Banksterskie i prounijne szumowiny – łapska precz od Ukrainy!

.

Ukraina

.
Z niepokojem oglądam to, co płatna agentura banksterów przy wykorzystaniu w sumie garstki użytecznych idiotów wyprawia na Ukrainie. Najgorsze jest to, że agenci banksterów stojących za „rewolucją” na Ukrainie mają od dzisiaj swoich męczenników – pierwsze ofiary śmiertelne. Które są agenturalnej opozycji o wiele bardziej na rękę niż legalnym władzom Ukrainy. I powiem otwarcie – bardzo bym chciał, aby jakakolwiek kamera uchwyciła tych, którzy oddawali śmiertelne strzały. Przy czym nie zdziwiłbym się, gdyby nie byli to milicjanci.

Rodzinom ofiar składam wyrazy głębokiego współczucia. Winę za śmierć ich bliskich ponosi wyłącznie płatna agentura banksterów, która przy pomocy blokady centralnego placu w Kijowie wymusić chce na legalnych władzach Ukrainy oddanie tego kraju w łapska banksterskiego żydo-zachodu.

Oglądałem dzisiaj przez parę godzin żydo-szczekaczkę TVP Info. Przyzwyczajony jestem do jej piramidalnych kłamstw i nachalnej propagandy, w sprawie Ukrainy polegającej głównie na tym, że w sumie garstkę agentów, warchołów i użytecznych idiotów z majdanu przedstawia jako całe społeczeństwo Ukrainy. Prowadząca program załgana żydo-propagandystka prowadziła rozmowy – także telefoniczne – z różnymi osobami, które najczęściej łgały jak ona sama na tę samą żydo-banksterską nutę. Ale jeden raz żydo-propagandystka tvp info „spudłowała” i nadziała się na rozsądnego rozmówcę. Rozmawiała telefonicznie z Ukraińcem z Kijowa i podczas rozmowy przedstawiała „ulicę” (protestujących) jako reprezentantów całego społeczeństwa przeciwstawiając ją  obozowi władzy wrednego dyktatora Janukowycza. Ale ukraiński rozmówca skontrował ją bezbłędnie – powiedział – no tak, jest „ulica”, ale jest jeszcze milcząca większość, która chce normalnego i spokojnego życia w Kijowie. I która nie popiera blokowania centrum miasta i okupacji urzędów państwowych.

Nachalna żydo-propaganda karmi nas liczbami uczestników protestów – najczęściej jest to kilka,  kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy protestujących. Przy czym nie są to tylko mieszkańcy Kijowa, gdyż majdan wspierany jest przez agenturalne grupy dojeżdżające spoza stolicy Ukrainy. Ale jeśli zastanowimy się na poważnie – co to jest kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy protestujących w liczącym prawie TRZY MILIONY mieszkańców Kijowie? Jest to po prostu garstka! Garstka agentów i warchołów, wspierana trochę większą garstką użytecznych idiotów, którym albo płacono za udział w protestach, albo ogłupiono ich mirażami wspaniałej świetlanej przyszłości jaka czeka rzekomo na Ukrainę w unii jewropejskiej. Na szczęście Ukraińcy nie są idiotami i wielu z nich wie, co dała unia jewropejska takiej Grecji, Irlandii, Hiszpanii, Portugalii czy Włochom. I nie chcą podzielić ich losu – nie chcą bankructwa Ukrainy i masowego strukturalnego bezrobocia (w Hiszpanii np.  wśród młodych ludzi po szkołach i studiach przekraczającego 50 %). Nie chcą pogarszającego się z roku na rok poziomu życia widocznego we wszystkich unijnych barakach. I nie chcą narastającego niewypłacalnego zadłużenia budżetu państwa. Sojusz z Rosją to dla nich nadzieja na wzrost gospodarczy, na podniesienie poziomu życia i na koniec także nadzieja na tanią ropę i gaz. Ukraińcy na prawdę nie są idiotami. Wolą iść drogą Białorusi czy Kazachstanu niż Grecji czy Hiszpanii. Niezwykle ważną rolę w w prorosyjskiej postawie wielu Ukraińców odgrywają także wspólne z Rosją słowiańskie korzenie, podobieństwo kultury, mentalności i języków, a nawet prawosławie. Prawosławnym Ukraińcom bliżej jest do prawosławnej Rosji niż do katolicko-protestanckiego żydo-zachodu. A „polskie” załgane żydo-media bredzą o tym, że cała prawie Ukraina chce do unii.
Do obecnej eskalacji napięcia i przemocy doszło naturalnie z winy agenturalnej opozycji. Jest oczywiste, że żadna władza, nawet najbardziej demokratyczna i tolerancyjna nie może pozwolić sobie na tolerowanie w nieskończoność sytuacji, w której garstka w sumie demonstrantów podpuszczonych i kierowanych przez agenturę banksterów paraliżuje centrum miasta, okupuje jego główny plac i budynki różnych urzędów dezorganizując w ten sposób życie trzymilionowego miasta. I to tylko dlatego, bo opłacana z zachodu garstka agentów chce wydać Ukrainę w łapska banksterom. Załganie żydo-mediów widoczne jest jeszcze bardziej, gdy porównamy ich postawę wobec masowych protestów Greków, Hiszpanów czy mieszkańców USA okupujących Wall Street. Brutalne ataki policji, rozpędzającej tłumy ludzi w tych krajach nie wywoływały protestów „naszych” żydo-mediów. Nie oskarżano władz USA, Grecji czy Hiszpanii o dyktatorskie antydemokratyczne zapędy i o łamanie swobód obywatelskich. Ponadto żydo-media zapominają, że „swobody obywatelskie” garstki okupantów majdanu naruszają swobody obywatelskie tych mieszkańców Kijowa, którym okupacja majdanu po prostu utrudnia normalne funkcjonowanie.

Nie wiadomo czym i kiedy zakończy się obecna eskalacja przemocy. Niemniej banksterzy już zrozumieli, że samą tylko „spontaniczną” okupacją majdanu przez garstkę płatnych agentów i nieco większą garstkę użytecznych idiotów władz Ukrainy nie pokonają. I z tego powodu popchnęli ostatnio żydowską opozycję na Ukrainie do tworzenia zorganizowanej struktury, przypominającej żydo-watykańskiego konia trojańskiego – „Solidarność”. Opowiada o tym agent banksterów Zbigniew Bujak, który brał udział w „konspiracyjnym” spotkaniu założycielskim żydowsko-banksterskiej opozycji Ukrainy.
.

.
Nie będę komentował wszystkich agenturalnych bredni Bujaka. Zwracam uwagę na dwie rzeczy:

– jeśli to spotkanie było konspiracyjne – to jak dowiedział się o nim Bujak? Kto i jak – i dlaczego – go o nim powiadomił i pozwolił mu wziąć w nim udział? Wszystko wskazuje na to, że spotkanie to nie było inicjatywą samych tylko Ukraińców, a było inspirowane z zewnątrz. Przy czym na wszelki wypadek wysłano sprawdzonego przed laty konspiratora Bujaka, aby zadbał o właściwy przebieg „ukraińskiej” konspiry.

– Na uwagę zasługuje jego wypowiedź o tym, że Ukraińcy w dwa dni dogadali się w sprawach, o których w Solidarności w roku 1980 dyskutowano tygodniami. Przy czym Bujak stwierdził, że było to możliwe dzięki “fundacjom” i stowarzyszeniom (zapewne „pozarządowym”)  w których działają ukraińscy “opozycjoniści”. I w ten sposób agent banksterów Bujak przyznał – do czego służą przeróżne, najczęściej “amerykańskie” (czytaj – żydowskie) fundacje i organizacje „pozarządowe” – szkolą agenturę banksterów. Która albo robi zadymy i “rewolucje” w krajach jeszcze nie podbitych, albo szkoli kadry do dalszego betonowania okupacyjnego systemu. Tak jak to robi w Polsce fundacja Sorosa.
http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

Tak więc banksterzy zdecydowali się na stworzenie regularnej i dobrze zorganizowanej żydo-opozycji na Ukrainie, korzystając z doświadczeń żydowskiej opozycji w Polsce. Jest b. prawdopodobne, że ponadto powstanie w Polsce coś w rodzaju ukraińskiego odpowiednika żydo-szczekaczki Biełsat tv, która szczuć będzie na legalną władzę Ukrainy i zatruwać będzie umysły Ukraińców żydowską załganą, prounijną i pro-żydo-kapitalistyczną propagandą.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bie%C5%82sat_TV

Jeśli Ukraińców uda się żydo-propagandzie ogłupić, jeśli wydadzą ich kraj w łapska banksterów, to na koniec spotka ich los najpierw Grecji i Hiszpanii a na koniec…Patagonii.
Nie jest tajemnicą dla nikogo, że we wszystkich zbankrutowanych unijnych barakach jako warunek dalszej rzekomej pomocy finansowej (czyli kolejnych kredytów z tzw. „parasola finansowego” – czyli dalszego wpędzanie ich w jeszcze większe zadłużenie) stawia się „prywatyzację” wszystkiego, co jest pod kontrolą państwa. Nie jest też tajemnicą ani zaskoczeniem dla ludzi myślących logicznie, że wraz z postępującą prywatyzacją gwałtownie rośnie zadłużenie budżetów wszystkich unijnych baraków. Nawet „bogatych” Niemiec, które jeszcze w latach 70-tych XX wieku praktycznie nie były zadłużone. Ale wtedy dochody z państwowego transportu kolejowego, poczty, telekomunikacji czy energetyki napełniały budżet federalny. Obecnie napełniają kieszenie właścicieli i akcjonariuszy a budżet federalny „ratuje się” kolejnymi kredytami w prywatnych bankach. Zadłużenie Niemiec katastrofalnie rośnie mimo drakońskich cięć socjalu. Przekroczyło już dwa tysiące miliardów euro. A kiedy już wszystko zostanie sprywatyzowane (łącznie z kamienicami, szkołami i szpitalami) pozostanie rozwiązanie „argentyńskie” – wyprzedaż ziemi za długi.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/15/patagonia-miedzynarodowa-spolecznosc-zydowska-kupila-patagonie-argentyny-i-chile-azeby-zbudowac-drugi-izrael/

.
http://quitarvelo.wordpress.com/2014/01/11/la-patagonia-la-comunidad-judia-internacional-ha-comprado-la-patagonia-argentina-y-chilena-para-construir-un-segundo-israel/

Polskę też to czeka. Zostaniemy wywłaszczeni całkowicie z gospodarki, kamienic, szpitali, szkół, lasów – na koniec z ziemi. Będziemy wywłaszczonym tanim ludzkim bydłem roboczym we własnym kraju, będącym od tego momentu prywatną własnością żydowskiego okupanta.

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

74 komentarze do “Banksterskie i prounijne szumowiny – łapska precz od Ukrainy!

  • jaziemla,

   Przypominam częste wizyty prezydęta Kaczyńskiego/Kalksteina w Izraelu. Tutaj migawka z jednej z nich:

   Przypomnę wspólne posiedzenie rządów Izraela i Polski w Jerozolimie:
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wspolne-posiedzenie-rzadow-polski-i-izraela/lj04b
   No i więc starsi katolików bracia w wierze składają Polsce rewizytę (kolejną). Tym razem knesset. Bo pielgrzymki żydowskie do Polski i panoszenie się Mossadu w Polsce jak na terenie okupowanym to nie nowość:
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/26/suwerennosc-iii-rzydopospolitej/
   Czy kogoś przyjazd knessetu do Polski jeszcze dziwi? Skoro mamy takie prożydowskie żondy i prezydętów?

   Na marginesie dodam – w ostatnim tekście napisałem:

   „I powiem otwarcie – bardzo bym chciał, aby jakakolwiek kamera uchwyciła tych, którzy oddawali śmiertelne strzały. Przy czym nie zdziwiłbym się, gdyby nie byli to milicjanci.”

   A na WPS M. Głogoczowski stwierdził (podesłano mi to mailem) tak:

   „A jeśli chodzi o tych dwóch (Ormianina i Białorusina), których rano zastrzelono w Kijowie, to znaleziono ich już nieżywych w lokalu Biblioteki Narodowej w okolicy Kreszczatiku, pierwszego już o 6.30 rano, być może przeniesionego tam z Domu Związków Zawodowych, gdzie jest “kwatera główna” Rewolucji Listopadowo-Styczniowej. Tak twierdziła to przed południem białoruska”
   http://www.tut.by
   http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/01/22/eskalacja-konfrontacji-w-kijowie-i-perspektywa-rozmow/#comment-45431

   Pisząc mój tekst nie wiedziałem o tym. Widać miałem nosa. Wiem komu potrzebne były propagandowo i taktycznie te trupy.

   Polubienie

 1. „Tutaj jest wideo pokazujące jak walczy “naród” z milicją. Coś strasznego.
  http://obozrevatel.com/crime/07412-mvd-vyilozhilo-video-na-kotorom-na-grushevskogo-goryat-berkutovtsyi.htm
  Na co czeka Janukowycz? Ponoć w Domu Związków Zawodowych “zakwaterowane” są siły główne Rewolucji, sprowadzone z krajów NATO (chyba głównie komandosi z Polski, tak jak to miało miejsce w czasie “Rewolucji Pomarańczowej” w 2004 roku – bo “naszym” łatwo się dogadywać z Ukraińcami). Interesujące dlaczego w tej Kwaterze Głównej jest ciągle światło (ciepło już im odcięli). Jedyne co pozytywnego w ostatnich dniach Janukowicz zrobił, to dymisjonował szefa Administracji Prezydenckiej Lewoczkina, oraz dowódcę wojsk lądowych. Lewoczkin był znany jako pro-NATOwszyk, a tego generała odkomenderował wyraźnie po to, aby “suchoputni” nie zrobili mu zamachu stanu.
  Jedyna pociecha w tym, że cała ta rewolucja to zajęcie dla nie więcej niż 400-600 osób skoncentrowanych u zbiegu kilku ulic i wspartych kilkudziesięcioma dziennikarzami. Ale NATO marzy, aby to się rozlało po całym kraju. Jak Janukowicz zacznie się “uginać” to się zacznie na całego.”

  „…menele z “rewolucjonistami” obrzucające ją butelkami z benzyną. (Do tych „meneli, starych dziadów i gówniarzy” przyłączyli się fani kijowskiego klubu “Dynamo”, którym udało się spalić kasy i wejście na “swój” stadion, wszystko to w ramach propagowania “wejścia Ukrainy do Europy”.)”

  „O tym że to, co się dzieje obecnie w Kijowie, że jest to koszmar, mówił dzisiaj na konferencji prasowej w Mińsku prezydent Łukaszenka. Zauważył, że jest to wynik RYNKU (słowo Majdan to synonim słowa rynek) i że odpowiedzialny polityk nie może wychowywać syna na biznesmena. (Syn Janukowicza jest takim i na pewno hamuje bardziej twarde poczynania ojca.)”

