Referendum wolnościowe na południowo-wschodniej Ukrainie – Noworosji – Bracia Słowianie – sercem jestem z wami – i boję się o Wasz los

.

535ea45e55538aa320041033b450ac3d

.

z15751739Q,Prorosyjskie-protesty-w-Doniecku

.

Pierwszy raz od początku wojny o Ukrainę jestem pełen wątpliwości. Naturalnie całym sercem popieram wolnościowe referendum zapowiedziane na 11 maja 2014 roku. Mieszkańcy południowowschodniej Ukrainy mają pełne prawo decydować o własnym losie. I mają pełne prawo nie chcieć być rządzonymi przez bandytów morderców jewrosrajdaniarzy uzurpatorów z kijowskiwej junty. Niestety uważam, że sprawne przeprowadzenie tego jakże ważnego referendum w obecnych warunkach nie będzie możliwe. Na południowowschodniej Ukrainie ma miejsc zbrojna agresja ze strony uzbrojonych band nazywanych „gwardią narodową” podległych władzy bandytów jewrosrajdaniarzy kijowskich. Nad Ukrainą wisi jak przekleństwo zbrodnia z Odessy. W innych miastach toczą się walki i tam bandyci podlegli uzurpatorskiej juncie strzelają do nieuzbrojonych cywili.

.


.
.

Podesłano mi film, usunięty w międzyczacie z Jew Tube z taką adnotacją:
.
„Kolejny film o dzialaniu morderców bedacych na pasku Usraela i pejsatych”
.

.

A gdy stwierdziłem, że film już został usunięty, znajomy napisał mi:
.
„No cóż film dosc brutalny zbliżenia na nieuzbrojonego dopiero co zabitego „terroryste” z przestrzeloną głową i krew tryskała”.

.

Zamiarem bandziorów morderców jewrosrajdaniarzy jest naturalnie niedopuszczenie do przeprowadzenia referendum. Bandy zbrojne tzw. „gwardii narodowej” podległe juncie kijowskiej celowo i z premedytacją sieją terror, strzelając nawet do przypadkowych przechodniów. Cel jest oczywisty – bandyci chcą sterroryzować ludność, chcą zapędzić ją do domów by strachem przed śmiercią trzymać ją w domach – aby w ten sposób uniemożliwić przeprowadzenie referendum.
.

W takich warunkach przeprowadzenie rzetelnego, wolnego i prawidłowego referendum – jak wcześniej na Krymie – jest po prostu niemożliwe.
.
Przypomnę w tym miejscu właśnie referendum krymskie – mimo załganej żydo-banksterskiej propagandy było przeprowadzone ono rzetelnie, uczciwie i prawidłowo – co potwierdził m.in jewroparlamentarzysta austriacki Ewald Stadler, który poddał miażdżącej krytyce relacje zachodnich me(n)diów i postawę politycznych marionetek austriackich i niemieckich w sprawie Krymu i krymskiego referendum:
.

.
Okupowana i terroryzowana przez bandy „gwardii narodowej” południowo-wschodnia Ukraina nie ma możliwości przeprowadzenia rzetelnego i obiektywnego referendum. Ale o to bandziorom jewrosrajdaniarzom mordercom uuzurpatorom właśnie idzie. Jeśli referendum mimo to odbędzie się, bandyci powiedzą, że jest nieważne, bo przeprowadzone w niewłaściwych warunkach. Choć sami ich terrorem robią wszystko, aby normalnych warunków do przeprowadzenia referendum nie było.
.
Sercem jestem po stronie mieszkańców południowo-wschodniej Ukrainy. Popieram ich prawo do samookreślenia się. Ale boję się myśleć – co tam wydarzy się jutro – 11 maja. Bandziory zrobią wszystko, aby referendum uniemożliwić. Znów poleje się krew. Słowiańska krew.

Ej Ukraino, Ukraino, boleję nad Twoim losem. I sercem jestem z Tobą. Nie daj zniewolić się bandziorom mordercom, banderowcom, uzurpatorom i agenturze żydo-banksterów. Twój los związany jest z Rosją. I Twoja przyszłość. Broń się przed jewrounią – bo Ciebie ograbi, zrujnuje, rozszabruje, zniewoli i zgnoi. My już to doświadczyliśmy na własnej skórze.

