Na marginesie blokady mojego blogu…

.

cenzura

.

Gdy zablokowano mi blog – nie byłem specjalnie zdziwiony ani zaskoczony. To co piszę zapewne nie podoba się i katolikom i agenturze okupanta, agenturze banksterów. No i przede wszystkim Żydom.
Po zamknięciu mi blogu napisało do mnie sporo znajomych wyrażając swe zaniepokojenie. Niektórzy snuli domysły co do przyczyn. Jedna ze znajomych mi osób napisała tak:

„Witaj,

Na blogu Piotra Beina znalazłem Twój tekst, po którym zawieszono Ci bloga.

Piszesz w nim: „Chodzi po prostu o to, aby Polak kupował u Żyda, mieszkał u Żyda, pracował u Żyda, leczył i uczył się u Żyda, a nawet u niego był “chowany” (po przejęciu przez Żydów na prywatną własność całej polskiej ziemi, w tym także cmentarzy).”

Podrzucam ciekawostkę

„(Żydom nie wolno było parać się czymś innym niż handel i udzielanie pożyczek na wysoki procent) a potem mieli pretensje, że Żydzi wyrobili sobie smykałkę w tych dziedzinach, przez to powstały w krajach Beneluksu czy Anglii pierwsze banki).”

 Link http://anhelli-anhelli.blogspot.com/

Wygląda znajomo?

Moim zdaniem jest to odp. na Twój post, po którym zawieszono Ci bloga.

Może już o tym wiesz ale poczułem się by Ci napisać.

A tu masz 95% pewność, że jest autorką donosu na Twój blog

 

Komendantami obozu byli: Herbert Lange (1940 – marzec 1942) i Hans Johann Bothmann (marzec 1942 – marzec 1943), zastępcą m.in. Walter Piller. W obozie pracowało stale około 120-130 SS-manów. W różnym okresie w procesie eksterminacji pomagali także – Polacy. Jak wielu spośród ich potomków, wciąż in cognito szerzy nienawiść do Żydów i Chrześcijan, głównie Katolików (głównie poprzez internet, np. z kręgu Opolszczyzny?).”

.

.

Powiem w tym miejscu, że nie próbuję nawet dociekać przyczyny blokady blogu. Mogło to być spowodowane wrzuceniem w tekście (niekoniecznie ostatnim) „nielegalnego linku” czy „e-booku” (pdf), mogło być spowodowane donosem/donosami/skargami.  W zablokowanym kokpicie widoczna była „standardowa” informacja o blokadzie:
.

„Your site has been suspended from WordPress.com for violating the Terms of Service. If you believe your site was suspended in error, please contact us as soon as possible and we will review your suspension. (To learn more about what is and is not allowed, please see section 2 of our terms and our types of blogs page.)
For a limited time, you will still be able to log in to this Dashboard and export your content under Tools → Export. You can self-host your site using the WordPress.org software, though other hosting services may have similar restrictions. If you need help moving, please refer to our guide.”


Natychmiast wysłałem adminom WP maila:

„I am not aware of any violations of the TOS. Please specify so I can correct.”
(Nie wiem o żadnym złamaniu regulaminu. Proszę wyszczególnić, bym mogł skorygować).

Mail pozostał bez odpowiedzi. Wysłałem więc następny:

„I am still awaiting your reply re the suspension of of my blog. Please reply promptly so that I could correct any violations I might have committed. My readers and the WordPress blogger community are waiting for your reaction.”
(Nadal oczekuję waszej odpowiedzi ws. zawieszenia mego bloga. Proszę o rychłą odpowiedź, żebym mógł poprawic ewentualne przekroczenia regulaminu. Czytelnicy i społeczność blogerow WordPress czekają na waszą reakcję).

Kilka godzin później blog został odwieszony. Tyle, że od adminów WP nie otrzymałem ani słowa odpowiedzi. Nadal więc nie wiem, co konkretnie było przyczyną blokady. Ogólnie naturalnie wiem – co było tego przyczyną – profil mojego blogu.

Nie wnikam w tym miejscu także, czy autorka/właścicielka blogu
http://anhelli-anhelli.blogspot.de/2014/01/na-krawedzi-zapomnienia-nazi-niemiecka.html
doniosła na mnie czy nie. Ani czy to zdanie: „Jak wielu spośród ich potomków, wciąż in cognito szerzy nienawiść do Żydów i Chrześcijan, głównie Katolików (głównie poprzez internet, np. z kręgu Opolszczyzny?)” odnosi się do mnie. Być może tak. Być może nie. Mniejsza o to. Ale sam ten tekst i ilość zawartych w nim żydowskich propagandowych kłamstw zasługuje na obszerny komentarz.
Wychodzę z założenia, że właścicielka/autorka tego tekstu/blogu jest Żydówką piszącą po polsku. Być może udaje nawet Polkę. Ale jej żydofilstwo jest wyraźnie widoczne. I jej obżydliwy antypolonizm:

„W różnym okresie w procesie eksterminacji pomagali także – Polacy”

Jest to stały od lat element żydowskiej antypolskiej załganej propagandy – Polacy są współwinni „zagłady” Żydów.
A prawda jest taka:

Do II wojny św. parli banksterzy i żydostwo:

Nie chodziło o obalenie faszyzmu, tylko o zawładnięcie rynkami zbytu. Jeśli chcielibyśmy, mogliśmy bez jednego strzału zapobiec wybuchowi wojny, ale nie chcieliśmy – Churchill do Trumana (Fultun, USA, marzec 1946)”
http://piotrbein.wordpress.com/2013/02/15/wszystkie-wojny-sa-banksterskie/

