Bandycki USrael samowolnie bombarduje w Syrii zbrojonych przez siebie bandytów…

.

Syria

.

światowy terrorysta nr 1
.
Sprawę łamiących wszelkie prawa międzynarodowe i kartę ONZ bezprawnych nalotów przez usraelskie lotnictwo wojskowe wspierane przez kilka wasalskich państw arabskich (Arabia Saudyjska, Jordania, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Katar) można by skwitować tak – największy światowy terrorysta bombarduje bandyckie bojówki, które sam szkolił, zbroił i finansował. Ale rzecz jest dużo bardziej zagmatwana. Sprawa ISIS, mutacji Al-Kaidy (tworu finansowanego i zbrojonego przez USrael) jest znacznie bardziej dziwna. A obecne działania ISIS dziwnie służą interesom USraela i Izraela. Wcześniej z Al-Kaidą też tak było…
Już od dawna w sprawie owych radykalnych bojówek islamskich miałem ogrom wątpliwości. I dostrzegałem nie dające pogodzić się sprzeczności. Od dawna wiem, że są zbrojone i finansowane przez żydo-zachód, a głównie przez żydo-banksterski folwark USrael/USA. Al-Kaidę jako komputerową bazę danych stworzył USrael szkoląc i zbrojąc mudżahedinów do walki przeciwko wojskom ZSRR w Afganistanie. Przyznał to były minister spraw zagranicznych Wysp Rothschilda Robin Cook (pisałem o tym kiedyś jako „Poliszynel”):

„Al-Kaida nie jest w rzeczywistości grupą terrorystyczną, a bazą danych komputerowych międzynarodowych bojowników-Mudżahedinów i przemytników broni, kierowanych przez CIA. Zostali oni wybrani, przeszkoleni i uzbrojeni oraz byli finansowani przez CIA w celu działań zbrojnych przeciwko wojskom ZSRR okupujących Afganistan.”
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/10/24/osama-bin-laden-wieczne-zywy/

Później  wykreował ją USrael na „siatkę terrorystyczną” po to, aby na nią zwalić zamachy z 11/9  i mieć dzięki temu alibi do „wojny z terrorem”. A co za tym idzie – alibi do napadania na kolejne nieposłuszne kraje i rozbudowę usraelskich baz w świecie arabskim. Przez prawie dziesięć lat od śmierci Bin Ladena żydo-propaganda zachodu utrzymywała fikcję, że żyje on nadal. Przez cały ten czas grupka bojówkarzy ze zmitologizowanej Al-Kaidy była dozbrajana przez USrael. Dzisiaj, mocno rozrośnięta nadal dozbrajana jest przez USrael – i nadal służy interesom żydo-banksterów wcielanym w życie przez USrael i jego wasali.

No i właśnie – jak wyjaśnić to – oficjalnie najgorszym wrogiem ISIS jest USrael. W związku z czym na zdrowy rozum ISIS powinno zaatakować jakiekolwiek państwo arabskie będące wasalem USraela, na terenie którego jest usraelska baza wojskowa. Atakując ją i zabijając US marines mogliby nasycić ich nienawiść krwią usraelskich wojsk okupacyjnych. A oni tymczasem napadają na kraje stanowiące bastiony oporu przeciwko dominacji USraela w tamtym regionie. Tak było z Libią. Pułkownik Kaddafi był wrogiem USraela. Nienawidzący USraela bojówkarze Al-Kaidy powinni więc stanąć po jego stronie. A nie – na obstalunek USraela – walczyć przeciwko przywódcy Libii – i na koniec brutalnie go zamordować. To samo jest z Syrią – prezydent Asad nie jest przyjacielem USraela, a wręcz przeciwnie. Dlaczego więc niby ślepo anty-amerykańskie bojówki islamskie napadają na Syrię idąc na rękę USraelitom?

Przecież to wszystko razem kupy się nie trzyma.

Mogę zrozumieć np., że bandyci bojówkarze z ISIS (a przynajmniej ich wierchuszka) wiedzą, że są zbrojeni przez USrael, choć go nienawidzą. Bo oni to wiedzą. Nawet szantażowali USrael i cały żydo-zachód, że zdradzą opinii publicznej jak to było z atakami bronią chemiczną – sarinem (wytłuszczenia moje):

„W tym kontekście, znacznie więcej sensu nabierają ataki z użyciem sarinu z 2013 roku, które – jak się okazało – były przeprowadzone przez syryjskich rebeliantów, nieprawdaż? Gdyby nie dość było tego, że śledczy z ONZ, rosyjscy śledczy oraz zdobywca Pulitzera, dziennikarz Seymour Hersh, przypisali tę zbrodnię pełnomocnikom Waszyngtonu, to sami rebelianci grozili Zachodowi, że jeśli w ciągu miesiąca nie dostaną nowocześniejszej broni, to ujawnią, co się naprawdę stało.Tłumaczy to również, dlaczego Waszyngton postanowił wtedy w następnej kolejności wziąć się za Rosję.

Groźbę wypowiedziano 10 czerwca 2013 roku. Niesamowitym zbiegiem okoliczności zaledwie 9 dni później do rebeliantów w Aleppo dotarła ich pierwszą oficjalną dostawa ciężkiej broni.

http://pracownia4.wordpress.com/2014/09/20/ukryte-pochodzenie-isis/

Taka postawa bandytów bojówkarzy mogłaby przypominać wypowiedź Lenina: Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na którym ich powiesimy. Ale niestety nie widać, aby ISIS chciała „powiesić” kapitalistyczny USrael. Nadal atakuje prezydenta Asada, którego właśnie chce zlikwidować znienawidzony przez nich Usrael. Czyli ISIS służy w Syrii interesom USraela. Choć niby jest on ich głównym wrogiem.

Kolejna cuchnąca prowokacją USraela sprawa to przekroczenie przez bandy ISIS granicy Iraku i sianie tam terroru (w tym miejscu zastrzegam, że w większość doniesień o ich terrorze nie wierzę. Podobne bajki produkowała CIA w sprawie „serbskich zbrodni w Kosowie”, w sprawie „zbrodni Saddama w Iraku” czy rzekomego „bombardowania własnej ludności cywilnej z samolotów przez Kaddafiego” – co zdementowały władze Rosji). Niemniej żydo-propaganda ciągle zalewa nas potopem doniesień o zbrodniach i terrorze ISIS.

Dlaczego ISIS pomaszerowała do Iraku? Przecież w Syrii wcześniej byli bezpieczni przed bombardowaniami ze strony USraela! Który domagał się w Radzie Bezpieczeństwa ONZ rezolucji pozwalającej na bombardowanie wojsk rządowych w Syrii, ale blokowane były one przez Rosję i Chiny. Tak więc w Syrii bandyci z ISIS byli bezpieczni a ich zbrodnie były tuszowane lub zwalane przez zachodnią żydo-propagandę na rząd Asada. I zauważmy – bandyckie bojówki nie były w stanie poradzić sobie z samym Asadem a mimo to duża ich grupa opuściła Syrię i ruszyła do Iraku – co jest normalnym szaleństwem, gdyż w walce na dwa fronty z dwoma państwami tym bardziej nie mają szans na zwycięstwo. A poza tym w Iraku groziły im bombardowania przez USrael. A jednak tam poleźli…

No i właśnie – taki był usraelski plan – aby „tylnymi drzwiami” zdobyć pretekst do bombardowania Syrii – choć na początku, aby opinia publiczna do tego się przyzwyczaiła – bombardowane będą „tylko” bojówki służące interesom USraela (je będzie można w przyszłości odbudować, jeśli nadal będą potrzebne). A później pod byle pretekstem zaczną się bombardowania wojsk rządowych.

