Katolicyzm i hitleryzm – co je łączy

.

rzymska szubienica i trupia główka

.
Maksym Krautz-Rock związany z gadzinówką w dyskusji na WPS odnośnie mojego programu dla słowiańskiej Polski napisał:

„Przecież to jest żywcem zerżnięty program NSDAP tylko dostosowany do warunków polskich. Niech się tam jeden z drugi pierdalnie w głowę, wyjdzie ze swojej piwnicy. Albo lepiej nie, zostańcie w piwnicach i nie wychodźcie do ludzi, tak będzie dla nas wszystkich lepiej. Słowianie TAK, bełkot debila NIE.”

Z jego profilu wynika, że jest żydem – wyznawcą judaizmu.
https://www.facebook.com/people/Maksym-Krautz-Rock/100001547228053

Nie zdziwił mnie jego komentarz, gdyż polskojęzyczni żydzi – wyznawcy judaizmu – na równi z katolikami, ich „młodszymi braćmi w wierze” nienawidzą Słowian i Słowiańszczyzny. Gdyż jest ona odrzuceniem żydzizmu obojętnie jakiego chowu. I dlatego podobnie jak katolicy żydzi tacy jak Krautz-Rock stawiają pogańską Słowiańszczyznę obok żydo-hitleryzmu, aby ją opluskwić, zeszmacić i zdyskretytować. I dlatego właśnie żyd-wyznawca judaizmu – związany z gadzinówką Zionzeitung GW, Maksym Krautz-Rock tak zareagował na mój program. Nazwał go programem zerżniętym z NSDAP. Katolicy natomiast często powtarzają, że żydo-hitleryzm był „pogański”, aby odwrócić uwagę od tego, że był on żydo-chrześcijański.
W tym miejscu pomijam to, że żydo-hitleryzm zdominowany był przez Żydów. Przypomnę tylko, jak napisał w wierszu nie ukrywający własnych żydowskich korzeni Julian Tuwim:

“Item aryjskie rzeczoznawce,
Wypierdy germańskiego ducha
(Gdy swoją krew i waszą sprawdzę,
Wierzcie mi, jedna będzie jucha)”

Pomijam to, że co najmniej współautorem  „Mein Kampf” był katolicki zakonnik „ojciec” Bernhard Rudolf Stempfle.

Pomijam fakt, że wybranym przez Hitlera patronem NSDAP był zabójca Słowian, gorliwy ultrakatolik Albrecht Niedźwiedź – jeden z organizatorów i dowódców bandyckiej „krucjaty połabskiej„, której zamiarem był podbój przez żydłactwo słowiańskich plemion i ziem.
.

Albert_I_of_Brandenburg

.

Niestety do tej haniebnej i bandyckiej krucjaty przyłączyli się książęta piastowcy – zdrajcy i renegaci.

Pomijam fakt, że Hitler był gorliwym wielbicielem jezuitów i kk, o czym świadczą jego słowa z rozmowy z Hermannem Rauschningiem (propaganda katolicka okrzyczała książkę Rauschinga „Co mówił mi Hitler” fałszerstwem):

“Nauczyłem się bardzo dużo od zakonu jezuitów. Aż po dziś dzień nic nie było tak potężne, jak hierarchiczna organizacja KRK. Zaadaptowałem wiele z tej organizacji do swojej własnej partii. Zdradzę ci pewien sekret, zakładam ‘zakon’, a w nim wychowam młodzież która zadrży podstawami świata.””

Pomijam fakt, że „Rasa panów” odpowiadała ideologii zarówno „narodu wybranego” jak i „nowego narodu wybranego”.
Pomijam fakt hierarchicznej struktury katolicyzmu i III Rzeszy z nieomylnym papieżem/führerem na czele.

Szukałem w internecie zdjęć pogańskich kapłanów, żerców czy szamanów w armii Hitlera. Co by świadczyło o pogańskości III Rzeszy. Nie znalazłem takowych. Znalazłem natomiast inne zdjęcia.

