Na zielonej Ukrainie…pod rządami bandziorów uzurpatorów kijowskich jewrosrajdaniarzy

Sytuacja w Ługańsku

Для волнующихся на тему Луганска.

Вопреки сообщениям СМИ в Луганске нет украинских войск, город под контролем армии Луганской народной республики.

Луганск продолжают расстреливать Градами и артиллерией, количество раненых и убитых растет. Обстрел идет в основном со стороны поселка Металлист. Большая города лишилась света, воды, горят шахты вблизи города. На окраинах идут боестолкновения с карательными отрядами.
Бои идут под Рубежным, атакован блокпост нацгвардии.
В районе Краснодона идет боестолкновение с применением артиллерии и ПТУРов, по предвартельным данным уничтожают колонну украинской техники.

http://rusvesna.su/news/1405714874 – цинк

Сегодняшний день оказался для Луганска одним из самых кровавых за всю историю войны. Более жестокого обстрела, по словам местных жителей, еще не было. 44 погибших человека – и похоже, что их число еще ненамного, но может увеличиться. 215, по последним сообщениям, числятся ранеными. Среди погибших один ребенок, среди раненых четверо детей. Все погибшие и пострадавшие – мирные жители.

http://colonelcassad.livejournal.com/1678543.html – Военные преступления в Луганске 18.07
http://colonelcassad.livejournal.com/1679093.html – Масштаб разрушений в Луганске на 18.07

Осторожно, ниже есть фото и видео 18+.

Массированный обстрел Луганска из орудий всех калибров и РСЗО продолжается. Цель простая – истребление как можно большего кол-ва мирного населения и организация паники в городе.
Примерно час назад по Луганску был нанесен авиаудар, в городе перебои со светом и водой, воет сирена гражданской обороны.

Фашисты обстреливают Северодонецк из РСЗО.

Пожар на Лисичанском НПЗ.

Плюс сгоревший БМП хунты между Изварино и Кранодоном.

Разбитая батарея хунты под Краснодоном.

http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3394487/ – цинк

http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/2968-voyna-na-yugo-vostoke-onlayn-18072014-hronika-sobytiy-post-obnovlyaetsya.html – онлайн-трансляция боевых действий на „Голосе Севастополя” за 18.07

Za: http://colonelcassad.livejournal.com/1679778.html


Postscriptum I:
„Polakom, którzy podżegają świat do wojny z Rosją proponuję pomyśleć o własnych dzieciach. Dziś z satysfakcją przyglądacie się jak banderowska dzicz morduje mężczyzn, kobiety i dzieci na wschodzie Ukrainy. Rechoczecie, cieszycie się z tego i wołacie o więcej. Jutro ci sami rozzuchwaleni mordercy przyjdą zarżnąć i spalić żywcem na waszych oczach waszych ojców, matki, mężów, żony, dzieci i wnuki. Jutro użyją samolotów i artylerii, aby zrzucać bomby na ich domy, tak jak robią to teraz w Donbasie. Jeszcze nie zapomnieli o Przemyślu i kilku wschodnich powiatach. Dziś milczycie i nie sprzeciwiacie się tej zbrodni, jutro sami będziecie wołać o pomoc. Miejcie wtedy świadomość, że gdzieś na świecie żyją bestie w ludzkich skórach, które rechoczą z tego powodu, cieszą się i wołają o więcej. Tak jak Wy dzisiaj. To nie jest telewizyjny reality-show, gdzie kibicuje się jednej z drużyn. To jest wojna i giną ludzie.” – E.Zinkiewicz

Postscriptum II:
„A sprawiedliwość dziejowa wymagałaby, aby tych wszystkich, którzy kibicują bandytom banderowcom i jewrosrajdaniarskim uzurpatorom kijowskim spotkało to samo co spotkało ofiary zbrodniczego jewrosrajdaniarskiego i banderowskiego terroru i wojny w Donbasie. Może dopiero wtedy tym zaślepionym idiotom otwarłyby się oczy.” – A.Szubert

Reklamy

44 komentarze do “Na zielonej Ukrainie…pod rządami bandziorów uzurpatorów kijowskich jewrosrajdaniarzy

 1. http://bialczynski.wordpress.com/2014/07/18/kres-2014-wielkie-czyszczenie-polski-medycyna-i-polityka/#comments
  To co dzieje się u Białczyńskiego pozostawiam bez komentarza.

  Kornelia
  Już dawno zdemaskowaliśmy CB jako co najmniej użytecznego idiotę jeśli nie świadomego dezinformatora – czytaj – agenta wpływu. Pisałem o tym wielokrotnie. Jego współpracownik Kopko/”Orlicki” to ewidentny agent nasłany do infiltracji, rozbijania, ogłupiania i zżydzania środowisk Słowiańskich.
  opolczyk

  Polubienie

 2. Polecam wszystkim na innych portalach społecznościowych i internetowych forach serwis informacyjny o aktualnych wydarzeniach na Ukrainie prowadzony przez internautę o nicku „AdNovum” na blogu umieszczonym na portalu NEon24 . Link do strony :

  http://adnovum.neon24.pl/

  Serwis ten, w dobie powszechnego zakłamania mediów, jest jednym z nie wielu mediów , będącym kompendium obiektywnej i rzetelnej wiedzy o aktualnych wydarzeniach na Ukrainie.

  Łódź, dnia 20 lipca 2014 r. Michał Jarzyński

  Polubienie

 3. Banderowiec -zboczeniec-morderca nosił zdjęcie swoich ofiar /matki i jej dziecka/ przy sobie w dokumentach. Identyczne zdjęcie znajdowało się w albumie u jego rodziny. O czym to świadczy ? O skurwysyństwie banderowców ! Wielkim błędem było ich przyjęcie po II wojnie światowej do narodów radzieckich i zakazanie mówienia ludziom o nich prawdy w ramach fałszywie rozumianej jedności narodów i przeciwdziałania nienawiści rasowej. Skutki tej polityki widzimy dzisiaj , w odradzającym się banderyzmie. W przyszłości już nigdy więcej nie wolno powtórzyć tego błędu. Co jest na rzeczy, iż syjonistyczna Ameryka wspiera banderowców ? Czy czasami nie są to wspólne korzenie ? Chyba tak ! Mam na myśli Chazarów i zamieszkiwały przez nich w przeszłości terytoria.


  Polubienie

  • Panie Michale

   Ogromna większość Ukraińców nie była banderowcami. Ich była w sumie garstka – tysiące na miliony normalnych Ukraińców. Ta dzicz mordowała nawet tysiącami swoich – za pomoc Polakom lub nawet za to, że nie chcieli Polaków mordować. Rodzinę mojej teściowej Ukraińcy ostrzegli przed banderowcami. Dzięki temu przeżyli wszyscy. Po wojnie w ZSRR i PRL miało miejsce prawdziwe polowanie na banderowców (w PRL walki w Bieszczadach i akcja „Wisła”). Ci najważniejsi albo dostali wyroki śmierci, albo zwiali na zachód. Reszta zaś udawała, że banderowcami nie była.
   Banderę w 1959 roku zlikwidował w Monachium agent KGB.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Stepan_Bandera#.C5.9Amier.C4.87
   Nie możemy utożsamiać wszystkich Ukraińców z tą zwyrodniałą dziczą.

   Polubione przez 1 osoba

   • Panie Andrzeju !

    Ja nie utożsamiam banderowców z Ukraińcami, lecz stawiam naukową hipotezę, iż „banderowcy to genetyczni Chazarzy”. Ten problem naukowy wymaga badań historycznych , etnograficznych, archeologicznych itd. Wydaje mi się , iż chyba nigdy do tej pory, z różnych względów, politycznych , narodowościowych i społecznych problem ten nie był przedmiotem dociekań naukowych, a szkoda. Niemniej obserwując na przestrzeni ostatniego półwiecza banderowców i chazarów, trudno nie dostrzec dużych podobieństw w społecznych zachowaniach tych dwu społeczności. Mam na myśli II wojnę światową , jak również obecną sytuację na Ukrainie. Poza identycznymi wręcz zachowaniami obu grup społecznych , narodowościowych na uwagę zasługuje również ich wzajemna solidarność i identyfikacja. Póki co problem pozostawiam otwarty, licząc na to , iż kiedyś znajdzie on naukowe rozpoznanie i wyjaśnienie, a może nawet potwierdzenie.

    Polubienie

    • Panie Michale

     Co do chazarskości banderowców powiem tyle – zapewne są wśród banderowców zakamuflowani potomkowie Chazarów – ale nie przypuszczam że każdy banderowiec to Chazar. Podobnie jest z „naszymi” radykalnymi nacjonalistami – w ich szeregach jest nie tylko żydo-banksterska agentura ale i Chazarzy. Tyle że nie wszyscy. Durnych Polaków też wśród nich znajdziemy. Skrajny nacjonalizm, szowinizm dla sporej grupy młodych zagubionych ludzi jest ponętny jako „identyfikator” – i stąd sporo młodych „łysych pał” tak garnie się w szeregi szowinistów.

     Dalej…

     Napisał Pan:

     „O czym to świadczy ? O skurwysyństwie banderowców ! Wielkim błędem było ich przyjęcie po II wojnie światowej do narodów radzieckich i zakazanie mówienia ludziom o nich prawdy w ramach fałszywie rozumianej jedności narodów i przeciwdziałania nienawiści rasowej.”

     Banderowców nikt nie przyjął do narodów radzieckich. Przyjęto Ukraińców. Nie było banderowskiej republiki radzieckiej. Banderowcy stanowili niewielką domieszkę wymieszaną z normalnymi Ukraińcami.

