Rosja gotowa do wojny o Krym – brawo Rosja – bolszoje spasiba

.

rosyjski

.

??????????????

.

.

Ukraina

.

.

putfinger

.

Przed chwilą wysłałem na internetowy adres ambasady Federacji Rosyjskiej w Warszawie (rusembpol@mid.ru) maila o takiej treści:

Prezydent Władimir Putin – bolszoje spasiba Panie Prezydencie!

Ambasada Federacji Rosyjskiej w Polsce.

Składam na ręce Pana Ambasadora Federacji Rosyjskiej podziękowania dla Prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina i dla Rady Federacji Rosyjskiej za decyzję o wykorzystaniu wojsk Federacji Rosyjskiej do działań na terenie Ukrainy w celu ugaszenia pożaru wywołanego w tym bratnim słowiańskim państwie przez płatną agenturę zachodu i ukraińskich szowinistów. Jest niedopuszczalne, aby garstka bandytów i podpalaczy z Kijowa wspierana i finansowana z zachodu obalała legalne władze Ukrainy i chciała rozlać pożar i bezprawie na całą Ukrainę. Zachód, któremu demokracja i praworządność nie schodzi z ust tę nielegalną bandycką zadymę wspiera. Najwyższy już czas bandytom i podpalaczom powiedzieć – STOP – ANI KROKU DALEJ.
Prezydent Władimir Putin uczynił to – i za to chciałem mu podziękować. Bolszoje spasiba Panie Prezydencie!

Andrzej Szubert
https://opolczykpl.wordpress.com/

.

.

A na blogu od siebie dodam…

Brawo Rosja, brawo Prezydent Putin, brawo Rada Federacji Rosyjskiej – tak trzymać. Ani na krok nie puścić dalej jewromajdaniarskiej swołoczy, bandytów i podpalaczy. Zwłaszcza tych, którzy robią „rewolucję” za żołd wypłacany im z zachodu.
.
Na wniosek prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina Rada Federacji Rosyjskiej  jednogłośnie wyraziła zgodę na wysłanie wojsk rosyjskich na Ukrainę. Uchwała nie zawęża ewentualnej operacji militarnej, a nawet działań militarnych do samego Krymu i mówi ogólnie o Ukrainie.
Rosja nie zamierza tolerować podejmowanych przez jewromajdaniarską swołocz prób organizowania kolejnych jewromajdanów we wschodniej Ukrainie ani dopuścić do przejmowania przez nich nielegalnie władzy nad terenami zamieszkanymi przez liczną ludność rosyjską. Zwłaszcza Krym ma dla Rosji znaczenie strategiczne – ze względu na zlokalizowaną tam bazę morską floty wojennej Federacji Rosyjskiej.
.
Tym posunięciem Rosja dała sygnał jewromajdaniarskim bandytom i prozachodniej agenturze, która przejęła i sprawuje nielegalnie władzę na zachodniej Ukrainie – STOP! ANI KROKU DALEJ.
.
Nie zapominajmy o kilku najistotniejszych faktach:
.
– jewromajdan był zaplanowanym w gabinetach banksterów i zrealizowanym za pomocą płatnej agentury puczem, zamachem stanu. Finasowany i wspierany z zachodu złamał ukraińskie prawo i konstytucję. Opłacana z zachodu agenturalna swołocz wspomagana watachą szowinistów banderowców w sposób nielegalny i siłowy obaliła legalną konstytucyjną, wybraną w demokratyczny sposób władzę. Udaje teraz władze legalne, ale jest zwykłym uzurpatorem! Który nie ukrywa, że swoją nielegalną, uzurpatorską władzę chce narzucić całej Ukrainie. Nawet Krymowi, który Ukraina otrzymała w prezencie od Rosyjskiej Republiki Rad w roku 1954.
.
– Polityczne marionetki zachodu z wrzaskiem ostrzegają Rosję przed naruszeniem suwerenności terytorialnej Ukrainy. Ale te same polityczne marionetki, te bandyckie szumowiny brały czynny udział w naruszaniu suwerenności terytorialnej Serbii, Afganistanu, Iraku, Libii i już parły do wojny w Syrii. Jedynie zdecydowana postawa Rosji i Chin, ale zwłaszcza Rosji uchroniła Syrię od losu Iraku czy Libii. Tak więc szumowiny, która napadały na obce kraje, leżące tysiące kilometrów od granic ich państw zarzucają Rosji naruszanie suwerenności terytorialnej Ukrainy. Choć Rosja ma jak najbardziej prawo dbać o porządek przy jej granicy i o bezpieczeństwo milionów Rosjan mieszkających na Ukrainie. Ma także co najmniej takie samo prawo dbać o jej interesy na Ukrainie, jak roszczą to sobie Duży USrael i Unia Jewropejska. Ma zresztą większe do tego prawo. Bo Ukraina z nią graniczy A USA już nie. Bruksela też nie. Niech się zresztą Bruksela zajmie najpierw problemem konfliktu pomiędzy mniejszościami etnicznymi w Belgii. I narastającą biedą u siebie.
Ponadto – o czym marionetki polityczne zachodu najwidoczniej zapominają – gdyby same nie wywołały puczu, gdyby nie wspierały finansowo, materiałowo i kadrowo bandyckiego jewromajdanu
.
– do obecnej sytuacji by nie doszło. Decyzja Rosji o wysłaniu wojsk na Ukrainę nie jest zaognieniem konfliktu, a jest próbą ugaszenia pożaru, jaki na Ukrainie wywołały knowania żydo-banksterskiej agentury.
.

– Ewentualne wkroczenie wojsk Federacji Rosyjskiej na teren Ukrainy nie będzie „inwazją”. Rosja widząc, jak garstka opłacanej przez zachód agentury do spółki z banderowcami podpaliła Ukrainę, obaliła legalne władze tego państwa i teraz zamierza rozpalić pożar we wschodniej części Ukrainy i na Krymie ma oczywiste prawo zachodnim agentom/bandytom/podpalaczom powiedzieć NIE – ANI KROKU DALEJ ! I ma prawo bronić bezpieczeństwa milionów Rosjan mieszkających na Ukrainie. To agentura żydo-banksterów nie ma prawa podpalać Ukrainy i wydawać jej w łapska banksterów i jewropejskich komisarzy.
Na marginesie dodam – ledwo agentura banksterów udająca legalne władze dorwała się do stanowisk – już wydała Ukrainę na szaber i na ograbianie Ukraińców z pieniędzy. Oto warunki jakie postawił żydowski MFW Ukrainie za przyznane kredyty:

.
1-Podwyższenie wieku emerytalnego o 2 lata dla mężczyzn i o 3 lata dla kobiet. Zlikwidowanie prawa do przechodzenia na wcześniejszą emeryturę i likwidacja zasady liczenia 1 roku pracy jako 2 lat pracy w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia.

2-Eliminacja instytucji specjalnych świadczeń emerytalnych, które są przeznaczone dla naukowców, urzędników państwowych, kierowników przedsiębiorstw państwowych. Ograniczenie emerytury dla pracujących emerytów. Ustanowienie wieku emerytalnego dla oficerów armii ukraińskiej na poziomie wieku 60 lat.

3-Podniesienie ceny gazu dla przedsiębiorstw komunalnych o 50% a dla konsumentów prywatnych o 100%. Podniesienie ceny energii elektrycznej o 40%. Doprowadzenie do uwolnienia cen dla miejskich przedsiębiorstw komunalno-mieszkaniowych. Dopuszczenie do wzrostu cen proporcjonalnie do wzrostu cen gazu. Zwiększenie akcyzy na benzynę do 60 Euro.

4-Znieść ulgi i podwyższyć podatki transportowe o 50%. Nie podwyższać poziomu egzystencji minimum socjalnego a sytuację społeczną równoważyć z dotacji punktowych.

5-Sprywatyzować wszystkie kopalnie i znieść subsydia i dotacje dla kopalń. Znieść ulgi dla miejskich przedsiębiorstw komunalno-mieszkaniowych. Znieść państwowe wsparcie (dotacje) na bezpłatne posiłki i podręczniki szkolne.

