Nasze ulice, nasze kamienice, nasza Polska

.

z9451291X,Wedlug-redaktora-naczelnego--Angory--na-okladce-tygodnika

.

Skandaliczne aresztowania miały miejsce w Lublinie. Kilka osób rozwieszało plakaty o treści broniącej praw Polaków do ulic i do kamienic w Polsce („nasze ulice, nasze kamienice”). Hasło to jest ripostą na znane hasło „wasze ulice, nasze kamienice”.

.

1

.

No i okazało się, że obrona praw własności Polaków do ulic i do kamienic jest „antysemityzmem”.
Pisze o tym skandalu Kurier Lubelski, bezmyślnie klepiąc za żydo-propagandą obowiązującą w okupowanej III Rzydopospolitej o „antysemityźmie” sprawców nazwanych przestępcami.

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3306644,pracownik-muzeum-na-majdanku-drukowal-antysemickie-plakaty-wideo-zdjecia,2,5,id,t,sm,sg.html#galeria-material

Tak daleko już Polskę zgnojono, że nawet o kamienice przejmowane przez Icków i Srulów nie możemy się upominać. Bo jako przestępcy „antysemici” wylądujemy w więzieniach.

.

a263

.

a264

.

Nie ma więc czemu się dziwić, że żydostwo z optymizmem patrzy na Polskę:

„Kneset w Krakowie. Żydzi z optymizmem patrzą na Polskę”
http://www.pch24.pl/kneset-w-krakowie–zydzi-z-optymizmem-patrza-na-polske,20371,i.html

Dobrze to ujął Zygfryd Gdeczyk (niestety dosyć często piszący propagandowe bzdury):

„Światowy antypolonizm medialny Syjonistów zostanie obłudnie potępiony w Polsce przez Kneset. Oto i przyjaciele za 70 mld dolarów.”
http://cyklista.wordpress.com/2014/01/26/swiatowy-antypolonizm-medialny-syjonistow-zostanie-obludnie-potepiony-w-polsce-przez-kneset-oto-i-przyjaciele-za-70-mld-dolarow/

Od siebie dodam – te 70 miliardów to tylko roszczenia „Przedsiębiorstwa Holokaust”. Ile bilionów dolarów i złotych zrabowano nam od 1989 roku wiedzą tylko rabusie, grabieżcy i szabrownicy spod znaku Gwiazdy Dawida.

.

W tym samym czasie w tym samym Lublinie Polacy – a raczej odmóżdżone polactfo –  spędzane jest na lubelskim „jewromajdanie”.

http://www.lublin112.pl/przyjdz-lubelski-euromajdan-kulturalny-lek/

Mają oni popierać żydo-banksterską „rewolucję” na Ukrainie. Bronić rodaków – „antysemitów” walczących o polskie kamienice temu ogłupionemu żydo-propagandą „polskiemu bydłu” do głowy nie przyjdzie.

.

opolczyk

.

ps. Polska jest pod żydowską okupacją.

Gdy żydowskie szumowiny propagandowe oskarżają Polaków o „współudział w holokauście” nikt tych żydowskich szumowin nie wsadza do więzień za ANTYPOLONIZM, za szczucie na Polskę i Polaków. Gdy żydowskie szumowiny produkują i propagują antypolskie gnioty typu „Pokłosie” nikt tych szumowin nie wsadza do więzień  za ANTYPOLONIZM, za szczucie na Polskę i Polaków. Gdy Polskę rozkradziono i rozszabrowano (plan Sorosa i Sachsa zwany planem Żyda Buchholza/Balcerowicza), nikt złodziei i szabrowników nie wsadzał do więzień za ograbienie Polaków z majątku narodowego.

Ale gdy Polacy próbują bronić się przed złodziejami, grabieżcami i szabrownikami – natychmiast jako „antysemici” lądują w aresztach i więzieniach.

Grabież majątków narodowych Goim odbywa się według planów z żydowskiego i żydo-chrześcijańskiego „pisma świętego” – księgi zbrodni i rasizmu:

.

“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.
Rodzaju 17, 8

Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.
Powtórzonego prawa 7, 2

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”

Izajasza 61, 5-6

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.
Izajasza 49, 22-23

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14

.
“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19

.

.

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

74 komentarze do “Nasze ulice, nasze kamienice, nasza Polska

 1. Norman Finkelstein:
  Polska i jej słynna samokrytyczna inteligencja. Ludzie, którzy uważają, ze każda krytyka Żydów to antysemityzm, a jednocześnie cały czas ostro krytykują swój własny naród. Mówią, że robią to ze szlachetnych pobudek, ale w rzeczywistości robią to dla kasy. Wyleją kubeł pomyj na Polskę, a potem pędzą do USA, aby przeczytać pochwalne recenzje w tutejszych gazetach i zostać poklepanym przez tutejsze autorytety.

  Matka Normana Finkelsteina:

  Skoro każdy, kto twierdzi, że jest ocalałym z holocaustu, naprawdę nim jest, to kogo zabił Hitler?

  Słowa “antysemityzm” używa tylko prawdziwy antySLAWISTA.

  Polubienie

 2. Coś mi się zdaje że żydo-władzy w Polsce zaczyna palić się grunt pod nogami, to też przystąpili do akcji bardziej zdecydowanego niszczenia ludzi którzy mogliby im zagrozić.

  Polubienie

 3. Żydowski pisarz-marksista Harry Waton przyznał, że komunizm to żydowski bękart, a celem żydów jest podbój świata ( “A Program for the Jews and An Answer to all Anti-Semites; A Program for Humanity”, 1939):
  http://theendofzion.com/2014/01/26/jewish-author-harry-waton-admitted-that-communism-is-jewish-hitler-was-right-and-the-jews-aim-to-conquer-the-world/
  W sumie nic nowego, ale i tak warto przeczytać.

  „…otóż w Indiach II Wojnę Światową się ocenia jako ‚pobiły się między sobą nawzajem się nienawidzące rozmaite odmiany żydów’. Czyli i Narodowi Niemcy i Sowieci i Anglosasi to po prostu byli/są Żydzi – co szczególnie dobrze widać po państwach, które (wczoraj) i dziś sponsorują Izrael.” Fragm. za: zakończeniem komentarza-odpowiedzi Marka Głogoczowskiego dot. m.in. rewolucji październikowej i banksterów: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/01/13/pragmatyzm-romana-dmowskiego/#comment-44793

  Admin

  Polubienie

  • PaganBlog.net,

   Z tym komunizmem i marksizmem to nie jest tak do końca, jak żydo-propaganda to przedstawia. Oczywiście – Marks był Żydem, ale nie krył on niechęci do przecherki i chciwości jego pobratymców. Ponadto dał b. prosty sposób na uwolnienie świata spod władzy banksterów – nacjonalizacja banków (połączona z przejęciem przez państwo emisji i kontroli podaży pieniądza) i likwidacja wielkiego kapitału (i żydowskiej giełdy). Kim byliby Rothschild, Rockefeller, Morgan, Warburg czy Soros bez banków, giełdy i mega-koncernów?
   Inna sprawa to żydo-bolszewicy. Była to żydowska biedota, lumpen-inteligencja, która nienawidziła własnych pobratymców – bankierów. Bo ci garnęli tylko dla siebie a o tamtych – żydowską biedotę – nie dbali. No i żydo-bolszewicy postanowili przejąć władzę w Rosji, aby posiadać bogactwa i władzę jak ich bogaci pobratymcy – banksterzy. Był to w sumie krótki okres walki o panowanie nad światem dwóch żydowskich formacji – banksterskiego globalizmu i żydo-bolszewii.
   Ta ostatnia marksizm przyjęła jako oficjalną ideologię z dwóch powodów – pragmatycznego i propagandowego. Propagandowo dzięki marksizmowi chcieli znaleźć poparcie mas. Pragmatycznie marksizm czynił ich – wierchuszkę władz – dysponentami majątku i bogactw Rosji. Nie były one wprawdzie ich własnością prywatną, ale korzystali oni z rozkoszy bogatego życia pełnymi garściami.

   Obecnie propagandzie banksterskiej zależy na tym, aby marksizm kojarzył się nam z terrorem żydo-NKWD i żydo-UB, z gułagami, masowymi zbrodniami i strzelaniem ludzim w potylicę. A nie z brakiem bezrobocia i bezpieczeństwem socjalnym. Banksterzy po prostu boją się, aby nie przyszło nam do głowy wcielić w życie kilka mądrych pomysłów Marksa – jak nacjonalizacja banków i likwidacja wielkiego, prywatnego kapitału. Bo bez nich banksterzy tracą władzę i wpływy.
   Przy ZSRR należy ponadto koniecznie rozróżniać dwa okresy (pamiętając że w obu ZSRR był śmiertelnym wrogiem żydo-kapitalizmu i banksterskiego globalizmu) – pierwszy, zbrodniczy wobec podbitego społeczeństwa ZSRR i drugi, po destalinizacji, który zbrodniczy wobec własnego społeczeństwa już nie był.
   Zaznaczam, że nie jestem marksistą, ale niektóre pomysły Marksa uważam za mądre i konieczne do realizacji – aby uwolnić świat od żydowskiej lichwy i władzy banksterów.