Przy tym ujęto całość w misterną robotę: stworzono Rooseveltowi podstawy do aktywizacji polityki zagranicznej i stworzenia tą drogą olbrzymich zasobów militarnych dla przyszłej rozgrywki wojennej do której Żydzi całego świata dążą z całą świadomością.”
http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/17/hitlerowska-wojna-informacyjna-z-uzyciem-tajnych-dokumentow-polskiej-dyplomacji/

.
„Poświęcenie” części europejskich Żydów zostało zaplanowane przez banksterów i syjonistów na długo przed wojną. Ofiarę 6 milionów propaganda żydowska eksploatowała już od roku 1869.
.
a230
Ich ofiara miała służyć po wojnie wyłudzeniu utworzenia Izraela.
Pod nóż poszła przede wszystkim nieprzydatna syjonistom biedota żydowska, która nie chciała emigrować do Palestyny – bo nie chciała być mięsem armatnim w wojnach syjonistów z Arabami.
Liczba 6 milionów jest naturalnie zawyżona, choć propaganda żydowska podaje ją jako pewnik.
Władze III Rzeczy, jej machina wojenna i aparat terroru naszpikowane były Żydami. Tak więc „zagładę” w dużym stopniu robili oni sami sobie. Na obstalunek banksterów i syjonistów. Nienazistowscy Żydzi natomiast masowo kolaborowali z III Rzeszą. Nie jest to wymysł Polaków. Pisała o tym m.in. Żydówka Hannah Arendt: „Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej tej ponurej historii.”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Judenrat
http://ptto.wordpress.com/2013/06/21/jak-zydzi-zdradzili-zydow-niewiniatka-z-judenratow/
http://ptto.wordpress.com/2013/06/21/zydzi-na-uslugach-hitlera-zydowscy-agenci-gestapo/
http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/12/zagiew-zydzi-jako-zdrajcy-mordercy-i-szmalcownicy/
http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_40.html
.
A część Żydów (nadal nie wszystkich) koncentrowano w gettach.
Co do gett – przypomnę, że już w starożytnym Rzymie u cesarzy żyjący w diasporze Żydzi domagali się prawa do własnych, odgrodzonych murem dzielnic/gett. Przyczyna tego była prozaiczna – zgodnie z rasistowskim judaizmem Goim byli dla Żydów nieczystymi nieobrzezannymi wieprzami i każdy kontakt z nimi Żyda „zanieczyszczał”. Stąd chcieli własnych dzielnic – bez nieczystych wieprzy – Goim.
Armia Krajowa likwidowała szmalcowników i kolaborantów – zarówno polskich jak i żydowskich. „Polscy” Żydzi tego nie robili. Na znacznie większą skalę kolaborowali z żydo-hitlerowcami (i żydo-bolszewikami). Oprócz tego organizowali bandy mordujące Polaków:
http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/11/24/zbrodnie-zydowskich-partyzantow-na-polskiej-ludnosci-koniuchy-i-naliboki/
A pogromy żydo-hitlerowskie czy żydo-UB-ckie zwalają na Polaków:
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/10/dwa-pogromy-jedno-klamstwo/
I jak autorka/właścicielka żydofilskiego blogu oskarżają Polaków o współudział/współodpowiedzialność za zabijanie Żydów.
O tym, że Polaków do ew. pomocy w zabijaniu – nie tylko Żydów – zmuszano, że odmowa posłuszeństwa była wyrokiem śmierci – tego żydowscy propagandyści nie powiedzą. A już masową kolaborację i aktywną pomoc w zabijaniu swoich ziomków przez samych Żydów całkowicie przemilczają czy wręcz gorączkowo temu zaprzeczają.

Ale w tym krótkim tekście znalazłem jeszcze inne propagandowe żydowskie kłamstwo. Mam na myśli ten fragment:
.
„(Żydom nie wolno było parać się czymś innym niż handel i udzielanie pożyczek na wysoki procent) a potem mieli pretensje, że Żydzi wyrobili sobie smykałkę w tych dziedzinach, przez to powstały w krajach Beneluksu czy Anglii pierwsze banki).”
.
Jest to nieprawda i kolportowana przez Żydów mitologia. Handlem i lichwą zajmowali się Żydzi z zamiłowaniem zawsze, także długo przed żydo-chrześcijaństwem, nie tylko w diasporze ale i u siebie – nad Jordanem. Naturalnie nie wszyscy – biedota musiała harować a nie handlować. Żydzi chcą się wykręcić sianem i „udowodnić”, że to przez restrykcje żydo-chrześcijan pozwalające im tylko na lichwę i handel stali się z konieczności handlarzami i lichwiarzami. Prawda jest inna – elita żydowskiej diaspory robiła co mogła, aby od władców wyłudzić przywileje/prawo do uprawiania handlu i lichwy. Przekupowali władców złotem, podsuwali im ponętne Żydówki do łóżek (metodą „na Abrahama”)
– słowem robili wszystko byleby móc uprawiać ich umiłowane zajęcia – handel i lichwę. Zajmowali się także rzemiosłem na użytek swoich własnych, izolujących się od Goim wspólnot – byli dla pobratymców krawcami, szewcami itp. Ale były to żmudne i mało popłatne zajęcia. Ponadto religia zabraniała im oszukiwanie pobratymców. W stosunku do Goim tego ograniczenia nie było – „etyka” żydowska oszukiwanie Goim akceptowała, dopuszczała a nawet zalecała.
O zamiłowaniu Żydów do handlu świadczą choćbyt fragmenty żydowskich jewangelii opisujące, jak uprawiali oni ten ich ukochany proceder nawet w ich świątyni w Jerozolimie. Co tak wqrwiło obrzezanego cieślę, że zrobił zadymę i wywalił kupców, handlarzy i właścicieli ówczesnych „kantorów wymiany walut” na zbity pysk ze świątyni. A w jednej z przypowieści tenże obrzezany cieśla wspomina i o bankierach:

„Odrzekł mu pan jego: „Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.”

