Kijowska presstytutka płci męskiej Bohdan kurwa bandyta Butkiewicz nawołuje do wymordowania 1,5 miliona mieszkańców Donbasu

.

535ea45e55538aa320041033b450ac3d

.

.
.
O tym, że bandyci banderowcy z tzw. „gwardii narodowej” podległej bandyckiej juncie kijowskich uzurpatorów jewrosrajdaniarzy są zwyrodnialcami-ludobójcami nikogo rozsądnego nie potrzeba przekonywać. Wystarczy obejrzeć film w tym linku, gdzie na oczach kobiety brutalnie zmuszanej przez jednego zwyrodnialca do patrzenia na śmierć męża inni zwyrodnialcy zamordowali go – podrzynając mu gardło.
http://antifashist.com/latest-news/24155-fashistybanderovcy-na-glazah-zheny-ubivajut-byvshego-nachalnika-milicii-d
.
Ofiarą tych bandytów zwyrodnialców pada przede wszystkim ludność cywilna.
.

.
.

Gdy ujawniona została rozmowa telefoniczna z udziałem szabrowniczki  kryminalistki Tymoszenko, która nawoływała do wymordowania 8 milionów Rosjan z Noworosji agentura wpływu i użyteczni idioci okrzyczeli rozmowę „fałszerstwem” i „manipulacją” FSB. A marionetki polityczne i żydo-media sprawę kompletnie przemilczały (kryminalistka szabrowniczka jest ich pupilkiem).

http://demotywatory.pl/4312091/Ujawniono-nagranie-na-ktorym-Julia-Tymoszenko-wyraza-chec-zniszczenia-Rosji-i-wymordowania-8-milionow-Rosjan

.

Ale nie ona jedna nawołuje do pogromów i ludobójstwa na Rosjanach. Kijowska presstytutka płci męskiej Bohdan kurwa bandyta Butkiewicz nawołuje do wymordowania 1,5 mieszkańców Donbasu. W porównaniu do Tymoszenko kurwa bandyta Butkiewicz „humanitarnie” chce wymordowania „tylko” 1,5 miliona Rosjan, ale robi to publicznie. Tutaj agentura wpływu (jak Białczyński & Kopko/”Orlicki”) i użyteczni idioci nie wyłgają się kremlowską manipulacją.

.

Tłumaczenie filmu [(z YouTube) – już usuniętego!] na jęz. polski:
„[…] Pani zapytała jak tak może być… Tak może być dlatego, że Donbas nie jest po prostu depresyjnym regionem. Jest tam taki wielki kompleks problemów, a najgłówniejszym problemem jest straszna ilość absolutnie niepotrzebnych ludzi. […] Świadomie o tym mówię. W obwodzie Donieckim mieszka około 4 milionów mieszkańców. Przynajmniej 1,5 miliona ludzi jest zbędnych. […] Nie trzeba nam rozumieć Donbasu. Trzeba nam rozumieć ukraiński interes narodowy. A Donbas trzeba po prostu wykorzystać jako zasoby. […] Co do Donbasu… Nie mam żadnego przepisu, co tu można zrobić szybko. Ale najważniejsze co trzeba zrobić w tym momencie, jakby to okrutnie nie brzmiało, istnieje pewny gatunek ludzi, których trzeba po prostu zabić.”

.

Jak długo jeszcze marionetki polityczne żydo-banksterskiego zachodu, jak długo jeszcze żydo-łże-me(n)dia będą popierać bandycką ludobójczą uzurpatorską bandę bandytów kijowskich?

.

O skurwysyństwie junty świadczy ostatnie posunięcie marionetki Rothschilda  – Poroszenki/Weizmana – rozważa on możliwość „amnestii” dla milicjantów Berkutu – pod warunkiem że pójdą na front:

„Ukraiński prezydent (uzurpator marionetka bandyta  – a nie prezydent – przyp. opolczyk) nie wyklucza amnestii dla funkcjonariuszy oddziałów specjalnych, którzy brali udział w krwawej rozprawie z Majdanem. Petro Poroszenko podkreślił, że teraz odkupują oni swoje winy na wschodzie kraju.