Sprawa wygląda po prostu tak – wierchuszka ISIS to agentura USraela i Izraela (Syria jest wrogiem syjonistycznego tworu na ziemiach palestyńskich i brała czynny udział w wojnach arabsko-izraelskich). USrael potrzebował pretekstu, aby móc zacząć latać nad Syrią i spuszczać tam bomby. Nie mógł tego robić, bo Rosja i Chiny blokowały odnośne rezolucje. W związku z czym na polecenie USraela część ISIS poszła do Iraku, zaczęła tam walki, żydo-me(n)dia przedstawiają straszliwy terror jaki ISIS sieje (obojętnie – naprawdę, czy tylko rzekomo) i Usrael „w obronie ludności” zaczyna „misję” – bombardowanie pozycji ISIS w Iraku. Takie działania USraela na terenie Iraku od agresji na ten kraj w roku 2003 nikogo nie dziwią. Wszyscy uznali, że USrael ma takie prawo. No ale ponieważ USrael bombarduje ISIS w Iraku, ale w Syrii ISIS też działa i morduje – no to skoro ISIS to najgorsze terrorystyczne zło – to musimy ich bombardować także i w Syrii. Czy Asadowi to podoba się czy nie. W tej sytuacji świat będzie milczał, no bo ISIS to najgorsze zło i należy je tępić. A w międzyczasie wystarczy zrobić prowokację, zestrzelić nad Syrią własny samolot – i będzie pretekst do ataku na wojska rządowe niepokornego Asada. Na co Usrael i Izrael oczekują od lat.

Mam jeszcze jedno podejrzenie. Już na początku lat 50-tych XX w. zbrodnicza CIA prowadziła do spółki z Pentagonem tajny zbrodniczy program „badawczy” MKULTRA:
http://pl.wikipedia.org/wiki/MKULTRA

Znacznie więcej pisze o tym niemiecko i angielskojęzyczna wiki:
http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA
http://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKUltra

Pisałem o tym wielokrotnie, choćby tutaj:


„Badane było m.in działania narkotyków (przede wszystkim LSD i meskaliny). trucizn, chemikaliów, hipnozy, psychoterapii, wstrząsów elektrycznych, gazów, chorobotwórczych mikrobów, sabotaż zbiorów (rolnictwo), sztuczne wstrząsy mózgu i operacje (chirurgiczne). Eksperymenty prowadzone na 44 uniwersytetach, w 12 szpitalach, 3 więzieniach i 15 bliżej niesprecyzowanych „obiektach badawczych”. Jest udowodnione, że wiele osób doznało podczas tych badań ciężkich somatycznych i psychicznych szkód a nawet śmierci jak np. w aferze Olsona.Praktyki uprowadzania ludzi do tych eksperymentów, przynajmniej w ramach projektu MKULTRA potwierdziła później sama CIA. Znane są także przypadki wykorzystywania (w tym „projekcie”) dzieci.”

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/11/30/rusofobia-barnim-regalica-konserwatyzm-pl-i-przyleglosci/

Tamten program został oficjalnie zamknięty, ale nie wiemy ile innych podobnych zbrodniczych projektów pod wspólną nazwą „mind control” CIA prowadziła i prowadzi nadal.

Idę o zakład, że gdyby poddano drobiazgowej sekcji zwłok ciała kilku bandytów bojówkarzy znaleziono by substancje, którymi są oni faszerowani. Nie wiem, czy są to narkotyki, dopalacze, czy substancje psychotropowe. Jestem jednak pewien, że ci ludzie są czymś faszerowani. Gdy oni są „na froncie” ktoś szykuje im na zapleczu jedzenie i picie, ktoś później dostarcza to wszystko „na front”. Okazji do domieszania do jedzenia i picia narkotyków czy innych świństw  jest wystarczająco dużo. Są też i inne możliwości wpływania na świadomość ludzką, i CIA może je z premedytacją wykorzystywać właśnie na bandytach bojówkarzach. Którzy w ostatecznym rozrachunku służą interesom USraela, Izraela i stojącymi nad nim żydo-banksterami. Napadają na kraje stawiające opór USraelowi, destabilizują region i są świetnym pretekstem do wzmożonej „wojny z terrorem”. Preparowanym, sponsorowanym i sterowanym z Langley.

W chwili obecnej światowy żydo-banksterski samozwańczy żandarm – USrael – bez zgody legalnego rządu Syrii narusza przestrzeń powietrzną tego kraju i spuszcza na Syrię bomby. A marionetki polityczne zachodu udają, że nie widzą łamania prawa międzynarodowego przez ich herszta Obamę (który jest taką samą marionetką jak oni). Zgnojony żydo-zachód, który Rosji zarzuca łamanie praw międzynarodowych sam łamie je nagminnie. A USrael uważa, że ma prawo wszędzie wtykać swe kosmate łapska. I że może bez zgody zainteresowanych bombardować kogo tylko zechce – byleby bombardowany był słaby.

Rosji te tchórzliwe gnojki nie podskoczą.

Rosja poprze rezolucję ONZ w sprawie bombardowania ISIS w Iraku i Syrii ale z uwzględnieniem własnych priorytetów.
http://polish.ruvr.ru/news/2014_09_24/Rosja-poprze-rezolucje-USA-ws-walki-z-ISIL-w-Iraku-i-Syrii-7741/

Zapewne będzie to ograniczenie bombardowań tylko i wyłącznie do stanowisk ISIS i całkowity zakaz akcji militarnych wymierzonych w siły rządowe Syrii. W ten sposób Rosja zgadza się na to, aby bandyci z USraela pod egidą ONZ posprzątali to gów.. które sami narobili.

Uważam, że to dobre posunięcie. Bandyci z ISIS stanowią zagrożenie dla Syrii. Likwidacja tego usraelskiego bandyckiego tworu łapami samych usraelitów jest dobrym interesem. Niemniej Rosja oraz Chiny powinny dozbroić Syrię – zwłaszcza w najnowocześniejsze rakiety przeciwlotnicze i najnowocześniejsze radary. Aby w razie czego USrael otrzymał stosowną nauczkę, gdyby złamał rezolucję ONZ (co już wielokrotnie czynił) i zaczął bombardować wojska prezydenta Baszszara Hafiza al-Asada.
.

.

opolczyk
.

.

PS

W Niemczech wyszło wreszcie na jaw, w jakim katastrofalnym stanie jest Bundeswehra – start samolotu z uzbrojeniem dla Kurdów został odłożony, gdyż samolot nie nadawał się do startu. Większość  transportowych samolotów wojskowych oraz myśliwce i bombowce to złom niezdatny do użytku. To samo dotyczy helikopterów i wozów pancernych. W niemieckiej marynarce wojennej np. z 43 helikopterów na stanie marynarki lata tylko 5. Reszta jest niezdatna do użytku.

http://www.fr-online.de/politik/bundeswehr-kaempft-mit-technikpannen—waffenlieferung-stockt,26577298,28521272,view,asTicker.html

Czyżby potężne NATO było tylko nadmuchanym kolosem na glinianych nogach?

 

.

.precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy

34 komentarze do “Bandycki USrael samowolnie bombarduje w Syrii zbrojonych przez siebie bandytów…

 1. Pingback: Ukraina: naziole rujnują, schizmatycy zagarniają cerkwie « Grypa666's Blog

 2. W pełni zgadzam się z tą diagnozą co do ISIS i kamuflowanej pod jej szyldem agresji USraela na Syrię. Swoją drogą wątpliwą i jakże kruchą wydaje się przyjaźń z USraelem. Przekonał się już o tym niejeden wyniesiony przez nich do władzy monarcha. Zgadzam się z przepowiednią szejka /w filmie w poprzednim artykule/ co do przyszłości Arabii Saudyjskiej.