(Mt 25, 26-29)

Akurat ten cytat z jewangelii jest zwięzłą wykładnią współczesnego żydo-kapitalizmu – Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.”
I dlatego banksterzy i bogaci Żydzi mają coraz więcej, a nieobrzezani Goim, w tym i Polacy mają coraz mniej. I zabierane im jest wszystko co mają.
Jest więc brednią i żydowską propagandą twierdzenie, że do handlu i lichwy niejako zmusili Żydów żydo-chrześcijanie pozwalając im tylko to robić. Akurat to robili oni od zawsze i z najwyższym zamiłowaniem.

Ale jeszcze jedna rzecz zastanowiła mnie w tej żydowskiej propagandówce – autorka – Żydówka – wyraźnie broni także chrześcijaństwo i katolicyzm przed szerzeniem „nienawiść do Żydów i Chrześcijan, głównie Katolików (głównie poprzez internet, np. z kręgu Opolszczyzny?)”.

Nawet nazwę religii jej młodszych braci w wierze pisze z szacunkiem – z dużej litery. A katolicy twierdzą (poprzedni wpis) że katolicyzm zwalczany jest przez żydostwo. A tymczasem tutaj Żydówka broni ich przed nienawiścią szerzoną in cognito, ” głównie poprzez internet, np. z kręgu Opolszczyzny?”.

Nie wiem, czy to ona, jak mój znajomy twierdzi – doniosła na mnie. Jeśli tak, ma okazję zrobić to ponownie. Jeśli nie – może donieść teraz. Za kolejną porcję „nienawiści do Żydów i Chrześcijan, głównie Katolików”.

.

opolczyk

 

.

 

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

43 komentarze do “Na marginesie blokady mojego blogu…

 1. Na marginesie przypomnę, że oszukiwanie i okradanie Goim ma u Żydów tradycje biblijne. W Torze znajdziemy opis „wyjścia Żydów z niewoli egipskiej”. Tuż przed owym (naturalnie wysanym z palca) „wyjściem” Jahwe ludobójca przychylnie usposobił Egipcjan do Żydów, tak że pożyczyli im Egipcjanie kosztowności. :

  „Synowie Izraela uczynili według tego, jak im nakazał Mojżesz, i wypożyczali od Egipcjan przedmioty srebrne i złote oraz szaty. Pan wzbudził życzliwość Egipcjan dla Izraelitów, i pożyczyli im. I w ten sposób [Izraelici] złupili Egipcjan.”

  Po wypożyczeniu kosztowności od Egipcjan Żydzi dali drapaka. Egipcjanie wysłali za złodziejaszkami wojsko, ale nieskończenie sprawiedliwy wytopił je w Morzu Czerwonym.

  Polubienie

 2. WITAJ PONOWNIE OPOLCZYKU !!!!!!!!

  Cieszy mnie przeogromnie fakt ,iż jewrejskie blokady ,nie nadają się nawet na „pekiel do pipki ” ,bo jak widać i tak przemakają . Zresztą wszystko co jewrejskie ,jest jako te „groby pobielane”, z pozoru solidne i potężne ,ale pod tą warstwą pozorów- ” chuj cały i dwie chały ” { 😉 wybacz „łacinę”}.

  nie straszne blokady ,nie straszny nam ban
  nich icki je w „myckę ” se wsadzą
  chrz@nimy ich Syjon ,ich kosherny świat
  a wszarze nam rady nie dadzą
  { … hehe ,chyba zostanę se „poetom”}

  Polubienie

 3. Cny Opolczyku i Bracie, dopierom co znalazł Cię i polubił za myśli prawe i sercu bliskie, a już psubraty jakoweś i bledyńce zamknąć Ci gębę (za przeproszeniem) chcieli! Na pohybel kiepom i sługusom! Nie daj się, bo kupa luda za Tobą stoi, a prawdy stłamsić się nie da! Za każde słowo Twoje kielich miodu wznoszę! Bywaj!

  Polubienie

 4. Jeśli chodzi o blog to dobrze by było stworzyć kilka kopii tekstów tutaj zamieszczonych, w razie gdyby doszło ewentualnie do jego likwidacji można stworzyć następny i na szybko wrzucić wszystkie teksty i zacząć od nowa, a gdyby znowu go zlikwidowali, znowu można stworzyć nowy blog, a nawet kilka ze skopiowanymi tekstami i tak w nieskończoność. Oczywiście archiwizowanie tego wszystkiego było by żmudne, nudne i czasochłonne ale naprawdę przydatne i w razie czego ujęłoby dużo pracy. Ewentualne odtwarzanie tego bloga od podstaw byłoby po prostu żmudne. A szkoda by było aby zniknął z przestrzeni internetu, jest jednym z niewielu blogów godnych zaufania a z którego można się czegoś dowiedzieć i podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

  Już mamy kopię tekstów (ze zdjęciami/grafikami) i komentarzy oraz prywatny blog zapasowy na WordPressie, który czeka na swoją premierę. 🙂

  Admin

  Polubienie

 5. Dobrze – że się „cofnęło” 🙂
  Z tą kopią itd. toś mnie ucieszył 🙂
  Jak co to też mam; i aktualizuję co czas jakiś; „lustro” twojego blogu w kompie 🙂
  W przyrodzie nic nie ginie…
  A „wordpress” chyba w końcu skończy tak samo jak „pejsbook” czy „żydopedia”- będziem mieli „wolność słowa” na „menorapress” 🙂
  Pozdrawiam.

  Polubienie

 6. TAK CZY SIAK

  Wedle mojej wiedzy i intuicji nie da się jednak wykluczyć ataku hakerskiego. Dlatego trzeba być przygotowanym na każdą niespodziankę. A w tym zakresie jest wielość środków.

  Polubienie

 7. CHRZ@Ń 5Y5T3M

  Cieszy mnie, że się cieszysz, ale trzymaj fason i kulturę. Nie staczajmy się do ich poziomu.