  „A jak przed kilku laty przeglądałem wykazy organizacji pozarządowych na Ukrainie, sponsorowanych przez polskie ministerstwo Spraw Zagranicznych (jest ich około 40) to dość szybko wyliczyłem, że na “proeuropejską rewolucję” w bratnim kraju Rząd Polski wydaje coś z kilkanaście milionów złotych.”

  „A jeśli chodzi o tych dwóch (Ormianina i Białorusina), których rano zastrzelono w Kijowie, to znaleziono ich już nieżywych w lokalu Biblioteki Narodowej w okolicy Kreszczatiku, pierwszego już o 6.30 rano, być może przeniesionego tam z Domu Związków Zawodowych, gdzie jest “kwatera główna” Rewolucji Listopadowo-Styczniowej. Tak twierdziła to przed południem białoruska http://www.tut.by (bardzo antyłukaszenkowski portal, ale ludzie na Białorusi coś jednak myślą)”

  Fragm. komentarzy Marka Głogoczowskiego
  z dn. 21/22.01.2014 r. nt. sytuacji na Ukrainie.

  Polubienie

 2. „Ludzie żyjący na planecie Ziemia mają dość rządów Międzynarodowej Lichwy wobec której rodzi się i narasta na świecie coraz większy opór społeczny. Międzynarodowa Lichwa prąca na siłę do stworzenia na świecie nowego ładu społecznego pod nazwą NWO poza niewolnictwem nie ma ludziom kompletnie nic do zaoferowania. Trudno liczyć na to, by ludzie to zaakceptowali.”

  – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

  Polubienie

  • W przytoczonym wyżej filmie czuć zapowiedź obecnych wydarzeń na Ukrainie, co potwierdza tezę o zewnętrznej interwencji wobec Ukrainy ze strony Międzynarodowej Lichwy.

   W filmie tym jest mowa o kontaktach wierchuszki Międzynarodowej Lichwy z inteligentnymi osobami z innego świata z kosmosu. Moje zdanie w tej materii jest takie :

   – po pierwsze , gdyby te inteligentne osoby były naprawdę inteligentne ,
   to wiedząc co się dzieje na planecie Ziemia, skontaktowałyby się raczej z
   normalnymi ludźmi , a nie z potworami – psychopatami;

   – po drugie „to strachy na lachy”, bowiem już egipscy kapłani manipulowali
   swoimi podwładnymi wykorzystując naturalne przyrodnicze zjawiska
   na przykład zaćmienie słońca do ogłupiania ludzi i ich zastraszania ;

   Polubienie

   • Panie Michale,

    Podstawową manipulacją tego filmu jest nazywanie Rockefellera iluminatem a nie żydowskim banksterem. Jest to znana metoda odwracania uwagi od rzeczywistych ideologów NWO – żydowskiej lichwy i żydowskich bankierów. Zamiast nazywać ich „po imieniu” sugeruje się, że są masonami, iluminatami.

    Sprawa UFO.
    Moim zdaniem przekonanie, że w ogromnym wszechświecie tylko na Ziemi istnieje „inteligentne” życie (i głupi najczęściej obecnie homo sapiens) jest przejawem arogancji człowieka. Obcych pozaziemskich cywilizacji jest cała masa. Jest też b. prawdopodobne, że niektóre z nich odwiedzały Ziemię i to już w czasach prehistorycznych. Latami zajmowałem się paleoastronautyką i co nieco na ten temat wiem.
    http://www.legendarytimes.com/

    Zgadzam się natomiast z Panem, że nie kontaktowałoby się oni z psychopatami. Nie mieliby zresztą takiej potrzeby. Gdyby cokolwiek z Ziemi potrzebowali, braliby sobie bez pytania żydowskich banksterów o zgodę. Wszak techniką i technologią tak górują nad nami, że zgody jakichkolwiek Ziemian, rządów czy żydowskich banksterów na cokolwiek nie potrzebują.

    Obawiam się w obecnym nagłaśnianiu spraw związanych z UFO żydowskiego podstępu – bandyci mogą sami zainscenizować „atak kosmitów”, mogą wywołać gigantyczne zniszczenia, śmierć miliardów ludzi i na koniec, rzekomo w obronie resztek ludzkości utworzą światowy rząd. Jakiś czas temu ONZ nawet szukało ambasadora do kontaktów z kosmitami – czyli bandyci coś kosmicznego knują i szykują.
    http://www.rp.pl/artykul/541807.html

    Jeszcze jedna sprawa – bankster Rockefeller mówił o Goim rozmnażających się jak króliki. Otóż ciekawi mnie co zrobią banksterzy z ortodoksyjnymi żydami mającymi średnio 6-8 dzieci.
    http://lubczasopismo.salon24.pl/felietony/post/259465,o-zydach-wyksztalceniu-i-dzieciach
    Też będą ich depopulować i kastrować?

    Polubienie

    • „Syjoniści poświęcili żydowskie życia w swych ciągle trwających konfliktach. By osiągnąć swój cel bycia niezależnym narodem syjoniści zawsze świadomie wywoływali antysemityzm. Podczas II wojny światowej syjoniści byli przeciwko dawaniu pieniędzy na ratowanie Żydów. Lider syjonistów Yitzhak Greenbaum powiedział podczas przemówienia w Tel Avivie 18 lutego 1943 roku, że ktoś powinien stawić opór tej fali do naciskania syjonistycznych prac do drugorzędnego znaczenia. Powiedział także: Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszyscy europejscy Żydzi. Ich interesem nie było ratowanie Żydów, przeciwnie, bardziej rozlewająca się krew Żydów wzmacniała ich wymaganie od narodów dla utworzenia swego państwa. Ich mottem było Rak B’Dam (tylko przez krew dostaniemy ziemię).”

     za źródło :http://raport.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?5

     https://opolczykpl.wordpress.com/2013/08/28/bandyci-zbrodniarze-lapska-precz-od-syrii/#comment-45478

     Admin

     Polubienie

 3. Dziś na monitor polski znalazł się ten materiał, myślę, że powiązany tematycznie z tym tutaj, co o nim sądzicie http://www.monitor-polski.pl/judeosatanisci-szykuja-gojom-mega-holocaust/


  Wiedźmira,

  Marka Podleckiego, admina „monitora-polskiego” znam od lat. To namolny katolik. Zamiast pisać o banksterach jak wielu namolnych jahwistów wszędzie widzi „satanistów”. Judeosatanistami są także katolicy – korzenie mają „judeo” – czyli po prostu żydowskie (żydowska biblia, żydowski plugawy Jahwe ludobójca, żydowski obrzezany cieśla, żydowscy apostołowie, żydowskie jewangelie, żydowskie „odkupienie” grzechów poprzez krew „baranka bożego”) i wierzą w Szatana, choć go nie czczą. Marek zamieszcza zbyt wiele bzdurnej i dezinformacyjnej propagandy.
  Dziwi mnie, że Kękuś nadal jest w Polsce. Przecież miał wyjechać za granicę – i to na azyl polityczny.
  A o tym: „Zdaniem Prawosławnych: Antychryst już tu jest – Ukraina nowym Izraelem” już pisałem:

  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/01/09/slowianski-porzadek-swiata/#comment-67750

  Wrzuciłem ten komentarz i na stronie katolików z „konwentu”, ale go żydłacy skasowali.
  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/04/zdaniem-prawoslawnych-antychryst-juz-tu-jest-ukraina-nowym-izraelem/

  opolczyk

  Polubienie

  • Szatan jest obecny w życiu neojudaistów/chrześcijan tak samo
   jak bóg w życiu wojujących ateistów.

   Wojujący ateista żyje tylko bogiem,o niczym innym nie myśli.
   Neojudaista żyje Szatanem,piekłem i diabłami.

   Polubienie

  • Coś dziwnego stało się w trakcie dodawania komentarza więc spróbuję jeszcze raz.

   „wierzą w Szatana, choć go nie czczą. ”

   Owszem czczą.
   Czczą Szatana czcząc pamięć o nim,dbają o to by pamięć o nim nie zaginęła.
   Skąd wiemy o Szatanie?Z Biblii.
   Gdzie znajdziemy satanistyczną teologię?W Biblii.
   Z czego wynika popularność szatana i satanizmu?
   Wynika z popularności judeochrześcijaństwa.
   Czy neojudaiści wątpią w istnienie Szatana?Nie.
   Każdy z nich wyznaje dogmat o jego istnieniu,zgodnie z Biblią.

   Bez Szatana,religia neojudaistów nie ma żadnego sensu
   Szatan jest fundamentem judeochrześcijaństwa i jego odłamów(islam).

   Mezamir,

   Nie przesadzaj – żydłactwo nie „czci” Szatana – żydłactwo straszy nim owieczki i z nim walczy.
   opolczyk

   Polubienie

   • Jednym z argumentów używanych przez neojudaistów
    w stosunku do buddystów jest to,że buddyści czczą Siakjamuniego jako boga.

    Skąd u neojudaistów taki pogląd?
    Ponieważ buddyści czczą pamięć o Siakjamunim
    czczą go,ale nie jako boga tylko jako człowieka
    który zasługuje na szacunek
    (mało tego,każde żywe stworzenie jest godne szacunku,nawet te które u neojudaistów nazywane są diabłami i należy je zniszczyć,zgodnie z pustynną ideologią kryptosatanistów )

    Buddyści bają o to by pamięć o Siakjamunim i jego naukach nie zaginęła.

    Skoro tak,zgodnie z poglądem i argumentem neojudaistów
    neojudaiści/chrześcijanie,czczą Szatana dbając o to
    by cała satanistyczna teologia z Biblii nie została zapomniana.
    Troszczą się o Szatana jak wojujący ateista o boga.

    Nawet gdy neojudaista mówi coś o bogu nr1
    to i tak w kontekście Szatana – boga nr 2…a właściwie nr1.

    Ojciec to tylko wisienka na torcie z siarki i diabłów

    Polubienie

   • Bóg…Szatan…bla bla bla. Nie jestem satanista ani żydem katolikiem itd ale starałem się zawsze czytać wszystko ze zrozumieniem i wyciąganiem wniosków. Mi wyszło, że Szatan mniej krzywdy ludziom wyrządził niż owy Bóg. To biblijny „stwórca” nawoływał do wojen o ziemie, manipulował decyzjami faraona. A także to w jego imię toczyły sie wojny. Jehowe uznano za władcę materialnego świata a czym w N.T. kuszono Jezusa jak nie bogactwami? Sam Jezus mówił, że jego ojciec nie jest ojcem Żydów. Wiec okazuje się, że komuś podmieniono z czasem role a ktoś stał się ofiarą. Nie bronie żadnej biblijnej postaci lecz rozbieram pewne rzeczy po swojemu. Każdy będzie i tak miał własne wnioski. W sumie najwięcej krzywdy człowiekowi sprawił drugi człowiek.

    Polubienie

  • „Dziwi mnie, że Kękuś nadal jest w Polsce. Przecież miał wyjechać za granicę – i to na azyl polityczny.”

   – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

   Obserwuje Zbigniewa Kękusia i to co on robi od dawna. W ocenie całokształtu tej postaci wydaje mi się, iż jest to ich „czarny koń” przygotowywany przez nich na „czarną godzinę „.

   Polubienie

 4. UWAGA!

  Zmuszony jestem napisać poniższe ostrzeżenie!

  Czesław Białczyński nadal szczuje na legalne władze Ukrainy i nadal pcha Ukrainę w łapska żydowskiej agentury służącej banksterom, bilderbergowskiej unii jewropejskiej i zbrodniczemu NATO.
  „Ukraina w ogniu i krwi!!! Powstają Rady Narodowe!!! Środa: 5 zabitych ponad 300 rannych!!! Życzenia dla Wolnej Ukrainy od Ruchu Wolnych Ludzi Wolnej Polski”
  http://bialczynski.wordpress.com/aktualnosci/3-01-2014-ukraina-w-ogniu-milczenie-pop-propagandowych-mediow-zyczenia-dla-wolnej-ukrainy-od-ruchu-wolnych-ludzi-wolnej-polski/

  Czesław Białczyński w najlepszym przypadku jest ewidentnym użytecznym idiotą banksterów i jej ukraińskiej agentury. W najgorszym przypadku jest świadomym agentem wpływu wspierającym pod płaszczykiem „wolnego człowieka” i „Słowianina” banksterską zadymę mającą oddać bratnią słowiańską Ukrainę w łapska bandytów-banksterów. Popiera tę żydowską „rewolucję” tylko dlatego, aby Ukraina nie pozostała w sojuszu z Rosją. W ten sposób Białczyński służy gorliwie banksterom, okupantom Polski, unii jewropejskiej i dużej częścia całego świata.
  Czesław Białczyński okazał się zdrajcą i renegatem Ducha Słowiańszczyzny wspierającym bankstersko-żydowski podbój świata.

  Polubienie

  • Zgadzam się z tą opinią. Kolejny już raz Czesław Białczyński obnażył swoje prawdziwe oblicze – sam siebie negatywnie zweryfikował. Cała ta jego pisanina o Słowiańszczyźnie to
   zanęta dla naiwnych i metoda by się samo uwiarygodnić. Po tym co teraz robi, chyba już nikt w przyszłości nie da się nabrać na ten jego chwyt za którym prawdopodobnie stoją ci sami ludzie z Międzynarodowej Lichwy , którzy organizują spisek na Ukrainie przeciw Ukrainie i Ukraińcom. Białczyński zdradził Słowian i Słowiańszczyznę i tak jako zdrajcę należy go traktować.

   „PS” w komentarzu: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/11/19/list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/#comment-57294

   Admin

   Polubienie

  • Przegiąłeś Opolczyku.

   Twoje interpretacje wypowiedzi Białczyńskiego zawsze są powyciągane z kontekstu i jego holistycznego ujęcia danego problemu. Rozumiem, że nie ogarniasz jego myśli. Mnie też zdarza się czegoś nie ogarniać, ale nie formułuję wówczas żadnych osądów i nie naciągam na nie płaszczyka faktów absolutnych. Szkoda, że zachowujesz się w ten sposób, ponieważ Twój blog był źródłem wiedzy, do którego warto było zaglądać. W tej chwili uważam źródło za zatrute.

   Nic nie stało na przeszkodzie, żebyś robił to, co robisz, bez rozpętywania niepotrzebnej wewnętrznej walki. Można się różnić pięknie. Ale Ty tak nie chcesz, Ty wyciągasz sztylet i wbijasz go w plecy, kiedy ktoś mówi coś, co nie odpowiada Tobie (albo jako takie to odbierasz). Sztyletu w plecy Białczyńskiego nie pozwolę Ci wbić. Wybacz, ale zmusiłeś mnie do takich słów i przyjęcia takiej postawy.

