Rusofobia, Barnim Regalica, konserwatyzm.pl i przyległości…

flag-pins-poland-russia_9

Rusofobia ma koniunkturę. Szerzą ją w Polsce przeróżne środowiska, instytucje i publicyści. Czołówkę stanowi sekta smoleńska pod przywództwem Macierewicza/Singera. Ręka w rękę idzie z nimi rebe Rydzyk i jego me(n)dia. Choć dyżurny rusofob tv Trwam dr Szaniawski już nie żyje. Podobną rusofobię prezentują fundamentaliści Solidarności i bojownicy antykomunizmu. Wczoraj jeden znajomy napisał mi:„Unijna nagonka na Rosję, spektakl w mediach,  nasz mosiek prezydent się wypowiada, kwach kolejny mosiek sprzedawczyk też, wałęsak i reszta pomiotów…rzygać się chce…”

Także wczoraj Gerwazy Gagucki znany również jako Błotniak z Bronnej Góry w komentarzu napisał:

„BOBOLOWISKO, CZYLI POMIESZANIE Z POPLĄTANIEM

Jakiś czas temu miałem wredną przyjemność wtrącenia się do dyskusji na blogu profesora “Boboli” (www.bobolowisko.blogspot.com), który widać uwierzył, że jego profesorski tytuł zdejmuje z niego odpowiedzialność za niefrasobliwą konieczność wypowiadania się na każdy temat, a szczególnie taki, o którym ma nikłe pojęcie — uzupełniane w pośpiechu przy pomocy Internetu. Wprawdzie blogierska sfera wiele zniesie, lecz pan profesor hoduje takie np. kwiatki ku rozjaśnieniu tubylczych umysłów:

“W aktualnej sytuacji politycznej nasze najważniejsze postulaty muszą być skierowane przeciwko Rosji a właściwie przeciwko efemerydalnym państwom Litwy, Białorusi i Ukrainy, które są aktualnymi administratorami naszych Kresów Wschodnich. Polska nie może być mocarstwem ważącym w Europie bez odzyskania tych ziem odwiecznie polskich /…/”

Brednie o „odwiecznych kresach wschodnich” nie są nawet warte komentarza. Wiadomo, że Korona weszła w ich posiadanie dzięki unii polsko-litewskiej. Te kresy nigdy nie były „polskie”. Kolportowanie tych bredni służy jedynie antagonizowaniu nas z Ukraińcami, Białorusinami i Litwinami. Którzy na te szowinistyczne brednie reagują jak my reagujemy na brednie rewizjonistów niemieckich o odwiecznych niemieckich ziemiach na wschodzie, utraconych po ostatniej wojnie.

Istotniejsze jest stwierdzenie, że „nasze najważniejsze postulaty muszą być skierowane przeciwko Rosji”. A ja pytam – a dlaczego nie przeciwko bandyckiemu NATO, którego wasalem i pomagierem jesteśmy? I dlaczego nie przeciwko bilderbergowskiej unii jewropejskiej, której zniewolonym barakiem jesteśmy? Dlaczego przeciwko Rosji?

Wiem wiem… Rusofobi od dawna szermują hasłem „imperializmu” rosyjskiego czy moskiewskiego. Tomasz Szczepański na WPS napisał: „Imperializm moskiewski jest wrogiem narodu polskiego.”

A w innym komentarzu dodał: „Albo po prostu przeczytać raz jeszcze podręcznik historii Polski ostatnich 300 lat.”

Tutaj ciekawostka – „mars” w usuniętym przeze mnie komentarzu pisał (m.in.):

„Tymczasem ani Rosja, ani ZSRR i obecne ZSRR”bis” nie byly i nie sa przyjaciolmi Polski i Polakow, czego dowodzi bandytyzm i wrogosc Rosji oraz ZSRR wobec Polski i Polakow na przestrzeni ostatnich ponad 450 lat.”

Mars przeoczył najazd Rzeczypospolitej na Rosję w okresie wielkiej smuty i okupację Moskwy – z podpuszczenia papiestwa. Co zrodziło wielowiekową nienawiść polsko-rosyjską.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/07/papiestwo-i-narodziny-nienawisci-polsko-rosyjskiej/

.
Także Szczepański ignoruje fakt, że imperializm moskiewski był odpowiedzią na wcześniejszy imperializm warszawski z watykańskiego podpuszczenia.

Od siebie dodam – imperializm był typową cechą wielu państw na przestrzeni wieków i epok. W starożytności istniały imperia, w czasach nowożytnych też. Podboje Hiszpanów, imperializm Napoleona, imperializm brytyjski, czy pruski to trwałe elementy historii powszechnej. Także imperializm amerykański. Nie zapominajmy, że Stany Zjednoczone zajmowały w momencie ogłoszenia deklaracji niepodległości tylko pas wybrzeża dzisiejszej USA. Resztę terytoriów zdobyto na drodze wojen (z Anglią czy Meksykiem), bądź „odkupienia” terenów.

Zmiany_terytorium_USA

Głównie jednak przez  chciwą, brutalną kolonizację i ograbianie z ich ziem Indian – prawowitych mieszkańców Ameryki.
Tak więc imperializm moskiewski był zjawiskiem wpisującym się w ducha epoki. Dla nas istotne jest to, że był to:

.

– imperializm elity rządzącej. Prosty lud nie korzystał ze zdobyczy terytorialnych. Był uciskany przez carat na równi z podbijanymi ludami nierosyjskimi. Pańszczyznę zniesiono w Rosji dopiero w roku 1861.

.

– od czasu cara rusofoba Piotra III (Karl Peter Ulrich von Holstein-Gottorp) i Katarzyny II (Sophie Auguste Friederike von Anhalt-Zerbst-Dornburg) Rosją rządziła zniemczona dynastia Romanowów. Tłumiła ona bunty rosyjskiego chłopstwa równie brutalnie jak powstania w zaborze rosyjskim. Do których zresztą Polaków organizatorzy posyłali celowo i z premedytacją na śmierć po to, aby wzmocnić i utrwalić wpajaną nam  wcześniej przez Watykan i katolików rusofobię:

.

„Wywołując powstanie, do którego czynimy przygotowania, spełniamy ten obowiązek w przekonaniu, iż dla stłumienia naszego ruchu, Rossya nie tylko kraj zniszczy, ale nawet będzie zmuszoną wylać rzekę krwi polskiej; – ta zaś rzeka, stanie się na długie lata przeszkodą do wszelkiego kompromisu z najezdźcami naszego kraju;”
http://myslnarodowa.wordpress.com/2013/01/12/powstanie-styczniowe-1863-chybiony-patriotyzm-spustoszenia-swiadomosci-narodowej-wspolczesnych-polakow/

.

O udziale etnicznych Żydów w wywołaniu powstania styczniowego napomknę tylko gwoli ścisłości:
http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/24/zydzi-powstanie-styczniowe-antypolski-wymiar/

.

Jak widać i im zależało na utrzymywaniu w Polakach rusofobii.

.

Rosję i Rosjan oskarża się także o zbrodnie żydo-bolszewickie. Ileż to razy słyszałem i czytałem, że to Rosjanie do spółki z Hitlerem napadli na Polskę w 1939 roku. I że to Rosjanie mordowali Polaków w Katyniu. Nawet H. Pająk w Łodzi dwukrotnie nazwał Katyń „zbrodnią rosyjską” (ok. 17 minuty i 20 sekundy).

A przecież w Katyniu Polaków (a wcześniej Rosjan) mordowali Żydzi.
http://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/

.
Samych Rosjan w Rosji pod okupacją żydo-bolszewicką wymordowali oni miliony. Niedawno:

.
„Prezydent Federacji Rosyjskiej, podczas mającego miejsce 20 czerwca br. spotkania z przedstawicielami żydowskiej wspólnoty w Rosji na terenie Moskiewskiego Muzeum Żydów, zdobył się na wygłoszenie prawdy historycznej, dziś bardzo niewygodnej zwłaszcza na tzw. zachodzie.

Właśnie o czymś sobie pomyślałem: decyzję o nacjonalizacji tej biblioteki podjął pierwszy rząd sowiecki, który składał się w 80-85% z Żydów.

Putin odniósł się w ten sposób do moskiewskiej biblioteki rabina Josepha Schneersona, nieżyjącego przywódcy ruchu Chabad Lubawicz, co do której roszczenia zgłaszają obecnie przedstawiciele tej organizacji z USA. Dalej mówił o tym, że zdominowany przez Żydów rząd bolszewicki kierował się „fałszywymi względami ideologicznymi” i był odpowiedzialny za prześladowania innych Żydów, prawosławnych Rosjan i muzułmanów.”
http://samodzielniemyslacy.blogspot.de/2013/06/putin-rzad-sowiecki-by-w-80-zydowski.html?zx=1713c99b04edb62

.
Po upadku ZSRR Rosję ograbili żydowscy oligarchowie:

„Kiedy Rosjanie obudzili się kilka lat później  i pozbyli się G.  Sorosa i ludzi J. Sachsa,  z ich kraju wyciekło już ponad 500 miliardów dolarów gotówki, która została „wyprana”  głównie w bankach Nowego Yorku. Całkowicie został zniszczony rynek finansowy i Rosja przestała spłacać zagraniczne pożyczki, ponieważ nagle stała się bankrutem. 66% majątku narodowego znalazło się w rękach sześciu rosyjskich oligarchów, z których pięciu jest pochodzenia żydowskiego. Ponad 15 milionów Rosjan z powodu nagłej biedy i chorób straciło życie.
 

Można powiedzieć, że spustoszenia były porównywalne do zrzucenia kilkunastu bomb atomowych na Rosję. Spekulant G. Soros w jednym ze swoich wywiadów prasowych powiedział, że byłe Imperium Sowieckie stało się Imperium Sorosa. Wykupił on po cichu za bezcen perły rosyjskiej gospodarki.  Kraj, który przeżył krwawą rewolucję  bolszewicką i kosztem ogromnych ofiar ludzkich faktycznie wygrał z Hitlerem II-gą Wojnę Światową, został zdradziecko uderzony nożem w plecy i wił się w konwulsjach. Do czasu kiedy Władimir Putin  został premierem Rosji  i zatrzymał krwotok nielegalnie wywożonych pieniędzy.”
http://wirtualnapolonia.com/2013/01/08/stanislaw-tyminski-rosja-najwieksza-grabiez-xx-wieku/

Dzisiejsza Rosja nadal dźwiga się z upadku, w jaki w ciągu kilku zaledwie lat wpędzili ją agenci globalnej sitwy, z Bieriezowskim i Chodorkowskim na czele. I pierwszy raz w historii Rosjanie mają możliwość wyboru własnego „cara” – prezydenta i własnej Dumy. I to właśnie doprowadza do wściekłości banksterów i agenturę wpływu. Także w Polsce. Stąd takie wściekłe ataki na Rosję i na prezydenta Putina.

