Banksterzy – grabieżcy ludzkości…

.

rockefeller-rothschild-1

.

zyd1.

 

NathanRothschild

.

zyd_bankier_2

.
„Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej”

.

„99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki.
Właścicielem farmy jest światowa finansjera.”
.

Polecam cykl wykładów o ograbianiu nas przez banksterów. Wykłady te pomijają inne, równie ważne aspekty bandyckiej i zbrodniczej działalności banksterów – budowy światowego totalitarnego państwa i depopulację ok 80% ludzkości. Mowa w nich jest przede wszystkim o ograbianiu nas, o wpędzaniu nas w biedę i niewolnictwo ekonomiczne przez banksterów.

Autor tych felietonów mówi w pierwszym z nich o „chyba” największym przekręcie w historii ludzkości. Myli się w jednej sprawie – system bankowy nie jest „chyba” a jest na pewno największym oszustwem finansowym i największą grabieżą w historii ludzkości.

Polecam przy okazji stronę autora tych felietonów –  „podziemną tv” z innymi ciekawymi felietonami.
http://www.youtube.com/user/podziemnaTV

W tym miejscu przypomnę, że jakiś czas temu w jednym z tekstów napisałem tak:

„Największą grabieżą w historii świata jest obowiązujący na Zachodzie (i nie tylko) system bankowo-finansowy, który daje banksterom monopol na emisję pieniądza. W tym bandyckim, zuchwałym i jawnym rabunku biorą udział banki centralne i “zwykłe” banki pod nie podlegające.
Jednym z głównych zadań banków centralnych jest drukowanie pieniędzy i wręczanie ich “żondom” w postaci kredytu. A rządy muszą te “kredyty” spłacać – naturalnie z “należnymi” odsetkami. Banki centralne Zachodu w pełni kontrolowane są przez bansterską sitwę i jej podlegają.
(…)
Techniczne szczegóły tej grabieży nie są istotne. Ważne jest zrozumienie faktu, że przyznając komukolwiek na cokolwiek “kredyt” bank tworzy z powietrza, z niczego, nowy pieniądz – a nie pożycza nam pieniądze własne czy cudze trzymane w depozycie. Suma wszystkich “kredytów” zostaje bowiem przez banksterski bank centralny dodrukowana. Banki wysokości przyznanego “kredytu” nie odpisują z własnego konta, a jedynie jako dług do spłaty zapisują na koncie “kredytobiorcy”. Po czym informują bank centralny o nowym udzielonym kredycie, a ten dodrukowuje nowe banknoty.
W uproszczony, obrazowy sposób można to przedstawić tak: idziesz do banku po kredyt/pożyczkę w wysokości 100 000 zł. Bankster przyznaje ją tobie, po czym idzie po pieniądze na zaplecze. Nie idzie jednak do kasy czy sejfu a do pomieszczenia z drukarką. Dodrukowuje tam 100 000 zł, po czym je tobie wręcza. Tak w uproszczeniu funkcjonuje system bankowo-kredytowy.
Niewyobrażalna zuchwałość tego oszustwa polega na tym, że tylko banksterzy mają monopol na dodrukowywanie z powietrza pieniędzy. Ty nie możesz ich sobie dodrukować. Bo jako fałszerz wylądujesz w więzieniu. A banksterzy robią to na okrągło – i nikt ich nie ściga. Więcej nawet – jeśli banksterom nie zwrócisz dodrukowanych przez nich pieniędzy – naślą ci państwowego komornika A ten zarekwiruje i sprzeda wszystko, co ma jakąkolwiek wartość. Jeszcze większą bezczelnością i zuchwałością banksterów jest to, że do dodrukowanych pieniędzy naliczają jeszcze “kredytobiorcom” lichwiarskie procenty.

Jeśli do setek bilionów dolców euro, marek, funtów, franków itp wyciągniętych przez banksterów od rządów dorzucimy kolejne setki bilionów dolców euro, marek, funtów, franków itp wyciągniętych od osób prywatnych i firm w postaci spłaty tzw. “kredytów” (plus odsetki) – wtedy dopiero mamy pełny obraz grabieży dokonanej przez banksterów na państwach, społeczeństwach i narodach, które dały sobie narzucić ten bandycki system.”
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/22/najwieksze-oszustwa-w-historii-ludzkosci/

Polecam też (jest u mnie w „czytelni”) opracowanie pt.: „Zanim wyjdziemy na ulicę”:
http://glosulicy.pl/wp-content/uploads/2012/07/Zanim-wyjdziemy-na-ulice-Izabela-Litwin-Joanna-Carignan.pdf
https://opolczykpl.wordpress.com/czytelnia/

.

.

opolczyk

 

PS

Polecając kanał Konrada dobrze demaskujący żydowskie oszustwo bankowe odradzam jego audycji politycznych, w których Konrad jest naiwny, zagubiony i np. żydowskiego proroka prywatyzacji Ozjasza Goldberga vel JKM propaguje jako „niezależnego” polityka. Znajomość oszustwa bankowego u Konrada nie idzie w parze ze znajomością polityki.

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

52 komentarze do “Banksterzy – grabieżcy ludzkości…

 1. Przepiękna piosenka pt. ” Kwiaty ojczyste” w mistrzowskim wykonaniu słowiańskiego barda Czesława Niemena o naszej cudownej naszej ojczyźnie oraz ukochanej przyrodzie :

  z której międzynarodowi bandyci i terroryści , przy udziale i pomocy lokalnych prounijnych i pro anglosaskich działaczy chcą z Polski zrobić ekologiczna kloakę, coś na wzór zatoki meksykańskiej, gdzie swoim zachłannym i bezmyślnym działaniem doprowadzili do największej w świecie tragedii ekologicznej :

  http://naszregion-nysa.blogspot.com/2013/06/woda-katastrofa-ekologiczna-w-zatoce.html

  Nie możemy do tego dopuścić !!!