   Ktoś musi Ci powiedzieć, że posunąłeś się za daleko. Szkoda, że robię to właśnie ja. Nie jest mi z tym dobrze, bo mam Ci co zawdzięczać. Ale nie będę promować wpisów, w których dźgasz najszlachetniejszego człowieka, jakiego znam.

   Daruj sobie odpowiedź. Nic – żadna z Twoich nad i niedointerpretacji – nie usprawiedliwia słów, które tutaj padły.

   Twoje wypowiedzi wywołały pęknięcie. Po czymś takim nie można już pozostać neutralnym, trzeba dokonać wyboru. Tak więc i ja jestem do niego zmuszona.

   Czesław Białczyński nie tylko swoim dziełem ale również własnym życiem daje świadectwo swojej wielkości i wielkości słowiańskiego ducha. Żadna bzdura napisana na jego temat tego nie zmieni. Zmuszona do wyboru oświadczam, że zawsze będę przy nim. Jeżeli dźgniesz, zasłonię go własnym ciałem.

   Joanna Kuruc

   Wybacz Malwo – ale tym razem z Tobą się nie zgodzę. „Holizm” Białczyńskiego to naciągane retoryka i erystyka, a za nią kryje się propaganda jahwizmu (żydłak Mickiewicz „strażnikiem wiary”) i żydo-propaganda banksterów. Dla mnie jest on skończony. Propaguje banksterski podbój Ukrainy i działa na szkodę Rosji. Jest ewidentnym propagandowym usłużnym użytecznym idiotą banksterskiej sitwy.
   To wszystko na ten temat.
   Zatrute źródło to Białczyński. Najpierw poparł radośnie kolaborację „Niklota” z fanatycznymi katolikami, a teraz jawnie i otwarcie działa na rzecz żydo-banksterów. Jesteś młodą, naiwną idealistką. Nie mam Ci tego za złe. Ja też błądziłem wierząc w zatrute źródła i owoce. Ale z wiekiem z tego wyrosłem.
   opolczyk

   Polubienie

  • „Czesław Białczyński okazał się zdrajcą i renegatem Ducha Słowiańszczyzny ”

   Oj nie wiem czy to nie jest przypadkiem próba wylania dziecka z kąpielą

   CB już wcześniej sam kilkukrotnie „wylał dziecko z kąpielą”!

   M.in. bezkrytycznie promuje Donatana i całkowicie (świadomie) pomija (przemilcza) zagrożenia dla Słowiańszczyzny (i Polski) z tym związane.
   Dodatkowo, propaguje jawnych piewców jahwizmu na swoim blogu (także we wpisach), np. „ORLICKIEGO” (chrześcijanina z wyboru, zwolennika oszukańczego tzw. „wolnego rynku” i usprawiedliwiającego/dopuszczającego bandyckie tzw. „misje pokojowe” w imię „wyższej konieczności” oraz wielbiciela kultu Piłsudskiego).

   PS Co ciekawe, nawet etniczna Żydówka (niestety, syjonistka) „Barbara Silver” ma od CB więcej oleju w głowie (przynajmniej w kwestii słowiańskiej i polskiej racji stanu), bo w przypadku obecnej sytuacji na Ukrainie, jednoznacznie krytycznie (choć z nieco innych względów) ocenia działalność tzw. „opozycji” (de facto zewnętrznej, płatnej agentury banksterów) na Majdanie…

   Admin

   Polubienie

   • Pamiętasz jak kiedyś,przy okazji rozmowy o RKP
    (teraz nie mogę znaleźć tego wątku i mojego komentarza)

    zamieściłem krótką wróżbę na temat przyszłości Rodzimowierstwa w Polsce?

    Ona gdzieś tutaj jest,warto by ją było wygrzebać i przypomnieć
    ja niestety nie potrafię,szukam i nie mogę znaleźć.

    Polubienie

   • Mezamir,

    Jak sam wiesz największym obecnie zagrożeniem dla świata i ludzkości, także i dla Słowiańszczyzny, zagrożeniem wręcz biologicznym jest żydowski banksteryzm i jego NWO. Każdy kto popiera świadomie banksterskie podboje jest świadomym agentem banksterów lub ich agentem nieświadomym – użytecznym idiotą. Jeśli ktoś popiera podbój przez banksterów państw słowiańskich (nawet zjahwizowanych) działa na szkodę Słowiańszczyzny.
    Jak sam wiesz Białczyński wie o tym, że np. partia Kliczki finansowana jest zza granicy i że uczestnikom okupacji majdanu żydowska agentura płaciła pieniądze za udział w tej okupacji. A mimo to świadomie popiera on wydanie Ukrainy w łapska banksterów i unii jewropejskiej.
    Jak można nazwać człowieka popierającego wydanie słowiańskiej Ukrainy żydo-banksterom i ich agenturze – i osłabienie tym samym słowiańskiej Rosji? Dzięki której nadal nie jesteśmy już zachipowani.
    Ja nazywam takiego zdrajcą i renegatem Ducha Słowiańskiego. Bo każdy kto popiera podbój państw słowiańskich przez żydo-banksterów jest zdrajcą interesów żywiołu słowiańskiego i Słowiańskiego Ducha Wolności.

    Wykaż proszę, gdzie się mylę.

    ps. Białczyński płatnych żydowskich agentów robiących zadymę na majdanie nazywa „wolnymi ludźmi” i „wolnymi Ukraińcami”.
    A ja pytam, – jak można płatnych żydowskich agentów chcących wydać Ukrainę w łapska żydowskich szabrowników i grabieżców nazywać „wolnymi ludźmi”? A tych którzy chcą Ukrainy wolnej od banksterów, Ukrainy solidarnej z Rosją – jak można ich potępiać?
    Takie coś może robić tylko świadomy żydowski agent!
    Powtarzam – takie coś może robić tylko świadomy żydowski agent!

    Polubienie

  • Jest ” świadomym agentem wpływu ” kryjącym się pod „piewcą słowiańszczyzny” by jej miłośników zagonić do bratobójczych walk w interesie bratnich mu żydów.

   Agent zawsze ma 2 role:
   – wywrotowa – tu szczucie na Rosjan;
   – maskująca i łapiąca popleczników – tu bajania o „słowiańszczyźnie”.

   Celem poczynań „śpiochów” jak powyższy jest zmanipulowanie budzących się Ruchów Rodzimowierczych co do celu ich działalności by były nie tylko nie szkodzące budowanemu nazistowsko-żydowskiemu NWO (Globalny Obóz koncentracyjny dla gojów) ale także by poprzez mieszanie w głowach sympatyków Rodzimowierstwa wykorzystać ich jako „mięso armatnie” w zaplanowanych w Londynie wzajemnych wyrzynankach Słowian na „pomszczenie ofiar bolszewizmu i bolszewików” w dawnym Układzie Warszawskim o których dziwnie zapomina się iż byli 300% zydami. Temu też celowi służy rejestrowanie przez banderowców organizacji-lepów o „słowiańskich” nazwach czy (oficjalnym) „prosłowiańskim” programie. Takich „solidurności-bis” by i infiltrowac ruch i by mieć w razie czego frajera do zostania „ikoną buntu” jak swego czasu to zrobiono z wydanym na śmierć przez wojującą z rządem Kurię ks. Popiełuszkę (na Ukrainie juz zamordowano takiego frajerskiego goja co chciał „z Majdanem do raju”).

   Polubienie

   • Wiele razy o tym pisałem,jeżeli chcesz oceniać człowieka z twarzą imieniem i nazwiskiem
    to najpierw pokaż własną twarz i podpisz się 🙂

    Wtedy ocenimy kto jest bardziej godny zaufania.

    Agenta można poznać o po tym że działa w ukryciu,anonimowo 🙂 anonimowo ze strachu przed zdemaskowaniem.

    Żeby być użytecznym idiotą czy płatnym agentem,
    to wcale nie trzeba być anonimowym –
    ot, choćby taki TW „Bolek” czy o. Hejmo –
    oni wcale nie byli anonimowi
    (a co dopiero powiedzieć o prawdziwych nazwiskach) 😉

    A „Ktoś” jest przewrażliwiony na punkcie inwigilacji w necie, bo nawet nie używa prawdziwego konta mailowego.

    Admin

    Nazwisko i jawność z byciem godnym zaufania nie ma nic wspólnego.
    Mam zaufanie do przynajmniej kilku osób, których tożsamości, imienia i nazwiska nie znam. I znam wiele, bardzo wiele osób po imieniu i nazwisku, ale nie mam do nich ani odrobiny zaufania.
    opolczyk

    Polubienie

 5. Credo Mutwa:

  Przestańcie nazywać konspirację teoriami. Teorie nie zabijają ludzi… teorie nie mordują niewinnych dzieci… Teorie są tylko ideami unoszącymi się w powietrzu. Konspiracja jest realna, jest tu, i zabija!

  Paranoja to znajomość wszystkich faktów.
  William S. Borroughs

  Nie jestem teoretykiem konspiracji, jestem realistą konspiracji. Ona tam jest.
  Ted Gunderson, agent FBI

  Obowiązek przygotowania się do wojny spoczywa na armii izraelskiej.
  Celem ostatecznym jest utworzenie imperium izraelskiego [Moshe Dajan]

  Polska i jej słynna samokrytyczna inteligencja. Ludzie, którzy uważają, ze każda krytyka Żydów to antysemityzm, a jednocześnie cały czas ostro krytykują swój własny naród. Mówią, że robią to ze szlachetnych pobudek, ale w rzeczywistości robią to dla kasy. Wyleją kubeł pomyj na Polskę, a potem pędzą do USA, aby przeczytać pochwalne recenzje w tutejszych gazetach i zostać poklepanym przez tutejsze autorytety.
  Norman Finkelstein

  Dopóki ludzie są ze sobą skłóceni, nie są niebezpieczni. A w takim razie każdy, kto chce nas kontrolować, musi się zatroszczyć o klimat stresu, lęku i powszechnej agresji.
  Niccolo Machiavelli

  Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami: lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religie niszczą duchowość.
  Michael Ellner

  Victor Lebow:
  Nasza niezwykle produktywna gospodarka potrzebuje konsumpcjonizmu jako stylu życia, musimy zamienić kupowanie i korzystanie z towarów w rytuał, dzięki któremu uzyskujemy duchowy spokój w konsumpcji. Potrzebujemy konsumpcji, spalania, zamiany na nowe i wyrzucania w coraz większym tempie.

  Polubienie

 6. A co do Biełsatu…
  Przecież tego ”kanału” prawie nikt nie ogląda. 200 tys. to 2% Białorusinów. Skoro tak się na Białorusi źle żyje, to widzów powinni liczyć w milionach ;). Ale żałosną oglądalność zawsze sobie wytłumaczą zwalczaniem przez władzę :).
  Szkoda, że my się do tego dorzucamy.

  Polubienie

 7. Pingback: Witamy obrady KneSSetu w miejscu zbrodni ich SSyjo-poprzedników « Grypa666's Blog

 8. ” ECH DURNY KOZAKU ,CZY WARTO TAK KREW BRATNIĄ PRZELEWAĆ W IMIĘ ZAWSZONYCH GESZEFTÓW ??? ”

  Kozak już tak ma widocznie że lubi być „rabem u obcych panów” , do tego wiecznie oszukanym ,wzgardzonym i oplutym na pożegnanie jak Bohun u Sienkiewicza .

  …Ale cała ta sytuacja udowadnia {pomijając wszelkie jej aspekty ideologiczne} że z powodzeniem da się walczyć z uzbrojoną w broń konwencjonalną policją czy tam innym gestapo „Władzy”, przy użyciu „broni kombinowanej ” { łańcuchy ,kije,tarcze ,koktaile mołotowa ,hehe katapulte se zmajstrowali spryciarze nawet } ……….drony ;);););) haha toż kaczkę trudniej ustrzelić niż ” te fruwająco mikrofalówkie ”

  To nie „durne kozaki” walczą w imię zawszonych geszeftów. To robią żydowscy agenci.
  opolczyk

  Polubienie

 9. „To nie “durne kozaki” walczą w imię zawszonych geszeftów. To robią żydowscy agenci.
  opolczyk”

  Poważnie myślisz że któryś z pociągających za sznurki jewro-cwaniaczków walczy na ulicy ??? Moim zdaniem nawet jewro-agenci którzy wywołali ten cyrk siedzą sobie bezpiecznie przymelinowani i śmieją się z idiotów którzy naparzają się na ulicy .

  Piszesz „durne kozaki”… A w milicji rozpędzającej żydowską agenturę kto jest? Polacy czy Ukraińcy – Kozacy? Ukraińcy/Kozacy bronią się przed jewro-unią i banksterami. A u nas miliony Polaków – odmóżdżonego bydełka wyborczego głosuje na żydowską agenturę z knessejmu – PO/PiS/PSL/SLD/PJN/Palikot. Więc co plujesz na Kozaków, jak u nas jeszcze gorzej? Cieszyłbym się, gdybyśmy my mieli w historii tyle powstań o wolność co Kozacy.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstania_kozackie#Lista_wa.C5.BCniejszych_powsta.C5.84_kozackich_na_terenie_Rzeczypospolitej
  I gdybyśmy tak bronili się przed jewro-unią jak oni.
  opolczyk

  Polubienie


  • durne kozaki” są po obu stronach barykady . Ukrainiec wali Ukraińca . Jedni za cara drudzy za kredyty w jewro . żaden nie walczy za siebie dla siebie ……………..to że nie napisałem że są też mądrzy Ukraińcy ,bo pewnie i tacy też są ,nie znaczy że „pluję” na Kozaków ….nie przeinaczaj sensu moich słów .

   Nie przeinaczam. Plujesz na Kozaków („durny kozaku”) – a zapominasz, że u nas jest jeszcze gorzej. Tam choć część CZYNNIE walczy o wolną Ukrainę. A u nas co?
   opolczyk

   Polubienie

   • jeśli piszę „durny kozak-u” to jak może to dotyczyć wszystkich kozaków ,

    zresztą nie bardzo rozumiem Twój tok myślenia .Uważasz więc że ci Ukraińcy którzy walczą teraz o banksterskie interesy są mądrzy ???

    Skończmy ten temat. Nie prowadzi to do niczego. Napisałeś – durny kozaku, a tam tylko żydowscy agenci i garstka meneli za pieniądze walczy o banksterskie interesy. Po co ubliżać Kozakom czy Kozakowi – zacznijmy do nas samych. Dlaczego nie napiszesz – durny Polaku, po co pchasz Ukrainę w łapska banksterów. I dlaczego dałeś zgnoić własny kraj.
    Wytykać błędy innym to nie sztuka. Ale jak robi to ktoś, kogo kraj jest zgnojony, podbity, okupowany i szabrowany komuś kto się broni – to po prostu krew mnie zalewa.
    opolczyk

    Polubienie

    • tak się składa że „durnotę”wytykam każdemu niezależnie Kozak,Polak czy inny eskimos .

