Domagam się wyrzucenia z Polski personelu dyplomatycznego Izraela…

.

371a5c8f4b5bfce0b381e4c66095a0aa

.

W związku ze zbrodniczą agresją wojsk izraelskich na Strefę Gazy domagam się od władz III RP wyrzucenia z Polski całego personelu dyplomatycznego Izraela oraz bojkotu izraelskich firm i towarów.

.

Andrzej Szubert
.

Do wiadomości otrzymują:

 .

Bronisław Komorowski
listy@prezydent.pl

Gabinet marszałka senatu
gms@senat.gov.pl
.
.
PS

Gdyby podobną masakrę urządziła Rosja na Ukrainie zachód by wył z oburzenia, groził wojną, sankcjami, izolacją polityczną i gospodarczą. Gdy masakry ludności cywilnej w Strefie Gazy dokonują wojska Izraela marionetki polityczne i żydo-media zachodu praktycznie milczą. Nikt nie nawołuje do sankcji i bojkotu wobec agresora.
.
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga
Reklamy

33 komentarze do “Domagam się wyrzucenia z Polski personelu dyplomatycznego Izraela…

 1. Nie zapominajmy że Żydzi z Izraela są odwiecznie pokrzywdzeni i mogą z tego tytułu działać poza wszelkimi międzynarodowymi prawami i normami etycznymi, jest to naród wybrany przez żydowskiego boga i jedyne co goje powinni robić w stosunku do nich to przyklaskiwać z otwartymi mordami, pełnymi niekrytego podziwu dla tych zacnych i jakże wzruszających osobowości…

  Polubienie

  • Dokładnie, żydzi to wiecznie „pokrzywdzony” naród wybrany przez jahwe/mamona – boga banksterów i wyznawców abrahamicznych religii, więc może wszystko a przynajmniej tak się mu wydaje że może, ale kiedyś cierpliwość ludzka się skończy i dojdzie do takiego pogromu że żyd na żydzie nie pozostanie a ci co się ostoją będą się bali przyznać że żydami są i w żywe oczy wypierać się będą ażeby ich czasami ktoś do piachu nie posłał, bo kiedy już dojdzie do takiego pogromu to wkurwieni ludzie nie będą w szale mordowania patrzyli na to czy zły czy dobry żyd, będą wykańczali wszystkich jakich napotkają na swojej drodze włącznie z kobietami i dziećmi jak to bywało w poprzednich epokach. W sumie lepiej żeby się tak nie stało ale żydzi sobie na taki obrót sprawy w pocie czoła pracują.

   Polubienie

   • Niestety najgorsze jest to że ci którzy najbardziej odpowiadają za tak fatalną reputację Żydów w dzisiejszym świecie wyratują się z tego ewentualnego pogromu. Nie straszna im wojna atomowa i jej konsekwencje. Oni są w stanie skazać prawie całą ludzkość na śmierć a Ziemię na czasową zagładę, byleby sami nie wypuścili władzy nad ludźmi z rąk. Mają już na pewno gotowe kryjówki, odpowiedni zapas żarcia, wody, generatory energii i tlenu, by jak szczury przetrwać trudne chwile a po latach znowu wyleźć na powierzchnie, rozmnażając się i podbijając (przekonując do siebie) ocalałych, wygląda to już na pewien określony schemat… Prawdopodobnie myślą o tym (albo już to osiągnęli) żeby połączyć ciało fizyczne człowieka z maszyną, żeby stworzyć hybrydę pozwalającą zachować „genialne” umysły znacznie dłużej niż życie zwykłego człowieka, w końcu zawsze lubili działać wbrew naturze. Trzeba by dotrzeć do inżynierów, techników, budowniczych, robotników którzy mają wiedzę na te tematy ale znając życie zostali już dawno kupieni i oczarowani wizją tych którzy zostaną wybrani i przetrwają nadchodzący kataklizm, w końcu „władcy świata” zawsze będą potrzebować niewolników, choćby po to żeby im przepchać kible, jeśli będą ich jeszcze używać, ale może to wszystko to tylko moja wyobraźnia 🙂