     Polubienie

   • Odnośnie zdjęcia (którym się często manipuluje w Polsce) rzekomych polskich dzieci, przywiązanych drutem kolczastym do drzewa i zabitych przez bandę UPA – w rzeczywistości zostały one zamordowane przez ich chorą psychicznie matkę, cygankę i zostało zrobione w 1923 r.: http://pl.wikipedia.org/wiki/Marianna_Dolińska

    PS „‚Baba’ to była partyzancka ksywa bardzo niziutkiego – ok. 160 cm wzrostu jak nasza ‚kaczka’ – Stepana Bandery, skądinąd syna uniackiego popa jak wielu znanych banderowców.” – Russia24, MG

    PPS I jeszcze jedna kwestia – nagłaśnianie (i zawyżanie) udziału tzw. „Ukraińców” w pacyfikacji powstania warszawskiego (głównie na Woli), a przemilczanie w niej roli innych grup etnicznych, np. Azerów czy Turkiestańczyków.

    „Dowódca jednostki SS pacyfikującej powstanie warszawskie mieszka w USA”

    Polubienie

 4. Jestem bardzo wdzięczny Panu Andrzejowi Szubertowi, za działalność na rzecz walki o pokój! Przez agresywną politykę amerykańską grozi nam III-cia wojna światowa, mało jest ludzi tak odważnych i mądrych jak Pan Andrzej Szubert! Mój wielki szacunek!

  Polubienie

  • Panie Eugeniuszu

   Przyznam się szczerze, że czuję się zażenowany Pańskimi pochwałami. Robię tylko i wyłącznie to, co uważam za mój zwykły ludzki obowiązek. I nic ponadto.
   Ze swej strony chciałbym Panu w tym miejscu podziękować za wiele maili z różnymi informacjami i linkami, jakie od Pana otrzymuję. Także link do powyższego wpisu ze zdjęciami i filmami obrazującymi koszmar życia ludności w Donbasie otrzymałem od Pana. Wczoraj poprosiłem Admina Słowianina, aby wrzucił wszystko to jako wpis na blog. Jest to więc nasza wspólna działalność publicystyczna. Wykonuje Pan wiele świetnej roboty i także zasługuje na szacunek.

   W tym miejscu jeszcze ciekawostka – jakie to „niepodważalne dowody” rosyjskiej zbrodni zestrzelenia malezyjskiego samolotu przedstawia banderowska swołocz. Pół godziny temu żydo-szczekaczka tvp.info pokazała zdjęcie, które jewrosrajdaniarska bezpieka przedstawia jako dowód w sprawie. Zdjęcie to widać w tym linku:
   http://www.tvp.info/16105239/sbu-wiemy-skad-strzelali-ukraincy-pokazali-zdjecie-z-momentu-wystrzelania-rakiety-ktora-stracila-boeinga

   I co widzimy na tym „dowodowym” zdjęciu? Puste pole i pionowa smuga dymu. Pomijam to, że na zdjęciu nie ma nic szczególnego w krajobrazie, co mogłoby pomóc zidentyfikować sfotografowane miejsce. Ważniejsze jest to, że na zdjęciu nie widać – kto strzela, czym strzela, do czego strzela i kiedy strzela. Nic! Kompletnie nic. Tylko pole i pionowa chmurka. Ale dla bandziorów i dla żydo-szczekaczki tvp.info to zdjęcie jest dowodem na to, że to rosyjscy powstańcy zestrzelili samolot malezyjski.
   Takimi oto „dowodami” zbrodniarze terroryści jewrosrajdaniarsko-banderowscy chcą wrobić Rosję w ich własną zbrodnię!
   Takiej obrzydliwej hucpy można spodziewać się tylko po skurwionych żydo-mendiach i ich pupilkach – banderowskich zwyrodnialcach.

   Polubienie

  • Podpisuję się pod słowami Pana Eugeniusza obiema rękami.
   A Pan, Panie Opolczyku, nie musi być przesadnie skromny.
   Szósty dzień tkwię na Pańskim blogu i „z otwartymi ustami”chłonę pańską pracę.

   Polubienie

 5. Dzieki panie Andrzeju za wytlumaczenie roznicy . Niestety myslenie takie pokutuje wsrod Polakow. Nie ma grupy ethnicznej Ukraincy…to pojecie abstrakcyjne ale funkcjonujace w rzeczywistosci i juz na tykle zestarzale , ze okrzeplo i przybiera realne ksztalty.
  Ludnosc Ukrint top mozaika roznych pelmion slowianskich jak i innych w tym z ogromna domieszka Polowcow..ktorych juz tysiac lat temu nazywali POl owcami czyli pomieszanymi na pol… Wielu ludzi na Ukrainie doskonale wie o swej ethnicznosci…tak ze pytani mowia..o my to Polacy, albo Rosjanie..albo Babcia byla Polka dziadek Czech…etc etc//nei tal dawno dziewczyna czysta Polka..pytan a kim sie czyjesz odpowiedziala po namysle…ja wiem ze ja z Polako ale czuje sie Ukrainka…
  Wie pan boczek sam narasta na swince..ale jak pan chce odrrwac tludzcz od miesa…musi pan swinke zabic…
  Z tym musi sie poprostu pogodzic….

  Panie Romku – po co pan komplikuje sprawę. Parę lat temu byłem na spędzie internowanych w Uhercach. W kilku wstąpiliśmy do restauracji, właściciel miał dziwny akcent, zapytaliśmy go – kim jest. Odpowiedział – jestem Ukraińcem – a po chwili dodał – Łemkiem. No to pytamy – Ukrainiec czy Łemek. A on na to – Łemkowie to Ukraińcy.
  W Polsce też znajdzie pan np. w poznańskim ludzi co mówią – jestem Wielkopolaninem; na Mazowszu – jestem Mazowszaninem: na Mazurach – jestem Mazurem.
  Zwłaszcza na wsiach w wielu regionacn nadal jest żywa pamięć o korzeniach w prastarych plemionach słowiańskich:
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2b/Plemiona_polskie.png
  Na Ukrainie już od dawna trwa proces tworzenia się ogólniejszej identyfikacji jako Ukraińcy wśród ludności różnych mniejszych grup etnicznych czy plemion. Zwłaszcza od roku 1991.
  opolczyk

  Polubienie

 6. „Może dopiero wtedy tym zaślepionym idiotom otwarłyby się oczy.” – A.Szubert
  Trochę ponad tydzień temu była kolejna rocznica rzezi na Wołyniu dokonanej na Polakach przez bandy UPA. Proponuję tym zaślepionym półgłówkom choć trochę się rozejrzeć, poczytać czy pooglądać np to:

  Większości jednokomórkowców i tak to nie trafi do rozumu, poprzez oczywisty brak tegoż, ale może otworzy oczy chociaż nielicznym. Otworzy oczy na to kogo tak naprawdę wspierają i być może pozwoli im to uzmysłowić, że są następni w kolejce pod ostrza rezunów.

  Polubienie

   • Opolczyk,

    Ostatni film ‚wisi’ w wielu miejscach, również u kolegi treborok:

    Wspomniany treborok prowadzi także interesujący blog, jakby ktoś nie znał, podaję link:
    http://treborok.wordpress.com/
    Jest wielu podobnie myślących ludzi, wielu robiących wspaniałe rzeczy i należy informację o takich osobach rozpowszechniać i dzielić się nimi.
    Pozdrawiam

    Polubienie

  • Ludzie którzy popierają politykę kijowskiej junty i jej popleczników/mocodawców z zachodu oglądają za dużo telewizji, słuchają za dużo radia i czytają za dużo gazet, przyjmują tą propagandę bezkrytycznie, bezmyślnie i jeszcze się głupio cieszą że „wszystko wiedzą” co na świecie się dzieje, ale tak naprawdę to gówno wiedzą, tylko myślą że wiedzą. Kiedyś za komuny były zagłuszarki czy urządzenia zakłócające sygnał zachodnich mediów nadających na kraje bloku socjalistycznego oraz zakaz posiadania anten satelitarnych, ludzie na to psioczyli i psioczą do dziś ale ja teraz myślę że to było dobre rozwiązanie, zachodnia propaganda miała ograniczony dostęp do ludzkich umysłów. Myślę że w dzisiejszej Polsce zakaz nadawania dla zachodnich albo prozachodnich telewizji czy radia oraz ich zagłuszanie byłoby dobrym rozwiązaniem i myślę że kiedyś uda się to ponownie wprowadzić, te media po prostu zagrażają pokojowi na świecie i tym samym zagrażają życiu i zdrowiu całej ludzkości więc albo w skali globalnej ulegną całkowitej likwidacji(po ewentualnym upadku władzy banksterów) albo w poszczególnych krajach trzeba je będzie zagłuszać albo zakazywać nadawania.

   Polubienie

 7. Tak….tak , to nie są żarty ! Syjonistyczny twór pod nazwą Unia Europejska buduje w sumie za nasze pieniądze we wschodniej Ukrainie obozy koncentracyjne dla Słowian tj. dla Ukraińców , Rosjan, Polaków , czyli dla nas !

  Polubienie

  • Ludzie w Europie o tym nie wiedzą i nie mówią, a media będące na syjonistycznym łańcuchu ten fakt przemilczają. Niemniej dzisiejsza Europa występująca pod nazwą Unii Europejskiej jest w swej istocie faszystowska, tylko stwarza pozory demokratycznego centrum władzy. Mówi o tym dr.Rath :

   Unia Europejska jest wcieleniem tych syjonistyczno -faszystowskich koncepcji społeczeństwa , które nie udało się zrealizować poprzez działania wojenne syjonistycznej marionetce Hitlerowi w trakcie II wojny światowej. Obecnie realizacja tych chorych syjonistyczno -faszystowskich teorii społecznych przeprowadzana jest podstępnie, w skrytości, co istotne – o zgrozo- przeprowadzana jest na oczach i przy osobistym udziale ogłupiałych Europejczyków , zwiedzionych pięknymi, nie mającymi żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości , pięknymi hasłami : „równości, tolerancji, otwarcia granic”. Obozy koncentracyjne budowane we wschodniej Ukrainie przez Unię Europejską dla Słowian są najlepszym dowodem „prawdziwego oblicza” Unii Europejskiej, są odpowiednikiem obozów koncentracyjnych tworzonych przez II Rzeszę Niemiecką w trakcie II wojny światowej . Historia się powtarza, chociaż teraz w nieco innej bardziej zakamuflowanej i mocno zawoalowanej formie. Ludzie obudźcie się !

