https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/
     Czy jak Szlomo Sand (okrzyczany „antysemitą”) za książkę „Wymyślenie narodu żydowskiego”.
     http://www.bibula.com/?p=59583
     Czy jak autor książki o żydowskich żołnierzach Hitlera (temat tabu – Żydzi to ofiary a nie sprawcy):

     Gdybym był więc Żydem – dlaczego miałbym to ukrywać lub się tego wypierać? Rzecz w tym, że nim nie jestem.

     W jednym z kolejnych komentarzy (14 lub 15 z rzędu) gnida katolicka zadra01 napisała:

     „@przemex napisał: nawet gdyby opolczyk był żydem to co z tego?”

     A to z tego, że żyd potrafi jak wąż wkraść się w łaski każdej grupy, nawet skrajnych antysemitów, po to by stopniowo przejąc kontrolę nad daną grupą. By osiągnąć ten cel ohydne żydzisko typu Opolczyk będzie nawet udawało bezczelnie największego antysemitę na świecie. (…).”

     Sęk w tym, co już pisałem – że gdybym był krypto-żydem nasłanym aby szkodzić Polsce, Słowiańszczyźnie i komu tylko – to za Chiny nie dałbym sobie pstryknąć fotki w rzekomej „jarmułce” – wiedząc że się zdemaskuję. No więc tylko skończony idiota na podstawie tamtego zdjęcia może wyciągać wniosek, że jestem zakamuflowanym Żydem.
     Myślę, że na tym możemy tę dyskusję zakończyć.

     PS. Dodam jeszcze, że różne powstające ogranizacje i grupki polityczne wielokrotnie zapraszały mnie do wstąpienia do nich. Proponowano mi nawet kandydowanie na stanowisko posła, senatora, ministra czy wręcz premiera. A ja wszystkie te propozycje wszystkich tych grupek odrzucałem. Nie mam ambicji politycznych. Jestem po prostu samodzielnym niezależnym publicystą i nie zamierzam być nikim więcej.

     Polubienie

    • przecie kazdy widzi menore za monitorem, te rozbiegane chciwe oczka, te lapska gotowe do grabiezy, mycki schowane w kieszeniach do zdjecia, talmud w reku, pejsy, smród czosnku… no i te nazwiska!
     :)))))))))
     nie tylko geniusze/agenciury jak Dylak, Szewczyk Dratewka, Ulicki-Rek, Tomek ze StopSy (tera WolnaPolska), Wlazlinski czy swiatowej slawy John Kaminski daja sie zlapac na ten hasbarski lep… nawet nasz fotelowy filozof sorbonsko-berkeleyski Marek Glogoczowski sie skusil, gdy wyczerpal argument:
     http://piotrbein.wordpress.com/2014/07/25/dr-marek-glogoczowski-i-wiernipolsce-ale-nie-wps-zlodziejami/

     Zdaje się, że powyżej rzeczony (przedrukowany na „WP”) tekst (z przytoczonego przeze mnie i P.B. linku) został jakiś czas temu z tego portalu usunięty. Ale wcześniej, „Adm” Dylak (w innym tekście, autorstwa M.G.) do skopiowanego z „Grypy” zdjęcia nie podał pełnego linku do: jego oryginału czy źródłowego tekstu – a tylko do strony głównej blogu (notabene zrobił to z dużym opóźnieniem – i dopiero na wyraźne żądanie autora) – ot, bezczelność!: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/08/06/14162/#comment-66634

     Admin

     Polubienie

  • nawet nie trza linku do oryginalu publikacji fotki (debile i agenciury unikaja podania tego linku jak diabel swieconej wody 🙂
   kto nazwalby ‚zyd’ np. biskupow, Albanczykow przy swieczniku 3-ramiennym?
   zdjecie z naszej draki sluzy do wykrywania durakow i agenciur…
   okazuje sie, ze odwazny Polak o „niepolskim” nazwisku, demaskujacy sruli i dla draki wyglupiajacy sie pod ich temat, przyciaga wiecej negatywnej uwagi niz krypto-srul o polskim nazwisku albo scyropolski szabas-goj
   najwiecej szkod jest w Polin wlasnie przez szabas-gojow; gdyby nie oni, ustawki nie przechodzilyby, instytucje nie dawalyby sie korumpowac itd.

