Garść uwag o walkach na fałszywych barykadach – czyli co dał nam list 12 apostołów polskich do Rosjan

.

sojusz polsko-rosyjski

.

 
Nie chcem ale muszem
[Bolek]
.
Jest to niechciany tekst. Zamierzałem ignorować internetową batalię o list 12 sygnatariuszy, których ze względu na idiotyczne i szkodliwe religijne wstawki o „chrześcijańskiej wspólnocie słowiańskiej” nazwałem apostołami. Napisałem nawet przyjacielowi Piotrowi że „wciąż odrzuca mnie od babrania się w tym wrzodakowym gównie”. On odpisał mi na to – „zaloz maske, rekawice, kalosze, kombinezon — i do raboty, generale — na Dzien Zwyciestwa nad katolackim koltunstwem.”
Nadal jednak nie byłem przekonany, czy o tym pisać. Ostatecznie przekonał mnie do zabrania głosu podrzucony mi mailem hasbarsko-agenturalno-dezinformacyjny teskst C. Białczyńskiego i komentarz A.  Smolińskiego – wywołujący mnie do tablicy:

„Ten list do Putlera, to jakaś prowokacja.
Najlepsze, że nawet w komentarzach wkręcili w tę hecę opolczyka.pl. Ciekawe, co On na to? Też się podoba ksześciańska słowiańszczyzna?”
http://bialczynski.wordpress.com/2014/05/18/17-05-2014-kompromitacja-katolickich-narodowcow-prosza-putlera-o-wiecej-ukrainskiej-krwi/#comment-68390

(Smoliński powinien pamiętać, że „Słowiańszczyzna” piszemy z dużej litery).
.
Nazywanie na blogu Białczyńskiego prezydenta Putina Putlerem to oczywista propagandowa – stosowana przede wszystkim  przez żydo-banksterską agenturę –  zagrywka mająca sugerować podobieństwo prezydenta Rosji i Hitlera. Kiedyś nawet na tym agenturalnym blogu było zdjęcie – fotomontaż przedstawiający obok siebie Putina, Hitlera i zamordowanego w Hadze obrońcę Serbów (przed mafijnymi bandytami z UCK i przed bandytami z NATO) Milosewicza. Czegoż to żydo-banksterska propaganda nie wymyśli aby skompromitować prezydenta Rosji? Zapominają przy tym użyteczni idioci lub świadomi najemnicy, że Hitler mordował Polaków i Rosjan milionami. Banderowcy, których oni tak wspierają mordowali naszych i Rosjan. Zwłaszcza naszych. A Putin uratował mieszkańców Krymu – Rosjan, Słowian – od rzezi takich jak w Kijowie czy Odessie. A mimo to przyrównują go oni z uporem maniaka do Führera. Stoją oni zresztą w tej propagandowej kampanii ramię w ramię z gorliwymi katolikami, dywizjami rebe Rydzyka. Które też te zdjęcie kolportowały w sieci i podobnie gorliwie szczują na Rosję i na prezydenta Putina – jak „Słowianin” Białczyński i jego asysta.
W tym miejscu przytoczę kilka „złotych myśli” Dobrogosta:

Rosja nie zajęła ani cm kwadratowego Ukrainy a ciągle się powtarza o rzekomej aneksji, agresji czy zajmopwaniu Ukrainy.”

„Autonomiczna Republika Krymu odłaczyła się od Ukrainy z woli jej mieszkańców i poprosiła o przyjęcie do FR”

„Zachód Ukrainy z woli jego mieszkańców oderwał się od państwa zbrodniczo opanowanego siłą przez faszystów oglaszając autonomię jeśli zechce się przyłaczyć do Rosji i Rosja się na to zgodzi nic niekomu do tego.”

„Jedyni agresorzy na Ukrainie to najemnicy (w tym z polski) i banderowcy.”

„Ukraina przestała istnieć kiedy obalono jej prezydenta i podeptano konstytucję, teraz nie jest to żadne państwo tylko dzikie pola na których grasują jakieś zbrojne bandy mordując ludzi, nie ma prawa nie ma nic.

Listu 12 apostołów polskich do Rosjan nie opublikowałem z różnych powodów. Przede wszystkim dlatego, że nie usunięto z niego wstawek o „chrześcijaństwie”. A zwłaszcza absurdalnego zwrotu: „naszej chrześcijańskiej wspólnoty słowiańszczyzny”. W dyskusji przed opublikowaniem listu napisałem tak:

„Tekst jest w zasadzie dobry. Rozwala go jeden niepotrzebny i w sumie nieprawdziwy zwrot:

„naszej chrześcijańskiej wspólnoty słowiańskiej.