   Polubienie

    • Panie Michale

     Nazywanie jewrounii faszystowską wywołać może skojarzenie, że jest rządzona przez Niemcy. Bo dla wielu Polaków przymiotnik „faszystowski” jest synonimem „niemiecki”. Właściwiej jest nazywać jewrounię dyktatorską – gdyż ten przymiotnik jest „neutralny” i nie kojarzy się z żadnym państwem. Jeszcze właściwiej byłoby nazywać jewrounię żydo-banksterską dyktaturą. Wszak to żydobanksterzy za pomocą ich marionetek politycznych są faktycznymi decydentami w jewrounii (i w Dużym USraelu też).
     Na marginesie dodam, że faszyzm to także Włochy za Musoliniego. I znam osobiście Włochów, którzy czasy Mussoliniego (sprzed wojny) wspominali z sentymentem.
     Określanie jewrounii syjonistyczną jest tylko warunkowo zasadne. Jewrounia jest tworem żydo-banksterów, którzy wprawdzie wspierają syjonizm ale przede wszystkim są wyznawcami Mammona.
     Powinniśmy unikać sformułowań mogących wywoływać nieporządane skojarzenia.
     Hitler był finansowany przez żydobanksterów, ale do końca ich marionetką nie był. Podbicie Francji i próba inwazji na wyspy Rothschilda nie były w planach banksterów. Hitler miał od razu uderzyć na ZSRR. Ale najpierw zaatakował UK co było zagrożeniem dla Rothschilda. Dlatego po inwazji III Rzeszy na ZSRR banksterzy zmienili plany i zaczęli wspierać militarnie i gospodarczo Stalina, którego w ich planach Hitler miał rozwalić. Ale w zaistniałej sytuacji Hitler był dla banksterów niebezpieczniejszy. Stąd nastąpiła zmiana planów i wspieranie przez banksterów ZSRR zamiast jego likwidacja rękami Hitlera.

     Forged

     Znam wiele wypowiedzi dra. Ratha i zauważam u niego zawężanie problemu do dyktatury koncernów chemiczno-farmaceutycznych. A to jest niesłuszne. Zachodem rządzą żydo-banksterzy, a koncerny chemiczno-farmaceutyczne są tylko jednym z filarów ich bogactwa, władzy i potęgi. W bankructwie zachodu większy wkład ma bandycki grabieżczy system bankowy:
     https://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/23/banksterzy-grabiezcy-ludzkosci/
     https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/22/najwieksze-oszustwa-w-historii-ludzkosci/
     oraz postępująca prywatyzacja majątku narodowego – zyski trafiają nie do budżetu a do kieszeni prywaciarzy.
     Sprawa prywatyzacji…
     Gdy Helmuta Kohla wybrano na kanclerza w Niemczech bezrobocie i zadłużenie były minimalne, śladowe. Od trzeciej kadencji Kohl (ma polecenie żydo-banksterów) wdrożył zmasowaną prywatyzację (energertyka, poczta, telekomunikacja, koleje i inne gałęzie państwowej dotychczas gospodarki). I od tego momentu gwałtownie rosnąć zaczęło bezrobocie i zadłużenie. Dlaczego? Zyski z przedsiębiorstw prywatyzowanych nie lądowały w budżecie państwa a prywatnych kieszeniech, a zwalnianych z pracy w ramach prywatyzacji musiało utrzymywać państwo – mające mniejsze niż wcześniej dochody. Rząd musiał więc zaciągać kolejne kredyty w prywatnych żydowskich bankach na lichwiarski odsetek. I obecnie ma już 6 bilionów euro długu.

     No i oczywiście na zadłużenie zachodu wpływają bandyckie wojny NATO (Serbia, Afganistan, Irak Libia, zbrojenie i finansowanie antyrządowych bandytów Syrii).

     Filarami władzy banksterów są:

     – bandycki system bankowy i monopol na emisję i kontrolę podaży pieniądza,
     – kontrola giełd (manipulacja wartością akcji, cen złota, wartością walut – i wywoływanie kryzysów)
     – pełna kontrola wiodących mediów,
     – pełna kontrola tzw. sceny politycznej (żydo-media kreują agentów na „mężów stanu” a niszczą medialnie niezależnych)
     – kontrola gospodarki będącej praktycznie w rękach żydo-banksterów i ich podkomendnych. Koncerny chemiczne i farmaceutyczne także są ich własnością i przez nich są kontrolowane. Jednym z ich priorytetowych zadań, obok gigantycznych zysków jest depopulacja.

     W tym wykładzie dr Rath tylko jeden raz wymienił Rothschilda i Rockefellera. Ale oni koncernami chemiczno-farmaceutycznymi kierowali już wcześniej – praktycznie od początku. Choć nie zawsze jawnie i bezpośrednio – a przez pomniejszych żydo-banksterów (właścicieli akcji) i przez podstawionych akcjonariuszy którzy za pieniądze Rothschilda i Rockefellera wykupywali akcje. Dr. Rath wyminił nazwiska wielu szefów koncernów. Ale oni nie byli decydentami. Koncernem nie rządzi menadżer czy rada nadzorcza. Koncernem rządzi właściciel – posiadacz większości akcji. Menadżer jest jego podkomendnym, jego „urzędnikiem”. Wszystkie plany o jakich wspominał dr Rath w związku z menadżerami big chemii & pharmy były planami żydobanksterów.

     To, że do realizacji ich planów żydo-banksterzy wykorzystywali Niemców (często krypto-żydów) może sprawiać wrażenie, że Niemcy są decydentem w jewrounii. W rzeczywistości Niemcy są tak samo własnością żydo-banksterów i znajdują się pod ich okupacją. A elita polityczna Niemiec to zwykłe płatne arlekiny – marionetki polityczne.

     Pod koniec dr.Rath popełnił ewidentną dezinformację – wojna trzydziestoletnia była wojną religijną – katolicko-protestancką. A nie wojną feudalną panów o utrzymanie ich uprzywilejowanej pozycji. Była wojną zainspirowaną przez papiestwo chcące odzyskać kontrolę nad zbuntowanym protestantyzmem. Choć istnieje związek pomiędzy wynalezieniem druku (1450 rok) a wojną trzydziestoletnią (1618-48). Drukowane książki ułatwiły reformację – antykatolickie publikacje drukowano w dużych ilościach. To dlatego papiestwo wprowadziło cenzurę i indeks ksiąg zakazanych. I paliło zakazane księgi oraz autorów, jeśli wpadli w łapska watykańczyków.

     Polubienie

     • Szanowny Panie Opolczyku.

      Pan to wie i rozumie, a ja tylko nadmieniam:

      Dr Rath jest Niemcem i przemawia PUBLICZNIE.
      Zapewne zdaje Pan sobie sprawę jak byłby sponiewierany (a nie odbierany) gdyby wprost mówił, że za kartelem farmaceutyczno-chemicznym stoi banda jewrei? (Chociaż w wykładzie przeze mnie wklejonym, wspomniał o tym, że po II WŚ aktywa zbrodniczego IG Farben zostały przejęte przez bydlaków Rotszyldów, i Rokefelerów.

      Czy naprawdę wyobraża Pan sobie, że w obecnym zniewolonym przez demonicznych, skurwiałych, tzw. żydów, taki człowiek jak Dr Rath (pamiętajmy, że to Niemiec „obciążony” nazizmem) może publicznie mówić: TO JEST DZIEŁEM ŻYDÓW!?

      Co ciekawe, ongiś mniej więcej to samo („nadmieniam”) napisał/dodał mi w odpowiedzi mailem sam Opolczyk 🙂

      Admin

      Polubienie

      • Jeszcze coś dodam, usprawiedliwiając poniekąd Pana Dr. Rath’a:
       w szatańskiej żydowskiej księdze jest dość mądre zdanie:
       „Kto ma oczy, ten widzi. Kto ma uszy, ten słyszy”.

       Pozdrawiam Pana Opolczyku z całego serca.

       Polubienie

      • Forged i Admin

       Zgadza się, sam kiedyś napisałem w mailu, że Rath nie może sobie pozwolić na terminologię, jaką np. używam ja. Z tym że jego wystąpienia uważam za zbyt asekuracyjne. I za niestety w pewnym przynajmniej stopniu dezinformacyjne. On przedstawia tylko kartele chemiczno – farmaceutyczne jako źródło wszelkiego zła. A to jest nieprawda. I powinien częściej i z większym naciskiem wymieniać nazwiska Rothschilda i Rockefellera jako decydentów działań tychże karteli. Powinien też choćby wspomnieć o Grupie Bilderberga i jej zakulisowej roli w polityce jewrounii z podkreśleniem, że liderami i decydentami Bilderbergowców są banksterzy. Nawet w Bundestagu Die Linke ostro krytykuje „międzynarodową finasjerę” i domaga się państwowej kontroli nad bankami, opodatkowania transakcji giełdowych i zakazu ratowania publicznymi pieniędzmi bankrutujących banków. Za co jest nielegalnie szpiclowana przez tajne służby „niemieckie”. Które oficjalnie podlegają pod kontrolę Bundestagu.