Pozwólmy im mówić…

https://i0.wp.com/www.eioba.org/files/user25620/a168132/1hitler.jpg
https://i0.wp.com/schlamassel.blogsport.de/images/PapstPiusHitler.jpg
https://i1.wp.com/i1.ytimg.com/vi/luR011VCjDk/hqdefault.jpghttps://i0.wp.com/www.geschichteinchronologie.ch/eu/3R/GERMANENFURZ-d/1933-12-10-bischof-Friedrich-Coch-m-hitlergruss-f-Hitler-Dresden.jpghttp://pravdatvcom.files.wordpress.com/2012/12/vatikan-nazi-regime.jpg?w=400

https://i1.wp.com/i43.photobucket.com/albums/e372/tlthe5th/nazi-vatican/30hitlergovernment.jpg

 

 

 

czapka 1czapka3

kapelan1kapelan2kapelan3kapelan4

mundur1mundur3mundur4

.https://i1.wp.com/www.eioba.org/files/user25620/a168132/msza_swieta_SA.jpg

.
.

Myślę, że wystarczy.
Większość zdjęć pochodzi z forum:
http://rebelya.pl/forum/watek/64467/
.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

30 komentarzy do “Katolicyzm i hitleryzm – co je łączy

 1. No cóż, czyż ich plemienny bożek Jehowa nie był z nimi?!

  Był! Jak najbardziej! „Gott mit uns”! Tak mieli na klamrach!
  opolczyk

  Polubienie

 2. Ostatnio spowodowałem, że pewien ksiądz miał minę typu „pan karp”. Coś mi tam ględził o wyższości jego religii itd, a ja mu rzekłem, że Słowianie byli pierwsi. On, że niby jakim cudem…to mu powiedziałem w ich własnym stylu. „Na początku było słowo…a słowo ciałem się stało. Tym ciałem pochodzącym od Słowa był pierwszy Słowianin” 🙂

  Polubienie

 3. „Katolicyzm i hitleryzm – co je łączy”

  – proste pytanie. Oczywiście iż ten jeden, jedyny w swoim rodzaju, święty, natchniony i niepokalanie objawiony masom JUDAIZM. Od żydów i ich satanistycznej ideologii się wszystko zło na tej ziemii zaczęło (znane jako nieustanny DRANG NACH SLAVE). A Mein Kampf to tylko streszczenie talmudu czy tory. Taki „wyciąg dla opornych” gojów (Niemców pędzonych jak bydło do walki o wielką rzesze semicką) by mieli z czym się identyfikować i za co umierać (w zastępstwie rajów, hurys, nieprzebranych bogactw i innych mamideł jakimi się wabi innych frajerów do wojowania przeciwko swoim braciom a w interesie żydowskiego zwyrodnialca yahwe).

  Polubienie

 4. Jak zostali obecni Niemcy wykastrowani ? Tu macie jeden z wielu przykładów. Arminiusz wielki wódz plemion Germańskich pod którego dowództwem plemiona Germańskie w roku 9 naszej ery pokonały kilka Rzymskich legionów w Lesie Teutoburskim…Podobnie jak u nas co roku odbywają się inscenizacje zwycięstwa pod Grunwaldem nad Krzyżakami tak samo i w Niemczech co roku robią tam inscenizację zwycięstwa nad Rzymianami ale z jednym wyjątkiem – nie ma tam żadnego Niemca ubranego i identyfikującego się z Arminiuszem i plemionami Germańskimi. Wszyscy przebierają się w stroje Rzymskich legionistów. Polityczna poprawność i okupacja syjonistyczna zabroniła obecnym Niemcom świętowanie zwycięstwa nad Rzymianami i bycia dumnym z dorobku swoich pogańskich przodków . Jak chcecie zobaczyć na własnej skórze skrajnie wykastrowany, spolegliwy, politycznie poprawny Naród to Niemcy są tego dobitnym przykładem .Ten Naród stacza się w moralną przepaść i to niestety przychodzi do Polski i chce się rozlać na normalną jeszcze Rosję, Ukrainę, Białoruś. Jednak ZSRR miał racje budując Mur Berliński – pomyślcie nad tym ! Handlować z sąsiadami trzeba ale nie wpuszczać żadnego debila zachodniego aby tu w Polsce i na wschodzie siał zgniliznę moralną i swoje politycznie poprawne brednie!

