No i mamy (moja żona i ja) na karku niemiecką policję kryminalną…

.

th_rece_kajdanki_aresztowany_bw_640

.

Wczoraj, 25 lutego otrzymaliśmy (żona i ja) pocztą wezwanie na przesłuchanie w dniu 27 lutego 2014 roku.

.

krimi

.

W zasadzie otrzymanie wezwania na przesłuchanie przez policję niemiecką nie było dla nas zaskoczeniem. Ok. 5 miesięcy temu, po trzecim najściu mojej teściowej przez agentów ABW/policjantów z Komendy Głównej żona zatelefonowała do centrali ABW domagając się wyjaśnień. Bezpieczniak rozmawiający z nią stwierdził, że najścia u teściowej nie są samowolą ABW czy policji, bo obie te formacje wykonują jedynie polecenia otrzymywane z prokuratury warszawskiej. Która prowadzi śledztwo/dochodzenie w sprawie mojego domniemanego, bzdurnie wyssanego z palca terroryzmu. I to prokuratura wysyła ich do teściowej. Na takie wyjaśnienie moja żona poprosiła bezpieczniaka o numer telefonu prokuratorki prowadzącej owo śledztwo/dochodzenie. Otrzymała go i zadzwoniła do prokuratorki. A ta odmówiła podania jakichkolwiek szczegółów (np. na jakiej podstawie i dlaczego podejrzewany jestem o terroryzm), stwierdziła jedynie lakonicznie, że zostaniemy w tej sprawie wezwani na przesłuchanie przez niemiecką policję lub/i prokuraturę. Tak więc wezwanie jakie otrzymaliśmy nie było dla nas zaskoczeniem. Zdziwieni byliśmy jednak, że nie tylko przesłuchiwać będzie nas policja kryminalna, ale kompletnie zaskoczył nas powód wezwania jak i charakter, w jakim będziemy przesłuchiwani.

Otóż wezwano nas w sprawie prowadzonego ermittlungsverfahren (postępowania wstępnego) wegen (z powodu) Nötigung (wymuszenie, zmuszenie kogoś do czegoś, stosowanie niedozwolonych środków/metod  przymusu/wymuszania czegokolwiek) von Verfassungsorganen (na organach konstytucyjnych). Przesłuchiwani będziemy als Beschuldigte – czyli w charakterze oskarżonych.

W pierwszym momencie pomyśleliśmy, że jest to dalszy ciąg prokuratorsko/ABW-owsko/policyjnej hucpy z moim domniemanym terroryzmem. Ale przecież wobec nikogo w tej sprawie nie stosowaliśmy czegokolwiek co można by określić mianem Nötigung. Zgoda – ja to opisałem w internecie, żona napisała skargę na policję, dzwoniła do ABW i prokuratury – ale nie było to stosowanie niedozwolonych środków/metod  przymusu/wymuszania czegokolwiek. Było to jedynie protestowanie przeciwko bandyckiemu zastraszaniu  ponad osiemdziesięcioletniej kobiety przez bezpiekę (że np.  jej córce mogłoby coś złego się przytrafić) i wymuszaniu na niej zeznań. Takich bandyckich metod wobec mnie nie stosowała nawet SB.
Gdyby więc chodziło obecnie o tę właśnie sprawę, powinniśmy być przesłuchiwani jako świadkowie, a nie jako oskarżeni.
Zastanawialiśmy się, czy w jakiejkolwiek innej sprawie zrobiliśmy cokolwiek, co można by było podciągnąć pod Nötigung von Verfassungsorganen, ale niczego takiego nie znaleźliśmy. Owszem, przegraliśmy proces z powództwa cywilnego i mamy zapłacić 10 tysięcy złotych na kluczborski szpital. Czekamy jedynie na podanie nam przez sąd apelacyjny numeru konta na jaki mamy ową grzywnę/karę/zadośćuczynienie wpłacić (kilka dni temu rozmawialiśmy telefonicznie właśnie o tej sprawie – numerze konta szpitala – z naszym adwokatem i jakiś trzy godziny później anonimowy gość w komentarzu napisał u mnie „kiedy wpłacicie na szpital w Kluczborku”. Komentarz oczywiście skasowałem, ale zastanawiałem się, czy był to tylko przypadek, zbieg okoliczności – czy też… telefon mamy na podsłuchu). Ale i w tej sprawie nie stosowaliśmy wobec sądu apelacyjnego niczego, co można by było podciągnąć pod  Nötigung von Verfassungsorganen. Co najwyżej niewpłacenie do tej pory zasądzonej sumy można by było skwitować nasłaniem na nas komornika.
Na koniec zastanawialiśmy się, czy tutaj, w Niemczech nie zrobiliśmy jakiegoś „wymuszenia/przymuszenia” na organach konstytucyjnych. Problem jest w tym, że z nimi nie mieliśmy tutaj nigdy do czynienia.

Nie jest wykluczone, że moi/nasi gnębiciele zrozumieli, że oskarżanie mnie o terroryzm nie ma szans, zrezygnowali więc z tamtej hucpy i teraz wymyślili inną. Obojętnie jaką – byleby mnie/nas gnębić. A dlaczego nas? Bandyci wiedzą, że niekiedy można złamać/zastraszyć delikwenta tylko szykanowaniem/dręczeniem jego najbliższych. I stąd i moją żonę wciągają w to wszystko. Naturalnie to właśnie denerwuje mnie najbardziej – dlaczego bandyci każą ciągać i moją żonę po komisariatach. Choć naturalnie wiem – dlaczego. I wiem, że gdybym zamilkł, po jakimś czasie gnębiciele być może dali by żonie/rodzinie spokój. Ale wiem też i to – jeśli wobec tego co dzieje się na świecie będę milczał i nie robił nic – no bo przecież mam żonę i dzieci i nie mogę ich narażać – skazuję ich walkowerem na okrutny los zachipowanego bydła roboczego. A takiego losu chcę im oszczędzić.