6-Ograniczyć praktykę uproszczonego opodatkowania. Znieść praktykę ulg na NDS (odpowiednik VAT-tłum.) w obszarach wiejskich. Wprowadzić system opodatkowania NDS (odpowiednik VAT-tłum.) dla aptek i firm farmaceutycznych.

7-Znieść moratorium na sprzedaż ziemi rolnej. Znieść dotacje dla producentów wieprzowiny i drobiu.

8-Zmniejszyć ilość ministerstw do 14 (czternastu). Pozostawić tylko jednego wicepremiera. Znieść stanowisko ministra Gabinetu Ministrów. Podporządkować wszystkie państwowe instytucje ministerstwom. Administracja podatkowa, celna, Fundusz Mienia Państwowego, powinny wejść w skład Ministerstwa Finansów.

9-Ograniczyć nadmierne wynagrodzenia za pracę urzędników państwowych.

10-Zasiłki dla bezrobotnych powinny być wypłacane wyłącznie po upływie okresu 6 (sześciu) miesięcy pracy. Wynagrodzenie chorobowe na poziomie 70% wynagrodzenia ale nie poniżej socjalnego minimum egzystencji.

Punkt 9 jest w zasadzie słuszny, ale to samo powinno dotyczyć menadżerów czy dyrektorów banków.

Tak więc finansowe dobijanie Ukrainy i szaber jej majątku to cele priorytetowe niebanderowskich żydo-banksterskich jewrosrajdaniarzy. A dlaczego napisałem, że MFW jest żydowski. Ano, gdyby był np. polski, to Polacy dostaliby za długi Argentyny Patagonię. A nie Żydzi.

http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/104758,patagonia-miedzynarodowa-spolecznosc-zydowska-kupila-patagonie-argentyny-i-chile-azeby-zbudowac-drugi-izrael

W internecie krążą przeróżne wieści z Ukrainy o próbach wzniecenia jewromajdanów we wschodniej części tego kraju. Ale też krążą wieści o zdecydowanym tępieniu jedwomajdaniarzy przez lokalną ludność. Kursują także wieści o różnych miastach we wschodniej Ukrainie, proszących Rosję o obronę przed jewromajdaniarską swołoczą. Nie jestem w stanie wszystkich tych wieści zweryfikować. Ale sytuacja na Ukrainie jest tak napięta, że Rosja ma prawo i obowiązek wziąć jewromajdaniarskich bandytów za pysk.
Zaskoczyła mnie natomiast reakcja uzurpatorskich pseudowładz Ukrainy – ryczą o mobilizacji – ale jak widać Rosji nie próbują za bardzo prowokować. Skąd się to bierze? Otóż ci bandyci wiedzą, że jeśli przyjdzie do konfrontacji siłowiej to połowa armii ukraińskiej może przejść na drugą stronę i walczyć przeciwko nim – bandytom/uzurpatorom. Już krążą wieści o tym, że ukraiński okręt flagowy przeszedł na rosyjską stronę. Nie wiem, czy to prawda czy nie. Ale nie zdziwię się, jeśli coś podobnego faktycznie się przydarzy.

Co jeszcze – Oglądłem 1 marca cały dzień na bieżąco – z dziką satysfakcją – załganą szczekaczkę TVP INFO i rozkoszowałem się bezsilną wściekłością tych wszystkich sprostytuowanych dziennikarzy, komentatorów, specjalistów, politologów – tych wszystkich intelektualnych dziwek pracujących dla telawiwzorni i żydo-propagandy, bezsilnie wygrażających pięścią Putinowi i Rosji. Pluli na niego i na Rosję, rzucali gromy, wściekali się – ale nie mogą nic zrobić. Rosja jest o kilka numerów za duża na te gnidy. I pokazała im – na co ją stać i jaka jest jej siła. A te medialne szumowiny mogły tylko zgrzytać zębami i wyć na Kreml. I jak to widziałem, to aż podskakiwałem z radości.

Nie wiem, jak potoczy się dalej sytuacja na Ukrainie. Ale wiem, że prezydent Rosji nie miał wyjścia – i słusznie postąpił dając jewrosrajdaniarzom i banderowcom jednoznaczny sygnał – STOP: ANI KROKU DALEJ.

.
.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

225 komentarzy do “Rosja gotowa do wojny o Krym – brawo Rosja – bolszoje spasiba

 1. https://docs.google.com/document/d/1yYbHrTZJsgAI1JuPmsVepLzXd-3wSbFNx0dNLNzYmmc/edit
  Łowicz, 04.03.2014r.

  Teresa Wojda, Maria Bejda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  Petycja Parlamentu Europejskiego, 0578/2012, jest nią List Otwarty do Prezydenta RP:
  http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/08/List-otwarty-do-Prezydenta-RP-Bronis%C5%82awa-Komorowskiego-7.pdf , http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

  Szanowny Pan

  Prezydent Władimir Putin – za pośrednictwem Ambasady Rosji!

  Ambasada Federacji Rosyjskiej w Polsce.

  Za Dariuszem Orszańskim z Olsztyna:

  “Składamy na ręce Pana Ambasadora Federacji Rosyjskiej serdeczne i szczególne podziękowania dla Prezydenta Federacji Rosyjskiej Pana Władimira Putina oraz dla Rady Federacji Rosyjskiej, za decyzję poważną i męską decyzję, o wykorzystaniu wojsk Federacji Rosyjskiej do stabilizujących i obronnych działań na terenie Ukrainy w celu ugaszenia pożaru i niepokojów społecznych wywołanych w tym bratnim państwie, przez płatną i zdradziecką ( kierującą się podwójnymi standardami i moralnością) agenturę zachodu i ukraińskich szowinistów.

  Jest niedopuszczalne, by garstka bandytów, podżegaczy i podpalaczy z Kijowa, wspierana i finansowana przez moralistów o podwójnych obliczach, obalała legalne władze Ukrainy i chciała rozlać bezprawie i wojenną pożogę na całą Ukrainę i inne kraje słowiańskie. Zachód, któremu demokracja i praworządność nie schodzi z ust, tę nielegalną bandycką zadymę wspiera.
  Najwyższy już czas by bandytom i podżegaczom powiedzieć – STOP – ANI KROKU DALEJ !
  Prezydent Władimir uczynił to! – i za to Mu dziękuję wraz z rodziną i bliskimi.

  Zapewniamy, iż z buńczucznymi, wojennymi pomysłami „naszych uzurpatorskich władz” Polski, Ja i bardzo wielu Polaków nie mamy nic wspólnego! Jesteśmy z Wami. “

  Szanowny Panie Prezydencie,

  dołączamy się do podziękowania i jednocześnie z całą mocą podkreślamy że z buńczucznymi, wojennymi pomysłami przedstawicieli uzurpatorskich władz z Polski nie mamy nic wspólnego jak też
  Naród Polski, który został oszukany i zniewolony we własnym, ojczystym kraju przez podstępnego okupanta.

  Władze unijne jak też OBWE zignorowały udowodniony przez Tadeusza Cichockiego w 2013r. zamach stanu oraz zingnorowały udowodnienie sfałszowania wyników wyborów parlamentarnych w 2011r. w Polsce. Skarga na sfałszowanie wyborów parlamentarnych w Polsce do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu została odrzucona bez rozpatrzenia!

  link :” Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 25.10.2011r.”
  umtsno.blogspot.com/2011/12/postanowienie-sadu-najwyzszego-z-dnia_4261.html
  link:“Wnioski z odrzucenia protestu z 2011r.”
  umtsno.blogspot.com/2011/12/wnioski-z-odrzucenia-protestu-2011.html
  link: “Skarga do Strassburga” http://iddd.de/StrasbourgOnline.pdf
  link: “Do Narodu Polskiego, List otwarty.”
  http://www.tcichocki.pl/20130727_Do_Narodu_Polskiego_List_otwarty.pdf

  W związku z utajnieniem przed społecznością międzynarodową naszych informacji i dowodów na sfałszowanie wyborów i dokonanie zamachu stanu w Polsce uprzejmie prosimy Szanownego Prezydenta Rosji, Pana Władimira Putina o podanie do publicznej wiadomości i poinformowanie opinii światowej o przestępstwie przejęcia władzy w Polsce przez uzurpatorów przy współdziałaniu Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Rady Europejskiej jak też sekretarza OBWE. Prosimy również o ujawnienie prawdy o fałszywych życiorysach prezydenta RP Bronisława Szczynukowicza/Komorowskiego oraz Premiera RP Donalda Tuska, agenta Stasi ps.”Oskar” a także innych polityków uczestniczących w wydarzeniach na Ukrainie.

