Wojna banksterów z Rosją o Ukrainę. Rosjo – dobij banksterską swołocz

.

USA_DEATH_We'llTakeYouIntoOurFuture_Spiritnavigator2012

.
„99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki. Właścicielem farmy jest światowa finansjera”.

.

.
.

Libya_AirStrikes_Operation_Odyssey_Dawn_1

.

.

“Kto jest agresorem na Ukrainie – Rosja, czy banksterski folwark USA i bandyckie NATO?”
.

NATO_-_USSR

.

Podział sił w Europie w 1988 roku
Kolor czerwony – państwa Układu Warszawskiego,
niebieski – państwa członkowskie NATO

.

Ekspansja_NATO

.

Obecny podział sił w Europie

Za: http://independenttrader.pl/198,ukraina_-_kto_jest_agresorem_rosja_czy_nato.html

.

.

Wojna żydo-banksterskiej sitwy z Rosją o Ukrainę, zwłaszcza propagandowa jest już od tygodni w pełnym toku.
Na razie, mimo zmasowanej propagandowej ofensywy żydo-banksterska swołocz przegrywa na wszystkich frontach.
Coraz więcej ludzi zauważa ewidentne oszustwa propagandy banksterskiego żydo-zachodu. Oraz widzi zbrodniczość i uzurpatorstwo wspieranych przez żydo-banksterów bandziorów morderców jewromajdaniarzy.
Spalenie centrum miasta i mordowanie jak popadnie protestujących i milicjantów przez snajperów morderców – najemników jewromajdaniarzy – to ciągle jest „pokojowa rewolucja” i „wola ludu” a nie sterowany z zagranicy bandycki zamach stanu. We wrzaskliwym wyciu i aj waj o „integralność” terytorium Ukrainy przodują ci co trzy miesiące masakrowali bombami Serbię, aby nielegalnie oderwać od niej serbskie Kosowo. Wtedy te kanalie, agentura banksterów integralność Serbii mieli w głębokim poważaniu, a teraz żyły z siebie wypruwają i gardła zdzierają rycząc o konieczności zachowania intergalności terytorialnej Ukrainy.
No więc proponuję – integralność Ukrainy – TAKale stowarzyszonej z Rosją. I z prezydentem Janukowyczemlegalnie wybranym w demokratycznych wyborach, obalonym przez najemnych bandytów morderców  jewromajdaniarzy.
Od czasu ujawnienia i udowodnienia, że snajperzy mordercy byli najemnikami jewromajdanu a „jewrolucja majdaniarska” zamachem stanu inspirowanym opłacanym i kierowanym z zachodu dla każdego myślącego człowieka obecne „władze” Ukrainy to bandyci, mordercy i uzurpatorzy a nie legalny rząd. Rosję oskarża się o interwencję i agresję, choć operuje na Krymie, gdzie ma legalnie bazę marynarki wojennej. Ale gdy bandyci jewromajdaniarze ściągają bandytów najemników z Blackwater do Doniecka, aby pacyfikowali prorosyjkie demonstracje – to żadna kanalia nie powie – toż to interwencja i niedopuszczalna ingerencja w sprawy wewnętrzne Ukrainy.

.

.
http://www.prisonplanet.pl/polityka/blackwater_w_doniecku,p1355769067
Jeśli żydo-propaganda w ogóle przyzna się do faktu operowania bandytów z Blackwater na wschodniej Ukrainie to obcy bandyci najemnicy z Blackwater okażą się zapewne pokojowymi obrońcami demokracji na Ukrainie.

Obecna wojna o Ukrainę to wojna żydo-bansterskiego globalizmu z wolnym światem. A że Rosja ze względu na potencjał militarny i gospodarczy („skarby” Syberii) jest najpoważniejszym oponentem żydo-banksterów – stąd taka na nią wściekła nagonka. Pierwsze podejście – pomarańczowa jewrolucja mimo początkowego sukcesu banksterskiej agentury ostatecznie okazała się fiaskiem.
Wtedy, w 2005 roku nie doszło do takiej eskalacji na Ukrainie (nie było w ogóle wojny o Krym) z kilku powodów:

– USA – najważniejszy folwark banksterów – uwiązany był w dwóch dużych wojnach/okupacjach w Afganistanie i Iraku. Na trzeci jeszcze większy ewentualny konflikt brakowało bandytom z Białego Domu i Pentagonu wojska (i pieniędzy w wojennym budżecie bankruta USA).

– Rosja pod wodzą prezydenta Putina dopiero co stawała gospodarczo na nogi po bankructwie Rosji w roku 1998 (w czasach rządów żydowskiego oligarchy Bieriezowskiego i jego wiecznie uchlanej marionetki Jelcyna). Putin miał masę ważnych spraw na głowie w samej Rosji –  zwłaszcza odbudowę gospodarki i odbudowę, dozbrojenie i unowocześnienie armii. Do otwartej konfrontacji z NATO jeszcze nie był wtedy gotowy.

– Rosja wiedziała (dzięki wywiadowi) że w łonie ówczesnych jeromajdaniarzy dojdzie do rozłamu i walki między liderami (wojna Juszczenki z Tymoszenko) i że projewropejska agentura sama sobie podstawi nogę. I rzeczywiście – w roku 2010 Ukraińcy wybrali na prezydenta prorosyjskiego Janukowycza. Zwycięzcy pomarańczowej jewrolucji przegrali w demokratycznych wyborach z kretesem, a Rosja poza jednorazowym zakręceniem kurka z gazem nie zrobił nic – ale i tak Ukraina podryfowała w stronę Rosji.

– W 2005 roku nie było jeszcze w planie wydanie Ukrainy w łapska jewrounii. Ukraina o lata świetlne odległa była od  wypełnienia warunków wstępnych stawianych przez jewrokomisarzy ewentualnym chętnym do stowarzyszenia się z jewrounią. Tak więc rosyjska  baza marynarki wojennej na Krymie była wówczas bezpieczna przez zakusami żydo-banksterskiej agentury.

Wściekłość żydobanksterów na Rosję pogłębiają jej dwie wielkie porażki:

– Mimo długotrwałych propagandowych (i nie tylko)  przygotowań do zbombardowania Iranu  bandyci banksterzy musieli z tej operacji zrezygnować. Po stronie Iranu stała Rosja.

– Mimo zaiwestowania wielu pieniędzy i środków w szkolenie, zbrojenie i finansowanie terrorystów-morderców-najemników siejących krwawy terror w Syrii i mimo długotrwałych propagandowych przygotowań do otwartego ataku na Syrię głównie za sprawą zabiegów Rosji w Syrii nadal rządzi sojusznik Rosji prezydent Al-Asad.

Odnoszę wrażenie, że doprowadzenie obecnie do tak ostrego konfliktu na Ukrainie jest wyrazem frustracji banksterów. Rosja rozwala im harmonogram podboju świata, a czas nagli, bo nad Dużym USraelem i jewrounią wisi jak katowski miecz widmo niewypłacalnego zadłużenia i totalnego bankructwa tych dwóch najważniejszych banksterskich folwarków. Wprawdzie to bankructwo jest ZAPLANOWANE i metodycznie realizowane, ale dojść do niego ma w momencie, gdy już cały świat będzie przez banksterów podbity. Na bankructwo wcześniejsze, gdy silna Rosja nadal jest suwerenna banksterzy pozwolić sobie nie mogą. Bo jak bankrut USA i bankrut jewrounia mające na karku bunty i protesty własnej obrabowanej i wpędzonej w biedę ludności utrzymają NATO konieczne do podboju Rosji?

I stąd nerwowość banksterów  i wpuszczenie samych siebie w kanał na Ukrainie.
A dlaczego uważam, że wpuścili samych siebie w kanał? Otóż całej Ukrainy z Krymem włącznie banksterzy nie dostaną. Rosja nie da sobie Krymu wydrzeć. Z największym prawdopodobieństwem utrzyma też kontrolę nad wschodnią i południową Ukrainą zamieszkałą przez ludność rosyjską, rosyjskojęzyczną i prorosyjską. Natomiast agenturę banksterów zainstalowaną na zachodniej Ukrainie czeka jeszcze rozprawa z pogrobowcami UON/UPA, którzy jewrounii nienawidzą prawie tak samo jak nienawidzą Rosji. I prędzej czy później dojdzie do otwartego konfliktu pomiędzy watahami banderowskich bandziorów  a projewropejską agenturalną swołoczą. Ukraina zachodnia dopiero wtedy stanie naprawdę w ogniu.