Funkcjonariusze Berkutu i Alfy, którzy jeszcze zimą bili demonstrantów i strzelali do nich na Majdanie, teraz stoją ramię w ramię ze swoimi byłymi wrogami na ukraińskich posterunkach i walczą z prorosyjskimi terrorystami. Dlatego Petro Poroszenko sugeruje, że nawet jeśli są dowody na ich bezpośredni udział w pacyfikacji Majdanu, będą oni mogli liczyć na amnestię.”
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/466065,prezydent-ukrainy-petro-poroszenko-chce-uniewinnic-milicjantow-z-berkutu.html

.

Co z tego komunikatu wynika, jeśli prawdą jest, że berkutowcy już walczą w Donbasie przeciwko powstańcom. A więc w milicji Ukrainy, także w Berkucie znajdowało się wielu Ukraińców wrogich Rosji (i dlatego tak mało zdecydowanie i nieudolnie „rozprawiali” się z jewrosrajdanem – naturalnie bez użycia broni palnej – sabotując polecenia władz). I ci już walczą na froncie. Inni, niekoniecznie kochający juntę są natomiast szantażowani – albo pójdziecie na front – albo pod sąd. W ten sposób pod presją szantażu zmusza się berkutowców do wstąpienia do bandyckiej tzw. „gwardii narodowej”.

Najistotniejsza jest wypowiedź bandyty uzurpatora marionetki Poroszenki/Weizmana:

„… nawet jeśli są dowody na ich bezpośredni udział w pacyfikacji Majdanu, będą oni mogli liczyć na amnestię”.

A przecież komisja specjalna podległa pod kijowską juntę bandziorów banderowców uzurpatorów morderców stwierdziła, że to nie Berkut strzelał w Kijowie:

„Pociski, którymi strzelano do manifestantów na Majdanie 20 lutego nie były wystrzelone z broni, którą mieli na wyposażeniu milicjanci z formacji „Berkut” – ustaliła specjalna komisja śledcza Rady Najwyższej Ukrainy. Poinformował o tym ukraińskie media przewodniczący komisji Gienadij Moskal z partii „Batkiwszczyna”.
(…)
„Według niego, strzelać mogli przedstawiciele organizacji społecznych, którzy wyszli spod kontroli” – informuje ukraińska agencja UNN. Moskal nie uściślił jednak, jakie organizacje podejrzewa o to. – Pierwszy strzał został oddany w stronę milicji – podkreślił. Nie wykluczył jednak i takiej wersji, że strzelali funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa lub MSW w nieoznakowanych mundurach. Moskal wyraził obawę, że okoliczności wydarzeń 20 lutego mogą nigdy nie zostać do końca wyjaśnione.”
http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1524:ukraina-to-nie-qbierkutq-strzela-na-majdanie
.

Mamy więc przykład wyjątkowego skurwysyństwa Poroszenki/Weizmana – wie on, że bandyci nie mają żadnych dowodów na winę Berkutu, a jednak szantażuje berkutowców rzekomymi dowodami, aby w drodze „łaski” wspaniałomyślnie darować im ich domniemaną winę – jeśli pójdą za bandziorów uzurpatorów przelewać krew (Rosjan i swoją).

To posunięcie bandyty uzurpatora Poroszenki/Weizmana potwierdza informacje o masowej dezercji z oddziałów bandyckiej tzw. „gwardii narodowej” i o dużych jej  stratach (zabici i ranni). Bandziory jewrosrajdaniarze uzurpatorzy muszą na siłę wzmocnić topniejące oddziały ludobójczej „gwardii”, a przymusowa mobilizacja do niej praktycznie spaliła na panewce – matki i żony nie chcą wydać ich mężów synów i braci w łapska siłowo-terrorystycznych resortów uzurpatorskiej bandyckiej junty kijowskiej.

Na koniec wrócę do sprawy tytułowej wpisu – za publiczne nawoływanie do wymordowania 1,5 miliona Rosjan kijowska presstytutka płci męskiej Bohdan kurwa bandyta Butkiewicz powinien wylądować przed międzynarodowym trybunałem (byle nie żydo-banksterskim w Hadze) i odpowiedzieć za nawoływanie do ludobójstwa na tle etnicznym. A wszyscy, którzy wspierają bandycką juntę i zwyrodnialców banderowców są moralnymi współsprawcami ludobójstwa w Donbasie.