A tak na marginesie – o żydowskiego oligarchę Chodorkowskiego wciąż upomina się wielu Polaków i „Polaków”. Wystarczy wygooglować jego nazwisko. Zastanawiam się, czy ci ludzie potrafią choć odrobinę krytycznie i samodzielnie myśleć. Czy zastanawiali się nad tym, w jaki sposób niezamożny szary obywatel ZSRR w ciągu kilku zaledwie lat stał się miliarderem. Czy można w tak krótkim czasie uczciwie zdobyć w kraju zamieszkałym przez biedniejącą w czasach Jelcyna, Bieriezowskiego i „familii” ludność taki majątek? Broniąc Chodorkowskiego bronią giga szubrawca, szabrownika i oszusta.

Ostatnio do nagonki na Rosję, a zwłaszcza na prezydenta Putina włączył się Tomasz Szczepański, szef „Niklota”.

Jego tekst opublikował „Konserwatysta.pl”:
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/11250/rogalicaszczepanski-na-marginesie-listu-prof-anny-%20razny

.
Niby krytykował Szczepański Annę Raźny za jej rezygnację z komitetu poparcia tzw. „Marszu Niepodległości”. Ale był to przede wszystkim brutalny atak na prezydenta Putina i na Rosję.

Wstawienie przez Szczepańskiego nazwiska ludożercy Bokassy w kontekście prezydenta Putina nie było przypadkowe. Z tego samego powodu propaganda jahwizmu stawia obok pogan i rodzimowierców hitlerowców czy bolszewików. Chcą w ten sposób zasugerować, że pogaństwo pachnie hitleryzmem czy bolszewizmem.

Szczepański ignoruje fakt, że jako towarzystwo dla Bokassy bardzie pasuje kilku ostatnich prezydętów USA:

– sankcje gospodarcze nałożone na Irak przez Clintona za sprawą Madeleine Albright kosztowały życie 500 000 irackich dzieci.

– Zamachy z 11/9 przeprowadzone pod egidą Busha przez Pentagon i CIA dały pretekst do najazdu na Afganistan i na Irak. Efekty – miliony ofiar.

– Utrzymywanie okupacji Afganistanu przez Obamę. Bandycki atak z jego rozkazu na Libię i śmierć kilkudziesięciu tysięcy cywili, w tym kobiet i dzieci. Wspieranie przez tego pokojowego noblisty bandytów/terrorystów w Syrii.

Ci trzej prezydęci bardziej pasują do towarzystwa Bokassy niż prezydent Putin.

Szczepański jak zwykle wspomina o KGB-owskiej przeszłości Putina. Tym KGB straszy się Polaków od lat. A czym była KGB i jaka była jej „zbrodniczość” w porównaniu np. do CIA?

KGB powstała już po śmierci Stalina i Berii.

„Głównymi zadaniami Komitetu było m.in. gromadzenie informacji wywiadowczych poza granicami Związku Radzieckiego, ochrona kontrwywiadowcza państwa, SZ ZSRR, ochrona granic państwowych ZSRR, nadzór nad obiektami nuklearnymi, ośrodkami przemysłowymi kraju, osłona budynków rządowych i dostojników partyjnych w kraju i poza jego granicami (ambasad i konsulatów oraz innych komórek reprezentujących interes ZSRR za granicą). Komitet Bezpieczeństwa Państwowego ZSRR wykonywał taką pracę, jaka np. w Stanach Zjednoczonych należała (i należy) do kompetencji wielu odrębnych agencji: Centralnej Agencji Wywiadowczej – CIA, Federalnego Biura Śledczego – FBI, Agencji Bezpieczeństwa Narodowego – NSA oraz Tajnej Służby USA, Korpusu Kontrwywiadowczego Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Komitet Bezpieczeństwa Państwowego (KGB) nigdy nie osiągnął takiej władzy, jaką miał organ bezpieczeństwa państwowego w czasach rządów Iosifa Stalina, m.in. NKWD/NKGB. Pozostawał jednak potężnym mechanizmem, skupiającym w swej strukturze służbę wywiadowczą cywilną, kontrwywiadowczą cywilną i wojskową, ochrony dostojników, tajną policję polityczną, wszystkie kategorie telekomunikacji, kryptologii, obiektów specjalnych, a także kilka dywizji wojskowych, pułk lotnictwa i armię wojsk ochraniających granice Związku Radzieckiego. Była to z pewnością największa machina służb specjalnych w dziejach świata. W latach 90 XX w. Komitet Bezpieczeństwa Państwowego liczył 500 tysięcy funkcjonariuszy. Liczba tajnych współpracowników w Związku Radzieckim oraz za granicą jest trudna do oszacowania, ale sądzi się, że było to co najmniej kilka milionów osób. KGB ZSRR składał się z ok. 30 zarządów, kierujących pracą setek wydziałów i oddziałów.”
http://pl.wikipedia.org/wiki/KGB

KGB była „największą machiną służb specjalnych”, ale nie zapominajmy, że pełniła zadania, jakie w USA pełniły CIA, FBI, NSA i Tajna Służba USA.

Szukałem informacji o zbrodniczych na masową skalę operacjach KGB. I nie znalazłem nic. Wiki podaje jedynie informację o mordercach z NKWD/KGB, ale dotyczą one głównie morderców żydo-bolszewickiej NKWD.
http://pl.wikipedia.org/wiki/KGB#Zab.C3.B3jcy_NKWD.2FKGB:_mokryje_die.C5.82a

A różnica pomiędzy NKWD a KGB jest ogromna. Jeszcze większa jeszcze niż różnica między UB a SB. UB w czasach żydo-komuny mordował Polaków tysiącami. Natomiast SB w latach 1956-1989 zabił (łącznie z milicją, ZOMO i wojskiem) mniej Polaków, niż zginęło obywateli II RP z rąk sanacyjnej policji i wojska.

„Po 1989 w polskiej historiografii niemal jednomyślnie ocenia się okres II RP (w tym dyktatury sanacyjnej) pozytywniej niż Polsku Ludowej. Krytykując tę ostatnią jako argumenty wysuwa się przede wszystkim łamanie swobód obywatelskich, krwawą rozprawę z opozycją. Czy jednak tak negatywna ocena PRL-u względem II RP powinna mieć miejsce nawet, jeśli będziemy brać uwagę okres tylko po 56?

Ofiary PRL-u:
Grudzień 1970 – 44 zabitych
Pacyfikacja kopalni „Wujek” 1981 – 9 zabitych
Pozostałe ofiary zdarzeń masowych w czasie stanu wojennego 1981-1983 – 26 zabitych
Niewyjaśnione zgony w czasie stan wojennego 1981-1983, wg. Sejmowej Komisji Nadzwyczajnej do Zbadania Działań MSW – 88 zabitych
ks. Popiełuszko 1984 – 1 zabity
RAZEM: 168 zabitych (w ciągu 15 lat czyli średnio ok. 11 zabitych rocznie)

Ofiary sanacji:
Przewrót majowy 1926 – 164 zabitych (tylko ofiary cywilne)
Strajki chłopskie w 1932-1937 – 107 zabitych
Strajki robotnicze w marcu 1936 – 10 zabitych
„Krwawy czwartek” we Lwowie 1936 – 4 zabitych
Uroczystości w Racławicach w kwietniu 1937 – 3 zabitych
RAZEM: 288 zabitych (w ciągu 12 lat czyli średnio ok. 24 zabitych rocznie)
http://www.historycy.org/historia/index.php/t35341.html

Powyższe wyliczenie nie zawiera wszystkich ofiar PRL po październiku 1956.  Np. zabójstwo Stanisława Pyjasa w roku 1977 jest pominięte.  Ale i nie wszystkie ofiary sanacji są wyliczone. Pisze tam np. o „krwawym czwartku” we Lwowie i czterech ofiarach śmiertelnych. A w innym miejscu w sieci znalazłem informację:

„Bilans masakry robotników i bezrobotnych, która miała miejsce we Lwowie, w czwartek 16 kwietnia był przerażający. W masakrze zginęło na miejscu 31 osób. Kolejne 18 osób zmarło w szpitalach miejskich wskutek odniesionych ran postrzałowych następnego dnia. Łącznie 49 ofiar śmiertelnych. We lwowskich szpitalach znalazło się ponad 300 ciężko i lżej rannych. Kilkuset uczestników pogrzebu zostało aresztowanych.”

http://wolnemedia.net/historia/krwawy-kwiecien-we-lwowie-2/

Ofiary wojskowe zamachu stanu z maja 1926 też idą na konto sanacji. No i ofiary obozu koncentracyjnego w Berezie Kartuskiej.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Miejsce_Odosobnienia_w_Berezie_Kartuskiej#Liczba_ofiar

Tak więc zbrodniczość KGB stoi pod dużym znakiem zapytania. Nawet niemiecka i angielska wiki nie wymieniają zbrodniczych na masową skalę operacji KGB.
http://de.wikipedia.org/wiki/KGB
http://en.wikipedia.org/wiki/KGB

A przecież zachód dysponował własnym wywiadem i kontrwywiadem – i jakoś zbrodniczych operacji KGB nie wykrył.
Co natomiast wiemy o zbrodniczości CIA, zarówno w czasach KGB jak i obecnie?
O tajnych operacjach (niektórych tylko) CIA wspomina angielsko- i niemieckojęzyczna wiki:

Bekannte Operationen (Znane operacje)
http://de.wikipedia.org/wiki/CIA#Bekannte_Operationen
Kontroversen (Kontrowersje)
http://de.wikipedia.org/wiki/CIA#Kontroversen
Menschenrechtsverstöße im Krieg gegen den Terrorismus (Łamanie praw człowieka w wojnie z terrorem)
http://de.wikipedia.org/wiki/CIA#Menschenrechtsverst.C3.B6.C3.9Fe_im_Krieg_gegen_den_Terrorismus
Drogenhandel und Geldwäsche (Handel narkotykami i pranie brudnych pieniędzy)
http://de.wikipedia.org/wiki/CIA#Drogenhandel_und_Geldw.C3.A4sche

Z tych operacji przypomnę kilka:

Gladio – tajne armie NATO – terror w Europie Zachodniej zarówno „prawicowy” jak i „lewicowy”, za którym stała CIA.
http://de.wikipedia.org/wiki/Gladio
Odważył się napisać o tym Spiegel w artykule „Krwawy miecz CIA” (Das blutige Schwert der CIA)
http://www.spiegel.de/spiegel/print/d-13501822.html

Operacja MKULTRA:

„Badane było m.in działania narkotyków (przede wszystkim LSD i meskaliny). trucizn, chemikaliów, hipnozy, psychoterapii, wstrząsów elektrycznych, gazów, chorobotwórczych mikrobów, sabotaż zbiorów (rolnictwo), sztuczne wstrząsy mózgu i operacje (chirurgiczne). Eksperymenty prowadzone na 44 uniwersytetach, w 12 szpitalach, 3 więzieniach i 15 bliżej niesprecyzowanych „obiektach badawczych”. Jest udowodnione, że wiele osób doznało podczas tych badań ciężkich somatycznych i psychicznych szkód a nawet śmierci jak np. w sferze Olsona.Praktyki uprowadzania ludzi do tych eksperymentów, przynajmniej w ramach projektu MKULTRA potwierdziła później sama CIA. Znane są także przypadki wykorzystywania (w tym „projekcie”) dzieci.”