W całej tej sprawie jest także i pozytywny aspekt. Otóż mogłoby się i tak zdarzyć, że zamiast wysyłać nam wezwanie na przesłuchanie gnębiciele mogliby wysłać po nas brygadę antyterrorystyczną, która doprowadziłaby nas zakutych w kajdankach na komisariat. A oni wysłali tylko wezwanie. Czyli nie jest aż źle. Mogło być jeszcze gorzej…

.

opolczyk

.

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

63 komentarze do “No i mamy (moja żona i ja) na karku niemiecką policję kryminalną…

 1. DOŚĆ DŁUGI TYTUŁ –

  ” …Patrzą na was wszystkie narody, które żyją pod autorytarnymi rządami…” {Julia Kapitelman -Tymoszenko }

  ” Nötigung (wymuszenie, zmuszenie kogoś do czegoś, stosowanie niedozwolonych środków/metod przymusu/wymuszania czegokolwiek) von Verfassungsorganen (na organach konstytucyjnych).”

  ŁAPY PRECZ OD OPOLCZYKA , BANDO ZAKŁAMANYCH KORYCKICH ŚWIŃ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  http://teleshow.wp.pl/gid,16428368,img,16428439,title,Dzien-Dobry-TVN-Kim-jest-Ukrainka-ktorej-dramatyczny-apel-obejrzaly-miliony-internautow,tpl,4,galeria.html
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  ” Głos w tej sprawie zabrał niezależny komitet doradczy, zajmujący się badaniami i analizami dotyczącymi spraw publicznych „Global Research”. Redaktor Paul Joseph Watson zaznaczył, że filmik dyktuje zachodniemu światu sposób, w jaki należy analizować ostatnie wydarzenia na Ukrainie. Jednocześnie przypomniał, że autorem wideo jest amerykański reżyser i dokumentalista Ben Moses, który wcześniej nakręcił także filmy o walczących z reżimami w swoich krajach działaczach demokratycznych z Egiptu, Malezji, Wenezueli i Zimbabwe. Moses spotkał Julię, gdy pracował nad nową produkcją na temat ruchów społecznych na całym świecie.

  – Przygotowywałem film o demokracji i jej braku. Ta młoda kobieta uosabia większość ludzi na ulicach w kraju i przemawia z samego serca protestów. 99 procent protestujących z pewnością nie jest bandytami czy neonazistami. To zwykli obywatele, którzy po prostu mają dość – powiedział w rozmowie z „Huffington Post”.

  Jednak według Paula Josepha Watsona, filmik przedstawiający sytuację na Ukrainie jest nieobiektywny, tendencyjny i jednostronny. Narzuca innym sposób myślenia i wmawia, że to jedynie pragnienie demokracji stało się punktem zapalnym rewolucji.

  – Oto jak działa propaganda. Im prościej, tym lepiej – powiedział.

  Jak zauważa TVN24, jednym z producentów wideo jest Larry Diamond – członek Council on Foreign Relations, który jest powiązany z Departamentem Stanu USA. Mężczyzna współpracował m.in. z organizacją National Endowment for Democracy, podejrzewaną o wywoływanie powstań i zamachów w celu zmian władzy w innych krajach. Warto dodać, że w grudniu Viktoria Nuland, amerykańska sekretarz stanu ds. Europy i Eurazji ogłosiła, że USA jest w stanie zainwestować 5 miliardów dolarów, aby pomóc Ukrainie we wprowadzeniu nowych rządów. Przypadek czy zaplanowana akcja? ”


  ~OSKARŻENIE CIĘ O Nötigung… JEST TO MORALNOŚĆ KALEGO ;; CZY MOŻE „FARBOWANA JULKA PIEPRZYŁA JAK POTŁUCZONA ??? ”
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  {moja rada jest taka – Dyskusjami i wyjaśnieniami z rządzącymi Qrfami i tak się nie wygra ..wracajcie do polski i tutaj walczmy razem o prawdę i wolność }

  Polubienie

 2. Ostatnie posty innych użytkowników na stronie Amnesty International PolskaPokaż wszystkie

  Mariusz Ryszard Jastrzębski
  😉 NIE MA TO JAK ZACZĄĆ DZIEŃ OD DOBREGO UCZYNKU
  9 minut(y) temu
  Mariusz Ryszard Jastrzębski
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/02/26/no-i-mamy-moja-zona-i-ja-na-karku-niemiecka-policje-kryminalna/#comment-72271 – ” …Patrzą na was wszystkie narody, które żyją pod autorytarnymi rządami…” BQCH@ CH@…
  12 minut(y) temu

  Polubienie

 3. Ech komuś bardzo przeszkadza prawda.Wszak właściwe wnioski i samodzielne myślenie w dzisiejszym świecie na krawędzi są niewskazane ,a jeśli do tego dodamy świadomość czasów..
  i to właśnie dajesz Opolczyku na swoim blogu i za to dziekuję.
  trzymam kciuki i niech bogowie pozwolą, abyć mógł dalej robić to co robisz
  P.S.
  CHRZ@Ń 5Y5T3M nie sądzę aby dobrym pomysłem była przeprowadzka do Polski.

