Niemiecka policja kryminalna, władze bezpieczeństwa Niemiec i polski pejsbuk FB

.

stuttgart-21-mappus-polizeieinsatz-540x304

.

Dla porządku zamieszczam pismo do Marii Bejdy, jakie otrzymała ona od niemieckiej policji kryminalnej.

.

pismo z policji

.

 

Nieznającym j. niemieckiego tłumaczę treść pisma.

Wielce Szanowna Pani Bejda („Sehr geehrte” – zwyczajowy zwrot w niemieckiej korenspondencji urzędowej).

Dlaczego przerwała Pani naszą rozmowę telefoniczną poprzedniego dnia umyka mojej wiedzy. A jako że później była Pani dla mnie nieosiągalna, próbuję (nawiązać kontakt z Panią) tą drogą.

Proszę niezwłocznie/natychmiast nawiązać ze mną kontakt. Sposób nawiązania ze mną kontaktu znajduje się w tym piśmie (zapewne funkcjonariusz ma na myśli podany numer telefonu).

Mam pytania odnośnie Pani konta/profilu na facebooku, jeśli Pani taki posiada (udaje że nie jest pewien tego?). Na tym profilu pojawiły się wypowiedzi/wpisy, których wyjaśnienia chcą/potrzebują  władze bezpieczeństwa („Sicherheitsbehörden” – nie wiadomo tylko, czy „polskie” czy „niemieckie” władze/organa bezpieczeństwa – tego funkcjonariusz nie napisał).

W tym miejscu najpierw pozwolę sobie na pewną ironię. Otóż gdy moja żona i ja otrzymaliśmy w lutym br od niemieckiej policji kryminalnej wezwanie na przesłuchanie w charakterze oskarżonych zakończone było ono zwyczajową w Niemczech formułką „Mit freundlichen Grüßen” – z przyjaznymi/przyjacielskimi pozdrowieniami.
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/02/26/no-i-mamy-moja-zona-i-ja-na-karku-niemiecka-policje-kryminalna/
Jak widać policja na południu Niemiec nawet oskarżonych przyjacielsko pozdrawia. A na północy jeszcze nie oskarżonej przyjacielsko już nie pozdrawia. Co za upadek obyczajów…

Z góry zaznaczam, że nie znam niemieckiego kodeksu postępowania karnego i nie mam pewności czy działania policji kryminalnej wobec Marii Bejdy są zgodne z prawem. Podejrzewam raczej, że nie. Najbardziej dziwaczne jest to, że policja kryminalna chce ją wypytać rzekomo o jej profil na pejsbuku (choć – jak wynika z treści pisma – policja nie ma pewności czy to o jej profil się rozchodzi), gdyż znajdują się tam rzekomo wpisy, którymi zainteresowały się władze bezpieczeństwa (Sicherheitsbehörden). I tak się zastanawiam – czyżby na pejsbuku w profilu Marii Bejdy pojawiły się plany tajnych instalacji NATO na terenie Niemiec lub Polski? Lub plany zorganizowania nielegalnego siłowego puczu – jak w Kijowie – w celu przejęcia władzy? No bo czym innym powinny interesować się niemieckie lub polskie – tego nadal nie wiemy – Sicherheitsbehörden.

Przeprowadziłem z Marią Bejdą długą rozmowę na skypie. Wiem, że nie zamieszczała na pejsbuku żadnych treści, jakie mogłyby zagrażać bezpieczeństwu Niemiec czy Polski. A jednak Maria Bejda dostała się „pod koła” niemieckiej policji kryminalnej. Od jej siostry, Teresy Wojdy dowiedziałem się, że założone i prowadzone przez nie Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie” Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi OBYWATELSKI RUCH OPORU także podlega szykanom ze strony lokalnych władz „polskich”, które stosują – jak to Teresa Wojda napisała  do mnie „wymuszenia rozbójnicze w celu wtargnięcia na siłę do lokalu będącego siedzibą Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, OBYWATELSKI RUCH OPORU”.