  • Umiarkowany: Niech martwią się ci, co z pieniądza uczynili oręż służący zniewalaniu narodów. I jeszcze coś dla poprawy nastroju:

   Pozdrawiam.

  • Wiedziałem że te sukinsyny rzucą się kiedyś na majątek prywatny, rozgrabili majątek narodowy(państwowy) to teraz rzucili się na prywatny, wiadomo cała planeta ma przecież być własnością banksterów, posiadanie domu prywatnego, działki, samochodu, oszczędności czy nawet próba ich zdobycia albo pomnażania zostanie zakazana. Ale odbieranie ludziom majątku nie będzie takie proste bo to doprowadzi w Polsce i nie tylko do wielu tragedii w stylu zamknął się chłop w domu z rodziną i… 20 butlami z gazem.
   Teraz sprawa długu, to że ktoś nie jest zadłużony wcale nie sprawi że będzie się miał lepiej, ponieważ w momencie wybuchu kryzysu(nie tylko finansowego) gdy majątki prywatne czy państwowe, domy, firmy, pola itd pójdą pod młotek za długi to ciężar spłaty tych długów zostanie przerzucony na tych co nie będą zadłużeni i będą jeszcze wykazywali jako taką płynność finansową, po prostu zostaną nałożone olbrzymie podatki, katastralne, ekologiczne i inne cuda nie widy, dodatkowo zostaną zrabowane oszczędności z kont bankowych aby padające banki mogły się pożywić(patrz:Cypr) a istniejące już podatki zostaną maksymalnie podwyższone, to wydrenuje i dobije resztę społeczeństwa.

 2. Umiarkowany,

  Często staję przed dylematem, czy mam pisać prawdę o sprawach trudnych, o tym co bandyci z nami wyprawiają. Przyjąłem jednak za zasadę, że najważniejsze jest pisanie właśnie prawdy – nawet wtedy, gdy wywołuje ona poczucie zagrożenia i niepewności. Po prostu uważam, że mamy prawo wiedzieć o tym, co rzeczywiście dzieje się w łonie żydo-anty-cywilizacji zachodu.
  Wyliczanka długu z „Biznes PL” jest nieprawdziwa. Upiększa sytuację. Rzeczywiste globalne zadłużenie jest co najmniej parokrotnie większe. Sama USA jest w rzeczywistości zadłużona na ok. 70 bilionów a nie na 16 – jak oficjalnie się mówi. Podobnie jest z Niemcami – oficjalnie zadłużone są na 2, w rzeczywistości na 6 bilionów. Zadłużenie gmin, miast, landów jest przy tym w dużej części pomijane. Ponadto zadłużenie indywidualne ludności często przekracza zadłużenie budżetu. Tacy Szwajcarzy np. mają zadłużenie indywiduwalne ponad trzykrotnie większe niż zadłużenie państwowe (dane z roku 2013) – „prywatnie” mają 76 200 euro „długu” na głowę. Dług państwowy to „tylko” 21 200 euro na łebka.
  Tak więc rzeczywiste obecne zadłużenie świata u banksterów jest na pewno wielokrotnie większe niż 100 bilionów. Myślę, że nawet 500 bilionów to liczba zaniżona. A jeśli policzymy wszystkie „kredyty” już spłacone (z odsetkami) to okaże się, że globalnie ludzkość została przez żydo-banksterów obrabowana na tysiące bilionów dolców (pamiętajmy wszak, że „kredyt” np. 100 000 dolców sto lat temu z powodu inflacji dzisiaj miałby wysokość coś ok 10 milionów).

  Baszka,

  w normalnym państwie wierchuszka PSL za sam taki pomysł powinna wylądować najpierw przed trybunałem ludowym, a następnie na szubienicy.
  Od dawna PSL zaliczam do agenturalnej „bandy czworga” – PO/PiS/PSL/SLD. A te PJN-y i Palikoty to tylko odpryski banksterskiej agentury.
  Sama widzisz – jaki pomysł ma „polska”, „chłopska”, „ludowa” partia PSL.
  Podtrzymuję w całej rozciągłości to, co pisałem w programie Polski słowiańskiej:

  „7. Delegalizacja agenturalnych partii realizujących obce interesy.
  8. Trybunały ludowe dla zdrajców, renegatów i agentów obcych interesów bez względu na zajmowane stanowiska.”

  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/26/program-dla-polski-slowianskiej/

  Oraz tutaj:

  “Gdy myślę – Polska – to mam na myśli krainę, w której za sprzedanie suwerenności politycznej Unii Jewropejskij a militarnej NATO, za sam wniosek o prawo do użycia obcych sił do pacyfikowania Polaków, za samą próbę wprowadzenia GMO, za wprowadzenie przymusu szczepień wiesza się zdrajców, renegatów i agentów obcych sił na miejscu i bez odwołania
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/25/gdy-mysle-polska/

  • pisać prawdę i chociaż wiem, że do wielu ta prawda nie dotrze. Nawet do mojej córki , która w tej chwili jest typowym wytworem korporacyjnym nic jej nie przemówi do rozsądku dopóki ? nie wiem czy będzie jakieś.

