Oskarżam o masową zbrodnię przeciwko ludności cywilnej w Odessie…

.

kir zalobny

.

868610_original

.

.

OSKARŻAM
.
O zaplanowane i przeprowadzone z premedytacją ludobójstwo na prorosyjskiej ludności biorącej udział w pokojowym antymajdanie w Odessie oskarżam:
.
– bandziorów, zbirów, uzurpatorów – jewrosrajdaniarzy z kijowskiej junty (to już druga taka masakra w ich wykonaniu – pierwszą była masakra w Kijowie – snajperzy-mordercy byli ich ludźmi i strzelali na rozkaz liderów bandyckiego banksterskiego jewrosrajdanu).- Ukraińskich szowinistów, współuczestników puczu w Kijowie, potomków banderowców, którzy gorliwie kolaborowali z III Rzeszą, a na Wołyniu wymordowali do dzisiaj nieustaloną liczbę bezbronnej ludności cywilnej – głównie polskiej. Ale i tysiące Ukraińców nie chcących brać udziału w rzezi, lub pomagających mordowanym banderowska dzicz także bezlitośnie wymordowała. Dzisiejsza banderowska swołocz tamtych ludobójców czci jako bohaterów.

– Kiboli-szowinistów ukraińskich, odmóżdżony i zbrodniczy motłoch.

– Podległą pod bandycką juntę uzurpatorów-bandziorów-morderców-jewrosrajdaniarzy milicję w Odessie, która brała współudział w ludobójstwie w Domu Związkowca.

.
OSKARŻAM
.
Tych, którzy bandycki żydo-bankstersko/banderowski pucz w Kijowie popierali i którzy uznali bandziorów morderców uzurpatorów jewrosrajdaniarzy za „legalną władzę” Ukrainy jako moralnie współodpowiedzialnych za ludobójstwo w Odessie oskarżam :
.
– Wszystkie marionetki polityczne zachodu, z Obamą, Merkel, Cameronem, Barroso i Van Rompuy’em na czele.- Wszelki organizacje między- i ponadnarodowe, które uznała legalność bandziorów uzurpatorów z kijowskiej junty – z ONZ, jewrounią, zbrodniczym NATO i OBWE na czele.

– Wszystkie „polskie” marionetki polityczne z Komorowskim, Tuskiem, Kaczyńskim/Kalksteinem i Sikorskim na czele.

– Cały agenturalny „polski” knessejm, senat, żont i całą „bandę czworga” – PO/PiS/PSL/SLD i wszystkie ich odpryski – w komplecie wysługujące się okupantowi.

– Wszystkie polskojęzyczne organizacje społeczne popierające bandycki żydo-banksterski jewrosrajdan.

– Wszystkie usłużne wobec żydo-banksterów, tworzące banksterski medialny matrix i wspierające propagandowo bandziorów uzurpatorów jewrosrajdaniarzy oraz szczujące nas na Rosję presstytutki – zarówno z telawiwzorni, radia jak i z gazet oraz z internetu.

– Wszystkie „pozaparlamentarne” partie i partyjki z pseudonarodowymi włącznie, które w zaślepieniu antyrosyjskim, manipulowane przez agenturę okupanta popierały bandycki jewrosrajdan i morderców zbirów uzurpatorów.

Oskarżam zwłaszcza wszystkich udających „Słowian” i „rodzimowierców” użytecznych idiotów i agentów wpływu z Czesławem Białczyńskim na czele – który żyły z siebie wypruwał broniąc bandyckiej zbrodniczej szajki jewrosrajdaniarzy morderców uzurpatorów i szczuł nas na Rosję:

Patrzcie gnidy kanalie szumowiny – te ofiary idą na wasze konto:

BmpRfPSCYAEOLMN
Najpierw podpalenie namiotów na placu i organizacja znaczącego na tle widoku budynku na placu odkrytego płomienia. Ludzi zaganiają pod ochronę masywnych drzwi budynku związków zawodowych. U stronników federalizacji na placu nie było wcześniej przygotowanych butelek z mieszanką zapalającą. Skąd zatem pojawił się pożar wewnątrz budynku?