  Wracając do sytuacji za naszą wschodnią granicą na uwagę zasługuje fakt przyjazdu niemieckich turystów w liczbie 600 /nie bacząc na sankcje Zachodu przeciwko Rosji/ do Krymu :

  http://3rm.info/51148-kak-600-nemcev-blokadu-kryma-prorvali.html

  Na całym świecie , w tym w Polsce , w Niemczech itd. coraz wyraźniej widać, iż „rządy sobie , a ludzie sobie”.

  Polubienie

 3. Pingback: Bandycki USrael samowolnie bombarduje w Syrii zbrojonych przez siebie bandytów… | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 4. „Niemniej żydo-propaganda ciągle zalewa nas potopem doniesień o zbrodniach i terrorze ISIS” – ciekawe że kiedy te same bojówki popełniały w Syrii masowe zbrodnie na ludności cywilnej, żołnierzach i kim popadło to zachodnia propaganda milczała jak zaklęta, siłą i przemocą kreowali obraz „pokojowych bojowników o wolność i demokrację” całkowicie pomijając terror jaki siały te bojówki, ale kiedy przekroczyły one granice Iraku natychmiast zachodni propagandyści zaczęli bombardować społeczeństwo doniesieniami o zbrodniach bojowników Islamskiego państwa, gdzie pewna część tych zbrodni może być medialnym wymysłem i mistyfikacją jak na przykład sprawa rzekomego ścięcia przez bojowników ISIS niejakiego Foleya oraz paru innych dziennikarzy co też jest ciekawe bo kiedy na Ukrainie giną rosyjscy dziennikarze to dla zachodu problem nie istnieje ale kiedy na bliskim wschodzie „giną” zachodni dziennikarze(czytaj:agenci) to jest wrzawa na cały świat.
  Sprawa faszerowania bojowników ISIS narkotykami, dopalaczami itp jest raczej oczywista, do tego należy dodać że już religia jest potężnym narkotykiem. Sama wierchuszka ISIS jest z pewnością agenturą zachodnią i zwykli, ponoć część bojowników stojących na czele ISIS to obywatele krajów zachodnich i tych podczas pobytu na zachodzie specsłużby zachodnie mogły zwerbować i odpowiednio wyszkolić po czym wysłać w odpowiednim czasie do Syrii w celu tworzenia ISIS, być może również część przywódców tej organizacji to odpowiednio zakamuflowani i ukryci oficerowie zachodnich specsłużb, a o tym wszystkim zwykły bojownik wcale nie musi wiedzieć, a wręcz nie może.
  Sprawa przekroczenia Irackiej granicy jest dość ciekawa, jakim cudem parę tysięcy bojowników było wstanie tak po prostu przekroczyć granicę i w tak szybkim tempie opanować duże obszary Iraku zagarniając przy tym duże ilości broni ze składów Irackiej armii, którą to broń wykorzysta do dalszych podbojów i do walki przeciwko Assadowi? Czyżby to było zaplanowane?
  Czyżby iracka armia dostała rozkaz celowego wycofania się pod „naporem” bojowników? Czy może iest aż tak zdemoralizowana i słaba że nie potrafi sobie poradzić z paroma islamskimi fanatykami? Albo umieszczona w irackiej armii podczas jej tworzenia w czasie okupacji Iraku agentura zachodu celowo doprowadziła w odpowiednim momencie do paraliżu sił zbrojnych i tym samym do niemożności stawienia zorganizowanego oporu bojownikom.
  Po za tym wkroczenie ISIS do Iraku jest realizacją w praktyce planu podziału Iraku oraz całego bliskiego wschodu na mniejsze państwa całkowicie uzależnione od anglo-amerykańskiego establishmentu, w tym celu nie tylko dozbraja się i finansuje ISIS ale także Kurdów oraz rząd Iracki co ma doprowadzić do wieloletniej wojny domowej i rozpadu Iraku.
  Jeszcze jeśli chodzi o ISIS, to jest ono częścią Al-Kaidy tak jak front al-Nusra, ta z kolei jest częścią Bractwa Muzułmańskiego (stworzonego podobno jeszcze przez wywiad III Rzeszy a po wojnie przejęty przez zachodnie wywiady) albo z nim jest powiązana, a przynajmniej część bojowników Al-Kaidy rekrutuje się z tej organizacji i odwrotnie, także ISIS nie jest jakimś osobnym tworem, to tylko część potężnego islamskiego radykalnego, fanatycznego, wahabickiego frontu kontrolowanego przez banksterów rozciągającego się od Afryki zachodniej po Afganistan, Chiny i Pakistan, od Tanzanii, Kenii, Somalii aż po Czeczenię i Kaukaz stworzonego w celu destabilizacji i niszczenia świata arabskiego, obalania niewygodnych dla zachodu rządów, wypierania wpływów Chin i Rosji z regionu i zabezpieczania interesów banksterów.

  Polubienie

 5. Dodam jeszcze że same bombardowania pozycji ISIS w Iraku i Syrii nie wiele dadzą, bo bojownicy się zwyczajnie pochowają, rozpierzchną, ukryją, bardziej zakamuflują swoją siatkę i beda prowadzić wojnę podjazdową, żeby zrobić z nimi raz na zawsze porządek należałoby przeprowadzić zakrojoną na szeroką skalę operację lądową, a do takiej zachód się nie kwapi, a może nawet lepiej że się nie kwapi bo kiedy zachód raz gdzieś wkroczy to już wyjść nie chce. Więc najlepiej by było udzielić szerokiego wsparcia siłom zbrojnym Iraku i Syrii aby te we własnym zakresie uporały się z bojownikami, ale zachód Syrii dozbrajał nie będzie bo zamierza ją zniszczyć, Irak ma w gruncie rzeczy w dupie i dąży do jego rozpadu, pozostają jedynie Rosja, Chiny i Iran ale one również są pod ciągłą presją i atakiem ze strony zachodu i mają wiele innych problemów na głowie, więc z tego co widzę zanosi się na wieloletnią wojnę na bliskim wschodzie.

  Polubienie

 6. Teraz widać jak na dłoni komu służą ci bandyci z ISIS oraz Al-kaidy, teraz widać jak na dłoni kto dostarcza im broń i kto daje pieniądze. Mordercy z ISIS zamiast walczyć ze swoim największym wrogiem USA i syjonizmem izraelskim to napadają i zabijają niewinnych muzłumanów, syryjczyków, libijczyków czy mieszkańców Iraku, zamiast walczyć ramię w ramię z Hezbollachem przeciwko Izraelowi to oni atakują państwa które są przeciwko temu Izraelowi. Podobnie sytuacja przedstawia się z Arabią Saudyjską czy Katarem, te państwa arabskie zamiast w konflikcie Izrael-Palestyna stanąć w obronie i po stronie arabskiej Palestyny to oni stoją po stronie syjonistów żydowskich!! Przecież to nienormalne a jednak prawdziwe. Rodzina Saudów to niewierne psy na smyczy USraela które zostaną porzucone przez swoich panów gdy skończy im się ropa lub gdy spróbują przeciwstawić się banksterom, zrobią im to co zrobili w Algierii, Egipcie, Tunezji czyli „arabską wiosne”. Ci głupcy arabscy łudzą się że taki czas dla nich nie nastąpi a przecież są tylko jednym z elementów układanki, sprzedali swój naród i dusze za dolary i podpisali pakt z diabłem czyli banksterami, kiedyś wszystko ma swój kres, za te zdradę skończą jak pułkownik Kadaffii do śmierci którego przyłożyli swoje brudna łapska. Większość osób myślących i „przebudzonych” wiedziała to od samego początku, reszta zahipnotyzowana telewizją zapomniała do czego służy mózg.