   Polubienie

   • odebranie „złym bogatym” i oddawanie „dobrym biednym” to nie jest wynalazek Marksa .Na długo przed nim wymyślili to Robin Hood ,Janosik i Rumcajs ,a Cypisek z Hanką stali na zeksę .

    Polubienie

  • „Oprócz cynicznych cwaniaków, którzy podrzucają ludności Trzeciego Świata swoje sposoby produkcji i metody gospodarowania zasobami przyrody, by dobrze zarobić na sprzedaży i eksploatacji tych społeczności, istnieje także spora grupa osób, którym wydaje się, że w ten sposób można rzeczywiście pomóc tamtym obszarom. Ślepi i głusi na negatywne aspekty systemu kapitalistycznego w krajach wysokorozwiniętych, uważają, że jego wprowadzenie gdzie indziej przyniesie wspaniałe rezultaty. Nie jest to oczywiście możliwe, bo warto pamiętać, że ekonomiczny sukces potęg przemysłowych i ekonomicznych w dużej mierze warunkowany był eksploatacją krajów biednych (a więc one nie mają już kogo eksploatować). Byłoby to także zgubne dla ekosystemu, gdyż wprowadzenie modelu industrialnego i logiki kapitalizmu na całym świecie oznaczałoby nieuchronną zagładę środowiska przyrodniczego na skutek eksploatacji surowców i emisji zanieczyszczeń przemysłowych. Trudno także wyobrażać sobie, że zniszczenie tradycyjnych sposobów życia i systemów wartości mogłoby doprowadzić do czegoś dobrego. Już dzisiaj widoczne są negatywne następstwa ekspansji industrialnego modelu na inne obszary: niszczenie przyrody, rozwój patologii społecznych, nędza i rozwarstwienie społeczne, koncentracja kapitału w ogromnych ośrodkach miejskich i marginalizacja prowincji, zanik różnorodności kulturowej itp.” Fragm za:
   http://www.wolfpunk.most.org.pl/oozmjp.htm

   „Jak powiedział Gandhi, biednym tego świata nie pomoże masowa produkcja, lecz produkcja wykonywana przez masy. System produkcji masowej, oparty na skomplikowanej, kapitałochłonnej, energochłonnej i pracooszczędnej technice, zakłada z góry, że jest się bogatym, ponieważ na uzbrojenie jednego miejsca pracy potrzebny jest spory kapitał. System produkcji przez masy wymaga jedynie zmobilizowania tego bezcennego surowca, jakim są wszystkie sprawne umysły i zręczne ręce, i wspomagania go pierwszorzędnymi narzędziami.” Fragm za: „Małe jest piękne” (Ernsta Friedricha Schumachera) – spojrzenie na gospodarkę świata z założeniem, że człowiek coś znaczy:
   http://www.biopaliwa.pl/index.php?go=321

   Polubienie

 4. Gdzie jest mizia przecież wiecie , nie to wam wyjaśnię piszę z proxy
  otóż mizia napisał artykuł pt.” niemiecka i rosyjska policja tworzy listy aresztowań” dotyczyło to ustawy 1066 , ale nie o to chodzi , zamieścił w artykule istotne 2 zdania , wskazał w prost na antifę jako agendą zbierającą dane dla policyjnych kartotek niemieckich na terenie Polski i stowarzyszenie “nigdy więcej ” zbierające takie same dane dla Rosjan , czyli zdekonspirował tajnych współpracowników BND KGB działających za zgodą polskich władz na terenie Polski , tak się nieszczęśliwie – przypadkowo lub nie przypadkowo złożyło że Policja właśnie prowadziła akcje przeciw “faszystom ” na Majdanku ! zdekonspirowanie w internecie współpracowników policyjnych zmusiło ich do zakończenia w trybie szybkim tej akcji
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/72620-nasz-news-antysemicka-szajka-w-muzeum-na-majdanku-czy-zemsta-antify-brutalne-zatrzymanie-inwalidy-dramatyczny-list-rodziny

  Publikacja mizi wiązała się z organizowaniem właśnie w Lublinie i Rzeszowie ulicznej demonstracji 9 lutego , Policja zakończyła akcje aresztowaniem na Majdanku ale pozostała sprawa skąd mizia wiedział kto jest współpracownikiem służb niemieckich i rosyjskich , czego się bali że wycieknie prawda że państwo polskie pozwala na swobodne zbieranie danych o polskich obywatelach obcym państwom , że agendy obcych państw za zgodą polskich władz zapewniają tym służbą bezkarność w działaniu a nawet pomoc.
  Ludzi zdradzających takie tajemne konszachty zamyka się i to nie w Polsce , po prostu znikają , wiecie co by było gdyby to teraz wyszło przy okazji afery z łapówką CIA za możliwość torturowania w Polsce ?
  CIA , BND, KGB – no co mało , no to czym jest ten kraj ?
  To nie był przypadek , skutek fejs wyparował zaraz po apelu mizi o zorganizowanie demonstracji w Lublinie i Rzeszowie i ogłoszeniu współpracy z Ukraińcami i Słowakami , przypadków niema to jest powód prawdziwy , a co do wątku zadenącjowania go przez blogera z Bydgoszczy nie zaprzeczę że nie miało to znaczenia , była to kropla przeważająca o podjęciu decyzji.
  Dowód kto z taką gorliwością zbierał i umieszczał na swoim blogu wszystko co pojawiało się na miziaforum , i ten ostatni kłamliwy artykuł Bydgoszczy nieudolnie próbujący wskazać że za tym stoi RUCH NARODOWY wklejając artykuł chciał u was wywołać błędne przekonanie że to oni , żałosna i prostacka machinacja , zresztą sami dostrzegliście to .
  To wszystko co wiem i jest prawdą .

  wiecej :

  http://kefir2010.wordpress.com/2014/01/25/znany-opozycyjny-bloger-aresztowany/#comment-82199

  Mizia wypisuje idiotyzmy o działaniach służb rosyjskich w Polsce. W Polsce działa Mossad, CIA, NSA i ich polskojęzyczne przybudówki – ABW, CBA, CBŚ i Wywiad wojskowy podległy pod żydo-służby. Rosyjskie służby są tępione obecnie w III Rzydopospolitej jak CIA w czasach PRL.
  A Kefir to głupiec i dezinformator, nieudolny Sherlock Holmes, często taki sam dezinformator jak Mizia.
  opolczyk

  Polubienie

  • …cyt… Podobnie wielu Amerykanów przez długi czas nie chciało zobaczyć tych „jastrzębich” (hawkish), bojowych ogniw tego nadświata, działających poprzez CIA, którzy w oczywisty sposób byli zabójcami JFK, MLK, RFK, JFK Jr., Malcolma X, Che, Allende, Wellstone’a, Lumumba, Aguilera’y, Diem, i niezliczonych innych stosunkowo nie-psychopatycznych przywódców. …

   skonczłem czytać te wypociny na tym cytacie……jak ktos stawia JFK – razem z niejakim Che w jednym szeregu – to powiem mu krótko…WAL SIE!…


   WAl SIE,

   Nie jestem miłośnikiem Che, wiem, że własnoręcznie zabijał ludzi, ale na niego polowano i do niego strzelano. Przy Che nie zapominajmy, że za jego czynami stała w sumie szlachetna idea świata wolnego od wyzysku. Był człowiekiem używającym „niesłusznych” metod do realizacji „słusznych” celów – w myśl zasady (której ja nie popieram) – cel uświęca środki. Na drugim biegunie było CIA, FBI, Mossad, MI6 i inne banksterskie i syjonistyczne służby, które stosowały przynajmniej tak samo brutalne i zbrodnicze metody, ale nie po to, aby świat był lepszy, a po to, aby nas zniewolić. Tak więc Che nie wypada w konfrontacji ze zbrodniarzami z CIA czy Mossadu aż tak źle.
   opolczyk

   Polubienie

 5. Pingback: Witamy obrady KneSSetu w miejscu zbrodni ich SSyjo-poprzedników « Grypa666's Blog

  • a powinien zakończyć okrzykiem- „KWA ,KWA !”
   a tłum powinien odpowiedzieć- „AJ WAJ ! ”

   Polubienie

 6. Niewolnik prawdziwy,zawsze chce być szefem niewolników.
  Lepsze jedzenie, lepsza woda, wygodne łóżko – i lepsza smycz na szyję.