       Kolejna sprawa – w rzeczywistości dr. Rath w oficjalnym życiu publicznym BRD GmbH & Co. KG nie istnieje. Jest znany tylko w „drugim” obiegu. A w nim można sobie pozwolić na dużo więcej niż w telawiwzorni, Spieglu, Sternie czy FAZ-ie.

       „Przegląd rothschildowskich wypraw rabunkowych w powojennych Niemczech -1”.
       http://lupocattivoblog.com/2010/12/13/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-1/

       „Aby nikt się nie dziwił – do kogo należą Niemcy rzeczywiście – do Rothschilda”.
       http://lupocattivoblog.com/2010/02/23/damit-sich-niemand-wundert-wem-gehort-deutschland-wirklich-rothschild/

       Polubienie

 8. Znajomy podesłał mi maila otrzymanego od Adama K:

  (…) ja już mówiłem, że system kapitalistyczny jest nieludzkim systemem organizacji politycznej i ekonomicznej. To jest system przestępczy zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. To jest aberracja ludzka. Jak można mówić o Putina zdradzie Noworosji, skoro Rosja = ok. 17 mln km kwadratowych powierzchni, a Noworosja jest wielkości województwa pomorskiego. Liczna ludności jest także nieprzystająca. Nie może zatem Putin przekładać Noworosji nad Rosję. A teraz Rosji potrzeba jest jak najwięcej czasu. Wszak przez ostatnie 100 lat kraj ten był kilka razy niszczony, palony itd. Tymczasem takie USA już od 200 lat bomby nad sobą nie widziały. Dopiero ostatnie lata Rosja może się rozwijać, Dotąd to albo odbudowywali, albo produkowali uzbrojenie, bo „wróg stał bram”. Dzisiaj znowu stanął.
  USA i Zachód o tym dobrze wie i niechce dać czasu Rosji. Robią wszystko, aby znowu zamiast na chleb, książki Rsjanie wydawali pieniądze na bombki. Tyle co do Twoich kolegów zdrady Putina. Nie wolno bawić się krwią innych ludzi, bo jeśli to będziesz robił, to może przyjść czas, że i Twoją krwią sie zabawią. Jeśli to robią, to upodobniają sie do tych, o których piszą. Są dziećmi Buraka Zbicie samolotu na Urainie jest właśnie elementem targania Rsji za włosy. Niech czasem nie mają
  czasu! Niech czasem nie podwyższą pensji Rosjanom; niech czasem nie wybuduja jakiejś nowej broni odstaraszającej. Wszystko inne jest temu podporządkowane. A ten Waltzman – osoba udająca prezydenta Ukrainy – nie jest w niczym innym zainteresowany jak tylko w tym, aby móc dalej zarabiać pieniądze, aby jego pobratymcy mogli spokojnie strzelać do biednych Arabów, aby w razie czego miał gdzie uciec. Nie jest on wart nawet wymieniania jego nazwiska. Przecież nie były to żadne przedstawienia teatralne w telewizji pokazujące ciała zabitych dzieci przez żołdactwo waltzmanowskie.
  Jak można w XXI wieku zabraniać ludziom działań w kierunku tworzenia własnej państwowości. Wszak ZSRR pokazał, że jeżeli ludzie chcą się oddzielić i chcą tworzyć swoje państwo, to proszę bardzo. Dlaczego USA nie biorą przykładu? Czy jeżeli jakiś stan USA będzie chciał się oddzielić, to Burak wyśle tam gwardię z rakietami, aby ich przymusić do bycia razem z innymi. I oni mówią, że są wolnym krajem? Kapitalizm jest systemem faszyzmogennym. Burak dostał przecież nagrodę pokojową Nobla. I co? I wysyłą pokojowe bomby na głowy innych!!! – hipokryta jeden. O tym trzeba pamiętać. Szkoda Ukraińców. Dla nich nie skończył się jeszcze wiek XX. Oni walczą tak, jak walczyli w latach 40 z hitlerowcami. O naszych „przebierańcach” trudno już cokolwiek powiedzieć, bo same „słowa” się cisną na usta!

  Adam K.

  W nawiązaniu do kwestii Krymu oraz powyższego pytania retorycznego (cyt.: „Czy jeżeli jakiś stan USA będzie chciał się oddzielić…”): „…np. porównać to do zajęcia Hawajów przez USA, czy Zaolzia przez Polskę i do wielu wielu innych zdarzeń.” – qqq (fragm. koment.-odp.)

  Admin

  Polubienie

 9. (z https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/12/zydowski-rzad-polski/comment-page-1/#comment-6638 )

  „„2017 – Planowane rozpoczęcie przemysłowego wydobycia gazu ze złoża Yuzivska (rejon Doniecka, Hrabove) na Ukrainie przez Royal Dutch Shell”
  „ty wiesz, w co wetknęłaś palucha? przeczytaj uważnie ostatni artykuł z mapą. Grabowe to jest MIEJSCE OFIARNE na wzgórzu. Tam spadły szczątki rzekomego MH-17.”
  ( http://zezorro.blogspot.com/2014/07/co-tam-panie-na-majdanie-64-kto.html#comment-1493310988 )

  „zbadaj ślad, który zapodała MD – a ja połaczyłem kropki – obejrzyj mapy i koncesje na odwierty to była OFIARA rytualna na początek biznesu wpadł ksiądz, zrobił rybę… i potwierdził

  jakie jest prawdopodobieństwo, że spadnie akurat na główny odwiert Shella, na który jest nazwa koncesji?
  Grabove – nazwa całego wschodniego obszaru wierceń, najbogatszego w regionie
  Grabove – wioska pod Donieckiem, gdzie spadł MH17″
  ( http://zezorro.blogspot.com/2014/07/czytanka_20.html#comment-1494386861 )

  Polubienie

  • z tą rytualną ofiarą wiąże się jeszcze jedna okoliczność. Mianowicie konfetti . Tak ! Jak na hucznej zabawie sylwestrowej , gdy wybija godzina 0 🙂

   Konfetti spadały dokładnie na dymiący wrak 777. Jest to dokładnie pokazane w filmie:

   ( jakim cudem plastikowe wstęgi z napylonym metalem spadły dokładnie tam,,gdzie ciężki samolot ? )

   Te czuby za 100 lat będą miały święto w kalendarzu 17 lipca – święto konfetti 🙂

   Polubienie

 10. Ryszard Opara :

  Wojna, Wojna – III Wojna światowa już się zaczęła
  Wojna na Ukrainie jest obecnie głównym elementem wojny o kontrolę na światem – o nowy podział stref wpływów.
  Rosja nie może zrezygnować z kontroli nad Ukrainą z bardzo wielu powodów Takie postępowanie jest całkowicie sprzeczne z interesami, racją stanu Rosji a w rezultacie doprowadziłoby do upadku Rosji. To wprost oczywiste.

  Na Ukrainie ważą się więc losy i przyszłość wielu krajów regionu i Europy.

  Kolejnym punktem zapalnym – już od lat Bliski Wschód – i konflikt pomiędzy Izraelem a światem Arabskim/Muzułmańskim

  III wojna światowa już dawno się zaczęła i trwa – nie widać żadnego rozsądnego końca.

  Czy nasz świat może w ogóle funkcjonować bez wojny?
  Na dziś wydaje się to niemożliwe.

  http://jeznach.neon24.pl/post/111229,poniedzialek-21-07-2014-cz-i

  Panie Ryszardzie !

  Zgadzam się z Panem co do tego, iż III wojna światowa jest prowadzona od dawna i że obecnie poprzez wydarzenia ma Ukrainie przybrała na sile. Spróbuje jednak sprecyzować i dookreślić , ażeby nie było niejasności o jaką wojnę chodzi i pomiędzy jakimi stronami. Otóż stronami pomiędzy którymi toczyła i obecnie toczy się III wojna światowa jest z jednej strony międzynarodowy syjonizm, w tym szczególnie syjonizm amerykański i podporządkowany mu syjonizm europejski, a z drugiej strony reszta świata, a zwłaszcza Słowianie zamieszkali w Rosji i Środkowo –Wschodniej Europie.

  III wojna światowa rozpoczęła się zaraz po zakończeniu II wojny światowej i co istotne była prowadzona do tej pory działaniami niezbrojnymi w ramach tzw. „zimnej wojny” . „Zimna wojna” to nic innego jak odmiana wojny informacyjnej /dywersyjnej, ideologicznej/. Cele „zimnej wojny” zostały dokładnie określone w kolejnych tajnych dokumentach amerykańskich syjonistów, do których zaliczyć należy : plan Allena Dullesa z 1948 roku, a następnie w tzw. projekcie harwardzkim oraz projekcie houstońskim. Szerzej o tych dokumentach tutaj :

  O syjonistycznych planach wobec Słowian , w tym planach zgładzenia Rosji i Rosjan u źródeł tj. kolejno:

  -o dyrektywie 20/1 z dnia 18.08. 1948 roku Allena Dullesa, /szefa wywiadu amerykańskiego w Europie w czasie II wojny światowej, dyrektora CIA, w latach 1953 – 1961/,

  – o tzw . projekcie harwardzkim w materiale filmowym :
  wykładzie generała Konstantego Pietrowa odpowiednio na : 4:10 i na 5:30 tego filmu :

  – a także o tzw. projekcie houstońskim na 49:48 tego filmu :

  jak również w ujęciu holistycznym, kompleksowym w tym filmie :

  Na 6:25 jest mowa o likwidacji tak jak w hitlerowskim planie Barbarossa Słowian /chodzi o 300 milionów ludzi/ i spokrewnionych z nimi Żydów.
  oraz również w tym filmie :

  Trzeba stwierdzić, iż syjonistyczne plany zarysowane w tych dokumentach w dużej mierze zostały zrealizowane przez syjonistów . Wygrali oni, prowadzoną wielkim finansowym nakładem , „zimną wojnę”. Weszli na tereny zamieszkałe przez Słowian w Środkowo-wschodniej Europie / Polska, Słowenia, Bułgaria , Rumunia, / oraz na Bałkanach /Jugosławia/. Niemniej , pomimo początkowych osiągnięć również na tym froncie /era Gorbaczowa i Jelcyna w Rosji/ nie udało im się zrealizować najważniejszego punktu programu, a mianowicie pokonać głównej słowiańskiej ostoi w postaci Rosji. Również nie powodzeniem zakończyły się ich zakrojone na wielką skalę działania zmierzające do wchłonięcia Białorusi. Tak samo pod znakiem zapytania stanęła i aktualnie stoi kwestia wchłonięcia Ukrainy.