Zaproponowałem Marii Bejdzie nawiązanie kontaktu z niemiecką kryminalką. W przeciwnym razie da ona policji pretekst do doprowadzenia jej pod przymusem na przesłuchanie/rozmowę. W takich sprawach z niemiecką policją nie ma żartów – bo Ordnung muss sein. Pruski dryl nadal jest w takich przypadkach w Niemczech wszechobecny.

Nie wiem, jak ta historia dla Marii Bejdy zakończy się. Podejrzewam, że jest to po prostu próba zastraszenia jej – z wykorzystaniem niemieckiej policji kryminalnej. Która nagle została przez Sicherheitsbehörden zobligowana do wyjaśnienia sprawy wpisów na polskojęzycznym profilu pejsbuka Marii Bejdy.

Zakończę ten wpis wypowiedzią obecnego prezydęta Niemiec Gaucka, który wczoraj w rozmowie z prezydentem Chin powiedział „Menschenrechte gelten weltweit „  –  (prawa człowieka obowiązują na całym świecie).
https://meta.tagesschau.de/id/83783/gauck-mahnt-china-menschenrechte-gelten-weltweit

Czyżby panie prezydęcie?
Trzeba przyznać, że Gauck ma niezwykłą czelność pouczania głowy znacznie większego i ważniejszego państwa niż niemiecki unijny barak jewropejski. Niemcy od dawna „napominają” wszystkie państwa, które nie są podbite przez banksterską sitwę do przestrzegania ich fasadowych „praw człowieka i obywatela”.

Panie prezydęcie Gauck – a może by tak pan najpierw zainteresował się własnym podwórkiem?

Gdzie kobieta za polski pejsbuk szykanowana jest przez niemiecką kryminalkę i Sicherheitsbehörden. I gdzie policja brutalnie rozpędza pokojowe demonstracje.

.

proteste-stuttgart

.

IMG_2062-520x260

.

Castor-Transport

.

Polizeigewalt-300x307

.

polizeistaat1

.

MittlererSchlossgartenPolizisten_2010-09-30

.

bullen-stgt

.

 
A co z prawami człowieka mieszkańców Krymu do ich samostanowienia? Broni pan zgrai bandytów zamachowców morderców jewrosrajdaniarzy z Kijowa, a mieszkańcom Krymu odmawia pan prawa do samostanowienia.
No i co z tą niemiecką „kryminalką”? Wykorzystywaną do zastraszania i szykanowania ludzi, którzy korzystają z ich prawa do „wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice. „

Powszechną Deklarację Praw Człowieka

Artykuł 19.

.
.

opolczyk

 

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

10 komentarzy do “Niemiecka policja kryminalna, władze bezpieczeństwa Niemiec i polski pejsbuk FB

 1. Dziwne jest wymaganie policji, by ktos posiadal telefon i czatowal przy nim na wypadek gdyby zisierhajtsbeherde raczylo zainteresowac sie delikwentem.
  Powinno byc odwrotnie: najpierw list z pelnym wyjasnieniem sprawy i zapytaniem, czy mozna zadzwonic i kiedy… Niezgodzilbym sie na zadne telefony, co najwyzej na spotkania w obecnosci mego mecenasa.
  Bejda ma pelne usprawiedliwienie obaw przed policja, po tym incydencie niemal strzelania do niej. Tamten terror policja kontynuje nachalnym nachodzeniem jej miejsca zamieszkania i telefonami.

  Polubienie

 2. Pingback: Niemiecka policja kryminalna, władze bezpieczeństwa Niemiec i polski pejsbuk FB | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 3. A może to nie do końca jest tak, że „barykada” ustawiona jest pomiędzy ponadnarodowymi siłami banksterów (NWO), a przeznaczonymi do likwidacji państwami narodowymi i w tym sensie państwa polskie i niemieckie znajdują się po jednej stronie? To zainteresowanie policji niemieckiej przejawami dążeń Polaków do wyrwania się spod „opieki” daje do myślenia.
  Tak sie złożylo że wlaśnie teraz natrafiłem na ciekawy tekst:
  http://abelikain.blogspot.com/2014/01/werwolf.html