Nie ma czegoś takiego jak „chrześcijańska wspólnota słowiańska” i to z kilku zasadniczych względów:

– Słowiańszczyzna rozbita jest na konkurujące ze sobą duże odpryski żydo-chrześcijaństwa – prawosławie i katolicyzm. A jako że znam fanatyzm zarówno gorliwych katolików jak i gorliwych prawosławnych stwierdzam, że prędzej dwie niedziele palmowe do kupy się zejdą, niż nastąpi połączenie w jedność tych dwóch odprysków. Wszak każdy z nich uważa się za jedynie prawdziwie „chrześcijański”. I żaden z nich doktrynalnie nie ustąpi na milimetr. Taka jest już zaciekła i fanatyczna natura gorliwych wyznawców wszystkich religii abrahamowych – tej nadjordańskiej dżumy, która zażydziła i zżydziła umysły miliardów nieobrzezanych Goim.

– W samej Polsce jest coraz mniej ludzi określających się jako „chrześcijanie”, natomiast wzrasta liczba ludzi, którzy widzą zło i nieszczęścia, jakie na Polskę sprowadzili watykańczycy z ich fanatyzmem. I którzy całkowicie odżegnują się od tej nadjordańskiej dżumy. Czy wyłączymy ich ze wspólnoty słowiańskiej dlatego, że nie są oni żydłakami – duchowymi żydami – katolikami – „chrześcijanami”?
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/

Chrześcijaństwo jest zabójcą słowiańskiej tożsamości. Chrześcijanin to „potomek Abrahama”. Tak stoi w żydłackim „piśmie świętym”

„Nie ma już Żyda ani Greka nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie. Jeżeli zaś należycie do Chrystusa, to jesteście też potomstwem Abrahama…”

A ja jestem Słowianinem, „wnukiem Swaroga”

a nie „potomkiem Abrahama.”

Katolicyzm niszczy i tępi naszą prawdziwą słowiańską kulturą i tożsamość.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/15/katolicki-szacunek-dla-slowianskiej-kultury/
– W Polsce miliony chrześcijan nienawidzi Rosji i popiera bandyckie NATO. Na ich czele stoją gorliwi chrześcijanie – Kalkstein i jeszcze bardziej od niego gorliwy chrześcijanin rebe Rydzyk.

– Samo NATO też jest chrześcijańskie, Mają nawet piloci-mordercy z NATO katolickiego patrona:
http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_z_Kupertynu

Po co więc pisać bzdury o „chrześcijańskiej wspólnocie słowiańskiej”? Niech pozostanie „wspólnota słowiańska”, a wtedy z chęcią podpiszę się i opublikuję list u siebie.”

A już po opublikowaniu listu (bez proponowanych m.in. przeze mnie poprawek) napisałem tak:

„(…) Ja zresztą pod takimś czymś za Chiny bym się nie podpisał: naszej chrześcijańskiej wspólnoty słowiańszczyzny.Słowiańszczyzna to imię własne – pisze się z dużej Litery. I przede wszystkim Słowiańszczyzna to nie nadjordańskie żydo-chrześcijaństwo. No i nie można utożsamiać ofiary z jego prześladowcą i zabójcą.
Widzę, że katolactfo już zapomniało o antysłowiańskiej krucjacie bandytów-watykańczyków.

I o najeździe watykańskich bandziorów z krzyżami w jednej i mieczami w drugiej łapie na słowiańskie Radogoszcz i Arkonę.

O Arkonie my Słowianie do dzisiaj śpiewamy pieśni:

Spadających ludzi słyszę znów,
Spadających wilków bratni ród,
Na Arkońskiej białej kredzie krwisty powstał znak,
Oni wciąż spadają stamtąd w moich snach…
A Wittowskie morze szumi pieśń,
Uderzając o skalisty brzeg,
O tych których przygarnęło dając błogą śmierć,
O tych których wzięło tam w objęcia swe…
Waldemarze z krzyża zdjęty psie,
Przelewałeś tam niewinną krew,
Twych potomków zeżre skaza, Twój morderczy ród,
Byś nie czynił światu więcej żadnych szkód!
Gromem Cię dosięgnie Bogów gniew,
Gromem Cię ubije rudy psie,
Boś na Ród Żmijowy rękę swoją podnieść śmiał,
Boś rycerzy na Lechicki wysłał kraj

My Słowianie o Arkonie zniszczonej przez watykańską dzicz nie zapomnimy.

Nie ma więc słowiańskiego chrześcijaństwa czy chrześcijańskiej Słowiańszczyzny.”