     Polubienie

    • „…. I dlaczego dałeś zgnoić własny kraj…”

     Mój kraj został zgnojony na długo przed moim narodzeniem ,jedyne co mogę więc robić to starać się wyciągnąć mój kraj z tego upodlenia . Na razie słabo mi idzie bo jestem sam , ale nie pogardzę zacną kompanią do tej chwalebnej pracy .

     Ta zacytowana przez Ciebie końcówka:

     „…. I dlaczego dałeś zgnoić własny kraj…”

     nie była adresowana imiennie do Ciebie. Przeczytaj całość i załap kontekst.
     opolczyk

     Polubienie

 10. A ja uważam że przy sprzyjającej sytuacji geopolitycznej, no i oczywiście innej władzy u nas, sytuacja na Ukrainie jest wręcz wymarzona. Trzeba by się tylko dogadać z Putinem w sprawie podziału stref wpływu np. na wschód od Kijowa wasza na zachód nasza.

  pozdrawiam

  A dlaczego mamy likwidować Ukrainę do spółki z Putinem?. Czy jesteśmy lepsi i bardziej godni szacunku niż Ukraina? Ona choć nadal walczy o wolność z banksterami, a Polskę już zgnojono, zniewolono i rozszabrowano. Ukraińcy mają takie samo prawo do własnego państwa jak my.
  Tylko idioci szowiniści polscy, najczęściej katolactfo, odmawiają Ukraińcom prawa do własnego państwa. Z takimi pomysłami zmykaj ode mnie. Bo dostaniesz szlaban.
  Polska zgnojona, rozszabrowana a ty chcesz Ukrainę dzielić. Typowa postawa odmóżdżeńca szowinisty.
  opolczyk

  Polubienie

  • Przytaczam podobny, ciekawy, acz niekonsekwentny komentarz, w którym autor (Robert Nowicki) pominął historyczne starsze od Polski słowiańskie państwo, czyli Ruś Kijowską (zamieszkałą przez Rusinów)
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Grody_czerwienskie.png):
   „Niestety taka jest prawda a szary człowiek nie ma tu nic do powiedzenia, chyba że na tej stronie. Ludzie inteligentni (nie znaczy wykształceni) lubią Rosjan i czują więź z każdym słowiańskim krajem bo w końcu jesteśmy z tej samej gliny i tylko razem możemy coś znaczyć. Ludzie głupi łatwo ulegają taniej propagandzie i manipulacji a każdego kto normalnie myśli nazywają „komuchem”. Rok 89 był rokiem wymiany Sowietów na Amerykanów a nie rokiem odzyskania wolności. Polska miała szansę pozostać krajem wolnym, suwerennym i najlepiej neutralnym ale tak się nie stało. Rok 1945 był rokiem chyba najważniejszym w historii Polski bo Polska odzyskuje prastare ziemie, Stalin na dokładkę dorzuca Prusy i mamy Polskę obszarowo największą. Nie liczę tutaj ziemi Wielkiego Księstwa Litewskiego bo to była Litwa [notabene w jej obecnych granicach autochtonami byli Bałtowie – przyp. Słowianin] a nie Polska. Cieszę się że trafiłem na te strony i jest co poczytać. Aha… Wołyń czy Podole włączyłbym jednak do Polski, no ale za to mamy Prusy więc nie będę nalegał a z Ukraińcem lepiej nie zadzierać.” Za: jeden z komentarzy do: http://polish.ruvr.ru/2013_11_12/Polska-eskalacja-nienawisci-do-Rosji/

   Polubienie

  • Proszę Pana na początku prosiłbym o odpowiednią formę, zwracanie się per Ty do ludzi obcych to współczesny „wynalazek” którego akurat nie akceptuję.

   1. Nie nienawidzę Ukraińców (więc nie jestem szowinistą), prywatnie im współczuje. Ale to prywatnie, w polityce nie ma miejsca na nienawiść, gniew, litość, czy współczucie. To brutalna gra interesów i obowiązują tam inne zasady niż w kontaktach międzyludzkich. Rosji chce Ukrainę odzyskać, nie mam z tym problemu, ba nawet byłbym gotów w tym pomóc, ale nic za darmo. Z tego tortu kawałek musi nam przypaść.
   2. Podam Panu kilka przykładów gdzie działania moralnie obrzydliwe okazały się politycznie konieczne.
   a. Rzym I Kartagina toczyły ze sobą wojny o panowanie ma morzu śródziemnym przez 200 lat. W końcu Rzym rozwiązał problem radykalnie i Kartagińczyków wyciął w pień (i dosłownie W PIEŃ). Moralnie obrzydliwe – fakt, ale politycznie konieczne.
   b. Vlad Draculea (jedna z moich ulubionych postaci historycznych) był księciem Siedmiogrodu i borykał się z notorycznymi najazdami Turków. Wpadł więc na pomysł że jedyną metodą powstrzymania tego jest sprawienie że Turcy zaczną się go panicznie bać. Kazał więc schwytanych jeńców nabijać na pale lub drzeć z nich pasy (żywcem obdzierać ze skóry – tak wiem skóra cierpnie mi także). Okrucieństwo nie do wyobrażenia ale odniosło skutek, najazdy się skończyły (przynajmniej na jakiś czas).
   c. No i przykład bardziej aktualny Czeczenia. To co tam zrobiła Rosja jest z każdego moralnego punktu naganne, ale było politycznie konieczne. Po prostu musiał to być przykład dla innych narodów Rosji jak skończą ci co próbują rozbić kraj. Mówiąc kolokwialnie trzeba było chwycić za pysk, rzucić na glebę i nałożyć kaganiec, i tak zrobiono.
   3. Nie jestem katolikiem, w ogóle chrześcijaninem tylko agnostykiem. Ale jak ktoś chce nim być proszę bardzo. Stoję natomiast twardo na stanowisku prymatu interesów Narodu nad interesem wspólnot religijnych (i to zarówno chrześcijańskich jak i słowiańskich).

   PS:“Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić” – za takie poglądy wykopałbym do Watykanu tak mocno że na Placu św Piotra musieliby w siatkę zapać (-:

   pozdrawiam

   Polubienie

   • „Wojny Rzymu z Kartaginą – wojny punickie 264-146 p.n.e.

    1. Pierwsze konflikty i przebieg wojen.
    Początkowo stosunki z Kartaginą układały się bardzo dobrze. Jednak spory o wpływy polityczne i gospodarcze stały się przyczyną konfliktu między Rzymem a Kartaginą. Pierwszym konfliktem, który rozpoczął ekspansję Rzymian były wojny o Sycylię z Kartagińczykami, którzy wcześniej zasiedlili tę wyspę. Dążenie Rzymian do zajęcia Sycylii, na której stale rozszerzali zakres swojego panowania Kartagińczycy stało się przyczyną wybuchu I wojny punickiej i otworzyło długi okres walk o hegemonię na Morzu Śródziemnym.
    I wojna punicka trwała od 264-241r.p.n.e. Akcja bezpośredniego uderzenia na Kartaginę skończyła się klęską dla Rzymian. Po kilku latach drobnych bitew i dążenia do honorowego zakończenia wojny Kartagina pod dowództwem Hamilkara Barkasa przeszła do działań ofensywnych, które przyniosły Kartagińczykom wiele sukcesów. Tym samym Rzymianie zdobyli się na wielki wysiłek i dużymi nakładami wybudowali 200 pięciorzędów , nad którymi dowództwo objął Gajusz Lutacjusz Katalus. Pod jego dowództwem flota Rzymska zadała Kartagińczykom decydującą klęskę. Kartagina przyjęła wówczas zaproponowane warunki pokojowe. Musiała zapłacił w ciągu 10 lat kontrybucję w wysokości 3200 talentów, zrezygnować z wysp: Sycylii, Korsyki i Sardynii oraz zlikwidować flotę.
    Do wybuchu II wojny punickiej (218-201 p.n.e.) doprowadziła rywalizacja obu państw na terenie Hiszpanii. Wtedy to Kartagińczycy pod dowództwem Hannibala zaatakowali Rzym, przeprowadzając swoje wojska drogą lądowa przez Hiszpanię i Alpy do północnej Italii. W 216r.p.n.e w bitwie pod Kannami Kartagina odniosła sukces niszcząc doszczętnie 90 tys. armie rzymską. Losy II wojny punickiej rozstrzygnęły się w bitwie pod Zamą w 202r.p.n.e. Tutaj to z kolei Rzymianie otoczyli Kartagińczyków i odnieśli zwycięstwo. Kartagina musiała nagiąć się pod dyktatem Rzymian i przestala być potęgą. W 201r.p.n.e zawarła pokój, na mocy, którego musiała oddać flotę, posiadłości poza Afryką oraz zapłacić kontrybucję w wysokości 10 tys. talentów. Nie mogła tez prowadzić żadnych wojen bez zgody Rzymian.
    Pretekstem do wybuchu III wojny punickiej (149-146 p.n.e.) było wypowiedzenie wojny Masynissie przez Kartaginę. Rzym zaproponował wówczas Kartaginie warunki, na które miasto nie mogło się zgodzić ( zburzenie miasta i dobrowolne osiedlenie się w głębi lądu). Po dwuletniej zaciekłej obronie miasto zostało zdobyte przez wojska Sypiana Młodszego i doszczętnie zniszczone. Ludność sprzedano w niewolę, ruiny miasta posolono i zrównano z ziemią, a prowincję utworzoną z posiadłości Kartaginy nazwano Afryką.
    Każda z wojen pomimo zmiennego przebiegu i okresów przewag Kartagińskich (szczególnie pod wodzą Hannibala), przyniosła wygraną Rzymianom, którzy stopniowo przejmowali posiadłości i wpływy Kartaginy, by w końcu zniszczyć ją zupełnie, a ich ludność zgładzić lub oddać w niewolę. Zwycięstwa w wojnach punickich pozwoliły Rzymianom na stworzenie imperium rzymskiego w zachodniej części Morza Śródziemnego, jak też militarnych i gospodarczych podstaw do późniejszej ekspansji w kierunku wschodnim. Zniszczenie Kartaginy było jednym z najistotniejszych zdarzeń kulturotwórczych, kształtujących świadomość społeczeństwa rzymskiego, świadectwem wytrwałości i bezwzględności państwa, dążącego do wpływów politycznych i gospodarczych oraz ich rozszerzenia.

    2. Przyczyny i skutki.

    1. I wojna punicka 264-241 p.n.e.

    PRZYCZYNY:
    – dążenie Rzymu do opanowania Sycylii, w większości podporządkowanej Kartaginie

    SKUTKI:
    – utrata przez Kartaginę Sycylii oraz (w 238r.p.n.e.) Sardynii i Korsyki
    – Kartagina zobowiązana do zwolnienia jeńców wojennych i zapłacenia kontrybucji

    2. II wojna punicka 218-201 p.n.e.

    – działania wojsk kartagińskich pod wodzą Hannibala w Italii 216r. ? klęska Rzymian pod Kannami
    – klęska Hannibala pod Zamą w Afryce Pł. ? 202 r.

    -PRZYCZYNY:
    – dążenie Rzymu do pozbawienia Kartaginy mocarstwowej pozycji w basenie M. Śródziemnego

    SKUTKI:
    – utrata przez Kartaginę posiadłości poza Afryką
    – Kartagina państwem zależnym
    – ograniczenie liczebności floty kartagińskiej do 10 okrętów
    – zakaz prowadzenia bez zgody Rzymu wojen z innymi państwami

    3. III wojna punicka 149-146 p.n.e.

    PRZYCZYNY:
    – dążenie Rzymu do całkowitego unicestwienia Kartaginy

    SKUTKI:
    – zburzenie miasta Kartaginy i sprzedanie w niewole jego mieszkańców
    – utworzenie na afrykańskim terytorium Kartaginy ? rzymskiej prowincji” .
    ….”… Moralnie obrzydliwe – fakt, ale politycznie konieczne…”????????????? konieczne?? Czy konieczne jest dla jakiegokolwiek narodu by jakiś cesarz,król czy inny prezydent mógł „szczycić się ” mianem zdobywcy świata ??? Ludziom do szczęśliwego życia potrzebny jest pokój ,i godna praca za godny kawałek chleba .zwykły obywatel nie ma żadnego pożytku z tego że jakiś „ambitny „władca napełnia swój trzos zniewalając inne narody .Co więcej każdy władca który dąży do zniewolenia innych narodów naraża tylko swój naród na to że kiedyś niewolnik może zerwać kajdany i walczyć o swą wolność przelewając krew zwykłych obywateli nie cesarzy którzy mieli korzyść w odebraniu mu wolności .
    Razi Cię zwracanie się do Ciebie per „ty” a nie razi Cię odbieranie wolności ,godności i czynienie z innych ludzi niewolników dla połechtania pasożytniczych ambicji „władców” ?? Kali ukraść krowę jest według Ciebie cacy .ale nazwanie Kalego „Ty” złodzieju Cię drażni ???

    Chcesz Ukrainy to weź kij i idź ją sobie zdobyć a nie kombinujesz jak skumać się z innymi pasożytami żeby Ci odpalili „kawałek tortu”

    Interesem narodu nie jest prowokowanie walk wyzwoleńczych do których wcześniej czy później i tak dojdzie wśród zniewolonych podbitych narodów ,a rewanże bywają niesmaczne .

    Niewolnik nie ma żadnych praw ,poza jednym -walką o wyzwolenie .taka jest „polityczna konieczność” niewolnika .Cóż za pożytek jest z nienawiści zniewolonych ???

    Polubienie

    • zresztą gdybyśmy i zdobyli ziemię stąd do Kurylskich Wysp to i tak korzyści będą liczyć kozie syny z Narodu „struganego” u których jak na razie robimy za „pogańskie osły robocze”

     jewropa&us’rael+substytut żydzizmu dla „gojów” {religie żydopochodne” – wielki syjon ,

     kto korzysta na wojnie ?? szary Kowalski ? przeciętny Iwan ? zwykły „John Smith” ?

