Globalizm a biblia

.

Globalist-Jewish-Elite

.

[1) Lord Jacob de Rothschild. 2) Nathaniel Rothschild. 3) Baron John de Rothschild 4) Sir Evelyn de Rothschild 5) David Rockefeller 6) Nathan Warburg 7) Henry Kissinger 8) George Soros 9) Paul Volcker 10) Larry Summers 11) Lloyd Blankfein 12) Ben Bernanke]
.

.

Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej
[Marshall McLuhan]

.
.
Parę dni temu znajomy podesłał mi link. Maila z linkiem zatytułował:
.
„nie możliwe, bajki? sprawdz!”
.
http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/02/03/tekst-z-1989-r-o-planach-globalistow-co-do-swiatowej-waluty-elektronicznej-i-czipowania-ludzi/
.
Odpisałem mu zwięźle:
.

„To nie bajki – to fakt.

Ludzkość ma zostać zachipowana jak bydło.

Chipy będą miały dwa główne zadania
– lokalizacja każdego człowieka – zwłaszcza gdy jest ścigany.
– Blokada konta i pozbawienie możliwości kupienia czegokolwiek (pożywienia czy biletu na samolot w celu ucieczki).

Bandyci konsekwentnie, krok po kroku dążą do tego celu.

Karty kredytowe, magnetyczne były etapem pośrednim. Zostaną zastąpione chipami, które są celem ostatecznym.”
.
Znajomy odpisał:
.
wiem i budzi to przerażenie. a to bydło śpi.

.

.
O banksterskim globalizmie znanym pod nazwą NWO nie będę się rozpisywał.  Pisałem o tym obszernie parokrotnie – choćby tutaj:
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/29/nwo-nadchodzacy-koszmar-niewolnictwa/
.

Przypomnę, co pisałem tam o chipowaniu ludzi:
.
„Na pewno  z żelazną konsekwencją realizowany jest nowy system ekonomiczny.

http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/alan_watt_nowy_wspanialy,p1637901304
Docelowo realny pieniądz całkowicie zniknie z obiegu. Istnieć będzie jedynie pieniądz wirtualny “przechowywany” w chipach. Ludzkość stanie się zachipowanym bydłem roboczym. Nad nim panować będą władcy wirtualnego pieniądza. Nieposłusznym będą wyłączać chipy. Zbuntowani nie kupią wtedy ani chleba, ani biletu na samolot, aby uciec prześladowcom.”
.

Pisałem też o biblijnych korzeniach współczesnego bankstersko-żydowskiego globalizmu.
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/16/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

O chipowaniu ludzi i czemu ma to służyć mówi też Aaron Russo, który słyszał o tym z ust jednego z członków klanu Rockefellerów.
.

.
Na marginesie dodam – w wywiadzie tym widać u Russo „zboczenie intelektualne” typowe dla „Amerykanów” (obcych najeźdźców obojętnie jakiego pochodzenia) – wszędzie widzą macki komunizmu – nawet tam, gdzie ich po prostu nie ma. U Marksa bank centralny miał być państwowy. To państwo miało emitować i kontrolować podaż pieniądza – a nie żydowski prywatny FED.

Tekst z WPS zasługuje z kilku powodów na uwagę.

A więc – opisywane przez zaślepionego katolika, klechę Henryka Czepułkowskiego na podstawie artykułu innego żydłaka, opublikowanego w żydo-katolickim włoskim miesięczniku plany globalistów dotyczące kontroli i chipowania ludzi są jak najbardziej prawdziwe. Niestety oryginalny tekst włoski jedynie przy pomocy eufemizmów (i dezinformacji) wspomina o tym, kto stoi za tymi planami:
„Wielki Pasożyt, Wielki Lichwiarz, Wielki Brat (…Wolnomularz), Wielka Oligarchia Kosmopolitycznych Bankierów…”
Wciąż nie pojmuję, dlaczego żydowskich banksterów nazywa się „kosmopolitycznymi„. A już pisanie o nich „wolnomularze”, czy – jak ks. Czepułkowski – „masoni” to ewidentna dezinformacja – należy pisać o nich jako o żydowskich banksterach – z Rothschildami i Rockefellerami na czele – a nie o masonach. Dodatkowo żydłacki ślepiec ks. Czepułkowski pisze o „antykościele” i o „współczesnej masonerii” co jest bzdurą. Banksterzy zagrażają całemu światu, a nie tylko „kościołowi”, który i tak został już przez nich zwasalizowany. JP nr 2 był kolesiem Brzezińskiego i na obstalunek banksterów wspierał Solidarność i pchał Polskę w łapska unii jewropejskiej. Inna rzecz, że „kościół” – gdyby nadal posiadał wpływy polityczne jak pod koniec XV i na początku XVI wieku i dysponował współczesną techniką i technologią, będąc instytucją totalitarną i zamordystyczną także otoczyłby nas totalną inwigilacją, a być może i zachipowałby owieczki. Aby samemu ściągać „co łaska”. I aby „bezbożnikom” i „heretykom” uniemożliwić normalne funkcjonowanie poprzez zablokowanie chipa. Musieliby albo kraść, albo żebrać, albo zdychać z głodu.
.
Nie powinno nikogo dziwić, że akurat katolicy dostrzegają zagrożenie ze strony bankstersko-żydowskiego globalizmu – choć nie nazywają go po imieniu. Stare powiedzonko mówi – swój swojego zawsze pozna. Katolicyzm będący ideologią „nowego narodu wybranego” sam miał przez wieki globalistyczne zapędy – w jego planach na świecie miały zapanować  jedna owczarnia i jeden pasterz. Mieli nawet jeden światowy, katolicki, urzędowy język – łacinę (w tej sprawie więc byli nawet lepsi od żydowskich globalistów). No i sami mając zapędy do globalnego totalitaryzmu tak dobrze dostrzegają te zapędy u swoich „starszych braci w wierze”. W tym miejscu nadmienię, że co niektórzy z nich nadal bredzą o „chrześcijańskim globaliźmie” Wspominałem o tym parokrotnie:

„Jednym z ich ideologów “świeckich”  jest u nas jahwista Maciej Giertych, który niedawno opublikował jego chore mrzonki o “globaliźmie chrześcijańskim”.

