Mięczak Putin, jewrosrajdaniarze i USA – obrońca wolnego świata

.

statua-wolnoc59bci2.

Myślałem do niedawna, że Putin to poważny facet, twardziel, były KGBista – a to jest zwykły mięczak, mazgaj bez jaj, bez ikry. Nawet porządnej inwazji zrobić nie potrafi, patałach jeden. Co on ma za wojsko? Co to za inwazja? Co to za aneksja? Przecież te Ruskie to jaja sobie z nas robią. Amerykańce jak z resztą sojuszników Serbię pokojowo bombardowali w 1999 to pokazali klasę – zbombardowali wszystkie mosty w Serbii – co do ostatniego, bombardowali dworce, szpitale, szkoły, chińską ambasadę, walili do uciekinierów albańskich w pociągach i autobusach (niby pomyłkowo), niszczyli drogi, linie kolejowe, walili nawet do tekturowych makiet czołgów robionych przez Serbów. To była wojenka! Pokazywali ją nawet live w telawiwzorni. Aż  serce rosło. A armia zbawienia Putina co pokazała? Guzik. Nawet  jednego głupiego mostu nie zbombardowali. Pętaki! Tchórze! Albo i bieda u nich taka, że bomb nie mają. I dlatego ani jednej na Krym nie zrzucili. Niech się od Amerykańców uczą – jak się broni wolności i demokracji. Do końca, aż kamień na kamieniu nie zostanie.
A tak liczyłem na powtórkę „Czterech pancernych” w obecnej wojnie krymskiej – „odłamkowym ładuj – ognia” – a tu nic! Ani jednego czołgu, ani jednej zbombardowanej wioski, żadnych płonących miast! Co to za inwazja do jasnej cholery? Putin, nie graj z nami w gumę! Bo tylko straszysz – a gówno robisz!
Patrz jak to robią Amerykańcy:
– w Iraku:

.

IRAQ-US-WAR

.
– w Afganistanie:

.

TarokKolache

.

– w Libii

.

Libya_AirStrikes_Operation_Odyssey_Dawn_1

.

i-i11-08-093trypolis

.

0a9d38aa-4636-435d-b0d2-8faf3e078142.file

.

– w Serbii:

.

286_serb_02

.

serbia_nalot_nato_afp_600

.
Patrz Putin mięczaku jakich mołojców ma armia USA – mają ikrę chłopaki. A to z ubitym Afgańcem zdjęcie pamiątkowe sobie pstrykną.

.

Kill Team Afghanistan

.

A to na ubitych Afgańców naszczają:

.

marines_sikaja_na_ciala

.
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/skandal-w-afganistanie-marines-sikaja-na-zwloki-talibow_222083.html

A tutaj patrz Putin – jak prują Amerykańcy do Irakijczyków. I mają w dupie, że tamci są bez broni. Walą do wszystkiego co się rusza, do mężczyzn, dzieci, reporterów Reutera…

.

.

Popatrz tu jeszcze Putin, mięczaku jeden – Amerykańcy broniąc pokoju stosują bomby zanieczyszczone zubożonym uranem. I kogo nie ubiją  trotylem to napromieniują  uranem. Patrz co robią z wrogami wolności i demokracji.

.

decc5740e6eace6c88254d82f9c84f92

.

0ea18bed8bf45aa8cda4d5c66d48ca29

.

A ty platfusie jeden nawet głupiej zwykłej bomby nie potrafisz wyprodukować. A nawet jak ją masz, to boisz się nią walnąć w bandytów uzurpatorów jewrosrajdaniarzy.

.

.

Popatrz tutaj jeszcze mięczaku i ucz się od lepszych od ciebie:
.

.
I ty chciałbyś pokojowego nobla a nawet po ludzku nie potrafisz pokoju i demokracji zaprowadzić na podbitym terenie. Przypatrz się jak to robią Amerykańce.

.

To jest wojsko! To są żołnierze obrońcy pokoju! A nie te twoje mameje, co nawet strzelać nie potrafią. A jeśli już to ślepakami…
I ty chcesz być mężem stanu? Politykiem? Prezydentem? A ty nawet porządnej inwazji zrobić nie potrafisz. Patrz jak to zrobili choćby najemnicy banksterów srajdaniarze – ściągnęli sobie snajperów, rozkazali im strzelać do ludzi, snajperzy wybili setkę ludzi, srajdaniarze zwalili trupy na Janukowycza, w garstkę sterroryzowali milicję, parlament i całą prawie Ukrainę. I rządzą. I choć to bandyci uzurpatorzy i zamachowcy – prawie cały świat uważa ich za legalną władzę i pokojowych demonstrantów. I ty chcesz z nimi się równać? Ty? Taki patałach? Jesteś mięczak, patałach, mameja i tyle.
.

