Rosja, „inwazja”, Ukraina, najemnicy banksterów – snajperzy i obrzydliwa banksterska propaganda

.

Crimea conflict intensifies

.

Na początek zamieszczam treść listu pod tytułem Poparcie dla działań Prezydenta Rosji w powstrzymaniu niszczenia narodów i państw” rozesłanego pocztą elektroniczną do dużej liczby adresatów, z których liczną grupę stanowią polityczne marionetki banksterów (pełna lista adresatów znajduje się w tym komentarzu)

.

.

Łowicz, 04.03.2014r.


Teresa Wojda, Maria Bejda                                                                                  

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

OBYWATELSKI RUCH OPORU

Petycja Parlamentu Europejskiego, 0578/2012, jest nią List Otwarty do Prezydenta RP:

www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/08/List-otwarty-do-Prezydenta-RP-Bronis%C5%82awa-Komorowskiego-7.pdf ,  www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze


Szanowny Pan


Prezydent Władimir Putin – za pośrednictwem Ambasady Rosji!


Ambasada Federacji Rosyjskiej w Polsce.


Za Dariuszem Orszańskim z Olsztyna:


“Składamy na ręce Pana Ambasadora Federacji Rosyjskiej serdeczne i szczególne podziękowania dla Prezydenta Federacji Rosyjskiej Pana Władimira Putina oraz dla Rady Federacji Rosyjskiej, za decyzję poważną i męską decyzję, o wykorzystaniu wojsk Federacji Rosyjskiej do stabilizujących i obronnych działań na terenie Ukrainy w celu ugaszenia pożaru i niepokojów społecznych wywołanych w tym bratnim państwie, przez płatną i zdradziecką ( kierującą się podwójnymi standardami i moralnością) agenturę zachodu i ukraińskich szowinistów.


Jest niedopuszczalne, by garstka bandytów, podżegaczy i podpalaczy z Kijowa, wspierana i finansowana przez moralistów o podwójnych obliczach, obalała legalne władze Ukrainy i chciała rozlać bezprawie i wojenną pożogę na całą Ukrainę i inne kraje słowiańskie. Zachód, któremu demokracja i praworządność nie schodzi z ust, tę nielegalną bandycką zadymę wspiera.

Najwyższy już czas by bandytom i podżegaczom powiedzieć – STOP – ANI KROKU DALEJ !

Prezydent Władimir uczynił to! – i za to Mu dziękuję wraz z rodziną i bliskimi.


Zapewniamy, iż z buńczucznymi, wojennymi pomysłami „naszych uzurpatorskich władz” Polski, Ja i bardzo wielu Polaków nie mamy nic wspólnego! Jesteśmy z Wami. “


Szanowny Panie Prezydencie,


dołączamy się do podziękowania i jednocześnie z całą mocą podkreślamy że z buńczucznymi, wojennymi pomysłami przedstawicieli uzurpatorskich władz z  Polski nie mamy nic wspólnego jak też

Naród Polski, który został oszukany i zniewolony we własnym, ojczystym kraju przez podstępnego okupanta.


Władze unijne jak też OBWE zignorowały udowodniony przez Tadeusza Cichockiego w 2013r. zamach stanu  oraz zingnorowały udowodnienie sfałszowania  wyników wyborów parlamentarnych w 2011r. w Polsce. Skarga na sfałszowanie wyborów parlamentarnych w Polsce do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu została odrzucona bez rozpatrzenia!


link :”Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 25.10.2011r.”

umtsno.blogspot.com/2011/12/postanowienie-sadu-najwyzszego-z-dnia_4261.html

link:“Wnioski z odrzucenia protestu z 2011r.”

umtsno.blogspot.com/2011/12/wnioski-z-odrzucenia-protestu-2011.html

link: “Skarga do Strassburga”http://iddd.de/StrasbourgOnline.pdf

link: “Do Narodu Polskiego, List otwarty.”

www.tcichocki.pl/20130727_Do_Narodu_Polskiego_List_otwarty.pdf

W związku z utajnieniem przed społecznością międzynarodową naszych informacji i dowodów na sfałszowanie wyborów i dokonanie zamachu stanu w Polsce uprzejmie prosimy Szanownego Prezydenta Rosji, Pana Władimira Putina o podanie do publicznej wiadomości i poinformowanie opinii światowej o przestępstwie przejęcia władzy w Polsce przez uzurpatorów przy współdziałaniu Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Rady Europejskiej jak też sekretarza OBWE. Prosimy również o ujawnienie prawdy o fałszywych życiorysach prezydenta  RP Bronisława  Szczynukowicza/Komorowskiego oraz Premiera RP Donalda Tuska, agenta Stasi ps.”Oskar” a także innych polityków uczestniczących w wydarzeniach na Ukrainie.


Z wyrazami szacunku i poważania


Teresa Wojda, Maria Bejda                                                                                        

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

OBYWATELSKI RUCH OPORU

link: “Obywatelskie przesłuchania protestujących”

http://www.youtube.com/watch?v=pDOmwSrbQY0

Załączniki:


1. Dlaczego władze unijne sprzyjają uzurpatorskim władzom w Polsce?

2. Stop niszczeniu narodów i państw. Polska ofiarą spisku światowego. Udowodniony zamach stanu w Polsce.

3. Potępienie przedstawicieli uzurpatorskich władz w Polsce uczestniczących w konflikcie na Ukrainie.

4. Do instytucji unijnych o udowodnionym zamachu stanu w Polsce.

5. Wystąpienie do Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie.

.