(„Erforscht wurden unter anderem die Wirkungen von Drogen (vor allem LSD und Mescalin), Giften, Chemikalien, Hypnose, Psychotherapie, Elektroschocks, Gas, Krankheitserregern, Erntesabotage, künstliche Gehirnerschütterung und Operationen. Die Experimente liefen an 44 Universitäten, 12 Krankenhäusern, 3 Gefängnissen und 15 nicht näher bezeichneten „Forschungseinrichtungen“. Es ist erwiesen, dass zahlreiche Versuchspersonen bei den Experimenten schwerste körperliche und psychische Schäden bis hin zum Tod, beispielsweise in der Olson-Affäre, davontrugen. Die Praxis von Entführungen zu Versuchszwecken, zumindest für das MKULTRA-Projekt, bestätigte die CIA später selbst.[8][9] Auch Fälle von Kindesmissbrauch sind bekannt.”)
http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA#Aktivit.C3.A4ten

W operacji MKULTRA wykorzystano wywiezionych do USA niemieckich lekarzy, którzy wcześniej prowadzili barbarzyńskie „eksperymenty” w obozach koncentracyjnych.
http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA#Beteiligung_ehemaliger_KZ-.C3.84rzte

Większość dokumentacji tej zbrodniczej operacji została w roku 1972 nielegalnie i z premedytacją zniszczona.
http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA#Aktenvernichtung

Operację MKULTRY prowadzono także w Europie. Nie podlega raczej wątpliwości, że 4 przypadki śmiertelne i ok. 300 chorych w małej wiosce francuskiej Pont-Saint-Esprit w roku 1951 idzie na konto CIA.
http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/enthuellungen/offizielle-anfrage-der-franzoesischen-regierung-an.html

Jednak głównymi operacjami CIA było wspieranie prawicowych bojówek oraz organizowanie prawicowych zamachów stanu i puczów. W wyniku tych operacji śmierć poniosły miliony ludzi. W samej tylko Nikaragui ok. 60 tys – głównie cywili. Bandytów z Contras CIA wspierała militarnie (broń), finansowo oraz logistycznie. Dostarczała im np. zdjęcia satelitarne górskich wiosek, która następnie były napadane i niszczone przez bandytów z Contras:

„Ataki dotyczyły w pierwszej linii infrastruktury, mając zahamować programy rządowe rozwoju kraju, niemniej dochodziło też do licznych bezpośrednich ataków wymierzonych przeciwko ludności cywilnej. Pod określeniem bezpośrednich ataków należy rozumieć, że Contras na zamówienie i z bezpośrednim wsparciem logistycznym CIA (np. zdjęcia satelitarne wiosek górskich) dokonywała licznych masowych mordów na ludności cywilnej. Zabili w sumie około 60 tys ludzi, głównie cywili.”

(„Die Angriffe zielten in erster Linie auf die Infrastruktur, um Aufbauprogramme der Regierung scheitern zu lassen, allerdings kam es auch zu etlichen direkten Übergriffen auf die Zivilbevölkerung. Unter „direkten Übergriffen“ ist dabei zu verstehen, dass die Contras im Auftrag und mit direkter logistischer Unterstützung der CIA (z. B. Satellitenbilder von Bergdörfern) diverse Massenmorde an der Zivilbevölkerung begingen. Sie töteten insgesamt etwa 60.000 Menschen, weit überwiegend Zivilisten.”)
http://de.wikipedia.org/wiki/Contra_%28Organisation%29#Organisation

„Zwolennicy sandinistów, jak i niezależne organizacje zajmujące się prawami człowieka i ich ochroną oskarżają Contras o łamanie praw człowieka na masową skalę i podejmowanie działań zbrojnych przeciwko ludności cywilnej popierającej sandinistów. Strona amerykańska oraz zwolennicy Contras stanowczo te twierdzenia odrzucają. Mimo tego według raportu Katolickiego Instytutu Stosunków Międzynarodowych Right to Survive: Human Rights in Nicaragua z 1987 r. Contras winni byli morderstw, tortur, gwałtów, podpaleń oraz porwań na wielką skalę, zaś głoszone przez nich demokratyczne hasła stanowiły niewiele wartą przykrywkę. Również obserwatorzy z Americas Watch wielokrotnie alarmowali o popełnianych przez partyzantkę okrucieństwach wobec sandinistów, jeńców oraz cywilów, uwzględniających niszczenie obiektów niemilitarnych (ośrodki pomocy medycznej, szkoły, magazyny z żywnością), mordowanie cywilów, pastwienie się nad jeńcami oraz palenie całych wiosek nikaraguańskich”

http://pl.wikipedia.org/wiki/Contras#.C5.81amanie_praw_cz.C5.82owieka_przez_Contras

Znacznie mniej znaną operacją CIA było wymordowanie w Gujanie ponad 900 Amerykanów – członków wspólnoty socjalnej o nazwie „Świątynia narodów”. Do Gujany wyemigrowali oni wobec prześladowań ich wspólnoty przez służby w USA (podpalenia i mordy). W Gujanie nadal byli obiektem inwigilacji i prześladowań ze strony CIA. Gdy postanowili wyjechać do ZSRR jako emigranci polityczni CIA wszystkich wymordowała pozorując zbiorowe samobójstwo.
http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/11/29/sobor-slowianski-i-jego-wrog-zaprzysiezony-za-oceanem/

Ostatnimi czasy natomiast CIA morduje tysiące ludzi przy pomocy dronów. Giną przy tym cywile, kobiety i dzieci. Oficjalnie CIA zwalcza w ten sposób terrorystów. Ale ponieważ wiadome jest, że 11/9 było operacją pod obcą flagą przeprowadzoną przez CIA i Pentagon, rzeczywistymi terrorystami są właśnie CIA i Pentagon, którzy dronami mordują ludzi stawiających opór amerykańskim okupacjom krajów muzułmańskich.
http://www.pch24.pl/po-raz-pierwszy-podano-liczbe-ofiar-atakow-amerykanskich-dronow,12685,i.html
http://konflikty.wp.pl/kat,107156,title,Tajny-raport-ujawnia-w-atakach-dronow-w-Pakistanie-gina-dziesiatki-cywilow-w-tym-wiele-dzieci,wid,15834268,wiadomosc.html
http://www.dw.de/ai-niemcy-i-europa-wsp%C3%B3%C5%82winne-%C5%9Bmierci-cywil%C3%B3w-w-atakach-dron%C3%B3w/a-17175153

Na koniec wątku o CIA należy dodać, że jest ona zamorską delegaturą Mossadu i prywatną tajną służbą banksterów dla kamufażu udającą służbę USA.
http://www.larsschall.com/2011/09/29/wall-street-und-cia/

Biorąc pod uwagę powyższe, stwiedzić należy, że KGB w porównaniu do CIA było organizacją nieomal humanitarną, a w zbrodniczości ustępowała CIA o lata świetlne. Prezydent Putin nie ma więc powodu wstydzić się jego korzeni w KGB. Ciekawe jest to, że Putinowi KGB jest wciąż wypominane, a gdy prezydętem USA był Bush senior, wcześniejszy szef bandytów z CIA, nikt mu tego nie wypominał.

Konserwatysta.pl z niewiadomych mi przyczyn zaliczył Szczepańskiego do pogaństwa.

„Od Redakcji: Tekst ten absolutnie nie mieści się w linii naszego portalu. Publikujemy go wyłącznie dlatego, że pokazuje prawdziwe oblicze Ruchu Narodowego, który stawia deifikowany i pogański interes narodu wyżej niż interes katolickiej „Międzynarodówki Watykańskiej”. Z tak pojętym nacjonalizmem nie mamy i nie chcemy mieć nic wspólnego.

A przecież Szczepański nie jest poganinem, rodzimowiercą. Jego stowarzyszenie „na rzecz tradycji i kultury” nie ma nawet w nazwie słowa „Słowiańskie”, „pogańskie” czy „rodzimowiercze”.
http://www.niklot.org.pl/stowarzyszenie.html
Nie wiadomo więc, na rzecz jakiej tradycji i kultury jest to stowarzyszenie. Wprawdzie mówią coś o ruchu zadrużnym, ale oceniając stowarzyszenie po promowaniu tfurczości Feliksa Konecznego

można by twierdzić, że bardziej propagują oni „tradycję i kulturę” żydowską i żydo-katolicką, niż słowiańską.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/13/czy-stowarzyszenie-niklot-nie-schodzi-niechcaco-na-manowce/

Głupoty pod tekstem u konserwatystów napisał komentator „siemka”:

„Autor, skądinąd bardzo ciekawy człowiek i piewca naszej prasłowiańskiej tożsamości..”

Autor jest b. nieciekawy, a jeśli jest piewwcą, to przede wszystkim rusofobii.  Tekst Szczepańskiego to wyjątkowo wredny i typowo agenturalny atak na Putina – zwłaszcza wymienianie w jego kontekście Bokassy. Tak więc Szczepański odkrył przyłbicę – tak nienawidzić Putina może tylko pobratymiec Bieriezowskiego i Chodorkowskiego.
Agenturalność Szczepańskiego widoczna jest i w jego hipokryzji:Pisze on:

“I w tym momencie mniej istotne czy podmiot wymagający od Polaków rezygnacji z politycznej podmiotowości to jest np. IV-ta Międzynarodówka czy Kościół Katolicki czyli Międzynarodówka Watykańska. Ruch Narodowy jeżeli ten przymiotnik ma cokolwiek oznaczać, powinien się kierować interesami narodu.”