 

Pomysł napisania listu wyrażającego solidarność z Rosjanami był jak najbardziej słuszny. Pokazywał on bowiem, że są w Polsce ludzie, którzy mimo wściekłej antyrosyjskiej me(n)dialnej nagonki w Rosji widzą nie zagrożenie i agresora – a sojusznika. Tylko po jaką cholerę do treści politycznej dorzucono te idiotyczne „chrześcijańskie” zaklęcia i inwokacje. W Polsce istnieje „naturalna” barykada na której ścierają się sympatycy  i wrogowie Rosji. I jeszcze niejedna batalia i bitwa na tej barykadzie nas czeka. Dorzucając zaklęcia chrześcijańskie list sprokurował dodatkowe – fałszywe barykadyczysto religijne. Jedną z nich jest barykada katolicko-katolicka, drugą katolicko-prawosławna. Wielu katolikom sojusz katolików z prawoslawnymi kompletnie nie przypadł do gustu. 12 apostołów atakowanych było jako zdrajcy jedynie słusznej watykańskiej wiary. Inni katolicy atakowali „pryncypialnie” prawosławie – no bo jak z tymi heretykami popami odszczepieńcami, co to nie chcą papieża słuchać, można budować wspólnotę? Niech się „nawrócą” to pogadamy. A w Rosji może jeszcze powstać barykada muzułmańsko-chrześcijańska. Bo nie przypuszczam aby muzułmanom w Rosji spodobał się pomysł „chrześcijańskiej” wspólnoty Słowian z udziałem Federacji Rosyjskiej. A już na pewno nie fundamentalistom czeczeńskim – i nie tylko im.

„Islam jest najbardziej rozpowszechniony na północnym Kaukazie, środkowym Powołżu i Uralu, Moskwie i Petersburgu[58]. Muzułmanie stanowią większość ludności w Inguszetii (98%), Czeczenii (96%), Dagestanie (94%), Kabardo-Bałkarii (70%), Karaczajo-Czerkiesji (63%), Baszkirii (54,5%) i Tatarstanie (54%), gdzie święta muzułmańskie obchodzone są na poziomie republikańskim. Dominującym nurtem w islamie rosyjskim jest sunnizm (90%), bogate tradycje ma także sufizm. Według Pew Research Center Rosja ma największą populację muzułmańską w Europie. W 2010 r. w Rosji miało żyć 16,4 mln muzułmanów (11,6% populacji rosyjskiej).”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rosja#Religia

.

List ze względu na wstawki „chrześcijańskie” nie znajdzie szerokiego poparcia wśród milionów niedowiarków, ateuszy, wolnomyślicieli, agnostyków, „innowierców” i pogan polskich – którym nie uśmiecha się „chrześcijańska wspólnota” – nawet jeśli nie są oni wrogo nastawieni do Rosji.

Polityczny zamiar autorów listu – wyrażenie solidarności z Rosją – był jak najbardziej słuszny i godny poparcia. Wykonanie  zostało jednak spartaczone – domieszano „chrześcijaństwo” do polityki – a jest to mieszanka wybuchowa. Co widzimy w wielu miejscach na świecie. Polityczny spór w Irlandii płn.  byłby o wiele mniej „wybuchowy”, gdyby nie był podsycany wojną katolików irlandzkich z pro-brytyjskimi protestantami.
.

Sam list opublikowano w kilku miejscach w sieci – np. tu:
http://wrzodakz.neon24.pl/post/108937,polacy-rosjanie-ukraincy-slowianie
tu:
http://www.monitor-polski.pl/zbigniew-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/

tu:
A fragmenty nawet tu (na tubie propagandowej Partii Interesów Syjonistycznych):
http://niezalezna.pl/55323-gratulujemy-naszym-slowianskim-braciom-rosjanom-list-z-polski-do-prezydenta-rosji
.

Historię związaną z listem a także fragmenty dyskusji przed i po jego opublikowaniu znajdują się tutaj:http://piotrbein.wordpress.com/2014/05/12/list-do-rosjan-kilku-polakow-napisalo-do-siebie/

.

Na koniec stwierdzam, że bez względu na to, że większość sygnatariuszy zapewne miała szczere i dobre intencje list ten wywołał kolejną propagandową religijną wojnę  polsko-polską (katolicy kontra reszta),  katolicko-katolicką i katolicko-prawosławną. A być może i chrześcijańsko-muzułmańską. Ja zaś nie mam zamiaru do tej wojny przykładać ręki. Unikałem w tym wpisie jak mogłem wycieczek ad personam wobec sygnatariuszy. Nie ma sensu dolewać oliwy do ognia – bo agenturze okupanta o to właśnie chodziło –  wywołanie rękami użytecznych idiotów długotrwałej potyczki/bijatyki/mordobicia w naszych szeregach i pogłębienie podziałów oraz rozbicie nas na jeszcze mniejsze skłócone frakcje.
.
Jedynie jeszcze odnieść się muszę do zarzutów, że ja i Piotr Bein stanęliśmy w jednym szeregu z szechterowską gadzinówką Zionzeitung GW. Bo ona też skrytykowała (jak słyszałem) apostolski list do Rosjan. Otóż takie bzdury wygadywać może tylko kompletny dureń albo ślepiec. Jeśli Zionzeitung GW skrytykowała list – to z pozycji całkowicie odmiennej od naszej – mojej i Beina. Nie wiem, co gadzinówka pisała, bo tego szmatławca nie trawię i nie czytam, ale pewnie ubolewała, że są Polacy stojący po stronie Rosji. Ale i ja do jasnej cholery stoję po stronie Rosji. Sercem, Duchem i całą masą prorosyjskich wpisów. Choćby takich:
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/02/rosja-gotowa-do-wojny-o-krym-brawo-rosja-bolszoje-spasiba/
.
Tak więc krytyka gadzinówki dotyczy także i mnie, i Beina – choć się pod listem pasterskim 12 apostołów polskich nie podpisaliśmy. Ja i Piotr Bein krytykowaliśmy list z całkiem innych powodów. W związku z tym stawianie nas w jednym szeregu z gadzinówką Zionzeitung GW to zwykłe szubrawstwo. Typowe zresztą dla katolactfa. Podobnie atakują mnie katolicy stawiając w jednym szeregu z ich starszymi braćmi w wierze. Podam tego konkretny przykład – wrzucony u mnie niedawno komentarz:
.