  Polubienie

  • Niemcy nigy nie uważali się za potomków Germanów tylko za kontynuatorów Cesarstwa rzymskiego więc co w tym dziwnego, że utożsamiają się z Rzymianami a nie ich wrogami?
   Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego od początku uważało się za kontynuację i odrodzenie Rzymu nawet za Hitlera sztandary były wzorowane na Rzymskich. Niemcy nigdy też nie mieli nic wspólnego z Germanami czyli mieszkańcami Germanii gdzie większość mieszkańców to Słowianie. Owszem całkiem niedawno na bazie romantyzmu pojawił się tam Teutoński mit (z Anglii) a Teutonów błędnie zaczęto utożsamiać z Germanami (zapewne z politycznych przyczyn) ale nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością bliżej niemcom do Galów niż Teutonów choć ogólnie stanowili od początku mieszankę różnych ludów w tym Hunów, którzy ich zdominowali bardziej uzasadnione było by nasze utożsamiania się z Germanami niż Niemców. My określamy się współcześnie mianem Słowian, ale też nie jest to do końca poprawne bo powinniśmy się określać mianem Wenetów jeśli już Słowianie i Antowie to ludy, które wyodrębniły się z Wenetów i wędrowały na południe docierajac aż do Grecji zresztą nawet w średniowieczu nazywano nas jeszcze Wenetami a w niktórych językach nazwa ta funkcjonuje do dziś. Nie jesteśmy więc Słowianami tylko Wenetami mieszkańcami dawnej Germani a więc Germanami podczas gdy niemcy nimi nie są więc niby czemu mieli by się z Germanami utożsamiać? Oczywiście znaczna część niemców wywodzi się od Słowian Połabskich i ci mogli by się utożsamiać z Germanami czy Słowianami, ale ponieważ utracili język i obyczaje również utożsamiją się z Rzymem a nie Germanią.

   Polubienie

 5. Jeśli chodzi o współpracę kościoła z Hitlerem to najlepiej walić po oczach owieczkom wypowiedziami funkcjonariuszy kościoła i III Rzeszy

  Polubienie

 6. Cały Hitleryzm to istny Talmud z rasą Panów, przestrzenią życiową i podludźmi Słowianami. Niemieckie masy aż dziw bierze szły za Hitlerem na rzeź. Syjonisci trzeba przyznać nieźle ogłupili i wykorzystali naiwnych Niemców i wiele na tym zyskali – patrz Palestyna, wieczne samoponiżenie goi za swój antysemityzm i strumień pieniędzy/broni od Niemców.

  Polubienie

 7. A oto garść cytatów z Deshnera na temat katolicko – nazistowskiej współpracy

  „Masy chrześcijańskie… szły za tymi chrześcijańskimi politykami
  jak owce na rzeż”
  Ernst Kań Winter

  „W pierwszych dniach w Austrii następowały jedna
  wiernopoddańcza deklaracja po drugiej, a pierwsi do tego byli:
  stary przywódca socjalistów Karl Renner, kardynał Innitzer i
  reszta katolickich biskupów oraz najwyższej rady Kościoła
  ewangelickiego.”
  Friedrich Glum

  „Z najgłębszego przekonania i z wolnej woli oświadczamy, my
  niżej podpisani biskupi austriackiej prowincji kościelnej… Z
  radości uznajemy, że ruch narodowo-socjalistyczny dokonał i
  nadal dokonuje wybitnych osiągnięć, w dziedzinie budowania
  gospodarki oraz polityki społecznej dla Rzeszy niemieckiej i
  narodu, mianowicie dla jego warstw najbiedniejszych…”
  Kardynał Innitzer, książę, arcybiskup Waitz, biskupi
  Hefter, Pawlikowski, Gfóllner i Memelauer

  „Chrześcijańskie zaś Kościoły i państwa przyglądają się tej
  ohydnej rzezni ludzkiej i bezwstydnie jawnej wyprawie
  zbójeckiej, i milczą. Rzym także milczy. Ludziom
  odpowiedzialnym brakuje odwagi, aby w imię Chrystusa
  wykrzyknąć «non licet» w obliczu tych szatańskich wyczynów w
  Abisynii. Tak mści się dwoistość postawy zachodząca między
  nauczaniem a czynem. Kościół zaś staje się przez to w oczach
  wielu przedmiotem szyderstwa i ciężkiego zmartwienia.”
  Katolicki teolog moralny Johannes Ude