.
Jewrosrajdaniarze…

Jesteście chłopy z jajami. Pokazaliście klasę. Za pieniądze z zachodu, w garstkę sterroryzowaliście Ukrainę. I rządzicie. I poza Ruskimi wszyscy was się boją I was popierają. I wam pomogą. Zreformują wam gospodarkę, dadzą wam pieniądze. Będziecie mieli jak w raju. Jak w Grecji. Patrzcie jak Grecji jewrounia pomogła – sprzedadzą Grecy tylko trochę wysp,
http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3181894,grecja-sprzedaje-wyspy-swiat-drukuje-pieniadze,id,t.html
co najwyżej jeszcze Peloponez i Akropol – i będą wolni i szczęśliwi (do następnego kryzysu wywołanego przez banksterów). Tak samo jewrounia uratowała Hiszpanię. Tam tylko 50 % młodych nie ma pracy.
http://swiat.newsweek.pl/mlodzi-hiszpanie-choruja-przez-bezrobocie-newsweek-pl,artykuly,273642,1.html
A reszta już tak. Dobrobyt tam aż piszczy. I wolność i demokracja.
Bo jeszcze wielu milionów Hiszpanów bankierzy nie wyrzucili na ulicę.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rzad-hiszpanii-chce-zaradzic-masowym-eksmisjom/kpejx
W Portugalii też jewropejski dobrobyt. Tylko część policji protestowała przeciwko władzom. Reszta biła kumpli. I broniła dobrobytu i wolności.
http://www.tvp.info/14290955/portugalia-policja-odparla-szturm-policji
A w Niemczech tylko 7 milionów pracuje na głodowych pensjach. Reszta ma jak w raju.
http://www.welt.de/politik/deutschland/article117585627/Sieben-Millionen-arbeiten-fuer-einen-Hungerlohn.html
I tylko 600 tys. gospodarstw domowych jest bez prądu – resztę jeszcze stać na rachunki.
http://www.fr-online.de/wirtschaft/steigende-energiekosten-600-000-haushalten-wird-jaehrlich-strom-gesperrt,1472780,15041722.html
A te głupie 6 tysięcy miliardów euro długu to Niemcy spłacą szybciutko.
http://www.welt.de/welt_print/politik/article6876369/Finanzexperte-6-2-Billionen-Euro-Staatsschulden.html
Popracują za darmo, bez jedzenia i picia trzy latka  – i dług spłacony.
A w Angli jest jeszcze lepiej – tam sprawiedliwość społeczna jest wzorcowa: trzy największe banki Wielkiej Brytanii mają łączne obroty/bilans w wysokości 300% brytyjskiego PKB.
“Die drei größten Banken in UK haben alleine eine Bilanzsumme in Höhe von 300% des britischen BIP.”
http://www.z4h.de/politik/item/45653-margaret-thatcher-ist-tot-der-thatcherismus-bleibt.html

A z drugiej strony

„Kilka tysięcy studentów przemaszerowało w sobotę ulicami Londynu i Manchesteru w proteście przeciwko wprowadzonej w grudniu podwyżce opłat za studia o blisko 300 proc. – do 9 tys. funtów rocznie, począwszy od roku akademickiego 2012-13.”
http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/w;brytania;nowe;protesty;studentow;przeciw;zwyzce;czesnego,246,0,762614.html

Widzicie jak sprawiedliwie – u banksterów 300 % i u studentów 300 %. A mówią, że w kapitalizmie nie ma sprawiedliwości społecznej. Co jest oczywistym kłamstwem. Widać też na tym przykładzie wyższość Wysp Rothschilda nad Rosją – tutaj wszystko rośnie o 300 %. A w Rosji pensje w czasach Putina wzrosły tylko o 250 %. Więc nawet ślepiec widzi, że tylko jewrounia wam jewrosrajdaniarze rzeczywiście pomoże.

Tak więc jewrosrajdaniarze, nie bójcie się – jewrounia finansowo wam wesprze. USA też, choćby miały tam zbankrutować kolejne miasta.
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/949003,detroit-zbankrutowalokiedys-jedno-z-najbogatszych-miast-w-usa-oglosilo-upadlosc-zdjecia-wideo,id,t.html
.
Amerykanie tak kochają wolność, że nawet bankructwo NY, LA czy Washington D.C ich nie powstrzyma. Tam już od lat wyłączają oświetlenie w miastach, zamykają lokalne drogi bo nie ma pieniędzy na ich remont, zamykają nawet posterunki policji, redukują policję, straż pożarną, komunikację miejską i nauczycieli bo brak na to kasy.
http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2010/08/in-amerika-gehen-die-lichter-aus.html
.
Ale na walkę o pokój i demokrację na całym świecie wciąż pieniądze jeszcze w budżecie USA są!
.
A jak zabraknie to FED zielonych dodrukuje i żondowi USA pożyczy.
.
A najbardziej możecie jewrosrajdaniarze liczyć na MFW. Ci chętnie pomagają każdemu, kto gotów jest przyjąć ich warunki. Argentyna np. zgodziła się na nie – i zrobiła na tym świetny interes – sprzedała za długi jakie miała w MFW Patagonię,
http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/104758,patagonia-miedzynarodowa-spolecznosc-zydowska-kupila-patagonie-argentyny-i-chile-azeby-zbudowac-drugi-izrael
a to co jej pozostało jest sprywatyzowane, zreformowane i uzdrowione. Tak więc żyć nie umierać w Argentynie. A wy macie tyle czarnoziemów, że będzie mieli co za długi wierzycielom z MFW oddać. Tak więc spakojna gaława. A jak zabraknie wam czarnoziemów to bankierzy i lasami nie pogardzą.
.