  Polubienie

 7. http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/najwieksza_gazeta_w,p953738138
  „Miejsca w całej Afryce oraz w Zachodniej Afryce, przez lata były wykorzystywane do badań nad nowymi chorobami, szczególnie ebola.

  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i kilka innych agencji ONZ, brało udział w wyborze i zachęcaniu krajów afrykańskich do udziału w badaniach/testach, promowaniu szczepień realizujących różne badania.

  02 sierpnia 2014 artykuł pt. „Afryka Zachodnia: Co naukowcy zajmujący się bronią biologiczną robią w strefie objętej ebola?” Jon Rappoport z Global Research wskazał problem przed jakim stoją afrykańskie rządy.

  W tym i innych sprawozdaniach problematyczne, są m.in. instytucje:
  (a) Medyczny Instytut Chorób Zakaźnych Amerykańskiej Armii (USAMRIID), który jest znanym ośrodkiem badań wojny biologicznej, znajdującym się w Fort Detrick w stanie Maryland;
  (b) Tulane University w Nowym Orleanie, USA, zwycięzca grantów badawczych, w tym dotacji ponad 7.000.000 dolarów z Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH) w celu finansowania badań nad wirusową gorączką krwotoczną Lassa;
  (c) Centrum Kontroli Chorób (CDC) [agencja USA]”
  (d) Lekarze bez Granic (znany również z jego francuskiej nazwy, Medicins Sans Frontiers);
  (e) Tekmira, Kanadyjska firma farmaceutyczna;
  (f) Brytyjski GlaxoSmithKline; i
  (g) Rządowy szpital Kenema w Kenema, Sierra Leone.

  Raporty przekazują historie na temat amerykańskiego Departamentu Obrony (DoD) finansującego badania nad ebola na ludziach. Badania były przeprowadzone zaledwie kilka tygodni przed wybuchem Ebola w Gwinei i Sierra Leone. W raportach czytamy dalej, iż DoD przyznał kontrakt o wartości 140.000.000 dolarów dolarów, firmie Tekmira, kanadyjskiej firmie farmaceutycznej, w celu prowadzenia badań nad wirusem ebola [lekiem TKM-Ebola].

  Prace badawcze obejmowały wstrzyknięcie i wystawienie zdrowych ludzi na działanie śmiercionośnego wirusa ebola. Stąd, DoD jest wymieniony jako współpracownik w „pierwszym na ludziach” badaniu klinicznym ebola (NCT02041715), które rozpoczęło się w styczniu 2014, na krótko przed zgłoszeniem epidemii ebola w Afryce Zachodniej w marcu. Niepokojąco, wiele raportów również stwierdza, że rząd USA posiada w Kenema wirusowe laboratorium badawcze bioterroryzmu, mieście będącym epicentrum wybuchu ebola w Afryce Zachodniej.”

  W rozmowach z Piotrem Beinem od początku wiedzieliśmy, że epidemia eboli to robota żydo-banksterów. Nie wypaliła im depopulacja ludzi „świńską grypą” (a raczej szczepionkami przeciwko niej) – zrobili kolejną – tam razem rzeczywistą epidemię.

  Dodam w tym miejscu – póki co mordują w pierwszej kolejności Afrykę (żydo-banksterzy są rasistami do kwardatu – wszystkich Goim uważają za robactwo. Ale czarnymi gardzą najbardziej). Obambę tylko dlatego wypromowali na prezydęta USraela, aby upokorzyć białasów – czarnuch zagania białasów do mordowania brązowych ku uciesze koszernych.
  opolczyk

  https://piotrbein.wordpress.com/2014/09/27/najwieksza-gazeta-w-liberii-oskarza-usa-o-stworzenie-wirusa-ebola/

  Polubienie

 8. http://xportal.pl/?p=16700
  Syria: Zgoda wśród terrorystów?

  Są już pierwsze efekty ataków koalicji pod przewodnictwem USA na pozycje terrorystów aktywnych w Iraku i Syrii. Skłócone i prowadzące ze sobą zbrojną walkę „państwo Islamskie” i Front al-Nusra rozważają połączenie sił. Według źródeł związanych z „Państwem Islamskim”, po bombardowaniach członkowie Frontu zaczęli przechodzić w szeregi organizacji.

  Agencja Reutera powołując się na informatorów z kręgów dowódczych Frontu podaje, że część dowódców poważnie rozważa podporządkowanie się samozwańczemu kalifowi „Państwa Islamskiego.” Osią konfliktu obu grup nie jest ideologia lecz spory o przywództwo. Front al-Nusra pozostaje lojalny wobec Ajmana Zawahiriego uznawanego za przywódcę al-Kaidy. Islamskie Państwo Iraku i Lewantu odrzuca jego zwierzchnictwo i od ogłoszenia „kalifatu” uznaje się za jedynego prawowitego reprezentanta islamu.

  (na podst. al-Akhbar)

  Polubienie

 9. http://suwerenna.wordpress.com/2014/09/28/turcja-wkroczy-do-syrii-prezydent-erdogan-oglasza-gotowosc-i-warunki-interwencji/ – widać dalsza eskalacja konfliktu na bliskim wschodzie postępuje szybko, coś mi się zdaje że ten region utonie w morzu krwi za niedługo, nie sądzę bowiem aby Syria i jej sojusznicy stali bezczynnie kiedy NATO i jego przydupasy na bliskim wschodzie wkraczali do Syrii, bo to będzie agresja na pełną skalę.


  Posłuszny i usłużny szabasgoj Erdogan posłuchał wezwania marionetki Obamby (zapomniał najwidoczniej już o ataku komandosów Izraela na konwój humanitarny i egzekucję kilku obywateli Turcji):

  „W tradycyjnym sobotnim przemówieniu do Amerykanów prezydent USA po raz kolejny powiedział o „rosyjskiej agresji”, przeciw której zamierza on zjednoczyć cały świat. Obama podkreślił, że Stany Zjednoczone znajdują się „po prawidłowej stronie historii”, co oznacza, że po tej stronie powinni stanąć wszyscy pozostali.

  Podczas wystąpienia w ONZ, które odbyło się 24 września 2014, Obama powiedział, że działania Rosji na Ukrainie są jednym z głównych zagrożeń świata. Amerykański prezydent postawił Rosję w jednym szeregu z epidemią gorączki krwotocznej Ebola i bojownikami Państwa Islamskiego.”

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_09_27/Obama-wezwal-caly-swiat-do-zjednoczenia-sie-przeciw-Rosji-2861/
  opolczyk

  Polubienie

  • Czy to nie dziwne, że właśnie w Polsce mają być prowadzone badania nad Ebolą? Jakiś zbieg okoliczności…

   Polubienie

 10. Nie wiem, czy to wiadomość potwierdzona – ale wrzucam ją: Rosja na wypadek działań militarnych przeciwko rządowi Syrii ze strony USraela lub Turcji uzbroi armię syryjską w najnowocześniejsze rakiety C-300, samoloty bojowe i helikoptery. Ponadto zwiększy ilość okrętów marynarki wojennej na Morzu Śródziemnym.

  „В случае атаки США или Турции против Асада, Россия поставит ему С-300

  Ливанский про-асадовский канал al-Mayadeen сообщает о том, что Россия предпримет контрмеры в случае, если американские удары по террористическим целям в Сирии распространяться на правительственные объекты.