  Piwosznik,

  A mnie cieszy, ża tutaj zaglądasz.

  Mezamir,

  Dzięki za grafiki.

  Leszek Ostoja-Owsiany,

  Dzięki za pamięć

  Argen tawis,

  A mię raduje, żeś drogę znalazł do mojej słowiańskiej ostoi. Pewnie nasze dobre Bogi wiodły Cię, Bracie.
  O gębę nie gniewam się. Pamiętasz Zawiszę Czarnego? Tego co moc niemieckiego kato-krzyżactwa natłukł był pod Grunwaldem. Bardziej jeszcze cenię go za to, że wrota do siedziby herszta Watykanu wyłamał w Konstancji i publicznie w pysk tamtemu rzucił, że czci polskiego króla bronić będzie gębą i ręką. Jakże więc miałbym gniewać się o „gębę”?
  Bywaj!
  Sława!  Nowy
  ,

  Sława Bogom!
  Sława Przodkom!
  Nie mnie, ja prosty człek, Słowianin.

  Pimpuś,

  Nie ma „talmudycznych hazarów”. To katolicka bujda mająca ratować honor i dobre imię biblii – żydowskiej księgi zbrodni i rasizmu. Miszna to część talmudu i są to komentarze i uzupełnienia do żydowskiej biblii. Bazujące na niej i z niej się wywodzące. Podam dwa przykłady.
  – „dekalog” zawiera przykazanie nakazujące święcić szabas i ogólnikowo zabraniające jakiejkolwiek „roboty” w ten dzień.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Dekalog#Tekst_biblijny_i_spos.C3.B3b_podzia.C5.82u
  Ale dla Żydów był to problem – czy np. przygotowanie posiłku, lub posprzątanie stołu po nim to „robota” czy nie. No i uczeni w piśmie, opierając się o wszelkie wzmianki o szabasie zawarte w żydo-biblii dokładnie i szczegółowo opracowali w talmudzie – co wolno, a czego nie wolno czynić w szabas – w oparciu o żydo-biblię.
  – traktowanie Goim w żydobiblii opisywane jest zdawkowo. Np. przy tzw. „wyjściu z Egiptu”, kiedy to Żydzi pożyczyli od Egipcjan (pozytywnie usposobionych przez Jahwe) kosztowności i z nimi uciekli. Pogoń egipską za złodziejami Jahwe utopił w morzy – złodzieje triumfowali. Albo podczas podboju Kanaanum gdzie początkowo mordowano całą ludność miejscową i grabiono jej dobytek, ale potem część ludności pozostawiano przy życiu – do robót przymusowych.
  http://www.nonpossumus.pl/ps/Sdz/1.php
  Także tzw „prawo mojżeszowe” jest w sprawie traktowania Goim ogólnikowe. Bazując na opisach żydo-biblii jak Żydzi i Jahwe traktowali Goim w talmudzie w oparciu o rasizm biblijny opracowano szczegółowo zasady traktowania Goim. I gdyby w biblii nie było rasizmu, nie byłoby go w talmudzie.
  Wielokrotnie spotykałem się z tym, że katolicy twierdzą, iż żydowski rasizm wywodzi się z talmudu, a nie z żydo-biblii – bo ta jest „słowem bożym” i w niej rasizmu nie ma. A to zwykła żydłacka bzdura – biblia jest rasistowska i stąd i talmud jest pełen rasizmu i żydowskiego szowinizmu.
  O niewolnictwie i traktowaniu niewolników znajdziesz masę instrukcji w żydo-biblii i prawie mojżeszowym. Talmud jedynie i te przepisy rozszerzał i opisywał bardziej szczegółowo – w oparciu o żydo-biblię.

  Masław,

  Dziękuję Tobie i Dobrosławie za pamięć.
  Sława!

  Echa Swantewita,

  Nie damy się obrzezańcom! Ani biologicznym, ani duchowym.
  Sława!

  Radzioron,

  Jakoś musimy sobie radzić.  Gerwazy Gagucki
  ,

  Dokładnie tak – Panie Gerwazy – musimy być przygotowani na każdą „niespodziankę”. Ale my też możemy robić im „niespodzianki”.

  Polubienie

 8. Bardzo się cieszę, że wciąż mam przyjemność czytać artykuły na Twoim, blogu Opolczyku, bo przynam, że się zmartwiłam nagłym jego zamknięciem, zrobiło się i pusto i smutno.
  Sława

  Dzięki Ci Baszko za słowa wsparcia. Cieszy mnie, że mam takich sojuszników jak Ty.
  opolczyk

  Polubienie

 9. Tak tylko… Z okazji 70-ej rocznicy. W TVN-nie i tak nie wspomną.
  http://www.wilnoteka.lt/pl/artykul/70-rocznica-pacyfikacji-wsi-koniuchy#comment-27812  Radosław,

  Artykuł zawiera jedną podstawową i ewidentną dezinformację – czy wręcz ordynarne kłamstwo. W Koniuchach mieszkańców wymordowała żydowska banda a nie „sowiecka partyxzantka”.
  http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/11/24/zbrodnie-zydowskich-partyzantow-na-polskiej-ludnosci-koniuchy-i-naliboki/
  TVN – gdyby nawet o tym wspomniał, też zwaliłby winę na Sowietów, a nie na rzeczywistych sprawców tej zbrodni nazywając ich po „imieniu”.
  opolczyk

  Polubienie

  • Witam! Komentarze pod artykułem częściowo wyjaśniają to kłamstwo. Nie jedyne zresztą
   w tamtych okolicach. W każdym razie dziękuję za uwagę i zainteresowanie.
   Pozdrowienia z Suwałk

