9 maja – Dzień Zwycięstwa

.

a468ef2c-a63c-4687-8bed-da32bff991c5.file

.Przyznam się szczerze, że zaślepiony rusofobią i antykomunizmem przez dziesięciolecia ignorowałem to święto. A wręcz go nie znosiłem. Jaki dzień zwycięstwa – pytałem. Kto zwyciężył? Polsce zmienił się tylko okupant. Tak to przez wiele, wiele lat widziałem.

.

Publicystykę polityczną rozpocząłem w czerwcu 2009. Wtedy jeszcze nie miałem pojęcia o spisku banksterów, o grupie Bilderberga i o globalizmie. Wierzyłem w oficjalną wersję zamachów na WTC i Pentagon. Byłem głupi, ślepy i „zielony”. Ale już jesienią 2009 wiedziałem o banksterach, Bilderbergu – i kto zrobił rzeczywiście 11/9. To diametralnie zmieniło moje postrzeganie świata. A także ocenę historii. Nadal uważam, że Rosja w roku 1918 została napadnięta przez bandę żydo-bolszewików, którzy ją podbili i zlali krwią. Ale stali też oni na drodze banksterom w ich marszu do panowania nad światem.

.

II wojna światowa była wojną banksterską. Pisałem o tym obszerniej tutaj:
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/01/losy-polski-slowianskiej/

Była podstępem banksterów – Hitlera dozbrojono licząc na to, że napadnie na ZSRR, rozwali Stalina, sam Wehrmacht wykrwawi się i banksterskie folwarki zachodu ruszą na Niemcy od strony Renu – zatrzymując się nad Pacyfikiem.

.

Ubój Polaków zaczął się już we wrześniu 1939. Pod okupacją III Rzeszy Polki i Polacy ginęli milionami.

.

Kres barbarzyńskiej okupacji Polski położyła Armia Czerwona. Jej trzon stanowili Rosjanie. Mimo iż sami ginęli milionami – zabijani przez żołdactwo III Rzeszy – i przez oddziały zaporowe NKWD – to właśnie oni przepędzili z naszych ziem barbarzyńców z napisami „Gott mit uns” na klamrach żołnierskich pasów.

Gwoli ścisłości należy przyznać, że nie wszyscy Rosjanie chcieli walczyć w obronie Stalina. Własow podjął nawet próbę kolaboracji z Hitlerem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82asowcy

Na szczęście dla nas Rosjanie w większości godzili się bić na froncie z III Rzeszą. Widzieli co ta dzicz wyprawiała na ich ziemiach. Widzieli miliony trupów, miliony zgwałconych przez żołdactwo rasy panów kobiet, Rosjanek.

.
„Estimates regarding the rape of Soviet women by the Wehrmacht reached up to 10,000,000 cases, with between 750,000 and 1,000,000 children born as a result”.
.
(Liczbę gwałtów niemieckich na kobietach w ZSRR szacuje się na 10 milionów. Liczbę urodzonych z gwałtów dzieci na 750 tys. – do miliona).
http://en.wikipedia.org/wiki/War_crimes_of_the_Wehrmacht#Mass_rapes
.

Polki nie tylko ginęły z rąk okupanta niemieckiego. Zaznawały też gwałtów.

„Rapes were also committed against Polish women and girls during mass executions carried out primarily by the Volksdeutscher Selbstschutz […]”

.

(“Gwałty były także popełniane wobec polskich kobiet i dziewcząt podczas masowych egzekucji przeprowadzanych głównie przez Selbstschutz […]“)
http://en.wikipedia.org/wiki/War_crimes_of_the_Weh

.

Podczas powstania warszawskiego gwałcono Warszawianki na skalę masową:
.
„Od pierwszych dni powstania dochodziło w Warszawie do gwałtów na polskich kobietach i dziewczynkach”.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnie_niemieckie_w_powstaniu_warszawskim#Gwa.C5.82ty
.

Pamiętajmy o tym, że pod okupacją III Rzeszy Polacy ginęli milionami. Ten milionowy ubój Polaków zakończyła Armia Czerwona.

O tym nie zapominajmy.

Wszystkim żołnierzom Armii Czerwonej, którzy walczyli przeciwko zbrodniarzom ludobójcom z III Rzeszy należy się pamięć. Zwłaszczy tym, którzy wtedy zginęli na naszej ziemi…

Im dedykuję tę pieśń..

.

.

Na koniec informuję, że dzisiaj odbędzie się w Warszawie demonstracja na rzecz solidarności polsko-rosyjskiej.
http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1505:9-maja-demonstracja-pod-ambasad-federacji-rosyjskiej-w-warszawie
Wprawdzie z narodowcami nie jest mi koniecznie po drodze, ale ten ich pomysł popieram. Pokażmy Rosjanom, że nie uważamy ich za wrogów – a wręcz przeciwnie.
.
.

opolczyk
.
.