  Канал ссылается на “российского дипломата в Вашингтоне”.

  Дипломат сообщил, что в случае нанесения ударов по позициям сирийской армии Россия предоставит в распоряжение Сирии новейшие системы вооружений, включая систему ПРО С-300, новейшие истребители и вертолеты. Кроме того, Россия увеличит свое военно-морское присутствие в восточном Средиземноморье.

  Аналогичные меры будут предприняты в случае прямой интервенции Турции.”
  http://postskriptum.org/2014/09/28/s300-4/

  Polubienie

 11. Nie na temat.Dawniej Radzik59 PolakNieKatolik, zmieniłem na mojego ulubionego dowódcę Konstanty Rokossowski.Witam Opolczyku,czytałem Twój program dla Słowiańskiej Polski,ja jestem w trakcie opracowywania swojego programu,i mam do Ciebie pytanie.Co byś zrobił z polskimi jahwistami? W końcu to są nasi rodacy,ja nie jestem taki brutalny żeby ich zamykać np w obozach,ja mam plan,tylko że to będzie trwało ze 2 pokolenia. Po prostu można wprowadzić w kodeksie karnym zapis „kto chrzci niepełnoletniego podlega karze ograniczenia wolnosci do 5 lat i karze grzywny w wysokości trzyrocznych zarobków”,ten zapis dotyczy i rodziców i księdza barana który chrzci niepełnoletnich. Mało brutalny pomysł, tak szybko jahwistów nie pogonimy,więc trza rozbijać ich obóz, a za kilkanaście lat piłka będzie po naszej stronie.A dla pedofilów jak dla morderców dożywocie w kolonii karnej (może system karnych łagrów).Nie jestem komunistą,jak opracuję mój program do końca to Ci podeślę.Pozdrawiam

  A propos podatków to my Opolczyku możemy obniżyć podatki,np zniesiemy podatek dochodowy dla emerytów (bez sensu żeby emeryci płacili podatki od opodatkowanych składek emerytalnych).Ja za bardzo nie studiowałem ekonomii ale wiem że jak w kieszeni obywatela jest więcej pieniędzy to i wpływy do budżetu są większe.Ale jak opracuję dokładnie mój program dla Słowiańskiej Polski to Ci podeślę.A na początku proponuję ustrój „dyktaturę plemienną”,jeden Naczelnik Polski i szesnastu rezydentów (w razie zabicia Naczelnika rezydenci rządzą nadal województwami i sami wybiorą Naczelnika),potrzeba do tego nieprzekupnych ludzi. A demokracja plemienna mogłaby być wprowadzona dopiero po kilkudziesięciu latach, bo teraz to ten ustrój nie zdałby egzaminu, skoro ludzie myślą że pis i jaro kaczeniec ich zbawią..

  A i popieram Twój program ogólny typu wyjście z nato i z unii europejskiej,ale ja rozpisuję cały program gospodarczy karny społeczny,no całość,dla kazdego coś miłego (np dla pedofilów dożywocie w kolonii karnej w celach z mordercami), ja nie jestem mordercą,nie wprowadzę kary śmierci,ale w kolonii pedofil i tak zginie z rąk sąsiada z celi mordercy,a kolonie karne to będzie coś na wzór stalinowskich łagrów,skazańcy będą sami codziennie robić na 3 kromki chleba i trzy kubki wody (do negocjacji),nie można dopuścić do tego żeby uczciwy obywatel utrzymywał tych darmozjadów tak jak tera.I myślę nad zmianą kodeksu karnego no bo za jazdę po pijaku albo za pedofilię są śmieszne kary.W sumie za gwałty też by się przydało dożywocie,tylko trzeba rozpieprzyć te układy w sądach co teraz są.

  Polubienie

  • Ciekawy pomysł, ja uważam że należy w pierwszej kolejności pozbawić ich finansowania z budżetu państwa i samorządów, usunąć religię ze szkół aby nie mogli wpływać na młode umysły i tym samym ogłupiać je żydłacką propagand, usunąć symbole religijne z urzędów państwowych, rozliczyć duchowieństwo z szeregu afer i przekrętów związanych między innymi z rozgrabianiem majątku narodowego po 1989 roku, nakazać zwrot zagrabionego mienia a także należy rozliczyć z prozachodniej, agenturalnej, antypolskiej, antypaństwowej i antyrosyjskiej działalności w czasach PRL-u, która to działalność doprowadziła do wydania Polski w łapy banksterów. W szkołach należy moim zdaniem wprowadzić przedmiot religioznawstwo gdzie będzie się między innymi mówiło skąd wzięły się poszczególne światowe religie, a w szczególności te odżydowskie oraz mówiło o ich zakłamanej zbrodniczej historii. Postulował bym również poddanie pełnej kontroli przez specsłużby katolickiego duchowieństwa aby zapobiec ewentualnej antypolskiej i agenturalnej działalności z ich strony na rzecz banksterów i zachodu, a po wykryciu takowej działalności natychmiast wysyłać albo do obozu albo do Watykanu. Podobnie z mediami katolickimi, jeżeli będą one ogłupiać społeczeństwo, szerzyć antypolską i szerzej antysłowiańską propagandę, jeżeli będą działać na szkodę Polski natychmiast zamknąć. Te działania powinny skutecznie ich poturbować, ale aby to zrealizować władza w Polsce musi być rzeczywiście w rękach Polaków kierujących się interesem państwa i narodu polskiego a nie interesem watykańskiej sekty.
   Nie należy również zapominać że religie lubią żerować na cierpieniu, ubóstwie, nędzy itp., więc należy równolegle do tych działań poprawić stan gospodarki, zapewniając wszystkim pracę, godne warunki życia i tym samym zapewnić im aby ci ludzie przestali się martwić tym co będzie jutro i tym samym nie wpadali tak łatwo w sidła wszelkiej maści sekciarzy i innych oszołomów religijnych obiecujących gruszki na wierzbie a żądających bezczelnie oddania im duszy w zamian za pomoc materialną.

   Polubienie

   • Przemex,wiesz że sporo ludzi to idioci, moim zdaniem symbole religijne póki co mogą zostać,ja nie będę się rzucał jak Palikot na krzyż,ja wprowadziłbym takie ustawy że katoholicyzm by zdychał,ale owieczki by nie zauważyły walki z religią bo nikt na krzyż by się nie rzucał,a za kilkanaście lat młodzież sama zdejmie ten pieprzony krzyż i go spalą, dojdziemy do celu małymi kroczkami,bo jak tera zrobimy rewolucję to nadejdzie kontrrewolucja.Ja wiem że z kontrrewolucją się nie rozmawia,bo do kontrrewolucji się strzela,ale teraz nie mamy dział,a za kilkanaście lat inna mentalność ludu bo już teraz widać nawet na germańskiej interii walka że świętością (haha) czyli z katoholikami,ja jednak wolę ewolucję niż rewolucję (gdybyśmy byli w większości,ale my razem z ateistami mamy ze 20%,a ateiści i tak pewnie byliby przeciwko Nam).Stopniowo do celu,tak że owieczki obudzą się w Słowiańskiej Polsce ze spalonym jeszu miriam i krzyżem