  Ale Rzym nie milczał. Wprost przeciwnie. Mussolini w 1938
  roku wypowiadał się „z uczuciem najgłębszej wdzięczności” na
  temat „efektywnej współpracy duchowieństwa w wojnie
  abisyńskiej… mam na myśli głównie te przykłady patriotyzmu,
  jakimi wykazało się wielu włoskich biskupów, gdy przekazywali
  swe złoto miejscowym organom partii faszystowskiej, oraz
  księży, którzy umacniali w narodzie włoskim wolę oporu i
  gotowość do walki”.
  Corriere della Sera

  „Niechaj płonące kościoly Hiszpanii, niechaj mnóstwo przelanej
  tam krwi, niechaj straszliwe potwornosci, jakie tam popełniano,
  skłoni nas do szukania winnych tam, gdzie oni się faktycznie
  znajdują, mianowicie w naszych wlasnych szeregach.” „Na
  przedstawicielach Kościoła katolickiego, jak wynika z tego, co
  wyznali kardynał Gomo i jezuita ojciec Marina, spoczywa
  potwornie wielka odpowiedzialność i wina.”
  Katolicki teolog moralny Johannes Ude

  „W sercu swym nosisz ogień apostoła i dłonie twoje muszą być
  narzędziem Boskiej wszechmocy…”
  Z regulaminu rebeliantów generała Franco

  „Tak zwany określany by+ przez jego
  przywódców i Kościół od pierwszego dnia jako . Ta «chrześcijańska krucjata»
  cieszyła się pewnym poparciem ze strony poganina Hitlera i
  bezbożnika Mussoliniego. Około 150 tysięcy muzułmańskich
  najemników z Maroka i w najwyższym stopniu wątpliwa
  moralnie Legia Cudzoziemska dopełniają świętości tej krucjaty.”
  Charles Duff

  Z początkiem stycznia 1938, wspaniały oddział
  prałatów i księży, pod kościelnymi chorągwiami, pomaszerował do grobu
  Nieznanego Żołnierza — księża i żołnierze! — i do pomnika „bohaterów
  poległych w rewolucji faszystowskiej”. Następnie 72 biskupów i 2340
  proboszczów udało się do Palazzo Venezia, entuzjastycznie oklaskując
  Mussoliniego, arcybiskup Nogara zaś oznajmił w przemówieniu: „Duce!
  Wygrałeś tyle bitw, wygrałeś także bitwę o zboże. Prosimy Pana, aby Cię
  wspomagał i pozwolił Ci wygrywać wszystkie bitwy, jakie mądrze i energicznie
  prowadzisz dla powodzenia, wielkości i sławy chrześcijańskiej Italii.” Po
  czym zabrał głos proboszcz Menossi: „Ekscelencjo! Księża włoscy błagają dla
  Ciebie, dla Twego dzieła jako odnowiciela Włoch i założyciela państwa, dla
  rządu faszystowskiego o blogosławieństwo Pana, o wieczny, chwalebny blask
  rzymskiej mądrości i cnoty, dziś i zawsze. Duce! Słudzy Chrystusa, ojcowie
  ludu, z oddaniem składają Ci cześć. Błogosławią Cię. Przyrzekają Ci wierność.
  W pobożnym natchnieniu, głosem i z serca narodu wołamy do Ciebie: Niech
  „żyje Duce!” Zgromadzeni zaś biskupi i księża stojąc podnieśli grzmiący okrzyk:
  „Duce! Duce! Duce!”

  „Cieszymy się z wielkości, rozkwitu i dobrobytu Niemiec i
  fałszem byłoby twierdzenie, jakobyśmy nie chcieli Niemiec
  kwitnących, wielkich i potężnych.”
  Pius XII 25 kwietnia 1939

  Polubienie

 8. A tu jeszcze jeden cytat:

  „Do najbardziej odpowiedzialnych za tragedię mojego kraju
  należy Watykan. Zbyt póżno uświadomiem sobie, że
  prowadziliśmy politykę zagraniczną, służącą jedynie
  egoistycznym celom Kościoła katolickiego.”
  Polski minister spraw zagranicznych płk Józef Beck

  Na Becka bym uważał. Był krypto-żydem. Brał też udział w zamordowaniu generała Zagórskiego.
  http://www.koreywo.com/Ratajczak/szlachtowanie_generala_zagorskie.htm
  opolczyk

  Polubienie

  • To prawda,Beck był zdrajcą.Ale tu miał rację.Szkoda tylko że „tak późno to sobie uświadomił”I każdy z nich stosować może własnie taką wymówkę będąc wiernym sługą Watykanu.