  Polubienie

 7. ANTYSEMITYZM CZY ANTYSYJONIZM -CO JEST SANKCJONOWANE KODEKSEM KARNYM
  ———————————————————————————————————————
  Art. 32.
  1.Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
  2.Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

  Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.):

  &&&&&-„… Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.

  – Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda….”

  Art. 256.

  Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  &&&&- WIELKI SYJON -„…”Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” – Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla”

  Art. 257.

  Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  &&&&&&&&- http://ksymenes.salon24.pl/239446,ty-polaczku-nowy-rodzaj-wyzwiska

  http://www.rodaknet.com/rp_szumanski_107.htm

  ########################################################################

  Syjoniści jak widać podpadają pod każdy z artykułów.kk za których rzekome łamanie aresztuje się „Antysyjonistów” nazywając ich kłamliwie „antysemitami” ….jak wspomniałem zaledwie wczoraj 😉 „prawilnie po ickowemu -bij i krzycz ratunku ”

  =======================================================================

  POWSTAŃ POLSKO ,ZRZUĆ KAJDANY !!!…{ tylko błagam zrób to teraz tak na poważnie }

  Polubienie

 8. moja odpowiedź na pytanie „co jeszcze możemy oddać żydom ?”

  – MOŻEMY IM ODDAĆ PO TRZY RAZY SZTACHETĄ W POTYLICĘ , ZA KAŻDE UCZYNIONE NAM I CAŁEJ LUDZKOŚCI , PRZEZ TYCH WSZARZY SKURWYSYŃSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!

  P.S. mam nadzieję iż „wielkie litery „zostaną mi tym razem darowane 😉

  Polubienie

  • choć w sumie powinno być chyba” co jeszcze możemy oddać syjonistom ” bo w sumie „żydów duchowych ” ,kolaborantów za michę ryżu i etat w zusie czy innej”mieszalni kaw” nie brakuje .{ no i fajowo ,zawsze to więcej sztachetowanka ;)}

   Polubienie

 9. No i najważniejsze – Skoro nasze są ulice to i to co na ulicach się znajduje czyli kamienice też jest nasze . Więc jak” wszarze” ładnie poproszą to możemy im wynająć mieszkanko tylko nie wiem czy ich będzie stać 😉 no i ogólnie klimat to u nas raczej niezdrowy dla ” parchatych ” więc niech grubo se przemyślą te swoje fanaberie .

  Polubienie

  • http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/993187,Dresiarze-w-sluzbie-Janukowycza-Tituszki-na-protestach-w-Kijowie

   http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/444517,ukraina-dresiarze-na-ulicach-kijowa.html

   „…2014-01-23 07:31:23
   W Kijowie w nocy funkcjonariusze oddziałów specjalnych Berkut i współpracujący władzą dresiarze napadali na uczestników Automajdanu. Co najmniej w 4 miejscach zniszczono samochody uczestników antyrządowych protestów wykorzystujących swoje auta w czasie manifestacji, a ich samych pobito i zatrzymano.
   2014-01-23 07:31:37
   Automajdan patroluje w nocy Kijów ponieważ po mieście chodzą „tituszki” – dresiarze współpracujący z władzami, którzy napadają na osoby wracające z antyrządowych protestów, które mają wstążeczki w barwach narodowych bądź europejskich. Gdy zatrzymali jedną z grup dresiarzy, ci wezwali Berkut. Funkcjonariusze wyskoczyli z autobusów i zaczęli niszczyć samochody Automajdanu…”http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/772667,ukraina-zamieszki-w-kijowie-jest-wielu-rannych.html
   @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

   Wychodzi na to że Placek Kalkstein Wolskezbaw powinien teraz wziąć swoje dresiarstwo żeby siłą zmusić dresiarzy Janukowycza do wstąpienia do jewrokołchozu U.E. —?—Spiewali „donek matole twój rząd obalą kibole ” ale coś nie widać efektu ….może Janukowycza im się uda obalić :);););) buhahaha…

   No chyba że dresiarze Janukowycza to przebrana „antifa” ,,,,albo oni wszyscy są z „antify” ??? albo to wszystko zakamuflowane reptiliany …

   Pomieszanie z poplątaniem , świat stanął na „kiju” i tańczy break dance’a

   Polubienie

 10. Kaczyński i cała ta banda będzie miała „herojam sława” jak będą leżeli do góry zębami w wykopie, z toporem w plecach i przesypywani wapnem ażeby się im lepiej odpoczywało.

  Polubienie

 11. “sorry, taki mamy klimat” – czyli kolejny temat zastępczy dla mediów i namiętnych wielbicieli medialnej żydo-propagandy, a Polska idzie na dno.

  Dokładnie tak!
  Polska ginie, a żydo-propaganda produkuje kolejne tematy zastępcze.
  opolczyk

  Polubienie

  • A to jest niezmiernie popularna i zawsze sprawdzająca się na Polakach (o zgrozo…) metoda!! Kiedy ten naród przestanie być taki tępy?! Proszę wybaczyć generalizowanie…..

   Polubienie

 12. co składa się na ” polskie klimaty ” ?? jakie są przejawy tego że „Polska ginie ” ??

  …a no jednym z przejawów rzeczywistości w naszym kraju ,oraz tego jak Polska jest rozkradana i wyniszczana jest właśnie to iż pomimo że płacimy jedne z najwyższych w świecie podatków + płacimy za bilety to wicepremier Elżbieta Bieńkowska Minister infrastruktury i rozwoju mówiąc o problemach na kolei, związanych z niskimi temperaturami, jedyne co umie powiedzieć to : „sorry, taki mamy klimat”…
  … faktycznie w „takich klimatach ” właśnie ten kraj ginie . Harujemy na pasożytów .a oni jedyne co umieją z tym począć to kupić sobie „podrabiany chiński zegarek” ; tfu „fachofce” koziaichmać

  Polubienie

 13. —KTO MA ZGINĄĆ I Z CZYICH RĄK, KIEDY I W JAKIEJ KOLEJNOŚCI —-

  Wdaje mi się,że będzie wyglądało to w sposób następujący ( jeśli nie dokładnie tak to w dużym przybliżeniu)

  1. Najpierw Janukowycz zacznie robić wielkie czystki wśród protestujących ( łapanki itd. z zabójstwami włącznie),
  brutalność nie będzie miała swych granic
  Nie zda to się na tyle ile by chciał bo rewolucji nie zatrzyma.

  2. Rosja widząc że Janukowycz się nie wywiązał będzie musiała zrobić jakiś ruch — lecz na razie nie zrobi

  3. Rząd Janukowycz przestanie istnieć albo formalnie lub też rzeczywiście stracą życie —
  zrobi to najlepszy wywiad na świecie czyli mooooooosad…

  4.Czyli nie ma rządu nie ma też spokoju- trwa ciąg dalszej przemocy na Ukrainie
  Roja jeszcze w dalszym ciągu nic nie robi i U E również się przygląda

  5. Po pewnym czasie na tyle długim,żeby krwi spłynęło obficie przyjdą rozwiązania ” z zewnątrz”
  Jakie one będą czas pokaże lecz będą to działania na : ZNISZCZENIE UKRAINY, to z kolei będzie tylko początkiem do do działań,których nikt z nas nie chciałby być świadkiem.

  Polubienie

 14. CHRZ@Ń 5Y5T3M Problem ten nie pojawił się teraz ani wkrótce po roku ’89, tylko sięga czasów tuz po II WŚ. Wtedy na polskim ciele została osadzona żydowska głowa. Co do ostatnich wydarzeń na kolei, to wyjatkowo zgadzam się z panią wicepremier. Polska leży w takim miejscu kontynentu europejskiego, że takie rzeczy się zdarzały i będą zdarzać, a żaden choćby najbardziej polski rząd nie jest w stanie temu zapobiec. Dla równowagi przytoczę wydarzenia z południowej Anglii, gdzie spadło 15cm śniegu i była to niemal tragedia narodowa. Pociągi, metro itd przestają jeździć, samoloty nie latają, autobusy nie jeżdżą, ludzie stoją w kilometrowych korkach i jakoś nie przychodzi im do głowy obwiniać rząd za naturalne zjawiska atmosferyczne, którym nijak można zapobiec. Można zminimalizować oczywiście ich skutki ale służby za to odpowiedzialne nie sa w stanie być wszędzie w tym samym czasie, tak samo jak i w Polsce. Jeśli pociągi nagle stają w szczerym polu z powodu awarii, śniegu, lodu itp. to z jednej strony nie dziwię się ludziom, którzy chcieliby jak najszybciej uzyskać pomoc, ale z drugiej sytuacja ta pokazuje, że społeczeństwo stało się wygodne i uzależnione od służb ratunkowych. Jeśli jest zima, to należy ubrać się ciepło i w razie potrzeby zdjąć coś, lub zabrać coś cieplejszego w razie gdyby coś. Ilu ludzi tak robi? Wysiadają z nagrzanego samochodu, wsiadają do ciepłego pociągu w sukience czy garniturze a na to jakiś cienki płaszczyk czy kurteczka narzucona. A później gdy cos się wydarzy maja pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Społeczeństwa są oduczone podstawowych zachowań. A na koniec cytat: „Pani kierowniczko, jak jest zima to musi być zimno”