  Polubienie

 4. Powodzenia Opolczyku, bo to są chore i paskudne sytuacje. Najbardziej z tego wezwania rozwalił mnie koniec: „Mit freundlichen Grüßen”…

  Polubienie

 5. W USraelu na podst. dekretu prezydenckiego Obomby mogliby was aresztowac pod pretekstem zescie terrorysci, przetrzymywac, torturowac, wiezic, nawet zabic = wszystko bez obrony i sądu…
  Wiec nie jest tak zle, ale juz niedlugo…

  Polubienie

  • Mam kolegę który biega z wykrywaczem metalu po historycznych polach i lasach. Tu wykopie jakiś zardzewiały scyzoryk tam kawałek starej monety. Ma sporo historycznego złomu w domu. Pewnego pięknego poranka o godz. 6 rano przez drzwi wpadła cała banda kominiarzy z napisem na plecach POLICJA !! Wywrócili mu cały dom do góry nogami trzymając go przez cały czas w kajdankach. Byli bardzo nieszcześliwi bo nie zanleźli niczego niezgodnego z prawem obowiązującym w Polsce. Dopiero na komisariacie policji wytłumaczyli mu ,że szukali broni palnej na podstawie anonimowego donosu !!! I wówczas się dowiedziałem, że jest w Polsce Ustawa o Antyteroryźmie na podstawie której Policja nie musi posiadać nakazu rewizji i może KAZDEGO ARESZTOWAĆ NA PODSTAWIE ANONIMOWEGO DONOSU !! Wygląda to tak jeden Policjant pisze donos a drugi robi Ci rewizje w domu i robią to ZGODNIE Z PRAWEM !! nie muszą posiadać , żadnych dowodów przestępstwa czy materiałów operacyjnych !!!!!! Dokumenty o aresztowaniu i rewizji , Prokurator wystawia po dokonaniu czynności operacyjnych przez Policję (nawet tydzień lub dwa po ).W taki oto sposób mogą zniszczyć każdego Obywatela bo wystarczy że podczas rewizji podrzucą Ci narkotyki, dziecięcą pornografię lub broń.Rewizje na podstawie Ustawy o Antyterroryźmie odbywają się w Polsce nagminnie i jest na ten temat CISZA !!! Takiego bezprawia nie było nawet za czasów najgorszej wstrętnej KOMUNY !!

   Polubienie

   • Nic nowego,mój sąsiad jest byłym policjantem i kiedyś mi tłumaczył jak to wygląda od strony prawnej.
    Policja ma prawo rozwalić Ci mieszkanie w sensie dosłownym
    i nie poniosą za to żadnych konsekwencji,za remont nie będą płacić,wystarczy że ktoś anonimowo doniesie.
    Wystarczy powiedzieć:”wydaje mi się że mój sąsiad ma w domu broń” i tyle,żadnych dowodów,nic,po prostu „wydaje mi się” i tracisz dom,dlatego ze policja będzie szukać tak długo aż znajdzie a dopóki nie znajdzie ,będzie grzebać coraz dalej,coraz głębiej aż zniszczą wszystko i odkryją że nic nie ma.

    Znajomo brzmi?
    Kiedyś wystarczyło donieść że sąsiad jest „satanistą”
    dowody nie były potrzebne,wystarczył donos.

    Polubienie

    • No tak .kiedyś się pisało że -„Uprzejmnieł donoszeł isz obywatel X… ókrywa za sedesem łobcom walóteł ” i automatycznie się było bliżej na liście do upragnionego m-3.Teraz gdy dolar jest wart tyle co jewrejska wsza „prwożondne łobywateli” piszą -„Uprzejmnieł donoszeł isz obywatel X… ókrywa za sedesem kałacha,pas Szachida i dwa koktaili Mołotowa w baryku a pod pierzynom Ahmeda martwego terrorystę” buhahahaha…

     albo jeszcze lepiej -„…a pod pierzynom NIELETNIEGO !!! Ahmeda martwego terrorystę” buhahahaha…

     Polubienie

 6. Jak widać brudni syjoniści i ich śmierdzące pachołki nie odpuszczają. Pozostaje tylko być twardym. A tak na marginesie, to myślę że w jakiś sposób obserwowany jest każdy, kto zamieścił tu chociaż jeden niepochlebny komentarz na temat ŻydoKapitalistycznej mafii i ich zbrodniczego systemu. Trzymaj się panie opolczyk.

  Polubienie

 7. Poświęcasz się, narażasz się, a owce nawet nie kiwną kopytkiem. Zabeczą żałośnie dopiero wtedy, kiedy je zachipują. A może nawet wtedy będą szukać dobrych stron tej sytuacji – bo władza przecież troszczy się o nie.

  Polubione przez 1 osoba

  • Owce jak owce – nie każdy rodzi się z sercem lwa. Dużo zależy też od pasterza. Ja w każdym razie kiwam kopytkiem w geście pozdrowienia i solidarności (takiej przez małe „s”).

   Polubienie

 8. Ujawniaj wszystkie ich posunięcia, najlepiej nagrywajcie z żoną wszystkie rozmowy telefoniczne z nimi, bo to oni są terrorystami, więc boją się jawności.

  Polubienie

 9. Kiedyś inkwizycja dzisiaj policja,kiedyś sataniści dzisiaj terroryści 🙂
  Dawniej ciemne lochy w zamkach,dziś tajne bazy CIA,kiedyś stosy…a dziś co?
  Seryjni samobójcy?

  Zmieniają się tylko maski i nazwy ale metody działania te same
  wniosek z tego taki że ciągle mamy jednego wielkiego brata i jego potomków.