  Z wyrazami szacunku i poważania

  Teresa Wojda, Maria Bejda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  link: “Obywatelskie przesłuchania protestujących”

  Załączniki:

  1. Dlaczego władze unijne sprzyjają uzurpatorskim władzom w Polsce?
  2. Stop niszczeniu narodów i państw. Polska ofiarą spisku światowego.
  Udowodniony zamach stanu w Polsce.
  3.Dlaczego władze unijne sprzyjają uzurpatorskim władzom w Polsce?”
  4. Potępienie przedstawicieli uzurpatorskich władz w Polsce uczestniczących
  w konflikcie na Ukrainie.
  5. Do instytucji unijnych o udowodnionym zamachu stanu w Polsce.
  6. Wystąpienie do Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie.

  Polubienie

 2. Nie śledezę specjalnie cyrku na ukrainie choć oczywiscie wiem jak każdy normalny człowiek, że banda najemników z banderowcami (w sumie mała grupka puczystów) na polecenie zachodu obaliła tam przemocą władzę i chersztowie tych bandytów ogłosili się nową władzą nawołując do wymordowania Rosjan, Polaków i innych ludów. Oczywiscie musiało by to doprowadzić do wojny domowej, ale o tym, że zachód planował wojnę na ukrainie wiadomo oficjalnie od dawna. Rosja uchwaliła, że wypelniajac zobowiazania może zbrojnie bronić zagrożonych obywateli co wystraszyło trochę banderowców, zaś zachód dostał histerii krzycząc: „jak to? żadamy pozwolenia na rzezie, musi być wojna na ukrainie – Rosja oszalała nie pozwalajac mordować a więc ujawniła, ze jest imperium zła !”
  Wydało mi się dziwne, że Putin twardo postanowił przeciwstawić się światowym siłom zła i nie pozwolić na rzezie milionów bo uważam go za męczaka, ale tak krzyczeli wiec się zdziwiłem.
  Co się okazuje? Na Krymie władzę przejęła samoobrona Krymu, Rosjanie palcem nie kiwnęli i to nie Putin zapobiegł rzezi, ale lud Krymu choć oczywiście mieli moralne wsparcie Rosji. Teraz kiedy banderowcy sobie to uświadomili, wyczyścili gacie w które narobili i znów podnoszą łeb o czym świadczy sytuacja w Donbasie. Jeśli Rosja nie wyśle wojska – a nie wyśle bo już Putin wycofuje się to wracamy do punktu wyjścia czyli rzeź staje się nieunikniona. Gdyby Rosją rządził ktoś zdecydowany specnaz w góra 12 godzin mógł przywrócić porządek i spokój na ukrainie zwijając mała grupkę banderowców i zachodnich najemników, przywracajac praworządność a póxniej wsytarczyło by rozpisać wybory i po sprawie. Oczywiscie zachód wył by ze złości i pyskował dokladnie tak samo jak robi to teraz tu absolutnie nic by się nie zmieniło o jotę, ale ukraina i ludzie tam mieszkajacy byli by bezpieczni i nie groziła by im rzeź a tak co sie odwlecze to nie uciecze. Rosja pozwala umacniać się najemnikom i banderowcom, pozwala im zastraszać spoleczeństwo i uskuteczniać pranie mózgów spoleczeństwa przez banderwoców i zachodnich najemników. Zapłacimy za to wszyscy bo samo straszenie, kiedy zbrodniaże przekonali się, że interwencji nie będzie doda im skrzydeł i zaczną realizować swój zbrodniczy plan.

  Polubienie

  • Nie byłbym wcale taki pewien wycofywania się Rosji. Do tej pory reagowali bardzo spokojnie i korzystali/ją z precedensów udostępnionych przez stronę przeciwną. Myślę, że ten chwilowy odwrót jest pozorowany. Potrzebują jakiegoś ewidentnego potknięcia przeciwnej strony i będą dalej kontynuować to co robią. To taka partia szachów, gdzie Rosjanie co jakiś czas mówią „szach” pozwalając pionkom biegać po planszy.
   Z perspektywy czasu teraz już ciut inaczej widzę ten bajzel na Ukrainie.

   Polubienie

 3. http://wiadomosci.wp.pl/sort,14,gid,16449498,kat,1356,title,Internet-kpi-z-Putina,galeria.html#opinie
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32899/mem1.jpeg – ” WŁADEK XXI WIEK JUŻ JEST ,A TY NADAL NA OSIOŁKU JEŹDZISZ ?”

  http://wiadomosci.wp.pl/gid,16449498,kat,1356,title,Internet-kpi-z-Putina,galeria.html – „Lepiej ,,,,niech Azor w nich wjedzie .”

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32899/mem4.jpeg – „…a Barack nie ma „wacka” .”

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32899/mem5.jpeg – o czym myśli Barack ? „…już wiem ,,,,zbiję Putinowi konia…”

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32899/me8.jpeg – „Barack jajko !,,,,, ci poczerniało .”

  Polubienie

 4. ostatnio aktywne | najnowsze | najstarsze | najczęściej oceniane | najczęściej odpowiadane
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  5
  Nie zgadzam się z opinią
  3
  ~xD 38 minut temu

  Obama zjedz snickersa.

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  0
  Nie zgadzam się z opinią
  0
  ~SN@FI3DZ 22 minuty temu
  ON SAM JEST JAK SNIKERS .

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  0
  Nie zgadzam się z opinią
  0
  ~Oleśniccy 16 minut temu

  @xD ^ Coś ty , Obama nie je sneekersów bo się boi że to z murzyna 😉

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  10
  Nie zgadzam się z opinią
  3
  ~gabi 0107 1 godzinę i 28 minut temu

  Ten człowiek nie powinien zarządzać krajem. On stwarza niebezpieczeństwo dla własnego narodu i zagrożenie dla całego świata. Wszystkie kraje powinny zjednoczyć się przeciwko temu dyktatorowi, zanim będzie za późno. Czas przejść do czynów a nie dyskutować, bo on sobie nic z tego nie robi. Co za kanalia !!!!

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  2
  Nie zgadzam się z opinią
  0
  ~ruska ambasada 39 minut temu
  Mówisz o Obamie?

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  0
  Nie zgadzam się z opinią
  0
  ~Oleśniccy 17 minut temu

  @gabi 0107 ^ Fakt ! Obama może zjeść następcę ! buahahaha!

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  3
  Nie zgadzam się z opinią
  5
  ~Mietek 55 minut temu

  No rebiata 20 tylko opinii o naszym wodzu. Chcę widzieć więcej wpisów i więcej uwielbienia bo rubli niet. Starszyna. Tekst podsłuchu satelitarnego

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  2
  Nie zgadzam się z opinią
  0
  ~BUHAHA… 29 minut temu
  MOSIEK A CO DOLARÓW WAM ZABRAKŁO ??? TO MOŻE KOZAMI PŁAĆCIE .

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  0
  Nie zgadzam się z opinią
  0
  ~Oleśniccy 19 minut temu

  @Mietek ^ Pejsy idź zawijać na lokówkę Jewrej będziesz piękny bo kanalią to już jesteś z urodzenia 🙂

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  0
  Nie zgadzam się z opinią
  0
  ~Oleśniccy 21 minut temu

  Po co miałby jeść takie paskudztwo jak sneekers ? dla sneekersów jest bardziej praktyczne zastosowanie : można ich z powodzeniem używać jako czopków na zatwardzenie .

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  6
  Nie zgadzam się z opinią
  2
  ~Pepe 1 godzinę i 1 minutę temu

  Zaś Putin kpi ze wszystkich… :/

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  0
  Nie zgadzam się z opinią
  0
  ~pannot 22 minuty temu
  na wakacjach w USA robił lody ponoć, czekoladowe w czarnym wafelku

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  9
  Nie zgadzam się z opinią
  16
  ~what ? (12:16)

  Znając Polaków to niedługo będą się sami przed nim pochylać ze ściągniętymi spodniami .