.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga
Reklamy

30 komentarzy do “Kijowska presstytutka płci męskiej Bohdan kurwa bandyta Butkiewicz nawołuje do wymordowania 1,5 miliona mieszkańców Donbasu

 1. W polskiej telewizji ten cały Butkiewicz jeszcze zostanie pochwalony za całkiem rozsądny plan zakończenia walk na Ukrainie, oczywiście te półtora miliona ludzi to zwyczajni terroryści więc zabicie ich jest obowiązkiem uczciwych ludzi, szczególnie z tzw.zachodu gdyż oni mają większe prawo osądzać od jakiej populacji Ziemia może już sobie troszkę odpocząć. Te półtora miliona ludzi prawdopodobnie odpowiada za kryzys dolara, unii europejskiej, Smoleńsk, WTC oraz globalne ocieplenie, także dziennikarze z chęcią przedstawią jak wspaniały mógłby być świat gdyby oni wszyscy nagle umarli, ewentualnie jeszcze trochę Rosjan już z samej Rosji, tak może ze trzy miliony, prawdopodobnie to sprowadziłoby wreszcie ogólnoświatowy dobrobyt…

  Polubienie

 2. Skoro Butkiewicz publicznie proponuje wymordować 1,5 miliona Rosjan zamieszkujących Donbas to ja proponuję dokonać publicznej egzekucji na ludziach pokroju Butkiewicza oraz wszystkich tych którzy popierają i wspierają bandycka juntę kijowską bez względu na zajmowane stanowisko, status społeczny, przynależność partyjną, narodową czy wyznaniową. No bo w sumie czemu by nie? Zrobić parę procesów pokazowych, po czym publicznie powiesić albo ściąć żeby reszcie dać nauczkę na przyszłość.

  Polubienie

  • No nie tak brutalnie! Nie bądźmy jak uny…
   Lepiej chyżych rujów powiesić za jaja pod helikopterem i oblatywać Noworosję. Dowiesić Julcię za kudły, co chciała 8 mln Noworosjan unicztożyć atmówką (wraz z Putinem rzecz jasna).

   Polubienie

 3. Pingback: Sezon łowiecki GRU na doradcuf USraelskich na Ukrainie – otwarty « Grypa666's Blog

  • W moim odczuciu analiza jest naiwna i zbyt „poprawna politycznie”. Kompletnie przemilcza fakt, że jewrounia jest tworem banksterskim, nadzorowynym przez grupę Bilderberga. To na tych zlotach ustalana jest „polityka” jewrounii. A jewrokomisarze, kanclerze, premierzy i prezydęci zachodu realizują otrzymane wytyczne.
   To samo dotyczy Dużego USraela – najważniejszego folwarku banksterów. Zachodnie baraki unijne są kierowane przez marionetki, które nie kierują się interesem narodowym własnych krajów a realizują programy narzucane im przez banksterów. Ogranicza ich w gorliwości wypełniania dyrektyw tylko rzeczywicie niezależna opinia publiczna (a taka istnieje) i widmo wybuchów społecznego niezadowolenia. Dlatego realizacja banksterskich planów prowadzona jest powoli, stopniowo z uwzględnieniem czasu na powolne przyzwyczajania mieszkańców do pogarszających się warunków życia i kolejnych pomysłów „integracyjnych” jewrounii.
   Jeśli zdarzają się niezależni politycy – kończą jak Haider (zamordowany w zainscenizowanym wypadku samochodowym) czy wcześniej Aldo Moro. Zamordowany na zamówienie CIA – bo chciał wyprowadzić Włochy z NATO i wejść w koalicję z Komunistyczną Partią Włoch. CIA nie mogła do tego dopuścić. Wszystkie zachodnie marionetki polityczne wiedzą doskonale, jak to było z Moro i Haiderem (a w USA z Kennedym). Dlatego posłusznie realizują wytyczne banksterów. Nie chcą pójść w ślady tamtych ofiar żydo-banksterskiego reżimu.