Jewrounio…

Co ciebie taki strach obleciał przed tym mięczakiem Putinem? Przecież jego wojsko nie ma bomb, a żołnierze tylko ślepakami do wiwatu strzelają. Czego się boisz? Jak na Serbię czy na Libię napadać trza było i to ukrytym za plecami USA to byłaś chojrakiem. A  przed Ruskimi trzęsiesz gaciami ze strachu. Nie wstyd ci jewrounio? Nawet głupich porządnych sankcji nałożyć nie potrafisz. Walnij Putinowi całkowite embargo. Nie bądź kunktatorem i liczykrupą. Co martwisz się tak o parę groszy, które stracisz? Rothschild dodrukuje i ci pożyczy. Niech Putin udławi się tym jego gazem. Nie kupować u niego gazu i tyle. Monsanto wyprodukuje genetyczną fasolę i groch jeszcze bardziej wiatropędne, każdy jewropejczyk dziennie zeżre pół kilo i napierdzimy sobie tyle metanu, że jeszcze Ruskim wysyłać będziemy mogli – za pół ceny! I ceny gazu tak polecą na łeb na szyję, że Gazprom pójdzie z torbami.

Ameryko…
.
W tobie nadzieja dla świata. Pokaż że rzeczywiście jesteś światowym żandarmem sprawiedliwości, chorążym wolności, gwarantem demokracji i pokoju. To nic, że masz przejściowe kłopoty finansowe. Teraz idzie o wolność świata.
Ameryko – do dzieła!
Jesteśmy gotowi jak miliony Amerykańców mieszkać w tunelach metra, w kanałach deszczowych, pod mostami, jesteśmy gotowi żreć śmieci, srać na polu, zdychać na ulicy – ale Ruskim musimy dać nauczkę!
Możesz Ameryko za długi sprywatyzować Alaskę, Florydę, czy Kalifornię (a jeszcze lepiej wszystko razem) – chętni zapewne się znajdą, choćby ci sami, co wzięli Patagonię – i wtedy wolna będziesz od długów. Rozbudujesz armię, wesprze ciebie jewrounia – i zrobicie z Ruskimi porządek. Bo tylko my mamy prawo pokojowo bombardować i okupować każdego, choćby na drugim końcu świata. To my niesiemy wolność, pokój i demokrację. Co sobie te Ruskie nie myślą? No bo co to kogo obchodzi, że Krym był ich? Teraz jest nasz i koniec. I go Ruskim odbierzemy. I poniesiemy wolność aż do Moskwy i na krańce Syberii.
.
Ameryko, dokąd ostani Ruski nie wyląduje w rezerwacie, jak Indianie w USA, dotąd nie będzie prawdziwej wolności i demokracji na świecie. Dotąd pokój będzie zagrożony.
.
kayenta003
.
Ruszaj więc do boju Ameryko. A Putina i jego szajkę obowiązkowo osadzić należy w Guantanamo.
.
usa-guantanamo-prozess-2-540x304
.
Mają być do końca życia zakuci w kajdany. I żadnych ceregieli z sądami i wyrokami w ich sprawie.  Oni na to nie zasługują. Masz zresztą Ameryko „Patriotact”, możesz każdego bez sądu i wyroku dożywotnio więzić i torturować. Karta ONZ ciebie – obrońcę wolności nie obowiązuje.
.
Natomiast pomniejszych pomagierów Putina dożywotnio należy osadzić w Abu Ghraib. Na nic innego nie zasłużyli.
.
abu-gharib-2
.
.
A jak już rozwalisz Ruskich Ameryko, to wtedy filantropi Rothschild, Rockefeller & spółka będą mogli zrealizować światlaną wizję NWO. I co z tego, że 80% populacji pójdzie do piachu? Ziemia tylu darmozjadów nie potrzebuje.
.
Ruszaj do boju Ameryko. W imię świetlanej przyszłości całej (zdepopulowanej) ludzkości.
.
.“99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki. Właścicielem farmy jest światowa finansjera”.

.
.

“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.
Rodzaju 17, 8

.

Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.
Powtórzonego prawa 7, 2

.

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”

Izajasza 61, 5-6

.

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.
Izajasza 49, 22-23

.