  Polubienie

  • Problem z zawszonymi w Polsce pojawił się nawet dużo wcześniej niż tuż po drugiej wojnie światowej – http://pl.wikipedia.org/wiki/Poalej_Syjon
   Nie zapominajmy też że już Kazio Wielki co ” zastał Polskę drewnianą… ” posuwał jewrejkę Esterkę za usługi której iście po królewsku odwdzięczył się „wszarzom”- http://www.piastowie.kei.pl/piast/kontro.htm
   Można by tak zagłębiać się w temat jeszcze dalej „….Wystarczy sobie przypomnieć Ibrahima ibn Jakuba, którego relację o państwie Mieszka I cytują praktycznie wszystkie szkolne podręczniki…” http://ciekawostkihistoryczne.pl/2014/01/14/polski-niewolnik-wladca-ibizy/

   odnośnie pani minister ..i klimatu ….;) Doskonale rozumiem że aurę mamy jaką mamy ,,dobrze wiem w jakiej szerokości geograficznej się znajdujemy ,,,rozumiem też że zimą wypada zaopatrzyć się w ciepły szalik ,czapkę i rękawice ,,,,itd….itp…

   Jednak za podatki i inne haracze jakie płacę na ministrów i i resztę tej hołoty wymagam żeby w najgorszym wypadku , odpowiadając na jakiekolwiek pytanie ,naprodukowali co najmniej tyle treści ile Ty w swoim wywodzie o zimie ,a nie na odczepnego rzucali -” bo taki mamy klimat” …Bo „klimat” jest taki, że płacę dziadom to wymagam, no nie .

   Polubienie

   • „Wszechmocny Poalej Syjon”/ Ruch Odrodzenia Żydowskiego w …
    kacpro.salon24.pl/478417,wszechmocny-poalej-syjon-ruch-odrodzenia-…‎
    11 sty 2013 – „Polaków nikt nie kocha, czasami są potrzebni” „By Kacpro” http://kacpro.salon24.pl/465195,jaroslawa-kaczynskiego-cud-nad-wisla-1920

    „…Gdy w maju 1926 r. Piłsudski przeprowadził w Polsce zamach stanu, fala jawnego antysemityzmu opadła. Państwo uznało wtedy żydowską szkołę elementarną (cheder). Rząd popierał wpływy ortodoksów w żydowskich gminach, gdyż ci popierali politykę rządu.
    Obóz narodowej demokracji został zepchnięty na margines przez sanacyjny reżim Piłsudskiego. Endecy w tych warunkach zaczęli radykalizować swoje poglądy, propagując jawnie faszystowskie hasła. Nastąpił w Polsce wzrost antyżydowskiej nienawiści…”- http://www.tskzkrakow.pl/historia.html

    „…W ostatnich przed wojną wyborach samorządowych w końcu 1938 i na początku 1939 PPS w 160 miastach uzyskała 26,8% i ponad 1000 mandatów. Bezwzględną większość PPS uzyskały listy PPS w Sosnowcu, Radomiu, Borysławiu, Dąbrowie Górniczej, oraz wraz z partiami Bund lub Poalej Syjon w: Łodzi, Piotrkowie, Włocławku, Grodnie, Tarnowie, Siedlcach, Płocku, Nowym Sączu i Zamościu[6]…”http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Partia_Socjalistyczna

    itd…itd…itd…

    Nastąpił w Polsce wzrost antyżydowskiej nienawiści…

    Natomiast nienawiść Żydów do Polaków nie wzrosła. Bo nie mogła wzrosnąć. Oni nienawidzili Polaków jak i wszystkich innych Goim bezgranicznie i od zawsze.
    Piłsudski nie dość że był niemieckim agentem, to jeszcze był żydofilem.
    opolczyk

    Polubienie

    • no widzisz Opolczyku jaki nam syf wiecznie „srule” w tej naszej nieszczęsnej krainie robią ?….{aż się sztacheta w kieszeni otwiera ,nie tylko scyzoryk 😉 }

     Polubienie

   • Panie Chrzoniu ! Nie przesadzaj Wasc z tym, co Ci sie nalezy z powodu podatkow. Ja to place podatki! Okragle 32% od zarobkow. A na kolei tez bywa balagan, mimo, ze kraj liczy sobie ok 9 milionow mieszkancow. /Nie wiem ilu bedzie jutro bo Arabki szturmuja porodowki. Pozdrawiam z Kalifatu Szwecji.

    Polubienie

    • Panie Morgan zadam panu proste pytanie – ile kasiory zostaje w pańskim „portwelu ” po oddaniu tychże 32 % zarobków ????

     O ile pan pracujesz a nie siedzisz na socjalu to pewnie zostaje panu wystarczająco żeby opłacić rachunki ,zapełnić bandzioch ,wyjść czasem do kina ,teatru pojechać na wakacje ,czy tam kupić sobie ciepły sweterek na wypadek „bałaganu na kolei „.Chociaż z tego co słyszałem na socjalu też wygodnie się w Szwecji żyje i bezstresowo .

     No cóż u nas jest sytuacja na wskroś odmienna raczej ,nie wiem czy pan pamięta jeszcze „polskie klimaty ” bo może pan już zapomniał z jakiego powodu żyjesz pan w tej Szwecji ….to panu przypomnę .

     A no u nas, o ile nie jesteś pan co najmniej „managierem ” w „Biedronce” czy tam innym urzędnikiem w zus-ie to z zarobków w granicach 1000-2000 pln .nie zawsze starczy na opłacenie wszystkich rachunków i napełnienie bandziocha czymś innym niż przeceniona jewropaszą dla „dobrych gojów” z dyskontu . O kinie, teatrze ,wakacjach przeciętny obywatel wie z opowieści albo z seriali w tv .a sweterek to można co najwyżej w „Szmateksie” wygrzebać na wagę . .

     Za to cała ta szajka która kosi od „szarego Kowalskiego” podatki i zusy za które umie jedynie wyjaśnić że „taki klimat” ,opływa wręcz w luksusy jak również ich żony ,kochanki,pomiot,fryzjerzy i inne „Mordo Ty moja” ,oraz całe czeredy przydupasów, pachołków systemowych typu „Jarząbek łubu dubu niech nam żyje prezes klubu ” i nie martwią się czy w pociągu jest zimno bo latają sobie helikopterkami a w najgorszym wypadku śmigają limuzynami na „państwowym paliwku;)” …Nie no trochę faktycznie przesadziłem ,,,,czasami jeżdżą pociągami ….faktycznie zapomniałem … na te swoje „zjazdy” „wiece” i takie tam imprezy partyjne ….tylko podobno strasznie potem wagony zarzygane i sprzątaczki mają przejebane jak po takiej wycieczce muszą ten syf ogarniać .

     Czy za dużo wymagam ? ……………………………..hm

     Myślę że niewiele .Ja mam tylko jedno takie Życzenie -Marzenie .Chciałbym mianowicie żeby oni spakowali w walizeczki to co do tej pory od nas nakradli i nawyłudzali ,i wyjebali wszyscy w kosmos na tych mietłach co im z dup wystają .i nic więcej ja od nich nie chcę

     Jak nam zejdą z garba pasożyty wreszcie to my sobie takie koleje zbudujemy że będzie i ogrzewanie kiedy trzeba i zniżki dla młodzieży szkolnej i osób starszych . żaden problem .Bez ich ryjów do wykarmienia ,to my tutaj sobie każdemu helikopter damy jak będzie tylko chciał nie tylko że na kino będzie nas stać .Skoro dotąd utrzymywaliśmy siebie i ich to bez nich utrzymamy się tak że zwykły fryzjer będzie miał limuzynę a woźny w szkole wakacje będzie spędzał na Bahama .Niech te dziadostwo wreszcie skończy wyłudzać od nas na „chińskie podrabiane zegarki ” to z całą resztą my sobie poradzimy doskonale .

     Zaś co do „szturmujących porodówki arabek” faktycznie macie problem tym bardziej że kliniki aborcyjne też nie wyrabiają bo z kolei sporo „polek” się „skrobie”….więc tak jakby, biorąc pod uwagę pańską narodowość i miejsce zamieszkania to „przyganiał kocioł garnkowi…”Zresztą powiem panu szczerze bo widzę że szukasz pan tylko nie bardzo pan wiesz gdzie ….to nie arab jest pana wrogiem proszę pana zasadniczo .Wrogiem jest ta banda „wszy „która tak gospodarzy tym padołem łez że ludzie muszą za chlebem po obcych krajach się poniewierać …gdy w ich ojczyznach tylko tym „równiejszym ” luksusowo się żyje .