     😉 jedyna słuszna walka to walka o bycie człowiekiem a nie bydłem do dojenia przez głupio-chitrych”pastuchów” { ……..w tym miejscu chcę dobitnie zaznaczyć iż nie pluję na wszystkich pastuchów 😉 gdyż pastuch pastuchowi nie równy jak wiadomo .http://konflikty.wp.pl/kat,1020339,title,Urugwaj-walczy-z-gangami-narkotykowymi-legalizujac-marihuane,wid,15909085,wiadomosc.html -„…Niewielu dzisiejszych liderów należało do antyreżimowej partyzantki, zostało sześciokrotnie postrzelonych i spędziło 14 lat w więzieniu (z czego dekadę w izolatce, a dwa na dnie studni). Niewielu, otrzymawszy mandat posła, podjeżdżało pod parlament starą Vespą, a będąc ministrem rolnictwa – sfatygowanym volkswagenem garbusem (rocznik ’87). Niewielu też zarządziło sprzedaż „bezużytecznej” prezydenckiej rezydencji nad morzem, by sfinansować szkolenia dla rolników, i niewielu przeznacza 90 proc. pensji na cele charytatywne…”}
     Każda inna wojna jest tylko wypaczoną fanaberią psychopatów bądź nawiedzonych debili .

     Polubienie

    • @CHRZ@Ń 5Y5T3M

     Jestem akurat zdeklarowanym przeciwnikiem udzielania nam, przez kogokolwiek i w jakiejkolwiek formie, tzw. „bratniej pomocy”. Sami musimy rozwiązać nasze problemy, nikt tego za nas nie zrobi, ani nas z owego obowiązku nie zwolni.

     Polubienie

   • Panie Witoldzie,

    1. Propozycję podziału Ukrainy potraktowałem jako przejaw szowinizmu. Często spotykam się z opiniami szowinistów chcących Polski od morza do morza, „polskiego” Wilna (historycznej stolicy Litwy sprzed unii polsko-litewskiej) i „polskiej” Ukrainy. Takie mrzonki są dla mnie przejawem szowinizmu.
    Dokąd na Ziemi polityka będzie brutalną grą interesów dotąd będzie Ziemia piekłem dla większości ludzi. I dotąd będą wojny, okupacje, podboje, zabory, zniewalanie jednych przez drugich i powtarzające się ludobójstwa. Nie dajmy sobie wmawiać takich bzdur wymyślanych przez bandytów i psychopatów. Ich należy wsadzać do psychiatryków lub kamieniołomów. Polityka ma ludzi zbliżać, a nie dzielić i zniewalać. Jeśli Rosja będzie chciała zagarnąć Ukrainę wbrew woli Ukraińców – będę protestował i bronił Ukrainy.

    2. Odrzucam w całości Pana argumentacje mającą udowodnić konieczność działań moralnie obrzydliwych z zasadniczego powodu – jestem wrogiem podbojów, wojen, imperiów i zniewalania jednych przez drugich. Dlaczego zapędy garstki psychopatów, ich rządzą władzy i potęgi mają decydować o życiu milionów ludzi?

    a) Pozorna korzyść polityczna wcale nie jest korzyścią stałą. Rzym pokonał Kartaginę, a wieki później sam został rozbity. Siłą osiągnął chwilowy sukces (z którego prosty lud rzymski miał niewiele) ale później od siły sam zginął.

    b) Nie jestem fascynatem mrocznych dziejów barbarzyńskiego żydo-chrześcijaństwa i żydo-islamu walczących ze sobą o panowanie nad światem. Potępiam autorytarne monarchie dziedziczne i walkę o władzę z racji „urodzenia”. Dracula był wytworem jego barbarzyńskiej epoki, w której dominowały walka o władzę, zdrady, wojny, rzezie, podboje. I on był takim samym rzeźnikiem jak otaczający go inni żydo-chrześcijańscy i żydo-muzułmańscy tyrani.
    Dla mnie wzorem mogą być obierani przez wiec kniaziowie/książęta słowiańscy z okresu przedjahwistycznego, którzy byli strażnikami tradycji i opiekunami własnego plemienia, a nie tyranami i despotami żądnymi władzy.

    c) Gdyby CIA nie podburzyła, uzbroiła i sfinansowała czeczeńskich fanatyków, wojny w Czeczenii by nie było. Podejrzewam, że większość Czeczenów wcale nie chciała niezależnej islamskiej Czeczenii. Dla nich Czeczenia jako autonomiczna republika Federacji Rosyjskiej jest lepszym rozwiązaniem niż rządy muzułmańskich fanatyków.

    3. Dla mnie osobiście „naród” to w sumie raczej sztuczny wytwór. I to niezbyt stary. Jeszcze na początku XIX wieku polskie chłopstwo nie posiadało poczucia tożsamości narodowej. Sztuczność „narodu” widać najlepiej na przykładzie USA, gdzie zbieraninę kolonizatorów oraz przybłędów wszelkich ras i kolorów skóry z całego świata przerobiono w krótkim czasie w „naród amerykański”. Dodatkowo „naród” to wstępny szczebel na drodze do globalizacji – najpierw zlikwidowano wspólnoty rodowo-plemienne i przerobiono je w większe „narody”, obecnie „narody” przerabia się w ponadnarodowe „wspólnoty” – np. „Europejczyków”. A na końcu wszystkim (niedobitkom depopulacji) będzie się wpajać „tożsamość” ogólnoświatową. Choć ta nie jest mi obca – jestem mieszkańcem planety Ziemi. Osobiście preferuję powrót do silnych wspólnot lokalnych – rodowo-plemiennych. Czyli radykalny program antyglobalistyczny. Przy czym uważam, że wszystkie wspólnoty słowiańskie powinny stanowić jedną solidarną rodzinę. Rozbicie Słowian na „narody” uważam za szkodliwe dla sprawy Słowiańszczyzny – przywiązanie tylko do własnego „narodu” może rodzić antagonizmy z innymi „narodami” słowiańskimi, a ustanowione granice państw narodowych bardziej dzielą niż łączą. I ciągle są idioci nacjonaliści chcący te granice przesuwać.

    U Słowian Wiara Przyrody nie była narzuconą z zewnątrz obcą i szkodliwą żydowską ideologią „nowego narodu wybranego” z bzdurnymi dogmatami i pasożytniczym klerem. Była ona integralną częścią poczucia tożsamości, była spoiwem społecznym, wpajała wzajemne wspieranie się, uczyła szacunku wobec przodków, a przede wszystkim szacunku wobec naszej Matki Ziemi. Odrzucenie Wiary/Wiedzy Przyrody naszych przodków sprawiło, że tak nisko upadliśmy – jesteśmy pozbawionymi własnej tożsamości (zastąpionej sztuczną i pozbawionym głębszej treści „polskością”), zagubionymi duchowo niewolnikami we własnym kraju. Miliony chce Polski przybitej do krzyża, podległej Watykanowi. Inne miliony chcą Polski „jewropejskiej”. A nie mamy żadnej. Bo ta, co jest – jest atrapą, a nie państwem.

    „PS:“Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić” – za takie poglądy wykopałbym do Watykanu…”

    A ja nad Jordan. Lepiej, bo dalej. I tam jest faktyczna ojczyzna – i „ziemia święta” żydowskiego katolickiego kościoła.

    Pozdrawiam

    ps. W sprawie granic mam tylko jeden postulat – marzy mi się odbudowa słowiańskiej tożsamości mieszkańców obecnych Niemiec wschodnich – Połabia. I przyłączenie tych ziem do żywiołu słowiańskiego.

    Polubienie

    • Wie Pan co do owych wspólnot rodowo – plemiennych to pytanie za 100 punktów brzmi czy obecnie wizja taka nie jest tylko utopią. Historia zna masę filozofów którzy tworzyli wizje idealnych społeczeństw (Platon, Nietzsche, czy Marks), tyle że były one (z różnych przyczyn za mało mam czasu aby o tym dokładnie pisać), kompletnie utopijne.

     Tak więc czy zdaje sobie Pan sprawę ze skali praktycznych problemów jakie by powstały? No choćby kilka dla przykładu.

     1. Każda wspólnota tworzyła by swoje własne prawo karne i cywilne, oraz własne procedury cywilne i karne. (przecież chaos prawny byłyby niewyobrażalny).
     2. Czy owe wspólnoty były o ogóle w stanie zarządzać dużymi obiektami infrastrukturalnymi jak lotniska, elektrownie czy uniwersytety?
     3. Jak w praktyce wyglądałby takie wspólnoty w wielkich miastach (Warszawa, Kraków czy Wrocław)?

     Tego typu problemy można mnożyć to tylko parę przykładów które szybko przyszły mi na myśl.

     Polubienie

     • System rodowo-plemienny przez tysiąclecia był podstawowym systemem społecznym nie tylko u Słowiam, ale na całym świecie. To fakt a nie „utopia”. Do dzisiaj istnieje on na obrzeżach tzw. „cywilizacji”, np. wśród Indian Amazonii, u Buszmenów, Masajów, Pigmejów czy wśród niektórych plemion polinezyjskich. U naszych przodków funkcjonował on świetnie całe tysiąclecia – znacznie dłużej niż współczesna „cywilizacyjna” amorficzna dzicz spędzona w betonowych dżunglach-miastach.

      1. Przez tysiąclecia do normalnego funkcjonowania wystarczało niepisane prawo zwyczajowe. Słowianie nie znali kodeksów, sądów, prokuratorów, policji. Nie było u nich nawet więzień. I żyli. W normalnych warunkach prawo tworzone przez normalnych ludzi w lokalnych wspólnotach będzie b. podobne do siebie. Procedury i kodeksy służą jedynie rządzącym i sądom, a nie normalnemu człowiekowi. Są narzędziem ubezwłasnowalniania ludzi i źródłem omnipotencji i potęgi administracji i kasty urzędniczej.

      2. Oprócz lokalnych wspólnot posiadających pełną autonomię w sprawach dotyczących ich codziennego życia będą istniały wybierane przez ich starszyznę organy odpowiadające władzom gminy, powiatu, województwa a nawet kraju. Tyle że ich działalność opierać się będzie na zasadzie subsydiarności. Będą się więc zajmowały one tylko tym, co przerasta możliwość szczebli niższych. Natomiast nie będą mogły ingerować w kompetencje szczebli niższych, a tym bardziej narzucać arbitralnie własnej woli wspólnotom lokalnym. Nie może być tak, że np jakiś knessejm czy żont w Warszawie narzuca ludziom przymusowe szczepienia, czy daje prawo dla pracodawców do zmuszania ludzi do pracy po 12 godzin dziennie.
      https://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/18/iii-rp-alias-rzydolandia-nr-3-unijnym-barakiem-pracy-niewolniczej/
      Jest sprawą indywidualną, czy ktoś chce się szczepić, czy nie. I czy godzi się pracować 12 godzin dziennie przez 6 miesięcy w roku. I to wspólnoty lokalne decydują o ich własnych kompetencjach, a nie uchwalone przez knessejm ustawy o „samorządach” pozbawionych realnego wpływu na codzienne życie ludzi. Bo wszystko narzuca Warszawa, a raczej Bruksela. Nawet to, jakie żarówki mamy kupować, a jakich nie.

      3. Z dużymi miastami jest problem. Tzw. „kultura miejska”, urbanizacja zniszczyła bliskie bezpośrednie więzi międzyludzkie znane z życia wsi i małych miasteczek. Mam ciotkę we Wrocławiu. Mieszka w wielkim, wieloklatkowym i wielopiętrowym bloku. Pytałem ją kiedyś i okazało się, że nie wie, kto mieszka za ścianą w sąsiedniej klatce. Duże miasta to setki tysięcy czy miliony ludzi stłoczonych ciasno, ale żyjących każda rodzina dla samej siebie. Taką amorficzną „miazgą” ludzi łatwo jest manipulować. Ale i w dużych miastach można stworzyć wspólnoty „klatkowe”, blokowe, uliczne, dzielnicowe. Które o wszystkich aspektach dotyczących ich codziennego życia będą same decydować. A nie Warszawa, czy Bruksela pod dyktando grupy Bilderberga.

      Polubienie

  • PPS: pozwoli Pan że posłużę się jeszcze parafrazą słów Bogusława Radziwiłła z „Kmicica”. Świat to jest jak sukno i każdy Naród stara się z niego wyrwać jak najwięcej dla siebie. Zamiast więc walczyć jakiś mityczny sprawiedliwy świat (IMO nierealna mrzonka dla naiwnych idealistów), my Polacy powinniśmy się postarać aby z tego sukna nam na płaszcz starczyło.

   Mam nadzieję że dostatecznie jasno wyłożyłem swoje poglądy.

   Polubienie

   • Bogusław Radziwiłł był Litwinem i chciał z „czerwonego sukna” symbolizującego w jego metaforze nie świat a ginącą (od samowoli katolickiej szlachty polskiej) Rzeczpospolitą wykroić litewski płaszcz dla Litwinów. I tego Litwinowi Bogusławowi nie wyrzucam. Na jego miejscu, w tamtym czasie, gdy katolicka szlachecka polska swołocz niszczyła jej fanatyzmem kraj będąc Litwinem robiłbym dokładnie to samo.
    Nie mam nic przeciwko temu, abyśmy zabiegali o odzyskanie „polskiego płaszcza” (Polski) będącej obecnie pod żydowską okupacją. Ale Ukrainę zostawmy Ukraińcom! Dlaczego mamy im odbierać ich „płaszcz”?

    Mam nadzieję że dostatecznie jasno wyłożyłem swoje poglądy.

    Na resztę kwestii odpowiem później. Chwilowo po prostu nie mam czasu.

    Polubienie

   • W sprawiedliwym świecie nikt nie musi szyć płaszcza z sukna odebranego innym .Dlatego większą korzyścią jest walka o „sprawiedliwy świat” niż wyszarpywanie sobie wieczne cudzych płaszczy .