    Polubienie

    • Oczywiste jest że właściwi sprawcy tych wydarzeń najprawdopodobniej uciekną do bezpiecznych kryjówek, takowe już są budowane, choćby pod powierzchnią kontynentu północnoamerykańskiego, a konsekwencje ich działań poniosą najprawdopodobniej zwykli ludzie oraz nic nie znaczący, nie potrzebni im już właściwie najemnicy, terroryści, urzędasy, sługusy, zwykłe płotki. Władcy świata planują przekształcić naszą planetę w najbliższych latach w piekło, miejsce nie nadające się do życia, planują pełną destabilizację, chaos, wojny, zamieszki, głód, wszechobecny terror, to co dzieje się w Palestynie, Iraku, Libii, Ukrainie, Afganistanie, Pakistanie, Jemenie, Sudanie oraz w wielu innych częściach świata jest elementem tego makabrycznego planu, to ma się dziać na całym świecie. I właśnie przewrót i wojna na Ukrainie najprawdopodobniej miała doprowadzić do eskalacji napięcia na świecie i wybuchu globalnego konfliktu który wprowadził by świat w stan totalnego chaosu, tutaj banksterzy dolewali by jedynie oliwy do ognia poprzez dostawy broni oraz kredyty i czekali by odpowiednio długo aż zmęczona terrorem ludzkość poprosiła by o pomoc a wtedy syjonistyczna mafia objawiła by się w roli mesjasza(i po to są religie abrahamiczne, aby przyzwyczajać ludzi do koncepcji mesjasza) i uporządkowała sytuację po swojemu wprowadzając Nowy Porządek Świata czyli totalną inwigilację, kontrolę, nadzór, dyktaturę. Po za tym obawiam się że jeśli nie uda im się doprowadzić do realizacji swojego planu wtedy zniszczą ludzkość, sami się ukryją w bezpiecznym miejscu, poczekają aż sytuacja się ustabilizuje i ludzkość zacznie się powoli odradzać zaczynając od kamienia łupanego a wtedy pojawią się w odpowiednim momencie ponownie zdobywając władzę i robiąc to samo co teraz, a biorąc pod uwagę głupotę ludzkości może się im coś takiego powieść. Ale to tylko moje być może zbyt daleko idące wnioski.

     Polubienie

     • Ciekawi mnie tylko czy Rosjanie lub na przykład Chińczycy są przygotowani na taką ewentualność i także mają swoje własne „bezpieczne miejsca”, wtedy gdy ludzkość zaczynałaby się odradzać od kamienia łupanego byłyby znowu trzy czy cztery konkurencyjne fronty, spadkobierców „starej wiedzy”…

      Syberia ogromna. Tam potężne schrony budowano już w czasach ZSRR.
      opolczyk

      Polubienie

      • @nydhos

       dlatego każden jeden człowiek powinien wiedzieć, że jeśli on przetrwa lub jego potomek, każdego który przyjdzie z bajką o jego wybraństwie, MUSI takiego czuba wyje…chać w kosmos.

       Ale tak, by nie trafiło to goowno, na jakąkolwiek planetę.

       I jeszcze dodam, że te czuby są dwubiegunowe 🙂 Staro i nowo testamentowe 🙂 Takie globalne PIS i PO . Jedni mordują , kradną, oszukują a drudzy wierzą, że jeśli nie wybiją oka i zęba złodziejowi , będą cisi, ostatni, pokorni , durni , dostąpią życia wiecznego 🙂 I tak się biznes kręci.

       Polubienie

  • I w związku z tym będziemy już niedługo wypłacać 50 tysiącom Żydów z Izraela miesięczne ’emeryturki’. Niech Polska będzie przykładem dla innych! Po raz kolejny ofiara przeprasza kata. To oczywiście generalizacja, ale Czytelnicy bloga na pewno doskonale rozumieją, do czego się odwołuję. Kiedy Polacy zostaną przeproszeni za wszystkie pomówienia i historyczne przekłamania? Kiedy Izrael wypłaci Polakom odszkodowania za Katyń? Za żydowskie ‚partyzantki’ mordujące w polskich wsiach? Za mordy i prześladowania Polaków przez Żydów z NKWD i UB w latach 1944-56?

   Przyłączam się do żądania Opolczyka i sam jednocześnie żądam wyrzucenia na zbity ryj (a najlepiej uczciwego osądzenia) wszystkich szkodzących Polsce i polskiemu interesowi Żydów z parlamentu, rządu, mediów, sądów i wszelkich instytucji, którzy w przebraniu Polaków rozkradają i niszczą Polskę. To samo dotyczy ‚Polaków’ – zdrajców.

   http://cyklista.wordpress.com/2013/12/07/zyd-rotfeld-przestrzega-ze-za-duzo-uszatych-politykow-jezdzi-judzic-na-majdan#comment-154315

   Admin

   Polubienie

   • Już parę lat temu napisałem (byłem wtedy jeszcze niestety zaślepionym antykomuchem):

    „Polska nie upomina się o odszkodowania za zamordowanych za udzielanie pomocy Żydom Polaków. Choć ich majątek przywłaszczali sobie Niemcy.
    Polska nie żąda od Żydów odszkodowań za zamordowanych i wywiezionych na Syberię Polaków. A przecież aktywny udział w tej zbrodni mieli zarówno kolaborujący z okupantem sowieckim po 17 września 39 Żydzi w sowieckiej strefie okupacyjnej, jak i funkcjonariusze NKWD żydowskiego pochodzenia.
    Polska nie żąda odszkodowań za narzucony jej po wojnie, przy wydatnym współudziale agentów NKWD pochodzenia żydowskiego, system. Straty, jakie Polska z tego tytułu poniosła, są dwojakiego rodzaju. Wymordowano tysiące Polaków. Na Sybir, już po zajęciu Polski przez kolejnego – czerwonego okupanta – w latach 1944/45, wywieziono dziesiątki tysięcy Polaków. Latami więziono setki tysięcy Polaków. Narzucony Polsce, a wymyślony przez pewnego Żyda system z jego „socjalistycznym modelem gospodarki” cofnął Polskę do pozycji zacofanych bankrutów.”