  Polubienie

  • MrC,

   w internecie krążą bzdury o Wehrwolfie i „niemieckiej” dominacji nad Polską. Jest to ewidentne odwracanie uwagi od faktu że Polska jest pod żydowską – a nie „niemiecką” – okupacją. Same Niemcy tak samo są żydowskim folwarkiem i zgnojonym rozszabrowanym unijnym barakiem. Jednym z kolporterów tych dezinformacji jest MPsynak. Miałem z nim kiedyś dyskusję u mnie – przypomnę jej fragment:

   Doszukiwanie się niemieckich wpływów w Polsce to albo szczyt ślepoty i głupoty, albo celowe odwracanie uwagi od wpływów żydowsko-amerykańskich. Przy czym należy pamiętać, że USA to folwark banksterów posłusznie realizujący politykę żydowskiej banksterskiej sitwy i Izraela.
   Kto pisze, że Niemcy mają decydujące wpływy w Polsce jest albo ślepcem i użytecznym idiotą izraelsko-amerykańskiej agentury albo agentem wpływu.

   Polską rządzi izraelsko-banksterska agentura. Proszę pamiętać o tajnym ośrodku podsłuchu NSA.
   http://www.wprost.pl/ar/404000/Amerykanskie-sluzby-podsluchuja-Polakow/
   Nie Wehrwolfu, nie BND – a NSA!

   Proszę pamiętać o tajnych więzieniach CIA. Nie Wehrwolfu, nie KGB/FSB – a CIA!

   W “śledztwo smoleńskie” w tajemnicy przed opinią publiczną ingerowali agenci CIA i FBI. A nie Wehrwolfu i nie KGB.
   Mówił o tym podczas sławnej konferencji prasowej prokurator wojskowy pułkownik Przybył:

   Pisałem o tym tutaj:
   http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/01/10/domniemana-proba-samobojstwa-prokuratora-no-i-mamy-namierzona-razwiedke/

   Po ulicach polskich miast szwendają się uzbrojeni agenci Mossadu jako ochroniarze wycieczek z Izraela, zachowując się jak na okupowanym terenie.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/26/suwerennosc-iii-rzydopospolitej/

   Co do “ruskiej agentury” – polecam przeczytać to:
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/19/ruska-agentura-po/
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/17/bzdurna-szkodliwa-propaganda-opakowana-w-patriotyzm-i-niezalezne-myslenie/

   Pisząc o domniemanych niemieckich wpływach w Polsce przede wszystkim należy znać sytuację w niemieckim unijnym baraku. Niemcy są politycznym i militarnym wasalem banksterskiej USA. Pisałem o tym obszernie tutaj:
   http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/01/04/niemcy-wasal-usa/

   Należy też pamiętać o terrorze, jaki CIA w ramach operacji “Gladio” siła na terenie Niemiec! Przyznał to nawet Spiegel w artykule “Krwawy miecz CIA”.
   http://www.spiegel.de/spiegel/print/d-13501822.html
   http://de.wikipedia.org/wiki/Gladio
   Pamiętać należy też o tym, że CIA jest de facto prywatnym wywiadem banksterów, finansowanym z kieszeni amerykańskich Goim.
   http://www.larsschall.com/2011/09/29/wall-street-und-cia/

   Jeszcze jako ciekawostkę przypomnę – aresztowany w roku 1981 w związku z zamachem na Oktoberfest Lembke (członek niemieckiej Gladio) oświadczył policji, że prokuraturze złoży obszerne wyjaśnienia z ujawnieniem jego mocodawców. Ale do tego nie doszło. Lembke “powiesił się” w jego celi dzień przed planowanym przesłuchaniem w prokuraturze. Tylko ślepiec nie dostrzeże w tym ręki “seryjnego samobójcy” grasującego obecnie i w Polsce.
   http://de.wikipedia.org/wiki/Heinz_Lembke

   Jako kolejną ciekawostkę przypomnę, że propaganda niemiecka oskarżała RAF o to, że jest inspirowane i kierowane przez KGB. Tymczasem etatowy agent niemieckiej bezpieki Peter Urbach dozbrajał RAF, dostarczając jej nawet materiałów wybuchowych do zamachów na siedziby żydowskich organizacji.
   http://de.wikipedia.org/wiki/Peter_Urbach