   Polubienie

   • Oczywiście masz rację i to czyni jeszcze bardziej prawdopodobną tę analizę. Unia popierając bandero nazi syjonistów na ukrainie w czym nie ma żadnego interesu ani sensu pod tym pretekstem głosząc steki bezsensownych kłamstw o rzekomje agresji Rosji wykorzystuje to by izolować się od Rosji. Oczywiście jest to całkowicie sprzeczne z interesami państw uni i wydaje się bezsensowne. Jednak jeśli spojrzymy na to nie z perspektywy interesów unii, ale bangsterów zaczyna mieć to sens. Bangsterzy wiedzą, że w najbliższej perspektywie Rosji nie zagarną a i niewolnicy w unii zaczynają się burzyć. Dlatego postanowili odizolować unię od Rosji i stopniowo to robią kłamiąc w żywe oczy o agresji Rosji, zagrożeniu z jej strony i trzymają się innych idiotyzmów bez najmniejszych problemów realizując swoje cele krok po kroku przy ogłupionej gawiedzi. Tworzy się nową żelazną kurtynę by obywateli państw uni zamknąc w jednym wielkim oboizie koncentracyjnym pod nazwą UE i dobrać im się do d… pod pozorem rzekomego zagrożenia ze strony Rosji. Wyizolowane bydło gojowskie państw uni z wypranymi mózgami bojac się Rosji i zaprogramowane, ze wszystko co mówi Rosja to klamstwo ze strachu da się łupić i jedynegop obrońcę bedzie widziało w dużym bracie – i o to chodzi. Wcześniej próbowano straszyć terrorystami i islamem, ale to nie działało – za słabe było więc wrócono do wirtualnego archetypowego wroga Rosji a z Putina robią Stalina by straszyć dzieci i jak widać to wspaniale działa spajając i uzalezniając dogorywającą unię z usraelem pozwalając stopniowo wziąc wszystkich gojów za pysk i przerobic ich już jawnie na niewolnicze zastraszone z wypranymi mózgami bydło w rękach bangsterów budując supergułag.
    Poszło by szybciej gdyby Putin zajął ukrainę, albo chociaż jej część wtedy przeprogramowanie bydła poszło by łatwiej, ale jak nie chce to każe się banderowcom napaść na Krym, albo bezpośrednio na Rosję i na jedno wyjdzie – chyba, że wcześniej wytłuką ich powstańcy i wewnętrzne bunty. Dlatego aby nie wzmacniać bangsterów Putin nie wysłal do Noworosji ani naboju nie mówiąc o jakiejkolwiek konkretnej pomocy dla powstańców bo gdyby wysłął choć ciężarówkę zdjęcia jej z satelity jak przekracza granicę były by na wszystkich portalach jako dowód na agresję Rosji a to pozwoliło by bydło z uniu zaprogramować ostatecznie a tak trzeba robić to powoli i się dłuży. Tyle, ze co się odwlecze to nie uciecze i bez cienia wątpliwości w tej kwestii bangsterzy na nasz pochybel dopną swego bo nawet gdyby dziś w całej ukrainie wybuchło powstanie i wyrżnęli by co do jednego marionetki bangsterów to i tak wszystko zwali się na Putina i powie, że krew jest na jego rękach i trzeba izolować Rosję bo stanowi dla wszystkich zagrożenie, wzmacniać nato i zaciśnać wspólpracę z usraelem. Ta cała checa służy tylko i wyłacznie temu by usrael wziął europę pod buta ostatecznie i nieodwołalnie na fali psychozy zagrożenia Rosyjskiego a inne historyjki to tylko wiatr w oczy czyli wojna dezinformacyjna jak debilne koncepcje jakoby nato dązyło do wojny z Rosją 🙂

    Polubienie

 4. Prawy Sektor wsparł Izrael w „walce z terroryzmem” w Palestynie

  W Dniepropietrowsku odbyła się manifestacja wsparcia dla Izraela. Wzięli w niej udział m.in. członkowie żydowskiej społeczności oraz aktywiści Prawego Sektora.

  „Poczułem pewną wspólnotę losów Ukrainy i Izraela. My, tak jak i Izrael, uczymy się jedności, uczymy się kochac i bronić swojego kraju w warunkach wojny z najbardziej podłym i tchórzliwym przeciwnikiem – terroryzmem” – powiedział na konferencji prasowej Jewgienij Giendin, inicjator akcji.

  Na demonstrację przyszły setki ludzi, w tym także zastępca Dmytro Jarosza w Prawym Sektorze, Andrij Denisenko. W rękach trzymał on flagę Izraela.

  „Zastępca Jarosza Andrij Denisenko i inny prawosektorowcy przyszli w Dniepropietrowskie wesprzeć Izrael” – napisał na Facebooku zastępca gubernatora obwodu dniepropietrowskiego Borys Filatow.