    „Także i my żądamy odszkodowań od Żydów i Izraela za zbrodnie Żydów na Polakach. Wspaniałomyślnie zgadzamy się na spłatę żydowskich odszkodowań Polsce w ratach.”

    http://www.bibula.com/?p=10170

    Polubienie

    • Ostatnio ktoś mi podrzucił taki link w sprawie roszczeń żydowskich, że podobno już wszystkie zostały spłacone: http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=8370 , co prawda informuje o tym Ulicki-Rek ale nie wiem Opolczyku jaki masz stosunek do tych informacji…

     Nie do informacji a do JUR-a.
     Informacja jest prawdziwa! Za to JUR okazał się dezinformatorem, obszczymurkiem i pyskaczem.
     opolczyk

     PS. Informacja dotyczy uregulowania spraw odszkodowań na szczeblu międzypaństwowym/międzyrządowym pomiędzy władzami PRL w krajami zachodu. Nikt nie myślał wtedy o tym, że pojawi się w przyszłości „prywatna” instytucja żydowskch oszustów/naciągaczy – „przedsiębiorstwo holokaust” – i będzie wyłudzać i żądać wielomiliardowe odszkodowania. Są one całkowicie bezprawne i bezpodstawne.

     Polubienie

 2. Pingback: Wyrzucić z Polski – Opolczyk | WIERNI POLSCE

 3. Zgadzam się z tym, że należałoby dyplomatów wydalić, a ambasadę zamknąć.
  Jak dla mnie Izrael jako państwo powinien istnieć. I niech w jego granicach będzie całe światowe żydostwo odgrodzone od reszty Świata zasiekami, z przejściem oczywiście tylko w jedną stronę.

  Polubienie

 4. Pingback: Polityka Donbasu od kuchni « Grypa666's Blog

 5. Kto wytłumaczy „pisdzielcom” i „platfusom”, że to jedna i ta sama partia podzielona na dwie frakcje oraz przekaże dla nich info, że „Bronek” i Koziej tak naprawdę są rusofobami (o ich pochodzeniu czy powiązaniu etnicznym nie wspominam) ?! 😉 :
  [podaję za PAP-em i Telegazetą TVP1 – z dn. 19 bm.


  i z wczoraj]


  PS

  Polubienie

  • „Decyzja o rezygnacji z roku kultury rosyjskiej w Polsce i kultury polskiej w Rosji planowanej na 2015 rok jest nie tylko następnym przejawem rusofobii i wrogiego nastawienia całej kasty politycznej, ale również jest działaniem antypolskim.
   To, że cała kasta polityczna prowadzi politykę antyrosyjską wynika z tego, że są oni namaszczeni przez zachód do sprawowania funkcji administratorów w okupowanej przez zachodnie ośrodki władzy w Polsce.
   Zadanie swoje wykonują z wyjątkowym zaangażowaniem, wyjątkową zaciekłością i nienawiścią skierowaną zarówno wobec Rosji jak również wobec narodu polskiego
   , który nie w pełni uległ manipulacjom propagandowym siejącym w nienawistny sposób fałszywy obraz Rosji i władz rosyjskich a w szczególności odnośnie sprawującego funkcję prezydenta Władimira Putina. (…)
   Wybierajmy wyjazdy do FR zamiast w kierunkach zachodnich (…) Proponuję podróż koleją transsyberyjską i poznanie trasy do Japonii z portu w Nachodce oraz tajgę i tundrę. (…)
   Właśnie okupantowi na tym bardzo zależy, aby pomiędzy Rosją a Polską nastąpił trwały rozdźwięk, wrogość i nienawiść. Naszym wrogom zależy bardzo na tym, aby poróżnić Słowian do tego stopnia, żeby bez oporu potrafili chwycić za broń przeciwko sobie, co właśnie widzimy na Ukrainie. Nasi wrogowie są cwani, przebiegli i bezwzględni, ale bądźmy od nich bardziej cwani i nie pozwólmy na realizację ich nazistowskich planów, które mają przyczynić się do unicestwienia Słowian, co jest kontynuacją zadań II wojny światowej.
   Nie pozwólmy na zniewalanie narodów, które jest w planach psychopatów mających narzędzia i środki, aby to właśnie uczynić. Nie dajmy się dzielić dla ich perfidnych celów zapanowania nad światem, zapanowaniem nad ludzkością. Ich wyrafinowana gra i totalna manipulacja ludzkością nie może być nam obojętna, nie może stać się skutecznym narzędziem do unicestwienia nas.”