   W każdym cywilizowanym świecie za takie działania przeciwko państwu i jego obywatelom powinno się się karać wiadomo czym. I ja Andrzeju całym sercem i duszą program dla Polski Słowiańskiej. Oby się ziścił za pozwoleniem Bogów , jednak narazie boli mnie patrzenie na to co się dzieje w naszym kraju

 3. W odróżnieniu od głupich Polaków Rosjanie swoich wyzwolicieli czyli żołnierzy Armii Czerwonej uważają za bohaterów i maja do nich wręcz święty szacunek, w szkołach uczą się o II wojnie, o horrorze jaki Naród Rosyjski przeszedł z rąk Niemców ..U nas w żydoPolsce natomiast żołnierze Ludowego wojska Polskiego są opluwani i uważani przez nieomal że 99 % ogłupionego społeczeństwa za morderców i okupantów..Obecni „Polacy” chyba marzą o powrocie drugiego Hitlera do Polski .Nikt Rosji nie pokona, Rosja była, jest i będzie. Polski niestety już nie ma i serce mi z tego powodu pęka.

 4. Pingback: Banksterzy – grabieżcy ludzkości… | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 5. Dzisiaj na jednym z forów komandosów przeprowadzono na mnie atak w sumie przez cztery osoby /całości nie będę powtarzał/, którym odpowiedziałem tak :

  Michał, Marek, Dawid, Tomasz !!! siła złego na jednego. Czterech na jednego to nie charakternie -tak osądzano taki bój w widzewskim środowisku , gdzie się wychowywałem. To jest nie fair !!! Obejrzyjcie sobie ten film i wyciągnijcie dla siebie wnioski :

  Ja jestem jak ten kozak. Chłopaki źle oceniliście swoje siły. Przegraliście. Nie zawsze ilość przechodzi w jakość /znane prawo dialektyki marksistowskiej, którego Wy na pewno nie znacie/. We współczesnej wojnie informacyjnej ilość nie ma większego znaczenia , lecz jakość. Zgodnie z zasadami prowadzenia walki niezbrojnej z silniejszym przeciwnikiem /coś w rodzaju walki Dawida z Goliatem/ należy posługiwać się innymi środkami niż siła fizyczna /ilościowa/, a mianowicie wiedzą i umiejętnościami w zakresie wojny informacyjnej. Wy tej wiedzy i umiejętności nie posiadacie , bo skąd mielibyście ja posiąść. Przegraliście na starcie nawet o tym nie wiedząc. Na przyszłość radzę Wam : poszukajcie sobie innych przeciwników w tej samej wadze i nie kompromitujcie się. Niezależnie od tego dziękuje Wam : kolejny raz zainspirowaliście mnie do rozpoczęcia wątku , którego bez Was bym nie rozpoczął . Nowy wątek w udostępnieniu .

  Wracając do udostępnionego postu Michała Chmielarza / jego treści oraz znajdujących się pod nim komentarzy/ ,który w istocie rzeczy należy traktować jako egzemplifikacje / przejaw/ w czystej akademickiej postaci wojny informacyjnej prowadzonej przeciwko mnie przez Michała Chmielarza i grono towarzyszących mu osób, w tym : Marka Miliana , Tomasza Koszewskiego, Dawida K. Karbowskiego należy stwierdzić, iż wiedza na ten temat w Polsce zarówno na poziomie akademickim jak i społecznym jest zerowa. Duży wpływ na to miały kolejne po II wojnie światowej żydowskie rządy w Polsce /sytuacja ta trwa do chwili obecnej/ którym z natury rzeczy nie zależało , ażeby wyposażać ludzi we wiedzę , która mogłaby być obrócona w przyszłości przeciwko nim. Stąd mamy to co mamy , a wiec całkowity marazm w tej dziedzinie zarówno w aspekcie teoretycznym jak i praktycznym.

  Trzeba stwierdzić , iż w przeszłości Polska miała wysokiej klasy specjalistów w tej dziedzinie, a w zasadzie w dziedzinach z nią bardzo blisko spokrewnionych. Chodzi o takie dziedziny jak prakseologia, cybernetyka społeczna i takie nazwiska jak : Marian Mazur , Tadeusz Kotarbiński, Jarosław Rudniański i inni. Po wojnie nie wiele zrobione , ażeby tę wiedzę właściwie rozwinąć i wyposażyć w nią uczących się słuchaczy. Tak więc w sposób naturalny ta wiedza zamierała nie wydając na świat kontynuatorów /spadkobierców chętnych do jej propagowania.

  Mimo to należy stwierdzić, iż wiedza ta, na zasadzie koncesjonowanej przez władze i przez nią kontrolowanej , rozwijała się w niektórych poza akademickich ośrodkach poprzez wykłady z tej wiedzy prowadzone wobec szczególnej grupy zaufanych dla systemu osób spośród funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa . Wiedz ta rozwijana również była w sposób niejawny wśród środowisk narodowych, niemniej służyła instrumentalnie do kontroli tych środowisk.

  Trzeba przyznać , iż dużą rolę w tym względzie odegrał docent Józef Kossecki co do którego zdania uczonych są podzielone. Z jednej strony jest on idolem młodych prawicowców i narodowców, którzy słuchają jego wykładów z otwartą gębą, z drugiej zaś strony jest on krytykowany za to, iż służy „ichnim” i celowo oraz świadomie kanalizuje polski ruch narodowy. W przeszłości docent Józef Kosscecki był również oskarżany przez działacza podziemia politycznego Stefana Kurowskiego o współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa. Niektórzy biorąc również pod uwagę jego udział w partii X Stanisława Tymińskiego partie tę nazywali w całości agenturalną.