   Polubienie

 9. „Nie chcemy nadużywać słowa wierność tak samo jak słowa
  Bóg… Wierność za wszelką cenę niech będzie waszym hasłem!…
  Wierny spuściżnie zmarłych! Wierny swym towarzyszom!
  Wierny swemu przełożonemu! Wierny Fuhrerowi i Naczelnemu
  Dowódcy Wehrmachtu!… Przysięga wierności, którą złożyliście
  Fuhrerowi i Naczelnemu Dowódcy Wehrmachtu w godzinie
  zaprzysiężenia i niewzruszenie przenieśliście ją przez wszystkie
  fazy tych gigantycznych zmagań, w godzinie ostatecznego
  zwycięstwa doczeka się najświetniejszego ukoronowania… Oby
  w tym dopomógł Wam Bóg wierny i pobłogosławił Was…”
  Katolicki biskup polowy Wehrmachtu w liście
  pasterskim z 15 sierpnia 1942 r.

  „Iluż to żołnierzy leżących na polu bitwy we własnej krwi
  odchodzi z uśmiechem do wieczności!” — „Z uśmiechem
  kroczymy drogą ofiarną… bo i Chrystus poniósł śmierć w
  nieprzeniknionej, niepojętej głębi.” — „Tak od czasu Kalwarii
  każdy zgon chrześcijański, a zwlaszcza zgon wiernego przez
  wiarę żołnierza, otacza tajemniczy blask, blask podobieństwa
  krzyżowego, a tym samym chrześcijańskiego heroizmu i
  wiecznej wspaniaości wielkanocnej u Ojca.” — „Na śmierci
  bohaterskiej naszych poległych spoczywa coś z tego, co Murillo
  tak wzruszająco przedstawił na obrazie: brzask wiekuistego
  przemienienia. ..”
  Z kazań katolickich kapelanów Wehrmachtu za
  Hitlera

  Tak stało w Katolickim Modlitewniku i Śpiewniku
  Wojskowym z 1940 roku: „Pobłogosław, Boże, wojsko niemieckie, powołane do
  tego, by strzec pokoju i chronić ognisko domowe, i daj tym, którzy w nim służą,
  siłę do najwyższej ofiary dla Fuhrera, narodu i Ojczyzny. Pobłogosław
  szczególnie naszemu Fuhrerowi… Obyśmy wszyscy pod jego wodzą widzieli
  swoje święte zadanie w oddaniu się narodowi i Ojczyżnie, abyśmy przez wiarę,
  posłuszeństwo i wierność dostąpili wiecznej Ojczyzny w królestwie Twojej
  światości i Twojego pokoju. Amen.”

  Biskup Matthias Ehrenfried z Wiirzburga: „Czuję się zmuszony
  nawoływać was do ufności w Bogu i do penej oddania wierności Ojczyżnie.
  Żołnierze spełniają swój obowiązek wobec Fuhrera i Ojczyzny jak najofiarniej,
  wkładając w to całą swą osobowość, jak napomina Pismo Święte. Niechże
  ruszają w pole, ufając Bogu i Zbawicielowi naszemu Jezusowi Chrystusowi…
  Ale pozostający w kraju lud również z gotowością nieść będzie nałożone sobie
  ofiary.”

  „Połóżmy kres tej bratobójczej wojnie i połączmy siły przeciwko
  wspólnemu wrogowi, którym jest ateizm!”
  Pius XII w dniu 25 grudnia 1939

  „Angielscy plutokraci… kiedy mówią o chrześcijaństwie, nie
  myślą o boskim Zbawcy Jezusie Chrystusie, tylko o swoich
  workach kawy i plantacjach bawełny w imperium brytyjskim…
  Nie gadajcie mi więc o angielskim chrześcijaństwie, ono nie ma
  nic wspólnego z boskim Zbawicielem! I należało mu się to, co je
  obecnie spotkało.”
  Katholisches Kirchenblatt fur das nórdliche
  Munsterland, z aprobatą „Lwa Monastyru”, biskupa hr.
  Galena