  Polubienie

 10. Wczoraj dowiedziałem się od koleżanki,że wpadła do niej policja i…uwaga…
  oskarżyli ją o…pedofilię!!!

  Tak jest.
  Skąd pomysł na taki zarzut?
  Pewnie stąd że jest członkinią RKP a tam sami terroryści i pedofile 😉
  tradycyjne słowiańskie zwyczaje to terroryzm i pedofilia,każdy o tym wie 😉

  Dawniej,”poganie” składali ofiary z ludzi 😉
  dzisiaj są terrorystami i pedofilami,eh…

  Polubienie

  • Wpadli bo zgodnie ze spisaną w 1990 roku instrukcją dla „naszych” elit o nazwie „Uchwała Krajowego Prowidu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) podjętej 22.VI.1990.” w nowej „odmienionej” Polsce będzie dozwolona tylko jedna organizacja „słowiańska” i to tylko ta prowadzona przez usilnie lansowanego w mediach towarzysza współpracownika banderowca. Reszte zamierzają wyciąć skoro nie poparły żydowskiego ludobójstwa Ukraińców jakie właśnie się dokonuje i nie zamierzały w nim poświecić swego gojowskiego życia by „Nowa Ziemia Obiecana Wolnych Ludzi” zajarzyła się czerwinią (stosów dla yahwe).

   Takie najścia i zastraszania już były, w 1940-1960 jak żydowstwo walczyło o władzę w Polsce. Wszystko się powtarza.

   Polubienie

 11. Panie Andrzeju – trzymamy kciuki! Faktycznie, doskonałym pomysłem może być ujawnianie wszystkich ich posunięć w internecie. Dokumenty, sposób działania, nękania i zastraszania – muszą ujrzeć światło dzienne. W razie potrzeby będziemy „kolportować” w internecie szczegóły nagonki na Pana i Pana Rodzinę. Pachnący czosnkiem myckownicy na Pana (sz)czekają, ale to znana od dziesięcioleci metoda. Niech Pan nas informuje na bieżąco o całej tej zadymie – będziemy sprawę nagłaśniać. A z przyjazdem do Polski raczej wstrzymałbym się 😉 – tutaj dostanie Pan wyrok od biskupa czy innego kardynała w trybie przyspieszonym…

  Polubienie

 12. Kochani,

  Nie gniewajcie się, że nie odpowiadam indywidualnie, ale mam jeszcze parę spraw do załatwienia i nie mam czasu. Na bloga będę wpadał dzisiaj tylko sporadycznie i na chwilę.
  Dziękuję za słowa wsparcia i sympatii.

  Polubienie

 13. Nie wiem o co chodzi z tym szpitalem ale pewnie to w tej sprawie to wezwanie, oczywiście chcą to załatwić w ten sposób żeby człowieka dodatkowo zdenerwować, zniszczyć i zniechęcić do dalszej działalności publicznej. Życzę spokoju i opanowania w tej sytuacji.

  Polubienie

 14. Ale dowalili.
  Z tego paragrafu niemcy tez scigaja nazistow i tertorystow.
  To moze byc jednak tylko zaplanowane nieporozumienie pomiedzy polskimi a niemieckimi organami scigania. Nastrasza, pomecza a pozniej Mit freundlichen Grüßen przeprosza.

  Polubienie

 15. Na podstawie fikcji prawnej odnoszacej sie stworzonego na papierze „figuranta” – podmiotu prawnego ( juristische person) „pracuja” zarejestrowane „firmy” i oplacane podatkami przez „personal ” brd i tu podaje dowod rejestracji tej „firmy”, ktora wyslala Panu i malzonce „zaproszenie” :

  https://www.upik.de/be7d1fb21e44a0d851a65672a9b01b3a/upik_datensatz.cgi?view=1&senden=Weiter&id=1&crypt=3312129fa01861c393ce82a5eafc7e83&code=exqnp&senden=Weiter

  http://brd-schwindel.org/juristenverband-die-brd-ist-eine-betruegerrepublik/

  Wyzwalajacy artykul szczegolowo wyjasniajacy powstanie naszego „prawnego” niewolnictwa wedlug „prawa morskiego” – fikcji „martwych dusz” :

  http://brd-schwindel.org/was-ist-eine-geburtsurkunde/

  Polubienie

 16. Jakże nam brakuje dziś w Polsce właśnie tej zwrotki z hymnu a mało osób ją zna czy kiedykolwiek słyszało. Divide et impera. Tym kierują się trzymający za sznurki na świcie. A dla przypomnienia, to Katarzyna II była Niemką, która rękami Rosjan i Niemców doprowadziła do rozbiorów naszego kraju. Obwinianie więc naszych wschodnich braci jest nie do końca słuszne. Popatrzmy, kto tak naprawdę jest naszym wspólnym wrogiem. Czy to nie zachodni bankierzy wspieraja finansowo rządy krajów najeżdżających inne w imię wprowadzania pseudodemokracji? Gdy społeczeństwa są podzielone, łatwo wprowadzić tam swój banksterski porządek. Cytujmy więc:
  Niemiec, Moskal nie osiędzie,
  gdy jąwszy pałasza,
  hasłem wszystkich zgoda będzie
  i ojczyzna nasza.

  Marsz, marsz, Dąbrowski…
  Tylko Moskala trzeba by podmienić na Usraelczyka.
  Niech Bogowie będą z Wami.

  Polubienie

 17. Zauwazylam szczegoly bedace dowodami na bezprawnosc powyzej zamieszczonego swistka.

  Jest brak imienia przed nazwiskiem „Müller” , brak czytelnego i uwierzytelnionego podpisu z imieniem i nazwiskiem , co w praktyce oznacza bezkarnosc w takich geszeftach, ktorych „pracownicy” nie podpisujac sie zawsze moga sie wykrecic.z odpowiedzialnosci.

  Jesli sie juz legitymuja, to za pomoca „Dienstausweis” , bo „Amtsausweis” w okupowanym GmbH Deutschland praktycznie nie istnieje !