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  0
  Nie zgadzam się z opinią
  0
  ~;) 25 minut temu
  MOSIEK ,NIE SĄDŹ NAS SWOJĄ MIARĄ .

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  7
  Nie zgadzam się z opinią
  10
  ~nhuf 1 godzinę i 30 minut temu

  Z tego co widzę Polacy bardziej boją się wojny niż Rosjanie i Ukraińcy razem wzięci.

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  0
  Nie zgadzam się z opinią
  0
  ~CHRZ@Ń 5Y5T3M 26 minut temu
  I TU SIĘ MOSIEK MYLISZ .

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  7
  Nie zgadzam się z opinią
  5~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
  ~anna 51 minut temu

  jak czytam wpisy to mam wrażenie, że pełno ruskich tu się wypowiada…ciekawe z jakiego kraju piszą:) niech wp sprawdzi IP:)

  zamknij

  Nick SPRAWDZIŁEM TWÓJ WPIS

  I JEST …Z IZRAELA .

  {do cenzorów – CO PRAWDA ZABOLAŁA ?}
  Masz konto na WP.PL? Zaloguj się Nie masz konta? Załóż konto!

  Twoja opinia

  Pozostało znaków: 4000

  Akceptuję regulamin zamieszczania opinii w serwisie i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wirtualną Polskę S.A. moich danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem mojej opinii w serwisie. Wirtualna Polska S.A. w Gdańsku informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  1
  Nie zgadzam się z opinią
  0
  ~won z Bialo ruskimi 27 minut temu
  ja juz to dawno zauwazylem i mam pewnosc, ze te wpisy sa z Bialorusi przedawczyki

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  4
  Nie zgadzam się z opinią
  3
  ~Inmedio 39 minut temu

  6 zdjęcia jak Putin wszystkich ogrywa w szachy jest najlepsze ^^

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  8
  Nie zgadzam się z opinią
  9
  ~NoDobreDobre 52 minuty temu

  Zobaczymy jak bd sie śmiać za jakiś czas ;p baranim głosem ;D Putin trzym sie i powodzenia.!!!

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  8
  Nie zgadzam się z opinią
  2
  ~jestem zdziwiony 1 godzinę i 2 minuty temu

  WŁADEK XXI WIEK JUŻ JEST ,A TY NADAL NA OSIOŁKU JEŹDZISZ ?

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  22
  Nie zgadzam się z opinią
  22
  ~realnie (12:20)

  Niedługo to ci sami Polacy co z niego kpią , będą się przed pochylać ze ściągniętymi spodniami !!!

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  11
  Nie zgadzam się z opinią
  1
  ~no cóż 1 godzinę i 47 minut temu

  @realnie ^ nie mierz wszystkich swoją miarą, świntuchu

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  5
  Nie zgadzam się z opinią
  3
  ~gogi 1 godzinę i 32 minuty temu
  Jak zawsze „nasi” mocni w gębie , a potem płacz : to nie ja ,itd……..

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  1
  Nie zgadzam się z opinią
  1
  ~he he he 1 godzinę i 13 minut temu
  Pewnie naszych ułanów z szabelkami im wyślą ?

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  7
  Nie zgadzam się z opinią
  1
  ~igla1 1 godzinę i 13 minut temu

  Normalni ludzie używają tabletek przeciw bólowym np. Ibuprom a w rosii nazywają się Putinprom i one leczą nawet świat ze złudzeń.

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  6
  Nie zgadzam się z opinią
  2
  ~axim 1 godzinę i 14 minut temu

  zawsze czarny mial najgorzej

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  10
  Nie zgadzam się z opinią
  5
  ~fanck 1 godzinę i 15 minut temu

  Kpienie z Putina nic nie kosztuje. Ale kiedy zakpi sobie Putin to zobaczycie ile trzeba będzie wybulić.

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  6
  Nie zgadzam się z opinią
  2
  ~Piter 1 godzinę i 16 minut temu

  Co to sa te je…..e memy ?? Jaki idiota to tak nazwal ?

  odpowiedz
  Zgłoś do moderacji
  Zgadzam się z opinią
  7
  Nie zgadzam się z opinią
  1
  ~aligar 1 godzinę i 20 minut temu

  Raczej kpina z Obamy.

  W moim przekonaniu szkoda czasu na takie głupoty. To jest raczej „zaśmiecanie” poważnego tematu bełkotem z jakiejś opanowanej przez pejsiatych strony.
  opolczyk

  Polubienie

 5. Kiev snipers hired by Maidan leaders – leaked EU’s Ashton phone tape
  http://rt.com/news/ashton-maidan-snipers-estonia-946/

  The snipers who shot at protesters and police in Kiev were allegedly hired by Maidan leaders, according to a leaked phone conversation between the EU foreign affairs chief Catherine Ashton and Estonian foreign affairs minister, which has emerged online.

  Polubienie

 6. Putin nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_05/Putin-nominowany-do-Pokojowej-Nagrody-Nobla-8486/

  Prezydent Rosji Władimir Putin jest nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla – poinformował szef Instytutu Nobla w Oslo Geir Lundestad.
  W tym roku o nagrodę ubiega się rekordowa liczba osób. Na liście nominantów znalazło się 278 polityków, działaczy społecznych i organizacji, w tym Edward Snowden i zwierzchnik kościoła papież Franciszek. Komitet Noblowski ogłosi laureata pokojowego Nobla w połowie października.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/02/rosja-gotowa-do-wojny-o-krym-brawo-rosja-bolszoje-spasiba/#comment-73428
  opolczyk

  Polubienie

 7. http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_05/Za-liderem-Prawego-Sektora-wyslano-miedzynarodowe-listy-goncze-2191/
  Za liderem Prawego Sektora wysłano międzynarodowe listy gończe

  Rosja wysłała za liderem ultranacjonalistycznej ukraińskiej organizacji Prawy Sektor, Dmytrem Jaroszem, międzynarodowe listy gończe, zaocznie postawiono mu zarzut nawoływania do działalności terrorystycznej i ekstremistycznej – poinformował przedstawiciel Komitetu Śledczego Rosji, Władimir Markin.
  „W najbliższym czasie śledczy zamierzają wnioskować o zaoczne wybranie dla Jarosza środka zapobiegawczego w formie aresztu” – powiedział Markin.
  Jarosz uważa Rosję za odwiecznego wroga Ukrainy i jest przekonany o konieczności wojny między dwoma krajami.

  Za liderem Prawego Sektora wysłano międzynarodowe listy gończe…

  Najwyższy czas. Bandytów należy ścigać, sądzić i karać!
  opolczyk

  Polubienie

 8. „Polakom … zrobimy drugi Katyń” słowa Dmitrija Jarosza -przywódcy „Prawego Sektora” w rozmowie z Olegiem Tiahniobokiem – przywódcą partii „Swoboda ”

  Stenogram rozmowy pomiędzy liderem ugrupowania „Swoboda” Oleg Tiahnibok i liderem ugrupowania „Prawy sektor” Dmitrij Jarosz .
  Rozmowa miała miejsce w dniu 25 lutego 2014 r. w restauracji „Turgieniew” na ulicy Wielkiej Żytomirskiej 40 w Kijowie / na tej samej ulicy pod numerem 23 mieści się siedziba partii „Swoboda”/. W rozmowie poruszony jest również polski wątek.

  http://wesservic.livejournal.com/851729.html

  Tłumaczenie własne przytoczonej wyżej rozmowy pomiędzy Tiahnibokiem i Jaroszem w części dotyczącej Polski i Polaków :

  Oleg Tiahnibok : Dobrze! Z Rosjanami i Europejczykami jasne, co myślisz o Polakach . Oni poważnie myślą o powrocie na Wołyń. Na mapach już zaczęli Wschodnie Kresy rysować. Tam są silne prapolskie nastroje. Jeśli z Europą wspólnego języka nie znajdziemy , rozżaleni na nas mogą spuścić „polskiego psa”. W styczniu polski sejm oskarżył “Swobodę” / ugrupowanie Tiahniboka –przyp. własna/ o prowadzenie antypolskiej polityki. Mnie nazwali antysemitom i russofobem. Tyle szumu było.