  „Nawoływaliśmy raz po raz, i jeszcze ostatnio w liście
  pasterskim z tego lata, z największym naciskiem naszych
  wiernych do niezawodnego spełniania obowiązków, do mężnej
  wytrwałości, ofiarnej pracy i walki w służbie naszego narodu w
  najcięższych czasach wojennych. Z satysfakcją śledzimy walkę
  przeciw potędze bolszewizmu…”
  Wszyscy niemieccy biskupi 10 grudnia 1941 roku

  „Pius XII żywi przyjazne uczucia dla Rzeszy. Niczego nie życzy
  Fuhrerowi z większym utęsknieniem aniżeli zwycięstwa…”
  Deklaracja nuncjuszów papieskich w Madrycie i
  Vichy

  „Jak donosi poseł von Krug, prezydent Laval poinformował go
  na podstawie rozmowy jednego ze swych współpracowników z
  nuncjuszem Valerio Valerim, że w kręgach watykańskich daje się
  spostrzec zwiększona skłonność do tego, aby doprowadzić
  państwa Osi oraz Angloamerykanów do zbliżenia w celu walki z
  bolszewizmem.”
  Telegram ambasadora niemieckiego w Paryżu z 31
  lipca 1943 r.

  „W istocie wrogość do bolszewików jest najpewniejszym
  czynnikiem w polityce zagranicznej Watykanu. Cokolwiek służy
  zwalczaniu bolszewizmu, to odpowiada Kurii. Nienawistne sa jej
  związki Angloamerykanów z Rosją sowiecką… Najchętniej
  widziałaby koalicję mocarstw zachodnich z Niemcami.”
  Telegram ambasadora niemieckiego w Watykanie z 7
  pażdziernika 1943 r.

  „Nie mogę w to uwierzyć, żeby front wschodni miał się
  zalamać.”
  Pius XII jesienią 1943 r.

  „Nie jest już grzechem zabicie siedmioletniego dziecka, jeżeli
  naruszy ono rozporządzenia ustaszów. Chociaż noszę szaty
  kapłańskie, często przychodzi mi chwytać za karabin
  maszynowy.”
  Katolicki duchowny Dionis Juricey

  „Recepta wodza ustaszów i poglavnika (głowy państwa)
  Chorwacji, Ante Pavelića, na prawosławnych przypomina wojny
  religijne, pamiętne jako te najkrwawsze: «Jedna trzecia ma si&
  stać katolicka, jedna trzecia ma wynieść się z kraju, a jedna
  trzecia ma umrzeć!» Ostatni punkt tego programu wykonano…
  Na podstawie docierających do mnie raportów oceniam liczbę
  bezbronnych, których wymordowano, na trzy czwarte miliona.”
  Specjalny wysłannik niemieckiego Urzędu Spraw
  Zagranicznych, Hermann Neubacher

  „Żadna religia nie pociągneła za sobą tylu ofiar ludzkich i nie
  wymordowała ich w sposób równie haniebny jak ta, która chełpi
  się, że zniosła je raz na zawsze.”
  Teolog Bruno Bauer

  Polubienie

 10. „Na Becka bym uważał. Był krypto-żydem. Brał też udział w zamordowaniu generała Zagórskiego.” – to że był żydem wiem, ponoć jego rodzina przyjazniła się z rodziną Kaczyńskich ale nie wiem czy to prawda

  Polubienie

 11. http://finanse.wp.pl/gid,16299937,kat,,title,Czerpia-zyski-z-lamania-praw-czlowieka,galeria.html

  http://www.youtube.com/watch?v=XC1kXKg7mmk – „…W Szanghaju natomiast fabryka Coca-Coli miała zanieczyścić partię towaru chlorem… ”
  http://www.youtube.com/watch?v=6u_XYzTBVsM – „…12 letnie dzieci pracują w fabrykach nawet po 14 godzin za głodowe stawki…”
  http://www.youtube.com/watch?v=btyaitBUaHY -„…w kopalni uranu Ranger, olbrzymia ilość radioaktywnej wody zagraża rdzennej społeczności Aborygenów oraz Parkowi Narodowemu Kakadu…”
  http://www.youtube.com/watch?v=9WMG5xNS3BI -„… występują kwaśne deszcze. Z powodu zanieczyszczeń lokalna społeczność cierpi na dolegliwości płucne… ”
  http://www.youtube.com/watch?v=VHApQNB95Ew -„..używanie przy produkcji wysoce trujących substancji, nie informując o tym pracowników oraz nie zapewniając im należytej ochrony. ..”
  Commerzbank

  Zysk z łamania praw człowieka: 1,996 mld euro

  UniCredit

  b>Zysk z łamania praw człowieka: 5,086 mld euro

  Allianz

  Zysk z łamania praw człowieka: 5,105 mld euro

  ING
  Zysk z łamania praw człowieka: 6,528 mld euro

  Deutsche Bank
  W listopadzie 2011, dzięki presji ze strony mediów oraz kampaniom NGO, Deutsche Bank zdecydował o zaprzestaniu finansowania producentów amunicji kasetowej.