Jak moim zdaniem wygląda wojna o Ukrainę (wschodnią) i Krym z punktu widzenia Rosji?

– Całej Ukrainy Rosja nie chce – i całkiem słusznie. Rosja wie, że na zachodniej Ukrainie miałaby do czynienia ze zwerbowaną wśród mieszkańców probanksterską agenturą, z zainstalowaną tam (w czasach Juszczenki i Tymoszenko) pro-banksterską agenturą sprowadzoną z zewątrz i z fanatycznie nienawidzącymi Rosji szowinistami banderowcami. Zachodnia Ukraina mogłaby okazać się dla Rosji ukraińską „Czeczenią”. I dlatego Rosji na zachodniej Ukrainie nie zależy. Natomiast prorosyjskich wschodniej Ukrainy i Krymu nie wyda Rosja w łapska agentury banksterów i banderowców (będących nieświadomym mięsem armatnim banksterów w wojnie z Rosją). Gdy ta wojna w ten czy inny sposób dobiegnie końca, banderowców – już niepotrzebnych a nawet wręcz szkodliwych – wybijać zacznie CIA i Mossad. I wtedy dopiero poleje się krew…

– Rosja już od wyboru Janukowycza na prezydenta w roku 2010 wiedziała, że banksterzy przystąpią do kontrataku i zrobią powtórkę pomarańczowej jewrolucji. Jedyną niewiadomą było – kiedy agentura banksterów zacznie kolejny jewromajdan.

– Rosja nie chciała angażować się czynnie w jewromajdan (w przeciwieństwie do jawnego zaangażowania się w ten zamach stanu żydo-zachodu) z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że konfrontacja z żydo-banksterską agenturą była i tak nieunikniona i Rosja szykowała się do niej na terenach przychylnych Rosji. Ponadto wtrącanie się Rosji w jewromajdan wywołałoby jedynie wściekłą nagonkę na nią i wzrost agresywności banderowców i agentury żydo-banksterów.

– Rosja miała i ma dobre i prawdziwe rozeznanie w nastrojsch ludności rosyjskiej, rosyjskojęzycznej i prorosyjskiej na Krymie i we wschodniej Ukrainie. I wie, że o te tereny rozgrywa batalię z żydo-banksterską globalną sitwą.

– Małymi kroczkami i faktymi dokonanymi rozciągniętymi w czasie (aby przyzwyczajać do nich niezależną opinię publiczną świata i jej te kroki tłumaczyć) Rosja zrealizuje coś w rodzaju „ukraińskiego Kosowa” – naturalnie nie w sensie przemocy i rozlanej krwi – po prostu „zrobi secesję” i  zgodnie z wolą większości mieszkańców najważniejszy strategicznie Krym przyłączy do siebie (ewentualnie –  bo tego nie można wykluczyć – Krym pozostanie samodzielnym państwem związanym trwałym sojuszem z Rosją). A następnie będzie kroczek po kroczku – zgodnie z wolą i pragnieniem mieszkańców wschodniej Ukrainy wspierać ich zabiegi o oderwanie się i uniezależnienie od bandziorów uzurpatorów  jewromajdaniarzy z Kijowa. Ostatecznie Ukraina zostanie podzielona na co najmniej dwa państwa – prorosyjską wschodnią Ukrainę i banksterską jewroukrainę. Być może powstaną z części Ukrainy niezależne małe „państewka” jak republika Mołdawska.

– Banksterski żydo-zachód oczywiście nie uzna tego podziału i do czasu upadku globalizmu na mapach żydo-zachodu wschodnia Ukraina i Krym bądą zaznaczone jako „ukraińskie tereny pod rosyjską okupacją”. Co nie zmieni faktu, że tereny te będą wolne od okupacji banksterskiej – pod jaką pozostanie zachodnia jewro-ukraina.

Taktyka Rosji – powolne kroczki  i kolejne („drobne”, stopniowane)  fakty dokonane jest jak najbardziej słuszna – bandyci nie są w stanie przez tygodnie czy nawet miesiące utrzymywać napięcia i „mobilizacji” opinii publicznej – bo ona przywyka do jazgotu i łatwiej akceptuje powolne kroczki niż gwałtowną zmianę.
Gołym okiem widać, że banksterzy już pogodzili się z utratą Krymu i mobilizują obecnie siły, aby nie dać Rosji uratować przed żydo-banksterską okupacją i zniewoleniem zbyt dużych obszarów wschodniej Ukrainy. Ale Władimir Putin – taką mam nadzieję – wszystkie regiony z prorosyjską większością i tak w ten czy inny sposób wyrwie spod wpływów i władzy bandytów kijowskich uzurpatorów srajdaniarzy.

Ktoś mógłby zarzucać Putinowi, że prorosyjskie manifestacje w wielu miastach Ukrainy wschodniej są przez niego inspirowane. Jest to oczywista nieprawda. Tamtejsza ludność faktycznie boi się rządów bandytów morderców uzurpatorów z jewromajdanu. I zdecydowanie woli Rosję, w której poziom życia ludności poprawia się, niż jewro-unię w której bankrutują kolejne ograbione i rozszabrowane, wpędzone w niewypłacalność baraki. Ludność Ukrainy wschodniej nie jest ślepa i durna i wie, co dzieje się i jak żyje się  w Rosji (coraz lepiej) i jewro-unii (coraz gorzej).
Hipokryci i kłamcy zarzucający sterowanie prorosyjskimi manifestacjami we wschodniej Ukrainie i na Krymie działają metodą „łapaj złodzieja”. Rzucając podejrzania na Rosję o sterowanie prorosyjskimi wystąpieniami chcą zatuszować i ukryć fakt, że jewromajdański zamach stanu był zaplanowany, realizowany i sterowany z zachodu.

Wojna o Ukrainę wschodnią, prorosyjską, niezależną od uzurpatorów bandytów jewro-agentów z Kijowa będzie trwała zapewne tygodnie, jeśli nie miesiące. Rosja nie ma potrzeby użycia broni palnej na Ukrainie wschodniej, gdzie większość ludności jest za sojuszem z Rosją. Jeśli dojdzie tam do rozlewu krwi to za sprawą bandytów prowokatorów, kolesiów morderców-snajperów z jewromajdanu (albo i tych samych morderców snajperów z Kijowa) lub za sprawą argesorów-najemników-płatnych morderców z Blackwater. Bandyci naturalnie zwalą winę na Rosję. Tak jak zrobione przez CIA i Pentagon zamachy z 11/9 zwalili na bin Ladena. I jak na Janukowycza zwalili krwawą łaźnie urządzoną przez snajperów morderców – najemników jewromajdaniarzy. Ale nikt poważny i rozsądny na ich łgarstwwa się nie nabierze.

Kto wie, czy obecna wojna o Ukrainę nie jest przełomowym momentem w dziejach ludzkości i początkiem końca żydo-banksterskiego globalizmu.
W tej wojnie każdy Słowianin, każdy Polak, każdy człowiek chcący Polski uwolnionej spod banksterskiej okupacji stoi po stronie Federacji Rosyjskiej.

Rosjo – dobij banksterską swołocz.

Gospodin President Władimir Władimirowicz – jesteśmy z Rosją i z Tobą.

.
.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

.