   Wstęp, wybrany fragm. i zakończenie za tekstem Jerzego Truchlewskiego (poprawienia, wytłuszczenia i podkreślenia moje): http://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/07/24/zdecydowane-nie-dla-antyrosyjskich-syjonistycznych-lumpiarskich-wladz-w-polsce/

   Polubienie

  • „Usechł Dąb ‚Wolności’ zasadzony przez Bronisława Komorowskiego
   Prezydent podczas uroczystego sadzenia drzewka / foto: YouTube :

   ‚Nie podlewajmy Dębu Wolności trucizną, jaką jest polityczna hipokryzja’ – mówił prezydent Bronisław Komorowski w czasie uroczystego zasadzenia ‚Dębu Wolności’ w Sopocie. Usechł po dwóch miesiącach.
   Turyści i mieszkańcy Sopotu są zażenowani, że uschnięty Dąb symbolizuje ‚naszą ciężko wywalczoną wolność’. ‚To jest po prostu obraz nędzy i rozpaczy.’ – mówią mieszkańcy.
   Drzewo nie przeżyło ani jednego dnia – powiedział rzecznik oddziału gdańskiego Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych Jacek Leszewski.
   Na jego miejsce we wrześniu ma zostać zasadzony nowy Dąb, który nie uschnie. Oby zasadził go ktoś, kto nie ocieka polityczną hipokryzją.”
   Na podstawie: wSumie.pl, parezja.pl: http://www.wykop.pl/link/2126610/usechl-dab-wolnosci-zasadzony-uroczyscie-przez-prezydenta-komorowskiego/#comment-23023738

   Polubienie

 6. Ten rysunek pedałowych postaci , mimo wszystko jest manipulacją .chyba właściwsze byłyby te kolory :


  To nie moja grafika, dzisiaj ktoś wrzucił do niej link w komentarzu na powyżej zalinkowanym (także przez Ciebie) blogu – a więc, przy okazji dodałem ten „czarny humor” w postscriptum.
  „Twoje” „kolory” (tu jest oryg.) są jak najbardziej trafne, ale nie każdy domyśliłby się kontekstu – oba zdjęcia razem są OK, osobno wymagają dopracowania/uzupełnienia lub dopowiedzenia.

  Admin

  Polubienie

 7. Jeśli wszystkie przytoczone w powyższym filmie dane są prawdziwe (niech tym razem inni – obiektywni znawcy tematu to zweryfikują i odpowiednio ocenią), to jest to zarazem straszne i przygnębiające.
  Zastanawia mnie nick (tytułowego autora) – tłum. na jęz. pol. – tzw. „wolny człowiek” – i choć już z nazwy jest on podejrzany, to przecież tych tzw. „wolnych ludzi” też znamy (niestety również z tej gorszej strony, czyli z dezinformacji, manipulacji, a nawet ignorancji) i to z naszego „rodzimego” podwórka.
  Dodatkowo ten dziwnie podniesiony ton u prowadzącego (choć to zrozumiałe, że w tym wypadku jest sarkastyczny)…
  Jednak przede wszystkim w tej „wyliczance” brakuje tego, co najważniejsze – podania (głównych) przyczyn!
  I na koniec jeszcze jedno – ów filmik „pachnie” tzw. „rosyjskim” nacjonalizmem i dlatego (i ogólnie) dla równowagi polecam uwadze nie tak dawny, ważny komentarz Opolczyka!: https://opolczykpl.wordpress.com/2014/07/08/co-dalej-z-ukrainanoworosja-slowiansk-padl-ale-wojna-o-wolnosc-wschodniej-ukrainynoworosji-nadal-trwa/#comment-81318

  Admin  Jeśli wszystkie przytoczone w powyższym filmie dane są prawdziwe…

  To czysta propaganda wymierzona w prezydenta Putina. Podobne „dowody” na upadek Rosji pod panowaniem Putina podrzucali „patryjoci rosyjscy” m.in. Tomkow z „stopsyjonizmowi”, obecnie „wolnapluskwa”. A tymczasem upadająca Rosja, biedna i wynędzniała zrobiła olimpiadę za 50 miliardów dolców – na co nie byłoby stać ani USA, ani jewrounii. Więc z tą biedą to zwykła bzdura.