  Trzeba stwierdzić, iż współcześnie docent Józef Kossecki powraca do gry w ramach nowej inicjatywy edukacyjnej, a mianowicie tutaj :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/04/najwieksze-zagrozenie-dla-czlowieka-czlowiek/#comment-77926

  A to istotne opinie na temat Józefa Kosseckiego ze strony znanych blogerów : Andrzeja Szuberta /Opolczyk.pl i blogera o pseudonimie palmericht 1984 :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/04/najwieksze-zagrozenie-dla-czlowieka-czlowiek/#comment-77941

  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/04/najwieksze-zagrozenie-dla-czlowieka-czlowiek/#comment-77941

  Moja opinia w stosunku do docenta Józefa Kosseckiego afirmuje wyżej wymienione opinie. Docent Józef Kossecki został ostatnio przywrócony do gry, gdyż rządzącym , ujmując od prawego do lewego pali się już grunt pod nogami w Polsce i to jest nowa forma przeciwdziałania wobec narastających w Polsce ruchów narodowych celem ich spacyfikowania przez szeroką rozumianą powojenną działająca w Polsce, z tego samego żydowskiego nadania, władzę.

  Forma jaką wobec kursantów stosuje docent Józef Kossecki wydaje już mi się na obecne czasy archaiczna. Mówienie do młodych ludzi treści naukowych nawet podpieranych przykładami z praktyki na zasadzie „wiecie rozumiecie” ma według mnie małe szanse na powodzenie. Moim zdaniem Józef Kossecki w swoim czasie posiadając i wykorzystując wiedzę z zakresu cybernetyki społecznej , prakseologii i wojny informacyjnej był o krok od posadzenia u władzy w Polsce Stanisława Tymińskiego, wcześniej związanego z wywiadem PRL. Co istotne, gdyby tak się nawet stało to i tak byłoby tak jak jest obecnie. Niczego nowego by to nie wniosło.To po prostu był taki alternatywny, paralelny wariant władzy na wszelki wypadek , ażeby utrzymać władze w Polsce.

  Wiązanie w tej chwili jakiś starych sympatii z ta opcją niczemu więc nie służy i niczego nie zmieni. Polsce potrzebne jest gruntowne przebudowanie sceny politycznej z wyrugowaniem z niej wszelkich agenturalnych partii i partyjek od lewego do prawego jak również nowych manipulowanych przedsięwzięć rzekomo patriotycznych i rzekomo narodowych w postaci różnych fikcyjnie tworzonych ruchów, organizacji i stowarzyszeń, jak chociażby Ruch Narodowy i inne /długa lista./

 6. Pingback: Kraśko i TVP robią w konia swoich widzów -

 7. Witam Panie Andrzeju !

  Za mną kolejna bojowa noc w trakcie której klakierzy /obrońcy Facebooka oraz agenci służb specjalnych przypuścili na mnie zmasowany atak , zmierzający do zakwestionowania mojej wiarygodności jako człowieka , komandosa i oficera służb specjalnych oraz uczynienia ze mnie wroga ludu poprzez przyklejenie mi łatki „antysemityzmu, a zaczęło się od tego, iż zaprotestowałem wobec Facebooka żądając zaprzestania stosowania niecnych praktyk :

  „Do właściciela Facebook !
  Uprzejmie proszę o spowodowanie zaprzestania przez Wasz portal ,wobec mojego konta na Facebooku, stosowania praktyk manipulacyjnych polegających na ukrywaniu przed czytającymi moich postów , niektórych ich treści, co dyskryminuje mnie jako autora tych postów oraz zakłóca komunikację społeczną.
  Nadmieniam, iż nie wyrażam zgody na ten tryb postępowania wobec mnie i wskazuje na to , iż jest to naruszanie w stosunku do mnie moich praw autorskich.
  Jednocześnie oświadczam ,iż w przypadku powtarzania się takich nagannych zachowań skorzystam z możliwości i powiadomię opinię publiczną o tych niecnych praktykach w ramach sporządzenia i skierowania petycji między innymi tutaj : http://www.onlinepetition.ru/
  z poważaniem Michał Jarzyński”

  W efekcie uruchomiłem lawinę osób , która na zasadzie tzw. użytecznych idiotów i agentów służb specjalnych bezpardonowo mnie zaatakowała. W niewypowiedzianej przez nich wobec mnie wojnie psychologicznej , chociaż ilościowo ich było co najmniej 10 razy więcej przegrali z kretesem z braku wiedzy i umiejętności prowadzenia takiej wojny. Posumowałem to tak :

  „Podaje listę osób forumowiczów Facebooka, którzy na tym forum uczestniczyli i autoryzowali na zasadzie tzw. użytecznego idioty lub zadaniowania przez służby specjalne w kłamstwie na mój temat uczestnika tego forum Michała Chmielarza , zmierzającego do podważenia mojej wiarygodności jako człowieka , komandosa i oficera służb specjalnych oraz usiłującego mi przypisać /przyszyć łatkę syjonistyczny klocek „antysemityzmu” Co za obłuda !! Przypisanie mi przez kłamcę Michała Chmielarza swojego kłamstwa tym razem okazało się bezskuteczne. Oto ta lista :Marek Milion, Jacek Kramer, Wojciech Włudarczyk, Bogusław Cybulski, Kompleksy Strzeleckie Paladin, Andrzej Jacek Wydrych, Michał Lipiński, Jacek Blues , Grzegorz Węgliński, Mariusz Brzeźiński, Tomasz Koszowski.”