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14

.
“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

107 komentarzy do “Mięczak Putin, jewrosrajdaniarze i USA – obrońca wolnego świata

  • „Paziem” napisał: „W tej całej awanturze ukraińskiej jest coś mocno zastanawiającego. Mianowicie kto, tak naprawdę sprokurował to wszystko.”

   Odpowiedź daje „antyrządowy” polityk amerykański Paul Craig Roberts w wywiadzie udzielonym radiu „slobodny wysylacz” w Bańskiej Bystrzycy 13 marca br. (patrz mój komentarz do wczorajszego wpisu na WPS „Unia Europejska czy USA – w czym wybierać?”)

   Według PC Robertsa za wszystkim stoją tak zwani „neocons”, umysłowo chorzy na ambicję panowania nad światem „post-trockistowscy” ponadnarodowi żydzi (zazwyczaj, podobnie jak banderowcy, z środkowej Europy, gotowi są oni na wszystko. „jak nam nie wyjdzie to ‚pulja w łob'” krzyczał na Majdanie obecny premier Jacenok). Ci wojowniczy waszyngtońscy „chicken-hawks” zdominowali w USA Departament Stanu (a wśród nich jest i p. Nuland i jej mąż jakiś Cohn czy Kagan) nie lękają się – tak jak rzeczeni banderowcy – doprowadzić świat do atomowej apokalipsy, w ramach realizacji tych swych rojeń o „rewolucji światowej”.

   A w praktyce:

   – Na „restrukturyzację” Ukrainy Waszyngton ma dać 1 mld $. MFW 3 mld $ i Unia Europejska aż 15 mld $ (czyli dokładnie tyle, ile zaproponowała Janukowyczowi w grudniu Rosja dla wyjścia z kryzysu)
   – Po powrocie do wcześniejszej ceny gazu (480 $ za tonę) Ukraina będzie wpłacać, do kasy znienawidzonej Rosji, o 1-2 mld $ rocznie więcej, niż załatwił to rząd Janukowycza.
   – No i oczywiście dochody, w wysokości 98 mln $ rocznie z dzierżawy bazy floty czarnomorskiej w Sewastopolu znikną.
   – Ukraina utraciła 12-14 tysięcy swych żołnierzy, którzy zdecydowali się pozostać na Krymie i przyjąć rosyjskie obywatelstwo (tylko 4 tys. /6 tys. z rodzinami/ z krymskiego garnizonu liczącego 18 tys. wojaków, zdecydowało się wrócić do „macierzy” – cokolwiek miało by to słowo oznaczać.)
   – Ale za to, w najbliższych tygodniach do „macierzy” ma powrócić aż 3200 więźniów odbywających swe wyroki w krymskich więzieniach. Od czasów Stalina takiej „przeprowadzki” więźniów na Krymie nie było – no cóż, ciągnie swój do swego.

   Komentarz Marka Głogoczowskiego za: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/03/28/wystapienie-prezydenta-w-janukowycza-z-28-03-2014r-przeslane-agencji-itar-tass/#comment-50295

   I jeszcze jedna ciekawostka (od MG) dot. Ukrainy.

   Dane z http://finance.obozrevatel.com/analytics-and-forecasts/73561-dohod-srednestatisticheskogo-ukraintsa-sostavlyaet-26-tyisyach-griven-v-god.htm

   В государственной службе подсчитали, что с учетом официального курса гривни на конец 2013 года на одного гражданина страны официальных задекларированных доходов выпадало 3,2 тыс. долл. в год.

   … А средняя зарплата в России – более 30 тыс. рублей (10 тыс. гривён) В МЕСЯЦ. Т.е. 120 тыс. грн. в год.

   To oznacza, że aż 360 tysięcy rubli zarabiają mieszkańcy Rosji (a więc nie tylko Rosjanie) średnio w skali roku. Jeśli 32 ruble = 1 dolar, to rocznie w Rosji zarabia się średnio ponad 11 tysięcy dolarów (ok. 33 400 zł) rocznie, czyli około 2800 zł na miesiąc. (A więc gdzieś o 1/4 mniej niż w Polsce dzisiaj, gdzie oficjalna średnia zarobków to ok. 3500 zł.)

   A na Ukrainie jest to tylko 3200 dolarów rocznie, czyli ok. 270 dolarów na miesiąc, czyli około 800 zł miesięcznie.

   I jak tu nie wierzyć danym, że nawet obecnie, po utracie Krymu, wciąż większa część dorosłego ukraińskiego społeczeństwa marzy o rosyjskim paszporcie! Zwłaszcza że wartość hrywny, po zakończeniu zasilanego dolarami z USA Majdanu, spadła z 0,125 $/hr i 0.085 dolara otrzymuje się obecnie na wolnym rynku, za hrywnę, czyli prawie o 1/3!