    Polubienie

   • I tu masz rację,tu jest Polska a nie hameryka,trochę socjalu na początek walka z ubóstwem. Jak tak byśmy zwalczyli ubóstwo,to w koloniach karnych mordercy zabijaliby pedofilów.Tam gdzie jest bieda tam będą przestępstwa,samo danie pracy dużo nie da,nie damy zasiłków, ale zlikwidujemy podatek dochodowy, po zlikwidowaniu 90% urzędników pierwszy rok naszych rządów byłby ciężki dla Polski.Ale z czasem bezrobocie znacznie spadnie, znacjonalizujemy od zagraniczników nasz rozkradziony przemysł,i sami rozbudujemy w tym czasie górnictwo (będzie ciężko) i metalurgię (nacjonalizacja bo balcerowicz nas okradł).No i my mamy prawie biliard złotych długów dla banksterów,a kto gadał że my to spłacimy (ja nic nie obiecywałem),po dwóch góra trzech latach jak uderzymy w banksterów to ich zaboli (modlitwy do gangsta jahwa świata zbawa).Sądzę że pod patronatem Rosji po roku nasza armia mogłaby obronić nasze terytorium,plus nasze kontakty z Japonią która kocha Chopina (kupno technologii)

    My nie musimy watykańczyków kontrolować,zapewne nasze dolaroworopne służby mają tony teczek,my jak wejdziemy to przejmujemy wszystko.Każde przestępstwo duchownego fajfusa nie ma przedawnienia, będziemy ich sądzić wstecz do 1945 roku, w przeciwieństwie do jahwistów my jesteśmy cywilizowani więc nie będziemy wykopywać zwłok złoczyńcy żeby je okaleczyć,ale żyjących osądzimy bezlitośnie.Rząd będzie bezlitosny żeby dać bezpieczeństwo i dostatek obywatelom Słowiańskiej Polski,to my jesteśmy dla Polaków,a nie Polacy dla nas.I ustawowo wprowadzony nakaz wypłacania odszkodowań dla ofiar księży pedofili, bez odwołań i bez przedawnień.Ja wiem że teraz nawet czterdziestolatkowie walczą o odszkodowania (jakiś poseł pisu gadał że kościół nie może płacić za duchownych),a ja mówię że kościół zapłaci Nam za tysiąc lat upokorzeń zdrad Naszego Narodu i gwałtów na polskich dzieciach.Oj zapłacą, polaczkowo watykańsko pedofilska klika będzie płakać krwawymi łzami,tak mi dopomóż przenajświętszy Świętowidzie

    A jak nam się nie uda przejąć teczek,to zdamy się na intuicję. Osądzimy wszystkich duchownych,ja mam taki dar że jak patrzę w pysk to wiem czy temu komuś ufać czy nie ufać,popatrzę na wyraz twarzy zadam głupie pytanie (dziewczyn się pytałem „jakie książki lubisz czytać”,i po wyrazie twarzy można trochę odczytać).U mnie to się gdzieś w 80% sprawdzało,ale ropnodolarowe służby same nam dadzą teczki,my nie zlikwidujemy teraźniejszych służb jak maciora,po prostu przejmiemy i przekwalifikujemy służby,tylko musimy mieć szefa

    Polubienie

 12. I obaj dobrze wiemy że nawet z zajebistym programem nie wygramy żadnych wyborów,musiałaby być wojna domowa, albo zamach stanu (pod warunkiem że my byśmy kupili ludzi ze służb i z wojska, inaczej nie da rady w dzisiejszych warunkach).Zamach ala ten słowianożerca von Stauffenberg nie wchodzi w grę (w sumie w filmie Walkiria beka z tych zamachowców, jedynie Stauffenberg był w miarę ogarnięty).Musimy mieć wywiad służby specjalne i dowództwo armii,w przeciwnym razie w wyborach i tak przegramy.

  Nasze hasło wyborcze „nic wam nie damy bo nic wam nie zabierzemy”, gospodarka pół na pół kapitalizm z socjalizmem (musimy utrzymywać niepełnosprawnych), nie trawię tego dziadka co się zwie Janusz Koran Mekka, ale niektóre jego pomysły można zastosować (tak wiem że to agent),jak to mawiają „najwyższy wróg będzie bliższy mi niż ty”,nic nam nie zaszkodzi skorzystać z części pomysłów Janusz Korwin Mikke, gospodarka kapitalistyczny socjalizm albo socjalistyczny kapitalizm (właśnie teraz myślę nad funduszami,bo ten ustrój byłby sprawiedliwy,tylko myślę nad poprawkami, ekonomia matematyka nigdy nie były moimi mocnymi stronami,ale zus zlikwidujemy,majątki zusu znacjonalizujemy,a emerytów i rencistów opłaci skarb państwa).Przejęcie majątków kościoła i opodatkowanie usług kościoła na kilka lat zlikwiduje nasz problem,w tym czasie po odbudowaniu przemysłu i drobnych przedsiębiorców trochę funduszy kapnie do budżetu.Ale odbudowanie gospodarki Polski zajmie nam góra 5lat, nacjonalizować darmozjadów

  Polubienie

 13. No i panie Opolczyku nie wspominam o konkordacie bo to jest jasne (kasacja). Slówko odnośnie armii,armia 1 milion zawodowców i 3 miliony rezerwy,do tego elitarne oddziały do wyłapywania za granicą wrogów Polski (np.hania suchocka).A policja ma zwiększone uprawnienia,w razie burd lub manifestacji pisowski lub innej maści sejmowy matołek może dostać ostrzegawczy strzał w kałdun (tzn w brzuch).

  A dla opornych katoli i dla wrogów Naszej Słowiańskiej Ojczyzny mam operację kryptonim „wszechmocny żmij”, ale tej operacji nigdzie nie opiszę,to jest uderzenie na czterech najważniejszych wrogich frontach.Jak my byśmy doszli do władzy to w razie ataku na nas operacja „Wszechmocny Żmij” mogłaby być przeprowadzona,atak na gospodarkę wroga bardzo łatwo zrobić mając służby,ale planów niezdradzę. Operacja wszechmocny żmij nie jest militarna,to operacja ideologiczno gospodarcza,nasze rządowe marionetki by teraz mogły to zrobić ale robią łaskę czy laskę „sojusznikom”

  Ja jak dopracuję cały program dla Słowiańskiej Polski to Ci go Opolczyku wyślę, to co napisałem to tylko ułamek planu,ja wiem że w niektórych punktach mój program jest brutalny, ale prawda jest taka że uczciwy obywatel jest wolny i nie ma się czego obawiać, krytyka poczynań dyktatury dozwolona. Ale gwałciciele i pedofile macie przesrane dożywocie. Pozdrawiam,spadam idę pracować nad gospodarką i służbą zdrowia

  Jeszcze dodam odnośnie systemu oświaty,ja nie chcę dzisięcioletnich dzieciaczków pchać w łapy zaawansowanej fizyki czy chemii (czytałem niektóre pomysły).Ogólnie szkoła podstawowa 8 lat,trzeba zlikwidować gimnazjum (ja jestem pierwszym rocznikiem gimnazjum czyli 1986 i ta gimbaza zmarnowała mi życie),no i dzieciak do 14 roku życia uczy się ogólnie,a potem szkoły profil zawodowe lub technika.Likwidacja liceów ogólnokształcących,bo to szkoła podstawowa jest ogólnokształcąca (w tym czasie dzieciak wymyśli kim chciałby być i tam pójdzie),do wprowadzenia czteroletnie technika medyczne czy polityczne chemiczne itp itd,a później matura i mogą być studia (czyli prawie jak teraz,ale byśmy byli nastawieni na kształcenie wykwalifikowanych specjalistów a nie wałkoniów tak jak teraz).Ale program dla szkół możecie dopracować,tylko nie wpychajmy dzieciaków z podstawówki w zaawansowaną medycynę czy chemię.