   Polubienie

 13. Zabawne jest patrzeć jak „wszyscy” promują zbrodnicze, ludobójcze ideologie żydowskie takie jak judaizm, katolicyzm etc nie mając zielonego pojecia iż:
  – „jezus” jakiego czczą „za zbawienie ode zlego” to na historyczne Marduk a czczą go za wymordowanie żydów (1300 pne), ZBAWIENIE = WYBAWIENIE od żydowskiego terroru – patrz „dokonania” jozuego zwanego też jezusem, terroru opisanego chociażby w bibli jaki był przykładem „męstwa” żydów w stosunku do bezbronnych cywili (poszliśmi, napadliśmy, okradliśmy, wymordowaliśmy – i tak cały stary testament), męstwa równego tym dokonywanym przez bolszewików, nazistów czy banderowców zwanych również syjonistami bo to jedni i ci sami kwiożerczy beznapletkowcy z wrotami w dupie;
  – INRI pochodzi z kultu Marduka, jest to wziete z totemu ludów słowiańskich żyjących sobie też nad Krymem (to linia naszych króli, Krak był z niej), ta sama inskrypcja jest zachowana w o wiele wiele lat starszym niż żydobrednie TENGRYŹMIE. Żaden „badacz pisma” się o tym nie zająknie tak jak się też nie zająknie iz skradziony i przewłaszczony w 19w heksagram – symbol „żydowskiej” „religii” – pochodzi z kultu Marduka – czyściciela świata z żydów. Marduk w bibli nazwany jest DUCHEM BOŻYM (ma tez i inne imiona) właśnie za jego nieustępliwość wobec żydowskiej deprawacji i bestialstwa ich „religi”. Krzyż do religi „objawionych” trafił wraz z Lechem co został wybrany na cesarza Bizancjum, tym samym Lechem co w naszych „kronikach” został (podobno) zgładzony za zabójstwo Kraka;
  – masoni kolejny przykład żydiokracji – masoni są wręcz wypacykowani emblematami Marduka, wręcz ślinią się do jego MOCY jednocześnie nienawidząc Słowian, jedyny lud uprawniony do z nich korzystania;
  – słynne INRI wcale nie oznacza tego co się udało swiatu wmówić. Tego słynnego „król pędziów i pedofilii”. Jak się sięgnie mitów to w czasie walki Marduka z Tiamat miał on do pomocy 4 wichry, INRI to imiona tych wichrów. Innymi słowy mówiąc INRI odwołuje się do 4 jeźdzców APOKALIPSy i ich ludów jakie spuściły zydom łomot w okolicy 1300 pne. Ludów odnajdowanych wraz ze przymierzem historycznie w oczywiście przywłaszczanej przez żydów „chazarii” czyli przenazwanym Kaganacie Słowian.

  Takich analogi żydobregni zwanych judaizmem do wierzeń o wiele setek lat starszych jest całe mnówstwo. Wymienione są najwazniejsze.

  Marduk u nas w wierzeniach to Król Duch czy też właściwiej Król Dusz. tak go opisywali poeci. Marduk = Mary Diuk = posłaniec (namiestnik) Śmierci. Mara ta w buddyźmie została sprytnie przerobiona w Maje (iluzję) choć wcale nią nie była i nie jest. Marduk w poziomie rozwoju duchowego jest Buddą o czym też cisza.