   Za: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/03/29/unia-europejska-czy-stany-zjednoczone-ap-czy-jest-z-czego-wybierac-1/#comment-50298

   Polubienie

 1. Według znanych mi geopolityków, tak zwani „neocons” (neokonserwatyści) rządzący USA już od czasów prezydenta Clintona zaczynali swą działalność rzeczywiście jako trockiści, żydowscy emigranci – głównie z krajów Europy Środkowej, którzy jeszcze w okresie rewolucji studenckich lat 1964-1972 marzyli o podboju świata w imieniu idei marksistowskich, czyli ANTYHANDLOWYCH. Ale potem, jak temu sławnemu św. Pawłowi, coś im się zbiorowo odmieniło i stwierdzili, że lepiej im wyjdzie próba zjednoczenia świata pod hasłami WOLNEGO RYNKU i OBRONY MNIEJSZOŚCI SEKSUALNO-NARODOWYCH. (Neocons swe „wejście w świat” rozpoczęli wymuszonymi na prezydencie Clintonie, przez robiącą mu „laskę” Monikę Levinski, bombardowaniami Jugosławii, popartymi przez francuskich i niemieckich „Zielonych” w rodzaju Daniela Cohn-Bendita i Joske Fishera).

  Dla osób rozumiejących co nieco czy to po angielsku, czy po słowacku, załączam poniżej znamienną wypowiedź byłego znanego amerykańskiego ekonomisty i polityka (z czasów Reagana) Paula Craig Robertsa, na temat metod (kłamstwo uber alles) i celów (zniszczenie świata) jakie przyświecają amerykańskim neocons dzisiaj. Co jest znamienne, PCR, zmarginalizowany obecnie amerykański polityk, wywiadu w dniu 13 marca br. udzielił równie marginalnej stacji radiowej „slobodny wysylacz” z Bańskiej Bystrzycy na Słowacji, która w sierpniu 1944 była centrum antyniemieckiego Slovenkeho Norodneho Povstania.

  A oto tłumaczenie na język polski, głównych idei Paula Craiga Robertsa usłyszanych przeze mnie w wywiadzie udzielonym Norbertowi Lichtnerowi z „wolnego radia” w Bańskiej Bystrzycy.

  Wywiad trwa 45 minut i zaczyna się po angielsku w 2.30 minucie. Dr Roberts rozpoczyna od stwierdzenia, iż „wszystko co się stało na Ukrainie, jest dziełem rządu Stanów Zjednoczonych” i kontynuuje twierdząc, że „USA pcha świat w kierunku wojny światowej”. Co więcej, „Europa – głównie poprzez akceptacje przez Niemcy, żądanych przez USA sankcji skierowanych przeciw Rosji – umożliwia Waszyngtonowi pchanie świata w kierunku wojny, wojny atomowej … oni nie chcą rozpoczynać tej wojny już teraz, ale wtedy, kiedy będą mieli rakiety balistyczne zainstalowane na Ukrainie i w Gruzji.”

  I co najważniejsze, „Waszyngton jest w rękach chorych umysłowo maniaków, ile oni krajów zniszczyli w ostatnich latach! … Publiczność amerykańska nie ma dostępu do informacji … żyjemy w w amerykańskim państwie marionetkowym. Wszystko co mówi Waszyngton jest kłamstwem … nie istnieją już dziennikarze, tylko propagandziści, „presstytutki” … niezależne U*S media przestały istnieć w okresie rządów Clintona, pięć wielkich korporacji kontroluje cały rynek środków masowego przekazu, a z kolei te korporacje są całkowicie kontrolowane przez „ministerstwo propagandy” w Waszyngtonie. Wszystko jest pod kontrolą, zarówno w USA jak i w Europie … Ameryka to wyjątkowy kraj, podobny do hitlerowskich Niemiec 80 lat temu, Ameryka nie potrzebuje stosować się do prawa (międzynarodowego), ponieważ stoi ona ponad prawem.

  Oni (rząd amerykański) chcą odciąć Chiny od źródeł energii, tak jak to zrobili z Japonią w latach 1940-tych. Jeśli jesteś beztroski wobec Amerykan, to oni zainstalują w twoim kraju swe V Kolumny … A wewnątrz USA nie ma żadnego sprzeciwu wobec tej polityki … George Soros nie jest osobą, która rządzi tym całym przedstawieniem, wszystko jest sterowane przez Departament Stanu, także Zachodnia Europa, w szczególności Niemcy, nie są w stanie nic zrobić wbrew Departamentowi Stanu, w którym władzę mają neocons.

  Jedyną metodą powstrzymania tej nadciągającej wojny było by wyjście na ulice milionów, ale tego nie da się zrealizować … Obecny szef Sztabu Sił Zbrojnych USA twierdzi, że posiadają one traktat z Ukrainą z 1992 roku, który to traktat zezwala na wprowadzenie do tego kraju wojsk amerykańskich gdy to będzie konieczne.”