http://opoka.giertych.pl/owk79.htm
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/11/katolicyzm-cywilizacja-lacinska-globalizm-dzumy-ludzkosci/

Jak widać obojętnie czy są to starsi czy młodsi bracia w wierze (w żydowskie brednie „objawione”) – kto bazuje na żydo-biblii ma zapędy globalistyczne. Taka jest po prostu natura tej nadjordańskiej dżumy.
.
Przy okazji tłumaczenia włoskiego artykułu z roku 1989 dodam w kontekście superkomputerów i Brukseli co następuje…

– Bruksela przekazuje dane osobowe mieszkańców unii jewropejskiej do Izraela. Pisałem o tym jako „Poliszynel”:
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/03/20/troska-brukseli-%E2%80%93-nasze-dane-osobowe-unia-ukryje-w-izraelu/

– W Brukseli obok jewropejskiego funkcjonuje żydowski parlament:
http://www.bibula.com/?p=52520

– Praktycznie wszyscy ważniejsi komisarze i urzędnicy unii jewropejskiej jeździli/jeżdżą na doroczne zloty Grupy Bildergberga i Komisji Trójstronnej (to samo dotyczy agenturalnej wobec banksterów elity USA).

– A założycielem Grupy Bilderberg był współzałożyciel unii jewroejskiej – Józef Retinger.

Naturalnie powie ktoś – to tylko teorie spiskowe. Tak samo zresztą pisze wiki wspominając o „zwolennikach teorii spiskowych”.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg#Teorie_spiskowe
.
No to podam dwa cytaty:
.
„Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 r
.

„(…) Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny.”

David Rockefeller; Źródło: Wspomnienia, 2002

.
„Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny.”
.
A sam zapytam tak – jeśli co roku na kilka dni spotyka się światowa elita finansowa, gospodarcza, przedstawiciele światowych instytucji (ONZ, WHO, MFW, BŚ, NATO) plus magnaci medialni, plus przedstawiciele tajnych służb, plus marionetki polityczne – a „polska” telawiwzornia, Zionzeitung gadzinówka GW, „Rzeczypospolita”, Times, Washington Post, BBC, Spiegel, Bild nie tylko nie dociekają – o czym globalna sitwa za zamkniętymi drzwiami dyskutuje, co planuje – ale nawet nie informują o tym czytaczy i oglądaczy – to czy nie jest to światowy spisek przeciwko opinii publicznej?

Oprócz chipowania czeka nas już wdrożona depopulacja – w zamiarze banksterów co najmniej 80 % ludzi – mieszkańców Ziemi –  jest „zbytecznych” i należy się ich pozbyć. Narzędziami depopulcji są:

Codex A jest jednym z najważniejszych narzędzi depopulacji. Obok niego stosowane są: chemtreils, GMO, szkodliwe szczepienia, chorobotwórcza medycyna i trująca farmacja, celowo wywoływane w wielu regionach III świata klęski głodu, celowo wywoływane HAARP-em klęski „naturalne”, celowo utrzymywana w wielu regionach świata bieda i zacofanie, podtrzymywanie czy wywoływanie lokalnych wojen i konfliktów plemiennych, religijnych i granicznych, alkohol, narkomania itp.”
http://antynwopolska.wordpress.com/2010/11/27/codex-alimentarius/

Jeszcze innym celem banksterów jest przejęcie na prywatną własność całej planety. Jak to osiągną – pokazali banksterzy w Argentynie – dobili ją finansowo, uczynili niewypłacalnym bankrutem – a potem za długi wykupili (na razie „tylko”) ogromną prowincję – Patagonię.

„CRISTINA FERNANDEZ de KIRCHNER – PREZYDENT ARGENTYNY, WYMIENIŁA PATAGONIĘ w ZAMIAN za UMORZENIE DŁUGU ARGENTYNY zaciągniętego w BANKU ŚWIATOWYM !!!”
http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/15/patagonia-miedzynarodowa-spolecznosc-zydowska-kupila-patagonie-argentyny-i-chile-azeby-zbudowac-drugi-izrael/

Przy tej okazji niechcąco wyszło na jaw – do kogo należy Bank Światowy. Patagonię otrzymała za długi Argentyny „międzynarodowa społeczność żydowska” – a nie wierzyciel  – BŚ. Dlaczego? Ano dlatego, że bank ten jest własnością żydowską.
Niewypłacalne zadłużenie praktycznie całego żydo-zachodu narasta i nie ma najmniejszej szansy na to, że zostanie ono spłacone. Nie dzieje się to przypadkowo – zbankrutowanym Grecji, Irlandii, Hiszpanii czy Portugalii jako warunek udzielania im dalszej „pomocy” – czyli dalszego zadłużania ich nowymi „kredytami” – stawiana jest konieczność całkowitej prywatyzacji majątku narodowego (firm, zakładów, gałęzi gospodarki) będącego nadal pod kontrolą państwa. Wyprzedaż firm i zakładów  będących własnością państwa spowoduje jednak jedynie dalszy wzrost bezrobocia i zmiejszenie stałych wpływów do budżetu. Czyli zamiast ratować gospodarkę – dobije ją. A wtedy za długi pod młotek pójdzie Ziemia (lasy, pola, jeziora, wyspy – słowiem WSZYSTKO). Nie bez znaczenia jest to, że nawet „najbogatsze” kraje żydo-zachodu (z USA i Niemcami na czele) są niewypłacalnie zadłużone.