  Trefferliste zur UPIK® Suche

  Um zur Detailansicht der Geschäftspartnerinformationen zu gelangen, müssen Sie auf einen Unternehmensnamen klicken.

  L Bundesrepublik Deutschland Alt-Moabit 101D Niederl./Filiale Berlin
  L Institut fuer Forstgenetik Sieker Landstr. 2 Hauptsitz Großhansdorf
  L Bundesrepublik Deutschland Waßmannsdorfer Chaussee Niederl./Filiale Schönefeld
  L Bundesrepublik Deutschland Taubenstr. 42-43 Niederl./Filiale Berlin
  L Bundesministerium für Gesundheit und Soziale Sicherung Am Propsthof 78A Niederl./Filiale Bonn
  L Bundesrepublik Deutschland Heinrich-von-Stephan-Str. 1 Niederl./Filiale Bonn
  L Bundesrepublik Deutschland Scharnhorststr. 34-37 Niederl./Filiale Berlin
  L Bundesrepublik Deutschland Rochusstr. 1 Niederl./Filiale Bonn
  L Bundesrepublik Deutschland Friedrich-Ebert-Allee 40 Niederl./Filiale Bonn
  L Bundesrepublik Deutschland Dorotheenstr. 84 Niederl./Filiale Berlin
  L Bundesrepublik Deutschland Friedrich-Ebert-Allee 40 Niederl./Filiale Bonn
  L Bundesrepublik Deutschland Rochusstr. 1 Niederl./Filiale Bonn
  L Bundesrepublik Deutschland Deichmanns Aue 31 Niederl./Filiale Bonn
  L Bundesministerium für Gesundheit und soziale Sicherung Wilhelmstr. 49 Niederl./Filiale Berlin
  L Bundesrepublik Deutschland Alexanderplatz 6 Niederl./Filiale Berlin
  L Bundesrepublik Deutschland Jerusalemer Str. 24 Niederl./Filiale Berlin
  L Bundesrepublik Deutschland Godesberger Allee 140 Niederl./Filiale Bonn
  L Bundesrepublik Deutschland Alt-Moabit 101D Niederl./Filiale Berlin
  L Bundesrepublik Deutschland Jägerstr. 9 Niederl./Filiale Berlin
  L Bundesrepublik Deutschland Breite Str. 3 Niederl./Filiale Berlin
  L Bundesrepublik Deutschland Flughafen Niederl./Filiale Stuttgart
  L Bundesrepublik Deutschland Bundesgrenzschutzstr. 100 Niederl./Filiale Sankt Augustin
  L Bundesrepublik Deutschland Weg beim Jäger 193 Niederl./Filiale Hamburg
  L Bundesrepublik Deutschland Platz der Republik 1 Hauptsitz Berlin

  Das gesuchte Unternehmen ist nicht dabei? Hier können Sie eine D&B D-U-N-S® Nummer anfordern

  Polska jest oczywiscie tak samo pod protektoratem roznych „firm” z partiami politycznymi na czele i co mozna samodzielnie sprawdzic podajac juz „swoj” urzad podatkowy, nazwe miasta , no i kraj , w ktorym jest sie zarejestrowanym i zameldowanym , jako „obywatel (niewolnik)” – usluznie placacy podatki „panstwu”, zapewniajace mu „bezpieczenstwo” z policyjna „ochrona” wlacznie :

  https://www.upik.de/upik_suche.cgi?new=1

  Polubienie

  • Jest brak imienia przed nazwiskiem “Müller” – Może po prostu facet się krępował ;),,,w sumie każdy by się wstydził podpisać publicznie gdyby miał na imię Srulek

   Polubienie

 18. Andrzej,
  czy można ci w jakiś sposób pomóc?
  Może daj odpowiedz na prywatnym e-m.
  Masz podany przy tym wpisie – nowy.
  Pozdrawiam.

  Polubienie

 19. Sława Opolczyku za słowa którymi się dzielisz .
  Sława za treści bo dają do myślenia
  System jest złem i gryźć będzie . Ci którzy stają na barykadzie muszą się z tym liczyć .
  Niech Bogowie i Przodkowie mają Ciebie i Rodzinę Twoją w opiece swojej .

  Polubienie

 20. Nie uważam, aby sytuacja była „trudna”. Gdyby chcieli na siłę mnie/nas zamknąć – już byśmy siedzieli. Na moją żonę nie mają kompletnie nic – ona nie pisze w internecie. Zastanawiam się, czy nie odmówić składania zeznań, ale wtedy mogliby mnie „zakluczyć”. Tak więc raczej będę odpowiadał na pytania. A w tym mam doświadczenie – nie raz przesłuchiwała mnie SB. Miałem nawet przesłuchanie – 5 godzin – ich pięciu równocześnie, ja sam. Jeden z nich, kapitan Konczewski nawet mi groził wtedy – „Panie Szubert my mamy inne metody aby pana zmusić do mówienia”. A ja mu na to: „Co straszy pan? Straszy pan? Wołaj pan tych waszych chłopców od bicia. Możecie mnie zatłuc. Ode mnie nie wyciągniecie ani jednego nazwiska”. I tamtem przestał straszyć.
  Tak więc spokojnie podchodzę do tego wezwania i przesłuchania. Nie przypuszczam aby niemiecka kryminalna policja była sprytniejsza niż SB.

  Polubienie

  • Pejsatemu bydłu prawda jak zadra w zad kole. Zawsze wymyślali cuda niewidy żeby mieć haka na tych, którzy praworządni i moralni, więc wymyślili sobie „antysemityzm”, by było zgodnie z „prawem”.
   Wiesz co Opolczyku, jakoś mi ta sprawa zgniłymi pejsami zalatuje, tak uważam.