  Dmitrij Jarosz : Możesz być dumny. Mnie jeszcze tak nikt nie nazwał. Mało OUN i UPA krwi przelali ? Będą podnosić głowę, my im zrobimy drugi Katyń . Ani metra ukraińskiej ziemi nie oddamy ani Rosjanom, ani Polakom , ani tym bardziej Żydom. Karabinów na wszystkich starczy. Mam do ciebie Oleg kolejne pytanie. Ja nie rozpuszczę Majdanu do prezydenckich wyborów. Zainstaluje kontrolę w najważniejszych ministerstwach i regionach. Będę ubezpieczał twoje działania. . W zestawieniu z możliwościami twojej „Swobody”to będzie siła. W ostatecznym etapie jeżeli „pacuki” / prawdopodobnie chodzi o Jaceniuka , Kliczkę i Tymoszenko -przyp. własna/ znowu zaczną handlować Ukrainą, my znowu podniesiemy Majdan i weźmiemy władzę. Naród już jest gotów do tego…

  Oto z jakimi hasłami maszerują bojówkarze Dmitrija Jarosza – lidera „Prawego Sektora” i członkowie partii „Swoboda” na czele której stoi Oleg Tiahniobok, a sceneria przypomina marsze niemieckich faszystów.

  Polubienie

  • „Ani metra ukraińskiej ziemi nie oddamy ani Rosjanom, ani Polakom , ani tym bardziej Żydom. ” – fałszywka żydowska albo celowe dezinformacyjne tłumaczenie bo sam naczelny rabin ukrainy zachęcał swoich poddanych do pomagania Majdanowi w tym i tym cytowanym kolesiom a ponieważ to czynił mają oni (banderowskie, majdanowe ugrupowania żydowskie) z ukraińską diasporą żydowską wspólne INTERESY teraz maskowane „antysemickością” tamtych polityków. Ale to wszystko to tylko ponowne chowanie się nazistowskiej Bestii w kupę judaistycznego, propagandowego gówna by wyrezać ze świadomości czytelników wesołe rabiniczne rechotanie „hurra, wygraliśmy, mamy władzę, zróbmy teraz ukraińskim autochtonom kolejny PURIM (holokaust w stylu halal)”.

   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/glowny-rabin-kijowa-rewolucja-ukrainie-prawdziwy-purim-2014-02


   Ktosiu – banderowców agentura banksterów – i Izraela – wykorzystała w jewrosrajdanie jako użytecznych idiotów. Gdy przyjdzie co do czego, tych szowinistów CIA i Mossad wybiją do ostatniego. A Ukraina będzie żydowskim folwarkiem.
   opolczyk

   Polubienie

   • Dyć to mówię, żydom się wydawało iż wygrali już Ukrainę na swój folwark i się nieopatrznie w prasie wygadali. Ponieważ Putin ich przejrzał jak nauczycielka szkolne bahory teraz idzie zmasowana propaganda by:

    – wyrezać ze świadomości TV-bydełka „żydowską odpowiedzialność” za dojście „żydowskich, nazistowskich ugrupowań” na Ukrainie do władzy i związaną z tym „odpowiedzialność żydów” za bestialskie mordy policjantów (Bierkut) w czasie zamieszek na Majdanie.

    – wyrezać ze świadomości TV-bydełka odpowiedzialność zachodnich tzw „demokratycznych” REŻIMÓW w sponsorowaniu tego nazistowskiego puczu, reżimów z izraela, anglii, usa czy samych niemiec. To odwracanie uwagi jest związane z działalnością lokalnych banderowców jacy swoimi chucpami wkręcili Polskę w ukraiński Zamach Stanu dokładnie po to by teraz można mówić o „Polsce jako kraju popierającym polityczny terroryzm” i by później można było w Poslce zainstalować „ODPOWIEDNI i ODPOWIEDZIALNY RZĄD (judeopedałowni zwanej Judeopolonią),

    – wkręcić TV-budełko w „oczekiwane rozwiązanie ukraińskiego konfliktu” czyli „pójścia gojów na moskala” bo „żydowska Rasa Panów” tak im każe. Po to się „zbroimy”, do judeopedalskiej „misji w Moskwie” która miała nastąpić po założeniu amerykańskich baz rakietowych na Ukrainie.

    – ..plus kilka innych mniej ważnych celów.

    To co ważne w tym konflikcie to ZOSTAŁO JUŻ POWIEDZIANE, teraz w prasie jest już tylko PROPAGANDA i wrolowywanie w nieudany pucz polskiego, tuskowego FRAJERA z dymaniem polaczków z kasy na „gospodarczą pomoc nazistom z majdanu” (a tak naprawdę to na opłacanie im najemników do dalszej walki ze „wschodem” (wschodnia Ukraina)).

    Polubienie

   • Z nazistowskim zamachem na rządowe TU-154 we Smoleńsku było dokładnie tak samo. Wtedy też przez pierwsze dwa dni trwała zmasowana nagonka „ośrodków opiniotwórczych” by osiągnąć określone cele propagandowe – „wkręcenie Rosjan w odpowiedzialność za „zachodni” zamach” i „szczucie polskich gojów do ‚marszu na Moskwę'”. Wprogramowanie im tego behawioryzmu.

    Ponieważ Putin nie był kiep to szybko przejął inicjatywę (plus szczątki samolotu) a z braku wyraźnych efektów (wzrost antyrosyjskich zamieszek w kraju) ośrodki „opiniotwórcze” na polecenie centrali szybko zmieniły front na (udawaną) „prorosyjskość” a sekta smoleńska dostała wytyczne i oficera kontaktowego na coraz bardziej samośmieszające się parcie na „wyjaśnienie tego zamachu”. Wszystko po to by zabezpieczyć sobie tyły na wypadek okazania przez Rosjan dowodów na zachodni bandytyzm dokonany na hm .. naszej klasie politycznej już zbędnej globalistom w ich planach.

    Ale szczucie na „ruska” trwa od dawna bo potrzebny jest polski motłoch do wykrwawienia się na „pierwszej obronnej salwie” żeby po nim, po ich trupach, na gotowe mogli pojechać do Moskwy prawdziwi już nazistowscy dygnitarze. Czyli śmietanka oficieli starej jUdE.

    Polubienie

   • Zaraz się pewnie też okaże iż „3 miliony polskich repatriantów z izraela to (przypadkowo) zołnierze z IDFu” w czynnej służbie ze zasponsorowanycm przez polaczków uzbrojeniem.

    Ale oficjalnie to „Polacy będa prowokować Rosjan na Ukrainie”. Bo polskie dokumenty mają.

    Polubienie

  • Prośba do tych, którzy znają j. angielski – proszę o przetłumaczenie najważniejszych wypowiedzi jewroministerki Catherine Ashton dotyczących powiązań bandytów z jewromajdanu ze snajperami – najemnikami banksterów. Tego Estończyka też.

   Polubienie

 9. „Jak więc można twierdzić, że Rosja idzie w ślady bandytów zbrodniarzy z USA? ” – masz rację, porównywanie Rosji od USA jest nie na miejscu, USA to państwo zbrodnicze na równi III Rzeszą, zresztą ich sojusznicy wcale nie są lepsi, Wlk. Brytania, Francja, Hiszpania czy Holandia to tak samo zbrodnicze państwa, nie dość że współuczestniczą w żydo-banksterskich agresjach to jeszcze ciąży na nich przecież okres kolonialny, to co wyprawiali w koloniach choćby z ludnością tubylczą można porównać jedynie z działalnością żydo-hitlerowców. Niemniej dobrze się dzieje że Rosja będzie budować bazy wojskowe po całym świecie, nawet w pobliżu USA, dzięki temu USA nie będą takie pewne siebie, bowiem zawsze będą mogły zaliczyć trafienie rosyjskim atomowym fajerwerkiem dosłownie zza płotu a i rosyjskie wojsko będzie mogło reagować znacznie szybciej, ponieważ będzie obecne na całym świecie.

  Polubienie

  • Budowanie przez Rosję baz wojskowych w krajach które są sojusznikami Rosji – za ich zgodą – to konieczność. I nie ma to nic wspólnego z rzekomym „kolonializmem” czy „imperializmem” rosyjskim. To po prostu obrona konieczna przed żydo-banksterskim imperializmem.

