Panie Prezydencie Łukaszenka – proszę rozpędzić to robactwo…

.

112711__belarus-belarus-flag_p

.

Na internetowy adres kontaktowy ambasady Republiki Białorusi w Polsce wysłałem fragment poniższego apelu i link do poniższego tekstu –  apelu do prezydenta Białorusi w sprawie agenturalnej demonstracji w Mińsku.
http://poland.mfa.gov.by/pl/feedback/
.
Na ręca Pana Ambasadora Republiki Białorusi w Polsce przesyłam apel do Pana Prezydenta Białorusi – Aleksandra Ryhorawicza Łukaszenki.
.
Panie Prezydencie
.

Wojna, zwłaszcza propagandowa wojna nerwów na Ukrainie trwa. A tymczacem banksterska swołocz zmobilizowała własną agenturę na Białorusi – która tłumnie w liczbie ok. 300 osób (większość z nich to pewnie użyteczni idioci) wypełzła z ich nor.

.
Pretekstem dla tego robactwa jest rocznica powstania Białoruskiej Republiki Ludowej 9 marca 1918 roku.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bia%C5%82oruska_Republika_Ludowa
Ciekawe, dlaczego miłośnicy „Republiki Ludowej” chcą ich republikę i lud Białorusi wydać w łapska grabieżczej jewrounii? Robactwo, które wypełzło w Mińsku na ulice popiera bandycki i uzrpatorski jewromajdan, pragnie też wydać Białoruś w łapska banksterów, złodziei, „prywatyzatorów” i komisarzy jewrounii. Jako Słowianin i Polak potępiam ten eksces i ewentualną próbę wzniecenia na Białorusi kolejnego bandyckiego „jewromajdanu”.

Jako państwo demokratyczne Białoruś pozwoliła agenturalnemu robactwu wypełznąć na ulicę. Mam jednak nadzieję, że jakakolwiek próba wydania Białorusi w łapska bilderbergowskiej jewrounii spotka się z należytą reakcją władz Białorusi.

Agenturalne robactwo wykorzystuje do swych celów piękne hasło: „Dzień wolności”. Skąd my to znamy – czy nie przypomina to wydźwiękiem „parady równości”, czy „święto niepodległości” – i użytecznych idiotów manipulowanych banksterską agenturą maszerujących pod pięknymi hasłami?
Tu należy agenturalnemu robactwu przyznać – piękne hasełka mają zawsze w zanadrzu. Za którymi idzie zniewolenie, bieda i coraz jawniejszy zamordyzm.

Z przerażeniem oglądałem te hasła, transparenty i flagi. Robactwo czci ludobójców z UON – UPA, chce do jewrounii..
.

denvoli20140325180129_img_3669
.
den-voli620140325184608_img_3733
.

Panie Prezydencie Republiki Białorusi

Skoro to robactwo chce do jewrounii – to proszę spełnić jego marzenia – w kibitki ich, w samoloty czy pociągi wsadzić i do Hiszpanii lub Grecji odesłać – z zakazem powrotu. Niech tam się ta zachodnia agentura rozkoszuje „wolnością”, „demokracją” i „dobrobytem” jakie setkom milionów niewolników funduje banksterska, bilderbergowska jewrounia.
Zamieszczam fotki z Grecji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Francji i Wlk. Brytanii pokazujące, jak mieszkańcy tych unijnych baraków cieszą się ich dobrobytem unijnym .

.

?????????????????????????
.
544173_477154108998464_850584788_n
.
aa2eb1b44a4ec44d00eddf7ff91b24ee.
grecja
.
premier-wielkiej-brytanii-potepil-zamieszki
.
????????????????????
.
Protesty_Ateny2
.
Protesty_Madryt
.
Protesty_Rzym
.
rzym_protesty_ap_600
.
wlochy-zamieszki-01
.
z13494481Q,Protesty-antyrzadowe-w-Portugalii--Na-ulice-wyszlo
.

Nawet w „bogatych” kapitalistycznych Niemczech coraz częściej coraz więcej ludzi wychodzi na ulice protestując przeciwko biedzie i kapitalistycznemu rozbojowi.

.
demo gegen armut
.
demo-BM-Berlin-Berlin
.
????????????
.
Demonstration against EU fiscal package
.

Panie Prezydencie

Niech Pan nie pozwoli bandytom banksterom, mocodawcom protestujących w Mińsku zrobić ze stolicy Białorusi drugiego Kijowa a z samej  Białorusi Ukrainy rządzonej przez bandytów uzurpatorów..
.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

12 komentarzy do “Panie Prezydencie Łukaszenka – proszę rozpędzić to robactwo…

 1. a u nas PiSdebile na takie coś wpadly: PiS apeluje do ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego o wycofanie się – w związku przyłączeniem Krymu – z przygotowań do organizacji Roku Polskiego w Rosji i Roku Rosji w Polsce w 2015 r.