  Dlaczego „żydom” zabroniono świniny? W mitach greckich żydzi są odnajdywalni jako Achajowie czy Drawidowie – kolalicja ludów Oceanii. Tam jak wiadomo modne jest LUDOŻERSTWO (co jest sednem „misterium” zwanego „tajemnicą mszy katolickiej”). Do dziś tamte ludy na ludzi mówią „świnie”. Zakaz jedzenia świń wynikał z zakazu LUDOŻERSTWA tak modnego u „pobożnych” żydów. Po co się ich groby przywala kamieniem? By jak wampiry z nich nocami nie wyłazili zjadać postronnych.

  Wszystko jest podane na tacy w ludowych wierzeniach. Tylko „lud” głupi i chciwy by umieć patrzeć i słuchać więc wymrze. Co się Weles będzie starał ratować ze wszelkich sił zdeprawowanych, zjudaizowanych jełopów. Krzyż im na droge i kołek w zadek.

  Wiadomy żydosłowianin też jak masoni się ślini do tego co nie będzie mu nigdy za zdrade dane. Im wszystkim chodzi o przejęcie po trupach Słowian całej kultury i religi Słowian w najdrobniejszym szczególe. Przywdzianie „słowiańskiego odzienia” by móc paradować i wyzywać się „słowianami”. Z „niebiańskiego” powodu przed jakim poryli te swoje nory….

  PS. Tak wychwalany publicznie „prometeusz” to państwo srednioasyryskie czyli to coś co pozostało z imperum „zydów” po działalności Marduka. Darem „prometeusza” dla ludzi był OGIEŃ ale nie ten wiedzy czy domowego ogniska („prometeusz” u skandynawów to LOKI jakby ktoś nie wiedział). To był OGIEŃ WOJEN taki sam jak rabini w ramach świętowania Purim (cytat z naczelnego cadyka z odessy) rozpalili w Noworosji rękami zindokrynowanych przygłupów i jełopów traktowanych w polszewi jak „bohaterowqie narodowi”. kto pierwszy wezwał do holokaustu Rosjan z Noworosji? Ten rabe właśnie. Po nim Była julia, turczynow i cała masa innych… „demokryzatorów” cudzego majątku.

  A wojny są poprzez pierwsze założycielskie kłamstwo zwane judaizmem. Słowo Bestii tam spisano by wynaturzać z prawości i zarażać chciwoscią a co za tym idzie napadaniem, rabowaniem i wojnami o cudze ziemie. Sitchn pisał o „stworzeniu przez bogów ludzi do pozyskiwania złota”. ZMONTOWANIU LUDZI.

  A czym jest dręczaca żydów „GORĄCZKA ZŁOTA”, Czyż nie tym opisywanym przez Sitchina imperatywem wkodowanym przez jego „bogów” swoim niewolnikom (biorobotom)? Armia klonów….zbierająca w jedno miejsce fizyczne złoto potrzebne Danawom na zbroje do wojowania z Dewami.

  Jak sie nie rozumie przekazu Sakjamuniego, jak sie nie umie „ŻYĆ WŁASNYM ŻYCIEM’ to się spełnia wymagania kolejnej i kolejnej zbrodniczej ideologii, kolejnego -IZMa mówiącego (jak w dowcipie) wdech, wydech, wdech, wydech, siusiu, wdech ….” Programie „istnienia” dla biorobota.

  Jeśli podczas obrzędu religijnego nie ma zywej manifestacji wyznawanego Boga to nie jest to religia a …. ideologia wykorzystująca mniej lub bardziej nachalnie religijne rekwizyty. Równie dobrze taką „religię” można nazwać ideologią czy partią a wyznawców „członkami” dokonującymi z konformizmu i kunktatorstwa danych czynności odtwarzających jakiś podejrzany wcześniej czy wymyslony rytuał religijny. Sekty się wręcz lubują w podobnym maskaradach – inscenizacjach. Wizualne oszustwo dla oszukiwanych i dojonych z datków członków stada.

  ŻYWA MANIFESTACJA BOGA odbierana sercem nie głową – prosty test na to co jest PRAWDZIWE I OBJAWIONE a co kuglarskim sztukmistrzostwem. test na to co jest religią a co tylko czy aż zbrodnicza ludobójczą ideologią udającą religię każacą swoim członkom wojować o łupy dla szefów gangu (kapłanów).