1399107468_1786633855
Ludzie, którzy skryli się za drzwiami na pierwszym piętrze byli atakowani przez bojówkarzy Prawego Sektora, którzy znaleźli się tam długo przed początkiem egzekucji. Na pierwszym piętrze ludzie spłonęli do kości. Najpierw przy jednym wyjściu…

0_8e26a_ffcee15_XL
…potem przy wszystkich trzech (wyjściach).

144295_original
…strażacy przybyli, kiedy już spłonęły nawet masywne drzwi wejściowe.

144114_original
W solidnym pięciopiętrowym budynku z sufitami ok. 3 metrów odkryty ogień był jeszcze tylko w jednym gabinecie.

138801_original
Kto mógł przedostać się na dach budynku administracyjnego federalnego znaczenia? Na pewno ci, którzy wcześniej dostali klucze do zamków zamykających stalowe kraty wiodące na dach.

13880a
Tych bojówkarzy trzeba znaleźć. Oni mogliby opowiedzieć wiele interesującego o tym, kiedy zaczął się wcielać plan masowego zniszczenia mieszkańców Odessy i jak oni wcześniej przygotowywali zapasy mieszanki zapalającej w budynku związków zawodowych. Na fotografii poniżej klauny z masówki przedstawiają zwolenników federalizacji (Ukrainy). Typowa hollywoodzka (USA/Izrael) operacja „fałszywej flagi”.

45798_1000 (1)
Całkiem spalone ciała (trupy) na pierwszym piętrze przy drzwiach wejściowych.

131
Skąd opalone ogniem trupy pokazały się wyżej pierwszego piętra – tam, gdzie nie było odkrytego ognia?

102
To samo zdjęcie z innej perspektywy:
– drewniany panel na grzejnikach, drewniane poręcze na schodach i arkusz płyty wiórowej nie spłonęły
– niebieski owal – barykada z biurek, krzeseł i szafek. Ona nawet nie tknięta ogniem, chociaż my widzimy spalone ciała obok
– skąd barykada? Ona była zbudowana przez bojówkarzy PS (Prawy Sektor), żeby zablokować drogę ratunku na wyższe piętra

133
– kobiece ciało (trup) ciągnięto po podłodze z miejsca realnej śmierci. Kto i dlaczego?

133a
– mężczyzna zabity wystrzałem w głowę. Rana na wskroś – pod głową naciekło.

104a
Już zwróciliście uwagę, że u ofiar spłonęły głowy i barki (ramiona)? Odzież od piersi i niżej nie tknięta ogniem? Ludzi polewali z góry mieszanką zapalającą i podpalali. Czy mogły się zachować przeciwsłoneczne okulary na twarzy, kiedy człowiek próbuje strząsnąć z głowy napalm?  Od tego spalały się dłonie i nadgarstki do kości.

Na tym, jak i wcześniejszych zdjęciach, dziwne „białe rozbielenie” na podłodze. To proszek gaśniczy. Użyli go pacyfikatorzy, po tym, jak ludzie ginęli… żeby samodzielnie nie spłonąć czy ucierpieć od zatrucia tlenkiem węgla.

103 (2)
Młodzieniec i dziewczyna. Oni nie spłonęli i nie udusili się dymem – brak oznak otwartego ognia na parkiecie (on w wieku 50 lat i powinien wybuchnąć jak słoma) dymu i sadzy na ścianach. Ich zabili innym sposobem. Najprawdopodobniej dwójce złamali szyje – profesjonaliści mieli rozrywkę.

68cf1421dc2
Barykady były i na piętrach. Krew na parkiecie, spalona głowa.
Całkiem możliwe, że pacyfikatorzy pozamieniali wierzchnią odzież z zabitymi. Znany sposób – prosty i efektywny.

101
Kobieta przy szybie windy bez odzieży niżej pasa. Najprawdopodobniej ją zgwałcili, a potem oblali głowę mieszanką podpalającą i podpalili.

106

106a
Zabici wystrzałem w głowę.

121
Wszystko to ten sam obraz – spalone głowy, dłonie i ramiona, nienaruszona przez ogień niższa część ciała.

192

Zabity wystrzałem w głowę.

172
Najstraszniejszy obrazek. Najprawdopodobniej ciężarna pracownica budynku. Są takie, które sprzątają gabinety, podlewają kwiaty w dni, kiedy przedsiębiorstwa nie pracują. Ją zadusili kablem. Ona próbowała się bronić – na podłodze strącony kwiatek (roślina)…


145631_original
…zabójca.