  Demonstracja zakończyła się odśpiewaniem hymnu Izraela.

  segodnya.ua/Kresy.pl

  Polubienie

 5. „Obecnie większość ekspertów uważa, że Stany Zjednoczone nie miały moralnego prawa użycia broni jądrowej. Skutków jej wybuchu nie mogli przewidzieć ani wojskowi, ani też sami pracujący przy niej naukowcy. Część z nich zaproponowała, by tylko zaprezentować pokazowy wybuch, jednak USA nie wyraziły zgody. Po wojnie amerykańcy żołnierze mówili wprost, że jej użycie z wojskowego punktu widzenia nie było niezbędne. Głośno powiedzieli: dowódca floty powietrznej gen. Henry H. Arnold: ‚Japończycy nie wytrzymaliby dłużej, ponieważ stracili już wówczas kontrolę w powietrzu’ oraz admirał William F. Halsey Jr.: ‚pierwsza bomba atomowa była niepotrzebnym eksperymentem. Zrzucenie jej było błędem’. Istnieją teorie, że użycie broni atomowej było celem tylko politycznym. Chciano udowodnić swą siłę przed ZSRR, a Japonia była podobno gotowa skapitulować na identycznych warunkach już w maju 1945 r.” Za:
  http://interia360.pl/swiat/artykul/hiroszima-i-nagasaki-czy-mieli-prawo,64092

  PS „Wg Noama Chomsky’ego plan wypchnięcia Rosjan za Ural był zapisany w podręcznikach US Army z lat 1960-tych.”

  PPS „‚Statue of Liberty’ in Christiania, Copenhagen”:

  Polubienie

  • Fragm. z mojej prywatnej korespondencji mailowej do Opolczyka
   (z paźd. 2013 r.!) :
   A’propos „ekonomii/kapitału”, „wojen/NATO” i „Słowiańskich Indian” (…) –
   bardzo ważne teksty (z uwagi na czas wydania – ’94 r.!)
   i wręcz niesamowite opracowania muzyczne –
   (wybranych przeze mnie utworów) tej słoweńskiej grupy
   :

   http://en.wikipedia.org/wiki/Kapital_(album)

   http://www.gugalyrics.com/lyrics-388886/laibach-war.html


   http://en.wikipedia.org/wiki/Indian_Reservation_(The_Lament_of_the_Cherokee_Reservation_Indian)

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Occupied_Europe_NATO_Tour_1994-1995

   Polubienie

  • Wymowne, co nie? :

   Z historii sportowych bojkotów: „- Nie mieszajmy sportu i polityki – mówił Franklin D. Roosevelt, amerykański prezydent przed igrzyskami w 1936 r. organizowanymi w nazistowskich Niemczech. Amerykanie długo się wahali [a właściwie: udawali – przyp.], ale w końcu przyjechali [jak i Polacy! – przyp.]. Na czele bojkotu stanęły wtedy ZSRR [w 1948 r. MKOl nie dopuścił go do startu („MKOl (…) okazywał ZSRR ostentacyjną niechęć: dla niego wciąż istniała carska Rosja reprezentowana przez arystokratów emigrantów. – Baillet-Latour [pospolity żydo-banksterski agent – przyp.] deklarował, że póki żyje, flaga sowiecka nie zawiśnie na olimpijskim maszcie.” / „Brundage po wizycie w ZSRR orzekł nawet, że żadne państwo nie realizuje idei de Coubertina lepiej.”) – przyp.] i Hiszpania, gdzie rządy przejęła lewica. Poparło je 20 innych państw.'” – co ciekawe, następne igrzyska ’40 miały się odbyć w Tokio…

   Kolejny przejaw tchórzostwa! (służalczego i sprzedajnego głównie względem Wlk. Bryt.) tzw. rządu II RP (po haniebnej ucieczce z Polski): Jedynym państwem, któremu Polska wypowiedziała wojnę w XX w. była Japonia (Konflikty z Rosją Radziecką i III Rzeszą nie zostały formalnie rozpoczęte przez żadną ze stron). Nastąpiło to w grudniu 1941 r. po japońskim ataku na Pearl Harbor [notabene, o którym władze USA wcześniej wiedziały (ale nie informowały/ostrzegały – bo pod koniec II w.ś. „potrzebowały” pretekstu do wzięcia w niej udziału – oczywiście dla własnych korzyści) – przyp.]. Konflikt był jednak bezkrwawy. Władze Nipponu najzwyczajniej w świecie wypowiedzenia wojny nie przyjęły. [ 😉 – przyp.]”