  Po co też przeliczać minimalną płacę w Rosji na euro? Czynsz i utrzymanie w Rosji są wielokrotnie tańsze niż w strefie euro. Podejrzewam, że z minimalnej płacy w Rosji żyje się lepiej, niż na zachodzie gdzie często nawet nie ma płacy minimalnej. Nie zapominajmy o tym, ile krajów zachodu jest bankrutami. Najśmieszniejsze jest przyrównanie minimum z USA – 18 tys na trzyosobową rodzinę rocznie. Czyli 500 dolców na łebka miesięcznie. Przy czynszach (często dużo ponad 1000 dolców miesięcznie) to nic. A co z liczbą 50 mln USraelitów, którzy bez kartek żywnościowych z socjalu nie mieliby co jeść? I co z milionami bezdomnych w USA, koczujących w tunelach, kanałach, ruinach przemysłowych czy w lasach i którzy są poza wszelką statystyką? Bez żadnego „minimum”?
  opolczyk

  Polubienie

  • @Opolczyk: Dlatego zadając czytelnikom powyższe pytanie – to „wszystkie” (w całym zdaniu) napisałem z nutką ironii…
   Z tą „powierzchnią nie nadającą się do życia” w Rosji to też „nie do końca” prawda 😉
   Oto tylko jeden (ekstremalny) przykład (dokument), który temu przeczy:

   Opis: „W samym sercu syberyjskiej głuszy, z dala od cywilizacji, 300 osób zamieszkuje małą miejscowość Bakhtia nad rzeką Jenisej – tak Werner Herzog, współautor i narrator filmu ‚Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze’, rozpoczyna niezwykłą opowieść. Razem z filmowcami, którzy tam dotarli, obserwujemy rok z życia myśliwych, wędkarzy i innych osób zamieszkujących wioskę. Codzienność w przykrytym śniegiem niedostępnym regionie świata.
   Z pięknych kadrów filmu wyłania się obraz faktycznie szczęśliwych i spełnionych ludzi. Widać w nich także wielką miłość Dmitrija Wasiukowa, drugiego reżysera, do tajgi i jej mieszkańców. Malowniczym obrazom towarzyszy przepiękna, kontemplacyjna muzyka.
   Oni żyją z ziemi, są samowystarczalni i prawdziwie wolni. Nie ma podatków, nie ma rządu, nie ma prawa, nie ma biurokracji, nie ma telefonów, nie ma radia, mają za to własne wartości i normy postępowania. Jeśli cywilizacja ludzka zostałaby zniszczona, oni przetrwaliby dzięki wiedzy swoich przodków – twierdzi Herzog”

   Polubienie

  • Rosja ma ogromne wady (alkoholizm, mozaika kulturowa, narodowościowa, więcej aborcji niż narodzin, co świadczy o ich demoralizacji, skażenie środowiska większe niż w Chinach, rażąca dysproporcja liczby Rosjan i Rosjanek na „korzyść” tych drugich, armia w dużym % muzułmańska). Poza tym nie ze wszystkim zgadzam się z Opolczykiem. Ale mimo wszystko miło mi się czyta tego bloga, podobnie jak Stasia Michalkiewicza. W sumie macie obaj styl poczytny, „kwiecisty”.
   PS.
   Lepiej nie wrzucać takich filmików. Nie oglądalem tego, ale skoro Admin napisał, że jest przygnębiający, to ma do tego widocznie powody. Bycie katolikiem często ryje psychę („Panie nie jestem godzien”, „miej miłosierdzie dla nas i calego świata”, ludzie uczestniczący w Nabożeństwach Różańcowych są bardzo smutni) nie chcę aby też ten blog niszczyl psychikę.

   USA ma ogromne wady – alkoholizm (narkomania, ogromna przestępczość), mozaika kulturowa, narodowościowa (mieszanina ras i narodowości) więcej aborcji niż narodzin, co świadczy o ich demoralizacji, skażenie środowiska większe niż w Chinach (dlatego łupki chcą eksploatować w Polsce i na Ukrainie), rażąca dysproporcja liczby USraelitów i USraelitek na „korzyść” tych drugich (Usraelici giną w banksterskich wojnach), armia w dużym % muzułmańska.
   Też pasuje!

   Obraziłeś mnie przyrównując do ewidentenego agenta wpływu Michalkiewicza. Ja nie jestem na żołdzie.

   „Rosja: rok emerytury w prezencie za każde dziecko

   Rosjanie proponują nową receptę na problemy demograficzne, z którymi od pewnego czasu boryka się kraj. Tą receptą ma być możliwość przejścia rodzica na emeryturę o jeden rok wcześniej za każde urodzone dziecko.

   Projekt ustawy został wniesiony do Dumy Państwowej. Jej autorem jest deputowany Dmitrij Sawieliew. Uważa on, że wychowanie nawet jednego dziecka związane jest z licznymi przeszkodami w realizacji życiowych i zawodowych planów rodzica. Rodzicom należy więc zagwarantować więcej czasu na spokojne i dostatnie życie.

   Sawieliew jest przekonany, że nowa ustawa o emeryturach zostanie w Rosji dobrze przyjęta. Zapytany o ewentualne dziury w budżecie federalnym Rosji, deputowany stwierdził, że nie jest to żadna przeszkoda.

   Zgodnie z obowiązującą obecnie w Rosji ustawą, wiek emerytalny dla mężczyzn to 60 lat, dla kobiet – 55.

   Propozycję Dumy Państwowej w pełni popierają specjaliści i analitycy finansowi. Maksym Kniagin z instytutu zajmującego się funduszami inwestycyjnymi Finam Management Ltd. uważa, że kroki podjęte przez Dumę na długie lata zahamują proces starzenia się społeczeństwa rosyjskiego.