Za: https://docs.google.com/document/d/1yYbHrTZJsgAI1JuPmsVepLzXd-3wSbFNx0dNLNzYmmc/edit

.

***

.

 

Co moim zdaniem sprawia, że powyższy list jest niezwykle ważny. Bo nie wierzę, że prezydent Putin będzie choćby próbował interweniować w poruszanych w liście sprawach łupków, bandyckiego, bezprawnego ” prawa górniczego”, czy farsy wyborczej z roku 2013. Zresztą, gdyby spróbował, agenturalne władze III Rzydopospolitej okrzyczałyby to „niedopuszczalną ingerencją” w wewnętrzne sprawy „suwerennej” Polski. Zawsze, gdy słyszę, jak agentura banksterów i Izraela rządząca Polską bredzi o „suwerennej” Polsce – krew mnie zalewa. Polska to totalnie zgnojony i zniewolony kraj, dodatkowo rozszabrowany (Polaków wywłaszczono już prawie z wszystkiego) a ta agentura bredzi o Polsce „suwerennej”.
W powyższym liście zasługuje na uwagę to, że mimo zmasowanej antyrosyjskiej propagandowej nagonki, jaka przewala się przez „polskie” media są w Polsce ludzie, dla których prezydent Władimir Putin jest autorytetem. Osoby te całkowicie straciły zaufanie do banksterskich instytucji zachodu i Polski. Na uwagę zasługuje także fakt, że dwie odważne kobiety nie licząc się z ewentualnymi konsekwencjami (szykany, represje a w najlepszym przypadku „tylko” wyzwiska od „ruskich agentek”) imiennie podpisały się pod listem poparcia dla prezydenta Federacji Rosyjskiej – Władimira Putina.
W sprawie bandyckiego jewromajdanu nastąpił nieoczekiwany przełom. Już wcześniej istniały podejrzenia, że mordercy-snajperzy odpowiedzialni za krwawą łaźnię byli najemnikami banksterów – a nie ludźmi prezydenta Janukowycza. Ich „operacja” była analogiczna do ataku przeprowadzonego przez bandytów – najemników banksterów przy pomocy broni chemicznej przeciwko ludności cywilnej w Syrii . Atak ten banksterska propaganda okrzyczała natychmiast zbrodnią „reżimu” prezydenta al-Asada. Ta zbodnicza „operacja” obliczona była na zdyskredytowanie prezydenta Syrii jako rzekomego ludobójcy mordującego własną ludność cywilną. Podstęp nie udał się i wyszło na jaw, że to bandyci-mordercy-najemnicy banksterów, przedstawiani przez zachodnie żydo-media jako „bojownicy” o wolną Syrię dokonali zbrodniczego zamachu. Dokładnie taki sam scenariusz, tyle że nie bronią chemiczną, a ostrą amunicją z broni palnej najemnicy banksterów zrealizowali w Kijowie. Śmierć blisko setki osób była niezwykle na rękę jewromajdańskie jewrolucji – przedstawiała prezydenta Janukowycza jako zbrodniarza każącego strzelać do rodaków. A bandytom srajdaniarzom dawała „męczenników”, którzy polegli w walce o wolność. I na śmierć których od tej chwili mogą się bandyci powoływać, co legitymizować ma tych bandytów-zamachowców-uzurpatorów jako „towarzyszy” pomordowanych w walce o wolność.
26 lutego odbyła się rozmowa telefoniczna pomiędzy szefem MSZ estońskiego unijnego baraczku a jewroministerką Catherine Ashton. Rozmowa została podsłuchana, nagrana i upubliczniona w internecie przez nieznanych z nazwiska agentów służby bezpieczeństwa Ukrainy (dobra stara szkoła KGB) najwyraźniej wiernych prezydentowi Janukowyczowi. W rozmowie tej jest kilka ciekawych informacji, nigdy nie podawanych przez wiodące żydo-media zachodu. Otóż szef estońskiego MSZ  zdradza rozmówczyni własne obserwacje z Ukrainy: mieszkańcy nie mają zaufania do ani jednego lidera jewromajdańskiej opozycji, wszyscy oni (liderzy) mają „brudną” przeszłość, parlamentarzyści bici są przez siepaczy, zbirów (jewromajdaniarzy, co dobrze tłumaczy zadziwiające głosowania w parlamencie, w którym większość miał prezydent Janukowycz). Jednak najbardziej kompromitująca bandytów z jewromajdanu jest informacja o tym, że ci sami mordercy- snajperzy strzelali jednocześnie do demonstrantów i do milicjantów. Zdaniem szefa MSZ estońskiego jewrobaraczku rośnie zrozumienie/przekonanie, że za snajperami stoi nie Janukowycz a ktoś z koalicji” (ok. 8 minuta filmu).

.
Ta wypowiedź Urmasa Paety nie jest wprawdzie w sensie prawnym dowodemniemniej tylko ślepiec, dureń lub agent wpływu będzie nadal twierdził, że masakra w Kijowie była dziełem prezydenta Janukowicza. Odpowiedzialni za nią są bandyci zbrodniarze jewromajdaniarze srajdaniarze – agentura banksterów i banderowcy.
I mamy obecnie taką sytuację, że minister spraw zagranicznych Rosji odmawia rozmów przy jednym stole z uzurpatorem z Ukrainy:
http://www.sfora.pl/Rosja-sie-boi-Lawrow-nie-chcial-siedziec-obok-Ukraincow-a65337
I ma świętą rację! Skąd może wiedzieć, czy to nie właśnie ów uzurpacyjny „minister” należał do grona bandytów wydających rozkaz dokonania masakry w Kijowie? A co najmniej jest on przedstawicielem puczystów-bandytów-mordercównielegalnych uzurpatorów.
Natomiast marionetka banksterów Kerry składa kwiaty i zapala znicz pod pomnikiem ofiar majdanu.