   Skutki propagandy w wojsku (to samo dot. ówczesnej edukacji szkolnej czy mediów): Amerykańscy żołnierze chcieli wymordować wszystkich Japończyków. Łącznie z dziećmi i kobietami. Uważali, że będzie to najlepszy sposób na wygranie wojny. Właśnie taką opinię wyraziła 1/2 uczestników sondażu przeprowadzonego w amerykańskiej armii (Amerykańscy pisarze, historycy i cały aparat państwowy dokładali przez dziesiątki lat starań, by stworzyć perfekcyjny obraz żołnierza US Army z II w.ś. – młodego patrioty, gotowego oddać życie za ‚wolność i demokrację’. Rzeczywistość była o wiele bardziej skomplikowana.)”

   Jak nie „atomem” czy „wodorem”, to „fosforem”…: Celem najbardziej niszczycielskiego nalotu dywanowego w historii było Tokio. W nocy z 9/10 marca 1945 r. amerykańskie bombowce zrzuciły na miasto dwa tysiące ton bomb. Według raportów tokijskiej policji zginęło 97 tys. ludzi., 125 tys. zostało rannych. Spłonęło ćwierć miliona budynków (Symbolem morderczej skuteczności alianckich nalotów dywanowych stało się zniszczenie centrum Drezna – jednak nie była to najbardziej zabójcza operacja tego typu. [wspomnę też Pforzheim – gdzie zginęła niewinna i bezbronna ludność cywilna (notabene obecne miejsce zamieszkania rodziny Opolczyka) – przyp.])” !

   „Mówić prawdę w demokratycznej, ale zmuszonej do słuchania się USA Japonii nie jest bezpiecznie. Yukio Hatoyama, który w 2009 r. został premierem, otwarcie ubolewał nad uzależnieniem japońskiej polityki zagranicznej od Waszyngtonu i wzywał do naprawienia tego. W wyniku tego premierem był mniej niż rok i zmuszony został do opuszczenia stanowiska m.in. z powodu nagłej nieustępliwości USA w kwestii przeniesienia bazy Futemma z Okinawy.” – czytaj więcej: Mer Tokio odkrył tajemnicę, która może zmienić świat

   Polubienie

 6. Cześć, wiem, że to Twój blog ale proszę unikaj swojego słowotwórstwa np.: „jewrosrajdaniarze” (które w kilku artykułach potrafi pojawić się łącznie kilkanaście razy) bo za jakiś czas ktoś trafi na tą stronę i nie będzie wiedział o co Ci chodzi, nie skojarzy tego z majdanem. Będzie się zastanawiał „co autor miał na myśli” a wiadomo czym się kończy własna interpretacja. Mógłbyś ograniczyć własne emocje do wyrazów które tworzysz?


  Pozwolisz łaskawie, że to ja będę decydował o tym, czy i jakie słowa tworzę?
  W każdym tekście z „jewrosrajdaniarzami” jest jeszcze o kijowskiej juncie bandytów uzurpatorów i każdy kto odrobinę myśli przy czytaniu będzie wiedział, kim są jewrosrajdaniarze. A emocje cechują ludzi. Wolne od nich są roboty.
  opolczyk

  Polubienie

  • Ta łazęga była też na suwerenna.wordpress , i tak pisała 🙂

   Henryk
   Sierpień 6, 2014

   Chodziło mi o styl tekstów pana Kosiura ,z nadużywaniem formułowania określeń typu „habeta,syjonistyczne kreatury,bandyci,brudne interesy psychopatów” itp

   Henryk
   Sierpień 6, 2014
   Panie Pawle:Chodziło mi o styl tekstów pana Kosiura ,z nadużywaniem formułowania określeń typu „habeta,syjonistyczne kreatury,bandyci,brudne interesy psychopatów” itp,itd.W porównaniu do pana bardziej wyważonego tonu który mówi o tym samym.Uważam,że i tak wiemy w czym rzecz,a przesadzając z takimi nieco brukowymi tytułami,określeniami tylko szkodzi się sprawie podmiotowości,suwerenności i dalej materiał wrogom.Nic osobistego i nie zamierzam nikogo obrażać,ale tak mi się w „oczy” rzuciło ”

   W odpowiedzi :

   Dariusz Kosiur
   Sierpień 7, 2014
   @Henryk
   Może się mylę, przyznam, że nawet bym chciał, ale odnoszę wrażenie, że próbuje Pan skłonić mnie do przyjęcia zasady: o Żydach dobrze albo wcale, ostatecznie językiem, który niczyjej uwagi nie zwróci.
   Dosadność niektórych moich sformułowań ma określony cel (ale nigdy nie wykracza poza kulturę języka): obudzić Czytelnika z politycznego letargu, wyzwolić ze strachu przed tematem „Żyd”, „syjonista”.