   Polubienie

 10. http://polish.ruvr.ru/2014_03_05/Estonia-potwierdzila-autentycznosc-rozmowy-o-snajperach-na-Majdanie-7694/

  Estonia potwierdziła autentyczność rozmowy o snajperach na Majdanie

  „To przykre, że taki podsłuch w ogóle był prowadzony” – powiedział Paet. Dyplomata wstrzymał się od bardziej szczegółowych komentarzy.

  Zapis rozmowy Paeta z Ashton został dziś zamieszczony w serwisie YouTube.

  Według tego, co powiedział Paet, ludzie, którzy ponieśli śmierć po obu stronach, zostali zabici przez tych samych snajperów, którzy zostali wynajęci przez liderów Majdanu. (czyli ŻYDÓW – dop)

  Polubienie

 11. (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/poslowie-przyjeli-uchwale-solidarnosci-polskiego-sejmu-z-ukraina/nmjp7)

  „~Alfa :

  Dwóch poważnych ,stałych publicystów w ANGORZE napisało,że Polska wydała na pomarańczową rewolucję 9 !!!MILIARDÓW złotych tzn każda polska rodzina zaocznie dała 1 tyś,złotych.!!!Skąd były te pieniądze i kto na to pozwolił!!!???Ten człowiek powinien dostać 9 lat pudła.A ile wydajemy po cichu teraz? ”

  Teraz liczmy ile „wydamy” na obecną żydowską, nazistowską rewolucje „brunatnych ludzi Europy”.

  To co rząd zabał z OFE, to co zamierzamy wziąć na modernizacje armii, to co „pożyczymi” ukraińskim nacjonalistom ….

  Może starczy rezerw dewizowych w NBP, jak tam są jakiejś jeszcze.

  Polubienie

 12. Tu jest kryminalna rozmowa szefowej EU w tłumaczeniu na rosyjski

  Interpol powinien zacząć działać. Począwszy od Ashton
  Переговоры Паэта с Кэтрин Эштон про снайперов на Майд


  Po rosyjsku rozumiem niestety tylko trochę. A potrzebuję dokładnego tłumaczenia tych jakże ważnych wypowiedzi – demaskujących bandytyzm i zbrodniczość jewromajdanu.
  opolczyk

  Polubienie

  • W przekazie rosyjskim tej rozmowy nie stwierdzam nic sensacyjnego , w tym na temat tych samych snajperów strzelających do obu stron konfliktu. Przede wszystkim nie ma wskazania na to kim oni byli. Cała rozmowa sprawia wrażenie pogaduszki dwóch osób nie bardzo zorientowanych co tak naprawdę sie dzieje na Ukrainie.

   Polubienie

   • Kryminalna sprawa jest to, ze Ashton
    1nie zażądała natychmiastowego śledztwa podczas tej rozmowy (i później),
    2uznała rząd zbrodniarzy, którzy najwidoczniej sami wystawiali snajperów , skoro nie zgadzali się na sledztwo!
    3 ofiarowała im 15 mln euro tymże zbrodniarzom!!!

    Polubienie

 13. Here is the key exchange, just after 8 minutes into the conversation :

  Paet: „All the evidence shows that people who were killed by snipers from both sides, policemen and people from the streets, that they were the same snipers killing people from both sides. … Some photos that showed it is the same handwriting, the same type of bullets, and it is really disturbing that now the new coalition they don’t want to investigate what exactly happened. So there is now stronger and stronger understanding that behind the snipers, it was not Yanukovych, but it was somebody from the new coalition.”

  Ashton: …) that’s interesting. Gosh.”

  Paet: „It already discreditates (sic) this new coalition.”

  Proszę to przetłumaczyć!
  opolczyk

  Polubienie

 14. Dla przypomnienia: kryminalna ingerencja USA w sprawy wewnetrzne Ukrainy

  Марионетки Майдана

  “I think Yats [Yatsenyuk] is the guy who’s got the economic experience, the governing experience,” Nuland says. “What he needs is Klitsch [Klitschko] and [Oleh] Tyahnybok on the outside. He needs to be talking to them four times a week, you know. I just think Klitsch going in, he’s going to be at that level, working for Yatsenyuk, it’s just not going to work.”

  Pyatt agrees.

  “Let me work on Klitschko,” he can be heard saying, “and I think we should get a Western personality to come out here (to Ukraine) and midwife this thing.”
  The controversial alleged Nuland „Fuck The EU” clip… (the discussion of the EU and UN involvement begins around 2:50)

  And for comparison’s sake – Nuland last month delivering a statement on the situation in Ukraine…

  Polubienie

 15. Potwierdzenie autentycznosci nagrania z Min. Spraw Zagr. Estonii:

  http://www.vm.ee/?q=node/19352

  As for at least one of the affected parties, Estonia, it has just confirmed the authenticity of the recording, and the ministry of foreign affairs has organized a press conference to answer media questions today at 5 pm. From the Valisministeerium:

  No. 84-E Foreign Minister Urmas Paet and EU foreign policy chief Catherine Ashton uploaded to the Internet today, a phone call is authentic.

  Paet and Ashton conversation took place on 26 February, following Estonia’s Foreign Minister’s visit to Ukraine, and immediately after the end of the street violence.

  Foreign Minister Paet communicate what he had said about the meetings held in Kiev last day and expressed concern about the situation.

  „It is extremely regrettable that such an interception is occurring at all””said Paet., Including its call for today’s photos are not random,” he added.

  Polubienie

 16. Obce wojska na polskiej ziemi…

  Pentagon boosts training in Poland, NATO air policing amid Ukraine crisis

  The US military, eying ways to support allies during the crisis in Ukraine, is stepping up joint training through an aviation detachment in Poland and boosting participation in a NATO air policing mission, Defense Secretary Chuck Hagel told Congress on Wednesday.

  http://voiceofrussia.com/news/2014_03_05/Pentagon-boosts-training-in-Poland-NATO-air-policing-amid-Ukraine-crisis-2674/

  US warship given go-ahead to traverse Turkish Straits
  http://www.todayszaman.com/news-341265-us-warship-given-go-ahead-to-traverse-turkish-straits.html

  5 March 2014 /TODAY’S ZAMAN, İSTANBUL
  Turkey has granted authorization for the passage of a US warship through the Turkish Straits to the Black Sea, an official speaking on condition of anonymity said on Wednesday.
  The ship is expected to travel through the straits within the next few days, the official added. Turkish media reported on the arrival of the aircraft carrier USS George H.W. Bush in a Greek port, but the official said that a different US ship was set to pass through the Straits, but that he could not reveal its name.

  The passage of the US ship comes amid tensions between Russia and the West over Russian military incursions in the Crimea peninsula in southern Ukraine and hints of a larger invasion of Ukrainian territory following the toppling of former Ukrainian President Viktor Yanukovich in the wake of anti-government and pro-EU protests.

  Polubienie

 17. Tu urywek z niemieckojezycznego artykulu rowniez ujawniajacego rozmowe pomiedzy Ashton i Paet :

  „Die Hammeraussage von Paet ist aber, laut seinen Informationen haben die selben Scharfschützen auf beide Seiten geschossen, auf die Protestierer und auf die Polizei. Die Kugeln die in den Leichen gefunden wurden stammen aus den selben Gewehren. Paet sagte auch, der Schussbefehl kam nicht von Janukowytsch, sondern von den Anführern des Maidan.”

  Uderzajaca jak mlotem jest wypowiedz Paeta, bo wedlug jego informacji, to ci sami strzelcy strzelali na dwie strony, na protestujacych i na policje. Kule , ktore odnaleziono w ofiarach pochodza z tej samej broni. Paet powiedzail rowniez, ze rozkaz do strzelania wyszedl nie od Janukowicza, lecz od przywodcow Majdanu.

  Nastepny urywek :

  „Damit wird bestätigt was wir schon lange sagen, die Gewalt und die Tötung durch Scharfschützen war geplant, wurde von denen befohlen die den Umsturz wollten und durchgezogen haben. Sie sind die Mörder und haben die Toten bewusst für den Umsturz verwendet.”