     Polubienie

     • Elegancko pytaja, wiec odpowiem. Tak, starcza na wygodne zycie ale zanim zaczelo starczac trzeba bylo latami splacac pozyczke na studia. Tu nie ma darmochy. Kosztuje nauka, dentysta, lekarz itd. Wiem, ze wielu Polakom jest b.trudno ale chcieli kapitalizmu, nie majac pojecia jak on wyglada blizej.Wszyscy psiocza, ale Komorowskiego kochaja /poparcie w sondazach/.Tych „dobrodziei” sami sobie wybrali ! Po jakie licho ludzie glosuja w wyborach? Wiekszosc broni jak niepodleglosci pewnej bandy w sutannach,ktora okrada i demoralizuje spoleczenstwo.W ktorym kraju jest takie rozdawnictwo jak w Polsce? Premie dla juz bogatych, kapelani,katecheci, niezasluzone nagrody! I nikt tego nie zmienia. Ogolnie ciemnosc widze. Mimo to pozdrawiam.

      Polubienie

    • Ja to place podatki! Okragle 32% od zarobkow.”-???
     Jak to 32%?
     Przecież „państwo”(grupka wiecznie nienażartych polityków w tym księży,bo ksiądz to synonim słowa polityk)
     zabiera nam 50% tego co wypracujemy w ramach
     „kosztów pracy”.
     Trzeba płacić za to że pracujesz.
     Nie każdy może być niewolnikiem we własnym kraju
     nie każdy jest godzien tego zaszczytu.
     Ten zaszczyt należy się tylko tym których na to stać.

     Tak więc pracujemy miesiąc i generujemy zysk X 100%.
     Teraz w nagrodę,juz na wstępie anim cokolwiek do nas trafi
     50% idzie dla „państwa”.

     Zostaje nam 50% X i teraz najlepsze.
     90% z tego przepołowionego iksa,musimy oddać „państwu”
     w ramach podatku od podatku i innych ukrytych wynalazków.

     Zostaje nam jakieś 10% z 50% czyli jedno wielkie NIC.

     Mając takie zaplecze finansowe,stać nas tylko na opłacenie
     części rachunków i usług najniższej jakości.

     Książki,kino,muzyka?WOLNY CZAS na myślenie i relaks?
     No jasne,luksusów się zachciewa robolom.

     „Jak wam brakuje pieniędzy to pracujcie dłużej”

     Tylko że pracując dłużej wcale nie zarobisz więcej
     Im więcej masz tym więcej Ci zabierze „państwo”
     bo im się należy a ty masz zaszczyt być ich sponsorem.

     Nie każdy może dostąpić tego zaszczytu.
     Zatrudnienie to przywilej dla nielicznych.

     Pracuj więcej żebyś miał mniej czasu na myślenie
     pracuj więcej chociaż doby nie przybywa,nikt jej nie wydłuży
     jak wieku emerytalnego.

     Kapitalizm-pracuj aż zdechniesz z wyczerpania
     chcesz więcej zarabiać,pracuj więcej,nie śpij.

     Odkładaj sobie na starość,której jeśli dożyjesz
     to i tak nie wykorzystasz na odpoczynek
     i wymarzone wakacje.
     Całe odłożone pieniądze wydasz na lekarzy
     aby odzyskać zdrowie
     które straciłeś zarabiając pieniądze.

     A kiedy już będziesz stary,słaby
     biedny(bo wydałeś wszystko na lekarzy)
     wtedy zaszalejesz,będziesz spacerował po górach,dolinach
     pływał kajakiem,poznawał nowe kraje,nowe kultury..tak tak 😉

     Wszystko na swoim nowoczesnym,odrzutowym
     wózku inwalidzkim z systemem sztucznego
     podtrzymywania życia i GPSem.
     Za jedyne 20tyś Euro.
     Nie masz?Weź kredyt,zadłuż wnuki
     niech mają motywacje do pracy.

     Idealną sytuacją dla każdego człowieka jest ta, która pozwala mu na pełną wolność działania przy jednoczesnym kontrolowaniu zachowania innych w celu wymuszenia posłuszeństwa na drodze do realizacji własnych pragnień. To znaczy, innymi słowy, każdy człowiek poszukuje władzy nad światem niewolników.
     [James Buchanan, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii]

     Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie podkreślił. Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność. Dlaczego? Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.
     [Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca religijnej partii Szas w 2010 r. w czasie przemówienia w synagodze]

     Joseph Stiglitz:

     Ekonomika każdego państwa jest analizowana oddzielnie, po czym Bank wręcza każdemu ministrowi ten sam czteroetapowy program.

     Pierwszy etap to prywatyzacja, którą bardziej dokładnie należałoby raczej nazywać etapem „przekupstwa”. Zamiast korzystnie sprzedawać państwowe przedsiębiorstwa przywódcy danego narodu beztrosko wyprzedają, stosując się do żądań Banku Światowego, swoje przedsiębiorstwa dostarczające wodę i elektryczność. Gdybyście tylko mogli zobaczyć, jak szeroko otwierają się im oczy na widok dziesięcioprocentowej prowizji wpłacanej na ich konta w bankach szwajcarskich w zamian za spuszczenie o kilka miliardów z ceny sprzedaży państwowych dóbr.

     Rząd Stanów Zjednoczonych wiedział o tym, przynajmniej w przypadku największego „przekupstwa” wszechczasów, rosyjskiej wyprzedaży w roku 1995. „Ministerstwo Skarbu USA uważało, że jest to wspaniale zorganizowane, jako że chcieliśmy, aby Jelcyn został powtórnie wybrany na prezydenta. Mało nas obchodziło, że to skorumpowane wybory. Chcieliśmy, aby pieniądze trafiły do Jelcyna” poprzez wspieranie jego kampanii.

     Stiglitz nie jest terrorystą spod znaku teorii spiskowych. Człowiek ten tkwił wewnątrz tej gry, był członkiem gabinetu Billa Clintona w charakterze przewodniczącego zespołu jego doradców ekonomicznych.

     Polubienie

  • „… takie rzeczy się zdarzały i będą zdarzać, a żaden choćby najbardziej polski rząd nie jest w stanie temu zapobiec. Dla równowagi przytoczę wydarzenia z południowej Anglii, gdzie spadło 15cm śniegu i była to niemal tragedia narodowa…” ——– 15 milionów dolców za wynajęcie polskiej ziemi pod więzienia dla „terrorystów” zainkasowali ,to sory ale za 15 baniek zielonych można chyba ogrzewanie w pociągach zrobić ..tylko że „odpowiedzialne służby ” w razie afery z „naturalnymi zjawiskami ” jedyne co umie to „szczać w oczy i wyjaśniać że deszcz pada ”

   {awaria dachu stadionu .woda wali kaskadami na schody a cfaniura pani polityk w tv polakom wyjaśnia że to” awaryjny system odprowadzania wody”….na schody .. i że „…spisał się doskonale”
   }

   no cóż u nas tak i” klimat” że aura zawsze zaskoczy odpowiedzialne służby .I nie podawaj jako przykładu Anglików bo u nich tragedia narodowa to nawet podwyżka ceny piwa o 5 pensów albo to że kot niejakiego mr.Ipkinsa ma rozwolnienie .

   Polubienie

  • „Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawę słodzoną ukraińskim cukrem i… szuka pracy w niemieckiej gazecie – znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie, od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! „dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci” – Donald T. to właśnie tym sposobem Naród Polski poddawany jest z premedytacją DEPOPULACJI dążąc do tego według prognoz ONZ by w 2100 roku było nas tylko 17 milionów!! Niech każdy prawdziwy Polak wklei to choć raz pod jakimś artykułem.”