   🙂

   Polubienie

 7. Jakie to uniwersalne i aktualne przesłanie,
  (można je interpretować i modyfikować)
  a historia jego powstania równie ciekawa.
  (zwracam uwagę na wytłuszczone fragm.)
  Nieważny sam tytuł czy ideologia –
  liczy się dobro całej wspólnoty ludzkiej,
  w tym także nasza słowiańska sprawa!
  [jako bonus-ciekawostkę zamieszczam logo]

  Wyklęty powstań, ludu ziemi,
  Powstańcie, których dręczy głód.
  Myśl nowa blaski promiennymi
  Dziś wiedzie nas na bój, na trud.
  Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
  Przed nami niechaj tyran drży!
  Ruszymy z posad bryłę świata,
  Dziś niczym, jutro wszystkim my!

  Refren:
  Bój to jest nasz ostatni,
  Krwawy skończy się trud,
  Gdy związek nasz bratni
  Ogarnie ludzki ród.

  Nie nam wyglądać zmiłowania
  Z wyroków bożych, z pańskich praw.
  Z własnego prawa bierz nadania
  I z własnej woli sam się zbaw!
  Niech w kuźni naszej ogień bucha,
  Zanim ostygnie – przekuj w stal,
  By łańcuch spadł z wolnego ducha,
  A dom niewoli zniszcz i spal!

  (Refren)

  Rząd nas uciska, kłamią prawa,
  Podatków brzemię ciąży nam,
  I z praw się naszych naigrawa
  Ten, co z bezprawia żyje sam.
  Lecz się odmieni krzywda krwawa,
  Gdy równość stworzy nowy ład,
  Bez obowiązków nie ma prawa,
  Dla równych – równy szczęścia świat!

  (Refren)

  Rządzący światem samowładnie
  Królowie kopalń, fabryk, hut
  Tym mocni są, że każdy kradnie
  Bogactwa, które stwarza lud.
  W tej bandy kasie ogniotrwałej
  Stopiony w złoto krwawy pot.
  Na własność do nas przejdzie cały,
  Jak należności słusznej zwrot.

  (Refren)

  Obłudzie zdzierców, rządom kata
  Wyzwania zgodnie rzucim krzyk,
  Co wojsk szeregi z ludem zbrata:
  Hej, kolby w górę, łamać szyk.
  I żołnierz, wiedząc przeciw komu,
  A z kim o lepszy walczy los,
  Bratobójczego sprawcom sromu
  Śmiertelny jutro zada cios.

  (Refren)

  Dziś lud roboczy wsi i miasta
  W jedności swojej stwarza moc,
  Co się po ziemi wszerz rozrasta,
  Jak świt łamiący wieków noc…
  Precz darmozjadów rodzie sępi!
  Czyż nie dość żerów z naszych ciał?
  Gdy lud wam krwawe szpony stępi,
  Dzień szczęścia będzie wiecznie trwał.

  (Refren)

  http://pl.wikisource.org/wiki/Międzynarodówka

  Polubienie

  • Dzięki ‚wolności’ i Solidurności:
   – jesteśmy: w 1948 r. jeśli chodzi o wydobycie węgla,
   – w 1959 r. jeśli chodzi o budownictwo mieszkaniowe,
   – i w 1965 r. jeśli chodzi o całe górnictwo odkrywkowe.
   A w produkcji miedzi (bo jest koniunktura i wysokie ceny) zwiększyliśmy produkcję nawet o 6% – W STOSUNKU DO NAJLEPSZYCH LAT KOMUNY [tzw. – przyp.].
   Za to mamy:
   – ponad 30% odłogów,
   – zniszczony absolutnie przemysł stoczniowy, zbrojeniowy, samochodowy, rolnictwo, hutnictwo,
   – z 77 kopalń zostało nam około 35,
   – średnia płaca w przeliczeniu na towary jest 2-4 razy niższa niż w 1979 r. (4 razy to w oleju napędowym),
   – bezrobocie osiągało już w rzeczywistości ponad 20% – jeśli uwzględnić wyjeżdżających ‚za chlebem’,
   – banki już nie są polskie (co jest ewenementem w skali światowej!),
   – nadal istniejemy z wyprzedaży tego, co wybudowała komuna [tzw. – przyp.],
   – zadłużenie jest kilkanaście razy większe niż za Gierka.
   Liczba osób żyjących poniżej minimum socjalnego jest 5 razy większa niż w 1986 r. a żyjących poniżej minimum biologicznego – (według % żyjących poniżej tego minimum) zmierza do nieskończoności (0% w 1986 r. i 12% obecnie).