A sam Szczepański przyłączył się do tzw. “ruchu narodowego” opanowanego przez katolików – czyli przez międzynarodówkę watykańską. I dokąd jest ona wściekle antyrosyjska, to mu to nie przeszkadza i maszeruje on w jednym szeregu z watykańczykami. Do których tak się łasił i merdał ogonem:

“Udział w Ruchu Narodowym Stowarzyszenia Niklot może wzbudzić wiele pytań i kontrowersji. Nasze środowisko może odczuwać niepokój o swoją tożsamość ideową. Narodowcy katoliccy zaś mają prawo mieć wątpliwości co do udziału w Ruchu Narodowym środowiska, które reprezentuje nacjonalizm inny niż chrześcijański.
Jesteśmy zdania, że w sferze publicznej podstawową busolą winien być interes narodowy. W obliczu realnego zagrożenia już nie tylko niepodległości państwa, lecz także tożsamości narodu polskiego ze strony demoliberalizmu i kulturowego lewactwa, dla wszystkich narodowców priorytetem powinna być jedność polityczna. Jesteśmy gotowi tę jedność budować. Tym samym – chociaż nie będąc katolikami a w swojej działalności odwołując się do słowiańskiej tożsamości naszego kraju – zdajemy sobie sprawę iż katolicyzm jest wiarą większości Polaków. Dodatkowo zaznaczamy że naszym celem nie jest atakowanie Kościoła Katolickiego.
Zachowując swoje zasady ideowe, jesteśmy gotowi wzajemnie współpracować z każdym kierunkiem narodowym – w tym narodowo-katolickim dla wspólnego celu, jakim jest przetrwanie, rozwój oraz wielkość Polski i Polaków.”

Te brednie „Niklota” opisałem dokładnie tutaj:
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/22/stowarzyszenie-niklot-zdradzilo-niklota-oraz-shanbilo-i-splugawilo-jego-imie/

Obecnie omówię zwięźle jedynie krótki oszukańczy fragmenttego tego bełkotu:

„W obliczu realnego zagrożenia już nie tylko niepodległości państwa, lecz także tożsamości narodu polskiego ze strony demoliberalizmu i kulturowego lewactwa, dla wszystkich narodowców priorytetem powinna być jedność polityczna. Jesteśmy gotowi tę jedność budować.”

O jakiej zagrożonej niepodległości ten dezinformator bredzi. Polska jest dzisiaj  o wiele bardziej zgnojona i zniewolona niż PRL w czasach Gomułki czy Gierka. A tożsamości narodowej najbardziej zagraża (obok propagowanej przez polityczną poprawność jewropejskości) żydo-katolicyzm czyniący z wyznawców duchowych Żydów:

Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html

Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym

Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

I w kolaboracji z takimi duchowymi Żydami Szczepański chce ratować „tożsamość” Polaków.

„Konserwatyzm.pl” ze swojej strony nadal upiera się przy katolickiej „Międzynarodówce Watykańskiej”. Jakby nie dostrzegał tego, że katolicyzm to kosmopolityczna ideologia „nowego, katolickiego  – a nie polskiego – narodu wybranego”. A Watykan kieruje się własnym interesem a nie racją stanu Polski.
Polecam „konserwatystom.pl” krócitki tekst Błotniaka z Bronnej Góry:

KLECHISTAN

Tu i ówdzie wciąż mi się starają katolickie klechy i ich duchowa żydochazarska forpoczta wmówić, że ja bez ich chrześcijańskiej busoli nie tylko nic nie znaczę, ale i moja Pogańska Dusza zostanie na zawsze unicestwiona. Czyli czekają mnie chrześcijańskie męki piekielne, bo przecież katolicki Kościół wynalazł wiele ze środków perswazji, czyli przymusu bezpośredniego, którą to ekspresję chce nadal rozwijać przy aplauzie koniecznym jego odmóżdżonych wiernych.

A więc łamanie kołem, odcinanie członków, wyrywanie wrażego języka, próba ognia i wody, złodziejstwo, kłamstwo piramidalne, fałszerstwo i wyłudzenie… und Gott mit uns! I jeszcze, jest i taki projekt, ażeby za krytykę  Klechistanu wsadzać do lochu w miłościwie nam panującej Barbarii!
Otóż ci wierni Kościołowi katolickiemu — nie mogą być przecież Polakami, albowiem ich ojczyzna nie jest nad Wisłą, ale nad Jordanem! Są tedy tylko swojego Kościoła nawozem. A tak umiłowana przez nich sutanna, ukryła Polskę w swej brzuchatej kiszce dla własnej uciechy.

I nie ma  co się tu bawić w uprzejmości.
Kościół katolicki, jeśli Rzplita ma istnieć, musi być z Rzeczypospolitej wygnany, a wszelkie umowy z Watykanem zerwane!  Klasztory i kościoły jahwiczne, posadowione na świętych słowiańskich miejscach — zburzone! Rzymska szubienica z Sejmu wydulona po wieczne czasy!
Przywrócone mają być nasze słowiańskie Gaje i Dęby!
Wszelkie formy katolskiej propagandy finansowanej z kasy Rzeczypospolitej — zaprzestane!

A ten mizerny, jąkający się umysłowo radiomaryjny klecha z przepastnym brzuchem — może być użyty jako reklama fabryki AUDI. Ich rzecz!…

http://dziupla-blotniaka.blogspot.de/2013/08/klechistan.html

Sprawa Szczepańskiego dopiekła mi osobiście tym bardziej, że pewna pisowska publicystka, Madga Figurska zrobiła z ludzi z „Niklota” rodzimowierców, a dodatkowo przypisała im moje zasługi w demaskowaniu katolickiej mitologii:

„Dlaczego obraził członków stowarzyszenia? Bo nazwał ich neopoganami, a takie określenie jest dla nich deprecjonujące;  sami nazywają się rodzimowiercami. Na zarzuty o współpracę ze stowarzyszeniem, które wprost szerzy pogaństwo i wiarę w bożki,  Winnicki odpowiada: „Niklot nie jest żadnym związkiem religijnym i jako taki nie zajmuje się szerzeniem takiej czy innej religii. Jak sama  ich nazwa mówi – są stowarzyszeniem „na rzecz tradycji i kultury”. To po pierwsze. Po drugie – rzeczywiście, odwołuje się przede wszystkim do przedchrześcijańskiej tożsamości plemion słowiańskich, które, ochrzczone, stworzyły później naród polski”. Ale albo nie doczytał, albo udaje, bo członkowie antyreligijnego i nacjonalistycznego stowarzyszenia wątpią nawet w przyjęcie chrztu przez Mieszka I, który uważają za  „kosmiczną bzdurę, opisaną przez żydłackiego biskupa” , parafianina nazywają człowiekiem bez ogłady, wykształcenia, zacofanego i ograniczonego, a chrześcijaństwo – „skurwysyńską, namolną dżumą, która  nielegalnie stawia te haniebne symbole zżydzenia Ducha Polaków”.
http://pressmix.eu/index.php/2013/10/31/goracy-neopoganie-i-zimni-zlewaczali-katolicy/#comment-9240

Zwróciłem jej w komentarzu uwagę na jej skandaliczny brak rzetelności. Komentarz dwa tygodnie wisiał w moderacji. Wreszcie został zaakceptowany, ale autorka wyparła się natychmiast przedstawionych jej zarzutów. W związku z czym napisałem kolejny komentarz (ciekawe ile czasu będzie wisiał tym razem w moderacji):

avatar opolczyk pisze:
Twój komentarz oczekuje na moderację.

2013/11/30 o 01:56
„Pani Magdaleno,

Postanę w konwencji Pan/Pani, choć na prawicy.net byliśmy na „Ty”.
Przeczytałem uważnie Pani tekst, a także równie uważnie Pani odpowiedź, w której odżegnuje się Pani od własnej nierzetelności. No to jeszcze raz…

To są Pani słowa (pod adresem Winnickiego i „Niklota”):

„Po drugie – rzeczywiście, odwołuje się przede wszystkim do przedchrześcijańskiej tożsamości plemion słowiańskich, które, ochrzczone, stworzyły później naród polski”. Ale albo nie doczytał, albo udaje, bo członkowie antyreligijnego i nacjonalistycznego stowarzyszenia wątpią nawet w przyjęcie chrztu przez Mieszka I, który uważają za „kosmiczną bzdurę, opisaną przez żydłackiego biskupa” , parafianina nazywają człowiekiem bez ogłady, wykształcenia, zacofanego i ograniczonego, a chrześcijaństwo – „skurwysyńską, namolną dżumą, która nielegalnie stawia te haniebne symbole zżydzenia Ducha Polaków”.

Otóż stowarzyszenie „Niklot” nie wątpi w tzw. „chrzest” Mieszka. Robiłem to ja!
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/18/demaskowanie-katolickiej-mitologii-domniemany-chrzest-polski/
To ja nazwałem tę fikcję kosmiczną bzdurą opisaną/wymyśloną przez żydłackich propagandystów.
I to ja nazwałem chrześcijaństwo „skurwysyńską, namolną dżumą, która nielegalnie stawia te haniebne symbole zżydzenia Ducha Polaków”.

A więc pisze Pani nieprawdę stwierdzając: „Przedstawiłam tylko opinie samego stowarzyszenia, jak i komentarze krytyczne o nim”. Pani przedstawiła własną opinię o „Niklocie” przypisując jemu moje wypowiedzi i moje damaskowanie katolickiej mitologii. Co jest skrajną nierzetelnością.

Napisała Pani też:

„Dlaczego obraził członków stowarzyszenia? Bo nazwał ich neopoganami, a takie określenie jest dla nich deprecjonujące; sami nazywają się rodzimowiercami.”

Nieprawda. W tym przypadku Winnicki ma rację. „Niklot” jest stowarzyszeniem na rzecz kultury i tradycji (ostatnio promuje żydowską i żydo-katolicką a nie słowiańską kulturę i tradycję) i nie jest związkiem rodzimowierczym, pogańskim. Oni nie są rodzimowiercami! Są „świeckim”, „laickim” stowarzyszeniem.