   Źródło „Izwiestia”
   http://www.pch24.pl/rosja–rok-emerytury-w-prezencie-za-kazde-dziecko,23694,i.html#ixzz35Slnbce4

   Ciekawi mnie co wymyślą starzejący się USraelici, Niemcy Brytyjczycy, Francuzi itp. Bo na razie ściągają wielodzietnych muzułmanów i podnoszą wiek emerytalny.

   opolczyk

   Polubienie

 8. http://xportal.pl/?p=15341
  Malediwy: Bojkot Izraela

  Rząd Republiki Malediwów ogłosił bojkot izraelskich towarów i zerwanie podpisanych z tworem syjonistycznym porozumień w zakresie opieki zdrowotnej, turystyki, współpracy kulturalnej i edukacji. Jak poinformowała minister spraw zagranicznych Malediwów Dunya Maumoon, „mieszkańcy Malediwów nie chcą żadnej pomocy od Izraela, ani utrzymywania z nim jakichkolwiek relacji.” Minister podkreśliła, że chociaż decyzja o bojkocie izraelskich towarów jest w dużej mierze symboliczna (z powodu niewielkiej wymiany handlowej), stanowi ona gest solidarności z Palestyńczykami.

  (na podst. Minivan News)

  Polubienie

  • Oby tylko Malediwów nie odwiedziła niespodziewanie za jakiś czas, dziwna „powódź” spowodowana karzącą ręką żydowskiego boga.

   Tego niestety nie można wykluczyć. „Wybrańcy” takich rzeczy nie zapominają i nie darują nikomu.
   opolczyk

   Polubienie

 9. Dezinformacja już w samym tytule (i w pierwszym zdaniu wstępu) tego ważnego newsa!:
  „- Ten wyrok niewątpliwie wpływa na zagrożenie naszego kraju terroryzmem. To wyraźny sygnał dla terrorystów, że Polska brała udział w bezprawnych działaniach wobec osób podejrzanych o terroryzm, w tym wypadku dwóch islamistów, którzy są więzieni w Guantanamo – w ten sposób prof. Kuba Jałoszyński, były antyterrorysta w rozmowie z WP.PL komentuje orzeczenie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. Trybunał uznał, że nasz kraj naruszył m.in. zakaz tortur i nieludzkiego traktowania skarżących ws. więzień CIA w Polsce. Polska ma zapłacić 100 tys. euro Abdowi al-Rahimiemu al-Nashiriemu i 130 tys. euro Abu Zubajdzie, którzy twierdzą, że byli przetrzymywani w więzieniu CIA na terenie naszego kraju.” http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Prof-Kuba-Jaloszynski-Polska-zagrozona-terrorysci-moga-nas-ukarac,wid,16776929,wiadomosc.html
  ~OBSERWATOR: Terroryści powinni upomnieć się o dolary od tych co wzięli za ich uwięzienie w Polsce i za zgodę na znęcanie się nad nimi w Polsce, reszta Polaków nie jest winna
  ~darek: Jeżeli to więzienia CIA to niech CIA zapłaci odszkodowania.
  ~JOHN: …NIE WPIERDALAĆ SIĘ W PROBLEMY DALEKICH, OBCYCH NARODÓW!!! Nie potrafimy zrobić porządku we własnym kraju a pchamy się z brudnymi butami do czyjegoś domu. Co nam dał Irak, Afganistan teraz Ukraina? SAME STRATY!!! Za IRAK I AFGANISTAN ZAPŁACI SPOŁECZEŃSTWO, POLSKIE DZIECI, EMERYCI!!! Ukraina-tracimy rynek zbytu nieodwracalnie na polskie produkty-Rosję. Oczyszczamy te rynki dla np. Niemiec. TO JEST NASZ ZYSK!!! Dobry gospodarz robi porządek na własnym podwórku, utrzymuje poprawne stosunki z sąsiadami. NO ALE MY MAMY SIKORSKICH, TUSKÓW, KOM…, BOLKÓW, PRZYBŁĘDÓW NIE WIADOMO Z JAKIEJ PLANETY!!!”