139
Radość „patriotom Ukrainy” – oni sami wskazują ofiarę, zabójcę i miejsce przestępstwa. Przyszła matka Odessa-mama zabita. Zabita i Ukraina.

Świadectwo naocznego świadka –

92eea3cb6013

p.s. Zabitych może do 300. Większą część, szczególnie dzieci i kobiety, zarąbywano toporami i zabijano kijami w piwnicy http://vlad-dolohov.livejournal.com/876486.html

.
.

Kiedyś poniesiecie zasłużoną karę za wasze zbrodnie, za waszą sprzedajność, za waszą usłużność wobec żydo-banksterskiej swołoczy i za waszą duchową zgniliznę.

.
.

opolczyk

.

PS

Uwaga – z powyższego wpisu usunąłem ostatnie zdjęcie – to z obciętą męską głową. Było ono „fałszywką”. Opublikowane było już w 2008 roku

http://pustulenta.wordpress.com/2008/03/

Autentyczność pozostałych zdjęć nie budzi zastrzeżeń i one pozostają w tekście, ale z tym ostatnim zdjęciem ktoś przedobrzył w epatowaniu okrucieństwem.
Eh… jak ja nie cierpię być zdanym na relacje innych…

.

 

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

Reklamy

73 komentarze do “Oskarżam o masową zbrodnię przeciwko ludności cywilnej w Odessie…

 1. Chemicy/studenci medycyny? z Izraela „pomagali” w Odessie (spalic sie ludziom zywcem? – z pomoca napalmu/chloroformu?

  taking a part and helping Принимаем участие и помогаем
  I am medical I am studding medicine here Я медик и изучаю медицину

  http://mikle1.livejournal.com/4124191.html?page=2
  (tam nizej link do video Cariowa: kto podpalal dom w Odessie)

  Ludobojstwo na Ukrainie sygnowane przez USA

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_05_19/Na-miejscu-tragedii-w-Odessie-znaleziono-slady-chloroformu-0626/

  Polubienie

 2. Kolomojski w koszulce zydo-bandera
  Nie wiem, czy to prawdziwe, czy fotomontaz?
  W kazdym razie dzialania Kolomojskiego – niewatpliwie polegaja na finansowaniu banderowcow

  http://ohifront.files.wordpress.com/2014/05/e9575-jido_bandera_kolomoyskiy.png?w=526&h=342

  Kolomoisky] wynajal bojowki i kibicow w Odessie
  “Besides, it was he [Kolomoisky] who hired the guys in the Odessa [massacre]… the situation went out of control. Their task was to beat them [anti-government protesters] so they would be taken to hospital and to destroy the camp [on Kulikovo Pole Square] completely,” he said.

  Polubienie

 3. Ukraińskie pole bitwy – kompleksowe podsumowanie PL HD (1-5)
  Tłumaczenie na język polski!

  2 cześć – rola Izraela

  >
  Opublikowany 14 maj 2014
  Imponująca, wszechstronna analiza zamachu stanu na Ukrainie z lutego 2014 z punktu widzenia wybitnego rosyjskiego naukowca. Fursow przedstawia interesy i powiązania głównych ukraińskich graczy — oligarchicznych klanów, których wielu przywódców ma podwójne obywatelstwo — wraz z mało znanymi, szokującymi szczegółami. Ujawnia rażącą hipokryzję i podwójne standardy zachodnich sponsorów zamachu i ich rosyjskich/ ukraińskich zdrajców z ‚5 kolumny”. Zamach i udane przyłączenie przez Rosję Krymu postrzega jako ważne wydarzenia, zmieniające stan toczącej się gry, gdzie powojenne zachodnie machinacje, którym przewodzi USA, zmierzają do podporządkowania Rosji ich własnym planom. Fursow sugeruje również, jak Rosja powinna reagować.


  >
  Ukraińskie pole bitwy – kompleksowe podsumowanie PL HD (2-5)

  >
  Ukraińskie pole bitwy – kompleksowe podsumowanie PL HD (3-5)

  >
  Ukraińskie pole bitwy – kompleksowe podsumowanie PL HD (4-5)

  >
  Ukraińskie pole bitwy – kompleksowe podsumowanie PL HD (5-5)

  >

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.