Ej Ukraino, Ukraino…

.
.
opolczyk
.
.
precz z jahwizmem
.
.
Ręce Boga

 

Reklamy

34 komentarze do “Referendum wolnościowe na południowo-wschodniej Ukrainie – Noworosji – Bracia Słowianie – sercem jestem z wami – i boję się o Wasz los

 1. Pingback: Referendum wolnościowe na południowo-wschodniej Ukrainie – Noworosji – Bracia Słowianie – sercem jestem z wami – i boję się o Wasz los | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 2. Pingback: Starec ze Sw. Góry Atos: Ukraina rozpadnie się, Rosja się odrodzi, Majdan pójdzie w diabły « Grypa666's Blog

  • Alfabet ludobójstwa na Ukrainie , a docelowo w Rosji rodem z USA – spotkanie z deputowanym do Dumy Евгением Федоровым :

   Zdaniem deputowanego Fiedorowa to co się aktualnie dzieje na Ukrainie jest wstępem /początkiem/ rozłożonego na wiele lat planu fizycznej likwidacji tych dwóch narodów , przy wykorzystaniu ich struktur siłowych : wojska i policji / po wcześniejszym ich bandyckim przejęciu w efekcie dokonanego puczu/ – co nawiasem mówiąc już się dzieje, przy wykorzystaniu wcześniej rozbudzonego i zaprojektowanego oraz przeszkolonego nacjonalizmu-vide banderowcy , „Prawy Sektor” z wykorzystaniem własnych niewielkich grup zawodowych morderców-zagranicznych najemników , działających w ukryciu pod przykryciem banderowców i miejscowej policji i na ich konto, co dało już o sobie znać w trakcie Majdanu, Odessy . Należy liczyć się z nowymi krwawymi aktami terrorystycznymi z tej strony. Zdaniem Fiedorowa na Ukrainie obecnie nie rządzi kijowska junta , lecz amerykańscy doradcy oraz Przewodniczący Rady Europejskiej, członek grupy Bilderberg Van Rompuy i to nie Jaceniuk , ani Turczynow, czy też inni Ukraińcy , lecz właśnie oni pociągają za sznurki tego co się aktualnie rozgrywa na Ukrainie:

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Herman_Van_Rompuy

   Polubienie

   • Amerykański sen-iluzja dobiega końca. Od 2:20 o weteranach między innymi o tym , iż każdego dnia 18 weteranów popełnia samobójstwo.:

    Ukraino ! dokąd i z kim idziesz ?

    Panie Michale,

    A ja przypomnę inny film:

    opolczyk

    Polubienie

 3. Dzięki wam, przynajmniej odnawiam znajomość z językiem rosyjskim, w podstawówce się uczyłem tego języka, ale uczniem byłem marnym. Pamiętam tyle, że czytać umiałem dobrze, a teraz dukam jak debil. Ale może coś się ruszy 🙂

  Polubienie

 4. Serbia z Rosją, republiką Doniecką , republiką Ługańską i republiką Charkowską. W pobliżu świątyni Świętego Sawy do zgromadzonych przemówiła Milica Djurdjevic, reprezentująca Serbski Kościół „Zavetnici”, która przypominała podobieństwa we wspaniałej historii dwóch narodów: serbskiego i rosyjskiego. Podkreśliła, że pomimo faktu, że władze w Belgradzie starają się wypełniać przykazania ich zagranicznych właścicieli za oceanu i ustawić ludzi przeciwko Rosji, to naród serbski i tak wie kto swój , a kto wróg.

  http://ruskline.ru/politnews/2014/05/10/serbiya_podderzhivaet_russkij_donbass/

  Sława Słowianom w ich pochodzie i walce o wolność !!!


  Polubienie

 5. Banderowska gwardia dała powstańcom z Mariupola 72 godziny na przekazanie miasta w ich ręce. Oni szantażują, iż w przeciwnym wypadku użyją przeciwko mieszkańcom tej miejscowości systemy „Grad” . Na przedmieściach miasta ustawiono 40 stanowisk „Grad”. W rejonie miasta wysadzono desant w liczbie 1000 osób.

  Przedstawiciele samoobrony miasta stwierdzili , iż referendum zostanie przeprowadzone zgodnie z planem. Spodziewana jest wysoka frekwencja. Wszyscy chcą uczestniczyć w referendum.

  Jeśli użyta zostanie artyleria z miasta może nie wiele zostać. Ono zostanie wykreślone z mapy świata.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Mariupol

  „GRAD” to reaktywny rakietowy system ognia (РСЗО) kalibru 122 мм. Przeznaczony do porażenia odkrytej i ukrytej siły żywej, pojazdów o lekkim opancerzeniu i transporterów opancerzonych na obszarach koncentracji, stanowisk artylerii i moździerzy, stanowisk dowodzenia, wszelkich umocnień polowych oraz wszelkich innych celów w różnych warunkach bojowych.

  PS. Współczuje tym wszystkim, którzy wobec tego wszystkiego złego co się wokoło nas dzieje interesują się jedynie tym co im przekazują załgane, odmóżdżające media, a resztę mają w dupie. Tak nie zachowują się matki i ojcowie, którym w głowie jest los ich dzieci i przyszłych pokoleń.