   Jedno jest wiadome, ci którzy nasyłają na ciebie i twoją rodzinę policję i inne grupy zorganizowane, są tchórzami zaplutymi, którzy boją się własnego cienia, ponieważ nie mają odwagi się ujawnić – bo z tego, co czytałam rozumiem, że nie wiadomo kto was oskarża, więc domniemam, że wszystko odbywa się na zasadzie „donosu anonimowego”.

   Głowa do góry, będzie dobrze, nie z takimi pizdusiami Słowianie musieli się zmagać 😉

   Sława!

   Polubienie

  • Opolczyku no nie bądź samolubem podaj moje namiary ,też chcę ubić śmiechem tych przygłupów 😉

   Polubienie

 21. ORGANY

  Wprawdzie nazwisko Müller może się Polakom źle kojarzyć, bo szef Gestapo ma dla nas spore zasługi, ale policjant z komisariatu może być całkiem dobrodusznym facetem i mam nadzieję, że nie będzie panu Andrzejowi wyrywał paznokci w celu wydobycia fałszywych zeznań. Także i małżonkę pana Andrzeja potraktuje szarmancko…Ot, facet dostał polecenie wysłuchania, co pan Andrzej ma do powiedzenia na temat konstytucyjnych organów. I tu w sukurs mu przychodzi doradca prezydenta Komorowskiego pan Roman Kuźniar, który uzasadnił wydarzenia na Ukrainie w taki oto sposób, że konstytucyjne organy razem z konstytucją zostały unieważnione przez suwerena.
  Jest to wyraźna zachęta dla inicjatorów podobnych działań w Polsce.

  Polubienie

  • łoooooooooooooooo , normalnie tak gały wybałuszyłem ze zdziwienia .Nawet nie wiedziałem że moja sztacheta ma na drugie „Suwerena” 😉

   Polubienie

 22. Wziąwszy pod uwagę fakt gnębienia pana od dłuższego czasu przez organy ścigania i to, że niestety wiadome jest, kto stoi za tym blogiem, proponowałbym po prostu wyniesienie się ze Szwabii do jakiegoś ciepłego dalekiego kraju, w którym będziecie mogli z żoną żyć spokojnie, a admin tego bloga będzie mógł pisać na każdy temat bez skrępowania. Nie widzę sensu walczenia z totalitarnym, policyjnym państwem w pojedynkę. Niestety, ale w razie problemów nikt panu nie pomoże, taka już polska (a może ludzka) mentalność. Jerzy U-R siedzi w pierdlu (wiem, że się nie lubicie, ale jednak dużo zrobił w internecie, zwłaszcza w temacie „kłamstwa oświęcimskiego”) i jakoś nie widzę, żeby ktoś się tym specjalnie przejął albo próbował pomóc. Polaczki chętnie by mu jeszcze dokopały jakby mogły. Także smutno to mówić, ale jest pan sam, więc niech pan zadba o komfort życia i bezpieczeństwo przenosząc się do innego kraju. Bo w tym żyć i funkconować normalnie już panu na pewno nie pozwolą.

  Polubienie

 23. „…Kiedy w sobotę Julia Tymoszenko wyszła na wolność i przyleciała do Kijowa, córka przywitała matkę na lotnisku. Wzruszające zdjęcia z tego spotkania obiegły media. Zaraz potem wybuchł jednak skandal, kiedy wyszło na jaw, że w „krwawy czwartek” Jewhenija wraz z chłopakiem świętowała swoje 34. urodziny w luksusowym hotelu w Rzymie, o czym doniosła ukraińska telewizja TSNT. Tego dnia od kul snajperów na Majdanie zginęło kilkadziesiąt osób. Z wyemitowanego reportażu mogliśmy się dowiedzieć m.in., że para zamówiła śniadanie do pokoju, a wieczorem wyjechała taksówką. Dwa dni później, już na Ukrainie, przyjechała do parlamentu i z bukietem róż udała się na spotkanie z matką…”
  { http://wiadomosci.wp.pl/gid,16434178,gpage,2,img,16434243,kat,1356,title,Nowa-gwiazda-ukrainskiej-polityki,galeria.html }
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  GDY DLA KOSZERNYCH GESZEFTÓW ŚMIERĆ ZBIERA ŻNIWO WŚRÓD „PLEBSU” ,QRFY I PADALCE ŻŁOPIĄ SZAMPANA;;;;;;;;;;;;;;;W TYM SAMYM CZASIE OPOLCZYKA DRĘCZY „KOSZERNE GESTAPO” -{ cyrk na „kiju”i patatajnia buhahaha}
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Czy się już tej „władzy” zupełnie we łbach popie…liło z nadmiaru bąbelków????????????!!!Przecież to ja cały czas namawiam do wysztachetowania tej sqrfiałej szajki darmozjadów .Opolczyku hehe powaga pokaż im moje wpisy i pokaż im swoje odpowiedzi w których karcisz mnie za „sztachetowe pomysły” .No jakiż z Ciebie;) terrorysta ? Oni mają chyba problem z czytaniem i jednoczesnym rozumieniem tekstu . może niech se komisję śledczą powołają która stwierdzi „co autor miał na myśli ” .No śmiało i zdecydowanie wyjaśnij tym przygłupom Że to ja tutaj najchętniejszy do obicia im grzbietów hehe .Bardzo chętnie podyskutuję z nimi na ten temat w sądzie ,w telewizji ,w prasie ……Czy może wolą dyskusje uliczne ??? 😉