  Podziękowania za powyższy link i komentarze dla „Zprowokowanego” 🙂
  PS Uwaga! Najbardziej wymowny fragm. tekstu:
  „- Na pewno dobrą strategią jest nienagłaśnianie tej sprawy. Im więcej szumu medialnego, tym gorzej dla polskiej racji stanu i naszego bezpieczeństwa – podkreśla.” 😉

  Polubienie

  • A w mediach skundleni ‚eksperci’ aż wyją ze złości i wciąż bredzą o rosyjskiej agenturze. To już jest śmiechu warte, a golemy siedzące przed tv wierzą, że tak jest. Są tak omamieni i ogłupieni, że nawet, gdyby ich największy telewizyjny guru podał im dowody, to i tak nie uwierzyliby i poszli dalej…

   Admin

   Polubienie

 10. Otrzymałem odpowiedź z kancelarii Tuska:

  Von: kontakt
  An: Biuro Prasowe Ministerstwa Spraw Zagranicznych
  Cc: „as.poliszynel@gmail.com”

  10:05 (vor 20 Minuten)

  an Biuro; mich

  Przesyłam zgodnie z właściwością

  MONIKA K… (nazwisko ukryłem – opolczyk)
  stanowisko

  Główny Specjalista

  KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW

  Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: cid:image001.png@01CCA2B3.657DA300

  Al. Ujazdowskie 1/3, 00-583 Warszawa
  tel. +48 22 694 66 79, fax +48 22 694 „

  Monika K przesłała mój mail do biura prasowego MSZ – ciekawe czy Radek Applebaumowicz się ucieszy?

  Polubienie

 11. Przeglądając pewną stronę/forum „oślepiła” mnie reklama/baner „polskiego” komunikatora internetowego. Oto poszczególne slajdy tej reklamy:  Strona:
  http://urodziny.gg.pl/

  Na „urodziny” polskiego komunikatora i to tak znanego i popularnego, spodziewałbym się reklamy w barwach Polski, a nie w barwach Ukrainy obecnie jednoznacznie kojarzonej z nielegalną juntą.
  Tym smutniejsze to jest, że założyciel tego komunikatora osiągnął wielki sukces, mienił się być lewicowcem, i Polakiem.
  Być może GG już do niego nie należy i niesprawiedliwie go „oskarżam”.
  Od dziś GG dla mnie nie istnieje.

  Jeszcze coś dodam.
  Być może ogarnia mnie już paranoja. Wprawdzie żółty kolor w tej reklamie można identyfikować ze znakiem GG, czyli słoneczkiem. A niebieski z rejsami po wodach Chorwacji.
  Ale przekaz podprogowy w czasie obecnej zawieruchy na Ukrainie jest jednoznaczny: kolory identyfikujące juntę na Ukrainie mają się kojarzyć z czymś pozytywnym: urodzinami, świętem, zabawą, beztroską.

  Polubienie

  • Myślę, że masz słuszne skojarzenia. To jakby kolejny etap w myśl hasła ‚solidarni z Ukrainą’. Przekazy są jednoznaczne – na Ukrainie jest problem i tym problemem są rosyjscy terroryści i Rosja w osobie dyktatora Putina. U mnie w robocie już się zastanawiają, kiedy Putin dojdzie do naszej granicy i czy wtedy miłościwie panujące USA zareagują na rosyjski akt agresji. Wszak USA są piękną kolebką demokracji, a ich polityka pokojowa stała się tradycją we współczesnym świecie.

   Polubienie

 12. Świat się budzi i masowo protestuje przeciwko dokonywanym przez Izrael ludobójstwie. Masowo protestują ortodoksyjni żydzi.

  http://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/07/15/wiat-sie-budzi-i-masowo-protestuje-przeciwko-dokonywanym-przez-izrael-ludobojstwie/

  Izraelczycy protestują w centrum Tel-Awiwu i Hajfy przeciwko zbrodniom wojennym własnego państwa!

  http://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/07/21/izraelczycy-protestuja-w-centrum-tel-awiwu-przeciwko-zbrodniom-wojennym-wlasnego-panstwa/

  Dowody procesowe izraelskiej zbrodni ludobójstwa i eksterminacji ludności cywilnej Palestyny.

  http://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/07/21/dowody-procesowe-izraelskiej-zbrodni-ludobojstwa/

  A „polskie” media ukrywają temat. Księża na kazaniach też, jak zawsze, unikają tego zbyt dla nich trudnego tematu.., Takie sytuacje pokazują kim kto jest.

  Polubienie

 13. Korporacyjni „bogowie” US-raela i jego „wyznawcy” z rabinicznym „blogoslawienstwem” Watykanu doprosili sie az za nadto, zeby im globalnie pokrzyzowac plany „czynienia sobie Ziemi poddanej” ze zniszczeniem „niewiernych” z biala rasa na czele , gdzie przystepuja do kolejnego ataku na Slowian :

  Tzw. obrońcy „białej rasy” (inny przykład: tzw. „obrońcy życia”) są gorsi (i niedoinformowani naukowo i historycznie) od tych, którzy „walczą” z islamem (podziały religijne, agenturalnie kreowane zagrożenie „terroryzmem”) – kolejna fałszywa (i niebezpieczna) barykada! Takimi grupami łatwo jest ideologicznie/politycznie manipulować i je konfliktować/konfrontować.
  Notabene w ujęciu klasycznym (czy lingwistycznym) ani „rasa”, ani „biała” – nie dot. cech fizycznych (np. koloru), lecz stanu wiedzy/świadomości.