  Polubienie

  • Konstanty

   Nie gniewaj się ale jestem zawalony różnymi sprawami i nie dam rady na wszystko odpisać. Pomysł z zakazem tzw. „chrztu” dzieci/niemowląt jest jak najbardziej słuszny. Dopiero po uzyskaniu pełnoletności osoba powinna samodzielnie zadecydować, czy chce być owieczką czy człowiekiem.
   Demokracji plemiennej dekretem czy ustawą nie da się narzucić. Do tego ludzie muszą dorosnąć. Jedyne co możemy zrobić to właśnie przygotowywać nas do tego i pomagać nam wszystkim dojrzewać do takiej demokracji lokalnej i do przejęcia przez lokalne wspólnoty odpowiedzialności za siebie.

   Polubienie

   • Panie Opolczyku osobiście uważam, że to co proponuje pana przedmówca nie mieści się w kategoriach budowania alternatywy do aktualnie panującej rzeczywistości – to raczej propozycja, aby katolicyzm (czy ogólnie chrześcijaństwo) zastąpić Wiarą Słowiańską, aby podzielić społeczeństwo na Słowian i nie-Słowian, tworzyć obozy, wsadzać do więzień i karać za wyznawanie innych od „jedynie słusznych” poglądów. Tysiąc lat temu Słowianie zaczęli przegrywać z powodu swojej tolerancji, byli wyniszczani i tępieni z tego powodu, ale nadal są, czy musimy stosować metody naszych przeciwników? Przecież to zaprzeczenie naszej Słowiańskości, zwycięstwo Słowiańszcyzny, to zwycięstwo ducha wynikające z wewnętrznej przemiany ludzi i wydaje mi się, że do tego właśnie dążymy, a nie do tworzenia kolejnego quasi-totalitarnego państwa o pseudo-slówiańskich korzeniach.
    Myślę, że wiele może wyjaśnić wykład Zaznobina jaki miał miejsce w 2008 roku w Charkowie:

    Wykład jest dość długi bo trwa ponad 2,5 godziny, ale warto go posłuchać i zastanowić się nad nim.
    Pozdrawiam


    Darosław
    Konstanty Rokosowski ma prawo do własnych przemyśleń. Ja nie przywiduję represji za katolactwo, a jedynie usunięcie go z życia publicznego. Natomiast otwarta propagandowa walka z jahwizmem, wykazująca bzdurność i oszukańczość tego żydzizmu oraz zbrodniczość i totalitaryzm katolicyzmu na przestrzeni 16 wieków jest w mojej ocenie konieczna. I tę będę prowadził.
    A co do tolerancji…
    Nie wszyscy nasi przodkowie poddawali się nadjordańskiej dżumie bez walki. Walczyli Wieleci, walczyli Ranowie, bronili Arkony do upadłego. Przegrali – to fakt – ale sytuacja dzisiaj jest inna – jahwizm nie ma władzy politycznej jak wtedy – w średniowieczu.
    opolczyk

    Polubienie

    • Panie Opolczyku – napisałem zaczęli przegrywać, co wcale nie oznacza, że przegrali. Nasi przodkowie po prostu błędnie założyli, że mają do czynienia z równymi sobie i nie przewidzieli zwierzęcej nienawiści z jaką będą zwalczani za swoją tolerancję. Słowianie pozwalali stawiać nawet świątynie chrześcijańskie obok swoich i myśleli, że tamci odwdzięczą się tym samym – niestety chrześcijanie nie okazali się tak otwartymi i uczciwymi jak mówili, a próby walki ich metodami kończyły się przeważnie rzeziami Słowian (mimo krótkotrwałych i okupionych ciężkimi stratami zwycięstw), czyli w pewnym sensie było to na korzyść przeciwnika. Dziś naszym zadaniem jest uświadamianie ludzi o metodach jakimi są manipulowani jak próbuje się nie dopuścić by ludzie osiągnęli człowieczeństwo (a w efekcie wolność), a walka musi się odbywać na argumenty, bo żadnym prawem czy zakazem nie spowoduje się zmiany, a wręcz przeciwnie (taka natura ludzka ). Znalazłem ciekawy wywiad z Zaznabinem (niestety po rosyjsku), ale mówi tak jasno i czytelnie, że każdy Słowianin powinien zrozumieć bez trudu:

     Nie twierdzę, że nie ma prawa do własnych przemyśleń, tylko, że zbyt radykalne pomysły czynią Słowiańszczyźnie więcej szkody niż pożytku.
     Pozdrawiam
     Darosław

     Polubienie

 14. Ja wiem Przemex,jak to mówią samo przez się czyli kasacja konkordatu to jest niefinansowanie kościoła katoholskiego,i plus nacjonalizacja całego majątku katolskiego w Polsce (jak księża mają dobry biznes to niektóre ziemie im wydzierżawić i opodatkować,i nakazać zakaz jahwizowania okolicznej młodzieży). O wyprowadzeniu religii ze szkół i przedszkoli nawet nie wspominam, dodatkowo zakaz prowadzenia parafialnych przedszkoli i żłobków, akurat u mnie w miasteczku księżule prowadzą żłobek i przedszkole dla dzieciaczków (wątpię żeby pedofilia,ale pieprzona indoktrynacja).

  Polubienie

 15. I co najważniejsze musi nastąpić zmiana hymnu Słowiańskiej Polski.To chyba byłaby jak dobrze pamiętam Maria Dąbrowska albo Konopnicka,ale słowa „królewski szczep piastowy” zmieniamy na „słowiański szczep piastowy” odnoszący się do Pogańskich dziadków mieszka zwanego pierwyj. Słowa „nie będzie Niemiec pluł nam w twarz” zachowujemy, ja sam mam w rodzinie Niemców i jak im mówię żeby mnie nie germanizowali to mi mówią żebym ich nie polaczył (polnische schweine to tylko w bajkach i za hitlera). Dobrze byłoby zlikwidować rząd Niemców i wprowadzić Niemców do naszego sojuszu ze względu na Serbów Połabskich i na to że sporo z nas ma rodziny w Niemczech.A słowa z hymnu krytykujące Rosjan zostaną wymazane (bo nie znam całego wiersza). A żebyśmy zbudowali sojusz z Rosją minie kilka lat,bo Polska musi odbudować swoją gospodarkę i armię,my musimy coś znaczyć żebyśmy byli dla naszej siostry Rosji równoprawną siostrą a nie pomiataną gówniarą. Putin pewnie wolałby silniejszą niż tera Polskę

  Polubienie

 16. Jeśli chodzi o jakieś konwencje i prawa człowieka to powiem tak,konwencje dotyczą jeńców wojennych i cywilów. A taki gwałciciel lub pedofil nie myśli o prawach człowieka swojej ofiary,więc czemu Nasze Słowiańskie Prawo ma myśleć o prawach człowieka gwałciciela lub pedofila.Moim zdaniem jeśli ktoś gwałci kobietę lub dziecko ten nie jest człowiekiem,bo nawet najgłupszy człowiek by się domyślił że jego ofiara cierpi.A więc my w Słowiańskiej Polsce nie znamy pojęcia praw człowieka za wszelką cenę,prawa człowieka dotyczą ludzi,a pedofile mordercy i gwałciciele dożywocie w koloniach karnych

  Polubienie

 17. Nie gniewam się Opolczyku wiem że jesteś zajęty człowiek zresztą jak ja.Ale cieszę się że zgadzamy się co do ustroju,demokracja plemienna po kilkunastu latach, musimy stworzyć dyktaturę (nie taką jak w Korei Północnej),wodzem będę ja „jasny promyk nadwiślańskich ziem” i „podwójny uśmiech Tatr” (żartowałem,ja jestem za głupi na wodza).Ja daję tylko pomysły,i moim zdaniem dyktatura plemienna w małym stopniu przybliżałaby nas do czasów przedobrzezanych, naczelnik i 16 rezydentów (jak wróg zabije naczelnika to rezydenci bez problemu rządzą krajem,bo naczelnik tylko mówi „sprawdzam” czasami).A demokracja plemienna to kwestia kilku pokoleń (jahwiści będą u nas tolerowani,ale szeregowcy).Ja wiem jak odgryźć łeb watykańskiej hydrze lub Scylli tak żeby katole nie szaleli (uwielbiam Odyseusza,dlatego mój syn dostanie imię Odyseusz,a moje dwie córki to będą Dobromira i Dobrosława).Wiem rozpisałem się za dużo pozdrawiam muszę dokończyć program,zdrowia życzę.