  MG – No pięknie to wszystko wygląda. Ale na „prawdziwą wojnę” będziemy musieli poczekać jeszcze co najmniej ze dwa lata, do momentu kiedy to Ukraińców uda się, w swej odciętej obecnie od informacji dochodzących z Rosji masie, wystarczająco zjudaizować – to znaczy zamerykanizować.

  Za komentarzami Marka Głogoczowskiego do: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/03/29/unia-europejska-czy-stany-zjednoczone-ap-czy-jest-z-czego-wybierac-1/

  Polubienie

 2. Krótka historia ‚walki o demokrację”” przez USA

  1901-wprowadzenie wojsk do Kolumbii

  1902-najazd na Panamę

  1903-USA skierowały do Przesmyku Panamskiego okręty wojenne w celu izolowania Armii Kolumbijskiej

  1903-inwazja Hondurasu, Republiki Dominikany i Syrii

  1904-inwazja Korei, Maroko i Republiki Dominikany

  1904-1905-wojska amerykańskie interweniują w wojnie rosyjsko-japońskiej

  1905-wojska amerykańskie ingerują w rewolucję w Hondurasie

  1905-wprowadzenie wojsk do Meksyku (pomagano dyktatorowi Porfirio Diazowi w tłumieniu powstania)

  1905-wprowadzenie wojsk do Korei

  1906-inwazja amerykańska na Filipiny, stłumienie powstania narodowowyzwoleńczego

  1906-1909-amerykańskie wojska wkraczają na Kubę w czasie wyborów

  1907-wojska amerykańskie wprowadzają w życie protektorat „dolarowej dyplomacji” w Nikaragui

  1907-wojska amerykańskie interweniują w rewolucję w Republice Dominikany

  1907-wojska amerykańskie uczestniczą w wojnie Hondurasu z Nikaraguą

  1908-wojska amerykańskie wkraczają do Panamy podczas wyborów

  1910-Nikaragua. Wojska amerykańskie wkraczają do portów Bluifilz i Corinto

  1911-Amerykanie lądują w Honduranie w celu wsparcia powstania pod wodzą byłego prezydenta Manuela Bonnity przeciwko legalnie wybranemu prezydentowi Miguelowi Davila

  1911-stłumienie antyamerykańskiego powstania na Filipinach

  1911-wprowadzenie wojsk amerykańskich do Chin

  1912-wojska amerykańskie wchodzą do Hawany (Kuba)

  1912-wojska amerykańskie wchodzą do Panamy podczas wyborów

  1912-napaść wojsk amerykańskich na Honduras

  1912-1933-okupacja Nikaragui, ciągła walka z partyzantami. Nikaragua przekształciła się w kolonię monopolu „United Fruit Company” i innych firm amerykańskich

  1914-wojska amerykańskie wchodzą do Republiki Dominikany, walki z powstańcami o Santo Domingo

  1914-1918-seria najazdów na Meksyk

  1914-1934-Haiti. Po licznych powstaniach Ameryka wprowadza swoje wojska, okupacja trwa 19 lat

  1916-1924-8-letnia okupacja Republiki Dominikany

  1917-1933-okupacja wojskowa Kuby, protektorat ekonomiczny

  1917-1918-udział w I Wojnie Światowej. Początkowo Ameryka utrzymuje neutralność czyli sprzedaje broń za astronomiczne kwoty, bogaci się niewyobrażalnie, przystępuje do wojny dopiero w 1917 roku to znaczy prawie przy samym końcu, straciła zaledwie 40 tysięcy ludzi (przykładowo Rosjanie 2 miliony) ale po wojnie ogłasza się głównym zwycięzcą

  1918-1922-interwencja w Rosji

  1918-1920-Panama. Po wyborach wprowadza wojska w celu pacyfikacji zamieszek

  1919-Kostaryka. Powstanie przeciwko reżimowi prezydenta Tinoco. Pod naciskiem USA Tinoco zrezygnował ze stanowiska prezydenta jednakże niepokoje w kraju nie ustały. Lądowanie wojsk USA w celu „obrony amerykańskich interesów”. Wybór na urząd prezydenta D. Garia. W kraju przywrócono rządy demokratyczne

  1919-wojska amerykańskie walczą po stronie Włoch przeciwko Serbom w Dalmacji

  1919-wojska amerykańskie wchodzą do Hondurasu podczas wyborów

  1920-Gwatemala. Dwutygodniowa interwencja

  1921-Amerykańskie wsparcie dla rebeliantów walczących o obalenie prezydenta Gwatemali Carlosa Herrero w interesie „United Fruit Company”