  Patrząc na obecne syjonistyczne działania na Ukrainie w świetle dokumentów /dowodów/ na szczególną uwagę zasługują syjonistyczne plany zarysowane w dokumencie amerykańskiego, analitycznego Centrum „Rand Corporation”. O tym tutaj :

  Rosyjski ekspert w dziedzinie służb specjalnych Ewgenij Nowikow komentuje ujawniony dokument amerykańskiego analitycznego centrum „RAND Corporation ”, w którym szczegółowo jest rozpisany plan uśmiercenia wschodniej Ukrainy.

  W świetle tego materiału nie ulega najmniejszej już wątpliwości , iż w rzeczywistości wojnę na Ukrainie przeciwko ukraińskiemu narodowi, a w sumie wojnę przeciwko Rosji prowadzi rękoma Ukraińców i pod ich szyldem syjonistyczna Ameryka, która ma już przygotowane dokumenty na temat agresji Rosji na Ukrainę chociaż tej agresji jak takiej nie ma. Chodzi mi o ten dokument przywoływany w ekspertyzie Centrum „Rand Corporation”:

  „Акт о предотвращении агрессии со стороны России 2014» ((BILL) № 2277 ” /Akt przeciwdziałania agresji ze strony Rosji 2014 / ”

  Nawiasem mówiąc dokument ten jest już na etapie wdrażania przez amerykański Senat :

  Senat USA przyjął w pierwszym czytaniu projekt prawny według którego Ukrainie został nadany status sojusznika USA bez członkostwa w NATO , dający Amerykanom prawo wejścia na Ukrainę w wypadku agresji ze strony Rosji. /przyp. własna : a więc w każdej chwili według ich widzimisię/. Taki sam status został przyznany Gruzji, Mołdawii.

  Ponadto projekt przewiduje zmiany w ustawie o gazie ziemnym w celu przyjęcia nadzwyczajnej procedury dla eksportu gazu ziemnego do członków WTO i zobowiązuje Agencję USA ds. międzynarodowego rozwoju /USAID/ , Agencję handlu i rozwoju, , Korporację prywatnych inwestycji /OPIC/ i Grupę Banku Światowego do wsparcia Ukrainy, Gruzji i Mołdawii mającą na celu eksploatację tamtejszych rezerw gazu, nafty /przyp. własna : kradzieży tamtejszych surowców celem ich odsprzedania Europie/.

  http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2014/07/18/105562.shtml

  A więc stało się faktem to , o czym wcześniej wiedzieliśmy z przechwyconego i opublikowanego w internecie tajnego dokumentu amerykańskiego, analitycznego Centrum „Rand Corporation”.

  W kontekście tego już całkowicie jest jasne , iż za wojną na Ukrainie stoi syjonistyczna Ameryka oraz tamtejsze koncerny , które :

  po pierwsze : zamierzają , za wszelką cenę kosztem ludobójstwa tamtejszej ludności, rozpocząć na ogromna skalę wydobycie gazu łupkowego we wschodniej Ukrainie;

  po drugie : zamierzają przejąć znajdującą się na tym terenie, lecz również w innych krajach, w tym w Polsce istniejącą sieć dystrybucji gazu ziemnego z Rosji do Europy, po to , by ją wykorzystać do dystrybucji gazu łupkowego ;

  USA szukają na siłę guza ? W sumie to w niczym nie zmienia obecnej sytuacji faktycznej na Ukrainie , bowiem USA tak naprawdę już jest na Ukrainie i to ona praktycznie dowodzi resortami siłowymi Ukrainy. Obecnie dokonuje wielkiej „restrukturyzacji” /czytaj :czystki/ w służbie bezpieczeństwa Ukrainy. W Kijowie niezależnie od sztabu głównego Ukrainy, utworzyła własny sztab, skąd dowodzi rękami Ukraińców działaniami zbrojnymi na Ukrainie. W terenie rozmieszczeni zostali amerykańscy żołnierze, którzy na miejscu podejmują decyzje w kwestii prowadzonych przez Ukraińców działań bojowych.

  Na obecny dzień w siłowych strukturach Ukrainy znajduje się półtora tysiąca amerykańskich „sowietników’. Pod pełną kontrolą Amerykanów prowadzona jest „pieriestrojka” ukraińskiej służby bezpieczeństwa CBY. We wszystkich regionach są przedstawiciele „sowietników”. Taka sama sytuacja ma miejsce w Ministerstwie obrony i rządzie / przyp. własna skąd my to znamy , przecież mu tę „reformę” w Polsce też przechodziliśmy/. Osobna grupa „sowietników” pracuje przy sztabie tzw, „akcji antyterrorystycznej” ATO, tworząc równoległy sztab z którego ukraińscy komenderujący ATO otrzymują dyspozycje do działania oraz masę rozpoznawczej informacji pochodzącej ze sputników i systemu
  przechwytu informacji.

  Faktycznie z cienia wychodzi na jaw fakt , kto tak naprawdę kieruje ukraińskim dramatem . Jest nim „Wuj Sam”. Wszystko jest bardzo proste. Na Ukrainie wojnę w sumie z Rosją prowadzi USA . Prowadzi ją rękoma swoich ukraińskich marionetek, które nie maja tam w zasadzie wiele do gadania. Jest oczywiste, iż USA prowokuje Rosję w kierunku otwartego konfliktu z Ukrainą po to , by rozpocząć realizację swojego głównego planu neutralizacji i destrukcji Rosji. Syjonistyczna Ameryka i ich ukraińskie marionetki w swoich prowokacjach prześcigają samych siebie. Co chwila mamy do czynienia na Ukrainie z nową prowokacją –akcją terrorystyczną spod znaku fałszywej flagi /zestrzelenie malezyjskiego samolotu/zmierzającą do otwartej wojny pomiędzy Ukrainą , za którą stoją syjoniści amerykańscy, a Rosją. Co charakterystyczne w wojnę tę syjoniści w ostatnim czasie próbują
  wciągnąć Europę poprzez NATO, a szczególnie Polskę / chodzi o jednostkę artylerii wysłaną w ostatnich dniach przez Polskę do Odessy/.

  Polubienie

  • U przyczyn wojny na Ukrainie, o czym już niejednokrotnie informowałem , stoją interesy syjonistycznych koncernów , w tym holendersko-brytyjskiego koncernu «Royal Dutch Shell», którego współudziałowcem jest król Holandii książę Willem Aleksander . Siedziba koncernu mieści się w Hadze / przyp. własna – o ironio ! w tym samym mieście mieści się siedziba Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości/. To między innymi ten koncern popędza prezydenta Poroszenkę do umożliwiania im wejścia na teren wschodniej Ukrainy w celu rozpoczęcia wydobywania na tym terenie gazu łupkowego, nie bacząc na społeczne koszta tej całej operacji polegające na masowym ludobójstwie ludności zamieszkującej tamtejsze tereny przeznaczone pod eksploatacje gazu łupkowego. Jest zdjęcie z byłym prezydentem Ukrainy Janukowiczem , które świadczy o jego świadomym udziale w tej planowej zbrodni. Przypomnę, iż to to za czasów prezydentury Janukowicza , a mianowicie 24 stycznia 2014 r. podpisano z syjonistycznymi koncernami kontrakt , oddający im w posiadanie 788600 ha we wschodniej Ukrainie.

   http://3rm.info/49225-vse-prodano-poroshenko-predlozhil-niderlandam-samostoyatelno-

   Nie wiem czy król Holandii jest syjonistą. Jest na pewno marionetką żydo-banksterów (rodzina królewska Holandii zawsze uczestniczy w zlotach Grupy Bilderberga).
   A wklejony link u mnie nie otwiera się.
   „Внимание, обнаружена ошибка
   По данному адресу публикаций на сайте не найдено, либо у вас нет доступа для просмотра информации по данному адресу.”

   http://3rm.info/49225-vse-prodano-poroshenko-predlozhil-niderlandam-samostoyatelno-
   opolczyk

   Polubienie

   • Panie Andrzeju ! portal 3rm.info jest non stop obiektem ataku. Trzeba mieć szczęście , by tam wejść. Istnieje też możliwość , iż z terenu Niemiec jest ustawiona totalna blokada wejścia na ten portal. Oto ten artykuł :

    ВСЕ ПРОДАНО. Порошенко предложил Нидерландам самостоятельно забрать «купленный товар» и разобраться с Новороссией

    30 апреля 2013 года Королева Нидерландов Беатрикс (Beatrix Wilhelmina Armgard) отреклась от престола в пользу сына, процарстствовав на троне 33 года. На престол взошел её сын, 46-летний принц Оранский Виллем — Александр, чем в какой-то мере нарушен многолетний «женский вариант» правления в Нидерландах.

    Вместе с королевством принц Александр и принцесса Максима унаследовали капитал — основные активы династии компании «Fillips», «KLM» и «Royal Dutch Shell».

    «Royal Dutch Shell» – нидерландско-британский концерн, объединяющий энергетические и нефтехимические компании, ведёт свою деятельность более чем в 90 странах мира. Штаб-квартира «Shell» располагается в Гааге (Нидерланды).