Ręce Boga

 

47 komentarzy do “Wojna banksterów z Rosją o Ukrainę. Rosjo – dobij banksterską swołocz

 1. Pingback: Wojna banksterów z Rosją o Ukrainę. Rosjo – dobij banksterską swołocz | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 2. Pingback: Slava Herojam! Smert Orlam! « Grypa666's Blog

 3. A choćby te manifestacje we wschodniej i południowej Ukrainie były w jakiś sposób wspomagane, inicjowane czy organizowane przez wywiad rosyjski to co z tego, skoro zachód(czytaj:banksterzy) może finansować, organizować kolorowe rewolucje, przewroty, zamachy stanu, rebelie, pucze i tym podobne w celu podboju świata i zabezpieczenia swoich interesów, to dlaczego Rosja miałaby tego nie robić, skoro banksterzy mają prawo do robienia zadymy na całym świecie, to w takim razie Rosja i inne kraje zwane przez banksterów „zbójeckimi” też mają takie samo prawo. Oczywiście wiadomo że gdyby kraje „zbójeckie” postępowały jak banksterzy to medialna żydo-propaganda by wyła pod niebiosa o łamaniu praw człowieka i zasad demokracji, o łamaniu prawa międzynarodowego i integralności terytorialnej państw, ale przecież kraje „zbójeckie” muszą się jakoś bronić, muszą jakoś zabezpieczać swoje interesy.

  Polubienie

 4. rzucił mi się kilka dni temu sondaż, z którego ponoć wynika, że Polacy mają w nosie swój kraj i za Polskę nie chcieli by walczyć.Mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności,jednak zastanawiałam się w jakiej części była to manipulacja, a w jakiej rzeczywiście propaganda żydozachodu,z kiczowatymi hasłami tolerancji i zwyrodniałej wolności mogła wpłynąć na globalistyczne postrzeganie Polaków. I obym się myliła, ale chyba rzeczywiście tak jest. Strasznie bulwersowały mnie hasła odnoszące się do Polski jako sprawczyni wszystkich nieszczęść, a przecież to ludzie z parchatego żondu winni są tego gnojowiska w jaki wepchnęli Polaków. Oskarżanie Polski jako tej winnej to oskarżanie ziemi, wody czy powietrza, i zupełnie niezrozumienie rzeczywistości.
  A Ukraina – myślę, że czas sprzyja Rosji, bo to banksterom się spieszy ,im więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego co się dzieje, im większa jest świadomość tego kto jest prawdziwym wrogiem ,tym trudniej będzie bandytom wykonać swój plan, a rzecz jasna będą próbować do końca. Wszak to „ichne” być albo nie być, więc oprócz tego, że „gówny ściek miedialny ” robi co może, to puste hasełka o demokracji i prawach człowieka, cynizm i kłamstwa powoli dławią zachodni sen.
  I tak brawo Putin 🙂

  Polubienie

  • „rzucił mi się kilka dni temu sondaż, z którego ponoć wynika, że Polacy mają w nosie swój kraj i za Polskę nie chcieli by walczyć.”

   Mnie ciekawi co by było gdyby.
   Gdyby nie było chętnych do udziału w wojnach
   to kto by walczył ze sobą,zgodnie z planem wyreżyserowanym przez elity?

   Polubienie

  • Baszka,

   W tym sondażu było inne pytanie – czy chcesz w razie wojny walczyć z Rosją? I Polacy okazali się mądrzejsi niż okupant by chciał. Bo większość nie chciała walczyć z Rosją ani wojny z Rosją. Bo jaki mamy interes w bankserskiej wojnie ginąć za koszerne geszefty? A nie za Polskę.
   Patrz jak odmóżdżone katolactfo żydłactwo z Frondy szaty rozdzierało po tym sondażu:
   http://www.fronda.pl/a/zenujacy-sondaz-polacy-w-razie-wojny-nie-chca-walczyc-z-rosja-skad-ta-postsowiecka-mentalnosc,35148.html
   Dla tych odmóżdżeńców patriotyzm to żydo-katolicyzm + rusofobia! Chore to, zboczone – ale nie ma się co dziwić religijnemu bydełku z obrzezanymi rozumkami.

   Mnie ten sondaż naprawdę ucieszył. Myślałem że Polacy są w znacznie większym stopniu odmóżdżeni wściekłą antyrosyjską propagandą. A tu taki „kwiatek” – 67 % Polaków nie chce walczyć przeciwko Rosji!!!
   Okupanta to wściekło, żydłactwo nadjordańczyków-watykańczyków też! A ja się cieszę!

   Polubienie

   • A niech idą i walczą choćby już dziś, tylko nie jako Polska i Polacy a jako niezależna patriotyczna republika watykańsko-amerykańska zrzeszająca byłych Słowian a aktualnie odmóżdżonych pseudopolaków…

    Polubienie

    • „Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
     Gdy ci wołają: „Broń na ramię!”,
     Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
     I obrodziła dolarami;
     Że coś im w bankach nie sztymuje,
     Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
     Lub upatrzyły tłuste szuje
     Cło jakieś grubsze na bawełnę.
     Rżnij karabinem w bruk ulicy!
     Twoja jest krew, a ich jest nafta!”
     Oglądając wiadomości widać wyraźnie podział na „oni” i „my”. Walczyć z Rosją poszły by w większości osoby, z którymi trudno by było utworzyć państwo Słowiańskie bez banksterów czy watykańczyków. Ja płakać za nimi nie będę, ich krzyżyk na ich drogę.

     Polubienie

   • no i moja głupota . Nie pofatygowałam się zajrzeć w głąb tego sondażu a sam tytuł był i manipulujący i zwodniczy, czyli Polacy mądrze wybrali co niezmiernie mnie cieszy tym chętniej przyznam , że nie czytałam dokładnie pytania z samego tekstu ale i tak mi lżej 🙂

    Polubienie

   • „Za ewentualną interwencją jest 27 proc. badanych” jeśli te dane są prawdziwe to przerażajacy wynik bo oznacza, że co trzeci „Polak” jest zdrajcą – piszę „Polak” bo mamy sporą mniejszość w Polsce, ale i tak skoro co trzeci chce mordować dla bangsterów to groza! Ta 1/3 tak samo może mordować rodaków bo dla nich to żadna różnica skoro deklarują się po stronie absolutnego zla.

    Polubienie

    • Dobrogost,
     co miałeś z matmy w szkole? Hę?
     Od kiedy 27 % to 1/3. To ciut ponad 1/4. A więc co czwarty „Polak”. Ale i tak nie do końca. Popatrz na te wyniki:

     38% zdecydowanie przeciwko wojnie
     11,9 % zdecydowanie za wojną

     Wprawdzie jest jeszcze 15,1 % raczej za, ale tylko „raczej„. A nie „zdecydowanie za wojną”.
     Zdecydowanie za wojną jest ledwo „prawie” co ósmy „Polak”. Ale tylko „prawie” (8 x 11,9% = 95,2% – czyli nie 100 %)
     Podziel teraz 38 milionów przez (ciut ponad) 8 (powiedzmy przez 8,5) i wyjdzie 4,5 miliona. Pełniących obowiązki Polaków jest u nas ok. 4 miliony:
     (4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona Szurmieja w Telewizji Warszawskiej. A drugie tyle jeszcze się czai?
     Udokumentowanych w zasobach archiwalnych MSW jest 2 miliony i 700 tysięcy Żydów, ilu ukrywa swe pochodzenie w myśl zasady: Mądry Żyd to zakonspirowany Żyd – Zdemaskowany Żyd to głupi Żyd.)

     http://www.aferyprawa.eu/content/zydzi_w_POLSCE.html

     Załóżmy że 50 % z nich jest całkowicie zasymilowanych i nie są rusofobami.
     Zostaje (π razy oko) dwa – dwa i pół milion Polaków na 34 miliony zdecydowanie ZA.
     A Ty piszesz – co trzeci Polak.
     Gdzieś Ty się matmy uczył?

     Ciut ponad 1/4 jest za, ale tylko mniej niż 1/8 zdecydowanie za.
     Natomiast 2/3 jest przeciw, przy czym blisko 40 % a więc trochę ponad 1/3 zdecydowanie przeciw!

     Najważniejsze zestawienie w tym sondażu jest to:

     38% zdecydowanie NIE
     11,9 % zdecydowanie ZA

     A więc zdecydowanych przeciwników udziału Polski w wojnie z Rosją jest ponad trzy razy więcej niż zdecydowanych za tą wojną. I ten wynik jest totalną klapą i plajtą wściekłej antyrosyjskiej propagandy i nagonki na Rosję.