  Ktosiu – nie wyjeżdżaj z Sitchinem. Jego koncepcja planety X (przestudiowałem to uważnie) to oczywista bzdura. Taka planeta nie istniała i nie istnieje!
  http://marucha.wordpress.com/2011/01/04/nibiru-%E2%80%93-zagrozenie-dla-ziemi-czy-tylko-fikcja%E2%80%A6/
  opolczyk

  Polubienie

 14. Dobrze, że ci kibole takie spotkania robią. Szkoda, że to zaślepieni jahwiści (popatrz na żydowskich idoli na ścianie).
  opolczyk

  Polubienie

  • Moda na Putina, albo tylko chęć zrobienia na wizerunku Putina pieniędzy przenosi się za ocean. W Nowym Jorku na Manhattanie otworzono sklep sprzedający koszulki z podobizną Putina

   Polubienie

 15. A to w nawiązaniu do tzw. „wolnych ludzi” :  * * *
  Pamiętajmy !!!

  Dania, czerwiec 1992 r. – Duńczycy odrzucają w referendum traktat z Maastricht – nie chcą budować Unii Europejskiej. Rozpoczyna się zmasowana propaganda medialnych ataków i politycznego szantażu. Po 11 miesiącach zmuszono Duńczyków do ponownego referendum. Traktat z Maastricht zostaje przyjęty minimalną większością głosów – oszustwo władzy? Duńczycy są tego pewni. W proteście wychodzą na ulice. Do protestujących wychodzi także policja – i strzela. Strzela ostrą amunicją. Padają zabici, są ranni.

  * * *
  Pamiętajmy !!!

  Referendum akcesyjne Polski do unii w 2003 r. trwało dwa dni. Zainteresowanie Polaków wstąpieniem do Unii Europejskiej najlepiej wyraziła wyborcza frekwencja. Pierwszego dnia referendum do urn przyszło 17% uprawnionych do głosowania Polaków. Po dwóch dniach i dopiero po godzinie 17-tej frekwencja wyniosła 53%.
  Ale, czy referendum nie zostało sfałszowane, jeżeli miesiąc później sejm RP podjął uchwałę nakazującą zniszczenie całej referendalnej dokumentacji? Dlaczego tak szybko zatarto ślady po brzemiennej w skutki decyzji Polaków? Rządzący zniszczyli ślady własnego oszustwa – to jedyny logiczny wniosek.

  za: http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/02/21/zachodnia-demokracja-przeciw-rezimom/

  PS Nadmieniam jeszcze o manipulacjach/oszustwach związanych z ostatnim tzw. referendum w Szkocji!: https://opolczykpl.wordpress.com/2014/09/21/co-dalej-z-ukraina/#comment-82619

  Polubienie

 16. Jeśli chodzi o referendum w sprawie wstąpienia Polski do UE, to brałem w nim udział, więc miałem wpływ na frekwencję i zagłosowałem przeciw. Moja decyzja wynikała z tego, że wówczas uważałem że Polska nie jest gotowa na wstępowanie do tego typu organizacji i że nasze wstąpienie do UE bardziej będzie przypominało aneksję niż przystąpienie na partnerskich warunkach. Uważałem, że ponieważ niedawno zakończyliśmy swój udział w RWPG powinniśmy pewne sprawy doprowadzić do końca i ułożyć swoje stosunki z sąsiadami, byłem wtedy a zresztą i dziś jestem zwolennikiem stworzenia Unii Państw Słowiańskich (tak gospodarczej jak i politycznej) i nawet miałem nadzieję, że tzw. Grupa Wyszehradzka może być jej zaczątkiem.
  Do NATO zostaliśmy wepchnięci bez wiedzy i zgody Narodu, a nawet wbrew naszej konstytucji (choć zabawne jest to, że konstytucję tą układali ci sami ludzie, którzy wpychali nas do NATO), bo zgodnie z konstytucją przystępowanie Polski do organizacji międzynarodowych, które wymaga zrzeczenia się pewnych praw państwa Polskiego na rzecz owych organizacji może nastąpić tylko w wyniku referendum i przy akceptacji Zgromadzenia Narodowego (czyli wspólnej decyzji Sejmu i Senatu na wspólnym posiedzeniu) przy większości bodajże 3/4 albo 2/3 głosów (nie jestem pewien, a nie mam teraz przy sobie konstytucji) , co jak wiemy nigdy nie nastąpiło, a w NATO jesteśmy. Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie mojej wypowiedzi.