   Polubienie

 10. Kilka dni bez Twojego bloga a w sercu zapanowała pustka. Ale nasi Bogowie i duchy naszych przodków mają Cię w Swej opiece, więc znów raduje sie moja słowiańska dusza.
  Co do masakry w Koniuchach, to myślę, że tu jest wyjaśnione to o wiele lepiej.
  (Isaac) Kowalski opisuje żydowsko-sowiecki atak partyzancki na Koniuchy w 1943 r.: “Nasz oddział otrzymał rozkaz, by zniszczyć wszystko co się rusza i spalić wieś całkowicie. O wyznaczonej godzinie partyzanci otworzyli ogień pociskami zapalającymi z broni i karabinów maszynowych na otoczoną wieś. Słomiane dachy domów zaczęły się szybko palić. Wieśniacy i niemiecki garnizon odpowiedzieli ciężkim ostrzałem, lecz po dwóch godzinach wioska wraz z umocnieniami została całkowicie zniszczona. Naszymi jedynymi ofiarami było dwóch lekko rannych ludzi. Kiedy później przechodziliśmy przez Koniuchy, nie zetknęliśmy się ze strzałami jakiegokolwiek snajpera, ponieważ było to jak przejście przez cmentarz.” (s. 279).
  http://grypa666.wordpress.com/2010/04/07/5433/

  Polubienie

  • Świętobor,

   Mi też brakowało mojego bloga. Czułem się jak bez ręki.

   Radosław i Świętobor,

   Sprawa Koniuchów jest ewidentnym przykładem fałszowania naszej historii – albo się o tym nie mówi, albo pisze o „sowieckiej” partyzantce. Jest to celowe – gdyż kojarzy się to milionom Polaków z Rosjanami. Nawet na TVP Historia słyszałem z ust zawodowych historyków określenie „Rosja sowiecka”. A przecież w tamtym czasie Rosja była pod okupacją żydo-bolszewii, a Rosjan mordowano milionami. Podobne bzdury propaguje rebe Rydzyk.
   Naszą historię fałszują nie tylko katolicy bredząc o „chrzecie Polski” w roku 966 i o Polsce od zawsze katolickiej. I wmawiają nam, jaką to wspaniałością była dla naszych przodków rzekomo nadjordańska dżuma. Fałszują naszą historię obcy, zagraniczni historycy, fałszują ją zwłasza Żydzi.
   A historia jest niezwykle ważna. Zafałszowana przez okupanta staje się bronią ideologiczną wymierzoną przeciwko nam. I stąd tak ważne jest, aby nie dać jej zafałszować.

   Polubienie

  • „Faktycznie napisałem zalogować. Miałem na myśli to że blog w Anglii jest niedostępny od kilku dni. Pojawia się komunikat o naruszeniu “Terms of service”,cenzura działa.”

   Polubienie

  • Można stronę oglądać przez proxy. U mnie cały czas wyświetla się standardowy komunikat i storna jest niedostępna.

   Polubienie

 11. Nie poddamy się, nie da się zniszczyć całkowicie dzieci Swarożyca, skoro świat jest dualny (wg wielu poglądów) to dzieci Jahwe i dzieci Swarożyca będą wiecznie walczyć ale nie zniszczą się do końca. Z jednej strony jest to pocieszające z drugiej nie. Jeśli by ich odizolować całkowicie od nas to pal licho, niech sobie robią ze sobą co chcą. Wtedy ok, niech istnieją dla równowagi lecz niech się nam w życie nie wpierd***ją.
  Na pocieszenie:


  P.S. pod wieloma wątkami tutaj czytałem niepokojące kłótnie o to kto jest prawdziwszym słowianinem. Wiecie co? Z mojego punktu widzenia to ja już wole nie być uważany za „prawdziwego słowianina” niż brać udział w tych bezsensownych rywalizacjach.
  Prawdziwy słowianin dawno temu umarł bezpotomnie, po tylu wiekach można uważać się np. za neosłowianina. W tej kwestii można rywalizować do woli.
  A prawdziwy słowianin obudzi się w nas gdy przyjdzie wybrać stronę po której przyjdzie zawalczyć, lub stronę w obliczu śmierci, Tak czy siak będzie to wybór ostateczny i niepowtarzalny. Dlaczego tak uważam? Bo przywrócenie słowiańszczyzny to sen ściętej głowy. Wszystko poszło za daleko. Można zostać słowianinem dla siebie lub najbliższych. Nie zmienia to faktu, że pocieszające jest to, iż role się w końcu odwrócą (zawsze przychodziło i odchodziło zlodowacenie np.). Ok, jaka w tym nasza rola? Podtrzymywać pamięć o słowiańszczyźnie, dla następnych pokoleń. Blog internetowy jest rzeczą odpowiednią na obecne czasy, ma jednak spore ograniczenia co pokazały ostatnie wydarzenia. Ale co myślicie o tym by jakieś materiały o słowianach pakować w szczelne puchy z napisem chociażby: „przebudź się słowianinie” i zakopywać w okolicach dawnych miejsc kultu tak aby ktoś mógł to kiedyś odkopać i pochwalić się w swoich czasach? W całej Polsce…niech zrobi tak chociaż kilkaset osób..

  Svoerg,

  Starałem się do kłótni nie dopuszczać, natomiast uważam za dobrą i pożyteczną dyskusję – czym jest Słowiańszczyzna. Czy to tylko np. „odtwórstwo” obrzędowe od święta, a na codzień kierat żydo-kapitalizmu?
  I nie uważam, że przywrócenie Słowiańszczyzny to sen ściętej głowy. Wręcz przeciwnie – już za niedługo staniemy przed alternatywą – albo powrót do wzorców i kultury słowiańskiej – albo samozagłada i samounicestwienie. Ta zachłanna i niszczycielska żydo-anty-cywilizacja nie da nam innego wyboru – powrót do Słowiańszczyzny albo koniec, ende, finito.
  opolczyk

  Polubienie

 12. Że jak? Czy ja dobrze czytam, że sugerujesz, że ktoś nam pozwoli w tym kraju na wolne i swobodne wyznawanie religii przodków? Chyba za przeproszeniem w rezerwacie drogi Opolczyku..