     Nagonki w wykonaniu żydomediów oraz PO/PiS/PSL/SLD/PJN/Palikota/episkopatu/Rydzyka/Białczyńskiego.

     Polubienie

     • Tu nie chodzi o ułamki bo nawet 1 na dziesieciu to jest zatrważajaca liczba bo 1 kolaboirant zdecydowanie gotowy mordować na dziesieciu normalnych ludzi i tak oznacza totalne zniewolenie. Nie ma znaczenia, że ci ludzie mają wyprany mózg bo żołnierz nie jest od myślenia, daje się mu karabin i ma mordować a co dziesiąty zdecydowanie jest za tym. Tu nie chodzi nawet o chcęć mordu, ale brak instynktu samozachowawczego bo pomijając wszystko napadanie przez nas na Rosję to samobójstwo bo Rosja to nie Afganistan z kilkoma talibami tylko supermocarstwo, które w kilkanaście minut może nas zmienić w radioaktywną pustynię. Nie cierpię jankesów, ale nigdy nie powiedział bym, że jestem zdecydowanie za wojną z Usa by pomścić Indian i karzywdy całego świata bo było by to szaleństwo i samobójstwo.


      Dobrogost,

      Ja to widzę inaczej – w każdym społeczeństwie są ludzie mądrzy i głupcy. Głupców zazwyczaj jest więcej. Rusofobię wpajają nam od pokoleń różne środowiska, elyty, kk, jego starsi bracia w wierza i kto tylko. Nawet proradziecka i prorosyjska agitacja w czasach PRL wiele nie zdziałała – co widać było w Solidarności – z natury antyrosyjskiej. Obecnie trwa zmasowana wściekła antyrosyjska nagonka – a tu okazuje się, że zdecydowana większość Polaków nie chce wojny z Rosją o Krym. Co pokazuje, że większość Polaków aż taka głupia przynajmniej w tej sprawie nie jest. Naturalnie martwić powinien margines idiotów, ale przy obecnym nasileniu nagonki na Rosję jest on z punktu widzenia okupanta katastrofalnie mały. Ja bardziej cieszę się zdecydowaną większością (67 % przeciwko plus 6 % – nie mam zdania czyli 73 %) która nie dała sobie wmówić, że musimy iść na Krym, przeciwko Rosji, bo to obywatelski, patiotyczny obowiązek.
      opolczyk

      Polubienie

     • Moim zdaniem ten „sądarz” jest elementem nagonki jako iż nie wierzę, że mogą istnieć oszołomy chcące wojny z Rosją. Znam kilku skrajnych oszołomów pisowskich cierpiących na skrajną rusofobię 100% odpornych na wszelkie racjonalne argumenty uważajace, że każde dosranie „ruskim” jest cudowne, ale nawet oni nie są na tyle szaleni aby chcieć jakiegokolwiek konfliktu militarnego z Rosją. Potępić, wrzeszczeć, szczuć, straszyć tak – nic ich tak nie cieszy, ale nawet ich chore z nienawiści umysły nie są aż tak odjechane by popierać jakikolwiek konflikt militarny. Oni nienawidzą Rosji patologicznie, uwielbiają się straszyć Rosją lub wręcz się jej patologicznie się boją, ale zdają sobie sprawę, że wszczynanie z nią jakiegokolwiek konfliktu militarnego to czyste szaleństwo dlatego trudno mi uwierzyć, że gdzieś mogą istnieć szaleńcy w ilości kilkunastu procent, którzy byli by za konfliktem. Jeśli jednak faktycznie takowi istnieją nawet w połowie tych procentów to trzeba się bać bo propaganda nie wyjaśnia takiego procentu jako iż to już przypadek psychiatryczny niebezpiecznej choroby psychicznej i ludzi tak myślacych należy izolować i co najmniej poddać obserwacji psychiatrycznej. Nawet w III rzeszy u szczytu popularności Adolfa nie było takich wariatów oni popierali wojnę bo wierzyli, że mogą ją spokojnie wygrać. Gdyby mieli pewność, że rozpoczęcie wojny skończy się klęską nigdy nie było by II WŚ a popierajacych taką wojnę wystrzelali by jako zdrajców. Nikt mi nie wmówi iż ktokolwiek może wierzyć, że angażowanie się w konflikt militarny z Rosją może się dobrze dla nas skończyć.

      Polubienie

 5. W filmie jest o tym mowa,jak manipulować narodem za pomocą „patriotyzmu”

  43:24

  O „amerykanckim patryjotyzmie” wspomina też Carlin:

  opolczyk

  Polubienie

 6. http://veritas-forum.conceptforum.net/f1-analizy-krytyczne

  ..i jeszcze takie znalazłem,zupełnie przypadkiem

  „Kiedyś nabijano na pal. Teraz nabija się w butelkę. Postęp jest oczywisty”.  To też pasuje do poprzedniego wpisu: „Cywilizacja Słowiańska a żydo-anty-cywilizacja zachodu”. Kiedy nauczysz się porządku – wrzucania komentarzy tematycznie? A nie jak popadnie.
  opolczyk

  Polubienie

 7. „… Ale zaczyna ich ogarniać strach. Z obawy przed utratą kontroli sięgają po terror, który prezentują reszcie świata wysadzając podwójne wieże i wzniecając czasową, psychopatyczną furię odwetu w amerykańskiej społeczności.

  Dlaczego patokracja obawia się że traci kontrolę? Ponieważ czuje zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się wiedzy. Największą obawą każdego psychopaty jest strach przed wykryciem prawdy. Jak powiedział George H.W. Bush do reporterki Sary McClendon w grudniu 1992 r.: „ Gdyby ludzie wiedzieli, co zrobiliśmy, chcieliby nas zlinczować.”

  Zważywszy, że Bush rzekomo uczestniczył w zabawach, w których dziecięce prostytutki bywały okrutnie molestowane i biorąc pod uwagę jego liczne inne zbrodnie, to oświadczenie dla McClendon powinno być traktowane poważnie.

  Psychopaci idą przez życie wiedząc, że różnią się całkowicie od pozostałych ludzi. Szybko uczą się ukrywać swój brak empatii, studiują uważnie emocje innych, udają normalnych i z zimną krwią nimi manipulują.

  Dzisiaj, dzięki nowym technologiom informacyjnym, jesteśmy w stanie zdzierać maski z psychopatów, budować cywilizację rządzoną i zamieszkiwaną przez normalne ludzkie istoty – cywilizację bez wojen, cywilizację opartą na prawdzie, cywilizację, w której prędzej kilku świętych niż diabolicznych, mogłoby sięgać po władzę. Posiadamy już wiedzę niezbędną do diagnozowania psychopatycznych osobowości i utrzymywania ich z daleka od władzy. Mamy niezbędną wiedzę, aby zlikwidować instytucje, które psychopaci upodobali sobie szczególnie – wojskowość, agencje wywiadowcze, wielkie korporacje i tajne stowarzyszenia. Musimy po prostu rozszerzać tę wiedzę oraz propagować wolę jej stosowania tak szeroko, jak to możliwe”.
  „…Ale dzięki potędze internetu ludzie wszędzie się budzą. Tylko nie-psychopatyczny kandydat Republikanów, Ron Paul – jest jedynym kandydatem, który posiada znaczące poparcie ludności (grassroots).

  Jeśli ‘miłość’ będzie wpleciona w Rewolucję, która zapowiada Ron Paul, stanie się tak dlatego, że dr Paul – uprzejmy, łagodnie przemawiający lekarz, który dopomógł w przyjściu na świat ponad 4000 dzieci – otwarcie mówi, że ponieważ rząd jest wynalazkiem i narzędziem psychopatów, a zatem musi być ściśle ograniczony w działaniach i poddany rygorystycznemu systemowi rozliczania, w przeciwnym wypadku, narzędzia psychopatów, takie jak strach i nienawiść, zastępują miłość, która jak klej wiąże społeczeństwo.