  Polubienie

 24. Nie związane z tematem ale jakże na czasie. Przytaczam fragment
  „Każda propaganda, każde robienie prostych ludzi w konia ma swojego trybuna jaki udając bycie “członkiem gnębionej wspólnoty” nakierowuje “prostaków na miłe ich wyzyskiwaczom działania”. I tak jak u towarzysza Białczyńskiego strzelający, do oponujących syjonistycznemu Zamachowi Stanu cywili, lokalni banderowscy bandyci wsparci agentami obcych mocarstw to “Wolni Słowiańscy Ludzie” tak w lansującej się na opozycyjną Niezależnej Telewizji bryluje niejaki Tadeusz Owsianko.”
  http://mistykabb.wordpress.com/2014/02/26/hosanna-wzniesionego/

  Polubienie

 25. „Jerzy Truchlewski pisze:
  25 lutego 2014 o 22:19

  LIST OTWARTY DO WSZYSTKICH POLITYKÓW I DZIENNIKARZY W POLSCE.

  W związku z haniebną i złowrogą dla Polski postawą polityków wszystkich opcji oraz dziennikarzy relacjonujących rewolucję na Ukrainie apeluję, ażeby politycy nigdy nie powoływali się, że reprezentują Naród Polski a dziennikarze, że jesteście dziennikarzami polskimi. Nie jesteście godni, aby reprezentować nas gdziekolwiek, nie mówiąc już o arenie międzynarodowej. Waszą postawą okryliście hańbą Polaków oraz Rzeczpospolitą Polską, której rozumna część Narodu Polskiego Wam nie wybaczy.
  …”

  reszta tekstu:
  http://niezaleznatelewizja.pl/2014/02/alternews-25-02-2014/comment-page-1/#comment-20988

  Polubienie

 26. Opolczyk skieruj swe kroki do Jezusa, jedynego Boga i Pana Naszego; tylko On ma moc wyciągania ludzi z sytuacji trudnych, a nawet tych beznadziejnych. Żadni bogowie tutaj nie pomogą, nie mają realnej mocy, tylko Jezus słucha i jest rozwiązaniem wszelkich trudności. Do Niego kierujmy nasz wzrok, nasze myśli, nasze prośby, w Nim jest zbawienie i w Nim jest ukojenie, On daje spokój i siłę, jest tego czego człowiek w potrzasku potrzebuje, jest naszym rozwiązaniem, naszą ulgą w cierpieniu, naszym pocieszeniem. Oddając Mu swoje życie dużo łatwiej pokonamy wszelkie przeszkody jakie spotkamy na swojej drodze.

  Polecam obejrzeć wideo: http://www.youtube.com/watch?v=K64rr0COdpg
  Modliła się do Allacha ale ukojenia nie znalazła, tak samo jest z różnymi bogami… tylko Jezus jest realny i daje prawdziwą moc do pokonywania wszystkiego co trudne w życiu.

  WingMakers,

  Nie gniewaj się, nie chcę Ciebie urazić, bo widzę, że dobrze mi życzysz, ale u mnie propaganda żydłacka o obrzezanym cieśli jest na cenzurowanym. Brednie o nim na mnie nie działają. Jego wykreowano na „chrystusa”, „zbawiciela”, ale było to ordynarne żydowskie oszustwo. Jestem poganinem, a nie duchowym żydem.
  Mnie wystarczy Swarożyc. Nadjordańskiego, żydowskiego idola nie potrzebuję.
  Niemniej dzięki za życzliwość!

  opolczyk

  PS

  Napisałeś/łaś: „…do Jezusa, jedynego Boga i Pana Naszego…”

  Jeśli on jest „jedyny” to do kogo modlił się w ogrójcu?

  «Ojcze, jeśli chcesz, zabierz ode Mnie ten kielich! Jednak nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie!»

  Tak Wam wyprano mózgi, że aż strach…

  Polubienie

 27. To chodźcie dalej na wybory i głosujcie na tych co was prześladują i okradają czy Polacy naprawdę nie rozumieją że biorąc udział w wyborach do sejmu, senatu,europarlamentu oraz prezydenckich,powodują trwanie tego systemu antyobywatelskiej władzy?Jak długo można ufać tym samym ludziom od pierwszych (niedemokratycznych wyborów)Zrozumcie jak nie chcecie wariantu ulicznego albo stanu wojennego to powinniście zbojkotować wybory ONI sami się nie wybiorą Ich jest tylko 10 % Trzeba odmówić władzy posłuszeństwo Zapoznajcie się ze stanowiskiem KK w tej sprawie W II Synodzie Polskim (1991-1999) na stronie 89 jest napisane tam gdzie władza państwowa przekraczając swe uprawnienia,uciska obywateli ,obywatelom wolno bronić swoich praw przed nadużyciami władzy .W sytuacjach szczególnych nadużyć obywatele maja zatem prawo wypowiedzieć władzy posłuszeństwo a nawet stawić zbrojny opór przeciwko jej uciskowi Do zbrojnego oporu nie namawiam ponieważ nie mamy broni w ilości potrzebnej na wygranie z okupantem Polski Pozostaje jedynie opór w postaci bojkotu wyborów . Udział w wyborach to świadoma lub nie kolaboracja z tym systemem władzy Kto namawia na wybory znając art 104 Konstytucji ten w sposób czynny współpracuje z żydowskim okupantem Polski To tylko kwestia czasu kiedy powstanie Podziemne Państwo Polskie i za takie działania będą wykonywane wyroki kary śmierci . Polska już się znalazła w stanie wojny z obca władzą Apel pani Anny Walentynowicz o bojkot wyborów znajduje się na stronie internetowej http://www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembowski

  Stefan Dembowski,

  W zasadzie obrażasz mnie i stałych czytelników mojego bloga antywyborczą agitacją. Myślisz, że my jesteśmy bydełkiem wyborczym uczestniczącym w wyborczej farsie?
  Nie powołuj się na moim blogu na agenturę Watykanu – „polski” kk. Te czarne pasożyty, obcą agenturę, współszabrowników majątku narodowego (komisja majątkowa) należy wypędzić.
  Nie powołuj się też na autorytet Walentynowicz. Była fundamentalistką żydo-watykańskiej Solidarności, Izraelita Kalkstein urządzał jej urodziny, poleciała nawet z nim, w oszaku tego sługusa Izraela do Smoleńska.
  U mnie nie musisz agitować za bojkotem farsy wyborczej. Ja robię to od dawna. Choćby tu – zanim założyłem ten blog:
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/10/02/fikcja-wyborow-parlamentarnych-obserwator/

  A za propagandę prokościelną masz szlaban! Nikt poważny i nikt kto jest Polakiem nie powołuje się na watykańską agenturę propagującą nadjordańską dżumę.
  opolczyk

  Polubione przez 1 osoba

 28. Pouczanie Polaków z USA (?) jest dość kuriozalne 😉

  „To tylko kwestia czasu kiedy powstanie Podziemne Państwo Polskie i za takie działania będą wykonywane wyroki kary śmierci.”

  Widzę, że pana Stefana fantazja ponosi 😉 A niby kto je utworzy? Polacy na emigracji? 😀

  Polubienie

 29. Pingback: P. Szubertowie znów prześladowani przez durną dintojrę — poprzez niemiecką policję kryminalną | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 30. Ponizszy filmik rozrywa niewidoczne kajdany … mentalne zniewolenia „prawnego” majace swoj papierowy prapoczatek z metryka urodzenia !

  Polubienie

 31. Dzisiaj miałem kolejny raz rozmowę internetową z indywiduum któremu Twoja działalność strasznie stoi ością w parchatym gardle .Osobnik ten jest święcie przekonany że jestem Tobą w związku z czym próbuje ; że tak powiem „błysnąć” .Niestety zanim połączyłem fakty po odpowiedzi na jego poszcz…ne insynuacje , administrator moderujący portal usunął już zawartość postu .Napisałem o zwrot tejże przynajmniej na moje prywatne konto ,jako że może to być jakiś ślad w aferze z donosem na Ciebie .Na razie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi .Sytuacja ta miała miejsce na portalu „pytamy.pl”- wp.pl ,a nick tej małej gnidy to „Farang”

  Farang | 3 marca 2014 08:06:58

  odpowiedział na Twoje pytanie: Cenzura wiecznie żywa???

  Ten materiał został usunięty przez administrację.

  Jeśli cała ta afera z rzekomym „listem z pogróżkami do Tuska” nie jest tylko wymyśloną przez niemiecką prokuraturę na potrzebę chwili wymówką ,to może to być jakiś ślad ,który dla dobra i rzetelności prowadzonego dochodzenia prokuratorzy powinni moim zdaniem zweryfikować .

  Polubienie

  • ogólnie dzisiejsza rozmowa wyglądała mniej więcej tak –

   Farang
   – Bełkot .Kończ pan wstydu oszczędź panie Andrzeju

   tatoojama
   – Już ci wyjaśniałem że nie jestem Andrzejem „Gapciu” komentuję tylko czasami na opolczykpl pod nickiem „CHRZ@Ń 5Y5T3M”. więc sam sobie skończ marny detektywie .

   Farang
   – Gadasz jak opolczyk ,cytaty są z opolczykpl ,więc jesteś pan opolczyk ,proste.

   tatoojama
   – A ty jesteś pan idiota ,proste .

   !~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
   po tym wpisie całość materiału została usunięta przez administratora „pytamy.pl”

   Polubienie

   • CHRZ@Ń 5Y5T3M,

    Robisz dobrą robotę. Dzięki.
    A jeśli biorą Ciebie za mnie, to nie ujma dla Ciebie. Gorzej, jakby Ciebie brali za jewrosrajdaniarza. To byłoby przykre.
    A tak na marginesie…
    Ten tępak nie tylko detektyw do kitu, ale kompletny idiota. Jeśli mówi do Ciebie – kończ waść wstydu oszczędź to oznacza to, że on się wstydzi i chce, abyś go ubił.
    To jest jak wiesz z „Potopu” -arogancki Kmicic walczy na szable z Wołodyjowskim. Myślał że jest niepokonany, a Wołodyjowski go ośmiesza, wytrąca mu szablę, przygaduje, że Kmicic macha szablą jak cepem, na koniec wsadza drugą rękę do kieszeni hajdawerów. I wtedy upokorzony Kmicic prosi go – kończ waść wstydu oszczędź.

    Polubienie

    • Zaraz mi sodówka do głowy uderzy 😉 😉 😉

     E tam,,,, będę nieskromny ale też tak pomyślałem gdy na koniec wyciąłem mu z „– A ty jesteś pan idiota ,proste .”

     Polubienie

   • Indywiduum krąży po świecie ,co daje podstawy do domniemania że „list” mógł wysłać z jakiegokolwiek miejsca na świecie .-> Farang

    Farang | 3 marca 2014 19:42:50

    Oby nie, bo za 2 tyg. wybieram się do Bangkoku przez … Moskwę

    Polubienie

 32. Pingback: Niemiecka policja kryminalna, władze bezpieczeństwa Niemiec i polski pejsbuk FB | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 33. Pingback: ALTERNEWS - Niemiecka policja kryminalna, władze bezpieczeństwa Niemiec i polski pejsbuk FB

Możliwość komentowania jest wyłączona.