  PS „…sam, choć formalnie jestem ‚rasy białej’, to lubię się opalać i po dłuższym okresie intensywnego nasłonecznienia do tego stopnia ‚brązowieję’, że po miesiącu na wysokościach powyżej 4400 m w Himalajach, moje ręce tak pociemniały, że miały kolor identyczny z kolorem rąk towarzyszącego nam hinduskiego oficera łącznikowego (który, choć antropologicznie ‚rasy indoeuropejskiej’, czyli ‚białej’, był prawie czarny).” – MG

  Admin

  Polubienie

  • Obecnie najbardziej niszczona głodem, nędzą, chorobami (w tym celowo masowo wstrzykniętym Afryce wirusem HIV), celowo prowokowanymi wojnami na podłożu etnicznym i religijnym są Afrykańczycy. Na drugim miejscu jest ciemniejszy od białasów świat islamu – kolorowe rewolucje, wojny i okupacje – robione rękami głównie białego chrześcijańskiego bandyckiego NATO. Indianie nadal są traktowani przez białasów usraelitów jak podludzie i wegetują w rezerwatach. A w Ameryce Południowej walczą z białasami o własne prawa.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/09/01/mapucze-w-kleszczach-zachodniej-antycywilizacji-2/
   https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/17/biala-cywilizacja-w-lapskach-globalizmu-morduje-amazonie/
   Przypomnę, że to elita tzw. „białej rasy” dała się zjahwizować i to białasy rozwlekły po całym świecie nadjordańską dżumę. Oni byli twórcami kolonializmu. I oni nadal stanowią trzon żydo-banksterskich kastetów do podboju świata – NATO, Duży USrael i jewrounia.
   Z „białej rasy” atakowany jest głównie świat słowiański – za to że Rosja stoi banksterom na drodze. Najsmutniejsze jest to, że i wśród Polaków są miliony genetycznych Słowian – duchowych żydłaków – szczujących na ostatnie bastiony wolnych państw słowiańskich – Rosję i Białoruś.

   Polubienie

 14. http://xportal.pl/?p=15713
  RN: Ziemkiewicz za Izraelem

  Pozostający tzw. „doradcą” ugrupowania „Ruch Narodowy” publicysta Rafał Ziemkiewicz w felietonie zatytułowanym „Żydzi do Gazy” zamieszczonym na portalu Interia wyraził swoją opinię na temat syjonistycznej agresji na Strefę Gazy. W swym Ziemkiewicz dokonuje apoteozy żydowskiego nacjonalizmu (syjonizmu), porównując go do nacjonalizmu polskiego: Zasadnicza różnica jest właściwie tylko jedna: syjonistom się udało, my niestety ponieśliśmy klęskę. Niemniej, trudno polskiemu narodowcowi nie patrzeć na Izrael z podziwem i sympatią. Chciałbym doprawdy, by tak kiedyś wyglądała Polska (wyjąwszy oczywiście klimat i ciągłe ataki terrorystów) i by tak skutecznie umiała realizować swoje narodowe interesy.

  Dalej Ziemkiewicz konkluduje, że każdy sprzeciwiający się syjonistycznemu okupantowi jest „lewakiem” oraz stwierdza: (…) mało co irytuje mnie bardziej niż ludzie, którym wydaje się, że są „narodowcami”, bo przy każdej możliwej okazji dają upust żydofobicznym obsesjom, a już najchętniej perorują o mniemanych podłościach Izraela.

  Publicysta związany z „Ruchem Narodowym” powtarza także główną tezę syjonistycznej propagandy, pisząc: Izrael znalazł się w sytuacji podobnej jak USA podczas wojny w Wietnamie. Wojskowo wygrywa, ale przegrywa batalię o sympatię świata.

  Na podst. http://fakty.interia.pl/felietony/news-zydzi-do-gazy,nId,1481803

  Komentarz Redakcji: Neokonserwatyzm, atlantyzm i syjonizm w czystej postaci, ucharakteryzowane na „patriotyzm” a nawet „polski nacjonalizm” (!) – oto poglądy „doradcy” ruchu narodowego. Za niewątpliwą zaletę wynurzeń Ziemkiewicza należy uznać fakt, iż nie próbuje ukrywać ani pudrować swoich rzeczywistych sympatii. Jak się one mają do rewolucyjnego nacjonalizmu – odpowiedź pozostawiamy domysłowi Czytelników.

  Takich to mamy narodofcóf i nacjonalistóf od siedmiu boleści.

  „Występuje dziwna zbieżność stanowisk w stosunku do Izraela i żydów Prawego Sektora, i doradcy Ruchu Narodowego pana Ziemkiewicza –
  Poniżej wystąpienie jednego z przywódców Prawego Sektora na wiecu w Kijowie”
  :

  Admin

  A cała ta historia pokazuje, do jakich zboczeń prowadzić może nacjonalizm.
  Zastanawiam się, czy Ziemkiewicz to tylko użyteczny idiota, czy coś gorszego.
  opolczyk

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.