  Zwróciłem sie również do służb specjalnych, które po raz kolejny stoją za tymi wobec mnie szykanami i prześladowaniem :

  „W trakcie pisania tych postów zerwano mi połączenie internetowe z siecią . Poradziłem sobie w ten sposób, iż przeszedłem na połączenie mobilne. Zwracam sie do służb specjalnych !!! To nie pierwsze Wasze spieprzone działanie!! Przyjdzie czas odpowiecie mi za to co w stosunku do moje osoby robicie ! Zarzucacie prezydentowi Łukaszence prześladowanie ludności ! Jesteście śmieszni-spójrzcie na siebie i na to co Wy robicie prześladując innych! ”

  Taka jest cena mówienia i pisania prawdy. Pan zresztą wie o tym osobiście , ponieważ przeżył to Pan na własnej skórze. Pozdrawiam Michał

  • Panie Michale

   przyklejony Panu epitet „antysemita” pokazuje jedynie bezsilność Pańskich adwersarzy. Widzą że przegrywają, chcą Panu dowalić no i i walą z grubej rury – „antysemita”.
   Pamięta Pan – sam mi Pan podesłał komentarz MPsynaka pod moim adresem – też okazałem się być „antysemitą”. Gnojki, kanalie, dezinformatorzy, gdy przyprze się ich z ich matactwami do muru – często chwytają się tego epitetu jako ostatniej dla nich deski ratunku.

   Witam niniejszym Pana w gronie uznanych „antysemitów”.

   A pisanie do właścicieli pejsbuka to strata czasu. Ma jedynie znaczenie propagandowe.

   Trzymam za Pana kciuki.

 8. Dopiero co pochwaliłem na moim blogu i zarekomendowałem jako wartościowe felietony autora „podziemnej TV”

  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/23/banksterzy-grabiezcy-ludzkosci/

  a on robi mi kawał i kolportuje dezinformację:

  Co w powyższym felietonie jest dezinformacją? Ano – nazwanie Winnickiego i JKM (Ozjasza Goldberga) ludźmi „antysytemowymi”.
  A przecież – gdyby byli oni rzeczywiście antysystemowi – systemowa, reżimowa telawiwzornia za Chiny nie zapraszałaby ich do studia. Ludzie rzeczywiście antysystemowi są przez telawiwzornię skazani na NIEBYT. Lub atakowani bez możliwości wypowiedzenia się w medium ich opluwającym. Przeżyłem to na własnej skórze, gdy opolski odprysk gadzinówki Zionzeitung GW wielokrotnie oczerniał mnie a ja nie miałem możliwości obrony. Jeden raz nawet ogólnopolska GW nałgała w mojej sprawie – i też nie miałem możliwości odparcia ataku kłamstw.

  Kim są Winnicki i Mikke…

  – Winnicki to jeden z liderów pseudonarodowego fanatycznie katolickiego RN. Katolicyzm to kosmopolityczna ideologia „nowego narodu wybranego”, katolicy ideologicznie podlegają pod Watykan, którego interesy nie są interesem narodowym polskim. RN powstał z inspiracji okupanta. Jego wierchuszka naszpikowana jest agenturą okupanta. W RN idzie o „zagospodarowanie” rosnącej rzeszy ludzi niezadowolonych, rozczarowanych PiSem i Kalksteinem, głównie katolików, karmienie ich chorym „patriotyzmem” (katolicyzm, antykomunizm, rusofobia) i kreowanie nowych liderów na wypadek masowego odrzucenia agenturalnych liderów „bandy czworga” (PO/PiS/PSL/SLD) i jej odprysków (PJN, Palikot i inni).

  – Korwin Mikke vel Ozjasz Goldberg to żydowski prorok prywatyzacji. Aby się uwiarygodnić – ale tylko po to aby się uwiarygodnić w oczach niezależnej opinii publicznej – mówi np. o wielkich oszustwach globalnej żydo-banksterskiej sitwy (ocipienie klimatyczne, „pandemia” świniaka). A przy okazji forsuje jego ideologię „wolnego rynku”, liberalizmu i – no właśnie – prywatyzacji wszystkiego co tylko można sprywatyzować. A ponieważ Polacy groszem nie śmierdzą prywatyzacja propagowana przez Goldberga oznacza wywłaszczenie nas z wszystkiego.
  Gdyby ten punkt programu żydowskiego proroka prywatyzacji Mikkego/Goldberga połączyć z politycznym programem Palikota, agenta rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Tr%C3%B3jstronna#Byli_i_obecni_Polacy_w_Komisji

  dotyczącym likwidacji Polski

  to mamy (poza depopulacją i chipowaniem) w pełni zrealizowany program banksterskiej swołoczy – zlikwidowane państwo polskie i cały majątek w rękach garstki obcych, żydowskich bogaczy. Z Polakami jako tanim ludzkim bydłem roboczym.

  Autor „podziemnej TV” zna się doskonale na oszustwie grabieżczego systemu bankowego. I o tym niech mówi. Ale niech agenturę okupanta nie reklamuje jako „antysystemowców”. Gdyby Winnicki i Mikke byli faktycznymi wrogami systemu okupującego Polskę, jewrounię i cały banksterski bilderbergowski żydo-zachód – telawiwzornia pod żadnym pretekstem nie zapraszałaby tych agentów systemu do siebie.