  BNP Paribas

  Zysk z łamania praw człowieka: 13,323 mld euro

  REKLAMA MLEKA – http://www.youtube.com/watch?v=KfxqrGRJrL8

  Polubienie

  • Wiedmir,

   Wehrwolf to idiotyczna dezinformacja. Mieszkam w Niemczech – i wierz mi – są tak samo pod żydowską okupacją jak Polska. Nie dziwię się, że takie idiotyzmy są kolportowane – okupantowi zależy, abyśmy walczyli z fikcyjnym wrogiem. I bronili Polski przed Niemcami. A w Niemczech agentura banksterów, Mossad i CIA robią co chcą (CIA to delegatura Mossadu i prywatna tajna policja banksterów).
   Wielokrotnie już w wielu komentarzach opisywałem sytuację w Niemczech – wszystko sprywatyzowane, coraz większy zasięg biedy i głodowych pensji, niewypłacalne zadłużenie. Niemcy stają się niewolniczą tanią siłą roboczą globalnej lichwy.

   Polubienie

 12. I kolejne cytaty:

  „Wówczas biedni będą cieszyć się z bogactwa bogatych i ufnie
  zdadzą się na ich pomoc.”
  Benedykt XV

  „Wszelka wojna pozostaje nawet w tajemnym związku z
  krwawym dramatem na Golgocie. Jest kontynuacją, jest w istocie
  cząstką tej walki, którą staczał nasz Zbawiciel. Czy nie jest to
  szczególny powód, ażeby świętość — mam na myśli wojnę —
  traktować jako świętą ?”
  Przeor klasztoru Maria Laach, Hammenstade

  Osservatore Romano: „Reżim faszystowski wprowadził bez
  wątpienia sprawiedliwe (!) reformy, która to zasługa tym bardziej rzuca się w
  oczy, kiedy ją przeciwstawić, z jednej strony agnostycyzmowi państwa
  liberalnego… a z drugiej strony antyklerykalnemu sekciarstwu rządów
  demokratyczno-masońskich. Faszyzm natomiast uznaje społeczne znaczenie
  religii i Kościoła jako siły pożytecznej dla rządów samego narodu… To trzeba
  uczciwie przyznać i należną zasługę przypisać Mussoliniemu, wyrażając
  życzenie, aby dalej szedł po tej samej linii dla największego dobra naszego
  kraju.”

  „Encykliki wychodzą zawsze od rozważań abstrakcyjnych,
  całkiem ogólnikowych. (Władza pochodzi od Boga, nie od ludu;
  Kościół i państwo powinny ze sobą współpracować, mimo że
  Kościół stoi ponad państwem; wolność musi łączyć się z
  umiarkowaniem; posłuszeństwo wobec zwierzchności jest
  konieczne; wszelkie zło wynikło z odejścia człowieka od Boga i
  Kościoła, itd.) Toteż gdy papieże dochodzą do sedna problemu,
  mówią z ogródkami. Nie wymieniają żadnego istotnego środka,
  który by godził w przyczynę złego stanu rzeczy, czyli wyzysk
  człowieka przez człowieka, spowodowany przez prywatną
  własność środków produkcji, oraz jego następstwa polegające na
  tym, że większa część bogactw, które wytwarzają robotnicy,
  przypada w końcu fabrykantowi.”
  Jezuita Alighiero Tondi

  Polubienie

 13. A tu inny ciekawy cytat co prawda niezwiązany z tematem ale też dobry:

  Proszę mi natychmiast znaleźć w katolickich klasztorach w Halberstadt duchownego nadającego się na kapelana polowego pułków, które mają wyruszyć do walki. Ów księżulo nie musi być inteligentny, przeciwnie: im głupszy tym lepszy […].
  FRYDERYK II, 1740