   Powyższe znalezione w necie – za komentarzem do newsa: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Michail-Chodorkowski-dla-prasy-szwajcarskiej-Wladimir-Putin-zakazal-zabicia-mnie,wid,16359837,wiadomosc.html

   PS: „mac: a mówiłem, że Putin to porządny chłop! Jeśli można kogoś „ograć” i pozostawić go przy życiu to tak się robi! Co innego wygryźć kogoś z interesu czy zwalić ze stanowiska, nawet przejąć majątek i skazać na banicję, to podłe, ale zawsze lepsze niż pozbawianie go życia, a tak ma Chodorkowski drugą szanse. Mam nadzieję, że zmądrzał i z niej skorzysta!” – inny komentarz do pow. linku

   Polubienie

   • Moim zdaniem dzień z życia przeciętnego Polaka wygląda raczej tak –

    -“Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie ze „Szmateksu”, wietnamski podkoszulek z bazaru i stare dobre chińskie tenisówki, po czym ze starej lodówki kupionej w komisie za kasę ze zbieranego złomu , wyciąga niemieckie piwo pędzone na kocich szczynach nabyte w „Lidlu „. Siada przed koreańskim komputerem i szuka ogłoszeń o pracę w internecie, po czym rzuca monetą „kupić bilet na autobus czy jechać na gapę” i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w makaron .kaszę i chiński pasztet sojowy wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie. Na koniec siada na kanapie Z „IKEI” kupionej na raty za kredyt w „Providencie” pijąc chyba chińską kawę z „Biedronki” mocno uderza łyżeczką o szklankę żeby sąsiedzi myśleli że ma cukier i… szuka pracy w jewrejskiej gazecie –dla „polaczków” znowu nie ma!…”

    Polubienie

    • Wstaje rano, włącza japońskie radyjko z audycją o Miriam , zakłada amerykańskie spodnie ze “Szmateksu”, wietnamski podkoszulek z bazaru i stare dobre chińskie tenisówki, po czym ze starej lodówki znalezionej na złomowisku ,kupionej u właściciela śmietnika za kasę ze zbieranego złomu , wyciąga niemiecki płyn piwopodobny pędzony na wszystkim co nieznane współczesnej nauce.

     Siada przed koreańskim komputerem made in JewSA
     i szuka ogłoszeń o pracę w internecie, po czym rzuca wszystko na jedną kartę i jako „przestępca terrorystyczny”
     jedzie na gapę do francuskiego hipermarketu
     po zakupy z ochłapów.

     Po uzupełnieniu żarcia w makaronopodobne coś
     ,substytut kaszy i chiński pasztet z mułu
     wraca do domu.

     Gotuje obiad na rosyjskim gazie. Na koniec siada na kanapie
     Z “IKEI” kupionej na raty za kredyt w “Providencie”
     pijąc tradycyjną chińską kawę z “Biedronki” wyprodukowaną w Katowicach,zagryza tradycyjnym kebabem Babuni
     mocno uderza łyżeczką o szybę żeby sąsiedzi myśleli że stać go na szklankę i… szuka wolnego miejsca
     w obozie pracy dla “polaczków” …znowu nie ma!…”

     Polubienie

 15. Holoszwindel – Czy Niemcy byli głupi?

  250 milionom Europejczyków grozi obecnie postępowanie karne w przypadku wyrażenia jakichkolwiek wątpliwości co do tej kwestii, i obserwowaliśmy już dziwaczny spektakl z udziałem niemieckiej prawniczki Sylvii Stolz, która została pozbawiona wolności za próbę obrony swojego klienta, Ernsta Zündela, w związku z jego poglądami na temat holokaustu.

  Kwestionowanie detali wydarzenia nie jest zaprzeczaniem, że miało miejsce, lecz wraz z oskarżeniami o tzw. antysemityzm jest to stała mantra tych, którzy najwyraźniej starają się ukryć rolę syjonistów nie tylko w tym, co spotkało żydów, lecz również wielką ilość nie-żydów, podczas konfliktu, który prawdopodobnie mógłby się nigdy nie wydarzyć, gdyby międzynarodowe żydostwo nie wypowiedziało w 1933 r. ekonomicznej wojny Niemcom.

  Tłumienie wolnej i otwartej dyskusji na jakikolwiek temat jest złe tak samo, jak kłamanie, a tłumienie prawdy z premedytacją jest największym ze wszystkich kłamstw, ponieważ nie opiera się na pomyłce czy nieświadomym błędzie, lecz celowym zamiarze oszustwa.

  Będąc torturowanym, Rudolf Höss, komendant Auschwitz w latach 1940-1943, prawie z pewnością kłamał, by ocalić życie swojej żony i dzieci. Nawet jeśli tortury i przymus nie mogą być udowodnione, przytłaczającym powodem dla uznania całkowitej fałszywości zeznania Hössa jest to, że opisana przez niego metoda gazowania jest naukowo nieprawdopodobna. Mimo tego zeznanie Hössa stanowi, z założenia, świadectwo na ogólne okrucieństwo Niemców, od kiedy zeznawał on w Norymberdze, a następnie został osądzony i powieszony w Polsce 16 kwietnia 1947 r.

  Z wielkim szacunkiem dla tych, którzy próbowali – pomimo prześladowań, kar, nakładania grzywien, osadzania w więzieniach i innego nękania – mówić o tym, jak było naprawdę: Arthura R. Butza, Roberta Faurissona, Paula Grubacha, Gerda Honsika, Davida Irvinga, Kevina Käthera, Nicholasa Kollerstroma, Freda Leuchtera, Horsta Mahlera, Ingrid Rimland, Germara Rudolfa, Bradley’a Smitha, Sylvii Stolz, Fredricka Töbena, Ernsta Zündela, Dariusza Ratajczaka i wielu innych.


  Daro,

  Akismet często posyła komentarze – bez mojego na to wpływu – do spamu. Spam przeglądam parę razy dziennie i dobre komentarze z niego wyciągam. Oczywiście nie wszystkie. Hasbarskie czy żydo-chrześcijańskie/katolickie brednie i propaganda nie mają u mnie prawa bytu.
  opolczyk

  ps. Spam sprawdza także Admin „Słowianin” i także on wyciąga z niego skierowane tam przez Akismet komentarze. Ten komentarz wyciągnął on ze spamu.

  Polubienie

 16. Precz !!!! Jestem u siebie i nikt nie ma prawa zabraniac mi wyrazania swoich pogladow.Okupant do Izraela.

  Polubienie

 17. O zgrozo, mój ukochany Lublinie.. Mieszkam tu od urodzenia i znam te wszystkie pyski.. W imieniu własnym i wszystkich logicznie i patriotycznie myślących Lublinian, przesyłam Wam przeprosiny za to, co się tutaj wyprawia. Ośrodek Brama Grodzka, czy NN, czy jak mu tam (cholera wie, jak to wszystko się nazywa..), to nic innego, jak siedlisko żydo-artystów, dotowanych niemiłosiernie z kasy miejskiej (znane mi są te liczby, znane) tfórcuf antypolonizmu i piewców żydofilii na każdym kroku. Na szczęście są w tym mieście „kozacy”, odważni skrytodziałacze od czasu do czasu wynurzający się z ukrycia: znana akcja „wybij szybę cegłą” lub jak ostatnio wykryto – najciemniej jest pod latarnią, czyli drukujemy materiały patriotyczne na terenie obozu na Majdanku 😉
  Wczoraj wieczorem miałem wątpliwą przyjemność widzieć resztki obozowiska jewromajdanowego w centrum mojego miasta – garstka studentów-wolontariuszy-ideologów-nieudaczników, zmanipulowana przez papkę medialną i marihuanę, wykrzykiwała ponoć jakieś dziwne hasła i mamiła nimi staruszki wracające z synagogi pobliskiej.. o, pardon – kościoła. Dostali na to kasę z miejskiego sejfu zamiast dzieci z domów dziecka, których powoli i skutecznie w Lublinie ubywa na rzecz kolejnych oddziałów urzędów, lub – uwaga: tymczasowych centrów kultury, po których działalności najprawdopodobniej pozostanie lumpiarski squot czy inne siedlisko patologii zwanej w Lublinie „ośrodkiem artystycznym”.
  Wstyd mi za Lublin i jego mieszkańców!
  Z niecierpliwością czekam na dzień, w którym żydki importowane, kilka lat temu przejąwszy zacny budynek niegdysiejszej Akademii Medycznej, obecnie jakiś kibuc, czy inne siedlisko żydo-ekspansji o dziwnej nazwie, przejmie sąsiednią nieruchomość, na której ostatnimi siłami przędzie szpital, niegdyś pełną parą funkcjonujący, obecnie ni stąd ni zowąd pozbawiony większości oddziałów i ogołocony z kontraktów…
  Przesiąknięte to moje miasto potem spod pejsa, ale twardo stoję na straży. Obym dożył tu spokojnej starości…

  Polubienie

 18. Teraz mamy hasło: kupując kebaba zasiedlasz Araba! Szkoda, że takich haseł nie było za czasów osiedlania się w Polsze żydowstwa. Dbajmy Bracia o naszą czystą Słowiańską Ojczyznę!