  Tym samym potwierdza sie to, co juz dlugo mowimy, przemoc i zabojstwa przez strzelcow byly zaplanowane , zostaly przez tych rozkazane , ktorz y ten przewrot chcieli i przeprowadzili.
  Oni sa mordercami i swiadomie uzyli zabitych dla tego przewrotu.

  Kolejny urywek:

  „Hört euch das Gespräch an, es ist erstaunlich was intern in der EU alles über die Ukraine besprochen wird. Sie wissen ganz genau was los ist, dass es sich um einen illegalen Putsch handelt und wer die Verbrechen wirklich begangen hat. Die Menschen in Kiew wurden getäuscht und die Schuld auf Präsident Janukowytsch geschoben, er hätte den Befehl gegeben auf die Demonstranten zu schiessen, dabei waren es die Putschisten. Paet sagte, das neue Regime hätte deshalb kein Interesse eine Untersuchung durchzuführen.”

  Posluchajcie tej rozmowy , jest to zdumiewajace co wewnetrznie w EU jest omawiane o tym wszystkim w Ukrainie. Oni wiedza bardzo dokladnie, co sie dzieje i ze chodzi o nielegalny pucz i kto rzeczywiscie popelnil te zbrodnie. Ludzie w Kijowie zostali zmyleni i wine przesunieto na Janukowicza, ze jakoby on wydal rozkaz strzelania do demonstrantow, przy czym byli to puczysci. Paet powiedzial, ze dlatego tez nowy rezim nie wykazuje zadnego zainteresowania do przeprowadzenia sledztwa.

  Caly tekst zrodlowy z filmem w oryginale :

  http://brd-schwindel.org/abgehoertes-gespraech-zwischen-ashton-und-paet/

  Polubienie

 18. Tez zagladam na ” Wszystko to zgielk i dym ” czy tez dosadniej ” Jazgot i zadyma” i nie nadazam czasami z czytaniem, kiedy tez cieszy fakt powstania kasajacego prawda jednego „psa” ze wczesniejszego „wola i osla” czyli podjudzanych wczesniej przeciwko sobie Aryjczykow.

  Odwieczni wedrowni handlarze religii i rewolucji, z brudnymi myckami na czerepach , obrzezane nie tylko na czlonku kurduple z chowu wsobnego z dziedzicznym syfilisem, duchowo -fizyczne pokraki wlasnie tego najbardziej sie obawialy, ze rasowi ludzie bialej rasy w koncu zdemaskuja ich sztuczki w stylu objazdowego „teatrzyku” i zaczna „szczekac” na nich z czujnoscia dobrego psa , na tego pejsiaka „trzeciego”, ktory wlasnie z tego zbyt dlugo juz „korzystal”, ze dwoch sie kloci, ze „woly” germanskie i „osly” slowianskie po uprzednim „oprogramowaniu” szkolnym i mendialnym wzajemnie sie znienawidzily i wyzynaly, chociaz religie mieli taka sama.

  Trafilam w koncu na rozwiazanie tej zagadki wspolnej religii „milosci”, w ktorej to jednak jej wyznawcy niezaleznie od tego, czy polscy, niemieccy i rosyjscy wraz z innymi nacjami przechodzili i przechodza droge krzyzowa,w biedzie i w ponizeniu do przedwczesnej smierci z wycienczenia praca, chorobami i w niedozywieniu albo tez ginac w „roli” miesa armatniego.

  ” NOWY PORZADEK SWIATA WEDLUG PAPIEZA

  Nieco inny menedzerski model papieza.

  Tlumaczenie jednego interesujacego dokumentu z obszaru Metropolitan z konferencji Jana Pawla II w Sao Paulo w dniu 26 czerwca 1985.

  Art. 1 Nikt nie bedzie mial dostepu do uslug pocztowych bez tej liczby.

  Art. 2 Nikt nie moze byc zatrudniony w jakimkolwiek przedsiebiorstwie albo w jakiejkolwiek szkole, chyba ze ma ta liczbe.

  Art. 3 Zaden student nie moze sie zapisac do jakiejkolwiek uczelni bez tej liczby albo bez liczb swoich rodzicow.

  Art. 4 Kazda dusza, ktora sie nie kierunkuje wedle tej socjalnej umowy , nie moze bez tej liczby kupowac albo sprzedawac.

  Art. 5 Nikt nie moze sprzedawac albo kupowac zywnosci i tez jej nie moze posadzic bez tej liczby.

  Art. 6 Nikt nie moze umieszczac ani podejmowac pieniedzy z banku bez tej liczby.

  Art. 7 Kto tych artykulow Unii nie uznaje albo je odmawia powinien byc srogo ukarany smiercia.

  Art. 8 Kto nie ma liczby, temu zabrania sie podrozowania.

  Art. 9 Zwiazki ekumeniczne powinny zadecydowac o przyznaniu liczby.

  Art. 10 Import i eksport powinien byc przeprowadzany przez liczbe.

  Art. 11 Powinien powstac miedzynarodowy system pieniezny z zatwierdzeniem tej liczby.

  Art. 12 Wspolnoty moga sie zbierac w jednym dniu, w niedziele wedlug tej liczby.

  Art. 13 O biede w innych krajach mozna sie zatroszczyc do poprawy w lepszym zyciu wedlug tej liczby.

  Art. 14 Nikt nie moze miec zezwolenia na lowiectwo albo wedkowanie bez tej liczby.

  Art. 15 We wszystkich swiatowych systemach transportu musi sie on odbywac w zgodnosci z ta liczba.

  Art. 16 Nikomu bez liczby nie bedzie zezwolone przyjecie do szpitala.

  Ten plan przedlozony zostal przez papierza Jana Pawla II z powodu konferencji w dniu 26.06.1985 w Kenii.. Projekt ten zostal znowu zaprezentowany we wrzesniu 1993 roku. ”

  ” Czym jest ta liczba ?

  Przeczytajcie Objawienia 1- 18 !

  I tak on uczyni ( ten drugi zwierz , USA postara sie o to ) , ze mali i wielcy,bogaci i biedni, wolni i sludzy – wszyscy razem otrzymaja znamie bestii na ich prawej rece albo na ich czolach, nikt nie bedzie mogl kupowac albo sprzedawac, chyba ze bedzie mial znamie bestii czyli imie (pierwszego) zwierza albo liczbe jego imienia.

  Tu jest ta wiedza ! Kto mam rozum, ten rozwazy liczbe (pierwszego) zwierza , bowiem jest to liczba jednego czlowieka i jego liczba wynosi szescsetszescdziesiatszesc.

  Liczba 666 jest liczba pierwszego zwierza, papiestwa i kazdego po kolei urzedujacego papieza ! Wiecej o tym w innym artykule.

  We wrzesniu 1993 spotkaly sie , jak zaplanowano przedstawiciele wszystkich swiatowych religii w Chicago ( NZ z 2.9.1993).

  Te 16 artykulow papieza sa wspolna “globalna etyka”, co do ktorej osiagnieto wspolne porozumienie. Zezwala ono z kolei wszystkim kosciolom zachowanie ich roznorodnych nauk, kiedy tylko uznaja one wylacznie papieza jako najwyzszego przywodce religijnego swiata i jego “nowy porzadek swiata”.

  To nie bedzie trudne do przyjecia nawet dla buddystow, hinduistow, muzulmanow wraz z pozostalymi ugrupowaniami religijnymi.

  USA przodowac bedzie jako pierwszy jezdziec i policjant swiata, troszczyc sie bedzie o to, zeby wprowadzic nowy papieski porzadek swiata i z dobrym przykladowo wprowadzeniem odpowiedniego niebiblijnego prawa niedzielnego (biblijny jest tylko szabas !), ktore lezy juz gotowe w szufladzie, wybiegajacego do przodu w antychrzescijanskich zamiarach.

  Unia europejska dolaczy sie.

  W 1995 roku papiez przywolal do wiernosci Jezuitow , ” …. pozostac wiernym bez wahania i dwuznacznosci wobec linii postepowania wprowadzonych przez ich tworce .”
  (NZ z 6.1.1995 ) .

  Co to oznacza , wiemy juz teraz.