  Polubienie

 17. Admin podesłał mi taki oto satyryczny obrazek:

  W sumie prawie wszystko pasuje, ale z zastrzeżeniem, że to nie Niedźwiedź dobrał się do ukraińskiego miodu, a tylko broni swój miód na wschodniej Ukrainie, na który ochotę ma USraelczyk. Który chce durnego Polaka naszczuć na Niedźwiedzia aby zająć jego uwagę i móc wtedy ten miód sobie przywłaszczyć. Polak za kopnięcie Niedźwiedzia oczywiście nie dostanie od USraelity ani plastra miodu, a może za to oberwać od Niedźwiedzia łapą. Na koniec durny Polak dostanie od USraelity order za zasługi dla USraela. Ale leczyć się z ran zadanych przez Niedźwiedzia będzie musiał się na własny koszt – płacąc Usraelitom za trujące „lekarstwa” – wyroby big pharmy.

  Polubienie

 18. W Głogowie na Dolnym Śląsku prezydent miasta Głogowa wraz z kościelnym Caritasem będzie zbierać pomoc dla zaprzyjaźnionego miasta ukraińskiego- Kamieńca Podolskiego, oto zestaw pomocy: „kominiarki, termobielizna, rękawice specjalistyczne, ubrania maskujące, buty wojskowe, krótkofalówki, obuwie zimowe, ręczniki, pampersy…” http://miedziowe.pl/content/view/71018/189/

  Zapomnieli o siekierach i widłach do mordowania Rosjan…
  opolczyk

  Polubienie

 19. Pingback: Pytania dla rusofoba « Grypa666's Blog

 20. Pingback: :) Co musisz wiedzieć o ‘srulach’ Beinie i Szubercie | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

  • Cały „tryptyk” „Zadry” vel „Blizny” vel „Zorrana” został wczoraj z Neona24 usunięty!
   Przytoczony w powyższym pingbacku przez Piotra Beina link-tekst (o którym wcześniej pośrednio dzięki mnie został poinformowany) jest niedostępny, a więc podaję kopię z Google’a – 1-szej cz. [pozostałe ew. dodam wkrótce, ponieważ niestety kopie: „najważniejszej” cz. 2 (dot. m.in. Opolczyka i Sławomira Słowianina), która została opublikowana na początku oraz cz. 3 – nie zawierają/uwzględniają żadnych komentarzy z dyskusji] – tylko dla porządku i do wglądu: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:yzLX6Q1xF_8J:blizna.neon24.pl/post/113584,dlaczego-adnovum-zbanowal-te-wpisy-cz-1-3

   Jak już wcześniej powiedziałem – mam w dupie, co katodebile o mnie wypisują. Dla nich każdy kto tępi żydo-katolicyzm to żyd albo żydomason. Tym tępactwem nie mam zamiaru się przejmować.
   opolczyk

   Podobnie odpowiedziałeś mi w prywatnej korespondencji (i OK), ale skoro już przesłałeś do P.B. ww. link (i ew. pozostałe), a on sam (tej kwestii nie zignorował i) go (u siebie na blogu) przytoczył, opublikował nt.t. (także wcześniej u nas) komentarze i najnowszy tekst, a Ty zatwierdziłeś od niego (dwa) pingbacki – to musimy być konsekwentni.