  Naszą wolność sami bierzemy w swoje w ręce, nie czakając na to czy ktokolwiek „pozwoli” nam na to. Kilka grup rodzimowierców już to robi! Ja wprawdzie „chwilowo” jestem za granicą, ale też jestem poganinem – palę znicze przed drzewami na cmentarzu – i nikogo o pozwolenie nie pytam.
  opolczyk

  Polubienie

  • Jeśli Ulickiego aresztowano za jego poglądy – jest to skrajny niedopuszczalny bandytyzm. Nie wiem, za co go aresztowano, ale Australia to bankstersko-żydowski folwark. To tam padła propozycja, aby bezrobotnych, którzy przez 6 tygodni nie znajdą pracy, po prostu zabijać jako nieprzydatne „pasożyty społeczne”. Nawet gdyby propagandowa, zmitologizowana, żydowska wersja holokaustu była prawdą (a nią nie jest) zaprzeczanie holokaustowi nigdy i pod żadnym względem nie może być traktowane jako przestępstwo. Każdy człowiek ma prawo do własnych poglądów – nawet jeśli są one fałszywe, a nawet po prostu durne. Każdy ma prawo zaprzeczać np. domniemanemu „zmartwychwstaniu” obrzezanego cieśli, lądowaniu astronautów USA na księżycu, czy nawet temu, że II wojna światowa była faktem, a nie wymysłem propagandy.
   Negowanie holokaustu to prawo do własnych poglądów a nie przestępstwo. Fakt, że żydostwu udało się narzucić w przepisach karnych wielu krajów paragrafy za negowanie ich propagandowej wersji holokaustu pokazuje rzeczywiste wpływy żydostwa na świecie. Nie ma drugiego porównywalnego przykładu – negować można bezkarnie wszystko – tylko nie żydowską wersję holokaustu – bo wtedy grozi więzienie.
   Inna rzecz – Ulicki w jego negacji holoszwindlu osiągnął poziom paranoi. Kiedyś jako Poliszynel w jednym z tekstów wspomniałem o zbrodniczych eksperymentach w żydo-hitlerowskich obozach koncentracyjnych. I Ulicki skoczył na mnie, że piszę kłamstwa, gdyż jego zdaniem zbrodnicze eksperymenty w KZ-tach to też propaganda holoszwindlu.
   Osobiście uważam Ulickiego za osobę niepoważną, niezrównoważoną, po prostu za durnia. Wielokrotnie wywoływał zadymy przynoszące więcej szkód niż pożytku. Niemniej, nawet jeśli uważam go za durnia i internetowego obszczymurka – jeśli aresztowano go za negowanie holoszwindlu jest to niedopuszczalny żydowski bandytyzm. Jest to kneblowanie ludzi, którzy mają po prostu prawo mówić, że żydowska wersja holokaustu to szwindel.

   Polubienie

 13. Przy okazji wolności słowa. Parę słów o żydowskim Piano. Wkurza mnie to zas… piano. Dziennikarzynom się w d… poprzewracało. Podczas, gdy na całym świecie gazety stawiają na wolny dostęp do informacji – w tym w internecie – to oni z jakimś głupawym abonamentem wyskakują. Pod płaszczykiem „elitarnego” dziennikarstwa” serwuje się czytelnikowi miałkie artykuliki na poziomie szkoły podstawowej. Ta „elitarność” to tak naprawdę żydowski wynalazek mający na celu odcięcie od informacji gojów, aby nie wiedzieli co się w ich kraju dzieje. Piano wprowadziła Żydorcza, Rzepa, Gazeta Prawna i wiele lokalnych dzienników należących do żydowskich koncernów prasowych. Dlatego nie wykupię piano i nie zamierzam finansować czegoś, co ma mi podstępem wyciągnąć ciężko zarobione pieniądze, by żydzi mogli żyć w dobrobycie. Stop żydostwu w Polsce! Niech żyje wolna i niezależna prasa!

  Polubienie

 14. Wprowadzenie artykułów karnych za negowanie holokaustu pokazuje czym on był.
  Prawda sama się broni.

  Polubienie

  • Wszystko zależy ile osób dziennie wchodzi na bloga, bo jeżeli sporo to przydałby się mały VPS. Hostingi na dzień dzisiejszy są dość tanie, a kasę hmm… myślę że znalazłoby się kilka dobrych osób na blogu które zrobiłyby zbiórkę pieniężną.