.
Polska też…
Czyli już dzisiaj możemy być pewni, że zostaniemy za długi zaciągane przez rządzącą Polską agenturę banksterów kompletnie wywłaszczeni.
.
W tym miejscu pragnę ponownie podkreślić fakt, że współczesny żydowski globalizm ma biblijne korzenie!
Przy czym katolicy, w tym i ks. Czepułkowski oraz autor włoskiego artykułu pisząc o globalizmie i przytaczają cytaty z „Apokalipsy” nie zastanawiają się nad jedną sprawą – dlaczego Żydzi, realizując ich plan głobalnego zniewolenia Goim kierują się „wskazaniami” z „chrześcijańskiej” części żydowskiej biblii? Wszak dla nich tzw. „Nowy Testament” nie jest „pismem świętym”. A jednak się nim kierują. Rzecz jest po prostu w tym, że to oni nieobrzezanym Goim „Nowy Testament”, w tym i „Apokalipsę” napisali. Apokalipsa to nic innego, jak literacko upiększony różnymi metaforami scenariusz – aktualnie realizowany. Tyle że nie przez Watykan, a przez pobratymców autora Apokalipsy. W scenariuszu tym najistotniejsze rzeczy to „znakowanie” (chipowanie) ludzi, depopulacja (gwałtowna lub „pełzająca”) i utworzenie na koniec „Nowego Jeruzalem” – wielkiego Izraela – stolicy światowego państwa banksterów. Mityczne postacie (czterech jeźdźców czy anioły) to tylko metafory. Takie jak kostucha odziana w długą szatę, która w przekonaniu katolactwa krążyła z kosą w czasie wielkiej epidemii w XIV wieku i zbierała obfite „żniwo” śmierci.

.

smierc_2

.

Fundament współczesnego globalizmu znajdziemy w żydowskej biblii – Tanach – dla żydochrześcijan będącą „Starym Testamentem” – i  – a jakże – objawionym słowem bożym. No i naturalnie jedynie prawdziwym „pismem świętym”. Tym fundamentem jest ideologia/doktryna – naturalnie wyssana z palca – „narodu wybranego”. Jest to ideologia skrajnie szowinistyczna, wręcz rasistowska. Liderzy żydowscy po prostu uznali siebie –  Żydów – za lepszych, wybranych, wyróżnionych. Cała reszta – „niewybrani” – to coś gorszego. W Tanach/Starym Testamencie znajdziemy opisy, jak Żydzi oszukiwali, okradali, ograbiali i mordowali masowo Goim – nie-Żydów. Z woli i przy czynnej i aktywnej pomocy  żydowskiego, starotestamentowego boga Jahwe.
https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-ksiega-zbrodni/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/
Ideolodzy judaizmu wymyślili go celowo jako bóstwo mściwe, zazdrosne, surowo karzące nawet swoich – „wybranych” – za często najdrobniejsze przewinienie (opisów drakońskich kar spadających na Żydów znajdziemy całą masę w żydowskiej biblii). Wiedzieli, że prosty lud najlepiej trzymać w posłuszeństwie panicznym strachem przed każącym, mściwym bogiem. Ten motyw przejęło także żydo-chrześcijaństwo. Dokonało przy tym niewyobrażalnej manipulacji – ludobójczego psychopatę Jahwe przerobiło na nieskończenie miłosiernego i nieskończenie sprawiedliwego, strasząc przy tym owieczki nieustannie karą bożą, gniewem bożym i wiekuistym potępieniem – za sprawą kochającego rzekomo ludzi boga.
Na kartach żydowskiej biblii znajdziemy szkicowy program docelowy ideologów judaizmu:
.
.
.
“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.
Rodzaju 17, 8
.
.Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.
Powtórzonego prawa 7, 2.

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”

Izajasza 61, 5-6

.

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.
Izajasza 49, 22-23

.

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14

.
“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19

.

Także podrzucony nieobrzezanym Goim tzw. „Nowy Testament” był elementem żydowskiego planu podboju świata. SkoroŻydzi  mieli odebrać Goim ich ziemie, bogactwa, a ich samych zniewolić tak, że mieliby lizać kurz z nóg Żydów, potrzebny był podstęp – były nim jewangelie, a zwłaszcza tzw. „nauki” obrzezanego cieśli wykreowanego dla nieobrzezanych Goim na „mesjasza”, „chrystusa”, „zbawiciela” i „odkupiciela”. W jego naukach znajdziemy:

– działacza i reformatora społecznego o poglądach bliskich socjalistycznym – sprawiedliwość społeczna, reforma rolna (błogosławieni cisi; albowiem oni odziedziczą ziemię), usunięcie ucisku i niesprawiedliwości.
– Mamy ascetycznego idealistę nawołującego do wyrzeczeń i do troszczenie się nie o sprawy społeczne, doczesne i materialne, a jedynie o zabieganie o osiągnięcie “królestwa niebieskiego”.
– Mamy surowego cieślę nawołującego do wydłubywania sobie oczu i ucinania rąk – jeśli wodzą nas one do grzechu. Do tego wyraźnie straszy on piekłem i ogniem nieugaszonym.
– Mamy wreszcie żydowskiego szowinistę gardzącego nie-żydami (przyrównywanymi do psów w rozmowie z Kanaanejką).
– Ale mamy  jeszcze “nauczyciela” zaborczego, zazdrosnego i wymagającego jak sam Jahwe – “Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto siebie samego, nie może być moim uczniem.”
– Mamy pacyfistę („jeśli ktoś uderzy cię w prawy policzek, nadstaw mu i lewy. Kto by chciał podać cię do sądu z powodu koszuli, temu oddaj i płaszcz”).
– Mamy też zapowiadacza wojen i nienawiści: “Nie myślcie, że przybyłem, aby przynieść pokój na ziemi: Nie przynoszę pokoju, ale miecz. Gdyż przybywam, aby poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę ze swą matką oraz synową ze swą teśiową i wrogiem człowieka będą ci z jego najbliższego otoczenia.”
– Mamy też prekursora banksterskiego żydo-kapitalizmu: „Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz – w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.”W tej ostatniej przypowieści na uwagę zasługuje fakt że przedstawiany jako gospodarz żydowski Jahwe mówi sam o sobie „Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał.” Ciekawy autoprezentacja nieskończenie miłosiernewgo.
W sumie tzw. „Nowy Testament” i najważniejsze nauki Joszue można podsumować tak. – nie zabiegajcie o sprawy ziemskie, myślcie tylko o zbawieniu i o „królestwie niebieskim”, nadstawiajcie pysk do obicia, nie brońcie się jak wam zdzierają odzież, bądźcie ślepo posłuszni każdej władzy ziemskiej. Wsjo.
Taki jest przekaz tzw. „nauk” idola nieobrzezanych Goim z „Nowego Testamentu”. I jest on bardzo korzystny właśnie dla Żydów. Goim nadstawiają pyski do obicia, nie bronią się, nie troszczą o „dobra ziemskie” – a w tym samym czasie Żydzi zgodnie z rzekomymi zapowiedziami rasistowskiego Jahwe ludobójcy przekazanymi rzekomo przez proroków podbijają i przejmują na własność całą Ziemię.
.