.
kerry marionetka
.
I jednocześnie spotyka się z bandytami-uzurpatorami i popiera bandytów, którzy wydali rozkaz dokonania masakry.
.
kerry i bandyci
.
A „polski” knessejm podejmuje haniebną uchwałę w której m.in. współczuje rodzinom ofiar i jednocześnie popiara zleceniodawców masakry – morderców –  agenturę banksterów nielegalnie rządzącą w Kijowie. Jest to przykład wyjątkowego sqrwienia się „polskiego” knessejmu.
http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/komunikat.xsp?documentId=D87A36527E18EFF3C1257C36004553F2

 

W załganych, sqrwionych żydo-mediach nie milkną okrzyki o „inwazji” czy rosyjskiej „okupacji” Krymu. A przecież nie spadła jeszcze na Krym ani jedna rosyjska bomba. Nie padł ani jeden strzał z armaty czy z czołgu. A jednak jest to „inwazja”. A gdy USA i NATO na obstalunek banksterów bombardują, napadają i okupują kolejne suwerenne kraje – to nie są to inwazje ani okupacje a „misje pokojowe”. Czyż można być bardziej załganym?

– Czy Rosja zbombardowała miasta, drogi, mosty, zakłady produkcyjne, szkoły, szpitale na Ukrainie? Tak jak bandyci spod znaku NATO z Dużym USraelem na czele robili w Serbii, Afganistanie, Iraku czy Libii?

– Czy wojska rosyjskie strzelały z helikopterów do cywili na Ukrainie?

.

.

(Jako ciekawostkę przypomnę, że po udostępnieniu w sieci tego filmu władze wojskowe USA urządziły wściekłe polowanie na – nie nie – nie na morderców – a na żołnierza, który ten film przekazał w „nieodpowiednie” ręce).

– Czy Rosja stosuje „brudne” pociski i bomby z uranem?

http://wyborcza.pl/1,75477,13600136,Uran_z_wojennych_pociskow_zabija_irackie_dzieci_.html

http://www.prisonplanet.pl/polityka/nato_wykorzystuje_w_libii,p2033419429 

– Czy Rosjanie urządzili Ukraińcom ukraiński Abu Ghraib

.

abu-gharib-2

.

lub Guantanamo?

.

guantanamo_1490303c

.


– Czy Rosja starła z powierzchni ziemi choć jedną ukraińską wieś?

.

TarokKolache

.

http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2011/01/afghanisches-dorf-von-der-landkarte.html

– Czy Rosjanie mordują tysiącami ludzi – w tym kobiety i dzieci – przy pomocy dronów?

“Jak przyznał niedawno senator Lindsey Graham, amerykańskie drony zabiły już prawie pięć tysięcy osób (nie licząc ofiar w Iraku i Afganistanie) w państwach, z którymi USA nie są w stanie wojny.”
http://www.krytykapolityczna.pl/felietony/20131124/czekajac-na-atak-dronow-mysle-o-polsce


.

(W tym miejscu przypominam, że żydo-anty-cywilizacja zachodu stroi się w piórka obrońców praw człowieka i obywatela. A tutaj w biały dzień na oczach całego świata zbrodnicza CIA morduje ludzi bez wyroków, bez aktów oskarżenia, bez udowodnienia mordowanym jakiejkolwiek winy w krajach, w których nie toczy się oficjalnie wojna. A skurwiony załgany po dziurki w nosie żydo-zachód – co rusz krytykujący Rosję o rzekome łamanie przez władze Rosji praw człowieka – wobec tego bezprawia i niewyobrażalnej zbrodniczości milczy. Skundlone, skurwione media i marionetkowe polityczne gnidy milczą! I nikt nie robi pod siedzibami zbrodniarzy z CIA, Pentagonu, Białego Domu i Kongersu majdanów. Jeszcze bardziej oburzające jest to, że mordowanych, walczących z okupantami bojowników bandyci z USA nazywają „terrorystami” choć to oni sami zrobili 11/9. Po to aby mieć pretekst do napadania na obce kraje pod pretekstem wojny z terrorem oraz aby infiltrować i inwigilować społeczeństwa zachodu, a służbom i policji tegoż zachodu dawać coraz większe uprawnienia – rzekomo dla naszego bezpieczeństwa. O tym, kto stoi za terrorem opowiada Aaron Russo.

.

.

Ostrzegam jedynie przed jego głupotami na temat domniemanego komunizmu w USA w kontekście banków centralnych. Nie są one wymysłem Marksa – pierwszy bank centralny – prywatny, żydowski Bank Anglii powstał w roku 1694. Marks urodził się 124 lata później. Tak więc Marks ich nie wymyślił – chciał je jedynie upaństwowić co odebrałoby źródło potęgi banksterów).

– Czy Rosja napadła na kraj leżący tysiące kilometrów od jej granic, aby narzucić mu własną “demokrację” i własne agenturalne marionetki? Po to, aby rozgrabić majątek narodowy zniewolonego kraju?

NIET!