To jest kolejna Pani dezinformacja.

A o tym, jaką kulturę i tradycję „Niklot” promuje pokazuje poniższy link i film:

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/13/czy-stowarzyszenie-niklot-nie-schodzi-niechcaco-na-manowce/
http://www.youtube.com/watch?v=wdbnY0lEcWc

O Pani zaślepieniu kaczyzmem wspominam tylko na marginesie. Przypomnę tylko, że to PiS wniósł do knessejmu ustawę o odszkdowaniach dla Żydów. Proszę zwrócić uwagę, że opisał to nie poganin, a gorliwy katolik.
http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/09/rzecz-o-kaczynskich-marku-jurku-i-nie-tylko-zadymy-sejmowe-a-sprawa-odszkodowan-dla-zydow/
Przypomnę też, że to prezes Kaczyński/Kalkstein w 2003 roku wołał w knessejmie – „wojna w Iraku to nasza wojna”. Nasza czyli czyja?
Wyjaśnił to drugi Kalkstein podczas jego wizyty w Izraelu:
http://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

Przypomnę jeszcze garść zasług (czy zgadnie Pani dla kogo) prezydęta Kalksteina:

1. uczestnik żydowskiego spisku w Magdalence
2. zalegalizował i z radością powitał żydowską Bnai Brith, zdelegalizowaną w 1938 roku
http://raj.neon24.pl/comments/14
3. protektor Grosa (zablokował ekshumaję w Jedwabnym, dzięki czemu szumowina Gros może pluć na Polaków)
4. zwolennk Unii Jewropejskiej (podpisał bilderbergowski TL)
5. zwolennik wojen na Bliskim Wschodzie, np. w Iraku wbrew polskim interesom a służącym interesom Izraela i banksterów
6. obrońca Gruzji (która wojnę z Rosją zaczęła atakim na Cchinwali, burząc je w 90 proc. i zabijając ok. 2000 ludzi)
http://prawica.net/node/13227
7. prekursor obchodzenia Chanuki w pałacu prezydenckim (zażydzanie siedziby Prezydenta Rzeczypospolitej)
9. znany z bezczynności wobec obrzydliwego antypolonizmu jego pobratymców
10. gorliwy i ślepy zwolennik Izraela (zawetował Raport Goldstone’a, przygotowany dla ONZ, który oskarżał Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie)
11. sponsor (za publiczne pieniądze) muzeum Żydów polskich.
12. gorliwie wspierał nagonkę na Białoruś i Łukaszenkę. W tym celu promował m.in. banksterską agentkę Andżelikę Borys (którą miałem wątpliwą przyjemność poznać osobiście, a nawet pociągnąłem ją co nieco za język – i stąd wiem, że była ona agentką banksterskiej sitwy)
13. oficjalnie “walczył” z PO a po cichu chodził na pogaduszki z Tuskiem do fundacji globalisty Sorosa.

Aby nie było wątpliwości co do tego, że nie jestem POpaprańcem polecam to:

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/19/ruska-agentura-po/

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/17/bzdurna-szkodliwa-propaganda-opakowana-w-patriotyzm-i-niezalezne-myslenie/

Rzetelna publicystyka to trudna sztuka…”

Wracam do Szczepańskiego

Tak więc Szczepański jest jednym z gorliwych agitatorów szerzących rusofobię. Robi to pod płaszczykiem stowarzyszenia na rzecz kultury i tradycji (jakiej i czyjej kultury tradycji?) A „Konserwatysta.pl” uważając go za poganina wyciągnąć może wniosek o rusofobii całego polskiego pogaństwa. Co jest absurdem. Czego ja choćby, czy Dobrosława broniąca pomików pamięci żołnierzy Armii Czerwonej jesteśmy przykładami:
http://mojaslowianskafilozofia.blogspot.de/2013/09/walka-o-pomnik-zonierzy-armii-czerwonej.html

A także i Błotniak nie jest rusofobem.

„PUTIN Władimir

Pan Gerwazy wprawdzie zauważył, że Rasputin i drugi raz Putin, to zupełnie różne osoby, ale w scenariuszu budowania w Polszcze z takim zapamiętaniem złej legendy Władimira Putina jako zbrodniczego czekisty, brakuje miejsca na słowiańską Obecność!

I otóż nie będę się wypierał, że sprzyjam Rosji. Sprzyjam moim sercem i moją wiedzą kaleką. Sprzyjam, bo w polskiej Ziemi pozostaną moje prochy. Sprzyjam, bo taką mam fantazję!

Towariszcz pałkownik Putin! Dawaj!”
http://blotne-abecadlo.blogspot.de/2012/03/putin-wadimir.html

Na nieszczęście zaślepionym rusofobem jest i Czesław Białczyński. Opublikował właśnie rozrzerzony (usunięty wcześniej) tekst, w którym przedrukował min. brednie Szczepańskiego, nazywając je „rozsądnym przecież wystąpieniem„:

„Oto polemika Niklota z postawami owej Prawicy Narodowej Katolickiej związanymi z Marszem Niepodległości i jej reakcja na rozsądne przecież wystąpienie przewodniczącego tego stowarzyszenia.”

http://bialczynski.wordpress.com/2013/11/30/signum-temporis-albo-zeitgeist-usuniecie-swietowita-ze-slezy-i-z-innych-miejsc-w-polsce-spalenie-teczy-masakra-300-starych-drzew-w-parku-krasinskich-walka-o-zakaz-torturowania-zwierzat-i-czystosc/

Jakby tego jeszcze mało było – CB opublikował ponadto fragment wściekle pro-pisowskiej „Niezależnej.pl” (niezależnekj od prawdy i obiektywizmu) pod znamiennym tytułem: Podwójna prowokacja. W rosyjskiej pułapce”.
http://niezalezna.pl/48864-podwojna-prowokacja-w-rosyjskiej-pulapce 

A przecież nawet ślepiec, byleby jako tako rozgarnięty, widzi, że „niezależna.pl” to kibuc PiSu, sekta smoleńska i tuba propagandowa opanowana przez agenturę Mossadu i CIA w jednym opakowaniu. Ich głównym zadaniem jest wmawianie czytaczom, że jedynym ratunkiem dla Polski jest izraelski patriota prezes Kalkstein i nasza wasalska zależność od  NATO i USA. No i realizacja strategicznego sojuszu z Izraelem jako wypełnienie testamentu prezydęta Kalksteina.

Szerząc bzdurną i agresywną rusofobię Szczepańskiego czy „niezależnej.pl.izrl” Czesław Białczyński szkodzi sprawie Słowiańszczyzny. Nie jest to atak na niego. Jest to po prostu stwierdzenie stanu faktycznego.


Czesławie – obudź się z antyrosyjskiego amoku i zaślepienia. Bo szkodzisz naszej słowiańskiej sprawie! 

Polska jest pod żydowską okupacją. Rozszabrowana została przez pociotów banksterów i przez żydo-kapitalizm. Anna Raźny w jej felietonie opisała udział USA, folwarku banksterów, w ograbieniu i zniewoleniu Polski.
http://multimir.neon24.pl/post/71518,zablokowany-felieton-prof-anny-razny

To samo zrobił Stan Tymiński wymieniając szabrowników po imieniu:
http://wirtualnapolonia.com/2013/01/08/stanislaw-tyminski-rosja-najwieksza-grabiez-xx-wieku/

.
Rosja jest dla nas w chwili obecnej bardziej nadzieją i ratunkiem, niż zagrożeniem. I przyznam szczerze, że w obecnej sytuacji (gdy szansa na Polskę całkowicie suwerenną wobec konfliktu żydo-zachód – Rosja z Polską w środku jest zerowa) wolałbym Polskę podleglą pod Kreml, niż podległą pod banksterską agenturę, Telawiw, Waszyngton i Brukselę.

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem

.

Ręce Boga

Reklamy

25 komentarzy do “Rusofobia, Barnim Regalica, konserwatyzm.pl i przyległości…

  • Miałem zaszczyt podczas służby nosić rogatywkę. Na przysiędze u gości wiele łez…
   A anglosaskie władze po II WŚ się nas wypięły i braw nie było… Nie chcieli pamiętać.

   Polubienie

 1. Pingback: WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków « Grypa666's Blog

 2. Pingback: Rusofobia dla polactfa, sterowana przez jot | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 3. Pozwolę sobie jeszcze na garść uzupełnień.

  T. Szczepański napisał:

  „Po pierwsze na marginesie Marszu doszło do incydentów po drugie –€“ pani profesor doszła do (skądinąd słusznego) wniosku, że duża część jego uczestników nie kocha Moskwy. A to ich błąd, bo powinni. Federacja Rosyjska pod rządami płk KGB W. W. Putina broni chrześcijaństwa więc jest to oczywisty powód aby politycznie Kreml popierać, na nic innego nie zważając.”

  Putin nie broni chrześcijaństwa, nie jest „katechonem”. On po prostu chroni Rosję przed promowanym na zachodzie zdziczeniem i wyuzdaniem seksualnym.

  Od prawosławnego przyjaciela Piotra otrzymałem parę dni temu maila:

  Globalna propaganda homosexualizmu, pedofilii i zboczeń

  Putin od ok. min. 12:50

  PB: Ten „Chutinpuj” współpracuje z judeocentrykami, czy zwalcza ich — Tomku ze StopSy i WolnejPolski, polactfo sterowane przez hasbarę oraz tabuny użytecznych idiotów i sajan?”

  Odpisałem:

  „Wiem, Putin pędzi to tałatajstwo z Rosji i chwała mu za to.”

  Prezydent Putin mówi o degradacji i prymitywizacji kultury i obyczajowości.

  Przypomnę w tym miejscu, że już w roku 1969 agent Rockefellera, dr Richard Day zdradził plany banksterów na dalszą przyszłość. Między innymi mówił, że:

  Homoseksualiści otrzymają zgodę na to, aby działać jawnie. Każdy, w tym osoby starsze, będzie zachęcany do uprawiania seksu. Wszystko będzie dozwolone.” Ostatecznym celem jest seks bez reprodukcji. Reprodukcja bez seksu będzie się odbywać w laboratoriach. Wielkość rodziny będzie ograniczona, jak w Chinach.