Tak to sobie obrzezańcy sprytnie z tymi jewangeliami wykombinowali.

I gdyby tylko żydo-chrześcijanie przestrzegali podrzuconych im przez  Żydów „nauk” ich „chrystusa” – Żydzi już przed tysiącem lat mieliby cały „chrześcijański” świat w kieszeni. Tyle, że żydo-chrześcijanie gadają, że nauk Joszue przestrzegają, a nie przestrzegają. Bo zamiast nadstawiać pysk do obicia – jak „chrystus” – obrzezany cieśla – nakazał, mordowali pogan, innowierców i heretyków milionami na przestrzeni 15 wieków. I sami chcieli zdobyć i podbić cały świat. Ale ostatecznie Żydzi okazali się sprytniejsi. Wyłudzali od chrześcijańskich władców przywileje i prawa do uprawiania handlu i lichwy, powoli rośli w potęgę finansową, założyli wreszcie po wiekach przygotowań dla Goim bandycki system bankowy, podrzucili nieobrzezanym duchowym żydom żydo-kapitalizm, „wolny rynek”, „liberalizm”, prywatyzację” i powoli przejmują świat na prywatną własność. Bo Polskę, Jewropę, Duży USrael czeka los Patagonii. Mając kontrolę nad pieniądzem przejmują nie tylko gospodarkę ale przejęli media i  przy ich pomocy kreują powolne im agenturalne marionetki polityczne na prezydętów i premierów oraz rozpowszechniają  korzystny dla nich matrix rzeczywistości. Dyktaturę agenturalnych partii przedstawia się Goim jako demokrację, a podbój świata jako obronę wolności. Ograbianie ich zaś jako rozwój gospodarczy.
W jednej tylko sprawie podstęp Szawła/Pawła udał się – do dzisiaj wielu katolików uważa się za duchowych Żydów. A żydowskie brednie objawione w wersji żydo-chrześcijańskiej i żydo-islamskiej opanowały prawie cały świat. A tam, gdzie nie doszły (Japonia, Chiny, Indie) rozwija się dzisiaj rak żydo-kapitalizmu.
.
religie żydowskie
(Kolor różowy – zasięg „religii abrahamowych”)
.
Jedną z istotnych metod podboju świata, poza odmóżdżaniem Goim żydo-religiami czy poprawnością polityczną jest skłócanie Goim pomiędzy sobą. Np. chrześcijan szczuje się na muzułmanów, katolików na postempfcóf odmóżdżanych poprawnością polityczną, a polskich szowinistów na ich ukraińskich odpowiedników w sporze o granice – i vice versa. Zagania się też Goim na ustawiane przez agenturę banksterów fałszywe barykady – tak aby Goim walczyli o sprawy trzeciorzędne i nie mieli czasu ani sił aby walczyć w sprawy priorytetowe i egzystencjalne.
Podbój świata zgodnie z założeniami żydowskiej biblii –  żydo-chrześcijańskiego „pisma świętego” idzie pełną parą. Duże połacie Ziemi już są podbite. Większość „rozwiniętych” gospodarek (USA, unii jewropejskiej, Australii, Azji i wielu krajów Ameryki łacińskiej) jest już we właściwych, żydowskich  rękach. Ziemia powoli, kroczek po kroczku także jest przejmowana na prywatną własność. Główne media na tych terenach są pod pełną kontrolą banksterskiej agentury wpływu i banksterskich  propagandystów. Sądy, prokuratura, służby podlegają banksterom. Wojska żydo-NATO prowadzą wojny na ich obstalunek. Jeszcze tylko kilka niepodbitych politycznie krajów znajdziemy na mapie świata (Rosja, Chiny, Białoruś, Iran, Wenezuela, Syria, Korea płn. Kuba). Najważniejszym z nich ze względu na potencjał militarny i gospodarczy jest Rosja. Chiny to w mojej ocenie kolos na glinianych nogach. Jeśli banksterzy wywołają wielki światowy kryzys gospodarczy Chiny katastrofalnie uzależnione od importu surowców i eksportu produktów/wyrobów mogą gospodarczo załamać się błyskawicznie. Natomiast rosyjska gospodarka jest znacznie bardziej autarkiczna – może funkcjonować nawet przy światowym kryzysie. Przynajmniej gazu i ropy na pewno Rosji nie zabraknie.
.
Obecnie, jak wiemy,  zażarty bój toczy się o Ukrainę. Agentura banksterów wspierana ukraińskimi szowinistami – banderowcami – zamierza oderwać Ukrainę od jej bliskiego związku z Rosją. Nie byłby to jeszcze „koniec świata”, ale byłoby to dla nas niezwykle niekorzystne – osłabiłoby polityczne i gospodarcze wpływy Rosji będącej główną przeciwwagą dla banksterskiego globalizmu. A bandyta Kissinger stwierdził, że prezydent Putin wie, że Ukraina to preludium tego, co banksterzy zamierzają uczynić z Rosją. Jeśli się to im uda – zostaniemy zachipowanym ludzkim bydłem roboczym banksterów i ich pociotów. Bo na razie nie zanosi się na to, że na terenach już podbitych przez banksterów ludzie sami zrzucą żydowskie jarzmo. Bo nawet, jeśli wyjdą na ulicą, to zostaną spacyfikowani. Albo też – jeśli rozruchy będą zbyt wielkie – banksterzy napuszczą jedne tłumy na inne tłumy. I będą tratować się one nawzajem. Manipulację tłumami, wyprowadzanie ich na ulicę przećwiczyli banksterzy już wielokrotnie. I już kreują „opozycyjnych” nowych fałszywych liderów, lokując ich w tworzących się nie całkiem niezależnych ruchach takich jak tzw. „Ruch Narodowy”, którego kierownictwo już jest naszpikowane ich agenturą.
.
Szansą dla nas byłoby to, gdyby – dokąd Rosja jest nadal przez nich nie podbita – żydo-banksterski kapitalizm gospodarczo załamał się i na terenach podbitych przez nich doszłoby do ogromnych ruchawek. Bunty wybuchnąć mogłyby wtedy także – i zapewne wybuchną – w świecie islamu. Jeśli Rosja zachowa się w takim momencie mądrze i wesprze kraje buntujące się przeciwko żydowskiej globalnej sitwie – jest szansa na to, że globalizm upadnie. Dla nas obecnie najlepszą opcją jest dążenie do sojuszu wszystkich krajów słowiańskich – opartych o potęgę militarną i gospodarczą Rosji. Ale i z antyglobalistycznymi siłami spoza żywiołu słowiańskiego powinniśmy współdziałać – jeśli będzie taka możliwość i okazja. Globalizm żydowski stanowi bowiem obecnie dla nas największe, nie tylko ekonomiczne, ale biologiczne i egzystencjalne zagrożenie. Jeśli on kiedyś padnie, będziemy musieli odrzucić wszystko, co stanowiło siłę żydowskiego NWO (przede wszystkim odebrać trzeba będzie banksterom banki, monopol na emisję i kontrolę podaży pieniądza oraz gospodarkę). Przy czym nie musimy wymyślać nowej formuły cywilizacji. Wystarczy, że powrócimy do cywilizacji słowiańskiej, pogańskiej, przedżydowskiej.
Ale o tym napiszę następnym razem.
.
opolczyk
.
.
.
precz z jahwizmem
.
Ręce Boga
Reklamy