Rosja bandytom banksterom i ich politycznym marionetkom powiedziała po prostu NIET! I broni przed bandytami-mordercami-jewrosrajdaniarzami i agenturą banksterską kraj – wschodnią Ukrainę – powiązaną gospodarczo z Rosją, powiązaną kulturowo z Rosją, zamieszkałą przez miliony Rosjan! Rosja po prostu nie chce wydać Krymu i wschodniej Ukrainy w łapska globalnej żydowskiej lichwy. I w łapska morderców z Kijowa.

A jednak zdaniem sqrwionych mend dziennikarskich i politycznych marionetek banksterów Rosja dokonała inwazji – a zbrodnicza USA i bandyckie NATO (North Atlantic TERROR Organization) – kastety żydo-banksterów do bicia Goim i do podboju dla nich świata – to obrońcy wolności i demokracji.

Na koniec niestety kolejny raz muszę wskazać palcem na kanalie i banksterskich propagandowych agentów w środowisku słowiańskim, rodzimowierczym. Na blogu Białczyńskiego żydowski agent Rafał Orlicki zamieścił załganą propagandówkę, której głównym celem jest szczucie na Rosję, rzekomo zajmującej ukraińskie ziemie.

http://bialczynski.wordpress.com/2014/03/04/40430/

Najbardziej haniebny w tym agenturalnym bełkocie jest fotomontaż przedstawiający jedynie na podstawie zbieżności cytatów Hitlera z prezydentami Rosji Władimirem Putinem i nieżyjącym już prezydentem Serbii Slobodanem Milosewiczem.

.

Hitler bandyta i dwóch porządnych ludzi

.

 

O tym, jak oceniam postępowanie Władimira Putina w sprawie Krymu i wschodniej Ukrainy pisałem w tym i w poprzednim wpisie. Tylko wyjątkowa kanalia może dopatrywać się analogii pomiędzy Hitlerem (który potrzebował byle pretekstu, aby następnie milionami mordować ofiary jego agresji – głównie Słowian) a Władimirem Putinem, który bandytom-mordercom-jewromajdaniarzom nie chce w łapska wydać Rosjan mieszkających na wschodzie Ukrainy. I ma do tego pełne prawo! Podobnie tylko wyjątkowa kanalia może przyrównywać do Hitlera Slobodana Milosewicza. Pozbawiono go siłą od władzy w podobny nieco sposób, co Janukowycza  – w roku 2000 bandziory z nadania banksterów podpalały budynki publiczne protestując przeciwko prezydentowi Serbii.  Milosewicza najpierw odsunięto od władzy, następnie aresztowano, a na koniec osadzono w więzieniu w Hadze. Ale mimo najusilniejszych starań nie udało się bandytom udowodnić mu zarzucanych czynów (ludobójstwa Albańczyków). Wypuścić Milosewicza nie było jak – wszak żydo-propaganda okrzyczała go już dawno „zbrodniarzem” i wypuszczenie go na wolność zdemaskowałoby załganie żydo-propagandy w sprawie Kosowa. Tak więc Slobodan Milosewicz musiał umrzeć w więzieniu. Zamordowano go – prawdopodobnie został otruty „lekarstwami”.

Zarzuty kierowane przeciwko Milosewiczowi zdemaskował skutecznie W. Łysiak w jego „aNATOmii kłamstwa” (część III Stulecia kłamców). To nie Serbowie mordowali biednych Albańczyków w Kosowie – a na odwrót –  paramilitarna bojówka albańskiej mafii przerobiona propagandowo na „armię wyzwoleńczą Kosowa” mordowała Serbów. A gdy władze Serbii próbowały własną ludność bronić – to rozlegał się wrzask – „ludobójcy„.

A załgana kanalia Orlicki wklejając obrzydliwy fotomontaż stawia w ten sposób zamordowanego Milosewicza obok ludobójcy Hitlera.

O losach Serbii po obaleniu Milosewicza przez banksterską agentuę tak napisała Milena Cmilanić:

„W ciągu 13 lat „europejskiego kursu” Serbia otrzymała od Zachodu jedynie 15 mld dolarów inwestycji, ale w tym czasie z kraju upłynęło ponad 60 mld dolarów. Serbia straciła około pół miliona miejsc pracy, a jej dług państwowy wzrósł trzykrotnie. W tym czasie robiliśmy wszystko, czego domagały się od nas UE i Stany Zjednoczone. I oto bilans naszej polityki prozachodniej.

A więc, bracia Ukraińcy, witajcie na naszym wspólnym europejskim „Titanicu”!”
http://polish.ruvr.ru/2014_02_25/Serbski-przepis-dla-Ukrainy-4976/

 

Ten sam haniebny fotograficzny fotomontaż zamieścił w jego tekście Białczyński:
http://bialczynski.wordpress.com/2014/03/04/ukraina/
Ten jego tekst jest kolejną porcją antyrosyjskiego agenturalnego bełkotu. Przy czym oboje – Białczyński i Orlicki – nadgorliwie bronią bandyckiego jewromajdanu, bronią szowinistów banderowców, a zbrodnie banksterskich najemników-snajperów-morderców zwalają na prezydenta Janukowycza. Sam Białczyński wyprodukował w ostatnich miesiącach całą masę agenturalnych tekstów, w których żyły z siebie wypruwał szczując na Rosję i wspierając banksterskich bandyckich jewrosrajdaniarzy.