   Gdy to wszystko zostało ujawnione, Urbach wyemigrował do USA. Dostał nową “tożsamość” i nie poniósł żadnej odpowiedzialności karnej. CIA dba o jej pomagierów!
   Reasumując – CIA siało w Niemczech terror w ramach Gladio. O samej Gladio nie wiedział ani niemiecki “parlament”, ani kolejne niemieckie żondy. A niemiecka bezpieka (BND i BfV – http://de.wikipedia.org/wiki/Bundesamt_f%C3%BCr_Verfassungsschutz) zacierała amerykańskie ślady zbrodni i terroru, likwidowała świadków (Lembke) i kierowała propagandowe podejrzenia o terror przeciwko ZSRR i KGB.

   Niemiecka bezpieka jest przybudówką banksterskiej CIA i Mossadu. Agenci Mossadu są w Niemczech bezkarni. Aresztowany w Warszawie i deportowany do Niemiec ścigany listem gończym agent Mossadu Uri Brotski, dwa dni po “deportacji” do Niemiec wyjechał do Izraela!

   “Uri Brodsky wurde Anfang Juni 2010 auf dem Warschauer Flughafen Okecie verhaftet, am 12. August 2010 nach Deutschland ausgeliefert und durfte zwei Tage später nach Israel ausreisen.”

   http://de.wikipedia.org/wiki/Uri_Brodsky

   Niemcy łamiąc własne prawo, zakazujące dostaw broni w rejony zagrożone wybuchem wojny dozbrajają za pół darmo Izrael okrętami podwodnymi zdolnymi przewozić rakiety z głowicami nuklearnymi.
   http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2011/07/ein-sechstes-u-boot-fur-israel-mit.html

   I od dziesięcioleci wszyscy kolejni kanclerze i prezydęci Niemiec powtarzają jak mantrę, że bezpieczeństwo Izraela jest niemiecką racją stanu.

   Jeśli niemiecka bezpieka ma jakiekolwiek wpływy w Polsce, to wyłącznie jako przybudówka CIA i Mossadu.

   Stwierdzam wobec powyższego, że kto bredzi o niemieckich wpływach w Polsce, to jest ślepcem, głupcem, użytecznym idiotą żydo-amerykańskich wywiadów – lub ich agentem wpływu!

   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/08/19/ogolnopolski-zjazd-rodzimowierczy-2/#comment-43103

   Polubienie

   • Wszystko się zgadza, tylko zapomniał pan dodać iż Niemcy to kolonia USA i Izraela posłusznie wykonująca rozkazy swoich plemiennych braci wybraństwem naznaczonych.

    The Universal Jewish Encyklopedia pisze:

    „Pierwotne znaczenie Ashkenaz i Ashkenazim w jęz. hebrajskim to Niemcy [państwo] i Niemcy [naród], ponieważ ojczyzną starożytnych przodków Niemców jest Media, biblijni Ashkenaz… Krauss uważa, że we wczesnym średniowieczu, Chazarowie często nazywani byli Aszkenazim… Około 92% wszystkich Żydów lub około 14.5 mln to Aszkenazim”

    Aszkenazi – nazi ?

    Mówimy o towarzystwie które poprzez Rzym i dominację nad Słowiaństwem zach. Galami i Celtami opanowało całą Europę i wyspy Brytyjskie.
    Centrum władzy jest w City of London ( nierządnica i winnica nierządu )