   Polubienie

   • Rodgar18,

    Nie wiem, ile osób wchodzi dziennie na blog. Na statystyki od dawna nie zaglądam. Po prostu robię swoje. Inna rzecz, że mam już dość bycia bakałarzem dla odmóżdżeńców i chłopcem do bicia dla użytecznych idiotów i agentury.
    Jest takie powiedzenie – każdy naród ma władców, na jakich zasługuje. I coś w tym jest. Czy my zasługujemy na lepszych niż Tusk i Kalkstein? Popatrz – „Słowianin” Białczyński wielokrotnie popierał banksterską „rewolucję” na Ukrainie i wydanie Ukrainy w łapska unii jewropejskiej. Aż żyły z siebie wypruwał, aby tylko ta banksterska rozróba się udała. Ponadto jest zaślepionym rusofobem i ciągle szczuje na Rosję. W politycznych dyskusjach u niego dominują agenci wpływu i użyteczni idioci. Jednym z nich jest niejaki Orlicki. Białczyński opublikował właśnie haniebny, bzdurny, pełen kłamstw i demagogii tekst tego żydowskiego dezinformatora:
    http://bialczynski.wordpress.com/2014/02/15/rafal-orlicki-wolnosc-dla-trynkiewicza-owoc-magdalenki-i-okraglego-stolu/
    Orlicki nie napisze nigdy prawdy choć nagłówek mówi, że to kawałek „prawdziwej historii”. Ten agent nie napisał, że Magdalenka była żydowskim spiskiem przeciwko Polsce – Żydzi z PZPR dogadali się z Żydami z Solidarności (przy aprobacie Żydów z episkopatu) i postanowili Polskę wyrwać z bloku wschodniego – stojącego banksterom na drodze do podboju świata – i wydać Polskę banksterom i sobie – Żydom – do rozszabrowania i zniewolenia. Polska od 1989 roku jest de facto pod okupacją żydowską.
    Przy czym ten agent nie dzieli historii PRL na okres zbrodniczej żydo-komuny do 1956 i okres późniejszy, kiedy to polskie władze PRL próbowały – choć z niewielkim skutkiem – minimalizować i ograniczać żydowskie wpływy w państwie. Które to państwo nie tylko przestało być zbrodnicze, ale kiedy to jeden jedyny raz w historii Polski prosty człowiek posiadał bezpieczeństwo socjalne, a poziom życia się podnosił. I gdyby nie gospodarczy i polityczny sabotaż Żydów – byłoby w PRL po 1956 roku o wiele lepiej.

    Orlicki, jak typowy żydowski dezinformator szczuje nas na Rosjan. Napisał w jego bełkocie tę brednię:

    „4. Sprawiedliwość a reguły kształtowania prawa

    Obozem w Katyniu, rządzili Rosjanie i to oni, zgodnie ze swoim bandyckim prawem, ale jednak prawem, zamordowali naszych żołnierzy.”

    A więc – w Katyniu nie było obozu – Katyń był miejscem kaźni. A Polaków mordowali tam żydowscy oprawcy z NKWD!

    „Szokujące wyznanie: Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków”
    http://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/

    ZSRR w tamtym okresie rządzona była przez żydowsko-gruzińską mafię, w tym samym Katyniu ci sami żydowscy oprawcy wymordowali ponad 40 tys. Rosjan – a zafajdana kanalia, oszust i żydowski agent Orlicki bredzi o Rosjanach mordujących w Katyniu naszych żołnierzy.

    I „Słowian” Białczyński te brednie opublikował. Stając się taką samą kanalią i żydowskim dezinformatorem. A przecież nawet co niektórzy katolicy już tę żydowską nagonkę na Rosję rozszyfrowali i wołają – „koczownicy nie szczujcie nas na Rosjan”.

    Tymczasem „Słowianin” Białczyński dalej kolportuje te żydowskie, antyrosyjskie brednie.
    Na koniec żydowski agent Orlicki buduje pomnik zdrajcy, renegatowi Kuklińskiemu. A co gorsza, Adam Smoliński w komentarzu temu sprzedawczykowi za pieniądze także składa czołobitny hołd. Tenże Adam Smoliński jest skarbnikiem „Zrzeszenia Słowian”. Ale co to za Słowianin, dla którego Kukliński – sprzedawczyk ojczyzny, za pieniądze kolaborujący z żydowską/banksterską zbrodniczą CIA
    http://www.larsschall.com/2011/09/29/wall-street-und-cia/
    i służący bandyckiej, banksterskiej, rządzonej przez Rockefellera i Wall Street USA to „bohater” i „patriota”. Kukliński zaprzedał za CIA-owskie srebrniki sumienie i duszę i służył bandytom przeciwko własnej ojczyźnie. Tylko dlatego, że będąca w bloku wschodnim Polska stała bandytom/banksterom na drodze do zniewolenia całego świata.
    Już po żydowskim spisku z Magdalenki kanalia Kukliński nie miał odwagi potępić zbrodniczych nalotów USA na Serbię, nie potępił zbrodniczej operacji pod obcą flagą – 11/9 – dokonaną przez jego mocodawców i chlebodawców – CIA. Nie potępił bandyckiej agresji USA na Afganistan czy Irak. Zdechł w załganiu do końca służąc propagandowo bandytom. A „słowiański” blog agenta banksterów Białczyńskiego i „Słowianin” Smoliński tę kanalię i renegata za żydowskie srebrniki gloryfikują jako wzór dla Polaków.

    Mam dość, ręce mi opadają. Polska ma władców na jakich sobie zasługuje i ma „Słowian” na jakich sobie zasługuje – wielbiących renegatów i zdrajców. I szczujących na Rosjan.
    Wrzucę jeszcze może jeden, dwa teksty i kończę pisanie. Bo rzygać mi się chce, jak zaglądam do internetu.

    http://cyklista.wordpress.com/2014/02/15/duch-swiety-podrzucil-materialy-do-celi-trynkiewicza-kto-powinien-poniesc-odpowidzialnosc-za-cudowanie-w-ministerstwie-sprawiedliwosci/#comment-147786