  Polubienie

 19. —- Vox populi, vox Dei —-

  BQCH@ CH@…

  Szef wojskowego wywiadu: Izraelowi zagraża około 170 tysięcy rakiet

  ostatnio aktywne | najnowsze | najstarsze | najczęściej oceniane | najczęściej odpowiadane
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią0 Nie zgadzam się z opinią0
  ~edi 38 minut i 32 sekundy temu
  Pokażcie gdzie jest guzik, chętnie nacisnę……;)
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią0 Nie zgadzam się z opinią1
  ~Observatory 47 minut i 32 sekundy temu
  Izrael ma to na co Sobie sam zasluzyl. Wojna 6 dniowa. Zatankowaniu oscienne kraje zagarneli ziemie I udaja poszkodowanych.
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią0 Nie zgadzam się z opinią0
  ~Dzisiaj 1 godzinę 38 minut i 32 sekundy temu
  Jak zawsze Izrael jest poszkodowany. Stare metody. Wszysc sa zli, tylko oni dobrzy. Niech powiedza jaki nielegalnie maja potencjal nuklearny? Zbudowali to bez zgody zadnego panstwa. Jednak krzycza na innych. Niech Polska zacznie budwoac swoj potencjal nuklearny, a pierwszym kto sie oburzy bedzie Izrael. Mysle ze Czechy juz buduja swoj wlasny, poniewaz nauczyli sie dokladnie jak wyglada sojusz w czasie WWII.
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią12 Nie zgadzam się z opinią0
  ~patriota1 (01:52)
  Coś mi się coraz bardziej wydaje że za nasze pieniądze tzn długi i odsetki jest budowana armia izraelska i cała broń a Polsce znów przyjdzie bronić się szabelką. O zajadaniu się chlebem z margaryna wobec takiego wielkiego obciążenia kredytami już nie wspomnę. Specjalnie ich rządy w Polsce zadłużają nasz kraj !!!
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią3 Nie zgadzam się z opinią0
  ~madamad (01:44)
  Gdyby odpalono je naraz, to Izrael przestałby istnieć….
  odpowiedz
  pokaż 1 ukrytą odpowiedź
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią6 Nie zgadzam się z opinią2
  ~opatrzność (01:01)
  o 500 000 za mało
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią53 Nie zgadzam się z opinią5
  ~loki (00:11)
  No patrzcie, wszyscy naokoło nie lubią Izraela… A teraz pytanie, czy z wszystkimi naokoło jest coś nie tak czy z Izraelem???
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią20 Nie zgadzam się z opinią2
  ~wróżka 2014-01-29 (23:17)
  Każdy ma to,na co sobie zasłużył.Igrają wszędzie,nie tylko w usraelu i się doigrają,to nieuniknione.
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią53 Nie zgadzam się z opinią2
  ~over 9000!!! 2014-01-29 (22:55)
  Syjoniści i ich kłamstwa, ktore są zawsze do rozpętania kolejnej wojny! Plaga świata! 170 tys RAKIET?:))) Zsumowali pociski rakietowe wszystkich państw na świecie?:))) Czy może dodali do tego race odpalane na nowy rok?:))) Imbecyle miotają się coraz bardziej:)
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią52 Nie zgadzam się z opinią2
  ~ciekawe 2014-01-29 (22:45)
  A ja się zastanawiam,jakim to trzeba być podłym narodem,żeby być znienawidzonym przez cały świat ???? Nad tym się zastanawiają ??? Ciekawe,czy się opamiętają wreszcie,czy już będzie za późno ????
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią52 Nie zgadzam się z opinią2
  ~mustafa 2014-01-29 (22:43)
  no to kiedy wreszcie odpala??????????
  odpowiedz
  pokaż 1 ukrytą odpowiedź
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią27 Nie zgadzam się z opinią3
  ~marco 2014-01-29 (22:42)
  Nie 170 tysięcy rakiet tylko rakiet i pocisków ! Wszystkiego razem nawet z pociskami do moździerzy . Co jak co ale liczyć to Żydzi POtrafią.
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią42 Nie zgadzam się z opinią2
  ~gość 2014-01-29 (22:42)
  Naród wybrany- więc wybrali go jako cel dla swoich rakiet.
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią15 Nie zgadzam się z opinią0
  ~co lobby to lobby 2014-01-29 (22:41)
  I stąd tytuł olimpijskiego szlagieru : W pierścieniu ognia.
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią56 Nie zgadzam się z opinią2
  ~real 2014-01-29 (22:40)
  Siedzą żydzi na gałęzi . Jeden z nich odcina ją przy pniu. Jak myślicie czyja będzie wina jak spadną ? Obstawiam na drzewo.
  odpowiedz
  pokaż 1 ukrytą odpowiedź
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią42 Nie zgadzam się z opinią2
  ~saturn 2014-01-29 (22:38)
  niech ktoś naciśnie na ten guzik i przyniesie pokój Ziemi
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią24 Nie zgadzam się z opinią0
  ~er 2014-01-29 (22:36)
  „dlaczego w trakcie corocznego święta Purim na całym świecie (Nowy Jork, Londyn, Melbourne), diaspory Żydów ortodoksyjnych palą flagi Izraela” ?
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią25 Nie zgadzam się z opinią7
  wart 2014-01-29 (22:31)
  Polacy nie są antysemitami. Gdyż będą głosować na partię, w której prezesem jest Żyd.
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią37 Nie zgadzam się z opinią5
  ~Pigway 2014-01-29 (22:29)
  I oby wszystkie na Izrael spadły
  odpowiedz
  Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią32 Nie zgadzam się z opinią0
  ~konkretny 2014-01-29 (22:23)

  Polubienie

 20. http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/01/26/zniszczenia-wojenne-w-syrii/ – syjonistyczne żydostwo domaga się zwrotu majątków i odszkodowań za II wojnę światową, a ciekawe kto teraz zapłaci za zniszczenia wojenne w Syrii spowodowane narzucaniem siłą przez syjonistów zachodniej wersji demonkracji. Tak w ogóle za II wojnę światową to nie my powinniśmy płacić syjonistycznym zbrodniarzom, tylko syjonistyczni zbrodniarze nam, albowiem wina za II wojnę światową ostatecznie spada na konto żydo-banksterów osi Londyn City – Wall Street.

  Polubienie

 21. Międzynarodowa Lichwa wywołując na Ukrainie zamieszki społeczne osiągnęła rezultat odwrotny do zamierzonego.

  Zamiast przejąć władzę na Ukrainie i osadzić na czele państwa swojego człowieka Witalija Kliczkę doprowadziła do radykalizacji nastrojów patriotycznych tudzież nacjonalistycznych wśród Ukraińców i przejęcia inicjatywy na Majdanie przez organizacje nacjonalistyczne, które w obecnej chwili są wiodącą siłą dokonywanej tam rewolty. Zapowiedź tego co ma nastąpić doświadczył na własnej skórze Witalij Kliczko, który dwa tygodnie temu na Majdanie został zaatakowany gaśnicą przez ludzi z „Prawego Sektora”.

  http://metromsn.gazeta.pl/Wydarzenia/5,133290,15301273,Starcia_w_Kijowie__Witalij_Kliczko_zaatakowany_gasnica.html?i=3

  Obecny rozwój sytuacji na Ukrainie świadczy o tym , iż jej przebieg całkowicie wymknął się spod kontroli jej prowodyrów. Stąd brak reakcji na to co się dzieje aktualnie na Ukrainie ze strony zachodnich polityków , którzy dotąd wspierali zamieszki na Ukrainie oraz milczenie w prasie. Sprawdza się powiedzenie ” kto mieczem wojuje od miecza ginie”. Dalszy rozwój sytuacji na Ukrainie jest trudny do przewidzenia. Niemniej umocnienie się organizacji nacjonalistycznych na Ukrainie może skutkować restrykcjami z ich strony wobec ludzi innych narodowości zamieszkujących na Ukrainie. Już wśród żydowskich środowisk zamieszkałych na Ukrainie obserwuje się panikę.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-ukrainy-bija-trwoge-ratujcie-2014-01

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukrainskie-judeje-podnosza-wrzask-giewalt-2014-01

  Ukraina nie jest jedynym krajem w Europie gdzie budzi się nacjonalizm skierowany wobec zamieszkałym tam obcokrajowcom , a zwłaszcza Żydom . Oto przykład Francji :

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/antyrzadowa-demonstracja-francji-2014-01

  Obserwując sytuację na Ukrainie paradoksalnie może dojść do sytuacji, iż Międzynarodowa Lichwa , która stoi za zamieszkami na Ukrainie sama poprzez swoje zachodnie marionetki zwróci się do Prezydenta Janukowycza o pomoc i interwencję w zaprowadzeniu porządku na Ukrainie.

  Polubienie

 22. ” …Obserwując sytuację na Ukrainie paradoksalnie może dojść do sytuacji, iż Międzynarodowa Lichwa , która stoi za zamieszkami na Ukrainie sama poprzez swoje zachodnie marionetki zwróci się do Prezydenta Janukowycza o pomoc i interwencję w zaprowadzeniu porządku na Ukrainie.”