  Spadek militaryzmu od czasu II wojny światowej w krajach rozwiniętych, likwidacja analfabetyzmu, postęp w technologii komunikacji oraz rosnące wymagania ludzi co do poziomu życia, stanowią wspólnie coraz większą siłę, która przeraża patokracje ( te alternatywne współzawodniczące a potem współpracujące gangi psychopatów, które rządziły dotąd poprzez kłamstwa, strach i wywieranie presji od zarania tzw. cywilizacji).

  Ponieważ broń nuklearna czyni wojnę czymś niemodnym, patokracja jest przerażona, że jej ulubiony mechanizm kontroli społecznej – rytualny masowy mord – staje się coraz to bardziej niedostępny. Jeśli wojna bywa wielką ludzką tragedią, to patetyczny zamiar psychopatów toczenia substytutu wojny w postaci fałszywej „wojny z terrorem” – jest powtórzeniem tego samego w formie farsy.

  W istocie jesteśmy świadkami zmierzchu psychopatów. Czy w swojej agonii odniosą sukces w naciągnięciu zasłony wiecznej nocy na nas wszystkich, czy też stawimy im opór i przeżyjemy, aby oglądać świt cywilizacji wartej tej nazwy, oto jest najważniejsza decyzja, w której wszyscy, jakkolwiek skromnie, uczestniczymy w tej chwili”.

  (fragmenty, całość: http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/105041,ukryte-sily-rzadzace-swiatem)

  Autor: Dr Kevin Barrett
  Tłumaczenie: Anonim
  Źródło: Alternatywa

  Polubienie

 8. Akurat w tym momencie żydowska szczekaczka TVP info podała informację, że bandzior uzurpator jewrosrajdaniarz p.o. „prezydent” jewroukrainy Turczynow oświadczył, że nie będzie interwencji wojsk ukraińskich na Krymie. Rzekomo, bo nie chcą „prowokować” Rosji.
  Gnojkom, banksterskim szczynom i szczylom, uzurpatorom szybciutko zmiękła rura. Gdy zobaczyli, że NATO-srato tylko macha szabelką i złomem – 12 sztuk F16 – które nadal nie doleciały do Polski.
  Cała ta wściekła nagonka na Putina (żydowska gnida Szeremietiew w tvp info przyrównywał Putina do Hitlera) jest najepszym dowodem bezsilności banksterskiej swołoczy. Jedyne co mogą, to pluć wrzeszczeć, szczuć i łżeć.

  Polubienie

 9. W Warszawie agentura okupanta rządząca Polską świętuje rocznicę wydania Polski w łapska bandyckiego NATO 15 lat temu.
  Przemawiał wazeliniarsko chrabja obojga narodów (żydowskiego i polskiego) Bronek. Przemawiała też gnida Stolzman – ten co w imieniu Polaków przepraszał w Jedwabnym swoich pobratymców za tę niby „polską zbrodnię”. Powiedział on jedną ważną rzecz, a mianowicie, że „kryzys ukraiński będzie trwał znacznie dłużej, niż wszystkim się wydaje”. Ten wysoko wtajemniczony agent banksterów (w 1999 roku przyjął jako prezydęt na prywatnej audiencji w Warszawie Davida Rockefellera) potwierdza to, o czym napisałem:

  „Wojna o Ukrainę wschodnią, prorosyjską, niezależną od uzurpatorów bandytów jewro-agentów z Kijowa będzie trwała zapewne tygodnie, jeśli nie miesiące.”

  Jeszcze jedna ciekawostka – Stolzman opowiadał o tym jak nakładano NATO-wskie kajdany na Litwę, Łotwę i Estonię w Pradze i dodał – „mieliśmy łzy w oczach”. Żydki aż popłakały się z radości zniewalając Bałtów!

  Polubienie

  • Wacław Klaus ponownie w sprawie Ukrainy
   „Moją uwagę zwrócił akapit:
   ‚Rosnące napięcie w Europie i na świecie, powrót do zimnowojennej retoryki, ruchy wojsk, to wszystko nie pozostanie bez konsekwencji. Atmosfera konfrontacji, zagrożenia i strachu, zostanie szybko niewłaściwie spożytkowana do dalszego przyspieszenia unifikacji Europy i stworzenia scentralizowanego europejskiego superpaństwa.’
   Zważywszy na fakt, że polski naród nie jest zorganizowany, syjonistyczna banda może rzeczywiście łatwo wykorzystać kryzys ukraiński, który sama wywołała, właśnie w celu pogłębienia integracji.”
   Dariusz Kosiur

   „Odezwały się już głosy o konieczności przyjęcia euro przez Polskę (R. Petru, A. Wojtyna). Niemcy [wasal USraela – przyp.] chociaż sami zajęli już niekonfrontacyjne wobec Moskwy stanowisko, uruchamiają swoją potężną machinę wpływu w Polsce [na polecenie w/w – przyp.], wykorzystując ile się da paranoiczną atmosferę zastraszenia i rusofobii sączoną przez media, które są przecież w dużej mierze w niemieckich rękach.”

   PS: https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/02/rosja-gotowa-do-wojny-o-krym-brawo-rosja-bolszoje-spasiba/#comment-72936

   Polubienie

   • Słowianin,

    Odnośnie wypowiedzi Waclawa Klausa:

    Bandyci banksterzy rzadko pieką tylko jedną pieczeń na jednym ogniu. I Klaus ma rację. Nie tylko zachodnia Ukraina wpadnie w łapska bandytów – agentury banksterów – i zostanie rozszabrowana i zgnojona, ale wojna o Ukrainę da pretekst – głównie za sprawą jazgotu PO i PIS – do pełniejszej – jak to żydo-propaganda nazywa – „integracji” jewrounii. Po co Tusku i Kalkstein (i inni pomniejsi) szaty rozdzierali i rozdzierają, że jewrounia powinna mówić „jednym głosem” i szybko reagować w sytuacji wyssanego z palca rzekomego zagrożenia ze strony Rosji dla Ukrainy i nawet dla „bezpieczeństwa” Polski? No po co? Ano po to właśnie. Palikot publicznie ponowił i głosi „jego” rockefellerowski plan:

    No i marionetki polityczne stwierdzą, że dalsza „integracja” jewrounii jest konieczna. Aby jewrounia była silna zwarta i gotowa (na rzeź)…

    Odnośnie komentarza Dariusza Kosiura:

    Nie tylko Polacy nie są „zorganizowani”. To samo jest we wszystkich unijnych barakach, (w „starych” i „nowych” pseudodemokracjach) gdzie społeczeństwa zostały umiejętnie rozbite choćby systemem partyjnym na wyznawców różnych partii.

    Odnośnie ostatniego cytatu (o narzuceniu Polsce euro):

    Bardzo słuszne są Twoje jak przypuszczam uwagi w nawiasach: [wasal USraela – przyp.] i [na polecenie w/w – przyp.]. Dokładnie tak. Ja dodam jeszcze, że media w Polsce nie są w „niemieckich” a w żydowskich rękach – a konkretniej mówiąc w rękach niemieckiego żydostwa. Które kontroluje ogromną większość niemieckich mediów.