    Polubienie

 11. „- po pierwsze , gdyby te inteligentne osoby były naprawdę inteligentne ,
  to wiedząc co się dzieje na planecie Ziemia, skontaktowałyby się raczej z
  normalnymi ludźmi , a nie z potworami – psychopatami;” – w sumie prawda, ale tylko wtedy jeżeli założymy że wszystkie cywilizacje pozaziemskie są naprawdę dobre, inteligentne, wysoko rozwinięte nie tylko pod względem technicznym ale także duchowym(szczególnie pod względem duchowym). Moim zdaniem nie wszystkie cywilizacje pozaziemskie są tak wysoko rozwinięte, na pewno część z nich wygląda podobnie do naszej, podejrzewam że niektórymi cywilizacjami pozaziemskimi też może rządzić elita władzy podobna do banksterów mająca zapędy imperialne, przedstawiciele takich cywilizacji mogliby się kontaktować tylko z takimi psychopatami jak banksterzy, z kontaktów z normalnymi ludzmi raczej niewiele by mieli. Osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji w której banksterzy zdobyli by taką technologię która umożliwiała by im eksploatację zasobów kosmosu bez żadnych przeszkód, współczuję tej obcej cywilizacji która stanęła by im na drodze oczywiście przy założeniu że ta cywilizacja nie dysponowała by odpowiednią technologią dzięki której mogłaby się bronić. Uważam też że nasz ziemski, tak gwałtowny postęp technologiczny też może być przynajmniej częściowo inspirowany w jakiś sposób z poza naszej planety, jakoś nie chce mi się wierzyć że wszystkie te technologie które obecnie widzimy oraz te które są trzymane w tajemnicy były dziełem naszych naukowców. Ale to są takie tylko moje dywagacje, luzne myśli.
  Jeśli chodzi o Ukrainę to dziwię się Janukowyczowi że nie zlikwidował tego w zarodku, wtedy kiedy to się dopiero zaczęło rozwijać, zanim powstała ta cała infrastruktura na majdanie, zanim powstały barykady, zanim ci „opozycjoniści” zaczęli okupować i blokować urzędy państwowe, czy Janukowycz niczego nie nauczył się od czasu „pomarańczowej rewolucji”?. Takie rzeczy trzeba likwidować w zarodku.
  Celem tej rewolty na Ukrainie jest jej destabilizacja, osłabienie, odciąganie Ukrainy od Rosji a po przez to jej maksymalne osłabienie, celem jest też ustanowienie natowskiego przyczółka na Ukrainie gdzie będą mogli zainstalować elementy tarczy antyrakietowej dzięki której mogliby dokonać prewencyjnego, wyprzedzającego uderzenia rakietowego na Rosję a także mogliby zatrzymać rosyjskie rakiety lecące w kierunku zachodnim w akcie odwetu. Jeżeli Janukowycz nie zrobi porządku z tymi „rewolucjonistami” to może się to przerodzić nawet wojnę domową a ta w wojnę lokalną do której wciągnięta zostanie Polska i Rosja a to z kolei może się przerodzić w wojnę globalną. W ogóle banksterzy mają zamiar wytworzyć(właściwie już to robią) całą masę takich rejonów zapalnych na świecie, w których mogłyby wybuchnąć lokalne wojny, które z kolei przerodziły by się w wojnę globalną w której zginęłaby większa część populacji.

  Polubienie

  • „W ogóle banksterzy mają zamiar wytworzyć(właściwie już to robią) całą masę takich rejonów zapalnych na świecie, w których mogłyby wybuchnąć lokalne wojny, które z kolei przerodziły by się w wojnę globalną w której zginęłaby większa część populacji.”

   dawno już to powtarzałem 😉

   „…7 kwietnia 2012
   POWIEM KRÓTKO WESOŁA CZEREDO OD WIEKÓW DYMANA I LICZĘ E ZASTANOWICIE SIĘ NAD PRZYSZŁOŚCIĄ SWOICH RZYCI………………….CO BY NIE WYJAŚNIAŁA TVN CZY INNY JACKOWSKI ,LUDZI NA ZIEMI JEST ZA DUŻO ŻEBY UTRZYMAĆ DOTYCHCZASOWY STAN RZECZY……DZISIAJ WIĘKSZOŚĆ RZECZY JEST W STANIE WYTWORZYĆ MASZYNA OBSŁUGIWANA JEDNYM „GUZIKIEM”…WIĘKSZOŚĆ ŻYWNOŚCI PRODUKUJE SIĘ DZISIAJ MIESZAJĄC W LABORATORIACH WSZELKIE „G…VVN@”,,PEŁNOWARTOŚCIOWA ŻYWNOŚĆ STAJE SIĘ TAK DROGA E TYLKO NIELICZNI SĄ W STANIE WYPRODUKOWAĆ JĄ,RÓWNIEŻ DLA NIELICZNYCH……………………………………………………….LUDZKOŚĆ STAJE SIĘ NIE POTRZEBNA SWOIM WŁADCOM ,,,ZACZYNA NAWET BYĆ IRYTUJĄCYM PROBLEMEM……………………………………………………………………… EMERYTURA PO 70TCE ,HAHA NAJLEPSZA ŚCIEMA OSTATNICH DNI,,,,WY MYŚLICIE ŻE CHODZI O TO ŻEBYŚCIE ,PRACOWALI NA „NICH” DŁUŻEJ,,,,,BZDURA…WIĘKSZOŚĆ I TAK NIE MA PRACY I MIEĆ NIE BĘDZIE,,PRACA RĄK LUDZKICH JEST CORAZ BARDZIEJ ZBĘDNA,,,A NIE WSZYSTKICH DA SIĘ POSADZIĆ NA 8 GODZIN ZA BIURKIEM, DO MIESZANIA KAWY….CAŁY DOWCIP POLEGA PO PROSTU WIĘC TYLKO I WYŁĄCZNIE NA TYM ŻEBY NIE TRZEBA BYŁO WYPŁACAĆ LUDZIOM KASY DO CHWILI GDY WYTŁUKĄ NAS „SR@CZKĄ’JELITÓWKĄ”ALBO UDA IM SIĘ WRESZCIE SPROWOKOWAĆ WOJNĘ Z ISLAMEM…PRZETRZYJCIE WIĘC OCZĘTA ZE SZCZYN KTÓRE „ONI ” KAŻĄ NAZYWAĆ DEMOKRACJĄ ,SKOŃCZCIE MAZAĆ JEDEN DRUGIEGO WYMYŚLONYMI PRZEZ „NICH”EPITETAMI-„TY PISUARZE”,”TY POKEMONIE”,”ITP.,ITD.”…………. KWESTIA JEST JASNA I PROSTA JAK PRZYSŁOWIOWE „J…ANIE KOTKA MŁOTKIEM”………………………………………SKORO LUDZI JEST ZA DUŻO TO ALBO MY ,,,,,ALBO ONI,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NIE ŁUDZCIE SIĘ ŻE JEST INNA MOŻLIWOŚĆ
   2Lubię to! · · Udostępnij…”

   Polubienie

  • Przemex,

   Na temat cywilizacji pozaziemskich posiadających technikę i technologię pozwalającą na podróże międzygwiezdne (o takich tutaj dyskutujemy) powiem tyle – trudno je oceniać i praktycznie nic o nich nie wiemy, a zwłaszcza o tym, czy posiadają one coś podobnego do ludzkich systemów czy zasad etycznych, np. imperatywu kategorycznego. Wydaje mi się jednak, że gdyby były one (te wysoko rozwinięte technicznie) podobnie agresywne, brutalne i wojownicze jak nasza ziemska (wieczne wojny, agresje, podboje, ludobójstwa) to już dawno zniszczyłyby same siebie lub jedna drugą. Skoro jednak istnieją i docierają tutaj, to raczej nie cechuje ich jakaś specjalna wojowniczość czy agresywność. Zresztą, gdyby były agresywne i zaborcze, to już dawno by nas ujarzmiły. A tego nie robią. To co robią – to przyglądają się nam, nie ingerując w nasze sprawy (czasem aż chciałoby się rzec – szkoda, że nie ingerują i nie zrobią tutaj porządku).
   Takie odnoszę wrażenie.

   Sprawa Ukrainy.
   Janukowycz nie ma łatwego życia. Pamięta doskonale „pomarańczową rewolucję”, ma u siebie nie tylko silną żydowską opozycją, ma także banderowców, mniejszości narodowe (ponad 20 %) i pewne różnicy kulturowe pomiędzy Ukrainą bądącą w przeszłości częścią Rosji a tą należącą do zaboru austriackiego. Ma ogromne kłopoty wewnętrzne, w tym gospodarcze. Po rozpadzie ZSRR gospodarka Ukrainy została rozszabrowana i zniszczona podobnie jak w Rosji za Jelcyna i Bieriezowskiego. To wtedy Tymoszenko robiła geszefty z żydowskimi oligarchami z Rosji i dorobiła się majątku szacowanego na setki milionów dolarów (Das Vermögen von Tymoschenko wurde 2007 auf mehrere Hundert Millionen Dollar geschätzt)
   http://de.wikipedia.org/wiki/Julija_Tymoschenko#Aufstieg_als_Unternehmerin
   Próba odbudowy gospodarki na Ukrainie została przerwana przez pomarańczową rewolucję. Powrót Janukowycza do władzy daje Ukrainie nadzieję na powolną odbudowę gospodarki w oparciu o Rosję. Ale agentura żydowska wykorzystuje niezadowolenie spowodowane biedą i obiecuje gołębie na dachu, jeśli Ukraina wejdzie do unii. Naturalnie, że większość Ukraińców w unię nie wierzy – wiedzą co spotkało Grecję i inne zbankrutowane baraki. Problem jest w tym, że większość Ukraińców jest po prostu bierna i pasywna. Podobnie jak w Polsce, gdzie wyborcze farsy ignoruje ok. połowa uprawnionych do głosowania. Dzięki jednak „milczącej” i biernej większości garstka zadymiarzy, agentów żydowskich i banderowców sprawiać może wrażenie „większości”. Ale może też sprawiać kłopoty Janukowyczowi. Bo gdy bierze ich za pysk – na co jak najbardziej zasługują, to natyczmiast żydostwo i banderowcy wyją na cały świat, że reżim, dyktatura i prześladowania. Pechem Janukowycza jest to, że nie ma on tak silnej pozycji jak prezydenci Łukaszenka czy Putin. I przez to nie może z żydowsko-banderowską hołotą rozprawić się tak, jak powinien to zrobić.

   Polubienie

 12. Opolczyku. Tak naprawdę już tam nie walczą o UE. Nacjonaliści i narodowcy walczą tam o wolność. Przeciwko reżimowi, Tam naprawdę są łamane prawa człowieka. Tym czasem spójrz na to http://www.bankier.pl/wiadomosc/Gaz-lupkowy-jednak-jest-Dobre-wyniki-testow-kolo-Gdanska-3044816.html?utm_source=gg&utm_medium=gg_link&utm_campaign=gg „…Udziałowcem spółki jest miliarder George Soros….” Gaz łupkowy wpadł w jego żydowskie łapska! To nie może być przypadek.

  Polubienie

  • Fearbringer,

   Agenci żydowscy walczą o unię. Widać to gołym okiem. Banderowców należy trzymać za pysk. Wolności na Ukrainie jest więcej niż w USA czy Polsce. Wolę „reżim” Janukowycza niż rządy banderowskiej hołoty lub „demokratów” jak Obama, Merkel, Cameron czy Tusk lub Kalkstein.
   Łupki to przede wszystkim katastrofa ekologiczna. Ponadto często eksploatacja ich jest zbyt droga. W Polsce dodatkowo okupant wprowadził przepisy wywłaszczające Polaków z ziemi, na której żydowskie firmy robią odwierty. Za zamęt z łupkami odpowiedzialność ponosi Kaczyński/Kalkstein. Mogliśmy mieć tani gaz z Rosji. Ale on w 2006 nakazał wynegocjować jak najwyższą cenę za rosyjski gaz. Powtarzam – jak najwyższą cenę. Po to, aby potem był pretekst do eksploatacji gazu łupkowego (no bo gaz z Rosji taki drogi). A eksploatację łupków od razu obiecano żydowskim firmom w USA. No i mamy co mamy.

   Polubienie

 13. Pingback: Syjoniści próbują przejąć Ukrainę – dyskusja « Monitor Polski

 14. Dotychczas na Ukrainie zginęli obcokrajowcy Białorusin i Ormianin.
  Międzynarodowej Lichwie i ich ludziom od brudnej roboty skierowanym na Ukrainę lub stamtąd się wywodzącym zależy na tym, by umiędzynarodowić ich akcję na Ukrainie w istocie rzeczy prowadzoną nie tylko wobec Ukrainy i Ukraińców lecz wobec całej ludzkości na planecie Ziemia, stąd wynika staranny dobór ofiar do kasacji, by zrobić z nich męczenników za wiarę. Nie ulega żadnej wątpliwości, iż te ofiary to ich robota i oni za tym stoją. Czy Międzynarodowa Lichwa we wiadomym celu wyśle na Ukrainę swojego pionka Jarosława Kaczyńskiego ? Pożyjemy –zobaczymy. Tymczasem inny pionek do gry Międzynarodowej Lichwy z Polski i jej wierny sługa Zbigniew Bujak ogłosił, iż ma szlaban wjazdu na Ukrainę. Stwierdził przy tym , iż boją się go. Co za debilna megalomania. Panie Bujak powinien Pan podziękować Ukraińcom. W przeciwnym razie Pana mocodawcy przerobiliby Pana na kolejną ofiarę. Jesteś już im nie potrzebny. Zostałeś zdekonspirowany, a tacy agenci są dla nich bezwartościowi. Panie Bujak ! niech Pan zejdzie na ziemię i poczyta lepiej co sądzą o Panu ludzie – oto jeden z komentarzy : „Ale jesteś bufonie w siebie zapatrzony przecież jesteś zwykłym nul . Samo nazwisko dostałeś od losu jako ksywę „

  http://wiadomosci.onet.pl/forum/bujak-z-zakazem-wjazdu-na-ukraine-boja-sie-mnie-i-,2,1067636,0,czytaj-najnowsze.html

  Polubienie

 15. No cóż, Janukowycz jest po prostu w kropce, jeżeli rozjedzie tą opozycję od siedmiu boleści czołgami cały zachód będzie wył że dyktatura, prześladowania, brak poszanowania praw człowieka i tym podobne bzdury, ale z drugiej strony jeżeli nie rozprawi się szybko z kontrolowaną z zachodu opozycją to raczej nie będzie miał szans na poprawienie gospodarki, ograniczenie biedy, ograniczenie wpływów oligarchów i odebranie im majątków a jego kraj stoczy się w otchłań chaosu, wojny domowej.

  Niestety tak to wygąda.
  Należy jedynie życzyć mu zdecydowania i powodzenia.
  opolczyk

  Polubienie

 16. „Banderowców należy trzymać za pysk” – miejsce banderowców jest na cmentarzu, wkurza mnie to jak moja rodzina gorliwie popiera garstkę prounijnych, prozachodnich, prokapitalistycznych, proniemieckich neobanderowców robiących zamieszanie na Ukrainie na zlecenie Banksterów, podczas gdy kilkadziesiąt lat temu przodkowie tej całej hołoty o mały włos nie wysłali naszej rodziny na tamten świat podczas rzezi na Wołyniu. Oczywiście żeby nie było niedomówień nie wszyscy Ukraińcy są wredni, sporo Ukraińców też zostało wymordowanych przez UPA, a mojej rodzinie pomógł przeżyć właśnie Ukrainiec, także mam silne związki z Ukrainą.