PS

Mój przyjaciel Piotr Bein podesłał mi petycję do ONZ, domagającą się uznania „prawego sektora” za organizację terrorystyczną.
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Sovet_Bezopasnosti_OON_Ostanovit_fashizm_na_Ukraine/?aAGvxhb

Ja już ją  podpisałem

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy

17 komentarzy do “9 maja – Dzień Zwycięstwa

 1. Dziwię się tylko Polakom plującym na Armię Czerwoną, przecież gdyby nie zwycięstwa wojsk radzieckich pod Stalingradem i na łuku Kurskim w wyniku których Armia Czerwona zdobyła przewagę i przejęła ostatecznie inicjatywę strategiczną i rozpoczęła marsz na Berlin to dawno by nas nie było, jakby nie było w planach ZSRR Polska istniała, zwasalizowana co prawda ale istniała, natomiast w planach Rzeszy Polski i Polaków nie było, a co najwyżej mieli być przesiedleni za Ural, ograniczeni liczebnie i wykorzystywani jako siła robocza. Dzień zwycięstwa tak naprawdę przypomina ogromny udział Słowian w zwycięstwie nad faszyzmem, który to udział chcą wymazać państwa zachodnie i ich mocodawcy z Wall Street i Londynu, bo tutaj nie tylko chodzi o Rosjan ale także i inne narody Słowiańskie, również Polaków, bowiem zachodni histerycy od dłuższego czasu próbują przepisywać historię twierdząc że jesteśmy współwinni wybuchu II wojny światowej oraz „eksterminacji” żydów zapominając o milionach Słowian którzy zginęli z rąk nazistów niemieckich oraz ich sojuszników. Ci sami histerycy często próbują robić z Wehrmachtowców i esesmanów bohaterów i zbawców świata walczących z żydo-bolszewickim zagrożeniem wybielając ich, zapominając o zbrodniach które popełnili. Ci sami histerycy zapominają albo celowo nie mówią o Polakach walczących na zachodnim froncie na przykład w Bitwie o Anglię. Takich to mamy „sojuszników”, mają nas w dupie, mieli nas w dupie i będą mieli nas w dupie i dodatkowo od dawna planują nas podbić i się nas pozbyć przejmując zasobne w bogactwa naturalne tereny które zamieszkujemy, w tym celu między innymi sponsorowali Hitlera i sprowokowali go do wojny jednocześnie kierunkując jego agresję na wschód, ale kiedy okazało się że Hitler niezbyt był posłuszny więc taktycznie weszli w sojusz z ZSRR jednocześnie przez cały okres wojny kombinując jak mu zaszkodzić, próbując na przykład zawrzeć pokój z Niemcami przy jednoczesnym pozbyciu się Hitlera i w celu skierowania wojsk niemieckich przeciw ZSRR, co wyniszczyło by ziemie słowiańskie długą wojną pozycyjną.

  Polubienie

 2. „Polacy” zamiast świętować dzisiaj dzień zwycięstwa – zakończenie wojny z hitlerowskimi Niemcami – wolą świętować unijną okupację, zamiast świętować uroczyście dzień zakończenia wojny, to w Polsce świętuje się uroczyście wybuch II wojny. To jest jakaś paranoja, dzisiaj w szkołach obchodzi się dzień Europy http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Europy, zamiast tego co dla Polaków jest ważne na piedestał wystawia się to, co nas niszczy. Polską nie rządzą Polacy!
  Ostatnio w mediach jest dużo na temat wyborów do jewroparlamentu i pokazali jakich debilnych mamy kandydatów, to jest wymierzony policzek dla narodu polskiego.
  W moim domu dzisiaj świętuje się Dzień Zwycięstwa – Dzień Zakończenia II wojny światowej – dzień w którym Armia Czerwona przegnała skundlone nazistowskie Niemcy. To było najważniejsze, a dzisiaj historią się manipuluje pod jewropropagandę.

  Polubienie

 3. Pingback: 9 maja – Dzień Zwycięstwa | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 4. Pingback: Starec ze Sw. Góry Atos: Ukraina rozpadnie się, Rosja się odrodzi, Majdan pójdzie w diabły « Grypa666's Blog

 5. Dzien Zwyciestwa … ? , tylko czyjego , bo ja to na zdrowy pomyslunek widze, ze wahadlo Historii odbilo z jednego kierunku w drugi pochlaniajac niezliczone miliony ofiar BIALEJ RASY wzajemnie sie wyniszczajac pod wplywem tej samej podjudzajacej propagandy nacjonalistycznej zniwiarzy smierci i ktorzy „porozumieli” sie w Jalcie dzielac swoje lupy na strefy okupacyjne z lewej i prawej strony wraz z glownym okupantem i podzegaczem USraelem, starajacym sie teraz usilnie w Ukrainie do sprowokowania kolejnej rzezi glupich gojow po obu stronach tego samego medalu.