  Polubienie

 6. Dzisiaj jest referendum …
  Oglądam migawki w Rosja 24 .Tam , gdzie były walki- Słowiańsk, Kramatorsk, Mariopol- frekwencja jest duża , zdjęcia z Ługańska i Doniecka wskazywałyby na małe zainteresowanie…

  „Siły żydo-banderowszczyzny z Kijowa terroryzują wschodnie miasto Mariupol: szturmują ciężką bronią i czołgami wnętrze lokalnego budynku rządowego, i strzelają do ludzi.”: http://www.vesti.ru/only_video.html?vid=597738

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_05_11/Do-Krasnoarmijska-wkroczyla-Gwardia-Narodowa-7034/

  Admin

  Polubienie

  • Zbyszek, ja odbieram także sygnały o walkach. Ale w tej sprawie panuje dziwna „cisza” w żydo-me(n)diach. Martwi mie to.

   PS

   Martwiliśmy się o Ciebie. Milczałeś dłuższy czas.

   Polubienie

   • Dziękuję za miłe słowa pamięci…Nie było mnie w kraju..Mózg trochę uspokoiłem…A tu takie wydarzenia…

    Polubienie

 7. ( – – – )

  Komentarz usunięty.

  walik

  Pomyliłeś blogi. Takie komentarze możesz wypisywać u szowinistów, rusofobów, katolików – ale nie u mnie.
  Propaganda żydo-banksterska u mnie nie przejdzie. Szczucie na prezydenta Putina też nie.
  Masz szlaban.
  opolczyk

  Polubienie

 8. Ciekawi mnie co będzie po referendum, bo bez ochrony militarnej ze strony Rosji te republiki nie mają szans samodzielnie istnieć.

  Polubienie

  • Przemex

   Rosja nie pali się do interwencji zbrojnej na Ukrainie – mimo iż idzie o ochronę ludności cywilnej przed bandziorami bandytami okupantami jewrosrajdaniarskimi wspieranymi m.in. przez usraelskich najemników z Black Water. Nie trzeba być specjalistą, aby wiedzieć, jaką wrzawę zrobią światowe żydo-media i marionetki polityczne żydo-banksterów na wypadek takiej interwencji. Niemniej nie przypuszczam, aby Rosja bez końca bezczynnie zamierzała przyglądać się mordowaniu Rosjan i ludności prorosyjskiej na południowowschodniej Ukrainie. I mam nadzieję, że prędzej czy później wyśle tam oddziały wojska, aby bandziorów podległych kijowskiej juncie wytłuc lub wypędzić.

   Polubienie

   • ( – – – )

    Komentarz usunięty.

    Zmień sobie nick na Srul Apfelbaum. Albo Dawid Kalstein. Bzdury wypisujesz ty.
    Mój blog jest strefą wolną od agresywnej propagandy antyrosyjskiej, od propagandy pro-banderowskiej i pro żydo-bankstersko-jewro-majdano-srajdaniarskiej.
    Masz szlaban!
    opolczyk

    Polubienie

 9. Wiem że Rosja nie pali się do interwencji zbrojnej na Ukrainie, nie wiadomo w co taka interwencja mogłaby się przecież przerodzić, czy nie skończyła by się ona nowym Wietnamem dla Rosji. Banksterzy byliby zadowoleni gdyby pomiędzy Rosją a Ukrainą rozpętała się wyniszczająca wojna, ale podejrzewam że Rosja nie będzie siedziała po cichu bez końca w obliczu zbrodni popełnianych na Ukrainie przez reżim kijowski wobec ludności cywilnej. Bardzo możliwe że w tych referendum na wschodzie Ukrainy chodzi o to aby pośrednio zalegalizować taką ewentualną interwencję, bo gdy wschód Ukrainy stanie się niepodległy w wyniku referendum to formalnie przestanie być częścią Ukrainy i przestanie podlegać „władzom” w Kijowie ale będzie pozbawiony armii i wtedy może oficjalnie poprosić o ochronę militarną. Dodatkowo gdy wschodnie prowincje Ukrainy staną się niepodległe to ta tak zwana „operacja specjalna” przeprowadzana na terenie wschodniej Ukrainy przez siły lojalne wobec reżimu w Kijowie będzie tak naprawdę nielegalną agresją/inwazją na obce państwo i będzie zbrodnią a wojska ukraińskie będą niczym innym jak wojskami okupacyjnymi.

  Polubienie

 10. Pingback: Donbaski nacjonalizm a srulo-banksteria – Ukraina rozpada się « Grypa666's Blog

 11. Pingback: ALTERNEWS - Referendum Wolności – referendum Nadziei. Południowo-wschodnia Ukraina jest państwem suwerennym i niezależnym od Kijowa.

Możliwość komentowania jest wyłączona.