105 komentarzy do “Globalizm a biblia

 1. P.S.
  no a przy okazji ;to całkiem dobre alibii w sądzie ” WYSOKI SĄDZIE JAKI TAM ZE MNIE ANTYSYJONISTA CZY TAM ANTYSEMITA 😉 JA TYLKO ILUMINATYKÓW ZWALCZAM ” BQCH@ CH@…

  Polubienie

 2. Prawdę mówiąc to od początku zastanawiałem się że skoro to takie super tajne spotkanie to jakim cudem taki Jones dostał się tam bez większego problemu, nagrał to i opublikował w internecie, przecież by go zlikwidowali na miejscu. I jeszcze to podstępne kojarzenie z pogaństwem jest celowe, ma moim zdaniem go ośmieszyć, Jones to chrześcijanin(albo tak się tylko dla zmyły etykietkuje), podejrzewam że to mogło być zainscenizowane, a Jones albo świadomie albo nieświadomie brał w tym udział w celu nakręcenia filmu z „tajnego spotkania” i puszczenia go w obieg i zasiania dezinformacji i odwrócenia uwagi i skierowania jej na inny tor. Sam film jest niewyrazny, kamera pod kątem, celowo nagrano to w nocy, a same rytuały są po prostu śmieszne, idiotyczne gdyby to było na serio elity wymyśliły by coś znacznie bardziej wyrafinowanego i efektownego a nie jakieś wzdychania do sowy. Inna sprawa to ciekawi mnie skąd wzięli te „informacje” o rzekomych ofiarach z ludzi składanych przez pogan(druidów) pewnie znowu z jakiejś załganej żydłackiej kroniki. Oczywiście duża część tego filmu to zwykłe pieprzenie o tym jakie to „pogańskie” ,obrzydliwe, niechrześcijańskie no i tradycyjnie przewija się tam biblia. Ciekawe dlaczego autor filmu i admini Prison Planet nie wspomną ani słowem o tym że chrześcijaństwo było pierwszym nowożytnym zbrodniczym globalizmem – jeden pasterz, jedna owczarnia – a współczesny banksterski globalizm jest tylko unowocześnionym i uwspółcześnionym przedłużeniem tego chrześcijańskiego i że oba globalizmy mają swoje zródła w biblii. Na Prison Planet nawiasem mówiąc ani razu nie wspomnieli o żydo-banksterach, nazywają to na różne sposoby tylko nie po imieniu, czyżby bali się przyklejenia łatki antysemityzmu. Moim zdanie to co napisałem choć trochę tłumaczy dlaczego publikują takie brednie które wypisuje Jaśkowski. Po prostu kolesie wierzą w „łacińską cywilizację opartą na chrześcijańskich wartościach”, która jest niszczona przez „pogańskich” w ich mniemaniu banksterów, co nie do końca jest prawdą. A tego że chrześcijaństwo stworzyli żydzi już nie dostrzegają i że podrzucili tą religię ludzkości jako broń ideologiczną mającą na celu ją odmóżdżyć i przygotować na przyjście żydo-banksterów. O tym że chrześcijaństwo jest tak samo zbrodnicze jak współczesny żydo-globalizm też nie wspominają. Po prostu kolesie albo zostali wpuszczeni w kanał albo celowo dezinformują. Poruszyłem ten temat ponieważ od dłuższego czasu robi on furorę w internecie w połączeniu z tymi słynnymi już „reptylami”, spychając na bok sprawy o wiele bardziej ważniejsze.


  Przemex,

  Gdy czytam, co piszesz mam momentami wrażenie, że czytam we własnych myślach. Nie do wiary, że wcześniej nie spotkaliśmy się w sieci.
  Masz rację, to wszystko jest inscenizacją odwracającą uwagę od głównego wroga – żydo-banksterów. Z jahwizmem – prekursorem globalizmu – także masz rację. Ja piszę o tym już od kilku lat. Ale odmóżdżone żydłactwo tego nie dostrzega. W ich przekonaniu tatalitarny, zbrodniczy, niesprawiedliwy i zamordystyczny „ład boży” w wydaniu „łacińskim” był najwspanialszą cywilizacją.
  Ponawiam co już raz napisałem – powinieneś założyć bloga.
  opolczyk