  Ad (powyższego cyt.) „BIAŁEJ RASY”: „…świnie domowe są rasy bardzo białej, tak jak najbardziej udomowione ludzkie rasy (a to są tak zwani Anglosasi) , w odróżnieniu od mających w skórze dużo ochronnego pigmentu rasy świń dzikich. [A z mniejszych zwierząt RASY BIAŁEJ znam tylko żyjące w jaskini w Postojna w Słowenii neoteniczne jaszczurki Proteusz oraz unikające światła słońca, które je zabija termity i skorpiony.] Jako osoba kiedyś pisząca doktorat z genetyki populacji przypominam, że kolor skóry to jest dopiero TRZECIORZĘDNA cecha rasowa, cechami pierwszorzędnymi są różnice w układzie kostnym, zwłaszcza proporcje kości twarzy (np. wystające kości policzkowe u Chińczyków), budowa miednicy oraz stosunek długości ramion do tułowia (np. u Murzynów), itd.” – fragm. archiwalnego komentarza-odpowiedzi Marka Głogoczowskiego

  Admin

  Polubienie

  • Nieustraszona

   Strasznie nie lubię zwrotu „biała rasa”, gdyż pachnie mi to po prostu rasizmem. A to, że odmóżdżona i chora biała rasa mordowała siebie nawzajem – to tylko świadczy o niej samej.
   Obiektywnie rzecz biorąc biała rasa jest najgorszą rasą – zarozmiała, przekonana o własnej wyższości, o własnym posłannictwie „cywilizowania” świata. A prawda jest taka, że to ona najpierw dała się sfanatyzować i ogłupić jahwizmem, mordowała się w Europie nawzajem przez stulecia, a następnie ruszyła do ludobójczej „chrystianizacji” Ameryki, Afryki, Azji i Australii. Bo to biali rozwlekli tę nadjordańską dżumę po całym świecie. Nie kolorowi.
   A kolebką żydo-banksterskiego globalizmu i żydo-kapitalizmu także były kraje „białych ludzi”.

   Gdy tak przebiegam w myślach historię ludzkości to często wstydzę się tego, że należę do „białej rasy”.

   Naturalnie nie wszyscy biali są tacy źli. Ale nie mamy się czym chwalić.

   Polubienie

 6. Opolczyk ! Chodzi mi o konkretne fakty historii ostatnich stu lat, bo kompleksow z przynaleznosci do bialej rasy juz sie pozbylam i to tym bardziej, ze ze Slowian nie udalo sie zrobic kolonizatorow pomimo ich przymusowego nawracania ogniem i mieczem do jedynie slusznej „wiary” .

  Oczywiscie „rasa panow” poslugujaca sie od wiekow przekupnymi szumowinami roznych ras uzywa sformulowania „my” , co stwarza zludzenie zbiorowej odpowiedzialnosci za to, co garstka lichwiarzy czyniaca sobie ziemie poddana sobie wczesniej sprytnie uknula do skutecznego dzialania z ukrycia.

  To, ze juz taki typ Kalkstein z ksywa Kaczynski reprezentuje Polske w calosci jako „my” uwazam za osobista obraze i to szczegolnie teraz , kiedy to ta nedzna kreatura „pomogla” w puczu swoim rzeczywistym krewniakom na Ukrainie do rozpetywania kolejnego holokaustu Slowian , bo to sie bardzo „oplaca” spolkom .

  Uwlacza to tez pamieci moich krewnych, ktorzy zgineli meczenska smiercia na Wolyniu poprzez banderowcow podjudzonych przez zydowskich przodkow wspolczesnych banksterow .

  Ponizej amerykanski dowod rejestracji jednego z parszywych wojennych gieszeftow w okupowanej Polsce, ktorej szefem jest niejaki bardzo „rasowy” sam „pan” Tusk :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 366010851
  L Geschäftssitz Ul. Andersa 21
  L Postleitzahl 00 159
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226357879
  W Fax Nummer 226357641
  W Name Hauptverantwortlicher Tusk Donald
  W Tätigkeit (SIC) 8651

  ” Rozdziobia nas kruki wrony” tez w tym polskim rezerwacie, gdzie naiwna ludnosc tubylcza opetana propaganda nowoczesnego „sukcesu” wraz ze staroswiecka nagroda w „niebie” idac do urn wyborczych przedstawionych im kolorowo przez takich usmiechnietych „rasowych panow” wybiera sobie i oplaca haraczami podatkowymi swoich wlasnych katow, odwiecznych „wybrancow”, zniwiarzy smierci na calym juz swiecie.