  1922-interwencja w Turcji

  1922-1927-wojska amerykańskie w Chinach podczas powstania ludowego

  1924-1925-Honduras. Amerykańskie wojska napadają na kraj podczas wyborów

  1925-Panama. Wojska amerykańskie rozpraszają i tłumią strajk generalny

  1926-amerykańska inwazja na Nikaraguę

  1927-1934-Na całym terytorium Chin stacjonują wojska amerykańskie

  1932-Salwador. Inwazja od strony morza. W tym czasie trwało powstanie

  1936-Hiszpania. Wprowadzenie wojsk podczas wojny domowej

  1937-pojedyncze starcie militarne z Japonią

  1937-Nikaragua. Z pomocą wojsk amerykańskich Somoza dochodzi do władzy obalając legalny rząd Sacasa. Somoza zostaje dyktatorem, członkowie jego rodziny rządzili krajem przez 40 lat

  1939-wprowadzenie wojsk do Chin

  1950-1953-wojna w Korei. W działaniach bojowych brało udział 350 tysięcy ludzi, 1 tysiąc czołgów, ponad 300 okrętów. Przeważającą część kontyngentu i sprzętu wojskowego dostarczyły USA

  1961, kwiecień-próba amerykańskiej inwazji na Kubę w rejonie Zatoki Świń w celu obalenia rządu Fidela Castro

  1965-1973-wojna w Wietnamie. Największy udział sił zbrojnych USA po II Wojnie Światowej

  1964-1973-operacja zbrojna USA przeciwko Frontowi Patet Lao w Laosie. Brało udział ponad 50 tysiące ludzi

  25 października 1983-czerwiec 1985-operacja wojskowa USA „Nagła furia” na Grenadzie w celu obalenia lewicowego rządu tego wyspiarskiego państwa

  1986, kwiecień-po wprowadzeniu sankcji ekonomicznych USA rozpoczęły akcje wojskowe przeciwko Libii. Zbombardowano dzielnice mieszkalne Trypolisu i Benghazi

  1989, grudzień-wojskowa operacja USA pod nazwą „Just Cause” w Panamie w celu usunięcia szefa kraju, prezydenta Noriegi, oskarżonego o handel narkotykami i o popieranie terroryzmu

  1991, 17 stycznia-28 lutego-operacja wojskowa USA i ich sojuszników, o nazwie „Pustynna burza”, w wyzwoleniu Kuwejtu od irackiej okupacji

  1991-1995 i 1998-1999-wojna etniczna w Jugosławii i agresja NATO przeciwko Federalnej Republice Jugosławii

  1993, 17 stycznia-USA rozpoczęły atak rakietowy na iracki obiekt gdzie , według twierdzeń Waszyngtonu, prowadzono prace nad bronią jądrową w odległości 20 kilometrów od centrum Bagdadu

  1993, 26 czerwca-USA dokonały uderzenia rakietowego w główny kompleks dowodzenia wywiadu irackiego w Bagdadzie w odpowiedzi na rzekome opracowanie przez Bagdad planów zabicia amerykańskiego prezydenta George’a Busha

  1996, 3 września-USA dokonały ataku rakietowego na Irak po tym jak wojska irackie przeprowadziły operację przeciwko Kurdom w rejonie Erbil na północy Iraku

  1998, 20 sierpnia-atak na „cele terrorystyczne” w Afganistanie i Sudanie w odpowiedzi na zamachy terrorystyczne na ambasady amerykańskie w Tanzanii i Kenii

  1999, 24 marca-operacja „Sojusznicza siła”. Interesujący jest zwłaszcza ten historyczny przegląd na tle tego jak zachowują się USA i sojusznicy w sytuacji kiedy jeden niepodległy kraj próbował spacyfikować jedną samozwańczą republikę

  2001, 7 października-Afganistan. USA przeprowadzają operację w Afganistanie w ramach operacji „Enduring Freedom”, rozpoczętej rzekomo w odpowiedzi na zamach terrorystyczny z 11 września 2001 roku

  2003, 20 marca-wojna iracka, konflikt który rozpoczął się od napaści sił USA i ich sojuszników na Irak w celu obalenia reżimu Saddama Husseina. Operacja nosiła nazwę „Iracka wolność”

  2008, sierpień-konflikt zbrojny w południowej Osetii. Nieudana próba USA rozpoczęcia wojny z Rosją z wykorzystaniem Gruzji

  2011, 19 maeca-wojna w Libii. Pod wymyślonym i kłamliwym pretekstem stworzono powód do napaści na Libię
  zwiń

  http://cyklista.wordpress.com/2014/03/27/krotka-historia-agresji-swiatowego-zbrodniarza/#comment-149558