  Pornografia, przemoc i obsceniczność w telewizji i filmach zostaną znacznie zwiększone. Ludzie będą znieczulani i odwrażliwiani na przemoc i porno oraz zmuszani do myślenia, że życie jest krótkie, niepewne i brutalne. Muzyka będzie „coraz gorsza” i będzie wykorzystywana do indoktrynacji.”

  http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/97050,rok-1969-pracownik-rockefellera-dr-day-przedstawia-w-pittsburghu-koncepcje-dzialan-jakie-nabiora-rozmachu-w-xxi-wieku

  Na fali przerabiania nas w bydło nie dziwi to co pokazano niedawno na scenie Teatru Narodowego. Była to obsceniczna, erotyczna szmira.

  Okupant bez ogródek nawet Teatr Narodowy przerabia na objazdową budę wyuzdańców.

  Kolejna uwaga dotyczy listy ofiar sanacji.

  Doliczyć należy do nich gen. Rozwadowskiego, głównodowodzącego (wobec dezercji litewskiego przybłędy) w Bitwie Warszawskiej. Gen. Rozwadowski zmarł w roku 1928 w podejrzanych okolicznościach lecząc się po rocznym więzieniu w urągających warunkach. Władze sanacyjne zabroniły przeprowadzenia sekcji zwłok, co jednoznacznie wskazuje na to, że generała Rozwadowskiego zamordowano. Prawdopodobnie otruto go.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Rozwadowski#Niewyja.C5.9Bnione_przyczyny_.C5.9Bmierci

  Kolejną ofiarą litewskiego przybłędy był generał Zagórski.
  http://www.koreywo.com/Ratajczak/szlachtowanie_generala_zagorskie.htm

  Nie zapomnijmy i o doktor Eugenii Lewickiej, otrutej kochance „naczelnika” państwa. Motyw do zabójstwa miała żona litewskiego przybłędy. W tym wypadku byłby on pośrednio odpowiedzialny za tę śmierć. Ale i on miał motyw – w jego życiu pojawiła się kolejna kochanka…
  http://www.ultram.pl/strona.100121.html

  Polubienie

 4. rusofobia jest wszechobecna w Polsce…podobno.Nie rozumiem tego ,często pracując z Rosjanami.Zwyczajni Rosjanie niczym się od nas nie różnią…ta sama gościnność,porywczość,wódka,umiłowanie do przyrody ,prawie taki sam język,no inny alfabet. najważniejsze ci sami Bogowie.

  Polubienie

 5. Zachód nie może ogarnąć ostatniego wspaniałego ruchu Putina przeciwko homoseksualistom i zbokom. Moralnie zboczona Bruksela, Berlin, Paryż, Londyn, Waszyngton i niestety Warszawa kipi złością na Putina bo myśleli że w ten sposób podbiją Federacje R – i znowu klapa na całej linii.

  Polubienie

 6. Podbój świata przez Międzynarodową lichwę , dzięki takim osobom/krajom jak Putin/Rosja, Łukaszenko/ Białoruś i Janukowycz/Ukraina stanął w miejscu, co zapowiada powolną agonię tego lichwiarskiego systemu, który bez nowego żywiciela sam się przecież nie wyżywi. Niestety w Polsce nie znalazł się nikt taki jak w/w, by zapobiec ograbieniu nas przez Międzynarodową lichwę i podporządkowaniu nas pod nią w ramach UE i NATO /taką szansę miał generał Jaruzelski, lecz ją zaprzepaścił w 1989 r. przy okrągłym stole oddając za cenę własnej wolności Polskę w łapska Międzynarodowej lichwy/. W ten sposób Polska chcąc nie chcąc, stała się przedmurzem Międzynarodowej lichwy ze wszelkimi negatywnymi skutkami wynikającymi z tego faktu.

  Polubienie

 7. Zbigniew Kliczewski:

  Niestety rusofobia nadal jest w Polsce dosyć powszechna i celowo wzmacniana i rozdmuchiwana. Okupantowi zależy na tym, abyśmy bali się „Ruskich” i trzymali się NATO, Dużego USraela i unii jewropejskiej. Które rzekomo mają bronić naszej „suwerenności” przed zakusami Kremla.
  Ja sam do kwietnia 2010 byłem zaślepionym rusofobem. Nagonka na Rosję i na Putina po Smoleńsku otwarła mi oczy. Zrozumiałem, że okupantowi zależy na naszej wrogości wobec Rosji. I wtedy zmieniłem front. Za co okrzyczany zostałem ruskim agentem.
  Rosjanie to nasi słowiańscy bracia. Z nimi łączy nas nasza słowiańska tożsamość i kultura. A z anty-żydo-cywilizacją „łacińską”, zachodnią, łączą nas jedynie duchowe kajdany nadjordańskiej dżumy.

  Gdy jest mi ciężko na duchu, lubię sobie posłuchać to:

  Celowo umieściłem ten utwór w panelu górnym, aby był pod ręką.
  https://opolczykpl.wordpress.com/slowianski-zew/

  Bronisław:

  Prezydent Putin bardzo mądrze czyni, że tę degrengoladę i zdziczenie trzyma krótko za mordę. A Szczepański ze „stowarzyszenia na rzecz tradycji i kultury” ma mu to za złe. Z czego można wnioskować, że sam popiera tę promowaną z woli banksterów degrengoladę. Nazwał Putina katechonem, choć to nie Putin do żołnierzy lecących do Wietnamu mówił – jesteście rycerzami „chrystusa”. To Nixon był katechonem. I Reagan, walczący z „antychrystem”, „imperium zła” – ZSRR. I bredził God Bless America.

  Panie Michale,

  W pełni się zgadzam.

  Polubienie

  • To lepsze 😀

   Nie cierpię mięśniaków bezmózgowców, napompowanych sterydami i testosteronem.
   opolczyk

   Polubienie

 8. Rzetelny artykuł, nie wiem jak wielkim trzeba być debilem by nie rozumieć tych podstawowych spraw i jeszcze z tym żałośnie polemizować. Przy temacie CIA warto wyróżnić śmieszne prowokacje na Kubie, na które jak widać jeden z niewielu mądrych narodów nie dał się nabrać. Za karę że nie wyszedł im zamach stanu, USA wspólnie z krajami z europy nałożyło embargo, które niszczy ten kraj a banksterzy mogą lamentować jaki to Castro niedobry, że głodzi własnych obywateli. Zastanawia mnie pozytywna ocena Jaruzelskiego i wiązanie z nim patriotycznych nadziei porównując do Łukaszenki, chętnie dowiedziałbym się coś więcej na ten temat…

  Kwestie Jaruzelskiego, tzw. „Solidarności”,
  wywiadów i nie tylko – komentarze Opolczyka:

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/10/11/co-zawdzieczamy-zydom-kosciolowi-i-zachodowi/#comment-40167

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/10/11/co-zawdzieczamy-zydom-kosciolowi-i-zachodowi/#comment-40171

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/10/11/co-zawdzieczamy-zydom-kosciolowi-i-zachodowi/#comment-40202

  http://wrzodakz.neon24.pl/post/101838,mossad-w-solidarnosci#comment_890962

  http://wrzodakz.neon24.pl/post/101838,mossad-w-solidarnosci#comment_891005

  http://piotrbein.wordpress.com/2013/11/18/bob-kordecky-polscy-politycy-sajanie/

  Admin

  Polubienie

 9. Banderowcy (syjoniści) – JUDEOPOLONIA – rezania Polaków ciąg dalszy.

  To jest właśnie obserwowane pod pozorem „demokratyzowania” Ukrainy. Wielu nazistów udających patryjotów czy Słowian się teraz z konieczności na rozkaz z Centrali ujawni. Każdy z hasełkami „konieczności wzięcia udziału w kolejnej antypolskiej a żydowskiej chucpie” jak te „retransmitowane” u czesława wezwania do „walki z ruskami” w interesie biblijnej Bestii yahwistów.

  Tylko żydostwu zależy na tym by w Polsce wybuchła wojna domowa bo wtedy i będzie im łatwiej dokonać rozbioru Polski jak i mniej osób i sprzętu wojskowego będzie, po wzajemnych bratobójczych rzeziach do jakich podpuszczają masy chociażby rozgłosnie takich „oddanych sprawie” czesławów, do jej obrony przed wkroczeniem do Polski „wojsk bratnich w yahwe nazistów” z NATO. To co się dzieje na Ukrainie to być czy nie być dla Polski. Być czy nie być dla odzyskania jej suwerenności. Tylko głupcy i zdrajcy pójdą za słowami zdrajców bełkoczących o wspólnych z żydami interesach politycznych Polaków. Groby poszlachtowanych jak bydło halal Wołynian powinny każdemu świadomemu i odpowiedzialnemu patryjocie uzmysłowić iż z tamtym zakalcem nie było, nie ma i nie będzie porozumienia. Chyba że się ludowi marzy przerobienie Polski w jeden wielki cmentarz o jakiego stworzenie postulowali żydzi na konferencjach NKWD-GESTAPO planując do roku 1950 wymordowanie W CAŁOŚCI polaków. I w intencji stworzenia którego „rezali Polaków na Wołyniu”.

  Te plany nadal są aktualne. Umrą wraz z ostatnim zakalcem czy zdrajcą zasmradzajacycm swoją antysłowiańską nienawiścią piekno tej ziemii. Takimi jak czesław – banderowska tuba dla zwodzenia i mamienia Rodzimowierców – przemianami NWO.

  Ktoś:

  Zaczynasz działać mi na nerwach. Piszesz nieskładnie i tak, że nijak nie wiem o co ci chodzi! O jakich banderowcach bredzisz? Przecież ich sympatycy to absolutny margines na Ukrainie. Wspierał ich agent Juszczenko i dostał w ponownych wyborach 5 % głosów. Mój syn był latem na Ukrainie, w Kijowie i Czarnobylu – i nigdzie nie widział banderowców rzezających Polaków.
  Rusofobię u Czesława sam widzę, ale nazywanie go banderowską tubą to twój bzdurny wymysł. Dostajesz kolejne ostrzeżenie!
  W interesie Słowiańszczyzny jest przyjaźń polsko-ukraińska, a nie konfliktowanie stosunków poprzez nazywanie wszystkich Ukraińców banderowcami. Sprawa rzezi na Wołyniu jest bolesna, ale podgrzewanie atmosfery nie pomoże w normalizacji stosunków polsko-ukraińskich. I nie zapominaj o dziesiątkach tysięcy Ukraińców zamordowanych przez banderowców. Za to, że Polaków nie chcieli mordować lub Polakom pomagali.
  Rodzinę mojej teściowej Ukrainiec ostrzegł przed planowaną zbrodnią banderowców. I dzięki temu ukryła się i przeżyła! Teściowa sama mi to parokrotnie opowiadała.
  opolczyk

  Polubienie

  • A jakie ma znaczenie postępowanie uczciwych Ukraińców do tych opanowanych przez żydowską ideologię Rasy Panów?