„A czym się różni Opolczyk od „starszych i mądrzejszych” pod umownym tytułem „klanu Rothschildów”? – tak samo walczycie z Jezusem Chrystusem – tyle, że Opolczyk pod banderą bożków plemiennych czczonych przez Słowian, zanim nie poznali prawdziwego Boga. Ja kocham Słowian i znam bardzo dobrze ich historię – na tyle, na ile to możliwe – i przypominam, że Serbia i Bułgaria to kraje chrześcijańskie!”

https://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/16/slowianska-solidarnosc/#comment-80004
.

Tępogłowy katolik nie dostrzega, że ci „od Rothschilda” atakują katolicyzm np. za „antysemityzm”. A ja za to, że jest zbyt żydowski, że jest żydowskim oszustwem i że zażydza Ducha, mentalność i świadomość wyznawców rzymskiej szubienicy. Czyli z całkowicie przeciwstawnej strony. A zresztą, owych żydowskich starszych braci w wierze katolików też nie oszczędzam. Czy oni nazwą ich własnego biblijnego bożka psychopatą i ludobójcą? A judaizm rasistowskim”. Nie.
.
A ja tak.

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy

133 komentarze do “Garść uwag o walkach na fałszywych barykadach – czyli co dał nam list 12 apostołów polskich do Rosjan

 1. Z ostatnich wiadomości z terenu Noworosji wynika, iż do walk z kijowskimi puczystami przybył z przyjaznego kraju / chodzi o Rosję –przyp. własna / oddział dobrowolnych specnazowców. Są to ludzie świetnie wyszkoleni i zdeteterminowani do walki. Na wyposażeniu posiadają min. nowoczesne zestawy przeciwlotnicze Stinger przeznaczone praktycznie do zestrzelenia każdego samolotu. Pilotom zestrzelonych samolotów –jeśli przeżyją- groził będzie sąd wojskowy za ostrzał ludności cywilnej. Posiadają również nowoczesne środki do niszczenia czołgów i transporterów.

  http://3rm.info/47193-uteshitelnye-novosti-iz-novorossii-osvoboditelnoy-armii-est-chto-protivopostavit-ukrainskim-putchistam.html

  PS. Zestrzelenie myśliwca o czym wcześniej informowałem jest prawdopodobnie pierwszym sprawdzianem skuteczności działań tych pododdziałów . Przypomnę te informację :

  Nad Donieckiem został zestrzelony pierwszy myśliwiec kijowskiej junty.

  http://southfront.info/pervyj-istrebitel-xunty-sbit-2/?_utl_t=fb

  Polubienie

 2. Николай !

  W historii było wiele trudnych relacji polsko-rosyjskich. Sądzę, iż w tej chwili jest lepiej . Naród rosyjski cieszy się wśród prawdziwych Polaków -Słowian autentycznym , coraz większym poparciem. Wspaniały clip i piosenka. Gratuluje.

  Polubienie

 3. Noc Kupały w Krakowie: http://bialczynski.wordpress.com/2014/05/27/alternatywna-noc-kupaly-w-krakowie-a-w-gw-i-w-kurii-strach-na-21-czerwca-na-bloniach-zwolano-przez-internet-17-tysiecy-mlodych-w-24-godziny/

  Uwaga! We wpisie z powyższego linku CB zachęca do „puszczenia w niebo [rzekomych – przyp.] Pogańskich Lampionów Szczęścia.”… jako odpowiedź przytaczam fragm. komentarza Opolczyka (do tekstu Dobrogosta): „Dzisiaj Kupale grozi inne niebezpieczeństwo. W Poznaniu mobilizuje się dziesiątki tysięcy ludzi, aby to słowiańskie radosne święto wyrodziło się w kabotyńskie bicie rekordu Guinnessa. Z prastarą Kupalnocką takie idiotyzmy nie mają nic wspólnego. Miejmy nadzieję, że ta ‚nowa tradycja’ umrze śmiercią naturalną podobnie jak to miało miejsce wcześniej z zrzucaniem kukieł Judasza z kościelnych wież.” (Za:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/21/zywe-slowianskie-obrzedy/)
  I jeszcze info nt. innych zagrożeń związanych z owymi chińskimi lampionami: http://wawalove.pl/Nie-bedzie-juz-Nocy-Lampionow-a9062