  • JKM w ostatnim czasie prowadzi mega kampanie mająca zagospodarować błędne ludzkie dusze, które mami swoimi zblazowanymi już -przynajmniej dla mnie-pomysłami, sztuczkami i demagogią posuniętą do granic absurdu. Niektórym to się bardzo podoba. W ich mniemaniu to jedyny w Polsce prawdziwy polityk walący prosto z mostu. Ci ludzie naturalnie się mylą , ulegają złudzeniu i mirażowi jaki wokół siebie stwarza ten polityk. On ze swoimi „prawdami objawionymi” nie omieszkał wejść w środowisko wojskowe i ażeby to wyglądało w miarę wiarygodnie poprzez „ichnią ” agenturę . W taki sposób służby specjalne wprowadzają do gry własnego agenta korzystając z innych „ichnich” siedzących w tym środowisku agentów. Z taką sytuacją miałem do czynienia na jednym z forów komandosów na którym od czasu do czasu się udzielam. Dla dodania sobie wiarygodności wykonał również w asyście prawdziwego skoczka skok spadochronowy , czym-oprócz mnie- ujął wielu komandosów . Zdemaskowałem go wielu postach między innymi pod tym filmem :

 9. A propos Korwina i nienawiści do Rosji:


  O szczuciu nas na Rosję mówi Sławek Zakrzewski. Wprawdzie katolik, ale w tej sprawie ma rację:  opolczyk

 10. http://www.taraka.pl/smierc_od_krzyza

  Witomir

  Katolactfo powie, że zabity rzymską szubienicą człowiek pójdzie w nagrodę prosto do nieba. I tam będzie całą wieczność przed tronem psychopaty Jahwe ludobójcy śpiewał „Alleluja”.
  Horrorr.
  opolczyk

  • Albo powiedzą że trafi do piekła bo nagrzeszył i za karę dostał krzyżem od „wszechmocnego” Jahwe ku opamiętaniu „heretyków” i „bezbożników”. 🙂

 11. „Katolactfo powie, że zabity rzymską szubienicą człowiek pójdzie w nagrodę prosto do nieba. I tam będzie całą wieczność przed tronem psychopaty Jahwe ludobójcy śpiewał “Alleluja”.” Ludziom odpowiada taka perspektywa, nie będą musieli się martwić głodem, chłodem czy bólem, całkowite poddanie się pod „opiekę” jakiegoś „pana” i zrezygnowanie z samodzielnego myślenia i decydowania to dla nich ulga i nagroda. Oczywiście tłumaczą to niewymuszoną miłością dzieci do dobrego miłosiernego rodzica a nie mentalnym niewolnictwem i szantażem psychiczno-fizycznym ale ok.

 12. Polecam wszystkim dorobek mojej dzisiejszej wczesnej pobudki :

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100006486979257

  PS. Panie Andrzeju ! co się stało z oznaczeniami kolejnych postów . Były bardzo pomocne w nawiązaniach do nich w nowych tekstach.

  Panie Michale,

  sam wczoraj to zauważyłem. Nie mam pojęcia co się stało. Ja nic w ustawieniach nie zmieniałem. Nie wykluczone że to robota WordPress-u.
  Będziemy nad tym z Adminem pracować.
  opolczyk

  • Nie jest wykluczone iż „motyw” jaki był używany do prezentacji strony w WordPressie jako „stary” przestał być dostępny i to co jest wynika z użycia w prezentacji motywu ustawionego jako „domyślny”.

   Poprzedni stary „motyw” na blogu Opolczyka (o nazwie „iNove”) nigdy nie był domyślny i już od dawna nie był dostępny dla nowych właścicieli blogów na WordPressie, a mimo tego większość jego (ważnych) funkcji (jeszcze do niedawna) działała bez większych problemów – niestety, ta ostatnia „zmiana” (która może być wynikiem błędu tego systemu – w ustawieniach dot. komentarzy nie było żadnych uaktualnionych opcji) definitywnie wymusiła na mnie jego upgrade na nowszy (wybrałem zgodny z tematyką blogu i możliwie efektowny oraz dość kompatybilny z ew. modyfikacjami czy dodatkami a przy tym efektywny).

   Admin

 13. Podziemna tv robi dobra robote, trzeba brac pod uwage ze to mlody odwarzny czlowiek posiadajacy wiedze na temat obecnej chorej ironicznej sytuacji,…..czlowiek ten robi cow moze, jaka kolwiek wiedze posiada, niema wiedzy absolutnej,… Nikt niema wiedzy absolutnej……

  KAZDA DROGA JESTEM ZA ABY TAKICH LUDZIW WSPIERAC W TAK TRUDNYCH CIEZKICH CZASACH

  • 1p1h

   Nie neguję, że „podziemna TV” robi dobrą robotę. Z tego względu zarekomendowałem w tym wpisie cykl felietonów „podziemnej TV” o bandyckim, grabieżczym systemie bankowym. Niemniej stwierdzam, że autor ma niewielką, a momentami wręcz błędną „wiedzę” o rzeczywistej sytuacji politycznej w Polsce, jewrounii i na świecie. Media naturalnie kłamią i tworzą ichni matrix – ale JKM czy Winnicki to elementy tegoż matrixu – ludzie związani z okupantem. A nie ludzie „niesystemowi”. Elity polityczne żydo-zachodu to w komplecie marionetki polityczne żydo-banksterów. Realizują one wytyczne mocodawców. Dotyczy to marionetek politycznych Ameryki płn, jewrounii i szeregu inych zwasalizowanych państw (np. Japonii czy Korei płd. i innych). Nieagenturalnego Haidera zamordowano w zainscenizowanym „wypadku samochodowym”, a Leppera powieszono. „Afera guntowa” była mistyfikacją CBA powołanego przez żydo-PiS w celu politycznego „wykończenia” A. Leppera. A gdy planował on powrót do polityki – zamordowano go inscenizując „samobójstwo”.
   Autorowi „podziemnej TV” polecam zapoznanie się z żydo-globalizmem.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2014/02/11/globalizm-a-biblia/
   https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/11/cywilizacja-slowianska-a-zydo-anty-cywilizacja-zachodu/
   https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/06/rosja-inwazja-ukraina-najemnicy-banksterow-snajperzy-i-obrzydliwa-banksterska-propaganda/