  Polubienie

 14. http://www.eioba.pl/a/472t/jezuici-swiat-w-rekach-czarnych-generalow https://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/10/o-duszy-niewolnika-i-stopniach-zniewolenia-indywidualnego-i-zbiorowego/ http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dziedziny-zniewolenia-i-kontroli-umyslowej-2013-08 https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/ http://historiazakazana.vv.si/238/ http://kulisyrzeczywistosci.pl/historia/kosciol-katolicki-wstydliwe-fakty-22/ http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/LISTA-POSLOW-ktorzy-glosowali-za-przekazaniem-Zydom-w-USA-65-miliardow-dolarow-1670

  http://wolnemedia.net/wierzenia/rzadzenie-swiatem-jest-proste-jak-wypas-owiec-2/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/01/05/katolicyzm-i-hitleryzm-co-je-laczy/#comment-65512 http://www.eioba.pl/a/472t/jezuici-swiat-w-rekach-czarnych-generalow https://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/10/o-duszy-niewolnika-i-stopniach-zniewolenia-indywidualnego-i-zbiorowego/ http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dziedziny-zniewolenia-i-kontroli-umyslowej-2013-08 https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/ http://historiazakazana.vv.si/238/ http://kulisyrzeczywistosci.pl/historia/kosciol-katolicki-wstydliwe-fakty-22/

  Watykan jest w pozornej opozycji do rządu oraz do Żydów w postaci Radia Maryja czy TV Trwam. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że ci PANOWIE są po tej samej stronie a z nas robią durni grając komedie opozycji jednych ku drugim.Radio Maryja czy synagogi to jest jak na razie ta sama strona grająca przed nami komedię. Podobne bogactwa Watykan ma w niemal wszystkich państwach na świecie i sprawuje on największą władzę na świecie. Dokładnie jak to omawia księga Objawienia.

  “Watykan : Kontroluje on finansowo swe kreacje – Syjonizm i Masonerię oraz sprawuje władzę nad światem za ich aktywną pomocą, samemu ukrywając swe oblicze w ich cieniu. Rządy polityczne są jedynie marionetkami w rękach kolejnych papieży. Największym marzeniem papieży na przestrzeni wielu wieków było przeniesienie stolicy z Rzymu do Jerozolimy oraz odbudowa Świątyni. Po to odbywały się wyprawy krzyżowe, po to powstał Zakon Templariuszy, potem Zakon Krzyżacki. Po to także powstał Zakon Jezuitów”.  thetomek4791,

  Nie wrzucaj w ciągu pół godziny 6-7 komentarzy – napisz jeden długi.
  „Księga objawienia” to bzdury!
  Watykan od czasu reformacji tracił na znaczeniu politycznym. Jeszcze bardziej stracił na nim po likwidacji państwa kościelnego (1870). Od kilkudziesięciu lat jest kontrolowany przez żydowskich przechrztów, jest wasalem globalistów i syjonistów. To banksterzy rządzą światem, do spółki z syjonistami (sami nimi też są). Watykan to ich marionetka. Kolportowane brednie, że Watykan rządzi światem są na rękę banksterom – bo odwracają uwagę od nich.
  Jeśli zamierzasz dalej pisać takie bzdurne „rewelacje” poszukaj innego blogu. U mnie bzdury i dezinformacje nie są tolerowane.
  opolczyk

  Polubienie

 15. Tzw żyd ma to do siebie że nie zna umiaru i kiedyś znowu pałę przegną ale teraz mają jeden wielki atut w ręku a mianowicie trzymają za jaja USA z tysiącami głowic nuklearnych i tylko czekają na okazję by je wykorzystać nad Rosją. Bo wojna toczy się nie o Chiny, państwa Arabskie, ale o Rosję i jej zniszczenie i zniszczenie wszystkich Słowian. Co z Polską spytacie? Nie pytajcie do cholery bo żal dupę ściska !? bawcie się dalej w szopki bożonarodzeniowe a teraz pajacujcie z serduszkami Owsiaka ! i tak w kółko ku waszemu zniewoleniu i przemianowaniu was w małych żydów. Gdzie jest Polaka ziemia święta ? gwarantuje wam ogromna większość 99% odpowie że kochany izrael jest jego świętą ziemią! i jak tu się nie wk****ć?

  https://opolczykpl.wordpress.com/pogaduszki/#comment-65631

  Admin

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.