Niniejszym oświadczam, że jeśli dożyję upadku żydo-banksterskiego globalizmu i normalnej Polski zrobię wszystko, aby Białczyński i Orlicki stanęli przed trybunałem ludowym z oskarżenia o wybitnie szkodliwą działalność publicystyczną, mieszanie odmóżdżonym czytaczom blogu Białczyńskiego w łepetynach, nadgorliwe propagowanie i wspieranie bandyckiej zbrodniczej rozróby na majdanie, za wspieranie wydania Ukraińców w łapska banksterskiej jewrounii i za szczucie na bratnią słowiańską Rosję. Takie osobniki należy karać banicją i infamią. Miejsca dla takich renegatów na Słowiańskiej Ziemi być nie powinno i – mam nadzieję – nie będzie.

.

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

202 komentarze do “Rosja, „inwazja”, Ukraina, najemnicy banksterów – snajperzy i obrzydliwa banksterska propaganda

 1. Oni sa najbrdziej niebezpieczni
  J.Palikot Agnieszka Graff (Twoj Ruch):
  „Będę wnioskował, abyśmy jako Polska zaproponowali na forum NATO przyjęcie Ukrainy do struktur w trybie nadzwyczajnym.” Palikot
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bedzie-integracja-ukrainy-z-nato-pan-palikot-rzuca-pomysly-z-kosmosu/0yx5w

  NAWET neocon (agent?) Weglarczyk sie załamał 😉
  Przyjęcie Ukrainy do NATO jest niemożliwe? Kilka dni temu Janusz Palikot zaproponował, by przyjąć wschodniego sąsiada Polski do Sojuszu. – Pan Palikot rzuca pomysły z Kosmosu (…) Równie dobrze mógłby zaproponować, by w zamian za oddanie Krymu Zachód przekazał Rosji Wenus albo do wyboru Saturna – komentuje w rozmowie z Onetem Bartosz Węglarczyk, dziennikarz i prowadzący program „Świat” w TVN24BiŚ.

  Polubienie

 2. http://www.prisonplanet.pl/polityka/grabiez_ukrainy_rozpoczeta,p1301864550

  Cyt. z pow. linku: „Marionetki Waszyngtonu nie mogą zrobić nic odnośnie Krymu z wyjątkiem gróźb. W ramach umowy Rosyjsko Ukraińskiej Rosja ma pozwolenie na utrzymywanie 25.000 wojsk na Krymie. Zachodnie media mówią o ‚rosyjskiej inwazji 16.000 wojsk’. Świadczy to o ich zupełnej ignorancji lub współudziale w Waszyngtońskich kłamstwach.”

  PS
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/06/rosja-inwazja-ukraina-najemnicy-banksterow-snajperzy-i-obrzydliwa-banksterska-propaganda/#comment-74155

  Admin

  Polubienie

 3. http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_09/Krymskie-wladze-oskarzyly-Kijow-o-rozprzedawanie-Ukrainy-3205/

  Za tłum. i koment. MG z http://www.km.ru/economics/2014/03/09/protivostoyanie-na-ukraine-2013-14/734239-novye-vlasti-ukrainy-uzhe-pristupili- oraz pow. linkiem:

  „UKRAINA BĘDZIE WŁASNOŚCIĄ KONCERNÓW CHEVRON, RUHR, ORAZ LOTNICTWA I BAZ RAKIETOWYCH USA

  (A średnie zarobki mieszkańców mają zmniejszyć się o 50%, zakończy się ‚sowiecka’ historia bezpłatnych usług medycznych, dofinansowania wyżywienia dzieci w szkołach, itd., po prostu ma być realizowany powolny genocyd populacji w stylu WIELKIEGO GŁODU lat 1930-31, zgodnie z planami MFW)”

  „Wicepremier rządu Krymu Olga Kowitidi nazwała rabunkowymi warunki, na których Kijów gotów jest podpisać porozumienie z MFW.
  Oświadczyła ona, że podpisane przez nowe władze Ukrainy wstępne porozumienie z MFW o udzieleniu pomocy finansowej przewiduje bezpowrotne przekazanie całego krajowego systemu transportu gazu na własność amerykańskiej firmie Chevron, a kombinaty metalurgiczne będą musiały przekazać 50% akcji na własność niemieckiej firmie Ruhr. Przemysł węglowy Donbasu przejdzie do fińskiej córki Ruhr.
  Zgodnie ze słowami Kowitidi Kijów obiecał również rozmieścić na Ukrainie systemy amerykańskiej obrony przeciwrakietowej i lotnictwo wojskowe Stanów Zjednoczonych.”

  Admin

  Polubienie

 4. Operation Gladio – Full 1992 documentary BBC

  Originally aired on BBC2 in 1992, ‚Operation Gladio’ reveals ‚Gladio’, the secret state-sponsored terror network operating in Europe.

  This BBC series is about a far-right secret army, operated by the CIA and MI6 through NATO, which killed hundreds of innocent Europeans and attempted to blame the deaths on Baader Meinhof, Red Brigades and other left wing groups. Known as ‚stay-behinds’ these armies were given access to military equipment which was supposed to be used for sabotage after a Soviet invasion. Instead it was used in massacres across mainland Europe as part of a CIA Strategy of Tension. Gladio killing sprees in Belgium and Italy were carried out for the purpose of frightening the national political classes into adopting U.S. policies.


  Jest w polskojęzycznej wersji film o Gladio, tyle że znacznie krótszy. No i wielu spraw nie ujawnia. Ale lepszy rydz niż nic.

  opolczyk

  Polubienie

 5. Nadchodzą dokumenty dot. snajperów

  Oppositionist” Sergei Pashinsky caught with sniper rifle but was saved by „protesters”

  Sergei Pashinsky, deputy of „Bat’kovshina” („Faterland”) caught with sniper rifle but was saved by bodyguards.