  Admin

  Polubienie

 3. „Oj, autorka zdecydowania przesadza. Za dużo naczytała się unijnej czy też polskojęzycznej propagandy, którą nasze media karmią od dawna. Rosja o niczym innym nie marzy, jak o zostawieniu jej w spokoju. Moskwa od dawien dawna, uważa Zachód nie tyle za wroga co za obcą siłę, która czyha na nią, by ją ‚uzachodowić’. Problem leży w tym, że ani Polska, ani tym bardziej USA czy inni, nie potrafią tego uszanować. Przeświadczenie, że ‚nasze’ rozwiązania są lepsze i uniwersalne jest mylne, gdyż ani Japonia, ani Chiny, ani Korea Południowa, ani Singapur nie życzą sobie, aby Zachód pouczał ich, jak mają działać i czynić. Rosja chce po prostu rozwijać się po swojemu, podobnie jak Japonia czy Korea, które są przecież sojusznikami USA, ale jednocześnie ich społeczeństwa są bardzo nacjonalistyczne i nie chcą w pełni się ‚uzachodawiać’, ważna jest dla nich tradycja i kultura przodków. Rosja słusznie uważa, że dla Ukrainy, Białorusi czy innych krajów, taka ekspansja wcale nie jest na rękę, przykład Polski czy krajów naszego regionu pokazuje, że UE wcale nie chce dobrze dla krajów postkomunistycznych, że pycha i pogarda Europy Zachodniej bierze górę. Rosja działa agresywnie, tak jak przestraszone, dzikie zwierzę, które atakuje, jedynie wówczas gdy wyczuwa zagrożenie. Gdyby nie plany ‚zaciągania’ Ukrainy na swoją stronę, Rosja nic by nie zrobiła, nawet nie zaciągała by na siłę do UC. Janukowycz chciał dobrze, ponieważ, nie chciał, być ani wasalem Brukseli, ani Moskwy. Odpowiedzialność za okupację Krymu, ponoszą państwa członkowskie NATO i UE, w równym stopniu co Rosja. Ostatnia uwaga dla autorki, proszę nie pisać w kłamliwy i propagandowy sposób per Europa, mówiąc o UE. UE to chora, śmiechu warta organizacja, która nie spełnia kompletnie jej roli, do jakiej pozostała powołana. Niby miała utrzymać pokój w Europie, ale wojna w Jugosławii, potem konflikt w Gruzji, teraz na Ukrainie pokazał, że ta organizacja nie ma racji bytu. Europa poradzi sobie bez UE, dużo lepiej.” Komentarz „jubusa” do: http://eastbook.eu/2014/03/country-en/ukraine-en/krym-początek-urzeczywistnienia-putinowskich-marzeń/

  Komentarz Opolczyka do powyższego:
  „No cóż – stwierdzenie ‚Odpowiedzialność za okupację Krymu, ponoszą państwa członkowskie NATO i UE, w równym stopniu co Rosja.’ całkowicie go dyskwalifikuje. Na Krymie nie ma okupacji.
  Podobnych wpadek jest więcej.”

  Polubienie

 4. Putin wie co robi i robi to dobrze.
  Ukraina dla Putina to złote jajo. Oczywiście jak by chciał to wziął by młot i napirdalał by to jajo z wszystkich stron aż by z niego nic nie zostało tak po amerykańsku jak to lansowane jest w tekście głównym. Putin ma w dupie zachód z którym żadnej wojny toczyć nie ma zamiaru.
  Proszę sobie przypomnieć jak był w ZSRR skoncentrowany cały przemysł przede wszystkim ciężki. huty, kopalnie, zakłady zbrojeniowe, przemysł elektroniczny, chemiczny itd. Podstawą gospodarki były okręgi przemysłowe. ZSRR miało właściwie ich 4. Centralny w europejskiej części obecnej Rosji, Doniecki okręg przemysłowy (Donbas) we wschodniej części Ukrainy, Kaukaski okręg przemysłowy w azjatyckiej części Rosji i Kuźniecki okręg przemysłowy także w części azjatyckie na dalekim wschodzie. Po rozpadzie ZSRR Rosja straciła kluczowy okręg przemysłowy bo jeden z największych i to leżący w europejskiej części byłego ZSRR.
  Ruscy obawiają się tylko jednego kraju – Chin. W razie konfliktu te dwa okręgi przemysłowe w części azjatyckiej są stracone. Rosji pozostanie tylko Centralny okręg przemysłowy (Moskiewski) czyli ręka w nocniku Bomby atomowe nie lepi się z gliny – na Ukrainie mamy 15 reaktorów atomowych + dwa w budowie. Putin nie ma ani pieniędzy ani czasu na budowę kolejnych okręgów przemysłowych a widać że priorytetem Rosji jest koncentracja przemysłu zbrojeniowego w części europejskiej. Putin chce zdobyć złote jajo w sposób zbójecki bez rozbijania go. Amerykanom serbski przemysł nie był do niczego potrzebny więc rozbicie Jugonów na drobne państewka zrealizowano metodą siłową. Potem z przejęciem tych drobnych państewek nie było problemu. Putin stoi przed całkiem innym wyzwaniem – jak przejąć cały wschód bez jakichkolwiek zniszczeń? Czyli samemu nie dokonać zniszczeń i nie pozwolić na to innym.
  Putin to świetny gracz . O Putina się nie martwię … martwię się aby zachodnie elity coś nie narozrabiały.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.