  ;););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););) HAHAHAHAHA…
  http://wiadomosci.wp.pl/lbid,5822,title,Kliczko-zakazac-Janukowyczowi-wjazdu-do-UE,nazywo.html

  „…12:35
  PILNE
  Administracja prezydenta USA Baracka Obamy przygotowuje sankcje, które będą mogły zostać nałożone na przedstawicieli władz Ukrainy, ale też na przywódców ukraińskich protestów, jeśli dojdzie w tym kraju do eskalacji przemocy – informuje agencja Reuters.

  Agencja powołuje się na anonimowe źródła w Kongresie USA. Pisze, że pakiet sankcji finansowych nie jest jeszcze gotowy, ale w razie eskalacji przemocy na Ukrainie sankcje można będzie wprowadzić szybko zarówno przeciwko przedstawicielom rządu, jak i przywódcom ruchu protestacyjnego…”

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/01/29/moskwa-bruksela-sprzecznosci-sprzyjaja-dialogowi/#comment-45951

  Admin

  Polubienie

  • Admin,

   Odnośnie linku – komentarza „dyla” – powiem tyle: wypowiedzi Putina należy oceniać z jego punktu widzenia – jest oczywiste, że jewrounia jest głównym partnerem gospodarczym Rosji – prawie cała Jewropa ogrzewana jest rosyjskim gazem. Putin z chęcią rozszerzyłby tę współpracę – ale na warunkach Rosji a nie banksterów. A Barroso kokietuje go cytatami z Dostojewskiego – bo co innego mu pozostało? „Biała rewolucja” robiona w Rosji przez żydowską opozycję spaliła na panewce.
   Myślę, że Putin liczy na to, że w unijnych barakach może rozbudzić się chęć uwolnienia z banksterskiej smyczy i dążenie do rzeczywistego partnerstwa z Rosją i „Azją” – co byłoby korzystne dla obu stron.

   Polubienie

 23. morgan :
  Elegancko pytaja, wiec odpowiem. Tak, starcza na wygodne zycie ale zanim zaczelo starczac trzeba bylo latami splacac pozyczke na studia. Tu nie ma darmochy. Kosztuje nauka, dentysta, lekarz itd. Wiem, ze wielu Polakom jest b.trudno ale chcieli kapitalizmu, nie majac pojecia jak on wyglada blizej.Wszyscy psiocza, ale Komorowskiego kochaja /poparcie w sondazach/.Tych “dobrodziei” sami sobie wybrali ! Po jakie licho ludzie glosuja w wyborach? Wiekszosc broni jak niepodleglosci pewnej bandy w sutannach,ktora okrada i demoralizuje spoleczenstwo.W ktorym kraju jest takie rozdawnictwo jak w Polsce? Premie dla juz bogatych, kapelani,katecheci, niezasluzone nagrody! I nikt tego nie zmienia. Ogolnie ciemnosc widze. Mimo to pozdrawiam.

  ——————————————————————————————————————–

  „pożyczkę na studia” trzeb było spłacać ???

  No faktycznie „martyrologie” pan przeszedłeś i „holokaust” w jednym .Mam nadzieję że miał pan po tych studiach wystarczająco przyzwoitą pracę dzięki której jakoś pan ten „;) dopust boży ” przetrwałeś . Trzeba docenić że gdy ,niczym na biblijnego Hioba ,spadło na pana to straszne nieszczęście że w kraju gdzie -„…nauka na wyższych uczelniach jest bezpłatna (finansuje ją rząd) – zarówno dla miejscowych, jak i zagranicznych studentów…”http://portalwiedzy.onet.pl/7081,1258518,,1397804,,studia_w_szwecji,tematyczne.html – a panu kazali płacić , pan wytrwał i hehehehehehehe …oj morgan ,morgan 😉 albo jesteś „gapcio” albo masz inne powody żeby pie…dolić takie bzdury .

  u nas dentysta tez kosztuje morganiku bo ten co niby go mamy za darmo za składki zus to można z nudów w kolejce zdechnąć ,ma brudny fartuch i wali mu z pyska wódą . lekarz też kosztuje morganiku .nie myśl że jest tak różowo że ubezpieczony i bezstresowo . Tylko po jewroposła – synka Bolka Motorówki wysyłają państwowy helikopter-ambulans jak po pijaku w czyjeś auto na prostej drodze zajebie . Szary „kowalski” ma raczej tego typu doświadczenia za opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne – http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zmarl-chlopiec-ktory-nie-zostal-przyjety-do-szpitala-w-Poznaniu,wid,16356728,wiadomosc.html .
  Więc jesli nie chcesz zdechnąć pod szpitalem to lepiej http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zmarl-chlopiec-ktory-nie-zostal-przyjety-do-szpitala-w-Poznaniu,wid,16356728,wiadomosc.html .

  „kosztuje nauka”????? – jeśli chodzi panu o -„…Co prawda studia są bezpłatne, ale trzeba opłacać obowiązkowe składki na związki studenckie (150 – 400 SEK za semestr), płacić za odbywające się dwukrotnie w roku testy zdolności i za materiały. Dochodzą do tego koszty zakwaterowania. Najtaniej jest oczywiście zatrzymać się w akademiku (ok. 90 euro), kwatera na mieście kosztować Was będzie ponad 200 euro miesięcznie.

  Otrzymanie stypendium w Szwecji nie jest sprawą prostą (są przeznaczone głównie dla rodzimych studentów). Możecie jednak starać się o dofinansowanie z Instytutu Szwedzkiego .”
  To 😉 u nas też są składki ,opłaty,materiały płatne ,i mieszkanie itd… http://praca.wp.pl/title,Ile-naprawde-kosztuja-studia,wid,12391856,wiadomosc.html .

  A chrabjeł gajofego bula cherbó „bigos” to wybrała mniejszość narodowa zwana „POkemony” nie że „wybraliśmy sami” Jego poparcie w 😉 BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA … poczytaj komentarze pod artykułami na temat „bronka analfabety” w sieci . Sondaże …hehe ty żartowałeś z tym poparciem w „sondazach” dla jełopa , czy na poważnie takie brednie wypisujesz ???

  I nie żadna tam -„Wiekszosc broni jak niepodleglosci ” tylko j.w. ledwo parę szwadronów moherowych babć od rebe rydzola i troche prokalksteinowego pomiotu typu ” hail hitler;)pppppppppppppppppolska bjaaaaaało-szerfonii ” ; czyli też nikt poważny,raczej margines społeczny i patologia ogólnie potępiana przez zdrowo myślące społeczeństwo .Którego jak pokazuje frekwencja na ostatnich wyborach jest ponad 50 % narodu .

  I nie chcieliśmy kapitalizmu nie wmawiaj nam takich bzdur ,chcieliśmy wolności .

  W jednym muszę tylko przyznać Ci rację – faktycznie „ogólnie ciemność widzisz „.

  Polubienie

 24. „…Na Ukrainie odnalazł się poszukiwany przez rodzinę od dziewięciu dni Dmytro Bułatow, jeden z przywódców ruchu kierowców o nazwie Automajdan,…”http://wiadomosci.wp.pl/lbid,5822,title,Kliczko-zakazac-Janukowyczowi-wjazdu-do-UE,nazywo.html

  -hehe a nie mówiłem że jewro-agenci siedzieli sobie bezpiecznie po melinach pili szampana i śmieli się z „durnych gojów „.;) ??? Teraz „cudem” się poodnajdywali .Na msze trzeba by kopsnąć chyba żeby to uczcić ,a cudownie odnalezionego „cudaka” świętym jakimś ogłosić czy tam inszym Noblem uhonorować 😉

  Polubienie

 25. “…Na Ukrainie odnalazł się poszukiwany przez rodzinę od dziewięciu dni Dmytro Bułatow, jeden z przywódców ruchu kierowców o nazwie Automajdan,…” – co za nazwy, euromajdan, automajdan i inne srajdany, kto te nazwy wymyśla i kto za to płaci, spece od reklamy powinni sobie strzelić w łeb. Jeśli chodzi o zaginięcie Dmytro Bułatowa to myślałem już że jednego najemnika banksterów mniej, a tu masz, zabili go i uciekł.

  Polubienie

 26. „Plac taki miał znaczenie gospodarcze – jako miejsce handlu ” – Wiem o co chodzi z Majdanem, ale te wszystkie nazwy jak euromajdan, automajdan, pomarańczowa, aksamitna czy gozdzikowa rewolucja, które banksterzy i ich najemnicy i pożyteczni idioci nadają tym różnym kontrolowanym i ustawianym rewolucjom mnie po prostu z jednej strony śmieszą, a z drugiej strony doprowadzają do k…rwicy z nerwicą, myślę że to jest robienie z ludzi idiotów, taki rodzaj kpin.

  Polubienie

 27. Pingback: Kobity Zła « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.