    Polubienie

 10. Pingback: Aktualne wydarzenia, linki etc.(12 marzec 2014) | Jedna Planeta,...Jeden Dom

 11. Pingback: To... sie teraz dzieje,w istocie jesteśmy świadkami zmierzchu psychopatów | Jedna Planeta,...Jeden Dom

 12. Gdyby istniał Układ Warszawski nigdy ale to nigdy nato czy tam usa nie zdecydowałoby się zaatakować i napaść na irak afganistan libie czy też jugosławie! Dziś robią co chcą a my w tej hańbie bierzemy udział. Biedny ogłupiony naród polski został siłą wepchany przez koczowników do NATO – bandyckiej organizacji służącej bankierom i innym syjonistom do napadania na sprzeciwiające się im kraje a wszystko to w imię ich demokracji i wolności. NATO cofnęło Polską Armie do średniowiecza, z pozycji piątej armii na świecie w latach 60-tych 70-tych zrobiono garnizon harcerzy(przepraszam harcerzy za obraze) służący do pacyfikowania tubylców gdzieś w środkowej afryce a w przyszłości(nie daj bóg) własnego narodu! Kiedyś w latach 50-tych a nawet 60-tych za działanie na szkodę Wojska Polskiego karano więzieniem z kara śmierci włącznie, dziś za doprowadzanie naszej armii do ruiny nadaje się stopnie generalskie i gwiazdki na pagonach! Stara kadra oficerska- ostatni patrioci i prawdziwi dowódcy wojskowi od dwudziestu pięciu lat są wyrzucani na bruk(to samo robił kapral piłsudski po przewrocie majowym w 1926r – wyrzucił ponad setke najlepszy oficerów pułkowników i generałów o rzetelnej wiedzy i doświadczeniu za to że nie podzielali jego poglądów- skutek tego znamy wszyscy: wrzesień 1939r) a zastępowani służalczymi nygusami i zdrajcami którzy nie mają zielonego pojęcia co oznacza HONOR OFICERA czy ŻOŁNIERZA WOJSKA POLSKIEGO, sprzedają się jak prostytutki pod latarnią za awanse, pozycje i pieniądze, lobbują za kupowaniem zdegenerowanego zachodniego i izraelskiego sprzętu wojskowego który polskiego żołnierza czyni mięsem armatnim. Młoda kadra oficerska przechodzi totalne pranie mózgów w akademiach wojskowych, nie wiem czy jest wśród nich z 10% patriotów. Z zaszczytu jakim jest pełnienie służby wojskowej własnemu krajowi zrobiono kare zrównaną z odbyciem wyroku w kryminale, zlikwidowali nam syjoniści wojskową służbę zasadniczą- jeden z ostatnich elementów patriotycznego wychowania polskiej młodzieży, nastąpiła całkowita pauperyzacja naszego społeczeństwa- co to za młody człowiek który nigdy nie strzelał z kałasznikowa?? Dziś żołnierz stał się zawodem takim samym jak piekarz czy kierowca autobusu- coś strasznego!!! Wydajemy od jakiegoś czasu na uzbrojenie podobne pieniądze jakie wydaje Iran a mimo to stan naszej armii z roku na rok jest coraz gorszy, powiedziałbym katastroficzny! W strukturach nato nie ma ani jednej koncepcji dotyczącej obrony państwa polskiego, ŻADNEJ, przypadła nam rola identyczna jak 1 września 1939 roku!! Wojska Lądowe 35 tysięcy żołnierzy… czy to jest jeszcze armia??? Taki kraj słowiański jak Polska, o takim położeniu geopolitycznym powinien mieć minimum 200 tysięczną armie, minimum!!! Brak słów, naprawdę, tak zaorać i zrujnować taką armie… Wszystkie rządy od 1989 roku natychmiast postawić przed trybunałem stanu i rozstrzelać, natychmiast! Żadnych skrupułów.

  Polubienie

 13. Moim skromnym zdaniem żadnej wojny nie będzie, co najwyżej rosyjska interwencja w wschodnich i południowych prowincjach kontynentalnej Ukrainy w przypadku próby spacyfikowania ludności rosyjskojęzycznej, Rosjan oraz ludności sprzyjającej Rosji przez marionetkowy reżim kijowski ukraińskiego Pinoczeta Turczynowa i jego bandy. Oczywiście żydo-media, marionetkowi politycy, pseudoeksperci w tym przypadku będą wyli, szczuli, wrzeszczeli i sikali sobie po nogach ze złości jeszcze bardziej, ale nie zrobią Rosji nic poza grożeniem, a na wojnę ich nie stać, co najwyżej mogą sprowokować głupie żydo-władze w Polsce do samobójczego militarnego ataku na Rosję, ale dla Polski zakończyło by się to tragicznie, klęską polskiej „armii” w 48 godzin, oczywiście żydo-elyty zwiały by na zachód pozostawiając zniszczoną Polskę samą sobie. NATO nie ruszyło by nawet palcem bo przecież głupiego, bezrozumnego goja można poświęcić dla sprawy. Temat ukraińskiego zamieszania po prostu jest wykorzystywany przez żydo-media wszelkiego ścieku jako świetny temat zastępczy, na długie miesiące(odwraca uwagę już od listopada) odwróci uwagę polskiego społeczeństwa od tragicznego stanu państwa polskiego. Jeszcze lepsza do odwracania uwagi w ramach ukraińskiego zamieszania jest wściekła, histeryczna nagonka na Rosję wykorzystująca silne nastroje antyrosyjskie w społeczeństwie, mająca też odwracać uwagę od prawdziwych sprawców tego burdelu na Ukrainie oraz od zbrodni popełnianych przez tych sprawców, no i straszenie wojną, nawet atomową za prawdopodobny wybuch której już obarcza się winą Rosję też dobry sposób na odwracanie uwagi od prawdziwych agresorów i wojennych podżegaczy czyli banksterów, no i dobry sposób na sparaliżowanie strachem i rozhisteryzowanie społeczeństwa. U mnie w domu tradycyjnie sparaliżowani strachem i rozhisteryzowani katolicy już prorokują „bedzie wojna, uwidzisz, bedzie wojna”, „uni sie tam chycom”, „rusy na nas ruszą” i tym podobne, takie są właśnie efekty brania na poważnie medialnej żydo-propagandy. Prawdę mówiąc to sam nie wiem czy taka wojna wybuchnie czy nie ale nie warto aż tak z tego powodu histeryzować, decydującego wpływu na to nie mamy.

  Polubienie

 14. Banksterzy rąbnęli ukraińskie złoto ale winę zwalą na Janukowycza, a odmóżdżona opinia publiczna na zachodzie w to uwierzy.

  Polubienie

 15. Faktem jest że na Krymie nie ma żadnej wojny, a żydo-media histeryzują, biją pianę, wrzeszczą o rosyjskiej inwazji i agresji, szukają na siłę sensacji, albowiem sensacje się dobrze sprzedają i przy okazji ma się świetny temat zastępczy do odwracania uwagi i ogłupiania społeczeństwa. Po prostu pojechały dziennikarskie szumowiny na Krym, rozlazły się po całym półwyspie i teraz na siłę szukają „dowodów” na rosyjską „agresję” i „wojnę” na Krymie, a nóż widelec jakiś żołnierz po paru głębszych będzie się bawił pistoletem i przypadkowo postrzeli się w nogę, jakiś zachodni usłużny dziennikarzyna żądny sensacji to podchwyci, wypierniczy tasiemcową relację o „straszliwej rzezi”, a żydo-media na drugi dzień będą wyły że: wojna!! 200 zabitych i 300 rannych!!, a potem się okaże że raptem jeden ranny, dwóch przestraszonych a jednego odwiezli z podejrzeniem zawału, no i takie są „nasze” kochane żydo-propagandowe media, wręcz kochają robić ludziom wodę z mózgu i jeszcze się w tym wzajemnie prześcigują na różne sposoby! A tak w ogóle to powinno się o nich mówić merdia albo mendia albo merdo-mendia ponieważ pracują tam mendy merdające ogonkiem w stronę żydo-banksterów i ich politycznych marionetek i pseudoekspertów. 🙂

  Polubienie

 16. „Ta 1/3 tak samo może mordować rodaków bo dla nich to żadna różnica skoro deklarują się po stronie absolutnego zla.” – żeby ci ludzie mieli chociaż świadomość tego po czyjej stronie stają, a większość z nich albo wszyscy tej świadomości po prostu nie mają. Nie mają zielonego pojęcia kto tak naprawdę rządzi światem i tym samym nie mają jakiegokolwiek pojęcia po czyjej stronie się opowiadają i jakie będą dla nich takiego wyboru skutki, nie wiedzą że są tylko pożytecznymi idiotami i mięsem armatnim, nie wiedzą że Polska jest po prostu pod okupacją i że jeżeli staną po stronie USA i NATO to będą zwyczajnie bronili własnego niewolnictwa i kajdan oraz tych którzy im te kajdany założyli, nie wiedzą że po zwycięstwie żydo-banksterów nad ludzkością nie będą beneficjentami korzyści z systemu władzy stworzonego przez banksterów i że będą zwyczajnie niewolnikami, bo gdyby wiedzieli co się tak naprawdę na świecie dzieje to na pewno nie stanęli by po stronie NATO i USA, a jeżeli już to stanęli by co najwyżej nieliczni.