   Ukraińcy jako „Naród” to sztuczny konglomerat wielu Narodów utworzony decyzjami polityków tylko po to by był punk zapalny – Ziemia Obiecana do skłócania Polaków Rosjan … więc to że uważasz iż twojej rodzinie pomógł „ukrainiec” nie musi być prawda bo to może być dowolny autochton jakiego w ramach tworzenia nowego państwa przenazwano na Ukrainiec a mógł być to etniczny Lemek, Kozak, Rosjanin, etc. Problemem są nie ludzie ale ideologia.

   Banderowcy, syjoniści, chazarzy to te same osobniki opanowane ideologią żydowskiego Main Kampfu – Rasy Wybranej, Rasy Panów. Te samą ideologie niemalże wprost głosi nadzorowany przez Mossad PIS. To tuba propagandowa syjonistów co nawet jest ślepy w stanie dojrzeć.

   A czesław jak sam wiesz jest oddanym sprawie pislamistą. Jego „przemiana” ma za zadanie pomóc PISowi dojść do władzy. I to nieważne jak czy pokojowo czy zbrojnie. PIS musi dojść do władzy bo gdzieś trzeba ewakuować żydów z okupowanej Palestyny. I środowiska syjonistyczne sobie umyśliły umieszczenie ich w Ziemi Obiecanej utworzonej na gruzach państwa Polan (kaganat Scytów) czyli na terytorium Ukrainy, Polski, Białorusi i Rosji.

   Całe szczucie Polaków na Rosjan odbywa się z tenże JUDEOPOLONIĄ w tle, JUDEOPOLONIĄ jakiej gorącym zwolennikiem jest i Kaczyński jak i inni politycy i z pisu jak i innych żydopartii. Popieranie „przemiany” czesława to popieranie dojścia powiązanych z pisem syjonistów do zdecydowanej władzy w Polsce (samodzielne większościowe rządy). A to spowoduje palestynizację polskiego prawa przez opanowany przez nich Sejm, Senat, rząd czy urząd prezydenta. I wtedy nie tylko będzie publikowana w mendiach zachęta w do masowej emigracji Polaków (Słowian) na zachód za chlebem jak to ma teraz miejsce ale dojdą do tego reperkusje ze strony organów siłowych państwa tak jak to ma miejsce w Palestynie gdzie Palestyńczycy mimo „prawa” są wyrzucani z własnej ziemi czy niszczony jest ich majątek pod byle powodami.

   Całą zadyma i zbanowanie Ktosia u czesława polega na WYWLECZENIU tych planów na powierzchnię. Uzewnętrznieniu ich co jest maskowane – PRZEMIANĄ. A tak naprawdę czytając jego „postulaty polityczne” ma się wrażenie czytania Lenina i jego Ukazów. Są źli bo dzięki ostrzeżeniom moim wiele potencjalnych ofiar (organizacji) odmówiło im WSPÓLPRACY nad budowaniem palestyny z Polski. I z tego też powodu wiele moich postów zostało „korektorsko” pozmieniane i doprawione propagandowymi „dodatkami” by Ostrzeżone Ofiary (Rodzimowiercze Stowarzyszenia) nadal ochoczo nabierały się na czesławowy haczyk „współpracy” na rzecz Przemiany co jest dokładnie tym co juz było jak PIS wykorzystał i LPR i Samoobronę w dojściu do władzy potem je skutecznie eliminując z życia politycznego.

   A wojna domowa na Ukrainie to wojna domowa w Polsce bo ci wszyscy „chłopcy” przygotowani do zaprowadzenia 4 Rzeszy o jakich można przeczytać na blogu Kwietnia to są ci sami banderowcy (syjoniści) którzy napadają na Kompanię Reprezentacyjną Wojska Polskiego w dniu 11.11, organizują prowokacje pod Ambasada Rosyjską … etc bo JUDEOPOLONIA czeka na swojego fuhrera.

   PISOWI zależy na bratobójczej wojnie w Polsce by móc bezproblemowo ściągać żydowskich osadników o jakich ściąganie powoli zaczyna się domagać „zatroskana” brakiem rak do pracy żydowska prasa.

   I żeby było śmieszniej to co tam pisałem ponad 2 lata temu a co było przyjmowane z wrzaskiem i niedowierzaniem o historii Słowian dziś jest na nowo „odkrywane” w artykułach. Ale już pod „właściwym ideologicznie autorstwem”. Bo tego wymaga budowanie image dla … „lidera”.

   Ktoś

   Mylisz grupy etnograficzne z „narodami”

   O Polsce też można powiedzieć, że to konglomerat różnych narodów – Wielkopolan, Wiślan, Ślązaków, Pomorzan, Kaszubów, Kurpów i.in.

   Propisowskie sympatie u CB sam zauważyłem. Dziwi mnie to, ale nic na to nie poradzę.
   opolczyk

   Polubienie

   • Z nacji w propagandzie tworzone są narody jeśli tylko to jest z korzyścią dla propagandystów.

    PIS nie zbuduje SŁOWIAŃSKIEJ POLSKI jakiej budową są mamieni hasełkami i kuszeni stołkami u żłoba Rodzimowiercy. PIS buduje to szariat semicki. Rodzimowiercy są mu potrzebni tylko jako „bydło ginące na barykadach”. Zresztą wszelkie partie polityczne w Polsce bardziej dbają o stołki w przyszłej JUDEOPOLONII niż interes państwa jako całości. A ja nie mam zamiaru oglądać kolejne „Pomniki Pamięci Narodowej” bo przez 8 lat podstawówki opiekowałem się takimi wieloma gdzie metodycznie niemcy, żydzi, litwini, ukraińcy i inni ssmani rozstrzeliwali metodycznie Polaków tylko za to iż byli Polakami, dzień po dniu przez pare tygodni pacyfikowania Powstania Warszawskiego. Kolejnej bezsensownej rzezi tak gloryfikowanej u czesława. Gloryfikowanej bo konkurencja dla żydów do stołków, bo populacja prawdziwych a nie „wybielanych partyjotów” dała się jak kaczki wystrzelać dla „londyńskiego kłamstwa” o „ruskich czołgach nad Wisłą”. I teraz na podobne kłamstwo mające zagwarantować syjonistom dojście do władzy nabierani są sympatycy Rodzimowierstwa, Ruchy Rodzimowiercze, kibice … wszystko po to by ich wyłapać z tłumu, ometkować, oteczkować, wykorzystać i na końcu jak już JUDEOPOLONIA wzejdzie – zarżnąć czy tylko strzałem w potylice jak w Katyniu zabić.

    A co do samej Przemiany, tej opartej na przepowiedniach Hopi (chociazby) to jest ona po za kontrolą wszelkich „przemianowców” czesława, wszelkich masonów, kabalistów czy innych grup walcząccych tylko o jak najlepszy podział łupów (władzy nad światem) w trakcie masowego ogłupienia ludzi (światowego stuporu) hasełkami o Końcu Świata. Sama Przemiana kontrolowana jest wyłącznie przez Króla z Krakowa z jakim tamte ugrupowania nic nie łączy mimo wielgachnych chęci współpracy na jaką te wszystkie żydotwory mają nadzieję.

    Polubienie

 10. Nie wspominając o mordach których dokonywali wcześniej na wschodzie Polacy, oczywiście od razu czuć po jednej i drugiej stronie prowokację żydowsko-chrześcijańską. Oczywiście wywlekanie tego tematu to kula u nogi dla przyszłych poprawnych stosunków między słowiańskimi narodami, zupełnie jak wywlekanie Katynia dawno obalonego kłamstwa żydo-niemieckiego. Ps. dzięki za linki w sprawie Jaruzelskiego. Rzeczywiście powinien zachować się honorowo i uprzedzić Polaków o żydowskich przewrotach, albo chociaż po latach wyjaśnić dlaczego ustąpił. Jeśli tak wyglądało faktycznie jego stanowisko to pewnie był grany jakiś szantaż wobec najbliższych, sam może i mógł palnąć sobie w łeb ale może nie chciał skazywać rodziny na to samo, to chyba jego jedyne wytłumaczenie…

  Polubienie

  • nydhos

   O haniebnym traktowaniu Ukraińców przez skatoliczoną szlachtę pisałem parokrotnie. Np. tutaj:

   „Zbrodni ludobójstwa i towarzyszących temu okrutnych tortur dokonała w sumie garstka ukraińskich szowinistów z UON-UPA. Liczbę polskich ofiar szacuje się w granicach 50 -100 tysięcy osób. Nie powinniśmy jednak zapominać, że ludobójcy z UON-UPA mordowali też Ukraińców za pomoc okazywaną Polakom czy za odmowę udziału w ludobójstwie. Rodzinę mojej teściowej ostrzegła o planowanej rzezi w Rzeczkach (obecnie Obwód rówieński) Ukrainka. Dzięki niej ostrzeżeni zdążyli się ukryć i przeżyli.
   Ludobójstwo to było zbrodnią na tle etnicznym. Nie słyszałem np. o tym, aby Polakom proponowano konwersję na prawosławie w zamian za darowanie im życia. Byli mordowani za to, że byli Polakami.

   W tym miejscu pragnę przypomnieć kilka niechlubnych dla Polski faktów odnośnie skomplikowanej historii polsko-ukraińskiej. Nie chcę jednak, aby poniższe potraktowane zostało jako “alibi” dla ludobójstwa w wykonaniu szowinistycznych ukraińskich ogranizacji. Dla ludobójstwa i masowych rzezi nie ma ani usprawiedliwienia, ani alibi.

   (…)

   W sumie na nienawiść do Polaków i Polski władze zarówno Rz’plitej jak i drugiej RP solidnie pracowały. Niemniej nie jest to – powtarzam – jakąkolwiek próbą usprawiedliwiania ludobójstwa na ludności polskiej dokonanego przez UON-UPA.”

   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/

   Nie zamierzam w jakikolwiek sposób relatywizować czy usprawiedliwiać rzezi wołyńskiej, ale też nie pochwalam metody nagłaśniania jej przez katolików, w tym znanego ks. Zaleskiego bez obiektywnego wyjaśnienia wcześniejszych historycznych zaszłości i polski win. A tego katolicy unikają jak diabeł święconej wody. W ich propagandzie wygląda to tak, że Polacy i Ukraińcy przez wieki żyli sobie obok siebie nieomal pokojowo, choć kozacy nie wiadomo dlaczego urządzali powstania i bunty i Rz’plita musiała je siłą tłumić. A podczas niemieckiej okupacji nagle wstąpił w Ukraińców diabeł i zacząli mordować Polaków.