  Polubienie

 18. Dodam jeszcze panie Opolczyku że chyba u Ciebie ktoś pisał że nie możemy obniżać podatków,i to jest błąd,możemy obniżać podatki.Myślę jak stworzyć polski przemysł tak żeby utrzymał teraźniejszych rencistów(wystarczy likwidacja konkordatu),ale musimy wysoko opodatkować supermarkety i ułatwić proces tworzenia polskich małychfirm,takżeby za kilka lat zagraniczne markety wypieprzyć ze Słowiańskiej Polski. Nasze polskie osiedlowe sklepy mają wyższe ceny niż supermarkiety,ale po likwidacji podatku dochodowego dla obywateli i po narzuceniu podatków na zagraniczników nasi drobni przedsiębiorcy urosną w siłę.Musimy przejąć NBP,zlikwidujemy skoki,pożyczki może udzielać tylko NBP (oprocentowanie góra 5 do 7%).Jak polskie firmy przejmią polski rynek przy naszej pomocy to życie zwykłego obywatela się poprawi (nasze też),więcej kasy zostaje w Polsce,więcej kasy na inwestycje,więcej kasy na utrzymanie niepełnosprawnych i ich opiekunów.Ale to będzie socjalistyczny kapitalizm, kapitalistyczny socjalizm

  I zmiana konstytucji, nawet tzw „bohater spod Warszawy”,czyli naśladowca generała Rozwadowskiego mówił że konstytucja to konstytutka bo jej blisko do prostytutki. Światopogląd neutralny oficjalnie,ja wiem że potrzeba funduszy na odbudowę Słowiańskich miejsc kultu (to nie będą takie kokosy jak na utrzymanie jahwistów,więc pieniążki (jak mawiają celebryci (haha))się znajdą.O odebraniu miejsc kultu nie wspominam. Panie Opolczyku byłeś kiedyś w Ciechanowie? Tam to jest bezczel jahwa świata zbawa.Płynie rzeczka Łydynia,i masz górkę wzniesienie i na niej jahwy kościółek,a najlepsze to że kilkadziesiąt metrów dalej po drugiej stronie ulicy jest drugi kościół obrzezanego jeszu świat zbaw. Jestem przenikliwy, domyśliłem się że w Ciechanowie Słowianie musieli mieć tam miejsce kultu

  Wiesz co Opolczyku? Przez przypadek trafiłem rok temu na Twój blog,bo na kacu szukałem imienia Boga,wiedziałem że jeden z Naszych Bogów to Perun, wiedziałem że Światowid jest najważniejszy (dowiedziałem się że to Świętowid).Ja uznaję „siłę stwórczą”,nasi Słowiańscy Bogowie są Synami Siły Stwórczej i tego się trzymam,ja nie uznaję żadnych sądów czyśćców piekłów, może Bóg to życie a Nasi Słowiańscy Bogowie są tylko wcieleniami odbiciami absolutu. Zawsze definicja katoholskiego boga wydawała mi się głupia,bo jeżeli my jesteśmy podobieństwem absolutu to musimy dojść do poziomu absolutu,a to potrwa. A może Absolut Bóg w ogóle nie myśli według ludzkich kryteriów,a Swarożyc i Świętowid są tylko myślami Absolutu lub Jego pomocnikami (to skomplikowane).Ale ja od gimnazjum od matki teresy z kalkówki domyślałem się że ten karzący bożek jahwe to ściema (ja jako człowiek nawet swych wrogów nie karałbym tak jak ten ich „kochający bóg”). To się nigdy kupy nie trzymało

  Ja dziękuję Perunowi i Świętowidowi że być może przypadkiem trafiłem na Twój blog Opolczyku (szukałem tylko informacji o gangsterze jahwe bożka z biblii),i przeczytałem plecy plemiennego jahwe chyba,i od tamtej pory zaczęła się moja przygoda z Twym blogiem.Chociaż ja to prędzej bym zaufał Bazyliszkowi niż temu gangsterowi jahwa świata zbawa

  Sojusz byśmy zbudowali w oparciu o Czechy Słowację Łotwę Estonię Węgry, właśnie w Imperium Słowiańskim widziałbym Łotwę Estonię i z czasem Litwę (choć nie Słowianie), dołączyłbym też zmadziaryzowanych Słowian naszych bratanków Węgrów. Zbliżenie do Rosji Białorusi i normalnej Ukrainy.Chyba łatwiej byłoby wejść nam w sojusz z Rosją niż pogodzić Słowian z Bałkanów,ale zrobimy to,jak Słowianie stworzyliby Imperium Słowiańskie z sojusznikami Brazylia, Wenezuela,Chiny,Iran (nasi genetyczni bracia) to wtedy usa może nam zrobić tylko łaskę lub laskę jak mawiał podszywający się pod wnuka generała Sikorskiego radosław sikorski hehe(angole jednak ukrócili radkowi lans)

  Ja jestem polskim Polakiem myślę po polsku,uwielbiam Rosję,i chcialbym zwiedzić Rosję,mam słabość do Serbii (jeśli jest reinkarnacja to może byłem Serbem lub Serbskim Obywatelem Jugosławii),chcialbym zwiedzić Węgry i Finlandię.Chcialbym żeby się narodził Polak (nie polaczek) który zrealizuje mój program dla Polski,i żeby on zjednoczył Słowian i stworzył Imperium Słowiańskie

  Polubienie

 19. Jeśli chodzi o Assada pułkownika Kadaffiego,ja już jakieś 4 lata temu gdzieś gadałem „ponoć rząd wroga nazwą reżim,wolność na czołgach twardo przybieży”,to samo pieprzyli o Łukaszence,na szczęście Łukaszenko się trzyma i oby tak dalej.Ja natomiast zbieram kasę i uczę się rosyjskiego bo mam w planach emigrację na Białoruś, wiem że nie jest tam kolorowo ale wolę żyć biednie ale bliżej wolności niż w naszej Polsce.Paradoks,nasz rząd krzyczy że na Białorusi jest reżim, ale szczerze mówiąc to właśnie u nas jest reżim działań agentów chazarskich. Chyba powrócę do korzeni mojego pradziadka spod Mińska,tylko że ja raczej do Mińska bym wyemigrował,tylko muszę odświeżyć rosyjski,po rusku szybciej się dogadam niż po polsku.

  „…wiem że nie jest tam kolorowo ale wolę żyć biednie ale bliżej wolności

  Bieda na Białorusi to wredna propaganda. Białorusini żyją lepiej niż Polacy. Mają też znacznie wyższe bezpieczeństwo socjalne – nie ma masowego bezrobocia i bezdomności.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/08/12/obiecywano-nam-juz-druga-japonie-czy-druga-irlandie-a-moze-tak-zrobmy-druga-bialorus/
  opolczyk

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.