  Polubienie

 7. W trakcie obchodów 9 maja -Dnia Zwycięstwa, wyznaczony przez kijowską juntę nowy gubernator Chersonia , zamiast sławić prawdziwych wyzwolicieli , wychwalał Hitlera, nazywając go „wyzwolicielem”, co skończyło sie w ten sposób , iż jedna z odważnych kobiet z dzieckiem na ręku , odebrała mu mikrofon ;

  za :Dariusz Dürschlag

  Polubienie

  • Panie Michale

   Ta kobieta to prawdziwa (nie lubię tego zwrotu) Słowianka. Rogata dusza. Odwaga. Bezkompromisowość – gdy idzie o prawdę.
   Niech Pan zwróci uwagę – gdy ruszyła ona w stronę gnojka „gubernatora” już jakiś cieć z obstawy (1:35 min) chciał jej zastąpić drogę.
   Ale ona nie dała się zatrzymać. Potem na schodach kolejny cieć (1:53) chciał ją powstrzymać – też bezskutecznie. Następnie z tłumu dobiegł goryl-prowokator-banderowiec (wcześniej pewnie udawał zwykłego uczestnika obchodów) i w dwójkę przepchnęli Słowiankę do tyłu. Ale ona była zbyt zdeterminowana – obeszła orszak gnojka – „gubernatora”, podeszła do niego ponownie i bez słowa wyjęła mikrofon ze stojaka i rzuciła go przed schody. No i zrobiła się zadyma. A tłum już wcześniej skandował „Hańba”.
   Takimi metodami bandyci jewrosrajdaniarze uzurpatorzy nie zdobędą sobie szacunku ani uznania ludzi – mieszkańców Ukrainy.

   Tej kobiecie – Słowiance – składam wyrazy szacunku i uznania. Dokąd takie Słowianki są wśród nas – Słowiańszczyzna żyje!

   Polubienie

 8. Kobiecy instynkt samozachowawczy i prawo zachowania gatunku pomimo olbrzymich wojennych strat w puli genetycznej gojow odezwal sie u tej kobiety, z cywilna odwaga i duchem walki w kompromitacji tych obrzezanych swirow, zawodowych klamcow i koszernych rzeznikow tak lubujacych sie w obludnym odgrywaniu glownych rol „ojcow” czy „przewodnikow” narodow, wlacznie z tym glownym tez obrzezanym „swietym ojcem” papieskim z biala mycka rabinow.

  Bredza te krzykliwe wampiry w swoim obledzie wladzy i w amoku smierci grajac przekonujaco w odpowiednich kostiumach jowialnych i slodko usmiechajacych sie „tatusiow” i „duchownych” powiernikow, co to niby dobrze chca dla swoich „wyborcow”, ich dzieci i wnuczat , a sa to tylko podstepnie saczone przez uszy i oczy trucizny celowo zastraszajace i jednoczesnie produkujace tylko w wyobrazni poddanych obrazy diablow , cierpien piekielnych, wrogow jako rdzennych Rosjan i Niemcow, epidemii swinskiej grypy i teraz z globalnym wrogiem – terrorysta czajacym sie za kazdym rogiem, na dworcach czy w samolotach.

  Pojawily sie dla „rownowagi” wampiry udajace kobiety o ksywach Clinton, Merkel, Ashton, Nuland ( Nudelmann), Timoszenko,…po to, zeby wykazac, ze pasozydy sa dwuplciowe , tak jak tasiemce.

  Czy sa jeszcze prawdziwi mezczyzni z duchem walki i obrony przed ta pasozytnicza sitwa , czy tez juz ich brak po zdziesiatkowaniu wojnami z bronia wrecz wraz z wojna chemiczno – biologiczna trwajaca nieprzerwanie od przeszlo stu lat , ktora ma doprowadzic do wymarcia rdzennych Europejczykow , bo do tego przeciez konsekwentnie i podstepnie daza ci obrzezani degeneraci z „chowu wsobnego” i z dziedzicznym syfilisem, nienawidzacych gojow za ich doskonalosc psychofizyczna wraz z nieograniczonymi mozliwosciami kreatywnego rozwoju.

  Ponizej szczegoly o chemicznej kastracji :

  http://brd-schwindel.org/maenner-vom-aussterben-bedroht/

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.