    Admin

    Polubienie

 15. „Wrzucę jeszcze może jeden, dwa teksty i kończę pisanie. Bo rzygać mi się chce, jak zaglądam do internetu.” – ja mam podobnie, kiedy zaglądam do internetu i czytam różne strony i blogi siejące dezinformację oraz gdy widzę burdel w komentarzach mam dość. Z drugiej strony w życiu realnym otacza mnie podobnie duża ilość pożytecznych idiotów jak w internecie do których nic nie dociera a którzy mają wszystko gdzieś, a jak już dotrze i zrozumią o co mi chodzi to tylko na chwilę, potem zasiądą do oglądania telepudła i po wszystkim, bo to co powie usłużny wobec władzy dziennikarzyna jest ważniejsze niż to co ja mówię i bardziej wiarygodne, a jak już nie mają argumentu to wyskakują z tekstem że się nie znam, gówno wiem a w internet jest pełen śmieci, a ja mam „śpiki pod nosem” więc nie mam prawa głosu, oni obejrzeli telepudło i „wiedzą wszystko”, a ja im mogę pogadać do dupy. Jak im opowiadam co czeka świat w przyszłości, co planują banksterzy i jak to wszystko będzie wyglądało to wywalają oczy jak na idiotę i robią głupie miny, wtedy wyjeżdżam z najcięższymi argumentami, to oni mi wyskakują z argumentami typu „Bóg(w domyśle Jahwe) do tego nie dopuści, zejdzie na ziemię i zrobi porządek albo ześle kataklizm jak ludzkość się nie opamięta”. Jakoś dziadostwo dzieje się na tej planecie od tylu tysięcy lat i Bóg(Jahwe) jakoś nie zszedł i nie zrobił porządku i nie zejdzie, ponieważ to ludzkość musi zrobić porządek sama a nie liczyć na mesjaszy i różnej maści zbawicieli podrzucanych celowo ludzkości taśmowo. Z drugiej strony dziwi mnie wiara tych ludzi w przepowiednie, ja się już dawno wyleczyłem z tego, ponieważ większość z nich to bzdury mające na celu bełtanie w głowie i straszenie ludzkości a na tym korzystają różne ciemne byty jak i sami banksterzy. W ogóle ja mam niską odporność na bzdury i bardzo łatwo się wściekam jak ktoś mi opowiada głupoty i wtedy bywa różnie

  Polubienie

 16. „Polska ma władców na jakich sobie zasługuje” – jakie społeczeństwo tacy politycy, ludzie często narzekają na polityków jacy to oni są nieudolni, a oni po prostu korzystają z głupoty, naiwności i ignorancji ludzkiej, ale tak naprawdę to ze społeczeństwem jest coś nie tak.

  Polubienie

 17. Jeśli chodzi o Trynkiewicza to od razu podejrzewałem że te materiały zostały mu podrzucone do celi, oczywiście jeżeli to była prawda a nie kolejny medialny wymysł. Tak czy inaczej uważam że sprawa Trynkiewicza to po prostu kolejny temat zastępczy dla mediów i ogłupionego motłochu i jeszcze celowo podgrzany po przez podrzucenie tych „materiałów pedofilskich” do jego celi czy po przez zwyczajne medialne podżeganie do linczu żeby przez kolejne kilka tygodni było o czym pieprzyć. A Polska i Polacy zdychają ale oczywiście mało kogo to interesuje, bo ważniejszy jest Trynkiewicz, to jest sensacja, która się dobrze sprzedaje! Podejrzewam że gdyby nie merdia ta sprawa zdechłaby śmiercią naturalną, Trynkiewicza by wypuścili i nikt by o tym nie usłyszał.

  Polubienie

 18. Powiem szczerze że też kiedyś byłem wściekłym antykomuchem i rusofobem ale nigdy nie przyszło mi na myśl żeby usuwać pomniki żołnierzy radzieckich czy burzyć Pałac Kultury bo sfinansowany przez Stalina. Wrzucanie żołnierzy Armii Czerwonej i żołnierzy żydo-NKWD oraz mafii gruzińsko-żydowskiej rządzącej ZSRR do jednego wora o nazwie zbrodniarze i okupanci jest nie na miejscu. Czym innym była Armia Czerwona a czym innym było choćby żydo-NKWD, w Armii Czerwonej służyli przecież tacy sami ludzie jak my, którzy mieli pecha że urodzili się w takim państwie, pod żydo-bolszewicką dyktaturą i w dodatku musieli przymusowo uczestniczyć i umierać na wojnie której przecież nie wywołali, ci ludzie ginęli jak muchy pod Stalingradem, Kurskiem, Moskwą, Leningradem, w Berlinie czy innych częściach frontu wschodniego, czy w hitlerowskich obozach jako jeńcy wojenni z których mało kto przeżył, często słabo uzbrojeni, słabo wyekwipowani, słabo wyszkoleni a nawet pozbawieni broni i straszeni z tyłu karabinami żydo-NKWD-owców szli na pewną śmierć a teraz tak się im odpłaca. Tej hołocie odmóżdżonej która niszczy te pomniki się to kiedyś wróci.

  Polubienie

  • @przemex
   „burzyć Pałac Kultury bo sfinansowany przez Stalina”

   Czy przez Stalina czy nie, obiekt wrósł w panoramę miasta Warszawy, i stał się, obok Syrenki czy Zamku Królewskiego, symbolem tego miejsca. Okropny specjalnie też nie jest, a mało kto wie, że architektonicznie jest wzorowany na, tak – wieżowcach z Chicago! Z tego „och-dobrego-wspaniałego-kapitalistycznego” Chicago, ale i tak dla bezmózgowców to jest symbol wszelkiego zła pod postacią komuny. Podobne oskarżenia padają na Dworzec Centralny, na którego budowę nie szczędzono pieniędzy (a dzisiaj co? jedyne kryterium to najniższa cena?), a teraz przy wielu okazjach chce się go zburzyć, bo jest – a jakże! Symbolem tego złego komunizmu! A niech zachodnia firma postawi za psi grosz betonowo-szklany kloc na jego miejscu – będzie lepiej, nowocześnie, postępowo i kapitalistycznie. Najlepiej to zabudujmy wszystkie wolne przestrzenie w miastach centrami handlowymi sprzedającymi zachodni chłam, bo w końcu skwer, trawnik, czy plac na siebie nie zarabia. No i pamiętajmy – tylko Korwin Krul i niewidzialna ręka wolnego rynku!!1

   Tak niestety tę sprawę postrzega odmóżdżony motłoch, ale to temat na dłuższy artykuł, który już miałem pisać jakiś czas temu na moim własnym blogu.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.