  Polubienie

 6. Pingback: Slava Herojam! Smert Orlam! « Grypa666's Blog

 7. Skompromitowane USA, NATO i UE mogą pocałować rosyjskiego misia w dupę!
  http://obserwatorpolityczny.pl/?p=19697

  Apeluję o bojkotowanie pejsatej gazety dla Polaków. Jeśli już to ścierwo sami czytacie, to proszę nie ziejcie smrodem czosnku na innych. Niech szechterowe gówno w końcu splajtuje i wyląduje na śmietniku historii, gdzie jego miejsce.

  Polubienie

 8. Cheney chce wojny z Rosją
  Cheney: Leave military options against Russia open

  http://www.presstv.ir/detail/354067.html
  Former US Vice President Dick Cheney has criticized US President Barack Obama for not considering “military options” against Russia.

  As tensions between Washington and Moscow continue to rise over the crisis in Ukraine, Cheney, who was one of the major architects of the 2003 invasion of Iraq, appeared on CBS News’ Face the Nation on Sunday and said the US should not take “military options” against Russia off the table.
  http://www.cbsnews.com/videos/topics/face-the-nation/

  Polubienie

 9. Brzezinski: Putin will die Sowjetunion wieder aufbauen
  Washington (euronews/IRIB) – Der frühere US-Sicherheitsberater Zbigniew Brzezinski hat am Freitag in einem Interview mit Euronews Möglichkeiten aufgezeigt, wie die derzeitige Krise in der Ukraine gelöst werden könnte.
  Für Präsident Putin sei der Zusammenbruch der Sowjetunion die größte Katastrophe des 20. Jahrhunderts gewesen, sagte Brzezinski, früherer Sicherheitsberater von US-Präsident Jimmy Carter und einer der großen Washingtoner Experten für Geopolitik. Nun wolle Putin die Sowjetunion wiederaufbauen.
  “Und die Ukraine ist der Preis dafür. Wenn er die Ukraine kriegt, dann kann er dieses Vorhaben wirklich angehen”, sagte Brzezinski. http://german.irib.ir/nachrichten/politik/item/255761-brzezinski-putin-will-die-sowjetunion-wiederaufbauen

  Deutschland eine amerikanische Provinz – Der große Seelenmord

  Polubienie

 10. Wersja rosyjska i angielska
  Kijów gotuje operację wojenną przeciwko Krymowi

  КИЕВ ГОТОВИТ ВОЕННУЮ ОПЕРАЦИЮ ПРОТИВ КРЫМА. Развертывание украинской войсковой группировки для удара по Крыму продолжается… (ФОТО)
  http://3rm.info/44208-pochemu-rossiyskie-smi-molchat-kiev-gotovit-voennuyu-operaciyu-protiv-kryma-razvertyvanie-ukrainskoy-voyskovoy-gruppirovki-dlya-udara-po-krymu-prodolzhaetsya-foto.html

  Detailed order of battle for ukrainian assault on crimea
  leave a comment »

  Kiev is preparing full-scale invasion in Crimea

  http://niqnaq.wordpress.com/2014/03/08/detailed-order-of-battle-for-ukrainian-assault-on-crimea/

  Polubienie

 11. Junta próbuje zatrzec slady po NATO GLADIO snajperach
  various stooges for the new ukraine junta are running a coordinated campaign to blame russia for the snipers

  http://niqnaq.wordpress.com/2014/03/10/various-stooges-for-the-new-ukraine-junta-are-running-a-coordinated-campaign-to-blame-russia-for-the-snipers/

  Here is the foundational article for this smear campaign, from last Friday’s WaPo, then follow the usual exposures, that the man quoted is a paid stooge of USAID, etc – RB

  Polubienie

 12. Klkiczko pogoniony z Doniecka, a w Charkowie obrzucony JAJAMI

  Various stooges for the new ukraine junta are running a coordinated campaign to blame russia for the snipers

  Here is the foundational article for this smear campaign, from last Friday’s WaPo, then follow the usual exposures, that the man quoted is a paid stooge of USAID, etc – RB

  http://niqnaq.wordpress.com/2014/03/10/various-stooges-for-the-new-ukraine-junta-are-running-a-coordinated-campaign-to-blame-russia-for-the-snipers/

  Perhaps these ‘goons’ were trying to secure klitschko’s planned visit, but concluded that they couldn’t

  Klitschko kept away from Donetsk by pro-Russian protesters

  Polubienie

 13. No cóż atak reżimu w Kijowie na Krym spowoduje wkroczenie wojsk rosyjskich do Kijowa i obalenie władzy ukraińskiego Pinoczeta Jaceniuka oraz jego bandy. Pytanie tylko czy „armia” ukraińska wykona rozkaz i czy wielu żołnierzy zwyczajnie nie zdezerteruje, ponieważ atak na rosyjską armię to dla nich pewna śmierć, zresztą ta „armia” będzie zapewne wspomagana przez różnej maści bojówki. Moim zdaniem tu nie chodzi tylko o podbicie Krymu, tu jest po prostu szykowana potężna prowokacja ze strony marionetkowego reżimu w Kijowie która ma na celu sprowokowanie wyniszczajacej wojny domowej i ma doprowadzić do wprowadzenia tam wojsk NATO.

  Polubienie

  • I patrz – a załgana żydo-propaganda bredzi o „rosyjskiej” agresji i interwencji militarnej.