    24 января 2013 года Украина подписала соглашение о разделе продукции на 50 лет с компанией «Shell», которая будет инвестировать и добывать сланцевый газ на Юго-Востоке Украины.

    Соглашение с «Shell» засекречено, его условия не подлежат разглашению в течении 55 лет, однако нет ни чего тайного,что не сделалось бы явным.

    Договорной Участок добычи сланцевого газа – это территория преимущественно Донецкой, Луганской и Харьковской областей площадью 7 886 квадратных километров.

    В эту территорию полностью входят города: Славянск, Изюм, Барвенково, огромный кусок Краматорска, часть Дружковки и Балаклеи, а также десятки и сотни более мелких населённых пунктов.

    Вот перечень только самых крупных из них: Гусаровка, Савинцы, Червонный Оскол, Красный Лиман, Северск, Ясногорка, Авдеевка, Красногоровка, Орловка, Камышевка, Новогригоровка, Новониколаевка, Торецкое, Александровка, Новоалександровка, Очеретино, Петровское, Великая Камышеваха, Червоный Шахтёр, Петровское.

    Согласно Статье 37.2 (b) соглашения, государство обеспечивает «…В случае, если земельные участки находятся в частной собственности и собственники не согласились на заключение Договоров о Земельных Участках в добровольном порядке или требуют внесения в такие Договора о Земельных Участках условий, которые, согласно обоснованного мнения Оператора, являются неприемлемыми, прекращения … права частной собственности, постоянного пользования, аренды и другие права третьих лиц касательно таких земельных участков.

    Все участки, которые являются предметом такого прекращения …, после этого предоставляются Оператору «Shell» в обоснованные сроки на основании Договоров о Земельных Участках, которые включают обоснованные условия». Теперь переведём это с чиновничьего на русский.

    Если «Shell» заявит, что под жилым домом, предприятием, садовым участком или пшеничным полем может находиться сланцевый газ, то жители будут обязаны продать англичанам своё имущество по той цене, которую предложит Оператор. Если предложенная цена не устраивает, государство обязано отобрать имущество насильно и передать его «Shell».

    Соглашение с «Shell» Статьями 5.3.3, 5.6.3, 5.6.4, 7.1(l) предусматривает возможность присоединения к зоне разработки сланцевого газа любого понравившегося участка, расположенного фактически в любой точке Украины. И государство обязано отдать его на уничтожение немедленно и бесплатно.

    На сегодня у Порошенко нет возможности для переселения жителей Юго-Востока Украины в другие регионы. Попытки уничтожить население на Юго-Востоке в ходе проведения АТО ни к чему не привели, необходимые для этого ресурсы у нынешнего руководства Украины так же отсутствуют.

    Остается одно: уговорить собственника «Shell» – Короля Нидерландов Виллема-Александра – самому разобраться с местным населением Юго-Востока (ополчением Новороссии).

    Отстоять интересы Компании «Shell» иначе как путем ввода вооруженных сил Нидерландов на Юго-Восток Украины Король Виллем-Александр не может. Ввод войск возможен лишь в составе НАТО под видом миротворческих сил и с санкции Совета Безопасности ООН. А для того, чтобы ввести миротворческие силы стран НАТО на Юго-Восток Украины, Новороссию нужно признать международным террористическим образованием. /tłumaczenie :Reprezentując interesy kompani „Shell” w tej sprawie król Holandii nie ma innej możliwości jak poprzez wprowadzenie holenderskich wojsk na Ukrainę, co też nie jest takie proste. Jedyną możliwość ku temu stwarza wprowadzenie holenderskich wojsk w zestawie NATO i to w określonych okolicznościach tj. w celu przeprowadzenia pokojowych działań na tym terenie w ramach rezolucji Komisji Bezpieczeństwa ONZ. A po to, by wprowadzić tam „pokojowe siły” koniecznym jest uznanie przez ONZ Noworosji za „międzynarodowego terrorystę”./

    Вот, собственно, для чего 17 июля был сбит Малазийский Боинг-777, на борту которого как минимум 143 пассажира были подданными Нидерландов. И почему Порошенко так уверен, что виновным в теракте признают именно ополчение Новороссии./tłumaczenie :
    Oto dlaczego w dniu 17 lipca 2014 r. był strącony malezyjski samolot Boeing -777, na pokładzie , którego 143 pasażerów było pochodzenia holenderskiego i dlaczego Poroszenko od razu stwierdził , iż winę za to ponoszą powstańcy Noworosji./

    Panie Michale

    Znam ten tekst. Pan już go wrzucał w komentarzach a ja wchodziłem bez problemu na tamtą stronę. Nigdy nie była dla mnie zablokowana. O tekście tym już dyskutowaliśmy. Ja zajmuję umiarkowane stanowisko – nie wszystko co jest publikowane w sieci jest prawdą. Poczekajmy aż czas zweryfikuje podawane fakty.
    Nie podoba mi się oskarżanie Janukowycza w sytuacji, gdy jest on zaszczuty, ukrywa się gdzieś i nawet nie ma chyba możliwości publicznego zabrania głosu we własnej obronie.
    opolczyk

    Polubienie

 11. Zdrowia, duzo zdrowia, drogi Gospodarzu! Bardzo sie martwilem o Pana…
  ……………………………………………………………….

  Tu – bardzo wazne informacje, niestety nie mam zupelnie czasu, by przetlumaczyc…

  Reportedly, this is the man who may have brought down MH17.

  This is Ihor Kolomoisky, a Ukrainian-Israeli ‚mafia boss’.

  He is linked to the US Vice President, Joe Biden.

  Ihor Kolomoisky, left, one of the Jews who now run Ukraine.
  https://images-blogger-opensocial.googleusercontent.com/gadgets/proxy?url=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F-XFKGOp7gkzQ%2FU86lwyYMvDI%2FAAAAAAAAEDM%2F3um2bA8NDzI%2Fs1600%2FKolomoisky.jpg&container=blogger&gadget=a&rewriteMime=image%2F*

  Ihor Kolomoisky is a Ukrainian-Israeli ‚mafia boss’ linked to the US Vice President, Joe Biden.

  Kolomoisky has his own army and it has the BUK missiles allegedly used in the downing of MH-17.

  Kolomoisky has strong connections inside Kiev’s Borispol International Airport, where it has been reported that Ukrainian Interior Ministry troops stormed the air traffic control tower shortly before MH-17 was shot down.

  The Interior Minister is Arsen Avakov, who is a friend of Kolomoisky.

  Kolomoisky’s army includes neo-Nazi units from west Ukraine and ex-Israel Defense Force Blue Helmet commandos.

  Some of the Georgians who serve in Kolomoisky’s Army have reportedly been trained in the use of BUK missile systems…

  Kolomoisky commands his army from Switzerland.

  Kolomoisky has indirect access to the top people in the US Department of Defense, NATO, and the CIA.

  Amsterdam’s Schiphol Airport is a centre for Israeli Mossad activity in Western Europe.

  Israeli-owned ICTS controls the security at Schiphol for passengers and cargo.

  March 2014 – Hacked email from a US spy suggesting a US false flag attack to be blamed on Russia.

  Remember the hacked emails from the US Army Attache at the US Embassy in Kiev telling the Ukraine Military to „Create a False Flag to Blame on Russia”

  sherriequestioningall.blogspot-hacked-emails-in-march
  https://images-blogger-opensocial.googleusercontent.com/gadgets/proxy?url=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F-6yBWWalU5d0%2FU86ZX0V3NiI%2FAAAAAAAAECU%2FSaxAk_Bjau4%2Fs1600%2F0.jpg&container=blogger&gadget=a&rewriteMime=image%2F*

  NATO war games, next to Ukraine, July 2014.

  Nato has been firing rockets next to the Ukraine.

  On 17 July, seven NATO countries completed military exercises in the Black Sea, next to Ukraine.

  NATO Black Sea War Games End – Voice of America

  On 17 July, MH17 was downed, apparently by elements of the Ukrainian government.

  The presence of a Malaysian Airlines Boeing 777 in Tel Aviv,
  Christopher Bollyn

  the mysterious disappearance of a second Malaysian Boeing 777 on a flight from Kuala Lumpur to Beijing, and the attack on yet a third Amsterdam-to-Kuala Lumpur Malaysian Boeing 777 over eastern Ukraine may be more than coincidental.

  https://www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCIQqQIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.voanews.com%2Fcontent%2Freu-nato-black-sea-war-games-end%2F1959529.html&ei=gZrOU9nNC6-A7QaIlYDoBQ&usg=AFQjCNGBVnqWCOKmNfez-mHIN5xHlxQabw&sig2=McnHZXmx6HeFAGvya6ZDOw

  The 10-day NATO exercise code named BREEZE 2014 included the use of electronic warfare and electronic intelligence aircraft…

  NATO ships and aircraft had the Donetsk and Luhansk regions under total radar and electronic surveillance…

  The U.S. Army has revealed that the exercise involved ‚commercial traffic monitoring’…

  It can be assumed this included monitoring MH-17…

  200 U.S. Army personnel were in Ukraine during the time of the MH-17 fly-over.

  They were participating in NATO exercise RAPID TRIDENT II.