  Polubienie

  • Bardzo dobrze, że Pan ten tekst wyszperał i podrzucił, Panie Michale. Jest on ważny, bo mocno łączy się z propagowanym kultem zdrajcy i renegata Kuklińskiego, który za pieniądze współpracował ze zbrodniczym CIA. Nawet „Słowianin” agent Białczyński i „Słowianin” Smoliński żyły z siebie wypruwają przedstawiając Kuklińskiego jako „bohatera”. Może dzisiaj w nocy o tym napiszę. Mam pytanie – niech mi Pan, Panie Michale, jako oficer kontrwywiadu wojskowego PRL, jako komandos i jako mój przyjaciel odpowie – czy wierzy Pan, że USA nie posiadało planu atomowego zniszczenia Polski? Niech Pan napisze – w co były wymierzone na codzień radzieckie rakiety atomowe? Ja twierdzę, że wyłącznie w żydobanksterski zachód (USA i Jewropa zachodnia). A w co były w takim razie wymierzone na codzień rakiety USA i NATO? Główna część w ZSRR. Ale pewna część takż w Polskę i NRD. Chodziło o stworzenie strefy zniszczonej, skażonej i spalonej, przez którą ZSRR nie mógłby przetransportować drogą lądową (eszelony) Armii Czerwonej nad Łabę na wypadek konfliktu zbrojnego. Agentura banksterów i miłośnicy zbrodniczej USA i zbrodniczego żydo-NATO uważają Kuklińskiego za bohatera, bo zdradził „plany” atomowe ZSRR, w których Polska miała zostać zniszczona. No cóż – dowództwo Układu Warszawskiego miało i taki plan – jeśli NATO ruszy – należy położyć zaporę na drodze bandytów do Moskwy. No i wypadało m.in. i na nas. Ale był to plan tylko na wypadek natarcia NATO na blok wschodni. Natomiast na codzień ani jedna radziecka rakieta nie była wymierzona w Polskę. Natomiast amerykańskie już tak. Bo bandyci z USA, tak jak już w czasie wojny sprzedali nas Stalinowi, tak samo byli gotowi Polskę zniszczyć i spalić na wypadek konfliktu Wschód Zachód. A teraz sami siebie robią na świętoszków, a kanalię i zdrajcę Kuklińskiego robią na patriotę i bohatera.
   Jak Pan, jako były oficer kontrwywiadu wojskowego to widzi?

   Polubienie

   • „Mam pytanie – niech mi Pan, Panie Michale, jako oficer kontrwywiadu wojskowego PRL, jako komandos i jako mój przyjaciel odpowie – czy wierzy Pan, że USA nie posiadało planu atomowego zniszczenia Polski? Niech Pan napisze – w co były wymierzone na co dzień radzieckie rakiety atomowe? ”
    —————————————————————————–

    Nie mam takiej wiedzy bym mógł autorytatywnie odpowiedzieć na to pytanie. Niemniej w pełni zgadzam sie z przedstawionym przez Pana scenariuszem rozwoju zdarzeń na polskim teatrze działań wojennych z obustronnym użyciem przez walczące strony konfliktu broni jądrowej. Z historii wojen wiemy , iż w przeszłości wojska cofające się przed naporem wroga niejednokrotnie niszczyły za sobą własne mosty. W wojnie z użyciem broni jądrowej naturalnie taką zaporą może być zapora jądrowa niekiedy w zależności od rozwoju sytuacji również na własnym terenie. Na podobnej zasadzie w państwach zachodnich istniały z góry przygotowane studnie do odpalenia ładunków jądrowych na własnym terytorium. Między innymi do komandosów działających na tyłach wroga należała lokalizacja tych miejsc celem nie dopuszczenia do ich detonacji.

    Odnośnie Kuklińskiego powiem , iż dla mnie według mojej dawnej i obecnej wiedzy był on i nadal pozostaje zdrajcą Polski i to jest nie podważalne. Stawiania mu pomników i zrobienie z niego bohatera to ukłon wobec naszego nowego „przyjaciela i opiekuna” Usraela, przy tym ruch ogłupiający
    wielu Polaków i ich świadomie dzielący.

    Według mnie jedyną osobą , która zasłużyła na pomnik w Polsce po 1989 r. jest Andrzej Lepper.

    Polubienie

 3. Świętobor :
  To się nie stanie ani dziś ani jutro ani nawet za kilka/kilkanaście lat. Żeby powrócił stary ład i porządek świata, żeby powrócili dawni bogowie i dawne systemy wartości musi upłynąć ogom czasu. Tak jak KK przez setki lat musiał się tu wdzierać, tak my przez setki lat będziemy musieli wszelkie obce ideologie stąd przepędzać. Dlatego wierzę w “kroplę drążącą kamień”.
  Religie budowano na fałszu przez setki lat ale czasem jedno wydarzenie może przywrócić naturalny porządek rzeczy. Można np. budować dom kilka czy kilkanaście lat a parę sekund trzęsienia ziemi wystarczy by legł w gruzach. I to się stanie na naszych oczach.

  Świętobor,
  “I to się stanie na naszych oczach.”
  Gdybym był żydłakiem dodałbym tylko – “Amen”.
  opolczyk

  W tym cały ambaras, że człowiek to nie tylko materia. Nie wystarczy podciąć mu nóg, żeby się zwalił. Tu nie wystarczy zmienić formy – trzeba całkowicie odwrócić mentalność.

  Zgodzę się, że na skutek jakiś niesamowitych wydarzeń Polacy sa w stanie się zbuntować i wygnać żydłactwo ze swojej Ziemii. Nie uwierzę jednak, że nawet oczyszczona z tych pasożydów Polska nagle stanie się w 100 % pogańska, wierna tradycji i zacznie spływać mlekiem i miodem. Przykro mi, ale nadal będzie mnóstwo osób szepczących gdzieś w ukryciu „ojcze nasz”. Nawet gdyby sam papież wylazł na swoją mównicę i oficjalnie ogłosił, że religia katolicka to stek bzdur i bajek, znajdą się tacy, którzy nie uwierzą.

  znajdą się tacy, którzy nie uwierzą
  Oczywiście że tak, bo ślepa wiara „czyni cuda”. Owieczki odmóżdżone i odzwyczajone od samodzielnego myślenia, nawet gdy herszt Watykanu przyzna oszustwo – będą nadal wierzyć. Bo na powrozie wiary nie trzeba samodzielnie myśleć.
  opolczyk

  Polubienie

  • lubuszanka :

   Świętobor :
   To się nie stanie ani dziś ani jutro ani nawet za kilka/kilkanaście lat. Żeby powrócił stary ład i porządek świata, żeby powrócili dawni bogowie i dawne systemy wartości musi upłynąć ogom czasu. Tak jak KK przez setki lat musiał się tu wdzierać, tak my przez setki lat będziemy musieli wszelkie obce ideologie stąd przepędzać. Dlatego wierzę w “kroplę drążącą kamień”.
   Religie budowano na fałszu przez setki lat ale czasem jedno wydarzenie może przywrócić naturalny porządek rzeczy. Można np. budować dom kilka czy kilkanaście lat a parę sekund trzęsienia ziemi wystarczy by legł w gruzach. I to się stanie na naszych oczach.