  Polubienie

  • „Słowiańskie państwo” dobry żart. Rok Piotra Skargi mógł być, ale już rok Rosji to jest be.
   Po to, aby relacje polsko-rosyjskie opierały się na resentymentach, a nie wzajemnych interesach.

   Polubienie

  • To robactwo chyba nie wie, z kim ma do czynienia.
   Wypowiedź prezydenta Łukaszenki o Janukowyczu:

   „Ja go potępiam jako przyjaciela. Prezydenci nie powinni tak postępować. Jeśli nie ma się razem z kim walczyć, trzeba wziąć broń i walczyć samemu. A że zabiją… Wszystkich nas czeka taki sam koniec wcześniej czy później. Ale potem nie będzie za nas wstyd przyjaciołom, krewnym i synom.”

   Polubienie

   • „Konflikt pomiędzy oboma postradzieckim przywódcami po raz pierwszy objawił się w 2011 r. przy okazji uroczystości upamiętniających rocznicę katastrofy w Czarnobylu. Niezaproszony na obchody Łukaszenka skwitował ten fakt dość dosadnie: – Nie brakuje ‚wszawości’ u obecnego kierownictwa Ukrainy.”
    „A co do Baćki, to za to właśnie ‚kochają’ go ludzie w Polsce i wielu innych miejscach. Mistrz lawiracji, a przede wszystkim mistrz humoru i dyskursu politycznego. (…) Baćka na wszystko ma odpowiedź, z każdego problemu jest w stanie wyjść cało, na każde, nawet najtrudniejsze pytanie, odpowie z przekąsem.”
    Fragm. tekstu i komentarza za: http://eastbook.eu/2014/03/country/belarus/łukaszenko-w-sprawie-krymu-za-a-nawet-przeciw/
    PS Dwa istotne komentarze odnośnie Łukaszenki i Białorusi:
    http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/03/miedzynarodowy-zyd-dostal-czwarty-raz-w-pysk-i-nie-moze-tego-przebolec/#comment-50520
    http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/06/bialorusko-polska-autostrada-wodna/#comment-50560

    Polubienie

    • „Z Augustowa co rocznie odbywały się spływy kanałem augustowskim docelowo do Białorusi… Żydowski rząd w Polsce jak tylko może utrudnia tą wymianę turystyczną… Białorusini są w porządku.. a żydo-rząd w Polsce /rząd destrukcji i psucia/ nie zamierza odbudować dziedzictwa narodowego jakim jest Kanał Augustowski!.. Ewenement na światową skalę światową… Kanał augustowski jest projektem, który nie tylko sprawdza się fizycznie w praktyce, ale też harmonizuje z naturą.. Prondzyńskiemu należy się nagroda ‚Nobla’… Po stronie Białoruskiej kanał jest odrestaurowany, przystosowany do żeglugi…
     Ale pojedźcie do Rygolu po stronie polskiej, a zobaczycie ‚skok cywilizacyjny’- żydowskiej UE z naczalstwem sejmowej mafii z Wiejskiej!… Totalna dewastacja i destrukcja… Polacy, którzy mają sentyment do kanału i chcą nim podróżować muszą ‚na granicy’ przenosić kajaki, bo ‚śluza nie działa’.. A czemu nie działa… ? Bo mamy we władzy sejmowej żydowskich psychopatów i medycznych rusofobów… którzy zniszczą wszystko by zaszkodzić Rosji…
     Kiedyś Kanał kwitł.. odbywał się tam spływ drzewa, był regulowany i oczyszczany…
     Ale teraz…? Wszystko powoli umiera… Banda PZW wyłapuje prądem ostatnie ryby a swoim członkom każe płacić za ‚potrzymanie kija’ 300 zł… plus składki… Po prostu… zaplanowana destrukcja i zniszczenie…
     Stop Psychopatom! Stop paranoidalnym socjopatom!…
     Dodam jeszcze… Jeśli chodzi o Rospudę .. to nie chodziło o ‚żaby i komary”, ale o kasę!
     Dewastacja naszego dziedzictwa narodowego – Kanału Augustowskiego, pokazuje o co tu naprawdę chodzi…Mój teść, który większość swojego życia spędził na tych wodach – ‚w grobie się przewraca’!..”
     Autor: Jan Gryko / Za: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/30/statkiem-z-polski-na-bialorus/#comments

     Polubienie

 2. Pingback: Slava Herojam! Smert Orlam! « Grypa666's Blog

 3. No i jak zwykle popieram Prezydenta Aleksandra Łukaszenkę, niech zgniecie żydo-banksterską dzicz na Białorusi.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.