    “ W swojej książce “German Card” – Gerd-Helmut Komossa oświadcza, że Niemcy są do dziś kontrolowane przez USA oraz Aliantów i na ich terytorium wyznaczono szereg militarnych celów. G-H Komossa pisze: “Na spotkaniu NATO zdałem sobie sprawę, że jest możliwy do realizacji plan, w którym kraje paktu zniszczą największą niemiecką zaporę wodną przy pomocy bomby nuklearnej. Jeśli takie uderzenie doszłoby do skutku, to pochłonęłoby ono ogromną liczbę ofiar wśród ludności cywilnej.” Emerytowany generał w sposób szczegółowy opisał tajny pakt z 1949 r., pomiędzy USA i Niemcami, którego był on jednym z sygnatariuszy, a który miał obowiązywać przez 90 lat. Komossa powiedział, że tajne porozumienie oznacza, że wszystkie partie polityczne w Niemczech, mają być kontrolowane przez specjalną komórkę w Waszyngtonie, że niemiecka armia – na żądanie – będzie brała udział we wszystkich misjach NATO i że wszystkie niemieckie rezerwy złota będą przechowywane w USA.”

    http://abelikain.blogspot.com/2013/09/berlin-wasalem-usa-do-2099-r.html

    A kto opłacił Lenina ?

    Ta historia do niedawna była tajemnicą. Tajemnicę, którą starannie ukrywali bolszewicy, ich niemieccy opiekunowie i koła finansowe Niemiec wspierane przez USA , biorących udział w realizacji tego, co do tej pory zwie się „Wielką Socjalistyczną Rewolucją Październikową”.
    Jest to udokumentowana wersja działalności człowieka, który doprowadził Lenina do władzy.

    http://abelikain.blogspot.com/2014/01/kto-opaci-lenina.html

    Powtórzę jeszcze raz
    The Universal Jewish Encyklopedia pisze:

    „Pierwotne znaczenie Ashkenaz i Ashkenazim w jęz. hebrajskim to Niemcy [państwo] i Niemcy [naród], ponieważ ojczyzną starożytnych przodków Niemców jest Media, biblijni Ashkenaz…

    A jak po Rosyjsku mówi się na żyda i Europę ?

    Nie bez przyczyny takie powinowactwo w nazwie określające Europę wybrańców plemienia żmijowego.

    Pozdrawiam Serdecznie

    Polubienie

    • Do „Medii” to was w 730 p.n.e. Asyryjczycy deportowali po zdobyciu i zburzeniu bandyckiego Królestwa Izraela. I to cały związek z Medami. Życie na ich terenie kilkaset lat po nich.

     Polubienie

 4. Policja „niemiecka” zajmuje sie rowniez Niemcami, ktorzy odwaznie plyna pod prad :

  Permalink

  off
  Razzia bei Peter Fitzek …

  bild-razzia-peter-fitzek
  Print Friendly

  Permalink

  Mehr

  Original und Kommentare unter:

  http://deutschelobby.com/2014/03/31/razzia-bei-peter-fitzek-der-anfang-vom-ende/
  Ähnliche Themen:

  Kurzbericht zum Großeinsatz im Königreich (3)
  Razzia bei Neu-Deutschland (3)
  CDU 1999: Was kostet uns der EURO? (2)
  Wer etwas anderes behauptet wird eines Besseren belehrt (2)
  Hamburg-Billstedt: Ein Viertel kippt (2)
  Christoph R. Hörstel – Offener Brief an Generalbundesanwalt (2)

  31. März 2014

  Kategorien Artikel & News Schlagwörter Peter Fitzek, Razzia
  Nächster Artikel →
  ← Vorheriger Artikel
  Blog via E-Mail abonnieren

  Gib Deine E-Mail-Adresse an, um diesen Blog zu abonnieren und Benachrichtigungen über neue Beiträge via E-Mail zu erhalten.

  Letzte Beiträge

  Sturmtrupp gegen die Republik
  Es trifft uns alle !!! – Bitte downloaden und verbreiten…
  Chemtrails: Sprühtechnik aufgedeckt!
  Zehn Wunder – Verbrechen an Deutschen
  Wem gehörst du? – Wem gehört dein Leben?
  Schöpfer der Gerechtigkeit
  Mach dich frei! – Wie schreibe ich eine Eidesstattliche Verständnis-Erklärung?
  RUSSIA TODAY
  Die Historiker kratzen die Kurve
  Wahlfälschung in Niederbayern
  Razzia bei Peter Fitzek …
  StGB §100a