   Świętobor,
   “I to się stanie na naszych oczach.”
   Gdybym był żydłakiem dodałbym tylko – “Amen”.
   opolczyk

   W tym cały ambaras, że człowiek to nie tylko materia. Nie wystarczy podciąć mu nóg, żeby się zwalił. Tu nie wystarczy zmienić formy – trzeba całkowicie odwrócić mentalność.
   Zgodzę się, że na skutek jakiś niesamowitych wydarzeń Polacy sa w stanie się zbuntować i wygnać żydłactwo ze swojej Ziemii. Nie uwierzę jednak, że nawet oczyszczona z tych pasożydów Polska nagle stanie się w 100 % pogańska, wierna tradycji i zacznie spływać mlekiem i miodem. Przykro mi, ale nadal będzie mnóstwo osób szepczących gdzieś w ukryciu “ojcze nasz”. Nawet gdyby sam papież wylazł na swoją mównicę i oficjalnie ogłosił, że religia katolicka to stek bzdur i bajek, znajdą się tacy, którzy nie uwierzą.

   Dopiszę jeszcze, żeby nie było, że wersja Pana Świętobora jak najbardziej by mi opowiadała. Niczego nie pragnę tak bardzo jak zdrowego, wolnego miejsca do życia dla mnie i moich przyszłych dzieci. Realizm nie pozwala mi jednak na zbytni entuzjazm ..

   Polubienie

 4. Film dokumentalny „Zmowa Milczenia” miał być wyświetlony na kanale Discovery 3 maja 1994 r. Film ten obnażał sieć religijnych przywódców i polityków z Waszyngtonu, którzy przemycali dzieci do stolicy na orgie seksualne. Wiele dzieci było poniżanych poprzez przymusowe noszenie samej bielizny i numeru na kawałku kartonu zawieszonego na szyi w czasie aukcji dla cudzoziemców w Las Vegas i Toronto. W ostatniej chwili przed emisją nieznany kongresmen zagroził stacji utratą koncesji jeśli dokument zostałby wyemitowany. Prawie natychmiast prawa do filmu zostały nabyte przez nieznane osoby, które zażądały zniszczenia wszystkich kopii. Jedna z kopii roboczych na kasecie VHS trafiła w ręce byłego senatora stanu Nebraska i adwokata Johna De Campa, który udostępnił ją emerytowanemu agentowi FBI Tedowi L. Gundersonowi. Pomimo że jakość wideo nie jest najlepszej jakości, film trzeba obejrzeć, gdyż ujawnia on sieć rządowych pedofilów.

  „Ten proceder odbywa się bezkarnie na całym świecie i w ukrytym poparciu/kierowaniu przez struktury odpowiedzialne za bezpieczeństwo ludzi i przestrzeganie prawa i to w kręgach na najwyższych ich szczeblach ‚Niewygodna prawda (The Whistleblower)’ – bardzo odważny film, oparty na faktach, o handlu kobietami w Bośni prowadzonym przez pracowników ONZ – oglądałam pod tytułem ‚Ryzykantka’,”

  Admin

  Polubienie

  • DAVID ICEK-REPTILIANY,PLEJADIANY I INSZE HAJASZKI PISZPUNTA Z CZESKIEJ BAJKI .
   ********************************************************************************************************************
   Zmowa elit .wypaczenia i dewiacje na wysokich szczeblach władzy , wszelkiego rodzaju afery itp…..tak ,to wszystko bez wątpienia dzieje się na tym „łez padole” Ale tych wszystkich zbrodni wobec ludzkości dopuszczają się ludzie ,,,,a raczej szajka skarlałych etycznie i moralnie sqrwysynów ,a nie tajemnicza chupakabra czy piekielne moce z kosmosu ………
   …zresztą nawet jeśli tak zupełnie dla „zwały” założymy na chwilkę że te wszystkie „rewelacje” typu reptiliany .lucyferiany albo i nawet sam przedwieczny Cthulhu są rzeczywiste to i tak sztacheta jest dobra na wszystko .A samych „bossów” wystarczy po prostu mocniej „przyświęcić ” by wrócili w otchłań opowieści z dreszczykiem 😉

   Polubienie

 5. “znajdą się tacy, którzy nie uwierzą”
  Oczywiście że tak, bo ślepa wiara “czyni cuda”. Owieczki odmóżdżone i odzwyczajone od samodzielnego myślenia, nawet gdy herszt Watykanu przyzna oszustwo – będą nadal wierzyć. Bo na powrozie wiary nie trzeba samodzielnie myśleć. – po prostu owce katolickie stały się bardziej papieskie niż sam papież i prawdę mówiąc nawet jak ktoś by teraz zdelegalizował i zdemontował tą instytucję to katolicyzm i ogólnie wszystkie religie abrahamowe obecne byłyby w umysłach najzagorzalszych fanatyków i potajemnie kultywowane jeszcze przez następne kilkadziesiąt/kilkaset lat siłą rozpędu jakiego nabrały przez kilka tysięcy lat i już bez udziału kleru. Jeszcze dużo wody w rzece upłynie zanim ta planeta stanie się miejscem przyjaznym do życia.