  Admin

  Polubienie

  • Biorąc pod uwagę,że środowisko Słowiańskie jest intensywnie inwigilowane przez żydów a pewne kluczowe stanowiska autorytarne podporządkowane są już okupantowi (myślę tu o tak zwanych zarządach stowarzyszeń Słowiańskich i agentach wpływu CB-owcach)nadszedł czas na następny krok jakim jest wzbudzenie w społeczeństwie negatywnych uczuć do środowisk Słowiańskich w związku z ich głupim,prymitywnym i nieodpowiedzialnym postępowaniem !! Zorganizowanie przez młodzież Słowiańską puszczania lampionów w powietrze można porównać do ONANIZOWANIA SIĘ PUBLICZNIE SENATORA NA SCHODACH PROWADZĄCYCH DO SENATU !!!! To jest PUBLICZNA ŚMIERĆ dla środowisk Słowiańskich do której prą ZDRAJCY !! Myślę, że w imieniu społeczności zgromadzonej na tym blogu masz moralny obowiązek OPLCZYKU wydać oświadczenie i wezwanie do członków środowisk Słowiańskich o powstrzymanie się od tak nieodpowiedzialnych działań i potępienia organizatorów HUCPY puszczania lamionów w niebo !! Twoje oświadczenie pisane w imieniu zgromadzonych na tym blogu Słowian powinieneś opublikować i rozesłać po wszystkich blogach Słowiańskich.

   Polubienie

 4. Ukraina przygotowuje się na dalszy terror junty + Poroszenko stłumi powstanie + Junta oskarża Rosję o przemyt wojaków i broni + Ukraina stoi przed wojną domową…
  Więcej i uaktualnienia na Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com
  Dzięki Waszemu forum za materiały!

  Polubienie

 5. więcej na moich blogach o Powstaniu Donsbaskim i chazarskiej juncie kijowskiej (tytuly bez linków – sorka nie mam czasu)
  Obcy najemnicy w siłach junty w Doniecku
  Syjoagencja ewakuuje sruli z Donbasu
  Wojska żydojunty ostrzelały cerkiew w Sławiańsku, zabijając cywili
  Setki-tysiące nagich zwłok świeżo zagrzebanych k. Sławiańska
  Junta chazarska zaczyna czystki w bezpiece i policji
  Marsz pokoju w Doniecku: tysiące górników przeciw juncie chazarskiej
  Donieck: polski student wspiera rosyjskich separatystów
  Ochotnicy Specnazu na Wsch. Ukrainie
  Bestialski mord rannych żołnierzy donieckich przez żydo-juntę

  Polubienie

 6. Trwa proces bandyckiej eksterminacji narodu polskiego . Oto kolejny dowód.

  http://www.tvp.info/15379190/przez-21-lat-walczyla-z-urzednikami-w-koncu-popelnila-samobojstwo

  Na polskiej ziemi Polacy nie mają żadnych praw do jakichkolwiek samodzielnych inicjatyw gospodarczych , społecznych , politycznych w jakiejkolwiek dziedzinie . Są z góry skazani na nie powodzenie. Wierzą jeszcze w sprawiedliwość , w sądy , prokuratury itd. Niestety tego jeszcze nie pojmują. Ta świadomość do nich jeszcze nie dociera. Cały aparat tzw. wymiaru sprawiedliwości i inne instytucje jest po to, by pozorować iluzję praworządności w Polsce. Wiem o tym z autopsji przez dwadzieścia lat jako fachowiec prowadząc własne sprawy w sądach powszechnych, administracyjnych, wojskowych oraz w prokuraturach , w tym w IPN. Niestety Polacy po 1989 r. uwierzyli w kolejne serwowane nam kłamstwo i oszustwo , iż PR jest „demokratycznym państwem prawa”. Poprzez swoją nieświadomość faktycznego stanu rzeczy tracą dodatkowo pieniądze , czas , zdrowia i jak w tym przypadku życie. Przypadki samobójstw wśród polskich przedsiębiorców są plagą celowo i sztucznie odgórnie wywołaną. W ten sposób dokonuje się eksterminacja polskiego narodu na naszej własnej ziemi oraz wywłaszczenie z własności , która jest nasza. Nie ulega wątpliwości , iż ten cały system bezprawia to mafia . Bardzo groźna mafia państwowa.