  Heute oft gelesen

  Staatsgewalt gegen Bürger (1,555 Leser)
  Der Staat fürchtet das Erwachen seiner Bürger (1,374 Leser)
  Sachsen: Nichtanerkennung der bundesrepublikanischen Gerichtsbarkeit in Vorbereitung (1,355 Leser)
  Richter Detlef Kramer am Amtsgericht Aue wird von Birgit Hilbig in Regreß genommen (1,255 Leser)
  Prof. Franz Hörmann – Werkzeugkoffer für Paradigmenwechsel (1,120 Leser)
  Phantom-Flugzeug: Ein CIA-Streich (1,088 Leser)
  N23 – Aktuelle Nachrichten (29.03.2014) (1,049 Leser)
  Dirk Müller – Die Schattenwirtschaft und die Meinungsfreiheit (1,008 Leser)
  Die “überraschende” Besetzung der Tschechei (987 Leser)
  Putin: Die USA sind der globale Parasiten-Staat (918 Leser)
  Satanisten offenbaren Symbolik immer offensiver in der Öffentlichkeit (897 Leser)
  Notregierung des reorganisierten Bundesstaates Sachsen tagte in Zwickau (824 Leser)

  Archiv

  Mehr

  Original und Kommentare unter:

  http://deutschelobby.com/2014/03/31/razzia-bei-peter-fitzek-der-anfang-vom-ende/
  Ähnliche Themen:

  Kurzbericht zum Großeinsatz im Königreich (3)
  Razzia bei Neu-Deutschland (3)
  CDU 1999: Was kostet uns der EURO? (2)
  Wer etwas anderes behauptet wird eines Besseren belehrt (2)
  Hamburg-Billstedt: Ein Viertel kippt (2)
  Christoph R. Hörstel – Offener Brief an Generalbundesanwalt (2)

  31. März 2014

  Kategorien Artikel & News Schlagwörter Peter Fitzek, Razzia
  Nächster Artikel →
  ← Vorheriger Artikel
  Blog via E-Mail abonnieren

  Gib Deine E-Mail-Adresse an, um diesen Blog zu abonnieren und Benachrichtigungen über neue Beiträge via E-Mail zu erhalten.

  Letzte Beiträge

  Sturmtrupp gegen die Republik
  Es trifft uns alle !!! – Bitte downloaden und verbreiten…
  Chemtrails: Sprühtechnik aufgedeckt!
  Zehn Wunder – Verbrechen an Deutschen
  Wem gehörst du? – Wem gehört dein Leben?
  Schöpfer der Gerechtigkeit
  Mach dich frei! – Wie schreibe ich eine Eidesstattliche Verständnis-Erklärung?
  RUSSIA TODAY
  Die Historiker kratzen die Kurve
  Wahlfälschung in Niederbayern
  Razzia bei Peter Fitzek …
  StGB §100a

  Heute oft gelesen

  Staatsgewalt gegen Bürger (1,555 Leser)
  Der Staat fürchtet das Erwachen seiner Bürger (1,374 Leser)
  Sachsen: Nichtanerkennung der bundesrepublikanischen Gerichtsbarkeit in Vorbereitung (1,355 Leser)
  Richter Detlef Kramer am Amtsgericht Aue wird von Birgit Hilbig in Regreß genommen (1,255 Leser)
  Prof. Franz Hörmann – Werkzeugkoffer für Paradigmenwechsel (1,120 Leser)
  Phantom-Flugzeug: Ein CIA-Streich (1,088 Leser)
  N23 – Aktuelle Nachrichten (29.03.2014) (1,049 Leser)
  Dirk Müller – Die Schattenwirtschaft und die Meinungsfreiheit (1,008 Leser)
  Die “überraschende” Besetzung der Tschechei (987 Leser)
  Putin: Die USA sind der globale Parasiten-Staat (918 Leser)
  Satanisten offenbaren Symbolik immer offensiver in der Öffentlichkeit (897 Leser)
  Notregierung des reorganisierten Bundesstaates Sachsen tagte in Zwickau (824 Leser)

  Archiv

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.