   Admin

   Przesłałem Piotrkowi te linki tylko dlatego, że wspomniał o nich RomekK w naszej mailowej korenspondencji:
   „Po wielu forach obsrywa was obydwoch niejaki chuj podpisinajcy sie zoran,,,”
   Po czym Piotr o te linki poprosił. Sam od siebie bym ich nie wysłał. Mam ważniejsze sprawy na głowie niż brednie tych katodebili.
   opolczyk

   Na zakończenie dodam, że niezależnie: od moich wiadomości i jak (dopiero) teraz podałeś, R.K. – jeszcze wcześniej przesłał też Ci linki (do 2 i 3 cz.) Detektyw M.J. (o czym poinformowałeś mnie w odp. mailowej).

   Admin

   A już całkiem na koniec dodam – „zadra01” wrzucił link z jego bredniami tu – na blogu. Ale ten komentarz wylądował w ściekach bez odpowiedzi.
   opolczyk

   Zgadza się, tylko raz, na samym początku wrzucił jeden link, do cz. 2-giej [którą co ciekawe (jw. napisałem), opublikował jako pierwszą, a potem była część trzecia (w dodatku zdublowana!, tj. dwukrotnie wkleił ten sam „tekst”, tyle że pod innym tytułem – i ten od razu został przez redakcję usunięty) – „poświęcona” zwłaszcza P.B.! [cyt. jej tyt.: „Piotr Bein (ten od mycki Opolczyka) – kim jest?”] – kwestia dot. głównie linkowanej przez P.B. cz. 1-szej [którą „Blizna” (vel „Zorran”) opublikował jako ostatnią!].
   PS Kopię rzeczonej 2-giej części poszukajcie sobie w Google.

   Admin

   Polubienie

 21. http://polish.ruvr.ru/2014_10_15/Serbia-Rosja-braterstwo-slowianskie-wolne-od-wrogosci-wobec-reszty-swiata-3472/

  O wizycie prezydenta Putina w Serbii mówiły niemieckojęzyczne szczekaczki i były z niej wyraźnie niezadowolone. Dobrze by było, aby Serbia wymówiła jeszcze „kandydowanie” do jewrounii. Choć z drugiej strony może być w niej rosyjskim rzecznikiem.
  Ten tekst opublikował też katodebil Marucha:
  http://marucha.wordpress.com/2014/10/16/serbia-rosja-braterstwo-slowianskie-wolne-od-wrogosci-wobec-reszty-swiata/

  Zapomniał zapewne, że Serbowie są prawosławni…
  opolczyk

  Z młodym Grunholzem (ze Szwecji) też nie lepiej 😉
  http://marucha.wordpress.com/2014/10/13/my-polacy-jestesmy-serbami/

  Admin

  Polubienie

 22. http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_21/Czerwony-Krzyz-odmowil-wspolpracy-z-doktorem-Liza-ze-wzgledow-politycznych-8054/ – „Czerwony Krzyż odmówił współpracy z doktorem Lizą ze względów politycznych

  Dyrektorka wykonawcza fundacji „Sprawiedliwa pomoc” Jelizawieta Glinka, znana także jako doktor Liza, poinformowała, że Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża odmówił współpracy z nią przy udzieleniu pomocy ukraińskim dzieciom.

  Według niej, MKCK uzasadnił to tym, że komitetowi nie podoba się polityka prezydenta Rosji.” – to w takim razie jaką politykę powinien prowadzić prezydent Rosji aby podobałaby się ona sługusom banksterskim z MKCK?
  Po za tym ci skorumpowani kolesie nie mają prawa nikogo pouczać, ani oceniać niczyjej polityki, ponieważ sami mają ręce ubabrane po pachy od krwi, choćby z powodu pomocy dla tysięcy uciekających nazistowskich zbrodniarzy po II wojnie światowej do Ameryki Południowej, faszystowskiej Hiszpanii czy USA, najpierw niech się z tego wytłumaczą a potem mogą oceniać działalność czy politykę prowadzoną przez innych.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.