  Polubienie

 7. Przypomnę wszystkim to wystąpienia I sekretarza Władysława Gomułki

  Oddzielając antysemityzm od syjonizmu Gomułka miał niewątpliwie rację. Chociaż pełne rozdzielenie tych dwóch pojęć nie jest wcale takie łatwe i proste, biorąc chociażby pod uwagę Talmud. Przy rozważaniu tej kwestii warto też wziąć pod uwagę stanowisko autora „Przemysłu Holocaustu” profesora Normana Finkelsteina. W swojej wypowiedzi Gomułka popełnia wielki błąd twierdząc na 4:30, iż nacjonaliści żydowscy /syjoniści/ wcześniej, czy później opuszczą nasz kraj. Jak widać z autopsji oni ani przez moment nie mieli zamiaru opuszczenia naszego kraju. Oni go po prostu po rozmowach okrągłostołowych w 1989 r. w sposób bandycki całkowicie przejęli i podporządkowali. Z czym mamy do czynienia do dzisiaj. Żydowskie roszady typu: odejście Palikota i wejście w tę lukę Janusza Korwina Mike vel Ozjasza Goldberga przecież niczego nie zmienią. Mam wielki żal do swoich rodaków, iż tych prostych żydowskich politycznych machinacji nie rozumieją i za każdym razem dają się na nie nabierać. Dodatkowo umożliwiając swoim dzieciom, by wspierały te popieprzone żydowskie fanaberie polityczne działając w Kongresie Nowej Prawicy.

  Admin

  Polubienie

 8. KONIECZNIE zapoznajcie się z krótkim streszczeniem wywiadu z 25 maja 2014r z agresywnym rozwydżonym BEZKARNYM mącicielem w Europie Wschodniej George Soros w TV CNN na temat tego jak on razem z CIA i żydami zarządzającymi USA zrealizowali swoje plany w „przekształceniu” Polski, Litwy, Estoni a teraz Ukrainy.

  Jego następnym celem jest ROZCZŁONKOWANIEM Rosji i wkroczenia tam jego kolegów(tzn. żydów bank-sterów złodziei spekulantów) finansowych oraz podporzadkowanie sobie Rosji w celu jej stałego finansowego SZLAMOWANIA jak za czasów pajaca Jelcyna.

  Soros twierdzi że ma cierpliwośc, że zmiana orbity oraz pozyskiwanie krajów Europy Wschodniej jest robione PIECZOŁOWICIE na bazie dobrze wy-inżynierowanych planów idzie generalnie wszystko z jego planem.

  Z ramienia TV CNN wywiad z Sorosem przeprowadzał Fareed Zakaria.
  Soros twierdził, że stracił trochę swoich milionów na ZAKŁADANIE oraz prowadzenie wielu „fundacji”, „organizacji pozarządowych” lub organizacji „walczacych o prawa człowieka”(SIC!) w Europie Wschodniej które mozolnie pracowały przez lata, aby „POZYSKAĆ” nawet ukraińskich banderowców faszystów aby teraz robili na IMF- Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

  Oficjalnie powiedział, że tą robotą „pozyskiwania” krajów Europy Wschodniej zajmują się rządowe instytucje USA takie jak:

  National Endowment for Democracy,
  International Republican Institute,
  National Democratic Institute for International Affairs,
  Freedom House,
  Albert Einstein Institute i inne wynajmowane do organizowania fizycznej rebelii jak np. STRATFOR lub inaczej nazywanej Strategic Forecasting, Inc.,

  Koordynacją realizowanych zadań rozpracowania analitycznego, teoretycznego oraz taktycznego przeprowadzanych operacji „pozyskiwania” tych krajów zajmuje się CIA.
  To „pozyskiwanie” oraz okrążanie Rosji on nazywał „demokratyczna transformacją”.

  Soros powiedział, że się NIE PRZEJMUJE, że władze w Kijowie nazywają „juntą” a nowego „prezydenta” Ukrainy Poroshenko nazywają „królem czekolady” pajacem Waszynktonu.
  NAJWAŻNIEJSZE jest to, twierdzi Soros, że Council of the National Bank of Ukraine będzie teraz współpracował International Monetary Fund (IMF- Międzynarodowy Fundusz Walutowy) z Wall Street, a także z European Commission, a nie tam z jakąś Rosją.

  Dalej Soros twierdził, że z „trrrorystami” w Doniecku, Slovyansku, Kramatorsku rozprawi się nowy prezydent ukrainy Poroshenko i WYNAJETY „Prawy Sektor” który jest kierowany na miejscu przez oficerów CIA i innych z odpowiednich formacji z USA. To że tam giną ludzie i jest pełno trupów, to na to nie ma ratunku, aby „transformacja demokratyczna” odbywała się bez ofiar, powiedz Soros(tzn. „transformacja” w interesie bank-sterów żydowskich siepaczy z New Yorku)

  Finansowa elita światowa jest w stałym kontakcie i pracuje nad wyeliminowaniem Rosji, a BRICS który stworzyła będzie ROZBITY i zniknie, twierdził.
  (BRICS – Stworzenie nowego systemu walutowego Brazylii, Rosji, Indii, Chin oraz Republiki Południowej Afryki)

  Soros twierdził, że właśnie po to ELITA finansowa ostatnio wysłała B. Obame do Azji, aby odpowiednio porozmawiał oraz wpłynoł na te kraje aby nie współpracowały z BRICS.
  Na początku czerwca Obama pojedzie do Europy i skłoni tamtejsze kraje, aby nie współpracowały w ramach BRICS lecz z IMF. Jak będzie potrzeba to Obama też pojedzie do innych krajów.