   Wtedy zrozumie, co naprawdę jest grane. Chłopak jest bystry i dobrze byłoby, aby w jego felietonach były tylko rzetelne informacje. A tymczasem – obok wielu mądrych rzeczy – niestety kolportuje dezinformacje uwiarygadniając np. agenturę okupanta jako ludzi „niesystemowych”. Albo marionetki polityczne żydo-banksterów prezentuje jako suwerennych aczkolwiek skorumpowanych złodziejskich „polityków”.
   Samemu autorowi „podziemnej TV” życzę powodzenia i sukcesów. I jak najmniej „potknięć” – takich jak to z żydowskim prorokiem wywłaszczającej nas ze wszystkiego „prywatyzacji” – JKM vel Ozjaszem Goldbergiem.

 14. Dzisiaj na portalu Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej pod tym artykułem :

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/25/pawel-kowal-szykuje-sie-do-wojny/#comment-51911

  zamieściłem taki swój komentarz:

  „Polecam wszystkim dorobek mojej dzisiejszej wczesnej pobudki :
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100006486979257”

  W rezultacie jeden z komentatorów Profesor Marek Głogoczewski występujący pod pseudonimem „markgloog” zwrócił się do mnie z takim komentarzem :

  „Ad M. Jarzyński.
  Jak się mam logować i rejestrować, to wolę nie zaglądać do kolejnego “pejsbuka” CIA/NSA. O co Panu chodzi w https://www.facebook.com/profile.php?id=100006486979257 ? „

  na który odpowiedziałem mu w ten oto sposób :

  „Ad. markgloogg !

  Przyznam sie szczerze , iż początkowo na temat portalu Faccebook myślałem tak samo jak Pan i go omijałem szerokim łukiem . W miarę zdobywania doświadczeń internetowych ./jestem samoukiem/ zmieniłem jednak zdanie ponieważ stwierdziłem , iż jest to dla mnie ,jak na razie / znane mi są wysiłki Rosjan do uniezależnienia się od forów internetowych , będących pod kontrolą CIA/Mossad , lecz z tym trzeba będzie jeszcze trochę poczekać/, jedyna nadarzająca sie możliwość dotarcia do międzynarodowej społeczności i zarejestrowałem sie na Faccebook. Od razu powiem, iż pomiędzy mną , a Facebookiem nie wszystko układało i do dzisiaj układa się najlepiej . Staram się im cały czas na bieżąco tłumaczyć , iż oni żyją z takich jak ja /mają z tego kasę na czym im najbardziej zależy / i oni to -wydaje mi się- rozumieją. Ogólnie rzecz ujmując : docieramy się chociaż są pomiędzy nami od czasu do czasu pewne zgrzyty jak chociażby -ostatnio ten cytuje :

  „Do właściciela Facebook !

  Uprzejmie proszę o spowodowanie zaprzestania przez Wasz portal ,wobec mojego konta na Facebooku, stosowania praktyk manipulacyjnych polegających na ukrywaniu przed czytającymi moich postów , niektórych ich treści, co dyskryminuje mnie jako autora tych postów oraz zakłóca komunikację społeczną.

  Nadmieniam, iż nie wyrażam zgody na ten tryb postępowania wobec mnie i wskazuje na to , iż jest to naruszania w stosunku do mnie moich praw autorskich.

  Jednocześnie oświadczam ,iż w przypadku powtarzania się takich nagannych zachowań skorzystam z możliwości i powiadomię opinię publiczną o tych niecnych praktykach w ramach sporządzenia i skierowania petycji między innymi tutaj : http://www.onlinepetition.ru/

  z poważaniem Michał Jarzyński”

  Ja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż oni tj. właściciele portali społecznościowych, nie wiele mogą , ponieważ na wszystkich portalach społecznościowych siedzą służby specjalne i to one wszystkiemu są winne / w odniesieniu do Facebook i Yuo Tube potwierdził to zresztą Snowden/. Mówiąc służby specjalne mam na myśli CIA/Mossad, które maja bezpośredni dostęp do serwerów tych portali i w zasadzie mogą tam robić wszystko co tylko chcą . Ja jako były już pracownik tych służb nawet to rozumiem i akceptuję, lecz sposób w jaki one to robią budzi mój najwyższy protest. Oni jeżeli już tak nawet musi być ze względów na bezpieczeństwo państwa, to powinni swoją robotę wykonywać profesjonalnie i perfekcyjnie . Oni tym czasem pieprzą swoją robotę , do przesady interweniując nawet tam , gdzie nie ma takiej potrzeby przez co dekonspirują swoją obecność oraz swoją towarzyszącą im agenturę za co powinni wisieć- tak służbom specjalnym nie wolno robić , to amatorszczyzna. Każdy oficer służb specjalnych powinien dbać o swoją agenturę i szanować ją jak swoją kochankę /nie dopuścić do ujawnienia tego związku/.