  The 10-day NATO exercise code named «BREEZE 2014» has ended in Black Sea. The exercise, which included the use of electronic warfare and electronic intelligence aircraft such as the Boeing EA-18G Growler and the Boeing E3 Sentry Airborne Warning and Control System (AWACS), coincided with the shootdown of Malaysian Airlines Flight 17 in eastern Ukraine, some 40 miles from the Russian border. NATO ships and aircraft had the Donetsk and Luhansk regions under total radar and electronic surveillance.
  MH-17 was shot down over a region where Russian-speaking separatist forces have been battling against the alliance of the Ukrainian armed forces and a private mercenary force answerable to a Ukrainian-Jewish billionaire oligarch.
  The U.S. Army has revealed that the 10-day exercise involved «commercial traffic monitoring». Because of the sophistication of the electronic warfare and intelligence used during SEA BREEZE, it can be assumed that commercial traffic monitoring included monitoring the track of MH-17.
  Past NATO-Ukraine exercises in Crimea were called «SEA BREEZE». This year’s annual SEA BREEZE exercise with Ukraine, approved by the rump Ukrainian Parliament, is clouded in mystery with the Pentagon saying it was only «in the planning stage and we can’t announce dates yet». However, 200 U.S. Army personnel normally assigned to bases in Germany were in Ukraine during the time of the MH-17 fly-over. They were participating in NATO exercise RAPID TRIDENT II. Ukraine’s Ministry of Defense led the exercise.
  BREEZE included the AEGIS-class guided missile cruiser USS Vela Gulf. AEGIS cruisers’ AN/SPY 1 radar has the ability to track all aircraft over a large region. For example, the AEGIS test center in Moorestown, New Jersey, was able to see the Boeing 747 TWA Flight 800 when it disappeared from radar screens in 1996 near East Moriches Bay, Long Island. According to Lockheed Martin personnel who operated the AEGIS test center in New Jersey, the Navy ordered the SPY 1 radar turned off for «maintenance» shortly before the downing of TWA 800.
  From the Black Sea, the Vela Gulf was able to track Malaysian Airlines 17 over the Black Sea and any missiles fired at the plane. U.S. AWACS electronic intelligence (ELINT) aircraft were also flying over the Black Sea region at the time of the MH-17 flyover of Ukraine. Growler aircraft have the capability to jam radar systems in all surface-to-air threats.
  The announcement of U.S. BREEZE and RAPID TRIDENT II military maneuvers came on May 21, 2014, and were announced on the website operated by Vice President Joe Biden’s office. Biden’s son, Hunter Biden, is a newly-named director of the Ukrainian natural gas and oil company Burisma Holdings, Ltd., owned by IhorKolomoisky, the Ukrainian-Israeli mafia oligarch, whose is known as the «Chameleon». Kolomoiskyhas raised his own mercenary army, complete with the BUK missiles allegedly used in the shootdown of MH-17. Kolomoisky, the Governor of Dnipropetrovsk oblast in eastern Ukraine, has threatened terrorist attacks against Russian-speaking officials in eastern Ukraine, including assassinations.
  Burisma is a typical RUIM [Russian – Ukrainian – Israeli – Mafia] operation, with subsidiaries in such tax havens as Cyprus and the British Virgin Islands. It is part of Kolomoisky’s large umbrella corporation called Privat Group.
  Kolomoisky, estimated to be the second-richest person in Ukraine, also has strong connections inside Kiev’s Borispol International Airport, where it has been reported that Ukrainian Interior Ministry troops stormed the air traffic control tower shortly before MH-17 was shot down. A Spanish air traffic controller, who possessed knowledge of the Ukrainian Interior Ministry’s involvement in the shootdown of MH-17, reportedly had his life threatened by people he described as «Maidan» troops, a reference to the Maidan Square uprising that toppled the Ukrainian government earlier this year. The Spanish controller, identified only as «Carlos,» understood that the shootdown of MH-17 was carried out by supporters of former Ukrainian Prime Minister YuliaTymoshenko and Interior Minister ArsenAvakov. Kolomoisky is a political ally of Tymoshenko and Avakov.
  Kolomoisky, until 2012, owned Aerosvit Airlines, which used Borispol as a hub, and Donbassaero, which was based out of Donetsk Airport. Aerosvit leased all of its planes, including a Boeing 767, from Boeing Capital. After filing for bankruptcy, Aerosvit and Donbassaero ceased flying in April 2013. Among other Kolomoisky airlines, Skyways Express, based out of Stockholm ArlandAirport; City Express, based at Gothenburg, Sweden Airport; and Cimber Sterling, based out of Sønderborg and Copenhagen Kastrup Airports in Denmark, all filed for bankruptcy in 2012. Kolomoisky continues to be active in commercial aviation. His Private Group owns Dniproavia, which is based at Dnipropetrovsk Airport.Kolomoisky’s aviation and Israeli security contacts gives him carte blanche access to secure airport facilities in Europe and around the world.
  Kolomoisky’s forces are armed with advanced weaponry, obtained both from Ukrainian weapons inventories and from purchases on the black market. Kolomoisky’s forces reportedly possess the BUK surface-to-air missile system said to have been used to shoot down MH-17. Kolomoisky’s forces, comprising Ukrainian regular military personnel; neo-Nazi units from west Ukraine, and foreign mercenaries, including Georgians, Romanians, and white supremacists from Sweden and Germany; and ex-Israel Defense Force Blue Helmet commandos, are mainly separated into four battalions: the Azov Battalion; the Aidar Battalion, the Donbass Battalion; and the 2,000-strong Dniepr-1 (or Dnipro-1) Battalion, which was responsible for the deadly May 1 fire-bombing of the trade union building in Odessa and the burning alive of people trapped inside the Mariupol Police Station on May 9. Dnipro-1 also maintains a 20,000-member reserve force.
  At the heart of Kolomoisky’s Army is a Nazi «Brownshirt»-style force of ardent Kolomoisky loyalists who have used guns, iron bars, and batons to seize control of factories and offices in Ukraine that Kolomoisky has expropriated from so-called «separatist» sympathizers.
  Some of the Georgians who serve in Kolomoisky’s Army have reportedly been trained in the use of BUK missile systems previously sold by Ukraine to Georgia under the presidency of MikheilSaakashvili. Kolomoisky has utilized ex-President Saakashvili’s «consulting services» in Dnipropetrovsk in the military and political campaign against the breakaway people’s republics of Donetsk and Luhansk.
  Kolomoisky placed a one million dollar bounty on Ukrainian Member of Parliament member Oleg Tsarev, who fled to Russia after being severely beaten by Ukrainian right-wingers in Kiev.
  Kolomoisky chooses to «command» his army from the safety of Switzerland, far from the front lines and relatively safe from arrest if his ties to terrorist attacks are ever pursued by legitimate governmental authorities.Kolomoisky has a powerful «insurance policy» against any legal recriminations. He counts on the powerful Israel Lobby in the United States to support his cause. Kolomoisky has publicly spoken of Ukraine as the «second homeland» of the Jewish people. And with «The Lobby» in his corner, Kolomoisky has indirect access to the highest levels of power within the Department of Defense, NATO, and the U.S. Intelligence Community.
  A Malaysian Airlines Boeing 777, the same type that was used by MH-17 and the still-missing Malaysian Airlines flight 370, which disappeared on March 8 while en route from Kuala Lumpur to Beijing, is stored in a hangar at Ben Gurion International Airport in Tel Aviv. The Boeing 777 in Israel, with serial number 28416, Malaysia registration tail numb 9M-MRI, was sold to GA Telesis, LLC of Fort Lauderdale, Florida, on October 21, 2013. The Boeing 777 was re-registered with the United States tail number N105GT and first stored at Tarbes Lourdes Pyrenees airport and on November 4, 2013, was transferred to Tel Aviv, where it was last spotted in a hangar.
  GA Telesis was founded by its CEO, AbdolMoabery. GA Telesis, a global aircraft leasing firm, is now owned by Bank of America Merrill Lynch and Century Tokyo Leasing. Moabery, a former U.S. Naval officer, formerly worked for Aviation Systems International, Inc. as executive vice president and for C-S Aviation Services, Inc. as sales and marketing director. Both of Moabery’s former companies are partly-owned by George Soros, who is partly responsible for laying the groundwork for the Ukrainian coup that ousted President Viktor Yanukovych. C-S (Chatterjee-Soros) Aviation is co-owned by Purnenda Chatterjee, who runs the Chaterjee Group, an investment firm.
  Chatterjee Group owns Winston Partners of Alexandria, Virginia, an investment firm co-founded by Marvin Bush, son of George H W Bush. Winston owns corporate entities in the Cayman Islands, Isle of Man, Curacao, and Delaware. One of the Winston entities, Winston Capital Fund, has another Bush family investor, former Florida Governor Jeb Bush. Interestingly, Marvin Bush has served as an adviser to HCC Insurance Holdings, Ltd, a re-insurer of the World Trade Center in New York. Marvin’s business dealings have also involved the purchase and leasing of commercial aircraft.
  The executive chairman of GA Telesis Composite Repair Group, LLC, which would be responsible for retrofitting the Malaysian Boeing 777 in Tel Aviv is Aviv Tzur, an Israeli national who was previously the chairman of Ultimate Aircraft Composites (UAC), an Israeli-staffed firm that merged with GA Telesis. UAC, like GA Telesis, specializes in repairing and retrofitting aircraft. UAC also had contracts with the Israeli government.
  The presence of a Malaysian Airlines Boeing 777 in Tel Aviv, the mysterious disappearance of a second Malaysian Boeing 777 on a flight from Kuala Lumpur to Beijing, and the attack on yet a third Amsterdam-to-Kuala Lumpur Malaysian Boeing 777 over eastern Ukraine may be more than coincidental. Amsterdam’s Schiphol Airport is a center for Israeli Mossad activity in Western Europe. Israeli-owned ICTS controls the security at Schiphol for passengers and cargo. It was ICTS that permitted Nigerian national Umar Farouk Abdulmutallah to slip past Schiphol’s normally stringent security on Christmas 2009 and board a Northwest Airlines Airbus bound for Detroit. While approaching Detroit, Abdulmutallah, who was permitted to board by ICTS in Amsterdam without a passport or U.S. visa, tried to detonate explosive materials sewn into his underpants.
  The seizure of the air traffic control center at Borispol by allies of Kolomoisky shortly before the shooting down of MH-17 and Kolomoisky’s strong links to Israel, which benefitted immensely from the downing of MH-17 because it drew the attention of the world’s media away from its ground invasion of Gaza, which began just as initial reports about the fate of MH-17 were being transmitted, may be the real story behind the loss of Malaysian Airlines Flight 17 and the horrible deaths of its 298 passengers and crew.  Moscovite

  Dzięki za zebrane informacje.
  I przyjemnie jest spotkać starych dobrych znajomych.
  opolczyk

  Polubienie

 12. Otrzymałem dzisiaj e mailem :

  https://docs.google.com/document/d/1-Aiq8xmLtti1S5OYRRaMe4km0QsiFszmBpak_MXYvm4/edit

  O co tu chodzi ?