  George Soros tak gadał, jakby ELITA finansowa, a w tym też on byli bossami POPYCHADŁA Obamy, a Polska i Polacy byli oraz są takimi sam PIONKAMI w grze „elity IMF” do rozgrywania jakimi są bandorowcy ukraincy, którzy faktycznie są POPYCHADŁAMI, gdyż faktyczną władzę na ukrainie sprawują żydzi z obywatelstwem ukraińskim, którzy IDENTYCZNIE wyrolowali UKRAIŃCÓW, jak polaków w Polsce żydy wyrolowali, wykorzystali jak bure suki „solidarnościowców” w PRL-u w 1980 i 1989 roku.

  Garstka skrzykniętych żydów co zdobyli pełnie władzy w III RP, systematycznie wyganiają z Kraju tych krnąbrniejszych etnicznych Polaków na banicje zagraniczną, aby tym rządzącym żydom nie przeszkadzali się szarogęsic oraz „dymac” wszystkich Polaków.
  Identycznie będzie na Ukrainie. Rzezimieszków banderowców ukrainców najpierw żydy podpuścili, wykorzystali też jak GŁUPIE bure suki i teraz żydy po zdobyciu władzy na tej wirtualnej „ukrainie” przebąkują, ale już jako „władza ukraińska”(SIĆ!) że zaczną roliczac banderowców za morderstwa „majdanowe” 2014.

  Zwrócie uwagę, że w Polsce mieliśmy do czynienia z kolejnymi protestami społecznymi: 1956, 1968, 1970, 1976, 1980, 1989 bo wtedy była organizowana krwawa przepychanka żydów o dostęp do koryta władzy „warszawki”.

  Od 25 lat jest spokój w III RP, gdy żydzi z polskim obywatelstwem zdobyli PEŁNIĘ władzy, wiec NIE organizują już „społecznych protestów” – mieliby je organizować PRZECIW samym SOBIE ?

  Teksty źródłowe:
  http://www.infowars.com/soros-admits-responsibility-for-coup-and-mass-murder-in-ukraine/

  http://transcripts.cnn.com/TRANSCRIPTS/1405/25/fzgps.01.html

  Polubienie

 9. Pingback: Trwa proces bandyckiej eksterminacji narodu polskiego | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 10. A ruski agent JKM vel Ozjasz Goldberg dostał się do parlamentu. Wychwala Jaruzela i cos bredzi o polskich oddziałach na Ukrainie.

  Uwaga! Powyższy komentarz to prowokacja.

  Admin

  JKM vel Ozjasz Goldberg jest agentem żydo-banksterów. A nie „Ruskich”.
  Jest żydowskim prorokiem prywatyzacji, czyli wywłaszczenia nas ze wszystkiego. Bo którego Polaka stać na kupienie szpitala, szkoły, uniwersytetu czy lasu.
  Nie siej dezinformacji. Masz szlaban.
  opolczyk

  Polubienie

  • Ozjasz chce sprzedać lasy na YT jest jego wypowiedź na ten temat i pierdzieli cos o biletach wstepu do lasu takie cos to tylko żydek mógł wymyśleć. Wiadomo kto by te lasy kupil…

   Polubienie

 11. „W latach 1964-1973 armia USA zrzuciła na Laos 280 milionów bomb podczas 580.000 lotów. To odpowiednik jednego ładunku pocisków uwolnionego z bombowca co 8 minut, 24 godziny na dobę, przez 9 lat – prawie 7 bomb na każdego mężczyznę, kobietę i dziecko żyjących w Laosie. (…)
  Jason Heppenstall jest autorem-podróżnikiem. [W jednym z rozdziałów książki Communities that Abide, pracy zbiorowej traktującej o długowiecznych społecznościach] opisał swoje doświadczenia z pobytu w małej wiosce, położonej nad rzeką w najbiedniejszym, najintensywniej zbombardowanym kraju na Ziemi. Ukazał czytelnikom, jak tamtejsi ludzie zdołali przetrwać, uleczyć rany i zachować swoją tradycyjną kulturę.”
  Czytaj więcej:
  http://exignorant.wordpress.com/2014/05/30/niezlomni-w-obliczu-ludobojstwa/

  Polubienie

 12. Stolzman także robi geszefty na Ukrainie.

  Bandycki atak kijowskiej junty z powietrza na ludność cywilną Ługańska. Jest wielu zabitych, w tym minister zdrowia republiki Natalia Archiłowa

  http://3rm.info/47346-v-rezultate-aviaudara-po-administracii-pogibla-ministr-zdravoohraneniya-lnr-video.html

  Tymczasem w Polsce rząd przygotowuję się do podjęcia dostojnych -ich zdaniem -gości z USA i Ukrainy, bezpośrednio stojących za tą zbrodnią przeciwko ludzkości.