  Najwyzszy wladca tego swiata dawno zadecydowal, co jego “nowoczesni Hitlerzy” pod plaszczykiem wiary beda wkrotce przeprowadzac. ”

  Zrodlo oryginalne : http://brd-schwindel.org/die-neue-weltordnung-des-papstes/

  Moze to tlumaczenie otworzy w koncu oczy tym, ktorzy jeszcze „wierza” w nieszkodliwosc zydlackich „religii” oraz w to, ze „religie” nie maja nic wspolnego z „polityka” ?

  Polubienie

 19. Jak juz z „korzyscia” i w „zaletach” skanowani sa klienci polskich bankow wedlug artykulu pod numerem 6 powyzszego tlumaczenia o talentach menedzerskich „polskiego” PAPIERZA !

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/technologia-biometryczna-stala-sie-dostepna-klientow-jednego-polskiego-banku-2014-03

  „Blad” ortograficzny tego najwyzszego stanowiska w koszernym rzeznictwie jest celowy , do unaocznienia znaczenia slowa „papiez”, powstalego przeciez ze slowa zrodlowego „PAPIER”, bo to na PAPIERZE za pomoca atramentowych „zydo – kleksow” powstaly najpierw rzeczywiste choc anonimowe diabelske cyrografy bez wiedzy i zgody ludzi, gdzie ich wymuszanie podpisu „wlasna krwia” zastapiono elektronicznymi „dybami i okowami” , nowoczesnymi kajdanami elektronicznego „spowiednika” i „pasterza” slepych, gluchych i glupich „owieczek” wierzacych tylko w to , co zostalo „napisane” czy we wszesniejszych wiekach „namalowane” dla analfabetow.

  Ludzie wchodza jak w „dym” papierow – papieskich zadymiarzy i w kleksy kopistow watykanskich , bo chca do obiecywanego im przez nich „nieba” , kiedy nie widza, jak usuwa im sie spod stop ich „ziemia” – wywlaszczana „prawnie” przez winkeladwokatow pejsatych banksterow, bedacych na uslugach swojego glownego rabina – papierza po metamorfozie z czarnej na biala mycke.

  Polubienie

 20. Wybacznie, niestety nie dysponuje czasem, by tlumaczyc teksty i video,

  Wir wissen jetzt also etwas mehr: Wir wissen jetzt, dass man in Kiew ein ähnliches Szenarium entwickelt hat wie

  a. 2000 in Serbien, als Milosevic ‘durch eine Revolution’ gestürzt wurde; der Monarchist Kostuniza, der sich damals als Demokrat aufspielte, war ihr Geburtshelfer. Eine der Organisationen (‘Otpor’ – Widerstand), die in Belgrad aktiv war, war auch in Kiew wieder aktiv; diesmal unter dem Namen ‘Canvas’, Dahinter steckt eine westliche NGO;

  b. wie in Venezuela 2002 beim Putschversuch gegen Hugo Chavez, als auch Scharfschützen auf Demonstranten schossen und man dann die Pro-Chavez-Demonstranten dafür verantwortlich machte. In Wirklichkeit waren es die Heckenschützen der Putschisten;

  c. wie in Syrien, als im März 2011, als die Unruhen begannen, in Holms Scharfschützen auftauchten, die sowohl auf Polizisten als auch auf friedlich demonstrierende Menschen schossen, was man dann später Assads Polizei in die Schuhe schob, ‘der sein eigenes Volk mordet’;

  d. auch in Ägypten traten diese vermummten Killer bei den Demonstrationen und Gegendemonstrationen auf, um die Stimmung kräftig anzuheizen und in gewalttätige Bahnen zu lenken. Dort wollte man Morsi helfen.

  Wer verbirgt sich nun aber hinter dieser ‘dritten Kraft’, wie sie der sehr gute Kommentator Eric Dreitzer (antiimperialism.com) nennt?

  Wir wissen, dass israelische IDF-Veteranen mit einer Kampfausbildung mit von der Partie waren und sogar eine führende Rolle in den Straßen Kiews spielten. Aber das scheint erst die Spitze des Eisbergs zu sein. Diese flexible Killertruppe, die mal hier, mal dort eingesetzt wird, wenn es darum geht, eine Farbenrevolution zum Siege zu verhelfen, die letztendlich Oligarchen nützt, die eng mit den Zionisten zusammenarbeiten (von den großen 10 russischen Oligarchen hatten acht ihre Konten in Israel, darunter Chodorkowski), sind Leute, die Israel ausbildet.

  Wir wissen z. B., dass die Mörder der vier iranischen Atomwissenschaftler, die von Motorrädern aus in Teheran ihre Morde verübten, MKO-Leute waren, von denen einer im iranischen Fernsehen zugab, südlich von Tel Aviv in einem Lager des Mossad seine Ausbildung bekommen zu haben. Deshalb meine Vermutung: Die Scharfschützen sind von Mossad ausgebildet und in die Ukraine geschickt worden.

  Das zionistische Regime, dass damals, zur Zeit der Zweiten Intifada (ab 2000) nicht müde wurde, von ‘palästinensischem Terrorismus’ zu sprechen, praktiziert diesen Terrorismus selbst und exportiert ihn dorthin, wo er am ‘sinnvollsten’ für einen Regime-Change eingesetzt werden kann – Regime-Wechsel, die Oligarchen nach oben schwappen, die eng mit den Zionisten verbunden sind.

  Jest oczywiste, że snajperów szkolił Mossad i że Izrael maczał w jewromajdanie paluchy:

  Prasa izraelska: snajper zabił Żyda, ktory szkolił zasrajdańców przez 4 mies.
  B. żołdak israelski dowodził srajdańskim oddziałem bojowym
  B. oficer wojsk Izraela kieruje srajdanem, a sajanie partycypują

  http://grypa666.wordpress.com/
  opolczyk

  Polubienie

 21. Ciekawe na jakich „papierach” przerzucani sa tak niewidzialnie te rozne typy spod ciemnej gwiazdy Dawida , ci szkoleni mordercy i koszerni rzeznicy, bo czapek niewidek jeszcze nie wymyslono i to wsciekle oraz podstepne talatajstwo przeslizguje sie przeciez przez ostre kontrole lotnicze przeprowadzane wlasnie z powodu zagrozenia terrorystami i tak przykladowo to, skonfiskowano mi juz trzy razy z kolei male przyborniki do manicure z torebki, bo przeciez moglabym nimi sterroryzowac czlonkow zalogi i porwac samolot w nieznanym kierunku.
  Co za curva paranoja, ze ci wszyscy „wybrani” i „szczycacy” sie obrona ludu pracujacego miast i wsi przed „terrorystami” sami nimi sa i to wlasnie ci odwieczni dilerzy smierci dostaja stanowiska „polityczne” w kamuflarzu „demokracji” od pejsiakow produkujacych bron, rabujacych i tak wczesniej wszelkie wyjudzane podatki przeznaczone na „bezpieczenstwo” pracowitych owiec i baranow dostarczajacych w czasie „pokoju” „zlotego runa” w formie podatkow i wielu innych papierowych metod strzyzenia i golenia.

  Sprobuje odnalesc nagranie z oryginalnym glosem dilera – Hitlera i w ktorym chodzilo tylko i wylacznie o sprzedaz broni za podatki „baranow” niemieckich wraz z jej natychmiastowym „uzyciem” w czasie toczacej sie wokol dzialan drugiej wojny swiatowej i ktora to bez watpliwosci nadal trwa.

  Polubienie

 22. „Według mnie to tylko polityczna chęć zyskania wsparcia populacji Rosyjskiej, co nie ma zbytniego związku z kulturą dawnych słowian, Putin wciąż tęskni za ZSRR.” – w obliczu globalnej wojny banksterów przeciw ludzkości rzekoma tęsknota Putina za ZSRR jest najmniejszym zmartwieniem, zresztą ZSRR jakby nie było też stał na drodze banksterom(nawet za czasów Stalina), więc jakby przetrwał do naszych czasów a wciąż byłby poważną przeszkodą w zdobyciu przez banksterów totalitarnej władzy to też stanął bym po stronie ZSRR.

  Polubienie

 23. EU – Parlamentariusz : Zachodnie media pokazuja nam o Ukrainie czysty Hollywood, wszystko to klamstwo !

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.