   Co do generała Jaruzelskiego zastrzegam, że jest to wyłącznie moja subiektywna ocena i nie rości ona sobie pretensji do jedynie słusznej prawdy objawionej. Niemniej, mimo iż sam wylądowałem w obozie internowanych o stan wojenny i rozwalenie żydo-Solidarności nie mam do Jaruzelskiego pretensji. Jedynie o to, że nie próbował nawet (a może i próbował, ale szybko zrezygnował) pójść drogą Białoruską. Choć obiektywnie rzecz biorąc nie miał szans – miał przeciwko sobie żydowską frakcję w PZPR, żydowską „opozycję”, ogłupioną Solidarność i polską opozycję, kk, Watykan, Wojtyłę, miliony katolików – i Gorbaczowa oraz CIA, Mossad i Reagana.

   Polubienie

 11. Pingback: Nasi sąsiedzi wschodni « Grypa666's Blog

 12. Z całym szacunkiem. Ale taka teoria może była by dobrą tysiąc lat temu. Po pierwsze władza Moskwy zatruta jest mongolizmem, po drugie cerkwią a po trzecie bolszewizmem czyli produktem zgniłej zachodniej nudy adaptowanej na grunt słowiański. Czy pod takie wpływy chce pan oddawać Słowian/Polaków? A tak w ogóle to dlaczego mamy zakładać poddaństwo jakimś wpływom?
  Na marginesie..Konflikt z Rosją jest dość naturalny. Oba państwa postrzegają się jako lidera w regionie więc zawsze będą dążyć do konfliktu. Tak samo będzie z Niemcami. To już nie kwestia ideologii, miłości czy nienawiści chociaż tego było sporo w naszej historii. Czysta ekonomia.
  Pozdrawiam. Chociaż nie z wszystkim się zgadzam z przyjemnością czytam.

  Polubienie

  • Bajdurzenia o „mongoliźmie” Rosjan kolportowane przez katolactwo nie działają na mnie. Ponadto mogę wymienić papieży zwyrodnialców, przy których Dżyngis-han to humanista. Zachód zatruty jest żydo-katolicyzmem i żydo-protestantyzmem – znacznie bardziej ludobójczymi niż żydo-cerkiew. Bolszewizm natomiast, a raczej żydo-bolszewizm, Rosji narzucono siłą i terrorem. W wojnie domowej po żydo-bolszewickim puczu w latach 1917-1924 zginęło coś ok. 10 milionów Rosjan. Spod tej okupacji po śmierci Stalina sami się uwolnili.

   Znacznie gorszy jest żydowski, banksterski globalizm, już realizujący depopulację 80 % ludzkości. A także bandycki system bankowy i żydo-kapitalizm, ograbiające budżety narodowe podbitych i zniewolonych przez banksterów państw oraz przywłaszczające ich majątki narodowe. Tak więc jako sojusznika wolę Rosję, mimo jej domniemanego „mongolizmu”, cerkwi i trwającej kilka dziesięcioleci okupacji żydo-bolszewickiej, niż żydo-anty-cywilizację zgnojonego i ograbianego przez banksterów zachodu.

   Konflikt z Rosją nie jest niczym naturalnym! Były nawet rozważane unie polsko-moskiewskie. Niestety na drodze do nich stanęła wrogość do siebie żydowskich religii abrahamowych – katolicyzmu i prawosławia.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_polsko-moskiewska
   Aspiracje Polski do funkcji lidera w regionie są pozostałością mentalności przedrozbiorowej. Kiedy to polska skatoliczona szlachta na siłę polszczyła i katoliczyła tereny dzisiejszej Ukrainy, Białorusi i Litwy. Konstytucja 3 maja zlikwidowała nawet unię polsko-litewską czyniąc Litwinów, Rusinów i Białorusinów obywatelami polskimi (drugiej kategorii). Ukraińcy, Białorusini i Litwini, pamiętają arogancję skatoliczonej szlachty wobec nich i uważają Polaków za większe zagrożenie dla ich narodowej tożsamości niż wszystko inne.
   Znamy powiedzenie „polskie Wilno”, powtarzane jak mantra przez narwanych patryjotóf. A jakie ono jest „polskie”?. Dziad Jagiełły Giedymin Wilno uczynił stolicą Wielkiego Księstwa Litewskiego. To, że później Wilno zostało spolszczone i przez Polaków przywłaszczone nie zmienia faktu, że było to miasto litewskie – wcześniejsza stolicy Litwy.
   Przytoczę jeszcze list do prezydenta Putina jaki na WPS opublikował imć Gerwazy Gagucki:

   PANIE PREZYDENCIE PUTIN

   Póki co mam jeszcze możliwość pisania. I w tym zakresie proponuję Panu, abyś mnie wziął na swego rzecznika prasowego. Mnie, polaczka, który będzie się starał zetrzeć wrogów Rosji na miazgę.
   Niech Pan przywoła ducha cara Aleksandra, dla którego jaśnie pan Czartoryski był przyjacielem i ministrem.
   To właśnie Pan, Panie Prezydencie Rosji, jest tym szczęśliwym wybrańcem losu, który może z dawna podzielone nasze narody w jedność scalić. Wprawdzie mamy wiele zaszłości, ale i po pysku się sprać nie stanowi dla naszej słowiańskiej godności ujmy. Albowiem czasem jest tak, że to co dzieli, w wyniku pomieszania języków — także ponad przelaną krew łączy.

   Jest tu wiele tematów, w których znajdziemy wspólnych przyjaciół. I te rozmowy nie mają zaprogramowanego końca.

   Panie Prezydencie!
   Polska, przecież nie tylko w mojej osobie, jest tutaj!

   http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/11/26/powstanie-listopadowe/#comment-42225

   Jestem pełen podziwu dla odwagi Gerwazego. Za takie coś katolicy-patryjoci-rusofobi gotowi go spalić na stosie. A on po prostu stwierdza że my i Rosjanie jesteśmy braćmi – jedną słowiańską rodziną.

   Pozdrawiam.

   Polubienie

 13. (http://wiadomosci.onet.pl/forum/anna-dyner-utrata-ukrainy-bylaby-katastrofa-dla-po,0,1040670,121274257,czytaj.html
  stranger.pl:)

  P. Stanisław Michalkiewicz raczył był napisać w tym temacie cyt.: „Z obfitości serca usta mówią – powiada Pismo Święte. Komentując sytuację na Ukrainie niemiecki „Der Spiegel” napisał, że „Dla mieszkańców środkowej Ukrainy prezydent to nie głowa państwa, ale przedstawiciel okupanta ze wschodu”. Skąd autor wie, co myślą ci „mieszkańcy”, to jedna sprawa, ale znacznie ciekawsze jest określenie: „środkowa Ukraina”. Wszystko wskazuje na to, że oznacza ono tę część Ukrainy, którą w Polsce nazywamy „Ukrainą Zachodnią”. Jeśli jednak dla niemieckiego autora jest ona „środkową”, to oznacza, że zachodnia część Ukrainy jest jeszcze dalej na zachód – tam, gdzie według dotychczasowej wiedzy rozciąga się terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  Ale to my tak myślimy, bo na przykład władze Światowego Związku Ukraińców z siedzibą w Toronto uważają, że „ukraińskie terytorium etniczne” obejmuje również obszar województwa podkarpackiego, część województwa małopolskiego do Nowego Sącza i część województwa lubelskiego w Polsce. Tak wynikało z deklaracji z grudnia 2006 roku w sprawie obchodów w roku 2007 rocznicy operacji „Wisła”. Najwyraźniej autor cytowanego fragmentu ze „Spiegla” uważa podobnie, bo w przeciwnym razie nie pisałby o „Ukrainie środkowej”. A dlaczego tak uważa? Być może dlatego, że wie coś, czego jeszcze nie wiedzą nasi Umiłowani Przywódcy, którzy albo demonstrują w Kijowie za Anschlussem Ukrainy do Unii Europejskiej, albo unikając ostentacji popierają Anschluss Ukrainy z daleka.”

  Trudno nie zgodzić się z tą obserwacją. gorzka ale jakże prawdziwą. No i mamy nowy układ – Polska w kleszczach Zachodu (Niemcy) i Wschodu (Ukrainy – sojusznika Niemiec gdyby obalono prezydenta Janukowycza). A jak do tego dodać szczucie Polaków na Rosjan (którym zawdzięczamy powrót do Polski polskich ziem: Pomorze, Śląsk, Warmię i Mazuty) czynione przez polskojęzycznych i media dla Polaków to sytuacja staje się bardzo groźna”

  – wystarczy porównać tereny wymienione w cytacie z „mapą żywotnich inwestycji Kaczyńskiego w infrastrukturę”. Tej jedynej poza próba przeforsowania kradzieży cudzego terenu poprzez „jej skrytą zabudowę zabudowę” (legalizacja samowoli budowlanej na cudzym terenie), waznej dla polityków PISu sprawy. I to jest to SEDNO tej „Przemiany” czesława. Kolejny Rozbiór Polski. I w ten „patriotyczny” rozbiór Polski, w tę budowę JUDEOPOLONII wbrew polskiemu Interesowi Narodowem wkęcani są czesławowi „sympatycy Przemiany” czy wszelkie ruchy czy partię jakie dały się zwieść „Silnej Polsce” PIS’u.

  I o WYWLECZENIE TEGO NA JAW jest cała chryja w tym działalność dyżurnej szczekaczki zwanej zprowokowanym. Jak również ten przypadkowy ostatni konlikt z „kefirem” czy „wolną polską. Palone są śpiochy by niszczyć „Kasandry” ostrzegające Polaków przed ZDRADĄ STANU.

  Ktoś

  Akurat tym co wypisuje agent wpływu Michalkiewicz nie przejmuję się. On pisze o zagrożeniach z zewnątrz (Niemcy, Ukraina), aby odwrócić uwagę od faktu, że Polska i Niemcy (jak i cała unia jewropejska) są pod żydowską okupacją. I Ukrainę też bandyci chcą wciągnąć do żydowskiej strefy okupowanej.
  opolczyk

  Polubienie

 14. Pingback: Użyteczni autorzy (dla ADL) | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.