  Polubienie

 6. „Nie do wiary, że wcześniej nie spotkaliśmy się w sieci” – lepiej żeśmy się spotkali pózno niż wcale, a twojego bloga obserwowałem i czytałem już od dawna, tylko nie pisywałem komentarzy.
  Jeszcze raz o Prison Planet, nie chce spisywać tej strony na straty, ponieważ jest tam sporo ciekawych artykułów na różne tematy, ale trzeba mocno uważać ponieważ kolesie publikują byle co, jak doleci, bezkrytycznie, publikują teksty czasami ze sobą sprzeczne, bezkrytycznie promują różne dziwne osoby i to nie tylko ich dotyczy. Jeszcze o „bohemian grove”, prawdę mówiąc nie wiem czemu takie wzdychanie do sowy miało by służyć i czemu akurat do sowy?, czemu na przykład nie do krowy?, że niby to pomaga w podejmowaniu decyzji i tworzeniu planów podboju świata?. Jak ja bym tworzył plan podboju świata i ktoś urządzał by mi taki harmider to wywalił bym go z tym całym majdanem za drzwi. Kiedyś jeszcze znalazłem w necie zdjęcia z tego pikniku, było ich kilkaset i szczerze powiedziawszy nikogo ważnego tam nie znalazłem oprócz takich marionetek politycznych jak Richard Nixon czy Ronald Reagan, tacy ludzie światem nie rządzą, oni tylko wykonują rozkazy a jak nie to kończą jak Kennedy. Szczerze powiedziawszy to nawet nie wiem czy te zdjęcia nie były zwyczajnie podrobione, przy obecnym poziomie techniki wszystko jest możliwe. Ten film z bohemian po prostu mi śmierdział, od początku nie miałem do niego zaufania, wydawał mi się naciągany i śmieszny i jeszcze to natychmiastowe kojarzenie z pogaństwem mnie odrzuciło na miejscu. Czuć w tym filmie podtekst: „pogańskie” elity niszczą chrześcijańską cywilizację łacińską to twoim obowiązkiem jest jej bronić, czyli przeżuć się z deszczu pod rynnę. Jak tak dalej pójdzie to za chwilę w pierwszym lepszym warzywniaku podczas zakupów usłyszymy taki tekst: ” ty Mania słysałaś, ponoć zondzom nami płoganskie jelyty w komitywie z reptylami z andromedy i wspólnie łonanizują sie w błohemian ku cci jakijsika sowy słysała młoze ło tym cy niy?

  Polubione przez 1 osoba

 7. Witam Serdecznie wszystkich = )
  Witam 🙂
  Dziś chłopaczek wstawił na ‘dżutuba’ ciekawy film : “Stworzenie narodu wybranego”
  polecam i pozdrawiam

  Polubienie

  • najśmieszniejszy to był motyw że ufoki są złe bo mieszkają dalej od centrum galaktyki niż my .;) no tak ja tez bym się wkurzał gdybym musiał cały czas chodzić na solarium żeby „modnie ” wyglądać .

   Powtarzam – syjonista,iluminat czy inna gadzina ,wszystko da się ubić sztachetą .

   he he dobrze że sobie Eskimosów na pomagierów nie wzięli …………….i ta „biała rasa” hehe brednie

   było im zimno i ciemno i dlatego wyrośli na 5sqr…synów ?? hehe znaczy nasze słońce jest centrum wszystkiego ?…oho a co na to Kopernik ?

   Polubienie

  • Skajwolker,

   Najpierw uwaga techniczna – film zrobiony jest fatalnie. Kolejne partie tekstu stanowczo za długo wiszą na ekranie. Powinne wisieć trzykrotnie krócej – i cały film byłby trzykrotnie krótszy. Jeśli komuś migały by za szybko, mógłby film zatrzymywać. Nie oglądałem całości – po prostu na ślęczenie przed ślamazarnym filmem ponad godzinę nie mam czasu.

   Uwagi merytoryczne: zbyt wiele bajek, mitów branych jest na poważne. No i ten rasizm – rasa taka, rasa owaka.
   Najważniejsze jest to, że „naród wybrany” to wymysł oszustów – kapłanów żydowskich, a nie fakt. „Naród wybrany” nie został stworzony a wymyślony przez żydowskich szowinistów – kapłanów. Ogromna większość „faktów” z żydowskiej biblii to oszustwo i wymysł.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/
   Nie było biblijnego raju, Abrahama, Mojżesza, Synaju, „wybraństwa”. To chore wymysły. Tylko dureń bierze je na poważnie.

   Na film poświęciłem ok. 5 minut. Przeskakiwałem po kawałku czytając tylko część tekstu. Ale nic godnego uwagi nie znalazlem.

   I nie jest tak, że dla Żydów Ariowie i Słowianie – i ogólniej biała rasa – byli największym problemem. Ariowie w Indiach sami stali się rasistami spychając czarnych mieszkańców subkontynetu do roli nieczystych, pogardzanych „niedotykalnych”. Podejrzewam, że to ich razizm mógł mieć wpływ na rasizm kapłanów żydowskich. U Słowian renegaci jahwiści (także Piastowie) pomagali Niemcom i krzyżakom w „chrystianizacji” innych Słowian i pogańskich Prusów. A biała rasa pierwsza została zniewolona żydo-chrześcijaństwem i jako nieświadomy usłużny szabas-goj rozwlokła ten żydzizm po całym świecie. Także w jej łonie zrodził się banksterski globalizm. Nie u kolorowych – u białych. I biali podbijają teraz dla banksterów kolejne kraje.

   Polubienie

 8. „Znalazłem jeden przykład [do: http://ptto.wordpress.com/2013/03/10/zydzi-rabacja-galicyjska-1846-zlote-zniwa-izaaka-luxenberga/ – przyp.], cyt. za:
  ‚Trochę ogólnie o ‚rynku’ papierów wartościowych
  czy generalnie o handlu z perspektywy religijnej’
  : ‚Rabbi Phinehas ben Yair powiedział, że jeśli istnieje niebezpieczeństwo profanacji Imienia Najwyższego, to nawet zatrzymanie zgubionego artykułu goja jest zbrodnią.’.
  (Autor [tekstu z pierwszego linku – przyp.] przejawia momentami dość rażącą naiwność – mowa o tzw. ‚micie dobrego żyda’ […] Talmud przyzwala miejscami na ratowanie życia czy generalnie pomoc gojowi w wypadku, kiedy zaniechanie mogłoby narazić ‚dobre imię Żydów’ na szwank. Tak właśnie owo moralizatorstwo wspomnianego rabina bym odczytywał.)”
  – Barney „grzanek” Mayerson

  Polubienie

 9. Pingback: List do Rosjan, kilku Polaków napisało do siebie | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.