  Przemex,

  Rodzina mojej żony też pochodzi z „kresów”. Ich też ostrzegli przed banderowcami Ukraińcy. Wiem też i pamiętam o tysiącach Ukraińców wymordowanych przez banderowców. Bo pomagali Polakom czy nie chcieli Polaków mordować.
  Tę banderowską swołocz należy trzymać za mordy i tyle.
  opolczyk

  Polubienie

 17. Tak Opolczyk, trzymać za mordy i w odpowiednim momencie puścić wolno na Lachów, nie?
  Kiedyś Ciebie broniłem, ale rozumiemy się, że znów pomyłka?


  Zapominasz, jak skatoliczona szlachta traktowała Kozaków? Nie dziw, że szli Lachiw riezat. A obrońców jak Ty nie potrzebuję. Z polskim odpowiednikiem banderowca nie jest mi po drodze.
  opolczyk

  Polubienie

 18. Pingback: Najnowsze rewelacje z Ukrainy | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 19. ( – – – )

  Komentarz usunięty.


  Tym razem przegiąłeś pałę. Mnie u Białczyńskiego nazwałeś „banderowcem” a sam jesteś ich duchowym pobratymcem i odpowiednikiem – ich „polskim” bliźniakiem. Jest u ciebie taka sam pogarda do Ukraińców jaka jest u banderowców wobec Polaków. Niczym się od nich nie różnisz. Niczym! A ponieważ szowinizmu nie toleruję – masz szlaban – do czasu, aż zarzucisz swój szowinistyczny anty-ukraiński bełkot.
  Dodam w tym miejscu…
  Dokąd po obu stronach granicy będą tacy jak ty tutaj i banderowcy po drugiej stronie – dotąd nie będzie normalnych przyjacielskich, braterskich stosunków Polaków z Ukraińcami. Bo tacy szowiniści jak ty jedyne co osiągają, to podtrzymują i podgrzewają antypolskie nastroje u banderowców.
  opolczyk

  Polubienie

 20. Strażnicy Północy
  Istoty, bogowie o czterech twarzach, które wg dawnych legend,
  pilnowały i opiekowały się regionem północy, w tym ziemie Polski.
  Trzymały za pomocą piorunów pod ziemią to co było zmorą tejże ziemi.

  Istoty które działały tu w pełni operacyjnie, jeszcze przed Rzymem.
  Stare dobre nadal aktywne i skuteczne oblicze wsparcia m.in. Polski.
  To jedna z grup istot gwarantujących dozgonną niewdzięczność
  i prześladowanie, wszystkim którzy swoje łapy starają się położyć
  na północy, na ziemiach polskich, wspierające zarazem wszystkich
  i wszystko co wspiera i pomaga opiekunom północy.

  Surowa przestrzeń, wymagająca stosownej mocy,
  to i stosowne istoty…

  Czekaj, bo nie wiem, czy dobrze rozumiem…
  Ja spotkałam się ze stwierdzeniem, że Polska od wieków była główną areną ścierania się sił światła i ciemności, i że Polska ma najwyższy odsetek ponownie inkarnujących dusz z wszystkich krajów na świecie. I że dusze inkarnujące w Polaków są tymi, które miały za zadanie walczyć o wolność w kategoriach duchowej wolności. Na planie materialnym to była walka o terytorium itd. Myślę, że na planie duchowym toby miała być właśnie „walka o karmę” (?) Niby nie bardzo na to teraz wygląda, żebyśmy byli jakoś statystycznie bardziej oświeceni od innych narodów, ale mamy w sobie chyba genetycznie wprogramowany potencjał, jakby to powiedzieć, przeciwstawiania się ograniczeniu wolności. I pewnie, że jeżeli jakieś demony czy inne istoty chcą wyczyścić swoją karmę, to u nas mają duże możliwości do tego.

  Do ciężkiej roboty – bierze się zawodników z wagi ciężkiej
  Polska od wieków była główną areną ścierania się sił światła i ciemności
  czyli jest tu obecny zawodnik o potencjale skrajnie ujemnym – to jest i skrajnie podobnie wyszkolony o przeciwnym wektorze działania zawodnik…

  Żeby wejść na ring w wadze ciężkiej i walczyć, trzeba spełnić pewne wymogi…
  Stopnie, waga, wyszkolenie, udokumentowane walki itp…

  Zatem… dostać się do demonogrodu – mogą zdecydowanie demony ultra…
  Mają do tego karmę, bo od zawsze były na wojnie i wszędzie wlazły jak trzeba.
  Były już wszędzie i wszystko widziały…

  Wojna – to ich podstawowy fakultet umiejętności wszelakich.
  Więc na spokojnie sobie teraz siedzą w Polsce i pozwalają się łupać,
  po to żeby pozwolić swoim oprawcom przyjąć na siebie masę krytyczną…
  Jak wspominał Hellinger – to ofiara jest katem.
  Czyli demonologia lokalna Polska – jest katem swoich oprawców,
  którzy są na tyle głupi żeby dać się złapać w starą sztuczkę z przynętą karmiczną…

  Mamy karmę jaką mamy – co nie znaczy, że oni są na nią odporni

  http://davidicke.pl/forum/straznicy-wsparcie-i-ochrona-praktykow-t9530.html

  Polubienie

 21. Niccolo Machiavelli

  Dopóki ludzie są ze sobą skłóceni, nie są niebezpieczni. A w takim razie każdy, kto chce nas kontrolować, musi się zatroszczyć o klimat stresu, lęku i powszechnej agresji.

  Polubienie

 22. ” MARIONETKI Z MAJDANU ” { filmu na you tube już nie ma ;)” }

  „..Rozmowa przedstawicielki Departamentu Stanu USA z ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Kijowie, która dostała się na portal YouTube, odsłania kulisy amerykańskiej strategii dotyczącej przemian politycznych na Ukrainie. Jest tam także niewybredna wzmianka o UE.

  Nie wiadomo, kiedy dokładnie odbyła się rozmowa. Asystent sekretarza stanu USA ds. Europy i Eurazji Victoria Nuland mówi ambasadorowi Geoffrey’owi Pyattowi, że nie sądzi, by Witalij Kliczko – były bokser, jeden z przywódców ukraińskiej opozycji – powinien wejść do nowego rządu Ukrainy. – Nie sądzę, żeby to było potrzebne. Nie sądzę, że to dobry pomysł – dodaje.

  Reuters pisze, że przeciek rozmowy Nuland z ambasadorem najprawdopodobniej wprawi w zakłopotanie Stany Zjednoczone i podsyci oskarżenia, że ukraińska opozycja jest manipulowana przez Waszyngton. …” http://wiadomosci.wp.pl/lbid,5822,title,Doradca-Wladimira-Putina-sytuacja-na-Ukrainie-to-pelzajacy-przewrot,nazywo.html?ticaid=11228b
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  Przesłano 2 lis 2009

  СЛОБОДА – “Еврейская казачья песня” – czyli “Piesń “kozaków”-jewrejów”..
  – Przyznaje.. iż się popłakałem ze śmiechu :))) – Wykonuje tą pieśń lider grupy – Oleg Szczukin.. :)) – W odpowiedzi na zapotrzebowanie dodaje tekst:
  “Wraz przyjaciele! – Już nastała pora ażeby wroga rozbić w proch i w pył”
  Żydowskie nam kozactwo już powstało W Birobidżanie – przewrót wczoraj był.

  “Kozaczy krąg” zebrał się potajemnie – Zgodnie z prawami wszystkich wielkich “smut”
  Przykryliśmy papachami jarmułki – Do siodeł przytroczyliśmy Talmud..

  Ale nikt nie chciał zostać atamanem – No bo ataman pierwszy idzie w bój
  Wreszcieśmy wzięli Lowę Peisermana – On za to dostał szmalu Bożesz mój!

  A essaułem wybraliśmy Katza.. – Za mocne nerwy, i ogromny nos
  On nam w sztandary nie pozwalał smarkać i odpowiadać “woprosom na wopros”(“pytaniem na pytanie”)

  I nastał bój – a cóż możemy zrobić? My tutaj sami – a przeciw nam silniejszy wróg
  Nie damy się wrogowi przecież pobić – i ruszył szyk nie szczędząc końskich nóg.

  My rwali w tył jak w polu śmigłe wichry, – Bo śmierć niemiła kozakowi jest
  Powietrza pęd rozwiewał nam w galopie i końską grzywę i żydowski pejs

  Ataman nas dopędził na kobyle: “Ja błagam was – w bój wracajcie już”
  A konie nasze parchate, cale w pianie i “kozaki” nie słuchali rozkazów – no bo bezpłatnie zechce zginąć któż?

  I wyszedł Katz: – “Shalom Bratcy Kozaki!” – Ordery dam, kto ze mną pójdzie w boj
  A kto się już wykupił od ataku – Podwoził będzie ten pociski nam

  Nie uwierzyliśmy w jego to bajanie – Tam kulomiot, a kto u nas gieroj?
  Nasz Rabinowicz skrył się w lazarecie – Mówiąc: – “raniono mnie dokładnie w “giemorojd”(hemoroidy)

  I wrogów na nas spadła wprost lawina. – Rzędy bagnetów, kul ołowianych szkwał
  My tak bronilim naszego rabina, że on nam zniżkę na naboje dał

  No wróg zbyt silny i w mig rozwalił nas. – Ledwo zdążyliśmy rozprzedać cały obóz nasz
  I wszyscy my.. “poszli w antysemity” – tak uratowaliśmy swą żydowską dupę oraz twarz..

  Grupa “СЛОБОДА” wygląda mi bardziej na kabaret, ale w tym co robią, są świetni :))
  – Piosenka jest pastiszem – satyrą.. i mówi o tym, jak Żydzi postanowili zrobić “powstanie w Birobidżanie” (Birobidżan – Autonomiczna Żydowska Republika na Dalekim Wschodzie..) i zostać kozakami – i jak im to wyszło :)))
  ……………………………………………………………………………………………………………………………

  Polubienie

 23. Bandyci nie rezygnują…

  „Dziś przed kamerami CNN Henry Kissinger powiedział, że wydarzenia na Ukrainie to amerykańskie preludiom do tego co chcą amerykanie zrobić w przyszłości w Rosji… Natomiast obywatel USA i rezydent RFN-u, Kliczko oświadczył, że Ukrainę czeka wojna domowa. Bojówki na Ukrainie ćwiczą walkę z wojskiem i policją… Innymi słowy następuje realizacja zlecenia USA, do wariantu jugosłowiańskiego na Ukrainie…”
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/02/03/narodowa-slowianska-ukraina-przechodzi-do-kontrnatarcia/#comment-46168

  Przypominam – Kissinger to podkomendny Rockefellera. Za kierowanie puczem Pinocheta ścigany listem gończym wystawionym przez władze Hiszpanii i Francji bandyta bezkarnie porusza się po świecie, także po zachodniej Jewropie. Próba doprowadzenia do aresztowania go w Irlandii spaliła na panewce – policja odeskortowała bandytę na lotnisko.

  http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2010/05/versuch-henry-kissinger-in-dublin.html

  W marcu 1985 Kissinger towarzyszył Rockefellerowi w wizycie globalistów na Kremlu, kiedy to zaproponowali oni Gorbaczowowi „demokratyzację” Polski i dopuszczenie do sejmu 1/3 posłów Solidarności (globalna sitwa popierała Solidarność – dlaczego?). Magdalenka i okrągły stół były żydowskim spiskiem realizującym plany globalistów – „opozycji” przyznano 1/3 miejsc w sejmie – zgodnie z planem globalistów.

  Dzisiaj bandyci organizują zamach na Ukrainę. Każdy kto w sposób aktywny – choćby tylko poprzez głoszenie poparcia dla agentury banksterów rozrabiającej na majdanie – wspiera banksterską rewolucję – jest agentem banksterów.
  Przerażające jest dla mnie to, że Białczyński już od tygodni żyły z siebie wypuwa wspierając słownie banksterski zamach na wolność Ukrainy. Przy okazji wspiera on banderowców.
  Dlaczego „Słowianinowi” i „wolnemu człowiekowi” Białczyńskiemu tak zależy na tym, aby Ukrainę wydać w łapska banksterów?
  http://bialczynski.wordpress.com/aktualnosci/3-01-2014-ukraina-w-ogniu-milczenie-pop-propagandowych-mediow-zyczenia-dla-wolnej-ukrainy-od-ruchu-wolnych-ludzi-wolnej-polski/
  Dyskusję u tego agenta zmonopolizowała żydowska agentura i użyteczni idioci wspierający banksterską „rewolucję”. Jego blog stał się jawnie agenturalną tubą propagandową banksterów.

  Polubienie

 24. “Dziś przed kamerami CNN Henry Kissinger powiedział, że wydarzenia na Ukrainie to amerykańskie preludiom do tego co chcą amerykanie zrobić w przyszłości w Rosji…” – niech lepiej uważają, aby polityka która stosują obecnie wobec Rosji, Ukrainy, Białorusi, Bliskiego wschodu, Afryki północnej i innych części świata nie obróciła się przeciwko nim i nie wróciła bumerangiem tam skąd przyszła czyli z banksterskiego zachodu. Chociaż dziwię się trochę że takie kraje jak Rosja, Białoruś, Iran, Chiny, Wenezuela czy inne kraje nie stosują podobnej taktyki co banksterzy i nie inicjują kolorowych rewolucji, zamieszek, zamachów stanu, wojen domowych, nie destabilizują krajów zachodnich, taka polityka mogła by powodować wiązanie części sił syjonistycznych banksterów na terytoriach państw kontrolowanych przez nich co chodz trochę odciążyło i zabezpieczyło by takie kraje jak Rosja czy Ukraina. Oczywiście tak czy inaczej wybuch chaosu na zachodzie i jego upadek jest kwestią czasu, to się stanie prędzej czy pózniej, problem tylko w tym że nie wiadomo co będzie efektem tego upadku, czy wraz z upadkiem cywilizacji zachodniej i związanym z tym chaosem upadną banksterzy i wtedy będzie szansa żeby to posprzątać i zacząć wszystko od początku, czy raczej upadnie cała ziemska cywilizacja wraz z zachodnią i powstanie planowany od dłuższego czasu odpowiednio wielki chaos który banksterzy będą mogli przeczekać w bezpiecznym miejscu odpowiednio długo(Patagonia?) i objawić się ludzkości jako zbawcy i zaproponować rozwiązanie problemów które sami stworzyli w postaci rządu światowego? i teraz problem w tym czy ludzkość da się nabrać na ten plan z wywołaniem kontrolowanego chaosu którego to realizacja już się rozpoczęła?