  Polubienie

 17. PILNA I BARDZO WAZNA WIADOMOSC o zaplanowanym bandyckim ataku (prowokacji) na lotnisku Melitopol w dniu 15 marca br. i obarczeniem ta ”wina” Rosji w celu wejscia Pentagonu i CIA na Ukraine .

  Caly material z opracowaniem przechwyconych i przetlumaczonych na niemiecki maili ”organizatorow” :

  http://brd-schwindel.org/ukraine-gehackte-e-mails-ueber-falseflag-operation/

  Pierwszy mail w oryginale dla znajacych niemiecki :

  E-Mail von Jason Gresh:

  Die Ereignisse auf der Krim schreiten schnell voran.

  Unsere Freunde in Washington erwarten mehr entscheidende Aktionen von Ihrem Netzwerk.

  Ich denke, es ist an der Zeit, den Plan, den wir in letzter Zeit diskutierten umzusetzen.

  Ihre Aufgabe ist es, Probleme zu schaffen bezüglich der Verkehrsknotenpunkten im Südosten, welche Schwierigkeiten mit den Nachbarn verursachen.

  Es wird günstige Bedingungen schaffen, für ein Eingreifen des Pentagon und der “Company”. (Anm.: “CIA”)

  Verschwenden Sie keine Zeit, mein Freund.

  Hochachtungsvoll,
  JP

  Jason P. Gresh
  Oberstleutnant der US-Armee
  Assistent Armee Attaché
  US-Botschaft, Kiew
  Tankova 4, Kiew, Ukraine 04112
  (380-44) 521-5444 | Fax (380-44) 521-5636

  ” Wydarzenia na Krymie posuwaja sie szybko do przodu. Nasi przyjaciele w Waszyngtonie oczekuja wiecej zdecydowanych akcji waszej sieci. Mysle, ze nadszedl czas do wykonania tego planu, o ktorym ostatnio dyskutowalismy.
  Waszym zadaniem jest stworzenie problemow dotyczacych wezlowych punktow transportowych na poludniowym wschodzie, ktore wywolaja trudnosci u sasiadow.
  To stworzy korzystne warunki do wkroczenia Pentagonu i ” Company”. ( przyp.CIA )
  Nie marnuj wiecej czasu,moj przyjacielu.
  Z powazaniem
  J.P.

  E-Mail an Igor Protsyk von ukrainischen Offiziellen:

  Oleg, ein dringend nachwirkendes Ereignis im Namen der Russen auf dem Flughafen Melitopol.

  Dies sollte bis zum 15. März durchgeführt werden.

  “Sam” versteht, warum.

  Zunächst einmal müssen Sie Pasha Tarasenko kontaktieren. Er muss Ihnen bekannt sein, er ist ein lokaler “Freiheitskämpfer” und hat eine Ideologie.

  Bevor Sie zusammentreffen mit 10 bis 12 “Jungens” aus dem Zentrum. Trainierte Top-Kämpfer. Einsatzleiter Mike ist anwesend, das sollten Sie auch wissen. Details sind ihm bekannt. Wir brauchen Leute, die sich organisieren und alles besorgen, was Sie brauchen.

  Handeln Sie mit Vorsicht. Sprechen Sie nur Russisch. Kampfeinsätze werden von einem 25 Team ausgeführt, keinen großen Schaden an den Flugzeugen anrichten. Es gibt eine Menge Schrott dort, mit dem können Sie machen was sie wollen. Beschädigte Flugzeuge teilen Sie uns mit. Es ist wichtig, dass alles so wirkt, als sei es ein echter Angriff der Spezialeinheiten des “Nachbarn”. Aber keine Leichen.

  Geben Sie mir nochmals Ihr Konto. Das Geld wird in der Zeit überwiesen, keine Sorge.

  Sehen Sie im Anhang. Dies ist ein Beispiel der Aktion. Entscheidungen werden in Person gemacht.

  ” E-mail do Igora Protzyk od ukrainskiego oficjela :

  Oleg, bezposrednie w nastepstwach wydarzenie w imieniu Rosjan na lotnisku Melitopol. Powinno to byc przeprowadzone do 15 marca.
  ” Sam” rozumie, dlaczego.
  Najpierw musicie skontaktowac sie z Pasza Tarasenko. To musi byc juz wam wiadome, ze jest to lokalny ” bojownik wolnosci”, na ktora ma jedna ideologie.
  Zanim sie spotkacie z 10 – 12 ”chlopakow” z centrali . Wytrenowani top bojownicy, kierujacy zadaniem MIke jest tez obecny, co powinniscie tez wiedziec. Szczegoly sa wam znane.
  Potrzebujemy ludzi, ktorzy sie zorganizuja i dostarcza wszystko, co wam potrzeba.
  Dzialajcie ostroznie.Mowcie tylko po rosyjsku. Zadania bojowe beda przeprowadzane przez 25 osobowa grupe, nie czynic zadnych wiekszych szkod na samolotach. jest tam cala masa szrotu, z ktorym mozecie robic, co chcecie. O uszkodzonych samolotach poinformujecie nas

  To jest wazne, zeby sprawialo wrazenie,ze jakoby byl to prawdziwy napada jednostek specjalnych ” sasiadow”. Ale zadnych trupow.

  Podajcie mi jeszcze raz wasze konto. Pieniadze beda w tym czasie przekazane, zadnych watpliwosci. Spojrzcie na zalacznik . To jest przyklad akcji. Decyzje beda podejmowane osobiscie.”

  Wkrotce przesle tu kolejny mail i tlumaczenie.

  Polubienie

 18. E-Mail von Igor Protsyk:

  Basil, Sie müssen schnellstmöglich proaktiv werden in Melitopol. Es gibt 25 Flugbrigaden. Wir müssen “zamaraty” unsere geschworen Freunde und guten Nachbarn. Ich denke, Sie verstehen mich.

  Nur gehen Sie behutsam und vorsichtig vor. 25 Brigade Kampftruppen sind im Einsatz, fügen Sie nicht zu viel Schaden den Flugzeugen zu. Es gibt bereits beschädigte Flugzeuge, mit denen kann er alles machen. “Yihny Bord” Zahlen bestimmen Sie.

  Denken Sie daran, verhalten Sie sich so, als sei es ein wirklicher Angriff der russischen Spezialeinheiten.

  Brigadekommandeur ist ein vernünftiger Mann. Details muss er nicht wissen, denn in extremen Fällen kann er sich drehen. Wir werden kommen.

  COL Igor Protsyk
  Leiter der Abteilung Bilaterale militärische Zusammenarbeit
  Hauptverwaltung für militärische Zusammenarbeit und PKO
  Generalstab, Streitkräfte der Ukraine
  Tel. +38044 481-5407
  Zelle +38067 407 97 40
  e-mail: ivprotsyk@mil.gov.ua
  e-mail: protsyk@ukr.net

  Sollten sich diese gehackten E-Mails als echt herausstellen, wovon wir ausgehen, würde ein False/Flag Anschlag gegen die Ukraine den Russen zugeschoben und hochheilig als eine angebliche Aggression durch Russland gegen die Ukraine in den Propaganda-Medien vermarktet.

  ” E – mail od Igora Protzyk

  Bazyl, musicie jak najszybciej uaktywnic sie w Melitopolu.Jest 25 brygad lotniczych. My musimy ” kamraci” nasi zaprzysiezeni przyjaciele i dobrzy sasiedzi. Rozumiecie mnie,
  wiec postepujcie rozstropnie i ostroznie.

  25 brygad grup bojowych sa wprowadzone do walki, nie powodujcie zbyt duzych szkod na samolotach. Sa juz wlasnie uszkodzone samoloty, z ktorymi mozna wszystko zrobic.
  ”Yihny Bord” liczby ustalacie wy.