   Na marginesie przypominam wszystkim, że część komentarzy bez mojego w tym udziału Akismet kieruje do spamu, lub kwalifikuje jako „oczekujące” na zatwierdzenie. Proszę się nie denerwować jeśli komentarz nie pojawia się na blogu od razu. Nie siedzę przy komputerze 24 godziny na dobę. Natomiast parokrotnie dziennie sprawdzam ja i Admin Słowianin spam i wyciągamy z niego komentarze tam skierowane przez Akismet, lub zatwierdzamy komentarze zakwalifikowane jako „do zatwierdzenia”. Tak więc w tym, że nie każdy komentarz ukazuje się automatycznie i od razu na blogu nie ma mojej złośliwości czy szykanowania komentatorów.

   Polubienie

 14. Nie ma problemu, jeśli chodzi o komentarze to ja zawsze cierpliwie czekam aż się pojawią. 🙂

  Przemex,

  mnie samego irytuje to, że wiele dobrych komentarzy jest przez Akismet blokowanych. Z drugiej strony, jak nieco „poluzuję” blokadę antyspamową i akurat nie będzie mnie parę godzin przy kompie, to hasbara zasypie mi blog żydo-banksterską propagandą a użyteczni idioci będą pluć i wyzywać nas wszystkich od najgorszych. W tej sytuacji wychodzę z założenia, że mniejszym złem jest obecny stan rzeczy niż blog zawalony pod moją (i Admina) nieobecność stekiem bzdur i wyzwisk.
  opolczyk

  Polubienie

 15. KGB odkrywa Kołomojskiego
  http://www.goodbye-iti.mpolska24.pl/5963/kgb-odkrywa-kolomojskiego

  Podczas wczorajszej konferencji prasowej prezydent Putin nazwał ukraińskiego oligarchę Ihora Kołomojskiego (cytat) „złodziejem”.

  Auftrag Umsturz: Neuer Ukraine-Staatschef ist ein Agent der NATO
  Gerhard Wisnewski
  Puh – ist das wieder eine übelriechende Verschwörungstheorie: Der neue Ministerpräsident der Ukraine, Arsenij Jazenjuk – ein Agent der NATO?
  http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/europa/gerhard-wisnewski/auftrag-umsturz-neuer-ukraine-staatschef-ist-ein-agent-der-nato.html

  Ukraine: Vitali Klitschko ist ein Agent von Angela Merkel
  Gerhard Wisnewski
  http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/europa/gerhard-wisnewski/ukraine-vitali-klitschko-ist-ein-agent-von-angela-merkel.html

  Polubienie

 16. Sprawa przygnębiajaca:
  anarchiści prowadzą wściekła kampanię propagandową pro-CIA;
  m.in. tu
  http://cia.media.pl/pawel_gubariew_trybun_ludowy_z_doniecka_okazal_sie_rosyjskim_neonazista
  A wiadomo, ze oskarżenia Gubarieva (aresztowanego przez JUNTE KIJOWSKA)
  o „nazistowską” przeszlosc sa zmontowane przez CIA. (montaże fotografii w Photoshopie)

  Unsere Medien verschweigen wenn das faschistische illegale Putschregime Menschen enttführt in Donezk #Ukraine
  http://urs1798.wordpress.com/2014/03/07/unsere-medien-verschweigen-wenn-das-faschistische-illegale-putschregime-menschen-enttfuhrt-in-donezk/

  http://urs1798.wordpress.com/2014/03/08/die-ukrainischen-faschisten-falschen-fotos-um-ihren-gegener-in-donezk-zu-verleumdenukraine-paul_gubarew/

  kampanię propagandową pro-CIA prowadzą tez l
  „lewica” Sorosa, Zieloni i Mldzi Socjalisci pod przykrywka „nie dla wojny” http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/ukraina/20140302/nie-dla-wojny

  Polubienie

  • Moscovite,

   Wprawdzie banksterzy zmobilizowali całą internetową agenturę do propagandowej wojny z Rosją (wszystkie ręce na pokład) przypadek anarchistów traktują jako wpadkę naiwniaków a nie jako celową pro-bandycką propagandę. W znacznie gorszym świetle wypadają ci, co wiedząc, iż jest to żydo-bankstersko-banderowski zamach stanu gorliwie go popierają. Ci są ewidentnymi agentami wpływu żydo-banksterskiej sitwy.

   Polubienie

   • Obawiam się, że udział anarchistów (oplacanych przez SOROSA) był całkiem spory na Euromajdanie, tyle że doszło do konfliktu z bojówkami Svoboda…

    Szeregowi działacze, owszem, to naiwniacy, ale nie przywództwo, które koordynuje działania „squatowców”

    (Soros ich finansuje poprzez org. typu Monar, etc. portal cia.media,pl i.. inne ukrainskie i pl.indymedia.org (a na tym mozna na szczescie sporo „przemycic” 🙂

    Skąd pieniądze na koktajle Molotova u tej młodziezy ?