  Polubienie

  • „Chociaż dziwię się trochę że takie kraje jak Rosja, Białoruś, Iran, Chiny, Wenezuela czy inne kraje nie stosują podobnej taktyki co banksterzy i nie inicjują kolorowych rewolucji…”

   Przynajmniej jeśli idzie o Rosję, byłoby to np. w Polsce b. trudne. Jakakolwiek organizacja wspierana przez nią natychmiast ogłoszona by została „ruską agenturą”, zostałaby zdelegalizowana a jej liderzy albo wylądowaliby w więzieniu, albo zająłby się nimi mossadowski seryjny samobójca. Wywiad rosyjski tępiony jest obecnie jak CIA w czasach PRL.
   Przypomnę sprawę prowokacji przeciwko Oleksemu – sfabrykowano „dowody” na to, że jest ruskim agentem i choć nic mu nie udowodniono – musiał podać się do dymisji. Nawet wszechwładna rzekomo w Polsce ruska razwiedka go nie uratowała. A gdy prezydęt Kalkstein/Kaczyński w Telawiwie spotkał się z szefem Mossadu – nikt nie domagał się jego dymisji.
   Kraje pod banksterską okupacją są totalnie inwigilowane przez mossadopodobne służby, które w zarodku tłumią próby samoorganizowania się antybanksterskiej opozycji. Jak myślisz – dlaczego ABW i policja – z polecenia warszawskiej prokuratury – zastrasza mi rodzinę?
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/05/terror-psychiczny-uprawiany-przez-abw/

   A tym bardziej żydo-służby zwalczają ew. wpływy krajów, które wymieniłeś.

   Zastanawia mnie, dlaczego nie założysz własnego blogu. Masz bardzo dobre rozeznanie – powinieneś o tym pisać nie tylko w komentarzach.

   Polubienie

 25. Wiem o tym że ewentualna organizacja w Polsce założona i wspierana przez Rosjan zostałaby natychmiast zamknięta, zdelegalizowana, oskarżona o agenturalność, zlikwidowana a jej przywódcy osadzeni w więzieniu, niemniej jednak Rosja i inne kraje napadane przez banksterów muszą się jakoś bronić, nie mogą wiecznie grać w defensywie i prowadzić politykę powstrzymywania i odstraszania bo prędzej czy pózniej skończą jak Syria, Libia czy aktualnie Ukraina której władze pozwoliły na panoszenie się po kraju agentury banksterów i jego demolowanie. Jeśli chodzi o ewentualne próby wywoływania kolorowych rewolucji przez Rosję, Iran, Chiny czy Wenezuelę w państwach kontrolowanych przez banksterów chodziło mi raczej o połączone ze sobą i skoordynowane operacje wywiadów tych państw żeby efekt był lepszy, połączonej operacji służb specjalnych tych państw trudniej było by się banksterom oprzeć banksterzy i ich wywiady nie są niezwyciężone i aż takie silne jak się powszechnie sądzi, chaos musiałby ogarniać nie tylko Polskę ale cały zachód i inne kraje kontrolowane przez nich. Oczywiście ja tylko teoretyzuje.
  To że twoją rodzinę zastrasza ABW i policja to moim zdaniem nie świadczy o potędze wywiadów i innych służb kontrolowanych przez banksterów a raczej o tym że się ciebie zwyczajnie boją. Boją się że to co robisz może potencjalnie się rozwinąć w ruch który mógłby im zagrozić. Ja podejrzewam że służby na bieżąco obserwują to co dzieje się w internecie, co ludzie piszą na blogach, forach i innych stronach internetowych, podejrzewam że zbierają informację o komentujących i właścicielach blogów/forów i sporządzają listy ludzi którzy mogliby im zagrozić a którzy pójdą do odstrzału w pierwszej kolejności w razie ustanowienia globalnego rządu. Banksterzy po prostu dążą do ponownej likwidacji elit intelektualnych które właśnie się ponownie pomału tworzą między innymi przy pomocy internetu.

  Polubienie

 26. „Zastanawia mnie, dlaczego nie założysz własnego blogu. Masz bardzo dobre rozeznanie – powinieneś o tym pisać nie tylko w komentarzach.” – od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym, ale nie wiem czy poradziłbym sobie z tym. Jeśli chodzi o komentarze to prawdę mówiąc twój blog oraz WPS są jedynymi na których piszę od niedawna komentarze, wcześniej tylko ograniczałem się do przeglądania różnych stron i blogów, forów ale nie komentowałem ich. Właściwie to że tutaj trafiłem to zasługa blogu Astromarii, to był blog który śledziłem prawie od początków jego powstawania, wielu ciekawych rzeczy się tam dowiedziałem, otworzyłem oczy na wiele spraw i zobaczyłem że można myśleć o świecie po swojemu a nie w sposób politycznie poprawny. Oczywiście nigdy go nie komentowałem ale jak ktoś nie czytał go jeszcze to polecam.

  Polubienie

  • Jeśli ja – komputerowo-informatyczny ignorant sobie poradziłem – poradzisz sobie i ty. Powinieneś pisać.
   A Astromarię znam od lat i b. ją sobie cenię. Zaglądam do niej niekiedy i ona do mnie też.

   Polubienie

 27. Nie wiem czy znacie ten filmik, na wszelki wypadek zamieszczę:


  Pod powyższą oceną sytuacji na Ukrainie podpisuję się bez większych zastrzeżeń. Zabolało mnie jedynie – i to mocno – gdy Nowikow mówił o konieczności wzajemnej pomocy i solidarności narodów słowiańskich – i nie wspomniał o nas. Ale nie dziwię się temu – rodzimowiercy u nas są na ogół apolityczni, „Słowianin” Białczyński to agent banksterów, a miliony odmóżdżonych Polaków i cała agenturalna władza popiera żydo-majdan.

  Na jeszcze jedną sprawę zwróciłem uwagę – Gorbi jest tak hołubiony na zachodzie, bo wydał ZSRR i Rosję na rozgrabienie żydowskim oligarchom. Ale dlaczego tak samo nie hołubi żydo-propaganda Jaruzelskiego? Wszak to on dopuścił do żydowskiego spisku – Magdalenki i okrągłego stołu. Jego ciągają po sądach, urządzają mu co rok pikiety pod domem. A on tylko rozwalił żydo-watykańską Solidarność. I choć wtedy, w grudniu 1981 jako opozycjonista sam wylądowałem w obozie dla internowanych dzisiaj uważam, że Jaruzelski postąpił w grudniu 81 słusznie.
  opolczyk

  Polubienie

 28. Eh, wróciłem tylko co z uczelni i już mnie atakuje ta ukraińska nagonka…

  Wchodzę na (tego cholernego) Facebooka – sterty wpisów popierających robienie rozróby na Ukrainie. Wkrótce wraca ojciec skądś, włącza szczekaczkę która drze się na cały dom i ogląda propagandę 24/7 z zapartym tchem jakby to był jakiś serial, wydzierając się wniebogłosy że ludzi zabijają. No i standardowo po raz kolejny zostałem zwyzywany od komunistów…

  Wiem, że to jest mój ojciec, i dzięki niemu mam gdzie mieszkać i mam co zjeść zanim pójdę pracować zawodowo. Ale krew mnie zalewa słysząc bajdurzenie o tym, że to oddolny zryw, a wybory na Ukrainie zostały zafałszowane (no bo Ukraina nie należy do UE – to wybory muszą być fałszywe!). Powtarza też kłamliwą propagandę, że kraje nie należące do UE to azjatyckie kraje 3 świata gdzie króluje bieda i zacofanie, co przypomniało mi dość tendencyjny plakat z napisem „Chcesz być w Europie czy w Azji?” kolportowany u nas około 2004 roku. A jak wspomnę cokolwiek o żydach w aparacie władzy ZSRR to wyśmiewa mnie od oszołomów, bo w końcu to „ruskie” mordowali naszych w Katyniu. Coś dziwnie te „ruskie” się nazywali, skoro nazwiska kończyły się na „-man” itp., a dekady po masakrze w lesie katyńskim chwalili się tym w koszernych gazetkach… ciekawe.

  Z drugiej strony pożarłem się z kolegą, który kisi się w Anglii, a macha szabelką przez internet w kierunku Lwowa i Wilna, twierdząc że bez nich Polska nie będzie silna. I co w obecnej sytuacji zajęcie tych miast da, skoro w Polsce mamy (za przeproszeniem) pierdolnik? Co nam da zajęcie tychże, skoro nie możemy korzystać z bogactw obecnego terytorium, despotycznie rządzonego (i szabrowanego) przez bandę z Magdalenki? Pozwolę, że przytoczę kilka wypowiedzi:

  „Tego, żeby Polska była Polską i krajem który coś znaczy na arenie międzynarodowej, a bez Wilna i Lwowa to jesteśmy cieniem Księstwa Warszawskiego, a nie III Rzeczypospolitą.”

  „Litwa to niech lepiej Wilno odda bo Piłsudski wciaż się w grobie przewraca.” (ałć! Kult Piłsudskiego wg. mnie niewiele różni się od kultu jednostki Stalina, papierzaka JP2, czy innego Kima!!)

  „Co do Pomorza ani Szczecin ani Gdańsk nie są zadowolone z bycia w Polsce”

  Krew mnie zalewa patrząc na takie wypowiedzi… O ile na co dzień się normalnie dogadujemy w różnych sprawach, to kwestie polityczne nas dzielą bardzo. O ile ktoś potrafił w końcu pogodzić się z tym, że do kościoła nie chodzę od przeszło 2008 roku (choć babcia mi z początku nawrzucała od bezbożników), to nikt nie wybaczy mi braku poparcia dla „szerzenia demokracji”, i zwyzywa od komunistów, po prostu nikt. Jestem pewien że za moment mój tata mi wparuje do pokoju „chwaląc się” ilością trupów w walkach ulicznych.

  Ale wystarczy przekopać internet i już można znaleźć wypowiedzi sprzeczne z reżimową propagandą, nawet na takich z pozoru durnych serwisach obrazkowych jak kwejk.pl:

  http://kwejk.pl/obrazek/2012189/majdan.html

  „Zamieszki na Ukrainie i w Tajlandii – z Monsanto w tle
  Potężny koncern GMO, Monsanto, wspólnie z międzynarodowym złodziejem, George Sorosem, należą do najważniejszych graczy obecnego kryzysu politycznego na Ukrainie i w Tajlandii.
  Prezydent Janukowicz zastopował rozmowy z Unią Europejską, gdy stało się dlań jasne, że Ukraina ma być potraktowana jako pole ekspansji frankensteinowskich “upraw” Monsanto, wypierających prawdziwe zboża i odbierających Ukrainie pozycję spichlerza Europy Wschodniej.
  Podczas gdy Ukraina jest spichlerzem Europy, Tajlandia jest “miską ryżu” dla Azji. Premier Yingluck Shinawatra sprzeciwił się planom Monsanto wprowadzenia do swego kraju genetycznie modyfikowanych odmian ryżu, widząc co stało się w analogicznej sytuacji na Haiti, gdzie rodzima produkcja została zdziesiątkowana. I natychmiast Bangkok stał się powtórką Kijowa – zdalnie sterowany motłoch zażądał odejścia Yinglucka.
  Spontaniczne zamachy stanu na Ukrainie i w Tajlandii są starannie planowane w gabinetach na Wall Street, finansowane przez Monsanto, wspierane logistycznie przez CIA i wspomagane przez partie “Otpor”, CANVAS, “Otwarte Społeczeństwo” Sorosa i sieci agitatorów Narodowej Fundacji na rzecz Demokracji.
  Być może nadszedł czas, aby postawić przed sądem Sorosa, STRATFOR, Monsanto i innych za mieszanie się do amerykańskiej polityki zagranicznej, czego zabrania tzw. Logan Act?”

  „Andrzej Kubiak Propaganda TVN (i ogólnie polskiej telewizji) tak mocno przeżarła ci mózg, że już nie ma dla ciebie ratunku.

  Więc zacznę, w żadnym kraju UE nie znam przypadku aby protestanci strzelali z broni palnej (głównie myśliwskiej) do policjantów.

  Początkowo więcej rannych i zabitych było po stronie policji

  Po stronie policjantów stoją też normalni ludzie (daje do myślenia, co?)

  Krym i parę większych miast wschodniej Ukrainy zapowiedziały że odłączą się gdy tylko Ukraina wejdzie do Unii.

  Czemu nie pokazują innych miast? A no dlatego, że nic się tam nie dzieje, na majdan zwożeni są ludzie skąd tylko się da, a większość to bezdomni i bezrobotni.

  Polecam też udanie się na ukraińskie fora, tam bardzo ładnie klaruje się obraz stosunku Ukraińców do tego co się dzieje na majdanie.

  Polecam dowiedzieć się na czym bazuje gospodarka Ukrainy (szczególnie wschodniej). Jak dla mnie to powinni wielkim murem oddzielić wschodnią i zachodnią część.”

  Akurat ostatniego zdania drugiej wypowiedzi nie popieram ani trochę, gdyż jest to jawne poparcie dla scenariusza a’la Jugosławia, gdzie naszczuto na siebie różne grupy etniczne i zrobił się z tego krwawy kocioł.

  Polubienie

 29. M.P. “Preki”
  Mam u siebie w domu i otoczeniu podobną sytuację, po prostu nie idzie się za Chiny ludowe dogadać, tak bardzo są zaślepieni propagandą telawizyjną, ambonalną i wszelką inną, nie dociera kompletnie nic, a jak już dociera to tylko na chwilę a potem zasiadają przed telewizor i po wszystkim. Do tego jeszcze ta ich chora histeryczna rusofobia i wściekły antykomunizm mnie dobija, po prostu to co gadają szczekaczki jest dla nich ważniejsze, słuszniejsze i prawdziwe, w ogóle nie dopuszczają jakichkolwiek możliwości manipulacji, z mediów w ich przekonaniu płynie tylko prawda. Kiedy ja do nich gadam nie wierzą mi i wyskakują z takimi argumentami – „a bo w Rosji, Białorusi, Ukrainie jest korupcja i nikt tam się z ludziami nie liczy” – mówią tak jakby na zachodzie korupcji nie było i tak jakby na zachodzie ktokolwiek szanował prawa człowieka, albo mniej wiecej takie coś – „na Ukrainie protestują biedni ludzie którzy chcą żyć w lepszym kraju” – piękni mi biedni ludzie rzucający butelkami z benzyną, demolujący i podpalający własny kraj za banksterskie srebrniki. W ogóle w ich przekonaniu kłamały tylko media komunistyczne a zachodnie są prawdomówne no ale czego się można spodziewać po ludziach wychowanych na propagandzie radia wolnej jewropy. Z resztą jeśli chodzi o komunę to dla nich to tylko i wyłącznie było „złodziejstwo i dostawy do ruskich” w sensie że w PRL-u był kryzys bo wszystko szło do ruskich, a ludzie kradli jak cholera, no ale o kim to świadczy, a no o społeczeństwie, tych różnych katolicznikach i pobożniakach dla których przykazanie – nie kradnij – obowiązywało tylko 2 metry od kościoła.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.