  Myslcie o tym, zeby zachowywac sie tak, jakby to byl rzeczywisty napad rosyjskich jednostek specjalnych.

  Komandor brygady jest rozsadnym mezczyzna. Nie musi on znac szczegolow, bo w ekstremalnych wypadkach on sie moze odwrocic.
  My przybedziemy.

  Porucznik, Igor Protsyk
  Przywodca oddzialu, Sily wojenne Ukrainy

  Jesli te przechwycone maile okaza sie prawdziwe, to wnioskujemy z tego, ze akcja falszywej flagi Ukrainy przeciwko Rosji bedzie ja obciazala i sprzedawana wysoce wyswiecona w mediach propagandowych o rzekomej agresji Rosji.

  Ein endlicher Grund für diesen VSA-Presidenten Obama und seinen jüdischen Oligarchen, einen (letzten) Krieg auf diesen Planeten zu entfachen, bei dem vorrangig diese BRD-Merkel ungeprüft Deutsche Menschen in einem thermonuklearen Moment verglühen lassen würde!

  Diese Dreckschweine sind keine Menschen!
  Wir hoffen, dass mit der Veröffentlichung ein weiteres Menschenschlachten rechtzeitig verhindert wurde!

  ”W koncu powod dla tego USA – Prezydenta Obamy i jego zydowskich oligarchow do wywolania jednej (ostatniej) wojny na tej planecie, przy ktorej ta BRD – Merkel w nie kontrolowanym pierwszenstwie przepali sie w jednym termonuklearnym momencie.

  Te brudne swinie nie sa zadnymi ludzmi.
  Mamy nadzieje, ze z tym ujawnieniem kolejnej rzezi ludzkosci w pore sie zapobiegnie.”


  Nieustraszona,

  Mam sporo wątpliwości co do autentyczności owych „przechwytywanych” maili – zamach stanu na Ukrainie robią opłacani i szkoleni przez CIA i Mossad zawodowcy pod nadzorem tychże tajnych służb. To nie pętaki.
  Albo te maile celowo są podrzucane nam – przeciwnikom jewrosrajdanu aby robić zamęt i siać panikę, albo ludzie z KGB/GRU rzeczywiście dobrze działają i maile wykradają oraz publikują. Ale w takim wypadku władze Rosji znają te bandyckie plany i będą w stanie im przeciwdziałać oraz udowodnić planowane bandyckie zamiary i operacje.
  opolczyk

  Polubienie

  • Działanie wyprzedzające. Teraz „dywersja”, skoro maile poszły w świat, będzie przypisana „bojownkom o nazizm” nawet jak dokonają jej Rosjanie.


   Gdyby było jak piszesz to bandyckie strony już by robiły wrzask na cały świat, że Rosjanie sami fabrykują maile mające zwalać ich przyszły sabotaż na szlachetnych jewrosrajdaniarzy. A na razie jest cicho.
   opolczyk

   Polubienie

 19. Oczywiscie tez sama nie jestem juz stoprocentowo niczego pewna w tej wojnie psychologiczno-informacyjnej, ale skoro kazdy kij ma dwa konce, no to moze ten „przeciek” jest prawdziwy i spowoduje zdemaskowanie wraz z kontratakiem na wszeobecna propagande urabiajaca publike do swoich jak zwykle wszawych celow.

  Swoja droga prowokacja gliwicka tez byla po to, zeby zapalic sznur od beczki prochu na ktorej znowu wszyscy siedzimy i nasze ”byc albo nie byc” zalezy tylko od prawdziwej informacji wraz z rozeznaniem ogolnego planu bansksterow i ich marionetek spieszacych sie teraz do jego uskuteczniania, zeby zablokowac coraz to szybciej rosnaca swiadomosc ludzi o rzeczywistych podzegaczach wojennych i zlodziejach swiata.

  Nieswiadomosc nie chroni przed odpowiedzialnoscia !

  W czasach internetu nikt nie moze sie bronic mowiac, ze NIC nie wiedzial i na pierwszym miejscu o tym, ze sam utrzymuje bestie placac haracze podatkowe, abonament telawizyjny i wrzucajac na tace.

  ” Strach ma wielkie oczy ” i paralizuje myslenie glownie przy braniu na serio wszelkich niewaznych prawnie zydokleksow przesylanych zydowska siecia pocztowa na zarejestrowanych bezprawnym meldunkiem wiernych niewolnikow tego krwiopijczego systemu zbudowanego na PAPIEROWYCH KLAMSTWACH !!! poczawszy od ”metryki urodzenia” rejestrujacej pod numerem nowo narodzonego z niewolnikow w banku swiatowym podleglym Watykanowi, jako ” martwa dusze” , z ktorej to ciala wyciskane sa ”prawnie” wszystkie sily zyciowe :

  Polubienie

  • Nieustraszona,

   Napisałaś:

   „w banku swiatowym podleglym Watykanowi”

   Jest wręcz na odwrót – to Watykan podlega pod bank światowy. Jest wasalem banksterów.
   Do 1870 roku Watykan był tworem politycznym z aspiracjami do panowania nad światem. W 1870 roku Watykanowi „wybito kły i wydarto pazury” – zlikwidowano państwo kościelne, co odebrało Watykanowi realną władzę polityczną – a ówczesny papież ogłosił się „więźniem Watykanu”. Już wtedy trwała powolna infiltracja kk przez żydowskich przechrztów. Ostatecznie zdobyli oni dominację, doprowadzili do Vaticanum II – i od tego czasu Watykan jest wasalem żydo-banksterów. Wyraźnie było to widać zwłaszcza w czasach JP nr 2 – kolesia Brzezińskiego. Obaj kumple – Zbig i santo subito realizowali politykę globalistów – mieli wspierać żydo-watykańską Solidarność, rozwalić PRL i blok wschodni i wydać Polskę w łapska banksterskiej agentury i szabrowników. „Zasługi” JP nr 2 na tym polu są niepodważalne.
   Watykan obecnie udaje, że „broni wiary” – takie ma zadanie, ale tak naprawdę służy interesom banksterskiej sitwy. A kiedyś w przyszłości, jak już będzie banksterom nieprzydatny zostanie po prostu „skasowany”.
   To banksterzy – władcy pieniądza – rządzą żydo-zachodem i Watykanem – nie na odwrót.

   Polubienie

 20. Ta sitwa w czarnych i bialych myckach- jarmulkach dziala na zasadzie ” curva curvie lba nie urwie”, chociaz jedna bestia z druga sciskajac sobie wzajemnie swoje skrwawione macki tez sie bierze wewnetrznie za lby chcac wprowadzic teraz wspolna czyli wyjsciowa ”wiare” jahwistow .

  Pomniejsi, chociaz bardzo otluszczeni sludzy zydokatolactwa i ich pozostalych odlamow w czarnych kapotach obawiaja sie tez bardzo terapii ” odchudzajacej” fundowanej im teraz przez czerwony szyld Rotschilda and Company.

  Polubienie

 21. Zważywszy na fakt, że polski naród nie jest zorganizowany, syjonistyczna banda może rzeczywiście łatwo wykorzystać kryzys ukraiński, który sama wywołała, właśnie w celu pogłębienia integracji.” – jest to bardzo możliwe, jednym z celów wywołania ukraińskiego kryzysu tak jak i wielu innych kryzysów jest po prostu odwracanie uwagi społeczeństwa od prawdziwych sprawców zamieszania na świecie i od szkodliwych decyzji podejmowanych przez nich, kiedy ludzie interesują się kryzysem na Ukrainie to banksterzy za ich plecami „pogłębiają integrację” czyli zaprowadzają dyktaturę, teraz będą mieli kolejny powód do dalszego zaprowadzania dyktatury – wyimaginowane i nakręcane przez media zagrożenie Rosją.

  Polubienie

 22. Pingback: Genocide by Kiev Jew junta / Ludobójcze uspiechy srulo-junty – masakry w Odessie i Mariupolu | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.