  Skutki wczorajszego ataku lotniczego kijowskiej junty na bezbronną ludność Ługańska:

  (Za komentarzami Detektywa Jarzyńskiego do: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/05/31/czy-polscy-najemnicy-walcza-na-ukrainie/)

  Admin

  Polubienie

  • „Refleksja historyczna, polityczna i geopolityczna Jana Strzeżka
   na przyjazd Baraka Obamy do Polski”:

   „Czy USA są naszym przyjacielem?”
   „A rosyjski historyk i politolog Andriej Fursov, którego dłuższy elaborat nt. ataku USA na Ukrainę zamieścił ostatnio i WPS, w ubiegłorocznym tekście ‚Uderzają w Syrię – celują w Rosję’, opublikowanym przez mych przyjaciół z (niemieckiej) Szwajcarii, przytacza zdanie rosyjskiego arystokraty, korespondenta z wojny burskiej 110 lat temu (a potem i ‚białego’ generała) Aleksieja Jedrichin-Wandrama, iż ‚Gorszą rzeczą niż walka z Anglosasami jest z nimi przyjaźń’.
   http://www.currentconcerns.ch/index.php?id=1982
   – fragm. komentarza MG

   „Wszystko, co się stało na Ukrainie jest dziełem rządu amerykańskiego”
   dr Paul Craig Roberts (były doradca prezydenta Reagana)

   PS
   „Amerykanów już nie stać na biznes utrzymywania tylu baz wojskowych na świecie i jednoczesne prowadzenie ograniczonych działań wojennych.. Czasy , iż dolar był jedyną walutą światową i ich producent mógł go dowolnie wytwarzać , wraz z odejściem od dolara Rosji i innych państw, w tym od rozliczeń finansowych w obiegu handlowym , międzynarodowym powoli dobiegają końca. Trzeba będzie się w końcu wziąć do pracy jak większość ludzi na planecie Ziemia zamiast konsumować najwięcej ze wszystkich dóbr tego świata. Rosja nie chce wojny. Rosja ma prawo do obrony swoich bestialsko mordowanych rodaków i nie powinna z tego prawa rezygnować. Powinna kierować się własnym narodowym sumieniem i mieć gdzieś giewałt podnoszony przez reprezentantów antycywilizacji . Tym ‚specjalistom’ od ‚praw człowieka’ i ‚demokracji’ nie ma co ulegać. Oni mają kłamstwo i wrzaskliwość we krwi. To zachodowi puszczają nerwy jak widzi, że leci w nicość. Rosja w tej sytuacji musi się bronic przed agresją upadającej bestii, a sztukę tę, po wojnie z Napoleonem i Hitlerem ma już zakodowaną w genach, każdy Rosjanin. Zachód ma się czego bać. Rosja to nie Irak, czy tez Liban. Nowoczesnej broni i ducha bojowego w rosyjskim narodzie nie brakuje, o czym świadczą ostatnie reakcje Rosjan na wydarzenia na wschodzie Ukrainy i dokonane tam przez faszystowską juntę z Kijowa akty ludobójstwa ludności cywilnej. Trzeba mieć nieźle nie poukładane w chorej główce, by z samolotu strzelać rakietami do ludzi. Po takich słowach swoich mordowanych rodaków: Chłopaki pomóżcie ! Rosjanie mają moralne i nie tylko moralne prawo, by wkroczyć do akcji. Kobieta przed śmiercią wypowiadająca te słowa.

   A była jeszcze taka młoda, przy tym piękna i dzielna.

   „Przy okazji ostatnich wydarzeń na Ukrainie, w tym aktów oczywistego ludobójstwa w Ługańsku /strzelanie do bezbronnych cywili rakietami/ wyszło już całkowicie szydło z worka, czym jest tak naprawdę amerykańska ‚demokracja’ oraz tzw. ‚walka o prawa człowieka’ w wydaniu ukraińskim, a raczej faszystowsko-banderowskim. Jeśli ktoś do tej pory miał jeszcze jakieś złudzenia, teraz już nie powinien ich mieć. To żadna demokracja, lecz w czystej postaci faszyzm w swym najgorszym pohitlerowskim wydaniu.”

   – Detektyw Jarzyński

   Czytaj/zobacz więcej: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/06/04/zydzi-wypowiedzieli-wojne-rosji/#comment-56055

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.