   Za komuny [tzw. – przyp.] ludność Polski wzrosła o 45% (a podobno nie było co jeść), obecnie zmalała o 5%. Taki ci u nas dostatek.

   Tylko ostatni dureń nie znający liczb i mający zbyt dużą podatność na propagandę twierdzi, że teraz jest dobrze. Lepiej w Polsce już było. Podobno w 1989 r. staliśmy krok nad przepaścią. Obecnie zrobiliśmy wiele kroków do przodu i swobodnie spadamy w przepaść.” – komentarz w ciekawym wątku:
   http://eurosport.onet.pl/forum/sztandary-za-sto-zlotych,0,1310417,140519620,czytaj.html

   Polubienie

 8. „Ostatnio w Polsce politycy straszą ludzi ‚perspektywą ewentualnej wojny’…
  Pozwolę sobie na zwrócenie uwagi, że do czasu gdy istniał Pakt Warszawski nikt nas Polaków wojną nie straszył. Wówczas to NAS się obawiano, bo…czołgi rosyjskie i polskie w kilka dni mogły być w Berlinie, Paryżu czy…Gibraltarze.
  Coś źle zmieniliśmy sojuszników skoro dziś trzeba trząść portkami…
  Czyż mogłaby być większa potęga od ewentualnego SOJUSZU SŁOWIAN ?!?”
  „PS” za: http://szachimat.bloog.pl/id,342100728,title,Rosja-contra-Reszta-Swiata,index.html

  Polubienie

 9. Polacy zaczęli działać – 23 sierpnia o godz.15-tej pod Ambasadą Ukrainy ma się odbyć manifestacja „Stop zabijaniu mieszkańców Donbasu”:

  INFO: https://www.facebook.com/events/877306648947959/

  PS Niedawno John McMurtry (a Professor Emeritus of Philosophy at the University of Guelph, Canada) napisał: „USA przewodzi światu w bezwzględnej wojnie domowej bogatych przeciw biednym”.

  PPS

  Polubienie

  • „Ale się dzieje, Europa znowu zostaje w centrum wydarzeń we wszystkich dziennikach. Znalazłam bardzo ciekawy news!! Ruś Zakarpacka jeszcze na Ukrainie postanowiła opuścić faszystowską Ukrainę. Zginęło już 100 Rusinów, a ma być przeprowadzona nowa mobilizacja na ogromną skalę. Rusini nie chcą umierać za złodzieja ‚Poroszenko’!!”:

   – podziękowanie za info (z dn. 17-tego sierpnia) dla polskiej niezależnej korespondentki o ps. „moherowy beret”
   „Ciekawe jak na referendum i ew. walki z armią ‚Poroszenki’ zareagują Węgry?” – uzupełnienie: http://suwerenna.wordpress.com/2014/08/16/manifest-orbana/#comment-544

   PS W nawiązaniu – tekst: http://polish.ruvr.ru/2014_08_17/Jugoslawia-i-Ukraina-wojna-o-zasoby-wojna-przeciwko-Rosji-6699/

   Polubienie

  • Okrzyki kibiców rosyjskich i ukraińskich – „BRACIA SŁOWIANIE” :

   21 sierpnia w Doniecku, podczas spotkania posłów trzeciej sesji Parlamentu Noworosji, przewodniczący Oleg Cariew zaapelował do ludzi na Ukrainie:
   „Obywatele Ukrainy! Obudźcie się i spójrzcie prawdzie w oczy – zostaliście wepchnięci do bratobójczej wojny przez polityków kijowskich. Znamienne jest, że większość z nich nie jest ani narodowości, ani wiary i ducha Ukraińcami. (…)
   Wysyłając synów i mężów do Donbasu skazujecie ich ich na pewną śmierć. Z kolei, oligarchowie bogacą się na śmierci tysięcy ludzi, dostarczając armii wadliwe kamizelki kuloodporne lub sprzedając po wygórowanych cenach paliwo. (…)
   Wzywamy ludzi z Ukrainy, aby rozpoczęli rewolucję, a następnie dołączyli do naszego państwa
   :

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.