    Na portalu lewica.pl anarchisci przechwalali sie m.in, ze podpalali autobusy Berktuwoców…. (nie mam niestey teraz czasu by odtworzyc w ktróym poscie…)

    Antifa niemiecka słynie z napaści na osoby o pogladach podobnych do tych, które są reprezentowane na portalach, które Pan był uprzejmy polecic,,,,

    http://cia.media.pl/konflikt_pomiedzy_nacjonalistami_i_anarchistami_na_majdanie

    Wczoraj oddział anarchistyczny „Czarna Gwardia” miał być oficjalnie zaprzysiężony do Samoobrony Majdanu. Zbiórka członków sotni została zauważona przez młodzieżówkę z partii „Svoboda” – C14. W rezultacie, kiedy wybierano brygadzistów, zbliżyła się do nas uzbrojona grupa z C14 (i zwykłych obywateli, którym powiedziano, że anarchiści to antymajdan

    Ale fakt, to co wyczynia agent Sorosa Bilderbergow, Komisji Trojstronnej, Palikot, to działania z „wyższej półki” niz napalm
    dla bierkutowców…

    Polubienie

 17. Skandaliczne presstitutki „niemieckojezycznej” TV

  Freigeschalteter Tagesschau-Kommentator ruft öffentlich zum 3. Weltkrieg auf!
  https://urs1798.wordpress.com/2014/03/04/freigeschalteter-tagesschau-kommentator-ruft-offentlich-zum-3-weltkrieg-auf/

  Mit der Tagesschau und dem Rechten Sektor sitzt man in erster Reihe mit Faschisten

  Der faschistische Rechte Sektor umdrängt von Journalisten, das ARD Micro ganz vorne dabei. Der Nazi Dimitri Jarosch will die Ukraine nicht aufgeben. Die Pressekonferenz des “Ultra-Nationalisten” bereits vom 02.03.2014.
  https://urs1798.wordpress.com/2014/03/03/mit-der-tagesschau-und-dem-rechten-sektor-sitzt-man-in-erster-reihe-mit-faschisten-ukraine-krim/

  Polubienie

 18. Catherine Ashton, vice-président Commission EU
  + Oleh Tyahnybok, chef of NeoNAZI Svoboda

  Ukraine-Telefonat: Angebliche Polizei-Todesschützen waren Provokateure?

  Polubienie

 19. http://monsieurb.neon24.pl/post/106695,kolomojski-przejmuje-wladze

  Kto płaci, ten wymaga. Rezydujący w Genewie oligarcha, Ihor Kołomojski, który finansował „spontaniczną obywatelską rewolucję” na Majdanie „zgodził się” stanąć na czele władz swojego obwodu dniepropetrowskiego. Będzie bronił zdobyczy (demokracji).

  „Wyzwolona” Ukraina szybko pogrąża się w oparach średniowiecznego feudalizmu. Media donoszą o tym, że oligarcha Ihor Kołomojski, który finansował „obywatelską rewolucję” na Majdanie (być może nawet z naszych pieniędzy: patrz Amber Gold), „zgodził się” zostać szefem dniepropetrowskiej administracji obwodowej:

  Polubienie

 20. Jewrosrajdaniarze mianowaniem tego oligarchy na gubernatora dniepropetrowskiego sami kopią sobie grób.

  Polubienie

 21. Jakimienko o tym jak Zachod (m.in.Polska) finansowal bojowki
  Экс-глава СБУ назвал тех, кто получил прибыль от бойни на Майдане
  Автор: Евгений Попов

  Бойню на Майдане, в результате которой в феврале погибли почти сто человек, организовали люди из числа лидеров оппозиции. О том, кто стоял за отстрелом протестующих и бойцов „Беркута” в эксклюзивном интервью рассказал Александр Якименко.
  http://www.vesti.ru/doc.html?id=1368925

  Rosyjski uczestnik Majdanu: tam byli najemnicy z wielu krajów
  Русский активист Майдана: там были наемники из многих стран
  http://www.vesti.ru/doc.html?id=1337241

  Polubienie

 22. Pingback: ALTERNEWS - Niemiecka policja kryminalna kontroluje polityczne wpisy Polaków na FB – pejsbuku

 23. Pingback: Szyakany dla Polki-patriotki w Niemczech za skargę w obronie Polski | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

  • Przemex,

   to jest b. istotna sprawa. „Niemiecka” ARD jest najbardziej oglądalnym programem publicznym „niemieckiej” telawiwzorni. Podejrzewam, że do ujawnienia tych faktów przez ARD przyczyniło się w dużym stopniu mocne nagłośnienie w sieci rozmowy telefonicznej szefa MSZ Estonii i jewroministerki Ashton. Ciekawi mnie jaka będzie reakcja bilderbergówki Merkel i jej agenturalnej ekipy. Widzę dwie możliwości:
   – sprawa zostanie przemilczana i puszczona w niepamięć,
   – winę za zbrodnie morderców bandytów snajperów zwali się na „prawy sektor” czyli na banderowców, oczyszczając tym samym projewropejską agenturę banksterów (Kliczko, Tymoszenko i reszta tej agenturalnej hołoty). A przy okazji będzie pretekst do rozprawy z antyjewropejskimi banderowcami. Którzy od Brukseli bardziej nienawidzą jedynie Rosji i Polski.

   Polubienie

   • Widzę to podobnie, albo ukręcą sprawie łeb albo zwalą to na banderowców oczyszczając tym samym euromatołów Kliczki i Jaceniuka i Tymoszenko oraz ich mocodawców z Waszyngtonu, Berlina, Londynu, Brukseli i Wall Street i wykorzystają być może do rozprawy z banderowcami.
    Może to też być element polityki podlizywania się Rosji i Putinowi prowadzony przez marionetkowych względem banksterów polityków niemieckich którym taką rolę do odegrania powierzyli. Dlatego pozwolili sobie na powiedzenie prawdy o snajperach z Majdanu co jest w sumie na rękę Rosji.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.