  Internauci wiedząc o działaniu służb specjalnych w internecie powinni się zabezpieczyć przed negatywnymi skutkami ich działań między innymi poprzez stworzenie własnego zewnętrznego archiwum , w którym powinni przechowywać interesujące ich pliki ./poza dyskiem do komputera do którego służby mają technicznie dostęp, chociaż jest to nielegalne/. Służb specjalnych też nie ma się co obawiać i ich znaczenia sztucznie gloryfikować w myśl powiedzenia : „ Nie taki diabeł straszny jak go malują” . Trzeba wyposażyć się we wiedzę o ich działaniu. Bardzo ważna na chwile obecną jest wiedza na temat walki informacyjnej, która w Polsce nie istnieje na żadnym poziomie teoretycznym i praktycznym / już o tym pisałem/. Najczęściej boimy się i unikamy czegoś czego nie znamy. Dlatego namawiam wszystkich, w tym Pana Profesora , do przełamania swoich dotychczasowych obaw i wątpliwości co do portali internetowych takich jak Facebook, czy też innych i do udziału w ich funkcjonowaniu. Tam momentami dzieją się naprawdę fajne rzeczy. Toczy się autentyczna żywa dyskusja. Warto tam być.

  PS. Zdarzały mi się przypadki włamań służb specjalnych do mojego komputera w celu kradzieży zawartej tam treści nowego artykułu , który miałem zamiar za chwilę opublikować.
  Takich działań służb nie popieram, Dla mnie jest to zwyczajna prostacka kradzież cudzego dorobku intelektualnego oraz naruszenie cudzych praw autorskich. Bandyci i złodzieje odpierdzielcie się od mojego komputera. Służby specjalne powinny tak działać, ażeby ich działań nie było widać i czuć. Tyle Wam powiem koledzy ze służb specjalnych. Weźcie się naprawdę do roboty , bo na razie jedynie udajecie , ze pracujecie. Pozdrawiam służby specjalne.

  W trakcie pisania tego tekstu w rubryce komentarze tekst ten zniknął. Musiałem go pisać od nowa po rozłączeniu mojego komputera od sieci internetowej. Wczoraj w nocy korzystając z komputera stacjonarnego zerwano mi połączenie z Internetem . Poradziłem sobie w ten sposób, iż przeszedłem na łącze mobilne. Jak widzicie na wszystko jest sposób. Trzeba tylko chcieć.”

 15. Powiem otwarcie – nie widzę powodów do propagowania felietonów Waldiego. Wprawdzie ten felieton wyjątkowo wolny jest od typowych dla Waldiego wulgaryzmów, a i megalomańskie samochwalstwo też jest w nim wyjątkowo „znośne”, ale całokształt jego działalności uważam za wybitnie szkodliwy dla Słowiańszczyzny. Mam na myśli jego usilne zabiegi kojarzenia Słowiańszczyzny ze stalinizmem i kultem gruzińskiego zbrodniarza. Co hańbi Słowiańszczyznę i stawia ją w bardzo złym świetle.
  opolczyk

  Admin

 16. http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/26/kosciol-w-sluzbie-syjonizmu-wielki-tydzien-w-wenezueli-pod-znakiem-modlitw-o-upadek-socjalizmu/ – o to do czego służy żydo-chrześcijańswo – „Wenezuelscy studenci w Caracas w Wielki Tydzień zorganizowali drogę krzyżową podczas której modlili się o upadek socjalizmu. Maszerowali po kampusie boso, zatrzymując się przy prowizorycznie zrobionych stacjach, symbolizujących niszczące kraj „bolączki socjalistyczne”.”. Czy to nam czegoś nie przypomina? Czy ci ludzie w odmóżdżeniu swoim wiedzą o co się modlą?

 17. „Prof. Andrzej Zybertowicz, zaniepokojony tym, że „w Polsce zaczęło się pojawiać coraz więcej prorosyjskich komentarzy”, ogłosił na portalu niezależna.pl, iż są one inspirowane przez rosyjską agenturę wpływu, albo pochodzą od użytecznych idiotów (niezależna.pl, 9.03.2014). Z kolei red. Tomasz Sakiewicz, wyjaśniając powody zerwania współpracy „Gazety Polskiej” z księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim zasugerował, że ksiądz szerzy putinowską propagandę i w związku z tym ma nawet krew na rękach (niezależna.pl, 8.03.2014). W redakcji „Gazety Polskiej” i niezależnej.pl powstała „czarna lista” publicystów, którzy „powielają rosyjską wersję wydarzeń na Ukrainie”. W jakim celu ją stworzono? Czy tylko, żeby obrzucać „prorosyjskich” publicystów błotem, czy także po to, by ich represjonować po przejęciu władzy przez PiS?” Wstęp za: http://www.myslkonserwatywna.pl/polityka/tragedia-ukrainy/

  PS PiS – „Partia Interesów Syjonistycznych” (za okładką do najnowszego tygodnika „Tylko Polska”).

 18. Mathias Döpfner, Axel Springer SE

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/fotografie_ze_spotkania,p1212705323

  Czy to nie dziwne, że jako jedyna na świecie publiczna, rządowa tylko putinowska Rusia Today
  http://pl.wikipedia.org/wiki/RT_%28stacja_telewizyjna%29
  informuje od kilku lat o zlotach Bilderbergowców?

  Zgodnie z żydo-banksterską propagandą w Rosji panuje cenzura, zamordyzm i brak wolności słowa. Ta jest rzekomo tylko na żydo-zachodzie. Tylko dlaczego żydo-media zachodu o Bilderbergowcach nie pisną ani słówkiem?
  Taka to skurwiała „wolność słowa” jest na żydo-zachodzie.
  opolczyk

  • Swoją drogą to przydała by się polskojęzyczna wersja Russia Today, myślę że takowa kiedyś powstanie, było by co oglądać.

Możliwość komentowania jest wyłączona.