  Doszło do wymiany poglądów pomiędzy mną a paniami Marią i Teresą, która obu paniom, a zwłaszcza Marii nie przypadła do gustu. Zresztą ta wymiana poglądów powinna dotrzeć i do Pana, Panie Michale – był Pan na liście adresowej. Przypomnę ten mail:

  „Maria i Teresa

  Nadal podziwiam działalność Marii i Teresy w obronie Polaków, niemniej
  nie mogę więcej wspierać Pań w ich działaniach.
  Niedawno podrzucono mi mailem wypowiedź jednej z Pań (nie pamiętam –
  Teresy czy Marii) w której domagała się (Teresa lub Maria) przymusu
  noszenia przez wszystkich Żydów w Polsce żółtych gwiazd na odzieży.
  Pomijam już fakt, że to pomysł skopiowany od III Rzeszy i głoszenie go
  stawia osobę domagającą się tego w jednym szeregu z hitlerowcami.
  Pomysł taki można zakwalifikować jako nienawiść na tle
  etnicznym/rasowym wobec wszystkich Żydów – tylko dlatego że są Żydami.
  Osobiście znam kilku uczciwych i porządnych „polskich” Żydów, którzy
  nigdy nie działali na szkodę Polski i Polaków. Pamiętam też sprzed
  dwóch lat, gdy polska Żydówka w senacie knessejmu zdecydowanie i ostro
  protestowała przeciwko ludobójczej ustawie o przymusowych
  szczepieniach, broniąc nas – Polaków. A sam kilka dni temu podpisałem
  petycję zorganizowaną przez żydowską organizację w sprawie Palestyny.
  Publiczne domaganie się aby wszyscy Żydzi w Polsce mieli obowiązek
  noszenia żółtych gwiazd na odzieży stawia nas w świetle wybitnie
  negatywnym jako osoby kierowane nienawiścią etniczną/rasową.

  Nie chcę, aby mi zarzucano, że wspieram osoby głoszące publicznie
  takie treści. Mam wystarczająco dużo problemów i bez takiego zarzutu.

  Wyrażam uznanie dla Pań za ich działalność, ale z wymienionych powyżej
  powodów nie mogę więcej publicznie Was wspierać.”

  No i to nie spodobało się Marii.

  opolczyk

  Polubienie

 13. Podczas codziennego budzenia się przy porannej kawie i przeglądaniu tego i owego, na głównej żydonetu natknąłem się na: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-brak-bezposrednich-dowodow-na-udzial-rosji-w-zestrzeleniu-samolotu/zkwgq
  Zaczęło się wycofywanie się wszelkiej maści ujadających kundelków na z góry upatrzone pozycje. Dowody na udział prorosyjskich sił w zestrzeleniu boeinga były tak samo prawdziwe i rzetelne jak to: https://www.youtube.com/watch?v=Mc9wapRHoRc
  A z mojego podwórka: Od kilku dni w obu Irlandiach, północnej i w Republice Irlandii, krąży, podpisana już przez parę tysięcy osób, petycja skierowana do rządu i parlamentarzystów
  o bezwłoczne wydalenie wszystkich izraelskich dyplomatów w związku z sytuacją w Gazie.
  Orginalny tekst petycji:

  To:
  The Irish Government
  This petition is demanding that the Irish Government and all Irish elected representatives back the immediate expulsion of all Israeli diplomats from Ireland.
  Sincerely,
  [Your name]

  Bracia Celtowie, jestem z Was dumny.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Sławomir Słowianin

   Masz rację – USraelici powoli z podkulonym ogonem wycofują się z agresywnej antyrosyjskiej nagonki w związku z zestrzelonym samolotem. A ten filmik jest świetny. I choć sprawa jest b. poważna – zginęło 300 osób i grozi eskalacja wojny – ale uśmiałem się – zwłaszcza z przekleństw po rosyjsku, hymnu i rosyjskiej plakietki na mundurze.

   Irlandczycy wpadli na świetny pomysł. Należy im pogratulować.

   Panie Michale – Pan umie takie petycje robić – niech Pan zrobi podobną jak Irlandczycy. Krótko, zwięźle do władz Rzydolandii nr 3 – żądamy, aby za inwazję zbrojną i zbrodnie izraelskich wojsk w Strefie Gazy izraelscy dyplomaci wyrzuceni zostali z Polski – nad Jordan.

   A tak na marginesie – prawdopodobnie samoloty junty ostrzelały ekspertów z Malezji w drodze na miejsce katastrofy Boeinga.
   http://novorus.info/news/vlast/25483-aviaciya-hunty-troshki-obstrelyala-ekspertov-chtob-sluzhba-medom-ne-kazalas.html

   Polubienie

   • Panie Andrzeju !

    Z tą petycją o przepędzenie Żydów poza Jordan to –moim zdaniem- nie jest zbyt dobry pomysł. Gdyż wtedy przyjadą do Polski, gdzie mają jak w raju, ponieważ są w rządzie, sejmie, we wszystkich kluczowych strukturach państwa, a tego przecież jako Polacy nie chcemy. Chcemy wyzwolenia Polski ze syjonistycznej niewoli, w której tkwimy od wieków.

    Co do Palestyńczyków ! sądzę, iż wcześnie lub później miarka się przeleje i Izraelici dostaną to na co zasłużyli. Lecz to już ich problem.

    Tak jeszcze na marginesie ! Petycję można pisać do instytucji i osób do których ma się zaufanie i które darzy się szacunkiem /vide : moja petycja do Głównodowodzącego Donieckich Powstańców Igora Striełkowa /

    https://secure.avaaz.org/pl/petition/Glownodowodzacy_Donieckich_Powstancow_Igor_Strielkow_Prosimy_Naczelnika_Powstancow_Igora_Strielkowa_o_pomoc_Polsce_i_Pol/?lLcGnhb&pv=0

    Tymczasem ONZ, OBWE, Trybunał Sprawiedliwości w Hadze to „ichnie” instytucje , im podporządkowane i służące. Pisanie do nich to jest to samo , co proszenie przez ofiarę kata o błogosławieństwo.

    Dzięki Bogu na świecie powstają alternatywne struktury, na razie finansowe. Przyjdzie czas również na międzynarodowe nowe struktury mające na celu zapewnienie wszystkim , a nie tylko wybranym ludziom ich praw i wolności oraz sprawiedliwości, czego wszystkim ludziom na planecie Ziemia życzę.

    Panie Michale

    Co do dowódcy powstańców Igora Striełkowa – to powinna być petycja poparcia dla niego i solidarności z nim. Taką bym podpisał.
    Co do petycji w sprawie Palestyńczyków – wiem że ona niczego nie zmieni ale nie chcę sobie zarzucać, że milczałem gdy Palestyńczyków brutalnie mordowano.
    opolczyk

    Polubienie

 14. Bandyta Jaceniuk musiał podać się do dymisji. Tymczasowa koalicja jewrosrajdanu rozpadła się.

  http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3517905,na-ukrainie-rozpad-koalicji-jaceniuk-podal-sie-do-dymisji,id,t.html?cookie=1

  Nastąpiło to, co było nieuniknione. Ciekawi mnie kiedy konkurencyjne sektory jewrosrajdanu, które złączyła tylko nienawiść do Rosji, złapią za noże i zaczną się zarżynać nawzajem… Przeciwko czemu nie będę protestował…

  Polubienie

  • Widać że mniej więcej po wycofaniu się wojsk Donbaskich ze Słowiańska oraz po szeregu zwycięstw sił powstańców nad siłami junty nastąpił jakby przyspieszony upadek państwa ukraińskiego, kryzys jeszcze się pogłębił, upadek gospodarki ukraińskiej przyspieszył, wielokrotnie wzrosło bezrobocie, koszty utrzymania, zadłużenie, ceny, oliwy do ognia dolało ogłoszenie mobilizacji, wydatki na wojnę oraz poważne straty na froncie, ogłoszenie masowej prywatyzacji. Oj przyszłość junty widzę w bardzo czarnych kolorach, moim zdaniem nie przetrwa ona zimy, a Ukrainę czeka los Somalii albo Sudanu.

   Polubienie

  • Z tego co wiem to na razie, wczoraj, Jajceniuk został poproszony przez Poprosiaka o nie rezygnacje z funkcji, a dziś parlamencik upaninski rozjechal się na urlop. Myślę, że to jakaś ichnia rozgrywka – ‚premiera’ nie ma, parlament ma urlop, więc kto tam sprawuje ‚władzę’ i do czego chce doprowadzić?

   Z pańskim blogiem spotkałam się jakiś czas temu i czytałam, oczy otwierałam i rozum reperowałam, dziękuję, że Pan wrócił do pisania. Życzę zdrowia i siły. W smutnych chwilach tu wchodzę i znajduje podporę. Dziękuję.

   Polubienie

 15. Pingback: ALTERNEWS - Kijowska presstytutka płci męskiej Bohdan kurwa bandyta Butkiewicz nawołuje do wymordowania 1,5 miliona mieszkańców Donbasu

Możliwość komentowania jest wyłączona.